Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 Empty Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 12:50 am

Ο Λουκάς και η Νόρα επιστρέφουν τα χρήματα στον Μπέλλο και του δίνουν να καταλάβει ότι αν κινηθεί νομικά, θα βγει χαμένος. Παράλληλα, ανακοινώνουν στον Μάνο ότι η Μαρίλια έδωσε τα λεφτά των σπουδών της για να τον γλιτώσει από την φυλακή και ο Μάνος διαλύεται. Η Εύα βγαίνει από το νοσοκομείο και όλη η παρέα την υποδέχεται σπίτι για να γιορτάσουν την έλευση του μωρού. 'Ενα νέο σημείωμα στο απουσιολόγιο της Εδέμ θορυβεί την παρέα που συνεχίζει να ψάχνει τους λόγους για τους οποίους κινδυνεύει η Εύα και το παιδί της. Ο αστυνόμος εξομολογείται στον Λουκά ότι είναι κοντά στην αποκάλυψη τού δολοφόνου, χωρίς να δίνει περαιτέρω στοιχεία. Η Μελίτα σπάει τη σιωπή της και κατηγορεί την παρέα για το ψέμα εις βάρος της, ενώ ο Στέφανος αποφασίζει να ξεκαθαρίσει με την Εύα, οριστικά.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 12:59 am

Ελπίζω να είναι κάποιος απ αυτούς που ήδη ξέρουμε και όχι κάποιος καινούριος που θα εμφανιστεί στο τέλος της σεζόν με μήνυμα στο απουσιολόγιο και θα έρθει να διεκδικήσει την Εύα αλλά θα μπλέξει και με τη Μελίτα γιατί το έργο το έχω ξαναδεί.
Μυρίζει είτε Στέφανος είτε Χρήστος.
Καλά η Μαρουβλίτα πολύ το κράτησε το μυστικό.

Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Lisa Nova Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 1:14 am

nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς και η Νόρα επιστρέφουν τα χρήματα στον Μπέλλο και του δίνουν να καταλάβει ότι αν κινηθεί νομικά, θα βγει χαμένος.

Μπράβο βρε παιδιά! Έτσι, να καταλάβει ότι δεν μπορεί να απειλεί μόνο αυτός! Έχουμε κι εμείς επιχειρήματα κύριε Μήτσουλα!! Αντε να κλαυτείς στο Νταιζουλίνη και άσε τα παιδιά ήσυχα!!

nikidanis έγραψε:Παράλληλα, ανακοινώνουν στον Μάνο ότι η Μαρίλια έδωσε τα λεφτά των σπουδών της για να τον γλιτώσει από την φυλακή και ο Μάνος διαλύεται.

Διαλύεται?? Καλά, να στεναχωρηθεί Οκ, αλλά δεν πρέπει να χαίρεται κιόλας?? Η τουλάχιστον να ξαφνιάστηκε??? Η Μαρίλια για πρώτη φορά δείχνει ότι τον αποδέχεται ως πατέρα της και τον ξελασπώνει από μια δύσκολη στιγμή!! Αυτό δείχνει ότι ότι έκανε τόσο καιρό απέδωσε καρπούς όσον αφορά τη σχέση τους. Και κάτι άλλο, δεν έκανε και τίποτα το κακό για να στεναχωριέται τόσο, την αδερφή του βοήθησε!

nikidanis έγραψε: Η Εύα βγαίνει από το νοσοκομείο και όλη η παρέα την υποδέχεται σπίτι για να γιορτάσουν την έλευση του μωρού.

Palamakia Όλη η παρέα στην υποδοχή του νεογέννητου! Γουστάρω τρελά όταν γιορτάζουν χαρμόσυνα γεγονότα μαζί! Palamakia

nikidanis έγραψε:Ενα νέο σημείωμα στο απουσιολόγιο της Εδέμ θορυβεί την παρέα που συνεχίζει να ψάχνει τους λόγους για τους οποίους κινδυνεύει η Εύα και το παιδί της.

Καλά ε, αυτό το απουσιολόγιο δεν το αφήνουν ποτέ ήσυχο??

nikidanis έγραψε:Ο αστυνόμος εξομολογείται στον Λουκά ότι είναι κοντά στην αποκάλυψη τού δολοφόνου, χωρίς να δίνει περαιτέρω στοιχεία.

Αντε να μας πούνε κι εμάς ποιος είναι επιτέλους! Έχω βαρεθεί να περιμένω!!

nikidanis έγραψε: Η Μελίτα σπάει τη σιωπή της και κατηγορεί την παρέα για το ψέμα εις βάρος της, ενώ ο Στέφανος αποφασίζει να ξεκαθαρίσει με την Εύα, οριστικά.

Μελίτα Fskl από μένα να τα'χεις πρόχυρα! Kotsides Δεν την αντέχω άλλο τη μύγα με τις βλακείες τις! Την βαριέμαι ακόμα πιο πολύ και από τη Νταίζη. Μελιτάκι, τα κουβαδάκια σου και σ'αλλη παραλία επιτέλους!
Lisa Nova
Lisa Nova
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Limassol

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 1:25 am

nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς και η Νόρα επιστρέφουν τα χρήματα στον Μπέλλο και του δίνουν να καταλάβει ότι αν κινηθεί νομικά, θα βγει χαμένος. Παράλληλα, ανακοινώνουν στον Μάνο ότι η Μαρίλια έδωσε τα λεφτά των σπουδών της για να τον γλιτώσει από την φυλακή και ο Μάνος διαλύεται. Η Εύα βγαίνει από το νοσοκομείο και όλη η παρέα την υποδέχεται σπίτι για να γιορτάσουν την έλευση του μωρού. 'Ενα νέο σημείωμα στο απουσιολόγιο της Εδέμ θορυβεί την παρέα που συνεχίζει να ψάχνει τους λόγους για τους οποίους κινδυνεύει η Εύα και το παιδί της. Ο αστυνόμος εξομολογείται στον Λουκά ότι είναι κοντά στην αποκάλυψη τού δολοφόνου, χωρίς να δίνει περαιτέρω στοιχεία. Η Μελίτα σπάει τη σιωπή της και κατηγορεί την παρέα για το ψέμα εις βάρος της, ενώ ο Στέφανος αποφασίζει να ξεκαθαρίσει με την Εύα, οριστικά.

Μπέλλο φάε ταπα τωρα...τους έβαλε τα γυαλιά το Μαριλιάκι.Νεο σημειωμα ε???Κάπου πάει το μυαλουδάκι μου...καπου παει..μελίτα Fskl

Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 8:33 am

nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς και η Νόρα επιστρέφουν τα χρήματα στον Μπέλλο και του δίνουν να καταλάβει ότι αν κινηθεί νομικά, θα βγει χαμένος.
Χαμένος είναι ήδη! Και ηλήθιος επίσης.
Παράλληλα, ανακοινώνουν στον Μάνο ότι η Μαρίλια έδωσε τα λεφτά των σπουδών της για να τον γλιτώσει από την φυλακή και ο Μάνος διαλύεται.
Ναι,καλά, μας έπεισε...
Η Εύα βγαίνει από το νοσοκομείο και όλη η παρέα την υποδέχεται σπίτι για να γιορτάσουν την έλευση του μωρού.
Εγω πότε θα γίνω μάνα?????
'Ενα νέο σημείωμα στο απουσιολόγιο της Εδέμ θορυβεί την παρέα που συνεχίζει να ψάχνει τους λόγους για τους οποίους κινδυνεύει η Εύα και το παιδί της.
Πλάκα θα χει να ναι κανας Στέφανος πίσω απο αυτό!!!
Ο αστυνόμος εξομολογείται στον Λουκά ότι είναι κοντά στην αποκάλυψη τού δολοφόνου, χωρίς να δίνει περαιτέρω στοιχεία.
Αγαπητοί σεναριογράφοι. Κάντε να είναι η Νταίζη!!!!
Η Μελίτα σπάει τη σιωπή της και κατηγορεί την παρέα για το ψέμα εις βάρος της
Εις βάρος της? Της είπανε οτι δεν είναι ο πατέρας ενω είναι? Μήπως, λέω μήπως, το ψέμα το είπανε στον Στέφανο?
Αυτες οι θεωρίες συνομωσίας, δεν αντέχονται με τίποτα....
Κλασσική Μελίτα Fskl
ενώ ο Στέφανος αποφασίζει να ξεκαθαρίσει με την Εύα, οριστικά.
Νομίζω οτι αυτός πρέπει να κάνει οτι κάνει, και οχι το Μελιτόνι που πετάγεται σαν την πο*δη.

Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 9:18 am

Αναμένω παρτάκι για το μωρο της Ευας,να γελάσει και μας λίγο το χειλάκι μας, και ξεκαθάρισμα Ευας Στεφανου,γιατι ξέρω οτι θα μας χαρίσουν μεγάλες στιγμές!! Η Μελία με κούρασε πλέον,τη βαρέθηκα και αυτή και το κουφιοκεφαλο της!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 11:25 am

[quote="Mik"]
nikidanis έγραψε:
Εις βάρος της? Της είπανε οτι δεν είναι ο πατέρας ενω είναι? Μήπως, λέω μήπως, το ψέμα το είπανε στον Στέφανο?
Κλασσική Μελίτα Fskl

Και έχω ακόμη μια απορία... Η Μελίτα χτες δεν είπε οτι δεν την ενδιαφέρει και να κόψει η παρέα τον λαιμό της?
Γιατι θα πρέπει να υποστούμε δευτερο γυρο μίρλας και συμφοράς απο την Μάρθα Βούρτση-λέγε με και Μελίτα?

Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 11:27 am

[quote="Mik"]
Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Κλασσική Μελίτα Fskl

Και έχω ακόμη μια απορία... Η Μελίτα χτες δεν είπε οτι δεν την ενδιαφέρει και να κόψει η παρέα τον λαιμό της?
Γιατι θα πρέπει να υποστούμε δευτερο γυρο μίρλας και συμφοράς απο την Μάρθα Βούρτση-λέγε με και Μελίτα?

Γιατί είναι μια κιουρία και πέρεπει να διασωσει τη θιγμένη της αξιοπρεπεια..( gelio ) Τι και αν αλλάζει γνώμη καθε δύο επεισόδια???Εδω αλλάζει μεγάλο ερωτα κάθε εξάμηνο..εκεί θα κολλήσουμε????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 11:28 am

[quote="Mik"]
Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Κλασσική Μελίτα Fskl

Αμαν αυτό που το πας!!!!!!!όχι άλλη κλάψα vomitόχι άλλα δάκρυα...Τζονσον σαμπού

Επεισόδιο 383-Ημερομηνία 8/6/2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 11:29 am

[quote="loukitsa"]
Mik έγραψε:
Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Κλασσική Μελίτα Fskl

Αμαν αυτό που το πας!!!!!!!όχι άλλη κλάψα vomitόχι άλλα δάκρυα...Τζονσον σαμπού

Αριάδνη ετοίμασε τα χαρτομάντηλα και επειδή απ ότι έχω καταλάβει γράφεις την ώρα που βλέπεις το επεισόδιο προστάλεψε το πσ απ την υγρασία. Θα πέσει πολύ κλάμα

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 11:41 am

Clarabelle έγραψε:
Ελπίζω να είναι κάποιος απ αυτούς που ήδη ξέρουμε και όχι κάποιος καινούριος που θα εμφανιστεί στο τέλος της σεζόν με μήνυμα στο απουσιολόγιο και θα έρθει να διεκδικήσει την Εύα αλλά θα μπλέξει και με τη Μελίτα γιατί το έργο το έχω ξαναδεί.

εγώ σκέφτομαι και τον ίδιο το Σταυρίδη, γιατί με προβληματίζει το γεγονός οτι η Νταιζάρα θα συνεχίσει του χρόνου τη ζωούλα της ανενόχλητη κ θα εχει κ την Εδεμ!!
θελω να πω, αν ο Σταυρίδης εβρισκε καποιον ως δολοφονο, θα εβρισκε κ τη συνδεση που εχει το πασουμάκι
ενω αν το εχει κανει αυτος, κ να κατηγορήσει τη Νταιζάρα ποιος τον πιστεύει??
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από zwi Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 12:54 pm

άντε πάλι με τα σημειωματάκια στο απουσιολόγιο...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 1:16 pm

Τα επεισόδια αυτής της περιόδου ακούγονται πολύ ενδιαφέροντα! :wink2: Αρκεί να μην ξεχάσουν και την ύπαρξη της Νόρας και του Λουκά (Και των Λουκανορικών προφανώς! Razz ) ως ζευγάρι! Idea
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 1:23 pm

ετσι νορακι γιατι πολλη αερα εχει παρει το χαπατο
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από mimi Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 1:53 pm

σημειωματάκι .................
Η Μελίτα ξεφτιλίζεται κι άλλο .............
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 3:42 pm

Παρα τα λεφτα και στην κουζινα σου!!!! Δεν ξερω για ποσο θα τα 'χεις ακομα γι' αυτο, κοιτα να τα χαρεις!!!!
Παράλληλα, ανακοινώνουν στον Μάνο ότι η Μαρίλια έδωσε τα λεφτά των σπουδών της για να τον γλιτώσει από την φυλακή και ο Μάνος διαλύεται.

Αχ βρε Μανο, αχ βρε Μανο.....
Η Εύα βγαίνει από το νοσοκομείο και όλη η παρέα την υποδέχεται σπίτι για να γιορτάσουν την έλευση του μωρού.

Γιορτη.... ολη η παρεα.... Ελπιζω να μην τρεχουμε....
'Ενα νέο σημείωμα στο απουσιολόγιο της Εδέμ θορυβεί την παρέα που συνεχίζει να ψάχνει τους λόγους για τους οποίους κινδυνεύει η Εύα και το παιδί της.

Σημειωμα στο απουσιολογιο;;; Πλακα μου κανετε ετσι;;; Να κανω εγω τωρα την συνδεση με τον τελευταιο που αφηνε ραβασακια στο απουσιολογιο ή οχι;;;;
Ο αστυνόμος εξομολογείται στον Λουκά ότι είναι κοντά στην αποκάλυψη τού δολοφόνου, χωρίς να δίνει περαιτέρω στοιχεία.

Τωρα αυτο τι σημαινει; Γιατι να πει στο Λουκα κατι τετοιο;;;
Η Μελίτα σπάει τη σιωπή της και κατηγορεί την παρέα για το ψέμα εις βάρος της, ενώ ο Στέφανος αποφασίζει να ξεκαθαρίσει με την Εύα, οριστικά.
Ουτε ενα μυστικο δεν μπορει να κρατησει για χαρη του Στεφανου.... Γι' αυτο δεν σου ειπαν για το σχεδιο κοπελια....
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 3:55 pm

Nα σας πω τώρα οτι θέλω μια ακόμη φορά να δω τους έξι μαζεμένους στο απουσιολόγιο;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Την / Το Τετ Ιουν 02, 2010 11:16 pm

Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

εγώ σκέφτομαι και τον ίδιο το Σταυρίδη, γιατί με προβληματίζει το γεγονός οτι η Νταιζάρα θα συνεχίσει του χρόνου τη ζωούλα της ανενόχλητη κ θα εχει κ την Εδεμ!!
θελω να πω, αν ο Σταυρίδης εβρισκε καποιον ως δολοφονο, θα εβρισκε κ τη συνδεση που εχει το πασουμάκι
ενω αν το εχει κανει αυτος, κ να κατηγορήσει τη Νταιζάρα ποιος τον πιστεύει??

ΜΜ.. κανείς δεν ξέρει αλλά δεν νομίζω Έυα αυτό που λες που φαίνετε λίγο παρατραβιγμένο με τον αστυνόμο δεν νομίζω..!!Αλλά να σας πω κάτι /??? Θυμάσται στην απαγωγή τον κοριτσιών τον απαγωγέα τους?? Αυτόν δεν έχει δείξει ό,τι τον έχουνε πιάσει τον έχει δείξει?? όχι/..!! Και έχει πει και η Κ.Ακρίτα ότι ειναι κάποιος που τον έχουμε δει .. Αυτόν τον έχουμε δει? Άρα :?: Μπορεί να παίξει ρόλο η να ξαναβγεί στην σειρά με κάτι άλλο που να βγει στο φως αλλά αν έχει σχέση με της απόπειρες η την δολοφονία (που δεν νομίζω γιατί απο που και ως που ξέρει για την Διαθήκη :?: ).. Πάντος αύτο με τα σημειώματα πάλι στο απουσιολόγιο δεν μαρέσει..!! :no:
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης