Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

+34
Evalia
nicole
elesal
nikidanis
l_aquila
iloveeva+manos!!
Vasouli
aggeliki
margel
Καρ-Mik
Lisa Nova
irini
Ezantakou
katerina--noraloukakos
kelly
ksanthi
DESPOINA
Cancoon
LIBRA
k@terinio-loukonoraki
Ntinaki Agapaei Petraki
FieryRed
edem4ever
pasxalitsa
ΕΛΛΗ12
PrincessRachel
$ofi@ loukakos + nora
Foulitsa
evanna
sifantid
anastasia20
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
38 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_lcap57%Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_rcap 57% 
[ 41 ]
Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 72
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιουν 02, 2010 6:11 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιουν 02, 2010 8:01 pm

Λουκάς-Νόρα:Χουχούλιασμα και γούστου γούτσου πολύ καλά αρχίσαμε!(κουρεύτηκε ο Λουκακος μου) inlove

Δαφνη-Νικόλας-Λιάκος:Να μη σήκωνες το χερι ρε Δαφνη σ αυτό είναι δικη σου ευθύνη και όχι των παιδιών!ό,τι μπόρεσαν έκαναν…..Κανε μια αυτοκριτική και μετα να εξαπολύσεις δριμύ κατηγορώ σε όλους εκτος από σενα

Λουκάς-Νόρα-Μάνος:Μάθημα ηθικής για το γραφείο από το Μάνο..να γελάσω τώρα ή μετά?Πνιγεσαι ρε Μάνο αλλα εσυ φταίς τι να πρωτοκάνουν και αυτοι οι δυο μας λες?Να μην είχες καταχραστεί.

Πατσοζεύγαρο σε mute ασφαλως έχουμε και άλλες δουλειές….Καρικατούρες δήθεν ενοχλημένες πολύ κουραστικές. Fskl Fskl
Μπέλλος Τέλος αμήν Παναγία μου γιατί σας βαρέθηκα και τους δυο.

Νόρα-Λουκάς στο γραφείο-Δαφνη-Νικόλας-Οχιά:Ρε συ Νόρα θες και τα λες? Αφήστε το Ρούσσο στην απ έξω. Με εκνεύρισε απίστευτα Δαφνη και Νικόλας Fskl σε αυτή τη σκηνή που τα χώνουν στα παιδιά….Χωσε κι άλλο ρε Δαφνάρα .

Αντιγόνη-Χρηστάρας:Ο Στέφανος έχει σχέδιο λέμε! Πολύ περίεργα τα λένε αυτοί οι δυο και σήμερα.

Στεφανος-Σαϊνης: Αντε πάλι ο Ρούσσος φταίει για όλα…ο αστυνόμος απίστευτος στο θέατρο Ένα εδεμόσκαρ λοιπόν!

Μελιτακι-Ευα:Ωραία αντιμετώπιση από την Εύα αλλά Μελίτα δεν πείθεις πια είσαι για πολλά Fskl

Νόρα-Κουνια-Μπέλλος:Έλεος που πηγε να του μιλήσει του χάπατου η Νόρα ουστ ο κοπρίτης! Εσένα αγοράκι μου στα είπε από την αρχή ότι δεν σε θέλει
αλλα είσαι ντιπ στουρνάρι δεν καταλαβαινεις και καλα να πάθεις!Αλλα μη μας το παίζεις αθώα περιστερά και θύμα.

Λουκάς-Μάνος:Πες τα Λουκάκο μου να ελαφρύνει τη θέση σου προσπαθεί ο Λουκάς.Θα σου μείνει όμως η ρετσινιά.

Νόρα-Λουκάς:Αυτή η περηφάνια του Μάνου θα τον φάει. Ό,τι μπορείτε κάνετε αγάπες μου. Είναι πραγματικοί φίλοι και ανησυχούν και για τα παιδιά της παρέας. Θα τα καταφέρετε σίγουρα είστε οι καλυτεροι σε όλους τους τομείς!

Σαϊνης-Οχιά:Πες το μαγαζί καλε να σε προτιμήσουμε να πάει και όλο το σώμα και μεις από το φόρουμ να σου πετάξουμε καμία ντομάτα….!
Για ποιους καλλιτέχνες λέει? Εγω δεν βλέπω κανέναν
Χλαπάτσα το κανε το τσόκαρο ο αστυνόμος!Υπέροχα σιγα σιγα να σου κοβουν κι άλλοι τον αέρα!!!!!

Μάνος-Μελίτα:Την τρέλανε τη Μελίτα ο Μανος! Ας εκραγεί η βομβα να γελάσουμε λιγάκι επιτελους!

Ρούσσος-Σταυρίδης:Τέλεια προσανατολίστηκαν στην Οχιά .Άντε να τη χώσουν στη στενή να σαπίσει. Τώρα που το λες Σταυριδη για να το κάνει έτσι η οχιά αυτό με τους πίνακες, όντως δεν ήταν μόνο ο Χρήστος από πίσω…Και έβαλε σε σκεψεις και το Πέτρο

Μανος-Νεφελάκι-Μιμικος-Μαίρη:Εξω με το παιδι ο Μάνος και η μαμα μέσα με τον γκόμενο και ο Στεφανος να κάνει ναζάκια για τον πατερα της μικρης.Το Νεφελάκι είχε προβλήματα ψυχολογικά και το ξέρατε Μελίτα γιατι εκπλήσσεσαι από τη συμπεριφορά της Νεφέλης απέναντι στο Στεφανο? Τον πατέρα της θέλει να βλέπει όχι τον Στέφανο. Από μικρο και από τρελο δεν λένε??
Νεφελάκι:<<Εγω αγαπάω μονο τον μπαμπά>>
Νεφελάκι για το Στεφανο:<<Εγω δεν τον αγαπάω>> τι σημαίνουν άραγε τα λόγια της μικρής? Στο ότι δεν κατηγορει το Μανο στο Νεφελάκι την τιμά παντως και οφείλω να της το αναγνωρίσω

Χρηστάρας-Ρούσσος:Πετρο σιγα μην σου τα πει όλα ο Χρηστάρας.Και αυτός είναι γατονι σαν και σενα και ξέρει να φυλάει τα νότα του. Να και ο τυφωνας Νταίζη εμφανίστηκε πάλι. Σαν να ξετυλίγεται το κουβάρι με την οχιά βημα βημα!

Νόρα-Νικόλας-Δαφνη-Λουκάς:Εσυ δεν θες να φύγεις αλλά ας μην πουλούσες την Εδέμ
Νόρα:<<Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία αλλα πεθαίνει Δαφνη>> --->Κατι σας θυμίζει αυτό συμφορουμίτισσες?Το πιάσατε το νόημα πιστευω….

Αμαλί-Νεφέλη:Να το ότι κατηγορεί η Αμαλι τον Μάνο είναι απαράδεκτο ντροπή! Ακριβώς τα παιδια έχουν ένστικτο και η Νεφέλη είχε ψυχολογικό πρόβλημα από το χωρισμο των γονιών της…μην το αγνοείται και η παιδο-ψυχολόγος είπε να μην αλλάξει μέρος διαβίωσης.Πολύ καλα έκανε και σε προβλημάτισε.

Αντιγόνη-Χρηστάρας:Αρα δεν είναι σε άμμεση τηλεφωνικη με την οχιά η Αντιγόνη!Με ποιον μιλάει όμως θα σκάσω!

Μάνος-Εύα:Γλυκιά κουβέντα και ρομαντική βολτίτσα.Πολύ ωραία λογάκια inlove και η έλευση του βιαστικού μικρούλη

Προσεχως:
1.Τα χωνει στην οχιά ο Χρηστάρας,
2.γιατι θέλει αγόρι αυτή?
3.Πουλάει και πνευμα στο Ρούσσο το τσόκαρο!

Ψηφίζω Τέλειο μετά από πολύ καιρό!

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Τετ Ιουν 02, 2010 8:01 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιουν 02, 2010 8:01 pm

Kαι ναιιιιιιιιιιιιιιι γεννάμε!!! Καλώς να ορίσει ο μικρός Άγγελος!!!

Πολύ καλό το επεισόδιο! Το Νεφελάκι με την κοτσσίδα να χοροπηδά δίπλα στο Μάνο με σκλάβωσε! Μετά που κοιτούσε τη Μελίτα που το ψάρευε ήταν τόσο γλυκούλι!!!

Και ναι Εύα και Μάνος αγκαλιά!!! Η μαμα ηρέμησε και σπάσανε τα νερά!!! ΟΛΕ!!!!!!!!!!!!!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιουν 02, 2010 8:03 pm

Δάφνη-νικόλας-λιάκουρας:απορώ πως το πάλεψαν η νόρα με το λουκά….με το να παίζουν το σκύλο με τη γάτα με τη νταίζη;;;;εμ…δε λύνονται έτσι αυτά….τι σόι δικηγόροι είστε;;;;δε μπορείτε να αντιμετωπίσετε μια αγωγή και να κερδίσετε λίγο χρόνο με νομικά μέσα….νύχτα το πήρατε το δίπλωμα;;;;;

Και σταματήστε πια την κατρακύλα της δάφνης…..έχει εξελιχθεί σε ράμπο….ΕΛΕΟΣ…δεν ήταν έτσι η δάφνη….γιατί την καταστρέφετε ;;;;;;

Νόρα-λουκάς-μάνος:μου αρέσει που ο μάνος πάει να του βρουν λύσεις…..που πας ρε καραμίτρο;;;;αυτοί είναι ικανοί να σου που να πας στο master chef για να τα κερδίσεις....
Αλλά για να είμαστε και δίκαιοι….τι λύση να σου βρουν και αυτοί;;;;;200.000 ευρώ…..δικηγόροι είναι όχι μοντέλα σαν μερικές μερικές…..

Στέφανος-σταυρίδης:χαραμίζεσαι ρε σταυρίδη ηθοποιός έπρεπε να γίνεις όχι αστυνομικός….που σου ανάψαμε και φωτιές κιόλας….εσύ να δεις φωτιές που μας έχεις ανάψει….

Μπέλλος-νόρα:τι ζητάς βρε νόρα;;;;δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να κάνει πίσω ο μπέλλος....ας μην έπαιρνε το μαδέρι το φονικό όπλο δάφνη…..πλέον η έκταση ανήκει στο μπέλλο και αν αυτός θέλει να πηγαίνει η νταίζη-ό,τι και να είναι η νταίζη-θα πηγαίνει….η δάφνη δεν έχει δικαίωμα να μιλάει….παίζετε όλοι το παιχνίδι της νταίζης….και τώρα τρέχετε να σώσετε ότι μπορείτε…..αλλά πλέον είναι αργά….

Μελίτα-εύα:μελίτα ΧΩΣΕΕΕΕΕΕ…..
η διαφορά σας μαντάμ εύα είναι τεράστια…..και δε γίνεται να κατηγορείς κάποιον επειδή έχει χρήματα….είναι το λιγότερο γελοίο να θέλεις να δικαιολογήσεις τις πράξεις σου απλά και μόνο επειδή δεν έχεις λεφτά…...άλλωστε εσύ είσαι υπεράνω χρημάτων έτσι δε διατυμπανίζεις παντού;;;
όσο για το ότι δεν έχεις κανέναν ας γελάσω….όλοι μαζί σου είναι….έχεις κάνει τα τέρατα και στα έχουν συγχωρέσει όλα την άλλην έχουν στήσει στον τοίχο επειδή ερωτεύτηκε το στέφανο και επειδή έδωσαν ένα πεταχτό φιλάκι όσο ήσασταν μαζί….μακάρι και εσύ κάποτε να έμενες στο πεταχτό φιλάκι…..

μελίτα-στέφανος-νεφέλη:όχι και η μικρή εμπόδιο…..ε…όχι….σε λίγο θα βγει και το μωρό και θα λέει δεν θέλω τη μελίτα…ΕΛΕΟΣ….τι έπαθε η μικρή;;;;μέχρι πριν λίγες μέρες μια χαρά ήταν με το στέφανο…..
Τον λυπήθηκα το στέφανο…πάντως το νεφελάκι μια γλύκα….αν και μας τα χάλασε σήμερα…

Μελίτα-αμαλία:
κατά τ’άλλα η μελίτα αδιαφορεί για τη μικρή….που τη λατρεύει όσο τίποτα…και έχει δίκιο η αμαλία….θα τα καταφέρεις μελίτα….θα βρεις τον τρόπο εσύ…:wink2:

Εύα-μάνος:όταν έκανε το «α» η εύα νόμιζα ότι θυμήθηκε κάτι…όχι ότι γεννάει… gelio
Όσο για το ότι δείχνει ήρεμη και ευτυχισμένη τα ίδια έλεγε και στο στέφανο αν δεν με απατά η μνήμη μου…λίγη ποικιλία στο σενάριο βρε παιδιά….

Ερώτηση άμοιρης τηλεθεάτριας:πριν λίγες μέρες δεν έλεγαν ότι η εύα θα γεννήσει σε 1 μήνα;;;;πως περνάει ο καιρός όμως βρε παιδιά άλλο πράγμα….

Και ακόμα μία ερώτηση:αν μετά τη γέννηση του μωρού αποκαλυφθεί η αλήθεια οι δολοφόνοι γιατί να σταματήσουν τις απόπειρες;;;;;αν δεν θέλουν το μωρό και μετά τη γέννηση του κινδυνεύει….για αυτό θεωρώ το σχέδιο δεν ήταν η έσχατη λύση και για αυτό είμαι αντίθετη σε αυτό το σχέδιο….το μόνο που κατάφεραν ήταν να παίξουν με τα συναισθήματα του στέφανου και με την πατρότητα…..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιουν 02, 2010 8:05 pm

  • Αχ… Έλιωσα με την πρώτη σκηνή Νόρας-Λουκά! Στην αρχή άκουσα τα γίδια και τις κατσίκες και ψαχνόμουν! Μετά έκαναν και τις χαριτωμενιές τους! Τι άλλο να ζητήσω; Απλή, καθημερινή σκηνή! Η ατάκα της Νόρας: «5’ ακόμη» μάλλον παίζει πολύ τα πρωινά! Γιατί και εγώ με αυτή οπλίζομαι στην έλευση της μαμάς! Και το 7:30 γίνεται 7:35 και το 7:35 γίνεται 7:40! Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται δε λένε; Ε, στην περίπτωσή τους δεν ισχύει η παροιμία! Razz Είδαμε και τη Νόρα να «ρίχνει τα μούτρα» της για τους φίλους της. Άλλωστε αυτή είναι η Νόρα που γνωρίσαμε… Προσπαθεί μέχρι τελευταία στιγμή! Ένα το κρατούμενο!


  • Ποιος βαρέθηκε την Νταίζη; Εγώ! Εγώ! Εγώ! Ποιο τροπάριο της Κασιανής; Εδώ έχουμε το τροπάριο της Νταίζης! gelio Τραγουδάει στις καλύτερες πίστες λέει! Ναι! Στις καλύτερες πίστες στο 13ο χιλιόμετρο! Μου θέλει και δικό της μαγαζί το τσόκαρο! Και ο Μπέλος-τέλος καλό χάπατο, όμως! Δύο τα κρατούμενα!


  • Τα χαστουκάκια στο γραφείο πολύ light! Ήθελα κάτι πιο βαρύ! Να γυρίσει λίγο μάγουλο, να μείνει κανένα σημαδάκι… Razz Αυτό που ο Νικόλας βγαίνει και από πάνω, όμως, δεν το καταλαβαίνω! Εκείνος κάθεται στη γωνία του και τα περιμένει όλα από τη Νόρα και το Λουκά! Όποιος θέλει να έχει τη ζωή στα χέρια του την παίρνει μόνος του! Δεν περιμένει να του τη δώσουν! Κατά τα άλλα η σκηνή στο γραφείο έληξε με τις απειλές της Νταίζης κερασάκι στην τούρτα! Μαθημένα τα βουνά στα χιόνια! Τρία τα κρατούμενα!


  • Ο Στέφανος, η αθώα περιστερά, είναι σίγουρος ότι δεν εμπλέκεται η μάνα του! Μη σας πω βάζει και το χέρι του στη φωτιά! Έχει κανείς γνωστό πλαστικό που αναλαμβάνει αποκατάσταση μετά από εγκαύματα; Αλλιώς τι; Ελαττωματικό θα τον πάρει το Μελιτάκι; Μετά με τη Μελίτα δε θέλει να βλέπει το Μάνο λέει! Εκείνος κόλλησε τη μούρη του στο τζάμι και μετά κάνει παράπονα; Να μην έρχεστε κύριε στο σπίτι αν δε θέλετε να τον βλέπετε, γιατί η μικρή χρειάζεται το μπαμπά της, αλλά who cares? Τέσσερα τα κρατούμενα!


  • Η Μελίτα πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένη! Γεια σου ρε Ευάκι! : respect : Μετά έφαγε και την τάπα της Νεφέλης (και μετά και της Αμαλίας)! Στην καρδιά μου το έχω αυτό το κοριτσάκι! (Μετά τη Λουκανορική μπέμπα βεβαίως-βεβαίως!) Ωραία μαμά η Μελίτα! Προσπαθούσε να ψαρέψει το μωρό! Ανεκδιήγητο! Κι ο Στέφανος… Δεν κερδίζεται η αγάπη ενός παιδιού σε μία βδομάδα wannabe καμμένε! Για να κερδίσεις αυτά τα ειλικρινή αισθήματα πρέπει να προσπαθήσεις, όχι να το βάζεις στα πόδια! Πάντως, η Μελίτα σε κάθε πρόβλημα που εμφανίζεται πελαγώνει! Δεν αντέχεται! Πέντε τα κρατούμενα!


  • Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το πώς γίνεται η εύρεση 200.000 ευρώ να είναι θέμα… σκέψης! «Κάτι θα σκεφτούμε!» Εγώ γιατί δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι για να βγάλω 200 χιλιάρικα; lol! Ή δε θέλει κόπο, αλλά… τρόπο; Πείτε μου τρόπο σκέψης και θα τον υιοθετήσω! Έξι τα κρατούμενα!


  • Έζι! Ο αστυνόμος αντιγράφει τις παροιμίες σου! Razz Αν είναι, όμως, να χώσει την Νταίζη σε κανένα μπουντρούμι του επιτρέπουμε! Όλο και πιο θετικά vibes παίρνω για τον εγκλεισμό της αγαπητής μας! Στη σκηνή Ρούσσου-Σταυρίδη κρεμόμουν από τα χείλη τους! Το ίδιο και σε αυτήν Ρούσσου-Χρήστου! Επτά τα κρατούμενα!


  • Η σκηνή Εύας-Μάνου πολύ γλυκιά και ειπώθηκαν αλήθειες… Να ήταν, όμως, λίγο μεγαλύτερη... Και ΝΑΙ! Γεννάμεεεεεε!!! : juhu : (Άντε να το ξαναπούμε σε κανένα 7μηνο!) Οκτώ τα κρατούμενα!


ΥΓ. 1: ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΤΩΡΑ! Εννιά τα κρατούμενα με το ένατο υψίστης σημασίας! inlove
ΥΓ. 2: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ άλλο την Νταίζη στα πόδια της Νόρας και του Λουκά! Δέκα τα κρατούμενα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιουν 02, 2010 8:07 pm

anastasia20 έγραψε:
Και ακόμα μία ερώτηση:αν μετά τη γέννηση του μωρού αποκαλυφθεί η αλήθεια οι δολοφόνοι γιατί να σταματήσουν τις απόπειρες;;;;;αν δεν θέλουν το μωρό και μετά τη γέννηση του κινδυνεύει….για αυτό θεωρώ το σχέδιο δεν ήταν η έσχατη λύση και για αυτό είμαι αντίθετη σε αυτό το σχέδιο….το μόνο που κατάφεραν ήταν να παίξουν με τα συναισθήματα του στέφανου και με την πατρότητα…..

Για μένα κατάφεραν το πιο σημαντικό, να γεννηθεί το παιδί! Απαξ και γεννήθηκε, εάν πεθάνει η κληρονομιά πάει στους κληρονόμους του κληρονομου λογικά και όχι σε αυτούς που θα κληρονομούσαν αν δεν υπήρχε καν το παιδί.. Επιπλέον με τη γέννηση ανοίγει και η κληρονομιά και ξέρουν τον εχθρό δεν είναι πια άγνωστος..

Όσο για τα αισθήματα του πατέρα, εμενα σήμερα μουτ έβγαλε τρελή ζήλια ο Στέφανος. Αφήστε που πήγε στον αστυνόμο και κατηγορούσε το Ρούσσο (Η Μαρουβλίτα τι θα έλεγε για αυτό αλήθεια?) και πήγε στη Μελίτα και κατηγορούσε το Μάνο! Αμ έχει σχέδιο καραμπινάτο, φέρτε σαμπάνιες ωρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιουν 02, 2010 8:09 pm

Aναλυτικος σχολιασμος αλλη ωρα γιατι τωρα δεν ειμαι και πολυ στα καλα μου!Για την ακριβεια μετα την τελευταια σκηνη με Μανο-Ευα ειμαι ενα με το πατωμα!!! Faint
Ηταν ΤΕΛΕΙΟΙ!Η βολτουλα,η χαλαρη κουβεντουλα που ηταν τοσο μα τοσο γλυκια και κυριως αυτη η ΥΠΕΡΟΧΗ αγκαλια με ελιωσαν! Love! Love! Love!

Αααααχ....................! inlove inlove inlove inlove inlove inlove
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιουν 02, 2010 8:10 pm

anastasia20 έγραψε:
Ερώτηση άμοιρης τηλεθεάτριας:πριν λίγες μέρες δεν έλεγαν ότι η εύα θα γεννήσει σε 1 μήνα;;;;πως περνάει ο καιρός όμως βρε παιδιά άλλο πράγμα….
Από τη στιγμή που μπήκε στο μήνα της μπορεί να γεννήσει ανά πάσα στιγμή! :wink2:
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιουν 02, 2010 8:10 pm

sifantid έγραψε:
  • Αχ… Έλιωσα με την πρώτη σκηνή Νόρας-Λουκά! Στην αρχή άκουσα τα γίδια και τις κατσίκες και ψαχνόμουν! Μετά έκαναν και τις χαριτωμενιές τους! Τι άλλο να ζητήσω; Απλή, καθημερινή σκηνή! Η ατάκα της Νόρας: «5’ ακόμη» μάλλον παίζει πολύ τα πρωινά! Γιατί και εγώ με αυτή οπλίζομαι στην έλευση της μαμάς! Και το 7:30 γίνεται 7:35 και το 7:35 γίνεται 7:40! Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται δε λένε; Ε, στην περίπτωσή τους δεν ισχύει η παροιμία! Razz Είδαμε και τη Νόρα να «ρίχνει τα μούτρα» της για τους φίλους της. Άλλωστε αυτή είναι η Νόρα που γνωρίσαμε… Προσπαθεί μέχρι τελευταία στιγμή! Ένα το κρατούμενο!


  • Ποιος βαρέθηκε την Νταίζη; Εγώ! Εγώ! Εγώ! Ποιο τροπάριο της Κασιανής; Εδώ έχουμε το τροπάριο της Νταίζης! gelio Τραγουδάει στις καλύτερες πίστες λέει! Ναι! Στις καλύτερες πίστες στο 13ο χιλιόμετρο! Μου θέλει και δικό της μαγαζί το τσόκαρο! Και ο Μπέλος-τέλος καλό χάπατο, όμως! Δύο τα κρατούμενα!


  • Τα χαστουκάκια στο γραφείο πολύ light! Ήθελα κάτι πιο βαρύ! Να γυρίσει λίγο μάγουλο, να μείνει κανένα σημαδάκι… Razz Αυτό που ο Νικόλας βγαίνει και από πάνω, όμως, δεν το καταλαβαίνω! Εκείνος κάθεται στη γωνία του και τα περιμένει όλα από τη Νόρα και το Λουκά! Όποιος θέλει να έχει τη ζωή στα χέρια του την παίρνει μόνος του! Δεν περιμένει να του τη δώσουν! Κατά τα άλλα η σκηνή στο γραφείο έληξε με τις απειλές της Νταίζης κερασάκι στην τούρτα! Μαθημένα τα βουνά στα χιόνια! Τρία τα κρατούμενα!


  • Ο Στέφανος, η αθώα περιστερά, είναι σίγουρος ότι δεν εμπλέκεται η μάνα του! Μη σας πω βάζει και το χέρι του στη φωτιά! Έχει κανείς γνωστό πλαστικό που αναλαμβάνει αποκατάσταση μετά από εγκαύματα; Αλλιώς τι; Ελαττωματικό θα τον πάρει το Μελιτάκι; Μετά με τη Μελίτα δε θέλει να βλέπει το Μάνο λέει! Εκείνος κόλλησε τη μούρη του στο τζάμι και μετά κάνει παράπονα; Να μην έρχεστε κύριε στο σπίτι αν δε θέλετε να τον βλέπετε, γιατί η μικρή χρειάζεται το μπαμπά της, αλλά who cares? Τέσσερα τα κρατούμενα!


  • Η Μελίτα πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένη! Γεια σου ρε Ευάκι! : respect : Μετά έφαγε και την τάπα της Νεφέλης (και μετά και της Αμαλίας)! Στην καρδιά μου το έχω αυτό το κοριτσάκι! (Μετά τη Λουκανορική μπέμπα βεβαίως-βεβαίως!) Ωραία μαμά η Μελίτα! Προσπαθούσε να ψαρέψει το μωρό! Ανεκδιήγητο! Κι ο Στέφανος… Δεν κερδίζεται η αγάπη ενός παιδιού σε μία βδομάδα wannabe καμμένε! Για να κερδίσεις αυτά τα ειλικρινή αισθήματα πρέπει να προσπαθήσεις, όχι να το βάζεις στα πόδια! Πάντως, η Μελίτα σε κάθε πρόβλημα που εμφανίζεται πελαγώνει! Δεν αντέχεται! Πέντε τα κρατούμενα!


  • Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το πώς γίνεται η εύρεση 200.000 ευρώ να είναι θέμα… σκέψης! «Κάτι θα σκεφτούμε!» Εγώ γιατί δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι για να βγάλω 200 χιλιάρικα; lol! Ή δε θέλει κόπο, αλλά… τρόπο; Πείτε μου τρόπο σκέψης και θα τον υιοθετήσω! Έξι τα κρατούμενα!


  • Έζι! Ο αστυνόμος αντιγράφει τις παροιμίες σου! Razz Αν είναι, όμως, να χώσει την Νταίζη σε κανένα μπουντρούμι του επιτρέπουμε! Όλο και πιο θετικά vibes παίρνω για τον εγκλεισμό της αγαπητής μας! Στη σκηνή Ρούσσου-Σταυρίδη κρεμόμουν από τα χείλη τους! Το ίδιο και σε αυτήν Ρούσσου-Χρήστου! Επτά τα κρατούμενα!


  • Η σκηνή Εύας-Μάνου πολύ γλυκιά και ειπώθηκαν αλήθειες… Να ήταν, όμως, λίγο μεγαλύτερη... Και ΝΑΙ! Γεννάμεεεεεε!!! : juhu : (Άντε να το ξαναπούμε σε κανένα 7μηνο!) Οκτώ τα κρατούμενα!


ΥΓ. 1: ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΤΩΡΑ! Εννιά τα κρατούμενα με το ένατο υψίστης σημασίας! inlove
ΥΓ. 2: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ άλλο την Νταίζη στα πόδια της Νόρας και του Λουκά! Δέκα τα κρατούμενα!

Σοφάκι μου όπως πάντα άψογος σχολιασμός!

Ελπίζω να σου αρέσει και το μπάννερ κι ας μην είναι ροζ.. θα ετοιμάσω ΚΑΙ ροζ όταν έρθει η ώρα :wink2:

Θα διαφωνήσω μαζί σου σε ένα σημείο, είναι λογικό που η Μελίτα ψάρευε τη μικρή μόνο που ο Μάνος της παραέχει αδυναμία για να τη δηλητηριάσει, η μαντάμ έκρινε εξ ιδίων τα αλλότρια!!! Όπως παλιά έλεγε ότι η Εύα θα την απομακρύνει από την κόρη της, το μυαλό της μόνο της κατινιές που έχει μάθει να κάνει σκέφτεται ότι κάνουν και οι άλλοι!

Κατα τα άλλα σε όλα μαζί σου!!! Κι εγω θυμήθηκα την Έζη στη σκηνή με τον αστυνόμο!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιουν 02, 2010 8:14 pm

Πολύ καλό για τις θεωρίες συνομωσίες που μυρίζομαι τόσο καιρό και αισθάνομαι οτι επαληθεύονται..
Πολύ καλό για το πρωινό ξυπνημα της Νόρας και του Λουκά... inlove
Πολύ καλό για το χώσιμό της Ευας στη Μελίτα!!
Πολυ καλό για τη μικρή Νεφελίτσα που εδωσε το παρόν (αν και τον λυπηθηκα το λαπά)!!!
Πολύ καλό γιατι η ΘΕΑ φέρνει στον κόσμο τον παιδαροοο!!!!!!

Το banner μας τα σπάει!!!Συγνωμη για το οφ τοπικ αλλά θα σκάσω αν δεν το πώ και εδω...Γιορτάζουμε ακομα καλέεεε!!!Ερχεται ο Αγγελος!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιουν 02, 2010 8:16 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Και ακόμα μία ερώτηση:αν μετά τη γέννηση του μωρού αποκαλυφθεί η αλήθεια οι δολοφόνοι γιατί να σταματήσουν τις απόπειρες;;;;;αν δεν θέλουν το μωρό και μετά τη γέννηση του κινδυνεύει….για αυτό θεωρώ το σχέδιο δεν ήταν η έσχατη λύση και για αυτό είμαι αντίθετη σε αυτό το σχέδιο….το μόνο που κατάφεραν ήταν να παίξουν με τα συναισθήματα του στέφανου και με την πατρότητα…..

Για μένα κατάφεραν το πιο σημαντικό, να γεννηθεί το παιδί! Απαξ και γεννήθηκε, εάν πεθάνει η κληρονομιά πάει στους κληρονόμους του κληρονομου λογικά και όχι σε αυτούς που θα κληρονομούσαν αν δεν υπήρχε καν το παιδί.. Επιπλέον με τη γέννηση ανοίγει και η κληρονομιά και ξέρουν τον εχθρό δεν είναι πια άγνωστος..

Όσο για τα αισθήματα του πατέρα, εμενα σήμερα μουτ έβγαλε τρελή ζήλια ο Στέφανος. Αφήστε που πήγε στον αστυνόμο και κατηγορούσε το Ρούσσο (Η Μαρουβλίτα τι θα έλεγε για αυτό αλήθεια?) και πήγε στη Μελίτα και κατηγορούσε το Μάνο! Αμ έχει σχέδιο καραμπινάτο, φέρτε σαμπάνιες ωρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!


ναι αλλά αν θέλουν να βγάλουν το μωρό από τη μέση θα συνεχίσουν τις απόπειρες...
οπότε στα ίδια ερχόμαστε....
τώρα για το στέφανο.....συμφωνώ ότι κάτι κρύβει....απλά θεωρώ ότι δεν έχει σχέση με τη μελίτα....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τετ Ιουν 02, 2010 8:17 pm

ψηφιζω \"Εύα και Μάνος επιτέλους μαζί - Γεννάμε \" γιατι εκτος απο τρελη λουκανορικια μου αρεσει πολυ αυτο το ζευγαρι που σημερα με σκλαβωσε!!! παρα πολυ τρυφερη αληθινη και γλυκια η σκηνη τους στην παραλια και το καλυτερο ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ !!!

ΥΓ1:ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!
ΥΓ2: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΟΧΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΔΙ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την $ofi@ loukakos + nora στις Τετ Ιουν 02, 2010 8:19 pm, 1 φορά
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιουν 02, 2010 8:17 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Σοφάκι μου όπως πάντα άψογος σχολιασμός!

Ελπίζω να σου αρέσει και το μπάννερ κι ας μην είναι ροζ.. θα ετοιμάσω ΚΑΙ ροζ όταν έρθει η ώρα :wink2:

Θα διαφωνήσω μαζί σου σε ένα σημείο, είναι λογικό που η Μελίτα ψάρευε τη μικρή μόνο που ο Μάνος της παραέχει αδυναμία για να τη δηλητηριάσει, η μαντάμ έκρινε εξ ιδίων τα αλλότρια!!! Όπως παλιά έλεγε ότι η Εύα θα την απομακρύνει από την κόρη της, το μυαλό της μόνο της κατινιές που έχει μάθει να κάνει σκέφτεται ότι κάνουν και οι άλλοι!

Κατα τα άλλα σε όλα μαζί σου!!! Κι εγω θυμήθηκα την Έζη στη σκηνή με τον αστυνόμο!!!
Ευχαριστώ πολύ! : thanks :

Μου αρέσει φυσικά πάρα, μα πάρα πολύ το bannerάκι... κι ας μην είναι ροζ! Razz Θα έρθει και η σειρά της Λουκανορικής μπέμπας! inlove Προς το παρόν γιορτάζουμε τον ερχομό του Άγγελου! Love!

Αυτό το ένα point διαφορά είναι σταθερό, ε; Απλά θα περίμενα από μία στοργική μητέρα πρώτα από όλα να ενδιαφερθεί για την ψυχολογία του παιδιού της και όχι για τη γνώμη του για τον έρωτά της... Αλλά τι λέω; Είπα στοργική μητέρα; Για τη Μελίτα μιλάμε! Γράψε λάθος! faint
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τετ Ιουν 02, 2010 8:17 pm

sifantid έγραψε:
  • Αχ… Έλιωσα με την πρώτη σκηνή Νόρας-Λουκά! Στην αρχή άκουσα τα γίδια και τις κατσίκες και ψαχνόμουν! Μετά έκαναν και τις χαριτωμενιές τους! Τι άλλο να ζητήσω; Απλή, καθημερινή σκηνή! Η ατάκα της Νόρας: «5’ ακόμη» μάλλον παίζει πολύ τα πρωινά! Γιατί και εγώ με αυτή οπλίζομαι στην έλευση της μαμάς! Και το 7:30 γίνεται 7:35 και το 7:35 γίνεται 7:40! Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται δε λένε; Ε, στην περίπτωσή τους δεν ισχύει η παροιμία! Razz Είδαμε και τη Νόρα να «ρίχνει τα μούτρα» της για τους φίλους της. Άλλωστε αυτή είναι η Νόρα που γνωρίσαμε… Προσπαθεί μέχρι τελευταία στιγμή! Ένα το κρατούμενο!


  • Ποιος βαρέθηκε την Νταίζη; Εγώ! Εγώ! Εγώ! Ποιο τροπάριο της Κασιανής; Εδώ έχουμε το τροπάριο της Νταίζης! gelio Τραγουδάει στις καλύτερες πίστες λέει! Ναι! Στις καλύτερες πίστες στο 13ο χιλιόμετρο! Μου θέλει και δικό της μαγαζί το τσόκαρο! Και ο Μπέλος-τέλος καλό χάπατο, όμως! Δύο τα κρατούμενα!


  • Τα χαστουκάκια στο γραφείο πολύ light! Ήθελα κάτι πιο βαρύ! Να γυρίσει λίγο μάγουλο, να μείνει κανένα σημαδάκι… Razz Αυτό που ο Νικόλας βγαίνει και από πάνω, όμως, δεν το καταλαβαίνω! Εκείνος κάθεται στη γωνία του και τα περιμένει όλα από τη Νόρα και το Λουκά! Όποιος θέλει να έχει τη ζωή στα χέρια του την παίρνει μόνος του! Δεν περιμένει να του τη δώσουν! Κατά τα άλλα η σκηνή στο γραφείο έληξε με τις απειλές της Νταίζης κερασάκι στην τούρτα! Μαθημένα τα βουνά στα χιόνια! Τρία τα κρατούμενα!


  • Ο Στέφανος, η αθώα περιστερά, είναι σίγουρος ότι δεν εμπλέκεται η μάνα του! Μη σας πω βάζει και το χέρι του στη φωτιά! Έχει κανείς γνωστό πλαστικό που αναλαμβάνει αποκατάσταση μετά από εγκαύματα; Αλλιώς τι; Ελαττωματικό θα τον πάρει το Μελιτάκι; Μετά με τη Μελίτα δε θέλει να βλέπει το Μάνο λέει! Εκείνος κόλλησε τη μούρη του στο τζάμι και μετά κάνει παράπονα; Να μην έρχεστε κύριε στο σπίτι αν δε θέλετε να τον βλέπετε, γιατί η μικρή χρειάζεται το μπαμπά της, αλλά who cares? Τέσσερα τα κρατούμενα!


  • Η Μελίτα πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένη! Γεια σου ρε Ευάκι! : respect : Μετά έφαγε και την τάπα της Νεφέλης (και μετά και της Αμαλίας)! Στην καρδιά μου το έχω αυτό το κοριτσάκι! (Μετά τη Λουκανορική μπέμπα βεβαίως-βεβαίως!) Ωραία μαμά η Μελίτα! Προσπαθούσε να ψαρέψει το μωρό! Ανεκδιήγητο! Κι ο Στέφανος… Δεν κερδίζεται η αγάπη ενός παιδιού σε μία βδομάδα wannabe καμμένε! Για να κερδίσεις αυτά τα ειλικρινή αισθήματα πρέπει να προσπαθήσεις, όχι να το βάζεις στα πόδια! Πάντως, η Μελίτα σε κάθε πρόβλημα που εμφανίζεται πελαγώνει! Δεν αντέχεται! Πέντε τα κρατούμενα!


  • Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το πώς γίνεται η εύρεση 200.000 ευρώ να είναι θέμα… σκέψης! «Κάτι θα σκεφτούμε!» Εγώ γιατί δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι για να βγάλω 200 χιλιάρικα; lol! Ή δε θέλει κόπο, αλλά… τρόπο; Πείτε μου τρόπο σκέψης και θα τον υιοθετήσω! Έξι τα κρατούμενα!


  • Έζι! Ο αστυνόμος αντιγράφει τις παροιμίες σου! Razz Αν είναι, όμως, να χώσει την Νταίζη σε κανένα μπουντρούμι του επιτρέπουμε! Όλο και πιο θετικά vibes παίρνω για τον εγκλεισμό της αγαπητής μας! Στη σκηνή Ρούσσου-Σταυρίδη κρεμόμουν από τα χείλη τους! Το ίδιο και σε αυτήν Ρούσσου-Χρήστου! Επτά τα κρατούμενα!


  • Η σκηνή Εύας-Μάνου πολύ γλυκιά και ειπώθηκαν αλήθειες… Να ήταν, όμως, λίγο μεγαλύτερη... Και ΝΑΙ! Γεννάμεεεεεε!!! : juhu : (Άντε να το ξαναπούμε σε κανένα 7μηνο!) Οκτώ τα κρατούμενα!


ΥΓ. 1: ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΤΩΡΑ! Εννιά τα κρατούμενα με το ένατο υψίστης σημασίας! inlove
ΥΓ. 2: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ άλλο την Νταίζη στα πόδια της Νόρας και του Λουκά! Δέκα τα κρατούμενα!
Συμφωνω απολυτα( cake )σε ολα σοφ μου!!οτι ακριβως ηθελα να επισημανω,το επισημανες!!!
ΥΓ.Τζινα υπεροχο το banner!! Love!
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από ΕΛΛΗ12 Τετ Ιουν 02, 2010 8:18 pm

sifantid τελειοσ ο σχολιασμοσ και εννοειται πωσ συμφωνω σε ολα Agree
εμενα πειραζει που μου εκανε εντυπωση το οτι η μελιτα ασχολειται με το παιδι τησ
ΕΛΛΗ12
ΕΛΛΗ12
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Γλυφάδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιουν 02, 2010 8:19 pm

anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Και ακόμα μία ερώτηση:αν μετά τη γέννηση του μωρού αποκαλυφθεί η αλήθεια οι δολοφόνοι γιατί να σταματήσουν τις απόπειρες;;;;;αν δεν θέλουν το μωρό και μετά τη γέννηση του κινδυνεύει….για αυτό θεωρώ το σχέδιο δεν ήταν η έσχατη λύση και για αυτό είμαι αντίθετη σε αυτό το σχέδιο….το μόνο που κατάφεραν ήταν να παίξουν με τα συναισθήματα του στέφανου και με την πατρότητα…..

Για μένα κατάφεραν το πιο σημαντικό, να γεννηθεί το παιδί! Απαξ και γεννήθηκε, εάν πεθάνει η κληρονομιά πάει στους κληρονόμους του κληρονομου λογικά και όχι σε αυτούς που θα κληρονομούσαν αν δεν υπήρχε καν το παιδί.. Επιπλέον με τη γέννηση ανοίγει και η κληρονομιά και ξέρουν τον εχθρό δεν είναι πια άγνωστος..

Όσο για τα αισθήματα του πατέρα, εμενα σήμερα μουτ έβγαλε τρελή ζήλια ο Στέφανος. Αφήστε που πήγε στον αστυνόμο και κατηγορούσε το Ρούσσο (Η Μαρουβλίτα τι θα έλεγε για αυτό αλήθεια?) και πήγε στη Μελίτα και κατηγορούσε το Μάνο! Αμ έχει σχέδιο καραμπινάτο, φέρτε σαμπάνιες ωρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!


ναι αλλά αν θέλουν να βγάλουν το μωρό από τη μέση θα συνεχίσουν τις απόπειρες...
οπότε στα ίδια ερχόμαστε....
τώρα για το στέφανο.....συμφωνώ ότι κάτι κρύβει....απλά θεωρώ ότι δεν έχει σχέση με τη μελίτα....

Δεν είναι απαραίτητο να συνεχίσουν και θα σου εξηγήσω πώς το σκέφτομαι. Αν το παιδί γεννηθεί μπαμ κληρονόμησε! Απαξ λοιπόν και πεθάνει κληρονομεί άλλος πλέον οποτε δεν υπάρχει λόγος να απειλείται η ζωή του.

Όσο για το Στέφανο δεν λέω ότι κρύβει κάτι σχετικά με τη Μελίτα αλλά κι εσύ παραδέχεσαι ότι κάτι κρύβει συνεπώς καλά έκαναν που τον έβγαλαν απο το κόλπο και του είπαν ψέμματα. Εστω κι αν δεν είναι στο κόλπο η αντίδρασή του βοήθησε να βεβαιωθεί η Αντιγόνη!

Και ναιιιιιι γεννάμε!!!!!!!!!!! Cheer Cheer Cheer <- ασχετο αλλα είναι το ρεφραινάκι μου για σήμερα μετά το Ρικοκο το χτεσινό χιχι

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιουν 02, 2010 8:19 pm

rache[L]15 έγραψε:
Συμφωνω απολυτα( cake )σε ολα σοφ μου!!οτι ακριβως ηθελα να επισημανω,το επισημανες!!!
ΥΓ.Τζινα υπεροχο το banner!! Love!
Ε, μα... Αν δεν ταιριάζαμε δε θα συμπεθεριάζαμε! Razz Kisses darling! Hug
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Ιουν 02, 2010 8:21 pm

Πολύ καλό από μένα σήμερα γιατί και αποκαλύψεις είχαμε και εξαιρετικές στιγμές!!!

Ρούσος παλιά καραβάνα και μέγιστος δικηγόρος. Στη σκηνή με το Χρήστο έδωσε ακόμα μια φορά τα διαπιστευτήριά του. Δάνης Κατρανίδης απλά Εξαιρετικός.oscar

Νόρα-Μπέλος σημειώσατε 1: Υπέροχα του τα είπε η Νόρα, είναι κυρία ακόμα και όταν την φέρνουν στα όρια της, αλλά είναι. Μπέλλος στον πλανήτη γκούφυ!!!

Η Ελληνική Αστυνομία σήμερα παίρνει ΟΣκαρ!!! Σταυρίδης και ξερό ψωμί. Και με τον Στέφανο και με Νταίζη. Είπε χωρίς να πει. Ζουγανέλης το πήρε και έφυγε!!! oscar

Αντιγόνη-Χρήστος, όπως πάντα το χουν!!!! Θα ξαναπώ ότι ο Κασανδρινός είναι αποκάλυψη. Και έχει ακόμα πολλά να μας δώσει!!!

Μπουγιούρης επίσης σε μεγάλα κέφια. Ειδικά με το Νεφελάκι. Γιατί ως Μάνος συνεχίζει το καλός καιρός στα Γρεβενά, και στην Αθήνα χιόνι! Μου άρεσε ο τρόπος που τα 'χωσε στην Κατινούλα!!!!

Το επεισόδιο σήμερα όμως το έκλεψε η Νεφέλη. Δεν τον θέλει, το Στέφανο, έχει μπαμπά και αυτόν αγαπά. Το αίμα νερό δεν γίνεται, κυρία Μελίτα μας, εσείς ξέρω έχετε του οργασμού σας το χαβά, αλλά ξέρετε είστε μάνα πάνω από όλα!!! Σήμερα η Αμαλία, άφησε το κατινάζ και ασχολήθηκε με το εγγόνι της. Άψογη σε όσα είπε. Η δε Μελίτα, από πάντα της τόσο εγωκεντρική ήταν. Ήθελε όλους και όλα να γυρνάνε γύρω από αυτή. Από τον Μπαμπά μέχρι τους φίλους και τους γκόμενους. Το μόνο της πρόβλημα ήταν πως θα πάρει το παιδί στο Παρίσι nteni ΄

Το φινάλε, γλυκό, τρυφερό και ανθρώπινο. Μάνος και Εύα, στην δική τους Εδέμ. Αγαπιούνται, αλλά αυτή η αγάπη είναι καταστροφική. Υπέροχη σκηνή, Υπέροχη και οι Δύο, Υπέροχος και ο πρίγκιπας που αποφάσισε να δει το πρώτο φως!!! Ξυλά κα Μπουγιούρης : respect :

Εν αναμονή των εξελίξεων...
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιουν 02, 2010 8:22 pm


Απο μένα η πρώτη επιλογή γιατί περίμενα μια συζήτηση πολύ καιρό αν και δεν ήταν αρκετή
Υγ. Ευάννα τρέχα στα βίντεο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιουν 02, 2010 8:23 pm

Σοφία και Μάγδα υπέροχοι σχολιασμοί...


ΥΓ.Του οργασμού της το χαβα.. gelio gelio Τέλειο!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιουν 02, 2010 8:25 pm

pasxalitsa έγραψε:
Η Ελληνική Αστυνομία σήμερα παίρνει ΟΣκαρ!!! Σταυρίδης και ξερό ψωμί. Και με τον Στέφανο και με Νταίζη. Είπε χωρίς να πει. Ζουγανέλης το πήρε και έφυγε!!! oscar
Ε, είπαν να αποκαταστήσουν τη φήμη της μετά από το φιάσκο της απαγωγής των κοριτσιών (κάποιος έφυγε και ούτε ξέρουμε που είναι)! lol! Να μη σχολιάσω το χαμένο Λουκά και τους αστυνομικούς με τα φραπεδάκια και τη μουσική του Ροζ Πάνθηρα! gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Ιουν 02, 2010 8:26 pm

Τα πολλα αλλη ωρα!!!! Θεϊκο επεισοδιο και ψηφιζω το πρωτο φυσικα!!!!! Γενναμε!!! Gioupi
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Ιουν 02, 2010 8:36 pm

Καλησπέρα!!!

Το επεισόδιο ήταν καλό και πιο αναλυτικά:

Νόρα – Λουκάς: Σε «χουχουλιάρικες» σκηνές! Ο ήχος της κατσίκας όλα τα λεφτά, αλλά, γιατί καλέ βάλατε ήχο μια κατσίκα δεν σας αρκεί να την ακούτε Live να τραγουδάει ; Θέλετε και ηχογράφηση;! Αλλά ξέχασα αφού η κατσίκα δεν πρόκειται να κάνει καριέρα, ας γίνει ring tone για να γελάμε (το ξέρω είμαι κακιά σήμερα).

Δάφνη – Νικόλας: Δεν φταίνε η Νόρα και ο Λουκάς αν το κεφάλι σου Δαφνούλα είναι πιο ξερό και από τη Σαχάρα… Για να μη σχολιάσω τη συνέχεια στο γραφείο τους…. Ο απόλυτος παραλογισμός .. Γιατί την αφήνουν να μπει μέσα και δεν της βάζουν φρένο μόλις τη δουν;;;....Κάντε δυο ασφαλιστικά μέτρα για παρενόχληση να δεις θα ξαναέρθει;;;

Νταίζη- Σταυρίδης: Μαρή «Μαύρα μεσάνυχτα» ιδιοκτήτρια νυχτερινού κέντρου! πώς θα το βγάλεις;;; «Η Μαφία» είναι αρμοστό στο μαγαζί σου! Σταυρίδη φύτεψε τα σποράκια σου και άσε τα φυτά να αναπτυχτούν, καλή η τακτική θα έχει και αποτέλεσμα.

Ρούσσος – Σταυρίδης κ Ρούσσος - Χρήστος: Η ίδια τακτική με παραπάνω… Για να δούμε τι ψάρια θα πιάσεις!

Εύα – Μελίτα: Γιατί οι άνθρωποι όταν νομίζουν ότι είναι ανώτεροι κάνουν σαν 5-χρονα; Πήγε στην Εύα για να πει τι; Είμαι ανώτερηηη σε κερδισαα, να μάθεις!!!! Η Ανωτερότητα αν και εφόσον θέλεις να τη αποδείξεις την δείχνειςμε το να μείνεις μακριά όχι με το να κάνεις επισκέψεις και να το διατυμπανίζεις (γνώμη μου πάντα)

Μελίτα – Αμαλία : «Τι έχει το παιδί μαμά» ναι Μελίτα μου κάτι έχει.. ΥΠΑΡΧΕΙ…

Τέλος Εύα – Μάνος: Αχ βρε παιδιά έπρεπε να περάσετε το λιναριού τα πάθη για να ηρεμίσετε και εκεί που ηρεμούσατε σκάει μύτη ο μπόμπιρας!!!!!!!! Gioupi

Περιμένω αύριο κατάσταση πανικού και συγκίνηση!!!!! : juhu :
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Ιουν 02, 2010 8:39 pm

μανος-ευα επιτελους μαζι-γενναμε!!!Τελεια!!!Αχ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 379 - Ημερομηνία 02-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιουν 02, 2010 8:40 pm

FieryRed έγραψε:
Νόρα – Λουκάς: Σε «χουχουλιάρικες» σκηνές! Ο ήχος της κατσίκας όλα τα λεφτά, αλλά, γιατί καλέ βάλατε ήχο μια κατσίκα δεν σας αρκεί να την ακούτε Live να τραγουδάει ; Θέλετε και ηχογράφηση;! Αλλά ξέχασα αφού η κατσίκα δεν πρόκειται να κάνει καριέρα, ας γίνει ring tone για να γελάμε (το ξέρω είμαι κακιά σήμερα).
Και εμένα η άλλη κατσίκα μου ήρθε στο μυαλό καθώς έβλεπα! gelio Και συγχαρητήρια για το σχολιασμό Μαρία!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης