Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Vote_lcap32%Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Vote_rcap 32% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Vote_lcap25%Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 53

Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Empty Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 6:17 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:01 pm

Λουκάς-Νόρα:Μην την αγχωνεις Λουκά και οδηγεί. Στρατηγικη κίνηση φυσικά και εχει σχέδιο ο Καρτάλης. Γιατί πήγες και συ κοριτσάκι μου στο πυρόβλημα και σε τσάτισε!

Στεφανος:Εχει πάθει σοκ ο καημένος!

Λουκάς-Ευα-Αγγέλα:Πολύ γλυκιά και χαλαρη συζήτηση!

Μελίτα-Στεφανος:Το Μελιτακι τα παιξε κανονικότατα τι να κανουμε κοπελια αντε τωρα να μαζεψεις τα ασυμμάζευτα απ όλα όσα είπες τόσο καιρό!

Eυα-Μάνος-Στεφανος:Πηγε να ριξει αδεια και να πιάσει γεμάτα! Και στην τελικη εφυγε με σκυμμένο κεφάλι από το δωμάτιο!

Οχιά-Λουκάς: Γιατι πάλι σκηνη με την οχιά? Το δουλεμα του Λουκά όλα τα λεφτά! Πες τα Λουκακο μου αυτος εσκαβε το λάκκο του Μάνου ο Μητσαρας. Ο γαμος σας δεν εγινε γιατι υπάρχει θεία δικη λεμε τωρα! ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΠΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?? ΕΛΕΟΣ!!!

Αμαλι-Μελιτα:Άλλο γατονι η Αμαλία δεν μπορεί και να κρυφτει η μικρη από τη μαμά καρφωνεται!

Αντιγόνη-Στεφανος: Πες τα Θεαρα μου!!!! Τη λατρεύω αυτή τη γυναίκα του τα χώσε πάλι και σήμερα! Αν βρεις απαντήσεις σφύριξε μου κλέφτικα.

Η Σκηνή με Μαριλια και Λουκα-Νορα, Αγγέλα ήταν η καλύτερη από το σημερινό επεισόδιο!
Αυτή η σκηνή το σώσε σήμερα!

Ρούσσος-Αμαλί:Αν μείνει έγκυος η Μελίτα πριν από τη Νόρα θα γίνει ΧΑΜΟΣ!!!!!
Πες τα Ρούσσο καμια τους δεν σ ακούει!

Πατσοζεύγαρο-Λουκάς-Νόρα: Πρόλαβες και τον ευνούχισες εσυ. Έτσι παιδιά χώστε τα. Τους κάνατε τη μούρη κρέας τα πατσοζεύγαρο!

Παρεα στην Εδέμ: Μανο ασε τα νταηλίκια και ακου παλι καλα που χεις μια κόρη διαμαντι!

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε

Ψηφίζω Καλό μονο και μονο για τη σκηνη με τη Μαρίλια και Λουκά και Νόρα αναμενω για την τιμωρία τς οχιάς!

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:03 pm

το σημερινο επεισοδιο το θεωρω ενα απο τα καλυτερα.βεβαια αν εξερεσουμε την εμφανιση της γλαστρας και του σκυλιου της θα ηταν ακομα καλυτερο.παλυ καλα που τους ειδαμε για ελαχιστο.ψηφισα τελειο....
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:05 pm

Η Νταίζη μπερδεύτηκε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Νόμιζε οτι μιλούσε στη Loukitsa
Με είπατε γυναίκα αράχνη με είπατε οχιά
Μπερδεύτηκε σας λέω gelio

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:07 pm

Clarabelle έγραψε:
Η Νταίζη μπερδεύτηκε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Νόμιζε οτι μιλούσε στη Loukitsa
Με είπατε γυναίκα αράχνη με είπατε οχιά
Μπερδεύτηκε σας λέω gelio

Κρατηστε με maaaad maaaad maaaad τόσα της εχω σούρει!!!!
άθλιο ήταν για σημερα!!!!!!!
Λυπαμαι μια σκηνη το σωσε!!!!!!
Άντε να τελειωσει έλεγα ποια εγω!!!!!!!
: curse :

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:18 pm

Μάνος:ξανθόπουλος is back….τώρα κατάλαβες ότι καταστρέφεις τους πάντες γύρω σου;;;;τώρα που κινδυνεύεις να μπεις φυλακή;;;;
Πότε ακριβώς ο μάνος έδωσε αγάπη-όπως είπε ο λιακούρας- εκτός από χαστούκια;;;;πρέπει να έχω χάσει επεισόδια μάλλον…..

Λουκάς-νόρα:εντάξει όλο και περισσότερο πείθομαι ότι ο στέφανος δεν έχει σχέδιο…..και ο λουκάς μπηχτή για στρατηγική….εμένα γιατί όλο αυτό το τόσο φανερό ή οι τόσες δηλώσεις για σχέδια περί εκδίκησης μου χτυπάνε πολύ άσχημα;;;;<πολύ κακό για το τίποτα> μάλλον….για να δούμε….

Νόρα:πως το είπε;;;;θα κλαίει ο στέφανος για την αίτηση διαζυγίου;;;;ναι…καλέ θα μαραζώσει το παιδί μας….θα ζητάει γονατιστός συγγνώμη από τη φαγάνα επειδή τον κορόιδεψε…..τι ακούω θέε μου;;;;;slap

Στέφανος-μελίτα:πόσο ήταν η σκηνή ρε παιδιά;;;;;κάναμε τίποτα ή μπα;;;;
Πάντως συμφωνώ με το στέφανο….η μεθοδικότητα τώρα είναι η καλύτερη λύση….ας στους δουλέψουν λίγο….δεν πειράζει…
πάντως καταλαβαίνω και τη μελίτα….δεν ξέρει τι της ξημερώνει με αυτούς που έμπλεξε….στη σκηνή με την αμαλία ήταν ηφαίστειο έτοιμο να εκραγεί….δεν την βλέπω να αντέχει για πολύ….θα κάνει το ΜΠΑΜ και θα τους πάρει όλους και θα τους σηκώσει…..

Αγγέλα-μάνος-εύα:

Αγγέλα
:μήπως έχεις καμία δουλεία;;;
Μάνος:δεν έχω καμιά δουλειά<η αλήθεια να λέγεται,δουλειά δεν έχει>gelio
Και συνεχίζει: αλλά και να είχα δεν θα την έβαζα πιο πάνω από την εύα…..<μιλάς εκ του ασφαλούς τώρα που σε απέλυσαν…..κάτσε να την είχες και θα σου έλεγα εγώ>
gelio

Στέφανος-μάνος-εύα:
Ας ενημερώσει κάποιος την εύα ότι η μελίτα δεν θέλει γάμους….ούτε παίρνει φόρα και σπάει πόρτες…..όχι γιατί κρίνει με βάση τις πράξεις της…..
Μάνο:ναι ρε θέλει να μεγαλώσει τη νεφέλη με τη μελίτα….εσύ δηλαδή γιατί θέλεις να μεγαλώσεις τον μικρό;;;;;και όχι μόνο αυτό αλλά το έχεις υιοθετήσει κιόλας ότι το παιδί είναι δικό σου….(που μακάρι να είναι να γλιτώσουμε όλοι)

Λουκάς:πωπω….ρε λουκά….μην τα λες έτσι…..γιατί χάνω πάσα ιδέα για σένα….έσκαψε ο μπέλλος το λάκο του μάνου;;;;που μόλις ερωτεύτηκε τη νόρα του είπε όλη την αλήθεια για να είναι εντάξει απέναντι σας;;;;;επειδή τώρα δεν κάνει πίσω με το μάνο θυμόμαστε ό,τι μας βολεύει και όπως μας βολεύει;;;;wall

Για αυτό και εγώ μπέλλο μαζί σου….
Ε…ρε…κάτι μηνύσεις που θα πέσουν!!!!!

Στέφανος-αντιγόνη:α…ρε…κατακαημένε στέφανε….που να ήξερες ότι η μητέρα σου είναι η μαφία προσωποποιημένη…..πάντως αρχίζεις και στροφάρεις…..

Μαρίλια-αγγέλα-νόρα-λουκάς:εγώ γιατί δεν έχω 200.000 ευρώ στην τράπεζα;;;;εγώ παιζάκι δεν είμαι;;;;
Πάντως η εύα τι καμπάνια έκανε και πήρε 150.000 ευρώ;;;και γιατί κλαιγόταν ότι δεν έχει λεφτά για τις σπουδές της μαρίλιας;;;;;μάλλον συνήθειο έχει γίνει στην εύα να κλαίγεται δίχως λόγο και αφορμή….

Νόρα:<πάμε να πάρουμε το αίμα μας πίσω>ποιο αίμα σας ρε νόρα;;;;να σας ζητήσει και αυτός συγγνώμη που τον έκλεψε ο μάνος μήπως;;;;;δεν μπορώώώ με τις βλακείες….. Fskl

Νόρας-λουκά:αυτό ήταν….το τελειωτικό χτύπημα….τους καταστρέψατε και αυτούς……κρίμα...
βγαίνουν και από πάνω…θα τρελαθώ θα πηδηχτώ από το παράθυρο….θα του κάνουν και μήνυση κιόλας …..αυτό το θράσσος της νόρας και του λουκά πως μου τη δίνει δε λέγεται……cake

ΜΠΕΛΛΟ ΜΗ ΜΑΣΑΣ….
ΜΠΕΛΛΟ ΘΥΜΗΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ…..Opados1

Ε…ρε…κάτι μηνύσεις που θα πέσουν!!!!!:twisted:

«παρέα»πλην φαγάνας;ο μπουγιούρης σε αυτή τη σκηνή το ομολογώ ήταν πολύ καλός….μου άρεσε η αντίδρασή του…..είδα το μάνο του πρώτου κύκλου και όχι τον ξανθόπουλο που τον έχουν καταντήσει…..

Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Δευ Ιουν 07, 2010 8:24 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από irini Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:20 pm

Το επισοδειο ηταν χαλια πραγματικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ποσο Νταιζη και Μελιτα θα φαμε στην μαπα ακομα?????????????????????????????????????????ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣ!! Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 304168 Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 304168 Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 304168 Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 304168 Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 304168
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:23 pm

οχι πειτε μου ηταν επεισοδιο το σημερινο ?????? γιατι ηθελα να κλεισω την τηλεοραση??? wall
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:26 pm

nikidanis έγραψε:οχι πειτε μου ηταν επεισοδιο το σημερινο ?????? γιατι ηθελα να κλεισω την τηλεοραση??? wall

Σας νιωθω κοριτσια μου!!!!
όντως όχι άλλο καρβουνο έλεγα
Πόσο να αντεξουμε οι τηλεθεατές??? vomit cake
Ποια εγω εφτασα σε τετοιο σημειο

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από irini Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:31 pm

loukitsa έγραψε:
nikidanis έγραψε:οχι πειτε μου ηταν επεισοδιο το σημερινο ?????? γιατι ηθελα να κλεισω την τηλεοραση??? wall

Σημερα αν και ειδα το επισοδειο μετα γιατι ελειπα ηταν αισχρο,γυριζα τις σκηνες πιο γρηγορα και χωρις να το καταλαβω εφτασα στο τελος του επισοδειου!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δηλαδη δεν βλεποταν....τι να πω!!!!!!!!!Βαρεθηκα να βλεπω τα ιδια και τα ιδια...
Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 304168 Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 304168 Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 304168
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 789620 Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 789620 Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 789620 Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 789620
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:32 pm

loukitsa έγραψε:

χαιρομαι που δεν ημουν η μοναδικη που δεν αντεχε να βλεπει το σημερινο επεισοδιο.πραγματικα ελαχιστες οι ενδιαφερουσες σκηνες σημερα.ηταν η πρωτη φορα που ψηφισα επεισοδιο ως ''ασχημο''....
θα το πω κι εγω μπας και εισακουστουμε ''οχι αλλο καρβουνο!!!!!''
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από hionati Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:33 pm

καλα οσο πανε τα επεισοδια και χειροτερα...πολυ χειροτερα...ασχημο το επεισοδιο απο εμενα για ενα επεισοδιο που μονο Sleep Sleep Sleep που προκαλεσε...
θα σταθω ωστοσο στις παρακατω σκηνες που ηταν πιο ενδιαφερουσες=
1)η πρωτη σκηνη στεφανου...και αυτο για το απιστευτο ταλεντο και τις μοναδικες εκφρασεις του αλεξανδρου...
2)η σκηνη στεφανου-μελιτας...η μελιτα ειχε χιλια δικια...σπειρα η παρεα γιατι περα απο τις δικαιολογιες για το σχεδιο τους ,τους παιζουνε αισχρα και με τους δυο...χωσε μελιτακι...αρκετα ακουσες απο τους αναμαρτητους χωρις να αντιδρας...ο στεφανος παλι εχει αρχισει να παιρνει στροφες...ετσι στεφανε...μεθοδικοτητα...
3)σκηνη μανου-ευας-στεφανου...μπραβο στεφανε,παιξτους κι αλλο να μαθουν τα λαμογια...ο μανος εχει πολυ θρασος...και η ξενερουιτα-γρανιτα τι κοπτεται για την αποκατασταση της μελιτας...σιγα ρε κοπελια μη δειχνεις ποσο σε τρωει η ζηλεια...παιξτο και λιγακι υπερανω οπως συνηθιζεις τελευταια...και μετα αναρωτιεται το μελιτζανι τσοκαρακι γιατι ο στεφανος πηγε εκει...πας καλα τσοκαρακι...αφου ειναι ο πατερας ...ασχετο που τον εχετε φλομωσει στο ψεμα...τετοια αναισθησια απο μερους σου δεν τη ν περιμενα...δηλαδη αυτη κανει λες και ο στεφανος δεν ειναι ο πατερας...
4)σκηνη στεφανου-αντιγονης...ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΧΕΔΙΟ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΘΗΚΗ ...
5)ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ-ΠΕΤΡΟΥ=η μονη αναλαφρη νοτα...γελασα πολυ...και αυτο που ειπε η αμαλια για εγκυμοσυνη...καλε λες να ειναι ηδη εγκυος...παντως πολλες μπιχτες για εγκυμοσυνη μελιτας...φαγωθηκαν ολοι...
6)αχ πολυ τρυφερη και η σκηνη του στεφανου ετσι οπως κοιταζε τα μωρα...περιμενω πως και πως οταν θα παρει αγκαλια το μωρο του...
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΟΥΛΕΣ...
1)καλα η ευα δεν ειχε πει τοτε που κινδυνευε η δαφνη οτι 3 χιλιαρικα της μιενανε απο τη δουλεια της και τα ειχε για τις σπουδες της μαριλιας???ποτε γινανε 150.000???
2)γιατι σε ολους φαινεται τοσο περιεργο που ο μπελος θελει να κανει μηνυση και το παιρνουν προσωπικα..ο μανος εκλεψε δεν εκλεψε...τι να του ελεγε ο μπελος και μπραβο απο πανω???γιατι ποιος τους ειπε οτι οσοι πανε φυλακη για χρεη δε ειχαν λογο να κλεψουν...καπου χρωστουσαν λογικα...αλλα και παλι δε βγαινουν ολοι σαν το μανωλακι να κλεβουν και να το παιζουν και οσιομαρτυρες απο πανω...
3)ποσο πιο βαρετα μπορουν να γινουν τα επεισοδια???
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:36 pm

Το επεισόδιο το σημερινό εγω προσωπικά το βρήκα καλό! Μου άρεσε το χώσιμο Νόρας και Λουκά στο Δημήτρη αλλα και η σκηνή της Νόρας με τον Μπέλλο που η Νόρα ήταν ΚΥΡΙΑ κι ας έλεγε όοοοτι ήθελε το χάπατο για την νιοστή χυλόπιτα που λέγαμε γίνονται όλα!!!

Μου άρεσε τρελά η σκηνή Εύας-Μάνου-Στέφανου και βέβαια λάτρεψα το φόρεμα της Αμαλίας!!!

Δεν είχε όμως Περικλή το επεισόδιο, γιατί έτσι καλοί μου σεναριογράφοι??? Impatient

Ένα σχόλιο ακόμα και τα υπόλοιπα αύριο: Ποιός πείραξε την άμοιρη τη Μαρουβλίτα πάλι σήμερα?

Λοιπόν αποφάσισα σε συνεννόηση με τον πατέρα της να λάβουμε τα μέτρα μας! Τέρμα!
Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 Aggelies

gelio gelio gelio

Επεισόδιο 382 - Ημερομηνία 07-06-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:38 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Το επεισόδιο το σημερινό εγω προσωπικά το βρήκα καλό! Μου άρεσε το χώσιμο Νόρας και Λουκά στο Δημήτρη αλλα και η σκηνή της Νόρας με τον Μπέλλο που η Νόρα ήταν ΚΥΡΙΑ κι ας έλεγε όοοοτι ήθελε το χάπατο για την νιοστή χυλόπιτα που λέγαμε γίνονται όλα!!!

Μου άρεσε τρελά η σκηνή Εύας-Μάνου-Στέφανου και βέβαια λάτρεψα το φόρεμα της Αμαλίας!!!

Δεν είχε όμως Περικλή το επεισόδιο, γιατί έτσι καλοί μου σεναριογράφοι??? Impatient

Ένα σχόλιο ακόμα και τα υπόλοιπα αύριο: Ποιός πείραξε την άμοιρη τη Μαρουβλίτα πάλι σήμερα?

Λοιπόν αποφάσισα σε συνεννόηση με τον πατέρα της να λάβουμε τα μέτρα μας! Τέρμα!

Να σαι καλα Τζινακι μου με έκανες και γέλασα λιγουλακι γιατι πολυ πίκρα το σημερινό
gelio gelio gelio
vomit

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:38 pm

Πολύ καλό από μένα, γιατί είχαμε πάλι όμορφες στιγμές και ωραίες ερμηνείες.

Μάνος-Εύα σε κουβέντες ζωής, με φόντο χιούμορ ο ένας έκοβε η άλλη έραβε. Δεν μασάει η Εύα γιατί πια ξέρει καλά. Και η είσοδος του Καρτάλη, δεν τους τάραξε, ετοιμοπόλεμοι όλοι. Ξυλά-Μπουγιούρης εκπληκτικοί σήμερα!!! oscar

Ο Καρτάλης πήρε τα πάνω του και αρχίζει να παίρνει στροφές. Ρεσιτάλ Προοικονομίας στην σκηνή με την Αντιγόνη. Όπως πάντα :oscar γιατί με την Παπαδημητρίου είναι όαση. Στην σκηνή έξω από τον θάλαμο νεογνών, πολύ γλυκός, Love!

Το κατινάκι χρησιμοποίησε άγνωστη λέξη σήμερα. Αξιοπρέπεια. Που την έμαθε? Γιατί από το να τη λέμε μέχρι να την έχουμε απέχει έτη φωτός. Στη σκηνή με τη Μανούλα, νεύρα και λιγούρα. Φωνάζει για να πείσει, αλλά μάταια.

Ρούσος-Αμαλία Ζωγράφισαν και σήμερα. Ο Κατρανίδης συνεχίζει το σερί του, παίρνει το επεισόδιο και φεύγει.: oscar

Νόρα-Λουκάς στην Σκηνή με Νόρα-Μπέλλο Εξαιρετικοί και με ύφος. Πήραν την εκδίκησή τους, μια χαρά!!!

Πρωταγωνίστρια του Επεισοδίου η Μαρίλια .Λαμόγιο-ξελαμόγιο είναι ο πατέρας της και τον θέλει ελεύθερο. Love!

Εν αναμονή ακόμα πιο δυνατών στιγμών και σκηνών....
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:44 pm

Λοιπον πολυ καλο απο εμενα το επεισοδιο και αυτο για τρεις-τεσσερις σκηνουλες που μου αρεσαν παρα πολυ!

Στεφανος γενικως:Ομολογω οτι δεν περιμενα αυτη του την αντιδραση!Νομιζα πως μπερδεμενος καθως ειναι θα ζητουσε κατευθειαν εξηγησεις και οχι πως θα δρουσε πλαγιως!Οπως και να εχει ηταν πολυ καλη και η σκηνη με Μανο-Ευα στο νοσοκομειο και αυτη με την Αντιγονη!!! : respect : Αυτη με τη Μελιτα παλι δεν θα το ελεγα!

Μελιτα γενικως:Εδω συνεβη ακριβως το αντιθετο,ημουν 100% σιγουρη για τον τροπο που θα αντιδρουσε!Σοκ και υστερια επαθε η κατινιτσα!Παιζουν με την αξιοπρεπεια τους λεει....ποια αξιοπρεπεια κοπελα μου? slap Οι δυο σας εχετε παρει διαζυγιο καιρο τωρα!Στη σκηνη με τη μανουλιτσα της κουνουσε το ποδι πανω-κατω και περιμενε οτι ετσι θα την επειθε οτι δεν συνεβαινε τιποτα!

Τιτανομεγιστοι:Πολυ γελασα με τη σκηνη τους!Οι ατακες του κλασσικα κορυφαιες και φυσικα τους απολαυσα! : respect :

Δαφνη-Νικολας:Προσωπικα σημερα τρελαθηκα με τις σκηνες τους!Μου αρεσαν παρα πολυ και οι δυο!Η Δαφνη αγχωμενη,ανησυχη,στεναχωρημενη και ο Νικολας απο διπλα να προσπαθει να τη στηριξει οσο μπορει και να της δειχνει την αγαπη του! Love! Σημειωτεον η Γεωργονη ειδικα σημερα ηταν ερμηνευτικα παρα πολυ καλη,και στη σκηνη με τον Ηλια!

Νταιζη-Λουκας/Μπελλος-Νορα:Ποσο με εκνευρισαν αυτες οι σκηνες!Να ακουω τα ιδια και τα ιδια απο οχια και χαπατο και να θελω τους πνιξω ομαδικως!Το μονο που αξιξε ηταν η ειρωνια του Λουκα!Και επειδη εχω βαρεθει να τους ακουω να λενε ''Ειστε λαμογια,κλεφτες και ολα τα συναφη''εγω το μονο που εχω να πω ειναι....μακαρι ολοι οι κλεφτες και τα λαμογια να ηταν σαν αυτους τους 6!

Μανος-Ευα:Παντα μου αρεσαν οι πιο χαλαρες,ηρεμες και παιχνιδιαρικες σκηνες τους και το ιδιο συμβαινει και τωρα!Τους βγαινει τοσο αβιαστα και ειναι πολυ αληθινοι και οι δυο! Love Αλλωστε αυτες τις σκηνες προσπαθω να τις απολαμβανω περισσοτερες γιατι ξερω οτι δυστυχως ειναι απο τις τελευταιες τους! (( Ο Μανος της ειπε να παρει την Εδεμ για να μεινει στα παιδια τους και νομιζει οτι μακροπροθεσμα ετσι θα γινει!Βεβαια η Ευα δεν καταλαβε αλλα οσονουπω θα μαθει και αυτη!
Περιμενω και ελπιζω μεχρι το τελος να δω εκτενης και ουσιαστικη συζητηση μεταξυ τους!Μακαρι......!

Μαριλια:Καταπληκτικη η σκηνη με την Αγγελα και τα Λουκονορακια!Με συγκινησε πολυ η Μαριλου! Hug

Εφοδος στο γραφειο του επιχειρηματια(λεμε τωρα)Μπεεελλου:Ο τροπος που μπηκαν μεσα Λουκας-Νορα με αποφασιστικο και δυναμικο υφος ηταν ολα τα λεφτα!Του πεταξαν τα λεφτα λες και ειναι πενταροδεκαρες,τον προειδοποιησαν και για μηνυσεις που εχουν καθε δικαιωμα να κανουν και εγω το κατευχαριστηθηκα! :twisted:

Επισης ηταν πολυ ωραια η σκηνη στην αρχη με Λουκα-Ευα-Αγγελα,αυτη Μανου-Ηλια και η τελευταια στην κατασκηνωση!Ο Μπουγιουρης ηταν τελειος! oscar Αναμενω την ολοκληρωση αυριο για να τη σχολιασω πιο αναλυτικα!

Το επεισοδιο παντως με αφησε με μια γλυκοπικρη γευση και ετσι νομιζω θα ειναι απο δω και περα........!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:47 pm

Τζινακι εισαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!!!!! gelio Τελεια η αγγελια,τελεια! : respect :
Μαγδα υπεροχος σχολιασμος! oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:51 pm

ας σχολιασω...

το επεισοδιο σημερα ηταν η απολυτη καταστροφη. εγω πολυ λιγες φορες εχω πει "αντε να
τελειωνει " και μια απο αυτες ηταν σημερα

τι να πρωτοσχολιασω...

αυτα που χαλασαν το επεισοδιο

1:Μελιτα:
που ξαφνικα απο εκει που εκθιαζε την παρεα τωρα φωναζει κιολας. Σιγα
καλε θα σκισεις κανα καλσον.

2: Μπελλος:
πολυ υφακι παρα πολυ υφακι. Τελικα οσο περναει ο καιρος μου επιβεβαιωνει
ποσο ΧΑΠΑΤΟ ειναι. Τρωει αμασητο οτι του σερβιρει το μικροφωνο. Fskl

3:Οχια (Νταιζη):
εκει που μας χρωστουσαν μας πηραν και το βοδι. Αλλα το νορακι την εβαλε στη θεση της....
Ειδικα εκει που ειπε στον Λουκα οτι ο θεος την φωτησε και δεν τον παντρευτικε
μου ηρθε να της δωσω μια xastouki . Αυτη δεν τον παντρευτικε ας γελασω ... Fskl

αυτα που καπως εσωσαν το επεισοδιο

1: Ευα-Μανος:
πολλη γλυκια και τρυφερη η σκηνη τους.. και μην ξεχναμε η ευα εγινε και miss λεχωνα 2010 gelio

2: Μαριλια-Λουκας-Νορα-Αγγελα:
κατα την γνωμη μου η πιο τρυφερη σκηνη του επεισοδιου. Η Μαριλια μετα απο ολα αυτα που
εχει κανει ο Μανος τον βοηθαει.τι γλυκο...

αυτα τα λιγα απο εμενα

αα και να μην ξεχασω μετριο το επεισοδιο

ΥΓ1:ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ !!!

ΥΓ2:Θελω να σταματησει η οχια ΚΟΥΡΑΖΕΙ

Έχει επεξεργασθεί από τον/την $ofi@ loukakos + nora στις Δευ Ιουν 07, 2010 8:53 pm, 1 φορά
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:52 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Το επεισόδιο το σημερινό εγω προσωπικά το βρήκα καλό! Μου άρεσε το χώσιμο Νόρας και Λουκά στο Δημήτρη αλλα και η σκηνή της Νόρας με τον Μπέλλο που η Νόρα ήταν ΚΥΡΙΑ κι ας έλεγε όοοοτι ήθελε το χάπατο για την νιοστή χυλόπιτα που λέγαμε γίνονται όλα!!!

gelio gelio gelio

Τζίνα κέντησες με την Αγγελία!!! Αριάδνη επίσης με τον Σχολιασμό, Ευάννα μου επίσης και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από klarita Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:52 pm

Έχω παράπονο για Λουκονόρα...έλεος!!! Δεν μου άρεσε το σημερινό...
klarita
klarita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ...στον κόσμο μου...
Ασχολίες : Μυστικά της Εδέμ, τι άλλο;

http://mystikatisedem.forumotion.net/

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:54 pm

gelio gelio gelio

Τζίνα η αγγελία σούπερ μήπως όμως για να βοηθηθούν οι έρευνες έπρεπε να διευκρινίσεις οτι εκλάπη απο συμμορία.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 8:55 pm

Το επεισόδιο ήταν Sleep Sleep Sleep Sleep . Από το μέτωπο της πατρότητας, οι εξελίξεις προχωράνε με ρυθμό χελώνας. Μόλις τώρα αρχιζει να σχηματίζεται στο μυαλό του Στέφανου η πιθανότητα να βρίσκεται η μητέρα του πίσω από τις επιθέσεις. Πάντως ο πρώτος άνθρωπος στον οποίο προσέτρεξε ο Στέφανος ήταν η Μελίτα. Τι γλυκό!
Για τη δε σκηνή Στέφανου-Μάνου-Εύας θα αντιγράψω ( :oops: ) από τη hionati
hionati έγραψε:
σκηνη μανου-ευας-στεφανου...μπραβο στεφανε,παιξτους κι αλλο να μαθουν τα λαμογια...ο μανος εχει πολυ θρασος...και η ξενερουιτα-γρανιτα τι κοπτεται για την αποκατασταση της μελιτας...σιγα ρε κοπελια μη δειχνεις ποσο σε τρωει η ζηλεια...παιξτο και λιγακι υπερανω οπως συνηθιζεις τελευταια...και μετα αναρωτιεται το μελιτζανι τσοκαρακι γιατι ο στεφανος πηγε εκει...πας καλα τσοκαρακι...αφου ειναι ο πατερας ...ασχετο που τον εχετε φλομωσει στο ψεμα...τετοια αναισθησια απο μερους σου δεν τη ν περιμενα...δηλαδη αυτη κανει λες και ο στεφανος δεν ειναι ο πατερας...
.
Από τα υπόλοιπα, η σκηνή Νόρας-Μπέλλου ήταν για πολλά γέλια. Καταρχήν η Νόρα πήγε κουνάμενη (!) και με μειλίχια φωνή στον Μπέλλο να του πει ότι κατανοεί πως καίγεται για την αυτού μεγαλειότητά της αλλά ας μην την πληρώσει ο καημένος ο Μάνος που εξαναγκάστηκε να υπεξαιρέσει τα λεφτά!!!!! Ο Μπέλλος έδωσε ρέστα – τι ότι δεν κινειται με γνώμονα τη Νόρα είπε, τι ότι έτσι αντιμετωπίζει τους απατεώνες είπε, τι ότι θα την κάνει την μήνυση είπε. Νόρα, να λυπάσαι για τον τρόπο που φέρθηκες στον Μπέλλο και όχι για το ότι ο άνθρωπος φροντίζει το πορτοφόλι του.
Και στον δεύτερο γύρο αυτή και ο Λουκάς μπήκαν μέσα στο γραφείο του Μπέλλου με το γνωστό θράσος και την ανώριμη ανάγκη τους να βγουν και απο πάνω. Η σκηνή ήταν πολύ άσχημη γι' αυτούς τους δύο. Καταρχήν γιατί πήραν αυτήν την τόσο συγκινητική πράξη που έκανε η Μαρίλια για τον πατέρα της και την εκμεταλλεύτηκαν για να ικανοποιήσουν τον εγωισμό τους και κατά δεύτερον γιατί τους τάπωσε ο Μπέλλος λέγοντας απολύτως ορθά ότι φυσικά και θα τα πάρει τα χρήματα, καθώς του ανήκουν – πράγμα που η ίδια η Νόρα σε μια έκλαμψη δικηγορικής σοβαρότητας (σε αντίθεση με αυτά που εκτόξευε αυτή και ο Λουκάς στο γραφείο του Μπέλλου) ξεκαθάρισε και στον Μάνο.

Καμιά σκηνή της προκοπής ανάμεσα στον Στέφανο και τη Μελίτα πότε θα δούμε;; Από την επόμενη βδομάδα, ε;
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 9:03 pm

gelio gelio gelio

οποιος-α την βρει δινετε και αμοιβη επειγοντως ψαξιμο gelio gelio gelio
και αν βρειτε και καμια δευτερη για την κ.Αμαλι πολυ ευχαριστως
Τζινακι : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από klarita Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 9:11 pm

σας έχω χάσει βρε παιδιά....... 😕
klarita
klarita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ...στον κόσμο μου...
Ασχολίες : Μυστικά της Εδέμ, τι άλλο;

http://mystikatisedem.forumotion.net/

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Δευ Ιουν 07, 2010 9:15 pm

anastasia20 έγραψε:Μάνος:ξανθόπουλος is back….τώρα κατάλαβες ότι καταστρέφεις τους πάντες γύρω σου;;;;τώρα που κινδυνεύεις να μπεις φυλακή;;;;
Πότε ακριβώς ο μάνος έδωσε αγάπη-όπως είπε ο λιακούρας- εκτός από χαστούκια;;;;πρέπει να έχω χάσει επεισόδια μάλλον…..

Λουκάς-νόρα:εντάξει όλο και περισσότερο πείθομαι ότι ο στέφανος δεν έχει σχέδιο…..και ο λουκάς μπηχτή για στρατηγική….εμένα γιατί όλο αυτό το τόσο φανερό ή οι τόσες δηλώσεις για σχέδια περί εκδίκησης μου χτυπάνε πολύ άσχημα;;;;<πολύ κακό για το τίποτα> μάλλον….για να δούμε….

Νόρα:πως το είπε;;;;θα κλαίει ο στέφανος για την αίτηση διαζυγίου;;;;ναι…καλέ θα μαραζώσει το παιδί μας….θα ζητάει γονατιστός συγγνώμη από τη φαγάνα επειδή τον κορόιδεψε…..τι ακούω θέε μου;;;;;slap

Στέφανος-μελίτα:πόσο ήταν η σκηνή ρε παιδιά;;;;;κάναμε τίποτα ή μπα;;;;
Πάντως συμφωνώ με το στέφανο….η μεθοδικότητα τώρα είναι η καλύτερη λύση….ας στους δουλέψουν λίγο….δεν πειράζει…
πάντως καταλαβαίνω και τη μελίτα….δεν ξέρει τι της ξημερώνει με αυτούς που έμπλεξε….στη σκηνή με την αμαλία ήταν ηφαίστειο έτοιμο να εκραγεί….δεν την βλέπω να αντέχει για πολύ….θα κάνει το ΜΠΑΜ και θα τους πάρει όλους και θα τους σηκώσει…..

Αγγέλα-μάνος-εύα:

Αγγέλα
:μήπως έχεις καμία δουλεία;;;
Μάνος:δεν έχω καμιά δουλειά<η αλήθεια να λέγεται,δουλειά δεν έχει>gelio
Και συνεχίζει: αλλά και να είχα δεν θα την έβαζα πιο πάνω από την εύα…..<μιλάς εκ του ασφαλούς τώρα που σε απέλυσαν…..κάτσε να την είχες και θα σου έλεγα εγώ>
gelio

Στέφανος-μάνος-εύα:
Ας ενημερώσει κάποιος την εύα ότι η μελίτα δεν θέλει γάμους….ούτε παίρνει φόρα και σπάει πόρτες…..όχι γιατί κρίνει με βάση τις πράξεις της…..
Μάνο:ναι ρε θέλει να μεγαλώσει τη νεφέλη με τη μελίτα….εσύ δηλαδή γιατί θέλεις να μεγαλώσεις τον μικρό;;;;;και όχι μόνο αυτό αλλά το έχεις υιοθετήσει κιόλας ότι το παιδί είναι δικό σου….(που μακάρι να είναι να γλιτώσουμε όλοι)

Λουκάς:πωπω….ρε λουκά….μην τα λες έτσι…..γιατί χάνω πάσα ιδέα για σένα….έσκαψε ο μπέλλος το λάκο του μάνου;;;;που μόλις ερωτεύτηκε τη νόρα του είπε όλη την αλήθεια για να είναι εντάξει απέναντι σας;;;;;επειδή τώρα δεν κάνει πίσω με το μάνο θυμόμαστε ό,τι μας βολεύει και όπως μας βολεύει;;;;wall

Για αυτό και εγώ μπέλλο μαζί σου….
Ε…ρε…κάτι μηνύσεις που θα πέσουν!!!!!

Στέφανος-αντιγόνη:α…ρε…κατακαημένε στέφανε….που να ήξερες ότι η μητέρα σου είναι η μαφία προσωποποιημένη…..πάντως αρχίζεις και στροφάρεις…..

Μαρίλια-αγγέλα-νόρα-λουκάς:εγώ γιατί δεν έχω 200.000 ευρώ στην τράπεζα;;;;εγώ παιζάκι δεν είμαι;;;;
Πάντως η εύα τι καμπάνια έκανε και πήρε 150.000 ευρώ;;;και γιατί κλαιγόταν ότι δεν έχει λεφτά για τις σπουδές της μαρίλιας;;;;;μάλλον συνήθειο έχει γίνει στην εύα να κλαίγεται δίχως λόγο και αφορμή….

Νόρα:<πάμε να πάρουμε το αίμα μας πίσω>ποιο αίμα σας ρε νόρα;;;;να σας ζητήσει και αυτός συγγνώμη που τον έκλεψε ο μάνος μήπως;;;;;δεν μπορώώώ με τις βλακείες….. Fskl

Νόρας-λουκά:αυτό ήταν….το τελειωτικό χτύπημα….τους καταστρέψατε και αυτούς……κρίμα...
βγαίνουν και από πάνω…θα τρελαθώ θα πηδηχτώ από το παράθυρο….θα του κάνουν και μήνυση κιόλας …..αυτό το θράσσος της νόρας και του λουκά πως μου τη δίνει δε λέγεται……cake

ΜΠΕΛΛΟ ΜΗ ΜΑΣΑΣ….
ΜΠΕΛΛΟ ΘΥΜΗΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ…..Opados1

Ε…ρε…κάτι μηνύσεις που θα πέσουν!!!!!:twisted:

«παρέα»πλην φαγάνας;ο μπουγιούρης σε αυτή τη σκηνή το ομολογώ ήταν πολύ καλός….μου άρεσε η αντίδρασή του…..είδα το μάνο του πρώτου κύκλου και όχι τον ξανθόπουλο που τον έχουν καταντήσει…..
Αναστασια μαζι σου με χιλια!!!!!!!Οτιδηποτε αλλο κ να πω ειναι περιττο...
ΑΠΛΑ ΘΕΙΚΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ!!!!! oscar
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης