Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap47%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 47% 
[ 27 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]

Σύνολο Ψήφων : 58

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 9:08 pm

evanna έγραψε:Αρκετα καλο το επεισοδιο σημερα!Λοιπον.....

Μου αρεσαν:

-Το μωρακι στην αγκαλια της μανουλας του!Γλυκες και οι δυο! Hug

-Η σκηνη του Μανου και της Μαριλιας!Υπεροχη!Τα λογια και των δυο με συγκινησαν απιστευτα! Snif Οπως και η αγκαλιτσα που της εκανε στο τελος!

-Η Νορα με το Λουκα στη κουζινα! Love!

-Η επιστροφη της Ευας στο σπιτι με ολη την παρεα μαζεμενη και χαρουμενη!Τι ομορφη σκηνη! Hug Κραταω επισης οτι ανεφεραν γλεντι στην Εδεμ οποτε περιμενω να δω ενα ακομη τελευταιο!

-Κλασσικα ο Μανος & η Ευα!Η Ευα δικιο ειχε αλλα οτι και να λεει ειμαι σιγουρη οτι και εκεινη οπως και οποιοσδηποτε απο την παρεα αν τα ειχε τα λεφτα το ιδιο θα εκανε! Love

-Τα λογια του αστυνομου στο Λουκα!Ειπε πως αν ο Στεφανος ξερει και δεν μιλαει,σημαινει πολλα αυτη του η αντιδραση!Πες του οτι δεν ειναι τοσο φλωρος οσο δειχνει να ετοιμασω παρτυ! pleeease

Δεν μου αρεσαν:

-Η οχια και το χαπατο!Ποτε θα καταλαβουν οι ανωθεν οτι αυτη η κατασταση ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ!!!!!!Μια χαρα ηθοποιοι ειναι οι ανθρωποι μπορουν να υποστηριξουν πολλα πραγματα αντι να τους ακουμε συνεχως να λενε τα ιδια και τα ιδια!Και αυτες οι εντελως ψευτικες γλυκες απο πλευρας Νταιζης κυριως ειναι ανυποφορες! vomit
Αν υποψιαστω οτι αυριο θα δουμε ερωτικη σκηνη,θα πεθανω! wall

-Η Μελιτα!Μαζευτε τη καλε!!!! Threat Οπως ειδαμε ολοι πολυ το κρατησε το μυστικο! gelio Και αφου ειναι μονιμως τσαντισμενη,υστεριασμενη και δεν σταματαει δευτερολεπτο να βγαζει χολη για την Ευα περασε απο τα Λουκονορακια για να τους πει τι?Οτι νομιζε πως ηταν φιλοι?Και εμεις ετσι νομιζαμε καποτε κατιναρα αλλα μετα ειδαμε οτι σκεφτεσαι την παρτυ σου και μονο και αλλαξαμε γνωμη!
Και φυσικα συμφωνω με Τζινα και Μαριεφη γιατι και εγω το ιδιο ειπα εκεινη την ωρα!ΦΥΣΙΚΑ και η Ευα ειναι κυρια και εσυ οχι!

Αυτα τα ολιγα για σημερα!Η Αμαλια κλασσικα δινει δικιο μονη της στον εαυτο της,η Αντιγονη τα ιδια και τωρα περιμενω τη συνεχεια της τελευταις σκηνης!

Θα συμφωνησω σε ολα...... : respect :
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 9:08 pm

loukitsa έγραψε:Απο ένα όσκαρ σε evanna,ksanthi,KatsaroYpotheto,Foulitsa,aggeliki oscar
Τέλειο το επεισόδιακι απο τα καλύτερα ever Τέλος!

loukitsa μου ευχαριστώ και ανταποδίδω!!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 9:10 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πολύ καλό απο μένα για τον μπέμπη που ήταν γλύκα!!! inlove inlove inlove inlove inlove

Σταματήστε να φοράτε στη Μελίτα μόνο άσπρα! Αν προσπαθείτε να την περάσετε για παρθένα αποτυγχάνετε οικτρά! Υπάρχουν κι άλλα χρώματα!!!

Αμαλία και Πέτρος πολλάααααααααα : respect : Τέλεια η σκηνή τους!

Μελίτα απλά wall

Μαρίλια και Μάνος τέλειοι!!!

Καλώς μας ήρθες Άγγελε!!!
Τζινακι,ζωγραφιζεις το ξερεις???Θ-Ε-Α!!!!!!!!!!!!!!

Εγω εχω καιρο να σχολιασω..Μονο μια φορα δηλαδη το εχω κανει...Και τωρα δεν θα πω πολλα,μονο οτι ΛΑΤΡΕΨΑ σκηνη στο νοσοκομειο με μωρακι,ΛΑΤΡΕΨΑ σκηνη Μανου-Μαριλιας και ΛΑΤΡΕΨΑ σκηνη παρεας!!!!! inlove inlove ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΞΕΦΤΙΛΑΣ.....(ελπιζω να μην πειραζει η εκφραση,αλλα μου βγηκε αυθορμητα.....)
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 9:17 pm

λοιπόν... ήμουν ανάμεσα σε καλό και πολύ καλό.. κάτι με ώθησε στο να ψηφίσω καλό.. λες και το μοντίκι μου πήγε μόνο του ένα πράμα! Razz

λοιπόν....

~λάτρεψα το κομμάτι του επεισοδίου που εναλλάσονταν σκηνές μετά μουσικής μιας και έδειξε κάποιες τόοοοσο γλυκές!!
~ο Λουκάς και η Νόρα με τον Άγγελο απλά ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!! θέλω λουκονορική μπέμπα ΤΩΡΑ!!!!
~πέρα από αυτό δεν έιχαμε κάτι σπουδάιο από Νόρα-Λουκά... και έχω να πω ότι βαρέθηκα να τους βλέπω να μπαινοβγαίνουν από γραφείο σε γραφείο!!!
~ σιχάθηκα τη Νταίζη με το Χάπατο!!! σας παρακαλώ!!! δείξτε λίγο έλεος!!! ακούει κανείς;;;;;;;;;;;;;;;;;
~ Μελιτούλα μου δεν περιστρέφεται όλος ο κόσμος γύρω από 'σένα!!! γκεγκε;;;;;;;;;;;;;;;
~ο Άγγελος σκέτη γλύκα και πολύ χάρηκαι όμολογώ που είδα την παρέα ξανά μαζεμένη!! και πραγματικά ανυπομονώ γιατί αν κατάλαβα καλά θα έχουμε και εορτασμό στην εδέμ!! (!?)

προς το παρών αυτά τα ολίγα.....
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 9:30 pm

Σειρά μου να απλώσω το σεντονάκι μου

Πρώτη επίσημη του μικρού Άγγελου σήμερα. Τι όμορφο μπουμπούκι ήταν αυτό; Αυτό ήταν πράγματι νεογέννητο. Στην αγκαλιά της μανούλας του έκανε την πρώτη του εμφάνιση. Ένας μικρός πρίγκηπας. Όχι επειδή τον ακολουθεί μια περιουσία, αλλά επειδή βρίσκεται στην αγκαλιά μιας μάνας που τον αγαπάει. Μακάρι να έρχονταν στον κόσμο έτσι όλα τα μωρά. Αυτή ήταν η αγαπημένη μου σκηνή και της δίνω την πρώτη θέση.

Ο Μάνος όταν έμαθε οτι τα χρήματα που τον ξελάσπωσαν τα έδωσε η Μαρίλια φάνηκε να πληγώνεται πολύ. Πήγε στο σπίτι λοιπόν να βρει την Αγγέλα. Δεν μπορούσε να πιστέψει οτι εκείνη που ξέρει απο δυσκολίες άφησε το παιδί να κάνει τέτοια κίνηση. Κι εκεί είδα τη δεύτερη αγαπημένη μου σκηνή του επεισοδίου. Τι τρυφερή αγκαλιά ήταν αυτή. Το έδεσα και περιμένω την ώρα που θα τον πει πατέρα. Όταν βλέπω τέτοιες σκηνές θυμώνω. Περίμενα να δω αυτή τη σχέση να ωριμάζει σιγά σιγά

Όταν είδα την παρέα να συζητά για το Μάνο και να αναρωτιούνται γιατί του συγχωρούν τόσα και τόσα περίμενα να δω τι απάντηση θα δώσουν. Να το πώ οτι η εξήγηση που έδωσαν ήταν θλιβερή; Θα το πω. Άρα η παρέα ακρωτηριάζεται. Ποτέ ξανά δεν θα είναι ακέραια, ποτέ ξανά δεν θα είναι αρτιμελής.

Ο Σταυρίδης έκανε ανακεφαλαίωση όσων γνωρίζουμε και όρισε τους άγνωστους Χ. Περίμενα μήπως μάθω κάτι περισσότερο αλλά τζίφος. Κουραστήκαμε απο την ανακύκλωση των γεγονότων. Δίνετε κανένα στοιχείο σιγά σιγά. Ακούει κανείς;

Η Εύα και ο μικρός της Άγγελος βγήκαν απο το νοσοκομείο και η παρέα περίμενε να τους υποδεχτεί στο σπίτι. Θυμήθηκα μια άλλη φορά που έβγαινε η Εύα απ το νοσοκομείο μετά τον πυροβολισμό. Τότε η Μαρίλια δεν της μιλούσε αλλά υπήρχε η ελπίδα. Τώρα την έχει μαζί της όπως και το Μάνο αλλά δεν υπάρχει πια η ελπίδα. Τελικά αυτή η γυναίκα δεν έζησε ποτέ μια ολόκληρη χαρά.

Κατά τα άλλη η Νταίζη δεν μπορεί να ζήσει χωρίς το Μπέλλο, και για να φύγει η οσμή απ το σκορδοστούμπι του πατσά του έκανε δώρο άρωμα. Κόντεψα να ξεράσω με τη σκηνή αλλά τη γλύτωσα. Είδα βέβαια τα προσεχώς και για αύριο θα κρατάω μια σακουλίτσα καλού κακού.

Ο Στέφανος σήμερα έδωσε δείγματα οτι κάτι κρύβει. Απο χθές με παραξένεψε το γεγονός οτι έμαθε οτι το μωρό είναι δικό του και τήρησε στάση αναμονής. Η λογική λέει οτι κάθε άντρας που μαθαίνει οτι τον δούλεψαν και του στέρησαν τη γέννηση του πρώτου του παιδιού, θα γινόταν τούρμπο και θα έτρεχε να ζητήσει εξηγήσεις. Αντίθετα αυτός θεώρησε την πληροφορία σαν ατού και έκανε κινήσεις τακτικής.
Σήμερα μου έδωσε την αίσθηση οτι χειραγωγούσε την Μελιτζούλια μη τυχόν και του χαλάσει τα σχέδια.
Αν τον δω σαν το χαλβά που εμφανίζεται όλα αυτά δεν κολλάνε. Αν όμως τον δω σαν τον άντρα που ήρθε να πάρει μια εκδίκηση μεθοδικά και υπομονετικά ίσως βγαίνει μια άκρη.
Μου έδωσε την εντύπωση οτι μίλησε με την Αντιγόνη και κατέληξε ότι είναι ώρα να κάνει την κίνησή του. Το παλικάρι δείχνει να ξέρει τι κατιναριό είναι η φιλεναδίτσα και ήθελε να αιφνιδιάσει.
Το άλλο που μου έκανε εντύπωση ήταν οι σκηνές του στο μουσικό διάλειμμα που έδειχναν να γίνεται κόντρα ανάμεσα στους τρείς. Θέλω να πιστεύω οτι η κόντρα δεν αφορούσε το βρακί του κανακάρη της και η Αντιγόνη είχε μαζί του κάποιο σχέδιο πριν αυτονομηθούν και οι δύο.

Η Μελίτα σήμερα θύμισε και πάλι τον παλιό καλό της ευατό. Η μις τσιρίδα 2010 σε νέες περιπέτειες. Αυτό το κορίτσι είναι εντελώς ηλίθιο. Ας της πει κάποιος ότι όταν ο γκόμενος τη βάζει σε αναμονή φταίει ο γκόμενος κι όχι η γυναίκα του ή η μαμά του ή το κακό του ριζικό. Πάλι τσίριζε για την Εύα. Με κουράζει. Ας της πει επίσης κάποιος οτι δεν γυρίζει όλος ο κόσμος γύρω απ τον ανιαρό της ευατούλη. Αυτή με τον εγωισμό που τη δέρνει νομίζει οτι η παρέα ξυπνάει κάθε πρωί και πίνοντας τον πρώτο καφέ σκέπτεται τι να κάνει για να ταλαιπωρήσει τη μικρή αθώα Μαρουβλίτα.
Πολύ το κράτησε το μυστικό. Είπε να το ξεφουρνίσει στο πρακτορείο Αμαλία και για να σιγουρευτεί οτι όλοι θα καταλάβουν πόσο έξυπνη είναι και τους τσάκωσε πήγε κι απ τα Λουκανοράκια. Όλο λέω δεν έπιασε πάτο κι όλο αποδεικνύει οτι το πηγάδι που τη ρουφάει δεν έχει πάτο. Κουκλίτσα μου δεν γίνεται όταν ήσουν η σύζυγος να είσαι η κυρία και τώρα που είσαι η γκόμενα να θέλεις πάλι να το παίξεις πρώτη. Και ναι κουκλίτσα μου όταν ήσουν εσύ στη θέση της Εύας ξεκατινιαζόσουν σε πεζοδρόμια και κομμωτήρια τώρα που είναι η Εύα στη θέση σου ούτε σε ενόχλησε ούτε ξεκατινιάστηκε κι αυτό αυτομάτως τη φέρνει σε θέση υπεροχής. Το θέμα των χρημάτων απαξιώ να το συζητήσω.

Η Αμαλία μπορεί να είναι τρελοπαντιέρα αλλά την έπιασε την ιστορία. Είμαστε σίγουροι οτι το κορίτσι με το κουταβίσιο βλέμμα είναι δικό της και του Θεού; Η σκηνή Ρούσσου Αμαλίας καταπληκτική. Πήγε να του φωνάξει της έκανε ο Ρούσσος κόντρα ρελάνς και την άφησε άφωνη. Γάτα όμως πάγωσε προς στιγμήν και αμέσως μετά πετάει το θεικό εγώ το ήξερα...
Σήμερα πια φάνηκε ξεκάθαρα οτι ο Ρούσσος και καλός πατέρας είναι και αγαπάει το παιδί του πάνω απ την παρέα όπως είναι φυσικό. Να την προστατέψει προσπαθεί αλλά το βλαστάρι του φοράει παρωπίδες.

Ο πατέρας λοιπόν χτύπησε την πόρτα και ζήτησε να δει το γιό του. Περιμένω την αυριανή σκηνή με ενδιαφέρον, γιατί δεν μπορώ να ξεχάσω το Σταύρου δίπλα στη μικρή Ειρηνούλα.

Σε αναμονή λοιπόν......

Υγ. Το σημείωμα στο απουσιολόγιο δεν είχε άρωμα πρώτου κύκλου; Λάτρεψα τη σκηνή που μαζεύτηκαν γύρω του. Η Εύα γιατί πάλι έλλειπε οεο;

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 9:35 pm

Καλά αυτός ο Στέφανος γμτ δεν ακούει τίποτα πλέον. Βαρέθηκε σου λέει ρε το κορίτσι. Άντε πάρτην και παένετε στο Παρίσι να ηρεμήσουν λίγο τα νεύρα της και τα δικά μας επιτέλους και να μην μας γράφετε.

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 9:38 pm

Clarabelle έγραψε:

Πρώτη επίσημη του μικρού Άγγελου σήμερα. Τι όμορφο μπουμπούκι ήταν αυτό; Αυτό ήταν πράγματι νεογέννητο. Στην αγκαλιά της μανούλας του έκανε την πρώτη του εμφάνιση. Ένας μικρός πρίγκηπας. Όχι επειδή τον ακολουθεί μια περιουσία, αλλά επειδή βρίσκεται στην αγκαλιά μιας μάνας που τον αγαπάει. Μακάρι να έρχονταν στον κόσμο έτσι όλα τα μωρά. Αυτή ήταν η αγαπημένη μου σκηνή και της δίνω την πρώτη θέση.

Ο Μάνος όταν έμαθε οτι τα χρήματα που τον ξελάσπωσαν τα έδωσε η Μαρίλια φάνηκε να πληγώνεται πολύ. Πήγε στο σπίτι λοιπόν να βρει την Αγγέλα. Δεν μπορούσε να πιστέψει οτι εκείνη που ξέρει απο δυσκολίες άφησε το παιδί να κάνει τέτοια κίνηση. Κι εκεί είδα τη δεύτερη αγαπημένη μου σκηνή του επεισοδίου. Τι τρυφερή αγκαλιά ήταν αυτή. Το έδεσα και περιμένω την ώρα που θα τον πει πατέρα. Όταν βλέπω τέτοιες σκηνές θυμώνω. Περίμενα να δω αυτή τη σχέση να ωριμάζει σιγά σιγά

Όταν είδα την παρέα να συζητά για το Μάνο και να αναρωτιούνται γιατί του συγχωρούν τόσα και τόσα περίμενα να δω τι απάντηση θα δώσουν. Να το πώ οτι η εξήγηση που έδωσαν ήταν θλιβερή; Θα το πω. Άρα η παρέα ακρωτηριάζεται. Ποτέ ξανά δεν θα είναι ακέραια, ποτέ ξανά δεν θα είναι αρτιμελής.

Ο Σταυρίδης έκανε ανακεφαλαίωση όσων γνωρίζουμε και όρισε τους άγνωστους Χ. Περίμενα μήπως μάθω κάτι περισσότερο αλλά τζίφος. Κουραστήκαμε απο την ανακύκλωση των γεγονότων. Δίνετε κανένα στοιχείο σιγά σιγά. Ακούει κανείς;

Η Εύα και ο μικρός της Άγγελος βγήκαν απο το νοσοκομείο και η παρέα περίμενε να τους υποδεχτεί στο σπίτι. Θυμήθηκα μια άλλη φορά που έβγαινε η Εύα απ το νοσοκομείο μετά τον πυροβολισμό. Τότε η Μαρίλια δεν της μιλούσε αλλά υπήρχε η ελπίδα. Τώρα την έχει μαζί της όπως και το Μάνο αλλά δεν υπάρχει πια η ελπίδα. Τελικά αυτή η γυναίκα δεν έζησε ποτέ μια ολόκληρη χαρά.

Κατά τα άλλη η Νταίζη δεν μπορεί να ζήσει χωρίς το Μπέλλο, και για να φύγει η οσμή απ το σκορδοστούμπι του πατσά του έκανε δώρο άρωμα. Κόντεψα να ξεράσω με τη σκηνή αλλά τη γλύτωσα. Είδα βέβαια τα προσεχώς και για αύριο θα κρατάω μια σακουλίτσα καλού κακού.

Ο Στέφανος σήμερα έδωσε δείγματα οτι κάτι κρύβει. Απο χθές με παραξένεψε το γεγονός οτι έμαθε οτι το μωρό είναι δικό του και τήρησε στάση αναμονής. Η λογική λέει οτι κάθε άντρας που μαθαίνει οτι τον δούλεψαν και του στέρησαν τη γέννηση του πρώτου του παιδιού, θα γινόταν τούρμπο και θα έτρεχε να ζητήσει εξηγήσεις. Αντίθετα αυτός θεώρησε την πληροφορία σαν ατού και έκανε κινήσεις τακτικής.
Σήμερα μου έδωσε την αίσθηση οτι χειραγωγούσε την Μελιτζούλια μη τυχόν και του χαλάσει τα σχέδια.
Αν τον δω σαν το χαλβά που εμφανίζεται όλα αυτά δεν κολλάνε. Αν όμως τον δω σαν τον άντρα που ήρθε να πάρει μια εκδίκηση μεθοδικά και υπομονετικά ίσως βγαίνει μια άκρη.
Μου έδωσε την εντύπωση οτι μίλησε με την Αντιγόνη και κατέληξε ότι είναι ώρα να κάνει την κίνησή του. Το παλικάρι δείχνει να ξέρει τι κατιναριό είναι η φιλεναδίτσα και ήθελε να αιφνιδιάσει.
Το άλλο που μου έκανε εντύπωση ήταν οι σκηνές του στο μουσικό διάλειμμα που έδειχναν να γίνεται κόντρα ανάμεσα στους τρείς. Θέλω να πιστεύω οτι η κόντρα δεν αφορούσε το βρακί του κανακάρη της και η Αντιγόνη είχε μαζί του κάποιο σχέδιο πριν αυτονομηθούν και οι δύο.

Η Μελίτα σήμερα θύμισε και πάλι τον παλιό καλό της ευατό. Η μις τσιρίδα 2010 σε νέες περιπέτειες. Αυτό το κορίτσι είναι εντελώς ηλίθιο. Ας της πει κάποιος ότι όταν ο γκόμενος τη βάζει σε αναμονή φταίει ο γκόμενος κι όχι η γυναίκα του ή η μαμά του ή το κακό του ριζικό. Πάλι τσίριζε για την Εύα. Με κουράζει. Ας της πει επίσης κάποιος οτι δεν γυρίζει όλος ο κόσμος γύρω απ τον ανιαρό της ευατούλη. Αυτή με τον εγωισμό που τη δέρνει νομίζει οτι η παρέα ξυπνάει κάθε πρωί και πίνοντας τον πρώτο καφέ σκέπτεται τι να κάνει για να ταλαιπωρήσει τη μικρή αθώα Μαρουβλίτα.
Πολύ το κράτησε το μυστικό. Είπε να το ξεφουρνίσει στο πρακτορείο Αμαλία και για να σιγουρευτεί οτι όλοι θα καταλάβουν πόσο έξυπνη είναι και τους τσάκωσε πήγε κι απ τα Λουκανοράκια. Όλο λέω δεν έπιασε πάτο κι όλο αποδεικνύει οτι το πηγάδι που τη ρουφάει δεν έχει πάτο. Κουκλίτσα μου δεν γίνεται όταν ήσουν η σύζυγος να είσαι η κυρία και τώρα που είσαι η γκόμενα να θέλεις πάλι να το παίξεις πρώτη. Και ναι κουκλίτσα μου όταν ήσουν εσύ στη θέση της Εύας ξεκατινιαζόσουν σε πεζοδρόμια και κομμωτήρια τώρα που είναι η Εύα στη θέση σου ούτε σε ενόχλησε ούτε ξεκατινιάστηκε κι αυτό αυτομάτως τη φέρνει σε θέση υπεροχής. Το θέμα των χρημάτων απαξιώ να το συζητήσω.

Η Αμαλία μπορεί να είναι τρελοπαντιέρα αλλά την έπιασε την ιστορία. Είμαστε σίγουροι οτι το κορίτσι με το κουταβίσιο βλέμμα είναι δικό της και του Θεού; Η σκηνή Ρούσσου Αμαλίας καταπληκτική. Πήγε να του φωνάξει της έκανε ο Ρούσσος κόντρα ρελάνς και την άφησε άφωνη. Γάτα όμως πάγωσε προς στιγμήν και αμέσως μετά πετάει το θεικό εγώ το ήξερα...
Σήμερα πια φάνηκε ξεκάθαρα οτι ο Ρούσσος και καλός πατέρας είναι και αγαπάει το παιδί του πάνω απ την παρέα όπως είναι φυσικό. Να την προστατέψει προσπαθεί αλλά το βλαστάρι του φοράει παρωπίδες.

Ο πατέρας λοιπόν χτύπησε την πόρτα και ζήτησε να δει το γιό του. Περιμένω την αυριανή σκηνή με ενδιαφέρον, γιατί δεν μπορώ να ξεχάσω το Σταύρου δίπλα στη μικρή Ειρηνούλα.

Σε αναμονή λοιπόν......

Υγ. Το σημείωμα στο απουσιολόγιο δεν είχε άρωμα πρώτου κύκλου; Λάτρεψα τη σκηνή που μαζεύτηκαν γύρω του. Η Εύα γιατί πάλι έλλειπε οεο;

Μοναδικό το σεντονάκι σου Clarabelle όπως πάντα άλλωστε...
: respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 9:39 pm

Clarabelle έγραψε:

Σε αναμονή λοιπόν......

αχ συμφωνω και εμενα μου κινησε την περιεργεια ο Στεφανος......
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 9:46 pm

jim7 έγραψε:Καλά αυτός ο Στέφανος γμτ δεν ακούει τίποτα πλέον. Βαρέθηκε σου λέει ρε το κορίτσι. Άντε πάρτην και παένετε στο Παρίσι να ηρεμήσουν λίγο τα νεύρα της και τα δικά μας επιτέλους και να μην μας γράφετε.

Πόσο συμφωνω όταν σχολιάζεις δεν λέγεται!!!!!
Λιτός και περιεκτικός απο ένα όσκαρ σε σενα και στην Clarabelle oscar

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 9:52 pm

Cancoon έγραψε:Το επεισόδιο ήταν και πάλι Sleep Sleep Sleep και ειδικά από το τεράστιο μουσικό διάλειμμα φάνηκε ότι σκηνές δεν έχουν και ένα ένα τα μετράνε τα λεπτά που καταφέρνουν να γεμίσουν.
Αποκορύφωμα ήταν οι πομπώδεις ατάκες που εκτοξεύονταν με το απαραίτητο στομφώδες ύφος από τους πρωταγωνιστές: για κύκλο του αίματος ακούσαμε, για λυδία λίθο, για το Μάνο που είναι χέρι και την παρέα που είναι σώμα (αυτό για την περίπτωση που κάποιος τηλεθεατής δεν κατάλαβε το πόσο συμπαραστέκονται οι φεγγαροπετρίτες ο ένας στον άλλο, αλλά ξέρετε, μπορούμε και μόνοι μας να εκτιμήσουμε τη συντροφικότητα σε μια παρέα – δεν χρειάζεται να μας την υποδεικνύετε τόσο εμφανώς), για τον Αρχιμήδη, για το ότι ό,τι έχει γραφτεί στο απουσιολόγιο έχει επαληθευτεί κλπ κλπ κλπ.
Ως προς την υπόθεση, πρώτα πρώτα Εύα, αν η Μαρίλια δεν έδινε τα λεφτά στον Μάνο, αυτός πράγματι θα έμπαινε φυλακή οπότε μη τα έχεις τα λόγια τοσο εύκολα όταν μιλάς μαζί του και μην του λες ότι εν τέλει δεν μπήκε κανείς φυλακή, γιατί αυτός στο παρατσάκ τη γλίτωσε.
Κι έπειτα, Νόρα, εσύ την καταλαβαίνεις τη Μελίτα; Εσύ λες τώρα πως η αντίδρασή της ήταν φυσιολογική; Εσύ που της έλεγες “αυτά που λες θα τα μετανιώσεις”;; Για να μην πω για το ανεκδιήγητο ειρωνικό ύφος με το οποίο είπε ότι ο Νικόλας έτρεχε να βρει τη Δάφνη που έχει τα ψυχολογικά της!! Λίγο λιγότερο θράσος δεν θα έβλαπτε γι' αυτήν την ηρωίδα.
Η μόνη σκηνή που άξιζε από το επεισόδιο ήταν το μεγαλοπρεπέστατο “βαρέθηκα” της Μελίτας. Και πολύ καλά έκανες Μελίτα και βαρέθηκες να βάζεις τη σχέση σου στην αναμονή και να του συμπαραστέκεσαι τόσο στωικά σε όλα. Και όσο για υπομονή, Στέφανε, δεν πιστεύω να έχεις παράπονο. Μέχρι τώρα η Μελίτα έχει κάνει τόνους υπομονή – για πόσο ακόμα θα αντέχει; Τέλος πάντων, αν αυτό το μικρό ξέσπασμα της Μελίτας ήταν αρκετό για να κάνει τον Στέφανο να πάει να ξεκαθαρίσει με την Εύα την ίδια μέρα, περιμένω με μεγάλο ενδιαφέρον τι θα γίνει όταν η Μελίτα κάνει το μεγάλο μπαμ.

Όσα λεπτά άντεξα να δω έχω να πω Sleep
Με κάλυψες όπως πάντα.
Επίσης τραγικά γελοία η φάτσα του Λουκά όταν τριγυρνούσε στο γραφείο με ύφος σοβαρά και βαθιά σκεπτόμενου gelio και μιλούσε για τί άλλο! για διαθήκες και μυστήρια cake
Και ο Μάνος να λέει πως δεν έχει ξαναδεί πιο όμορφο μωρό από το μωρό της τσόντας,ενώ έχει δει την αγαπουλίνα την Νεφελίτσα.Πατέρας να σου πετύχει!Επειδή προσπσθεί να μπει στο βρακί της Εύας για ακόμη μια φορά και επειδή ξέρει και σαν γνήσιο λαμόγιο δεν λέει για τα λεφτά που το παιδί φέρνει μαζί του,ξαφνικά μας βγήκε λατρεμένος ο μικρός Άγγελος.

Υ.Γ: evangeliap2808 φοβερός σχολιασμός Palamakia
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:04 pm

@ Izabella29

Καταρχήν ο όρος "τσόντα" δεν θα έλεγα ότι είναι και ότι πιο κόσμιο για το φόρουμ, αλλα το αντιπαρέρχομαι, καταλαβαίνω ότι δεν έχεις να προσάψεις τίποτα στην Εύα γιατί μια χαρά κάθεται στα αυγά της πολύ καιρό τώρα σε αντίθεση με τη δική σου συμπάθεια, οπότε για να θάψουμε αναγκαστικά δεν έχουμε παρα να ανατρέξουμε στα περσινά ξινά σταφύλια. Το ότι κολλάς τον όρο διπλά στο μωρό για μένα απαράδεκτο, δεν υπάρχουν άσχημα μωρά Love

Κατά δεύτερον και ξέχασα να το σχολιάσω, ευτυχώς μου το θύμησες, μου άρεσε πολύ η σκηνή του Λουκά που ενώ μιλούσε σοβαρά ανέφερε τα πιροσκί! Τέλειος!!! gelio gelio gelio

Διόρθωση: Όταν μιλώ για το μωρό εννοώ ότι προσάπτεις στο μωρό ότι η μαμά του κάποτε γύριζε αισθησιακές έστω (αν και δεν είναι έτσι) ταινίες, αυτό κάνει το μωρό λιγότερο όμορφο ή λιγότερο αθώο??? Ντροπή!!!

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:15 pm

Clarabelle έγραψε:

Σε αναμονή λοιπόν......

Μαρια μου συμφωνω σε ολα!!!!!! : respect : : respect : τελειος σχολιασμος!!!!! να αρχισω να ελπιζω οτι μπορει να σωθει ο Σταυρου? υστερα απο τα τελευταια επεισοδια? να αρχισω να πιστευω οτι τελικα ο Στεφανος δεν ειναι αυτο που φαινεται! δηλ. ενας λαπας που τον κανει οτι θελει η μανουλα? Να αρχισω να πιστευω οτι επιτελους θα του δωσουν ρολο?!!!!! ΜΑΚΑΡΙ!!!!!! ξετρελάθηκα με τον Αγγελο τι κουκλακι ηταν αυτο!!! και : respect : : respect : αμαλια- πετρο φοβερη σκηνη! απορω πως γινεται να ειναι η μαρουβλιτα παιδι τους αυτοι και οι δυο ειναι πανεξυπνοι αυτο το ζαβο απο που πηρε ηθελα να ξερα το IQ ραδικιου και βλίτου μη σου πω!!!!! πολυ ωραιο το μουσικο διάλειμμα με πολυ ωραιες σκηνουλες! η σκηνη που με εκανε να συγκινηθω αλλα και να νευριασω ηταν η μοναδικη σκηνη μανου- μαριλιας που ανυπομονω να δω αν θα καταφερει ο μανος τον στοχο του να τον πει ΠΑΤΕΡΑ η μαριλια!!!! αλλα με γεμισε και συναισθηματα λυπης γιατι ξερω οτι η σχεση τους θα μεινει μιση! κριμα!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:16 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:@ Izabella29

Καταρχήν ο όρος "τσόντα" δεν θα έλεγα ότι είναι και ότι πιο κόσμιο για το φόρουμ, αλλα το αντιπαρέρχομαι, καταλαβαίνω ότι δεν έχεις να προσάψεις τίποτα στην Εύα γιατί μια χαρά κάθεται στα αυγά της πολύ καιρό τώρα σε αντίθεση με τη δική σου συμπάθεια, οπότε για να θάψουμε αναγκαστικά δεν έχουμε παρα να ανατρέξουμε στα περσινά ξινά σταφύλια. Το ότι κολλάς τον όρο διπλά στο μωρό για μένα απαράδεκτο, δεν υπάρχουν άσχημα μωρά Love

Κατά δεύτερον και ξέχασα να το σχολιάσω, ευτυχώς μου το θύμησες, μου άρεσε πολύ η σκηνή του Λουκά που ενώ μιλούσε σοβαρά ανέφερε τα πιροσκί! Τέλειος!!! gelio gelio gelio

Διόρθωση: Όταν μιλώ για το μωρό εννοώ ότι προσάπτεις στο μωρό ότι η μαμά του κάποτε γύριζε αισθησιακές έστω (αν και δεν είναι έτσι) ταινίες, αυτό κάνει το μωρό λιγότερο όμορφο ή λιγότερο αθώο??? Ντροπή!!!

Ας ξεκινήσω από τον όρο "τσόντα" ο οποίος όντως ήταν αυθόρμητος(γιατί δεν έχω ξεχάσει ακόμα πρώτο κύκλο) και παρ'ότι σκέφτηκα μήπως δεν είναι κόσμιος για το φόρουμ σας,θεώρησαν πως μιας και έχουν ακουστεί άλλα και άλλα δεν θα πειράξει.Αν είναι θέμα βέβαια,δεν θα επαναληφθεί.

Σχετικά με το μωρό και τον παραπάνω όρο δεν βρίσκω πως συνδέονται.Το τι γνώμη έχω για την Εύα δεν σχετίζεται ούτε στο ελάχιστο με το μωράκι.Αντιθέτως λατρεύω τα μωρά και απλώς αναφέρθηκα στο πόσο άκυρο μου φάνηκε ο Μάνος να μιλάει με τόση τρομερή λατρεία γι'αυτό και να το τοποθετεί πιο ψηλά και από το δικό του παιδί.

[σχετικά με την καραμέλα για την Εύα που δεν έχουμε τίποτα να της προσάψουμε δεν θα αναφερθώ γιατί εγώ έχω πολλά Wink ]
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:21 pm

Izabella29 έγραψε:

Ας ξεκινήσω από τον όρο "τσόντα" ο οποίος όντως ήταν αυθόρμητος(γιατί δεν έχω ξεχάσει ακόμα πρώτο κύκλο) και παρ'ότι σκέφτηκα μήπως δεν είναι κόσμιος για το φόρουμ σας,θεώρησαν πως μιας και έχουν ακουστεί άλλα και άλλα δεν θα πειράξει.Αν είναι θέμα βέβαια,δεν θα επαναληφθεί.

Σχετικά με το μωρό και τον παραπάνω όρο δεν βρίσκω πως συνδέονται.Το τι γνώμη έχω για την Εύα δεν σχετίζεται ούτε στο ελάχιστο με το μωράκι.Αντιθέτως λατρεύω τα μωρά και απλώς αναφέρθηκα στο πόσο άκυρο μου φάνηκε ο Μάνος να μιλάει με τόση τρομερή λατρεία γι'αυτό και να το τοποθετεί πιο ψηλά και από το δικό του παιδί.

[σχετικά με την καραμέλα για την Εύα που δεν έχουμε τίποτα να της προσάψουμε δεν θα αναφερθώ γιατί εγώ έχω πολλά Wink ]

Αν έβλεπες πράγματι λοιπόν τον α κύκλο θα έπρεπε να θυμάσαι οτι ο όρος τσόντα αναφέρθηκε απ το Νικόλα και στη συνέχεια οι σεναριογράφοι τόνισαν πολλές πολλές φορές οτι δεν επρόκειτο για τέτοιου είδους ταινίες.
Γιατί λοιπόν στάθηκες στα λόγια που είπε ο Νικόλας πάνω στη διεκδίκησή του και όχι σε όσες διευκρινίσεις έγιναν εκ των υστέρων;

Επεισόδιο 383 - Ημερομηνία 08-06-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:22 pm

Izabella29 έγραψε:

Αν και δεν μιλαω συχνα για Μελιτα-Ευα, επειδη βριζω απο μεσα μου,δεν ειναι αναγκη να με ακουνε και οι αλλοι να προσβαλλω,αν βλεπεις αντικειμενικα θεμα Μελιτας και Ευας πρεπει να βλεπεις τα "πολλα"που εχεις να προσαψεις στην Ευα αλλα και τα "πολλα" που πρεπει να προσαψεις στην Μελιτα.....Εγω τουλαχιστον την θεωρω επιεικως απαραδεκτη για...."πολλα".
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:27 pm

Ας απλώσω και εγώ την προίκα μου γιατί αυριο προβλέπεται δύσκολη μέρα..

Η σκηνή με την παρεούλα μου άρεσε..Καταλαβαίνω το Μάνο που ξέσπασε έτσι.. Μου άρεσε η συγνωμη που ζητησε απο το Λουκά, και η προσπάθεια του Λουκά να τον κάνει να δει πως είναι όντως τα πράγματα..Αυτες οι σκηνές μου θυμιζουν σκηνές απο πέρσι και της χαίρομαι πολύ...

Η Νταίζη απλά δεν αντέχται θα το λέω μέχρι να της βάλει κάποιος φίμωτρο..Ο Μήτσουλας λογικέυτηκε και υψωσε και λίγο τη φωνή στη μαντάμ!!Σιγά μην πάει και φυλακή για πάρτη σου κοπελιά!!

Θα συμφωνήσω με τη Μαρίλια..Τα περισσότερα παιδια σπουδάζουν χωρις καβάτζες και πολλά παιδια δουλευουν παράλληλα.. Σωστο το σκεπτικό της,για αυτό την πάω!!Δεν ζήτησε ποτέ λεφτά απο το Μάνο,εναν πατέρα να τη στηρίζει θέλει.Κρίμα που δεν θα το δούμε ποτέ αυτό..Πολύ τρυφερή η αγκαλιά τους... Το να τον φωνάξει πατέρα χλωμό το κόβω μέχρι το τέλος του τρίτου κύκλου..

Ο Σταυρίδης μπορεί να πς μια απο τα ίδια αλλά απολαμβάνω τρελά το Ζουγανέλη σε αυτό το ρόλο!! : respect :

Οσο για την κουβεντούλα Νόρας-Φανης με κάλυψε η Clarabelle, η παρέα θα μείνει μισή με μια πληγή πάντα...
Οι σωστές αποφασεις εγκεινται στο οτι ο Μάνος σιγά σιγά θα την κάνει και θα τον επικροτήσουν ολοι να φανταστώ..

Στο μουσικό διάλειμμα είχα κολλήσει στην οθόνη...Λάτρεψα το μικρό ζουζουνάκι στην αγκαλιά της μαμάς του..Τόσο μικροσκοπικουλι,τόσο ομορφο... Love! Κούκλος ο μικρός Αγγελος!! Κάποιες σκηνές με χαλάσανε αλλά είχαμε και ζουζουνιές Λουκά Νορας οπότε μια χαρά...

Το εορταστικό κλιμα στο σπίτι της Ευας πολύ όμορφο... Λιγουρευτηκα τα γλυκα να πώ την αλήθεια..!!
Πολύ ομορφη η ατμοσφαιρα με την παρεα μαζεμένη και την Ευα με την οικογενεια της μαζί... Να μας ζήσει ο κούκλος!!!!!

Η παρεούλα στο απουσιολόγιο μου θύμησε παλιές καλές εποχές και περασμένα μεγαλέια..Αυτες τις σκηνές τις λάτρευα πέρσι..Μου άρεσε η ανεμελιά που εχιε το παρεάκι,σπάστηκα πάλι με τη Νόρα που ζητάει γάμους αν και και πολύ θα θελα να δω γάμο στην Εδεμ ..ΚΑΙ πρόταση..το χω εικόνα άλλωστε! Οι υποψίες πέσανε στο Μάνο ακι μου κίνησε την περιέργεια η στάση του ..Καλό θα ήταν βέβαια να μην είναι ο Μάνος πισω απο αυτό... Τα μηνυματα στο απουσιολόγιο είναι ενα θέμα που τους τρομοκρατουσε πέρσι οποτε χτυπάει ευαισθητο σημειο και ας είναι αισιοδοξο το μύνημα..ΚΑταλάβαμε πάντως ο Μάνος ξέρει και η Εδεμ θα καταλήξει στην Ευα..Κάτι καινουριο????

Στην σκηνλη του απόλυτου απλά καταχάρηκα!!! Η Μελίτα οριώτανε και εγω το μόνο που ειδα απο το Στεφανο είναι απάθεια.. Και ανησυχία μηπως του χαλάσει η υστέρω τα σχέδια... Δεν μου κάνει για μεγάλος έρωτας λυπάμαι...(η μάλλον δεν λυπάαει καθολόυ!!) Ας πει κάποιος στη Μελιτα επίσης οτι δεν περιμένει την Ευα αλλά το ομορφο αγόρι αν παρει μια απόφαση μόνο του..Πάντα αυτο περιμενε άλλωστε,η Ευα δεν ζήτησε αν ήξερε οτι ο Στεφανος ηταν αλλου δεν θα τον παντρευόταν..Αλλά ο Στεφανούκος δεν μιλάει,και πληρώνει τα σπασμένα η Ευα... Πειτε με παράλογη αλλά ενω δεν αντεχω τις υστεριές της Μελίτας αυτό το Βαρέθηκα απο την Παππά μου άρεσε...

Και έρχομαι στα καλά..Τόσο κρατηθηκε το Μελιτόνι να μην μιλήσει??? Για αυτό δεν την εμπιστευεται κανείς...Δεν το κρατάει κλειστό το στοματάκι.. Η Αμαλία πάντως έχει μυαλό και λογική σε αντιθεση με την κορούλα που το μυαλό της πάει σε λεφτά περιουσίες και φυσικά την καουρα της Ευας να της διαλύσει τη ζώη.. Εξ ιδιων κρίνει τα αλλότρια όμως... Αυτό καταλαβαίνω απο τα κατινοσυμπερασματά της...

Η Αντιγονη ειχε την αναμενόμενη αντιδραση.Ενα μπράβο για ακόμα μια φορά στην κυρία Παδημητριου η οποια ηταν εξαιρετική...Μάνα και γιός μας κρύβουν πολλά και ανυπομονώ για τη συνέχεια!!!!

Η Αμαλία με τον Πέτρο κλαασικά σε μια σκηνη που τους αρμόζει... Με σωστη δόση χιουμορ,σοβαροτητας αλλά και τρέλας, πότε έλεγε η παλάβη οτι το παιδι ηταν του Στεφανου ρε παιδια και εγω δεν το θυμάμαι??Οτι μας συμφέρει!! Τουλάχιστον πέιθεται η παλαβιάρα και θα βάλει χέρι και στην κόρη της,οχι οτι θα ακούσει βέααια η Μελίτα αλλά το να πεισεις την Αμαλία ειναι μεγάλο βήμα!!

Πόσο γέλασα με την περιοδεία της Μελίτας για να βρει το και καλά δικιο της.. Πάλι σχεδια συνωμωσιας ονειρευεται και κλασσικα το βλεμμα γεμάτο ειρωνία..Ηταν που θα κράταγε μυστικό..Οριστε έμαθες κυρα μου τι κατάλαβες??? Πάτο τελειως το κοριτσακι να δω που θα φτάσει..Ειπε και κάτι σωστό πάντως..Η Ευα κυρία εφυγε αγαπη μου ουτε περιουσιες ζητησε ουτε προνόμια αυτη είναι δικιά σου τακτική... Η δευτερη είσαι εσυ στην υπόθεση και ευτυχώς που το κατάλαβες..

Πολύ καλό το σημερινό..Ελπιζω αν μην ξέχασα κατι..Οτι θυμάμαι έγραψα..
Περιμένω αυριο σκηνη με Στεφανο Ευα και μικρό Αγγελο!!! Love!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:28 pm

Izabella29 έγραψε:
Cancoon έγραψε:Το επεισόδιο ήταν και πάλι Sleep Sleep Sleep και ειδικά από το τεράστιο μουσικό διάλειμμα φάνηκε ότι σκηνές δεν έχουν και ένα ένα τα μετράνε τα λεπτά που καταφέρνουν να γεμίσουν.
Αποκορύφωμα ήταν οι πομπώδεις ατάκες που εκτοξεύονταν με το απαραίτητο στομφώδες ύφος από τους πρωταγωνιστές: για κύκλο του αίματος ακούσαμε, για λυδία λίθο, για το Μάνο που είναι χέρι και την παρέα που είναι σώμα (αυτό για την περίπτωση που κάποιος τηλεθεατής δεν κατάλαβε το πόσο συμπαραστέκονται οι φεγγαροπετρίτες ο ένας στον άλλο, αλλά ξέρετε, μπορούμε και μόνοι μας να εκτιμήσουμε τη συντροφικότητα σε μια παρέα – δεν χρειάζεται να μας την υποδεικνύετε τόσο εμφανώς), για τον Αρχιμήδη, για το ότι ό,τι έχει γραφτεί στο απουσιολόγιο έχει επαληθευτεί κλπ κλπ κλπ.
Ως προς την υπόθεση, πρώτα πρώτα Εύα, αν η Μαρίλια δεν έδινε τα λεφτά στον Μάνο, αυτός πράγματι θα έμπαινε φυλακή οπότε μη τα έχεις τα λόγια τοσο εύκολα όταν μιλάς μαζί του και μην του λες ότι εν τέλει δεν μπήκε κανείς φυλακή, γιατί αυτός στο παρατσάκ τη γλίτωσε.
Κι έπειτα, Νόρα, εσύ την καταλαβαίνεις τη Μελίτα; Εσύ λες τώρα πως η αντίδρασή της ήταν φυσιολογική; Εσύ που της έλεγες “αυτά που λες θα τα μετανιώσεις”;; Για να μην πω για το ανεκδιήγητο ειρωνικό ύφος με το οποίο είπε ότι ο Νικόλας έτρεχε να βρει τη Δάφνη που έχει τα ψυχολογικά της!! Λίγο λιγότερο θράσος δεν θα έβλαπτε γι' αυτήν την ηρωίδα.
Η μόνη σκηνή που άξιζε από το επεισόδιο ήταν το μεγαλοπρεπέστατο “βαρέθηκα” της Μελίτας. Και πολύ καλά έκανες Μελίτα και βαρέθηκες να βάζεις τη σχέση σου στην αναμονή και να του συμπαραστέκεσαι τόσο στωικά σε όλα. Και όσο για υπομονή, Στέφανε, δεν πιστεύω να έχεις παράπονο. Μέχρι τώρα η Μελίτα έχει κάνει τόνους υπομονή – για πόσο ακόμα θα αντέχει; Τέλος πάντων, αν αυτό το μικρό ξέσπασμα της Μελίτας ήταν αρκετό για να κάνει τον Στέφανο να πάει να ξεκαθαρίσει με την Εύα την ίδια μέρα, περιμένω με μεγάλο ενδιαφέρον τι θα γίνει όταν η Μελίτα κάνει το μεγάλο μπαμ.

Όσα λεπτά άντεξα να δω έχω να πω Sleep
Με κάλυψες όπως πάντα.
Επίσης τραγικά γελοία η φάτσα του Λουκά όταν τριγυρνούσε στο γραφείο με ύφος σοβαρά και βαθιά σκεπτόμενου gelio και μιλούσε για τί άλλο! για διαθήκες και μυστήρια cake
Και ο Μάνος να λέει πως δεν έχει ξαναδεί πιο όμορφο μωρό από το μωρό της τσόντας,ενώ έχει δει την αγαπουλίνα την Νεφελίτσα.Πατέρας να σου πετύχει!Επειδή προσπσθεί να μπει στο βρακί της Εύας για ακόμη μια φορά και επειδή ξέρει και σαν γνήσιο λαμόγιο δεν λέει για τα λεφτά που το παιδί φέρνει μαζί του,ξαφνικά μας βγήκε λατρεμένος ο μικρός Άγγελος.

Υ.Γ: evangeliap2808 φοβερός σχολιασμός Palamakia

Να 'σαι καλά Izabella29! Συμφωνώ με όσα γράφεις.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από konst@ntin@ Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:29 pm

jim7 έγραψε:Καλά αυτός ο Στέφανος γμτ δεν ακούει τίποτα πλέον. Βαρέθηκε σου λέει ρε το κορίτσι. Άντε πάρτην και παένετε στο Παρίσι να ηρεμήσουν λίγο τα νεύρα της και τα δικά μας επιτέλους και να μην μας γράφετε.
Από το στόμα σου και στης Ακρίτα το αφτί!!!!!!
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:31 pm

Να μαι κι εγω.Μιας και αποφασισαν να μου δωσουν ενα αξιολογο επεισοδιο ειπα να σχολιασω.

ΠΑΡΕΑ-ΜΑΝΟΣ ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ 1 :
Ενα εχω να πω.Την πηρε ολη τη σκηνη επανω του και εφυγε ο μανος.Μου φαινεται η προσπαθουν να μου κανουν μαλλον να μας κανουν μην ειμαι και πλεονεκτης την αποχωρηση του μανου πιο επωδυνη?Γιατι εγω προσωπικα δεν βλεπω να αντεχω αλλο.Ενα με τα πατωματα εχω γινει.Και οχι τιποτα αλλο θα μου ζητησει τα ρεστα και η μελιτα που της εκλεψα την τεχνη των πατωματων σαν πρωτη διδαξασα.

ΜΠΕΛΛΟΣ-ΝΤΑΙΖΗ ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΑΘΟΡΥΒΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ.

ΜΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΛΙΑ:
Η μαριλια νομιζω οτι και επισημα πλεον μπορει να λεγεται και κορη της ευας.Βοηθαει τον μανο στα δυσκολα και παρολο που ξερει οτι ειναι λαμογιο συνεχιζει να τον αγαπαει.Αλλο ενα μαχαιρι στην καρδια η ατακα του μανου "σκοπος μου απο εδω και στο εξης ειναι να σε κανω να με φωναξεις πατερα".Γιατι μας ταζετε πραγματα που δεν θα γινουν?Ο Μπουγιουρης στα καλυτερα του ερμηνευτικα τον τελευταιο καιρο.Πεταει η ομαδα.

ΠΑΡΕΑ-ΥΠΟΔΟΧΗ ΑΓΓΕΛΟΥ
Ακριβως οπως την φανταζομουν, ζεστη, φιλικη και χαρουμενη.Ο Μανος με τις ατακες του και ολοι μαζι ενωμενοι.Μια απορια.Ηταν λιγο φουσκωμενη η κοιλια της φαιης ηταν ιδεα μου και οπτασια?

ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ:
Δεν θα σχολιασω γιατι ως γνωστον η μελιτα μας εχει δειξει ποσο πατο εχει φτασει απλα μια απορια θα εκφρασω:Αυτοι οι ανθρωποι ειναι ερωτευεμενοι?Γιατι ο ενας μιλαει λες και τον εχουν βαλει σε ηλεκτρικη καρεκλα και τον τιναζουν με το ρευμα και την αλλη σαν να την μαστιγωνουν.Εντωμεταξυ οταν της ειπε εμπιστευσου με μονο το βλεμμα που ειδα μια απαντηση μου ηρθε "αγορι μου γλυκο ουτε τον σκυλο μου δεν σου εμπιστευομαι"

ΜΕΛΙΤΑ ΓΕΝΙΚΩΣ:
Ταφος η μελιτα.Της ειπε ο στεφανος μην πεις τιποτα αυτη κατευθειαν στην μανουλα.Μην σπασουμε και την παραδοση.Μου θυμισε μια σκηνη απο την ταινια ο μαγκας με το τρικυκλο που πηγε η βαλσαμη να πουλησει ενα δαχτυλιδι στην ερημου της ειπε η βαλσαμη μην πεις τιποτα εκεινη ειπε ταφος και το επομενο δευτερολεπτο το ειχε ξεφουρνισει στον παραβα.Μετα εκανε το γνωστο τουρ στην νορα και τον λουκα.Μεχρι τωρα πιστευα οτι η γη γυριζει γυρω απο τον εαυτο της.Η Μελιτα μου εβγαλε και μια πιθανοτητα οτι γυριζει γυρω απο αυτην.Αλλαζω πλανητη τωρα αν συμβαινει κατι τετοιο.Α ρε νορα και λουκα προσπαθειτε να βαλετε μυαλο που?Στο ακατοικητο κουταβι που μονο χαδια και φαι εχει μαθει στη ζωη του.Αντε να μασαει και κανενα κοκκαλο να περασει η ωρα.Αρε λουκα και νορα τζαμπα σαλιο χαλασατε η μελιτα ειναι αυτη που ειναι.Και ναι μελιτακι μου η ευα ειναι κυρια και εσυ οχι δευτερη γιατι και ο δευτερος εχει αξια απλα εισαι ανυπαρκτη.Το απολυτο τιποτα..Μανα η μελιτα?Ας γελασω.ΧΟΧΟΧΟ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΑΠΑΩ ΖΟΥΓΑ ΑΓΑΠΑΩ ΔΑΝΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΑΦΟΥ ΘΑ ΔΙΩΞΕΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΩΞΕΤΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΕΝΩΝΕΤΕ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΞΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΚΡΗΞΗ ΚΑΙ ΧΗΜΕΙΑ.

Καλη συνεχεια στις υπολοιπες.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:36 pm

Izabella29 έγραψε:...Και ο Μάνος να λέει πως δεν έχει ξαναδεί πιο όμορφο μωρό από το μωρό της τσόντας...
Σε γενικές γραμμές προφανώς δε συμφωνούμε και δε θα έμπαινα στη διαδικασία να σχολιάσω, αφού ο καθένας έχει τη γνώμη του και είναι σεβαστή, αλλά στο συγκεκριμένο σημείο διαφωνώ κάθετα. Διάβασα, βέβαια, ότι ο όρος "τσόντα" δεν έχει σχέση με το μωρό, αλλά με τη μαμά του, την οποία δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχουμε στήσει στον τοίχο για πράγματα που έκανε... για να θυμηθώ... ούτε καν πέρσι (οι ταινίες, ό,τι περιεχομένου κι αν ήταν έγιναν υποτίθεται πριν από τη χρονική στιγμή που ξεκίνησε η σειρά). Δηλαδή, δεν υπάρχουν περιθώρια να μετανιώσει κάποιος και να θελήσει να ξαναφτιάξει τη ζωή του; Γιατί φέτος, εγώ προσωπικά, δεν έχω να προσάψω κάτι στην Εύα. Και να ανεξαρτητοποιηθεί προσπαθεί στο βαθμό που μπορεί και η συμπεριφορά της δε σχετίζεται με της περσινής Εύας. Και κλείνω την παρένθεση ( Razz ) λέγοντας ότι αν ο όρος έχει σχέση με τη μητέρα και η μητέρα προφανώς δεν έχει σχέση με το μωρό; Οπότε έμμεσα θεωρούμε αυτό το μωρό "υποδεέστερο", λόγω του συγγενικού δεσμού που έχει με την Εύα; Αν είναι δυνατόν! Γιατί και εμένα δε μου αρέσει η Μελίτα ως χαρακτήρας και ο τρόπος που αντιμετωπίζει τα πράγματα, αλλά το Νεφελάκι δε θυμάμαι να το έχω πει ποτέ η "κόρη της Μαρουβλίτας" ή κάτι σχετικό (το ψευδώνυμο το χρησιμοποίησα τυχαία αν και το "τσόντα" είναι χειρότερο κατ'εμέ)! Και στο κάτω, κάτω "Και η κουκουβάγια το μωρό της όμορφο το βλέπει"! Γιατί να αποτελεί εξαίρεση το μωρό της Εύας; Που, βέβαια, ένα κουκλάκι και γλύκας είναι, αλλά τέλος πάντων... inlove
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:37 pm

Clarabelle έγραψε:

Σε αναμονή λοιπόν......

Clarabelle συμφωνώ σε όλα! Λάτρεψα τη σκηνή με φασολάκι-Εύα! Ο μικρός Αγγελος είναι πανέμορφος! Έλιωσα με την σκηνή Μάνου-Μαρίλιας! Λουκάς-Νόρα να μαγειρεύουν μαζί Heart2 γλυκές κ τρυφερές σκηνές!

oscar σε loukitsa κ evanna
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από konst@ntin@ Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:39 pm

sarita έγραψε:
ΠΑΡΕΑ-ΥΠΟΔΟΧΗ ΑΓΓΕΛΟΥ
Ακριβως οπως την φανταζομουν, ζεστη, φιλικη και χαρουμενη.Ο Μανος με τις ατακες του και ολοι μαζι ενωμενοι.Μια απορια.Ηταν λιγο φουσκωμενη η κοιλια της φαιης ηταν ιδεα μου και οπτασια?
Κι εγώ πρόσεξα την κοιλιά της Φαίης αλλά φαντάστηκα ότι επειδή μόλις βγήκε από το μαιευτήριο της έβαλαν 1 μικρή κοιλίτσα γιατί όπως είναι λογικό μια έγκυος δεν χάνει τα κιλά με το που γεννά.......
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:55 pm

konst@ntin@ έγραψε:
sarita έγραψε:
ΠΑΡΕΑ-ΥΠΟΔΟΧΗ ΑΓΓΕΛΟΥ
Κι εγώ πρόσεξα την κοιλιά της Φαίης αλλά φαντάστηκα ότι επειδή μόλις βγήκε από το μαιευτήριο της έβαλαν 1 μικρή κοιλίτσα γιατί όπως είναι λογικό μια έγκυος δεν χάνει τα κιλά με το που γεννά.......
Ναι! Έτσι είναι! :wink2: Έχει ένα φούσκωμα η έγκυος για ένα διάστημα...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 10:55 pm

sarita έγραψε:Να μαι κι εγω.Μιας και αποφασισαν να μου δωσουν ενα αξιολογο επεισοδιο ειπα να σχολιασω.

ΠΑΡΕΑ-ΜΑΝΟΣ ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ 1 :
Ενα εχω να πω.Την πηρε ολη τη σκηνη επανω του και εφυγε ο μανος.Μου φαινεται η προσπαθουν να μου κανουν μαλλον να μας κανουν μην ειμαι και πλεονεκτης την αποχωρηση του μανου πιο επωδυνη?Γιατι εγω προσωπικα δεν βλεπω να αντεχω αλλο.Ενα με τα πατωματα εχω γινει.Και οχι τιποτα αλλο θα μου ζητησει τα ρεστα και η μελιτα που της εκλεψα την τεχνη των πατωματων σαν πρωτη διδαξασα.

ΜΠΕΛΛΟΣ-ΝΤΑΙΖΗ ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΑΘΟΡΥΒΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ.

ΜΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΛΙΑ:
Η μαριλια νομιζω οτι και επισημα πλεον μπορει να λεγεται και κορη της ευας.Βοηθαει τον μανο στα δυσκολα και παρολο που ξερει οτι ειναι λαμογιο συνεχιζει να τον αγαπαει.Αλλο ενα μαχαιρι στην καρδια η ατακα του μανου "σκοπος μου απο εδω και στο εξης ειναι να σε κανω να με φωναξεις πατερα".Γιατι μας ταζετε πραγματα που δεν θα γινουν?Ο Μπουγιουρης στα καλυτερα του ερμηνευτικα τον τελευταιο καιρο.Πεταει η ομαδα.

ΠΑΡΕΑ-ΥΠΟΔΟΧΗ ΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ:
Δεν θα σχολιασω γιατι ως γνωστον η μελιτα μας εχει δειξει ποσο πατο εχει φτασει απλα μια απορια θα εκφρασω:Αυτοι οι ανθρωποι ειναι ερωτευεμενοι?Γιατι ο ενας μιλαει λες και τον εχουν βαλει σε ηλεκτρικη καρεκλα και τον τιναζουν με το ρευμα και την αλλη σαν να την μαστιγωνουν.Εντωμεταξυ οταν της ειπε εμπιστευσου με μονο το βλεμμα που ειδα μια απαντηση μου ηρθε "αγορι μου γλυκο ουτε τον σκυλο μου δεν σου εμπιστευομαι"

ΜΕΛΙΤΑ ΓΕΝΙΚΩΣ:
Ταφος η μελιτα.Της ειπε ο στεφανος μην πεις τιποτα αυτη κατευθειαν στην μανουλα.Μην σπασουμε και την παραδοση.Μου θυμισε μια σκηνη απο την ταινια ο μαγκας με το τρικυκλο που πηγε η βαλσαμη να πουλησει ενα δαχτυλιδι στην ερημου της ειπε η βαλσαμη μην πεις τιποτα εκεινη ειπε ταφος και το επομενο δευτερολεπτο το ειχε ξεφουρνισει στον παραβα.Μετα εκανε το γνωστο τουρ στην νορα και τον λουκα.Μεχρι τωρα πιστευα οτι η γη γυριζει γυρω απο τον εαυτο της.Η Μελιτα μου εβγαλε και μια πιθανοτητα οτι γυριζει γυρω απο αυτην.Αλλαζω πλανητη τωρα αν συμβαινει κατι τετοιο.Α ρε νορα και λουκα προσπαθειτε να βαλετε μυαλο που?Στο ακατοικητο κουταβι που μονο χαδια και φαι εχει μαθει στη ζωη του.Αντε να μασαει και κανενα κοκκαλο να περασει η ωρα.Αρε λουκα και νορα τζαμπα σαλιο χαλασατε η μελιτα ειναι αυτη που ειναι.Και ναι μελιτακι μου η ευα ειναι κυρια και εσυ οχι δευτερη γιατι και ο δευτερος εχει αξια απλα εισαι ανυπαρκτη.Το απολυτο τιποτα..Μανα η μελιτα?Ας γελασω.ΧΟΧΟΧΟ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΑΠΑΩ ΖΟΥΓΑ ΑΓΑΠΑΩ ΔΑΝΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΑΦΟΥ ΘΑ ΔΙΩΞΕΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΩΞΕΤΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΕΝΩΝΕΤΕ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΞΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΚΡΗΞΗ ΚΑΙ ΧΗΜΕΙΑ.

Καλη συνεχεια στις υπολοιπες.

Καλά οτι συμφωνώ μέχρι τελείας εννοείται. Τσάκω oscar Ειδικά στο τελευταίο όμως μαζί σου! Η Εύα μόνο με Στέφανο μπορεί να είναι μαζί τώρα που φευγει ο Μάνος! Εχουν κ ένα παιδί μη το ξεχνάμε!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Ιουν 08, 2010 11:05 pm

αγγελικη μου σε ευχαριστω πολυ για το οσκαρ.Κωνσταντινα και σοφακι ευχαριστω για τη διευκρινιση οχι τιποτα αλλο χαρηκα πρς στιγμη.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης