Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Σαβ Ιουν 12, 2010 1:21 pm

nikidanis έγραψε:αλλο οι αποπειρες της ευας και αλλο το τι θα φαει στο επεισοδιο.στην περιληψη διαβαζαμε τις αποπειρες της ευας βλεπαμε ολους ,τωρα διαβαζουμε μελιτα στεφανο και βλεπουμε τα 5 δευτερολεπτα στο τρειλερ μανο ευα αν αυτο δεν ειναι κοροιδια τι ειναι ?? και το ξαναλεω δεν ειμαι ουτε ευικια ουτε μελιτικια

πολλές φορές έχει δείξει στέφανο-μελίτα στο τρέιλερ και η σκηνή τους κρατάει μόλις 1 λεπτό....
κοροιδία δεν είναι και αυτό για τους φανς του ζευγαριού;;;;
αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν συμβαίνει αυτό μόνο για την παρέα ή για την εύα και το μάνο....αλλά γενικά...
και εγώ θα ήθελα δικαιότερη κατανομή χρόνου και όχι να βλέπω το ζευγάρι που μου αρέσει με το ρολόι στο χέρι....αλλά δε νομίζω ότι επειδή μια φορά η περίληψη ασχολήθηκε περισσότερο με τη μελίτα γύρισε όλο το έργο πάνω της....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Σαβ Ιουν 12, 2010 1:22 pm

Ποιους ολους?Ευα/Νορα/Λουκα θελεις να πεις,και ανα διαστηματα Μανος αν και οποτε!
Εγω παντως κραταω τις επιφυλαξεις μου ως προς τον χωρο που θα δοθει!
Και επιτελους,τοσο καιρο μας εχουν στις 1 λεπτες σκηνες,ενω υποστηκαμε ολοκληρο Στεφ-Ευα,και δεν θα τους δουμε καθολου?
Ε,μπαστα και συ λιγο!
Και μην ξεχναμε τις φορες που εδειχνε την μοναδικη μονολεπτη σκηνη Στεφ-Μελ,ή παλιες σκηνες/φιλια Στεφ-Μελ σε τρεϊλερ...αμα το παρουμε ετσι!
Και οχι δεν εχει καμια σημασια αν εισαι "ευκια" ή "μελιτικια"!
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Σαβ Ιουν 12, 2010 1:25 pm

anastasia20 έγραψε:
nikidanis έγραψε:αλλο οι αποπειρες της ευας και αλλο το τι θα φαει στο επεισοδιο.στην περιληψη διαβαζαμε τις αποπειρες της ευας βλεπαμε ολους ,τωρα διαβαζουμε μελιτα στεφανο και βλεπουμε τα 5 δευτερολεπτα στο τρειλερ μανο ευα αν αυτο δεν ειναι κοροιδια τι ειναι ?? και το ξαναλεω δεν ειμαι ουτε ευικια ουτε μελιτικια

πολλές φορές έχει δείξει στέφανο-μελίτα στο τρέιλερ και η σκηνή τους κρατάει μόλις 1 λεπτό....
αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν συμβαίνει αυτό μόνο για την παρέα ή για την εύα και το μάνο....αλλά γενικά...
και εγώ θα ήθελα δικαιότερη κατανομή χρόνου και όχι να βλέπω το ζευγάρι που μου αρέσει με το ρολόι στο χέρι....αλλά δε νομίζω ότι επειδή μια φορά η περίληψη ασχολήθηκε περισσότερο με τη μελίτα γύρισε όλο το έργο πάνω της....

για ολους μια κοροιδια ειναι !!!! απλως αν καταλαβεις γιατι διαμαρτυρομαστε ειναι για το λογω οχι οτι γινεται πρωταγωνιστρια αλλα εχει αλλαξει ολη η ιστορια των μυστικων .δεν βλεπουμε τιποτα αλλο παρα μονο την 4 . ας ηταν λογικη η μελιτα και δεν θα χα προβλημα αλλα με τον πατερα της και με την μητερα της τωρα ειναι ενα τεραστιο φαουλ εκει ειναι που με ενοχλει και συνεχιζει την κατρακυλα στον χαρακτηρα της
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Σαβ Ιουν 12, 2010 1:30 pm

nikidanis έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

για ολους μια κοροιδια ειναι !!!! απλως αν καταλαβεις γιατι διαμαρτυρομαστε ειναι για το λογω οχι οτι γινεται πρωταγωνιστρια αλλα εχει αλλαξει ολη η ιστορια των μυστικων .δεν βλεπουμε τιποτα αλλο παρα μονο την 4 . ας ηταν λογικη η μελιτα και δεν θα χα προβλημα αλλα με τον πατερα της και με την μητερα της τωρα ειναι ενα τεραστιο φαουλ εκει ειναι που με ενοχλει και συνεχιζει την κατρακυλα στον χαρακτηρα της

εγώ δεν βλέπω κατρακύλα στον χαρακτήρα της...μπορεί να μην ακούει τι λένε οι γονείς της αλλά δε γίνεται να διαλύσει τη σχέση της επειδή ο πέτρος έχει ενδείξεις....και χτες του μίλησε πολύ ωραία για μένα και λογικά..<εδώ είμαι πείσε με>αλλά με το ένστικτο δε γίνεται να πείσεις έναν ερωτευμένο άνθρωπο....
τέσπα!!!σταματάω εδώ επειδή θα βγω οφ τόπικ...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από hionati Την / Το Σαβ Ιουν 12, 2010 2:03 pm

Clarabelle έγραψε:
hionati έγραψε:
Clarabelle έγραψε:Ο Στέφανος αναζητά την Μελίτα για να της πει ό,τι είχε πλήρη άγνοια, αλλά έρχεται αντιμέτωπος με τον έξαλλο Πέτρο, που τον πετάει έξω. Η Μελίτα ζητάει εξηγήσεις από την Αντιγόνη, προσπαθώντας να καταλάβει ποιο ήταν το σχέδιό τους και γιατί έπαιξαν μαζί της. Η Αντιγόνη αρνείται τα πάντα και υποστηρίζει ότι αυτή η διαθήκη περιέχει ψέματα του Ρούσσου και του Μάνου, προκειμένου να την διαβάλουν. Ο αστυνόμος δηλώνει βέβαιος ότι ο δολοφόνος του Χατζηβασιλείου είναι η Αντιγόνη και κλείνει την υπόθεση. Ο Λουκάς διατηρεί μια μικρή αμφιβολία για το αν ο Στέφανος ήξερε εξ' αρχής για τη διαθήκη, αλλά κανείς από την παρέα δεν πείθεται ούτε του δίνει ελαφρυντικά. Η Εύα νιώθει τελείως χρησιμοποιημένη. Η διαθήκη φωτίζει πολλές σκοτεινές πτυχές της ιστορίας και η παρέα ενώνει ένα-ένα τα κομμάτια του παζλ. Η Μελίτα, σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση, βγαίνει εκτός ορίων.

Ωραίο επεισόδιο θα είναι αυτό
Η διαθήκη ανοίγει και:
Η Μελίτα είναι προδωμένη μπλα μπλα μπλα μπλα
Η Μελίτα παει στην Αντιγόνη μπλα μπλα μπλα μπλα
Η Μελίτα ειναι εκτος ορίων μπλα μπλα μπλα

ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΙΑ...ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ...ΔΕ ΛΕΩ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ...

Όλο το χειμώνα ασχοληθήκαμε με τα σεξουαλικά της.
Στάση για στάση δεν αφήσαμε όλες μας τις έδειξαν.
Όλο τον άλλο καιρό ασχοληθήκαμε με την μιρλα της.

ενω ολοι οι υπολοιποι δεν ασχολουνται με τα σεξουαλικα τους???
ε αφου την ευα την ειχαμε δει περυσι σε ολες τις στασεις και ολα τα μερη σχεδον ολων των σπιτιων,λοφων,αυτοκινητων και λοιπα...τι να καναμε φετος να την ξαναβλεπαμε σε επαναληψη...ειπαν φετος να δειξουν τη μελιτα που μονο ενα πατωμα ειχε ριξει περυσι...και που οσο να πεις το παιζει πιο καλα και δεν καθεται σαν παγοβουνο...
και στην τελικη γινεται τοσο θεμα για το ενα το ενα και μοναδικο διμηνο που εδειχνε πιο πολυ στεφανο μελιτα με το συνολικο 9μηνο της σειρας...οπου το υπολοιπο ηταν συνεχως η παρεα...και μαλιστα εδειχνε το ζευγαρι στεφ-μελ τη στιγμη που η ευα δεν ειχε τιποτα να προσφερει απο αποψη πλοκης αφου καθοταν σε ενα κρεβατι εκλεγε,ακουγε σταγονες,αναθεματιζε την κακη της τυχη,κλονιζοταν και ξανακλονιζοταν εκατο φορες μεσα στο ιδιο επεισοδιο...και στην τελικη επειδη δεν την αντεχουν καποιοι τη μελιτα δε σημαινει οτι πρεπει να εξαφανιστει απο το σεναριο...ειναι απο τους πρωταγωνιστες..αν δεν ηταν τοτε θα εμενε μονη η ευα με το ερωτικο της τριγωνο περυσι...και εμενα στην τελικη δε μου αρεσει να βλεπω την ευα συνεχεια να κλαιγεται και να γκαριζει οτι τη χρησιμοποιησαν και να κανει τα γελοια νουμερα της αλλα δεν απαιτω να μην την δειχνει καθολου...θελω απλα δικαιο καταμερισμο χρονου για ολους...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από elesal Την / Το Κυρ Ιουν 13, 2010 12:54 am

Εγω συμφωνω οτι θα ειναι ενα βαρετο βαρετο ... και φανηκε απο τη περιληψη!!

Οσο για το δικαιο καταμερισμο χρονου....ΕΕΕΕ σορρυ αλλα δεν υπαρχει, διοτι ως γνωστων η σειρα λεγεται τα Μυστικα της Εδεμ, και στηριαζεται στη παρεα της φεγαροπετρας>!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥς ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥΣ 6 !!! Τι να κανουμε?? Αυτη ειναι οι πρωατγωνιστες>!>! Ειτε κανετε κεφι την Ευα και τις στασεις της κλπ.. αυτα ειναι>!>!

Η Μελιτα δεν ειναι πρωταγωνιστρια, οπως και να το κανουμε στη σειρα ηρθε με σε δευτερευον ρολο.!!!

Ασε που τι να δουμε ?? Το κατινακι να τρεχει απ τη μανουλα την αρχη κατινα το τι θα κανει με το Στεφανο ??? Να τρεχει παντου να απαιτει σεβασμο και συγνωμη???? <<<< Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΑΠΟΚΤΑΤΕ ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ >>>> ΟΕΟ !!! Και μετα να τρεχει απο καναμπε σε καναπε να κοιτα το Στεφανο και να τις τρεχουν τα σαλια με τα βλεμμα του βοδιου??? Και το κορυφαιο??? Αναρωτιεται γιατι εχει προβλημα η κορη της που ασχολειται συνεχεια μαζι της??? wall

ΕΕΕΕ ΟΧΙ !!! Η κοπελα δεν το χει, και ειναι ΒΑΡΕΤΗ !!!

elesal

Δημοσίευση από Vasouli Την / Το Κυρ Ιουν 13, 2010 1:10 am

elesal έγραψε:Εγω συμφωνω οτι θα ειναι ενα βαρετο βαρετο ... και φανηκε απο τη περιληψη!!

Οσο για το δικαιο καταμερισμο χρονου....ΕΕΕΕ σορρυ αλλα δεν υπαρχει, διοτι ως γνωστων η σειρα λεγεται τα Μυστικα της Εδεμ, και στηριαζεται στη παρεα της φεγαροπετρας>!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥς ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥΣ 6 !!! Τι να κανουμε?? Αυτη ειναι οι πρωατγωνιστες>!>! Ειτε κανετε κεφι την Ευα και τις στασεις της κλπ.. αυτα ειναι>!>!

Η Μελιτα δεν ειναι πρωταγωνιστρια, οπως και να το κανουμε στη σειρα ηρθε με σε δευτερευον ρολο.!!!

Ασε που τι να δουμε ?? Το κατινακι να τρεχει απ τη μανουλα την αρχη κατινα το τι θα κανει με το Στεφανο ??? Να τρεχει παντου να απαιτει σεβασμο και συγνωμη???? <<<< Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΑΠΟΚΤΑΤΕ ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ >>>> ΟΕΟ !!! Και μετα να τρεχει απο καναμπε σε καναπε να κοιτα το Στεφανο και να τις τρεχουν τα σαλια με τα βλεμμα του βοδιου??? Και το κορυφαιο??? Αναρωτιεται γιατι εχει προβλημα η κορη της που ασχολειται συνεχεια μαζι της??? wall

Θα συμφωνησω μαζι σου...οι πρωταγωνιστες ειναι αλλοι κ μας εχουν μπουχτισει με τους δευτερους ρολους.. Οι οποιοι λενε συνεχως τα ιδια κ τα ιδια, μολις διαβαζεις Μελιτα στην περιληψη, ξερεις τι σε περιμενει.. Ατελειωτη γκρινια! Βαρεθηκαμε πια!
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Victoria Την / Το Κυρ Ιουν 13, 2010 9:05 am

Vasouli έγραψε:
elesal έγραψε:Εγω συμφωνω οτι θα ειναι ενα βαρετο βαρετο ... και φανηκε απο τη περιληψη!!

Θα συμφωνησω μαζι σου...οι πρωταγωνιστες ειναι αλλοι κ μας εχουν μπουχτισει με τους δευτερους ρολους.. Οι οποιοι λενε συνεχως τα ιδια κ τα ιδια, μολις διαβαζεις Μελιτα στην περιληψη, ξερεις τι σε περιμενει.. Ατελειωτη γκρινια! Βαρεθηκαμε πια!

Καλό θα ήταν να μην γενικεύετε χύμα στο κύμα. Το αν σε κάποιον ή κάποιους δεν αρέσει ένας ρόλος είναι προσωπική του άποψη κ είναι σεβαστή. Επειδή όμως σ αυτό το "βαρεθήκαμε" δεν συμπεριλαμβάνονται ΟΛΟΙ οι τηλεθεατές της σειράς, είναι πιο ευγενικό να χρησιμοποιήσεις α ενικό πρόσωπο. Νομίζω ότι προσέξατε ότι αρκετά μέλη δεν βαρέθηκαν διαβάζοντας την περίληψη κ το επεισόδιο πρόκειται να δουν...

Την καλημέρα μου!
Victoria
Victoria
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από hionati Την / Το Κυρ Ιουν 13, 2010 1:17 pm

Victoria έγραψε:
Vasouli έγραψε:

Καλό θα ήταν να μην γενικεύετε χύμα στο κύμα. Το αν σε κάποιον ή κάποιους δεν αρέσει ένας ρόλος είναι προσωπική του άποψη κ είναι σεβαστή. Επειδή όμως σ αυτό το "βαρεθήκαμε" δεν συμπεριλαμβάνονται ΟΛΟΙ οι τηλεθεατές της σειράς, είναι πιο ευγενικό να χρησιμοποιήσεις α ενικό πρόσωπο. Νομίζω ότι προσέξατε ότι αρκετά μέλη δεν βαρέθηκαν διαβάζοντας την περίληψη κ το επεισόδιο πρόκειται να δουν...

Την καλημέρα μου!

θα συμφωνησω μαζι σου...το οτι δεν αρεσει ενας χαρακτηρας σε καποιον ή καποιους δε σημαινει οτι ειναι γενικο...και εμενα οπως προειπα δεν μου αρεσει η ευα σε αρκετα σημεια αλλα την ανεχομαι αναγκαστικα για να βλεπω αλλα που θελω...
οσο για το θεμα της πρωταγωνιστριας θα συμφωνησω και θα διαφωνησω μαζι σου...η ευα ειναι η αδιαμφισβητητη πρωταγωνιστρια...μπορει να μη μου αρεσει αλλα δεν εθελοτυφλω...παρολα αυτα ακομη και αν τα μυστικα εχουν ως βαση την παρεα υπαρχουν και οι ηρωες πετρος,αμαλια,μελιτα που ξεκινησαν και συνεχιζουν ως πρωταγωνιστες της ιστοριας...συν του οτι η μελιτα υπηρξε μελος του περσινου βασικου ερωτικου τριγωνου της εδεμ μελιτα-μανοε-ευα...συν να σου θυμισω οτι στους τιτλους το ονομα της βρισκεται πριν απο ονοματα μελων της παρεας χωρις να γινεται αυτο επειδη ηταν για καποιο λογο πιο γνωστη απο τους υπολοιπους...οποτε νομιζω δικαιωματικα τη θεωρω μια εκ των πρωταγωνιστων...οπως και το στεφανο ο οποιος μπηκε με εναν ρολο ο οποιος μεγαλωνει και θα φανει στον επομενο κυκλο...
δεν επιδιωκω να μειωσω κανενα...η ευα και η παρεα ειναι βαση των μυστικων αλλα μεχρι εκει...
και θα παρακαλουσα να μην μειωνετε και εσεις με αυτον τον τροπο μια ηρωιδα και μια ιστορια που αρεσει σε καποια μελη...
η γνωμη καθενος ειναι σεβαστη,οπως και η καθε αντιπαθεια αλλα μπορει να λεγεται πιο διακριτικα και ευγενικα...
οσο για το επεισοδιο εμενα μου φαινεται ενδιαφερον οχι μονο για τη μελιτα αλλα και για οτι επτελους ισως μαθουμε καποια πραγματα επιπλεον...και γιατι ακομη ισως ερθει η ανατροπη που περιμενω...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Vasouli Την / Το Κυρ Ιουν 13, 2010 11:37 pm

Το "βαρεθηκαμε πια" ειναι σχημα λογου. Δε γενικευσα, ξερω πως υπαρχουν πολλοι φαν της Μελιτας κ ειναι σεβαστο. Τη γνωμη μου ειπα.
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από elesal Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 1:23 am

hionati έγραψε:
Victoria έγραψε:
Vasouli έγραψε:

Την καλημέρα μου!

θα συμφωνησω μαζι σου...το οτι δεν αρεσει ενας χαρακτηρας σε καποιον ή καποιους δε σημαινει οτι ειναι γενικο...και εμενα οπως προειπα δεν μου αρεσει η ευα σε αρκετα σημεια αλλα την ανεχομαι αναγκαστικα για να βλεπω αλλα που θελω...
οσο για το θεμα της πρωταγωνιστριας θα συμφωνησω και θα διαφωνησω μαζι σου...η ευα ειναι η αδιαμφισβητητη πρωταγωνιστρια...μπορει να μη μου αρεσει αλλα δεν εθελοτυφλω...παρολα αυτα ακομη και αν τα μυστικα εχουν ως βαση την παρεα υπαρχουν και οι ηρωες πετρος,αμαλια,μελιτα που ξεκινησαν και συνεχιζουν ως πρωταγωνιστες της ιστοριας...συν του οτι η μελιτα υπηρξε μελος του περσινου βασικου ερωτικου τριγωνου της εδεμ μελιτα-μανοε-ευα...συν να σου θυμισω οτι στους τιτλους το ονομα της βρισκεται πριν απο ονοματα μελων της παρεας χωρις να γινεται αυτο επειδη ηταν για καποιο λογο πιο γνωστη απο τους υπολοιπους...οποτε νομιζω δικαιωματικα τη θεωρω μια εκ των πρωταγωνιστων...οπως και το στεφανο ο οποιος μπηκε με εναν ρολο ο οποιος μεγαλωνει και θα φανει στον επομενο κυκλο...
δεν επιδιωκω να μειωσω κανενα...η ευα και η παρεα ειναι βαση των μυστικων αλλα μεχρι εκει...
και θα παρακαλουσα να μην μειωνετε και εσεις με αυτον τον τροπο μια ηρωιδα και μια ιστορια που αρεσει σε καποια μελη...
η γνωμη καθενος ειναι σεβαστη,οπως και η καθε αντιπαθεια αλλα μπορει να λεγεται πιο διακριτικα και ευγενικα...
οσο για το επεισοδιο εμενα μου φαινεται ενδιαφερον οχι μονο για τη Μελιτα αλλα και για οτι επτελους ισως μαθουμε καποια πραγματα επιπλεον...και γιατι ακομη ισως ερθει η ανατροπη που περιμενω...

Εννοειται οτι δεν μπορει να αρεσουν ολοι σε ολους. Και ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες. Ομως εγω προσωπικα δεν θα κατσω να ασχοληθω σε λεπτομερειες χωρις ουσια, με το ποιος εμφανιζεται πρωτος δευτερος στους τιτλους. Εγω κοιτω την ουσια.

Οσο για τη περσινη σεζον, επικεντρο ηταν η ιστορια του Μανου και της Ευας. Πως ξεκινησαν και πως καταληξαν, απο την κατασκηνωση, μεχρι οσα συνεβησαν στο Παρισι. Η Μελιτα αν και γυναικα του Μανου, ηταν ολοφανερο οτι ειχε δευτερευον ρολο.

Ειτε θελουμε ειτε οχι αυτη ειναι μια σειρα που εχουν ως τωρα τους 6 πρωταγωνιστες, και τα δικα τους μυστικα που τους εφτασαν ως εδω. Βεβαια εννοειται οτι υπαρχουν και οι βοηθητικοι ρολοι, γιατι αυτη η παρεα με καποιους συναναστρεφονται. Ο Πετρος, Η Αμαλια, η Μελιτα, ο Ηλιας κλπ, ειναι και εκεινοι στη σειρα, αλλα σε δευτερευον ρολο. Οι ρολοι τους περιστρεφονται σε οτι αφορα τους 6 της παρεας. Ειναι ολοι πολυ καλοι ηθοποιοι, αλλα η σειρα δε λεγεται Τα Μυστικα των ΡΟυσσων, ουτε τα Μυστικα της Μελιτας.

Και σε οτι αφορα το επεισοδιο, απο τη περιγραφη δειχνει οτι ολα περιστρεφονται γυρω απο τη Μελιτα.
1. Ο Στεφανος αναζητα τη Μελιτα
2. Η Μελιτα παει να ζητησει το λογο απο την Αντιγοναρα... wall (λες και μ'αυτη τοσο καιρο σκουπισε ολα τα πατωματα με ολες τις στασεις)
3. και Η Μελιτα βγαίνει εκτος οριων....

(Δηλαδη παλι τα ιδια... Η Μελιτα παει να απαιτησει απο παντου τη συγνωμη ολων)

Οποτε και βεβαιως θα αντιδρασω, και θα πω τις αποψεις μου, γιατι δεν βλεπω 2 χρονια να δω παλι το κακομαθημενο να κανει βολτες παντου... (και πιστευω πολλοι εχουν την ιδια αποψη με εμενα)

Και εννοειται καθολου ενδιαφερον δεν μου φαινεται αυτο το επεισοδιο, γιατι τι επιτελους παραπανω πραγματα να μαθουμε ?? Για ποια τροπη μιλαμε??

Εννοειται οτι ολων οι αποψεις ειναι σεβαστες, αλλα οπως ειναι σεβαστη και η δικια μου, και μαλιστα οταν ειναι βασιζεται στα γεγονοτα.
Και τα γεγονοτα ειναι οτι Η Μελιτα εχει δευτερευον ρολο. Οπως ειχε γραψει ( δεν θυμαμαι) οταν μας ειχαν τρελλανει με ολες τις στασεις τησ Μελιτας και του Στεφανου και αυτο το αχαλιντο παθος τους επεσαν τα νουμερα της σειρας ΑΙΣΘΗΤΑ. Τα νουμερα της τηλεθεασης επισης ειναι γεγονοτα. Γεγονος οτι και ο ιδιος ο κοσμος που στηριζει αυτη τη σειρα 2 χρονια ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΙΣΕ οταν προσπαθησαν να την περασουν σε πρωτευον ρολο!!! Και ολα αυτα δεν μπορουμε να τα αμφισβητησουμε!

Ο ΛΑΟΣ ΜΙΛΗΣΕ Jump

elesal

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 2:13 am

elesal έγραψε:
hionati έγραψε:
Victoria έγραψε:
Vasouli έγραψε:

Την καλημέρα μου!

οσο για το επεισοδιο εμενα μου φαινεται ενδιαφερον οχι μονο για τη Μελιτα αλλα και για οτι επτελους ισως μαθουμε καποια πραγματα επιπλεον...και γιατι ακομη ισως ερθει η ανατροπη που περιμενω...

Εννοειται οτι δεν μπορει να αρεσουν ολοι σε ολους. Και ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες. Ομως εγω προσωπικα δεν θα κατσω να ασχοληθω σε λεπτομερειες χωρις ουσια, με το ποιος εμφανιζεται πρωτος δευτερος στους τιτλους. Εγω κοιτω την ουσια.

Οσο για τη περσινη σεζον, επικεντρο ηταν η ιστορια του Μανου και της Ευας. Πως ξεκινησαν και πως καταληξαν, απο την κατασκηνωση, μεχρι οσα συνεβησαν στο Παρισι. Η Μελιτα αν και γυναικα του Μανου, ηταν ολοφανερο οτι ειχε δευτερευον ρολο.

Ειτε θελουμε ειτε οχι αυτη ειναι μια σειρα που εχουν ως τωρα τους 6 πρωταγωνιστες, και τα δικα τους μυστικα που τους εφτασαν ως εδω. Βεβαια εννοειται οτι υπαρχουν και οι βοηθητικοι ρολοι, γιατι αυτη η παρεα με καποιους συναναστρεφονται. Ο Πετρος, Η Αμαλια, η Μελιτα, ο Ηλιας κλπ, ειναι και εκεινοι στη σειρα, αλλα σε δευτερευον ρολο. Οι ρολοι τους περιστρεφονται σε οτι αφορα τους 6 της παρεας. Ειναι ολοι πολυ καλοι ηθοποιοι, αλλα η σειρα δε λεγεται Τα Μυστικα των ΡΟυσσων, ουτε τα Μυστικα της Μελιτας.

Και σε οτι αφορα το επεισοδιο, απο τη περιγραφη δειχνει οτι ολα περιστρεφονται γυρω απο τη Μελιτα.
1. Ο Στεφανος αναζητα τη Μελιτα
2. Η Μελιτα παει να ζητησει το λογο απο την Αντιγοναρα... wall (λες και μ'αυτη τοσο καιρο σκουπισε ολα τα πατωματα με ολες τις στασεις)
3. και Η Μελιτα βγαίνει εκτος οριων....

(Δηλαδη παλι τα ιδια... Η Μελιτα παει να απαιτησει απο παντου τη συγνωμη ολων)

Οποτε και βεβαιως θα αντιδρασω, και θα πω τις αποψεις μου, γιατι δεν βλεπω 2 χρονια να δω παλι το κακομαθημενο να κανει βολτες παντου... (και πιστευω πολλοι εχουν την ιδια αποψη με εμενα)

Και εννοειται καθολου ενδιαφερον δεν μου φαινεται αυτο το επεισοδιο, γιατι τι επιτελους παραπανω πραγματα να μαθουμε ?? Για ποια τροπη μιλαμε??

Εννοειται οτι ολων οι αποψεις ειναι σεβαστες, αλλα οπως ειναι σεβαστη και η δικια μου, και μαλιστα οταν ειναι βασιζεται στα γεγονοτα.
Και τα γεγονοτα ειναι οτι Η Μελιτα εχει δευτερευον ρολο. Οπως ειχε γραψει ( δεν θυμαμαι) οταν μας ειχαν τρελλανει με ολες τις στασεις τησ Μελιτας και του Στεφανου και αυτο το αχαλιντο παθος τους επεσαν τα νουμερα της σειρας ΑΙΣΘΗΤΑ. Τα νουμερα της τηλεθεασης επισης ειναι γεγονοτα. Γεγονος οτι και ο ιδιος ο κοσμος που στηριζει αυτη τη σειρα 2 χρονια ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΙΣΕ οταν προσπαθησαν να την περασουν σε πρωτευον ρολο!!! Και ολα αυτα δεν μπορουμε να τα αμφισβητησουμε!

Ο ΛΑΟΣ ΜΙΛΗΣΕ Jump

Συμφωνώ μέχρι τελείας μαζί σου!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από depi Την / Το Πεμ Ιουν 17, 2010 9:53 pm

depi
depi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Ιουν 17, 2010 9:53 pm

Αυριο το απογευμα δινω μάθημα ευτυχως!!!!!!!! Gioupi Gioupi
Ειδα δευτερολεπτα απο το τρειλερ και ειχε μονο Μελίτα να κλαίγεται!!!!!!!
Κουραγιο για αύριο αδερφες μου

Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιουν 17, 2010 10:01 pm

Πες μου οτι πηγε στην Εύα να την παρηγορήσει να πηδηχτώ απ το παράθυρο τώρα;
Πειράζει που δεν εχω καταλάβει τι ακριβως έχει παθει αυτή; Ποιός την πείραξε;

Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από konst@ntin@ Την / Το Πεμ Ιουν 17, 2010 10:07 pm

depi έγραψε:
Ντέπη από τη σελίδα του mega το ανεβάζεις;Πώς;
: thanks :
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιουν 17, 2010 10:11 pm

Η κλαψουρίτα γιατι πάει στην Ευα? lol!

Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Ιουν 17, 2010 10:15 pm

Κατ'αρχήν ευχαριστούμε για το trailer!
Επειτα..Ειδαν καλά τα ματάκια μου???????
Η Μελίτα πάει στην Ευα να κάνει τι??Και τι κάνουν παρηγορούν η μια την άλλη???
Αν δω πάλι καφεδάκια και γλυκες αποο το πουθενα σαν να μην εγινε τίποτα θα τσιρίξω..

Και καλά, δεν μπορούσαν αν την βάλουν σε κανένα μπαρ να πίνει την κοπέλα???Τη βάλανε μες στη μέση του δρόμου???Απαπαπα...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από depi Την / Το Πεμ Ιουν 17, 2010 10:37 pm

konst@ntin@ έγραψε:
depi έγραψε:
Ντέπη από τη σελίδα του mega το ανεβάζεις;Πώς;
: thanks :

οχι κωνσταντινα.εχω καρτα τηλεορασης στον υπολογιστη.ετυχε να το δω και το εγραψα... γι αυτο και ο ηχος ειναι δυνατος, επειδη εχει χαλασει λιγο ;/
depi
depi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Πεμ Ιουν 17, 2010 11:01 pm

Foulitsa έγραψε:Κατ'αρχήν ευχαριστούμε για το trailer!
Επειτα..Ειδαν καλά τα ματάκια μου???????
Η Μελίτα πάει στην Ευα να κάνει τι??Και τι κάνουν παρηγορούν η μια την άλλη???
Αν δω πάλι καφεδάκια και γλυκες αποο το πουθενα σαν να μην εγινε τίποτα θα τσιρίξω..

Και καλά, δεν μπορούσαν αν την βάλουν σε κανένα μπαρ να πίνει την κοπέλα???Τη βάλανε μες στη μέση του δρόμου???Απαπαπα...
Θα συμφωνησω...Η Μελιτα τι ακριβως πηγε να κανει στην Ευα??Να της ζητησει συμβουλη,γιατι εγω αυτο καταλαβα με την φραση"και που να παω?"Ολα τα εχω δει,να δω και την Μελιτα να ζητα βοηθεια απο την Ευα να δω και ας Kotsides
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 1:50 am

Εγώ αύριο έχω όλο το απόγευμα πρόβα στο θέατρο! Ναι! : juhu :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 11:04 am

Αχ, αυτό θα πει οικονομική κρίση ....

Το πλουσιοκόριτσο να πίνει μπυρόνια σε μια καντίνα στο πεζοδρόμιο !!! gelio lol!

Πάνε οι Jonnie Walkηδες στα κρυστάλινα ποτήρια της βιλίτσας μας !! lol!

Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010 - Σελίδα 2 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 1:21 pm

sifantid έγραψε:Εγώ αύριο έχω όλο το απόγευμα πρόβα στο θέατρο! Ναι! : juhu :

Σοφακι ειμαστε τυχερες τελικα kyma
Θα ηθελα να δω όμως τη στιγμη που στουκάρει
εχμμμ συγνωμη που παρασυρει πεζό scratch

Επεισόδιο 391-Ημερομηνία 18/6/2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 1:30 pm

και πινω μπυρες πινω μπυρες..οπως λεει και το ασμα!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 2:06 pm

Clarabelle έγραψε:
Πες μου οτι πηγε στην Εύα να την παρηγορήσει να πηδηχτώ απ το παράθυρο τώρα;
Πειράζει που δεν εχω καταλάβει τι ακριβως έχει παθει αυτή; Ποιός την πείραξε;

Τελικά όλοι την ίδια απορία έχουμε. Τι έπαθε η Μελίτα? Κανένας δεν την πείραξε. Αλλά είπαμε, το δικό της μυαλό εκπέμπει σε άλλες συχνότητες!
Ολόκληρο trailer Μελίτα... σκεφτήτε πως θα είναι το επεισόδιο και οι τηλεθεατές σήμερα vomit wall maaaad Kotsides
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης