Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

+35
Vasouli
milia
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
edem4ever
giouli_edem
nikidanis
filitsa
KatsaroYpotheto
nana
almaresi
maeveline
LIBRA
verile_mistika
margel
rachel
FieryRed
evangeliap2808
Izabella29
$ofi@ loukakos + nora
maraki_ch
Cancoon
LYDIA
loukasnora
jim7
irini
evanna
Foulitsa
aggeliki
Black rose
klarita
ksanthi
pasxalitsa
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_rcap 20% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_lcap30%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_lcap28%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_rcap 28% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 54
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιουν 10, 2010 6:07 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουν 10, 2010 8:02 pm

Χρηστος-Αντιγόνη:Τα λεφτα σου καλε δεν θα στα φαει ο Λυτρας μη σκιάζεσαι! Χρησταρας σαστισμενος….

Μάνος-Εύα:Γλυκια σκηνη αν και μου φανηκε πως του βγαινει λιγακι δυσκολα το χιουμορ σε μερικα σημεια του Μπουγιούρη…Ότι είναι δικηγοραρες Λουκάς και Νόρα αυτό δεν το αμφισβητεί κανείς!

Λουκάς-Νόρα:Το οχια είναι δικο μου Νόρα! Διπλα στις ρεματιες βγαίνουν οι οχιες..τυχαίο? δεν νομιζω! Τωρα το καταλάβατε ότι θα σας πάρει την Εδεμ η οχια παιδια μου? Αχ τον πειραξε πολύ το Λουκακο μου ! Τουλαχιστον ειχαμε και μια μικρη ζουζουνοσκηνη.

Λουκάς-Μανος-Νόρα: Προφητικος άραγε ο Μάνος όταν έλεγε <<Πάλι με χρόνια με καιρούς παλι δικα μας θα ναι..>> Καλα ε φοβερο υφος ο Λουκάς το βραδυ στο σπίτι του Μάνου !!!!!

Νόρα-Ευα:Το Νορακι μας θελει κολοκυθακι ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ????

Λουκάς-Σταυριδης:Τα ίδια με το Μανο του λέει του δολιου του Λουκά ο Σταυριδης…

Πατσοζεύγαρο:Να πως τυλίγουν ματσωμενα χάπατα οι επιδέξιες γυναίκες! Κοριτσια να πάρουμε μαθηματα οι αδεσμευτες από την όχια… ο Μητσαρας σαν κουταβακι\την παρακαλουσε να μείνει… vomit . Βεβυλώνουν το σπιτι του Λουκακο μου! vomit Με το που είδε χρήμα η άλλη ζαλίστηκε δολάρια εκαναν τα ματια της και μαγάρισαν και το μπιλιάρδοοοοοο vomit vomit

Μάνος-Νεφελη-Μελίτα:Αμαν ρε Αμαλι τοσο καιρο την κατινα κανει να καρφωθει και στο Μάνο και στη μικρη? Ναι Μελιτα να τον εχεις εκει ολη μερα το Μανο για το καλο του παιδιου σου εφοσον το ευχαριστιέται η μικρη! Απαράδεκτη η στάση της Μελίτας ξίνισε τη μούρη της μόλις η Νεφελη vomit έλεγε ότι αγαπάει τον μπαμπά της και όχι το Στεφανο!

Αντιγόνη-Στέφανος: Θεαρα κάνει σαν να μην υπάρχει η Μελίτα στη μέση! Και τον ταπώνει κιόλας από πάνω! Τώρα ο φυτευτής του όπλου είναι επαγγελματίας και πριν λίγες μέρες ήταν η Δάφνη και η Εύα. Πάλι καλά ο Στεφανος ξέρει πώς συμπεριφέρεται η Ευα.

Μάνος-Ρούσσος: Του μπήκαν ψύλλοι στα αυτιά λόγω της κατάστασης με τη Νεφελη και σαν πατέρας ανησυχεί και του δίνω χίλια δίκια.

Μελίτα-Αμαλία:Ακουσε τη μαμα σου Μελίτα και σκεψου το παιδι σου πάνω από όλα.

Χρησταρας-Οχιά:Κανε κατι ρε Χρηστο πάτησε την κάτω την σκυλα! vomit Που μυξοκλαίγεται…Πολύ άπληστη είναι και αναμένουμε τη θεία Δικη μας κουράζει απίστευτα μόνο που τη βλέπουμε. Μη πέφτεις Χρησταρα πιόνι της σε θέλει.

Ρούσσος-Αμαλία: Τρομαξε και καταλαβε τουλαχιστον η Αμαλια αν και άργησε λιγάκι…Αφηστε τη Μελίτα να φάει το κεφαλι της!!!!!!

Μιμικος-Μαίρη:Δοξα τα θεο το σωσες που βαζεις πανω από όλα το παιδι σου. Όχι πάλι κλάψες



Ψηφιζω Πολύ καλό γιατι πόση οχια και πατσοζευγαρο να αντεξω η δόλια? Είχα όλη την καλη διαθεση να βάλω Τελειο αλλα…

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
Impatient
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιουν 10, 2010 8:06 pm

αντιγόνη-χρήστος:είναι διαθήκη μίσους....χμ...ενδιαφέρον....μα γιατί εκαψε τη διαθήκη;;; wall τόσο καιρό ασχολιόταν με αυτή και είχε αφήσει το στέφανο ήσυχο...τώρα ξαναγυρίσαμε στα ίδια....τι θα κάνει ο στέφανος και με ποιους θα είναι.....με τη μελίτα θα είναι μαντάμ και εσύ βράσε στο ζουμί σου.....

μάνος-εύα:οταν είδα τη σκηνή είχα ένα συγκρατημένο χαμόγελο...από τη μία μου άρεσε το χαλαρό του μπουγιούρη από την άλλη έλεγα...εντάξει φτάνει με τις βλακείες....ας σοβαρευτεί λίγο....

νόρα-λουκάς:καλά είναι λογικό αυτό τώρα;;;;κάθονται και μοιρολογούν για το αν θα παντρευτεί η νταίζη το μπέλλο;;;αφού το ήξεραν ότι εδέμ πάει....δεν τους ανήκει πια...πάλι καλά η νόρα συνήλθε γρήγορα....

νόρα-λουκάς-μάνο:
είναι πολύ λυπήρο να βλέπεις το μπουγιούρη να κάνει πλάκα για ενα τέτοιο θέμα...και να πετάει αερολογίες...και οι άλλοι να το παίρνουν στο χαλαρό....γιατί δεν τον βάζουν κάτω να του πουν...<πες ρε τι ξέρεις>που τους παίζει όλους και το χαίρεται κιόλας....α....δεν μπορώ νευριάζω.....

δάφνη-λιάκουρας:η δάφνη γιατί δεν λέει στο νικόλα ότι θα ψάξει για δουλειά;;;;τόσο κακό είναι;;;;

μελίτα-μάνος-νεφέλη:τι την έπιασε τη μικρη δεν μπορώ να καταλάβω....πάντως πολύ περίεργο ένα μικρό παιδί από μόνο του να λέει<εγώ αγαπάω το μπαμπά μου όχι το στέφανο>να καταφευγει σε συγκρισείς μόνο του....να πει <θέλω το μπαμπά μου>απόλυτα λογικό αλλά να τους συγκρίνει περίεργο....
μάνο μην έχεις βάλει και εδω το χεράκι σου.... Impatient

αντιγόνη-στέφανος:μόλις είδα το ύφος του σταύρου στην ατάκα<δεν θα πέσουμε και γονατιστοί>πέθανα.... xaxa ...είναι τρελή η γυναίκα μην το ψάχνεις στέφανε....
η καρτάλω θα τον τρελάνει τέλος...άλλαξε γραμμή πλεύσης τώρα...<ξέχνα το παιδί σου> και από εκεί που εμπλεκε το εγκώμιο της εύας τώρα του λέει ότι θα τον απομακρύνει από το παιδί....δεν μπορώώώώ.....xaxa
στέφανε όλο και καλύτερα τα πας τελευταία.....έτσι μαρή...την αγαπάει τη μελίτα....πάθε το εγκεφαλικό τώρα...

μάνος-ρούσσος:η νεφέλη έχει κληρονομήσει από τον παππού λιάκουρα το ένστικτο... xaxa μεγάλο ρόλο παίζει τελικά η κληρονομικότητα....
τι να έχει το παιδί ρε;;;δεν ξέρεις κουφαλίτσα;;;;ξεκίνησε και τις απειλές πάλι...

παρέα πλην καρμικού:νικόλα τα επιχειρήματα σου σπάνε κόκκαλα...<είναι αδερφός μου άρα δεν είναι δολοφόνος>...μπράβο ωραία λογική....

ΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΟ
Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΊΝΑΙ ΟΡΓΑΝΟ
ΑΡΑ Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ.....lol!

στέφανος-μελίτα:<μπροστά στο παιδί μου νιώθω πολύ αδύναμη...παραλύω> : respect : και ο στέφανος την καταλαβαίνει απόλυτα.... Love!
την επόμενη φορά η μελίτα μπορεί να είναι στο σαλόνι και ο στέφανος στον κήπο και να μιλούν.....ΕΛΕΟΣ..cake .μία σκηνή-ας πούμε μία γιατί δείγμα είναι αυτό όχι σκηνή-και πάλι ο ένας βρίσκεται στη μία άκρη και ο άλλος στην άλλη...
ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ο ΤΙΡΑΜΟΛΑΣ.....gelio

νόρα-λουκάς-μάνος:ευτυχώς ξύπνησαν και πήγαν να τον ρωτήσουν....αναμένω το αυριανό να δω τι ξέρει....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Ιουν 10, 2010 8:16 pm

Πολύ καλό για μένα. Προοικονομικό επεισόδιο με όμορφες σκηνές και ερμηνείες!

Μάνος-Εύα σε μεγάλα κέφια, ακόμα μια φορά με το Μάνο να αφήνει σε όλους τους τόνους ότι να εννοηθεί ότι κάτι ξέρει και κάτι ετοιμάζει! ΞΥλά-Μπουγιούρης Ακόμα μια φορά Εξαιρετικοί!!! oscar

Λουκάς-Νόρα (με εξαιρετικό σύνολο) σε μια τρυφερή σκηνή. "Την Εδέμ την κουβαλάμε μέσα μας, είναι όπου είμαστε εμείς" Πόσο δίκιο έχεις Νοράκι. Love!

Ο Σταυρίδης ξετυλίγει το μίτο του και ξετυλίγεται. Παρακολουθεί, ενημερώνει και ετοιμάζει την ηρωική του έξοδο!!! ΖΟυγανέλης oscar

Χρήστος-Νταίζη σε μια Υπέροχη σκηνή, με δύο εξαιρετικούς ηθοποιούς που έχουν δέσει Επίσης. Η Νταίζη, ανοίγει τα χαρτιά της και την καρδιά της. Της χρωστάει η ζωή και τώρα θα τα διεκδικήσει. Ο μόνος που αγαπά πραγματικά είναι ο Χρήστος. Ενδιαφέροντα....

Η Αντιγόνη κάνει στροφή στην καριέρα της όσον αφορά στην Εύα, αλλά εμμένει στη θέση της όσον αφορά στη Μελίτα. (Μαζί της για την κατινούλα, μέχρι τελείας). Προσπαθεί να επιβληθεί στον Στέφανο, αλλά τρώει πόρτα. Θα το ξαναπώ, Παπαδημητρίου-Σταύρου έχουν χημεία!!!
Τέλεια και η σκηνή με το δεύτερο της γιο, τον Χρήστο ο οποίος ξέρει, ξέρει τι έλεγε η διαθήκη!!! Ανυπομονώ να δω δυνατές σκηνές τις τριάδας

Ρούσος-Μάνος-Αμαλία ανησυχούν για Νεφέλη και ΜΕλίτα, η μελίτα πάλι όχι.

ΤΗν Παράσταση όμως έκλεψε η Νεφέλη. "Τον Μπαμπά μου θέλω και όχι τον Στέφανο" τι πιο φυσικό για ένα παιδί. Η Χουάνα Παρθένα Μανούλα, πάλι θέλει νυχτερινό σφουγγάρισμα, αλλά αφού είδε ότι της την πέφτουν από παντού, αποφάσισε να το παίξει Μάνα! Ως άλλη Μάρθα Βούρτση δάκρυσε και είπε στον Στέφανο ότι το παιδί είναι πάνω από όλα. Ο Στέφανος, άνθρωπος το δέχτηκε αβίαστα, Μπράβο Στέφανε, γιατί το ελληνικό κοινό πόσο να αντέξει!!!

Η παρέα προσπαθεί και νομίζω θα λύσει το γρίφο...

Εν αναμονή του αυριανού...
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από ksanthi Πεμ Ιουν 10, 2010 8:19 pm

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ. ΜΑΝΟΣ ΕΥΑΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΤΥΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟ ΦΙΛΙ. ΛΙΓΟ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΟ. Η ΕΥΑ ΠΑΛΙ ΛΙΩΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΔΥΣΚΟΛΗ. ΞΥΠΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΒΟΥΤΑΤΟ ΤΟΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ. ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΝΕΤΗ. Ο ΜΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝΥΣΥΧΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ .Ο ΜΑΝΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΚΡΩΣ ΠΡΟΦΙΤΙΚΟ ΠΑΛΙ ΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΑΛΙ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΔΕΜ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΘΗΚΗ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ksanthi στις Πεμ Ιουν 10, 2010 8:24 pm, 1 φορά

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από klarita Πεμ Ιουν 10, 2010 8:23 pm

Θα φύγει η Νταιζάρααααααααααααα!!!!
klarita
klarita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ...στον κόσμο μου...
Ασχολίες : Μυστικά της Εδέμ, τι άλλο;

http://mystikatisedem.forumotion.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από Black rose Πεμ Ιουν 10, 2010 8:30 pm

Mετά από αρκετό καιρό είπα κι εγώ να γράψω ένα σχολιασμό.

Αρχικά,από μένα το επεισόδιο καλο.

Χρήστος-Αντιγόνη: Πόσες φορές ακούσαμε την λέξη "λεφτά" σ'αυτήν την σκηνή?? Πολλές...
Διαθήκη μίσους είπε η Αντιγόνη....Γιατί?

Μάνος-Εύα: Γλυκιά σκηνή!! Πολύ ωραίες στιχομυθίες...Έχουν ακόμη μέσα τους την εφηβική σπίθα...
Είχαμε και φιλάκι!

Νόρα-Λουκάς: Έλα παιδιά...Μην πέφτετε...Ε,όχι και το Νταιζουλίνι να πατήσει στην εδέμ...Δεν το δέχομαι...

Λουκάς-Μάνος-Νόρα: Άνεργα νιάτα! gelio
Τι ξέρεις Μάνο??? Πες το ρε παιδί μου μπας και προλάβουμε κάτι...
Κρατάω το "Πάλι με χρόνια με καιρούς παλι δικα μας θα'ναι".

Εύα-Νόρα:Φοβερές μαζί!! ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ!

-Ο Μάνος δεν λέει τυχαία πράγματα.
-Ατυχή λέει. gelio

Λουκάς-Σταυρίδης: Λουκάκο...έχεις deja vu ή κάποιος -ναι όλοι ξέρουμε ποιός- στα ξαναείπε αυτά??

Νταίζη-Μπέλλος: Έ,όχι.Έλεος.Έχουμε βαρεθεί πια...

Μάνος-Μελίτα-Νεφέλη:Τι γλυκο κοριτσάκι η Νεφέλη! Ποιός ξέρει γιατί δεν τον θέλει τον Στέφανο...Ένστικτο? Πιθανότατα.

Χρηστος-Νταίζη: Μη το τυρρανάς ρε πεδιλάκι αυτό το παιδί...Αν τον θελεις πραγματικά,μείνε μαζί του.Αν όχι άστον να φύγει.Δεν του πάει να τον παίζεις...

Νορα-Λουκάς-Νικόλας-Δάφνη: Να υποθέσω ότι το φαγητό δεν το μαγείρεψε η Νόρα??? gelio

Γεια σου ρε Νικόλα!!"Πρώτον έχει άλλοθι,και δεύτερον είναι αδερφός μου!!!!!"

Νταίζη-Μπέλλος 2: Αυτή έτσι κυκλοφορεί στο σπίτι όταν δεν περιμένει κανέναν υποτίθεται?? slap Το κόσμημα δεν το σχολιάζω (καταβάθος είμαι καλός άνθρωπος!!!)
Ά ρε...Τι τράβηξε το τραπέζι του μπιλιάρδου σου Λουκά...

Ρούσσος-Αμαλία:Πολύ ωραίοι. Ακούστε παιδιά τον Ρούσσο...Είναι γάτα,βλέπει μπροστά και το έχει αποδείξει πολλές φορές...

Χρήστος-Αντιγόνη 2:Τι έγραφε ο Λαζαρίδης στη διαθήκη????

Μάνος-Λουκάς-Νόρα: Πολλά υποσχόμενη σκηνή.Άντε να δούμε.
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Ιουν 10, 2010 8:39 pm

Αρχίσαμε από τώρα Kotsides βλέπουμε Νταίζη-Μπέλλο περισσότερο από παρέα! Μου είναι αδιάφορη η Νταίζη κ ο Μπέλλος το ίδιο όπως κ η Μελίτα, αλλά αυτή δεν με πειράζει χαίρομαι που θα φάει το κεφάλι της!

oscar σε pasxalitsa, loukitsa.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Ιουν 10, 2010 8:42 pm

Black rose έγραψε:Mετά από αρκετό καιρό είπα κι εγώ να γράψω ένα σχολιασμό.

Αρχικά,από μένα το επεισόδιο καλο.

Χρήστος-Αντιγόνη: Πόσες φορές ακούσαμε την λέξη "λεφτά" σ'αυτήν την σκηνή?? Πολλές...
Διαθήκη μίσους είπε η Αντιγόνη....Γιατί?

Μάνος-Εύα: Γλυκιά σκηνή!! Πολύ ωραίες στιχομυθίες...Έχουν ακόμη μέσα τους την εφηβική σπίθα...
Είχαμε και φιλάκι!

Νόρα-Λουκάς: Έλα παιδιά...Μην πέφτετε...Ε,όχι και το Νταιζουλίνι να πατήσει στην εδέμ...Δεν το δέχομαι...

Λουκάς-Μάνος-Νόρα: Άνεργα νιάτα! gelio
Τι ξέρεις Μάνο??? Πες το ρε παιδί μου μπας και προλάβουμε κάτι...
Κρατάω το "Πάλι με χρόνια με καιρούς παλι δικα μας θα'ναι".

Εύα-Νόρα:Φοβερές μαζί!! ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ!

-Ο Μάνος δεν λέει τυχαία πράγματα.
-Ατυχή λέει. gelio

Λουκάς-Σταυρίδης: Λουκάκο...έχεις deja vu ή κάποιος -ναι όλοι ξέρουμε ποιός- στα ξαναείπε αυτά??

Νταίζη-Μπέλλος: Έ,όχι.Έλεος.Έχουμε βαρεθεί πια...

Μάνος-Μελίτα-Νεφέλη:Τι γλυκο κοριτσάκι η Νεφέλη! Ποιός ξέρει γιατί δεν τον θέλει τον Στέφανο...Ένστικτο? Πιθανότατα.

Χρηστος-Νταίζη: Μη το τυρρανάς ρε πεδιλάκι αυτό το παιδί...Αν τον θελεις πραγματικά,μείνε μαζί του.Αν όχι άστον να φύγει.Δεν του πάει να τον παίζεις...

Νορα-Λουκάς-Νικόλας-Δάφνη: Να υποθέσω ότι το φαγητό δεν το μαγείρεψε η Νόρα??? gelio

Γεια σου ρε Νικόλα!!"Πρώτον έχει άλλοθι,και δεύτερον είναι αδερφός μου!!!!!"

Νταίζη-Μπέλλος 2: Αυτή έτσι κυκλοφορεί στο σπίτι όταν δεν περιμένει κανέναν υποτίθεται?? slap Το κόσμημα δεν το σχολιάζω (καταβάθος είμαι καλός άνθρωπος!!!)
Ά ρε...Τι τράβηξε το τραπέζι του μπιλιάρδου σου Λουκά...

Ρούσσος-Αμαλία:Πολύ ωραίοι. Ακούστε παιδιά τον Ρούσσο...Είναι γάτα,βλέπει μπροστά και το έχει αποδείξει πολλές φορές...

Χρήστος-Αντιγόνη 2:Τι έγραφε ο Λαζαρίδης στη διαθήκη????

Μάνος-Λουκάς-Νόρα: Πολλά υποσχόμενη σκηνή.Άντε να δούμε.

Ντινάκι πολύ ωραίος σχολιασμός!!να σχολιάχεις πιο συχνά!!!

: respect : : respect : Σε loukitsa,pasxalitsa!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιουν 10, 2010 8:45 pm

Προς το παρον απο ενα oscar σε Ντινα,Αριαδνη και Μαγδα!Τελειοι σχολιασμοι!

Ο δικος μου απο αυριο! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από irini Πεμ Ιουν 10, 2010 8:57 pm

Αριαδνη μου συμφωνω απολυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελειος σχολιασμος!!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 96572 Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 96572
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Ιουν 10, 2010 9:01 pm

Ερώτηση:

Τι είναι αυτό που έχει ο Μπέλλος, έχει μήκος... 18cm και κάνει την Νταίζη χαρούμενη και χαμογελαστή?


Απάντηση:


Σπόιλερ:
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιουν 10, 2010 9:03 pm

Χαχαχα... gelio gelio gelio Jim7 δεν υπαρχεις!!! : respect : Δεν εχεις και αδικο βεβαια! Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την evanna στις Πεμ Ιουν 10, 2010 9:03 pm, 1 φορά
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Ιουν 10, 2010 9:03 pm

jim7 έγραψε:Ερώτηση:

Τι είναι αυτό που έχει ο Μπέλλος, έχει μήκος... 18cm και κάνει την Νταίζη χαρούμενη και χαμογελαστή?


Απάντηση:


Σπόιλερ:


Δεν εχω λογια.Εισαι Θεος gelio gelio : respect : : respect :
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουν 10, 2010 9:05 pm

jim7 έγραψε:Ερώτηση:

Τι είναι αυτό που έχει ο Μπέλλος, έχει μήκος... 18cm και κάνει την Νταίζη χαρούμενη και χαμογελαστή?


Απάντηση:


Σπόιλερ:

Θεός προσκυνώω!!!!!!!!!Και μενα εκει πήγε το μυαλό μου gelio gelio
Ευχαριστω κοριτσια μου για τα όσκαρ ανταποδίδω!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από LYDIA Πεμ Ιουν 10, 2010 9:06 pm

anastasia20 έγραψε:αντιγόνη-χρήστος:είναι διαθήκη μίσους....χμ...ενδιαφέρον....μα γιατί εκαψε τη διαθήκη;;; τόσο καιρό ασχολιόταν με αυτή και είχε αφήσει το στέφανο ήσυχο...τώρα ξαναγυρίσαμε στα ίδια....τι θα κάνει ο στέφανος και με ποιους θα είναι.....με τη μελίτα θα είναι μαντάμ και εσύ βράσε στο ζουμί σου.....

μάνος-εύα:οταν είδα τη σκηνή είχα ένα συγκρατημένο χαμόγελο...από τη μία μου άρεσε το χαλαρό του μπουγιούρη από την άλλη έλεγα...εντάξει φτάνει με τις βλακείες....ας σοβαρευτεί λίγο....

νόρα-λουκάς:καλά είναι λογικό αυτό τώρα;;;;κάθονται και μοιρολογούν για το αν θα παντρευτεί η νταίζη το μπέλλο;;;αφού το ήξεραν ότι εδέμ πάει....δεν τους ανήκει πια...πάλι καλά η νόρα συνήλθε γρήγορα....

νόρα-λουκάς-μάνο:
είναι πολύ λυπήρο να βλέπεις το μπουγιούρη να κάνει πλάκα για ενα τέτοιο θέμα...και να πετάει αερολογίες...και οι άλλοι να το παίρνουν στο χαλαρό....γιατί δεν τον βάζουν κάτω να του πουν...<πες ρε τι ξέρεις>που τους παίζει όλους και το χαίρεται κιόλας....α....δεν μπορώ νευριάζω.....

δάφνη-λιάκουρας:η δάφνη γιατί δεν λέει στο νικόλα ότι θα ψάξει για δουλειά;;;;τόσο κακό είναι;;;;

μελίτα-μάνος-νεφέλη:τι την έπιασε τη μικρη δεν μπορώ να καταλάβω....πάντως πολύ περίεργο ένα μικρό παιδί από μόνο του να λέει<εγώ αγαπάω το μπαμπά μου όχι το στέφανο>να καταφευγει σε συγκρισείς μόνο του....να πει <θέλω το μπαμπά μου>απόλυτα λογικό αλλά να τους συγκρίνει περίεργο....
μάνο μην έχεις βάλει και εδω το χεράκι σου.... Impatient

αντιγόνη-στέφανος:μόλις είδα το ύφος του σταύρου στην ατάκα<δεν θα πέσουμε και γονατιστοί>πέθανα.... xaxa ...είναι τρελή η γυναίκα μην το ψάχνεις στέφανε....
η καρτάλω θα τον τρελάνει τέλος...άλλαξε γραμμή πλεύσης τώρα...<ξέχνα το παιδί σου> και από εκεί που εμπλεκε το εγκώμιο της εύας τώρα του λέει ότι θα τον απομακρύνει από το παιδί....δεν μπορώώώώ.....xaxa
στέφανε όλο και καλύτερα τα πας τελευταία.....έτσι μαρή...την αγαπάει τη μελίτα....πάθε το εγκεφαλικό τώρα...

μάνος-ρούσσος:η νεφέλη έχει κληρονομήσει από τον παππού λιάκουρα το ένστικτο... xaxa μεγάλο ρόλο παίζει τελικά η κληρονομικότητα....
τι να έχει το παιδί ρε;;;δεν ξέρεις κουφαλίτσα;;;;ξεκίνησε και τις απειλές πάλι...

παρέα πλην καρμικού:νικόλα τα επιχειρήματα σου σπάνε κόκκαλα...<είναι αδερφός μου άρα δεν είναι δολοφόνος>...μπράβο ωραία λογική....

ΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΟ
Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΊΝΑΙ ΟΡΓΑΝΟ
ΑΡΑ Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ.....

στέφανος-μελίτα:<μπροστά στο παιδί μου νιώθω πολύ αδύναμη...παραλύω> : respect : και ο στέφανος την καταλαβαίνει απόλυτα.... Love!
την επόμενη φορά η μελίτα μπορεί να είναι στο σαλόνι και ο στέφανος στον κήπο και να μιλούν.....ΕΛΕΟΣ..cake .μία σκηνή-ας πούμε μία γιατί δείγμα είναι αυτό όχι σκηνή-και πάλι ο ένας βρίσκεται στη μία άκρη και ο άλλος στην άλλη...
ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ο ΤΙΡΑΜΟΛΑΣ.....gelio

νόρα-λουκάς-μάνος:ευτυχώς ξύπνησαν και πήγαν να τον ρωτήσουν....αναμένω το αυριανό να δω τι ξέρει....
Αναστασια μου συμφωνω απολυτα μαζι σου !!!!!!!εχω εξαρτηση με τα σχολια σου!!!
Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΚΟΣ!!!!!!!!
oscar
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιουν 10, 2010 9:08 pm

σε ευχαριστώώώώ μαριάννα μου΄πάρα πολύ.... :oops:
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Ιουν 10, 2010 9:11 pm

jim7 έγραψε:Ερώτηση:

Τι είναι αυτό που έχει ο Μπέλλος, έχει μήκος... 18cm και κάνει την Νταίζη χαρούμενη και χαμογελαστή?


Απάντηση:


Σπόιλερ:



gelio gelio gelio gelio
Απαιχτο!!!Δεν υπάρχει!!Υποκλίνομαι!! : respect :
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Ιουν 10, 2010 9:22 pm

Σε ένα βαρετότατο επεισόδιο που αναλώθηκε σε αναμασημένες καταστάσεις, άξια αναφοράς είναι τα εξής:
Το ότι ο Μάνος περιμένει εντολές από το Λουκά και η κατσάδα που έφαγε από αυτόν στο γραφείο του: ο Λουκάς μετατρέπεται με ταχύτατους ρυθμούς στον Μπράντον Γουόλς της παρέας της φεγγαρόπετρας.
Το ότι η Δάφνη αγανακτεί με τις συνθήκες στην αγορά εργασίας. Δίκιο έχεις βέβαια, Δάφνη, αλλά απ' ό,τι θυμάμαι κι εσύ τους εργαζόμενούς σου απλήρωτους τους άφησες και μάλιστα εξαιτίας των γκομενικών προβλημάτων τρίτων – φαντάσου τι λένε αυτοί για σένα!!
Η σκηνή Στέφανου – Αντιγόνης. Πολύ το ευχαριστιέμαι που ο Στέφανος λέει στην Αντιγόνη φόρα παρτίδα για την αγάπη του για τη Μελίτα και η Αντιγόνη κιτρινίζει.
Η σκηνή Στέφανου – Μελίτας. Το θέμα με τη Νεφέλη είναι εντελώς εκ του μη όντος αλλά τουλάχιστον από το όλο σκηνικό φάνηκε ότι η Μελίτα είναι εξαιρετική μητέρα και ότι αυτή και ο Στέφανος αντιμετωπίζουν ένα τετοιο ευαίσθητο θέμα μαζί.

Η Νταίζη και η Αμαλία έχουν μακράν την ωραιότερη γκαρνταρόμπα εκεί μέσα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Ιουν 10, 2010 9:25 pm

jim7 έγραψε:Ερώτηση:

Τι είναι αυτό που έχει ο Μπέλλος, έχει μήκος... 18cm και κάνει την Νταίζη χαρούμενη και χαμογελαστή?


Απάντηση:


Σπόιλερ:


χαχαχαχαχχχα!!!!! gelio gelio gelio gelio
: respect : Τέλειοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Ιουν 10, 2010 9:25 pm


ας σχολιασω και εγω...


Αυτα που εσωσαν το επεισοδιο!!!


1:Μανος-Ευα:
Και οι δυο σκηνες τους ηταν μοναδικες. Ο Μπουγιουρης σημερα απλα θεος μοναδικος να πετα την μια ατακα μετα την αλλη και να μην μπορω να σταματησω. Και φυσικα ο μανος παραμενει ο kevin οπως λεει και ο ιδιος.Πολυ γλυκος απο τις λιγες φορες που τον ειδαμε γλυκο. : respect :
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 20uzi9f
Επεσε και φιλακι. Θα μου λειψουνα αυτες οι στιγμες.


2:Λουκας-Νορα:
Η σκηνη τους στο γραφειο τρυφερη. Και παιδια ψηλα το κεφαλι δεν θα μας ριξει η οχια. ΧΑΜΩΓΕΛΑ!!!!
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 3zwu8
αχχχ Heart1

3:Νορα-Λουκας-Μανος:
Για αλλη μια φορα θα πω οτι ο μπουγιουρης εδινε ρεστα σημερα. Μανωλακι εννοειται οτι τα παιδια ειναι δικηγοραρες.
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 2crsv0i


4:Νορα-Ευα:
Η Ξυλα και η Δρακουλακη εχουν φοβερη χημεια τις λατρευω μαζι. Και επιτελους το νορακι θελει ΜΩΡΑΚΙ. Ακουει κανεις??? Α και το νορακι θα μπει στον παγο να περιμενει τον αγγελο να μεγαλωσει. χαχαχα
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Rmtyk6
τελειες μαζι!!!


5:Μανος-Νεφελη:
Πολυ ωραια σκηνη μπαμπας και κορη παιζουν. Το Νεφελακι το ξεκαθαρισε δεν θελει τον Στεφανο θελει τον μπαμπα της.
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 B67z82



Αυτα που χαλασαν το επεισοδιο.


1:Νταιζη:
Που το παιζει "αγνο κοριτσακι" απο την μια λεει στον Μπελλο "περασαμε μια νυχτα τελεια" και μετα απο λιγο ταζει ερωτα στο Χρηστο. Οχι αλλο καρβουνο παρακαλω...
Σπόιλερ:

2:Μπελλος-Νταιζη:
Οπως ειπα και χθες δεν μπορω να με αναγκαζουν να βλεπω τετοιες εμμετικες σκηνες. Ηταν που ηταν μαγαρισμενο το ερμο το μπιλιαρδο απογινε τωρα !! ( και σημερα στις σκηνες τους αλλαζα καναλι). Και κατι αλλο, το επαιζε και δυσκολη η κυρια"αυτα μου κανεις και δεν μπορω να φυγω" ΕΛΕΟΣ!!! Fskl Fskl
Σπόιλερ:
ουτε να το δειξω ευθεως δεν μπορω.


αυτα απο εμενα. Ψηφιζω καλο το σημερινο ...



ΥΓ1: ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΓΡΗΓΟΡΑ !!!

ΥΓ2: Θελω να φυγει η οχια
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Ιουν 10, 2010 9:32 pm

Καλό απλά απο μένα!!!

Δεν θέλώ αλλο πατσοζευγαρο!!
Δεν θέλω και άλλη λάσπη στο Μάνο!!
Δεν θέλω να μου θυμίζουνε τι κενά αφηνει ο Μπουγιούρης με την αποχωρηση του!!

Προς το παρόν θα δωσω ενα oscar στο Νεφελάκι γιατί ηταν μια γλύκα σημερα..Ειδικά αυτο το "Σ'αγαπάω μπαμπα" με έλιωσε!! Love!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιουν 10, 2010 9:33 pm

Cancoon έγραψε:Σε ένα βαρετότατο επεισόδιο που αναλώθηκε σε αναμασημένες καταστάσεις, άξια αναφοράς είναι τα εξής:
Το ότι ο Μάνος περιμένει εντολές από το Λουκά και η κατσάδα που έφαγε από αυτόν στο γραφείο του: ο Λουκάς μετατρέπεται με ταχύτατους ρυθμούς στον Μπράντον Γουόλς της παρέας της φεγγαρόπετρας.
Το ότι η Δάφνη αγανακτεί με τις συνθήκες στην αγορά εργασίας. Δίκιο έχεις βέβαια, Δάφνη, αλλά απ' ό,τι θυμάμαι κι εσύ τους εργαζόμενούς σου απλήρωτους τους άφησες και μάλιστα εξαιτίας των γκομενικών προβλημάτων τρίτων – φαντάσου τι λένε αυτοί για σένα!!
Η σκηνή Στέφανου – Αντιγόνης. Πολύ το ευχαριστιέμαι που ο Στέφανος λέει στην Αντιγόνη φόρα παρτίδα για την αγάπη του για τη Μελίτα και η Αντιγόνη κιτρινίζει.
Η σκηνή Στέφανου – Μελίτας. Το θέμα με τη Νεφέλη είναι εντελώς εκ του μη όντος αλλά τουλάχιστον από το όλο σκηνικό φάνηκε ότι η Μελίτα είναι εξαιρετική μητέρα και ότι αυτή και ο Στέφανος αντιμετωπίζουν ένα τετοιο ευαίσθητο θέμα μαζί.

Η Νταίζη και η Αμαλία έχουν μακράν την ωραιότερη γκαρνταρόμπα εκεί μέσα.


Αν και δεν άντεξα να το δω όλο(συχνό φαινόμενο των τελευταίων εβδομάδων) έχω να πω ότι όσο πάει και πιο βαρετά γίνονται τα επεισόδια Sleep
Μ'άρεσε η παρατήρηση για την Δάφνη και την αγορά εργασίας gelio
Επίσης θα 'θελα να ήξερα αν όντως ο Μάνος έχει βάλει το κουλό του στην υπόθεση της Νεφέλης ή αν απλώς το παιδί πήρε το χάρισμα από τον παππούλη του τον "προβλέψεις 24 ώρες το 24ωρο"cake
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Ιουν 10, 2010 9:40 pm

Izabella29 έγραψε:
Cancoon έγραψε:Σε ένα βαρετότατο επεισόδιο που αναλώθηκε σε αναμασημένες καταστάσεις, άξια αναφοράς είναι τα εξής:
Το ότι ο Μάνος περιμένει εντολές από το Λουκά και η κατσάδα που έφαγε από αυτόν στο γραφείο του: ο Λουκάς μετατρέπεται με ταχύτατους ρυθμούς στον Μπράντον Γουόλς της παρέας της φεγγαρόπετρας.
Το ότι η Δάφνη αγανακτεί με τις συνθήκες στην αγορά εργασίας. Δίκιο έχεις βέβαια, Δάφνη, αλλά απ' ό,τι θυμάμαι κι εσύ τους εργαζόμενούς σου απλήρωτους τους άφησες και μάλιστα εξαιτίας των γκομενικών προβλημάτων τρίτων – φαντάσου τι λένε αυτοί για σένα!!
Η σκηνή Στέφανου – Αντιγόνης. Πολύ το ευχαριστιέμαι που ο Στέφανος λέει στην Αντιγόνη φόρα παρτίδα για την αγάπη του για τη Μελίτα και η Αντιγόνη κιτρινίζει.
Η σκηνή Στέφανου – Μελίτας. Το θέμα με τη Νεφέλη είναι εντελώς εκ του μη όντος αλλά τουλάχιστον από το όλο σκηνικό φάνηκε ότι η Μελίτα είναι εξαιρετική μητέρα και ότι αυτή και ο Στέφανος αντιμετωπίζουν ένα τετοιο ευαίσθητο θέμα μαζί.

Η Νταίζη και η Αμαλία έχουν μακράν την ωραιότερη γκαρνταρόμπα εκεί μέσα.


Αν και δεν άντεξα να το δω όλο(συχνό φαινόμενο των τελευταίων εβδομάδων) έχω να πω ότι όσο πάει και πιο βαρετά γίνονται τα επεισόδια Sleep
Μ'άρεσε η παρατήρηση για την Δάφνη και την αγορά εργασίας gelio
Επίσης θα 'θελα να ήξερα αν όντως ο Μάνος έχει βάλει το κουλό του στην υπόθεση της Νεφέλης ή αν απλώς το παιδί πήρε το χάρισμα από τον παππούλη του τον "προβλέψεις 24 ώρες το 24ωρο"cake

Χαχαχαχαχα!Τι να πω βρε Izabella29 μ' αυτά που βλέπουμε!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιουν 10, 2010 9:46 pm

Cancoon έγραψε:Σε ένα βαρετότατο επεισόδιο που αναλώθηκε σε αναμασημένες καταστάσεις, άξια αναφοράς είναι τα εξής:
Το ότι ο Μάνος περιμένει εντολές από το Λουκά και η κατσάδα που έφαγε από αυτόν στο γραφείο του: ο Λουκάς μετατρέπεται με ταχύτατους ρυθμούς στον Μπράντον Γουόλς της παρέας της φεγγαρόπετρας.
Το ότι η Δάφνη αγανακτεί με τις συνθήκες στην αγορά εργασίας. Δίκιο έχεις βέβαια, Δάφνη, αλλά απ' ό,τι θυμάμαι κι εσύ τους εργαζόμενούς σου απλήρωτους τους άφησες και μάλιστα εξαιτίας των γκομενικών προβλημάτων τρίτων – φαντάσου τι λένε αυτοί για σένα!!
Η σκηνή Στέφανου – Αντιγόνης. Πολύ το ευχαριστιέμαι που ο Στέφανος λέει στην Αντιγόνη φόρα παρτίδα για την αγάπη του για τη Μελίτα και η Αντιγόνη κιτρινίζει.
Η σκηνή Στέφανου – Μελίτας. Το θέμα με τη Νεφέλη είναι εντελώς εκ του μη όντος αλλά τουλάχιστον από το όλο σκηνικό φάνηκε ότι η Μελίτα είναι εξαιρετική μητέρα και ότι αυτή και ο Στέφανος αντιμετωπίζουν ένα τετοιο ευαίσθητο θέμα μαζί.

Η Νταίζη και η Αμαλία έχουν μακράν την ωραιότερη γκαρνταρόμπα εκεί μέσα.

για άλλη μια φορά συμφωνώ...
και το σχόλιο με τη δάφνη πάρα πολύ σωστή επισήμανση... :wink2:
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης