Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 54

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Πεμ Ιουν 10, 2010 9:47 pm

Cancoon έγραψε:... Η Νταίζη και η Αμαλία έχουν μακράν την ωραιότερη γκαρνταρόμπα εκεί μέσα.

Σ' αυτό δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Λες νάχουν κάποιον χορηγό καλύτερο από της Νόρας και της Μελίτας; Αλλοιώς δεν εξηγείται.

Ευχαριστώ όλους για τα καλά λόγια τους για το post με την αγάπη της Νταίζης, χι, χι, χι, χι, χι, χι, χι.

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Την / Το Πεμ Ιουν 10, 2010 9:53 pm

Σήμερα δεν το είδα!Γράφω αύριο...έχασα τίποτα το σημαντικό;Από ότι διαβάζω failure έτσι;; cake
jim7 έγραψε:Ερώτηση:

Τι είναι αυτό που έχει ο Μπέλλος, έχει μήκος... 18cm και κάνει την Νταίζη χαρούμενη και χαμογελαστή?

Απάντηση:

Σπόιλερ:
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 500

Xαχαχα!!! gelio gelio gelio
Δεν υπάρχεις!
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Ιουν 10, 2010 9:57 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:
ας σχολιασω και εγω...

Αυτα που εσωσαν το επεισοδιο!!!

1:Μανος-Ευα:
Και οι δυο σκηνες τους ηταν μοναδικες. Ο Μπουγιουρης σημερα απλα θεος μοναδικος να πετα την μια ατακα μετα την αλλη και να μην μπορω να σταματησω. Και φυσικα ο μανος παραμενει ο kevin οπως λεει και ο ιδιος.Πολυ γλυκος απο τις λιγες φορες που τον ειδαμε γλυκο. : respect :
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 20uzi9f
Επεσε και φιλακι. Θα μου λειψουνα αυτες οι στιγμες.

2:Λουκας-Νορα:
Η σκηνη τους στο γραφειο τρυφερη. Και παιδια ψηλα το κεφαλι δεν θα μας ριξει η οχια. ΧΑΜΩΓΕΛΑ!!!!
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 3zwu8
αχχχ Heart1

3:Νορα-Λουκας-Μανος:
Για αλλη μια φορα θα πω οτι ο μπουγιουρης εδινε ρεστα σημερα. Μανωλακι εννοειται οτι τα παιδια ειναι δικηγοραρες.
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 2crsv0i

4:Νορα-Ευα:
Η Ξυλα και η Δρακουλακη εχουν φοβερη χημεια τις λατρευω μαζι. Και επιτελους το νορακι θελει ΜΩΡΑΚΙ. Ακουει κανεις??? Α και το νορακι θα μπει στον παγο να περιμενει τον αγγελο να μεγαλωσει. χαχαχα
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Rmtyk6
τελειες μαζι!!!

5:Μανος-Νεφελη:
Πολυ ωραια σκηνη μπαμπας και κορη παιζουν. Το Νεφελακι το ξεκαθαρισε δεν θελει τον Στεφανο θελει τον μπαμπα της.
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 B67z82

Αυτα που χαλασαν το επεισοδιο.

1:Νταιζη:
Που το παιζει "αγνο κοριτσακι" απο την μια λεει στον Μπελλο "περασαμε μια νυχτα τελεια" και μετα απο λιγο ταζει ερωτα στο Χρηστο. Οχι αλλο καρβουνο παρακαλω...
Σπόιλερ:
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 28tjs76

2:Μπελλος-Νταιζη:
Οπως ειπα και χθες δεν μπορω να με αναγκαζουν να βλεπω τετοιες εμμετικες σκηνες. Ηταν που ηταν μαγαρισμενο το ερμο το μπιλιαρδο απογινε τωρα !! ( και σημερα στις σκηνες τους αλλαζα καναλι). Και κατι αλλο, το επαιζε και δυσκολη η κυρια"αυτα μου κανεις και δεν μπορω να φυγω" ΕΛΕΟΣ!!! Fskl Fskl
Σπόιλερ:
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 2m5jck9
ουτε να το δειξω ευθεως δεν μπορω.

αυτα απο εμενα. Ψηφιζω καλο το σημερινο ...

ΥΓ1: ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΓΡΗΓΟΡΑ !!!

ΥΓ2: Θελω να φυγει η οχια

ένα όσκαρ απο μενα Σοφακι μου oscar

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Ιουν 10, 2010 9:58 pm

loukitsa έγραψε:
$ofi@ loukakos + nora έγραψε:
ας σχολιασω και εγω...

Αυτα που εσωσαν το επεισοδιο!!!

1:Μανος-Ευα:
Και οι δυο σκηνες τους ηταν μοναδικες. Ο Μπουγιουρης σημερα απλα θεος μοναδικος να πετα την μια ατακα μετα την αλλη και να μην μπορω να σταματησω. Και φυσικα ο μανος παραμενει ο kevin οπως λεει και ο ιδιος.Πολυ γλυκος απο τις λιγες φορες που τον ειδαμε γλυκο. : respect :
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 20uzi9f
Επεσε και φιλακι. Θα μου λειψουνα αυτες οι στιγμες.

2:Λουκας-Νορα:
Η σκηνη τους στο γραφειο τρυφερη. Και παιδια ψηλα το κεφαλι δεν θα μας ριξει η οχια. ΧΑΜΩΓΕΛΑ!!!!
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 3zwu8
αχχχ Heart1

3:Νορα-Λουκας-Μανος:
Για αλλη μια φορα θα πω οτι ο μπουγιουρης εδινε ρεστα σημερα. Μανωλακι εννοειται οτι τα παιδια ειναι δικηγοραρες.
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 2crsv0i

4:Νορα-Ευα:
Η Ξυλα και η Δρακουλακη εχουν φοβερη χημεια τις λατρευω μαζι. Και επιτελους το νορακι θελει ΜΩΡΑΚΙ. Ακουει κανεις??? Α και το νορακι θα μπει στον παγο να περιμενει τον αγγελο να μεγαλωσει. χαχαχα
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 Rmtyk6
τελειες μαζι!!!

5:Μανος-Νεφελη:
Πολυ ωραια σκηνη μπαμπας και κορη παιζουν. Το Νεφελακι το ξεκαθαρισε δεν θελει τον Στεφανο θελει τον μπαμπα της.
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 B67z82

Αυτα που χαλασαν το επεισοδιο.

1:Νταιζη:
Που το παιζει "αγνο κοριτσακι" απο την μια λεει στον Μπελλο "περασαμε μια νυχτα τελεια" και μετα απο λιγο ταζει ερωτα στο Χρηστο. Οχι αλλο καρβουνο παρακαλω...
Σπόιλερ:
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 28tjs76

2:Μπελλος-Νταιζη:
Οπως ειπα και χθες δεν μπορω να με αναγκαζουν να βλεπω τετοιες εμμετικες σκηνες. Ηταν που ηταν μαγαρισμενο το ερμο το μπιλιαρδο απογινε τωρα !! ( και σημερα στις σκηνες τους αλλαζα καναλι). Και κατι αλλο, το επαιζε και δυσκολη η κυρια"αυτα μου κανεις και δεν μπορω να φυγω" ΕΛΕΟΣ!!! Fskl Fskl
Σπόιλερ:
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 2m5jck9
ουτε να το δειξω ευθεως δεν μπορω.

αυτα απο εμενα. Ψηφιζω καλο το σημερινο ...

ΥΓ1: ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΓΡΗΓΟΡΑ !!!

ΥΓ2: Θελω να φυγει η οχια

ένα όσκαρ απο μενα Σοφακι μου oscar

σε ευχαριστω πολυ loukitsa μου
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιουν 10, 2010 10:13 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ...

Τα μυστικά δίνουν το στίγμα τους για την επόμενη σεζόν πως σας φάνηκαν;

Καλώς ορίσατε στα μυστικά της τατανιάς.

Η Νταίζη
Πρώτα πούλησε το παιδί της με αντίτιμο μια μονοκατοικία
Στη συνέχεια προσπάθησε να πιάσει την καλή δολοφονώντας μια γυναίκα και το αγέννητο παιδί της
Σήμερα πούλησε το κορμί της με αντίτιμο τα χρήματα του Μπέλλου γιατι απο ολότελα καλή ειν κι η Παναγιώταινα
Την επόμενη σεζόν θα προσπαθήσει να μας πείσει οτι η ζωή της χρωστάει είναι θύμα και ήρθε να πάρει πίσω όσα της ανήκουν
Πώς σας φαίνεται για αρχή καλό;
Προσωπικά αυτή η ιστορία μου προκαλεί στομαχικές διαταραχές.

Η κατασκήνωση, ο τόπος που γνωρίσαμε με το όνομα Εδέμ επειδή εκεί έξι νεαρά παιδιά έκαναν ευχές περνάει στο χέρια της Νταίζης που την αποκτάει με τον ιδρώτα του κορμιού της πάνω σε μπιλιάρδα σε πρώτη φάση κι έχει ακόμη η φαντασία των σεναριογράφων πεδία δράσης.

Η παρέα της φεγγαρόπετρας ξέρετε αυτοί που έλεγαν οτι ακόμη κι ένας απο μας να λείψει τελειώσαμε όλοι χάνει ένα της μέλος γνωστό πια σε όλους.

Οι πέντε που απομένουν θα κουβαλούν την Εδέμ τους μέσα τους.
Η Νόρα κι ο Λουκάς δημιουργούν τη δική τους Εδέμ
Η Δάφνη κι ο Νικόλας έχουν ήδη τη δική τους.
Η Εύα; Γι αυτήν το όνειρο τελειώνει εδώ. Ότι ονειρεύτηκε ήταν αγάπη και αυτή δεν την άγγιξε.

Απο εδώ και μετά όλα θα γυρίζουν γύρω απ το χρήμα. Πιασάρικο δε λέω αλλά χωρίς παραμύθι ούτε κι αυτό μου κάνει.

Ο Ρούσσος κι η Αμαλία δεν φαίνεται να έχουν κάτι άλλο πέρα απ το να προσπαθούν να συμμαζέψουν το κατσαρό ανεγκέφαλο κουτάβι τους άλλωστε και φέτος αυτό έκαναν όλη τη χρονιά.

Αναρωτιέμαι πόσες φορές ακόμη θα ακούσω την Αντιγόνη να λέει το γνωστό αν δεν τα έχω εγώ δεν θα τα έχει κανείς και να προσπαθεί να πάρει πίσω τα λεφτά της.

Οι απόλυτοι θα παλεύουν με το κακό τους ριζικό που δεν τους αφήνει να ζήσουν το μεγάλο έρωτα του παρκέ και που εμφανίζεται με τη μορφή της μαμάς του του μπαμπά της της κόρης της και ο θεός ξέρει με τι μορφή ακόμη

Σε ένα επεισόδιο γεμάτο απ το μέλλον των μυστικών έσωσαν την κατάσταση δυό τρείς σκηνές με τους ήρωες που αγαπήσαμε και ευτυχώς με κάποιους απ τους νέους που δίνουν τουλάχιστον καλές ερμηνείες.

Μάνος και Εύα δυό βδομάδες πριν το τέλος ακόμη φλερτάρουν. Μπουγιούρης και Ξυλά σε μεγάλα κέφια σε μια σκηνή πολύ όμορφη. Τελικά κανένα ξεκαθάρισμα δεν θα γίνει. Πιο πρόχειρο κλείσιμο ιστορίας δεν έχω δει.

Λουκάς Νόρα και Μάνος σε μια ακόμη ωραία σκηνή όπου οι ατάκες διαδέχονταν η μιά την άλλη θύμισαν τι αγαπήσαμε απ αυτή τη σειρά.

Λουκάς και Νόρα με μια τρυφερή αγκαλιά έδειξαν τουλάχιστον οτι κάποιοι απ όλους το έφτασαν το όνειρο. Παρηγοριά.
Εύα και Νόρα όπως πάντα ένα καλό δίδυμο σε μιά όμορφη ανάλαφρη σκηνή απλά για να περνάει η ώρα. Απο μαθήματα Νταίζης και απόλυτους ακόμη κι αυτό είναι προτιμότερο.

Αντιγόνη και Χρήστος σε μια σκηνή επίσης καλή όπου μάθαμε τουλάχιστον οτι ο Στέφανος δεν ξέρει το μυστικό της διαθήκης. Αρα κρίμα το πάρτι που ετοιμάζαμε. Λαπάς απλά ο τυπάκος και κρίμα για τον ηθοποιό που τον υποδύεται εκτός αν γνωρίζει μεν όχι όλα δε. Ελπίζω γιατί ο Σταύρου αξίζει πολλά περισσότερα.

Μέτριο και απογοητευτικό απο μένα το επεισόδιο κι αυτό επειδή αυτές οι λίγες σκηνές το έσωσαν

Υγ. Τελικά άσχετα με το τι μας δείχνουν ξέρουν τι πουλάει. Το τρέιλερ ήταν ολόκληρο πάνω στο Μάνο αλλά η συμμετοχή του ήταν και πάλι ελάχιστη.

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Ιουν 10, 2010 10:19 pm

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ...

Η Νταίζη
Στη συνέχεια προσπάθησε να πιάσει την καλή δολοφονώντας μια γυναίκα και το αγέννητο παιδί της
Σήμερα πούλησε το κορμί της με αντίτιμο τα χρήματα του Μπέλλου γιατι απο ολότελα καλή ειν κι η Παναγιώταινα
Την επόμενη σεζόν θα προσπαθήσει να μας πείσει οτι η ζωή της χρωστάει είναι θύμα και ήρθε να πάρει πίσω όσα της ανήκουν

Η κατασκήνωση, ο τόπος που γνωρίσαμε με το όνομα Εδέμ επειδή εκεί έξι νεαρά παιδιά έκαναν ευχές περνάει στο χέρια της Νταίζης που την αποκτάει με τον ιδρώτα του κορμιού της πάνω σε μπιλιάρδα σε πρώτη φάση κι έχει ακόμη η φαντασία των σεναριογράφων πεδία δράσης.

Η παρέα της φεγγαρόπετρας ξέρετε αυτοί που έλεγαν οτι ακόμη κι ένας απο μας να λείψει τελειώσαμε όλοι χάνει ένα της μέλος γνωστό πια σε όλους.

Η Εύα; Γι αυτήν το όνειρο τελειώνει εδώ. Ότι ονειρεύτηκε ήταν αγάπη και αυτή δεν την άγγιξε.

Απο εδώ και μετά όλα θα γυρίζουν γύρω απ το χρήμα. Πιασάρικο δε λέω αλλά χωρίς παραμύθι ούτε κι αυτό μου κάνει.

Ο Ρούσσος κι η Αμαλία δεν φαίνεται να έχουν κάτι άλλο πέρα απ το να προσπαθούν να συμμαζέψουν το κατσαρό ανεγκέφαλο κουτάβι τους άλλωστε και φέτος αυτό έκαναν όλη τη χρονιά.

Αναρωτιέμαι πόσες φορές ακόμη θα ακούσω την Αντιγόνη να λέει το γνωστό αν δεν τα έχω εγώ δεν θα τα έχει κανείς και να προσπαθεί να πάρει πίσω τα λεφτά της.

Οι απόλυτοι θα παλεύουν με το κακό τους ριζικό που δεν τους αφήνει να ζήσουν το μεγάλο έρωτα του παρκέ και που εμφανίζεται με τη μορφή της μαμάς του του μπαμπά της της κόρης της και ο θεός ξέρει με τι μορφή ακόμη

Σε ένα επεισόδιο γεμάτο απ το μέλλον των μυστικών έσωσαν την κατάσταση δυό τρείς σκηνές με τους ήρωες που αγαπήσαμε και ευτυχώς με κάποιους απ τους νέους που δίνουν τουλάχιστον καλές ερμηνείες.

Μάνος και Εύα δυό βδομάδες πριν το τέλος ακόμη φλερτάρουν. Μπουγιούρης και Ξυλά σε μεγάλα κέφια σε μια σκηνή πολύ όμορφη. Τελικά κανένα ξεκαθάρισμα δεν θα γίνει. Πιο πρόχειρο κλείσιμο ιστορίας δεν έχω δει.

Λουκάς Νόρα και Μάνος σε μια ακόμη ωραία σκηνή όπου οι ατάκες διαδέχονταν η μιά την άλλη θύμισαν τι αγαπήσαμε απ αυτή τη σειρά.

Λουκάς και Νόρα με μια τρυφερή αγκαλιά έδειξαν τουλάχιστον οτι κάποιοι απ όλους το έφτασαν το όνειρο. Παρηγοριά.
Εύα και Νόρα όπως πάντα ένα καλό δίδυμο σε μιά όμορφη ανάλαφρη σκηνή απλά για να περνάει η ώρα. Απο μαθήματα Νταίζης και απόλυτους ακόμη κι αυτό είναι προτιμότερο.

Αντιγόνη και Χρήστος σε μια σκηνή επίσης καλή όπου μάθαμε τουλάχιστον οτι ο Στέφανος δεν ξέρει το μυστικό της διαθήκης. Αρα κρίμα το πάρτι που ετοιμάζαμε. Λαπάς απλά ο τυπάκος και κρίμα για τον ηθοποιό που τον υποδύεται εκτός αν γνωρίζει μεν όχι όλα δε. Ελπίζω γιατί ο Σταύρου αξίζει πολλά περισσότερα.

Μέτριο και απογοητευτικό απο μένα το επεισόδιο κι αυτό επειδή αυτές οι λίγες σκηνές το έσωσαν

Υγ. Τελικά άσχετα με το τι μας δείχνουν ξέρουν τι πουλάει. Το τρέιλερ ήταν ολόκληρο πάνω στο Μάνο αλλά η συμμετοχή του ήταν και πάλι ελάχιστη.

Clarabelle με βρίσκεις συμφωνη στο σχολιασμό σου,ειδικα στο θεμα με τις στομαχικες διαταραχες και στο θέμα του τρέιλερ

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Πεμ Ιουν 10, 2010 10:27 pm

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ...

Η Νταίζη

Σταθερή αξία! oscar Σωστή σε όλα! Ελπίζω μόνο να μην χαντακωσουν κι άλλο τον Σταύρου! Θέλω να σαρώσει δεν τον θέλω άλλο λαπά! Ο Σταυρίδης δεν υποψιάζεται τον Στέφανο για την διαθήκη[ουτε εγώ] αλλά γιατι λέει οτι ο μπούλης δεν είναι αυτο που φαίνεται τι παραπάνω ξέρει?
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Ιουν 10, 2010 10:41 pm

anastasia20 έγραψε:αντιγόνη-χρήστος:είναι διαθήκη μίσους....χμ...ενδιαφέρον....μα γιατί εκαψε τη διαθήκη;;; wall τόσο καιρό ασχολιόταν με αυτή και είχε αφήσει το στέφανο ήσυχο...τώρα ξαναγυρίσαμε στα ίδια....τι θα κάνει ο στέφανος και με ποιους θα είναι.....με τη μελίτα θα είναι μαντάμ και εσύ βράσε στο ζουμί σου.....

μάνος-εύα:οταν είδα τη σκηνή είχα ένα συγκρατημένο χαμόγελο...από τη μία μου άρεσε το χαλαρό του μπουγιούρη από την άλλη έλεγα...εντάξει φτάνει με τις βλακείες....ας σοβαρευτεί λίγο....

νόρα-λουκάς:καλά είναι λογικό αυτό τώρα;;;;κάθονται και μοιρολογούν για το αν θα παντρευτεί η νταίζη το μπέλλο;;;αφού το ήξεραν ότι εδέμ πάει....δεν τους ανήκει πια...πάλι καλά η νόρα συνήλθε γρήγορα....

νόρα-λουκάς-μάνο:
είναι πολύ λυπήρο να βλέπεις το μπουγιούρη να κάνει πλάκα για ενα τέτοιο θέμα...και να πετάει αερολογίες...και οι άλλοι να το παίρνουν στο χαλαρό....γιατί δεν τον βάζουν κάτω να του πουν...<πες ρε τι ξέρεις>που τους παίζει όλους και το χαίρεται κιόλας....α....δεν μπορώ νευριάζω.....

δάφνη-λιάκουρας:η δάφνη γιατί δεν λέει στο νικόλα ότι θα ψάξει για δουλειά;;;;τόσο κακό είναι;;;;

μελίτα-μάνος-νεφέλη:τι την έπιασε τη μικρη δεν μπορώ να καταλάβω....πάντως πολύ περίεργο ένα μικρό παιδί από μόνο του να λέει<εγώ αγαπάω το μπαμπά μου όχι το στέφανο>να καταφευγει σε συγκρισείς μόνο του....να πει <θέλω το μπαμπά μου>απόλυτα λογικό αλλά να τους συγκρίνει περίεργο....
μάνο μην έχεις βάλει και εδω το χεράκι σου.... Impatient

αντιγόνη-στέφανος:μόλις είδα το ύφος του σταύρου στην ατάκα<δεν θα πέσουμε και γονατιστοί>πέθανα.... xaxa ...είναι τρελή η γυναίκα μην το ψάχνεις στέφανε....
η καρτάλω θα τον τρελάνει τέλος...άλλαξε γραμμή πλεύσης τώρα...<ξέχνα το παιδί σου> και από εκεί που εμπλεκε το εγκώμιο της εύας τώρα του λέει ότι θα τον απομακρύνει από το παιδί....δεν μπορώώώώ.....xaxa
στέφανε όλο και καλύτερα τα πας τελευταία.....έτσι μαρή...την αγαπάει τη μελίτα....πάθε το εγκεφαλικό τώρα...

μάνος-ρούσσος:η νεφέλη έχει κληρονομήσει από τον παππού λιάκουρα το ένστικτο... xaxa μεγάλο ρόλο παίζει τελικά η κληρονομικότητα....
τι να έχει το παιδί ρε;;;δεν ξέρεις κουφαλίτσα;;;;ξεκίνησε και τις απειλές πάλι...

παρέα πλην καρμικού:νικόλα τα επιχειρήματα σου σπάνε κόκκαλα...<είναι αδερφός μου άρα δεν είναι δολοφόνος>...μπράβο ωραία λογική....

ΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΟ
Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΊΝΑΙ ΟΡΓΑΝΟ
ΑΡΑ Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ.....lol!

στέφανος-μελίτα:<μπροστά στο παιδί μου νιώθω πολύ αδύναμη...παραλύω> : respect : και ο στέφανος την καταλαβαίνει απόλυτα.... Love!
την επόμενη φορά η μελίτα μπορεί να είναι στο σαλόνι και ο στέφανος στον κήπο και να μιλούν.....ΕΛΕΟΣ..cake .μία σκηνή-ας πούμε μία γιατί δείγμα είναι αυτό όχι σκηνή-και πάλι ο ένας βρίσκεται στη μία άκρη και ο άλλος στην άλλη...
ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ο ΤΙΡΑΜΟΛΑΣ.....gelio

νόρα-λουκάς-μάνος:ευτυχώς ξύπνησαν και πήγαν να τον ρωτήσουν....αναμένω το αυριανό να δω τι ξέρει....

Συμφωνώ σε όλα! Ναι ρε παιδί μου αυτό με τις εξ αποστάσεως συζητήσεις Στέφανου - Μελίτας είναι πολύ χαζό. Χθες η αγκαλιά τους ήταν τόσο όμορφη!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Πεμ Ιουν 10, 2010 11:28 pm

Το επεισόδιο από εμένα πολύ καλό...

...για μερικά χαρακτηριστικά που μας θυμίζουν γιατί είχε επιλεχτεί ο Μπουγιούρης στο ρόλο του Μάνου... Θεός σήμερα!!! : respect :
...Για την υπέροχη ΛουκοΝορική σκηνή που μερικές τέτοιες απλές σκηνές μας συνεπαίρνουν!
...Για το φιλί Εύας - Μάνου
...Για τον Χρήστο
.. Και για τον Μάνο και το Νεφελάκι

ΟΧΙ για το πως θα αποπλανήσεις τον χάχα μέρος 15ο
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από rachel Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 12:02 am

Ειναι πραγματικα λυπηρο να παρακολουθεις την συνεχιζομενη παρακμη μιας σειρας που καποτε ειχε πολλα να προσφερει στο τηλεοπτικο κοινο... Snif

Με δεδομενη την αποχωρηση Μπουγιουρη και με την αλλαγη πλευσης της ιστοριας την 3η σεζον, περιμενα οτι τουλαχιστον θα ειχαν την αξιωση να μας χαρισουν μερικα καλα επεισοδια πριν το τελος... wall

Αντιθετως τα επεισοδια αναλωνονται σε επαναλαμβανομενες σκηνες και σε εντελως ακυρες καταστασεις... Siga...

Το θεμα ειναι οτι ως τωρα φωναζα "ΒΑΡΙΕΜΑΙ" μετα απο καθε επεισοδιο, δυστυχως εχω φτασει στο σημειο πλεον να λεω "ΑΗΔΙΑΣΑ" με τις Νταιζοπροστυχιες που βλεπω καθημερινα στην οθονη μου... vomit
Εχουμε πηξει να βλεπουμε τις εμετικες σκηνες Νταιζη-Μπελλου σε μεγαλη διαρκεια ανα επεισοδιο για να καταλαβουμε τι???? Οτι το νινι σερνει καραβι??? Λυπαμαι κυρα Ακριτα μου αλλα δεν πρωτοτυπησατε.... Ολοι το γνωριζουμε το συγκεκριμενο λαικο αποφθευγμα και δεν ειναι αναγκη να το προβαλετε με τοση μανια... emmm

Σχετικα με τις σκηνες Ευας-Μανου, εμενα προσωπικα με θυμωνουν πολυ...Ενας Μανος να παλιμπαιδιζει και να λεει σαχλες... και μια Ευα να γελαει με τα ανοστα αστεια... Ειλικρινα τωρα, ειναι αυτοι διαλογοι για ενα ζευγαρι με αυτην την πορεια, που σε 2 βδομαδες θα χωρισουν οι δρομοι τους??? maaaad

Τα υπολοιπα ασχολιαστα.... Η Αντιγονη με τον χαβα της διαθηκης, η Μελιτα με τον χαβα του Απολυτου, Η Αμαλια με τον χαβα της χλωμης πριγκιπισσας, οι Νορα-Λουκας με τον χαβα ολων των προβληματων..../S

Τελικα με ολην αυτη την παρακμη, θα συμφωνησω και εγω με την ατακα της Νορας " Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια... τελευταια αλλα ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ!!!": scream :

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 12:09 am

rachel έγραψε:Ειναι πραγματικα λυπηρο να παρακολουθεις την συνεχιζομενη παρακμη μιας σειρας που καποτε ειχε πολλα να προσφερει στο τηλεοπτικο κοινο... Snif

Με δεδομενη την αποχωρηση Μπουγιουρη και με την αλλαγη πλευσης της ιστοριας την 3η σεζον, περιμενα οτι τουλαχιστον θα ειχαν την αξιωση να μας χαρισουν μερικα καλα επεισοδια πριν το τελος... wall

Αντιθετως τα επεισοδια αναλωνονται σε επαναλαμβανομενες σκηνες και σε εντελως ακυρες καταστασεις... Siga...

Το θεμα ειναι οτι ως τωρα φωναζα "ΒΑΡΙΕΜΑΙ" μετα απο καθε επεισοδιο, δυστυχως εχω φτασει στο σημειο πλεον να λεω "ΑΗΔΙΑΣΑ" με τις Νταιζοπροστυχιες που βλεπω καθημερινα στην οθονη μου... vomit
Εχουμε πηξει να βλεπουμε τις εμετικες σκηνες Νταιζη-Μπελλου σε μεγαλη διαρκεια ανα επεισοδιο για να καταλαβουμε τι???? Οτι το νινι σερνει καραβι??? Λυπαμαι κυρα Ακριτα μου αλλα δεν πρωτοτυπησατε.... Ολοι το γνωριζουμε το συγκεκριμενο λαικο αποφθευγμα και δεν ειναι αναγκη να το προβαλετε με τοση μανια... emmm

Σχετικα με τις σκηνες Ευας-Μανου, εμενα προσωπικα με θυμωνουν πολυ...Ενας Μανος να παλιμπαιδιζει και να λεει σαχλες... και μια Ευα να γελαει με τα ανοστα αστεια... Ειλικρινα τωρα, ειναι αυτοι διαλογοι για ενα ζευγαρι με αυτην την πορεια, που σε 2 βδομαδες θα χωρισουν οι δρομοι τους??? maaaad

Τα υπολοιπα ασχολιαστα.... Η Αντιγονη με τον χαβα της διαθηκης, η Μελιτα με τον χαβα του Απολυτου, Η Αμαλια με τον χαβα της χλωμης πριγκιπισσας, οι Νορα-Λουκας με τον χαβα ολων των προβληματων..../S

Τελικα με ολην αυτη την παρακμη, θα συμφωνησω και εγω με την ατακα της Νορας " Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια... τελευταια αλλα ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ!!!": scream :

Δυστυχώς δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου.
Αυτή η σειρά ξεκίνησε θαυμάσια και συνεχίζεται απογοητευτικά.
Σήμερα προφανώς νοιώσαμε την ίδια απογοήτευση γιατί κι εγώ στο ίδιο μήκος κύματος κινήθηκα.
Το έβλεπα καιρό να έρχεται αλλά σήμερα συνειδητοποίησα οτι δεν θα μας χαρίσουν ούτε καν ένα αξιοπρεπές κλείσιμο.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από margel Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 12:37 am

Cancoon και anastasia20 συμφωνώ μαζί σας σε όλα!
Cancoon έχεις απόλυτο δίκιο για Νταίζη και Αμαλία, το ντύσιμο και των δύο είναι θεϊκό! Και η Πολυχρονίδη παρόλο που ως Νταίζη με εκνευρίζει, είναι πολύ όμορφη γυναίκα, ειδικά χθες αν δεν κάνω λάθος που φόραγε ένα κόκκινο φόρεμα ήταν κούκλα!
margel
margel

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 12:55 am

rachel έγραψε:Ειναι πραγματικα λυπηρο να παρακολουθεις την συνεχιζομενη παρακμη μιας σειρας που καποτε ειχε πολλα να προσφερει στο τηλεοπτικο κοινο... Snif

Πολύ καλά τα λες καλή μου oscar

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 12:59 am

ΜΑRGEL ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΕΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΖΟΥΝΕ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΕΛΙΩΝΕΙ ΠΟΤΕ. ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ.ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ. ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ .ΥΜΑΡΤΟΝ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 1:08 am

ksanthi έγραψε:ΜΑRGEL ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΕΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΖΟΥΝΕ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΕΛΙΩΝΕΙ ΠΟΤΕ. ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ.ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ. ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ .ΥΜΑΡΤΟΝ.

Για μένα πάντως είναι ξεκάθαρο πως δεν έχουν σκοπό ο Μπουγιούρης να φύγει με το κεφάλι ψηλά.
Και εγώ προσωπικά βλέπω μεγάλη κοροιδία από μέρους του.
Χαρά στην πίστη σου να λες πως δεν κορόιδεψε ποτέ την Εύα.
Εγώ μόνο κοροιδία έχω δει μέχρι τώρα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 1:15 am

ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΒΑΘΙΑ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ . ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΜΙΚΟΤΑΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΑ ΛΥΨΕΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΑ ΦΕΥΓΕΙ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΝΑ ΑΠΟΤΥΓΧΑΝΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΕΞΩ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΥ ΣΑΝ ΜΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΟΓΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟΛΟΓΙΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 1:19 am

ksanthi έγραψε:ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΒΑΘΙΑ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ . ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΜΙΚΟΤΑΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΑ ΛΥΨΕΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΑ ΦΕΥΓΕΙ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΝΑ ΑΠΟΤΥΓΧΑΝΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΕΞΩ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΥ ΣΑΝ ΜΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΟΓΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟΛΟΓΙΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ

Δεν μιλάω για τον Στέφανο,για τον Μάνο λέμε.
Το να φύγει γιατί απέτυχε στην δουλειά του δεν είναι αναξιοπρέπεια.Ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο.
Φεύγει όμως χωρίς να έχει αλλάξει στιγμή.Η μια λαμογιά ακολουθεί την άλλη ΑΚΟΜΑ!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 1:31 am

Μ'ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ

ΠΙΟ ΠΟΛΥ Ο ΜΑΝΟΣ... ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΧΑΛΑΡΟΣ (ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΩΡΑΙΟΟΣ) ..

ΡΕ ΝΙΩΘΩ ΧΑΖΗ ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΕΡΓΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΠΕΛΛΟΥ-ΝΤΑΙΖΗΣ ΣΕ ΕΧΤΡΕΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ(Π.Χ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟ)ΑΛΛΑ ΒΑΣΙΖΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΑΛΛΩΝ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ..

ΡΕ ΝΤΑΙΖΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΕΡΗΣΕΙ Η ΖΩΗ(ΙΣΑ-ΙΣΑ ΣΤΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΣΕΣ) ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΕΦΕΡΕ ΕΣΕΝΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 1:47 am

Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΜΙΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΑ ΚΑΜΙΑ.[ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΜΙΛΩ]. ΦΕΡΘΗΚΕ ΣΠΑΘΙ. ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΠΟΥ ΜΙΛΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΩΣ ΠΡΩΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑΡΑ. ΑΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΜΟΓΙΕΣ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 1:58 am

ksanthi έγραψε:Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΜΙΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΑ ΚΑΜΙΑ.[ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΜΙΛΩ]. ΦΕΡΘΗΚΕ ΣΠΑΘΙ. ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΠΟΥ ΜΙΛΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΩΣ ΠΡΩΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑΡΑ. ΑΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΜΟΓΙΕΣ

Αν δεν κάνω λάθος ο Μάνος δεν είναι που καιρό τώρα ξέρει τα πάντα για τον λόγο που κηνυγούν την Εύα και το παίζει κινέζος?
Επίσης ο Μάνος δεν είναι που χτες είπε καθαρά πως επίτηδες έστειλε την Δάφνη και τον Νικόλα ώστε να βρουν το βίντεο που τον αθώωνε,ενώ μας το έπαιζε μέχρι τώρα πως και καλά δεν ήθελε να βρεθεί το βίντεο και πως θα έμπαινε φυλακή για χάρη της Εύας?
Εγώ λαμογιές και μάλιστα χοντρές τα λέω αυτά.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 2:00 am

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ...

Η Νταίζη

Υπέροχος σχολιασμός Μαρία μου..Ακρως απογοητευτικό το σημερινό!!
Αυτά τα Μυστικά δεν είναι αυτό που ξεκινησαμε να βλεπουμε..Προσωπικά αρχισα να κουράζομαι να ελπίζω...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 2:15 am

Υπέροχος σχολιασμός Μαρία μου..Ακρως απογοητευτικό το σημερινό!!
Αυτά τα Μυστικά δεν είναι αυτό που ξεκινησαμε να βλεπουμε..Προσωπικά αρχισα να κουράζομαι να ελπίζω...[/quote]

Δυστυχώς σήμερα έγινε ξεκάθαρο.
Στο μισό επεισόδιο παρακολούθησα μαθήματα εξεύρεσης χρημάτων με το σύστημα Νταίζη πράγμα που με χάλασε απίστευτα, στο υπόλοιπο ένα τέταρτο αδιάφορες σκηνές απολύτων και επαναλαμβανόμενων διαλόγων και στο τελευταίο τέταρτο προχειρογραμένες αλλά ευτυχώς όχι προχειροπαιγμένες σκηνές που να έχουν κάποιο ενδιαφέρον.
Τα μυστικά είτε το θέλουμε είτε όχι δείχνουν να τελειώνουν.
Περίμενα τουλάχιστον να δω δυνατές σκηνές και ξεκαθαρίσματα αλλά ούτε κι αυτό.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 2:24 am

Clarabelle έγραψε:Υπέροχος σχολιασμός Μαρία μου..Ακρως απογοητευτικό το σημερινό!!
Αυτά τα Μυστικά δεν είναι αυτό που ξεκινησαμε να βλεπουμε..Προσωπικά αρχισα να κουράζομαι να ελπίζω...

Στο μισό επεισόδιο παρακολούθησα μαθήματα εξεύρεσης χρημάτων με το σύστημα Νταίζη πράγμα που με χάλασε απίστευτα, στο υπόλοιπο ένα τέταρτο αδιάφορες σκηνές απολύτων και επαναλαμβανόμενων διαλόγων και στο τελευταίο τέταρτο προχειρογραμένες αλλά ευτυχώς όχι προχειροπαιγμένες σκηνές που να έχουν κάποιο ενδιαφέρον.
[/quote]

Το χειρότερο είναι οτι οι τρύπες μεγαλώνουν,οι ιστοριες μένουν στη μεση, ανοίγουν νέα μέτωπα και δεν θα πάρουμε καμία εξήγηση..
Αυτή τη στιγμή σεναριακά πέσαμε σε ένα βάλτο,ασχολούμαστε με ανουσια πράγματα..Αν δεν είχαμε εξαιρετικές ερμηνείς δεν θα έμπαινα στον κόπο να δω επεισόδιο..Ουτως η αλλως οπως είπε και κάποιο άλλο μέλος(συγνωμη δεν θυμάμια ποιος) η ελπίδα πεθαίνει τελευταία αλλά πεθαίνει..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 2:48 am

Foulitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:Υπέροχος σχολιασμός Μαρία μου..Ακρως απογοητευτικό το σημερινό!!

Το χειρότερο είναι οτι οι τρύπες μεγαλώνουν,οι ιστοριες μένουν στη μεση, ανοίγουν νέα μέτωπα και δεν θα πάρουμε καμία εξήγηση..
Αυτή τη στιγμή σεναριακά πέσαμε σε ένα βάλτο,ασχολούμαστε με ανουσια πράγματα..Αν δεν είχαμε εξαιρετικές ερμηνείς δεν θα έμπαινα στον κόπο να δω επεισόδιο..Ουτως η αλλως οπως είπε και κάποιο άλλο μέλος(συγνωμη δεν θυμάμια ποιος) η ελπίδα πεθαίνει τελευταία αλλά πεθαίνει..[/quote]

OTI ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΩ!
ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ!
ΟΤΙ ΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΩ!
ΟΤΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΜΠΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ!
ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΩ!
ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ!

ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΓΝΩΜΗ............
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 2 00020166
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 3:19 am

σημερα που ειχα χρονο και ειδα με ηρεμια το επεισοδιο. .
με απογοητευσε οικτρα. . .

ανεξαρτητα ποιους χαρακτηρες συμπαθω και ποιους οχι. . θυμαμαι πως καποτε ξεκινησα να παρακολουθω την σειρα που αναφεροταν στην παρεα της φεγγαροπετρας. .
6 μελη και εμπλεκομενα τα ατομα του περιβαλλοντος τους . .
το σημερινο επεισοδιο ειχε σαν κυριο αξονα την οικογενεια λαζαριδη-καρταλη και την νταιζη και τον μπελλο. . .

το να φυγει ο μανος σαφως δεν μου αρεσει . . .αλλα μια φιλια δεν μετραει αποσταση. . και η ευα ελειπε για χρονια. .οταν γυρισε μεσα απο δυσκολιες και βηματα ποτε σταθερα ποτε ανωμαλα ξαναγινε μελος της παρεας. .
η παρεα της φεγγαροπετρας μπορει να συνεχισει και σαν πενταδα και καπου στο μελλον να ξαναβρεθουν ολοι μαζι . . αυτα μεσα στην ζωη ειναι και η αληθινη παρεα και φιλια αντεχει και στον χρονο και την αποσταση. .
για μενα σαν παρεα βεβαια πασχει απο αρκετα αρνητικα σημεια αλλα αυτο ειναι θεμα οπτικης και ιδιοσυγκρασιας. .
αλλα! ειναι το κεντρικο θεμα της σειρας. .
και τωρα τι;

δεν λεω. .καποιες ιστοριες θα μπορουσαν ισως να κεντρισουν το ενδιαφερον αλλα ως ενα σημειο. .
αν αυτο που ειδα σημερα ειναι αυτο που θα βλεπω του χρονου τοτε δεν ξερω αν θελω να το δω 🇳🇴

περα απο αυτο . . .
γενικοτερες εντυπωσεις. . .

οι αναλαφρες σκηνες μεταξυ ξυλα και μπουγιουρη μου αρεσουν πολυ. .
οι σκηνες νορας-λουκα επισης. .

αλλα η σκηνη με τον μπελλο και την νταιζη ηταν χτυπημα κατω απο τη μεση :evil:
δεν το αντεχει το νευρικο μου συστημα. . .
κυριολεκτικα τετοιες σκηνες μου δημιοργουν στομαχικες αναταραχες. .

κατρανιδης - πεφανη σταθερες αξιες : respect :

ενω καταλαβαινω τις ανασφαλειες της μελιτας να το παρουμε τελειως αποστασιοποιημενα και την δουμε σαν ερωτευμενη γυναικα ο χαρακτηρας της ειναι τελειως κατεστραμμενος και δεν ξερω αν εχει πλεον περιθωρια ανακαμψης. .
και δεν μου βγαινουν ελαφρυντικα μιας και δεν αναγνωριζω καμια χημεια με τον στεφανο. . και κατι σε ολη την ιστορια τους δεν μου κολλαγε απο την αρχη. . ευελπιστω ισως σε καποια ανατροπη που θα τονιστει ο χαρακτηρας του στεφανου γιατι ο σταυρου σαν ηθοποιος πιστευω εχει τα μεσα να το υποστηριξει και θα ηθελα να το δω. .

και τα λογια πως βαζει το παιδι της πανω απο ολα δεν μου λενε κατι γιατι οι πραξεις μια μανας που βαζει το παιδι της πανω απο ολα δεν εχουν σαν κεντρομολο εναν οποιοδηποτε ερωτα αλλα το ιδιο το παιδι. .
και η ευα το ιδιο λαθος εκανε με τη μαριλια και το πληρωσε και το πληρωνει ακριβα. . .

η σκηνη με την δαφνη και τον ηλια και την δαφνη να ψαχνει δουλεια μου αρεσε γιατι επιτελους ηταν μια σκηνη που αντικατοπτριζει την πραγματικη ζωη . . ακομα και η λεπτομερεια που η δαφνη πηρε το λεωφορειο. .

επισης κατι που μου αρεσε ιδιαιτερα. . .

εκει που η νορα ειπε στην ευα πως δεν θελει γαμο μου αρεσε πολυ. .
γιατι κακα τα ψεμματα η αληθινη νορα οπως μας παρουσιαστηκε γενικα δεν ειναι απο τις γυναικες που νοιαζονται για γαμο. . ειναι ανεξαρτητη και μπορει να το εχει σαν ιδεα μελλοντικη για τον ανθρωπο που αγαπαει αλλα δεν ειναι αυτοσκοπος της. .
αγαπαει τον λουκα και σημασια εχει να ειναι μαζι του και να ειναι καλα και ολα τα αλλα θα ερθουν. .
και ο λουκας ειναι λιγο τραβατε με και ας κλαιω. . αυτος μεχρι και τα δισεγγονα τους εχει προγραμματισει στο μυαλο του..
και παρα το οτι η νορα φετος μπορει να ειχε παλινδρομησεις στον χαρακτηρα της (υστεριες κτλ) αυτο δεν αλλαζει πως ειναι μια γυναικα αυτονομη και αυτοδυναμη και ουσιαστικα ερωτευμενη. . .
και μου αρεσει να το δειχνουν ξεκαθαρα αυτο. .
βεβαια αναμενω τον χορο του ησαια και την λουκανορικη μπεμπα πως και πως!!!

τελος . . η σεζον τελειωνει και ολοι εχουν κουραστει. .
και με τις τελευταιες εξελιξεις ισως να υπαρχουν τεταμενες σχεσεις μεταξυ των συνταλεστων της σειρας ισως και οχι αλλα καλο θα ηταν να μην αφηνονται στα τελευταια επεισοδια και να προσεχουν την υποκριτικη την σκηνοθεσια και γενικοτερα την λεπτομερεια γιατι διακρινω ασυνεπειες και αυτο πραγματικα ειναι το χειροτερο μου..

απο κει και επειτα ευελπιστω σε ενα καλο και ενδιαφερον φιναλε . .

με βαση τις εξελιξεις. .την πλοκη. . .τους ηθοποιους και ολο το συνολο ψηφιζω μετριο. .
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης