Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap28%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 28% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 54

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 4:43 pm

Γιουλη καταπληκτικος σχολιασμος!!!!!!! : respect : oscar
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 4:44 pm

Ευχαριστώ κοπέλα μου !! :oops:

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 4:47 pm

Γιούλη σούπερ ο σχολιασμός αλλά να μην ακούω τέτοια.
Τι θα πει θα χάσεις την εμπνευση αν δεν κάνουνε σεξάκι;
Δεν μας φτάνει ο Μπέλλος με τη Νταίζη να υποστούμε και τους απόλυτους;
Δεν μας λυπάσαι;

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Vasouli Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 4:48 pm

Katsaro ypotheto, foulitsa, clarabelle, edem4ever, evanna, pasxalitsa οι σχολιασμοι σας με καλυψαν πληρως..
Αρνουμαι να σχολιασω το χτεσινο επεισοδιο..
Ενα πραγμα μονο θελω να πω...ελπιζω κ γω να δουμε συντομα τον "αλλο" Στεφανο γιατι αν υποψιαστω οτι στον 3ο κυκλο θα βλεπουμε ενα Στεφανο λαπα να παρηγορει η ακομα χειροτερα να παρακαλαει το ξινισμενο poodle, θα φουνταρω πραγματικα!
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 4:51 pm

Clarabelle έγραψε:
Γιούλη σούπερ ο σχολιασμός αλλά να μην ακούω τέτοια.
Τι θα πει θα χάσεις την εμπνευση αν δεν κάνουνε σεξάκι;
Δεν μας φτάνει ο Μπέλλος με τη Νταίζη να υποστούμε και τους απόλυτους;
Δεν μας λυπάσαι;

Καλά, ΘΕΑ !!!! lol! : respect :
Μπα, δε νομίζω να χάσω την έμπνευση μου με αυτούς που έχουμε μπλέξει !!! gelio

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 4:52 pm

Κλασσικα το σεντονακι Γιουλη μου σουπερ ντουπερ ουαου!!!! Klap Klap Klap Το ανεκδοτο της ημερας κορυφαιο! gelio Και φυσικα συμφωνω!
oscar

Υ.Γ : thanks : Vasouli!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 4:57 pm

margel έγραψε:
Το να μη συμπαθείς τη Μελίτα είναι θεμιτό, αλλά το να μην αναγνωρίζεις ότι έχει υπάρξει καλή μητέρα θεωρώ ότι είναι λάθος. Μέχρι σήμερα δε μας έχει δείξει σε καμία περίπτωση ότι αδιαφορεί για την κόρη της και ότι δε βάζει πάνω από όλους και όλα το δικό της καλό. Δηλάδη επειδή προσπάθησε μετά το διαζύγιο με το Μάνο να ξαναφτάξει τη ζωή της με κάποιον άλλο άντρα και πάλεψε και ακόμα παλεύει για τη σχέση της, την καθιστά κακή μάνα;
Υπάρχουν άλλες στο σήριαλ που είναι πολύ χειρότερες μητέρες από τη Μελίτα - και δεν εννοώ μόνο τη Νταίζη που αυτή δε τη θεωρώ καν μάνα - αλλά και την Εύα που για χρόνια είχε εγκαταλείψει τη Μαρίλια και νοιαζόταν μόνο για τον έρωτα της με το Μάνο. Και ναι μπορώ να καταλάβω ότι μια κοπέλα στην ηλικία των 16 μπορεί να μην είναι έτοιμη να γίνει μάνα και να ανταπεξέλθει σε αυτό το ρόλο, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί έπρεπε να περάσουν 15 ολόκληρα χρόνια για να πει την αλήθεια και να φερθεί επιτέλους σαν μάνα στην κόρη της. Αυτή η ξαφνική αλλαγή της Εύας απέναντι στη Μαρίλια δε δόθηκε πρόχειρα και βιαστικά;
Γενικότερα όλες οι μητέρες στο σήριαλ έχουν κάνει λάθη, και η Αμαλία και η Αγγέλα (ως προς την Εύα) ακόμα και η Δάφνη που θυσίασε τα πάντα για τον αδερφό της (πούλησε την Εδέμ) χωρίς να έχει εξασφαλίσει απολύτως τίποτα για την οικογένειά της και το μέλλον του παιδιού της.

Να 'σαι καλά margel. Και χθες με το άσπρο φόρεμα με το κέντημα η Πολυχρονίδη ήταν χαριτωμένη σαν κοριτσάκι. Επίσης συμφωνώ με το άνωθεν κείμενο.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από F.P.A. Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 5:20 pm

παιδια ο Μανος σαν φευγει πηρε τα πανω του...δεν σταματησα να γελαω με δαυτον...εκει ειδικα που ειπε το αριστερο κροσε της δαφνης λυθηκα
Μανος : Κανω κατι μαντεψιες
Ευα : Και εγω διω κατι σφαλιαρες
Μανος : ΣΕ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΑ Η ΔΑΦΝΗ Ε.. ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΚΡΟΣΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΛΑΜΕ ΠΑΑΑ... ΔΕΝ ΥΠΑ!!!!
gelio gelio gelio gelio gelio *************

1η Προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
F.P.A.
F.P.A.
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Άντρας Τόπος : Ελευθεροχώρι, Τρίκαλα Θεσσαλίας
Ασχολίες : Goodbye Amor 2

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 5:33 pm

Aπορώ πως θα πάμε γ κύκλο με καμμένα χαρτιά? Νταίζη,Αντιγόνη,Μελίτα.

Μάθαμε χθές ότι η ζωή χρωστάει στη Νταίζη! Μάλιστα! Εγώ τώρα πρέπει να λυπηθώ μια κοπέλα που δεν διστάζει να δολοφονήσει μια μητέρα κ το αγέννητο μωρό της. Γιατί? Γιατί είναι πολλά τα λεφτά Αρη!

Είδα χθές μια μητέρα που αντί να χαίρεται που μπαμπάς-κόρη είναι πολύ δεμένοι να είναι στα μαυρα πανιά γιατί η κόρη της προτιμάει τον μπαμπά από τον γκομενό της!Μάλιστα! Να την λυπηθώ? Οκ!
Ν λυπηθώ μια κοπέλα που ενώ έπρεπε να διανύει την πιο την πιο δημιουργική περίοδο της ζωής της ως επαγγελματίας, ως σύντροφος και μητέρα έχει καταντήσει Μελίτα-κλάψα! Γιατί? Γιατί η ζωή της φέρθηκε πολύ σκληρά! Μεγάλωσε σε ένα χρυσό κλουβί, ζούσε μέσα σε ένα ψέμα χρόνια ολόκληρα γιατι ο μπαμπάς της-με το ζόρι όχι γιατι τον ήθελε-την πάντρεψε με ένα λαμόγιο κ εκεί που πήγε να ξαναφτάξει την ζωή της…να σου η κακή Εύα που έχει βάλει στόχο να την καταστρέψει, να σου η κόρη που δεν μπορεί να σεβαστεί ότι η μαμα της έχει ανάγκη να την πετάνε σε πατώματα/σκάλες/πάγκους/ κ άλλα ωραία! Που ο πατέρας-τέρας δεν καταλαβαίνει ότι είναι μια ώριμη γυναίκα! Ως κερατωμένη κι εγώ πρέπει να την λυπηθώ? Συγνώμη δεν μπορώ πήγα παρακάτω!Δεν κλαίω την κακή μοίρα μου,δεν τα φτιάχνω με κάποιον που δεν θέλω για να κάνω το λαμόγιο-που με το ζόρι μου φορτωσε ο μπαμάς-να ζηλέψει! Δεν προσπαθώ να κλέψω τον άντρα της αντίζηλο γιατί κ αυτή μου πήρε το λαμόγιο μου! Πέρυσι έβλεπά μια Εύα σκύλα με χίλια ελαφρυντικά όμως! Η Μελίτα ελαφρυντικό?

Ειδα χθες μια Αντιγόνη να καίει μια διαθήκη. Γιατί? Γιατί αυτά τα λεφτά ανήκουν μόνο στην οικογενεια της! Δούλεψε σκληρά η γυναίκα νύχτες ολόκληρες στο πλευρό του Λύτρα! Τεσπα για την Αντιγόνη ξέρουμε λίγα κ ίσως είναι κ ο μόνος χαρακτήρας που έχει ενδιαφέρον!

Αν είναι να πάω μ αυτους του χρόνου,λυπάμαι, δεν θα πάρω!

ΘΕΛΩ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΥΣΙΑΣ! ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΕΚΕΙ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΣΤΗΝ ΚΑΘ/ΤΗΤΑ! ΘΕΛΩ ΕΥΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΕΟ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑ ΕΥΑ! ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ! Η ΜΕ ΜΑΝΟ Η ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ!

ΘΕΛΩ ΡΟΛΟ ΓΙΑ ΑΛΕΞ ΣΤΑΥΡΟΥ! ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΑ ΣΑΡΩΣΕΙ!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την DESPOINA στις Παρ Ιουν 11, 2010 5:44 pm, 1 φορά
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 5:40 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγω...

Θα σχολιάσω α λα Ευάννα σήμερα!

Από το χτεσινό επεισόδιο:

Μου άρεσε:
❤️ Ο Κασσανδρινός με την Παπαδημητρίου και την Πολυχρονίδη! Από τις καλές σκηνές του επεισοδίου! Με μπέρδεψε ο Χρήστος πολύ εχτες και μου άρεσε αυτό! Τουλάχιστον ο Χρήστος είναι κομμάτι της ιστορίας της Εδέμ!!!

❤️ Οι τσαχπινιές του Μάνου και της Εύας!

❤️ Τα ΛουκαΝοράκια με τον Μάνο και η σαστιμάρα του Λουκά όταν τα ίδια λόγια του είπε και ο αστυνόμος!

❤️ Πετράκης και Δρακουλάκη στη σκηνή για την Εδέμ - Ο Πετράκης έχει δουλέψει πολύ σκληρά και η βελτίωσή του είναι τόσο εμφανής που μόνο ένα μπορώ να πω! Μπράβο του! Χίλια μπράβο!!! Εξαίρετος!!!

❤️ Τα κουτσομπολιά Εύας - Νόρας! Πολυ φυσική και αγαπησιάρικη σκηνή!

❤️ Ο Μάνος με το Νεφελάκι!!! Αγαπω! Love

❤️ Η Γεωργόνη σαν Δάφνη που δεν μπορεί να πει ψέμματα και σαν άνεργη εν μέσω οικονομικής κρίσης!!!

❤️ Ο Μπουγιούρης με τον Κατρανίδη ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σε σοβαρή και μη συνηθισμένη σκηνή!

❤️ Ο Κατρανίδης με την Πεφάνη! Δεν συγκαταλέγεται ανάμεσα στους αγαπητούς η Αμαλίτσα τυχαία! Ο χαρακτήρας της είναι από τους χειρότερους αλλα η γυναίκα είναι ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ σε κερδίζει!

❤️ Το λευκό πουκάμισο του Στέφανου!

❤️ Το νεγκλιζέ της Νταίζης!

Σας φάνηκε μακρύς ο κατάλογος? Συνεχίζω λοιπόν...

Δεν μου άρεσε:
✖️ Ο Χρήστος με την Αντιγόνη και την Νταίζη! Βαρέθηκα την Νταίζη να το παίζει ταπεινή και καταφρονεμένη και ερωτευμένη (ανακατεύομαι)! Όσο για την Αντιγόνη έκανε κρα να ανοιχτεί η διαθήκη και χτες έλεγε ότι δεν θα ήθελε ΠΟΤΕ ο Στέφανος να μάθαινε το περιεχόμενό της? Τι θα έκανε δηλαδή θα τον μάντρωνε να μην είναι παρών στο άνοιγμα? Σαν νόμιμος κηδεμόνας του παιδιού, που γεννήθηκε εντός γάμου και ,εκτός αν το έχασα, δεν είδα να εκδικάζεται καμμία επιμέλοια, τουλάχιστον στο άνοιγμα της διαθήκης θα ήταν μπροστά! Μάλλον το στόρυ ξεκίνησε η διαθήκη να περιέχει λεφτά και κατέληξε να περιέχει και μυστικό και τα κάναμε ολίγον τι σαλάτα! ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μια τρούπα και δεν μπαλώνεται πια!

✖️ Το φλέρτ του Μάνου και της Εύας! Ο Μάνος πάει πέρα δώθε και λέει παντού ότι έχει πάρει τις αποφάσεις του και ταυτόχρονα φλερτάρει την Εύα και της ζητά να ξαναρχίσουν τη σχέση τους απο την αρχή! Γιατί? Γιατί θέλετε να διαλύσετε έτσι αυτή τη σχέση που έχει τόση ιστορία πίσω της??? Στην ουσία αυτό είναι κοροϊδία! Να της λέει λόγια, ενώ έχει ηδη αποφασίσει να φύγει! Γιατί τον βάζουν να την κοροϊδεύει? Πόσο ηλίθιοι νομίζουν ότι είμαστε??? Έχουν καταλάβει ότι εμείς θέλουμε τον ίδιο Μάνο που αποζητά και η Εύα? Τον Μάνο που ξέραμε?!!

✖️ Τα παρατράγουδα! Είχα φάει και λίγο παραπάνω γιατί ή μαμά μου είχε μαγειρέψει κάτι εξαιρετικούς κολοκυθοκεφτέδες με πατάτες τηγανιτές και μια νύστα (και δυο μη σας πω) με έπιασε όσο να πεις! Η Νταιζούλα μέσα στα μαύρα πανιά να λέει στον Μήτσο ότι θέλει να μείνουν δυο φίλοι? Που να τα βγάλω??? Που?

✖️ Η Πολυχρονίδη με τον Καλαθά!!! Χώρια καλοί είναι, μαζί με τίποτα πάλι! Η Πολυχρονίδη ειδικά κάθε φορά που πάει να φιλήσει ο Δημήτρης την Νταίζη βάζει το χέρι της εμπόδιο ανάμεσα, μάλλον ασυναίσθητα η κοπέλα! Αφού την βλέπετε δεν θέλει, τι το ζορίζετε???

✖️ Η ιεροσυλία του πατσοζεύγαρου στο μπιλιάρδο! Αν δεν έβλεπα το επεισόδιο με παρέα θα είχα γυρίσει κανάλι σας το ορκίζομαι! Τόσο πολύ μου ανέβασαν την πίεση!

✖️ Ο Δημήτριος που χάφτει ότι του λέει η Νταίζη, όταν κορδώθηκε στον καφέ κόντεψα να φτύσω εγώ τον καφέ που έπινα! Rolling Eyes

✖️ Η Μελίτα με τον Στέφανο και την Αμαλία...γενικώς! Δεν με πειθει ότι θέλει να βοηθήσει το παιδί της για το παιδί της, όσο με πείθει ότι θέλει να βοηθήσει το παιδί της για την σχέση της! Και συμφωνώ με την Μαρία περί Νεφέλης, άρχισε να αντιδρά απο όταν ο Στέφανος άρχισε να νομίζει ότι χάνει από τον Μάνο μια και δεν είχε καταφέρει να του πάρει όσα περίμενε! :wink2:

✖️ Ο Στέφανος με τη Μελίτα που προσπαθούν να μας πείσουν ότι ζουν ένα μεγάλο έρωτα και αν εξαιρέσεις τη Νεφέλη όλο κλαίγονται χωρίς λόγο! Σας βαρέθηκα πια!

✖️ Το επεισόδιο που αναλώθηκε σε 40 λεπτά από τους εκτός Εδέμ και τα υπόλοιπα της παρέας ενώ και τα 20 δευτερόλεπτα τρέιλερ είχαν Μάνο! Ποιον κοροϊδεύετε???

✖️ Το φαγητο της τετράδας το βράδυ και το επιχειρημα του Νικόλα "Επειδή είναι αδερφός μου"! Ποιός πανηλίθιος έβαλε αυτή την ατάκα στο στόμα του Νικόλα μου λέτε??? Ας έλεγε "Το έγραψε ο Μπουζιώτης", πιο λογικό θα μου φαινόταν από αυτή την......... (συμπληρώστε ελεύθερα)

✖️ Το γεγονός που προσπαθούν με πλάγιο τρόπο να μας δώσουν ότι τον Μάνο θα αντικαταστήσει ο Λουκάς! Καλοί, χρυσοί και άγιοι όλοι στην παρέα αλλα κανείς τους δεν έχει το χαρακτήρα, το παρελθόν και τις πλάτες να σηκώσει μια ιστορία μυστηρίου... είναι όλοι τους πολύ καθαροί Rolling Eyes

✖️ Οι σκηνές της Αντιγόνης που όταν ξεκινούν με την Αντιγόνη καθιστή βλέπουμε ταυτόχρονα και τον πισινό του έταιρου ηθοποιού Κασσανδρινού ή Σταύρου, με χαλάει γενικώς και είπα να το πω!

✖️ Το γεγονός ότι με την κεντρική ιστορία μέσω της διαθήκης είχαμε την Εύα μπλεγμένη με τους Καρτάληδες και τώρα πάει και αυτό!!!

Παράκληση 1: Μη δω νεκρανάσταση!
Παράκληση 2: Μη δω άλλες κρυφές συγγένειες (Θα αρχίσω να ψάχνομαι κι εγώ...)
Παράκληση 3: Μη δω Εύα και Μάνο να την ρίχνει και μετά να της λέει φεύγω, ώστε να με πείσετε ότι με αυτή τη σταγόνα ξεχύλησε το ήδη γεμάτο ποτήρι της Εύας που είχε περάσει τόσα απο την αγάπη της για το Μάνο που με αυτό το μικρό, απλό και ασήμαντο τελευταίο βήμα τον ξεπέρασε θα ακολουθήσω τον Λεβέντη πάραυτα!!! vomit

Συμπέρασμα επεισοδίου: Η παρέα πέρασε στο παρασκήνιο και επίσημα πλέον!

Τώρα θα ασχολούμαστε με:
► Το τρίγωνο Αντιγόνη - Νταίζη - Στέφανος!

► Το τρίγωνο Αντιγόνη - Στέφανος - Μελίτα που ήδη θυμίζει το γνωστό τραγουδάκι...
Φόρεσα τα καλά μου, το είπα στο μπαμπά μου και πήρα φόρα για να 'ρθω
Στο σπίτι σου απ' έξω είμαι και περιμένω μα μέσα δεν τολμώ να 'μπω
Το σκέφτομαι λιγάκι, κουμπώνω το σακάκι και το κουδούνι σου χτυπώ
Μ' ανοίγει η γριά σου, φωνάζει το μπαμπά σου και μου 'παν πως δεν είσαι 'δω!

► Το θεματάκι Νταίζη - Άτιμη ζωή μας πέταξες στου δρόμου την άκρη!

► Το θεματάκι Νταίζη - Θα σας πατήσω όλους κάτω, θα δείτε ποια είμαι εγω!

► Το θεματάκι Νταίζη - Δημήτρης και μπλιαχ!

Και κάπου εκεί ανάμεσα θα βλέπουμε την Εύα να μεγαλώνει τον Άγγελό της, τη Νόρα με το Λουκά να παντρεύονται και να κάνουν και μια μπέμπα για να μην χάσουμε το κοινό μας και μόνο, την Δάφνη με το Νικόλα να γκρινιάζουν και να αγαπιούνται μέρα παρα μέρα και πάει τους ξεγελάσαμε τους ηλίθιους που αγαπησαν την Παρέα της Φεγγαρόπετρας που εμείς οι ίδιοι δημιουργήσαμε και -ακόμα χειρότερα- εμείς οι ίδιοι διαλύσαμε!

Πότε χειροκροτάμε? Τώρα? Γιατί ως γνωστόν, εκεί κρίνονται όλα, στο χειροκρότημα!!!!!

Πωπωωω το ξαναδιάβασα τώρα όλο το ποστ και έχω βγάλει πολύ χολή αλλα πραγματικά ήταν απάλευτο (που λέει κι ενας φίλος μου) το χτεσινό επεισόδιο!

Για τους Κασσανδρινό - Μπουγιούρη - Ξυλά - Πετράκη και Γεωργόνη μόνο απλώς "καλό"!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα όσο το δυνατόν πιο γρήγορα!!!
Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές

Δώσε κ χώσε! Τζινάκι συμφωνώ σε όλα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:01 pm

Eυχαριστώ και ανταποδίδω Δέσποινα! Όλος σου ο σχολιασμός με βρίσκει σύμφωνη!!! Από την αρχή μέχρι το τέλος είμαι μαζί σου!!!

+++

Επίσης ένα μεγάλο μπράβο στη Γιούλη!!! Θεικός σχολιασμός και πολύ του ήτανε του επεισοδίου!!!

Θα σταθω στο εξής που επειδή (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) δεν έκανα τον κόπο να το ξαναδω το επεισόδιο ώς συνήθως, δεν το σχολίασα..

giouli_edem έγραψε:Μελίτα-Μάνος-Αμαλία-Πέτρος-Στέφανος για το θέμα ¨Νεφέλη¨ κλπ.
Και πώς φάνηκε ότι νοιάζεται για το παιδί της, δε λέγεται !!!!! Αντί, για να είναι καλά η Νεφέλη, να είναι εκεί ο Μάνος όσο περισσότερο γίνεται, η μουχρίτσα λέει στη μανούλα: ¨Κι εγώ τι θα κάνω τώρα, θα τον έχω εδώ όλη μέρα ????¨
Και τι σε νοιάζει μαρή για τη μέρα ?? Τον Απόλυτο τις νύχτες τον μπάζεις στο σπίτι !!

Γιούλη απλά : respect : Πέτυχες κέντρο!!! Με τέτοια ατάκα δεν απορώ που πολλοί εξέλαβαν ότι το πρόβλημα της Μελίτας είναι το παιδί για τη σχέση και όχι η σχέση για το παιδί!!!

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:07 pm

Ας σχολιασω κι εγω καπως αναλυτικα μετα απο καμποσες μερες.. Ψηφισα πολυ καλο λογω Μάναρου και λογω πληθωρας απο σουπερ ατακες...

Γριά Κότα - Χρήστος: Στροφη χιλιων μοιρων απο την Καρταλαινα.. Οτι του φανει του λωλοΣτεφανη... Απο που κι ως που, διαθηκη μισους??? Εχω μπερδευτειιιι!!! Ναι ναι, κανονιζε Αντιγονιώ με ποιον θα συνεχισει τη ζωη του ο κανακαρης σου.. Ο ξενοδοχος λειπει στην κατσαρουλα και δεν τον ρωτας... Πφφφ....

Μάναρος - Ευάκι Vol 1: 1. Μάναρος + μπισκοτα= οοοοοοοοοοοολα τα λεφτα ομως...
2. "Σου φαινομαι για γυναικα που πρεπει να αγορασει εναν αντρα?" "Οχι, γιατι εσυ εισαι φινο γκομενακι". "Εγω ειμαι η μανα του παιδιου σου". "Μμμμάνα μου!!!" ---> ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ!!!!
3. ΦΙΛΙΙΙΙΙΙΙΙ επιτελους αν κ μικρο!! Ααααχχχ!!! inlove

Λουκάς - Νορά: "Την πηδηξε τη ρεματια, Νορααα μου!!!" χαχαχαχ!!!
Βασικα, δεν καταλαβαινω γιατι ειναι σιγουροι οτι το Πατσοζευγαρο μονο αυτη τη φορα κοιμηθηκαν μαζι... Θα μπορουσαν καλλιστα να εχουν συνουσιαστει καιρο τωρα και απλα να μην τους ειχαν πετυχει... Τελος παντων..
Υπεροχη σκηνη τους ξανα κ ξανα!!!

Γριά Κότα - κοριοι - Νταιζη: Αρνουμαι να δεχτω οτι η Καρταλαινα τηλεφωνησε για να ενημερωσει την Νταιζη, αν κ ειμαι σχεδον σιγουρη οτι αυτο εγινε!!!

Μάναρος - Νόρα - Λουκάς: Α ρε Μάναρε, ανεργο νιάτο!!! χαχαχαχα!!! "Του Νταιζουλινίου???" ---> gelio
Ολο ατακες αυτη η σκηνη, η μια καλυτερη απο την αλλη... Υποκλινομαι απλα!!!!

Ευάκι - Νόρα: Υπεροχη σκηνη!! Και φανταστικη η Νορα οσον αφορα το θεμα γαμου!!

Λουκάς - Αστυνόμος: Σαν ηχώ ακουστηκε η φωνη του Τηλεμαχου... Αντε μπας και δουμε προκοπη!!!!

Μπιτς - Λαπάς: Σε αναμμενα καρβουνα η Νταιζουλα ή εμενα μου φανηκε???
Φυγε ομως κοπελια για Θεσ/νικη μπας και ησυχασει το στομαχι μας!!!
Τι υφος σκυλακίου ο Λαπάς, Θεέ μου!!! Πφφφ...

Κατσαρή - Αμαλία: Και πανω που ειδαμε την Αμαλια να λογικευεται λιγο (οσο μπορει δλδ), ξαναρχισε τα μαθηματα κατιναζ !!! Κι οχι τιποτα αλλο, κανει κ τη δυσκολη η Κατσαρούλα!! Ουστ!!!

Δάφνη - Ηλίας: Μολις πληροφορηθηκε η Δάφνη οτι υπαρχει μεγαλη απεργια??? Τοσο καιρο, δεν ε??? Χμμμ...

Μάναρος - Κατσαρή - Νεφελάκι: ΤΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κοπελιάααααα!!! Στα'χωσε παλι η κορακλα σου με τον τροπο της ε???
Υπεροχος ο Μάναρος με την μικρουλα του!!!!

Γριά Κότα - Μπούλης: Μωρε, εγω λεω Αντιγονιώ να τον στειλεις και σε ενα σχολειο εσωτερικο στην Ελβετια!! Τι λες κι εσυ??? Τι αλλο θα ακουσω πια??
Τυχαρπαστη η Μελιτουλα??? Εεεε ντροπης πραματα!!!
Οταν ειπε η γριεντζω οτι ο κανακαρης της ψαχνει τα της υποθεσεως της κατω απο τα φουστανια της αλλης, σκεφτομουν μα ακριβως το ΙΔΙΟ ομως...
"Ξεχνα την Εύα και το παιδι σου" ---> Βάλ'τους και μπουρλωτο, δεν τιθεται θεμα!!! Fskl

Πέτρος - Μάναρος: Τελεια σκηνη μετα απο καιρο!!!
Πετράν, όχι μονο ενστικτο και λογικη δεν εχει η κορουλα σου!! Αλλα και το αχυρο μεσα στο κεφαλι, πολυ θα της ηταν...

Μπιτς - Χρήστος: Και ΝΑΙ, η Νταιζη αγγιξε το ονειρο και εχασε... Η συγκινηση μου ειναι βαθια, το ομολογω..
ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να δεχτω, οτι στο μελλον θα λυπηθουμε και την Νταιζουλα που τη χτυπησε η μοιρα.. Με τιποτα ομως...

Μάναρος - Ευάκι Vol 2: Τι υφος υπεροχο!!! Τι γλυκος!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ!!!!! inlove

Παρέα Τεσσάρων:Ε οχι, ρε παιδια, παλι το φταιξιμο στο Μάναρο!!! Χμμμ...

Μπιτς - Λαπάς: Ασχολιαστο βασικα, αλλα....
Ατσα και τα δωρακια η Νταιζουλα... Προλαβαινω να ραφτω??? Να ξερω δλδ... Ε ρε πώς φαινεται το επαγγελμα του καθενος (βλ. Νταιζη)!!!
Και εκει που οι άλλοι σταματουν, το Πατσοζευγαρο συνεχιζει...
Και ωραια μουσικη και πανω στο μπιλιαρδο?????? ΕΕΕΕ ΟΧΙΙΙΙ!!!! Fskl

Πέτρος - Αμαλία: Κλασικες αξιες!!!!

Απόλυτοι: Εεεε παιδιαααα... Κουρμπα θα κανει ο καναπες!!! Πω πω μια ενοχληση!!!
Μωρε, να σας πω κατι.. Αν σας ενοχλει το παιδι, εκτος απο χωρο και χρονο, δωστε του και μια στο κεφαλι... Fskl

Γριά Κότα - Χρήστος: Τι σκ@τ@ γραφει ΠΙΑ η διαθηκη??????????????????????????????????

Δάφνη - Νικόλας: Και πανω που λεγαμε οτι ο Νικολας ξεχασε το θεμα του υπνου, νατο παλι!!!

Λουκάς - Νόρα: Ο Λουκάς σε κριση πανικου!!!!! Μπουμ!!!

Μάναρος - Νόρα - Λουκάς: "Α πα πα, για φτιαξε μας" ---> χαχχαχα!!! ΘΕΟΣ ο Μάναρος!!! ΘΕΟΣ!!! Τελεια σκηνη!!

Τα σημερινα προβλεπονται ΣΛΟΥΡΠΙΣΤΑ!! Αντε να δουμε!!!!

Απο ένα oscar σε:
loukitsa
Black rose
Clarabelle
rachel
maeveline
KatsaroYpotheto
evanna
edem4ever
giouli_edem

Υπεροχες ολες!!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:10 pm

evanna έγραψε:Μανος-Νεφελακι/Ξινισμενη Καρακαξα:(...)Και καθως ακουγα τη Νεφελη να λεει εγω το μπαμπα μου αγαπαω κοιταω το βλεμμα της Μαρουβλιτας και βλεπω κατι μουρα κατεβασμενα μεχρι το πατωμα!Δηλαδη,θα προτιμουσε το αντιθετο για να μην υπαρουν εμποδια στον ''ερωτα'' της!? Fskl
Τι τετραγωνη λογικη ειναι αυτη?Δεν ειναι ολα μαυρο και ασπρο ξερεις..,υπαρχει και το γκρι!
Το να αγαπαει η μικρη τοσο πολυ τον πατερα δεν ενοχλησε ποτε την Μελιτα,το να αντιπαθει τοσο πολυ τον Στεφανο με τον οποιο θελει να περασει και την υπολοιπη ζωη της,ναι την προβληματιζει και την τσακιζει!
Δεν καταλαβαινω γιατι το ενα θα πρεπει να αναιρει υποχρεωτικα το αλλο!
Μην τα συγχεουμε!!
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:11 pm

maraki_ch μας ελειψες!!!! Ευχαριστω κι ανταποδιδω!!! oscar
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:12 pm

Τζινα απιστευτος σχολιασμος!!!ειλικρινα συμφωνω μεχρι και στην τελεια σου!!
ΥΓ.γιατι μωρε?εγω οταν ειδα να κορδωνεται ετσι ο μπελλος στο καφε οταν του ειπε η νταιζη οτι εζησε μια νυχτα λυθηκα στο γελιο!!αφου ειναι γελοιος!! gelio gelio εγω δεν σκεφτηκα απλα να αλλαξω καναλι σε αυτη τη σκηνη του μπιλιαρδου...ΑΛΛΑΞΑ καναλι vomit
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:16 pm

edem4ever έγραψε:maraki_ch μας ελειψες!!!! Ευχαριστω κι ανταποδιδω!!! oscar

Μιας και το σημερινο προβλεπεται το τοπ της εβδομαδας, ετοιμαζω ηδη τετραδιο κ στυλο για notes!!! huhu :wink2:
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Eυχαριστώ και ανταποδίδω Δέσποινα! Όλος σου ο σχολιασμός με βρίσκει σύμφωνη!!! Από την αρχή μέχρι το τέλος είμαι μαζί σου!!!

+++

Επίσης ένα μεγάλο μπράβο στη Γιούλη!!! Θεικός σχολιασμός και πολύ του ήτανε του επεισοδίου!!!

Θα σταθω στο εξής που επειδή (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) δεν έκανα τον κόπο να το ξαναδω το επεισόδιο ώς συνήθως, δεν το σχολίασα..

giouli_edem έγραψε:Μελίτα-Μάνος-Αμαλία-Πέτρος-Στέφανος για το θέμα ¨Νεφέλη¨ κλπ.
Και πώς φάνηκε ότι νοιάζεται για το παιδί της, δε λέγεται !!!!! Αντί, για να είναι καλά η Νεφέλη, να είναι εκεί ο Μάνος όσο περισσότερο γίνεται, η μουχρίτσα λέει στη μανούλα: ¨Κι εγώ τι θα κάνω τώρα, θα τον έχω εδώ όλη μέρα ????¨
Και τι σε νοιάζει μαρή για τη μέρα ?? Τον Απόλυτο τις νύχτες τον μπάζεις στο σπίτι !!

Γιούλη απλά : respect : Πέτυχες κέντρο!!! Με τέτοια ατάκα δεν απορώ που πολλοί εξέλαβαν ότι το πρόβλημα της Μελίτας είναι το παιδί για τη σχέση και όχι η σχέση για το παιδί!!!

Θα συμφωνήσω με τη Τζίνα. Γιούλη τα είπες όλα με μια φράση. Πάνω από όλα ο οργασμός και το Φουντούκι της χουάνας!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:18 pm

MARAKI CH ΠΑΛΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ. ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ; ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΝΕΣΕ ΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ. :lol:

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:21 pm

ksanthi έγραψε:MARAKI CH ΠΑΛΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ. ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ; ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΝΕΣΕ ΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ. :lol:

χαχαχαχα!!! Υποσχομαι να μην χανομαι ksanthi μου!!! χεχε!!! : thanks : : thanks : : thanks :
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:23 pm

pasxalitsa έγραψε:Yπέροχοι οι σχολιασμοί όλων των συνήθων υπόπτων, Συντρόφια Κουράγιο μπορεί και να το βρουν!!!!

Και μιλάει τηλεθεάτρια του διδύμου από το 1992 εβδομαδιαίως και από το 1999 καθημερινώς!!! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία....

Σας φιλώ Love!

Μάγδα μου αρέσει που βλέπεις το ποτήρι μισογεμάτο.
Περιμένω υπομονετικά μια ολόκληρη σεζόν να το βρούν αλλά μάλλον το χάνω εγώ.Snif

Επεισόδιο 385 - Ημερομηνία 10-06-2010 - Σελίδα 4 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Black rose Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:23 pm

maraki_ch ευχαριστώ πολύ!!

Ένα oscar κι από μένα για τον σχολιασμό σου!
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:35 pm

Απολαυστικότατοι οι σχολιασμοι σας..Εμένα δεν μου ρχεται να σχολιάσω σκηνή σκηνή μετά απο αυτο πιου είδαμε χτες, με έχουν καλύψει όμως οι συνηθεις ύποπτοι όπως πάντα!! oscar στους γνωστούς!!

Απλά να πω οτι όσο περναει ο καιρός απογοητευομαι για το τι κατάληξη θα εχουμε ..Με ανησυχούσε ο τρίτος κύκλος αλλά απο οτι βλέπω το πρόβλημα έχει ξεκινήσει εδω και πολύ καιρό..
Το ένα λάθος μετά το άλλο..
Φέρνουν κοντά το Μανο με την Ευα αλλά αυτος φευγει και η Ευα τι θα κάνει???Θα το ξεπεράσει στο χαλαρό????Και μέχρι πριν κάποια επεισόδια δεν τον ηθελε δίπλα της,τωρα κανουν πλακιτσα χωρις να χουν λυσει ουσιαστικα θέματα μεταξύ τους.. πολύ πρόχειρο για να ικανοποιησει και μόνο..
Σπόιλερ:
Τις γελοιότητες περί νέου έρωτα δεν θελω καν αν τις αναλύσω

Βλέπουμε τη Νεφελίτσα να μπαίνει ανάμεσ στον απόλυτο, πολλόι απο μας το χαίρονται και αναμεσα τους και εγω φυσικα,αλλά αυτο με κάνει να σκεφτομαι πώς θα καλυφτει αυτό το κενό του χρόνου...Το Νεφελάκι έτσι απλά θα αλλαξει γνωμη σαν να του κάνανε λοβοτομή??? Θα ξεχάσει το μπαμπά της και δεχτεί το Στεφανο???Προχειρότητα για να εξηπυρετηθει το σενάριο...

Βλέπω μια Νταίζη να εκμεταλλέυεται τους πάντες και αναρωτιέμαι τι προτυπο είναι η μελλοντικη πρωταγωνηστρια της σειράς μας.. Κάνει τα πάντα για τα λεφτά,έχει οποιον άντρα θέλει για να τον ξεζουμίσει,παρατησε ενα παιδί,και εγω αυτό πρεπει αν το επικροτώ κάθε απογευμα????Δεν το νομίζω..
Σπόιλερ:
Το οτι θα γίνει και κυρά και αρχοντισσα με εξοργίζει..

Βλέπω μια παρέα να διαλύετα, βλέπω το αγαπημένο μου ζευγάρι να αναλώνεται σε χαζομαρες ενω έχει την πιο ομορφη ιστορία..

Βλέπω βασικά μια σειρά που δεν μου θυμίζει τίπτα αυτό που ξεκίνησα να βλέπω..Θερμή παράληση,όχι αλλο κάψιμο..Δεν αντέχεται...

Οσο και αν αγαπάω τη σειρά όσο και αν αγαπάω τους σεναριογραφος και τους ηθοποιόυς θα έιμαι πολύ αυστηρή λόγω ακριβως αυτης της αγαπης..Αλλα περιμενα να δω και αλλα βλεπω..Το χτεσινο ήταν απλά απαράδεκτο, αν δεν είχε ερμηνεις θα ψηφιζα για πρωτη φορά άθλιο...
Αυτά..Ελπίζω σε κάτι καλύτερο..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:35 pm

Απολαυστικότατοι οι σχολιασμοι σας..Εμένα δεν μου ρχεται να σχολιάσω σκηνή σκηνή μετά απο αυτο πιου είδαμε χτες, με έχουν καλύψει όμως οι συνηθεις ύποπτοι όπως πάντα!! oscar στους γνωστούς!!

Απλά να πω οτι όσο περναει ο καιρός απογοητευομαι για το τι κατάληξη θα εχουμε ..Με ανησυχούσε ο τρίτος κύκλος αλλά απο οτι βλέπω το πρόβλημα έχει ξεκινήσει εδω και πολύ καιρό..
Το ένα λάθος μετά το άλλο..
Φέρνουν κοντά το Μανο με την Ευα αλλά αυτος φευγει και η Ευα τι θα κάνει???Θα το ξεπεράσει στο χαλαρό????Και μέχρι πριν κάποια επεισόδια δεν τον ηθελε δίπλα της,τωρα κανουν πλακιτσα χωρις να χουν λυσει ουσιαστικα θέματα μεταξύ τους.. πολύ πρόχειρο για να ικανοποιησει και μόνο..
Σπόιλερ:
Τις γελοιότητες περί νέου έρωτα δεν θελω καν αν τις αναλύσω

Βλέπουμε τη Νεφελίτσα να μπαίνει ανάμεσ στον απόλυτο, πολλόι απο μας το χαίρονται και αναμεσα τους και εγω φυσικα,αλλά αυτο με κάνει να σκεφτομαι πώς θα καλυφτει αυτό το κενό του χρόνου...Το Νεφελάκι έτσι απλά θα αλλαξει γνωμη σαν να του κάνανε λοβοτομή??? Θα ξεχάσει το μπαμπά της και δεχτεί το Στεφανο???Προχειρότητα για να εξηπυρετηθει το σενάριο...

Βλέπω μια Νταίζη να εκμεταλλέυεται τους πάντες και αναρωτιέμαι τι προτυπο είναι η μελλοντικη πρωταγωνηστρια της σειράς μας.. Κάνει τα πάντα για τα λεφτά,έχει οποιον άντρα θέλει για να τον ξεζουμίσει,παρατησε ενα παιδί,και εγω αυτό πρεπει αν το επικροτώ κάθε απογευμα????Δεν το νομίζω..
Σπόιλερ:
Το οτι θα γίνει και κυρά και αρχοντισσα με εξοργίζει..

Βλέπω μια παρέα να διαλύετα, βλέπω το αγαπημένο μου ζευγάρι να αναλώνεται σε χαζομαρες ενω έχει την πιο ομορφη ιστορία..

Βλέπω βασικά μια σειρά που δεν μου θυμίζει τίπτα αυτό που ξεκίνησα να βλέπω..Θερμή παράληση,όχι αλλο κάψιμο..Δεν αντέχεται...

Οσο και αν αγαπάω τη σειρά όσο και αν αγαπάω τους σεναριογραφος και τους ηθοποιόυς θα έιμαι πολύ αυστηρή λόγω ακριβως αυτης της αγαπης..Αλλα περιμενα να δω και αλλα βλεπω..Το χτεσινο ήταν απλά απαράδεκτο, αν δεν είχε ερμηνεις θα ψηφιζα για πρωτη φορά άθλιο...
Αυτά..Ελπίζω σε κάτι καλύτερο..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:36 pm

Δεν ξέρω τι έγινε και δημοσιεύτηκε δύο φορές... :?: :?: scratch
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή