Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_rcap 17% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_rcap 20% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_rcap 13% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_lcap28%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_rcap 28% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Vote_rcap 15% 
[ 11 ]

Σύνολο Ψήφων : 75

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Empty Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 6:16 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:01 pm

Λοιπον κανω μια αλλαγη στο τροπο που σχολιάζω

Ασπάστηκα…

1.Λουκας-Νόρα-Μάνο:Είχε που φαση που την ψιλοεπέφτε ο Μάνος στη Νόρα και ο Λουκάς γινόταν τούρμπο! Αλλά πάλι κατι ψιλα μας είπε ο Μάνος
2.Χρηστος-Στέφανος:Το ομολογησε ότι σάστισε μπροστα στην ερωτηση του Λουκά για την οικονομικη τους κατάσταση τότε ο Στεφανος….
Στέφανος:<<Τρέμω μη δω δικους μου ανθρωπους αλλιώς..>> προφητικη κουβεντα οεο…οι δικοι σου όταν σε δουν αλλιως να δουμε πως θα αντιδρασουν…
3.Νικόλας-Νορα-Δαφνη-Λουκάς:Πως γίνεται να ναι πάντα μέσα σε όλα ο Μάνος? Μου άρεσε η κουβεντα τους. Αχ αυτή η Εδεμ ακομα τον καίει το Λουκακο μου!
Αχ πως φαινεται ο βοηθος του ανωδυνου με τις ανασούλες…
4.Λουκάς-Νόρα στο γραφειο:Καλα ο ενας συμπληρώνει τον άλλο στο συλλογισμό του άλλου.
Λουκάς:<< μικρο κοκκινομαλλικο κουφετακι μου>> inlove inlove
5.Σταυριδης-Στεφανος: Στεφανακο μου δεν υποψιάστηκε εσένα…
6.Μανος-Ευα:Σαν μαθητούδια στο παγκακι…Μανο όλο λες ότι έχεις αλλάξει…απόδειξε το λοιπόν…Στο φιλι τους τα παιδια έκαναν ουυυυυ απο πίσω το ακουσατε και σεις?
7 Σκηνη στο γραφειο:Πω πω πάθος και φιλάκια τέλεια!!Νικολα ζηλεύουμε??? Τυφλα να χει ο Βεζουβιος μπροστα στα παιδια μας:!!! Λιωσαμε και μας άρεσε τρελά!!!!
8.Αντιγόνη-Στεφανος: Δεν σου λεει καλε για τη διαθηκη που να σκάσεις ναι ναι ναι κλάψε Στεφανάκο τωρα….Μανα σου είναι αμα θέλει στο αλλάζει ξανά.. Υποκριτικά άψογη η Στέλλα Παπαδημητρίου!
9.Λουκάς-Νόρα μετα την έκρηξη:<<το παιζεις Ρουσσος στη θέση του Ρούσσου..>>Νίκη που είσαι??
10.Κοριτσοπαρεα-Άγγελος:Τι γλυκια σκηνουλα και μετα που συζητουσαν τα κοριτσια μας μονα τους!!!!!!!
Νόρα:<<Στο δευτερο (ραντεβού) θα παιξουν και το γιατρό>> gelio
11.Ρούσσος-Λουκάς:Σας εχω πει πόσο μου αρεσουν οι κοινες σκηνές τους??
12.Τον Σταυριδη που τις παρακουλουθει στενά!!!!!

Σπάστηκα….

1.Λουκάς-Νόρα-Νικόλας-Δαφνη:Εχει παρανοησει τελειως ο Νικόλας στο θεμα του υπνου
2.Πατσοζευγαρο:Τι θα γινει τωρα κάθε μερα καλημέρα με σκηνές τους στο σπιτι του Λουκακου μου?? vomit Μακακο - μαγνήτης λέγεται αγόρι μου αυτό…Λιγο γρηγορα δεν ξεχασε τη Νόρα ο Μητσάρας με το τσιρλί μπουρνούζι? Κοριτσια η Νταίζη κρατήστε σημειώσεις τυλίγματος χάπατου….Δεν αντέχονται άλλο παλινδρόμηση έρχεται τη νιώθωvomit
3.Καρτάλαινα-Οχιά:Καλα το ψέμα στο στόμα της το χει….
4.Αμαλια-Μελιτα:Ας πάει να του μιλήσει του Πέτρου να φάει τα μούτρα της….πάει η φλάντζα της Μελίτας κάηκε….Συνέχεια….
5.Μελίτα-Ρούσσος:Να το βγαζουμε γλωσσιτσα στο μπαμπα…Πετρο δεν θελει προστασια αφηστε τη να φαει τα μουτρα της το φωναζω τόσο καιρό…! Και αν το σχεδιο του Στεφανου συνεχιζεται ακομα υπογείως…?
6.Οχιά-ανθοδεσμη χάπατου:Εμετικη απλά
7.Πατσοζευγαρο:Αχου κατι δεν μου αρεσει…πολύ τους βλέπυμε τωρα τελευταία..πότε πρόλαβε να τον αγαπήσει τον Μητσάρα? Λιαξ και φιλι εμετικο…οιμε οιμεεε

Ψηφιζω Πολύ καλό γιατι πόση οχια και πατσοζευγαρο να αντεξω η δόλια?

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
Siga...

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:03 pm

loukitsa έγραψε:Λοιπον κανω μια αλλαγη στο τροπο που σχολιάζω

Ασπάστηκα…

1.Λουκας-Νόρα-Μάνο:Είχε που φαση που την ψιλοεπέφτε ο Μάνος στη Νόρα και ο Λουκάς γινόταν τούρμπο! Αλλά πάλι κατι ψιλα μας είπε ο Μάνος
2.Χρηστος-Στέφανος:Το ομολογησε ότι σάστισε μπροστα στην ερωτηση του Λουκά για την οικονομικη τους κατάσταση τότε ο Στεφανος….
Στέφανος:<<Τρέμω μη δω δικους μου ανθρωπους αλλιώς..>> προφητικη κουβεντα οεο…οι δικοι σου όταν σε δουν αλλιως να δουμε πως θα αντιδρασουν…
3.Νικόλας-Νορα-Δαφνη-Λουκάς:Πως γίνεται να ναι πάντα μέσα σε όλα ο Μάνος? Μου άρεσε η κουβεντα τους. Αχ αυτή η Εδεμ ακομα τον καίει το Λουκακο μου!
Αχ πως φαινεται ο βοηθος του ανωδυνου με τις ανασούλες…
4.Λουκάς-Νόρα στο γραφειο:Καλα ο ενας συμπληρώνει τον άλλο στο συλλογισμό του άλλου.
Λουκάς:<< μικρο κοκκινομαλλικο κουφετακι μου>> inlove inlove
5.Σταυριδης-Στεφανος: Στεφανακο μου δεν υποψιάστηκε εσένα…
6.Μανος-Ευα:Σαν μαθητούδια στο παγκακι…Μανο όλο λες ότι έχεις αλλάξει…απόδειξε το λοιπόν…Στο φιλι τους τα παιδια έκαναν ουυυυυ απο πίσω το ακουσατε και σεις?
7 Σκηνη στο γραφειο:Πω πω πάθος και φιλάκια τέλεια!!Νικολα ζηλεύουμε??? Τυφλα να χει ο Βεζουβιος μπροστα στα παιδια μας:!!! Λιωσαμε και μας άρεσε τρελά!!!!
8.Αντιγόνη-Στεφανος: Δεν σου λεει καλε για τη διαθηκη που να σκάσεις ναι ναι ναι κλάψε Στεφανάκο τωρα….Μανα σου είναι αμα θέλει στο αλλάζει ξανά.. Υποκριτικά άψογη η Στέλλα Παπαδημητρίου!
9.Λουκάς-Νόρα μετα την έκρηξη:<<το παιζεις Ρουσσος στη θέση του Ρούσσου..>>Νίκη που είσαι??
10.Κοριτσοπαρεα-Άγγελος:Τι γλυκια σκηνουλα και μετα που συζητουσαν τα κοριτσια μας μονα τους!!!!!!!
Νόρα:<<Στο δευτερο (ραντεβού) θα παιξουν και το γιατρό>> gelio
11.Ρούσσος-Λουκάς:Σας εχω πει πόσο μου αρεσουν οι κοινες σκηνές τους??
12.Τον Σταυριδη που τις παρακουλουθει στενά!!!!!

Σπάστηκα….

1.Λουκάς-Νόρα-Νικόλας-Δαφνη:Εχει παρανοησει τελειως ο Νικόλας στο θεμα του υπνου
2.Πατσοζευγαρο:Τι θα γινει τωρα κάθε μερα καλημέρα με σκηνές τους στο σπιτι του Λουκακου μου?? vomit Μακακο - μαγνήτης λέγεται αγόρι μου αυτό…Λιγο γρηγορα δεν ξεχασε τη Νόρα ο Μητσάρας με το τσιρλί μπουρνούζι? Κοριτσια η Νταίζη κρατήστε σημειώσεις τυλίγματος χάπατου….Δεν αντέχονται άλλο παλινδρόμηση έρχεται τη νιώθωvomit
3.Καρτάλαινα-Οχιά:Καλα το ψέμα στο στόμα της το χει….
4.Αμαλια-Μελιτα:Ας πάει να του μιλήσει του Πέτρου να φάει τα μούτρα της….πάει η φλάντζα της Μελίτας κάηκε….Συνέχεια….
5.Μελίτα-Ρούσσος:Να το βγαζουμε γλωσσιτσα στο μπαμπα…Πετρο δεν θελει προστασια αφηστε τη να φαει τα μουτρα της το φωναζω τόσο καιρό…! Και αν το σχεδιο του Στεφανου συνεχιζεται ακομα υπογείως…?
6.Οχιά-ανθοδεσμη χάπατου:Εμετικη απλά
7.Πατσοζευγαρο:Αχου κατι δεν μου αρεσει…πολύ τους βλέπυμε τωρα τελευταία..πότε πρόλαβε να τον αγαπήσει τον Μητσάρα? Λιαξ και φιλι εμετικο…οιμε οιμεεε

Ψηφιζω Πολύ καλό γιατι πόση οχια και πατσοζευγαρο να αντεξω η δόλια?

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
Siga...

Τέλειος ο καινούριος σχολιασμός!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:05 pm

Ψ'ηφισα άσχημο με όση επιείκια μου άφησε το σημερινό!

Σιχάθηκα να βλέπω συνέχεια τη Νταίζη και σαν να μην έφτανε αυτό σήμερα όλη μέρα ασχολούμασταν με το Στέφανο που κρέμεται απο το βρακί της μάνας του! Έλεος!!!

Τέλος..... ήμαρτον!!!! Απλά ήμαρτον!!! Τι σας έκαναν οι Νόρα-Λουκάς? Τόσο πολύ σας χαλάει που τους αγαπάει ο κόσμος??? Θέλετε να περάσετε καινούριους πρωταγωνιστές και θάβετε έτσι άσχημα τους παλιούς!

Σιχάθηκα την ώρα και τη στιγμή που άνοιξα την τηλεόραση όταν είδα τη Νόρα και το Λουκά να κάνουν σαν 15χρονα που δεν μπορούν να ελέγξουν τις ορμές τους!!! Συγνώμη αγαπημένα μου λουκανοράκια αλλα δεν ειναι αυτοί οι χαρακτήρες που αγάπησα! Αυτοί που αγάπησα ήξεραν να ξεχωρίζουν τις στιγμές και δεν χουφτώνονταν σε κάθε ευκαιρία!

Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται κι ο παπάς δε λένε??? Λίγες γλύκες είναι τέλειες τόσες πολλές και σε τόσο άκυρες στιγμές είναι εντελώς χάλια!!!

Κρατώ απο το επεισόδιο τον κόσμο που ζητωκραύγαζε την ώρα που φιλήθηκε ο Μάνος με την Εύα! Αν ήμουν παρούσα πιθανόν να είχα την ίδια αντίδραση, τότε δεν θα ήξερα τι κοροιδία πέφτει!!!

Αποχαιρέτα τη την Εδέμ που χάνεις Τζίνα!

Άσχημο λοιπόν και πολύ του είναι!!!

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:07 pm

Τα μυστικά της τατανιάς επεισόδιο 2
Να μας ζήσει η Νταιτζούλια βρε!!!!!!!!!!!!!!!
Χειρότερο κάψιμο απο αυτό έχουν; Τι είναι αυτός ο τρόπος που παρουσιάζουν το Λουκά και τη Νόρα; Γιατί εγώ νόμιζα οτι αυτοί οι δύο μου είχαν συστηθεί δικηγόροι και σκεπτόμενα άτομα.
Τελικά ίσως πρέπει να βλέπω μόνο τα τρέιλερ.
Ότι άξιζε απ το επεισόδιο ήταν η σκηνή του Μάνου με την Εύα.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:08 pm

Τί να πω πλέον ...... Απογοητεύομαι κάθε μέρα και περισσότερο ... Κοιτάζω αν το σηματάκι στην τηλεόραση μου λέει Mega ή αν βλέπω κάτι άλλο .....

Να πω για την κατά τ΄άλλα υπέροχη σκηνή του Μάνου και της Εύας, που μου τη βγάζουν ξινή ξέροντας ότι δε θα εκπληρωθούν οι υποσχέσεις του .... Snif

ή

να πω για το πόσο φτηνούς κατάντησαν τη Νόρα και το Λουκά στο σημερινό επεισόδιο .....
Μόνο που δεν καβάλησαν το γραφείο μπροστά στη Δάφνη και το Νικόλα ....

Αφού πήρα τηλ. τη Τζίνα στις δεύτερες διαφημίσεις και αναρωτιόμασταν τί βλέπουμε .....

Αίσχος .... Απογοητεύομαι απίστευτα ...... (( ((

Έχει επεξεργασθεί από τον/την giouli_edem στις Παρ Ιουν 11, 2010 8:10 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 386 - Ημερομηνία 11-06-2010 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:10 pm

Δεν ξέρω αν καταλάβατε ο Στέφανος ήρθε για να εκδικηθεί,αλλά είδε την Μελίτα του ήρθε νταμπλάς σήκωσε χέρια ψηλά φώναξε ερωτευτηκα κ έγινε λαπάς! gelio Τώρα όμως ξύπνησε κ θα τους πάρει όλους ο διαολος! Τι μου λέτε τώρα ότι το θύμα ξύπνησε? Θα τον δούμε να κυνηγάει την μαμά κ να τρέχει πίσω από την απόλυτη αγάπη του να την πείσει ότι είναι θύμα? Ε όχι το έχω ξαναδεί το εργάκι κ μάλιστα με τον ίδιο ηθοποιό κ με μία παρτενέρ ΘΕΑ! Τον ήθελα απόλυτα κακό,ήθελα όλα αυτά να είναι δικά του σχέδια!Δεν τον ήθελα ερωτευμένο λάπα κ μάλιστα με κάποια που είναι λίγη πολύυυυυυ λίγη!Τέλος κ ο ρόλος του Στέφανου! Είναι άδικο κ κρίμα!

Σαν τηλεθεάτρια νιώθω τυχερή που βλέπω τρυφερές χαλαρές σκηνές με Μπέλλο-Νταίζη! Επιτέλους το κοριτσάκι βρήκε το άλλο της μισό! vomit

Ελεος! Πέρυσι τέτοιο καιρό ο Μάνος έλεγε τα ίδια λόγια στην Εύα! Δλδ ο Μάνος ζητάει από την Εύα να το πάνε από την αρχή της λέει μεγάλα λόγια για να της πει σε 2 μέρες φευγω? Πόση κοροιδία πια?

Είχα άλλη μια τύχη σήμερα είδα την ώριμη Μελίτα! Ε όχι δεν θέλω τον Στέφανο να τρέχει πίσω από μια ηλίθια! ΕΛΕΟΣ ΣΏΣΤΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΞΕΝ-ΕΡΩΤΑ!

Νόρα-Λουκάς-Μάνος σε μεγάλα κέφια! Καταπληκτική σκηνή!

Νόρα-Λουκάς Ετσι θέλω να τους βλέπω να βάζουν το μυαλό να δουλευει,αλλα κ γουτσου, γουτσου! ΑΓΑΠΩ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ!

Ο Αγγελος είναι τρέλα κ τα κορίτσια υπέροχα!

Aσχημο από μένα κ πολύ του είναι!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την DESPOINA στις Παρ Ιουν 11, 2010 8:17 pm, 2 φορές συνολικά
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:11 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ψ'ηφισα άσχημο με όση επιείκια μου άφησε το σημερινό!

Σιχάθηκα να βλέπω συνέχεια τη Νταίζη και σαν να μην έφτανε αυτό σήμερα όλη μέρα ασχολούμασταν με το Στέφανο που κρέμεται απο το βρακί της μάνας του! Έλεος!!!

Τέλος..... ήμαρτον!!!! Απλά ήμαρτον!!! Τι σας έκαναν οι Νόρα-Λουθκας? Τόσο πολύ σας χαλάει που τους αγαπάει ο κόσμος??? Θέλετε να περάσετε καινούριους πρωταγωνιστές και θάβετε έτσι άσχημα τους παλιούς!

Σιχάθηκα την ώρα και τη στιγμήπου άνοιξα την τηλεόραση όταν είδα τη Νόρα και το Λουκά να κάνουν σαν 15χρονα που δεν μπορούν να ελέγξουν τις ορμές τους!!! Συγνώμη αγαπημένα μου λουκανοράκια αλλα δεν ειναι αυτοί οι χαρακτήρες που αγάπησα! Αυτοί που αγάπησα ήξεραν να ξεχωρίζουν τις στιγμές και δεν χουφτώνονταν σε κάθε ευκαιρία!

Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται κι ο παπάς δε λένε??? Λίγες γλύκες είναι τέλειες τόσες πολλές και σε τόσο άκυρες στιγμές είναι εντελώς χάλια!!!

Κρατώ απο το επεισόδιο τον κόσμο που ζητοκραύγαζε την ώρα που φιλήθηκε ο Μάνος με την Εύα! Αν ήμουν παρούσα πιθανόν να είχα την ίδια αντίδραση, τότε δεν θα ήξερα τι κοροιδία πέφτει!!!

Αποχαιρέτα τη την Εδέμ που χάνεις Τζίνα!

Άσχημο λοιπόν και πολύ του είναι!!!

Εν μέρει συμφωνώ αλλα τα φιλια Λουκά και Νόρας ήταν όαση για μενα μεσα στα υπόλοιπα που είδαν τα ματακια μου vomit

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:11 pm

Πρέπει αν το παρουμε απόφαση..τα Μυστικά οπως τα ξέρουμε τελειώσανε... Θα ασχολούμαστε με τη Νταίζη,την Αντιγόνη και τις μηχανορραφίες της,τον απόλυτο και αντε και καμια ερωτική σκηνή Νόρας,Λουκάς γιατί πουλάει...

Εγώ το ψηφίζω μέτριο το σημερινό...Λίγα πράγματα μου άρεσαν αλλά αφου συνεχιζουν και μ αρέσουν σκηνές δεν παραπονιέμαι..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:12 pm

Αααα και κάτι ακόμα που ξέχασα! Η Μελίτα είπε ότι ο πατέρας της δηλητηριάζει την ευτυχία της??? Ήταν ευτυχισμένη καλε??? Κοιτα που δεν το είχα καταλάβει gelio

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:13 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Αααα και κάτι ακόμα που ξέχασα! Η Μελίτα είπε ότι ο πατέρας της δηλητηριάζει την ευτυχία της??? Ήταν ευτυχισμένη καλε??? Κοιτα που δεν το είχα καταλάβει gelio

Εγώ πάλι καθε φορά που τη βλέπω νομίζω οτι θα της τρέξουν μυξούλες απ τα δάκρυα.
Φαίνεται έτσι την καταλαβαίνει την ευτυχία αυτή. gelio

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:14 pm

ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ. ΠΡΩΤΟΝ ΜΟΥ ΛΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ. Ο ΜΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ Η ΕΥΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΧΡΙΣΤΟ. Ο ΜΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΕΝΝΟΕΙ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΑΛΛΑΓΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΣ ΕΝΝΟΕΙ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ. ΜΙΛΑΕΙ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΣ. ΕΥΑ ΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΑΡΠΑΞΤΟΝ. ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΑ ΑΣΤΕΙΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥ ΝΟΡΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΑ. ΞΥΠΝΑ ΣΤΕΦΑΝΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΜΑΝΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΟ. ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΕΡΟΣ- ΛΥΤΡΑΣ ΙΔΙΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑΙΡΙΑΞΑΝ. ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑΝ ΤΟΝ ΛΑΖΑΡΙΔΗ. ΛΟΥΚΙΤΣΑ ΚΑΤΣΑΡΟ ΥΠΟΘΕΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΕΠΙΔΗ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΞΑΝΑΕΒΑΛΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΕΒΛΕΠΑ ΜΑΝΟ ΕΥΑ ΝΑ ΦΙΛΙΕΤΕ.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την ksanthi στις Παρ Ιουν 11, 2010 8:21 pm, 2 φορές συνολικά

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:15 pm

μπέλλος-νταίζη:ο greek lover.... gelio <έχω δουλειά ρε μωρό>gelio θα πεθάνω από τα γέλια σήμερα....δεν μπορώώώ.... gelio

μελίτα-πέτρος:μια χαρά του μίλησε η μελίτα....τι θα γίνει τώρα....τη χαρτορίχτρα θα παίζουμε;;;;αν έχεις αποδείξεις μίλα...αν όχι τι να κάνει και η άλλη;;;;να του πει<στέφανε χωρίζουμε...ο πατέρας μου διαισθάνεται ότι δεν είσαι αυτός που φαίνεσαι>
πάντως ρούσσος-λιάκουρας και το νεφελάκι μπορούσαν να κάνουν οικογενειακή επιχείρηση....<ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΤΑΡΩ 24ωρες το 24 ώρο>
με τόσο ένστικτο πια.....

εύα-μάνος:ρε εύα....να σου πω....να σε φιλήσει θέλει ο άνθρωπος όχι να σε δείρει....τι φάτσα ήταν αυτή που είχες;;;;;
και τώρα που το θυμήθηκα....άκαρδη μάνα η εύα...σα δε ντρέπεται που παράτησε το νεογέννητο και πήγε ραντεβουδάκι...φτου σου εύα....

εύα-δάφνη-νόρα ή αλλιώς οι 3 χάριτες(μπεμπεκα η αγγέλα gelio ):ρε η δάφνη υποσυνείδητα γουστάρει το στέφανο....τέτοια χολή προς τι μελίτα δεν εξηγείται διαφορετικά...και αν συνδέσω το <να δει και η εύα τη γλύκα>τον γλυκοκοιτούσε από τότε....
ε....πια...τι σε νοίαζει μαρή εσένα αν θα τον παρηγορήσει η μελίτα....που αν τον παρηγορούσε καλά θα ήταν...αλλά που....ακόμα και ο μπέλλος.....και εμείς τίποτα.....
άντε κοίτα εσύ τον άνδρα σου που το μόνο που έχει στο μυαλό του είναι ο ύπνος και άσε τη μελίτα με το στέφανο....δάφνη.... Fskl

στέφανος-αντιγόνη:
πάντως αν ήταν μητέρα μου η καρτάλω-μακρυά από εμένα τέτοιο κακό-και άκουγα όσα του έλεγε σήμερα αν είχε πειστεί ότι δεν ξέρει τίποτα τότε θα ήμουν σίγουρη ότι πρόκειται για τρελή....
ό,τι της κατέβαινε του το έλεγε....

νόρα-λουκάς:απορώ κάθε μέρα μαζί είναι.....από το πρωί μέχρι το βράδυ..δεν μπορούν να συγκρατηθούν λίγο μπροστά στους άλλους;;;;;
όσο με τη διαθήκη μου αρέσει που ακόμα το ψάχνουν....το πάνε από εδώ το πάνε από εκεί δεν καταλήγουν και πουθενά και μαζί με αυτούς και εμείς....

στέφανος:εντάξει δεν ξέρει τίποτα...βεβαιώθηκα...ούτε κρύβει κάτι...μετά τις αποκαλύψεις όμως ποιος είδε το θεό...(κυριολεκτώ τώρα :Heart1) και δεν τον φοβήθηκε...
υγ.τι κούκλος που ήταν στη σκηνή με το χρήστο.... inlove

στέφανος-μελίτα-αμαλία
:γιατί ρε αμαλία;;;;;ΓΙΑΤΙ;;;;; Synelthe πες του τι ξέρεις.....μίλααααα....μίλααα και εσύ μελίτα....βρε κακό που πάθαμε....τους κόλλησε η μουγγή...το αμίλητο νερό ήπιαν οικογενειακώς.... slap
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:15 pm

Clarabelle έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Αααα και κάτι ακόμα που ξέχασα! Η Μελίτα είπε ότι ο πατέρας της δηλητηριάζει την ευτυχία της??? Ήταν ευτυχισμένη καλε??? Κοιτα που δεν το είχα καταλάβει gelio

Εγώ πάλι καθε φορά που τη βλέπω νομίζω οτι θα της τρέξουν μυξούλες απ τα δάκρυα.
Φαίνεται έτσι την καταλαβαίνει την ευτυχία αυτή. gelio

Νεα διάσταση στον όρο ευτυχία...

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:16 pm

ksanthi έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.

Αν αναφέρεσαι σε μενα ksanthi ξαναδες τη σκηνή ο κόσμος που παρακολουθούσε γύρισμα (λόγω που ήταν σε ανοιχτό χώρο το γύρισμα) ξετρελάθηκε απο τη χαρά του με το φιλί και φάνηκε! Ζητωκραύγαζαν απο πίσω!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Παρ Ιουν 11, 2010 8:17 pm, 1 φορά

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:17 pm

ksanthi έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ. ΠΡΩΤΟΝ ΜΟΥ ΛΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ. Ο ΜΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ Η ΕΥΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΧΡΙΣΤΟ. Ο ΜΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΕΝΝΟΕΙ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΑΛΛΑΓΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΣ ΕΝΝΟΕΙ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ. ΜΙΛΑΕΙ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΣ. ΕΥΑ ΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΑΡΠΑΞΤΟΝ. ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΑ ΑΣΤΕΙΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥ ΝΟΡΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΑ. ΞΥΠΝΑ ΣΤΕΦΑΝΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΜΑΝΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΟ. ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΕΡΟΣ- ΛΥΤΡΑΣ ΙΔΙΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑΙΡΙΑΞΑΝ. ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑΝ ΤΟΝ ΛΑΖΑΡΙΔΗ

ήταν ουυ του θαυμασμου όχι ουυ της κοροιδιας καλη μου και εγω το άκουσα :cheers:

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:19 pm

Παρατήρησε κανένας άλλος οτι σήμερα δύο φορές αναφέρθηκε το αεροπορικό δυστύχημα που σκοτώθηκε η Όλγα και είπαν δύο φορές οτι δεν έζησε κανένας άλλος;
Τη βλέπω τη νεκρανάσταση καλώς την την Όλγα. gelio
Γυναίκα είπαν θα εμφανιστεί στη ζωή της Δάφνης.
Μια κι ασχολείται πια η σειρά με τους έρωτες της τρίτης ηλικίας και των πεθαμένων βλέπω τον Ηλία να ξελογιάζεται.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:21 pm

Καλό και από μένα γιατί προχωρά το θέμα και γιατί είχαμε και ωραίες ερμηνείες. Συνοπτικά:

Ο Στέφανος το παίρνει αλλιώς και μου αρέσει. (Επιτέλους, ο Σταύρου που ξέρω και αγαπώ, χρόνια τώρα). "Μας βλέπεις για φτωχούς" και "Μη δω τους ανθρώπους μου αλλιώς" είπε ο κύριος με τα μούσια στο Χρήστο και νομίζω ότι έρχεται η ανατροπή. Θα τα δει κωλυώμενα όταν μάθει και θα ποιος είδε τον Στέφανο και δεν Φοβήθηκε.
Πολύ καλή και έντονη η σκηνή με τον Αστυνόμο και με την Αντιγόνη, κλασσικά!!!

Λουκάς-Νόρα-Μάνος αρχίζουν να ξετυλίγουν το κουβάρι και μας χαρίζουν όμορφες στιγμές.

Μάνος-Εύα σε πρώτο ραντεβού, αλλά με μια Εύα που δεν μασάει πια. Πολύ καλοί όμως και οι δύο.

Ο Μπέλλος γλυκάθηκε και συνεχίζει το "τραγούδι του γάμου" με την ΧΟυάνα Παρθένα 1. Θα συμφωνήσω μαζί σας, ότι Καλαθάς-Πολυχρονίδη δεν το έχουν μαζί. Η Νταίζη συνεχίζει να τους παίζει, αλλά θα το βρει και αυτή προσεχώς!!!! Υπέροχο το βλέμμα της στην τελευταία σκηνή με την Αντιγόνη.

Ο νεαρός πρίγκιπας πάλι μας λίγωσε, δεν έχω λόγια είναι κουκλάκι!!! Love!

Και για Φινάλε, η Χουάνα η Παρθένα με τα Μαύρα. Πήγε το κατινάκι, με νέες λέξεις να βγάλει γλώσσα στον μπαμπά για το "Φερέφωνο". Που ο κακός Μπαμπάς, κατηγορεί τον "ανθρώπο" της. (γιατί ναι 4 σφουγγαρίσματα και η διαρκώς επαναλαμβανόμενη ατάκα "μωρό μου", καθιστούν τον ορισμό "ΆΝθρωπό μου") Ζήσαμε να το ακούσουμε και αυτό. Και μετά γύρισε να κάνει νταντά και τη Μανούλα, αφού αυτή ξέρει τι είναι καλό για το Φουντούκι πρώτα από όλα και μετά για το Νεφελάκι.
Επίσης σήμερα είχαμε και νέα καινοτομία, φτάσαμε σε οργασμό μόλις άνοιξε η πόρτα. Εύγε.

Η Δε Αμαλία, δικαίως κρατά τα σκήπτρα της αρχικατίνας. Ο Στέφανος ρωτά με απόγνωση, αν όντως αληθεύει η φήμη περί σχέση Αντιγόνης-Λύτρα (εξαιρετικό το βλέμμα του) και η Τιτανομέγιστη Κατίνα απαντά "Πάνω στα νεύρα μου το είπα, όταν έχω νεύρα ανοίγω το στόμα μου και δεν ξέρω τι λέω" Η Μάνα ανοίγει το στόμα, η κόρη ανοίγει το μπούτι, ευκολία στα ανοίγματα έχουν στο Ρουσσέικο, να το κοιτάξουν τα κορίτσια!!!

oscar σε Κατρανίδη,Παπαδημητρίου,Κασσανδρινό,Σταύρου και στον Μπέμπη!!!

Εν αναμονή, καλό μας Σαββατοκύριακο
Σας φιλώ Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:22 pm

Λοιπον ξεκιναω με οσα με χαλασαν γιατι ειναι και περισσοτερα!

Δεν μου αρεσαν:

-Η Νταιζαρα με το Μητσουλα!Νιωθω οτι γινονται πρωταγωνιστικο ζευγαρι απο το πουθενα με κατι σκηνες τεραστιων διαστασεων που βαριεμαι απιστευτα και που δεν μου προσφερουν ΤΙΠΟΤΑ!!!Δεν αντεχω την κατασταση αυτη αλλο! 🇳🇴

-Η Μελιτα!Θεε μου ποσο θα κατρακυλησει πια!Εχει βαλει παρωπιδες,δεν ακουει τιποτα και δεν καταλαβαινει ουτε τα στοιχειωδη!Για αλλη μια φορα φερεται ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ στον πατερα της!

-Ο Λουκας & η Νορα στο γραφειο!Οταν ξεκινησε η σκηνη με φιλια περιμενα να δω κατι καλο και απογοητευτηκα!Η Δαφνη και ο Νικολας μιλουσαν σοβαρο για ενα ζητημα που τους αφορα και τα ΛουκοΝορακια σαλιαριζαν συνεχως σαν να μην ηξεραν ποτε επρεπε να σταματησουν!Ο Λουκας και η Νορα δεν ειναι ετσι! ((

-Τα ψεματα της Αντιγονης περι διαθηκης και λεφτων!Κουραστηκα πια ολο τα ιδια και τα ιδια!!!

Μου αρεσαν:

-Η πρωτη σκηνη με Μανο-Λουκα-Νορα!Και ενδιαφερουσα και με χιουμορ!Τα πειραγματα του Μανου στη Νορα που εκνευρισαν το Λουκα μου θυμησαν καποια παλιοτερα σεναρια της Νικης! Razz

-Η σκηνουλα των κοριτσιων πανω απο το μωρακι και το κους-κους μετα! Hug

-Ο Μανος & η Ευα!Τρελαθηκα με αυτη τη σκηνη!Θεωρω οτι ηταν απο τις καλυτερες που εχουμε δει τελευταια! : respect : Ειδα και ενα δειγμα της συζητησης που αποζητω τοσο καιρο που με ικανοποιησε!Οσο για το φιλι....ΕΛΙΩΣΑ! Heart2 Οι γυρω-γυρω που φωναζαν ηταν ολα τα λεφτα(εγω χειροτερα θα εκανα!)
Βεβαια ειδικα μετα απο αυτη τη σκηνη που ειδα τον Μανο τοσο αποφασισμενο δεν μπορω να δεχτω οτι ξαφνικα θα σηκωθει να φυγει αλλα τελος παντων!Ξυλα-Μπουγιουρης για oscar

Αυτα απο εμενα!Για μενα το επεισοδιο συνολικα ηταν βαρετο και αν δεν ηταν η σκηνη που ανελυσα τελευταια μετριο θα το ψηφιζα!Απλα καλο τωρα! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:26 pm

Παρεπιπτόντως η Αντιγόνη βρήκε τοίχο έτσι??? Μέχρι πριν 2 επεισόδια παρακάλαγε την Εύα να γυρίσει και τώρα δεν θέλει ούτε να το σκέφτεται τι θα γινόταν αν άνοιγε η διαθήκη? Δηλαδη πριν 2 επεισόδια δεν ήξερε δηλαδή το περιεχόμενο? Δουλευόμαστε και μεταξύ μας??? Ξέρουμε ότι οι σεναριογράφοι δεν γράφουν δίπλα δίπλα αλλα καλό είναι να ρίχνουν και κάνα τηλέφωνο να υπάρχει μια άλφα συνεννόηση!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:27 pm

DESPOINA έγραψε:Δεν ξέρω αν καταλάβατε ο Στέφανος ήρθε για να εκδικηθεί,αλλά είδε την Μελίτα του ήρθε νταμπλάς σήκωσε χέρια ψηλά φώναξε ερωτευτηκα κ έγινε λαπάς! gelio Τώρα όμως ξύπνησε κ θα τους πάρει όλους ο διαολος! Τι μου λέτε τώρα ότι το θύμα ξύπνησε? Θα τον δούμε να κυνηγάει την μαμά κ να τρέχει πίσω από την απόλυτη αγάπη του να την πείσει ότι είναι θύμα? Ε όχι το έχω ξαναδεί το εργάκι κ μάλιστα με τον ίδιο ηθοποιό κ με μία παρτενέρ ΘΕΑ! Τον ήθελα απόλυτα κακό,ήθελα όλα αυτά να είναι δικά του σχέδια!Δεν τον ήθελα ερωτευμένο λάπα κ μάλιστα με κάποια που είναι λίγη πολύυυυυυ λίγη!Τέλος κ ο ρόλος του Στέφανου! Είναι άδικο κ κρίμα!

Είχα άλλη μια τύχη σήμερα είδα την ώριμη Μελίτα! Ε όχι δεν θέλω τον Στέφανο να τρέχει πίσω από μια ηλίθια! ΕΛΕΟΣ ΣΏΣΤΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΞΕΝ-ΕΡΩΤΑ!

Μαζί σου μέχρι τελειάς!!! oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:28 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Παρεπιπτόντως η Αντιγόνη βρήκε τοίχο έτσι??? Μέχρι πριν 2 επεισόδια παρακάλαγε την Εύα να γυρίσει και τώρα δεν θέλει ούτε να το σκέφτεται τι θα γινόταν αν άνοιγε η διαθήκη? Δηλαδη πριν 2 επεισόδια δεν ήξερε δηλαδή το περιεχόμενο? Δουλευόμαστε και μεταξύ μας??? Ξέρουμε ότι οι σεναριογράφοι δεν γράφουν δίπλα δίπλα αλλα καλό είναι να ρίχνουν και κάνα τηλέφωνο να υπάρχει μια άλφα συνεννόηση!

Ελα ντε!?Πες τα βρε Τζινα γιατι και μενα μου εκανε εντυπωση!

Απο το κακο στο χειροτερο παμε παντως!Αφου ποσταρα το σχολιασμο διαβασα και τα δικα σας σχολια και βλεπω οτι επικρατει σε ολους απογοητευση!Κριμα.........! ((
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:29 pm

evanna έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Παρεπιπτόντως η Αντιγόνη βρήκε τοίχο έτσι??? Μέχρι πριν 2 επεισόδια παρακάλαγε την Εύα να γυρίσει και τώρα δεν θέλει ούτε να το σκέφτεται τι θα γινόταν αν άνοιγε η διαθήκη? Δηλαδη πριν 2 επεισόδια δεν ήξερε δηλαδή το περιεχόμενο? Δουλευόμαστε και μεταξύ μας??? Ξέρουμε ότι οι σεναριογράφοι δεν γράφουν δίπλα δίπλα αλλα καλό είναι να ρίχνουν και κάνα τηλέφωνο να υπάρχει μια άλφα συνεννόηση!

Ελα ντε!?Πες τα βρε Τζινα γιατι και μενα μου εκανε εντυπωση!

Απο το κακο στο χειροτερο παμε παντως!Αφου ποσταρα το σχολιασμο διαβασα και τα δικα σας σχολια και βλεπω οτι επικρατει σε ολους απογοητευση!Κριμα.........! ((

Ευαννάκι μου αν με το πρώτο φιλί Εύας-Μάνου μετά απο μήνες είμαστε όλοι απογοητευμένοι μπορείς να φανταστείς πόοοοσο άσχημα είναι τα πράγματα! Σήμερα ήταν και πάλι απαλευτο το επεισόδιο! Και είναι και Παρασκευή!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Black rose Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:31 pm

Σήμερα ψηφίζω...άσχημο.

Μάνος-Λουκάς-Νόρα:
Δεν μάθαμε και τίποτα καινούριο...Ζηλίτσες Λουκάκο??

Λ:Με τον αστυνόμο μας λέτε τα ίδια πράγματα...Ειναι τυχαίο αυτό?
Μ:-Όχι διαβαζω τη σκέψη του! gelio

Νικόλας-Δάφνη:
Να τα τα καλά του Στέφανου με τα παράθυρα!!! lol!
Εντάξει παιδιά...Το εμπεδώσαμε...Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ.
ΟΚ.

Χρήστος-Στέφανος:
Αρχίζει να ανοίγει τα ματια του ο Στέφανος...΄

Νταίζη-Μπέλλος:
ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!! Κύριοι βαρεθήκαμε,το έχετε καταλάβει?
Βαρεθήκαμε το Νταιζουλίνι να κάνει τα κολπάκια του και ο IQ περδικιού να τα χάφτει με θέρμη και να νομίζει ότι είναι Ο άντρας.Έλεος.

Αμαλία-Μελίτα-Ρούσσος:
Ρε Μελίτα άκου!Η Αμαλία είναι φανερή σύμμαχος σου.Για να μιλάει κάτι ξέρει.Όπως και ο Ρούσσος.Δεν το κάνουν για να "σου δηλητηριάσουν τη ζωή".Σκέψου και λίγο!

Μάνος-Εύα:
Γλύκες!!! Πολύ μου άρεσαν...κι εκεί που πήγα να τους χαρώ ανάβει με νέον στο μυαλό μου (μή σας πω και με παλαιόν gelio ) η απόφαση των συγγραφέων για την κατάληξη του ζευγαριού...

Έτσι ρε Μάνο.Πάλεψε!

ΦΙΛΙ,ΦΙΛΙ,ΦΙΛΙ,ΦΙΛΙ! Opados1

Νόρα-Λουκάς:
Σεμνάααα!! Μου αρέσουν όταν ζουζουνίζουν αλλά σήμερα μου φάνηκε υπερβολικό και δη με το θέμα που είχε πέσει στο τραπέζι.

Νταίζη-Ανθοκομική έκθεση Κηφισιάς:

vomit

Άσε Νταιζουλίνι...Δεν είναι για το δοντάκια σου η εδεμ...

Εύα-Νόρα-Δάφνη-Άγγελος:
Τι γλυκό μωλάκι!Τι μπέμπης!
Πολύ ωραία σκηνη!Και ναι είναι γνωστό:Θέλουμε μπέμπα.΄

Στέφανος-Αμαλία:
Γιατί η Αμαλία δεν μίλησε??
scratch

υ.γ.Αυτό θεωρείται επεισόδιο τώρα?Πρέπει να είμαι ικανοποιημένη τηλεθεάτρια?
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 8:34 pm

Black rose έγραψε:Σήμερα ψηφίζω...άσχημο.

Μάνος-Λουκάς-Νόρα:
Δεν μάθαμε και τίποτα καινούριο...Ζηλίτσες Λουκάκο??

Λ:Με τον αστυνόμο μας λέτε τα ίδια πράγματα...Ειναι τυχαίο αυτό?
Μ:-Όχι διαβαζω τη σκέψη του! gelio

Νικόλας-Δάφνη:
Να τα τα καλά του Στέφανου με τα παράθυρα!!! lol!
Εντάξει παιδιά...Το εμπεδώσαμε...Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ.
ΟΚ.

Χρήστος-Στέφανος:
Αρχίζει να ανοίγει τα ματια του ο Στέφανος...΄

Νταίζη-Μπέλλος:
ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!! Κύριοι βαρεθήκαμε,το έχετε καταλάβει?
Βαρεθήκαμε το Νταιζουλίνι να κάνει τα κολπάκια του και ο IQ περδικιού να τα χάφτει με θέρμη και να νομίζει ότι είναι Ο άντρας.Έλεος.

Αμαλία-Μελίτα-Ρούσσος:
Ρε Μελίτα άκου!Η Αμαλία είναι φανερή σύμμαχος σου.Για να μιλάει κάτι ξέρει.Όπως και ο Ρούσσος.Δεν το κάνουν για να "σου δηλητηριάσουν τη ζωή".Σκέψου και λίγο!

Μάνος-Εύα:
Γλύκες!!! Πολύ μου άρεσαν...κι εκεί που πήγα να τους χαρώ ανάβει με νέον στο μυαλό μου (μή σας πω και με παλαιόν gelio ) η απόφαση των συγγραφέων για την κατάληξη του ζευγαριού...

Έτσι ρε Μάνο.Πάλεψε!

ΦΙΛΙ,ΦΙΛΙ,ΦΙΛΙ,ΦΙΛΙ! Opados1

Νόρα-Λουκάς:
Σεμνάααα!! Μου αρέσουν όταν ζουζουνίζουν αλλά σήμερα μου φάνηκε υπερβολικό και δη με το θέμα που είχε πέσει στο τραπέζι.

Νταίζη-Ανθοκομική έκθεση Κηφισιάς:

vomit

Άσε Νταιζουλίνι...Δεν είναι για το δοντάκια σου η εδεμ...

Εύα-Νόρα-Δάφνη-Άγγελος:
Τι γλυκό μωλάκι!Τι μπέμπης!
Πολύ ωραία σκηνη!Και ναι είναι γνωστό:Θέλουμε μπέμπα.΄

Στέφανος-Αμαλία:
Γιατί η Αμαλία δεν μίλησε??
scratch

υ.γ.Αυτό θεωρείται επεισόδιο τώρα?Πρέπει να είμαι ικανοποιημένη τηλεθεάτρια?

Ένα oscar στο σχολιασμό σου! Πολύ πιο πετυχημένος απο το επεισόδιο! Όταν είδα το Νικόλα στο παράθυρο σχολιασα ακριβώς το ίδιο με σένα περι Στέφανου! Και περιμενα σοβαρή κουβέντα για τα οικονομικά της οικογένειας αλλα πουυυυυυυυυυυυυ!!! Το έχουμε ξεφτιλίσει το ζήτημα!!!

Αλλο ενα oscar κι αν απαντήσεις όχι στο ΥΓ!

ΘΕΑ!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης