Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λευτέρης Πολίτης

+24
verile_mistika
Caroline
soso
anna90
Clarabelle
manos 4 ever!!
βανια
margaret10
anneliz_333
st@cy
KatsaroYpotheto
Candy Candy
nora1
fotinaki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Ανυπέρ-Βλήτο
loukitsa
sofaki2010
ksanthi
ebelina2007
ΤΖΕΛΑ
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Paparazzi
pythas2010
28 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από βανια Τρι Σεπ 21, 2010 10:06 am

Δεν ξερω αν ηρθε για καλο βεβαια το προσωπο του δνε δειχνει να εχει βαλει σκοπο να κανει κακο στη παρεα της φεγγαροπέτρας το σιγουρο ειναι οτι θα ερθει σε κοντρα με τον ΚΑΡΤΑΛΗ αφου ειναι μπλεγμενος με τα διαμαντια και την κορη του Χατζηβασιλειου -και βεβαια οπου υπαρχει απατη απο πισω ειναι και η ντεζαρα .Τωρα πιο λογικο το βλεπω να κολλαει με τη Ευα δνε ξερω η Δαφνη ειναι τελειως χαπατο εκτος και αν τον καψουρευτει και δειξει οτι θελει να το παρει απο την Ευα οπως της ειχε παρει εκεινη τον Νικολα .Θα δουμε ...αν το προββαλει πολυ θα τον καψει

βανια


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Πεμ Σεπ 23, 2010 3:48 pm

Ο φίλος μας ο Λευτεράκης απ'ότι φαίνεται έχει έρθει για να εκδικηθεί για το θάνατο της γυναίκας του. Οι οικογένειες Χατζηβασιλείου-Καρτάλη είναι άμεσα αναμεμειγμένες σε αυτή την υπόθεση, όπως φάνηκε και από το φλασμπακ. Γι αυτό και προσεγγιζει Εριέττα και Στέφανο, τους έστειλε δε και τα διαμάντια, με τα οποία κάτι παίζει, αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα τι. Το σίγουρο είναι ότι Στέφανος και Εριέττα γνωρίζουν πράγματα γι αυτή την υπόθεση των διαμαντιών και γενικά για το παρελθόν, αλλά δε είναι διατεθειμένοι να ανοίξουν ακόμα τα χαρτιά τους. Τώρα, τι σχέση έχει η παρέα με όλο αυτό, γιατί ο Λευτέης θέλει να τους κάνει κακό, αν θέλει και πώς σχετίζονται οι φεγγαροπετρίτες με την όλη υπόθεση από το παρελθόν δε μπορώ να το φανταστώ... Πιστεύω ότι ο Λευτέρης θα είναι ιδιαίτερα πρόσχαρος και εκδηλωτικός με τη Δάφνη, εκείνη θα τσιμπήσει φυσικά, αν και δε νομίζω ότι θα υπάρξει σχέση, και τελικά νομίζω πως θα ερωτευτεί μόνο την Έυα και αυτό θα αποτελέσει ίσως και τροχοπέδη για τα όποια σχέδιά του...
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 23, 2010 6:21 pm

manos 4 ever!! έγραψε:Ο φίλος μας ο Λευτεράκης απ'ότι φαίνεται έχει έρθει για να εκδικηθεί για το θάνατο της γυναίκας του. Οι οικογένειες Χατζηβασιλείου-Καρτάλη είναι άμεσα αναμεμειγμένες σε αυτή την υπόθεση, όπως φάνηκε και από το φλασμπακ. Γι αυτό και προσεγγιζει Εριέττα και Στέφανο, τους έστειλε δε και τα διαμάντια, με τα οποία κάτι παίζει, αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα τι. Το σίγουρο είναι ότι Στέφανος και Εριέττα γνωρίζουν πράγματα γι αυτή την υπόθεση των διαμαντιών και γενικά για το παρελθόν, αλλά δε είναι διατεθειμένοι να ανοίξουν ακόμα τα χαρτιά τους. Τώρα, τι σχέση έχει η παρέα με όλο αυτό, γιατί ο Λευτέης θέλει να τους κάνει κακό, αν θέλει και πώς σχετίζονται οι φεγγαροπετρίτες με την όλη υπόθεση από το παρελθόν δε μπορώ να το φανταστώ... Πιστεύω ότι ο Λευτέρης θα είναι ιδιαίτερα πρόσχαρος και εκδηλωτικός με τη Δάφνη, εκείνη θα τσιμπήσει φυσικά, αν και δε νομίζω ότι θα υπάρξει σχέση, και τελικά νομίζω πως θα ερωτευτεί μόνο την Έυα και αυτό θα αποτελέσει ίσως και τροχοπέδη για τα όποια σχέδιά του...


Ο Λευτέρης Πολίτης μόνο καλό παιδί δεν θυμίζει
Ας θυμηθούμε οτι έκανε πρώτη εμφάνιση στο χώρο της κατασκήνωσης και οτι μίλησε με κάποιον μάλλον συνεργό
Αυτό μου λέει οτι υπάρχει κάποιο σχέδιο σε εξέλιξη
Πέρα απ το ότι μέχρι τώρα ο ηθοποιός δεν μου κάνει την παραμικρή αίσθηση αυτό το οργανωμένο μάλλον σχέδιο που φαίνεται να εχει με κανει να μη θέλω καν να τον δω δίπλα στην Εύα. Έλεος πια όλοι οι παλαβοί πάνω της.
Ας της φέρουν έναν άντρα που να θέλει αυτή κι όχι κι άλλη μια συν τη μακαρίτισα τρεις. Πολλοί μαζεύονται πάλι.
Μετά απ τα γεγονότα του περασμένου χρόνου αυτό που περιγράφεις είναι μια ακόμη επανάληψη
Είμαι περίεργη να δω πως θα τον μπλέξουν με την παρέα εκτός κι αν έχουν σκοπό να τον ρίξουν στα κρεβάτια με δυο φεγγαροπετρίτισες και νομίζουν οτι αυτό φτάνει

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Παρ Σεπ 24, 2010 4:09 pm

Clarabelle έγραψε:
manos 4 ever!! έγραψε:Ο φίλος μας ο Λευτεράκης απ'ότι φαίνεται έχει έρθει για να εκδικηθεί για το θάνατο της γυναίκας του. Οι οικογένειες Χατζηβασιλείου-Καρτάλη είναι άμεσα αναμεμειγμένες σε αυτή την υπόθεση, όπως φάνηκε και από το φλασμπακ. Γι αυτό και προσεγγιζει Εριέττα και Στέφανο, τους έστειλε δε και τα διαμάντια, με τα οποία κάτι παίζει, αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα τι. Το σίγουρο είναι ότι Στέφανος και Εριέττα γνωρίζουν πράγματα γι αυτή την υπόθεση των διαμαντιών και γενικά για το παρελθόν, αλλά δε είναι διατεθειμένοι να ανοίξουν ακόμα τα χαρτιά τους. Τώρα, τι σχέση έχει η παρέα με όλο αυτό, γιατί ο Λευτέης θέλει να τους κάνει κακό, αν θέλει και πώς σχετίζονται οι φεγγαροπετρίτες με την όλη υπόθεση από το παρελθόν δε μπορώ να το φανταστώ... Πιστεύω ότι ο Λευτέρης θα είναι ιδιαίτερα πρόσχαρος και εκδηλωτικός με τη Δάφνη, εκείνη θα τσιμπήσει φυσικά, αν και δε νομίζω ότι θα υπάρξει σχέση, και τελικά νομίζω πως θα ερωτευτεί μόνο την Έυα και αυτό θα αποτελέσει ίσως και τροχοπέδη για τα όποια σχέδιά του...


Ο Λευτέρης Πολίτης μόνο καλό παιδί δεν θυμίζει
Ας θυμηθούμε οτι έκανε πρώτη εμφάνιση στο χώρο της κατασκήνωσης και οτι μίλησε με κάποιον μάλλον συνεργό
Αυτό μου λέει οτι υπάρχει κάποιο σχέδιο σε εξέλιξη
Πέρα απ το ότι μέχρι τώρα ο ηθοποιός δεν μου κάνει την παραμικρή αίσθηση αυτό το οργανωμένο μάλλον σχέδιο που φαίνεται να εχει με κανει να μη θέλω καν να τον δω δίπλα στην Εύα. Έλεος πια όλοι οι παλαβοί πάνω της.
Ας της φέρουν έναν άντρα που να θέλει αυτή κι όχι κι άλλη μια συν τη μακαρίτισα τρεις. Πολλοί μαζεύονται πάλι.
Μετά απ τα γεγονότα του περασμένου χρόνου αυτό που περιγράφεις είναι μια ακόμη επανάληψη
Είμαι περίεργη να δω πως θα τον μπλέξουν με την παρέα εκτός κι αν έχουν σκοπό να τον ρίξουν στα κρεβάτια με δυο φεγγαροπετρίτισες και νομίζουν οτι αυτό φτάνει

Όντως αυτό που περιγράφω είναι ακόμα μια επανάληψη, αλλά οι ίδιοι οι σεναριογράφοι έδωσαν τέτοιου είδους πληροφορίες..Εξάλλου, δε θα είναι η πρωτη φορά που θα δούμε να επαναλαμβάνονται καταστάσεις, δυστυχώς... Ο Λευτέρης θα εξελιχθεί απ'ότι φαίνεται περίπου όπως και ο Στέφανος..Ήδη η όλη ιστορία θυμίζει τα καλα τα περσινά!
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από anna90 Κυρ Σεπ 26, 2010 6:00 pm

Δεν μου γεμίζει το μάτι ο εν λόγω κύριος....
Άχρωμος και άοσμος.... Όλη τη δόξα την παίρνει ο διάδρομος στον οποιο γυμνάζεται...Και όχι αυτός...
Τουλάχιστον ας είναι μπλεγμένος κάπως και με την παρέα και όχι μόνο με Καρταλέικο και Χατζηβασιλέικο...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από soso Τετ Σεπ 29, 2010 1:33 pm

@manos 4 ever!!,θα συμφωνησω!Κι εγώ καπως έτσι,το κόβω να γίνεται!
Και όντως το 'χουμε όοοοοοοοοοοοοοοολοι ξαναδεί.. livani
Αλλα΄το πολύ περίεργο,είναι ότι ήδη έχει μια σχέση επαγγελματική με την Ευα και δεν παιζει το παραμικρό μεταξύ τους!Πώς ακριβώς θα αρχίσει το στόρυ,5 μήνες αφού,την πρωτοδεί;;??Πόσο "έρωτας" θα 'ναι αυτό;;? livani
Είναι που είναι ένας πρωταγωνιστής,που έχει ψιλοδιχασει (πόσο ευγενική είμαι,ίσως γιατί μ'αρεσει),θα βαλουν και μια ιστορία εντελως ξενερωτη (τουλάχιστον στην αρχή)..λογικό δεν είναι το κοινό να μην ψηθεί και να στρεφεται εντόνως,αλλού;;???
Ασε που παιζει κι ο παραγοντας Δαφνη,και γίνεται πολύπλοκο!Και ο παραγοντας Τεφρα,και γίνεται ανιαρά πολύπλοκο!
Τελικά,το μόνο σημαντικό εις ωρας,είναι η σχεση του με το Μπελλο/Τελλο!
Οψόμεθα!
Υγ.ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από Caroline Τετ Οκτ 06, 2010 3:51 pm

Ηρθε να εκδικηθει για τον θανατο της γυναικας του Βερα και στην πορεια θα ερωτευτει.... Αυτη ειναι η αληθεια.... ΤΕΛΟΣ....
Δεν λεω οτι ειναι το καλο παιδι αλλα δεν ειναι και κακος.....
καποιος εφταιγε για αυτον τον θανατο και πρεπει να πληρωσει....
Παντως ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ (δεν θελω αντιρηση)
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Οκτ 06, 2010 4:37 pm

LadyAle3iaQ έγραψε:Ηρθε να εκδικηθει για τον θανατο της γυναικας του Βερα και στην πορεια θα ερωτευτει.... Αυτη ειναι η αληθεια.... ΤΕΛΟΣ....
Δεν λεω οτι ειναι το καλο παιδι αλλα δεν ειναι και κακος.....
καποιος εφταιγε για αυτον τον θανατο και πρεπει να πληρωσει....
Παντως ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ (δεν θελω αντιρηση)

Aν καποιος θελει να εγκδικηθει για εναν θανατο εστω και αδικο και πειρνει τον νομο στα χερια του καλο δεν τον λες σιγουρα για τετοια πραγματα ειναι τα δικαστηρια.... γιατι αν ηταν ετσι θα επαιρνε ο καθενας απο εν οπλο και στους δρομους θα υπηρχε σφαγη ....τωρα αμα θελει να ερωτευτει καλως μακρια απο την ευα μονο γιατι αναμεσα τους δεν υπαρχει δειγμα χημιας....
Τωρα οσο για το ποσο ομορφος ειναι ο καθενας εχει αλλη αποψη συμφωνα με τα γουστα του για αυτο θα εχεις και αντιρησεις.....
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από Caroline Τετ Οκτ 06, 2010 9:28 pm

ebelina2007 έγραψε:
LadyAle3iaQ έγραψε:Ηρθε να εκδικηθει για τον θανατο της γυναικας του Βερα και στην πορεια θα ερωτευτει.... Αυτη ειναι η αληθεια.... ΤΕΛΟΣ....
Δεν λεω οτι ειναι το καλο παιδι αλλα δεν ειναι και κακος.....
καποιος εφταιγε για αυτον τον θανατο και πρεπει να πληρωσει....
Παντως ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ (δεν θελω αντιρηση)

Aν καποιος θελει να εγκδικηθει για εναν θανατο εστω και αδικο και πειρνει τον νομο στα χερια του καλο δεν τον λες σιγουρα για τετοια πραγματα ειναι τα δικαστηρια.... γιατι αν ηταν ετσι θα επαιρνε ο καθενας απο εν οπλο και στους δρομους θα υπηρχε σφαγη ....τωρα αμα θελει να ερωτευτει καλως μακρια απο την ευα μονο γιατι αναμεσα τους δεν υπαρχει δειγμα χημιας....
Τωρα οσο για το ποσο ομορφος ειναι ο καθενας εχει αλλη αποψη συμφωνα με τα γουστα του για αυτο θα εχεις και αντιρησεις.....


Κοιτα εχεις δικιο... οταν καποιος θελει να εκδικηθει για εναν θανατο (το σωστο ειναι) να παρει τον νομο στα χερια του.... αλλα σε αυτηνν την σειρα μονο με τον νομο δεν παμε.... ο μανος και ο πετρος εχουν κανει τοσα... ο στεφανος αλλα τοσα αλλα με τον λευτερη τα βαζουν ολοι...
τωρα στο αλλο θεμα για την ευα και εγω αρχικα μαζι σου ημουν ηθελα την ευα με τον μανο... ο μανος ομως εφυγε και η ευα ειναι απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες δεν την θελω μονη.... την ΘΕΛΩ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ και μονο με τον λευτερη θα γινει αυτο γιατι ο στεφανος ειναι ερωτευμενος με την μελιτα....
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Οκτ 06, 2010 10:43 pm

[color=blue]Μα και παλι ευτυχισμενη με καποιον που εχει τετοιο παρελθον δεν θα ειναι ποτε....Ο Λευτερης εκαψε την γυναικα που ηταν ερωτευμενος ....πιστευεις οτι του εχει μεινει ψυχη να αγαπησει και να δωσει σε μια αλλη γυναικα οτι της αξιζει?
Εγω πιστευω πως ο Λευτερης θελει να παρει την εκδικησει του και να φυγει...ισως να νιωσει κατι για την Ευα αλλα η αναμνηση της Βερας θα τον φερνει παντα πισω
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από Caroline Πεμ Οκτ 07, 2010 1:08 pm

Δηλαδη την θες μονη της να περιμενει τον Μανο... ? Ναι ο μεγαλος της ερωτας αυτος ειναι αλλα δεν μπορει να μεινει κ μονη της... αν ο μανος δεν γυρισει ? Αν γυρισει ο Μανος ΟΚ ο λευτερης να κανει στην ακρη αν ομως δεν γυρισει....
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 07, 2010 1:29 pm


Όχι την Εύα δεν τη θέλω μόνη της αλλά ο Λευτέρης είναι εντελώς ακατάλληλος
Κατ αρχήν γιατι την πέφτει και στη Δαφνη
Δεύτερον γιατί θα επιδιώξει να γνωρίσει και τη Μελίτα κι αυτό δείχνει οργανωμένο σχέδιο
Τριτον γιατί η Εύα δεν χρειάζεται έναν αντρα που θα κλαίει τη μακαρίτισα χρειάζεται έναν άντρα που θα τα δώσει γι αυτή ΟΛΑ όπως έκανε κι εκείνη για την αγάπη
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από ebelina2007 Πεμ Οκτ 07, 2010 5:42 pm

LadyAle3iaQ έγραψε: Δηλαδη την θες μονη της να περιμενει τον Μανο... ? Ναι ο μεγαλος της ερωτας αυτος ειναι αλλα δεν μπορει να μεινει κ μονη της... αν ο μανος δεν γυρισει ? Αν γυρισει ο Μανος ΟΚ ο λευτερης να κανει στην ακρη αν ομως δεν γυρισει....
Οχι δεν την θελω μονη της αλλα δεν την θελω και με καποιον που δεν εχει ξεπερασει το παρελθον του ....Θελω να την δω διπλα σε εναν αντρα που θα ειναι εκει γι αυτην 100% και θα της δωσει οτι της εχει λειψει τοσα χρονια ....και ο Λευτερης οπως τον παρουσιασαν δεν ειναι ετοιμος για κατι τετοιο ......ακομα κυνηγαει φαντασματα και παιρνει εκδικηση για τον χαμο της γυναικας που αγαπουσε...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από anneliz_333 Παρ Οκτ 08, 2010 8:00 pm

ποιος να ειναι αραγε ο λευτερης...μετα απο τα τελευταια επεισοδια συνεχιζω να υποστηριζω οτι ειναι αδερφος του μπελλου..και οταν εφτασε ο λευτερης στην αρχη του κυκλου πηρε τηλεφωνο τον μπελλο..τωρα αυτοι οι δυο ποιους εχουν γονεις δεν μπορω να φανταστω..
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Σαβ Οκτ 09, 2010 12:23 pm

Αυτό που δε ξέρουμε σίγουρα ακόμη είναι αν ο Λευτέρης θα πλησιάσει την Έυα και θα της τα ρίξει σκόπιμα, έχοντας άλλα σχέδια στο πίσω μέρος του κεφαλιού του ή αν θα την ερωτευτεί πραγματικά.... ;/ ;/ Προς το παρόν, εγώ προσωπικά δεν έχω καταλάβει πώς συνδέεται με την όλη υπόθεση και πώς σχετίστηκε ξαφνικά ένας άσημος και απλός άνθρωπος με 2 άτομα όπως ο Καρτάλης και ο Χατζηβασιλείου και κατάφερε μάλιστα και να τους κάνει να τρέχουν και να μη φτάνουν.....;;;; ;/ ;/
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Οκτ 13, 2010 12:31 pm

Θέλω να τον δω με τη Μελίτα!!!!!!
Απο χθες με μαγεψαν μαζι!!!!!!!!
Λευτερης και Μελίτα ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΙ
Love! Love! Love! Love! Love! Love!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Οκτ 13, 2010 4:49 pm

loukitsa έγραψε:Θέλω να τον δω με τη Μελίτα!!!!!!
Απο χθες με μαγεψαν μαζι!!!!!!!!
Λευτερης και Μελίτα ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΙ
Love! Love! Love! Love! Love! Love!
Ποσο συμφωνω μαζι σου να ηξερες ...
.απο ολες της κοπελες με την Μελιτα ισως κ να τον συμπαθησω τελικα...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Οκτ 13, 2010 6:01 pm

Μα φανηκε απο την πρωτη στιγμη!!!!!!
Πόσο πολυ ταιριαζουν μαζι Εμ τη μελιτα!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Νοε 17, 2010 8:29 pm

Σταματα τα μωρο μου και τα αγαπη μου σε οποιονδηποτε απο την παρεα
ΤΡΩΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ και δεν μπορει vomit vomit vomit
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από evanna Τετ Νοε 17, 2010 8:36 pm

Πες τα βρε Ηλεκτρα! yeap
Σημερα με συγχυσε οσο ποτε!Ουτε καν σε κοινη σκηνη με την Ευα δεν με τσιτωσε τοσο! Razz
Περα απο τα ψευτικα γλυκολογα vomit ηθελε να μας υπερασπιστει και το δικαιωμα της Δαφνης στον ερωτα ενω ειναι παντρεμενη!Ημαρτον! wall
Δωσε καμια βρε Νικολαααααααα! soutien
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Νοε 17, 2010 9:17 pm

evanna έγραψε:Πες τα βρε Ηλεκτρα! yeap
Σημερα με συγχυσε οσο ποτε!Ουτε καν σε κοινη σκηνη με την Ευα δεν με τσιτωσε τοσο! Razz
Περα απο τα ψευτικα γλυκολογα vomit ηθελε να μας υπερασπιστει και το δικαιωμα της Δαφνης στον ερωτα ενω ειναι παντρεμενη!Ημαρτον! wall
Δωσε καμια βρε Νικολαααααααα! soutien


Nαι αυτο το ξεχασα στην συγχυση μου ..Πως γινεται κυριος να εχει δικαιωμα στον ερωτα οταν ειναι παντρεμενη ....Μπορει να ειμαστε στην συγχρονη εποχη αλλα μερικα πραγματα μην τα ισοπεδωνουμε ειναι αγραφοι κανονες αυτοι...
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από Rafaella+Manos=EdemReee.G Παρ Δεκ 31, 2010 1:31 am

εγω δεν θελω "Λευτερη Ευα"
Εγω θελω "Μανο Ευα"
Κιαυτος στην Εδεμ ειναι περιττος
εχτος αν τα φτοιαξει με Μελιτα
ιδια παστα!
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : κυπρος ή Στην αγκαλιά του Λουκάκου..♥♥
Ασχολίες : Να βλέπω ΜΥΣΤΙΚΑ.. Τραγούδια κ.α

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από koalaki Πεμ Μαρ 31, 2011 12:10 am

Σηκω και φυγε απο τη ζωη της Ευας αχαρε ανδρα Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 752185 Ηρ8ε στην Εδεμ μονο και μονο για να εκδικηθει!!!δε ταιριαζει στην Ευα για κανενα λογο!τι να πρωτοπω?λογω εμφανισης??χαλια μαυρα ουδεμια σχεση με τον θεο!(ΜΑΝΟ)
τυχαιο που η Ευα και η Δαφνη πηγαν στο γυμναστηριο του?ΟΧΙ
ολους ακομα και την Ερη τους πλησιασε για κακο!αναστατωσε τη ζωη της Δαφνης!!!!!
Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 951465 Κοντεψε να πεθανει η κοπελα εξαιτιας του!!!!
Πηγαινε πισω απο την Ευα, την τρελανε να την κυνηγαει και μολις ηταν ετοιμη να ενδωσει της ειπε την αληθεια και αποφασισε να φυγει ..
Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 951465 (ξανα)
επισης κινδυνευει να μπει στη φυλακη!!!!!!!αυτο δε το σκεφτηκε πριν κανει την Ευα να τον ερωτευ8ει???οχι ισως!!!!
Η Ευα δεν ειναι γι'αυτον ο απολυτος ερωτας του!!!γι'αυτον υπαρχει μονο η Βερα!!!!!!!!!!!
ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ 8ΕΟ μονο η Ευα ηταν η μοναδικη και για την Ευα ο Μανος...
σηκω και φυγε λοιπον Λευτερη γιατι τη θεση του Μανου οσο και να θες δε την παιρνεις!!!
Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 163940
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από koalaki Πεμ Μαρ 31, 2011 12:20 am

Χαιρομαι παρα πολυ κοριτσια που συμφωνουμε ολες!!! ας φυγει ας γινει κατι να παθει παρακρουση με τη Μελιτα ,να ηρεμησει κι αυτη και η Ευα να απαλλαχθει απο την παρουσια του!!!!! Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 274331
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης

Δημοσίευση από nadiap Πεμ Απρ 14, 2011 7:10 pm

Καλό το στυλ του ξέγνοιαστου καβαλάρη αλλά μήπως να φόραγε και το κράνος πότε πότε έτσι γιατί βλέπουν και έφηβοι. θα μου πεις είναι το μόνο κακό παράδειγμα που μπορεί να δώσει η σειρά; Όχι αλλά αυτό δεν στοιχίζει τίποτα ούτε επηρεάζει την υπόθεση με κανέναν τρόπο.
nadiap
nadiap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης