Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_lcap18%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_lcap46%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_rcap 46% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 56

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Empty Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 6:02 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:02 pm

Ασπάστηκα
1.Λουκάς-Νόρα: Χαλαρη συζήτηση μεταξυ τους.Ο Λουκάς σ αυτό που λεει για το παιδί, ότι μπορει αυριο να ρθει κα να του πει γιατι εχωσες μεσα τη μανα μου, εχει δικιο όσο κι αν φαίνεται τραβηγμένο
2.Μαιρη-Αμαλια:Μου αρεσε που το παιζει ψόφιος κοριος στ θεμα των εωρτικων της Καρτάλαινας
3.Το υφος του Σταυριδη όταν μιλουσε στην οχιά στο τμημα ΘΕΟΣ
4.Καρταλαινα-Χρησταρας:Αψογη υποκριτικά η κυρια Παπαδημητριου<<Για όλα φταίει η κόρη του Ρούσσου>> τυχαίο? Δεν νομιζω!
5.Ρούσσος-Αμαλία:Το ποσο αγαπα το παιδι του δεν αμφισβητειται Αμαλί…Και επισης μη λες τη λεξη <<καθαρός>> Αμαλί μου θυμιζει την οχιά…<<Ο Μανος είναι αρνακι μπροστα στον Καρτάλη>>
6.Παρεα στης Ευας:
Μάνος:<<Την πλακωνουμε και τα ξερναει όλα>> ουτε από ξυλο δεν καταλαβαίνει η οχια αγαπητε μου…
7.Οχιά-Λουκάς:ΘΕΟΣ!!!!!!!! Αχ όταν αγριευει!!!
8.Μανος-Χρηστος:Γιατι κατι μου λεει πως ο Χρηστος δεν ξερει τιποτα?
9.Ρούσσος-Λουκάς-Νόρα:όταν εμαθε για τις αποπειρες της Νταιζης άλλαξε το πρόσωπο του
10.Λουκάς-Νόρα-Στεφανος:Λουκα και Νόρα με το υφος τους!Και τον κοκκαλομένο Καρτάλη

Σπάστηκα
1.Ακομα και στην ατυπη συλλυψη της ψυχραιμότατη η οχιά
2.Μιμικος-Μαίρη:Απολυτα δικαιολογημενος ο φοβος της Νεφελης..όποιος βιαζεται σκονταφτει κοπελιά.Προεχει το παιδι σου και μετα ο ερωτας και τα ταξιδια στα Παρισια!Τελος οποιος βιάζεται σκονταφτει…
3.Νικόλας-Δαφνη:Τόσο γρηγορα το δικαστηριο για την εξωση? Το πειθαρχικο του Ρουσσου στην εμπλοκη του με τους πινακες ποτε θα γινει???
4.Πατσοζευγαρο:Αρχισαμε τα μωρο μου και τα ψεμματα παιρνουν φωτια μετα τα σημερινα μπλεξιματα με την αστυνομια.Που να σε χωσουν μεσα και να σαπισεις πλαι πλαι με τον Καπετανακη που χει μπουκλα στο μουστάκι βλημα!Ελεος ελεος κυριοι με αυτους τους δυο ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ vomit vomit vomit vomit vomit vomit
5.Μπέλλος-Οχιά:Ρεζιλι σε κανε η οχια στο δικαστηριο Μητσαρα
6.Οχια:Δεν ιδρωνει με τιποτα το αυτι της ΕΞΟΡΓΙΣΤΙΚΌ! vomit vomit
7.Χρησταρας-Αντιγονη:Πρωτη φορα σπαστηκα με την Αντιγονη και τρελαθηκα με τον Χρηστο την πηρε τη σκηνη δευτερολεπτων και την απογείωσε

Προσεχως ελπιζω να το ρισκαρεις να ησυχασουμε πω πω τελεια σκηνη για αυριο….
Η σκηνη που μιλαει η Νόρα και ο Λουκας για το μωρακι που είναι οεο?

Ψηφιζω Καλό

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
:wink2:

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:03 pm

Α καλά ότι νάναι
Έχω ρίξει τρελό γέλιο
Ο Στέφανος πέρσι τέτοιο καιρό ήρθε σαν εκδικητής
Σε ένα τρίμηνο επέσε ανάσκελα στα τραπέζια με την κατσαρή και έγινε λαπαδοχαλβάς
Αύριο θα γινει Στράτος.
Άντε με το καλό και πρόεδρος της Δημοκρατίας
Μας δουλεύουνεgelio

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από d1m1tr@ Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:05 pm

Δεν είμαι η μόνη που θυμήθηκε το λατρεμένο Στράτο στη σκηνή από τα προσεχώς, ε?????? :lol:

d1m1tr@
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:07 pm

Clarabelle έγραψε:
Α καλά ότι νάναι
Έχω ρίξει τρελό γέλιο
Ο Στέφανος πέρσι τέτοιο καιρό ήρθε σαν εκδικητής
Σε ένα τρίμηνο επέσε ανάσκελα στα τραπέζια με την κατσαρή και έγινε λαπαδοχαλβάς
Αύριο θα γινει Στράτος.
Άντε με το καλό και πρόεδρος της Δημοκρατίας
Μας δουλεύουνεgelio

ειναι επειδη ελεγε στα προηγουμενα επεισοδια ο Πετρος οτι ο Στεφανος ειναι αγριος gelio gelio gelio
αλλα η μανουλα του τον εχει γραμμενο gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:08 pm

νόρα-λουκάς:καλά δεν πιστεύουν με τίποτα ότι θα έχουν δουλειά....έχουν συνηθίσει να βαρούν μύγες....και το λένε και το ξαναλένε.....οι ίδιοι διάλογοι όλη την ώρα χωρίς να μαθαίνουμε τίποτα....
μου αρέσει πάντως η βεβαιότητα του λουκά για την αθωότητα της νταίζης....

χρήστος-αντιγόνη:φοβήθηκα προς στιγμή ότι θα τον καθαρίσει τον χρήστο.....της γύρισε το μάτι....ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΑΡΗΗΗΗΗ......όλοι στο λένε.....θεότρελη,ε....θεότρελη....

αμαλία-μελίτα:θέλωωωωω πίσω την αμαλία....αυτή δεν είναι η αμαλία...BadMood δε γίνεται να της λέει να μείνει μακρυά από το στέφανο..... (στη σκηνή αυτή ο στέφανος δεν είναι στο σπίτι.....)

στέφανος-μελίτα:στην αμέσως επόμενη σκηνή ο στέφανος εμφανίστηκε....κρυμμένο τον είχαν;;;;τι να πω...πως εμφανίζονται και εξαφανίζονται έτσι....ο κόπερφιλντ είναι;;;
πάντως η σκηνή τους τι ώραια που ήταν.... Love! μου αρέσει που ο στέφανος της στέκεται τόσο πολύ στο θέμα της νεφέλης....
αυτό βέβαια με το να αραιώσουν δεν μου άρεσε καθόλου.....δηλαδή πόσο θα τους βλέπουμε;;;;ΚΑΘΟΛΟΥ;;;;;
ελπίζω να εκμεταλλευτούν δεόντως το έξω....γιατί μέχρι τώρα είχαν ριζώσει στον καναπέ....

εύα-μάνος:
μάνος προς εύα:<κοιτα βαθιά μέσα στα μάτια μου....τι βλέπεις;;;>
εγώ:έβαλες φακούς επαφής;;;;κριθαράκι;;;;αληθωρίζεις;;;; gelio

αμαλία-πέτρος:αν βρω την παιδοψυχολόγο θα την σκίσωωωωω.....και αυτή εναντίον μας είναι.....
το ανέκδοτο της χρονιάς:τάδε έφη ρούσσος<ο μανος είναι αρνάκι> gelio ναι και η νταίζη οσιομάρτυρας....

χρήστος-μάνος:ο χρήστος συνεχώς ανεβαίνει στην εκτίμηση μου....
ε...ψιτ....αρνάκι,ναι μάνο σε εσένα μιλάω,ο στέφανος δεν έχει σχέση σου λέει...δεν καταλαβαίνεις βρε στόκε;;;;;;

στέφανος-λουκάς-νόρα:τζιμάνια μου εσείς....μα που τα καταλάβατε όλα;;;;ο χρήστος-ο οποίος πριν λίγο είχε πάθει σοκ με την ανάμειξη της νταίζη- συνεργάζεται με τον στέφανο-ο οποίος αύριο θα είναι λες και του ήρθε ο ουρανός στο κεφάλι-για να βγάλουν την εύα από τη μέση....μέσα πέσατε.... slap

ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ.....ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.... : juhu :
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:19 pm

Ένα πρώτο σχόλιο....
Το επεισόδιο καλύτερο απο αυτό της Παρασκεύης, τουλάχιστον είχαμε εξελίξεις....
Δυστυχώς όμως κάθε μέρα που περνάει αποδεικνύεται οτι οι παρέα της Φεγγαρόπετρας μόνο πρωταγωνιστές δεν είναι... Αν κρίνω απο τα προσεχώς βασικοί ρόλοι πλέον είναι αναμφίβολα η Νταίζη και ο Στέφανος...
Βαρέθηκα να βλέπω την βλακεία του Μπέλλου και την Μελίτα να κλαίγεται....
Δεν είναι αυτά τα μυστικά για τα οποία κάποτε έβρισκα δικαιολογίες για να μείνω στο σπίτι ώστε να μην χάσω επεισόδιο....
Α, είχαμε και δύο προοικονομίες βρε;
1) Ο Μάνος είπε στην Εύα οτι όταν αρχίσει να δουλεύει δε θα τον βλέπει... Αυτό σημαίνει οτι πλησιάζει η μεγάλη ώρα...
2) Ο Νικόλας είπε οτι η Νταίζη θα ήταν πιό λογικό να θέλει να "φάει" την Νόρα... Αυτό σημαίνει οτι κάποια στιγμή στον τρίτο κύκλο θα γίνει ΚΑΙ αυτό, τι διάολο πρωταγωνίστρια θα είναι η Νταίζη, έτσι δεν είναι;
Και το χειρότερο είναι οτι θα προσπαθήσουν να μας πείσουν οτι η Νταίζη έκανε όλα αυτά τα εγκλήματα μόνο και μόνο επεισή της χρωστάει η ζωή Threat, το κατάλαβα απο τον τρόπο που κοιτούσε στο σημερινό επεισόδιο την Αντιγόνη... Σαν να λέει <<λυπηθείτε με>> Fskl
Αυτό ήταν... Και μόνο που έγραψα τόσες σειρές για την Νταίζη, σημαίνει οτι είναι πρωταγωνίστρια... Που φτάσαμε gmt
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:24 pm

Ezi_loukno έγραψε:Ένα πρώτο σχόλιο....
Δυστυχώς όμως κάθε μέρα που περνάει αποδεικνύεται οτι οι παρέα της Φεγγαρόπετρας μόνο πρωταγωνιστές δεν είναι... Αν κρίνω απο τα προσεχώς βασικοί ρόλοι πλέον είναι αναμφίβολα η Νταίζη και ο Στέφανος...
Δεν είναι αυτά τα μυστικά για τα οποία κάποτε έβρισκα δικαιολογίες για να μείνω στο σπίτι ώστε να μην χάσω επεισόδιο....
1) Ο Μάνος είπε στην Εύα οτι όταν αρχίσει να δουλεύει δε θα τον βλέπει... Αυτό σημαίνει οτι πλησιάζει η μεγάλη ώρα...
2) Ο Νικόλας είπε οτι η Νταίζη θα ήταν πιό λογικό να θέλει να "φάει" την Νόρα... Αυτό σημαίνει οτι κάποια στιγμή στον τρίτο κύκλο θα γίνει ΚΑΙ αυτό, τι διάολο πρωταγωνίστρια θα είναι η Νταίζη, έτσι δεν είναι;
Και το χειρότερο είναι οτι θα προσπαθήσουν να μας πείσουν οτι η Νταίζη έκανε όλα αυτά τα εγκλήματα μόνο και μόνο επεισή της χρωστάει η ζωή Threat, το κατάλαβα απο τον τρόπο που κοιτούσε στο σημερινό επεισόδιο την Αντιγόνη... Σαν να λέει <<λυπηθείτε με>> Fskl
Αυτό ήταν... Και μόνο που έγραψα τόσες σειρές για την Νταίζη, σημαίνει οτι είναι πρωταγωνίστρια... Που φτάσαμε gmt

Πές τα Εζι μου
Η Νταιζούλα όταν μας ήρθε μας συστήθηκε σαν ψιλικατζού. Εγώ θυμάμαι οτι για να πάρει τα λεφτά του πατριού κάποια λοβιτούρα είχε κάνει και μάλιστα κάποιος κύριος Μίχας την εκβίαζε. Αυτά τα ξεχάσαμε ή θα τα δέσουμε κάπως;
Δεύτερον επειδή ήταν ταπεινή και καταφρονεμένη έφαγε και το σπιτάκι του Λουκά
Από πότε έγινε αρχιμαφιόζα ρε παιδιά; Το βρήκα μεταλάχτηκε μαζί με το Στέφανο
lol!

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:24 pm

Σήμερα μετά από 8 ώρες ανάλυσης επικινδυνότητας των διαδικασιών ρουτίνας εν πλώ, ξέχασα τα βασικά περί κανονισμών ασφαλείας και:

1) Την ώρα που ο Μάνος μίλαγε με την Εύα έκοβα καρπούζι και απειλούσα την τηλεόραση "Ακρίτα κρατάω μαχαίρι, θες να με σπρώξεις στο χαρακίρι?"

2) Ετρωγα καρπούζι όταν ο Μπέλλος εσκασε μύτη στη Νταιζάρα και -εννοείται- πνίγηκα η καψερή! Ευτυχώς ο πατέρας έχει γερό χέρι γιατί είχα γίνει ροζ ωσαν το νυχτικούλι της!

Ηθικόν δίδαγμα: Αποφεύγεται να βλέπετε οπουδήποτε αυτό που παλιά ηταν τα Μυστικά της Εδέμ, απαραίτητη μερική ως ολική προφύλαξη από ζημιές, χρησιμοποιείστε ένα δωμάτιο ντυμένο με μαξιλάρια, ξέρετε που θα βρείτε τέτοια χρήσιμα δωματιάκια ε? :wink2:

Το επεισόδιο παρουσίαζε σημεία βελτίωσης σε σχέση με τα δύο τελευταία, είχε τουλάχιστον 5 ενδιαφέροντα λεπτά, τα ΛουκαΝοράκια και τη σκηνή τους με τον Πέτρο αλλα και τη συνάντηση Μάνου-Χρήστου!

Μάνο - Εύα και ................ (συπληρώστε ελεύθερα) περι απόστασης ασχολίαστα! Δεν είμαστε τόσο βλήτα όσο νομίζετε επειδή βλεπουμε τη σειρά ετούτη!

Εύα: Μάνο μου αμα εσύ είσαι καλά, δουλεύεις και δεν σε βλέπω καθόλου εγω ξέρω την αγάπη σου και θα είμαι ευτυχισμένη! Δεν πα να'σαι χίλια μίλια μακριά (που λέει κι ο Σάκης) wall

Η Μελίτα είδα καλα? Φώναξε τον Στεφανο στο σπίτι για να του πει ότι δεν πρέπει να έρχεται συχνά στο σπίτι?? gelio gelio gelio

Πέραν των Νόρα-Λουκά που έσωσαν την κατάσταση και των Νικόλα-Δάφνη που επιτέλους έκαναν και 30 δεύτερα σοβαρή κουβέντα το επεισόδιο ήταν vomit

Αναβαθμίζεται λόγω Κασσανδρινου-Μπουγιούρη και Λουκανορικών-Κατρανίδη απο άθλιο σε μέτριο!

Ας πάω κι εγω να συνεχίσω την δουλειά μου, τουλάχιστον εν πλώ να είναι ασφαλείς οι άνθρωποι αφού δεν έχουν και τηλεόραση...

Και εις άλλα με υγείαν!

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Paparazzi Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:25 pm

Το ψήφισα καλό!

Νταίζη-Μήτσουλας: No comment! Απαλάξτε μας επιτέλους!!

Νικόλας-Δάφνη-Λουκάς (τηλ): Ρε Νικόλα παιδί μου, μας τα έχεις κάνει τσουρέκια με τον ύπνο σου. Ο άνθρωπος σου λέει ότι είναι σοβαρό, και εσύ γκρινιάζεις;

Νόρα-Λουκάς: Νόρα κορίτσι μου! Γιατί μια ζωή αργείς να ντυθείς; Έλεος πια εσείς οι γυναίκες! Ξυπνάτε στο παρα5 και αργείτε να ετοιμαστείτε.

Παρέα στης Εύας: Έτσι σε θέλω Μάνο!! Δυναμικό!!

Μάνος-Ντεκαπάζ: Εύα το παιδί σε προειδοποίησε! Όταν δουλεύει δεν θα τον βλέπεις... οπότε μην κλαις μετά! Και παίξε μαζί του monopoli... Παιχνίδι είναι, σιγά! (είναι και το αγαπημένο μου!)

Μουρλίτα-Στέφανος: Έχει ενστιχτο το παιδί σου Μελίτααα!!!

Μάνος-Χρήστος: Μπα δεν ξέρει τίποτα ο Χρήστος Μάνο...

Μουγγή-Χρήστος: Έτσι Χρηστάρα! Κάνε την να τα ξεράσει όλα... Αλλά εφόσον θα ζητάς μετά εξηγήσεις από το ζώο, εε την Νταίζη ήθελα να πω, πάλι στάχτη στα μάτια σου έριξε... Ρε να μην μπορεί άνθρωπος να πάρει κουβέντα από την μουγγή. Μωρέ καλά την λέει η Αμαλίτσα έτσι...

Μουρλίτα-Αμαλίτσα: Σε αυτή την περίπτωση, θα συμφωνήσω με την Μελίτα... Γιατί δεν είπες την αλήθεια στον Στέφανο, Αμαλία;;

Δάφνη-Νικόλας (στα σκαλιά): Εμ Δαφνούλα! Στα έλεγαν ότι θα πάνε τζάμπα τα χρήματα, αλλά εκεί εσύ! Ξερό κεφάλι! Τώρα, άντε να βρείτε σπιτάκι στον Ηλία, να μετακομίσετε και εσείς στου Νικόλα... Όσο για την Εδέμ, μην στεναχωριέσαι καλή μου, στην Νταιζάρα θα π€ρά$€ι!

Ρούσσος-Νόρα-Λουκάς: Έλα ντε! Και εγώ νόμιζα ότι τα είχα δει όλα, αλλά όπως είπε ο Λουκάς.. και ακόμα δεν είδαμε τίποτα!

Νόρα-Λουκάς-Στέφανος: Στεφανάκο!! Τι έγινε; Σου έκρυψε την αλήθεια η καλή σου η μανούλα;

Με εκτίμηση,
Paparazzi!
Paparazzi
Paparazzi
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : ΕΔΕΜ
Ασχολίες : Μυστηκά της Εδέμ

Δημοσίευση από Black rose Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:31 pm

Nταίζη-Αντιγόνη:
Μάνα και κόρη τα ίδια...(θα εκφραστώ ευπρεπώς Razz ) χαλια...

Σταυρίδης-Νταίζη:
Χώσε Σταυρίδη!! ΧΩΣΕ! Τον ευχαριστήθηκα!Νταιζουλίνι είπες κάτι?
Μπα δεν νομίζω...Η δήθεν μαγκιά σου δεν περνάει εκεί.

Στεφανος-Μελίτα:
Φυσικό είναι το παιδί να ένιωσε ότι θα χάσει τον πατέρα του...

Εύα-Μάνος:
inlove Sweet!!!

Ε:Εσύ θα με κατακλέψεις!
Μ:Ωραία ιδέα έχεις για μένα! gelio

Μπέλλος-Νταίζη:"Μωρό μου"?????? vomit Μα μωρό μου?????
Πόσες φορές πρέπει να πούμε ότι σιχαθήκαμε??? ΠΟΣΕΣ???!!!

Λουκάς-Νόρα:Κόκκαλο ο Λουκάς...Κόκκαλο και η Νόρα...Είδατε εκπλήξεις η Νταίζη?Παντού έχει χώσει την ουρά της...

Νικόλας-Δάφνη:Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είναι τόσο κακό να ψάχνει μια δουλειά ώστε να το κρύβει από τον Νικόλα...

Τιτανομέγιστοι:Πολύ ωραίοι...Έχουν απίστευτη χημεία! Ρίχτα Πετράν! Βλέπει μπροστά ο άνθρωπος!

Παρέα: Μ'αρέσουν όλοι μαζί,μ'αρέσουν οι κουβέντες τους,το έχω δηλώσει.
Μάνος:Την πλακώνουμε και τα ξερνάει όλα!!!
Ο Νικόλας πάλι με τον καλό το λόγο... Rolling Eyes

Νταίζη-Λουκάς,μετά και Μπέλλος:
Ρίξε Λουκά!Και λίγα είπες! Πηγαίνει και γυρεύοντας παναθεμά την!Ο Πετράκης πολύ καλός...Μπράβο του!
Καλά ο Μπέλλος στην κοσμάρα του! Πόσο κουτόχορτο μπορεί να τρώει πια?

Μάνος-Χρήστος:Κούκλοι και οι δύο! Ειδικα ο Μπουγιού με τα γυαλιά... Love!
Ενδιαφέρουσα σκηνή!

Χρήστος-Αντιγόνη:Α ρε Χρηστο...Την αγαπάς τη σιχαμένη...

Στέφανος-Λουκάς-Νόρα:
Διπλό εγκεφαλικό ο Στέφανος!!

υ.γ.Είμαι περίεργη που ούτε αυτό το επεισόδιο μου άρεσε?Ψηφίζω μέτριο με το ζόρι.

υ.γ.2.γιατί έπρεπε ΟΛΟ το επεισόδιο να αφιερωθεί στην Νταίζη???
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:34 pm

Clarabelle έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:Ένα πρώτο σχόλιο....

Πές τα Εζι μου
Η Νταιζούλα όταν μας ήρθε μας συστήθηκε σαν ψιλικατζού. Εγώ θυμάμαι οτι για να πάρει τα λεφτά του πατριού κάποια λοβιτούρα είχε κάνει και μάλιστα κάποιος κύριος Μίχας την εκβίαζε. Αυτά τα ξεχάσαμε ή θα τα δέσουμε κάπως;
Δεύτερον επειδή ήταν ταπεινή και καταφρονεμένη έφαγε και το σπιτάκι του Λουκά
Από πότε έγινε αρχιμαφιόζα ρε παιδιά; Το βρήκα μεταλάχτηκε μαζί με το Στέφανο
lol!

Αυτό ακριβώς Μαρία μου.. Μεταλλάχτηκε μαζί με τον Στέφανο και ωδεύουνε προς την νίκη...
Πολλά απο αυτά που μας παρουσίασαν για το παρελθόν της Νταίζης, ξεχάστηκαν μόνο και μόνο για να γίνει πρωταγωνίστρια...
Και η Εδέμ μη νομίζεις, σεναριακό αναγκαίο είναι.. Θα την πάρει η Νταιζάρα μόνο και μόνο για να διατηρηθεί ο τίτλος "Τα Μυστικά της Εδέμ" γιατί αυτό που βλέπουμε μόνο Μυστικά δεν είναι... 😕 😕
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:42 pm

Τίποτα δεν μάθαμε από τη σκηνή Αντιγόνης – Νταίζης. Χαμένη ευκαιρία. Θα κάνουν φοβερό δίδυμο οι δυο τους κι ελπίζω οι κοινές διαλογικές τους σκηνές να αρχίσουν γρήγορα.
Πολύ ωραίες οι σκηνές Χρήστου – Αντιγόνης. Μία μία τις δέχεται η Αντιγόνη τις κεραμίδες από τον Χρήστο. Τι ότι “ο Στέφανος αγαπάει τη Μελίτα” της είπε, τι ότι “ο Στέφανος θα δώσει μάχες για τη Μελίτα” είπε, άσε που οδεύει σιγά σιγά να σταματήσει να είναι ο yes man της. Πάντως, η κακία, η σκληρότητα και η εκδικητικότητα που έβγαλε η Αντιγόνη όταν μίλησε για τη Μελίτα ήταν ανατριχιαστική και αυτή η ανταγωνιστικότητα με την οποία τη βλέπει είναι από τις πιο ιντριγκαδόρικες πτυχές του σίριαλ.
Μελίτα, σταμάτα να είσαι τόσο ενοχική – πολύ καλά της τα είπε ο Στέφανος και πόσο της συμπαραστάθηκε! Μου αρέσει τόσο πολύ όταν την τραβάει από τον καρπό για να την αγκαλιάσει! Αγαπητοί σεναριογράφοι, αφού το λέει και η παιδοψυχολόγος, ας αραιώσουν τις συναντήσεις τους παρόντος του παιδιού αλλά ας τις πυκνώσουν απόντος του παιδιού έτσι;;; Εξάλλου τότε, αυτοί μεν έχουν πιο ενδιαφέροντα πράγματα να κάνουν, εσείς δε μια μοναδική ευκαιρία να ανεβάσετε την αισθητική του σίριάλ σας.
Ελπίζω ειλικρινά να κέρδισαν ο Λουκάς και η Νόρα τη δίκη και να αφήσουν πίσω τους την εποχή που γι' αυτούς δικηγορία σήμαινε “εφευρίσκω κολπάκια που το μοναδικό που πετυχαίνουν είναι να ξεκατινιαστώ μέχρις εσχάτων”.
Κάποιος από τους τρεις σκηνοθέτες ας πει στον Πετράκη να σταματήσει να παίζει με τόσο στόμφο και να είναι τόσο πομπώδης. Βγαίνει χάλια.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:44 pm

Έχει πάρει κανείς χαμπάρι ότι ο Μάνος φευγει?Θέλω περισσότερες κ πιο ουσαστικές σκηνές με Μάνο-Εύα! Είναι δυνατον να βλέπω Νταίζη-Μπέλλο? Ελεος!

Έχει πάρει χαμπάρι κανείς ότι το αγαπημένο ζευγάρι είναι Λουκάς-Νόρα!
ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΕΜΠΑ! Κ δυστυχώς θα μας προκύψει καρπερός ο Στέφανος. Μέσα σε ένα χρόνο 2 παιδιά ο Μπούλης με 2 διαφορετικές γυναίκες! Γιατι? Γιατί σώνει κ καλά θα πρέπει να φάμε τον απόλυτο έρωτα στην μάπα! τι να φτουρήσει το ζευγάρι μας μπροστά σε Στέφανο-Μελίτα αυτοί άμα λάχει το κάνου κ κρεμασμένοι από το πολύφωτο!

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΝΤΑΙΖΗ-ΜΠΕΛΛΟ! ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ!

O Στέφανος! Αυτός ο άνθρωπος,αυτός! Εμφανίζεται με μια φώτο της Εύας κ αυτό το δάκρυ/αυτό το δάκρυ! Ετοιμος για όλα!Να πάρει εκδίκηση κ να σαρώσει τα πάντα!
Αυτός ο άνθρωπος,αυτός 2 μήνες μετά κυλιοταν σε πατώματα/σκάλες/πάγκους/καναπέδες. Να εξασκεί το κάμα σούτρα με την κόρη του εχθρού!
Αυτός ο άνθρωπος,αυτός 2 μήνες μετα αποφάσισε να θυσιάσει τον έρωτά του για το παιδί του!
2 μήνες μετά αποφάσισε να θυσιάσει το παιδί για τον ερωτά του! Κ τι αν ήθελαν να σκοτώσουν το παιδί του? Η απόλυτη να είναι καλά.Έχουμε κ ένα παρίσι!
Αυτός ο άνθρωπος,αυτός εκτός απο εκδικητης,μπούλης,λαπάς,φλώρος είναι κ θύμα!Κ όχι μόνο,αλλά κ αδικημένος,προδωμένος που η απόλυτη δεν θα τον πιστευει! Θα το κυνηγήσει το καημένο το μελιτάκι που η μοίρα πάλι της έπαιξε σκληρό παιχνίδι!

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΤΟ ΣΩΣΑΤΕ ΤΟ ΡΟΛΟ! gelio
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:48 pm

Cancoon έγραψε:Τίποτα δεν μάθαμε από τη σκηνή Αντιγόνης – Νταίζης. Χαμένη ευκαιρία. Θα κάνουν φοβερό δίδυμο οι δυο τους κι ελπίζω οι κοινές διαλογικές τους σκηνές να αρχίσουν γρήγορα.
Πολύ ωραίες οι σκηνές Χρήστου – Αντιγόνης. Μία μία τις δέχεται η Αντιγόνη τις κεραμίδες από τον Χρήστο. Τι ότι “ο Στέφανος αγαπάει τη Μελίτα” της είπε, τι ότι “ο Στέφανος θα δώσει μάχες για τη Μελίτα” είπε, άσε που οδεύει σιγά σιγά να σταματήσει να είναι ο yes man της. Πάντως, η κακία, η σκληρότητα και η εκδικητικότητα που έβγαλε η Αντιγόνη όταν μίλησε για τη Μελίτα ήταν ανατριχιαστική και αυτή η ανταγωνιστικότητα με την οποία τη βλέπει είναι από τις πιο ιντριγκαδόρικες πτυχές του σίριαλ.
Μελίτα, σταμάτα να είσαι τόσο ενοχική – πολύ καλά της τα είπε ο Στέφανος και πόσο της συμπαραστάθηκε! Μου αρέσει τόσο πολύ όταν την τραβάει από τον καρπό για να την αγκαλιάσει! Αγαπητοί σεναριογράφοι, αφού το λέει και η παιδοψυχολόγος, ας αραιώσουν τις συναντήσεις τους παρόντος του παιδιού αλλά ας τις πυκνώσουν απόντος του παιδιού έτσι;;; Εξάλλου τότε, αυτοί μεν έχουν πιο ενδιαφέροντα πράγματα να κάνουν, εσείς δε μια μοναδική ευκαιρία να ανεβάσετε την αισθητική του σίριάλ σας.
Ελπίζω ειλικρινά να κέρδισαν ο Λουκάς και η Νόρα τη δίκη και να αφήσουν πίσω τους την εποχή που γι' αυτούς δικηγορία σήμαινε “εφευρίσκω κολπάκια που το μοναδικό που πετυχαίνουν είναι να ξεκατινιαστώ μέχρις εσχάτων”.
Κάποιος από τους τρεις σκηνοθέτες ας πει στον Πετράκη να σταματήσει να παίζει με τόσο στόμφο και να είναι τόσο πομπώδης. Βγαίνει χάλια.

Yποκριτικα και σημερα ο Πετρακης ηταν αψογος ο στομφος που σε ενοχλησε που ηταν δεν μπορω να καταλάβω.... scratch scratch

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:50 pm

DESPOINA έγραψε:Έχει πάρει κανείς χαμπάρι ότι ο Μάνος φευγει?Θέλω περισσότερες κ πιο ουσαστικές σκηνές με Μάνο-Εύα! Είναι δυνατον να βλέπω Νταίζη-Μπέλλο? Ελεος!

Έχει πάρει χαμπάρι κανείς ότι το αγαπημένο ζευγάρι είναι Λουκάς-Νόρα!
ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΕΜΠΑ! Κ δυστυχώς θα μας προκύψει καρπερός ο Στέφανος. Μέσα σε ένα χρόνο 2 παιδιά ο Μπούλης με 2 διαφορετικές γυναίκες! Γιατι? Γιατί σώνει κ καλά θα πρέπει να φάμε τον απόλυτο έρωτα στην μάπα! τι να φτουρήσει το ζευγάρι μας μπροστά σε Στέφανο-Μελίτα αυτοί άμα λάχει το κάνου κ κρεμασμένοι από το πολύφωτο!

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΝΤΑΙΖΗ-ΜΠΕΛΛΟ! ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ!

O Στέφανος! Αυτός ο άνθρωπος,αυτός! Εμφανίζεται με μια φώτο της Εύας κ αυτό το δάκρυ/αυτό το δάκρυ! Ετοιμος για όλα!Να πάρει εκδίκηση κ να σαρώσει τα πάντα!
Αυτός ο άνθρωπος,αυτός 2 μήνες μετά κυλιοταν σε πατώματα/σκάλες/πάγκους/καναπέδες. Να εξασκεί το κάμα σούτρα με την κόρη του εχθρού!
Αυτός ο άνθρωπος,αυτός 2 μήνες μετα αποφάσισε να θυσιάσει τον έρωτά του για το παιδί του!
2 μήνες μετά αποφάσισε να θυσιάσει το παιδί για τον ερωτά του! Κ τι αν ήθελαν να σκοτώσουν το παιδί του? Η απόλυτη να είναι καλά.Έχουμε κ ένα παρίσι!
Αυτός ο άνθρωπος,αυτός εκτός απο εκδικητης,μπούλης,λαπάς,φλώρος είναι κ θύμα!Κ όχι μόνο,αλλά κ αδικημένος,προδωμένος που η απόλυτη δεν θα τον πιστευει! Θα το κυνηγήσει το καημένο το μελιτάκι που η μοίρα πάλι της έπαιξε σκληρό παιχνίδι!

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΤΟ ΣΩΣΑΤΕ ΤΟ ΡΟΛΟ! gelio

Συμφωνω despoina Δικό σου oscar

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 8:55 pm

loukitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:Τίποτα δεν μάθαμε από τη σκηνή Αντιγόνης – Νταίζης. Χαμένη ευκαιρία. Θα κάνουν φοβερό δίδυμο οι δυο τους κι ελπίζω οι κοινές διαλογικές τους σκηνές να αρχίσουν γρήγορα.

Yποκριτικα και σημερα ο Πετρακης ηταν αψογος ο στομφος που σε ενοχλησε που ηταν δεν μπορω να καταλάβω.... scratch scratch

Στη σκηνή με την Νταίζη και στην σκηνή με την Νόρα και τον Στέφανο.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 9:01 pm

Cancoon έγραψε:
loukitsa έγραψε:

Στη σκηνή με την Νταίζη και στην σκηνή με την Νόρα και τον Στέφανο.

Ααα και σε δυο σκηνες κριμα να χανονται τετοια ταλέντα στη σκηνοθεσια...Στη Νταίζη τι έπρεπε να κανει να την παρει απο το χερακι μετα απο ολα αυτα και να την παρακαλεσει?Και στη σηνη με το Στεφανο δεν διεκρινα στομφο..όχι οτι διεκρινα στην άλλη σκηνη που αναφερεις αλλα τελωσπάντων

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 9:03 pm

Ψηφισα καλο, εχει αρχισει να με χαλαει πολυ το θεμα. Μου αρεσε πολυ ο Λουκας που πηγε και βουτηξε την Νταιζαρα, ηθελε και ενα χερι ξυλο εκει να το ευχαριστηθω, οταν νευριαζει ειναι πολυ καλος να δουμε και κατι αλλο να εχει ενδιαφερον.

Επισης Χρηστος φοβερος....... Τζινακι τι παιδι σημερα ολα τα λεφτα!!!!!!!!!! ειδικα στη σκην η με το Μανο που ηρθε με τη μηχανη καθως και εκει που πηγε στην Αντιγονη τρεχοντας, γεια σου Χρησταρα!!!!!!!!!!!!

Καλα η Νταιζη τι να πει κανεις θελει cake xastouki BlackEye και ο χαλβας ο Μητσος μωρο μου και τα ρεστα.

Τα αλλα βαρετα, θελω αυριο να δω Στεφανο γιατι μου θυμισε κατι απο Στρατο, αυτο το βλεμμα του και το οπλο κολλημενο στη μουρη της Νταιζης, ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 9:06 pm

ωραιο επεισοδιο εν αντιθεσει με τα δυο προηγουμενα
Νταιζη-γρια κοτα-λαγονικο

νομιζατε οτι θα ξεφευγατε απο τον Ζουγα ε??πουλακια μου!!!

Λουκας-Νορα γενικως

μου αρεσε η σκηνη
σιγουρα μπορει ο Αρης καποια στιγμη να πει του Λουκα γιατι εχωσε τη μανα(ο Θεος να την κανει)στην φυλακη αλλα εχει αναλογιστει ο Λουκας πως μια γυναικα σαν την Νταιζη που αποπειραθηκε να σκοτωσει μια αλλη γυναικα που κυοφορουσε ειναι επικυνδυνη για το παιδι της ή θεωρει καλυτερη πραξη να αφησει μια ενοχη και επικυνδυνη να κυκλοφορει ελευθερη??ειδικα ο Λουκας που ηταν παντα δικαιος κριτης και των φιλων του ακομα.μετα ειδαμε την Νορα να ειναι συγκρατημενη και καλα εκανε και μετα χτυπησε το τηλεφωνο.Ανησυχησε ο Λουκας εχει μπλεξει με μια του υποκοσμου.Μετα σπιτι αποδειχτηκε οτι ειναι μπλεγμενη αλλα οχι με τον φονο του Χαντζηλιγδιαρη καλα εκαναν και πηραν τηλεφωνο τους αλλους

Ζουγας-Λουκας
Αυτο τι ειναι ο Σταυριδης ειναι σιγουρος οτι ηοχια ειναι ενοχη και την αφησε επειδη εχει ενα παιδι με το Λουκα???Ο γνωστος του γνωστου το καναμε???
παντως μου αρεσε πολυ υποκριτικα η σκηνη

Π.Τ.Φ.(κλεμενο) emmm
ο Μανος δεν μιλαει για πυργους και κολοκυθακια επιτελους Drinks \
η Δαφνουλα δεν μπορει να καταλαβι πως εχουν να κανουν με εγκληματια
ομορφη σκηνηετσι να επικεντρονομαστε στους πραγματικους πρωταγωνιστες
Dr.Ταριφας-Πολυαννα
μ'αρεσε σημερα ο Νικολας στηριξε τη γυναικα του .εχω αρχισει να τους λατρευω,μετα αντεδρασε πολυ ωραια για εμενα .Περνανε δυσκολη φαση και πρεπει να αλληλουποστιριζονται
Γιαννακοπουλος-Γεωργονη : respect :

Μανος

επιτελους Μανος Λυτρας Γεραλης is back
επιασερ τοΧρηστο να ξηγιθουν σαν αντρες ελα ομως που ο Χρηστος ΜΟΥ(Τζιναμην βαρας)δεν ξερει τιποτα

ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟ ΖΕΥΓΟΣ : respect :
το καταλαβε και η Αμαλια πως κυνδινευει το βλασταρι τους και μαζι με τον Πετραν προσπαθουν να βγαλουν ακρη

Monsier du bougie- Λουκας -Νορα

οντως δεν ξερει τιποτα ο μπουλης αλλα κανεις απο την παρεα δεν μπορε να τον εμπιστευθει μετα απο τα αγκαθινα στεφανια και τα μαυρα νυφικα
Πατσοζευγαρο
απλα αισχος δεν φτανει η οχια που κανει οτι κανει το παιζει και θιγμενη.Ουτε υποκριτικα δεν θα με επειθε αν ημουν στην θεση του Μητσου .Αυτος παλι εχασε τη δικη ΝΑΙ ΑΛΛΗΛΟΥΙΑ!!!!!!!!!

ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΑΧΧΧ inlove

Τι ΘΕΟΣ δεν ηθελε να μπλεχτει η Νταιζη σε βρωμοδουλειες και υψωσε το αναστημα του στην γρια κοτα για την αγαπη του .Η Νταιζη δεν του αξιζει αυτος την λατρευει κι αυτη τον φτυνει

Πετραν-Λουκας-Νορα
Δεν βγηκε τιποτα απο την ερευνα αλλα ειδαμε μια πολυ ωραια σκηνη του α κυκλου θελω κι αλλες τετοιες!!!

Τιτανομεγιστη-Αχτενιστη παρθενα πριγκιποπουλα

η Αμαλια ειναι καλη μανα νοιαζεται το βλασταρι της ομως δεν παιρνει απο λογια θα δει οταν θα αποκαλυφθει ολη η αληθεια

ΠΡΟΣΕΧΩΣ Στρατος Αντυπας-Αμυρας IS BACK
: juhu :
Ψηφισα πολυ καλο γιατι ειχε εξελιξεις και ιντριγκα με αρωμα α κυκλου
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 9:12 pm

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 96572 σε Ezi_loukno Loukitsa Paparazzi
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 9:20 pm

ΥΓ πετυχημενο σε γενικες γραμμες το επεισοδιο αλλα αλλοι ειναι οι πρωταγωνιστες στα μυστικα ...αλλα τι λεω αυτα δεν ειναι πλεον τα μυστικα της εδεμ αλλα τα μυστικα του ΛαζαριδοΚαρταλοΡουσσεικου
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 9:28 pm

DESPOINA έγραψε: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ!
Ειλικρινά τώρα..πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Δεν γίνετε να βλέπουμε το ίδιο σήριαλ!Και δεν αναφέρομαι σε τίτλους και κουραφέξαλα,αλλά σοβαρά τώρα που είδες εσύ Στέφανο-Μελίτα? affraid Τι ήταν σήμερα και είχε σκηνή τους?Του Αγίου Πνεύματος πάει πέρασε..μήπως ήτο κάποια εθνική εορτή?Δεν εξηγείται αλλιώς!Εγώ πάντως στην σείρα που παρακολούθησα σήμερα στις 7 ..ζήτημα να ήταν η σκηνή τους πάνω από 3 λεπτά!(πρωτότυπο!)
Κατανοητό να μη μας αρέσει κάποιο ζευγάρι,να αηδιάζουμε έστω αλλά τα γεγονότα παραμένουν γεγονότα ανεξερτήτως προτιμήσεων του καθενός μας!
Και είναι γεγονός πως Στέφανο-Μελίτα έχουμε κάτι βδομάδες να δούμε καμια σκηνή πάνω από 2 λεπτά!
Λοιπόν..μην μπερδευόμαστε!Στέφανος-Μελίτα πλέον δεν υφίστανται!Και μπορεί να σου άρεσε εσένα πολύ να μην εμφανίζεται καθόλου η Μελίτα ή η Μελίτα με τον Στέφανο,αλλα (δυστυχώς??) ανήκει και αυτή στους πρωταγωνιστές!
Και αν μη τι άλλο να δεχτώ ένα τέτοιο σχόλιο όταν δείχνει Στέφανο-Μελίτα!Όχι όμως όταν δεν δείχνει!Ας μην γινόμαστε υπερβολικοί λοιπόν.Σήμερα όμως (όπως συμβαίνει τον τελευταίο διάστημα δηλαδή) δεν υπήρξε κανένα τέτοιο φαινόμενο(πάνω απο 2 λεπτά σκηνή τους),ας συγκρατηθούμε λιγάκι.Εκτός και αν εσύ είδες καμία τέτοια σκηνή τους ή μάλλον σκηνές τους και γι'αυτό το λες..αλλιώς δεν μπορώ να κατανοήσω από που προήλθε όλο αυτό..και ειδίκα σε επεισόδια σαν το σημερινό. ;/
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 9:34 pm

Goofy! έγραψε:
DESPOINA έγραψε: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ!
Ειλικρινά τώρα..πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Δεν γίνετε να βλέπουμε το ίδιο σήριαλ!Και δεν αναφέρομαι σε τίτλους και κουραφέξαλα,αλλά σοβαρά τώρα που είδες εσύ Στέφανο-Μελίτα? affraid Τι ήταν σήμερα και είχε σκηνή τους?Του Αγίου Πνεύματος πάει πέρασε..μήπως ήτο κάποια εθνική εορτή?Δεν εξηγείται αλλιώς!Εγώ πάντως στην σείρα που παρακολούθησα σήμερα στις 7 ..ζήτημα να ήταν η σκηνή τους πάνω από 3 λεπτά!(πρωτότυπο!)
Κατανοητό να μη μας αρέσει κάποιο ζευγάρι,να αηδιάζουμε έστω αλλά τα γεγονότα παραμένουν γεγονότα ανεξερτήτως προτιμήσεων του καθενός μας!
Και είναι γεγονός πως Στέφανο-Μελίτα έχουμε κάτι βδομάδες να δούμε καμια σκηνή πάνω από 2 λεπτά!
Λοιπόν..μην μπερδευόμαστε!Στέφανος-Μελίτα πλέον δεν υφίστανται!Και μπορεί να σου άρεσε εσένα πολύ να μην εμφανίζεται καθόλου η Μελίτα ή η Μελίτα με τον Στέφανο,αλλα (δυστυχώς??) ανήκει και αυτή στους πρωταγωνιστές!
Και αν μη τι άλλο να δεχτώ ένα τέτοιο σχόλιο όταν δείχνει Στέφανο-Μελίτα!Όχι όμως όταν δεν δείχνει!Ας μην γινόμαστε υπερβολικοί λοιπόν.Σήμερα όμως (όπως συμβαίνει τον τελευταίο διάστημα δηλαδή) δεν υπήρξε κανένα τέτοιο φαινόμενο(πάνω απο 2 λεπτά σκηνή τους),ας συγκρατηθούμε λιγάκι.Εκτός και αν εσύ είδες καμία τέτοια σκηνή τους ή μάλλον σκηνές τους και γι'αυτό το λες..αλλιώς δεν μπορώ να κατανοήσω από που προήλθε όλο αυτό..και ειδίκα σε επεισόδια σαν το σημερινό. ;/

Kάποτε τρελαινόμουν για γαριδάκια. Κάποια μέρα μπουκώθηκα τόσα πολλά που μετά και η μυρωδιά τους μου έφερνε αναγούλα. Τους είδαμε τρεις μήνες 40 λεπτά ανα επεισόδιο. Τώρα φεύγει ο Μάνος δεν νομίζεις οτι τα επεισόδια θα έπρεπε να ειναι πάνω του απο το να βλέπουμε αυτούς που μας προκαλούν πια γέλιο; Εμείς τους ανεχτήκαμε τρεις μήνες εσείς δεν μπορειτε να κάνετε υπομονή; Εμείς περιμέναμε ένα χρόνο και έχουν και πράγματα να πουν. Ο Στέφανος και η Μελίτα για το κερί τη μαμά του και το μπαμπά της μιλάνε συνεχώς απέξω τα έχουμε μάθει.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 9:37 pm

ψηφισα καλο γιατι μου αρεσαν οι σκηνες Νορα- Λουκας -Ρουσσος και γενικα Νορα Λουκας οι παλιοι μας δικηγοροι!
οταν βλεπω νταιζη μπελλο κατι με πιανει!οι σκηνες τους μου προκαλουν αναγουλα και στη συνεχεια ζαλαδα που μετατρεπεται σε εμετο και μετα στομαχοπονο!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης