Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

+30
Jennifer
evanna
ksanthi
katerinakii93
Rose2
CineFreak
F.P.A.
Vasouli
sifantid
rachel
Καρ-Mik
Mary
$ofi@ loukakos + nora
aggeliki
FieryRed
Antigoni!
Goofy!
Ανυπέρ-Βλήτο
KonstantinaA
DESPOINA
Cancoon
Black rose
Paparazzi
KatsaroYpotheto
Ezantakou
anastasia20
nikidanis
d1m1tr@
loukitsa
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap46%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 46% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 56
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Ιουν 14, 2010 9:37 pm

Το επεισόδιο απλώς καλό! Τουλάχιστον καλύτερο από της Παρασκευής

Φυσικά μου άρεσαν όλες οι Λουκονορικές σκηνές οι οποίες είχαν κάτι από τα παλιά σήμερα.. Έτσι ρε να θυμόμαστε τί είχαμε στο Α' κύκλο!
Επίσης μου άρεσαν Εύα - Μάνος και το επιτραπέζιο! :lol: :lol:

Αυτό που ΔΕΝ μου άρεσε είναι το πατσοζεύγαρο, Η Νταιζάρα ή "η νύφη του Τσάκι" ΕΛΕΟΣ κουραστήκαμε, μάθαμε πως να κάνουμε κομπίνες, να εκβιάζουμε και μειώνουμε τους άλλους μπορούμε και χωρίς αυτήν και το βλήμα της!

Τέλος μου άρεσε η σκηνή Χρήστος - Μάνος! Α ρε Χρηστάρα φυσικά και σε πούλησε η Νταίζη αυτή πουλάει και ξεπουλάει ότι έχει και δεν έχει...

Αυτά και εις άλλα με υγεία
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Ιουν 14, 2010 9:40 pm

Clarabelle έγραψε:
Goofy! έγραψε:
DESPOINA έγραψε: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ!
Ειλικρινά τώρα..πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Δεν γίνετε να βλέπουμε το ίδιο σήριαλ!Και δεν αναφέρομαι σε τίτλους και κουραφέξαλα,αλλά σοβαρά τώρα που είδες εσύ Στέφανο-Μελίτα? affraid Τι ήταν σήμερα και είχε σκηνή τους?Του Αγίου Πνεύματος πάει πέρασε..μήπως ήτο κάποια εθνική εορτή?Δεν εξηγείται αλλιώς!Εγώ πάντως στην σείρα που παρακολούθησα σήμερα στις 7 ..ζήτημα να ήταν η σκηνή τους πάνω από 3 λεπτά!(πρωτότυπο!)
Κατανοητό να μη μας αρέσει κάποιο ζευγάρι,να αηδιάζουμε έστω αλλά τα γεγονότα παραμένουν γεγονότα ανεξερτήτως προτιμήσεων του καθενός μας!
Και είναι γεγονός πως Στέφανο-Μελίτα έχουμε κάτι βδομάδες να δούμε καμια σκηνή πάνω από 2 λεπτά!
Λοιπόν..μην μπερδευόμαστε!Στέφανος-Μελίτα πλέον δεν υφίστανται!Και μπορεί να σου άρεσε εσένα πολύ να μην εμφανίζεται καθόλου η Μελίτα ή η Μελίτα με τον Στέφανο,αλλα (δυστυχώς??) ανήκει και αυτή στους πρωταγωνιστές!
Και αν μη τι άλλο να δεχτώ ένα τέτοιο σχόλιο όταν δείχνει Στέφανο-Μελίτα!Όχι όμως όταν δεν δείχνει!Ας μην γινόμαστε υπερβολικοί λοιπόν.Σήμερα όμως (όπως συμβαίνει τον τελευταίο διάστημα δηλαδή) δεν υπήρξε κανένα τέτοιο φαινόμενο(πάνω απο 2 λεπτά σκηνή τους),ας συγκρατηθούμε λιγάκι.Εκτός και αν εσύ είδες καμία τέτοια σκηνή τους ή μάλλον σκηνές τους και γι'αυτό το λες..αλλιώς δεν μπορώ να κατανοήσω από που προήλθε όλο αυτό..και ειδίκα σε επεισόδια σαν το σημερινό. ;/


Kάποτε τρελαινόμουν για γαριδάκια. Κάποια μέρα μπουκώθηκα τόσα πολλά που μετά και η μυρωδιά τους μου έφερνε αναγούλα. Τους είδαμε τρεις μήνες 40 λεπτά ανα επεισόδιο. Τώρα φεύγει ο Μάνος δεν νομίζεις οτι τα επεισόδια θα έπρεπε να ειναι πάνω του απο το να βλέπουμε αυτούς που μας προκαλούν πια γέλιο; Εμείς τους ανεχτήκαμε τρεις μήνες εσείς δεν μπορειτε να κάνετε υπομονή; Εμείς περιμέναμε ένα χρόνο και έχουν και πράγματα να πουν. Ο Στέφανος και η Μελίτα για το κερί τη μαμά του και το μπαμπά της μιλάνε συνεχώς απέξω τα έχουμε μάθει.


Α,θα σε μαλώσω Clarabelle τώρα βάλανε κ την Νεφελίτσα στην κουβέντα! Θυμήθηκε το κατινάκι οτι είναι κ μάνα!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Goofy! Δευ Ιουν 14, 2010 9:42 pm

Clarabelle έγραψε:
Goofy! έγραψε:
DESPOINA έγραψε: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ!
Ειλικρινά τώρα..πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Δεν γίνετε να βλέπουμε το ίδιο σήριαλ!Και δεν αναφέρομαι σε τίτλους και κουραφέξαλα,αλλά σοβαρά τώρα που είδες εσύ Στέφανο-Μελίτα? affraid Τι ήταν σήμερα και είχε σκηνή τους?Του Αγίου Πνεύματος πάει πέρασε..μήπως ήτο κάποια εθνική εορτή?Δεν εξηγείται αλλιώς!Εγώ πάντως στην σείρα που παρακολούθησα σήμερα στις 7 ..ζήτημα να ήταν η σκηνή τους πάνω από 3 λεπτά!(πρωτότυπο!)
Κατανοητό να μη μας αρέσει κάποιο ζευγάρι,να αηδιάζουμε έστω αλλά τα γεγονότα παραμένουν γεγονότα ανεξερτήτως προτιμήσεων του καθενός μας!
Και είναι γεγονός πως Στέφανο-Μελίτα έχουμε κάτι βδομάδες να δούμε καμια σκηνή πάνω από 2 λεπτά!
Λοιπόν..μην μπερδευόμαστε!Στέφανος-Μελίτα πλέον δεν υφίστανται!Και μπορεί να σου άρεσε εσένα πολύ να μην εμφανίζεται καθόλου η Μελίτα ή η Μελίτα με τον Στέφανο,αλλα (δυστυχώς??) ανήκει και αυτή στους πρωταγωνιστές!
Και αν μη τι άλλο να δεχτώ ένα τέτοιο σχόλιο όταν δείχνει Στέφανο-Μελίτα!Όχι όμως όταν δεν δείχνει!Ας μην γινόμαστε υπερβολικοί λοιπόν.Σήμερα όμως (όπως συμβαίνει τον τελευταίο διάστημα δηλαδή) δεν υπήρξε κανένα τέτοιο φαινόμενο(πάνω απο 2 λεπτά σκηνή τους),ας συγκρατηθούμε λιγάκι.Εκτός και αν εσύ είδες καμία τέτοια σκηνή τους ή μάλλον σκηνές τους και γι'αυτό το λες..αλλιώς δεν μπορώ να κατανοήσω από που προήλθε όλο αυτό..και ειδίκα σε επεισόδια σαν το σημερινό. ;/

Kάποτε τρελαινόμουν για γαριδάκια. Κάποια μέρα μπουκώθηκα τόσα πολλά που μετά και η μυρωδιά τους μου έφερνε αναγούλα. Τους είδαμε τρεις μήνες 40 λεπτά ανα επεισόδιο. Τώρα φεύγει ο Μάνος δεν νομίζεις οτι τα επεισόδια θα έπρεπε να ειναι πάνω του απο το να βλέπουμε αυτούς που μας προκαλούν πια γέλιο; Εμείς τους ανεχτήκαμε τρεις μήνες εσείς δεν μπορειτε να κάνετε υπομονή; Εμείς περιμέναμε ένα χρόνο και έχουν και πράγματα να πουν. Ο Στέφανος και η Μελίτα για το κερί τη μαμά του και το μπαμπά της μιλάνε συνεχώς απέξω τα έχουμε μάθει.
Με ειδες να κανω παραπονο για τις ατελειωτες σκηνες παρεας,Νορας/Λουκα,Μανου/Ευας και ουτο καθεξης?
ΟΧΙ!
Αλλα μην μου λετε οτι με 3 ΛΕΠΤΑ (ακουσον ακουσον!) να μην τους δειχνετε αλλο γιατι μπουκωσατε!
Σοβαρα να μιλαμε,ετσι?
Νομιζω ειναι κατανοητο αυτο που λεω!Δεν αντικρουσα τις λιγοστες και ολιγολεπτες σκηνες Στεφανου-Μελιτας με σκηνες παρεας & Νορα/Λουκα.
Οποτε κρινω σωστο να κανεις και εσυ το ιδιο.
Και στην τελικη ,το'πα και το ξαναλεω:
να δεχτώ ένα τέτοιο σχόλιο όταν δείχνει Στέφανο-Μελίτα!Όχι όμως όταν δεν δείχνει!
Αυτο ειναι ολο.Μην γινομαστε υπερβολικοι παρακαλω πολυ.
Νομιζω καταλαβαινεις υπο ποιο πρισμα το λεω,το εξηγησα αλλωστε! :wink2:
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 14, 2010 9:45 pm

Goofy! έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Goofy! έγραψε:
DESPOINA έγραψε: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ!
Ειλικρινά τώρα..πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Δεν γίνετε να βλέπουμε το ίδιο σήριαλ!Και δεν αναφέρομαι σε τίτλους και κουραφέξαλα,αλλά σοβαρά τώρα που είδες εσύ Στέφανο-Μελίτα? affraid Τι ήταν σήμερα και είχε σκηνή τους?Του Αγίου Πνεύματος πάει πέρασε..μήπως ήτο κάποια εθνική εορτή?Δεν εξηγείται αλλιώς!Εγώ πάντως στην σείρα που παρακολούθησα σήμερα στις 7 ..ζήτημα να ήταν η σκηνή τους πάνω από 3 λεπτά!(πρωτότυπο!)
Κατανοητό να μη μας αρέσει κάποιο ζευγάρι,να αηδιάζουμε έστω αλλά τα γεγονότα παραμένουν γεγονότα ανεξερτήτως προτιμήσεων του καθενός μας!
Και είναι γεγονός πως Στέφανο-Μελίτα έχουμε κάτι βδομάδες να δούμε καμια σκηνή πάνω από 2 λεπτά!
Λοιπόν..μην μπερδευόμαστε!Στέφανος-Μελίτα πλέον δεν υφίστανται!Και μπορεί να σου άρεσε εσένα πολύ να μην εμφανίζεται καθόλου η Μελίτα ή η Μελίτα με τον Στέφανο,αλλα (δυστυχώς??) ανήκει και αυτή στους πρωταγωνιστές!
Και αν μη τι άλλο να δεχτώ ένα τέτοιο σχόλιο όταν δείχνει Στέφανο-Μελίτα!Όχι όμως όταν δεν δείχνει!Ας μην γινόμαστε υπερβολικοί λοιπόν.Σήμερα όμως (όπως συμβαίνει τον τελευταίο διάστημα δηλαδή) δεν υπήρξε κανένα τέτοιο φαινόμενο(πάνω απο 2 λεπτά σκηνή τους),ας συγκρατηθούμε λιγάκι.Εκτός και αν εσύ είδες καμία τέτοια σκηνή τους ή μάλλον σκηνές τους και γι'αυτό το λες..αλλιώς δεν μπορώ να κατανοήσω από που προήλθε όλο αυτό..και ειδίκα σε επεισόδια σαν το σημερινό. ;/

Kάποτε τρελαινόμουν για γαριδάκια. Κάποια μέρα μπουκώθηκα τόσα πολλά που μετά και η μυρωδιά τους μου έφερνε αναγούλα. Τους είδαμε τρεις μήνες 40 λεπτά ανα επεισόδιο. Τώρα φεύγει ο Μάνος δεν νομίζεις οτι τα επεισόδια θα έπρεπε να ειναι πάνω του απο το να βλέπουμε αυτούς που μας προκαλούν πια γέλιο; Εμείς τους ανεχτήκαμε τρεις μήνες εσείς δεν μπορειτε να κάνετε υπομονή; Εμείς περιμέναμε ένα χρόνο και έχουν και πράγματα να πουν. Ο Στέφανος και η Μελίτα για το κερί τη μαμά του και το μπαμπά της μιλάνε συνεχώς απέξω τα έχουμε μάθει.
Με ειδες να κανω παραπονο για τις ατελειωτες σκηνες παρεας,Νορας/Λουκα,Μανου/Ευας και ουτο καθεξης?
ΟΧΙ!
Αλλα μην μου λετε οτι με 3 ΛΕΠΤΑ (ακουσον ακουσον!) να μην τους δειχνετε αλλο γιατι μπουκωσατε!
Σοβαρα να μιλαμε,ετσι?
Νομιζω ειναι κατανοητο αυτο που λεω!Δεν αντικρουσα τις λιγοστες και ολιγολεπτες σκηνες Στεφανου-Μελιτας με σκηνες παρεας & Νορα/Λουκα.
Οποτε κρινω σωστο να κανεις και εσυ το ιδιο.
Και στην τελικη ,το'πα και το ξαναλεω:
να δεχτώ ένα τέτοιο σχόλιο όταν δείχνει Στέφανο-Μελίτα!Όχι όμως όταν δεν δείχνει!
Αυτο ειναι ολο.Μην γινομαστ5ε υπερβολικοι παρακαλω πολυ.
Νομιζω καταλαβαινεις υπο ποιο πρισμα το λεω,το εξηγησα αλλωστε! :wink2:


Να σου πω την αλήθεια τώρα πια αδιαφορώ πλήρως γι αυτούς. Πιο βαρετό ζευγάρι κι απ το Νικόλα με τη Δάφνη έχουν καταντήσει. Με τη μάνα της και τον πατέρα της η Μελίτα στις κατινιές μου προκαλεί κάποια αντίδραση με το Στέφανο την παραμικρή. Με τη μάνα του ο Στέφανος μου προκαλεί το ενδιαφέρον με τη Μελίτα βαθύ ύπνο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Goofy! Δευ Ιουν 14, 2010 9:52 pm

Clarabelle έγραψε:
Goofy! έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Goofy! έγραψε:
DESPOINA έγραψε: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ!
Ειλικρινά τώρα..πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Πες μου οτι μου κάνεις πλάκα!Δεν γίνετε να βλέπουμε το ίδιο σήριαλ!Και δεν αναφέρομαι σε τίτλους και κουραφέξαλα,αλλά σοβαρά τώρα που είδες εσύ Στέφανο-Μελίτα? affraid Τι ήταν σήμερα και είχε σκηνή τους?Του Αγίου Πνεύματος πάει πέρασε..μήπως ήτο κάποια εθνική εορτή?Δεν εξηγείται αλλιώς!Εγώ πάντως στην σείρα που παρακολούθησα σήμερα στις 7 ..ζήτημα να ήταν η σκηνή τους πάνω από 3 λεπτά!(πρωτότυπο!)
Κατανοητό να μη μας αρέσει κάποιο ζευγάρι,να αηδιάζουμε έστω αλλά τα γεγονότα παραμένουν γεγονότα ανεξερτήτως προτιμήσεων του καθενός μας!
Και είναι γεγονός πως Στέφανο-Μελίτα έχουμε κάτι βδομάδες να δούμε καμια σκηνή πάνω από 2 λεπτά!
Λοιπόν..μην μπερδευόμαστε!Στέφανος-Μελίτα πλέον δεν υφίστανται!Και μπορεί να σου άρεσε εσένα πολύ να μην εμφανίζεται καθόλου η Μελίτα ή η Μελίτα με τον Στέφανο,αλλα (δυστυχώς??) ανήκει και αυτή στους πρωταγωνιστές!
Και αν μη τι άλλο να δεχτώ ένα τέτοιο σχόλιο όταν δείχνει Στέφανο-Μελίτα!Όχι όμως όταν δεν δείχνει!Ας μην γινόμαστε υπερβολικοί λοιπόν.Σήμερα όμως (όπως συμβαίνει τον τελευταίο διάστημα δηλαδή) δεν υπήρξε κανένα τέτοιο φαινόμενο(πάνω απο 2 λεπτά σκηνή τους),ας συγκρατηθούμε λιγάκι.Εκτός και αν εσύ είδες καμία τέτοια σκηνή τους ή μάλλον σκηνές τους και γι'αυτό το λες..αλλιώς δεν μπορώ να κατανοήσω από που προήλθε όλο αυτό..και ειδίκα σε επεισόδια σαν το σημερινό. ;/

Kάποτε τρελαινόμουν για γαριδάκια. Κάποια μέρα μπουκώθηκα τόσα πολλά που μετά και η μυρωδιά τους μου έφερνε αναγούλα. Τους είδαμε τρεις μήνες 40 λεπτά ανα επεισόδιο. Τώρα φεύγει ο Μάνος δεν νομίζεις οτι τα επεισόδια θα έπρεπε να ειναι πάνω του απο το να βλέπουμε αυτούς που μας προκαλούν πια γέλιο; Εμείς τους ανεχτήκαμε τρεις μήνες εσείς δεν μπορειτε να κάνετε υπομονή; Εμείς περιμέναμε ένα χρόνο και έχουν και πράγματα να πουν. Ο Στέφανος και η Μελίτα για το κερί τη μαμά του και το μπαμπά της μιλάνε συνεχώς απέξω τα έχουμε μάθει.
Με ειδες να κανω παραπονο για τις ατελειωτες σκηνες παρεας,Νορας/Λουκα,Μανου/Ευας και ουτο καθεξης?
ΟΧΙ!
Αλλα μην μου λετε οτι με 3 ΛΕΠΤΑ (ακουσον ακουσον!) να μην τους δειχνετε αλλο γιατι μπουκωσατε!
Σοβαρα να μιλαμε,ετσι?
Νομιζω ειναι κατανοητο αυτο που λεω!Δεν αντικρουσα τις λιγοστες και ολιγολεπτες σκηνες Στεφανου-Μελιτας με σκηνες παρεας & Νορα/Λουκα.
Οποτε κρινω σωστο να κανεις και εσυ το ιδιο.
Και στην τελικη ,το'πα και το ξαναλεω:
να δεχτώ ένα τέτοιο σχόλιο όταν δείχνει Στέφανο-Μελίτα!Όχι όμως όταν δεν δείχνει!
Αυτο ειναι ολο.Μην γινομαστ5ε υπερβολικοι παρακαλω πολυ.
Νομιζω καταλαβαινεις υπο ποιο πρισμα το λεω,το εξηγησα αλλωστε! :wink2:


Να σου πω την αλήθεια τώρα πια αδιαφορώ πλήρως γι αυτούς. Πιο βαρετό ζευγάρι κι απ το Νικόλα με τη Δάφνη έχουν καταντήσει. Με τη μάνα της και τον πατέρα της η Μελίτα στις κατινιές μου προκαλεί κάποια αντίδραση με το Στέφανο την παραμικρή. Με τη μάνα του ο Στέφανος μου προκαλεί το ενδιαφέρον με τη Μελίτα βαθύ ύπνο.
Clarabelle ειναι απολυτα δεκτη η γνωμη σου για το εν λογω ζευγαρι,μονο που εγω δεν ανεφερθηκα στην γνωμη της DESPOINA για Στεφανο-Μελιτα,ανεφερθηκα ΜΟΝΟ στα λεγομενα της για το ποσο ΠΟΛΥ τους βλεπουμε!Ενω τους βλεπουμε 2 αντε 3 ,στην καλυτερη των περιπτωσεων, λεπτα.Ε,ενταξει θεωρω παραλογο αυτο το πραγμα.Νομιζω ειμαι αρκετα ξεκαθαρη σ'αυτο που λεω. :wink2:
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Δευ Ιουν 14, 2010 9:55 pm

ας σχολιασω και εγω..



Αυτα που εσωσαν το επεισοδιο



1: Οταν συνελλαβαν την Νταιζη:
Καλα τι χαρα ηταν αυτη να βλεπω να συλλαμβανουν την Νταιζη και αυτη να εχει μεινει
μουγγοθοωρος...... ΤΕΛΕΙΑ ΣΚΗΝΗ


2: Σταυριδης:
Εεεε τι να πω ηταν η μερα του. Θεος ο ανθρωπος!!! Ετσι θεε σταυριδη χωσταν στην κοτα
(νταιζη,οχια). : respect :


3:Παρεα στης Ευας:
Μου αρεσε πολυ η συζητηση τους και φυσικα η επιμονη του Μανου να δειρουν την Νταιζη
για να τα ξερασει ολα.!! Ρε Μανο τι το λες και δεν το κανεις. Στα προσεχως τον Στεφανο
ειδα οχι εσενα. Σε προλαβαν.


4:Οχια-Λουκας:
Η κορυφαια σκηνη του επεισοδιου. Ο Λουκας νευριασμενος ακομα πιο κουκλος , θεος Miam
Miam . Και η Νταιζαρα να το παιζει δεν ειδα δεν ξερω. Αλλα ο Λουκας βραχος.


5:Νορα-Λουκας-Στεφανος:
Τελειο το υφος του Λουκα και της Νορας και το ξαφνιασμενο του Στεφανου.



Αυτα που χαλασαν το επεισοδιο



1:Πατσοζευγαρο:
Δεν αντεχω αλλο σημερα αρχισαν και τα "μωρο μου" και "αγαπη μου" θα ξερασω vomit vomit.
Οχι αλλο καρβουνο


2:Δαφνη:
Με εχει κουρασει αφανταστα αυτο το υφος της καημενης. Μας επριξε "πως θα φυγει ο μπαμπας απο
εδω, εδω εχουμε αναμνησεις". ΕΛΕΟΣ κοριτσι μου Στην τελικη να μην πουλαγες την εδεμ τωρα μην
μας πριζεις.



ΥΓ1: ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΓΡΗΓΟΡΑ
ΥΓ2:Θελω να φυγει η οχια




αυτα τα λιγα απο εμενα



ψηφιζω καλο το σημερινο επεισοδιο...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την $ofi@ loukakos + nora στις Δευ Ιουν 14, 2010 10:08 pm, 1 φορά
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Mary Δευ Ιουν 14, 2010 10:07 pm

Να σχολιασω και εγω γιατι ποσα τραγουδια να ακουσω ?? lol!

Καλο το επεισοδιο απο εμενα!!

Νορα-Λουκας=Γενικοτερα ..καλες σκηνουλες αλλα οχι κατι το ουσιαστικο ??? Τι βρηκαμε με την διαθηκη γιατι μπερδευτηκα scratch Ειμαι και καστανοξανθο τρομαρα μου .... Η συζητηση πηγε περιπατο ....θα διαμαρτυρηθω ...Ευτηχως που δεν την εδειξαν την Παρασκευη γιατι την εδειξαν σημερα ...??? Ειναι να απορει κανεις gmt

Μελιτα-Στεφανος=Μου αρεσει που ο Στεφανος κρατα αυτην την σταση και δειχνει κατανοηση ...Μελιτα παρε κανενα μαθημα εξααλου δεν χανεστε εσεις θα βρεθειτε ...

Νταιζη-Σταυριδης=Μου αρεσε παρα πολυ η σκηνη.

Λουκας-Νταιζη=Οταν βγαζεις το αγριο ....αλλα επρεπε να γινει απο πιο νωρις ..

Νταιζη-Μπελλος=Μην ξαναδω σκηνη τους ....προτιμω να παω να διαβασω ....

Δαφνη-Νικολας=Εγω την Δαφνη δεν μπορω να την καταλαβω ...μια ο Μανος εμαθε στην εξουσια δεν μπορει χωρις αυτην σημερα βρηκαμε το αλλο Ο Ηλιας δεν μπορει να φυγει απο την Εδεμ ...Τι μου λες ? Το καταλαβαινω να ειναι δεμενος αλλα στις δυσκολιες δεν κοιταμε τις ανεσεις μας ..ΕΛΕΟΣ .

Παρεα μαζεμενη= Μαλιστα ...τουλαχιστον μαθανε για την Νταιζη ..αυτο που ειπε ο Νικολας χμμ...με βαζει σε υποψιες αλλα πιστευω καπως τραβηγμενο ...

Μανος-Χρηστος=Πολυ ωραια σκηνη ....τωρα ο Μανος τι καταφερε ???? Αληθινα πιστευει πως αν μαθει ο Χρηστος θα τρεξει να του μιλησει ???

Αντιγονη -Χρηστος+Χρηστος ολα τα λεφτα..

Υ.Γ. 1)Ειναι λιγο μπερδεμενα αλλα τεσπα .
Υ.Γ.2) Αν ειναι να γυριζει ολο το επεισοδιο γυρω απο την Νταιζη ..να μας το πουν να το ξερουμε ... και αυτη η μετατροπη της πια παρατραβηγμενη!!!!
Mary
Mary
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 14, 2010 10:38 pm


Μέτριο απο μένα το σημερινό.

Λίγο καλύτερο απ της Παρασκευής μια και δεν ειχε περιπτύξεις γελοίων και απολύτων.

Ο Λουκάς κι η Νόρα θύμισαν σήμερα δικηγόρους επιτέλους. Είδατε όταν έχουν θέμα μια χαρά τα πάνε.

Η περίληψη γιατί μας παραμύθιαζε για σύλληψη της Νταίζης; Είχαμε παραπλανητικά τρέιλερ τώρα έχουμε και παραπλανητικές περιλήψεις; Μια και τα μυστικά της παρέας τελειώνουν δεν την αφήνετε μέσα μέχρι το τέλος της σεζόν και να την ελευθερώσετε με την έναρξη της επόμενης για όσους έχουν γερό στομάχι να τη βλέπουν;

Α ρε Χαπατίδη σε δουλεύει η Μάτα Χάρι. Πήγε να τη γιατροπορέψει ο καλός μας. Όταν πάρει το ακορντεόν και βγει στην ομόνοια του χρόνου ας με ειδοποιήσει κάποια να δω το επεισόδιο σας παρακαλώ.

Ο Λουκάς έμαθε οτι πίσω απ τις επιθέσεις κρύβεται το Νταιζουλίνι και πήγε να την αγριέψει. Μαθημάτων τατανιάς συνέχεια. Πέταξε τη ρόμπα πίσω προέταξε τα στήθη και πήγε να ανοίξει έτοιμη για τον πελάτη. Τι βλέπουμε Χριστέ μου 7 το απόγευμα. Λουκά αγόρι μου θα στα πει κι η Ezi τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς. Αυτή ότι κι αν πεις είναι χαμένη περίπτωση. Να το ξέρετε την επόμενη φορά που θα μου συστήσουν γυναίκα με το όνομα Καρά δεν θα απλώσω το χέρι θα φοβηθώ μη το χάσω. Ήξερα μια Αλίκη μου προέκυψε και μια Νταίζη άδικο έχω;

Ο Μάνος σε δέκα επεισόδια μας τελειώνει είπαμε ε; Είχε με την Εύα μια συγκλονιστική σκηνή διάρκειας 30 δευτερολέπτων. Βλέπετε έπρεπε να συναντηθεί η Μελίτα με τον απόλυτο και με τη μάνα της να πει για τον απόλυτο ευτυχώς ο πατέρας να πει για τον απόλυτο δεν έπαιξε σήμερα. Α ξέχασα σήμερα είχανε πρόβλημα που το παιδί δεν ήθελε τον απόλυτο. Τους συμπονώ τόσα και αξεπέραστα εμπόδια οι καημένοι.

Ο Λουκάς βάρεσε συναγερμό και έκοψε και το Νικόλα που επιτέλους συζητούσε σαν άνθρωπος με τη γυναίκα του. Το είχε το επεισόδιο σήμερα. Θυμηθήκανε όλοι τους χαρακτήρες που είχαν πέρσι. Α ρε Μάναρε θα μας λείψεις. Εσύ τουλάχιστον έχεις το προφίλ του ήρωα που πουλάει τσαμπουκά δεν σου ξημέρωσε απότομα. Θα φύγεις που θα φύγεις ρε αγόρι μου δεν τη βουτάς την τύπισα να της εξηγήσεις τι εστί βερύκοκο;

Στην πιο όμορφη ίσως σκηνή του επεισοδίου ο Μάναρος συναντήθηκε με το Χρηστάρα. Κάπως μούκανε που στη μηχανή ήταν ο Χρήστος κι όχι ο Μάνος. Ο Χρήστος υποστήριξε το μπούλη. Τι να κάνει το καημένο το αγοράκι είναι λίγο ζαβό και το δουλεύει η μανούλα αλλά φονιάς του παιδιού του όχι . Ο Χρήστος το έπιασε το θεματάκι και πήγε τρέχοντας στην Αντιγόνη αλλά εκείνη δεν είδε δεν ξέρει δεν άκουσε. Α ρε καημένε Χρήστο. Να πω οτι ακόμη και στον τσαμπουκά ο Μάνος έδειξε αυτοσυγκράτηση ή δεν έχει νόημα τώρα πια;

Η έξωση εκδικάστηκε και μάλλον τα παιδιά την κέρδισαν τη δίκη. Θέλω να δω τι άλλο θα γίνει γιατί απ όσο ξέρω αποχαιρέτα την την Εδέμ που χάνεις. Τα Λουκανοράκια βρήκαν και μια διαθήκη κι έτρεξαν στο Ρούσσο. Είναι και δική μου απορία. Πως κι η Αντιγόνη δεν προσέβαλλε τη διαθήκη; Μήπως την έχει σκαρώσει εκείνη για να αποπροσανατολίσει τις έρευνες;

Το μικρό κουτό αγόρι είδε τη διαθήκη κι έμεινε ξερό. Τόσο βλάκας δεν μπορώ να το πιστέψω.

Στα προσεχώς τέλος είδα κάτι που με στεναχώρησε αφάνταστα. Πέρσι τέτοιον καιρό εμφανίστηκε στη σειρά ένας τύπος που έμοιαζε επικίνδυνος ενδιαφέρων αλλά ταυτόχρονα εκλεπτισμένος και με ξετρέλανε γιατί δεν θύμιζε σε τίποτα το Στράτο. Στον επόμενο τόνο αφού ξαπλώθηκε σε τραπέζια ντιβανοκασέλες και άλλες ενδιαφέρουσες τοποθεσίες με την κατσαρή κατίνα ο κύριος μεταλλάχτηκε σε μπούλη ολκής. Μέχρι σήμερα κρατάει αυτό το στυλ του μπούλη και ξαφνικά βλέπω στην οθόνη μου το Στράτο. Έχει ο Στέφανος το προφίλ του ήρωα που θα τραβήξει όπλο και θα απειλήσει χωρίς δισταγμό; Κρίμα γιατί ο συγκεκριμένος ηθοποιός έχει δυνατότητες και δεν ήταν απαραίτητο να υποδυθεί τον ίδιο ρόλο του άντρα που ερωτεύτηκε τη λάθος γυναίκα και ξύπνησε μια μέρα καταλαβαίνοντας οτι προδόθηκε απ το γονιό του.

Δέκα μέρες πριν τη λήξη της σεζόν ένα επεισόδιο που με άφησε σχεδόν αδιάφορη. Δεν μπορώ παρα να κάνω τη σύγκριση με την περασμένη χρονιά που καθόμουν στα κάρβουνα να δω τι θα γίνει. Κρίμα.......



Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Mary Δευ Ιουν 14, 2010 10:53 pm

Clarabelle ο σχολιασμος τα σπαει : respect :
Mary
Mary
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Ιουν 14, 2010 10:57 pm

Clarabelle έγραψε:
Μέτριο απο μένα το σημερινό.

Λίγο καλύτερο απ της Παρασκευής μια και δεν ειχε περιπτύξεις γελοίων και απολύτων.

Ο Λουκάς κι η Νόρα θύμισαν σήμερα δικηγόρους επιτέλους. Είδατε όταν έχουν θέμα μια χαρά τα πάνε.

Η περίληψη γιατί μας παραμύθιαζε για σύλληψη της Νταίζης; Είχαμε παραπλανητικά τρέιλερ τώρα έχουμε και παραπλανητικές περιλήψεις; Μια και τα μυστικά της παρέας τελειώνουν δεν την αφήνετε μέσα μέχρι το τέλος της σεζόν και να την ελευθερώσετε με την έναρξη της επόμενης για όσους έχουν γερό στομάχι να τη βλέπουν;

Α ρε Χαπατίδη σε δουλεύει η Μάτα Χάρι. Πήγε να τη γιατροπορέψει ο καλός μας. Όταν πάρει το ακορντεόν και βγει στην ομόνοια του χρόνου ας με ειδοποιήσει κάποια να δω το επεισόδιο σας παρακαλώ.

Ο Λουκάς έμαθε οτι πίσω απ τις επιθέσεις κρύβεται το Νταιζουλίνι και πήγε να την αγριέψει. Μαθημάτων τατανιάς συνέχεια. Πέταξε τη ρόμπα πίσω προέταξε τα στήθη και πήγε να ανοίξει έτοιμη για τον πελάτη. Τι βλέπουμε Χριστέ μου 7 το απόγευμα. Λουκά αγόρι μου θα στα πει κι η Ezi τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς. Αυτή ότι κι αν πεις είναι χαμένη περίπτωση. Να το ξέρετε την επόμενη φορά που θα μου συστήσουν γυναίκα με το όνομα Καρά δεν θα απλώσω το χέρι θα φοβηθώ μη το χάσω. Ήξερα μια Αλίκη μου προέκυψε και μια Νταίζη άδικο έχω;

Ο Μάνος σε δέκα επεισόδια μας τελειώνει είπαμε ε; Είχε με την Εύα μια συγκλονιστική σκηνή διάρκειας 30 δευτερολέπτων. Βλέπετε έπρεπε να συναντηθεί η Μελίτα με τον απόλυτο και με τη μάνα της να πει για τον απόλυτο ευτυχώς ο πατέρας να πει για τον απόλυτο δεν έπαιξε σήμερα. Α ξέχασα σήμερα είχανε πρόβλημα που το παιδί δεν ήθελε τον απόλυτο. Τους συμπονώ τόσα και αξεπέραστα εμπόδια οι καημένοι.

Ο Λουκάς βάρεσε συναγερμό και έκοψε και το Νικόλα που επιτέλους συζητούσε σαν άνθρωπος με τη γυναίκα του. Το είχε το επεισόδιο σήμερα. Θυμηθήκανε όλοι τους χαρακτήρες που είχαν πέρσι. Α ρε Μάναρε θα μας λείψεις. Εσύ τουλάχιστον έχεις το προφίλ του ήρωα που πουλάει τσαμπουκά δεν σου ξημέρωσε απότομα. Θα φύγεις που θα φύγεις ρε αγόρι μου δεν τη βουτάς την τύπισα να της εξηγήσεις τι εστί βερύκοκο;

Στην πιο όμορφη ίσως σκηνή του επεισοδίου ο Μάναρος συναντήθηκε με το Χρηστάρα. Κάπως μούκανε που στη μηχανή ήταν ο Χρήστος κι όχι ο Μάνος. Ο Χρήστος υποστήριξε το μπούλη. Τι να κάνει το καημένο το αγοράκι είναι λίγο ζαβό και το δουλεύει η μανούλα αλλά φονιάς του παιδιού του όχι . Ο Χρήστος το έπιασε το θεματάκι και πήγε τρέχοντας στην Αντιγόνη αλλά εκείνη δεν είδε δεν ξέρει δεν άκουσε. Α ρε καημένε Χρήστο. Να πω οτι ακόμη και στον τσαμπουκά ο Μάνος έδειξε αυτοσυγκράτηση ή δεν έχει νόημα τώρα πια;

Η έξωση εκδικάστηκε και μάλλον τα παιδιά την κέρδισαν τη δίκη. Θέλω να δω τι άλλο θα γίνει γιατί απ όσο ξέρω αποχαιρέτα την την Εδέμ που χάνεις. Τα Λουκανοράκια βρήκαν και μια διαθήκη κι έτρεξαν στο Ρούσσο. Είναι και δική μου απορία. Πως κι η Αντιγόνη δεν προσέβαλλε τη διαθήκη; Μήπως την έχει σκαρώσει εκείνη για να αποπροσανατολίσει τις έρευνες;

Το μικρό κουτό αγόρι είδε τη διαθήκη κι έμεινε ξερό. Τόσο βλάκας δεν μπορώ να το πιστέψω.

Στα προσεχώς τέλος είδα κάτι που με στεναχώρησε αφάνταστα. Πέρσι τέτοιον καιρό εμφανίστηκε στη σειρά ένας τύπος που έμοιαζε επικίνδυνος ενδιαφέρων αλλά ταυτόχρονα εκλεπτισμένος και με ξετρέλανε γιατί δεν θύμιζε σε τίποτα το Στράτο. Στον επόμενο τόνο αφού ξαπλώθηκε σε τραπέζια ντιβανοκασέλες και άλλες ενδιαφέρουσες τοποθεσίες με την κατσαρή κατίνα ο κύριος μεταλλάχτηκε σε μπούλη ολκής. Μέχρι σήμερα κρατάει αυτό το στυλ του μπούλη και ξαφνικά βλέπω στην οθόνη μου το Στράτο. Έχει ο Στέφανος το προφίλ του ήρωα που θα τραβήξει όπλο και θα απειλήσει χωρίς δισταγμό; Κρίμα γιατί ο συγκεκριμένος ηθοποιός έχει δυνατότητες και δεν ήταν απαραίτητο να υποδυθεί τον ίδιο ρόλο του άντρα που ερωτεύτηκε τη λάθος γυναίκα και ξύπνησε μια μέρα καταλαβαίνοντας οτι προδόθηκε απ το γονιό του.

Δέκα μέρες πριν τη λήξη της σεζόν ένα επεισόδιο που με άφησε σχεδόν αδιάφορη. Δεν μπορώ παρα να κάνω τη σύγκριση με την περασμένη χρονιά που καθόμουν στα κάρβουνα να δω τι θα γίνει. Κρίμα.......




Για άλλη μια φορά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ σχολιασμός και χαρά στο κουράγιο σου : respect : : respect : : respect :
Αλήθεια, μόνο εμείς θυμόμαστε ότι σε δέκα μέρες φεύγει ο Μάνος; Περίμενα περισσότερες σκηνές με παρέα.... Περίμενα πιο αξιοπρεπή αποχώρηση για αυτό τον ήρωα που σύμφωνα με κάποια e-mail δεν επιδίωξαν την αποχώρηση του και τον αγαπάνε πολύ.. Εγώ δυστυχώς βλέπω μια ξεπέτα αποχώρηση... Κρίμα..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 14, 2010 11:06 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Μέτριο απο μένα το σημερινό.

Λίγο καλύτερο απ της Παρασκευής μια και δεν ειχε περιπτύξεις γελοίων και απολύτων.

Ο Λουκάς κι η Νόρα θύμισαν σήμερα δικηγόρους επιτέλους. Είδατε όταν έχουν θέμα μια χαρά τα πάνε.

Η περίληψη γιατί μας παραμύθιαζε για σύλληψη της Νταίζης; Είχαμε παραπλανητικά τρέιλερ τώρα έχουμε και παραπλανητικές περιλήψεις; Μια και τα μυστικά της παρέας τελειώνουν δεν την αφήνετε μέσα μέχρι το τέλος της σεζόν και να την ελευθερώσετε με την έναρξη της επόμενης για όσους έχουν γερό στομάχι να τη βλέπουν;

Α ρε Χαπατίδη σε δουλεύει η Μάτα Χάρι. Πήγε να τη γιατροπορέψει ο καλός μας. Όταν πάρει το ακορντεόν και βγει στην ομόνοια του χρόνου ας με ειδοποιήσει κάποια να δω το επεισόδιο σας παρακαλώ.

Ο Λουκάς έμαθε οτι πίσω απ τις επιθέσεις κρύβεται το Νταιζουλίνι και πήγε να την αγριέψει. Μαθημάτων τατανιάς συνέχεια. Πέταξε τη ρόμπα πίσω προέταξε τα στήθη και πήγε να ανοίξει έτοιμη για τον πελάτη. Τι βλέπουμε Χριστέ μου 7 το απόγευμα. Λουκά αγόρι μου θα στα πει κι η Ezi τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς. Αυτή ότι κι αν πεις είναι χαμένη περίπτωση. Να το ξέρετε την επόμενη φορά που θα μου συστήσουν γυναίκα με το όνομα Καρά δεν θα απλώσω το χέρι θα φοβηθώ μη το χάσω. Ήξερα μια Αλίκη μου προέκυψε και μια Νταίζη άδικο έχω;

Ο Μάνος σε δέκα επεισόδια μας τελειώνει είπαμε ε; Είχε με την Εύα μια συγκλονιστική σκηνή διάρκειας 30 δευτερολέπτων. Βλέπετε έπρεπε να συναντηθεί η Μελίτα με τον απόλυτο και με τη μάνα της να πει για τον απόλυτο ευτυχώς ο πατέρας να πει για τον απόλυτο δεν έπαιξε σήμερα. Α ξέχασα σήμερα είχανε πρόβλημα που το παιδί δεν ήθελε τον απόλυτο. Τους συμπονώ τόσα και αξεπέραστα εμπόδια οι καημένοι.

Ο Λουκάς βάρεσε συναγερμό και έκοψε και το Νικόλα που επιτέλους συζητούσε σαν άνθρωπος με τη γυναίκα του. Το είχε το επεισόδιο σήμερα. Θυμηθήκανε όλοι τους χαρακτήρες που είχαν πέρσι. Α ρε Μάναρε θα μας λείψεις. Εσύ τουλάχιστον έχεις το προφίλ του ήρωα που πουλάει τσαμπουκά δεν σου ξημέρωσε απότομα. Θα φύγεις που θα φύγεις ρε αγόρι μου δεν τη βουτάς την τύπισα να της εξηγήσεις τι εστί βερύκοκο;

Στην πιο όμορφη ίσως σκηνή του επεισοδίου ο Μάναρος συναντήθηκε με το Χρηστάρα. Κάπως μούκανε που στη μηχανή ήταν ο Χρήστος κι όχι ο Μάνος. Ο Χρήστος υποστήριξε το μπούλη. Τι να κάνει το καημένο το αγοράκι είναι λίγο ζαβό και το δουλεύει η μανούλα αλλά φονιάς του παιδιού του όχι . Ο Χρήστος το έπιασε το θεματάκι και πήγε τρέχοντας στην Αντιγόνη αλλά εκείνη δεν είδε δεν ξέρει δεν άκουσε. Α ρε καημένε Χρήστο. Να πω οτι ακόμη και στον τσαμπουκά ο Μάνος έδειξε αυτοσυγκράτηση ή δεν έχει νόημα τώρα πια;

Η έξωση εκδικάστηκε και μάλλον τα παιδιά την κέρδισαν τη δίκη. Θέλω να δω τι άλλο θα γίνει γιατί απ όσο ξέρω αποχαιρέτα την την Εδέμ που χάνεις. Τα Λουκανοράκια βρήκαν και μια διαθήκη κι έτρεξαν στο Ρούσσο. Είναι και δική μου απορία. Πως κι η Αντιγόνη δεν προσέβαλλε τη διαθήκη; Μήπως την έχει σκαρώσει εκείνη για να αποπροσανατολίσει τις έρευνες;

Το μικρό κουτό αγόρι είδε τη διαθήκη κι έμεινε ξερό. Τόσο βλάκας δεν μπορώ να το πιστέψω.

Στα προσεχώς τέλος είδα κάτι που με στεναχώρησε αφάνταστα. Πέρσι τέτοιον καιρό εμφανίστηκε στη σειρά ένας τύπος που έμοιαζε επικίνδυνος ενδιαφέρων αλλά ταυτόχρονα εκλεπτισμένος και με ξετρέλανε γιατί δεν θύμιζε σε τίποτα το Στράτο. Στον επόμενο τόνο αφού ξαπλώθηκε σε τραπέζια ντιβανοκασέλες και άλλες ενδιαφέρουσες τοποθεσίες με την κατσαρή κατίνα ο κύριος μεταλλάχτηκε σε μπούλη ολκής. Μέχρι σήμερα κρατάει αυτό το στυλ του μπούλη και ξαφνικά βλέπω στην οθόνη μου το Στράτο. Έχει ο Στέφανος το προφίλ του ήρωα που θα τραβήξει όπλο και θα απειλήσει χωρίς δισταγμό; Κρίμα γιατί ο συγκεκριμένος ηθοποιός έχει δυνατότητες και δεν ήταν απαραίτητο να υποδυθεί τον ίδιο ρόλο του άντρα που ερωτεύτηκε τη λάθος γυναίκα και ξύπνησε μια μέρα καταλαβαίνοντας οτι προδόθηκε απ το γονιό του.

Δέκα μέρες πριν τη λήξη της σεζόν ένα επεισόδιο που με άφησε σχεδόν αδιάφορη. Δεν μπορώ παρα να κάνω τη σύγκριση με την περασμένη χρονιά που καθόμουν στα κάρβουνα να δω τι θα γίνει. Κρίμα.......




Για άλλη μια φορά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ σχολιασμός και χαρά στο κουράγιο σου : respect : : respect : : respect :
Αλήθεια, μόνο εμείς θυμόμαστε ότι σε δέκα μέρες φεύγει ο Μάνος; Περίμενα περισσότερες σκηνές με παρέα.... Περίμενα πιο αξιοπρεπή αποχώρηση για αυτό τον ήρωα που σύμφωνα με κάποια e-mail δεν επιδίωξαν την αποχώρηση του και τον αγαπάνε πολύ.. Εγώ δυστυχώς βλέπω μια ξεπέτα αποχώρηση... Κρίμα..



Αυτό Ezi μου δεν είναι ξεπέτα είναι καραγκιόζ μπερντές. Το δίνουν με τρόπο σαν να λένε στους υποστηρικτές του ζευγαριού μη σκάτε θα σας δώσουμε το τέλος που θέλετε. Λες κι είμαστε δεκάχρονα και τάζουν γλυφιτζούρι. Γιατί θα πρέπει να δω μια σειρά ένα χρόνο για μια σκηνή στο τέλος δεν το έχω καταλάβει. Απέτυχαν να μου δώσουν την διαδρομή το τέλος δεν με ενδιαφέρει. Ήξεραν την αποχώρηση απ το Γενάρη όπως λένε ας δρομολογούσαν την ιστορία τους διαφορετικά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Ιουν 14, 2010 11:26 pm

Απλά καλο απο μένα το επεισόδιο.

Περίμενα οσο πλησιαζουμε στο τελος να δω παρεα και Μάνο Εύα και αντι γι αυτο ειδα την Νταιζη με το Σταυρίδη,με το Λουκά με το Μπέλλο, με την Αντιγόνη. Έλεος με δαύτην. Μου γυρίζει τα άντερα. Η μικροαπατεώνισα πήρε προαγωγή κι έγινε αρχηγός της μαφίας εγώ γιατί πρέπει να την ανέχομαι;

Ο μπούλης τελικα δεν θυμάμαι ποιά το είπε δεν ξέρει που παν τα 4 μόνο τα 3 ξέρει να χρησιμοποιεί.

Πήγε στο κατιναριό να κλάψουν τη μοίρα τους που το παιδάκι της δεν άντεξε τον έρωτά τους. Εδώ δεν τον αντέξαμε εμεις που έχουμε γερό στομάχι το μικρό που ολο και πιο ευαίσθητο θα είναι πως να το αντέξει;Το λυπάμαι το κατινάκι. Το παιδί θα της στερήσει το σφουγγάρισμα πόσες σκάλες να έχει ένα δωμάτιο ξενοδοχείου;

Επιτέλους Λουκάς και Νόρα ξανάγιναν οι δικηγόροι που γνωρίσαμε. Ελπίζω να μην είναι για ένα επεισόδιο γιατί έχω φοβηθεί η καημένη!Μπορώ να τους βλέπω έτσι συχνα?Αλλά κ να ζούν τον ερωτα τους?Η συζήτηση που πήγε οεο?

Επιτέλους Νικόλας και Δάφνη συζήτησαν σαν άνθρωποι. Δαφνούλα μου στο έλεγε ο Μάνος δεν σώζεται η κατάσταση εσύ ήθελες να πουλήσεις τώρα μη γρινιάζεις.

Ο Μάνος κι η Εύα λίγο πριν το τέλος παλι ενα λεπτάκι σκηνή. Ας κόβανε δυό σκηνές Νταιζάρα κα μια του κουταβιού. Φεύγει λέμε
Η παρέα πάλι μαζεύτηκε για να λύσει προβλήματα. Τελειώνουν κι αυτοί κάτι παραπάνω μπορούμε να έχουμε;
Ο Μάνος δεν κόλλησε βρήκε το Χρήστο να μάθει ποιός έβαλλε τη Νταίζη να καθαρίσει την Εύα. Κούκλος και απίστευτα σέξυ, αλλά κι ο Χρήστος καλός ήταν για να μην παρεξηγηθεί μια ψυχούλα.

Η Αμαλία- κατινάκι δεν μίλησε για να μη μπλέξει εσύ που κόβεις φλέβα για το Στέφανο γιατί δεν του λες την αλήθεια; Να μου πεις εσύ κάνεις κάτι μόνο αν σε συμφέρει κι αυτό μπορεί να τον ζορίσει και να σου το κρατήσει οπότε κάνεις την πάπια.

Το δικηγορικό ζεύγος βρήκε μια διαθήκη. Δεν κατάλαβα είναι πλαστή ή είναι τα λεφτά που άφησε ο Λαζαρίδης στο γιό; Λέτε να είναι αυτό το 1/5 ;

Ο Μπούλης έμαθε για τη διαθήκη και κάγκελο. Τελικά δεν κατάλαβα γιατί λέμε χάπατο μόνο το Μπέλλο και τούτος εδω δεν πάει πίσω.

Στα προσεχώς καλώς να τον δεχτούμε το Στράτο.
clarabelle συμφωνώ μαζί σου. Κι εμένα αυτό που μου άρεσε στο Στέφανο πριν ερωτοχτυπηθεί και χαλβαδιάσει ήταν που δεν έμοιαζε με το Στράτο.
Άντε να δούμε τι μας φυλάνε για το τέλος αν κι έχω πάψει να ελπίζω.

Πού πάμε σε τρίτη σεζόν με τον ξενέρωτα και το ξερατοζεύγαρο δεν ξέρω. Kotsides
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Ιουν 14, 2010 11:28 pm

Clarabelle έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Μέτριο απο μένα το σημερινό.

Λίγο καλύτερο απ της Παρασκευής μια και δεν ειχε περιπτύξεις γελοίων και απολύτων.

Ο Λουκάς κι η Νόρα θύμισαν σήμερα δικηγόρους επιτέλους. Είδατε όταν έχουν θέμα μια χαρά τα πάνε.

Η περίληψη γιατί μας παραμύθιαζε για σύλληψη της Νταίζης; Είχαμε παραπλανητικά τρέιλερ τώρα έχουμε και παραπλανητικές περιλήψεις; Μια και τα μυστικά της παρέας τελειώνουν δεν την αφήνετε μέσα μέχρι το τέλος της σεζόν και να την ελευθερώσετε με την έναρξη της επόμενης για όσους έχουν γερό στομάχι να τη βλέπουν;

Α ρε Χαπατίδη σε δουλεύει η Μάτα Χάρι. Πήγε να τη γιατροπορέψει ο καλός μας. Όταν πάρει το ακορντεόν και βγει στην ομόνοια του χρόνου ας με ειδοποιήσει κάποια να δω το επεισόδιο σας παρακαλώ.

Ο Λουκάς έμαθε οτι πίσω απ τις επιθέσεις κρύβεται το Νταιζουλίνι και πήγε να την αγριέψει. Μαθημάτων τατανιάς συνέχεια. Πέταξε τη ρόμπα πίσω προέταξε τα στήθη και πήγε να ανοίξει έτοιμη για τον πελάτη. Τι βλέπουμε Χριστέ μου 7 το απόγευμα. Λουκά αγόρι μου θα στα πει κι η Ezi τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς. Αυτή ότι κι αν πεις είναι χαμένη περίπτωση. Να το ξέρετε την επόμενη φορά που θα μου συστήσουν γυναίκα με το όνομα Καρά δεν θα απλώσω το χέρι θα φοβηθώ μη το χάσω. Ήξερα μια Αλίκη μου προέκυψε και μια Νταίζη άδικο έχω;

Ο Μάνος σε δέκα επεισόδια μας τελειώνει είπαμε ε; Είχε με την Εύα μια συγκλονιστική σκηνή διάρκειας 30 δευτερολέπτων. Βλέπετε έπρεπε να συναντηθεί η Μελίτα με τον απόλυτο και με τη μάνα της να πει για τον απόλυτο ευτυχώς ο πατέρας να πει για τον απόλυτο δεν έπαιξε σήμερα. Α ξέχασα σήμερα είχανε πρόβλημα που το παιδί δεν ήθελε τον απόλυτο. Τους συμπονώ τόσα και αξεπέραστα εμπόδια οι καημένοι.

Ο Λουκάς βάρεσε συναγερμό και έκοψε και το Νικόλα που επιτέλους συζητούσε σαν άνθρωπος με τη γυναίκα του. Το είχε το επεισόδιο σήμερα. Θυμηθήκανε όλοι τους χαρακτήρες που είχαν πέρσι. Α ρε Μάναρε θα μας λείψεις. Εσύ τουλάχιστον έχεις το προφίλ του ήρωα που πουλάει τσαμπουκά δεν σου ξημέρωσε απότομα. Θα φύγεις που θα φύγεις ρε αγόρι μου δεν τη βουτάς την τύπισα να της εξηγήσεις τι εστί βερύκοκο;

Στην πιο όμορφη ίσως σκηνή του επεισοδίου ο Μάναρος συναντήθηκε με το Χρηστάρα. Κάπως μούκανε που στη μηχανή ήταν ο Χρήστος κι όχι ο Μάνος. Ο Χρήστος υποστήριξε το μπούλη. Τι να κάνει το καημένο το αγοράκι είναι λίγο ζαβό και το δουλεύει η μανούλα αλλά φονιάς του παιδιού του όχι . Ο Χρήστος το έπιασε το θεματάκι και πήγε τρέχοντας στην Αντιγόνη αλλά εκείνη δεν είδε δεν ξέρει δεν άκουσε. Α ρε καημένε Χρήστο. Να πω οτι ακόμη και στον τσαμπουκά ο Μάνος έδειξε αυτοσυγκράτηση ή δεν έχει νόημα τώρα πια;

Η έξωση εκδικάστηκε και μάλλον τα παιδιά την κέρδισαν τη δίκη. Θέλω να δω τι άλλο θα γίνει γιατί απ όσο ξέρω αποχαιρέτα την την Εδέμ που χάνεις. Τα Λουκανοράκια βρήκαν και μια διαθήκη κι έτρεξαν στο Ρούσσο. Είναι και δική μου απορία. Πως κι η Αντιγόνη δεν προσέβαλλε τη διαθήκη; Μήπως την έχει σκαρώσει εκείνη για να αποπροσανατολίσει τις έρευνες;

Το μικρό κουτό αγόρι είδε τη διαθήκη κι έμεινε ξερό. Τόσο βλάκας δεν μπορώ να το πιστέψω.

Στα προσεχώς τέλος είδα κάτι που με στεναχώρησε αφάνταστα. Πέρσι τέτοιον καιρό εμφανίστηκε στη σειρά ένας τύπος που έμοιαζε επικίνδυνος ενδιαφέρων αλλά ταυτόχρονα εκλεπτισμένος και με ξετρέλανε γιατί δεν θύμιζε σε τίποτα το Στράτο. Στον επόμενο τόνο αφού ξαπλώθηκε σε τραπέζια ντιβανοκασέλες και άλλες ενδιαφέρουσες τοποθεσίες με την κατσαρή κατίνα ο κύριος μεταλλάχτηκε σε μπούλη ολκής. Μέχρι σήμερα κρατάει αυτό το στυλ του μπούλη και ξαφνικά βλέπω στην οθόνη μου το Στράτο. Έχει ο Στέφανος το προφίλ του ήρωα που θα τραβήξει όπλο και θα απειλήσει χωρίς δισταγμό; Κρίμα γιατί ο συγκεκριμένος ηθοποιός έχει δυνατότητες και δεν ήταν απαραίτητο να υποδυθεί τον ίδιο ρόλο του άντρα που ερωτεύτηκε τη λάθος γυναίκα και ξύπνησε μια μέρα καταλαβαίνοντας οτι προδόθηκε απ το γονιό του.

Δέκα μέρες πριν τη λήξη της σεζόν ένα επεισόδιο που με άφησε σχεδόν αδιάφορη. Δεν μπορώ παρα να κάνω τη σύγκριση με την περασμένη χρονιά που καθόμουν στα κάρβουνα να δω τι θα γίνει. Κρίμα.......




Για άλλη μια φορά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ σχολιασμός και χαρά στο κουράγιο σου : respect : : respect : : respect :
Αλήθεια, μόνο εμείς θυμόμαστε ότι σε δέκα μέρες φεύγει ο Μάνος; Περίμενα περισσότερες σκηνές με παρέα.... Περίμενα πιο αξιοπρεπή αποχώρηση για αυτό τον ήρωα που σύμφωνα με κάποια e-mail δεν επιδίωξαν την αποχώρηση του και τον αγαπάνε πολύ.. Εγώ δυστυχώς βλέπω μια ξεπέτα αποχώρηση... Κρίμα..



Αυτό Ezi μου δεν είναι ξεπέτα είναι καραγκιόζ μπερντές. Το δίνουν με τρόπο σαν να λένε στους υποστηρικτές του ζευγαριού μη σκάτε θα σας δώσουμε το τέλος που θέλετε. Λες κι είμαστε δεκάχρονα και τάζουν γλυφιτζούρι. Γιατί θα πρέπει να δω μια σειρά ένα χρόνο για μια σκηνή στο τέλος δεν το έχω καταλάβει. Απέτυχαν να μου δώσουν την διαδρομή το τέλος δεν με ενδιαφέρει. Ήξεραν την αποχώρηση απ το Γενάρη όπως λένε ας δρομολογούσαν την ιστορία τους διαφορετικά.

Καρακγιόζ μπερντές; gelio
Νομίζω κανέναν δεν ικανοποιεί μία πιθανή εμφάνιση του Μάνου στο τελευταίο επεισόδιο... Ήλπιζα σε ένα δυνατό τέλος αυτού του ήρωα, αντί αυτού θα δούμε την προχειρότητα σε όλο της το μεγαλείο....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Ιουν 14, 2010 11:30 pm

Ειδα στα γρήγορα το επεισόδιο έτσι έχουμε και λέμε:

-Πόσο υπερ-χαπατίδης είναι αυτός ο Μπέλλος? Πόσο μα πόσο βλάκας μπορεί να είναι ένας άνθρωπος? ''Μωρο μου''? Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 960514

- Ευχαριστήθηκα την σκηνή Λουκά-Νταίζης! Το πόσες φορές την άρπαξε και της έχωσε !! Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 520605
- Σήμερα μου άρεσε ο Μπουγιούρης (πολύ περισσότερο) απο ότι σε άλλες ανάλαφρες σκηνές τους.Πολυ πιο φυσικός και γλυκούλης Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 681539

- Συγνώμη, χρειάζεται παιδοψυχολόγος για να κατανοήσουν τα αυτονόητα για την Νεφέλη?Τι άλλο θα ακούσω θε μου?
- Αυτη η Μελίτα έχει σαλέψει τελειως.Μετά απο το κύρυγμά στον μπαμπά, τι θα λέει για το αμόρε, ειχαμε κύρυγμα στην μαμά, τι θα λέει στο αμόρε? Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 905116

- Μπορεί η σκηνή Στέφανου-Μελίτας να μην ήταν μεγάλη, αλλα ήταν αρκετή ωστε να βαρέσει στο νευρικό μου σύστημα η έλλειψη ταλέντου.
Το προσπαθώ-να-κλάψω-αλλα-δεν-μου-βγαίνει-και-βγάζω-μια-αηδιαστική-μιρλα-κουνώντας-άτσαλα-τα-χειλη, απλώς δεν αντέχεται Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 905116

-Επιτέλους ο Νικόλας δεν μιλησε για ύπνο

-Επιτέλους βάλανε τα Λουκονοράκια να δουλέψουν, και να κερδίσουν κιολας

-Χρήστος Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 681539 (Τζίνα μουσείο, ξέρω)

-Δάφνη ?????? Μαρη είσαι καλά? Το συναισθηματικό δέσιμο του Ηλία είναι το θέμα σας? Αντι να σε νοιάξει τίποτα πιο σοβαρό Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 752185
-Λουκονορικό ξαφνικό φιλάκι στο γραφείο Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 681539


Προσεχως:

Ξύπνησε ο Στρατ....ε ο Στέφανος.....
Ρίξτης λέμε !!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 145879

Αυτά τα ολίγα

ΥΓ Ούτε πάλι την περιβόητη σκηνή Νόρας-Λουκάς-συζήτηση Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 789620
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Ιουν 14, 2010 11:37 pm

Mik έγραψε:Ειδα στα γρήγορα το επεισόδιο έτσι έχουμε και λέμε:

-Πόσο υπερ-χαπατίδης είναι αυτός ο Μπέλλος? Πόσο μα πόσο βλάκας μπορεί να είναι ένας άνθρωπος? ''Μωρο μου''?

- Ευχαριστήθηκα την σκηνή Λουκά-Νταίζης! Το πόσες φορές την άρπαξε και της έχωσε !!
- Σήμερα μου άρεσε ο Μπουγιούρης (πολύ περισσότερο) απο ότι σε άλλες ανάλαφρες σκηνές τους.Πολυ πιο φυσικός και γλυκούλης Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 681539

- Συγνώμη, χρειάζεται παιδοψυχολόγος για να κατανοήσουν τα αυτονόητα για την Νεφέλη?Τι άλλο θα ακούσω θε μου?
- Αυτη η Μελίτα έχει σαλέψει τελειως.Μετά απο το κύρυγμά στον μπαμπά, τι θα λέει για το αμόρε, ειχαμε κύρυγμα στην μαμά, τι θα λέει στο αμόρε? Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 905116

- Μπορεί η σκηνή Στέφανου-Μελίτας να μην ήταν μεγάλη, αλλα ήταν αρκετή ωστε να βαρέσει στο νευρικό μου σύστημα η έλλειψη ταλέντου.
Το προσπαθώ-να-κλάψω-αλλα-δεν-μου-βγαίνει-και-βγάζω-μια-αηδιαστική-μιρλα-κουνώντας-άτσαλα-τα-χειλη, απλώς δεν αντέχεται Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 905116

-Επιτέλους ο Νικόλας δεν μιλησε για ύπνο

-Επιτέλους βάλανε τα Λουκονοράκια να δουλέψουν, και να κερδίσουν κιολας

-Χρήστος Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 681539 (Τζίνα μουσείο, ξέρω)

-Δάφνη ?????? Μαρη είσαι καλά? Το συναισθηματικό δέσιμο του Ηλία είναι το θέμα σας? Αντι να σε νοιάξει τίποτα πιο σοβαρό
-Λουκονορικό ξαφνικό φιλάκι στο γραφείο Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 681539


Προσεχως:

Ξύπνησε ο Στρατ....ε ο Στέφανος.....
Ρίξτης λέμε !!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 145879

Αυτά τα ολίγα

ΥΓ Ούτε πάλι την περιβόητη σκηνή Νόρας-Λουκάς-συζήτηση Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 789620

Πολύ συμφωνώ μαζί σου.. Πάρα πολύ συμφωνώ Congrats
Και τώρα που το λές, μου άρεσε και εμένα το ξαφνικό Λουκανορικό φιλάκι....
Υ.Γ.--> Εσύ τώρα περίμενες να δείς συζήτηση; Δε νομίζω.. Razz Αφού την κόψανε, τελείωσε.....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Ιουν 15, 2010 12:32 am

anastasia20 έγραψε:νόρα-λουκάς:καλά δεν πιστεύουν με τίποτα ότι θα έχουν δουλειά....έχουν συνηθίσει να βαρούν μύγες....και το λένε και το ξαναλένε.....οι ίδιοι διάλογοι όλη την ώρα χωρίς να μαθαίνουμε τίποτα....
μου αρέσει πάντως η βεβαιότητα του λουκά για την αθωότητα της νταίζης....

χρήστος-αντιγόνη:φοβήθηκα προς στιγμή ότι θα τον καθαρίσει τον χρήστο.....της γύρισε το μάτι....ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΑΡΗΗΗΗΗ......όλοι στο λένε.....θεότρελη,ε....θεότρελη....

αμαλία-μελίτα:θέλωωωωω πίσω την αμαλία....αυτή δεν είναι η αμαλία...BadMood δε γίνεται να της λέει να μείνει μακρυά από το στέφανο..... (στη σκηνή αυτή ο στέφανος δεν είναι στο σπίτι.....)

στέφανος-μελίτα:στην αμέσως επόμενη σκηνή ο στέφανος εμφανίστηκε....κρυμμένο τον είχαν;;;;τι να πω...πως εμφανίζονται και εξαφανίζονται έτσι....ο κόπερφιλντ είναι;;;
πάντως η σκηνή τους τι ώραια που ήταν.... Love! μου αρέσει που ο στέφανος της στέκεται τόσο πολύ στο θέμα της νεφέλης....
αυτό βέβαια με το να αραιώσουν δεν μου άρεσε καθόλου.....δηλαδή πόσο θα τους βλέπουμε;;;;ΚΑΘΟΛΟΥ;;;;;
ελπίζω να εκμεταλλευτούν δεόντως το έξω....γιατί μέχρι τώρα είχαν ριζώσει στον καναπέ....

εύα-μάνος:
μάνος προς εύα:<κοιτα βαθιά μέσα στα μάτια μου....τι βλέπεις;;;>
εγώ:έβαλες φακούς επαφής;;;;κριθαράκι;;;;αληθωρίζεις;;;; gelio

αμαλία-πέτρος:αν βρω την παιδοψυχολόγο θα την σκίσωωωωω.....και αυτή εναντίον μας είναι.....
το ανέκδοτο της χρονιάς:τάδε έφη ρούσσος<ο μανος είναι αρνάκι> gelio ναι και η νταίζη οσιομάρτυρας....

χρήστος-μάνος:ο χρήστος συνεχώς ανεβαίνει στην εκτίμηση μου....
ε...ψιτ....αρνάκι,ναι μάνο σε εσένα μιλάω,ο στέφανος δεν έχει σχέση σου λέει...δεν καταλαβαίνεις βρε στόκε;;;;;;

στέφανος-λουκάς-νόρα:τζιμάνια μου εσείς....μα που τα καταλάβατε όλα;;;;ο χρήστος-ο οποίος πριν λίγο είχε πάθει σοκ με την ανάμειξη της νταίζη- συνεργάζεται με τον στέφανο-ο οποίος αύριο θα είναι λες και του ήρθε ο ουρανός στο κεφάλι-για να βγάλουν την εύα από τη μέση....μέσα πέσατε.... slap

ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ.....ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.... : juhu :

Πολύ ωραίος ο σχολιασμός Αναστασία!! Brava!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Ιουν 15, 2010 12:36 am

Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:νόρα-λουκάς:καλά δεν πιστεύουν με τίποτα ότι θα έχουν δουλειά....έχουν συνηθίσει να βαρούν μύγες....και το λένε και το ξαναλένε.....οι ίδιοι διάλογοι όλη την ώρα χωρίς να μαθαίνουμε τίποτα....
μου αρέσει πάντως η βεβαιότητα του λουκά για την αθωότητα της νταίζης....

χρήστος-αντιγόνη:φοβήθηκα προς στιγμή ότι θα τον καθαρίσει τον χρήστο.....της γύρισε το μάτι....ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΑΡΗΗΗΗΗ......όλοι στο λένε.....θεότρελη,ε....θεότρελη....

αμαλία-μελίτα:θέλωωωωω πίσω την αμαλία....αυτή δεν είναι η αμαλία...BadMood δε γίνεται να της λέει να μείνει μακρυά από το στέφανο..... (στη σκηνή αυτή ο στέφανος δεν είναι στο σπίτι.....)

στέφανος-μελίτα:στην αμέσως επόμενη σκηνή ο στέφανος εμφανίστηκε....κρυμμένο τον είχαν;;;;τι να πω...πως εμφανίζονται και εξαφανίζονται έτσι....ο κόπερφιλντ είναι;;;
πάντως η σκηνή τους τι ώραια που ήταν.... Love! μου αρέσει που ο στέφανος της στέκεται τόσο πολύ στο θέμα της νεφέλης....
αυτό βέβαια με το να αραιώσουν δεν μου άρεσε καθόλου.....δηλαδή πόσο θα τους βλέπουμε;;;;ΚΑΘΟΛΟΥ;;;;;
ελπίζω να εκμεταλλευτούν δεόντως το έξω....γιατί μέχρι τώρα είχαν ριζώσει στον καναπέ....

εύα-μάνος:
μάνος προς εύα:<κοιτα βαθιά μέσα στα μάτια μου....τι βλέπεις;;;>
εγώ:έβαλες φακούς επαφής;;;;κριθαράκι;;;;αληθωρίζεις;;;; gelio

αμαλία-πέτρος:αν βρω την παιδοψυχολόγο θα την σκίσωωωωω.....και αυτή εναντίον μας είναι.....
το ανέκδοτο της χρονιάς:τάδε έφη ρούσσος<ο μανος είναι αρνάκι> gelio ναι και η νταίζη οσιομάρτυρας....

χρήστος-μάνος:ο χρήστος συνεχώς ανεβαίνει στην εκτίμηση μου....
ε...ψιτ....αρνάκι,ναι μάνο σε εσένα μιλάω,ο στέφανος δεν έχει σχέση σου λέει...δεν καταλαβαίνεις βρε στόκε;;;;;;

στέφανος-λουκάς-νόρα:τζιμάνια μου εσείς....μα που τα καταλάβατε όλα;;;;ο χρήστος-ο οποίος πριν λίγο είχε πάθει σοκ με την ανάμειξη της νταίζη- συνεργάζεται με τον στέφανο-ο οποίος αύριο θα είναι λες και του ήρθε ο ουρανός στο κεφάλι-για να βγάλουν την εύα από τη μέση....μέσα πέσατε.... slap

ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ.....ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.... : juhu :

Πολύ ωραίος ο σχολιασμός Αναστασία!! Brava!

σε ευχαριστώ πολύ cancoon....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Ιουν 15, 2010 1:03 am

Mik έγραψε:Ειδα στα γρήγορα το επεισόδιο έτσι έχουμε και λέμε:

-Πόσο υπερ-χαπατίδης είναι αυτός ο Μπέλλος? Πόσο μα πόσο βλάκας μπορεί να είναι ένας άνθρωπος? ''Μωρο μου''? Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 960514

- Ευχαριστήθηκα την σκηνή Λουκά-Νταίζης! Το πόσες φορές την άρπαξε και της έχωσε !! Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 520605
- Σήμερα μου άρεσε ο Μπουγιούρης (πολύ περισσότερο) απο ότι σε άλλες ανάλαφρες σκηνές τους.Πολυ πιο φυσικός και γλυκούλης Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 681539

- Συγνώμη, χρειάζεται παιδοψυχολόγος για να κατανοήσουν τα αυτονόητα για την Νεφέλη?Τι άλλο θα ακούσω θε μου?
- Αυτη η Μελίτα έχει σαλέψει τελειως.Μετά απο το κύρυγμά στον μπαμπά, τι θα λέει για το αμόρε, ειχαμε κύρυγμα στην μαμά, τι θα λέει στο αμόρε? Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 905116

- Μπορεί η σκηνή Στέφανου-Μελίτας να μην ήταν μεγάλη, αλλα ήταν αρκετή ωστε να βαρέσει στο νευρικό μου σύστημα η έλλειψη ταλέντου.
Το προσπαθώ-να-κλάψω-αλλα-δεν-μου-βγαίνει-και-βγάζω-μια-αηδιαστική-μιρλα-κουνώντας-άτσαλα-τα-χειλη, απλώς δεν αντέχεται Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 905116

-Επιτέλους ο Νικόλας δεν μιλησε για ύπνο

-Επιτέλους βάλανε τα Λουκονοράκια να δουλέψουν, και να κερδίσουν κιολας

-Χρήστος Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 681539 (Τζίνα μουσείο, ξέρω)

-Δάφνη ?????? Μαρη είσαι καλά? Το συναισθηματικό δέσιμο του Ηλία είναι το θέμα σας? Αντι να σε νοιάξει τίποτα πιο σοβαρό Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 752185
-Λουκονορικό ξαφνικό φιλάκι στο γραφείο Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 681539


Προσεχως:

Ξύπνησε ο Στρατ....ε ο Στέφανος.....
Ρίξτης λέμε !!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 145879

Αυτά τα ολίγα

ΥΓ Ούτε πάλι την περιβόητη σκηνή Νόρας-Λουκάς-συζήτηση Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 789620


Συμφωνω Μικ πολυ καλα τα λες
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από rachel Τρι Ιουν 15, 2010 1:05 am

Σημερα ευτυχως προνοησα και ειδα το επεισοδιο σε fast forward... οποτε ειδα μολις 2-3 ολοκληρες σκηνες και πολυ ηταν...

Διανυουμε ακριβως μολις 2 βδομαδες πριν το τελος του κυκλου και οι εξελιξεις μυριζουν πιο καρβουνο απο ποτε...

Μια παρατηρηση μονο...
Η Νταιζαρα συνεχιζει το αιματοβαμμενο παιχνιδι της και μεχρι και η αστυνομια την αφηνει αλωβητη...
Μετα απο κοτζαμ Αστικο Κωδικα που εχει υποκλιθει σε ολα τα νομικα θελω της, σημερα καταφερε να ξεφυγει και απο τον Κοτζακ των Μυστικων... Μα τι Super ηρωιδα ειναι αυτη???
Τι κι αν ηταν επικεφαλης σε αποπειρες δολοφονιας μιας εγκυου??? Αφου ειναι η Νταιζαρα ως γνωστον (τουλαχιστον τα τελευταια 200 επεισοδια) εχει το ακαταλογιστο... Επισης την εσωσε το γεγονος οτι ειναι η μανα του παιδιου του Λουκα... Αχου μωρε θα κλαψω!!!
Μπραβο κυριε Σταυριδη μου... Ευγε!!! Ευτυχως που κανατε το καθηκον σας...Επειδη ειναι υποτιθεται μανα ενος παιδιου καποιου γνωστου σας, αφηστε την εξω να αλωνιζει ελευθερα, σκοτωνοντας μαναδες αλλων παιδιων...
vomit vomit vomit vomit vomit

Υ.Γ. Στην συζητηση της παρεας υπονοήσαν εμμεσως πλην σαφως, οτι ο Μανος κυνηγουσε την Ευα επειδη ηξερε τα περι διαθηκης-χρυσου διαδοχου??? Δηλαδη ακομα και μεχρι το τελευταιο επεισοδιο, θα ριχνουν λασπη στον Μανο....
Kotsides Kotsides Kotsides Kotsides Kotsides

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Ιουν 15, 2010 1:36 am

rachel έγραψε:Σημερα ευτυχως προνοησα και ειδα το επεισοδιο σε fast forward... οποτε ειδα μολις 2-3 ολοκληρες σκηνες και πολυ ηταν...

Διανυουμε ακριβως μολις 2 βδομαδες πριν το τελος του κυκλου και οι εξελιξεις μυριζουν πιο καρβουνο απο ποτε...

Μια παρατηρηση μονο...
Η Νταιζαρα συνεχιζει το αιματοβαμμενο παιχνιδι της και μεχρι και η αστυνομια την αφηνει αλωβητη...
Μετα απο κοτζαμ Αστικο Κωδικα που εχει υποκλιθει σε ολα τα νομικα θελω της, σημερα καταφερε να ξεφυγει και απο τον Κοτζακ των Μυστικων... Μα τι Super ηρωιδα ειναι αυτη???
Τι κι αν ηταν επικεφαλης σε αποπειρες δολοφονιας μιας εγκυου??? Αφου ειναι η Νταιζαρα ως γνωστον (τουλαχιστον τα τελευταια 200 επεισοδια) εχει το ακαταλογιστο... Επισης την εσωσε το γεγονος οτι ειναι η μανα του παιδιου του Λουκα... Αχου μωρε θα κλαψω!!!
Μπραβο κυριε Σταυριδη μου... Ευγε!!! Ευτυχως που κανατε το καθηκον σας...Επειδη ειναι υποτιθεται μανα ενος παιδιου καποιου γνωστου σας, αφηστε την εξω να αλωνιζει ελευθερα, σκοτωνοντας μαναδες αλλων παιδιων...
vomit vomit vomit vomit vomit

Aκριβως δηλαδη δεν καταλαβα όσες wanna be δολοφονοι κτλ ειναι μαναδες τις αφηνουμε στο απυρόβλητο ΕΛΕΟΣ!!!!!!! vomit vomit
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Ιουν 15, 2010 1:44 am

Σήμερα επιγραμματικά θα σχολιάσω κάποιες σκηνές, γιατί βαρέθηκα μία φορά που είδα το επεισόδιο, όχι και δεύτερη! Sleep Τη μαμά μου την πήρε ο ύπνος μπροστά στον υπολογιστή!

rachel έγραψε:Μια παρατηρηση μονο...
Η Νταιζαρα συνεχιζει το αιματοβαμμενο παιχνιδι της και μεχρι και η αστυνομια την αφηνει αλωβητη...
Μετα απο κοτζαμ Αστικο Κωδικα που εχει υποκλιθει σε ολα τα νομικα θελω της, σημερα καταφερε να ξεφυγει και απο τον Κοτζακ των Μυστικων... Μα τι Super ηρωιδα ειναι αυτη???
Τι κι αν ηταν επικεφαλης σε αποπειρες δολοφονιας μιας εγκυου??? Αφου ειναι η Νταιζαρα ως γνωστον (τουλαχιστον τα τελευταια 200 επεισοδια) εχει το ακαταλογιστο... Επισης την εσωσε το γεγονος οτι ειναι η μανα του παιδιου του Λουκα... Αχου μωρε θα κλαψω!!!
Μπραβο κυριε Σταυριδη μου... Ευγε!!! Ευτυχως που κανατε το καθηκον σας...Επειδη ειναι υποτιθεται μανα ενος παιδιου καποιου γνωστου σας, αφηστε την εξω να αλωνιζει ελευθερα, σκοτωνοντας μαναδες αλλων παιδιων...
  • Ακριβώς αυτό περίμενα να σχολιαστεί και το βρίσκω στον τελευταίο -προς το παρόν- σχολιασμό... : respect :
    Ακόμη και εγώ, που δεν έχω ιδέα περί νομικής επιστήμης, μπορώ να καταλάβω ότι αυτό που βλέπουμε δεν είναι δυνατόν να υφίσταται. Υπάρχουν κατηγορίες εναντίον της Νταίζης για απόπειρες δολοφονίας και αυτή απλά διαφεύγει με μία... επίπληξη; cake Δηλαδή, χαριστικά μένει έξω; Επειδή τη συμπάθησε ο αστυνόμος; Ή όχι! ακόμη καλύτερα! Επειδή συμπάθησε το Λουκά! Πλάκα ΜΕ κάνει; Αν τον συμπαθούσε θα την έχωνε σε ένα κελί τρίτο υπόγειο να ησυχάζαμε! Ένα το κρατούμενο!


  • Η σκηνή που απόλαυσα περισσότερο από όλες στο επεισόδιο, αυτή με Νόρα και Λουκά στο δικαστήριο! : respect : Αυτός ο παλιός Λουκανορικός αέρας σε συνδυασμό με το βλέμμα που αντάλλαξαν στο τέλος με ενθουσίασαν! Το χάρηκε η ψυχή μου! Βλέπουμε επιτέλους τη Νόρα και το Λουκά να ασχολούνται ενεργά με το επάγγελμά τους! Παρ'όλα αυτά εγώ νόμιζα πως οι γυναίκες δικηγόροι πηγαίνουν στο δικαστήριο με ταγεράκι, η Νόρα γιατί έκανε εμφάνιση με καλοκαιρινό φορεματάκι ασορτί με τη γραβάτα του Λουκά; lol! Λανσάρει νέα μόδα στις αίθουσες; Δύο τα κρατούμενα!


  • Ο Περικλής Κασσανδρινός την πήρε και έφυγε τη σκηνή με την Κα Παπαδημητρίου! Έδωσε ρέστα! : respect : Τρία τα κρατούμενα!


  • Πάνω που άκουσα την παρότρυνση της ψυχολόγου αναθάρρεψα! Λέω "Όπα! Εδώ είμαστε! Μείωση σκηνών του απόλυτου!" Στην καρδιά μου την έβαλα αυτή τη γυναίκα! Razz Αλλά μετά έρχεται η προσγείωση... "Θα βρισκόμαστε έξω" wall Και ερωτώ εγώ "Η Νεφέλη μόνη της θα την περάσει την κρίση;" Γιατί αν είναι η Μελίτα να αλωνίζει στα παρκάκια χεράκι-χεράκι με το Στεφανούκο της, τι καταλάβαμε; Το παιδί χρειάζεται τους γονείς του! Όχι την οικιακή βοηθό! Τέσσερα τα κρατούμενα!


  • Για άλλη μια φορά απαξιώ να σχολιάσω Νταίζη-Μπέλλο... Πόσο να τους αντέξουμε ακόμη; Κάθε φορά που βλέπω σκηνή τους νομίζω ότι βλέπω κάτι Μεξικάνικα μεταγλωττισμένα στο Star! wall Απαλλάξτε μας επιτέλους από την παρουσία αυτού του ανούσιου διδύμου (χαρακτήρων) που γεμίζει ανεπιτυχώς τηλεοπτικό χρόνο και αφαιρεί ποιότητα από τη σειρά! Πέντε τα κρατούμενα!


ΥΓ.: ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΤΩΡΑ ! ! ! Έξι τα κρατούμενα!
ΥΓ.: Περιμένω σοβαρή Λουκανορική συζήτηση! Μας την κόψατε την Παρασκευή... Μας τη χρωστάτε! Επτά τα κρατούμενα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Vasouli Τρι Ιουν 15, 2010 2:59 am

Σημερα ψηφισα καλο!
Αντιγονη-Χρηστος. Φοβεροι! Αστραψε κ βροντηξε για τη Μελιτα η Αντιγονη! κ πως γυαλισε το ματι της οταν της ειπε ο Χρηστος οτι "την αγαπαει"...
Μελιτα- Στεφανος.Η Μελιτα παραδεχτηκε οτι φταιει που λογω της εντονης επιθυμιας της να ειναι συνεχεια μαζι του, δε σκεφτηκε τις αναγκες της κορης της.. Πιο προβληματισμενος ομως μου φαινεται τελικα ο Στεφανος για τη Νεφελη παρα η Μελιτα.. Της συμπαραστεκεται κ της λεει πως θα παρει λιγο χρονο να τον αγαπησει η μικρη κ αυτη σκεφτεται το ποτε επιτελους θα γινει αυτο..
Την Νταιζη θελω να την πνιξω! Μα ειναι δυνατον να την αφηνουν ελευθερη
για χαρη του Λουκα? Το θεωρω μεγαλη ανοησια. Το μονο που χαρηκα ηταν η
κατσαδες απο αστυνομο κ Λουκα! Αλλα ειναι τοσο αναισθητη, ο Λουκας να την τραβαει κ αυτη ειχε ενα υφος..Κ να σου ο Μπελλος! Κ παλι παιρνει το αθωο υφος κ ο αλλος τα καταπινει αμασητα κ να σου οι αγκαλιτσες κ τα "μωρο μου", μιλαμε για ατελειωτη γκαμα απο γλυκολογα.. μπλιαχ!
Μανος- Χρηστος. Ωραια σκηνη, ωραια τα ειπαν αλλα ο,τι κ να μαθει Μανο μου σιγα μην ερθει να στο πει.. Καλυτερα να κανεις το αλλο που σκεφτηκες πρωτο.. να την πλακωσεις στα χαστουκια να μιλησει η καρακαξα!
Νορα-Λουκας -σε χρωματικη αρμονια- κερδισαν τη δικη! Αντε να αρχισουν να παιρνουν τα πανω τους στα επαγγελματικα!
Ρουσσος. Απιστευτο υφος!!! Σοκαριστηκε ο ανθρωπος!
Χρηστος. Φουριοζος κ εξαγριωμενος παει στην Αντιγονη να ζητησει εξηγησεις!!!!!! Η Αντιγονη ξαναμουγγαθηκε!
Στεφανος. ο ανθρωπος 3 πουλακια καθονταν..επαθε σοκ μολις ειδε τη διαθηκη.. ειχε την απορια στο βλεμμα του..Αλλα μολις ακουσε για τη Νταιζη κ τις αποπειρες η απορια εγινε θυμος.. για να δουμε αυριο!!!

υγ. αυτη η διαθηκη που βρικανε ειναι πλαστη?
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από F.P.A. Τρι Ιουν 15, 2010 9:46 am

παιδια το επ..ηταν τελειο..ενταξει χωρις μουσικη δεν λεει αλλα μου αρεσει..και γενικα τα τελευταια επ...των μυστικων ειναι Τελεια...για τον Μανο δεν λεω ΤΕΛΕΙΟΣ....με κεφελαια γραμματα....Η Παρεα Ζει
F.P.A.
F.P.A.
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Άντρας Τόπος : Ελευθεροχώρι, Τρίκαλα Θεσσαλίας
Ασχολίες : Goodbye Amor 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από CineFreak Τρι Ιουν 15, 2010 10:51 am

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ θα δω ακόμα και θα ακούσω :BadMood

- "ο Καρτάλης δεν είναι αυτός που φαίνεται"
- "δε θα δεχτώ ποτέ την κόρη του Ρούσου"
- "ο Ρούσος και ο Λύτρας τα έστησαν όλα αγόρι μου"
- "μάνα τί μου κρύβεις" ή "μάνα πες μου την αλήθεια"
- "Μανο πρέπει να σταθείς στα πόδια σου-να γίνεις ο άντρας που αγάπησα"
- "ερωτά μου, αγάπη μου" (μάτς μουτς φιλάκια ρουφηχτά) Λουκα-Νόρας ωσάν τα κουνέλια σε άσχετες ώρες και στιγμές
- ο 10120923409ός καβγάς Νόρας-Λουκά για τη Νταίζη
- "Αμαλία πρέπει να κρατήσουμε τη Μελίτα μακριά από τον Καρτάλη"
- "πάλι δεν θα κοιμηθώ απόψε εξαιτίας του ηλίθιου"(Νικόλας)
- "πρέπει να βρω δουλειά" (Δάφνη)
- "δεν θα με κρατήσετε μακριά από τον άνθρωπό μου" (Μελίτα)
- "βρε μωρό μου" "τί έχεις μωρο μου" "μωρό μου τί θα κάνουμε?"(Μελίτα στο Στεφανο-μωρό)
- που είναι η διαθήκη ? τί λέει η διαθήκη ? ποιός είναι ο κληρονόμος της διαθήκης ? υπάρχει η διαθήκη ? κάηκε η διαθήκη ? ποιος ξέρει για τη διαθήκη ?
- "σε λίγο θα αποκαλυφθούν όλα και δε θα μείνει τίποτα όρθιο"
- "τί εννοείτε αστυνόμε ? τί ξέρετε αστυνόμε ? τί να κάνουμε αστυνόμε ?
- είναι συμμορία - ευτυχώς γλυτώσαμε (Νταίζη στον Μπέλλο)
- πρέπει να προστατευθεί η Εύα και το παιδί
- πάει, χάσαμε την Εδέμ μας


Ε-λ-ε-ο-ς !!!Synelthe

προτιμώ να βλέπω πλάνα στα πρόσωπα των Τούρκων επί 15λεπτο παρά να ξανακούσω αυτές τις κοινοτοπίες ... τσάκισαν τα νεύρα μου πια λυπηθείτε με !!


Kotsides
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 387 - Ημερομηνία 14-06-2010

Δημοσίευση από Rose2 Τρι Ιουν 15, 2010 10:56 am

Ωχ,δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα.Μολις ανοικσα λογαριασμο εδω και οταν διαβασα τα σχολια πραγματικα εφριξα!Kotsides
Γιατι τοσο μισος για την Νταιζη?Κατα την γνωμη μου η Πολυχρονιδη ειναι η καλητερη ηθοποιος στα Μυστικα(μαζι με τον Μπουγιου) και ο ρολος της Νταιζης εχει το μεγαλυτερο βαθος.Μπορει να ειναι σκυλα και να τη μπαινει στην παρεα αλλα το καλο μαζι της ειναι πως δεν ξερεις ποια θα ειναι η επομενη κινηση της!Και κατα βαθος δεν ειναι τοσο κακια οσο φαινεται.Προφανως εχει περασει πολλα και ουσιαστικα ειναι χαμενη.Θελει να παρει απο την ζωη αυτα που αξιζει και καλα κανει! : respect :

Τωρα για το επεισοδιο:

Λουκας:Απολυτο αισχος!Δεν υπαρχει χειροτερος ηθοποιος απο τον Πετρακη και οσο για τον λουκα δεν το συζητω!Σιγα ρε φιλε που πουλας και τσαμπουκα! wall
Δεν τον αντεχω αυτον το ανθρωπο!Μας το παιζει και καλος!Αντε μου στο διαολο!(sorry,αλλα τελευταια τα χω παρει αγρια μαζι του)

Νορα/Λουκας:Στην 1η Σεζον ειχα εμμονη μαζι τους.Καθε φορα που ειχαν σκηνη μαζι δεν ξεκολλουσα απο την TV.Φετος συμβαινει ακριβως το αντιθετο.Δεν αντεχω τα ατελειωτα σαλιαρισματα τους και της αναλαφρες συζητησεις τους.Σοβαροτης μηδεν! cake


Νταιζη/Λουκας:Πηγε τωρα ο "Λουκακος" να τα βαλει με την Νταιζαρα!Σιγα μην τον φοβηθει!Ηρθε τωρα ο αντρας να βαλει ταξη!Βρε ουστ που μας το παιζει και οσιομαρτυρας! Fskl


Μανος:ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΘΕΟΣ! inlove
Ειδικα τωρα τελευταια με τα αστειακια του εχω πεθανει στο γελιο!Αλλα και για να μην ξεχνιομαστε ειχαμε και την σκηνη Χρηστου/Μανου!Ετσι,για να ξερουμε ποιος κανει κουμαντο! Flkia



Μανος/Ευα:Αχ,ποσο το λατρευω αυτο το ζευγαρακι!Ολεθρια σχεση! Hugg
Παντα στο τελος γυρνανε ο ενας στον αλλον!Και το σχολιο της Ευας οτι ο Μανος ειναι προικοθηρας ολα τα λεφτα! lol!


Αντγονη/Χρηστος:Αν και η Αντιγονη μου την δινει στα νευρα πρεπει να παραδεχτω πως δινει ρεστα ως ηθοποιος.Οπως και ο Χρηστος.Η σκηνη τους για ακομα μια φορα ηταν πολη καλη! Cheer


Νταιζη/Μπελλος:Πιθανον να ειμαι το μοναδικο ατομο στον κοσμο που πραγματικα απολαμβανει της σκηνες αυτων των δυο!Guilty Pleasure!Ξερω οτι ηΝτιαζη τον χρησιμοποιει και ολα τα συναφη αλλα υπαρχει τοση χημεια μεταξυ τους που ηταν αδυνατον να μην τους λατρεψω!Αφηστε πως εχω την ελπιδα οτι η Νταιζη καποτε θα καταλαβει οτι τον θελει πραγαμτικα!A girl can dream....
Δεν λεω,καλοι ειναι και Νταιζη/Χρηστος αλλα την προτιμω με τον Μπελλο! Heart2


Στεφανος/Μελιτα:Τα λογια ειναι περιττα!Απολυτη ξενερα!Period. GN1



P.S.Ο αστυνομος μας δουλευει?Δεν μπουζουριασε την Νταιζη επειδη συμπαθει τον Λουκα????Το χουμε χασει μου φαινεται! wall





Ασχετο,υπογραφη πως βαζουμε?Ναι,ειμαι λιγο ασχετη επει του θεματος γιατι πρωτη φορα συμμετεχω σε forum.
Rose2
Rose2

Θηλυκό Ασχολίες : Μυστικααααααααα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης