Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

+24
almaresi
Vasouli
rachel
Doris_
aggeliki
ebelina2007
Foulitsa
Καρ-Mik
goldy24
maraki_ch
tsampika090909
edem4ever
Cancoon
sarita
maria*
ksanthi
Black rose
evanna
pasxalitsa
KatsaroYpotheto
Ελένα
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
28 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap44%Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 44% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 54
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Ιουν 15, 2010 11:45 pm

Μια πρώτη εντύπωση απο το επεισόδιο που μόλις ειδα....


Καλύτερα απο τα προηγούμενα φυσικά αλλά ακόμα χανουμε την ουσία..
Δυνατές ερμηνείς,κάποια όμορφα σκηνικά και κάποια απλά γελόια...


Πως γίνεται να τους ξεφτιλίζει όλους ετσι η Νταιζη???Ολους στο τσεπάκι τους έχει...

Βαρέθηκα τη λάσπη στο Μάνο,ξέρουμε φευγει αλλά εμεις αυτον τον ηρωα τον αγαπησαμε με τα λάθη του..Φτάνει πια..

Αν δω τη Μελίτα να κατηγορέιται για αποπειρες δολοφονίας θα πηδηχτώ απο το παράθυρο..

Ο Στεφανος τι θέλει να πει στην απολυτη με την μικρου περιοχομενου συζητησουλα???Αυτη πάντως άφρισε...Αρχισαμε πάλι...

Δεν θα λυπηθω ποτε την ταπεινη και καταφρονεμένη Νταιζάρα οτι και να μου πασάρουν πως έχει περάσει στη ζωη της!!!

Αγαπώ φασολάκι!!

Λιωνω με σκηνουλες Νορας Λουκα και ας μην έχουν φιλάκι..Είναι τόσο δεμένοι και φαινεται!

Μην αδικείται έτσι την κυρία Παππά..Ελεος μια χαρά κοπελα τι της φορέσανε πάλι σήμερα?????

Καλό απλά το σημερινό...


Αυτά για αρχή..Ελπίζω να προλάβω αναλυτικό σχολιασμό αυριο και να σας διαβάσω φυσικά!!! Flkia
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Τρι Ιουν 15, 2010 11:51 pm

ksanthi έγραψε:ΜΑΝΟΣ ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ Ο ΜΑΝΟΣ. ΑΓΑΠΑΕΙ. ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΙ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΛΑΒΩΣΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ. ΑΡΕ ΜΑΝΟ ΛΙΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΩΡΑ ΣΕ ΧΩΡΕΥΕΙ ΣΤΟ ΤΑΨΙ. ΑΜΑΝ ΡΕ ΕΥΑ . ΕΛΕΟΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΦΟΥ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΛΙΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΕΥΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΜΑΝΟ ΑΥΤΑ. ΝΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕ.ΠΟΣΟ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΑΝΟ ΕΥΑ. ΠΩΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΠΩΣ ΜΑΣ ΚΑΘΗΛΩΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑ ΠΙΣΤΙΡΙΚΙΑ. ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΝΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΓΥΡΟ ΜΑΝΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΤΖΑΤΖΙΚΙ; ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΦΙΛΙ- ΧΑΣΤΟΥΚΙ. ΚΑΙ Η ΠΟΡΤΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΟΥΛΑ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΓΛΥΚΑ. ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΧΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΘΕΛΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΤΗΣ. ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ. ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΡΜΙΚΟΤΑΤΟ ΕΡΩΤΑ
Ελπιζω να μας ακουει κsanthi μου γιατι αν χαλασει αυτον τον ερωτα νομιζω πως τελικα χανουμε τον χρονο μας με αυτην την σειρα.... Η Ευα ζει για τον Μανο και οΜανος για την Ευα οσα χιλιομετρα και αν τους χωριζουν.....αν το χαλασουν χαλανε και την σειρα... ΘΕΛΩ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΥΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ.....Μ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣΣΣΣΣΣ?
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιουν 16, 2010 12:04 am

Πολύ καλό το επεισόδιο απο μένα!

Ο Στέφανος φάνηκε να μην ήξερε τίποτα για τη διαθήκη. Τελικά μεγάλο χάπατο κοιμάται ύπνο βαθύ!
Πήγε στη μαμά του πάλι να μάθει,αλλά μια από τα ίδια!
Αφού δεν έβγαλε άκρη πήρε το όπλο κι έτρεξε στη Νταίζη. Κάτι αγοράκια σαν κι αυτόν η Νταίζη τα τρώει για πρωινό!Υπέροχη σκηνή! Πολυχρονίδη-Σταυρου σε μεγάλα κέφια!
Στο τέλος κατέληξε στο κατινάκι. Τί της έλεγε καλέ; Είχε λέει ένστικτο οτι αν η Εύα απομακρυνόταν απ αυτόν κάτι θα πάθαινε; Και τότε γιατί έφευγε για Παρίσι; Εγώ θυμάμαι τότε μέχρι κι ο Σταυρίδης του είχε πει εσείς δεν ανησυχείτε; Κι αυτός σφύριζε αδιάφορα.

Ο Χρήστος πάλι τα έβαλλε με την Αντιγόνη επειδή νομίζει οτι εκείνη ανακάτεψε τη Νταίζη. Τρέχα Χρήστο όσο προλαβαίνεις.
Πήγε ο καημένος και του ζητούσε το αρπακτικό και τα ρέστα. Αυτό που έλεγε οτι τον αγαπάει με έκανε και γέλασα. Δηλαδή τον έχει στον πάγο μέχρι να κονομίσει και μετά θα παει μαζί του να τα φάνε παρέα.Έχει ιδανικά το κορίτσι.

Η Νταίζη πάλι δεν έχει όρια στο θράσος της. Πήγε απ το γραφείο του Λουκά να απειλήσει αλλά πέτυχε το Μάνο που δεν είναι για τα δόντια της. Στεναχωρέθηκε και πήγε στο Μπέλλο να την ηρεμήσει. Τελικά αυτός είπαμε είναι άντρας ε;

Επιτέλους συζήτηση Μάνου Εύας. Της είπε την αλήθεια και η Εύα τον υποψιάστηκε. Λογικό όποιος καεί στο χυλό φυσάει και το γιαούρτι. Γιατί έπρεπε αυτό το τέλειο ζευγάρι να φτάσουμε στο παρά ένα για να το δούμε;

Όταν η Νταιζάρα κατηγόρησε τη Μαρουβλίτα κανένας δεν την πίστεψε, βλέπεις αυτοί την τιμάνε τη φιλία τους. Προς τιμήν του Μάνου που πήγε στο Ρούσσο να τον προειδοποιήσει. Αυτος δεν αδιαφόρησε για τη μάνα του παιδιού του προσπάθησε να την προστατέψει όχι σαν κάτι άλλους ονόματα δεν λέω

Ο Λουκάς τι έλεγε στο μπέμπη; Δεν φαντάζομαι να αφήσει τον ύπνο ο Νικόλας και να το πιάσει το παραμυθάκι ο Λουκάς?
Πάντως μέσω Λαμίας τον υποστήριξε το Μάνο αλλά έπιασε η τακτική.
Ο Μάναρος πήρε το λουλούδι και ήθελε να της το καρφώσει στα μαλλιά όπως στο πιο λαμπρό αστέρι. Η Εύα ήθελε γύρο με τζατζίκι οπότε πριν το σκόρδο είπε να τσιμπήσει ένα φιλάκι. Heart2
Πήρε και χαστουκάκι μαζί αλλά δεν είδα να τον ένοιαξε. Γιατί μας το χαλάτε αυτό το ζευγάρι μου λέτε;

Λουκάς-Νόρα κ φιλάκια στο γραφείο Heart2

Περιμένω αύριο μήπως και ακούσουμε συζήτηση Αντιγόνης Νταίζης και να δούμε τι λέει πια αυτή η διαθήκη.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιουν 16, 2010 12:05 am

Foulitsa έγραψε:Μια πρώτη εντύπωση απο το επεισόδιο που μόλις ειδα....


Καλύτερα απο τα προηγούμενα φυσικά αλλά ακόμα χανουμε την ουσία..
Δυνατές ερμηνείς,κάποια όμορφα σκηνικά και κάποια απλά γελόια...


Πως γίνεται να τους ξεφτιλίζει όλους ετσι η Νταιζη???Ολους στο τσεπάκι τους έχει...

Βαρέθηκα τη λάσπη στο Μάνο,ξέρουμε φευγει αλλά εμεις αυτον τον ηρωα τον αγαπησαμε με τα λάθη του..Φτάνει πια..

Αν δω τη Μελίτα να κατηγορέιται για αποπειρες δολοφονίας θα πηδηχτώ απο το παράθυρο..

Ο Στεφανος τι θέλει να πει στην απολυτη με την μικρου περιοχομενου συζητησουλα???Αυτη πάντως άφρισε...Αρχισαμε πάλι...

Δεν θα λυπηθω ποτε την ταπεινη και καταφρονεμένη Νταιζάρα οτι και να μου πασάρουν πως έχει περάσει στη ζωη της!!!

Αγαπώ φασολάκι!!

Λιωνω με σκηνουλες Νορας Λουκα και ας μην έχουν φιλάκι..Είναι τόσο δεμένοι και φαινεται!

Μην αδικείται έτσι την κυρία Παππά..Ελεος μια χαρά κοπελα τι της φορέσανε πάλι σήμερα?????

Καλό απλά το σημερινό...


Αυτά για αρχή..Ελπίζω να προλάβω αναλυτικό σχολιασμό αυριο και να σας διαβάσω φυσικά!!! Flkia


Συμφωνώ μ αυτά που γράφεις αλλά περισσότερο απ όλα μ αυτό το ''χάνουμε την ουσία''
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από Doris_ Τετ Ιουν 16, 2010 12:12 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
Clarabelle έγραψε:Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Είναι τώρα αυτός ο ίδιος Στέφανος που βλέπουμε ενα χρόνο τώρα? Εκτός ποια αν η Εύα είναι τόσο βαθιά ριζωμένη μέσα του που για εκείνην θα έκανε τα πάντα! :wink2: Διαφορετικά δεν συνάδει να τράβηξε όπλο ο ίδιος Στέφανος που ήρθε να πάρει εκδίκηση με φυλακή γιατί σεβόταν την ανθρώπινη ζωή και τους νόμους

Αηδίασα:
- Στη σκηνή Μελίτας-Στέφανου! Ηταν που τη Μελίτα την ένοιαζε το παιδί της αλλα ΠΑΛΙ ο Στέφανος ήταν σπίτι της? Αυτό ήταν που θα αραίωναν? Α ρε Νεφελάκι κακόμοιρο! Για να μη σχολιάσω ότι εδώ ο κόσμος καίγεται κι η κατσαρή χτενίζεται, ότι και να της έλεγε το μυαλό της στη σχέση της και στην Εύα! wall Δεν την αντέχω άλλο, τουλάχιστον η κα Πολυχρονίδη έχει σκέρτσο και τσαχπινιά και ταλέντο! Αυτή η Μελίτα δεν αντεχεται άλλο!!!
ΥΓ.2. Δεν γίνεται να φύγει ο Μανωλιός και να μείνει ο ξενέρωτας Στέφανου-Μελίτας, απαλλάξτε μας, ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ!!!


Αχ ναι υποθετακι μου αυτο ειναι ... μπορει να σας φανω εκτος τοπου & χρονου με τα μεχρι τωρα δεδομενα αλλα για μενα η σημερινη αντιδραση του Στεφανου μου δειχνει πως ΑΓΑΠΑ ΤΡΕΛΑ ΤΗΝ ΕΥΑ,πως για εκεινη ειναι ετοιμος να κανει το καθετι ... !!!
Ειμαι σχεδον σιγουρη πως δεν ειναι το αβουλο πλασμα που βγαζει προς τα εξω ... οτι ο "απολυτος "θα αποδειχθει μια τεραστια "φουσκα"ενα ακομη παιχνιδι του ... πως ειναι μπλεγμενος σε πολλα σε καταστασεις που ουτε καν φανταζομαστε ομως δεν θα πειραζε ΠΟΤΕ την Ευα ...μια γυναικα που λατρευε χρονια,ζωντας μονο με την αναμνηση της ...!! Στεφανος & Ευα μαζι!! inlove inlove inlove

Μελιτα .... τελικα ο μοναδικος καημος αυτου του κοριτσιου ειναι η Ευα ... πεθαινει απο ζηλεια εμμονη,κακια.
Εχει φτασει το επικεντρο της ζωη της να ειναι το τι ειπε εκανε ,εβηξε εκεινη,τον θα συνεχισει να "σφουγγαριζει" τα πατωματα & οχι μονο με τον κυριο εκ Παρισιων, αδιαφορωντας για οτι πιο σημαντικο στην ζωη μιας μανας την ψυχικη υγεια του παιδιου της ... αποδεικνυωντας για πολλοστη φορα την ανωριμοτητα & την ανευθυνοτητα της.Για μια ακομη φορα επιβαιβεωνει αυτο που απο την αρχη πιστευω ,πως ειναι ενα εγωκεντρικο ατομα γεματο εγωισμο,κακια καποια που δινει πισωπλατες μαχαιριες παριστανωντας ΠΑΝΤΑ το θυμα!!

ΕΕΛΕΟΣ ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ!!
Υ.Γ. Στο σημερινο επεισοδιο ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ειδα & παλι τον Αλεξανδρο (οχι Στρατο)που ξερω ... αυτον που μπορει να σε "παρασυρει"στον κοσμο του,αυτον που σε πειθει για καθε του λεξη,αυτον που αλλαζει εκφρασεις & συναισθηματα δεκα χιλιαδες φορες το λεπτο !!! kyma Επεστρεψε ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ & ευχομαστε να μεινει .... να μη πεσει παλι σε "κωμα" ... Ειδωμεν ...
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιουν 16, 2010 12:58 am

Clarabelle έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Μια πρώτη εντύπωση απο το επεισόδιο που μόλις ειδα....


Καλύτερα απο τα προηγούμενα φυσικά αλλά ακόμα χανουμε την ουσία..
Δυνατές ερμηνείς,κάποια όμορφα σκηνικά και κάποια απλά γελόια...


Πως γίνεται να τους ξεφτιλίζει όλους ετσι η Νταιζη???Ολους στο τσεπάκι τους έχει...

Βαρέθηκα τη λάσπη στο Μάνο,ξέρουμε φευγει αλλά εμεις αυτον τον ηρωα τον αγαπησαμε με τα λάθη του..Φτάνει πια..

Αν δω τη Μελίτα να κατηγορέιται για αποπειρες δολοφονίας θα πηδηχτώ απο το παράθυρο..

Ο Στεφανος τι θέλει να πει στην απολυτη με την μικρου περιοχομενου συζητησουλα???Αυτη πάντως άφρισε...Αρχισαμε πάλι...

Δεν θα λυπηθω ποτε την ταπεινη και καταφρονεμένη Νταιζάρα οτι και να μου πασάρουν πως έχει περάσει στη ζωη της!!!

Αγαπώ φασολάκι!!

Λιωνω με σκηνουλες Νορας Λουκα και ας μην έχουν φιλάκι..Είναι τόσο δεμένοι και φαινεται!

Μην αδικείται έτσι την κυρία Παππά..Ελεος μια χαρά κοπελα τι της φορέσανε πάλι σήμερα?????

Καλό απλά το σημερινό...


Αυτά για αρχή..Ελπίζω να προλάβω αναλυτικό σχολιασμό αυριο και να σας διαβάσω φυσικά!!! Flkia


Συμφωνώ μ αυτά που γράφεις αλλά περισσότερο απ όλα μ αυτό το ''χάνουμε την ουσία''

Ευχαριστώ πολύ Clarabelle!!!!!
Λίγο πριν το τέλος και όλα τα επεισόδια αναλώνονται σην άνοδο της Νταιζάρας στο ψηλότερο βάθρο και τον ξερατοερωτα της με το Μητσουλα..ακομα και τη διαθήκη τη βαρέθηκα..Κρίμα....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από rachel Τετ Ιουν 16, 2010 1:39 am

Σαν να αρχισε δειλα δειλα κατι να γινεται, σαν να αρχιζει αμυδρα να συμπληρωνεται το παζλ...Thumbs up

Οσο κι αν φαινεται οξυμωρο, το επεισοδιο μου αρεσε παρολο που ηταν εντελως πανω στην Νταιζαρα... lol!

Σημερα για πρωτη φορα ενιωσα οτι η Νταιζαρα εχει λογο υπαρξης μεσα στο σηριαλ, ειδα ιντριγκα στον ρολο της και την απολαυσα στο ρολο της κακιας...
Αυτο λεγαμε τοσο καιρο τωρα, κρατηστε την αλλα δωστε της και ενα σεναριο να ακολουθησει, οχι να την βλεπουμε μονο σαν μια υπερβαρετη καρικατουρα αναμεσα σε Λουκα-Νορα...Klap

Τελικα ειναι ΜΕΓΑΛΟ ΕΓΚΛΗΜΑ η πονεμενη μανα και πολυ μ'αρεσει γιατι πλεον θα ταλαιπωρησει και τον υπολοιπο Εδεμικο κοσμο και ανυπομονω... Λουκανορακια μου μαλλον η Νταιζη τραβαει πλωρη προς αλλου και δεν θα μου λειψει καθολου ...
Επισης επιβεβαιωθηκαν οι υποψιες μου οτι υπηρχε συνεργασια Νταιζης-Μαμακια απο την εποχη που το επαιζε εκδικητης οπου σ'αυτον οφειλουμε την επιστροφη της...
Εξακολουθω να πιστευω οτι ο σκοπος του Στεφανου (μεσω της Νταιζης) ηταν να αποτραβηξει τον βασικο φεγγαροπετριτη Λουκα απο την παρεα ετσι ωστε να την διαλυσει και γι αυτο και η εμετικη επιμονη του τσοκαρου να γινει κα Βενετη... Απλως στην πορεια η Νταιζη μυρισε κι αλλο χρημα λογω διαθηκης-Αντιγονης και ετσι αλλαξε κινητρα... DoksasteME

-Μου αρεσε που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ο Μαμακιας εγινε εστω για λιγο Στεφανος... και γυαλισε το ματι του... Ksilo
-Μου αρεσε που ο Χρηστος αρχισε να καταλαβαινει οτι μαλλον εχει προδοθει και απο τις 2 γυναικες που αγαπα...
-Μου αρεσαν πολυ Ευα-Μανος,Νικολας-Δαφνη και φυσικα Νορα-Λουκας... inlove
-Κυριολεκτικα λατρεψα την ατακα της Αμαλιας για την αμφισβητηση της πατροτητας του Αρη απο τον Λουκα.... : juhu :

Υ.Γ. Το ποσο χαιρομαι που απο τα προσεχως ειδα οτι ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΤΑΙ Η ΔΙΑΘΗΚΗ η οποια μας ταλαιπωρει τοσο τοσο τοσο τοσο τοσο καιρο τωρα... Ουτε κληρονομος να ημουν... Opados1

Πολλα συγχαρητηρια στις σταθερες αξιες του forum για τους σχολιασμους τους και ειδικα στην συντοπιτισσα μου Maraki_ch ...επισης σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια εστω και καθυστερημενα...oscar

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιουν 16, 2010 2:38 am

rachel έγραψε:Σαν να αρχισε δειλα δειλα κατι να γινεται, σαν να αρχιζει αμυδρα να συμπληρωνεται το παζλ...Thumbs up

Οσο κι αν φαινεται οξυμωρο, το επεισοδιο μου αρεσε παρολο που ηταν εντελως πανω στην Νταιζαρα... lol!

Σημερα για πρωτη φορα ενιωσα οτι η Νταιζαρα εχει λογο υπαρξης μεσα στο σηριαλ, ειδα ιντριγκα στον ρολο της και την απολαυσα στο ρολο της κακιας...
Αυτο λεγαμε τοσο καιρο τωρα, κρατηστε την αλλα δωστε της και ενα σεναριο να ακολουθησει, οχι να την βλεπουμε μονο σαν μια υπερβαρετη καρικατουρα αναμεσα σε Λουκα-Νορα...Klap

Τελικα ειναι ΜΕΓΑΛΟ ΕΓΚΛΗΜΑ η πονεμενη μανα και πολυ μ'αρεσει γιατι πλεον θα ταλαιπωρησει και τον υπολοιπο Εδεμικο κοσμο και ανυπομονω... Λουκανορακια μου μαλλον η Νταιζη τραβαει πλωρη προς αλλου και δεν θα μου λειψει καθολου ...
Επισης επιβεβαιωθηκαν οι υποψιες μου οτι υπηρχε συνεργασια Νταιζης-Μαμακια απο την εποχη που το επαιζε εκδικητης οπου σ'αυτον οφειλουμε την επιστροφη της...
Εξακολουθω να πιστευω οτι ο σκοπος του Στεφανου (μεσω της Νταιζης) ηταν να αποτραβηξει τον βασικο φεγγαροπετριτη Λουκα απο την παρεα ετσι ωστε να την διαλυσει και γι αυτο και η εμετικη επιμονη του τσοκαρου να γινει κα Βενετη... Απλως στην πορεια η Νταιζη μυρισε κι αλλο χρημα λογω διαθηκης-Αντιγονης και ετσι αλλαξε κινητρα... DoksasteME

-Μου αρεσε που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ο Μαμακιας εγινε εστω για λιγο Στεφανος... και γυαλισε το ματι του... Ksilo
-Μου αρεσε που ο Χρηστος αρχισε να καταλαβαινει οτι μαλλον εχει προδοθει και απο τις 2 γυναικες που αγαπα...
-Μου αρεσαν πολυ Ευα-Μανος,Νικολας-Δαφνη και φυσικα Νορα-Λουκας... inlove
-Κυριολεκτικα λατρεψα την ατακα της Αμαλιας για την αμφισβητηση της πατροτητας του Αρη απο τον Λουκα.... : juhu :

Υ.Γ. Το ποσο χαιρομαι που απο τα προσεχως ειδα οτι ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΤΑΙ Η ΔΙΑΘΗΚΗ η οποια μας ταλαιπωρει τοσο τοσο τοσο τοσο τοσο καιρο τωρα... Ουτε κληρονομος να ημουν... Opados1

Πολλα συγχαρητηρια στις σταθερες αξιες του forum για τους σχολιασμους τους και ειδικα στην συντοπιτισσα μου Maraki_ch ...επισης σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια εστω και καθυστερημενα...oscar

Εδεμο οσκαρ για σενα ακομη μια φορα.Μπραβο σου για τον απολαυστικο σχολιασμο σου
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από Vasouli Τετ Ιουν 16, 2010 2:48 am

Μου αρεσε αρκετα το σημερινο επεισοδιο! Περισσοτερο γιατι καποιοι αρχισαν να ξυπνανε επιτελους!
Κ εννοω, σε πρωτη φαση, το Χρηστο που υψωσε τη φωνη στην Αντιγονη! Ασχετα που αυτη εκανε την παπια "εγω δεν εχω παρε δωσε με τη Νταιζη". Κ μετα πηγε κ απο τη Νταιζη που πηγε να βγει κ απο πανω οτι της την εστησαν. Παραλιγο να κλαψω με τη αθωα παιδουλα... Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 304168 Στο μονο που θα συμφωνησω μαζι της ειναι που του ειπε "η αφοσοιωση σου σε αυτη τη γυναικα σε εχει τυφλωσει". Η Νταιζη βεβαια το ειπε για αλλο λογο αλλα οντως ο Χρηστος ενα πιονι της Αντιγονης ειναι κ αυτος τελικα.. Τωρα ηρθε η στιγμη να αρχισει να ψαχνει κ αυτος..Σε δευτερη φαση λοιπον ξυπνησε απο το ληθαργο ο Στεφανος που πηγε στη μαμακα να παρει απαντησεις.. αυτη το χαβα της με το Ρουσσο..Αργοτερα περασε κ αυτος απο τη Νταιζη αφηνιασμενος, μεταμορφωμενος σε Στρατο με το ματι να γυαλιζει..Εκει που την επιασε απο το μαλλι κ την εβαλε κατω υπο την απειλη οπλου πολυ χαρηκα! Γρηγορα ομως απογοητευτηκα καθως η παιδουλα οχι απλα δε μασησε αλλα επαιξε κ με το μυαλο του.. Προφανως ξερει με τι λαπα εχει να κανει κ δε φοβηθηκε μηπως ρισκαρε κ της εριχνε..Μα γιατι να ειναι τοσο λαπας? Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 94762
Σταυρου- Πολυχρονιδη ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ!!
Στεφανος - Μελιτα: ο Στεφανος προσπαθει να βγαλει μια ακρη γιατι τα πραγματα δεν ειναι οπως φαινονται..στον καναπε αυτον ομως της Μελιτας δεν προκειται να βρει κατι.. τι καθεται κ της λεει τις σκεψεις του για την Ευα? δε ξερει πως θα ξινισει? Αυτος της λεει πως νιωθει σαν μαριονετα κ αυτη βρηκε ευκαιρια να πεταξει κακια.. Νομιζω πως η Μελιτα δεν εχει καταλαβει τη σοβαροτητα των πραγματων, ζει στο συννεφακι της ακομα.. οσο γι' αυτο που ειπαν για τη Νεφελη χτες, το ξεχασαν ηδη...
Μπελλος-Νταιζη..... μπλιαχ μπλιαχ μπλιαχ για αλλη μια φορα...ποσο ακομα θα υποστω αυτο το μαρτυριο???
Ο Ηλιας καλα το παει..ολα απο το παρελθον εχουν ξεκινησει.. Η Δαφνη παλι που ζει? "ειναι δυνατον να εχουν γινει τερατα για το χρημα?" εδω εχει ζωντανα παραδειγματα τη Νταιζη, το Μανο...
Νορα-Λουκας γλυκουλια!!!!!!!
Ανυπομονω αυριο να ακουσω τι θα πουν Νταιζη- Αντιγονη..αν μας δειξουν φυσικα κατι.. κ Ρουσσο-Αμαλια "δε θα μπλεξει το πεδιλακι τη Μελιτα!" Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Lol
Αυτα τα λιγα απο εμενα! Καληνυχτα σας!
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από almaresi Τετ Ιουν 16, 2010 5:01 am

Νταίζη: "Μ' έχεις ικανή να σκοτώσω άνθρωπο? Γιατί? Τι κέρδος θα είχα?"
Ικανή να σκοτώσει άνθρωπο ή τουλάχιστον να δώσει την εντολή είδαμε ότι είναι. Θα βοηθούσε αν είχαμε σαφέστερη εικόνα του παρελθόντος της, αλλά ούτε αυτό έχουμε. Μισόλογα και υποψίες. Πάντως, αν βλέπαμε πχ ότι ποτέ δεν εισέπραξε σεβασμό προς τη δική της ύπαρξη, δεν είναι και τόσο αξιοπερίεργο να μην σέβεται τη ζωή των άλλων. Και δεν το δικαιολογώ. Απλώς το καταλαβαίνω. Είμαστε μια σειρά από εμπειρίες και ο τρόπος που τις δεχόμαστε και τις ερμηνεύουμε έχει κατά πολύ να κάνει με τον "κόσμο" στον οποίο ζούμε. Τέλος πάντων, το αφήνω αυτό. Ούτως ή άλλως, δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να την υπερασπιστώ αν κάποιος διαφωνεί. Μια άποψη είναι μόνο στο πλαίσιο που ο ρόλος ήρθε για να μείνει και να καθορίσει εξελίξεις.
Από την κουβέντα όμως μου γεννήθηκε η εξής απορία: Τι εννοεί "τι κέρδος είχα?"? Ή μάλλον νόμιζα ότι ήξερα με βάση τις δημοσιεύσεις. Αλλά ο Χρήστος φάνηκε να μην ξέρει... Και αν δεν ξέρει, τι ξέρει? Γιατί κάτι ξέρει για τη διαθήκη, κάτι του 'χε πει η Αντιγόνη.
Νταίζη:"Γιατί να μου τάξει η Αντιγόνη? Μ' ήξερε κι από τα πέρυσι? Κι αν την κάρφωνα?"
Δεν ξέρω ποιους περίμενε να αντικρούσει αναφορικά με την εμπλοκή της στις απόπειρες, πάντως είχε σκεφτεί τι θα πει... όπως και τι επιλογές είχε

Νταίζη:"Νόμιζα ότι μ' αγαπούσες όπως σ' αγαπάω κι εγώ"
Χρήστος:"Έλα ρε κόφ' το. Εσύ ούτε τ' αντερά σου δεν αγαπάς"
Νταίζη:"Τ' αντερά μου μπορεί"

gelio Συμφωνώωωωωωω

Νταίζη:"Α ρε Χρήστο... σ' αγαπάω ρε γαμώτο"
Αυτό το είπε στον εαυτό της... αφού έφυγε ο Χρήστος. Δεν ξέρω αν ξέρει ν' αγαπάει ή όχι, όπως έχει μάθει κανείς, αλλά όταν ο ήρωας μιλάει μόνος του δεν μπορεί να ψεύδεται, δεν έχει νόημα. Όχι ότι δεν θα μπορούσαν να το πάρουν πίσω κάποια στιγμή -τόσα και τόσα έχουν πάρει- αλλά ελπίζω να βγει κάτι από 'κει...

--------------------------------------

Μάνος:"Είσαι άδικη. Πολύ άδικη... Και θα το καταλάβεις σύντομα... Πολύ σύντομα"
Τι ατάκα!!!
Με σύγχυσε πάλι. Δεν φτάνει που φεύγει, κάθεται και λέει ότι τον αδικεί η Εύα. Έχεις (ή θα είχες) χιλιόμετρα Μανωλάκη να διανύσεις που λέει κι ο Λουκάς παρακάτω...

--------------------------------------

Το καρταλόσπιτο έχει καταντήσει θέατρο (το κτίριο lol! ) του παραλόγου. Άντε, σήμερα μίλησε λίγο πιο λογικά η Αντιγόνη... στον Πέτρο πάλι κατέληξε, αλλά τέλος πάντων... σε σχέση με άλλες φορές, καλύτερα.

--------------------------------------

Αμαλία:"Πιστεύω ότι ο Άρης δεν είναι παιδί του"
Ωχ παναγία μου!!! Ξέρω ότι σε πολλούς αρέσει αυτό, σε μένα πάντως όχι. Εκτός που αναιρεί πολλά από τον ρόλο της Νταίζης, και έχω πραγματικά βαρεθεί τα "γράψε-σβήσε" συνέχεια για τον καθένα, εκτός που την είχαμε δει πάλι να το λέει στον εαυτό της, δεν με πειράζει κιόλας. Σιγά πια. Αυτή τη γυναίκα, καλώς ή κακώς, ο Λουκάς την αγάπησε κάποτε και θέλησε να την παντρευτεί... δεν είναι και παράλογο. Από το να ασχοληθούμε πάλι 3-4 μήνες με το "είναι-δεν είναι γιος του Λουκά", ας το αφήσουν ως έχει το πράγμα...

--------------------------------------

Καλέ, τι κοκκίνησε έτσι ο Στεφανάκος???

Νταίζη:"Εγώ δεν έχω να χάσω τίποτα... Εσείς θα χάσετε"
Νταίζη:"Μεγαλωμένος στη χλίδα να φοβερίζεις εμένα? Ένα κορίτσι που προσπαθεί να επιβιώσει?"
Νταίζη:"Θες την αλήθεια? Ψάξε να τη βρεις. Δεν κινδυνεύεις από μένα. Σου στήνουν παιχνίδι αλλά θα το καταλάβεις πολύ αργά"
Αυτά μου φάνηκαν σαν προοικονομίες... Και δείχνουν και την άποψη που 'χει για τον εαυτό της. Καλά λέει η Νόρα... Την υποτιμήσαμε - δεν φταίμε εμείς... γι αλλού ξεκίνησε η κοπέλα, κι αλλού κατέληξε... ρόλο passe-partout είχε ως τώρα... ό,τι προέκυπτε, τσουπ μια Νταίζη χωμένη στην υπόθεση...

Πάντως, αυτό που επειδή φεύγει ο Μάνος έχουν ανέβει 1-2 επίπεδα αγριάδας ο Λουκάς κι ο Στέφανος(καλά, αυτός ξέφυγε εντελώς σήμερα) δεν το καταλαβαίνω...

--------------------------------------

Λουκάς προς Εύα (και καλά):"...ξέρεις τι καλό παιδί που 'ναι ο Μάνος?..." gelio

Νόρα:"Να βρεις εσύ τρόπο να την πείσεις Μανούλη(ή μανούλι - huhu )"
Δίκιο έχει η γυναίκα... μανία με τους μεσάζοντες πια...

Μάνος:"Ναι, πνίγομαι στη δουλειά. Μπορεί να μη φαίνεται αλλά πνίγομαι"
Λουκάς:"Μια τέτοια δουλειά ήθελα πάντα! Να μη φαίνεται!"

gelio gelio Είχε και την πλάκα του σήμερα...
Τι δουλειά να 'χει άραγε? Στέλνει mails μάλλον με το εξωτερικό... στρώνει έδαφος...

--------------------------------------

Στέφανος:"Από την άλλη πάλι, τι συμφέρον έχει η Νταίζη να θέλει να ξεκάνει την Εύα?"
Και ξαναλέω, άντε ο Στέφανος δεν ξέρει (εδώ ούτε για ύπαρξη διαθήκης δεν φαίνεται να ξέρει), ο Χρήστος δεν ξέρει??? Και αν όχι, τι ξέρει για τη διαθήκη? Ποιο είναι το μυστικό-βόμβα που του 'πε η Αντιγόνη?

Χρήστος:"Κάποτε μου είπε... εμένα από παιδί με πούλαγαν..."
Δεν συγκινούμαι -προς το παρόν- αλλά θέλω να μάθω...

--------------------------------------

Μάνος:"Ένοχος ένοχον ου ποιεί"
Νόρα:"Σκατά νομικά ξέρεις!!! Μια χαρά ποιεί... Η Νταίζη κατηγορείται ως εκτελεστικό όργανο και θα κληθεί να πει ποιος την έβαλε... κι αυτό το ξέρει πολύ καλά"


--------------------------------------

Λουκάς:"Τώρα όμως έχει μάθει να βάζει τις δικές σου ανάγκες πάνω από τις δικές του. Αν αυτό δεν είναι αγάπη, τι είναι?"
Λουκάκο, παρ' το αλλιώς...

Λουκάς:"Ο Μάνος δεν σε ήθελε με το Στέφανο γιατί ο Στέφανος δεν ήταν αυτό που φαινόταν... Κι όπως αποδείχθηκε είχε τα χίλια δίκια"
Εύα:"Ναι, ήταν ο Μάνος αυτό που φαινόταν... Άσε με Λουκα, έχω βαρεθεί και με το Μάνο και με όλα. Άσε με"

Πες τα, πες τα... Δεν θα τρελαθούμε εντελώς... Κι ο άλλος "μάπα το καρπούζι" βγήκε, αλλά δεν θα βγει και άγιος ο Μάνος... Έχει (ή θα είχε) χιλιόμετρα να διανύσει που λέει κι ο Λουκάς παρακάτω...

--------------------------------------

Λουκάς:"...Πολλά χιλιόμετρα για ν' αντισταθμίσεις όλο αυτό τον πόνο που της προκάλεσες τόσα χρόνια..."
Ακριβώωωωωωως

--------------------------------------

Στέφανος:"Όλα ξεκίνησαν από τη στιγμή που χώρισα με την Εύα... Λες από ένστικτο να επέμενα να μην φύγει η Εύα?... Σαν να αισθανόμουνα ότι η φυγή της θα 'χε κάποιες παρενέργειες. Μπορεί γι αυτό να σου ζήτησα να το διαλύσουμε εμείς οι δυο..."
Εντάξει, πάει και τελείωσε. Αυτή η σχέση με βγάζει απ' τα ρούχα μου, με προσβάλει ως γυναίκα, πώς να το πω?
Τι της λέει αυτός? Και τι κάθεται κι ακούει κι η άλλη?

Στέφανος:"Νιώθω σαν μαριονέτα Μελίτα, αυτό λέω... Και δεν μου πάει καθόλου αυτός ο ρόλος"
Να που θα συμφωνήσουμε κιόλας... γιατί μπορεί ο άλλος να φεύγει, αλλά εσύ μένεις... Και κάτι πρέπει να γίνει γι αυτό...

Μελίτα:"Τα δικά μου νήματα πάντως τα κινεί η Εύα"
Στέφανος:"Κορίτσι μου, κι η Εύα πιόνι είναι. Πιόνι. Στην ίδια παρτίδα"

Από τη στιγμή που εμφανίστηκες, όλο το εργάκι "παρτίδες" κατήντησε... Γι αυτό δεν υπάρχει συνέχεια - ορίστε ποιος φταίει...

--------------------------------------

Νταίζη:"Εγώ ήρθα σε σένα γιατί δεν είχα σε ποιον άλλο ν' ακουμπήσω..."
Τι τιμητικό!!! Χάρηκε κιόλας ο άλλος... Κι εμένα σαν μου 'πουν "ήσουν η τελευταία επιλογή μου" χαρούλες κάνω...
Σοβαρά πάντως, μια γυναίκα που λόγω της νύχτας έχει μάθει να παίζει τους άντρες (αν ξέρει κάτι καλά, είναι ότι "αυτό" σέρνει καράβι... κι ο Μήτσος το πολύ πολύ να 'ναι φουσκωτό...), τουλάχιστον όταν το καταφέρνει δεν μπορεί και να τους ερωτευτεί. Δεν μπορεί να σε προκαλέσει αυτός που τον κάνεις ό,τι θέλεις.

--------------------------------------

Ηλίας:"Κάποιοι δεν λένε όλη την αλήθεια. Ακόμα κι ο Πέτρος μπορεί να ξέρει 5 πράγματα παραπάνω"
Νικόλας:"Κι η Αντιγόνη άλλα 5..."

Ακριβώς... Όλο και κάτι παραπάνω θα ξέρουν... Και βγάλαμε ολόκληρο χειμώνα χωρίς να δούμε μια αξιόλογη κουβέντα τους...

Ηλίας:"Εγώ δέχτηκα απειλές... Την Όλγα την ξαπόστειλαν κακήν κακώς στην Ελβετία"
Νικόλας:"Λες ότι συνδέεται το τότε με το τώρα?"
Ηλίας:"Είμαι 1000% σίγουρος"

Δεν βρίσκεται σε χώρο πιθανότητας πάντως ο Ηλίας... gelio

Δάφνη:"Είναι δυνατόν να 'χουν γίνει τέρατα για το χρήμα?"
Ποιος μπορεί να απαντήσει??? διότι αδυνατώ... Αχ ρε Δαφνούλα... σε κατασκήνωση μεγάλωσες... lol!

--------------------------------------

Από τα προσεχώς:
Νόρα: "Μωρό μου!!! Τι λες???"
Όταν η Νόρα βάζει της φωνές και παίρνουμε τέτοιο αποτέλεσμα... τρελαίνομαι... Αγαπώ...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τετ Ιουν 16, 2010 11:13 am

Χμμμ, εγω ψηφισα καλο αλλα γενικα δεν ξερω πως να σχολιασω.. Και τι.. Μαλλον εχω χασει τον ενθουσιασμο μου... Δεν με πολυενθουσιασε το ολο θεματακι χτες.. απογοητευτηκα απο διαφορα.. Ας ξεκινησω και βλεπουμε τι θα βγει...

Νόρα - Λουκάς - Μπούλης:Πολλαπλα εγκεφαλικα επαθε ο νεαρος και τον ετσουξε που το δικηγορικο ζευγος τον εκανε ρομπα, οσο κι αν εξακολουθω να πιστευω οτι μαλλον δεν ξερει τι του γινεται..

Γριά Κότα - Χρήστος: Ο Χρησταρας επαθε ταπηροκρανίαση με την "Προστατιδα" του και αστραψε και βροντηξε... Ουτε τα μισα δεν του εχει πει η κυριουλα!!

Παρέα στην Εδέμ:Εχω μπερδευτει λιγο.. Με τα σχεδια του αστυνομου.. Τα σχεδια της παρεας.. Εχουμε χασει λιγο τον μπουσουλα γενικως..
Παιδακια, η Νταιζη παντου κολλαει.. Σαν τις μυγες..
Θα συμφωνησω με το Μάνο στο οτι η Νταιζη τους πρηζει ολους τους για ξεκαρφωμα και ο στοχος ειναι αλλος, οπως εχουμε ολοι καταλαβει..
Αχ βρε Μάναρε, ποσο ακομα θα τον ζεις τον ερωτα σου?? Μερικα επεισοδιακια??? Λεω εγω τωρα...

Μάναρος - Ευάκι: Το σκηνικο με τις φραουλες ολα τα λεφτα!! Υπεροχοι και οι 2!!
Να κανω μια ερωτηση: Εφοσον το ζευγος ειναι αυτο που ειναι, εμεις γιατι να μην ακουσουμε την ιστορια και απλα να βλεπουμε να μαλωνουν?? Παλι.. Αντι να τους καλυτερευσουν μεταξυ τους τωρα που μας τελειωνουν μαζι, αυτοι τους κανουν χειροτερα.. Μια ολοκληρωμενη συζητηση δε μας δειχνουν.. Χμμμ..

Δάφβη - Νικόλας:Δεν καταλαβα την τοποθετηση της καλαθουνας με τα ανθη στο τραπεζι, αλλα τεσπα!! Αλλά αν εξαιρεσεις αυτο, η ολη σκηνη τους ηταν πολυ ομορφη..
Οταν η Δάφνη ελεγε για το τι θα κανουν μεχρι να περασει ο χρονος για να φυγουν απο'κει, ειχα ανατριχιασει ολοκληρη!!
Και αναρωτιεμαι η τηλεθεατρια: Τη νυχτα των Λεοντιδων, εμεις θα τη δουμε ή απλά την ανέφεραν έτσι???? ΕΕΕ???

Μπούλης - Γριά Κότα:Και ΝΑΙ, βλεπουμε και ΠΑΛΙ την Αντιγόνη να τον δουλευει μεσα στη μουρη του!!! Και ΠΑΛΙ αυτος να την κοιταει σαν χανος..
Και ΝΑΙ, ο αστυνομος φταει για ολα που εγινε ΚΑΙ αυτος ΟΡΓΑΝΟ ΡΟΥΣΣΟΥ!! ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ???? : curse :
Και ποτε ειπαν οτι ο ΧατζηΤετοιος σκοτωθηκε για ενα πινακα??? Καλα μιλαμε, αυτη εχει γινει τοσο χεσμεντέν, που εχει μπερδεψει the **** with the brush!! emmm

Πέτρος - Αμαλία: Θα συμφωνησω οτι ειναι πολυ προφανες οτι τελικα η Νταιζη κολλησε στην Αμαλία και ότι δεν την εφερε αυτη και επισης, θα μου φαινοταν πολυ λογικο η Νταιζη να εχει πει ψεμματα ΚΑΙ για την πατροτητα του Αρη.. Ενα ψεμμα πανω, ενα κατω, σιγα το πραγμα..
Α ρε Πετράν, Νταιζη η μασκοφορος εκδικητρια!!

Μάναρος - Λουκάς - Νόρα: Μα αναθεμα τον καλό σκοπο κιολας!! Αμαν πια!! Μια φορα αποφασισε κι ο Μάναρος να παιξει καθαρα (σχεδον δλδ) και θα του το βγαλουν απο τη μυτη!!
Λ: Εφαρμοσε τη γνωστη σου τακτικη. Στενο μαρκαρισμα.
Μ:Δεν προλαβαινω.
---> Αυτο ηταν μαχαιριά στην καρδια!! ΠΡοοικονομια και Αγιος ο Θεός ε??
Πάντως, ο Λουκάς με μιση καρδια πηγε να μιλησει στην Εύα!!
Το ξαφνικο φιλακι ηταν σουπερ!!
Να κατεβασει γαλα η βωβαλα!!---> gelio
Το γιακά στρώσε!!! ---> xaxa

Χρήστος - Μπούλης: Ο Χρηστος δεν την πιστευει την ΝΤαιζουλα.. Παλι καλα, ξερει τι διαολου καλτσα (βρωμικη) ειναι!!
10.000€ παει το κεφαλι??? Μωρε, μηπως να το ξανασκεφτω και να αλλαξω καριερα??? Tongue
Οσο για την "μοναδικη" σκληροτητα της Νταιζης, μαλλον θα ειναι κληρονομικο... Οπως και η ηλιθιοτητα της...
Και στο μεταξυ, κι αυτος ο Μπουλης ολο θα τη βρει την ακρη κι ολο στον υπνο τον πιανουνε... ΞΥΠΝΑΑΑΑΑ κακομοιρηηηη!!!

Αμαλία - Κατσαρή: Κι εδώ παρακολουθησαμε την τραγικη ιστορια μιας μανας που το μονο που την ενδιαφερει και η μονη της ασχολια ειναι το παιδι της.... Ενα δακρυ κυλησε ξαφνικα!!! vomit

Λουκάς - Ευάκι:Καταρχην, αγαπω αυτο το μικρο αγγελουδακι!!! Αχουυυ!!!
Ο Λουκακος ουτε τον καρφωσε, ουτε τον εκαψε καθολου το ΜάναροΜάναρο!!! Οοοοοχι!!! Αμαν βρε αγορι μου!!! Προσπαθησε βεβαια να το σωσει μετα!!
Θέλω να δω crash test και το θελω ΤΩΡΑ!!! Και να το Δω, ΟΧΙ να το Υποθεσω!!!

Μάναρος - Λουκάς - Νόρα: Α ρε Λουκά, απατεωνακο!!! 150€ η ωρα, συνολο 450€!! Σιγα ρε παιδακι μου, φαρμακειο εισαι!!! Tongue

Απόλυτοι: Και πάνω που έλεγα ότι δε θα τους δω μαζι σε αυτο το επεισοδιο, ΤΣΟΥΠ νατοι πάλι στον καναπε με την κουρμπα μεσα στο σπιτι που θα αραιωναν οι επισκεψεις.. Άλλα λογια ν'αγαπιομαστε, μου φαινεται!!!
Και η Κατσαρή εξακολουθει να εχει του **** της το χαβά!! Άλλα της λεει, άλλα καταλαβαινει.. Και μεσα στην κακία για την Εύα!!
Σαν να αρχισε παντως λιγο να λειτουργει το μυαλουδακι του υποφαινομενου, αλλά απογοητευεις την ΚαφτανοΑγαπουλα, γλυκε μου!!! xaxa

Μάναρος - Πέτρος: Μωρε, και οι δυο φωναζατε τοσο καιρο, αλλα μάλλον η αγαπητη Μελιτουλα ξεχναει να καθαρισει τα αυτακια της!!

Δάφνη - Ηλίας - Νικόλας:Α ρε Λιάκο, πόσο δικιο εχεις.. Ολα συνδεονται με το παρελθον και ολοι κι απο κατι κρυβουν, αλλα ακρη δε βγαινει..
Την απορια της Δάφνης για το αν ειναι δυνατον να γινονται τοσα για το χρημα, θα την αφησω ασχολιαστη... ΕΛΕΟΣ!!!!!

Νόρα - Λουκάς: Θεός Ιανός= http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%99%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CF%82 Να μαθαινουμε και κατι... χεχε!!!
Αχ βρε Νοράκι, τωρα καταλαβες ότι την υποτιμησατε την καργια???

Μάναρος - Ευάκι: ΤΕΛΕΙΑ σκηνη!!
Πιτόγυρος τζατζικάτος - ΦΙΛΙΙΙΙ σημειώσατε Χ!!! Ακομα και το χαστουκι ηταν τελειο!! Heart2

Για την Νταίζη τωρα συνοπτικα, τι να πω??? Ολο το επεισοδιο πανω της ηταν!!
+ Χρήστος: Κοπελιά, δουλευουμε τωρα και μαλιστα χοντρα και τον μεγαλο μας ερωτα!?!?!?! Ολα τα λεφτα ο Κασσανδρινος σημερα γενικα!! Σωπα ρε κοπελια, που σε σκοτωσε σημερα και δε θες και να τον ξαναδεις!!! Ενα δακρυ κυλησε και παλι!! Fskl
+ Στέφανος: Ο ανθρωπος εβγαζε καπνους και απο τα αυτιά, ειχε κατακοκκινησει και η Αυτού Μεγαλειότης ηταν μεσα στην ψυχραιμια.. Ποσο μου τη δίνει αυτο... Γκρρρ!!! Τρομερός και ο Σταυρου παντως εδω.. Θα'θελα βεβαια να το εχει ρισκαρει, αλλά η Νταιζουλα του εκανε τη μουρη κρεας τελικα!!
+ Νόρα - Μάναρος:Μα κοιτα ενα θρασσος η γελοιοδεστάτη!!!Ηθελα να της σπασω τοσο πολυ τη μουρη!! Κοπελια, πουλα αλλού μαγκια, γιατι ο Μάνος δε μασαει απο τετοια!! Οσο γι'αυτο που ειπε για την Κατσαρουλα, χαρηκα πολυ που το πηραν ως απειλη κ δε σκεφτηκαν κατι αλλο..
+ Λαπάς:Κι αυτους ελεγα, οτι δε θα τους δουμε μαζι σε αυτο το επεισοδιο, αλλά σιγα μην μας αφησουν με το παραπονο... Μπεεεελος η δυναμη!! Α ρε κατακαημενε κι εσυ!!! Θα την φας την κεφαλα σου, αλλα καλα να παθεις.. Μα καλα, ειπαμε ειναι τελείως χάπατο, αλλά δεν απορεί που ολοι την κατηγορουν την αγαπη του??? Δεν ξερει, οτι οπου υπαρχει καπνος, υπαρχει και φωτια??? Λεω εγω τωρα!!
Και φευγει η Νταίζη απο το γραφειο του Λαπαδερου και διαπιστωνω οτι εχουμε το ιδιο μπρελοκ και παθαινω ενα πατατρακ και αποφασιζω να το πεταξω και παει, παει, παει η Νταιζουλα-οδηγος και πού φτανει??
+ Αντιγόνη: "Νταιζη, τι θες εσυ εδώ?" Άτσα και οι επισκεψεις κατ'οικων!! Για να δουμε!!

Καλέ, παρα-απλωθηκα εδω περα... Παω να διαβασω οσους σχολιασμους δε διαβασα (για την εξεταστικη δεν εχω σκοπο να διαβασω μαλλον-ουφ) και επανερχομαι!!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Ιουν 16, 2010 1:49 pm

Doris_ έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Clarabelle έγραψε:Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Είναι τώρα αυτός ο ίδιος Στέφανος που βλέπουμε ενα χρόνο τώρα? Εκτός ποια αν η Εύα είναι τόσο βαθιά ριζωμένη μέσα του που για εκείνην θα έκανε τα πάντα! :wink2: Διαφορετικά δεν συνάδει να τράβηξε όπλο ο ίδιος Στέφανος που ήρθε να πάρει εκδίκηση με φυλακή γιατί σεβόταν την ανθρώπινη ζωή και τους νόμους

Αηδίασα:
- Στη σκηνή Μελίτας-Στέφανου! Ηταν που τη Μελίτα την ένοιαζε το παιδί της αλλα ΠΑΛΙ ο Στέφανος ήταν σπίτι της? Αυτό ήταν που θα αραίωναν? Α ρε Νεφελάκι κακόμοιρο! Για να μη σχολιάσω ότι εδώ ο κόσμος καίγεται κι η κατσαρή χτενίζεται, ότι και να της έλεγε το μυαλό της στη σχέση της και στην Εύα! wall Δεν την αντέχω άλλο, τουλάχιστον η κα Πολυχρονίδη έχει σκέρτσο και τσαχπινιά και ταλέντο! Αυτή η Μελίτα δεν αντεχεται άλλο!!!
ΥΓ.2. Δεν γίνεται να φύγει ο Μανωλιός και να μείνει ο ξενέρωτας Στέφανου-Μελίτας, απαλλάξτε μας, ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ!!!


Αχ ναι υποθετακι μου αυτο ειναι ... μπορει να σας φανω εκτος τοπου & χρονου με τα μεχρι τωρα δεδομενα αλλα για μενα η σημερινη αντιδραση του Στεφανου μου δειχνει πως ΑΓΑΠΑ ΤΡΕΛΑ ΤΗΝ ΕΥΑ,πως για εκεινη ειναι ετοιμος να κανει το καθετι ... !!!
Ειμαι σχεδον σιγουρη πως δεν ειναι το αβουλο πλασμα που βγαζει προς τα εξω ... οτι ο "απολυτος "θα αποδειχθει μια τεραστια "φουσκα"ενα ακομη παιχνιδι του ... πως ειναι μπλεγμενος σε πολλα σε καταστασεις που ουτε καν φανταζομαστε ομως δεν θα πειραζε ΠΟΤΕ την Ευα ...μια γυναικα που λατρευε χρονια,ζωντας μονο με την αναμνηση της ...!! Στεφανος & Ευα μαζι!! inlove inlove inlove

Μελιτα .... τελικα ο μοναδικος καημος αυτου του κοριτσιου ειναι η Ευα ... πεθαινει απο ζηλεια εμμονη,κακια.
Εχει φτασει το επικεντρο της ζωη της να ειναι το τι ειπε εκανε ,εβηξε εκεινη,τον θα συνεχισει να "σφουγγαριζει" τα πατωματα & οχι μονο με τον κυριο εκ Παρισιων, αδιαφορωντας για οτι πιο σημαντικο στην ζωη μιας μανας την ψυχικη υγεια του παιδιου της ... αποδεικνυωντας για πολλοστη φορα την ανωριμοτητα & την ανευθυνοτητα της.Για μια ακομη φορα επιβαιβεωνει αυτο που απο την αρχη πιστευω ,πως ειναι ενα εγωκεντρικο ατομα γεματο εγωισμο,κακια καποια που δινει πισωπλατες μαχαιριες παριστανωντας ΠΑΝΤΑ το θυμα!!

ΕΕΛΕΟΣ ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ!!
Υ.Γ. Στο σημερινο επεισοδιο ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ειδα & παλι τον Αλεξανδρο (οχι Στρατο)που ξερω ... αυτον που μπορει να σε "παρασυρει"στον κοσμο του,αυτον που σε πειθει για καθε του λεξη,αυτον που αλλαζει εκφρασεις & συναισθηματα δεκα χιλιαδες φορες το λεπτο !!! kyma Επεστρεψε ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ & ευχομαστε να μεινει .... να μη πεσει παλι σε "κωμα" ... Ειδωμεν ...

Κορίτσια συμφωνώ και με τις δύο. Ειδικά για τον ξενέρωτα στέφανου-μελίτας... ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιουν 16, 2010 2:31 pm


Λίγα λόγια
Νταίζη: Το μήλο κάτω απ'την μηλιά θα πέσει Wink Η κυρία Πολυχρονίδη εξαιρετική
Μελίτα:Εδώ ο κόσμος χάνεται και η Κατσαρή χτενίζεται (αν αυτό είναι δυνατό )
Μπέλλός :Ο Νο1 ηλίθιος της σειράς
Εύα: Ευάκι αν θες να βελτιώσεις τις μπούφλες σου η Δάφνη παραδίδει μαθήματα
Στέφανος: Σταύρου προσκυνώ εκεί με την Νταίζη μου θύμισε τον Στράτο παλιές καλές ημέρες έλιωσα βέβαια μετά με την Μελίτα επανήλθα στην φυσική μου κατάσταση
Παρέα:η γνωστή παρέα
Νόρα-Λουκάς : <3 <3 <3
ΥΓ.1 Μην φύγεις Μάνο μην φύγεις
ΥΓ.2 Θα ξεράσω με το ΤV zapping
ΥΓ.3 Θέλω και εγώ ΛουκοΝορική μπέμπα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Ιουν 16, 2010 3:16 pm

Καλό το επεισοδιάκι από μένα …
Τουλάχιστον αρχίζουν τα πράγματα και κινούνται και υπάρχει δράση …

Λουκανοράκια – μπούλης

Ταμπλάς του ήρθε του μικρού με αυτά που άκουσε και να πω την αλήθεια τον λυπάμαι λιγάααακι γιατί πιστεύω ότι πίσω απ’ όλα είναι μόνο η διαβολομανούλα και εκείνος πραγματικά δεν έχει ιδέα … Τώρα, θα δείξει …
Αυτό που δεν κατάλαβα εγώ βρε παιδιά είναι από πού ξεφύτρωσε η fake διαθήκη που αφήνει κληρονόμο το Στέφανο με διαχειρίστρια τη μανούλα ?? Ποιος την είχε φτιάξει και μπόρεσαν και τόσο εύκολα να τη βρουν τα Λουκανοράκια ?? … scratch

Αντιγόνη – Χρήστος

Γενικά είχε Χρήστο το επεισόδιο και θα τον ευχαριστήθηκε κάποια ψυχή … χιχιχι … Μου άρεσε πολύ που σήκωσε επιτέλους κεφάλι στην γριέντζο και της μίλαγε έτσι !! Εκείνη βέβαια την πάπια όπως πάντα με γουρλωμένο το μάτι σαν το βόδι !!
Το άλλο το θεϊκό, που κινδυνεύει η Αντιγόνη από τη Νταίζη ???… χαχαχαχαχα
Γούσταρα το απειλητικό υφάκι του Χρήστου και αυτό το «Εμείς οι δύο θα τα ξαναπούμε» που της είπε στο τέλος !! Χώσε Χρηστάρα !!! Opados

Παρέα πλην Εύας στην Εδέμ

Σας ικετεύω δηλαδή, βγάλτε από την κα. Δρακουλάκη αυτό το παπούτσι !!!
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ !!!!! Τι το θέλετε πια το χειμωνιάτικο παπούτσι με αυτά τα ωραία καλοκαιρινά φορεματάκια που της φοράτε ???? Είπαμε οικονομική κρίση αλλά όχι και πλύνε-βάλε ένα παπούτσι !!

Και μετά το παραλήρημα μου, ας γυρίσω στην παρέα …
Ενώ πάντα μου αρέσουν μαζί, με κούρασε η ανάλυση των γνωστών γεγονότων μόνο και μόνο για να τα εμπεδώσουν οι τηλεθεατές για άλλη μια φορά …
Θέλω τις μέρες που έμειναν αν βλέπω την παρέα των 6 σε πιο ανέμελες συζητήσεις ! Καταλαβαίνω ότι αυτό δε γίνεται με αυτά που εξελίσσονται αλλά δείξτε μας και κάτι άλλο πέρα από προβλήματα ! Ούτε το παρτάκι για τον μικρό Άγγελο είδαμε ούτε τίποτα …

Το μόνο που μου άρεσε ήταν ο Μάναρος που λέει «να μη ζήσω κι εγώ λίγο τον έρωτα μου, μόνο εσείς θα χαλβαδιάζετε ??» Ήταν η ευχάριστη νότα της σκηνής …

Χρηστάρας – Νταίζη

Για άλλη μια φορά υπέροχος όταν είναι άγριος ! Του πάει ρε παιδί μου και είναι και πιο πειστικός από κάτι μπούληδες που πήραν το νεροπίστολο από το καλαθάκι που φυλάνε τα παιχνίδια τους και πήγαν να απειλήσουν !
Η γλάστρα ήθελε και συγνώμες από το Χρήστο μη χε !!! Τώρα το αν τον αγαπάει να μην το σχολιάσω καν γιατί δεν αξίζει … Άρχισε τα μιξοκλάματα και προσπάθησε να μας πείσει …
Πάντως τέλεια σκηνή γιατί ταιριάζουν πάρα πολύ αυτοί οι δύο …

Μάνος – Εύα γενικά
Τί να πώ για το ζευγαράκι μου …. inlove
Προσπαθώ να τους απολαύσω όσο πιο πολύ μπορώ ….
Και στα αστεία και στα σοβαρά τους χαζεύω … Και με τις φραουλίτσες και με το πιτόγυρο και με το φιλί-χαστούκι, προσπαθώ να κρατάω μέσα στο μυαλό μου τις εικόνες τους γιατί δε θα τις ξαναζήσω …. Τι χαμόγελα ήταν αυτά …. Αχ ….
Και στη σοβαρή τους κουβέντα, υπέροχοι …. Η Εύα που ψάχνει τη δύναμη μέσα από την αγάπη και όχι το χρήμα, και ο Μάνος που δείχνει πλέον ότι νοιάζεται για εκείνη περισσότερο από οτιδήποτε … Snif

Νικόλας – Δάφνη

Πόσο μου άρεσαν ανέμελοι και χωρίς να έχουν έννοιες κάνοντας όνειρα …
Λουλουδάκι-φιλάκι ήταν όλα τα λεφτά … Οι περιγραφές όμως της Δαφνούλας για την αλλαγή των εποχών με όλη την παρέα με μελαγχόλησαν …. Και γιατί γιατί γιατί αναφέρετε τη νύχτα των Λεοντιδών ?? Snif
Αφού δε θα είναι όλοι μαζί, γιατί μας το κάνετε αυτό ?? …..

Αντιγόνη – Στέφανος

Τους βαρέθηκα !!! Την Αντιγόνη να λέει συνέχεια ψέματα και να τα υποστηρίζει με περίσσια ευκολία και ο γιόκας να αρχίζει τώρα να ξυπνάει ! Τώρα ξαφνικά η Αντιγονίτσα υποστηρίζει ότι με λεφτά του πατέρα του τον μεγάλωσε και ότι δεν τα βρήκαν στο δρόμο, ενώ μέχρι χτες ο Λαζαρίδης είχε πεθάνει ταπί !! Το τι ξεστόμισε δε λέγεται ! Ότι ο αστυνόμος έχει γίνει όργανο του Ρούσσου, ότι όλοι τη θέλουν φυλακή ! Δεν παλεύεται η κατάσταση …
Και μια στυλιστική παρέμβαση και πάλι !! Βγάλτε καλοκαιριάτικα τα μαύρα και από τον κύριο Σταύρου !!! Σαν Κρητικό εκδικητή τον ντύνετε τον άνθρωπο !! ΕΛΕΟΣ !

Αμαλία – Πέτρος

Τιτανομέγιστοι όπως πάντα !!! Πώς το εννοούσε όμως ο Ρούσσος ότι η Νταίζη βρήκε την Αμαλία και όχι το αντίστροφο ?

Ζορό ο εκδικητής – τραγουδιάρα

Εμένα γιατί δε μου άρεσε η σκηνή τους ?? Μπορεί να μην έβλεπα Βέρα για να βλέπω μπροστά μου το Στράτο, αλλά ο Στέφανος ότι από μπούλης του καναπέ έγινε ο μασκοφόρος με το περίστροφο δε με έπεισε !!!
Και τη Νταίζη τη σιχάθηκα που τους εκβιάζει, τους απειλεί και τους κρατάει όλους τυλιγμένους σε μια κόλλα χαρτί !! Συγκεκριμένα σε ένα φάκελο, που αν ισχύει το περιεχόμενο του, μπλέκει και το Χρήστο που τον αγαπάει τρελά καλέ !! Δεν την πιστεύετε ???? χαχαχαχαχα

Και τώρα να ρωτήσω κάτι ? Τη δεύτερη φορά που ο πιστολέρο ξάπλωνε τη γλάστρα αργά αργά στο μπιλιάρδο, γιατί εκείνη τριβόταν στην τσόχα με χαμηλωμένη ερωτική φωνή λες και της έκανε κάτι άλλο ??? Μάλλον από συνήθεια ... lol!

Μάνος στα Λουκανοράκια

Γλύκας ο Μάνος που κλαιγόταν στα παιδιά για βοήθεια και υπέροχος ο Λουκάκος που και πάλι έτρεξε να σώσει τα ερωτοχτυπημένα γιατί έχει πιστέψει ότι ο Μάνος άλλαξε έστω και λίγο !
Όταν έσκασε το Νταιζουλίνι και έτρεξε η Νόρα να κρατήσει το Μάνο, πολύ γέλιο ! Ότι αυτή δεν έχει το Θεό της Νοράκι μου και δεν αστειεύεται το ξέρουμε καιρό. Είναι τόσο καπάτσα που μέχρι και τη Μελίτα σκέφτηκε που είχε όλα τα κίνητρα του κόσμου, για να τους ταρακουνήσει …
Επιστροφή Λουκά και πάλι του έλειψε η Νόρα που πόσο έχει να τη δει, μία ώρα ???? Μην το καίτε αυτό το ζευγάρι, σας χιλιοπαρακαλώ …. Μην τους κάνετε να δείχνουν λυσσασμένοι …
Ενώ μετά που μιλούσαν σοβαρά και έλεγαν τις ανησυχίες τους και αγκαλιάστηκαν ήταν καταπληκτικοί ….

Χρήστος – Στέφανος

Ωραία αγόρια εν δράση αλλά πολύ ουρλιάζανε βρε παιδί μου ! χιχιχιχι
Ο μπουλάκος προσπαθεί να βγάλει άκρη τώρα που ξύπνησε από το λήθαργο αλλά δεν τον βλέπω …
Η ατάκα της Νταίζης στο Χρήστο ότι την πουλούσαν από μικρή, μας λέει πολλά ….

Αμαλία – ξινή - Στέφανος

Συγνώμη αλλά να ρωτήσω κάτι ?? Η ίδια η Μελίτα δεν έχει βαρεθεί τον εαυτό της να σέρνεται από καναπέ σε καναπέ και να μην κάνει τίποτα στη ζωή της ?? Εγώ σιχάθηκα την παρουσία της μέσα σ’ αυτό το σπίτι !!! Δεν την δείχνει πουθενά αλλού εδώ και τόσο καιρό !! Ή με τη μανούλα ή με τον Απόλυτο να συζητάνε τα τεκταινόμενα στους καναπέδες … Ωραία ζωή για νέα κοπέλα ….

Και τι ήταν αυτό που της φόρεσαν Παναγίτσα μου ??? Δεν αντέχουν τα ματάκια μου δηλαδή !! Πού την θυμηθήκατε καλέ τη χλαμύδα και τη βγάλατε από το μπαούλο ???? gelio

Και μας θυμίζει κιόλας η κιουρία ότι έχει κι ένα πρόβλημα με το παιδί της αυτή τη στιγμή και δεν την νοιάζει τίποτα άλλο !!
Μα βέβαια καλέ, και στον επόμενο τόνο δεν είδαμε τον Στέφανο στη γούβα του καναπέ σου (κλεμένο…) εεε???Μήπως ήταν ο δίδυμος αδερφός του ?
Και εσένα που σε νοιάζει μόνο το παιδί σου, μήπως όλη σου η έννοια ήταν αν φταίει για όλα η σχέση σας και να βγάζεις άπειρη ζήλια και χολή για την Εύα ??? Ε να, για να μη στα χρωστάω κιόλας !! Fskl
Αν τώρα αυτό είναι ζευγάρι που είναι φουλ ερωτευμένο, ευχαριστώ αλλά δε θα πάρω από τη φουλ ευτυχία τους …

Λουκάκος – Ευάκι

Τρελαίνομαι πάντα με αυτούς τους δύο …. Είναι τα πραγματικά φιλαράκια που τα λένε τα πράγματα με το όνομα τους και που καταφέρνουν κάθε φορά είτε κωμικά είτε σοβαρά να κάνουν πολύ ωραίες κουβέντες !
Πες τα βρε Λουκάκο, έμαθε να την αγαπάει την Εύα, αλλά τώρα ?? …. ((
Ο Αγγελούκος έστω και για λίγα δευτερόλεπτα με έλιωσε ….

Πατσατσοζεύγαρο

Αυτό που πάει και δίνει αναφορά στον κουτοΜπέλλο για ότι συμβαίνει δεν το καταλαβαίνω !! Γενικά δε μπορώ να τους βλέπω !! Και όταν αρχίζουν τα ¨μωρό μου¨ και τα φιλάκια …. vomit

Νταίζη – Αντιγόνη

Περιμένω πώς και πώς να δω την κουβέντα τους … Ας μας λύσουν και καμιά απορία επιτέλους !!

Εν αναμονή ….
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιουν 16, 2010 3:20 pm

Mπραβο Γιουλη μου για τον εξαιρετικο σχολιασμο σου! : respect : Δεν χρειαζεται να λεω συνεχεια οτι συμφωνω 100%
Για σενα oscar και για maraki_ch,Clarabelle,almaresi,rachel,foulitsa!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τετ Ιουν 16, 2010 3:31 pm

Από ένα oscar σε:
loukitsa
KatsaroYpotheto
pasxalitsa
Black rose
evanna
(thank you)
edem4ever
clarabelle
(σουπερ κ πετυχημενες οι αποριες σου!!!)
Foulitsa
aggeliki
Vasouli
giouli_edem
rachel
(φυσικα στη συντοπιτισσα)

Flkia
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από Black rose Τετ Ιουν 16, 2010 3:36 pm

Thanks!!

Από μένα όσκαρ σε Clarabelle,Giouli,maraki_ch,KatsaroYpotheto,evanna,loukitsa,edem4ever,Foulitsa...Και πραγματικά σίγουρα καποια ξέχασα!!Συγνώμη!
Μπράβο παιδια! oscar
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιουν 16, 2010 4:29 pm

Αφου το διαβασμά μου πήγε περίπατο μετά τις σημερινές εξελίξεις ας κάνω και εγώ εναν αναλυτικό σχολιασμό μπας και ηρεμήσω...

Λουκάς-Νόρα-Στέφανος:Σοκαρίστηκε ο Στεφανος και γυάλισε το μάτι του..Τον πιστευω οτι δεν έχει να κάνει με τις απόπειρες...Ακόμα και το χειροτερο καθικι να ηταν δεν θα σκότωνε το παιδί του..Πόσο μάλλον τωρα που είναι ενας μπούλης και τίποτα παραπάνω... Τα Λουκονοράκια όλο τρέχουν,κάλους θα βγάλουν πια..Τους ζαλίσανε!!


Αντιγόνη-Χρήστος: Το χα πεί για τον εκφοβισμό!!!Δεν έπαιζε τόσο αποτυχημένες απόπειρες, υποτιθεται πως ηταν επαγγελματίες οι άνθρωποι... Η Αντιγόνη φαινεται να ξέρε την αδυναμια του Χρηστού και κατ εμέ την εχει εκμεταλλευτέι πολύ ασχημα..Τωρα τι θέλει να πει ο ποιητης για τη σχέση Νταίζης Χρηστου δεν ξέρω και βασικά δεν με νοιάζει κιολας..Η Νταίζη είναι καμμένο χαρτι για μένα και δεν θέλω να βρει την ευτυχία με αυτόν που αγαπαέι αν τον αγαπαέι και αυτόν..Προξένησε τόσο πόνο και θα την βραβευσουμε κιόλας????


Παρέα πλην Ευας: Ανακυκλώνονται οι συζητησεις τελευταία γύρω απο τα ίδια πράγματα..Αφου έχουμε εξελιξη λογικό αλλά και λίγο κουραστικό πλέον...Ο Μανος σαν να έχει δίκιο, ξεκάρφωμα η εμμονη την Νταιζης με το Λουκά, πάει για τη γερη μπάζα και απλά καλύπτει τα νώτα της..


Νταίζη-Χρήστος: Πολύ καλοί και οι δυό τους..Ο Χρηστος την αγαπέι τη Νταιζάρα..Αυτη βέβαια το χαβά της οτι τη μπλέξανε και οτι φταίει ο Ρουσσος για όλα..Η μικρη αθωα παιδούλα που δεν φταέι για τίποτα.. Να τη λυπηθώ εγώ αυτη τη γυναίκα???Που η ζωη της χρωσταέι και ταλαιπωρει τη Νόρα και το Λουκα για ενα καπρίτσιο??Και κάνει αποπειρες εναντιον μιας εγκύου για το χρήμα????Και ξεπουλάει το παιδί της όσο όσο??? Οχι,ακόμα και αν μου πουν το τραγικότερο δεν τη διακαιολογώ...Δεν χτυπάς τους άλλους επειδη η ζωη σε αδίκησε..Η πρώτη είναι ή η τελευταια????



Δάφνη-Νικόλας: Ακούω τα σχέδια και μυρίζομαι και άλλη προπαγάνδα..Μείνετε συντονισμενοι,η παρέα και χωρις το Μάνο θα κάνει γλέντια στην Εδεμ και θα ναι όλοι χαρούμενοι..Πάρτε ψιχουλα να έχετε να πορευεστε!! Και αναρωτιέμαι..Τη νύχτα των Λεοντιδών τι ευχες θα κάνουν με την παρέα κουτσουρεμένη??? Η Ευα τι θα ευχηθεί?? Να βρει ο Μάνος τη ευτυχια γιατι ειναι και μεγαλη καρδιά... Γιατί μας δίνουν ελπίδες ενώ δεν υπάρχουν??? Γιατι βαζουν τα χεράκια τους ακι βγάζουν τα ματάκια τους??? Τόσο τους κόβει????


Εύα-Μάνος: Κρίμα...Και άλλη λάσπη στο Μάνο..Μόνο το πρωπατορικό δεν του εχουν φορτώσει..Μη θυμηθω το θάνατο του Φωτη που τον πήρε ολο πάνω του απο το πουθενα γιατί έτσι βόλευε..Πάλι απογοητευση..Γιατι??? Για να δικαιολογησουν το οτι η Ευα θα τον ξεχάσει και θα προχωρησει τη ζωή της... Δεν μας πείθετε κυριοι με τίποτα όμως...Που να μαθευτούν και τα άλλα..


Στέφανος-Αντιγόνη: Τωρα μπηκε και ο αστυνόμος στο κόλπο..Απο κει που ακουγαμε μόνοι για Ρούσσο και Λύτρα τωρα κάνουν οτι θέλουν και την Ελληνική ατυνομία..Τι κόλλημα και αυτη η γυναίκα πια..Πες την αληθεια γιατι μας κούρασες..Πραγματικα βαρεθηκα ακι την ιστοριούλα με τη διαθήκη..Παρατράβηξε...


Αμαλία-Πέτρος: Κρατάω μόνο το οτι ο Αρης μπορεί αν μην είναι παιδί του Λουκά!!! Φτυστο ο Οδυσσεάς είναι το ποτσιρικι εν τω μεταξύ.. Για να δούμε,αυτη η εξελιξη θα μ'αρέσει!!! Εστι θα βρει κι η πονεμενη μάνα το μπελά της που τους δούλεψε όλους ψιλό γαζί για το χρήμα και μόνο... Επίσης ενδιαφέρον το οτι η Νταίζη βρήκε την Αμαλία..
Ψαγμένη απο πριν η αθώα ε????



Νταίζη-Στεφανος: Πάνε να βγάλουν τον άντρα που του κρυψανε βαθειά μέσα του και τον βάζει στη θέση του η Νταιζάρα..Πέρα απο το οτι η συμπεριφορά δεν συνάδει με το προσωπο που έχουμε δει μεχρι στιγμής είναι δυνατόν να τον ευνιουχίσει ετσι άνετα η Νταιζη??? Υπο την απειλή οπλου και ειναι ψυχραιμότατη και προκαλέι κιόλας????? Πόσο θα ξεφτιλίσει το αντιρκο φύλο της σειράς πια αυτη η γυαίκα???? Ο Στεφανος είπε οτι θα δείξει το αληθινό του πρόσωπο..θα χαιρόμουνα αλλά η ελπίδα πήγε περίπατο μαζί με το διαβασμα μου.. Κεντρίστε μου το ενδιαφέρον ακούτε????????



Λουκάς-Νόρα-Μάνο: Τωρα τι να πώ.. Ο Μάνος παραδεχεται ανοιχτα οτι δεν προλαβαίνει πράγμα που σημαίνει προχειρότητες απλά και μόνο για να χαμογελάσουν λιγάκι οι φαν.. Κλείστε τις ιστορίες που ανόιξατε επιτέλους... Τα έχετε ισοπεδώσει ολα...




Στέφανος-Χρήστος: Αμαν ρε Στεφανε..Τη μανούλα δεν την υποψιάζεσαι για κανένα λόγο..
Βαρεμαι να θεοποιούν τη Νταίζη, σιγα πια το κοριτσάκι που τους κάνει όλους οτι θέλει??? Ξυππνάτε ρεεεεε!! Ο Χρηστος πέταξε την πρωτη μπηχτη για τη εξιλέωση της κατατρεγμενης που φοβάμαι οτι θα τη ζήσουμε..Το βλέπω να ρχεται.. Δεν πρόκειται να τη λυπηθώ και να τη διακιολογήσω!!!



Νόρα-Μάνος-Νταίζη: Αυτή κάνει περιοδεία και εκτοξευει απειλές και όλοι κάνουν τουμπεκί..Γιατί ηθελα να ξερα?????? Μου άρεσε η αντιδραση του Μάνου οταν κατηγορησε τη Μελίτα..Σε αντιθεση με εκεινη ο Μάνος δεν την εχει ικανή να πειράξει κανέναν.. Ολοι σπευδουν να την υποστηρίξουν γιατι ξέρουν ποια είναι ακι αυτό φανηκε και απο πέρσι με τα νυφικα και τα στεφάνια...Αν δώ και τη Μελίτα να κητγορείται οτι οργανωσε επιθέσεις κατα της Ευας τα χω δεί ολα..Ελεος!


Λουκάς-Ευα: Λατρευω φασολάκι!!! Love! Να πώ πόσο εκνευρίζομαι που η Ευα θα καταλήξει χωρις αγαπη με μια τεράστια περιουσία???? Μου αρέσει πάντως η παρεούλα του Λουκά και της Ευας... Ο Λουκάς προσπαθεί για το καλό της μιας και βλέπει αλλάγη απο το Μάνο(που εγω ακόμα δεν τη βλέπω αλλλά τεσπά)...



Μάνος-Νόρα-Λουκάς: Ο γιατρος του έρωτα επέστρεψε και χρέωσε και με το παραπάνω... Αυτες οι σκηνούλες έιναι ανάλαφρες και μου αρέσουν γενικώς..Γιατι μπουχτησαμε!



Μελίτα-Στεφανος: Αρχικά πόσο θέλουν να καντακώσουν την Παπά???? Τι της φορέσανε πάλι???Μια χαρά κοπελα και τη ντυσανε σαν καρνάβαλο..ΕΛΕΟΣ! Στα της Μελίτας τώρα στράβωσε με τον απόλυτο που αρχισε πάλι να μιλάει για την Ευα..Εμ χρυσό μου μάνα του παιδιου του είναι μη θυμηθω και την εμμονη που ειχε μαζί της γιατι θα συνχιστώ!!Πάντως ο Στεφανος αρχίζει να το βλεπει αλλιως το πράγμα εδω και καιρό και να πεταει διάφορα και απορώ που θα παέι... Δεν ελπίζω πια,το ξαναπα.. Η Μελιτουλα το χαβά της, τη ζωη της την κινεί η Ευα.. Κάνεις λάθος αγάπη μου,εσυ μπλέκεσαι στα πόδια της συνέχεια, και ο αχρηστος ο απολυτος σου που δεν μπορέι να πάρει μια απόφαση και θέλει mannual για τα πάντα!! Χολή πάλι το κορίστι ακι θα δαγκωσει γλωσιτσα και θα δηλητηριαστεί!!



Μάνος-Ρούσσο: Μου αρέσει το δίδυμο!!! Ο Μανος ενδιαφέρεται και για το παιδι του φυσικά αλλά και για τη Μελίτα..Μάνα του παιδιού του είναι και προσπαθει να την προστατεψει.. να τα ακουνε αυτα μερικές μερικές που εχουν το νου τους μόνο σους ερωτες και οχι στο οτι ο Μάνος πρεπει να ναι καλά και δίπλα στην κόρη του!!



Μπέλλος-Νταίζη: Η ταπεινη και καταφρονεμένη ξαναχτυπα...Α ρε Μπέλλο που πας να μπλέξεις???? Να πιστεψω εγω τωρα οτι ο λαπας εχει και άλλο προσωπο..Μπααα..Μόνο με λοβοτομή...Νταίζη και περηφάνεια και πεταχτό φιλάκι στο Μήτσούλα????? vomit vomit


Δάφνη-Νικόλας-Ηλίας: Αχταρμάς λέγεται η καταστασή σας ρε Ηλια.. Και μεγάλος μάλιστα!!Και ο Ρούσσοςστα μεγάλα κολπα???..Βγάλτε μου αθωο το Πέτρο να σκάσει η Μελιτούλα!!! Πολλά ακουμε για το παρελθόν να δω τι θα γίνεται απο του χρόνου..Παρέλαση απο πέθαμενους μου μυρίζεται!! Αλίμονο Δαφνουλα μου..Ολα για τα λεφτά.."Τα Μυστικά του ευρω" γίναμε φέτος.. τωρα το κατάλαωες????



Λουκάς-Νόρα: Heart2 Και ας μην είχαμε φιλάκι η αγκαλίτσα ήταν πολύ γλυκιά.. Πόσο δεμένοι είναι αυτόι οι δυο???


Μάνος-Ευα: Δεν περίμενα αν το πώ αυτό αλλά αυτες οι σκηνες τους θα μου λέιψουν...

Ανυπομονω να δω την κουβέντα της Νταιζης με την Αντιγόνη... Ανυπομονω για να δω που το πανε...Ξέρουμε οτι η Νταιζη θα δοξαστει βεβαια και δεν θα πληρωσει και για τίποτα απλά περιμενω αν δω με ποια δικαιολογια..Επισης περιμενω να δω και μια παρέα που εχετε λίγο ξεχασμένη..Ναι θα επαναλάβω αυτους τους εξι εφηβους που φωναξανε τα ονειρα τους και ψάχνουν να βρούν την Εδεμ τους..Αυτους που κάποτε ηταν πρωταγωνιστες...Αυτους ψάχνω..Ελπίζω να τους βρω πριν το τέλος της σεζόν...

Καλό απλά απο μένα..Αμφιβάλλω αν θα ψηφίζω κατι παραπάνω μέχρι το τέλος... Μάνο μη φευγεις!!Ξανασκέψου το..Δεν θα παλευεται η κατασταση απο του χρόνου..Ηδη μυρίζει καμένο!!

Ενα oscar στους γνωστούς!!Πάω να διαβάσω κανένα αλληλόμορφο γιατι με βλέπω την Παρασκευη να γραφω για διαθηκες και θεωριες συνομωσίας ..

Flkia
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Ιουν 16, 2010 4:31 pm

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΣΤΑΥΡΟΥ : respect : : respect : : respect : Ειναι πολυ μεγαλος για να τον χαντακωνουν ετσι, με παρτενερ τη Μελιτα. Αψογος στη σκηνη με τη Νταιζη καθως και με το Χρηστο και την Αντιγονη. Μου θυμισε "Στρατο" ομολογω αλλα μου αρεσε τρελλα.

Λουκας και Νορα εχουν αρχισει να με κουραζουν με τα παιδιαστικα, ολο φιλια και διαφορα αρχιζει και ξενερωνει η ιστορια τους.

Μου αρεσε ο Λουκας στη σκηνη με την Ευα στο σπιτι της.

Ο Μανος πολυ καλος σημερα υποκριτικα σε οσες σκηνες ειχε, κριμα που φευγει απο τη σειρα.

Μπορει η Νταιζη να ειναι λερα και οχια αλλα πρεπει να της αναγνωρισουμε οτι ηταν πολυ καλη υποκριτικα στο σημερινο επεισοδιο ειδικα στη σκηνη με τον Στεφανο.

Η Αντιγονη παει να βγει και απο πανω, δεν φτανει που εχει κανει τα τερατα εκει υποστηριζει τα δικα της θα τους βγαλει ολους τρελλους, αλλα δεν θα σου περασει κυρα μου θα ερθει και η ωρα σου.

Χρησταρα ησουν πολυ τυπακι σημερα ετσι μεσα στα νευρα και την ενταση, αυτος ειναι αντρακι. Τζινακι το 10 το καλο ο Χρηστος :wink2:

Σχολιαζω επιγραμματικα γιατι εχω κουραστει απο αυτα που βλεπω και λεω μονο για οσα εμενα μου χτυπανε. Εχω χαλαστει σε πολλα, δεν υπαρχει σεναριο, δεν υπαρχει τιποτα πια, δεν ξερω και τι παρακολουθουμε και δεν ξερω ακομα αν θα ακολουθησω και την 3η σεζον. Κριμα γιατι αυτο το φορουμ στηριξε τα μυστικα αλλα εκεινοι μας απογοητευσαν.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Ιουν 16, 2010 4:42 pm

Σημερα επαθα πλακα με τον Στεφανο που επιτελους ξυπνησε και αρχισε να συμπεριφερεται σαν ανδρας.....
ΜΑΝΟΣ-ΕΥΑ.....πολυ γλυκια σκηνη με το φιλακι και το χαστουκι και το πονηρο γελακι της Ευας πισω απο την πορτα...Ελιωσα....
Μανος....Παω να δω τον ερωτα μου....αρε Μανο .. αρε Μανο τι θα κανουμε εμεις τωρα μου λες....
Πολυ καλος και ο χρηστος σημερα ....σηκωσε και αυτος κεφαλι απεναντι στην Καρταλω....
Την Μελιτα την ντυσανε φαντασματακι ? γιατι αυτο μου θυμησε μολις την ειδα με αυτο το....θα το πω φορεμα....
Στο μονο που απογοητευτικα ηταν που ο Στεφανος δεν εριξε καμια καλη στην Νταιζη να ανεβει λιγο στα ματια μου....
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 388 - Ημερομηνία 15-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιουν 16, 2010 6:31 pm


Είναι απίστευτο που λίγες μέρες πριν το τέλος της σεζόν έχουμε ξενερώσει όλοι τόσο πολύ με τις εξελίξεις ώστε δεν κάνουμε καν τον κόπο να σχολιάσουμε.
Κάντε κάτι να μας δώσετε πίσω τα μυστικά
Ακούει κανείς;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης