Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_lcap19%Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_rcap 19% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_lcap35%Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_rcap 35% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_lcap28%Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_rcap 28% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 57

Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Empty Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 5:55 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:03 pm

Ασπάστηκα
1.Χρηστος-Οχιά-Αντιγόνη:Το θεατρο του παραλόγου μπροστα στο Χρηστο. Αντιγόνη στην οχιά:<<Φυγε θα τα πουμε άλλη φορα>> ραδιουργία σε όλο της το μεγαλειο. Ποια παιχνιδακια κοπελια εσυ τα ξεκινησες όλα αθωα περιστερά…!Πολύ ωραία σκηνη με τον Χρησταρα! Αντε αρχισε επιτελους γιατι από απειλες μπουκόσαμε!
2.Ρούσσος-Αμαλί:Ποιος εφερε τη Νταίζη Αμαλια μου θυμάσαι? Λουσου τα τωρα! Να αγιάσει το χεράκι σου Αμαλι αν την ξεμαλλιάσεις την οχιά. Πολύ καλη σκηνη!
3.Στεφανος-Σταυριδης:Νυν και αει και εις τους αιώνας των αιωνων θα το χεις το παιδι σου Στεφανακο! Φοβερο το χωσιμο του Σταυριδη!
4.Ευα-Στεφανος:Φοβερή χημεία οι δυο τους με το μωρακι τους! Σαν να είναι μαζι ακομα φαίνονται! Με πόση γλυκύτητα της μιλάει!
5.Ρούσσος-Μάνος:Γατονι Πέτρο! Η Μελίτα νομιζει πως της κανουν πλάκα καλε χαχαχαχα.
6.Χρησταρας-Αντιγονη-Στεφανος: Θεατρο του παραλόγου…Υποκριτικα άριστη!
7.Παρεα στην εδεμ:Έλεος με τα ενδυματολογικά σας και τα άθλια καπέλα στους πρωταγωνιστές σας:!Κατά τα άλλα γλυκιά σκηνή γελάσαμε και λιγάκι με την ψυχούλα μας.Τέλεια νεα πηγαίντε στο Ευακι
8.Ευα-Λουκάς:Σοκ ο Λουκάς με τα νέα!Εφυγε τρεχοντας
9.Αντιγονη-Χρησταρας:Ο Μάνος μάλλον αγαπητη μου!Γιατι όλα τελειωσαν?
Μην κλαις Αντιγοναρα!
10.Παρεα στο σπίτι της Ευας:Τέλειοι ολοι
11.Καρτάλης-Χρηστος:Στρατο Welcome back !!!!
12.Σταυριδης-Λουκάς-Νόρα:Τα παιδια μας χαμογελουν τι υπέροχοι! inlove
13.Δαφνη-Νικόλας:Ρομαντικη γλυκια σκηνουλα inlove
14.Λουκάς-Νόρα:Λιωνω καρακουκλαρος το μαναρι μου, αχ δεν κρατηθηκα Faint Faint
15.Μανος-Ευα:Πανεμορφοι οι δυο τους! Κόκκαλο η Ευα με τα νεα!

Σπάστηκα
1.Αμαλία-Μαίρη:μην βάζετε δύσκολα στη μικρη δεν ξερει Fskl μωρε είναι νινι ακομα δεν ξερυν πως χαιδεουνε και πως φιλουν στο στομα,απονηρευτη τελείως! Το οχιά είναι δική μου ατάκα λεμε Αμαλι θα φάμε τα μουστάκια μας! Και μας λυπήσου μας με το ειρωνικό σου υφακι Μελίτα, γιατί καλέ δεν μισείς την Ευα? Τέλος μα είναι δυνατον να ντύνουν καλύτερα την Αμαλία από τη Μελίτα?
2.Μιμικος-Μαίρη:Τρα λα λι τρα λαλο η μικρη Fskl
3.Ρούσσος-Αμαλία-Μελιτα:Το εβαλα εδώ μονο και μονο για το υφακι της Μελιτουλας όταν μιλουσε στον πατερα της.

Ψηφιζω Πολύ καλό για τις ερμηνείες Παπαδημητριου,Κατρανιδη,Ξυλά, Πετρακη,Πεφανη

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010

Δημοσίευση από l_aquila Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:11 pm

loukitsa έγραψε:Ασπάστηκα
1.Χρηστος-Οχιά-Αντιγόνη:Το θεατρο του παραλόγου μπροστα στο Χρηστο. Αντιγόνη στην οχιά:<<Φυγε θα τα πουμε άλλη φορα>> ραδιουργία σε όλο της το μεγαλειο. Ποια παιχνιδακια κοπελια εσυ τα ξεκινησες όλα αθωα περιστερά…!Πολύ ωραία σκηνη με τον Χρησταρα! Αντε αρχισε επιτελους γιατι από απειλες μπουκόσαμε!
2.Ρούσσος-Αμαλί:Ποιος εφερε τη Νταίζη Αμαλια μου θυμάσαι? Λουσου τα τωρα! Να αγιάσει το χεράκι σου Αμαλι αν την ξεμαλλιάσεις την οχιά. Πολύ καλη σκηνη!
3.Στεφανος-Σταυριδης:Νυν και αει και εις τους αιώνας των αιωνων θα το χεις το παιδι σου Στεφανακο! Φοβερο το χωσιμο του Σταυριδη!
4.Ευα-Στεφανος:Φοβερή χημεία οι δυο τους με το μωρακι τους! Σαν να είναι μαζι ακομα φαίνονται! Με πόση γλυκύτητα της μιλάει!
5.Ρούσσος-Μάνος:Γατονι Πέτρο! Η Μελίτα νομιζει πως της κανουν πλάκα καλε χαχαχαχα.
6.Χρησταρας-Αντιγονη-Στεφανος: Θεατρο του παραλόγου…Υποκριτικα άριστη!
7.Παρεα στην εδεμ:Έλεος με τα ενδυματολογικά σας και τα άθλια καπέλα στους πρωταγωνιστές σας:!Κατά τα άλλα γλυκιά σκηνή γελάσαμε και λιγάκι με την ψυχούλα μας.Τέλεια νεα πηγαίντε στο Ευακι
8.Ευα-Λουκάς:Σοκ ο Λουκάς με τα νέα!Εφυγε τρεχοντας
9.Αντιγονη-Χρησταρας:Ο Μάνος μάλλον αγαπητη μου!Γιατι όλα τελειωσαν?
Μην κλαις Αντιγοναρα!
10.Παρεα στο σπίτι της Ευας:Τέλειοι ολοι
11.Καρτάλης-Χρηστος:Στρατο Welcome back !!!!
12.Σταυριδης-Λουκάς-Νόρα:Τα παιδια μας χαμογελουν τι υπέροχοι! inlove
13.Δαφνη-Νικόλας:Ρομαντικη γλυκια σκηνουλα inlove
14.Λουκάς-Νόρα:Λιωνω καρακουκλαρος το μαναρι μου, αχ δεν κρατηθηκα Faint Faint
15.Μανος-Ευα:Πανεμορφοι οι δυο τους! Κόκκαλο η Ευα με τα νεα!

Σπάστηκα
1.Αμαλία-Μαίρη:μην βάζετε δύσκολα στη μικρη δεν ξερει Fskl μωρε είναι νινι ακομα δεν ξερυν πως χαιδεουνε και πως φιλουν στο στομα,απονηρευτη τελείως! Το οχιά είναι δική μου ατάκα λεμε Αμαλι θα φάμε τα μουστάκια μας! Και μας λυπήσου μας με το ειρωνικό σου υφακι Μελίτα, γιατί καλέ δεν μισείς την Ευα? Τέλος μα είναι δυνατον να ντύνουν καλύτερα την Αμαλία από τη Μελίτα?
2.Μιμικος-Μαίρη:Τρα λα λι τρα λαλο η μικρη Fskl
3.Ρούσσος-Αμαλία-Μελιτα:Το εβαλα εδώ μονο και μονο για το υφακι της Μελιτουλας όταν μιλουσε στον πατερα της.

Ψηφιζω Πολύ καλό για τις ερμηνείες Παπαδημητριου,Κατρανιδη,Ξυλά, Πετρακη,Πεφανη

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

Πολύ ωραίος σχολιασμός Αριάδνη. :) oscar
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:11 pm

ΠΟΥ ΠΑΣ ΒΡΕ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ..................... Snif Snif Snif Snif Snif Snif Snif Snif

LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:12 pm

δεν μπορώ να τους βλέπω άλλο να κάνουν έτσι για το αν θα πάνε camping ή όχι....λέω δεν υπάρχει κατρακύλα μετά τα κολοκυθάκια του μάνου....και όμως υπάρχει....δηλαδή τόσο πια σημαντικό είναι αν θα πάνε για camping;;;;
καλά το νικόλα τον ξέρουμε τι είναι αλλά η νόρα θα πιαστεί ο απαυτός της αν δεν κοιμηθεί στο κρεβατάκι της;;;
<εγώ η νόρα φωκά σε camp>γιατί μαρή τι είσαι εσύ;;;;

και η διαθήκη δημοσιεύτηκε....
πρώτον πραγματικά στον σταύρου... : respect : στη σκηνή με το χρήστο ήταν συγκλονιστικός....και τελικά όχι μόνο δεν ξέρει τίποτα αλλά δεν κρύβει και τίποτα....εχασε τη γη κάτω από τα πόδια του ο άνθρωπος...τόσο καιρό ζούσε σε ενα ψέμα και τώρα το συνειδητοποιεί...περιμένω να δω τι θα κάνει από εδώ και πέρα...

η αντιγόνη πάλι το γλίτωσε το εγκεφαλικό....
έχω μεγάλη περίεργεια να δω ποια είναι η βόμβα που κρύβει η διαθήκη....γιατί λογικά αυτό που θα αποκαλυφθεί θα κάνει τη μελίτα να πιστέψει ότι ο στέφανος τη χρησιμοποίησε...τι είναι όμως;;;;μέχρι σήμερα τον υπερασπιζόταν....τι θα αλλάξει αύριο;;;;

γιατί νομίζω ότι ο χρήστος έδωσε το αντίγραφο της διαθήκης;;;εκείνος είχε πρόσβαση στο σπίτι και στη διαθήκη που είχε η κρύψει η αντιγόνη....

τι γλύκα που ήταν η μελίτα με τη νεφέλη... Love!
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:13 pm

Επειδη δεν εχω καμια ορεξη να σχολιασω,να πω οτι το επεισοδιο το ψηφισα πολυ καλο!
Μου αρεσαν κυριως η σκηνη Στεφανου-Χρηστου(καταπληκτικες ερμηνειες : respect : ),η παρεα μαζεμενη στης Ευας Hug και η τελευταια σκηνη Μανου-Ευας Love! η οποια μαζι με τα προσεχως με εκανε κομματια! Snif

Αναμενω! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:16 pm

Το επεισόδιο είχε μερικά πολύ πετυχημένα

Νο 1 Λέει η Μελίτα ποιός θα πιστέψει οτι εγω μισώ την Εύα
Απαντάω εγώ .
Όσοι είδαν να της καταστρέφεις δύο γάμουςgelio

Νο 2 Λέει ο Στέφανος πιστεύεις οτι εγώ θα έστηνα σχέδια εναντίον σου;
Απαντάω εγώ
Όχι, μόνο ένα σχέδιο πέρσι ένα πριν το γάμο της και ένα φέτοςgelio

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:16 pm

Θυμάμαι πέρσι τέτοια εποχή περίμενα με αγωνία μια εξέλιξη που θα ανατρεπε τα πάντα σε αυτη τη σειρά..Και δικαιώθηκα απο τις εξελίξεις...Αυτη τη στιγμή δεν έχω να περμένω κάτι..Τα προσεχώς για μένα είναι το τέλος της παρέας..Οτι και να μου πουν πια δεν αλλάζει αυτό..Δεν ενδιαφέρομαι να αντικαταστησω τους ηρωες που αγάπησα με τίποτε αλλο..Υπηρχαν προοπτικές και κάηκαν..Υπήρχαν δυνατές ιστορίες και κουτσουρέυτηκαν..Εγω τι να περιμένω???
Πάει η Εδεμ,πάνε οι ρίζες αυτων των ανθρώπων για να περασουν στα χέρια ενος αρπαχτικού..Και τελικά έχει δίκιο η Νόρα πάνε και οι άνθρωποι....Δεν είχα συνειδητοποιήσει το μέγεθος της καταστροφής μέχρ που ξεκίνησε...Δεν ξέρω καν τι να ψηφίσω..Δεν ξέρω καν αν με ενδιαφέρουν οι εξελίξεις..
Δεν ξέρω καν που είναι η σειρά που ξεκίνησα να βλέπω..Αν τη δει κανείς ας μου πει...

Εγω στο σημερινό ειδα ενα Στεφανο να αποκτά ρόλο αλλά τώρα τι να το κάνω???
Τον είδα να μιλά στην Ευα με γλυκήτητα οπως παλια αλλά δεν έχει σημασία..
Ειδα την παρέα να κανονίζει διακοπουλες χωρις το Μάνο σαν να ξέρει..
Ειδα την κακομαθημένη μελλοντική πρωταγωνήστρια να μιλά στο πατερα της πάλι με ειρωνία παρόλο που θέλει να την προστατεψει...
Είδα τη Νταιζη απο το πουθενά να παίρνει τα πάνω της...
Και το συμπερασμα????
Απογοητευση και μόνο...
Παλι καλά υπήρχαν ερμηνείες....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:18 pm

Clarabelle έγραψε:

Απαντάω εγώ .

Απαντάω εγώ

: respect : : respect :
Γιατι το θεϊκο πως φτασαμε εδω Ευα;;;;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:20 pm

edem4ever έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Απαντάω εγώ .

Απαντάω εγώ

: respect : : respect :
Γιατι το θεϊκο πως φτασαμε εδω Ευα;;;;

Σαν να της λέει γυρισε πισω στην οικογενειακη μας θαλπωρη Ευα gelio

Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από katerinakii93 Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:23 pm

Α ΡΕ ΜΑΝΟ....ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙΣ??ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΛΙΩΝΕΙ??ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ Snif
ΚΑΛΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΑ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΓΡΙΑ...ΩΡΑΙΑ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ...
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ Η ΜΟΥΓΓΗ!!!ΡΕ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΠΑΘΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!
ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΟΜΩΣ...ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΝΟΡΑΚΙ ΔΕ Σ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΑΝΤΙΣΚΗΝΟ??ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΦΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ! gelio

Έχει επεξεργασθεί από τον/την katerinakii93 στις Τετ Ιουν 16, 2010 8:23 pm, 1 φορά
katerinakii93
katerinakii93
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:23 pm

Foulitsa έγραψε:Θυμάμαι πέρσι τέτοια εποχή περίμενα με αγωνία μια εξέλιξη που θα ανατρεπε τα πάντα σε αυτη τη σειρά..Και δικαιώθηκα απο τις εξελίξεις...Αυτη τη στιγμή δεν έχω να περμένω κάτι..Τα προσεχώς για μένα είναι το τέλος της παρέας..Οτι και να μου πουν πια δεν αλλάζει αυτό..Δεν ενδιαφέρομαι να αντικαταστησω τους ηρωες που αγάπησα με τίποτε αλλο..Υπηρχαν προοπτικές και κάηκαν..Υπήρχαν δυνατές ιστορίες και κουτσουρέυτηκαν..Εγω τι να περιμένω???
Πάει η Εδεμ,πάνε οι ρίζες αυτων των ανθρώπων για να περασουν στα χέρια ενος αρπαχτικού..Και τελικά έχει δίκιο η Νόρα πάνε και οι άνθρωποι....Δεν είχα συνειδητοποιήσει το μέγεθος της καταστροφής μέχρ που ξεκίνησε...Δεν ξέρω καν τι να ψηφίσω..Δεν ξέρω καν αν με ενδιαφέρουν οι εξελίξεις..
Δεν ξέρω καν που είναι η σειρά που ξεκίνησα να βλέπω..Αν τη δει κανείς ας μου πει...

Ειδα την κακομαθημένη μελλοντική πρωταγωνήστρια να μιλά στο πατερα της πάλι με ειρωνία παρόλο που θέλει να την προστατεψει...
Και το συμπερασμα????
Απογοητευση και μόνο...

Θλιβερό αλλά έτσι όπως το δίνουν είναι σαν να λένε
Αποχαιρέτα την την Εδέμ που χάνεις
Έχω κι εγώ αυτή την αίσθηση οτι είναι το τέλος των μυστικών
Το αστείο είναι οτι στη θάλασσα σήμερα όλοι έλεγαν το ίδιο. Μεγάλη παρέα και έλεγαν είναι σαν να τελειώνουν τα μυστικά και να αρχίζει κάτι άλλο και μάλιστα κάποιες μεγαλύτερες έλεγαν τα καημένα τα παιδιά μπήκε ολόκληρο τσούρμο και τα διέλυσε

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:29 pm

Clarabelle έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Θυμάμαι πέρσι τέτοια εποχή περίμενα με αγωνία μια εξέλιξη που θα ανατρεπε τα πάντα σε αυτη τη σειρά..Και δικαιώθηκα απο τις εξελίξεις...Αυτη τη στιγμή δεν έχω να περμένω κάτι..Τα προσεχώς για μένα είναι το τέλος της παρέας..Οτι και να μου πουν πια δεν αλλάζει αυτό..Δεν ενδιαφέρομαι να αντικαταστησω τους ηρωες που αγάπησα με τίποτε αλλο..Υπηρχαν προοπτικές και κάηκαν..Υπήρχαν δυνατές ιστορίες και κουτσουρέυτηκαν..Εγω τι να περιμένω???

Και το συμπερασμα????
Απογοητευση και μόνο...

Θλιβερό αλλά έτσι όπως το δίνουν είναι σαν να λένε
Αποχαιρέτα την την Εδέμ που χάνεις
Έχω κι εγώ αυτή την αίσθηση οτι είναι το τέλος των μυστικών
Το αστείο είναι οτι στη θάλασσα σήμερα όλοι έλεγαν το ίδιο. Μεγάλη παρέα και έλεγαν είναι σαν να τελειώνουν τα μυστικά και να αρχίζει κάτι άλλο και μάλιστα κάποιες μεγαλύτερες έλεγαν τα καημένα τα παιδιά μπήκε ολόκληρο τσούρμο και τα διέλυσε

Αυτό που θα βλέπουμε απο του χρόνου δεν θα είναι τα Μυστικά..
Μας το δώσανε μια ολόλκηρη σεζόν και τώρα απλά γράφουν το τέλος..
Η ιστορία που υποσχέθηκαν δεν θα ολοκληρωθεί ποτε.. Αφου ουτε οι ηρωες δεν είναι οι ίδιοι..
Ολοι το βλέπουν αυτό πιστευω και εγώ ανεξάρτητα το τι υποστηρίζει ο καθένας...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:39 pm

Ας σχολιασω και εγω το επισοδιο λοιπον!!
Καταρχας να πω πως ψηφισα καλο γιατι ειχε και τις καλες και τις κακες του σκηνες!!!!!!
Αρχιζω.......

Μου αρεσε
Ο στεφανος που επιτελους ξηπμησε απο τον ληθαργο
Ο αστηνομικος γιατι ξερει που και ποτε να το κανει
Η ιδεα του λουκακου για camping και ο ενθουσιασμος της δαφνης!!!!!
Η σκηνη ρουσου και αμαλιας!!Μιλαμε ηταν απαιχτη!Ααααα και αμαλιτσα...
Μην παραπονιομαστε....εσυ την εφερες πισω αν θυμαμε καλα για αυτο οπως εστροσες να κοιμιθεις.......understand!!!!!!!
Η σκηνη μοανου ευας...ΤΕΛΙΑ!!!!!1Ηταν πολυ ρομαντικη!!!!!!!
Μου αρεσε που δεν ειδα μητσουλα και νταιζη μονο για πεντε λεπτα yiha!!!

Νευριασα σπαστικα ηθελα να αλλαξω καναλι επιγωντως για να μην σπασω την TV!!!!!!
Η νορα που ξηνισε στην ιδεα για το camping!!!!!
Γιατι νορακι....σε χαλαει η ιδεα να αφησεις το σπιτακι σου και να εισαι με τον παιδαρο κουκλο λουκακο μας??Εεεεεεεεεε!!!!!!!
Η αντιγονι που μου επαιζε την αθωα περιστερα και ολα τελικα βγηκαν στο φως!!!(το τελευταιο μπορω να πω πως το εφχαριστιθικα)
Καλα ο νικολας...που αμεσως να πει για τον υπνο του!!!1Ελεος ρε νικολα!!!!Ο τιτλος του καλυνχτακια σου παει γαντι!!!!!
Το υφος της μέλιτας που μιλαγε στους γονεις της!!!!!!

Υ.ΓΕλα ρε μελιτακι.μιλαμε και ψεματα και μεταξη μας τωρα.....φισικα και με τον τροπο σου μισεις την ευα!!!Αν δεν την μισουσες θα ησουν η αγια ωσια!!!!!!!
Τελος
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:47 pm

Το χάσαμε το κορμί παντριώτηηηηηηη.......

Στο σημερινό επεισόδιο ερμηνευτικά ο Σταύρου ήταν απίθανος... Όπως και η Παπαδημητρίου....
Μου άρεσε πολύ η σκηνή Μάνου-Εύας και περιμένω ανυπόμονα την συνέχεια....
Δεν μου άρεσε καθόλου η Λουκανορική σκηνή (εκτός απο παιδιαρίσματα θέλουμε και ουσιαστική συζήτηση και ΜΠΕΜΠΑ λέμε....)
Πολύ γλυκιά η σκηνή Μελίτας-Νεφέλης.....

Η διαθήκη αύριο θα ανοιχτεί και περιμένουμε το μερίδιο μας....
Σπόιλερ:
Πρέπει να μας αποζημιώσουν με αυτά που θα ανεχτούμε να βλέπουμε στα επόμενα επεισόδια....

Πέρα απο την πλάκα, αναζητώ και αναπολώ τα επεισόδια με τον Χατζηβασιλείου.... Ακόμα και μέσα στη λαδίλα, ήλπιζα τουλάχιστον σε κάτι.. Τώρα δεν έχω να ελπίζω σε τίποτα.... Η παρέα πέταξε και στα προσεχώς η φράση της Νόρας τα λέει όλα....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:50 pm

Ezi_loukno έγραψε:Το χάσαμε το κορμί παντριώτηηηηηηη.......

Στο σημερινό επεισόδιο ερμηνευτικά ο Σταύρου ήταν απίθανος... Όπως και η Παπαδημητρίου....
Δεν μου άρεσε καθόλου η Λουκανορική σκηνή (εκτός απο παιδιαρίσματα θέλουμε και ουσιαστική συζήτηση και ΜΠΕΜΠΑ λέμε....)

Σπόιλερ:
Πρέπει να μας αποζημιώσουν με αυτά που θα ανεχτούμε να βλέπουμε στα επόμενα επεισόδια....

Πέρα απο την πλάκα, αναζητώ και αναπολώ τα επεισόδια με τον Χατζηβασιλείου.... Ακόμα και μέσα στη λαδίλα, ήλπιζα τουλάχιστον σε κάτι.. Τώρα δεν έχω να ελπίζω σε τίποτα.... Η παρέα πέταξε και στα προσεχώς η φράση της Νόρας τα λέει όλα....

Συμφωνώ μαζί σου Εζι....
Να πω επίσης οτι και η σκηνή του Στέφανου με τον Χρήστο ήταν εκπληκτική.

Μ'αρεσε και μένα η σκηνή της Μελίτας με την Νεφέλη

Μετά απο αυτά, μπορώ να πω οτι ακόμα 11 επεισόδια... Τα τελευταία που θα δω...

Επίσης, το γελοίο ήταν πως όταν ανακάλυψε ο Στεφανος οτι υπάρχει διαθήκη, η Μελίτα ουτε αναλόγίστηκε οτι η μαμά του είπε ψέματα στον καλό της, και αρα μόλις ανακαλύπτει τι σουπιά είναι η μάνα του. ΤΟ μόνο που σκέφτηκε οτι θα πάρει το μερίδιο που του αναλογεί Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 951465

Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:56 pm

Ένα πολύ καλό επεισόδιο ,αλλά δεν μπόρεσα να το χαρώ!
Ο Αλεξ Σταυρου σε μεγάλα κέφια ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ! Αλλά δεν μπόρεσε να με παρασύρει! Δεν με ενδιαφέρει ο ήρωας! Ήρθε σαν εκδικητης και διεκδικητής κ τον είδα σε τραπέζια/πατώματα/καναπέδες να το παίζει γάλλος εραστής! Τον είδα δειλό,μπούλη,ηλίθιο, να κρέμεται από την φούστα της μαμάς του κ το σουτιέν της απόλυτης! Τον είδα με μια παρτενέρ με ανύπαρκτη χημεία που δεν είναι για τα κυβικά του! Κ τώρα τον βλέπω ΣΤΡΑΤΟ! Θύμα ότι ήξερε μέχρι τώρα όλα ψέμα! Πήρε εκδίκηση για το τίποτα! Μόνο που ο Στράτος ήταν όντως θύμα ο Στέφανος ΛΑΠΑΣ-ΘΥΜΑ! Δεν με ενδιαφέρει η ιστορία του δεν με ενδιάφερει ο ξενέρωτας!

Είδα Εύα που ζήτησε αγάπη κ πήρε χρήμα! Μεγάλωσε με ένα κυριάκο, βιάστηκε στα 15 έφερε ένα παιδί στο κόσμο έπαθε καταθλιψη! Ο αντρας που αγάπησε την πάτησε κάτω! Παίρνει δευτερη ευκαιρία από την ζωή κ πάλι προδόθηκε! Ο μικρός άγγελος θα μεγαλώσει μακριά από τον πάτερα του [έχουμε να επιβάλουμε κ ένα ξενέρωτα]. Γιατί η ζωή χρωστάει στην Μελίτα που μεγάλωσε με ένα πατέρα κ μια μητέρα με αγάπη, άνεση κ ασφάλεια!

Νόρα- Λουκάς ΑΓΑΠΩ! Η συζήτηση που είδαμε ήταν αν τελiκά θα κοιμηθεί στο χώμα ή όχι κ ότι τώρα θα γίνουν πλουσιοι! Λες κ αυτή ήταν η έννοια τους! Το επόμενο ψύχουλο που θα μου πετάξουν θα είναι έκτος από την Μελίτα να δώ έγκυος κ την Νόρα! Νορα κ Μελίτα μαζί να συζητουν την εμπειρία που βιώνουν! Γελοίο ε? Έχουμε κ ένα ξενέρωτα να επιβάλουμε! ΠΕΤΑΞΤΕ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΤΟΥΣ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟΥΣ [7000 μέλη είναι] πρέπει να κρατήσουμε κ τα νουμεράκια!

Να δώσω συγχαρητήρια λοιπόν σε Δρακουλάκη-Πετράκη-Ξυλά που φέρνου τα νούμερα στην σειρά!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την DESPOINA στις Τετ Ιουν 16, 2010 8:58 pm, 1 φορά
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:58 pm

Καταρχάς loukitsa oscar έχεις κάνει σχολή και εσύ στο σχολιασμό.

Το σημερινό επεισόδιο ήταν πολύ καλό γιατί είχαμε ερμηνείες και επειδή σιγά σιγά κλείνουν τα μέτωπα.

Συνοπτικά
Παπαδημητρίου-Κασανδρινός-Πολυχρονίδη δένουν πολύ καλά μαζί και ως τριάδα και ώς ντουέτα. Περιμένω να δω δυνατές σκηνές.

Ο Τυφώνας Σταύρου τα σάρωσε όλα σήμερα. Τρυφερός και ήρεμος δίπλα στο μωρό και την Εύα, Νευριασμένος στον Αστυνόμο, Έτοιμος να τα σαρωσει με τη Μανούλα και το Χρήστο, Προβληματισμένος στο Σπίτι της Χουάνας!

Κατρανίδης- Πεφάνη, όπως πάντα στα καλύτερά τους.

Η παρέα, σε όμορφες στιγμές, αν και ορισμένες σκηνές ήταν λίγο τραβηγμένες. (Δεν φταίνε όμως αυτοί)

Μπουγιούρης-Ξυλά σε μεγάλα κέφια, σε εξομολογήσεις με γλυκόπικρο τέλος!!!

Η Χουάνα, ακόμα μια μέρα του φουντουκιού μας ο χαβάς. Έλεος.....

Παπαδημητρίου-Κασανδρινός-Ξυλά-Σταύρου-Πεφάνη-Κατρανίδης-Πολυχρονίδη-Μπουγιούρης-Κατρανίδης-Ζουγανέλης oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 8:59 pm

Μπορει σε καποιους να μην αρεσε,αλλα εμενα η σκηνη της παρεας για το camping,μου αρεσε πολυ!!Ειχε πολυ εξυπνες ατακες και μας εβγαλε λιγο απο αυτο το συνεχες σκοτεινο κλιμα με διαθηκες και δολοπλοκιες!!!!!!!Μου αρεσε πολυ και η σκηνη Στεφανου-Ευας!!!!!!!
Υ.Γ Αυριο θα ριξω πολυ κλαμα.... Snif
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από maria* Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 9:00 pm

anastasia20 έγραψε:δεν μπορώ να τους βλέπω άλλο να κάνουν έτσι για το αν θα πάνε camping ή όχι....λέω δεν υπάρχει κατρακύλα μετά τα κολοκυθάκια του μάνου....και όμως υπάρχει....δηλαδή τόσο πια σημαντικό είναι αν θα πάνε για camping;;;;
καλά το νικόλα τον ξέρουμε τι είναι αλλά η νόρα θα πιαστεί ο απαυτός της αν δεν κοιμηθεί στο κρεβατάκι της;;;
<εγώ η νόρα φωκά σε camp>γιατί μαρή τι είσαι εσύ;;;;

και η διαθήκη δημοσιεύτηκε....
πρώτον πραγματικά στον σταύρου... : respect : στη σκηνή με το χρήστο ήταν συγκλονιστικός....και τελικά όχι μόνο δεν ξέρει τίποτα αλλά δεν κρύβει και τίποτα....εχασε τη γη κάτω από τα πόδια του ο άνθρωπος...τόσο καιρό ζούσε σε ενα ψέμα και τώρα το συνειδητοποιεί...περιμένω να δω τι θα κάνει από εδώ και πέρα...

η αντιγόνη πάλι το γλίτωσε το εγκεφαλικό....
έχω μεγάλη περίεργεια να δω ποια είναι η βόμβα που κρύβει η διαθήκη....γιατί λογικά αυτό που θα αποκαλυφθεί θα κάνει τη μελίτα να πιστέψει ότι ο στέφανος τη χρησιμοποίησε...τι είναι όμως;;;;μέχρι σήμερα τον υπερασπιζόταν....τι θα αλλάξει αύριο;;;;

γιατί νομίζω ότι ο χρήστος έδωσε το αντίγραφο της διαθήκης;;;εκείνος είχε πρόσβαση στο σπίτι και στη διαθήκη που είχε η κρύψει η αντιγόνη....

τι γλύκα που ήταν η μελίτα με τη νεφέλη... Love!

Και πάλι anastasia μου θα συμφωνήσω μαζί σου!!

Καταρχήν Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΟΣ ο Στάυρου... Επιτέλους κάνανε το ρόλο του να είναι αντίστοιχος την υποκριτική του! Όταν γύρισε κοίταξε το Χρήστο και φώναζε με διαπέρασε ένα ρίγος!! : respect :

Η Νόρα από πότε έγινε μη-μου-άπτου και δεν μπορεί και τις σκηνές? Μετά τον Μπέλλο κοροιδεύαμε που τα 580 ευρώ του φάνηκαν ψίχουλα!! Ο καημένος ο Λουκάς δεν έχει σπίτι να κοιμηθεί και την πείραξε που σκέφτηκε να πάνε 3ήμερο σε σκηνή! Δε φτάνει που κανονίζει πράγματα για να είναι μαζί ευτυχισμένοι κι ας μην έχουν λεφτά, θέλει και λούσα ο απαυτός της. Περίμενα να δω κάτι καλύτερο από αυτό το ζευγάρι, που πάντα μου έβγαζαν το "ας είμαστε μαζί και τίποτε άλλο να μην έχουμε θα είμαστε ευτυχισμένοι"..

Το μόνο σημείο που θέλω να προσθέσω, είναι οι σκηνές με τη Μελίτα και την άρνησή της να καταλάβει τι συμβαίνει. Πολύ πολύ βαρετές πια. Εντάξει, εγώ είμαι μαζί της στην υπεράσπιση του Στέφανου (που στην τελική έχει και δίκιο γιατί ο Στέφανος ο καημένος δεν ξέρει και τίποτα) γιατί όπως είπαμε ο έρωτας σε τυφλώνει και σε κάνει να μη νοιάζεσαι για τίποτε άλλο παρά μόνο να είσαι με αυτόν τον άνθρωπο, αλλά κάποια βασικά πράγματα τα οποία συμβαίνουν γύρω σου δεν μπορείς να μη τα βλέπεις και να λες πως δεν έχουν σημασία. Δηλαδή συμβαίνουν τόσα πράγματα, σου λένε τόσα πράγματα, προσπαθούν τόσο καιρό τώρα να σε ταρακουνήσουν, και συ συνεχίζεις να λες δε συμβαίνει τίποτα? Πες ότι δεν πιστεύω ότι κρύβεται ο Στέφανος πίσω από όλα αυτά, όχι όμως να κάνεις σαν να μη συμβαίνουν!
Ευτυχώς όλο αυτό τελειώνει σύντομα.. Δε θέλω να τους δω χωρισμένους, και σίγουρα θα προτιμούσα να μη τελειώσει έτσι η σεζόν, αλλά αν αυτό οδηγήσει το Στέφανο στο να την κυνηγήσει και να της δείχνει περισσότερο τα αισθήματά του, τότε καλοδεχούμενο!!!

Για Μάνο-Εύα έχω να πω, πως η αντίδραση της Εύας ήταν πολύ λίγη μπροστά σ'αυτά που θα έπρεπε να κάνει! Ελπίζω να με δικαιώσει στο αυριανό επεισόδιο και να του τα χώσει για τα καλά (αν και κάτι τέτοιο πήρε το ματάκι μας στο τρέιλερ Wink ) γιατί τόσο καιρό ο Μάνος προσπαθεί να τη φέρει κοντά του, να την κάνει να ξεπεράσει τους ενδοιασμούς τους, και να αφήσει στην άκρη τις σκέψεις και τη λογική της, και τώρα που το κατάφερες της ξεφουρνίζεις ότι θα φύγεις? Από τη στιγμή που πήρε την απόφαση να φύγει θεωρώ ότι θα έπρεπε να σταματήσει να τη γλυκαίνει, να της δίνει ελπίδες, να την αφήνει να ονειρέυεται... Απαράδεκτος! Siga...

Αντιγόνη-Νταίζη... Η Αντιγονάρα νόμιζε ότι είχε το πάνω χέρι και κινούσε τα νήματα.. Δεν ήξερε με ποια έμπλεκε μου φαίνεται. Δε θα ήθελα πάντως η σεζόν να τέλειώσει με τη Νταίζη να έχει το πάνω χέρι σε αυτή την υπόθεση..

Πολύ καλό το επεισόδιο από μένα!!

Υ.Γ. ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!! Δεν είδαμε σκηνές αηδίας από Νταίζη και Μπέλλο σήμερα!!!! Αυτό και μόνο κάνει το επεισόδιο "πολύ καλό" και πάνω!!!!!!!
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 9:01 pm

Λοιπον, εγω σημερα αφησα κατω και την βυζαντινη αρχαιολογια (το τι θα γραψω αυριο ειναι αλλο θεμα) και αφησα και τα Μυστικα και πηγα θαλασσα, γιατι δεν αντεχα αλλο ουτε τη ζεστη, ουτε και το διαβασμα 3 μερες τωρα...
Και μπαινω και βλεπω οτι περα απο τα σχολια για την καταντια της σειρας, ηταν πολυ καλο το επεισοδιο... Εντυπωσιαζομαι... Wow
θα το δω αργοτερα και ελπιζω να εχω την ιδια αποψη, αλλα για να το λετε ολοι οι υπολοιποι κατι θα ξερετε...
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 9:05 pm

pasxalitsa έγραψε:Καταρχάς loukitsa oscar έχεις κάνει σχολή και εσύ στο σχολιασμό.

Το σημερινό επεισόδιο ήταν πολύ καλό γιατί είχαμε ερμηνείες και επειδή σιγά σιγά κλείνουν τα μέτωπα.

Συνοπτικά
Παπαδημητρίου-Κασανδρινός-Πολυχρονίδη δένουν πολύ καλά μαζί και ως τριάδα και ώς ντουέτα. Περιμένω να δω δυνατές σκηνές.

Ο Τυφώνας Σταύρου τα σάρωσε όλα σήμερα. Τρυφερός και ήρεμος δίπλα στο μωρό και την Εύα, Νευριασμένος στον Αστυνόμο, Έτοιμος να τα σαρωσει με τη Μανούλα και το Χρήστο, Προβληματισμένος στο Σπίτι της Χουάνας!

Η παρέα, σε όμορφες στιγμές, αν και ορισμένες σκηνές ήταν λίγο τραβηγμένες. (Δεν φταίνε όμως αυτοί)

Παπαδημητρίου-Κασανδρινός-Ξυλά-Σταύρου-Πεφάνη-Κατρανίδης-Πολυχρονίδη-Μπουγιούρης-Κατρανίδης-Ζουγανέλης oscar

Eυτυχώς που υπάρχουν μερικές καλές ερμηνείες και σώζουν τα άσωστα.
Ο Στέφανος στη σκηνή με το Χρήστο σαρωτικός
Η Αντιγόνη απίστευτα καλή τη στιγμή που έμαθε για τη διαθήκη
Ο Μπουγιούρης αισθαντικός σου πέρναγε τα πάντα
Η Ξυλά υπέροχη στον τρόπο που πάγωσε στο άκουσμα της φυγής του Μάνου

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 9:08 pm

Mik έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:Το χάσαμε το κορμί παντριώτηηηηηηη.......

Σπόιλερ:

Συμφωνώ μαζί σου Εζι....
Να πω επίσης οτι και η σκηνή του Στέφανου με τον Χρήστο ήταν εκπληκτική.

Μ'αρεσε και μένα η σκηνή της Μελίτας με την Νεφέλη

Μετά απο αυτά, μπορώ να πω οτι ακόμα 11 επεισόδια... Τα τελευταία που θα δω...

Επίσης, το γελοίο ήταν πως όταν ανακάλυψε ο Στεφανος οτι υπάρχει διαθήκη, η Μελίτα ουτε αναλόγίστηκε οτι η μαμά του είπε ψέματα στον καλό της, και αρα μόλις ανακαλύπτει τι σουπιά είναι η μάνα του. ΤΟ μόνο που σκέφτηκε οτι θα πάρει το μερίδιο που του αναλογεί Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 951465

Όντως Βάσω, εκπληκτική η σκηνή Στέφανου-Χρήστου....

Όσο για την Μελίτα, εδώ δεν αναλογίζεται τα αυτονόητα, αυτό θα αναλογιστεί; Απορώ, δεν περνάει καθόλου απο το μυαλό της οτι ο πατέρας της μπορεί να έχει δίκιο για αυτή την διαθήκη;

Και κάτι άλλο που μου κίνησε την περιέργεια.. Η παιδοψυχολόγος είπε να αραιώσει ο Στέφανος τις βραδυνές μόνο επισκέψεις; Γιατί όλη την υπόλοιπη μέρα εκεί βρίσκεται... scratch
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 9:09 pm

Clarabelle έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:Καταρχάς loukitsa oscar έχεις κάνει σχολή και εσύ στο σχολιασμό.

Συνοπτικά

Eυτυχώς που υπάρχουν μερικές καλές ερμηνείες και σώζουν τα άσωστα.
Ο Στέφανος στη σκηνή με το Χρήστο σαρωτικός
Η Αντιγόνη απίστευτα καλή τη στιγμή που έμαθε για τη διαθήκη
Ο Μπουγιούρης αισθαντικός σου πέρναγε τα πάντα
Η Ξυλά υπέροχη στον τρόπο που πάγωσε στο άκουσμα της φυγής του Μάνου

Μα οι ηθοποιοί είναι οι ρόλοι. Αυτοί δίνουν σάρκα και οστά, αυτοί μπορεί να σώσουν ή να καταστρέψουν ένα κείμενο. Και ευτυχώς που υπάρχουν ηθοποιοί με θεατρική πείρα και ταλέντο και σώζουν και κάνουν τη διαφορά.
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 9:10 pm

Ε λοιπόν θα σχολιάσω σήμερα.. τουλάχιστον πιο αναλυτικά απο άλλες φορές

Χρήστος
Σήμερα τα πήρε κρανίο το αγόρι μου! inlove Μπράβο του! Να δω τι θα κάνει όταν μάθει την αλήθεια! Τον καταευχαριστήθηκα στην αρχη, μετά με χάλασε λίγο που τον έκρυψαν τον κακομοίρη πίσω απο την ελιά! Καλέ πάτε καλα κύριοι σκηνοθέτες μου??? Ο Κασσανδρινός αρπάζει την κάθε ευκαιρία και μας προσφέρει απίστευτες σκηνές!!!

+++

Νταίζη
Η Νταίζη για μια ακόμα φορά πήρε σβάρνα και είπε τα δικά της, που η ζωή της έχει φερθεί άδικα, που όποιος πάει να την μπλέξει από εκείνην θα το βρεί, που όλοι την αδικούν και άαααααλλα τέτοια δακρύβρεχτα! Πήγε να βρει το δίκιο της που της το κλέψανε! Κλέφτες! Κλέφτες! gelio

+++

Αντιγόνη
Η Αντιγόνη σήμερα, ή μάλλον η κα Παπαδημητρίου, ήταν κάτι περισσότερο από ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ! Έδωσε ρέστα η γυναίκα! Και χαίρομαι και για το ρόλο της γιατί κάτι μου λέει ότι θα την βρεί από το ίδιο της το αίμα που είχε να πάρει 1 λαμόγιο + 1 λαμόγιο = 1 Νταιζολαμογιά! Καλό!

+++

Στέφανος - Αστυνόμος
Αυτός ήταν ο Στέφανος που είπαμε θα προστατευε την Εύα ε? gelio Καλό και σύντομο! Δεν βαρέθηκε μονίμως να τρέχει γύρω γύρω να του πουν την αλήθεια και να τον ταπώνουν όπου κι αν πάει? Αυτός είναι ο ίδιος που έβγαλε πιστολι? Αχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα κι αυτό καλό!

+++

Στέφανος - Μελίτα
Συγνώμη ρε παιδιά γιατί θα τρελαθω! Δεν υποτίθεται ότι το Νεφελάκι έχει πρόβλημα και δεν θα βλέπονταν μέσα στο σπίτι? Από εκείνη την ημέρα, κάθε μέρα και σε κάθε επεισόδιο όλο μέσα στο σπίτι τους βλέπουμε! Συν της Αντιγόνης που λέει ότι ο Στέφανος ξημεροβραδιάζεται εκεί! Μεγάλο σεβασμό στο πρόβλημα του παιδιού της η κιουρία! Για μια ακόμα φορά τα θέλω μας πάνω απο όλα!!! Fskl
Ο Στεφανάκος γιατί χλώμιασε με το άνοιγμα της διαθήκης? Μήπως επειδή η πρώτη διαθήκη ακυρώνεται και όλα του τα λεφτάκια πάνε στο μωρό? Η απλά γιατί του είπε ψέμματα η μαμάκα του και θα πρεπει να απαρνηθεί τη φρουτόκρεμα?

+++

Ρούσσος - Αμαλία - Μαρουβλίτα
Ο Πέτρος τόσο με την Αμαλία όσο και με το παιδί του ήταν πολύ καλός! Η ατάκα με την τρελα της Αμαλίας τρομερή! Το ύφος της Πεφάνη στη σκηνή με την τηλεοπτική της κόρη όοοοολα τα ευρώ! χιχι Το παιδάκι τους πάλι στόκος γεννήθηκε, στόκος προβλέπεται να παραμένει! Το βιολί βιολάκι! Και το υφάκι υφάκι! Μαρη δέβα χαθ απ'αδακά!!!

+++

Ευα - Στέφανος
ΟΥΑΟΥ! Απλά ΟΥΑΟΥ! Η σκηνή τους ήταν εξαιρετική! Αυτοί οι δύο άνθρωποι ταιριάζουν πολύ! ΠΟΛΥ! Όταν τον ακουσα να της λέει πώς φτάσαμε ώς εδω ήθελα και πάλι να απαντήσω "Ανάσκελα!" χαχα Μια χαρά του τα είπε η Εύα! Όλο λεφτά λεφτά λεφτά και άν τα θέλετε σας τα χαρίζω, ήμαρτον πια! Η Εύα πάντα αγάπη ήθελε! Καλά το μωράκι απλά για τσίμπημα! Κάντε κάποιος ενα μωρό να παίζω λέμε!!! Βάσω???

+++

Πάμε κατασκήνωση? (κατά το πάμε πόλεμο? χιχι)
Ο Λουκάς στην καρέκλα που είχε και τρύπα για το ποτήρι με έκανε να λιώσω στα γέλια! Το ομολογώ ψηφίζω Νόρα δαγκωτό! Απεχθάνομαι το κάμπινγκ! Εμπρός στο δρόμο που χάραξαν η Νόρα και ο Νικόλας! Θέλουμε ξενοδοχείο με πρωινό χρυσέ μου όχι κάμπινγκ και απλυσιά και ζουζουνια! χαχα

Η Γεωργόνη για μια ακόμα φορά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ στο ρόλο της!

Η χαρά τους για την κληρονομιά με συγκίνησε απίστευτα! Τι γλυκουλίνια!!!

+++

Αντιγόνη - Χρήστος
Σαν να μη μας τα έλεγε καλά ο Χρηστάρας, παιδιά κάτι μου βρωμάει, λέτε να έχει βάλει αυτός χέρι στη διαθήκη? Κάπως περίεργα δεν της είπε ότι την είχε προειδοποιήσει???

+++

Παρέα της Φεγγαρόπετρας
Επιτέλους όλοι μαζί με την Μαρίλια που λιώνω όταν μιλά για τον αδερφό της!
Μου άρεσαν οι μπηχτες και τα σχόλια και τα πειράγματα και η ανυπομονησία! Τους ενιωσα κι εγω!!! Ο μάνος δεν απάντησε στην ερώτηση της Δάφνης γιατί? Είπαμε ο Μάνος είναι αριστερόχειρας, στην ταβλα έγραψε δεξιόχειρας!

+++

Χρήστος - Στέφανος
Ο Στέφανος τα πήρε με την μανούλα και πήγε να την κάνει ντα! Πολύ δυνατή σκηνή! Μου αρέσουν πολυ μαζί Κασσανδρινός-Σταύρου! Η σκηνή τους μου θύμησε Ocean's 12 τη συγκεκριμένη φωτο καθώς μου δημιουργησε την ίδια σκέψη.. "Αχ να μπορούσα να χωθώ εκεί ανάμεσα!!!" Love!
Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 Ocean_twelve15

+++

Βραδάκι στην Εδέμ
Η Δάφνη και ο Νικόλας τις απογειώνουν τις κοινές τους σκηνές! Εχουν δέσει απίστευτα! Μου άρεσαν τα κρασάκια τα πειράγματα ακόμα και τα κεριά! Όλο το σκηνικό τέλειο!!!

+++

ΛουκαΝορακια
Καταρχήν και μόνο που δεν φαινόντουσαν τα παπουτσια της Νόρας η σκηνή άξιζε! Βγάλτε της επιτέλους τις άθλιες αυτές γόβες! Επιπλέον μου άρεσε η πλακίτσα περί φαγητού και περι πυροτεχνουργου! Τι θα γίνει όμως με την κομμένη κουβέντα? Μην αρχίσουμε κι εμείς να κόβουμε τη σειρά στο τέλος από το πολύ κόψε ράψε που πέφτει!

+++

Μάνος - Εύα
Να ζήσουμε να τους θυμόμαστε! Αυτός είναι ο ίδιος Μάνος που έλεγε προχτες ότι θέλει να κάνουν μια καινούρια αρχή? Ακόμα και μέσα στη σειρά υποτίθεται ότι είναι δύο μέρες μετά το φιλί! Πολύ του πήρε βρε για να καταλάβει ότι δεν μπορούν να είναι μαζί! Για να μη σχολιάσω ότι ούτως ή άλλως όλα τα έλεγε ενώ ήξερε ότι θα φύγει! Αν ήμουν η Εύα θα του είχα φέρει το πιάτο καπέλο! Η Ξυλά καταπληκτική στον τρόπο που εξεπλάγειν!!!

+++

Αυτά για σήμερα γιατί έχουμε και δουλειές! Ααα επίσης μου άρεσε η σκηνή της Μελίτας με το Νεφελάκι, το μικρούλι ήταν τόσο σφιγμένο όταν παρίστανε που κοιμόταν που ήθελα να τσιμπήσω προγουλάκι και μαγουλάκια! Απλά γλύκα!!!

Καλό απο μένα για Ξυλά - Κασσανδρινό - Πολυχρονίδη - Μπουγιούρη - Γεωργόνη και Σταύρου αλλα και για τη σκηνή Νόρα-Λουκάς και Εύας-Μάνου που είδα στα προσεχώς. Κάτι μου λέει πως θα μου αρέσουν τρελά! Ειδικά ο Λουκάς με συγκίνησε ακόμα και σε αυτό το λίγο!

Kαι εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. Το γνωστό, απαλλάξτε μας απο τον ξενέρωτα Στέφανου-Μελίτας! Δεν αντέχονται πια!!! Και πρέπει κάποια στιγμή να πληρώσουν κιόλας!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Ιουν 16, 2010 9:18 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 389 - Ημερομηνία 16-06-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης