Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:24 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Τώρα είδα το τρέιλερ αλλα δεν θα ενθουσιαστω...
δεν θα ενθουσιαστω...
δεν θα ενθουσιαστω...
δεν θα ενθουσιαστω...
δεν θα ενθουσιαστω...
δεν θα ενθουσιαστω...

Μπας και πάλι όλες κι όλες οι σκηνές είναι αυτά τα δευτερόλεπτα του τρέιλερ και αν ενθουσιαστώ θα τη σπάσω την πλάσμα!!!

Λοιπόν έκλεισε! Επιλογή - ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ - Μάνος και Εύα ❤ ♡ ❤ (Ξεχάστε τις αράχνες και τα λουλουδάκια χαχα καρδουλες ftw)

Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 789620 Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 789620 Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 789620 Τότε θα ψηφίσω ΑΘΛΙΟ Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 15147

Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:25 pm

Ax... Τι ωραίες καρδούλες... inlove Τζίνα πώς τις βάζεις; Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:26 pm

Εσυ υπουλη Bασω,σταματα να εκβιαζεις Razz και δεξου τις αποφασεις της admin! :lol:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:26 pm

sifantid έγραψε:Ax... Τι ωραίες καρδούλες... inlove Τζίνα πώς τις βάζεις; Razz

Με αντιγραφή επικόλληση Σοφία μου! χαχα

Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:31 pm

evanna έγραψε:Εσυ υπουλη Bασω,σταματα να εκβιαζεις Razz και δεξου τις αποφασεις της admin! :lol:

Δεν εκβιάζω, κάνω απλώς μια δήλωση Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 15147

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από maria* Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:41 pm

Εγώ θα περιμένω να δω το σημερινό επεισόδιο για να καταλάβω ακριβώς τι άλλο κάνει ο Μάνος πίσω από την πλάτη τους, για να ξενερώσω απόλυτα και ανεπανόρθωτα με την αστείρευτη λαμογιά του. vomit
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:48 pm

maria* έγραψε:Εγώ θα περιμένω να δω το σημερινό επεισόδιο για να καταλάβω ακριβώς τι άλλο κάνει ο Μάνος πίσω από την πλάτη τους, για να ξενερώσω απόλυτα και ανεπανόρθωτα με την αστείρευτη λαμογιά του. vomit

maria ο μάνος πλέον δεν έχει κανένα περιθώριο ανάκαμψης...
χρησιμοποιεί τους πάντες,φίλους,οικογένεια,τη γυναίκα που λέει ότι αγαπάει για να πάρει την εκδικησή του...για μένα ο χαρακτήρας αυτός είναι τελειωμένος... vomit
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:49 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
sifantid έγραψε:Ax... Τι ωραίες καρδούλες... inlove Τζίνα πώς τις βάζεις; Razz

Με αντιγραφή επικόλληση Σοφία μου! χαχα
Θα το εφαρμόσω! Θα το εφαρμόσω! Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από maria* Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 4:31 pm

anastasia20 έγραψε:
maria* έγραψε:Εγώ θα περιμένω να δω το σημερινό επεισόδιο για να καταλάβω ακριβώς τι άλλο κάνει ο Μάνος πίσω από την πλάτη τους, για να ξενερώσω απόλυτα και ανεπανόρθωτα με την αστείρευτη λαμογιά του. vomit

χρησιμοποιεί τους πάντες,φίλους,οικογένεια,τη γυναίκα που λέει ότι αγαπάει για να πάρει την εκδικησή του...για μένα ο χαρακτήρας αυτός είναι τελειωμένος... vomit

Για την ακρίβεια δεν πρέπει να μιλάμε για περιθώριο ανάκαμψης καθώς υποτίθεται πως για όλους αλλάζει και γίνεται καλύτερος ενώ ταυτόχρονα τους έχει γραμμένους όλους, κοιτάζει το συμφέρον του και δε νοιάζεται ούτε για παιδιά, ούτε για γυναίκα, ούτε για φίλους ούτε για τίποτα από όσα αγάπησε(?) στη ζωή του, παρά μόνο για την προσωπική του επιτυχία. Με όποιο κόστος. Γι'αυτό λέω ότι περιμένω το σημερινό επεισόδιο να δω πόσο πιο κάτω θα πέσει στα μάτια μου. Είμαι ήδη στο "απόλυτα" ξενερωμένη, μάλλον μέχρι την Κυριακή θα έρθει και το "ανεπανόρθωτα"...
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 4:55 pm

maria* έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Για την ακρίβεια δεν πρέπει να μιλάμε για περιθώριο ανάκαμψης καθώς υποτίθεται πως για όλους αλλάζει και γίνεται καλύτερος ενώ ταυτόχρονα τους έχει γραμμένους όλους, κοιτάζει το συμφέρον του και δε νοιάζεται ούτε για παιδιά, ούτε για γυναίκα, ούτε για φίλους ούτε για τίποτα από όσα αγάπησε(?) στη ζωή του, παρά μόνο για την προσωπική του επιτυχία. Με όποιο κόστος. Γι'αυτό λέω ότι περιμένω το σημερινό επεισόδιο να δω πόσο πιο κάτω θα πέσει στα μάτια μου. Είμαι ήδη στο "απόλυτα" ξενερωμένη, μάλλον μέχρι την Κυριακή θα έρθει και το "ανεπανόρθωτα"...

Γιατί κοιτάζουμε πάντοτε μόνο το προφανές;
Ο Μάνος είναι χαρακτήρας ακραίος αλλά όχι δεν ειναι αδιάφορος και τους δικούς του ανθρώπους με όλα του τα ελατώματα τους αγαπάει
Μήπως λοιπόν στέλνει την τύπισα για να δρομολογήσει κάτι που θα τους βοηθήσει;
Μήπως δηλαδή αυτό που με πρώτη ματιά φαίνεται λαμογιά δεν είναι παρά η κάθαρση; Ο τρόπος του να ξεπληρώσει λάθη του απένταντι στην παρέα;

Επεισόδιο 395-Ημερομηνία 24/6/2010 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:10 pm

Clarabelle έγραψε:
maria* έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Γιατί κοιτάζουμε πάντοτε μόνο το προφανές;
Ο Μάνος είναι χαρακτήρας ακραίος αλλά όχι δεν ειναι αδιάφορος και τους δικούς του ανθρώπους με όλα του τα ελατώματα τους αγαπάει
Μήπως λοιπόν στέλνει την τύπισα για να δρομολογήσει κάτι που θα τους βοηθήσει;
Μήπως δηλαδή αυτό που με πρώτη ματιά φαίνεται λαμογιά δεν είναι παρά η κάθαρση; Ο τρόπος του να ξεπληρώσει λάθη του απένταντι στην παρέα;

Κι εγω δεν νομιζω πως εστειλε αυτη την κοπελα στον Λουκα και την Νορα για κακο.Μαλλον με καποιο τροπο θελει να τους βοηθησει.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:30 pm

Ακριβώς! :wink2: Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι έστειλε τη γραμματέα στη Νόρα και το Λουκά ξέροντας ότι η ιστορία μπορεί να έχει αρνητική έκβαση! Με κάποιο τρόπο αυτή η κίνηση θα τους βοηθήσει!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:35 pm

o λουκάς και η νόρα θα αναλάβουν την υπεράσπιση για το φόνο του χατζηβασιλείου...άρα θα είναι ενάντια στην οικογένεια καρτάλη...
μήπως τον παρακινεί μόνο το μίσος του τελικά;;;
αλλά ακόμα και να έχει κάποιον άλλο σκοπό το γεγονός ότι γνωρίζει ότι ο στέφανος λέει αλήθεια και παρ'όλα αυτά αφήνει τη μητέρα του παιδιου του σε τέτοια κατάσταση,χάλια ψυχολογικά και εχει το θράσσος να δέχεται και το ευχαριστώ με το στυλάκι του <σιγά το πράγμα καλέ>είναι αηδιαστικός...

ο ρόλος του μάνου καταστράφηκε για μένα...
και μαρία εγώ βρίσκομαι πλέον στο ανεπανόρθωτα ξενερωμένη....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:41 pm

Θα αναλάβουν να χώσουν στη φυλακή τη γυναίκα που έβαλε να σκοτώσουν την Εύα και το μωρό της, οπότε αν το δεις από αυτή την άποψη δεκτό το μίσος του, εμένα μου κάνει!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:45 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Θα αναλάβουν να χώσουν στη φυλακή τη γυναίκα που έβαλε να σκοτώσουν την Εύα και το μωρό της, οπότε αν το δεις από αυτή την άποψη δεκτό το μίσος του, εμένα μου κάνει!

τζίνα εξήγησα ότι ακόμα και αυτό να μην είναι ή και να είναι...το γεγονός ότι ξέρει την αλήθεια και αφήνει τους πάντες με την πεποίθηση ότι έχει αλλάξει προς το καλύτερο ενώ έχει γίνει χειρότερος με κάνει να θεωρώ ότι ο χαρακτήρας αυτός είναι τελειωμένος...χρησιμοποιεί τους ΠΑΝΤΕΣ προκειμένου να εκδικηθεί....αυτό είναι αρρωστιά...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:46 pm

Πώς τους χρησιμοποιεί? Φεύγοντας και βάζοντάς τους να κάνουν τη δουλειά τους? Δικηγόροι δεν είναι?

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:48 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πώς τους χρησιμοποιεί? Φεύγοντας και βάζοντάς τους να κάνουν τη δουλειά τους? Δικηγόροι δεν είναι?

μάλλον μιλάμε για άλλο θέμα...
μιλάω για την ιστορία με το στέφανο....όχι για την γραμματέα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:50 pm

anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Πώς τους χρησιμοποιεί? Φεύγοντας και βάζοντάς τους να κάνουν τη δουλειά τους? Δικηγόροι δεν είναι?

Συγνώμη, γιατι να σώσει την τιμή του Στέφανου ο Μάνος?

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:52 pm

Α σορρυ Αναστασία δεν είχα διαβάσει προηγούμενα ποστς επεσε δουλειά σήμερα. Βασικά συμφωνώ με την Βάσω, το ότι φεύγει και αφήνει ξεκρέμαστο τον Στέφανο δεν μου λέει κάτι, γιατί να τον νοιάξει? Ίσα ίσα έτσι παίρνει και ικανοποίηση γιατί κι ο Στέφανος δεν του έχει κάνει λίγα. (Ελπίζω τώρα να κατάλαβα καλα και να μη λέω πάλι άλλα χαχα)

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:54 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Συγνώμη, γιατι να σώσει την τιμή του Στέφανου ο Μάνος?

δεν θα το κάνει για το στέφανο...
θα το κάνει για τη μητέρα του παιδιού του....που τη βλέπει χάλια και το χαίρεται....αυτό δεν επηρεάζει το παιδί του;;;και αν μη τι άλλο χρωστάει πάρα πολλά σε αυτή τη γυναίκα μετά τα όσα της έχει κάνει....
ας το κάνει για τον άγγελο...για να μην μεγαλώσει το παιδί και θεωρεί ότι ο πατέρας του είναι ένας δολοφόνος που ήθελε να το βγάλει από τη μέση....
αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα για το μάνο δυστυχώς....

anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:55 pm

anastasia20 έγραψε:

Δεν νομιζω οτι εχει καποια υποχρεωση ο Μανος να σωσει την τιμη του Στεφανου.Στην τελικη ασχετα που ο Στεφανος δεν ηξερε για την διαθηκη φροντισε και ο ιδιος (ο Στεφανος εννοω) να μην τον πιστευει πλεον κανεις.Αρα δεν νομιζω οτι εχει καμια δουλεια ο Μανος να πει καλο λογο για τον Στεφανο.Ας αποδειξει μονος του ο Στεφανος οτι δεν ειχε ιδεα για την διαθηκη.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 5:55 pm

anastasia20 έγραψε:o λουκάς και η νόρα θα αναλάβουν την υπεράσπιση για το φόνο του χατζηβασιλείου...άρα θα είναι ενάντια στην οικογένεια καρτάλη...
μήπως τον παρακινεί μόνο το μίσος του τελικά;;;
αλλά ακόμα και να έχει κάποιον άλλο σκοπό το γεγονός ότι γνωρίζει ότι ο στέφανος λέει αλήθεια και παρ'όλα αυτά αφήνει τη μητέρα του παιδιου του σε τέτοια κατάσταση,χάλια ψυχολογικά και εχει το θράσσος να δέχεται και το ευχαριστώ με το στυλάκι του <σιγά το πράγμα καλέ>είναι αηδιαστικός...

ο ρόλος του μάνου καταστράφηκε για μένα...
και μαρία εγώ βρίσκομαι πλέον στο ανεπανόρθωτα ξενερωμένη....

Μήπως λοιπόν ο Μάνος γνωρίζει κάτι περισσότερο και γι αυτό στέλνει στη Νόρα και το Λουκά την κόρη Χατζηβασιλείου;
Ας μην ξεχνάμε οτι ο Μάνος είχε δοσοληψίες με το Στέφανο και ξέρει πράγματα. Μήπως πράγματι πιστεύει οτι η Μελίτα θα είναι καλύτερα μακριά του; Ο Μάνος άσχετα απ το βίαιο χαρακτήρα του θα το ξαναπω τη Μελίτα τη φρόντιζε πάντοτε.
Απ την άλλη ακόμη κι αν ξέρει οτι ο Στέφανος είναι αθώος δεν νομίζεις οτι του χρειάζεται να δει πως είναι στην αντίπερα όχθη; Να σου θυμίσω κάποια επεισόδια που ο Μάνος χτυπιόταν δεν έστειλα εγώ το μήνυμα και ο Στέφανος το έπαιζε αθώα περιστερά;
Ότι βάζει τα παιδιά απέναντι στη μανα του Στέφανου δεν με χαλάει. Έτσι κι αλλιώς η κυρία έβαλε να καθαρίσουν την Εύα και το ότι είναι μανα του Στέφανου δεν αλλάζει την πράξη της.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 6:00 pm

anastasia20 έγραψε:
δεν θα το κάνει για το στέφανο...
θα το κάνει για τη μητέρα του παιδιού του....που τη βλέπει χάλια και το χαίρεται....αυτό δεν επηρεάζει το παιδί του;;;και αν μη τι άλλο χρωστάει πάρα πολλά σε αυτή τη γυναίκα μετά τα όσα της έχει κάνει....
ας το κάνει για τον άγγελο...για να μην μεγαλώσει το παιδί και θεωρεί ότι ο πατέρας του είναι ένας δολοφόνος που ήθελε να το βγάλει από τη μέση....
αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα για το μάνο δυστυχώς....

Πολύ περισσότερο επηρεάζει ο Στέφανος το παιδί του απο το να βλέπει την μάνα του χάλια. Αλλωστε, μια μητέρα, οφείλει και πρέπει να κρύβει τις γκομενικές της καούρες απο το παιδί της.

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 6:01 pm

να ξεκαθαρίσω ότι το τι θα κάνει με τη μητέρα του στέφανου με αφήνει παγερά αδιάφορη....αυτή η γυναίκα αξίζει να τιμωρηθεί και δεν με νοιάζει πως θα είναι αυτή η τιμωρία ουτε βέβαια με ενδιαφέρει αν είναι μητέρα του στέφανου...έχει κάνει πολλά και πρέπει να πληρώσει...

αναφέρομαι απλά στο χαρακτήρα του μάνου και ότι το μίσος του για το στέφανο τον παρακινεί να χρησιμοποιεί ακόμα και δικούς του ανθρώπους...
ήθελα να ήξερα πως θα αντιδρούσαν όλοι(μελίτα,εύα,νόρα,λουκάς και λοιποί)αν μάθαιναν ότι ο μάνος γνώριζε και δεν μιλούσε;;;αν γνώριζαν ότι μόνο και μόνο για να εκδικηθεί το στέφανο άφησε την εύα να θεωρεί ότι ο πατέρας του παιδιού της είναι ένας δολοφόνος και το παιδί μπορεί να μεγαλώσει και να θεωρεί τον πατέρα του δολοφόνο και μάλιστα που ήθελε να βγάλει εκείνο από τη μέση;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 6:04 pm

Eμένα όλο αυτό μου αρέσει
Δείτε το λίγο διαφορετικά
Λουκάς και Νικόλας είναι πολύ ''καθαροί'' ήρωες για να δρομολογήσουν εξελίξεις
Ο Στέφανος που θα μπορούσε ίσως μας προέκυψε λαπαδοχαλβάς ολκής άρα ούτε κι αυτός
Οπότε όπως στον α κύκλο ο Στέφανος που δεν εμφανιζόταν πουθενά δρομολογούσε εξελίξεις έτσι στον γ ο Μάνος αφανής πλέον θα κινεί τα νήματα.
Εξυπνο σεναριακά. Πολύ έξυπνο, γιατί πλέον η σειρά ήρωα ακραίο και πολύπλευρο σαν το Μάνο δεν διαθέτει

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης