Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Σελίδα 1 από 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_rcap 16% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_rcap 22% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_rcap 16% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_rcap 14% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_rcap 20% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Vote_rcap 11% 
[ 9 ]

Σύνολο Ψήφων : 85

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Empty Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 6:14 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:02 pm

Ευα- Μελίτα πολύ όμορφη σκηνή!! για κάτι τέτοιες ώρες χαίρομαι για το αβατάρ μου!!!

η Παπά μου άρεσε πολύ, το σενάριο όμως με τις μπύρες ήταν κουλό!!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:05 pm

μελίτα-αντιγόνη:πως πείστηκε η μελίτα ότι πρόκειται για σχέδιο;;;;πως;;;;; wall αφού και η καρτάλω της είπε ότι δεν υπάρχει σχέδιο....αλλά να μου πείτε εδώ της είπε ότι δεν κεράτωσε τον λαζαρίδη και όλα είναι σχέδιο του ρούσσο και του μάνου....είναι να την πιστέψεις;;;;
ΜΕΛΙΤΑ ΘΕΑΑΑΑΑ......

εύα-στέφανος
:θα παραθέσω απλά τα σχόλια του πατέρα μου
father:ποιο παιδί σου βρε ηλίθια......
ο άλλος σου έχει κάνει(στο μάνο αναφερόταν)τα πάνδεινα και διώχνεις αυτόν;;;;
περιττό να πω ότι μετά χειροκροτούσα.....
η ηχώ η αγγέλα τι πεταγόταν;;;;;

μάνος-στέφανος:
ακόμα και τώρα που φεύγεις πάλι τα ίδια κάνεις....τι άλλο να πω για σένα πια....δεν σε αντέχω άλλο...

νόρα-λουκάς-μελίτα:είναι ηλίθιοι η νόρα και ο λουκάς....τέλος.... Fskl τι της έλεγαν;;;;από έχουν βγάλει αυτά τα συμπεράσματα;;;;;
η μελίτα γιατί πήγε σε αυτούς;;;;είναι δυνατόν;;;;....να της πουν τι;;;;
δεν το πιστεύω.....

στέφανος-μελίτα-μάνος:ΟΛΟΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ.....ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ.....

μάνος-αμαλία:σιγά ρε μάνο....μην σου ζητήσουμε συγγνώμη κιόλας που σου κάναμε μήνυση...ας μην σήκωνες το χεράκι σου....

μελίτα-εύα:παρακαλούσε να γυρίσει στην εύα....τι λέει η τρελή;;;;;επειδή πήγε δυο φορές να της μιλήσει ....το βγάλαμε ότι την παρακαλούσε....ΟΙΜΕ...
η παπά ήταν υπέροχη....έβγαλε όλο τον πόνο που νιώθει..... : respect :
πάντως η σκηνή παπά-ξυλά ήταν πολύ καλή....μωρέ μπράβο...

στέφανος-αντιγόνη:άντε βρε αγόρι μου....ψάξε να την βρεις....πείσε την....
στέφανος<η γυναίκα που αγαπάω>έτσι αγόρι μου....
: juhu : αλλά οι βλακείες στέφανε πληρώνονται....τι πετούσες κατά καιρούς και εσύ;;;;εμ....δεν κράτουσες το στοματάκι σου κλειστό....και όλα τώρα είναι εναντίον σου...

ΚΑΛΕ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΗΝ ΕΨΑΧΝΕ....ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΗΣΤΟ...

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....Η ΠΑΠΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑoscar oscar oscar
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:06 pm

Μα είναι δυνατόν αν τη βάλουν να πίνει μπύρες σε καντίνα???
Ελεος,ποιανού ιδέα ήταν αυτή????

Μου άρεσε η σκηνή Στεφανου-Μάνου, Μελίτας-Ευας και οι σκηνούλες με τον Αγγελο ακι το Νεφελάκι..
Καλό απλά...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από glgs Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:09 pm

Ελένα έγραψε:

ακριβώς...
ποιος όταν έρχεται η ζωή του τούμπα πάει σε καντίνα να τα πιεί??????
και μάλιστα με 3-4 μπύρες(και συγκεκριμένα Βεργίνα gelio ) γίνεται ντίρλα?
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:11 pm

Ποιος έγραψε αυτό το επεισόδιο πραγματικά???
Έχουν καταλάβει ότι η νέα πληροφορία με το άνοιγμα της διαθήκης είναι ότι η Αντιγόνη απάτησε τον άντρα της - που οι Ρουσσαίοι το ήξεραν κιόλας... Όλα τα άλλα τα ήξεραν ή τα υποψιάζονταν.
Αυτό που καταλαβαίνουν όλοι την κατάσταση της Μελίτας πάει να με τρελάνει...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:13 pm

Foulitsa έγραψε:Μα είναι δυνατόν αν τη βάλουν να πίνει μπύρες σε καντίνα???

Μου άρεσε η σκηνή Στεφανου-Μάνου, Μελίτας-Ευας και οι σκηνούλες με τον Αγγελο ακι το Νεφελάκι..
Καλό απλά...

Πες τα!!! Χαθηκε να την στειλουν την κοπελα σε ενα μπαρακι.... Δεν λεω για μπουζουκι δεν βγαινουν οι ανθρωπες αλλα καντινα;;; Μια κορη Ρουσσου;;; ΕΛΕΟΣ!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:14 pm

Eλεεινό επεισόδιο. Ψήφισα άσχημο.
Εκεί που ψήφισα τέλειο χτες, που να ξερα οτι θα κρατήσει η χαρά μονο μισή μέρα.

Ερμηνευτικά η Παπά ήταν άθλια.Τώρα αυτή η γυναίκα υποτίθεται οτι βίωνε την απόλυτη προδωσία?

Στο γραφείο του Λουκά και της Νόρας, έκανε οπως έκανα στα 12 μου αν έβλεπα κατσαρίδα ή άλλο ζωύφιο. Μυξόκλαμα(χωρίς δάκρυα πάντα) μόνο και μόνο γι ανα μου δώσουν σημασία με μια δόση αηδίας και τρόμου.

Στην Ευα μετα, συνεχίζει το-θέλω-να-κλάψω-αλλα-δεν-μου-βγαίνει...

Αποκορύφωμα το μεθύσι - ή αλλιώς παριστάνω τον κουτσό στα φανάρια!!!

Η μόνη ανεκτή ερμηνευτικά σκηνή ήταν με την Καρτάλω

Στην πλοκή πάλι:

-Γιατι πήγε η Μελίτα στην Νόρα και τον Λουκά? Δεν τους είχε πεί να πανε να κοψουν τον λαιμό τους?? (*Ηρθαμε πάλι στην ανάγκη-φιλία τους / θέλουμε παλι να γίνουμε το κέντρο του κόσμου / θύμα mode on*)

-Mετά πήγε να κλαφτεί και να ρωτησει πληροφορίες απο την Ευα?
(*Ηρθαμε πάλι στην ανάγκη-φιλία τους / θέλουμε παλι να γίνουμε το κέντρο του κόσμου / θύμα mode on*)

-Η Ευα τι να πει? (αν λάβουμε υποψιν μας το δεδομένο οτι ο Στέφανος φταίει?)
Εκανε οτι στην Μελίτα + οτι προσπάθησε να την σκοτώσει (τουλάχιστον έτσι πιστευουν....)

Ο σχολιασμός μου είναι μόνο Μελίτα γιατι.... το επεισόδιο ήταν μόνο μελίτα Sleep

ΥΓ : Οταν πίνουμε δεν οδηγούμε TutTut

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:15 pm

Ένα ακόμη επεισόδιο που μου άρεσε...γιατρέ είμαι καλά???

Νομίζω πως το σημερινό ήρθε κατ'αντιστοιχία με το επεισόδιο που μαθαίνει η Εύα το ποιόν του Στέφανου και τρέχει στην χαράδρα να πηδήξει.Αυτό το σούσουρο και ο χαμός για το που είναι,τι κάνει,μην κάνει καμία τρέλα και ούτω καθεξής.

-Ο Μάνος ξέρει τα πάντα και απλούστατα εκδικείται τον Καρτάλη!Τελικά δεν άλλαξε στιγμή,απλά το παίζει κολοκυθάκιας και είναι ακόμα το ίδιο μοχθηρό λαμόγιο.Και καλά δεν ήθελε να χαλάσει τον γάμο της Εύας?Ας γελάσω...το είπε καθαρά πως κάποιο τρόπο θα έβρισκε.Οπότε ακόμα λέει ψέματα και στην Εύα και στην υπόλοιπη λατρεμένη του παρέα. xastouki

-Η σκηνή Μελίτα-Εύας ήταν η αγαπημένη μου.Ναι δεν έχω πυρετό και έχω πλήρη συναίσθηση του τι γράφω!
Μου θύμισε παλιές τους σκηνές που η Μελίτα ήταν στην θέση της Εύας και η Εύα στην θέση της Μελίτας.Μ'άρεσε που παρ'ότι και στις δύο περιπτώσεις η μια έλεγε κακίες για την άλλη και είχα μια πικρία,σε τέτοιες δύσκολες περιστάσεις αντιλαμβάνονταν πόσο χαζά θύματα των αντρών έχουν υπάρξει.Και ναι παρ'ότι η Ξυλά πάντα αποπνέει την αίσθηση του καταψύκτη,σήμερα για πρώτη φορά στην σειρά γενικώς και όχι στον συγκεκριμένο κύκλο,με άγγιξε!Επαναλαμβάνω πως είμαι καλά. Jump

-Η αλήθεια είναι πως το μακρινό πλάνο με την καντίνα αλά "βρώμικα" που είχαν επισκεφτεί και οι Τιτανομέγιστοι μου προκάλεσε γέλιο.Μα εκεί βρήκε να μπεκροπιεί??
Επίσης πόσο ήπιε πια!Η γιορτή του κρασιού ήταν σήμερα η Μελίτα!! Drinks
Γιατί δηλαδή πρέπει όποιος βρίσκει τα σκούρα να καταφεύγει στο ποτό,θα μου το εξηγήσει κανείς?Σε κάθε σειρά αυτό είναι κανόνας.
Σχετικά με την σκηνή του ατυχήματος,δεν την περίμενα έτσι και μάλιστα μου φάνηκε γελοίο το με πόση δύναμη έσκασε πάνω στο παγκάκι που και καλά καθόταν ο άτυχος τυπάς.Σχεδόν με μαθηματική ακρίβεια θα έπρεπε να μας είχα χαιρετίσει και να είχε πάει να βρει τον δημιουργό του,αλλά τέτοιες λεπτομέρεις αληθοφάνειας δεν μας απασχολούν.Εδώ έχουμε δει άλλα και άλλα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:16 pm

Αρχίσαμε τα μονά ζυγά ένα υπέροχο επεισόδιο χθές ένα ανούσιο σήμερα
Σήμερα είδαμε
Απ τη μια τη Μελίτα που όσο απειλούσαν την Εύα να την καθαρίσουν ετοίμαζε ταξιδάκι αναψυχής και όταν σκέφτηκε οτι μπορεί μετά να είχε εκείνη σειρά θυμήθηκε και την Εύα.
(Εκτός απο εγωίστρια είναι και διπρόσωπη)
Απ την άλλη
Μια παρέα που ανησύχησε και τη λυπήθηκε. Ακόμη κι Εύα που της κατέστρεψε δυό φορές τη ζωή και που βρίσκεται σε πολύ χειρότερη θέση γιατί εκείνη δεν φαντάζεται πράγματα τα έχει ζήσει στο πετσί της προσπάθησε να την εμψυχώσει.
Αυτή είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας που αγαπήσαμε και γι αυτό η Μελίτα ΠΟΤΕ δεν μπορεί να ανήκει σ αυτή.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Παρ Ιουν 18, 2010 8:17 pm, 1 φορά

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:16 pm

glgs έγραψε:
Ελένα έγραψε:

ακριβώς...
ποιος όταν έρχεται η ζωή του τούμπα πάει σε καντίνα να τα πιεί??????
και μάλιστα με 3-4 μπύρες(και συγκεκριμένα Βεργίνα gelio ) γίνεται ντίρλα?

χαχαχαχαχα πρόσεξες και το ''Βεργίνα'' xaxa xaxa xaxa xaxa
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:17 pm

edem4ever έγραψε:

Καλό απλά...

Πες τα!!! Χαθηκε να την στειλουν την κοπελα σε ενα μπαρακι.... Δεν λεω για μπουζουκι δεν βγαινουν οι ανθρωπες αλλα καντινα;;; Μια κορη Ρουσσου;;; ΕΛΕΟΣ!!!!

Εμενα η απορια μου ειναι αλλη.Πουλανε ουισκι στις καντινες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; scratch
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:17 pm

παιδια εχω μια απορια! μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε απο ποτε πουλανε στις καντινες ουίσκι? και μαλιστα μπουκαλι και πως πληρωσε η μελιτα αφου οταν εφυγε δεν πηρε τπτ μαζι της!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:18 pm

edem4ever έγραψε:

Καλό απλά...

Και με τον τρόπο που τη βάλανε..Λες και ήταν λιμενεργάτης μετά τη δουλειά..Το σκηνικό ήταν άθλιο....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:18 pm

loukasnora έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Καλό απλά...

Εμενα η απορια μου ειναι αλλη.Πουλανε ουισκι στις καντινες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; scratch

Οχι καλε δεν πουλανε το μοιραζουν!!!! Δεν ειδες, το πηρε κι εφυγε χωρις να πληρωσει!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:19 pm

almaresi έγραψε:Ποιος έγραψε αυτό το επεισόδιο πραγματικά???
Έχουν καταλάβει ότι η νέα πληροφορία με το άνοιγμα της διαθήκης είναι ότι η Αντιγόνη απάτησε τον άντρα της - που οι Ρουσσαίοι το ήξεραν κιόλας... Όλα τα άλλα τα ήξεραν ή τα υποψιάζονταν.
Αυτό που καταλαβαίνουν όλοι την κατάσταση της Μελίτας πάει να με τρελάνει...

Εσένα πάει να σε τρελάνει εγώ η ξανθιά δεν έχω καταλάβει γιατί το ζει το δράμα.
Τι της έκαναν;
Τι έπαθε;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:20 pm

loukasnora έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Καλό απλά...

οταν εγω λεω οτι εμεις οι δυο εχουμε τηλεπαθεια!!!! την ιδια απορια εχω και γω!!!!!! και δεν ειδα οτι την ποσταρες εσυ!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:21 pm

νοριτσα έγραψε:παιδια εχω μια απορια! μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε απο ποτε πουλανε στις καντινες ουίσκι? και μαλιστα μπουκαλι και πως πληρωσε η μελιτα αφου οταν εφυγε δεν πηρε τπτ μαζι της!!!!

Μια κόρη Ρούσσου έχει λεφτά στο αμάξι καλέ..
Και μάλιστα πλήρωσε πριν πιεί γιατί εγω την είδα να φυγει κιουρια χωρις να αφησει ευρω..
Και με την κρίση θα την άφηνε ο καντινιέρης να την κανει ετσι απλά...
Οσο για το ουισκι στις καντινες απλά το αποδιδω στο κάποιος απο την συγγραφική ομάδα έχει περιεργο χιούμορ...
ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:21 pm

edem4ever έγραψε:
loukasnora έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Καλό απλά...

Οχι καλε δεν πουλανε το μοιραζουν!!!! Δεν ειδες, το πηρε κι εφυγε χωρις να πληρωσει!!!!

αααααα !! από τη βιασύνη της να φύγει τον πάτησε τον άνθρωπο!! lol!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:22 pm

Εμένα πάλι η Παπά μου άρεσε πολύ σε όλες τις σκηνές της.... με άγγιξε. Η καλύτερη σκηνή ήταν σαφώς Εύα-Μελίτα, εξάλλου πάντα οι σκηνές τους είναι από τις πολύ καλές. Το σκηνικό με την καντίνα φάνηκε χαζό, τι θέλουν να μας πουν? Ότι μπροστά στον πόνο γινόμαστε όλοι λαϊκά παιδιά? Ατυχές..... Χαίρομαι πάντως που από ότι φαίνεται θα τονιστεί στο επόμενο επεισόδιο ότι το να οδηγείς μεθυσμένος είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ότι κι αν σου συμβαίνει. Περιμένω να δω ποιο ψέμα μπορεί να σώσει την Μελίτα από την φυλακή....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:22 pm

Foulitsa έγραψε:
νοριτσα έγραψε:παιδια εχω μια απορια! μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε απο ποτε πουλανε στις καντινες ουίσκι? και μαλιστα μπουκαλι και πως πληρωσε η μελιτα αφου οταν εφυγε δεν πηρε τπτ μαζι της!!!!

Και μάλιστα πλήρωσε πριν πιεί γιατί εγω την είδα να φυγει κιουρια χωρις να αφησει ευρω..
Οσο για το ουισκι στις καντινες απλά το αποδιδω στο κάποιος απο την συγγραφική ομάδα έχει περιεργο χιούμορ...
ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ????

Foulitsa απαντάω με τραγουδάκι

Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:24 pm

Ελένα έγραψε:
Foulitsa έγραψε:

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ????

Foulitsa απαντάω με τραγουδάκι

gelio gelio gelio Καλά δεν παίζεσαι!!!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:24 pm

Της είπε ο τύπος στην καντίνα κερασμένο στην κυρία απο μένα! gelio

Σήμερα η Παπά δεν βλεπόταν! άθλια!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:25 pm

loukasnora έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Καλό απλά...

Εδώ είχε και pringles απο όλες τις γευσεις ! gelio

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Ιουν 18, 2010 8:25 pm

Λοιπον ημουν αναμεσα στο μετριο και στο καλο για το επεισοδιο τελικα ψηφισα το δευτερο!

Η Παπα δεν μου αρεσε ερμηνευτικα εκτος απο τη σκηνη με την Αντιγονη αντε και καπως με την Ευα!Απορω ομως,επειδη την ειδα στο θεατρο,πως γινεται να ηταν τοσο εκπληκτικη στην παρασταση και στην τηλεοραση να μη με πειθει με τιποτα!

Εκνευριστηκα που πηγε στη Νορα και στο Λουκα!Πριν απο λιγες μερες δεν ηθελε να τους βλεπει γιατι τοτε ηταν μια χαρα με τον απολυτο αλλα τωρα ειναι καλοι που επεσε στην αναγκη τους! wall

Παντως δεν εχω καταλαβει,γιατι ακριβως αντιδρα ετσι!Τοσο καιρο ακουγε για διαθηκες και της ελεγεν να προσεχει το Στεφανο και εκεινη ηταν πεπεισμενη πως δεν ειναι μπλεγμενος πουθενα!Με μπερδευει λεμε!
Το σκηνικο με την καντινα ας μην το σχολιασω καλυτερα!Το λιγοτερο γελοιο....αναρωτιεμαι ποιος να ειχε αυτη τη φαεινη ιδεα! cake

Κατα τ'αλλα,μου αρεσε η αντιδραση της Δαφνης στη φυγη του Μανου και η σκηνη της με τον Νικολα! Love! Η σκηνη Μανου-Στεφανου,ενδιαφερουσα και παντοτε δενουν καλα οι δυο τους!Λουκας-Νορα ωραιοι αλλα οχι κατι ιδιαιτερο!Ζαχαρωτουλι και Νεφελακι γλυκες! Hug

Εκνευριστηκα που κοντευει το τελος και δεν ειχαμε ουτε μια σκηνη Μανου-Ευας!Ελεος,τι περιμενετε!? maaaad

Αυτα τα ολιγα απο εμενα!Περιμενω καλυτερα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Σελίδα 1 από 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης