Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

+52
Vasouli
sunrise
goldy24
nicole
alkisti
anna90
Goofy!
ksanthi
charmie258
katerina--noraloukakos
sifantid
KatsaroYpotheto
ebelina2007
tinaki18
DESPOINA
ch-bl
Paparazzi
nikidanis
jim7
KonstantinaA
evapop
lizzie
rachel
LIBRA
Pennaki.......!!
hionati
verile_mistika
sarita
sofia
PrincessRachel
Cancoon
loukitsa
dream_on
irini
vagvard
FieryRed
Ezantakou
pasxalitsa
evanna
aggeliki
xristina79
νοριτσα
loukasnora
Izabella29
Καρ-Mik
edem4ever
almaresi
glgs
Foulitsa
anastasia20
Ελένα
Clarabelle
56 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 9 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 85
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Ιουν 18, 2010 8:25 pm

Πολύ καλό το σημερινό, γιατί και εξελίξεις είχε και καλές στιγμές!!!

Ο Αστυνόμος έφτασε στο τέλος την Υπόθεση. Πήγε στους δικηγόρους, έβγαλε την ετυμηγορία για την Αντιγόνη, πέρασε από την Ανθή του, τη χαιρέτησε με το δικό του τρόπο και πήγε να πάρει και τα εύσημα από το Σώμα. Είναι κουρασμένος και θέλει να ξεκουραστεί. Ζουγανέλης oscar

Ο Μάνος κλείνει μέτωπα, με τη Χαρά του Θριαμβευτή όπου χρειάζεται. Πήρε τη Ρεβάνς από την Αμαλία, γιατί ενώ ένα χειμώνα ήταν το Λαμόγιο, στην πρώτη στραβή τον φώναξε. Εξαιρετική σκηνή.
Την είχε στημένη στον Καρτάλη, για να του ανταποδώσει τα ΙΣα. Να δει και ο Στέφανος πως είναι να χάνεις τα πάντα και να μην πιστεύει κανείς την αθωότητά σου! Επίσης Φοβερή Σκηνή!!!

Η Αντιγόνη θα πληρώσει το Θάνατο του Χατζηβασιλείου με τον χειρότερο τρόπο. Θα την απομονώσουν τα ίδια της τα παιδιά. Πάντως οι εξαιρετικές ερμηνευτικά σκηνές συνεχίζουν για την κυρία Παπαδημητρίου.

Οι παρέα, απόντος του Μάνου συνεχίζουν να προσπαθούν να χωνέψουν το φευγίο του. Συναισθηματικά ανάπηρο τον χαρακτήρησε ο ΝΙκόλας, αν του λείψει η Εξουσία. ΤΟυς ανθρώπους που αγαπάς όμως τους κουβαλάς πάντα μέσα σου, οπότε ο Μάνος πάντα θα είναι εκεί δίπλα τους.

Ο Στέφανος, με γκρεμισμένο τον κόσμο, ξεκίνησε τις βόλτες για να αποδείξει ότι δεν ήξερε. Έφαγε πόρτα, πήγε στη Μανούλα και συνέχισε να την κατηγορεί, προσπαθώντας ίσως ακόμα να καταλάβει τι έχει γίνει.

Για το Τέλος Μελίτα αγνοείται. Amber Alert, για το Κατινάκι. Στο καλό να πάει, να μην τη στείλω πουθενά μακρύτερα. Ακόμα και τώρα, εγωκεντρικά σκέφτεται. Τι να πω, πρώτα βγαίνει η ψυχή, μετά το χούι!!! Θέλει Αλήθειες, όταν σφουγγάριζε με μεγάλη ευκολία στα ανοίγματα, δεν την ένοιαζε η αλήθεια. Τότε όλοι ήταν εναντίον της γιατί αγάπησε, τώρα πάλι όλοι εναντίον της, δεν την λένε την αλήθεια.
Πήγε και από την αιώνια αντίπαλο, την Εύα, η οποία προσπάθησε να την συναιτίσει και να της δώσει κουράγιο για το παιδί, αλλά το μελιτάκι, πάλι το φουντουκάκι!!!! (Ξυλά εξαιρετική). Το άμαθο κορίτσι, κατέληξε σε καντίνα, να πίνει για να ξεχάσει τους καημούς. Τα μπέρδεψε όμως και αφού είναι και άμαθο, τραυμάτισε τον χριστιανό!!! Μια απορία? Η ΜΕλιτα γιατί έχει πιγκωθεί?

Εν αναμονή των εξελίξεων.....

oscar ΓΙα Κατρανίδη,Παπαδημητρίου,Πεφάνη, Σταύρου,Μπουγιούρη, Ξυλά, Γιαννακόπουλο, Γεωργόνη

Καλό Σαββατοκύριακο... Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από almaresi Παρ Ιουν 18, 2010 8:26 pm

Clarabelle έγραψε:
Εσένα πάει να σε τρελάνει εγώ η ξανθιά δεν έχω καταλάβει γιατί το ζει το δράμα.
Τι της έκαναν;
Τι έπαθε;
Το ίδιο λέμε Μαρία... Δεν καταλαβαίνω τι την πείραξε (τι δεν ήξερε δηλαδή?) και συνεπώς γιατί την καταλαβαίνουν όλοι...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιουν 18, 2010 8:27 pm

aggeliki έγραψε:
νοριτσα έγραψε:παιδια εχω μια απορια! μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε απο ποτε πουλανε στις καντινες ουίσκι? και μαλιστα μπουκαλι και πως πληρωσε η μελιτα αφου οταν εφυγε δεν πηρε τπτ μαζι της!!!!


Της είπε ο τύπος στην καντίνα κερασμένο στην κυρία απο μένα! gelio

Σήμερα η Παπά δεν βλεπόταν! άθλια!

gelio Την συμπαθησε φαινεται τοσες μπυρες στοκ ηπιε!!!!

Εμενα παλι η μονη σκηνη που μου αρεσε ηταν αυτη που την μπουζουριασαν γιατι κοιτουσε το ασθενοφορο με ενα βλεμμα ουπς τι εκανα δεν καταλαβα μαλλον κατι κακο.... Που περασε αυτη την απορια του μεθυσμενου που δεν ειναι σιγουρος τι εχει κανει αλλα ξερει οτι κατι εκανε!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιουν 18, 2010 8:27 pm

Σημερα δεν το ειδα ολο το επεισοδιο γιατι ελειπα.Ειδα το μισο περιπου.Δεν χρειαζεται ομως να δω και το υπολοιπο μισο που εχασα για να καταλαβω οτι ολο το επεισοδιο γυρνουσε γυρω απο την Μελιτα.Οποτε εχουμε και λεμε...............

Απο το σημειο που ειδα και μετα το μονο που μου αρεσε ηταν η τελευταια σκηνη με Λουκα και Νορα στον καναπε και οι σκηνες που εδειξε με την Ευα και τον μπεμπη.Και η σκηνη Στεφανου-Ευας.Απο εκει και περα ολο το επεισοδιο που γυρνουσε γυρω απο την Μελιτα ηταν ασχημο.Και αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι το πως προδωθηκε εκεινη απο τον Στεφανο.Επισης απο ποτε πουλανε ουισκι στις καντινες;;;;;;;;;;;;;;;Μπορει να μην τις επισκεπτομαι συχνα κι ετσι κι αλλιως δεν πινω αλκοολ αλλα ουισκι δεν θυμαμαι να πουλανε scratch scratch
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιουν 18, 2010 8:28 pm

xristina79 έγραψε:Εμένα πάλι η Παπά μου άρεσε πολύ σε όλες τις σκηνές της.... με άγγιξε. Η καλύτερη σκηνή ήταν σαφώς Εύα-Μελίτα, εξάλλου πάντα οι σκηνές τους είναι από τις πολύ καλές. Το σκηνικό με την καντίνα φάνηκε χαζό, τι θέλουν να μας πουν? Ότι μπροστά στον πόνο γινόμαστε όλοι λαϊκά παιδιά? Ατυχές..... Χαίρομαι πάντως που από ότι φαίνεται θα τονιστεί στο επόμενο επεισόδιο ότι το να οδηγείς μεθυσμένος είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ότι κι αν σου συμβαίνει. Περιμένω να δω ποιο ψέμα μπορεί να σώσει την Μελίτα από την φυλακή....

gelio gelio gelio Ναι ναι από τη μια η κρίση και από την άλλη ο πόνος σε κάνουν παιδί του λαού!!!
Όντως γελοίο!
Και γω περιμένω να ακούσω ποιό θα είναι το ψέμα...και η περιέργεια που μου δημιουργεί με ωθεί στο να σκέφτομαι πως τελικά καλύτερα θα ήταν να μην διαρρέουν πληροφορίες για την εξέλιξη της σειράς τόσο σημαντικές γιατί χάνεται μέρος του ενδιαφέροντος.Δεν αφήνουν και τίποτε κρυφό,τα λένε όλα και μετά δεν έχεις αγωνία για τίποτα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιουν 18, 2010 8:29 pm

Mik έγραψε:
loukasnora έγραψε:
edem4ever έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Μα είναι δυνατόν αν τη βάλουν να πίνει μπύρες σε καντίνα???
Ελεος,ποιανού ιδέα ήταν αυτή????


Μου άρεσε η σκηνή Στεφανου-Μάνου, Μελίτας-Ευας και οι σκηνούλες με τον Αγγελο ακι το Νεφελάκι..
Καλό απλά...

Πες τα!!! Χαθηκε να την στειλουν την κοπελα σε ενα μπαρακι.... Δεν λεω για μπουζουκι δεν βγαινουν οι ανθρωπες αλλα καντινα;;; Μια κορη Ρουσσου;;; ΕΛΕΟΣ!!!!

Εμενα η απορια μου ειναι αλλη.Πουλανε ουισκι στις καντινες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; scratch

Εδώ είχε και pringles απο όλες τις γευσεις ! gelio

Σοβαρα;;;;;;;;;;;Δεν το προσεξα!!!!!!!!!!!!!!!!! gelio gelio gelio
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουν 18, 2010 8:29 pm

[quote="evanna"

Η Παπα δεν μου αρεσε ερμηνευτικα εκτος απο τη σκηνη με την Αντιγονη αντε και καπως με την Ευα!Απορω ομως,επειδη την ειδα στο θεατρο,πως γινεται να ηταν τοσο εκπληκτικη στην παρασταση και στην τηλεοραση να μη με πειθει με τιποτα!
[/quote]


Απορώ και εγώ Ευάννα μου..Αν και δεν θέλω να κρίνω τους ηθοποιύς σήμερα η Παπά δεν μου άρεσε καθόλου..Στο θέατρο ήταν εξαιρετική η ερμηνεία της..
Μπορεί να μου φταίει και ο ρόλος αλλά και πέρσι που τη συμπαθούσα υπήρχαν σκηνές που δεν μου άρεσε...
Σήμερα θεωρώ λιγη την ερμηνεία της σε σχέση με αυτό που είχα δει στη σκηνή...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 18, 2010 8:31 pm

Εχεις δικιο Μαριεφη μου!Ισως να μην της ταιριαζει τελικα αυτος ο ρολος! Rolling Eyes Δεν ξερω,δεν μπορω να καταλαβω!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Ιουν 18, 2010 8:34 pm

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά μετά τον Χατζηβασιλείου με το μαγνητοφωνάκι, σήμερα ήταν η δεύτερη "μπουκλοπεριοδεία" της σειράς... lol!
Γενικά όταν το επεισόδιο έχει περιοδεία κάποιου, βαριέμαι, κουράζομαι, πονάνε τα πόδια μου πώς το λένε; (ακόμα και η "καψουροπεριοδεία" του Λουκά στο παρελθόν με είχε κουράσει παρ'όλο που είμαι φάν...)

Σκέτο "καλό" το επεισόδιο απο μένα γιατί δεν μπορώ το επιτηδευμένο κλάμμα....

Πάντως η κα Παπά ήταν υπέροχη στην σκηνή με την Αντιγόνη Congrats

Η σκηνή Μελίτας-Εύας μου άρεσε επίσης πολύ και παραδέχτηκα την Εύαρα Cheer

Πάντως αν θέλετε να ξέρετε εγώ καταλαβαίνω απόλυτα την Μελίτα, συμπάσχω μαζί της... Πρέπει να είμαστε οι μοναδικές γυναίκες που τόσο εύκολα μπορούν να γίνουν ντίρλα και που μπορούν να τρακάρουν με το αυτοκίνητο σε ίσιο δρόμο 100 μέτρων gelio (ευτυχώς δεν έχω πάθει το δεύτερο και θα ξέρω να προσέχω πιά.... Razz )

Λουκανοράκια και κυρίως το παραμιλητό του Λουκά ήταν τέλειο.... inlove

Ο μπέμπης της Εύας τι μικροσκοπικό πλασματάκι που είναι; Λιώνω inlove
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από FieryRed Παρ Ιουν 18, 2010 8:37 pm

Ας πω μετριότατο γιατί θέλω να βλέπω τη θετική πλευρά των πραγμάτων σήμερα.... Δεν ξέρω για εσάς αλλά για εμένα πόνος ψυχής = κλάμα με σπαραγμό! Ούτε κλάμα είδα, ούτε καμιά βαριά σκηνή που θα μπορούσε να μου μεταδώσει λίγο από τον πόνο της Μελίτας... Μια μαυροντυμένη είδα που βολόδερνε δεξιά και αριστερά... Πιο πολύ συναίσθημα είχε όταν έχανε τον Μάνο παρά τον Στέφανο! gelio Και το αποκορύφωμα μπύρα στην καντίνα!!! Α σε λίγο θα πάει και στο γήπεδο σκέφτηκα!! gelio Κρίμα.. Κρίμα μετά από το φανταστικό χθεσινό επεισόδιο πήραμε μια γεύση από το πως θα πάει ο Γ' κύκλος... Τελικά θα κρατήσω το άβαταρ μου νομίζω ότι είναι αρμοστό

Υ.Γ. Γιατί ποτό και οδήγηση δεν πάνε μαζί..

FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από vagvard Παρ Ιουν 18, 2010 8:39 pm

Foulitsa έγραψε:[quote="evanna"

Η Παπα δεν μου αρεσε ερμηνευτικα εκτος απο τη σκηνη με την Αντιγονη αντε και καπως με την Ευα!Απορω ομως,επειδη την ειδα στο θεατρο,πως γινεται να ηταν τοσο εκπληκτικη στην παρασταση και στην τηλεοραση να μη με πειθει με τιποτα!


Απορώ και εγώ Ευάννα μου..Αν και δεν θέλω να κρίνω τους ηθοποιύς σήμερα η Παπά δεν μου άρεσε καθόλου..Στο θέατρο ήταν εξαιρετική η ερμηνεία της..
Μπορεί να μου φταίει και ο ρόλος αλλά και πέρσι που τη συμπαθούσα υπήρχαν σκηνές που δεν μου άρεσε...
Σήμερα θεωρώ λιγη την ερμηνεία της σε σχέση με αυτό που είχα δει στη σκηνή...[/quote]

Απλά να σας θυμήσω ότι στη σειρά υπάρχει και σκηνοθέτης.Ότι της λένε κάνει.
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 18, 2010 8:40 pm

Ναι σε αυτο ενα δικιο το εχεις vagvard!Ισως να ειναι δικο του λαθος! ;/
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιουν 18, 2010 8:40 pm

Ezi_loukno έγραψε:Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά μετά τον Χατζηβασιλείου με το μαγνητοφωνάκι, σήμερα ήταν η δεύτερη "μπουκλοπεριοδεία" της σειράς... lol!
Γενικά όταν το επεισόδιο έχει περιοδεία κάποιου, βαριέμαι, κουράζομαι, πονάνε τα πόδια μου πώς το λένε; (ακόμα και η "καψουροπεριοδεία" του Λουκά στο παρελθόν με είχε κουράσει παρ'όλο που είμαι φάν...)

Σκέτο "καλό" το επεισόδιο απο μένα γιατί δεν μπορώ το επιτηδευμένο κλάμμα....

Πάντως η κα Παπά ήταν υπέροχη στην σκηνή με την Αντιγόνη Congrats

Η σκηνή Μελίτας-Εύας μου άρεσε επίσης πολύ και παραδέχτηκα την Εύαρα Cheer

Πάντως αν θέλετε να ξέρετε εγώ καταλαβαίνω απόλυτα την Μελίτα, συμπάσχω μαζί της... Πρέπει να είμαστε οι μοναδικές γυναίκες που τόσο εύκολα μπορούν να γίνουν ντίρλα και που μπορούν να τρακάρουν με το αυτοκίνητο σε ίσιο δρόμο 100 μέτρων gelio (ευτυχώς δεν έχω πάθει το δεύτερο και θα ξέρω να προσέχω πιά.... Razz )

Λουκανοράκια και κυρίως το παραμιλητό του Λουκά ήταν τέλειο.... inlove

Ο μπέμπης της Εύας τι μικροσκοπικό πλασματάκι που είναι; Λιώνω inlove


Για να σε προλάβω επειδή ξέρεις πολλές παροιμίες να σου πω μια που αποτελεί τίτλο του σημερινού επεισοδίου;
Αντί να τρίζει η άμαξα τρίζουν τα κατρακύλιαgelio
Άλλη δέχτηκε δολοφονικές απόπειρες άλλη σκούζειgelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιουν 18, 2010 8:46 pm

Α παιδιά ξέχασα να σας πω:

Σήμερα η Μελίτα έκανε αυτό που έκραζε.
Εκρινε κάποιον χωρίς να ακούσει τι έχει να τις πει.
Πριν λίγες μέρες είπε να κόψουν τον λαιμό τους οι φεγγαροπετρίτες γιατι δεν την ακούνε, και τώρα εμείς όοοοοολοι πρέπει να την λυπηθούμε γιατι κάνει το ίδιο.


Μαλιστα, σε αυτούς που έκανε οτι κάνει, τώρα κάνει και μια περιοδία Fskl Fskl Fskl



Α ναι, ξεχασα, συγχωρέστε την την καημενούλα ... Είναι η Μελίτα !!!
(Δεν ανηκει στην παρέα -> συμμορία )

Fskl
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Ιουν 18, 2010 8:47 pm

Clarabelle έγραψε:

Για να σε προλάβω επειδή ξέρεις πολλές παροιμίες να σου πω μια που αποτελεί τίτλο του σημερινού επεισοδίου;
Αντί να τρίζει η άμαξα τρίζουν τα κατρακύλιαgelio
Άλλη δέχτηκε δολοφονικές απόπειρες άλλη σκούζειgelio

Κοίτα που τη συγκεκριμένη παροιμία δε την ήξερα Congrats και ταιριάζει γάντι στο σημερινό επεισόδιο....
Εμ πώς αλλιώς θα μας δώσουνε σημασία τα μέλη της "συμμορίας" αμά δεν τρίξουμε...;;; Gum
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από irini Παρ Ιουν 18, 2010 9:00 pm

Clarabelle έγραψε:
Αρχίσαμε τα μονά ζυγά ένα υπέροχο επεισόδιο χθές ένα ανούσιο σήμερα
Σήμερα είδαμε
Απ τη μια τη Μελίτα που όσο απειλούσαν την Εύα να την καθαρίσουν ετοίμαζε ταξιδάκι αναψυχής και όταν σκέφτηκε οτι μπορεί μετά να είχε εκείνη σειρά θυμήθηκε και την Εύα.
(Εκτός απο εγωίστρια είναι και διπρόσωπη)
Απ την άλλη
Μια παρέα που ανησύχησε και τη λυπήθηκε. Ακόμη κι Εύα που της κατέστρεψε δυό φορές τη ζωή και που βρίσκεται σε πολύ χειρότερη θέση γιατί εκείνη δεν φαντάζεται πράγματα τα έχει ζήσει στο πετσί της προσπάθησε να την εμψυχώσει.
Αυτή είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας που αγαπήσαμε και γι αυτό η Μελίτα ΠΟΤΕ δεν μπορεί να ανήκει σ αυτή.


Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο συμφωνω μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!!Και για αλλη μια φορα ο Λουκας και η Νορα θα την βοηθησουν!!!!!!!!!!!
Η δυπλοπροσωπια της Μελιτας δεν εχει ορια!!!!!!!!!!!!Στην αναγκη θυμηθηκε να παει στο δικηγορικο ζευγος!!!Καλο θα της κανει η φυλακη,αλλα θα βγει δυστυχως!!!!!!!!!!!!!!!Μελιτα απο μενα παρε αυτα... Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 951465 Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 951465
Μελιτιασαμε σημερα ελεος...... Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 960514
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουν 18, 2010 9:01 pm

vagvard έγραψε:
Foulitsa έγραψε:[quote="evanna"

Η Παπα δεν μου αρεσε ερμηνευτικα εκτος απο τη σκηνη με την Αντιγονη αντε και καπως με την Ευα!Απορω ομως,επειδη την ειδα στο θεατρο,πως γινεται να ηταν τοσο εκπληκτικη στην παρασταση και στην τηλεοραση να μη με πειθει με τιποτα!


Απορώ και εγώ Ευάννα μου..Αν και δεν θέλω να κρίνω τους ηθοποιύς σήμερα η Παπά δεν μου άρεσε καθόλου..Στο θέατρο ήταν εξαιρετική η ερμηνεία της..
Μπορεί να μου φταίει και ο ρόλος αλλά και πέρσι που τη συμπαθούσα υπήρχαν σκηνές που δεν μου άρεσε...
Σήμερα θεωρώ λιγη την ερμηνεία της σε σχέση με αυτό που είχα δει στη σκηνή...

Απλά να σας θυμήσω ότι στη σειρά υπάρχει και σκηνοθέτης.Ότι της λένε κάνει.[/quote]


Για αυτό λέω τοι την έχουν χαντακώσει έτσι και αλλιώς την κοπέλα..
Και το ρόλο της καταστρέψανε..Μη συζητήσω το ενδυματολογικό....
Σε κάποια πράγμτα πάντως δεν είναι θέμα σκηνοθέτη..Εχει και εκείνη μερίδο..Τελοσπάντων μη βγω άλλο εκτός θέματο... emmm
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από dream_on Παρ Ιουν 18, 2010 9:06 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ... (πρώτη φορά)

Μελίτα - Παγκάκι: 1 - 0
Αυτή τη σκηνή (sorry κιόλας) αλλά τους πήρε πολλή ώρα να τη σκεφτούν; Τι να κάνει και η κα Παππά; Πώς να αποδώσεις τέτοιο σενάριο; Απορώ τι της είπαν. "Θέλουμε να κατεβάσεις 1-2 μπύρες και μετά να στουκάρεις στο ίσιωμα;"

Μάνος: Τα ήξερε όλα και δε μίλησε για να εκδικηθεί το Στέφανο. Κόντεψε να σκοτωθεί η Εύα κι αυτός έβαζε τις φωνές στο Λουκά γιατί δεν την πρόσεχε. Τι να πω. Μπράβο ρε φίλε!!! Είσαι και πολύ μάγκας! Αφού σκότωσε το Φώτη, σκότωνε παιδιά με τα εργοστάσια, πλάκωνε και τη Μελίτα και την Εύα, είπε τώρα που φεύγει να κάνει και το τελευταίο καλό. Πώς μπορεί ένας άνθρωπος που προκαλέι τόσο πόνο και να βγαίνει και από πάνω; Α ξάχασα, φτιάχνει καλά κολοκυθάκια. Αφήνει τόσους ανθρώπους στην άγνοιά τους να υποφέρουν, το χαίτεται και το παίζει και καλός πατέρας. Το παιδί του θα πάρει μια χαρά που φεύγει για πάντα ο πατέρας του... Και μετά φταίει η Μελίτα για τα προβλήματα της Νεφέλης.

Νταίζη - Μπέλλος: Λ-Υ-Π-Η-Θ-Ε-Ι-Τ-Ε Μ-Α-Σ !!!

Νόρα - Λουκάς: Τους γουστάρω με τρέλα από το πρώτο επείσόδιο και κάθε μέρα όλο και περισσότερο! Είμαι Λουκανορική, τι να κάνουμε! Αν θυμηθούν κι οι σεναριογράφοι ότι έχουν και δική τους ζωή τα παιδια, θα είναι πολύ καλύτερα. Είχαμε και αγκαλίτσα σήμερα. ΟΥΑΟΥ!

Στέφανος: Να δεις που στο τέλος θα το συμπαθήσω αυτόν. Ποιος να μου το 'λεγε. Στα προσεχώς είπε και τη Νταίζη αλεεινό πλάσμα, καλά το παέι. Ελπίζω να το συνεχίσει.

Νικόλας: Να σου ζήσει το αδελφάκι!!!

Υ.Γ. Sorry για το υφάκι αλλά τα πήρα στο κρανίο με το επεισόδιο αλλά και με τις εξελίξεις γενικότερα. Πολύ φοβάμαι ότι το χτεσινό επεισόδιο ήταν μια αναλαμπή μόνο και του χρόνου θα το μετατρέψουν το σήριαλ στα "Μυστικά της Νταίζης".

dream_on
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουν 18, 2010 9:09 pm

dream_on Καλώς ήλθες!!!!

Θα συμφωνησω εν μέρει στα του τρακαρίσματος..Τραγικό και γελοίο ταυτοχρόνως...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από vagvard Παρ Ιουν 18, 2010 9:13 pm

Foulitsa έγραψε:
vagvard έγραψε:
Foulitsa έγραψε:[quote="evanna"

Η Παπα δεν μου αρεσε ερμηνευτικα εκτος απο τη σκηνη με την Αντιγονη αντε και καπως με την Ευα!Απορω ομως,επειδη την ειδα στο θεατρο,πως γινεται να ηταν τοσο εκπληκτικη στην παρασταση και στην τηλεοραση να μη με πειθει με τιποτα!


Απορώ και εγώ Ευάννα μου..Αν και δεν θέλω να κρίνω τους ηθοποιύς σήμερα η Παπά δεν μου άρεσε καθόλου..Στο θέατρο ήταν εξαιρετική η ερμηνεία της..
Μπορεί να μου φταίει και ο ρόλος αλλά και πέρσι που τη συμπαθούσα υπήρχαν σκηνές που δεν μου άρεσε...
Σήμερα θεωρώ λιγη την ερμηνεία της σε σχέση με αυτό που είχα δει στη σκηνή...

Απλά να σας θυμήσω ότι στη σειρά υπάρχει και σκηνοθέτης.Ότι της λένε κάνει.


Για αυτό λέω τοι την έχουν χαντακώσει έτσι και αλλιώς την κοπέλα..
Και το ρόλο της καταστρέψανε..Μη συζητήσω το ενδυματολογικό....
Σε κάποια πράγμτα πάντως δεν είναι θέμα σκηνοθέτη..Εχει και εκείνη μερίδο..Τελοσπάντων μη βγω άλλο εκτός θέματο...

Κι εγώ δεν θέλω να βγαίνω εκτός θέματος,αλλά κάποια πράγματα δεν μπορείς να τα αφήνεις ασχολίαστα.Θέλω λοιπόν να σου πω ότι πιστεύω πως αν δεν έπειθε στη σκηνή.θα έπρεπε να την ξαναγυρίσουν κι αυτό είναι ευθύνη σκηνοθέτη.Τώρα θα μου πεις οικονομική κρίση...
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από vagvard Παρ Ιουν 18, 2010 9:16 pm

Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από dream_on Today at 9:06 pm
Νικόλας: Να σου ζήσει το αδελφάκι!!!

καλό...
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιουν 18, 2010 9:18 pm

Τιτλος: "Πεντε επεισοδια πριν το τελος...."


Κεφ. 1 "Η wanna be Αστερω!!!"
Σταση πρωτη!!! Η Αντιγονη... Δεν πηρε απαντηση που να την ικανοποιει η Μελιτα για να μην πω οτι εφυγε πεπεισμενη οτι ηταν οντως μερος ενος σχεδιου....
Σταση δευτερη!!! Η Νορα και ο Λουκας.... Απορια το 'χω πως μπορει εναν ανθρωπο απο εκει που τον εχεις Θεο να φτασεις σε σημειο να σου λεει καλημερα και να ψαχνεις να βρεις τον ηλιο.... Νομιζω εκαναν ακομη χειροτερη την κατασταση της Μελιτας απο οτι ηταν ηδη, δεν μπορουν να της πουν κατι παραπανω απο υποθεσεις που κανουν οι ιδιοι.... Η Μελιτα θελει την αληθεια αλλα ο μονος που μπορει να της την πει δεν ειναι πλεον αξιοπιστος....
Σταση τριτη!!! Η Ευα... Απορησα με την Μελιτα που πηγε στην Ευα, δεν ξερω γιατι αλλα μετα απο ολα οσα εχουν γινει δεν περιμενα να παει να την δει, χαρηκα παντως που η Ευα την δεχτηκε και την συμβουλεψε... : respect :
Σταση τερτατη!!! Η καντινα.... Drinks Για ονομα του Θεου, καντινα; Χαθηκε ενα μπαρακι; Ηπιε το βοσπορο και μετα ηθελε να οδηγησει... Που πας κοπελια... Ευθεια, ουτε που προσπαθησε να αποφυγει το εμποδιο -τον ανθρωπο εννοω- μου εμεινε παντως το ενοχο, απορρημενο υφος της Μελιτας οταν την συνελαβαν και κοιτουσε τον ανθρωπο που ειχε χτυπησει....


Κεφ. 2 "Οι γονεις σε δραση!"
Ο Ηλιας χανει τον γιο του πριν καν τον γνωρισει....
Ο Μανος πηγε στη Νεφελη, πεταξε την σποντα του στην Αμαλια και επαιξε με την μικρη για να νιωσει ασφαλεια...
Η Αμαλια και ο Πετρος εδωσαν ρεστα μεσα απο την αγωνια τους για την κορη τους, μοναδικοι και οι δυο!!!! : respect :
Η Ευα αγκαλια με το μικρουλη της ηταν τοσο μα τοσο γλυκια Love!
Ο Στεφανος πηγε να δει το γιο αλλα η Ευα δεν τον αφησε, ανακοινωνοντας του οτι θα υπερασπιστει το γιο της ακομη και με τη ζωη της..... Και απεξω βρηκε τον Μανο!!! : respect :


Κεφ. 3 "Τα τρια αδελφια!"
Σαν ονομα ταβερνας δεν ειναι αυτο;;; Τι να κανω λιγο το καρο τραπεζομαντηλο, λιγο το κρασακι παρασυρθηκα... emmm Μου αρεσε που ο Νικολας εβαλε στην ακρη τον υπνο του για να χαρει τον αδερφο του οσο τον εχει ακομη διπλα του.....


Κεφ. 4 "Ο Ερυθρος Σταυρος!"
Ελεγα να βαλω κουτσοι στραβοι στον Αγιο Παντελεημωνα αλλα μου φαινοταν λιγο μεγαλο για τιτλος.... Για αλλη μια φορα ακουσαμε την Νορα και το Λουκα να αναλυουν τα της διαθηκης, για αλλη μια φορα ειδαμε την Νορα και τον Λουκα να συντρεχουν τους φιλους τους -ναι βαζω και τη Μελιτα μεσα- και ειδαμε και σκηνουλες πιο χαλαρες.... Περιττο να πω οτι μου αρεσε τρελα η τελευταια σκηνη στον καναπε!!!! inlove


Κεφ. 5 "Στα καλυτερα θα σε παω!"
Να την παρεις να φυγετε μπορεις; Να εξαφανιστειτε να μην σας βλεπω, μπορεις;;;; Κανε κατι!!!!!!! Λοιπον σου εχω τον απολυτο προορισμο, πηγαινε την στο φεγγαρι, στα αστερια κυριολεκτω!!!!! ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ!!!! vomit vomit


Κεφ. 6 "Η υποθεση εκλεισε!"
Ο Σταυριδης στην αναλυση των κινητρων ενος φονου το μονο που καταδικασε με σθενος ηταν το χρημα....
Σπόιλερ:


Η συνεχεια στο επομενο....



Υ.Γ. 1 "Καλο" απο μενα γιατι με κρατησε μεχρι το τελος...
Υ.Γ. 2 Θελω κι εγω Λουκονορικη Μπεμπα!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την edem4ever στις Παρ Ιουν 18, 2010 9:20 pm, 1 φορά
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Ιουν 18, 2010 9:19 pm

irini έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Αρχίσαμε τα μονά ζυγά ένα υπέροχο επεισόδιο χθές ένα ανούσιο σήμερα
Σήμερα είδαμε
Απ τη μια τη Μελίτα που όσο απειλούσαν την Εύα να την καθαρίσουν ετοίμαζε ταξιδάκι αναψυχής και όταν σκέφτηκε οτι μπορεί μετά να είχε εκείνη σειρά θυμήθηκε και την Εύα.
(Εκτός απο εγωίστρια είναι και διπρόσωπη)
Απ την άλλη
Μια παρέα που ανησύχησε και τη λυπήθηκε. Ακόμη κι Εύα που της κατέστρεψε δυό φορές τη ζωή και που βρίσκεται σε πολύ χειρότερη θέση γιατί εκείνη δεν φαντάζεται πράγματα τα έχει ζήσει στο πετσί της προσπάθησε να την εμψυχώσει.
Αυτή είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας που αγαπήσαμε και γι αυτό η Μελίτα ΠΟΤΕ δεν μπορεί να ανήκει σ αυτή.


Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο συμφωνω μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!!Και για αλλη μια φορα ο Λουκας και η Νορα θα την βοηθησουν!!!!!!!!!!!
Η δυπλοπροσωπια της Μελιτας δεν εχει ορια!!!!!!!!!!!!Στην αναγκη θυμηθηκε να παει στο δικηγορικο ζευγος!!!Καλο θα της κανει η φυλακη,αλλα θα βγει δυστυχως!!!!!!!!!!!!!!!Μελιτα απο μενα παρε αυτα... Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 951465 Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 951465
Μελιτιασαμε σημερα ελεος...... Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 960514


ενώ η νόρα και ο λουκάς και ο μάνος τώρα θυμήθηκαν την καημένη τη μελίτα...θυμήθηκαν και να ανησυχήσουν...όταν ο μάνος την χτύπησε ήταν μια χαρά...όταν η νόρα και ο λουκάς το μόνο που έκαναν να πάρουν το μέρος της εύας χωρίς και να ακούσουν τη μελίτα και μάλιστα να την καταδικάσουν απλα επειδή έδωσε τροφή για σχόλια ήταν καλά...τώρα νοιάστηκαν....
εγώ αν και είμαι με τη μελίτα θεωρώ τραγικό της λάθος που πήγε και σε νόρα και σε λουκά και σε εύα....
το στέφανο δεν τον πάνε και όλα τα βλέπουν ύπο αυτό το πρίσμα...το μόνο που έκαναν ήταν τα πράγματα χειρότερα....

επειδή όλοι ξαφνικά νοίαστηκαν για τη μελίτα δε σημαίνει ότι θα αλλάξει και η άποψη που έχω διαμορφώσει για την παρέα και ειδικά για το μάνο....και μην βάζετε άλλο τη μελίτα να απευθύνεται σε αυτούς και ούτε την παρέα δήθεν να δείχνει ενδιαφέρον.....
η φιλία δεν φαίνεται από ένα μεμονωμένο γεγονός....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από dream_on Παρ Ιουν 18, 2010 9:25 pm

Ευχαριστώ πολύ vagvard και Foulitsa! Καλώς σας βρήκα!!!

dream_on
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010

Δημοσίευση από irini Παρ Ιουν 18, 2010 9:28 pm

anastasia20 έγραψε:
irini έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Αρχίσαμε τα μονά ζυγά ένα υπέροχο επεισόδιο χθές ένα ανούσιο σήμερα
Σήμερα είδαμε
Απ τη μια τη Μελίτα που όσο απειλούσαν την Εύα να την καθαρίσουν ετοίμαζε ταξιδάκι αναψυχής και όταν σκέφτηκε οτι μπορεί μετά να είχε εκείνη σειρά θυμήθηκε και την Εύα.
(Εκτός απο εγωίστρια είναι και διπρόσωπη)
Απ την άλλη
Μια παρέα που ανησύχησε και τη λυπήθηκε. Ακόμη κι Εύα που της κατέστρεψε δυό φορές τη ζωή και που βρίσκεται σε πολύ χειρότερη θέση γιατί εκείνη δεν φαντάζεται πράγματα τα έχει ζήσει στο πετσί της προσπάθησε να την εμψυχώσει.
Αυτή είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας που αγαπήσαμε και γι αυτό η Μελίτα ΠΟΤΕ δεν μπορεί να ανήκει σ αυτή.


Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο συμφωνω μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!!Και για αλλη μια φορα ο Λουκας και η Νορα θα την βοηθησουν!!!!!!!!!!!
Η δυπλοπροσωπια της Μελιτας δεν εχει ορια!!!!!!!!!!!!Στην αναγκη θυμηθηκε να παει στο δικηγορικο ζευγος!!!Καλο θα της κανει η φυλακη,αλλα θα βγει δυστυχως!!!!!!!!!!!!!!!Μελιτα απο μενα παρε αυτα... Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 951465 Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 951465
Μελιτιασαμε σημερα ελεος...... Επεισόδιο 391 - Ημερομηνία 18-06-2010 - Σελίδα 2 960514


ενώ η νόρα και ο λουκάς και ο μάνος τώρα θυμήθηκαν την καημένη τη μελίτα...θυμήθηκαν και να ανησυχήσουν...όταν ο μάνος την χτύπησε ήταν μια χαρά...όταν η νόρα και ο λουκάς το μόνο που έκαναν να πάρουν το μέρος της εύας χωρίς και να ακούσουν τη μελίτα και μάλιστα να την καταδικάσουν απλα επειδή έδωσε τροφή για σχόλια ήταν καλά...τώρα νοιάστηκαν....
εγώ αν και είμαι με τη μελίτα θεωρώ τραγικό της λάθος που πήγε και σε νόρα και σε λουκά και σε εύα....
το στέφανο δεν τον πάνε και όλα τα βλέπουν ύπο αυτό το πρίσμα...το μόνο που έκαναν ήταν τα πράγματα χειρότερα....

επειδή όλοι ξαφνικά νοίαστηκαν για τη μελίτα δε σημαίνει ότι θα αλλάξει και η άποψη που έχω διαμορφώσει για την παρέα και ειδικά για το μάνο....και μην βάζετε άλλο τη μελίτα να απευθύνεται σε αυτούς και ούτε την παρέα δήθεν να δείχνει ενδιαφέρον.....
η φιλία δεν φαίνεται από ένα μεμονωμένο γεγονός....


Εχεις δικιο επρεπε να την πεταξουν εξω οταν πηγε η Μελιτα να τους κλαφτει για χιλιοστη φορα!!!!Ουτε καν εχει ακουσει τον Στεφανο να της πει τα πραγματα απο την δικη του πλευρα και εχει αρχισει την κλαψα!!!!!Και πηγε στην Νορα και στον Λουκα που πριν λιγο καιρο ειχε πει οτι δεν θελει να τους βλεπει????Μια ζωη παρτακιας ειναι,υ Ευα και το παιδι του Στεφανου κινδυνευαν να πεθανουν και αυτη σχεδιαζε ταξιδι στο Παρισι!!!!!!Αυριο που παει η Νορα και ο Λουκας να την βοηθησουν κακως θα πανε θα επρεπε να την αφησουν στην φυλακη!!!!Πραγματικα η Μελιτα εχει τον χειροτερο χαρακτηρα!!!!
Τωρα που θα μπει και ο καινοριος ηθοποιος που θα ερωτευτει η Ευα τελειως τυχαια μετα θα τον ερωτευτει και η Μελιτα....
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης