Επεισόδιο 397-Ημερομηνία 27/6/2010

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397-Ημερομηνία 27/6/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 397-Ημερομηνία 27/6/2010

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:33 pm

Αν το επεισοδιο ειναι οπως το τρειλερ θα περασουμε πααααρα πολυ καλα!!!! Snif
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397-Ημερομηνία 27/6/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 397-Ημερομηνία 27/6/2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 10:48 pm

Ανατριχιασα με τις σκηνες παρεας και Μάνου-Εύας! Love!

Επεισόδιο 397-Ημερομηνία 27/6/2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από manthaki-loukanoraki Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 10:58 pm

Παιδια κατι μου λεει πως θα πρεπει να αρχισουμε τα χαρτομαντυλα και την Κυριακη φερ'τε ολο το πακετο....ηταν τοσο μα τοσο συγκινητικη η σκηνη στο τρειλερ με τη βροχη που χορευαν που ακομα και τωρα κλαιω Snif Snif Snif ..!
manthaki-loukanoraki
manthaki-loukanoraki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο τρελοκοσμο Νορας και Λουκα!!!
Ασχολίες : Βλεπω τα ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και αυτο φτανει.

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 11:51 pm

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 11:55 pm

εχω μεινει τωρα το ειδα τρειλερ ... Faint Faint Faint
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από soso Την / Το Σαβ Ιουν 26, 2010 12:10 am

Σέυχαριστούμε πάρα πολύ! Palamakia
Καταπληκτικο!
Η σκηνή στη βροχή;; Wow
Ή φωνή του Σταυρου;; Wow
Το βλέμμα στο τέλος της Ξυλά;; Wow
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Σαβ Ιουν 26, 2010 12:22 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Δεν το πιστεύω! Όλη η παρέα χορεύει στην βροχή!!! Τι απίστυετες σκηνές????????? ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!
Και εγω εκει σταθηκα!!!Φοβερη σκηνη!!!!!!!!! inlove inlove
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Σαβ Ιουν 26, 2010 2:47 am

Καλε συγκλονιστικο Τρειλερ Wow
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Vasouli Την / Το Σαβ Ιουν 26, 2010 3:40 am

Φοβερο το τρειλερ! Η παρεα στη βροχη, οι κραυγες του Σταυρου με κανουν να ανατριχιαζω!! Το εχω δει 20 φορες! Ανυπομονω να δω την τηλεταινια!!!
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από silia Την / Το Σαβ Ιουν 26, 2010 4:25 pm

παιδια εγω φοβαμαι να δω το επεισοδιο...θα πεσει πολυ κλαμα για τηνν παρεα. δεν θελω να ειναι το τελευταιο(της σεζον βεβαια)......
silia
silia

Θηλυκό Τόπος : στην αμμουδια...κατω απο τη σελήνη...με μια φεγγγαροπετρα στο χερι

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Σαβ Ιουν 26, 2010 5:13 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Δεν το πιστεύω! Όλη η παρέα χορεύει στην βροχή!!! Τι απίστυετες σκηνές????????? !!! ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Και εγω εκει σταθηκα!!!Φοβερη σκηνη!!!!!!!!! inlove inlove
kai egw ekei Faint Faint Faint Wow Wow
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Δημοσίευση από Dioni Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 2:26 pm

Ρε παιδιά έχω μια απορία..Η Νταίζη δεν ήξερε ότι είναι παιδί του Λύτρα και της Αντιγόνης..ίσως να είχε ψάξει μόνη της στοιχεία και πληροφορίες και να νόμιζε ότι είναι παιδί της Καρτάλως και του Λαζαριδη(άλλωστε γι'αυτό και η προθυμία για τις απόπειρες της Εύας)..ίσως πίστευε ότι έχει κι αυτή μερίδιο στην κληρονομιά..Δεν ξερώ αλλά εμένα έτσι μου βγηκε όταν είδα την έκπληξη της Νταίζης στο τρέιλερ..
Dioni
Dioni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε μια γκαρσονιέρα με τον Νικόλααα μου <3<3<3

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 2:35 pm

Dioni έγραψε:Ρε παιδιά έχω μια απορία..Η Νταίζη δεν ήξερε ότι είναι παιδί του Λύτρα και της Αντιγόνης..ίσως να είχε ψάξει μόνη της στοιχεία και πληροφορίες και να νόμιζε ότι είναι παιδί της Καρτάλως και του Λαζαριδη(άλλωστε γι'αυτό και η προθυμία για τις απόπειρες της Εύας)..ίσως πίστευε ότι έχει κι αυτή μερίδιο στην κληρονομιά..Δεν ξερώ αλλά εμένα έτσι μου βγηκε όταν είδα την έκπληξη της Νταίζης στο τρέιλερ..

Κι εγω αυτο καταλαβα, οτι δεν ηξερε...
Λες δηλαδη να εμαθε οτι μανα της ειναι η Αντιγονη και να υπεθεσε οτι πατερας της ηταν ο Λαζαριδης;; Πιθανον γι' αυτο και να διεκδικει "οσα της ανηκουν"
Απο την αλλη μπορει να καταλαβαμε λαθος και ο διαλογος να ειναι διαφορετικος στο επεισοδιο απο το τρειλερ..
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 4:02 pm

edem4ever έγραψε:
Dioni έγραψε:Ρε παιδιά έχω μια απορία..Η Νταίζη δεν ήξερε ότι είναι παιδί του Λύτρα και της Αντιγόνης..ίσως να είχε ψάξει μόνη της στοιχεία και πληροφορίες και να νόμιζε ότι είναι παιδί της Καρτάλως και του Λαζαριδη(άλλωστε γι'αυτό και η προθυμία για τις απόπειρες της Εύας)..ίσως πίστευε ότι έχει κι αυτή μερίδιο στην κληρονομιά..Δεν ξερώ αλλά εμένα έτσι μου βγηκε όταν είδα την έκπληξη της Νταίζης στο τρέιλερ..

Λες δηλαδη να εμαθε οτι μανα της ειναι η Αντιγονη και να υπεθεσε οτι πατερας της ηταν ο Λαζαριδης;; Πιθανον γι' αυτο και να διεκδικει "οσα της ανηκουν"
Απο την αλλη μπορει να καταλαβαμε λαθος και ο διαλογος να ειναι διαφορετικος στο επεισοδιο απο το τρειλερ..
Ακομα και ετσι να ειναι βρε παιδια,υπαρχει περιπτωση η Νταιζη να μετανιωσει για το οτι πηγε να σκοτωσει μια αθωα γυναικα με ενα μωρο στην κοιλια??????Δεν το νομιζω................
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 4:36 pm

κι εγω εμεινα με το βλεμμα της Ξυλαα.....ποσο μου αρεσουν τα ματια της...
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από silia Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 6:38 pm

Grrr δε παλευεται αυτη η αναμονη.......ποσο ακομα να περιμενω μεχρι τις εννεα?
silia
silia

Θηλυκό Τόπος : στην αμμουδια...κατω απο τη σελήνη...με μια φεγγγαροπετρα στο χερι

Δημοσίευση από Dioni Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 8:09 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Ακομα και ετσι να ειναι βρε παιδια,υπαρχει περιπτωση η Νταιζη να μετανιωσει για το οτι πηγε να σκοτωσει μια αθωα γυναικα με ενα μωρο στην κοιλια??????Δεν το νομιζω................

όχι καλέ..είναι ασυγχώρητη για όσα εχει κάνει και στην Εύα και στον Λουκά και στον Οδυσσέα,απλά λέω ότι ίσως πίστευε πως αν "έτρωγε" την Εύα,τα λεφτα θα πηγαιναν σε αυτη και στο Λαζαριδέικο(μιας και αποδείχθηκε ότι έχουν συγγένεια)..Και τώρα που έμαθε ότι είναι παιδί του Λύτρα να μας το παίζει μετανιωμένη και Καλή Σαμαρείτισα..τι να πω? υπομονή!! Θα δούμε τι θα δούμε σε 1 ωρίτσα περιπου Wink
Dioni
Dioni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε μια γκαρσονιέρα με τον Νικόλααα μου <3<3<3

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης