Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap11%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap14%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap25%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 25% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap22%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 22% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap14%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap13%Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]

Σύνολο Ψήφων : 63

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 3:57 pm

vagvard έγραψε:
sifantid έγραψε:
Mik έγραψε:
LIBRA έγραψε:

Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΠΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΕΛΠΙΔΑ!!!ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ!!!
Impatient

Η Ελπίδα είναι στην ζωή της άλλης Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Lol Και η γιαγιά της είναι στην εντατική Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Lol Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Lol

Σε εμάς, έχει πεθάνει ήδη !! Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 397896
Τι συνειρμός Θεέ μου! gelio

Οι συμπτώσεις της ζωής?Ή του καναλιού να πω εγώ...

και ο Στεφανος τι θα κανει?????? με ποια θα μεινει τοσες εχει scratch Μελιτα Ευα Ξενια Ελπιδα.......... gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Empty Απ: Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 3:58 pm

vagvard έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
vagvard έγραψε:
almaresi έγραψε:
Mik έγραψε:Tελειος ο σχολιασμός σου υποθετάκι μου!!!!!

Εχω να κάνω δυο δηλώσεις

1) Τα sony ericsson (που έχει ο Λουκας) δεν έχουν αναφορά. Ερχεται μια ειδοποιηση όταν το διαβάζει, που απαξ και πατήσει Οκ, μετά σβήνει.
Βέβαια στα σταλθέντα φαίνεται ένα τικ ✔ , αλλα πουθενά δεν λέει ''παραδόθηκε''.

Αυτό είναι στα Νόκια

2) Καλά, αποθηκευμένη ''Νόρα'' την έχει ? Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 121861 Απαιτώ ''κουφετάκι μου''
Ααααα, έκανα κι εγώ κάποιες σκέψεις για το επεισόδιο...
(1) Στο καρταλόσπιτο υπάρχουν τουλάχιστον 8 καναπέδες στο... σαλόνι να το πω? Καρέκλες δεν θυμάμαι...
(2) Τα Λουκανοράκια δεν έχουν υπολογιστή στο γραφείο? Θυμάμαι έναν φορητό κάποτε...

Μπορεί να έχουν σε κάποιο άλλο δωμάτιο.

Β ασικά αν λέτε για τις καρέκλες να σας διαφωτίσω.

Το σαλόνι έχει καναπέδες και πολυθρόνες.

Η κουζίνα έχει τον πάγκο τον τετράγωνο και καρέκλες έχει μόνο στην τραπεζαρία πουθενά αλλου. (αυτό δεν εννοούσατε?)

Για τον υπολογιστή έλεγα εγώ.

Mισό γιατί μπερδεύτηκα τότε, σε κάποιο άλλο δωμάτιο του γραφείου εννοείς? Επειδή έχω την αίσθηση ότι αυτό έιναι όλο κι όλο το γραφείο, αυτό που βλέπουμε .

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 3:58 pm

Mik έγραψε:
sifantid έγραψε:
Mik έγραψε:
LIBRA έγραψε:

Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΠΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΕΛΠΙΔΑ!!!ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ!!!
Impatient

Η Ελπίδα είναι στην ζωή της άλλης Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Lol Και η γιαγιά της είναι στην εντατική Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Lol Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Lol

Σε εμάς, έχει πεθάνει ήδη !! Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 397896
Τι συνειρμός Θεέ μου! gelio

Αν δεν αξίζει το επεισόδιο Σοφία μου, τι να κάνεις, το ρίχνεις στην σαχλαμάρα !! Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 397896

ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΠΕΣΤΟ!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΣΤΗ ΠΛΑΚΑ!!! gelio
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από vagvard Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:01 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
vagvard έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
vagvard έγραψε:
almaresi έγραψε:
Mik έγραψε:Tελειος ο σχολιασμός σου υποθετάκι μου!!!!!

Εχω να κάνω δυο δηλώσεις

1) Τα sony ericsson (που έχει ο Λουκας) δεν έχουν αναφορά. Ερχεται μια ειδοποιηση όταν το διαβάζει, που απαξ και πατήσει Οκ, μετά σβήνει.
Βέβαια στα σταλθέντα φαίνεται ένα τικ ✔ , αλλα πουθενά δεν λέει ''παραδόθηκε''.

Αυτό είναι στα Νόκια

2) Καλά, αποθηκευμένη ''Νόρα'' την έχει ? Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 121861 Απαιτώ ''κουφετάκι μου''
Ααααα, έκανα κι εγώ κάποιες σκέψεις για το επεισόδιο...
(1) Στο καρταλόσπιτο υπάρχουν τουλάχιστον 8 καναπέδες στο... σαλόνι να το πω? Καρέκλες δεν θυμάμαι...
(2) Τα Λουκανοράκια δεν έχουν υπολογιστή στο γραφείο? Θυμάμαι έναν φορητό κάποτε...

Μπορεί να έχουν σε κάποιο άλλο δωμάτιο.

Β ασικά αν λέτε για τις καρέκλες να σας διαφωτίσω.

Το σαλόνι έχει καναπέδες και πολυθρόνες.

Η κουζίνα έχει τον πάγκο τον τετράγωνο και καρέκλες έχει μόνο στην τραπεζαρία πουθενά αλλου. (αυτό δεν εννοούσατε?)

Για τον υπολογιστή έλεγα εγώ.

Mισό γιατί μπερδεύτηκα τότε, σε κάποιο άλλο δωμάτιο του γραφείου εννοείς? Επειδή έχω την αίσθηση ότι αυτό έιναι όλο κι όλο το γραφείο, αυτό που βλέπουμε .

Στο γραφείο φαίνεται σαν να υπάρχουν κα άλλα δωμάτια.
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:05 pm

Eγώ κορίτσια άλλη μια πόρτα έχω δει που λογικά είναι η τουαλέτα, κανένα άλλο δωμάτιο δεν έχει ....

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:06 pm

Μα τότε με το Λουκά η Νόρα είχε πάει στην τουαλέτα του μεγάρου, αρα τουαλετα δεν έχει το γραφειο. Η αλλη πόρτα που λέτε που είναι?? scratch

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:09 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μα τότε με το Λουκά η Νόρα είχε πάει στην τουαλέτα του μεγάρου, αρα τουαλετα δεν έχει το γραφειο. Η αλλη πόρτα που λέτε που είναι?? scratch
δεν νομίζω ότι έχει πόρτα.. βασικά είναι ο διάρδομος..... scratch
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από vagvard Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:10 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μα τότε με το Λουκά η Νόρα είχε πάει στην τουαλέτα του μεγάρου, αρα τουαλετα δεν έχει το γραφειο. Η αλλη πόρτα που λέτε που είναι?? scratch

Μπορεί και να έχει μόνο διάδρομο,αν και νομίζω ότι έχω δει δωμάτιο απέναντι από την πόρτα ακριβώς.Αλλά αν έχει μόνο διάδρομο,τότε γιατί κάθε φορά που φεύγουν κλειδώνουν την πόρτα?Για εξώπορτα πάντως δεν μοιάζει,περισσότερο για πόρτα δωματίου.
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:15 pm

giouli_edem έγραψε:Eγώ κορίτσια άλλη μια πόρτα έχω δει που λογικά είναι η τουαλέτα, κανένα άλλο δωμάτιο δεν έχει ....
Kαλέ τι λέμε τώρα; Εδώ τουαλέτα δεν έχει το σπίτι, το γραφείο θα έχει; lol! Τι πολυτέλειες είναι αυτές; gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:16 pm

vagvard έγραψε:

Μπορεί και να έχει μόνο διάδρομο,αν και νομίζω ότι έχω δει δωμάτιο απέναντι από την πόρτα ακριβώς.Αλλά αν έχει μόνο διάδρομο,τότε γιατί κάθε φορά που φεύγουν κλειδώνουν την πόρτα?Για εξώπορτα πάντως δεν μοιάζει,περισσότερο για πόρτα δωματίου.

Και ναι, είμαστε παντελώς εκτός σχολιασμού !!! lol!

Εγώ έχω δει πόρτα έτσι όπως πάνε να ξεκλειδώσουν και εμάς μας τους δείχνουν μέσα από το γραφείο με την κάμερα, στα δεξιά τα δικά τους - αριστερά δικά μας όπως βλέπουμε .
Δηλαδή, όπως μπαίνουν από την έξω έξω πόρτα ακριβώς απέναντι στο τέλος του διαδρόμου .

Σας φώτισα ή σας μπέρδεψα ?? lol!

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από vagvard Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:25 pm

Λοιπόν,είδα μια σκηνή απόχθες και είδα ότι έξω από το κλασικό δωμάτιο υπάρχουν κόκκινες πολυθρόνες ή κόκκινος καναπές και παράθυρα με θέα.Δεξιά υπάρχει μια αλουμινένια ή γκρι ντουλάπα και η εξώπορτα.Άρα την πόρτα του δωματίου γιατί την κλειδώνουν κάθε φορά?
Υ.Γ. Για αριστερά δεν έβγαλα άκρη,μη ρωτήσετε.
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:31 pm

vagvard έγραψε:Λοιπόν,είδα μια σκηνή απόχθες και είδα ότι έξω από το κλασικό δωμάτιο υπάρχουν κόκκινες πολυθρόνες ή κόκκινος καναπές και παράθυρα με θέα.Δεξιά υπάρχει μια αλουμινένια ή γκρι ντουλάπα και η εξώπορτα.Άρα την πόρτα του δωματίου γιατί την κλειδώνουν κάθε φορά?

Απλώς μάλλον αφήνουν ανοιχτη την πόρτα ώστε να μπορεί ο πελάτης να μπει και να καθήσει ενώ κλείνουν την εσωτερική που πάει στο γραφείο, λογικό μου φαίνεται.. κάπως.....

το ζουμι είναι ότι δεν έχουν υπολογιστή! Τον τσέπωσε κι αυτόν η Νταιζάρα μάλλον! χαχα

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από vagvard Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:36 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
vagvard έγραψε:Λοιπόν,είδα μια σκηνή απόχθες και είδα ότι έξω από το κλασικό δωμάτιο υπάρχουν κόκκινες πολυθρόνες ή κόκκινος καναπές και παράθυρα με θέα.Δεξιά υπάρχει μια αλουμινένια ή γκρι ντουλάπα και η εξώπορτα.Άρα την πόρτα του δωματίου γιατί την κλειδώνουν κάθε φορά?

Απλώς μάλλον αφήνουν ανοιχτη την πόρτα ώστε να μπορεί ο πελάτης να μπει και να καθήσει ενώ κλείνουν την εσωτερική που πάει στο γραφείο, λογικό μου φαίνεται.. κάπως.....

το ζουμι είναι ότι δεν έχουν υπολογιστή! Τον τσέπωσε κι αυτόν η Νταιζάρα μάλλον! χαχα

Μάλλον θα έμεινε στο σπίτι του Λουκά και στις μέρες μας που να αγοράζεις καινούριο...
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:40 pm

Ας σχολιάσω και εγώ...

Ενα επεισόδιο που το μόνο που με κράτησε είναι το αντίο του πιο προσφατα προστιθέμενου ηθοποιού..Τυχαίο?? δεν νομίζω... Κάποιος φταίει μάλλον.. Υπέροχος ο Ζουγανέλης στην αποχωρηση του,εβγαλε τόσο συναίσθημα σε όλες τους οι σκηνές..Και αφου ξέρω και τη συνέχεια έιμαι με την τρίχα κάγεκελο.. Ειδικά το ποτήρι για αυτόν και την Ανθή του με έστειλε..Κρίμα που δεν τον απολαύσουμε τρίτη χρονία..Θα είχε ένα ενδιαφέρον γιατί απο εξελίξεις πήξαμε....

Κρατάω απο την πρώτη σκηνή το οτι πάλι ακουστηκε οτι η Μελίτα είναι ηλίθια... Κάποιος αποκτά αυτογνωσία για την κατρακύλα των ηρώων...

Μελίτα-Στεφανος: παραδόξως η σκηνή μου άρεσε..Η τουλάχιστον δεν ήθελα να αλλάξω κανάλι ουτε να σηκωθώ απο τον καναπέ ουτε να κάνω τσιγάρο..Δεν καθηλώθηκα κιολας αλλα απο τις εμετικές γλύκες καλύτερο αυτό...Παιδιά μην πλακώνεστε πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι τα νευρα θα μας σπάτε...Clarabelle η συγκριση είναι αναποφευκτη.. Μίλαμε για έτη φωτός απόσταση...
Η κατσαρή μουχρίτσα επιτέλους βροντοφώναξε οτι τα έγραψε όλα για το μεγάλο έρωτα,ακόμα και το παιδί της..Οχι γιατί το έχουμε εξαντλήσει το θέμα,μάλλον και οι σεναριογραφοι κάπως έτσι το βλέπουν...

Πέτρος-Αμαλία: Ευτυχώς που υπάρχουν μεγάλα ταλέντα ακόμα σε αυτή τη σειρα.. Απολαυσαμε μια σκηνή γλυκόπικρη με τις ατάκες της, με τη θύμηση του Φιλιπου που τον ξεγράψανε ξαφνικα και με το χαμένο όνειρο του Ρούσσου να κάνει ένα ταξίδι σε όλο τον κόσμο..Μόνο που αυτη τη φορά θέλει να πάρει και την Αμαλία μαζί..inlove
Μπορεί κανείς να τους φανταστεί χωρια..?Δεν γίνεται.. Η Αμαλιτσα βεβαια το χαβά της..Εχουν τόσα κενά να καλύψουν και αυτη ασχολείται με τα λεφτά.. Στο άμεσο μέλλον προβλέπεται μια κόρη ακι μια εγγονή κομμάτια κει η Αμαλία αναρωτιέται τι θα κάνει η Ευα και η Αντιγόνη με την περιουσία.. Ελεος...

Μάνος-Λουκά;-Νόρα: Βαρέθηκα σε κάθε σκηνή να κατηγορούν το Μάνο..Βαρεθηκα να τον λένε λαμόγιο και ας είναι..Αγαπητοί πάρτε το χαμπάρι το Μάνο τον αγαπήσαμε οπως τον γνωρίσαμε, και οχι το Βασιλάκη Καιλα διασταρυρωμενο με το Μαμαλάκη που μας πασάρατε φετος..Ειδατε οτι δεν πέρασε και προσπαθείτε να μας φέρετε ενα Μάνο που δεν θυμίζει σε τίποτα το παλίο αλλά έχει τα βασικά..Λαμόγιο, Φιλόδοξος, σκληρός και αδίστακτος..κούνια που σας κούναγε..Αλλο θέλουμε να δούμε αλλά μπα...

Αστυνόμος-Παναγιώτης: Ομορφη σκηνή με το Ζουγανέλη να δίνει ρέστα και τον βοηθό που τον είχα παρεξηγήσει να συγκινείται.. Πιο πολύ αξία έδωσαν σε αυτόν τον ήρωα απο οτι στον περσινό τους πρωταγωνιστή..Αυτός τουλάχιστον δεν αφηνει ανοιχτόυς λογαριασμούς ουτε τρυπες φευγωντας.. Λάτρεψα τις ατάκες του Σταυρίδη καθώς και την επιμονή στην αθρωπινη πλευρά.. Και τον διακαιολογώ.. Με την τυφλή επιμονή σε σταθερές χάνεις την ουσία των πραγμάτων και τον εαυτό σου στο τέλος.. Για μένα βγαίνει νικητης απο την εσωτερική μάχη παρ'ολο που η εξέλιξη δεν μου άρεσε..Τουλάχιστον κλείνει τον κυκλο του...

Αντιγόνη-Στεφανος: Καλάααα... το άκουσα και αυτό... Ο Λύτρας και ο Ρόυσσος φταίνει για όλα???? Ε δεν το πιστευω... Sleep Στεφανε ψάξτο και παράτα μας!

Λουκάς-Ευα: Εκλεψε την παράσταση το Αγγελούδι..Δεν εχω κάτι άλλο να πώ...

Στέφανος-Χρηστος: Εδω πιάνω άλλη μια μάχη.. Ο Χρηστος παρ'ολο που δεν του το επιτρέπει η ηθική του όσον αφορά την Ευα και το Στεφανο ακολουθεί πιστά τις εντολές της Αντιγόνης και δεν μιλάει... Πόσο δύσκολο μπορεί να του είναι όλο αυτό??? Μου αρέσει η ρόλος του Χρηστου στην υπόθεση..Βεβαια βαριέμεια τις εκλάμψεις του Στεφανου που τις τρωει πιο αργά και απο την καθυστέρηση..Μεχρι να φτάσει στο τέρμα της ιστορίας θα χει περασει και η τρίτη και μην πώ και τλέταρη σεζόν....

Αμαλια-Στεφανος: Και εδώ αναποφευκτη η σύκγριση..Λατρευω τις σκηνές Μάνου Αμαλίας και δυστηχώς δεν μου το βγαζουν αυτοι οι δυο μαζί... Γιατί μας δίνεις ελπίδες αγόρι μου οτι θα χωρίσετε??? Αν κόψετε τα σφουγγαρίσματα του χρόνοιυ πάει και η μερίδα των τηλεθεατων που παρακολουθει τη σειρά για τον απόλυτο.. Οι υπόλοιποι θα την έχουμε ήδη κάνει...

Λουκάς-Νταίζη: Πόσες φορές να το πώ??? Δεν με συγκινεί το δράμα του κόμη Δρακουλα πως το λένε?? Η γυναίκα είναι φονικός συνδιασμός..

Σπόιλερ:
Με μπαμπά Λυτρα και μαμά Αντιγόνη τι να περιμένει κανείς..

Με κουράζουν οι απειλές της,με κουράζει γενικά οι ίδια και το ανυπαρκτο δράμα της που δεν προκειται να κατονησω ποτε... Με κουράζει που προσπαθούν να μας την παρουσιάσουν σαν την αδικημένη μάνα που θυσιάστηκε για το παιδί της..Δεν είμαστε ηλίθιοι ξερουμε να κρίνουμε....Τι περιμένετε να ταυτιστούμε εμ αυτην τηνν ηρωιδα?? Να βουτηξουμε παο ένα καλάσνικοφ και να καθαρίσουμε κόσμο που δείνει πιο ευτυχισμένος απο μας??.. Εγω αυτη τη λογική δνε την πιάνω...

Λουκάς-Νόρα-παρεμβολές: Είναι δυνατόν??? Να μας δίνετε ψίχουλα για να μην γκρινιάζουμε και να μειώνετε ετσι αυτό το ζευγάρι??? Η Δαφνη μιλάει σοβαρα και η Νόρα χαζογελάει σαν 15χρονο.. Δεν θέλω να το βλέπω αυτό απο ενα ζευγάρι πιου μέχρι σήμερα εφτασε τη σειρά εκει που είναι ..Με κατι πιο σημαντικό δεν έχουν να ασχοληθούν??? Μια συζητηση που δεν έγινε ποτέ???Ενα παιδί που θα γιατρέψει τις πληγες της Νόρας που της περάσατε στο ντούκου???? Θέλω ουσιαστικές σκηνές, αυτοι οι δύο δεν είναι η Νόρα και ο Λουκάς που γνωρίσαμε...

Νταίζη-Μπέλλος: Αυτό που ο Μπέλλος μέσα στην παρανοια βγάζει λογικά συμπεράσματα μπορεί αν με στείλει.. Τροφοδοτήστε και άλλο την απογοητευση μας.. Αν η Εδεμ καταληξει στην οχιά θα κάψω την τηλεόραση.. Ηδη μου βεβήλωσε το χωρο με τις τσαχπινιές της και τον ξερατοέρωτα.. Αφηστε κάτι να θυμζει τα Μυστικα της Εδεμ, ναιι τη σειρά που γξεκλίνησε πριν δύο χρόνια και εμεις προσδοκούσαμε οτι θα μας χαρίσει μεγάλες στιγμές..Αυτη...

Μελίτα-Αμαλία: Και έλεγα τι μου θυμίζει τι μου θυμίζει??? Καλέ, πέρσι τέτοιες μέρες δεν κλαψουριζε η Μελίτα για το μεγάλοι έρωτα νούνερο 1 και η μανούλα φοβόταν μην την τουμπάρει??? Ιδιο σκηνικό,ιδιες ατάκες και η Μελιτα στην ίδια θέση να κλαψουρίζει γαι άλλον έρωτα..Απολυτο αυτη τη φορά..Τουλάχιστον ας πανε για κανα καφε εξω να αλλάξουνε σκηνικό, βαρεθηκα τη μίρλα στο Μελιτοσπιτο.. Αν ο καναπές είχε στομα θα είχε ουρλιαξει..Αλλά ξέχασα ένεκα οικονομικής κρίσης την Αγγελική τη σχολάσαμ..Τωρα που χασαμε το ενδιαφερον για σφουγγάρισμα θα ασχοληθούμε και με τη Νεφέλη..
Κρατάω οτι και ο Στεφανος είναι ηλίθιος... Τωρα μας το λέτε..?τωρα το καταλάβαμε και μεις, χαιρω πολύ...

Οτι άξιζε ήταν η σκηνή της Νόρας και του Λουκά που στροφαρανε και μου θυμισανε τα παλια..Αν δεν ήξερα βεβαια θα χα συγκλονιστει απο τις εξελίξεις αλλά τελοσπάντων.. Επισης ο επίλογος του Σταυριδη.. Η τελέταια πράξη του δραματος οπως μας είπε γράφεται με τους δικούς του όρους.. Θέλει να δώσει ένα τέλος σε μια ιστορία που ξεκινησε η Αντιγόνη και να είναι ξεκάθαρος και με τον ευατό του αλλά και μαζί της.. Να ξέρει ακριβώς τι κακό έχει κάνει αυτη η γυναικα... Φυσικά και η σκηνή ηταν πολύ όνορφη υποκριτικά..Σκεφτομαι απλά πόσο θα χα κολλησει τη μυτη μου στην τηλεοραση αν δεν είχαν διαρευσει τα πάντα.. ΘΑ ήταν ΕΞΕΛΙΞΗ όχι αναμενόμενο...
Οσο συγκρίνω την περσινή αγωνία για το φινάλε με το φετινό αχταρμα τόσο περισσότερο δαιμονίζομαι... Ανμένω μόω να δώ πως θα κλείσει η ιστορια της παρεάς, τις τελευταιες τους σκηνές μαζί για να πώ οτι το κεφάλαιο έκλεισε.. Κρίμα πραγματικά...

Φυσικά και ψηφισα άσχημο.. Ακόμα ψάχω τα Μυστκα που ξεκινησα να βλπεω κάπου εκεί στο daily fix... Μάλλον θα περιμένω για πολύ...

ΥΓ1 Αλλάξανε γόβες στη Νόρα??? Απο όλα όσα ζητησαμε αυτό βρηκαν να κάνουν???? Ας έβλεπα ουσιαστικες σκηνες και ας κοιμοταν αν ηθελε με τα ρημαδοπαπουτσα..
ΥΓ2 Αναμένω σκηνή Μελίτας Μάνου...
ΥΓ3. Καλά τα λεέι ο Ρούσσος στα προσεχώς..Ολοι με όλους.. Ενα μεγάλο μπ....ο γ ίναμε λέω εγώ..Παλι καλά που το καταλάβατε..Η συνειδητοποίηση είναι μια καλη αρχη...

Αυτα απο μενα..Τα γνωστα oscar στα γνωστα σεντονάκια!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:48 pm

sifantid έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Eγώ κορίτσια άλλη μια πόρτα έχω δει που λογικά είναι η τουαλέτα, κανένα άλλο δωμάτιο δεν έχει ....
Kαλέ τι λέμε τώρα; Εδώ τουαλέτα δεν έχει το σπίτι, το γραφείο θα έχει; lol! Τι πολυτέλειες είναι αυτές; gelio

To σπίτι έχει τουαλέτα! Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Lol

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από vagvard Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:51 pm

Mik έγραψε:
sifantid έγραψε:

Έτσι μας λένε αλλά το έχουμε δει?Δεν το έχουμε δει..Τους είχε βαρέσει η οικονομική κρίση από πέρυσι φαίνεται...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την vagvard στις Τετ Ιουν 23, 2010 4:53 pm, 2 φορές συνολικά
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:52 pm

Το μόνο που θα κρατήσω από το σημερινό επεισόδιο, ειλικρινά, γιατί κατά γενική ομολογία ήταν μια απ'τα ίδια, είναι όταν ο Σταυρίδης λέει: "αρκεί μετά (απ'το ποτό) μη πιάσετε τιμόνι" και η Νόρα απαντά: "Μην ανησυχείτε, εμείς δεν είμαστε και τόσο ηλίθιοι!" Palamakia Palamakia Μπηχτήηηηη!! Tongue Tongue Για ποιον χτυπάει η καμπάνα, οεο;;; slap slap emmm
Αυτό πάντως που όλοι πια είναι σίγουροι ότι ο Στέφανος τα ήξερε όλα, με τρελαίνει... Αλλά θα μου πεις, που να φανταστούν για τι χαϊβάνι πρόκειται! Και η Μελίτα τον λάτρευε, τον εμπιστευόταν τυφλά και μπλα μπλα και τώρα;;; Πού είναι ΟΛΗ αυτή η εμπιστοσύνη;; Έτσι γρήγορα και αβίαστα εξανεμίστηκε;; Ή μήπως η κοπελιά αγαπάει λιγουλάκι ρηχά και πρόχειρα...;;; :?: Η Νόρα και ο Λουκάς για ακόμη μια φορά απέδειξαν τι τζιμάνια είναι, με το συνειρμό για τη Καλφοπούλου! Αν δεν είχαν και αυτούς......
Αααα και η Νταιζάρα ας χαλαρώσει λίγο, που μας βγήκε η ευαίσθητη και ταλαιπωρημένη ψυχή! Μ'αρέσει που τα λέει και τα πιστεύει κιόλας! gelio
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:55 pm

manos 4 ever!! έγραψε:Το μόνο που θα κρατήσω από το σημερινό επεισόδιο, ειλικρινά, γιατί κατά γενική ομολογία ήταν μια απ'τα ίδια, είναι όταν ο Σταυρίδης λέει: "αρκεί μετά (απ'το ποτό) μη πιάσετε τιμόνι" και η Νόρα απαντά: "Μην ανησυχείτε, εμείς δεν είμαστε και τόσο ηλίθιοι!" Palamakia Palamakia Μπηχτήηηηη!! Tongue Tongue Για ποιον χτυπάει η καμπάνα, οεο;;; slap slap emmm
Αυτό πάντως που όλοι πια είναι σίγουροι ότι ο Στέφανος τα ήξερε όλα, με τρελαίνει... Αλλά θα μου πεις, που να φανταστούν για τι χαϊβάνι πρόκειται! Και η Μελίτα τον λάτρευε, τον εμπιστευόταν τυφλά και μπλα μπλα και τώρα;;; Πού είναι ΟΛΗ αυτή η εμπιστοσύνη;; Έτσι γρήγορα και αβίαστα εξανεμίστηκε;; Ή μήπως η κοπελιά αγαπάει λιγουλάκι ρηχά και πρόχειρα...;;; :?: Η Νόρα και ο Λουκάς για ακόμη μια φορά απέδειξαν τι τζιμάνια είναι, με το συνειρμό για τη Καλφοπούλου! Αν δεν είχαν και αυτούς......
Αααα και η Νταιζάρα ας χαλαρώσει λίγο, που μας βγήκε η ευαίσθητη και ταλαιπωρημένη ψυχή! Μ'αρέσει που τα λέει και τα πιστεύει κιόλας! gelio

Έκανες διάνα. Ρηχά και πρόχειρα αγαπάει. Αγαπάω το Μάνο αλλά κοιμάμαι ολίγον και με τον Οδυσσέα και όταν μου κάτσει κάνω και ένα τελευταίο σεξάκι με το Μάνο σιγά τώρα μην παρεξηγηθεί ο Οδυσσέας. Αγαπάω το Μάνο αλλά ρίχνω και μια ματιά στο Στέφανο και με την πρώτη που μου δίνει σημασία βούρ στον πατσά για μεγάλο έρωτα Νο 2

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:56 pm

vagvard έγραψε:
Mik έγραψε:
sifantid έγραψε:

Έτσι μας λένε αλλά το έχουμε δει?Δεν το έχουμε δει..Τους είχε βαρέσει η οικονομική κρίση από πέρυσι φαίνεται...

Το είχε δείξει μια φορά στον πρώτο κύκλο νομίζω.... Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Icon_scratch

Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Ιουν 23, 2010 4:57 pm

Mik έγραψε:
vagvard έγραψε:
Mik έγραψε:
sifantid έγραψε:

Το είχε δείξει μια φορά στον πρώτο κύκλο νομίζω.... Επεισόδιο 393 - Ημερομηνία 22-06-2010 - Σελίδα 9 Icon_scratch
Εγώ μόνο τη μπανιέρα στην κρεβατοκάμαρα έχω δει! huhu
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης