Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010

Σελίδα 6 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap75%Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 75% 
[ 72 ]
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap15%Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 15% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap5%Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap0%Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap3%Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 96

Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:08 pm

Ουφφφφ, επιτέλους τελείωσα το διάβασμα....

Τα σέβη μου : respect : και τα όσκαρ μου oscar στους-->
Clarabelle (ο σχολιασμός σου με καθήλωσε όσο και το επεισόδιο)
Βάσω (1000% συμφωνώ)
loukitsa
Γιούλη
Αγγελικη
Ρενα
Ηρω
Σοφια (sifantid)--> Με τα κρατούμενα
Γιαννα
Φουλίτσα
maraki_ch
rachel
sarita
Dioni
ebelina2007
Vasouli
evalia
almaresi

Δεν νομίζω να ξέχασα κάποιον...
Α.. ξέχασα να πώ οτι μου αρέσει να διαβάζω σχολιασμούς nicole αν και διαφωνώ κάθετα...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:10 pm

hionati έγραψε:
μα καλα ποιος ζητησε να γδυθει η ξυλα για να πεισει σαν εωτευμενη???
και κανεις λαθος γιατι για να πεισει μια ερωτικη ιστορια πρεπει να εχει εντονες σκηνες οι οποιες τουλαχιστον,τουλαχιστον περιλαμβανουν παθιασμενα φιλια και αφηνω τις ερωτικες σκηνες εξω...
πολλοι ηθοποιοι αρνουνται να γδυθουν...ειδες μηπως την τουμασατου στη βερα να γδυνεται...παρολα αυτα γυριζε με τον σταυρου καταπληκτικες ερωτικες σκηνες με παθιασμενα φιλα ακομη και σε περιοδο που δεν ειχαν πιο προσωπικη σχεση...αρα αυτο που λες δεν εχει καμια σχεση...απλα η συγκεκριμενη ηθοποιος δεν το εχει καθολου σε ερωτικες σκηνες ακομη και σε απλα φιλια...εχει μια εκφραση σαν να το κανει με το ζορι...και για μενα το να κανεις ερωτικες σκηνες ειναι οτι πιο δυσολο γιατι απο μονο του ειναι αρκετα αβολο για τους ηθοποιους...
το χθεσινο φιλι ηταν αθλιο...απορω πως προσπαθουν να πεισουν για τον μεγαλο ερωτα οταν το φιλι τους ηταν τοσο παγωμενο...ας δουμε και το σημερινο για να κρινουμε...

Ας το πω για ακόμη μια φορά.
Η σκηνή, απο σκηνοθετικής αποψης μας έδειξε οτι δεν επιθυμούν να ''φαίνεται'' το φιλί, ήταν ο όμως μπροστά, μετά το είδαμε απο την πίσω πλευρά, κτλ, κτλ...

Ακόμα και στο ζευγάρι μου το αγαπημένο (Νόρα Λουκάς), πολλές φορές χρησιμοποιούν τα ίδια σκηνοθετικά τρικ, όπως και σε αυτό το φιλί.
Ποσο μάλλον στην περίπτωση της Ξυλά, που ο άντρας της βρίσκεται δίπλα.

Η Κυρία Παπά μπορεί να μην έχει πρόβλημα να φιλά τον παρτενέρ της, ή ο Κυριος Σταυρου, η Ξυλά όμως μπορεί να έχει.

ΥΓ: Εχεις δει ποτέ τον Κατρανίδη να δίνει έστω και ένα φιλί στην Βέρα ή τα Μυστικά?

Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:12 pm

Ελεος ρε παιδια!Το Μανο και την Ευα τους εχουμε δει περυσι σε απειρες ερωτικες σκηνες!Σε αλλους αρεσουν και αλλους οχι!Δεκτο,γιατι γουστα ειναι αυτα!Αλλα δεν καταλαβαινω αυτην την επιθεση επειδη σημερα θα δουμε κατι αναλογο για πρωτη φορα μετα απο εναν ολοκληρο χρονο!Αν ειναι δυνατον! wall
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:16 pm

hionati έγραψε:
Clarabelle έγραψε:Μην ξεχάσω να σχολιάσω και το φιλί. Τι παγωμάρα θεέ μου! Αυτούς τους δύο τώρα τους συνδέει ένα μεγάλο πάθος; Εγώ γιατί δεν το είδα πουθενά;Σαν να φιλήθηκαν αδερφάκια ήταν η σκηνή! Επιφυλάσσομαι να δω και την αυριανή που θα πέσει σεξάκι για να έχω ολοκληρωμένη άποψη, αν και δεν πιστεύω ότι θα αλλάξει τίποτα.

Επειδή το είδα να επαναλαμβάνεται το σχολιάκι να πω κι εγώ τη γνώμη μου.
Η Ξυλά έχει δουλέψει σε πολλές σειρές ταινίες και θεατρικά και δεν είναι πρωτόβγαλτη στο χώρο.
Διατηρεί το δικαίωμα να αρνείται να γδυθεί λοιπόν κι αυτό της το αναγνωρίζουν προφανώς οι συντελεστές της σειράς.
Συνήθως κάνουν παραχωρήσεις ηθοποιοί πρωτοεμφανιζόμενοι και αν το καλοσκεφτείς είναι λογικό.
Άλλωστε θεωρώ οτι μια ερωτική ιστορία δεν στήνεται μόνο πάνω στο σεξ και τα φιλιά αλλά κυρίως πάνω στο συναίσθημα που βγάζουν οι ηθοποιοί στις συζητήσεις τους και στις έντονες σκηνές τους
Παράδειγμα ο Λουκάς και η Νόρα που είχαν κοινό σαν ζευγάρι πολύ πριν ανταλλάξουν το πρώτο τους φιλί
Αντίθετο παράδειγμα ο Στέφανος και η Μελίτα με τις καλές ερωτικές σκηνές που όμως όταν άρχισαν να συζητούν και να ξεδιπλώνουν τη σχέση τους ξενέρωσαν τόσο το κοινό ώστε να φωνάζει απαλάξτε μας απ αυτούς.

μα καλα ποιος ζητησε να γδυθει η ξυλα για να πεισει σαν ερωτευμενη???
και κανεις λαθος γιατι για να πεισει μια ερωτικη ιστορια πρεπει να εχει εντονες σκηνες οι οποιες τουλαχιστον,τουλαχιστον να περιλαμβανουν παθιασμενα φιλια και αφηνω τις ερωτικες σκηνες εξω...
πολλοι ηθοποιοι αρνουνται να γδυθουν...ειδες μηπως την τουμασατου στη βερα να γδυνεται...παρολα αυτα γυριζε με τον σταυρου καταπληκτικες ερωτικες σκηνες με παθιασμενα φιλια ακομη και σε περιοδο που δεν ειχαν πιο προσωπικη σχεση...αρα αυτο που λες δεν εχει καμια βαση...απλα η συγκεκριμενη ηθοποιος δεν το εχει καθολου σε ερωτικες σκηνες ακομη και σε απλα φιλια...εχει μια εκφραση σαν να το κανει με το ζορι...και για μενα το να κανεις ερωτικες σκηνες ειναι οτι πιο δυσκολοαπο αλλες σκηνες γιατι απο μονο του ειναι αρκετα αβολο για τους ηθοποιους...αρα θελει αρκετο υποκριτικο ταλεντο για να τις γυρισεις...
το χθεσινο φιλι ηταν αθλιο...απορω πως προσπαθουν να πεισουν για τον μεγαλο ερωτα οταν το φιλι τους ηταν τοσο παγωμενο...ας δουμε και το σημερινοβεβαια για να κρινουμε...
οσο για το στεφανο και τη μελιτα οι ερωτικες τους σκηνες τουλαχιστον εβγαζαν πραγματικο παθος ενος κεραυνοβολου ερωτα...επειθαν και δεν φαινοταν στημενες και κρυες οπως οι σκηνες μανου-ευας...και τουλαχιστον ο μανος με τη μελιτα εχει αποδειξει οτι μια χαρα μπορει να γυρισει ερωτικες σκηνες....
τελος να σου πω οτι δεν μπορεις να μιλας εκ μερους του κοινου...αν θελεις μπορεις να πεις οτι εσυ και αρκετα μελη του φορουμ,θελεις η πλειοψηφια του φορουμ οκ,θελετε να σας απαλλαξουν...αυτο δεκτο...γιατι για το συνολο του κοινου δεν μπορεις να ξερεις...επισης αν δεν υπηρχαν αρκετοι φαν οπως εγω δε θα κρατουσε το ζευγαρι...και επισης αν δεν εβγαζε χημεια και να δεν αρεσε στους σεναριογραφους θα το κοβανε στη διαδρομη και θα αλλαζανε την πορεια του ενω τωρα δειχνουν ποσο αληθινος και βαθυς ειναι ο ερωτας τους...

Αυτά είναι απόψεις και όλες οι απόψεις απο μένα είναι σεβαστές
Αν θα πας στις ψηφοφορίες για τις καλύτερες ερωτικές σκηνές θα δείς οτι το ζευγάρι Εύα Μάνος που είναι στην ουσία ανενεργό ένα ολόκληρο χρόνο έχει περισσότερες ψήφους απο το Στέφανος Μελίτα που μας το μπουκώσανε τρείς μήνες κατ αποκλειστικότητα. Και μιλάμε για μια ψηφοφορία που το κάθε μέλος έχει δικαίωμα μιάς μόνο ψήφου, και απλά διπλοψήφισαν δύο τρία άτομα τα οποία πήραν ban. Αυτό σημαίνει οτι η Ξυλά μια χαρά τα καταφέρνει.
Συμφωνώ οτι η Τουμασάτου δεν γδυνόταν γιατί δεν είχε λόγο να το κάνει μιλούσε με τον τόνο της φωνής της και το βλέμα της. Νομίζω οτι εκεί ακριβώς υστερεί η Παπά. Καλή στις ερωτικές σκηνές μετριότατη στα υπόλοιπα.
Οσο για την πορεία του ζευγαριού θα πρέπει μάλλον κι εσύ να έχεις καταλάβει οτι πρέπει να το είδαν κι εκείνοι γιατί οι κοινές τους σκηνές σχεδόν κόπηκαν.

Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από hionati Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:18 pm

Mik έγραψε:
hionati έγραψε:
και κανεις λαθος γιατι για να πεισει μια ερωτικη ιστορια πρεπει να εχει εντονες σκηνες οι οποιες τουλαχιστον,τουλαχιστον περιλαμβανουν παθιασμενα φιλια και αφηνω τις ερωτικες σκηνες εξω...
πολλοι ηθοποιοι αρνουνται να γδυθουν...ειδες μηπως την τουμασατου στη βερα να γδυνεται...παρολα αυτα γυριζε με τον σταυρου καταπληκτικες ερωτικες σκηνες με παθιασμενα φιλα ακομη και σε περιοδο που δεν ειχαν πιο προσωπικη σχεση...αρα αυτο που λες δεν εχει καμια σχεση...απλα η συγκεκριμενη ηθοποιος δεν το εχει καθολου σε ερωτικες σκηνες ακομη και σε απλα φιλια...εχει μια εκφραση σαν να το κανει με το ζορι...και για μενα το να κανεις ερωτικες σκηνες ειναι οτι πιο δυσολο γιατι απο μονο του ειναι αρκετα αβολο για τους ηθοποιους...
το χθεσινο φιλι ηταν αθλιο...απορω πως προσπαθουν να πεισουν για τον μεγαλο ερωτα οταν το φιλι τους ηταν τοσο παγωμενο...ας δουμε και το σημερινο για να κρινουμε...

Η σκηνή, απο σκηνοθετικής αποψης μας έδειξε οτι δεν επιθυμούν να ''φαίνεται'' το φιλί, ήταν ο όμως μπροστά, μετά το είδαμε απο την πίσω πλευρά, κτλ, κτλ...

Ακόμα και στο ζευγάρι μου το αγαπημένο (Νόρα Λουκάς), πολλές φορές χρησιμοποιούν τα ίδια σκηνοθετικά τρικ, όπως και σε αυτό το φιλί.

Η Κυρία Παπά μπορεί να μην έχει πρόβλημα να φιλά τον παρτενέρ της, ή ο Κυριος Σταυρου, η Ξυλά όμως μπορεί να έχει.

ΥΓ: Εχεις δει ποτέ τον Κατρανίδη να δίνει έστω και ένα φιλί στην Βέρα ή τα Μυστικά?

τον κατρανιδη τον εχω δει να δινει παθιασμενα φιλα με την δανδουλακη ως κλαιρη-αγγελος στη βερα...και ηταν παρα πολυ καλος και πειστικος οφειλλω να ομολογησω....στα μυστικα δεν εχει να υποστηριξει εναν μεγαλο ερωτα για να χρειαζονται φιλια...για το ζευγαρι νορας-λουκα εχουν δειξει πολλακις ολοκληρωμενα και παθιασμενα φιλια,καποια απο τα οποια μπορουν να ειναι σκηνοθετικα κομμενα αλλα ειναι αντε ενα 20%....και τι σημαινει αμα ειναι ο αντρας της κ.ξυλα στο πλατο...ηθοπιοι δεν ειναι...ενα καλογυρισμενο και αληθοφανες φιλι ζητησαμε οχι τις εννιαμισι εβδομαδες...και η κ.παππα μεχρι προτινως ειχε σχεση με ατομο εντος χωρου και ο κ.σταυρου εχει σχεση με ατομο εντις χωρου που πιθανον να εβλεπαν τη σειρα...τι σημαινει αυτο δηλαδη οτι θα πει ο κ.σταυρου σε παρακαλω ελενα μη μου βαζεις σκηνες προκλητικες ή παθιασμενα φιλια γιατι δε νιωθω ανετα και ζηλευει και η γυναικα στο σπιτι...ειμαστε σοβαροι???αν ηταν ετσι μονο αντρογυνα θα επρεπε να παιζουν μεταξυ τους...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:21 pm

hionati έγραψε:
Mik έγραψε:
hionati έγραψε:

τον κατρανιδη τον εχω δει να δινει παθιασμενα φιλα με την δανδουλακη ως κλαιρη-αγγελος στη βερα...και ηταν παρα πολυ καλος και πειστικος οφειλλω να ομολογησω....στα μυστικα δεν εχει να υποστηριξει εναν μεγαλο ερωτα για να χρειαζονται φιλια...για το ζευγαρι νορας-λουκα εχουν δειξει πολλακις ολοκληρωμενα και παθιασμενα φιλια,καποια απο τα οποια μπορουν να ειναι σκηνοθετικα κομμενα αλλα ειναι αντε ενα 20%....και τι σημαινει αμα ειναι ο αντρας της κ.ξυλα στο πλατο...ηθοπιοι δεν ειναι...ενα καλογυρισμενο και αληθοφανες φιλι ζητησαμε οχι τις εννιαμισι εβδομαδες...και η κ.παππα μεχρι προτινως ειχε σχεση με ατομο εντος χωρου και ο κ.σταυρου εχει σχεση με ατομο εντις χωρου που πιθανον να εβλεπαν τη σειρα...τι σημαινει αυτο δηλαδη οτι θα πει ο κ.σταυρου σε παρακαλω ελενα μη μου βαζεις σκηνες προκλητικες ή παθιασμενα φιλια γιατι δε νιωθω ανετα και ζηλευει και η γυναικα στο σπιτι...ειμαστε σοβαροι???αν ηταν ετσι μονο αντρογυνα θα επρεπε να παιζουν μεταξυ τους...

Δεν ξέρω αν έβλεπες πέρσι τη σειρα αλλά η Εύα με το Μάνο έχουν ανταλλάξει πολλά φιλιά που ξεσήκωσαν το κοινό.
Δεν νομίζω οτι είναι τυχαίο οτι ο κόσμος ζητάει ακόμη τώρα που ξέρει οτι φεύγει ο Μπουγιούρης το Μάνο πίσω.
Αυτό σημαίνει οτι το ζευγάρι αρέσει και μάλιστα τρελά.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:24 pm

hionati έγραψε:
στα μυστικα δεν εχει να υποστηριξει εναν μεγαλο ερωτα για να χρειαζονται φιλια...
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 163940 Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 163940 Ε όχι και δεν έχει μεγάλο έρωτα Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 163940 Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 163940
για το ζευγαρι νορας-λουκα εχουν δειξει πολλακις ολοκληρωμενα και παθιασμενα φιλια,καποια απο τα οποια μπορουν να ειναι σκηνοθετικα κομμενα αλλα ειναι αντε ενα 20%....και τι σημαινει αμα ειναι ο αντρας της κ.ξυλα στο πλατο...ηθοπιοι δεν ειναι...ενα καλογυρισμενο και αληθοφανες φιλι ζητησαμε οχι τις εννιαμισι εβδομαδες...και η κ.παππα μεχρι προτινως ειχε σχεση με ατομο εντος χωρου και ο κ.σταυρου εχει σχεση με ατομο εντις χωρου που πιθανον να εβλεπαν τη σειρα...τι σημαινει αυτο δηλαδη οτι θα πει ο κ.σταυρου σε παρακαλω ελενα μη μου βαζεις σκηνες προκλητικες ή παθιασμενα φιλια γιατι δε νιωθω ανετα και ζηλευει και η γυναικα στο σπιτι...ειμαστε σοβαροι???αν ηταν ετσι μονο αντρογυνα θα επρεπε να παιζουν μεταξυ τους...
Kοίτα, αν η ίδια το ζήτησε να γίνει, και το δεχτήκανε, δικαίωμα τους, δεν νομίζεις?

Και στο φινάλε, μπορεί στην συγκρεκριμένη φάση να ήταν σκηνοθετική οδηγία, γιατι δηλαδή θα πρέπει να βγαίνει τόση χολή?

Και μενα δεν μου αρέσει το ζευγάρι (Γιούλη και Ευάννα μην με δείρετε) αλλα μπορώ να καταννοήσω γιατι μπορεί να δόθηκε έτσι ένα φιλί.

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από hionati Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:25 pm

Clarabelle έγραψε:
hionati έγραψε:
Clarabelle έγραψε:Μην ξεχάσω να σχολιάσω και το φιλί. Τι παγωμάρα θεέ μου! Αυτούς τους δύο τώρα τους συνδέει ένα μεγάλο πάθος; Εγώ γιατί δεν το είδα πουθενά;Σαν να φιλήθηκαν αδερφάκια ήταν η σκηνή! Επιφυλάσσομαι να δω και την αυριανή που θα πέσει σεξάκι για να έχω ολοκληρωμένη άποψη, αν και δεν πιστεύω ότι θα αλλάξει τίποτα.

Επειδή το είδα να επαναλαμβάνεται το σχολιάκι να πω κι εγώ τη γνώμη μου.
Η Ξυλά έχει δουλέψει σε πολλές σειρές ταινίες και θεατρικά και δεν είναι πρωτόβγαλτη στο χώρο.
Διατηρεί το δικαίωμα να αρνείται να γδυθεί λοιπόν κι αυτό της το αναγνωρίζουν προφανώς οι συντελεστές της σειράς.
Συνήθως κάνουν παραχωρήσεις ηθοποιοί πρωτοεμφανιζόμενοι και αν το καλοσκεφτείς είναι λογικό.
Άλλωστε θεωρώ οτι μια ερωτική ιστορία δεν στήνεται μόνο πάνω στο σεξ και τα φιλιά αλλά κυρίως πάνω στο συναίσθημα που βγάζουν οι ηθοποιοί στις συζητήσεις τους και στις έντονες σκηνές τους
Παράδειγμα ο Λουκάς και η Νόρα που είχαν κοινό σαν ζευγάρι πολύ πριν ανταλλάξουν το πρώτο τους φιλί
Αντίθετο παράδειγμα ο Στέφανος και η Μελίτα με τις καλές ερωτικές σκηνές που όμως όταν άρχισαν να συζητούν και να ξεδιπλώνουν τη σχέση τους ξενέρωσαν τόσο το κοινό ώστε να φωνάζει απαλάξτε μας απ αυτούς.

μα καλα ποιος ζητησε να γδυθει η ξυλα για να πεισει σαν ερωτευμενη???
και κανεις λαθος γιατι για να πεισει μια ερωτικη ιστορια πρεπει να εχει εντονες σκηνες οι οποιες τουλαχιστον,τουλαχιστον να περιλαμβανουν παθιασμενα φιλια και αφηνω τις ερωτικες σκηνες εξω...
πολλοι ηθοποιοι αρνουνται να γδυθουν...ειδες μηπως την τουμασατου στη βερα να γδυνεται...παρολα αυτα γυριζε με τον σταυρου καταπληκτικες ερωτικες σκηνες με παθιασμενα φιλια ακομη και σε περιοδο που δεν ειχαν πιο προσωπικη σχεση...αρα αυτο που λες δεν εχει καμια βαση...απλα η συγκεκριμενη ηθοποιος δεν το εχει καθολου σε ερωτικες σκηνες ακομη και σε απλα φιλια...εχει μια εκφραση σαν να το κανει με το ζορι...και για μενα το να κανεις ερωτικες σκηνες ειναι οτι πιο δυσκολοαπο αλλες σκηνες γιατι απο μονο του ειναι αρκετα αβολο για τους ηθοποιους...αρα θελει αρκετο υποκριτικο ταλεντο για να τις γυρισεις...
το χθεσινο φιλι ηταν αθλιο...απορω πως προσπαθουν να πεισουν για τον μεγαλο ερωτα οταν το φιλι τους ηταν τοσο παγωμενο...ας δουμε και το σημερινοβεβαια για να κρινουμε...
οσο για το στεφανο και τη μελιτα οι ερωτικες τους σκηνες τουλαχιστον εβγαζαν πραγματικο παθος ενος κεραυνοβολου ερωτα...επειθαν και δεν φαινοταν στημενες και κρυες οπως οι σκηνες μανου-ευας...και τουλαχιστον ο μανος με τη μελιτα εχει αποδειξει οτι μια χαρα μπορει να γυρισει ερωτικες σκηνες....
τελος να σου πω οτι δεν μπορεις να μιλας εκ μερους του κοινου...αν θελεις μπορεις να πεις οτι εσυ και αρκετα μελη του φορουμ,θελεις η πλειοψηφια του φορουμ οκ,θελετε να σας απαλλαξουν...αυτο δεκτο...γιατι για το συνολο του κοινου δεν μπορεις να ξερεις...επισης αν δεν υπηρχαν αρκετοι φαν οπως εγω δε θα κρατουσε το ζευγαρι...και επισης αν δεν εβγαζε χημεια και να δεν αρεσε στους σεναριογραφους θα το κοβανε στη διαδρομη και θα αλλαζανε την πορεια του ενω τωρα δειχνουν ποσο αληθινος και βαθυς ειναι ο ερωτας τους...

Αυτά είναι απόψεις και όλες οι απόψεις απο μένα είναι σεβαστές
Αν θα πας στις ψηφοφορίες για τις καλύτερες ερωτικές σκηνές θα δείς οτι το ζευγάρι Εύα Μάνος που είναι στην ουσία ανενεργό ένα ολόκληρο χρόνο έχει περισσότερες ψήφους απο το Στέφανος Μελίτα που μας το μπουκώσανε τρείς μήνες κατ αποκλειστικότητα. Και μιλάμε για μια ψηφοφορία που το κάθε μέλος έχει δικαίωμα μιάς μόνο ψήφου, και απλά διπλοψήφισαν δύο τρία άτομα τα οποία πήραν ban. Αυτό σημαίνει οτι η Ξυλά μια χαρά τα καταφέρνει.
Συμφωνώ οτι η Τουμασάτου δεν γδυνόταν γιατί δεν είχε λόγο να το κάνει μιλούσε με τον τόνο της φωνής της και το βλέμα της. Νομίζω οτι εκεί ακριβώς υστερεί η Παπά. Καλή στις ερωτικές σκηνές μετριότατη στα υπόλοιπα.
Οσο για την πορεία του ζευγαριού θα πρέπει μάλλον κι εσύ να έχεις καταλάβει οτι πρέπει να το είδαν κι εκείνοι γιατί οι κοινές τους σκηνές σχεδόν κόπηκαν.

οποτε αφου το ζευγαρι ειναι ανενεργο στις ερωτικες σκηνες τα μελη αυτα ψηφισαν την ιστορια που τους αρεσει και οχι τις ερωτικες σκηνες τους οι οποιες ειναι επιεικως μετριες και επιτηδευμενες...
οσο για το ζευγαρι στεφανος-μελιτας ειπαν μετα απο τοσο προβολη να δωσουν βαρος και σε αλλες ιστοριες γι αυτο οι κσηνες τους περιοριστηκαν και δεν κοπηκαν...και να ειχαν καταλαβει οπως λες οτι δε ειχαν χημεια δεν θα ετοιμαζαν ιστορια πανω τους με εγκυμοσυνη και ερωτα κτλ αλλα θα προσπαθουσαν να το ακυρωσουν οπως εχουν κανει και με αλλα πραγματα...οποτε μαλλον αρεσει...
και μια παρατηρηση ενω οπως λες εχουν κοπει οι σκηνες στεφ-μελ γιατι χτυπιεσαι οτι δεν αντεχεις εναν απολυτο που λες οτι δεν βλεπεις???απο συνηθεια???
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:27 pm

Clarabelle έγραψε:
hionati έγραψε:
Mik έγραψε:
hionati έγραψε:

Δεν ξέρω αν έβλεπες πέρσι τη σειρα αλλά η Εύα με το Μάνο έχουν ανταλλάξει πολλά φιλιά που ξεσήκωσαν το κοινό.
Δεν νομίζω οτι είναι τυχαίο οτι ο κόσμος ζητάει ακόμη τώρα που ξέρει οτι φεύγει ο Μπουγιούρης το Μάνο πίσω.
Αυτό σημαίνει οτι το ζευγάρι αρέσει και μάλιστα τρελά.

Μου άρεσαν πάντα ο Μάνος με την Εύα και για τις ερωτικές τους σκηνές που ήταν και πολλές και δύσκολες. Δεν θα ξεχάσω τη σκηνή στο γραφείο του Μάνου λίγο πριν μάθει για τη Μαρίλια. Περισσότερο όμως με συνεπήραν με τα βλέματα και τις συζητήσεις τους. Δεν ξέρω τι να πρωτοθυμηθώ.
Τη σκηνή που πήγε η Εύα να πάρει τα ρούχα της απ το σπίτι; Τη σκηνή τους μετά τον πυροβολισμό απ τον Κυριάκο;Ακόμη και οι σκηνές της Ξυλά με το Σταύρου είχαν κάτι ιδιαίτερο. Δεν ξέρω αν είναι η καλή χημεία ή το γεγονός οτι και οι δύο έχουν τελειώσει το εθνικό πάντως έχουν κοινούς κώδικες.
Άλλωστε με Μελίτα Στέφανο μετά την επανασύνδεση τους απέφυγαν να δείξουν σκηνές δεν είδα τίποτε άλλο απ το να κάνουν γούβες στον καναπέ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:28 pm

hionati έγραψε:
και μια παρατηρηση ενω οπως λες εχουν κοπει οι σκηνες στεφ-μελ γιατι χτυπιεσαι οτι δεν αντεχεις εναν απολυτο που λες οτι δεν βλεπεις???απο συνηθεια???

Προφανώς εννούσε οτι κόπηκαν οι ερωτικές τους σκηνές.

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από hionati Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:29 pm

Mik έγραψε:
hionati έγραψε:
στα μυστικα δεν εχει να υποστηριξει εναν μεγαλο ερωτα για να χρειαζονται φιλια...
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 163940 Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 163940 Ε όχι και δεν έχει μεγάλο έρωτα Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 163940 Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 163940
για το ζευγαρι νορας-λουκα εχουν δειξει πολλακις ολοκληρωμενα και παθιασμενα φιλια,καποια απο τα οποια μπορουν να ειναι σκηνοθετικα κομμενα αλλα ειναι αντε ενα 20%....και τι σημαινει αμα ειναι ο αντρας της κ.ξυλα στο πλατο...ηθοπιοι δεν ειναι...ενα καλογυρισμενο και αληθοφανες φιλι ζητησαμε οχι τις εννιαμισι εβδομαδες...και η κ.παππα μεχρι προτινως ειχε σχεση με ατομο εντος χωρου και ο κ.σταυρου εχει σχεση με ατομο εντις χωρου που πιθανον να εβλεπαν τη σειρα...τι σημαινει αυτο δηλαδη οτι θα πει ο κ.σταυρου σε παρακαλω ελενα μη μου βαζεις σκηνες προκλητικες ή παθιασμενα φιλια γιατι δε νιωθω ανετα και ζηλευει και η γυναικα στο σπιτι...ειμαστε σοβαροι???αν ηταν ετσι μονο αντρογυνα θα επρεπε να παιζουν μεταξυ τους...
Kοίτα, αν η ίδια το ζήτησε να γίνει, και το δεχτήκανε, δικαίωμα τους, δεν νομίζεις?

Και στο φινάλε, μπορεί στην συγκρεκριμένη φάση να ήταν σκηνοθετική οδηγία, γιατι δηλαδή θα πρέπει να βγαίνει τόση χολή?

Και μενα δεν μου αρέσει το ζευγάρι (Γιούλη και Ευάννα μην με δείρετε) αλλα μπορώ να καταννοήσω γιατι μπορεί να δόθηκε έτσι ένα φιλί.

δεν εννοουσα οτι με την αμαλια δεν ειναι ερωτευμενοι και αγαπημενοι...απλα ειναι ενα ευγαρι χρονων που δεν εχει στηριχθει η σειρα πανω στον παθιασμενο τους ερωτα...
δικαιωμα του καθενος να ζητησε οτι θελει...απλα ενα φιλι ειναι και ειναι ηθοπιοι και επαγγελματιες...ασε που πιστευω οτι οι φαν περιμεναν ενα ολοκληρο χρονο να δουν φιλια και επνασυνδεση που τουλαχιστον ενα φιλι της προκοπης το οφειλανε...αυτο...παντως η ευα ειχε καλυτερη χημεια με τον νικολα...κριμα που δεν προχωρησε η ιστορια τους...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:29 pm

Mik έγραψε:
hionati έγραψε:

mik δεν είναι χολή...ούτε σε εμένα αρέσει η ξυλά...δεν θεωρώ ότι εκπέμπει κάποιον ερωτισμό...σε ανάλογες σκηνές...τη βρίσκω πολύ στημένη...
και γιατί τόσος ντόρος ρε παιδιά;;;;έγραψαν κάποια άτομα την άποψη τους για το φιλί...ότι δεν είδαν πάθος και δεν τους άρεσε...που το κακό;;;
δηλαδή είναι χολή αν καποιος εκφράζει τη γνώμη του;;;
τι να πούμε τότε και εμείς που συνεχώς γίνονται αναφορές στο υποκριτικό ταλέντο της παπά;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:30 pm

οποτε αφου το ζευγαρι ειναι ανενεργο στις ερωτικες σκηνες τα μελη αυτα ψηφισαν την ιστορια που τους αρεσει και οχι τις ερωτικες σκηνες τους οι οποιες ειναι επιεικως μετριες και επιτηδευμενες...

Για σένα μπορεί και να είναι. Για μένα οι σκηνές Στέφανου Μελίτας προκαλούν απο ύπνο μέχρι αναγούλα και λυπάμαι που σακατεύεται έτσι ο Σταύρου ο οποίος με άλλου ηθοποιούς καταφέρνει να με συγκινεί.
Όσο για την εγκυμοσύνη ας περιμένουμε να δούμε που οδηγεί
Σταματάω τη συζήτηση εδώ γιατί ολοι μας ξεφύγαμε απ τα πλαίσια του σχολιασμού

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Πεμ Ιουν 24, 2010 2:31 pm, 1 φορά

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από margel Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:31 pm

Mik έγραψε:
hionati έγραψε:

Mik διαφωνώ με αυτό που λες, δεν έχει σχέση ότι ο Γιαννακόπουλος είναι μέλος του καστ, γιατί με αυτή τη λογική υπήρχε στη σειρά και πέρσι που είχαμε δει πιο τολμηρές σκηνές μεταξύ Μάνου - Εύας. Εξάλλου, ηθοποιοί είναι και ξέρουν ότι στο επάγγελμά τους πολλές φορές αν προβλέπεται από το σενάριο, θα χρειαστεί να γυρίσουν και τέτοιες σκηνές. Και για την Παπά και το Σταύρου πιθανόν να είναι άβολο γιατί και εκείνοι έχουν προσωπική ζωή, πόσο μάλλον για Πετράκη - Δρακουλάκη που είναι και κουμπάροι και προφανώς κάνουν παρέα και εκτός δουλειάς μαζί με το σύζυγό της.
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι η δουλειά του ηθοποιού απαιτεί σε κάποιες περιπτώσεις να υπάρχουν ερωτικές σκηνές (ειδικά σε σειρές που υπάρχουν ερωτικές ιστορίες), οπότε θεωρώ ότι και ο Κατρανίδης αν το απαιτούσε ο ρόλος του και φιλιά θα έδινε και ό,τι ακόμα χρειαζόταν.
margel
margel

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:33 pm

anastasia20 έγραψε:
mik δεν είναι χολή...ούτε σε εμένα αρέσει η ξυλά...δεν θεωρώ ότι εκπέμπει κάποιον ερωτισμό...σε ανάλογες σκηνές...τη βρίσκω πολύ στημένη...
και γιατί τόσος ντόρος ρε παιδιά;;;;έγραψαν κάποια άτομα την άποψη τους για το φιλί...ότι δεν είδαν πάθος και δεν τους άρεσε...που το κακό;;;
τι να πούμε τότε και εμείς που συνεχώς γίνονται αναφορές στο υποκριτικό ταλέντο της παπά;;;;

Το καλό παίξιμο είναι θέμα ταλέντου. Το φιλί (που δεν φάνηκε -> η ζωή που δεν έζησα) μπορεί να είναι σκηνοθετική οδηγία

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:33 pm

Απλά υποκλίνομαι βρε nicole!
Πίστεψέ με κάθε φορά που βλέπω σχολιασμό σου,ένα χαμόγελο σχηματίζεται στο πρόσωπό μου και σταματάω οτιδήποτε κάνω για να σε διαβάσω!Ξέρω βρε παιδί μου πως θα πάρω κάτι από τον σχολιασμό σου,ο οποίος είναι και πάντα χορταστικότατος και το διασκεδάζω τρελά!
Δικό σου oscar

ΥΓ: το ακατάλληλο για κάτω των 18 με πέθανε!!! gelio
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από hionati Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:34 pm

Mik έγραψε:
hionati έγραψε:

Προφανώς εννούσε οτι κόπηκαν οι ερωτικές τους σκηνές.

ισως...αν εννοουσε αυτο αν και εμενα μου αρεσαν οι ερωτικες σκηνες καταλαβαινω οτι επρεπε να παρει σκυταλη και το ζευγαρι λουκας-νορα...
οπου στο θεμα λουκας-νορα να κανω μια ακομη παρατηρησουλα...πιστευω οτι ισχυει για ολους του φαν του ζευγαριου οτι αυτο που πειραζει δεν ειναι οτι δεν τους δειχνει στη σειρα,γιατι τους δειχνει πολυ,αλλα οτι δεν εχουν εξυπνες και ουσιαστικες σκηνες οπως ειχαν....λογικο απο τη μια να εχουν περασει στην καθημερινοτητα της σχεσης αλλα πιστευω οτι θα μπορουσαν να κανουν πιο πολλα εκμεταλευομενοι το ζευγαρι και οχι φτηνα κολπακια...
λοιπον συγνωμη αλλα πρπει να σας αφησω γιατι τι διαβασμα ακομη τρεχει και δινω μαθημα τη δευτερα...αν δεν προλαβω να απαντησω σε καποιον θα προσπαθησω να τοκανω αργοτερα εαν προλαβω...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Πεμ Ιουν 24, 2010 2:35 pm, 1 φορά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:35 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Το καλό παίξιμο είναι θέμα ταλέντου. Το φιλί (που δεν φάνηκε -> η ζωή που δεν έζησα) μπορεί να είναι σκηνοθετική οδηγία

το να μην βλέπω πάθος δεν είναι σκηνοθετική οδηγία....και μάλιστα όταν δύο άτομα ζουν έναν καρμικό έρωτα....
γενικά βρίσκω τη ξυλά στημένη....και γενικά ποτέ δεν μου έβγαζε πάθος....
σταματάω...είμαι οφ τόπικ...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:36 pm

Παρακαλώ να επανέλθουμε στο σχολιασμο του επεισοδίου

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 2:51 pm

@ hionati

Θα σου απαντήσω ακριβώς σε αυτά που είπες και θα πώ τη δική μου γνώμη …

Είπες ότι για να πείσει μια ιστορία πρέπει να έχει έντονες ερωτικές σκηνές και παθιασμένα φιλιά… Πίστεψε με, μια ιστορία δεν πείθει με έντονες σκηνές σεξ σε πάγκους και πατώματα, αλλά με την πορεία που έχει ! Ο Μάνος και η Εύα στον Α’ κύκλο είχαν ήδη διανύσει μια πορεία 15 χρόνων και συνέχιζαν πείθοντας τους τηλεθεατές με την καθημερινή τριβή τους, ενώ η Μελίτα με το Στέφανο δεν είχαν ζήσει ΤΙΠΟΤΑ και με ένα κρεβάτωμα ερωτεύτηκαν σφόδρα και δε ζούσαν χωρίς ανάσα !!

Όσο για τα παθιασμένα φιλιά, η Εύα με το Μάνο είχαν δώσει και πάρα πολλά μάλιστα στον Α’ κύκλο και εάν δεν τον παρακολουθούσες δεν μπορείς να κρίνεις ένα και μόνο φιλί που είδες χτες …
Και αν η Εύα μας λες ότι δεν το έχει στις ερωτικές σκηνές, το έχει δηλαδή η Μελίτα ??? Από ποια σκηνή το έκρινες ακριβώς , όταν τις έσκιζε ο Στέφανος το καλσόν ή όταν βαριανάσαινε λες και την έσφαζαν ?? Το σαν να το κάνει με το ζόρι που είπες, δες την Νταίζη στα φιλιά της με τον Μπέλλο και μετά πες για ζόρι … Και το υποστηρικτικό ταλέντο φυσικά και το έχει η Ξυλά γιατί έχει και πολύ μεγαλύτερη εμπειρία !

Το «πάθος» της Μελίτας και του Στέφανου που «έπειθε», φυσικό να ήταν άγριο στην αρχή γιατί αυτό ήθελαν να μας περάσουν, το σαρκικό, γιατί δεν τους έδενε τίποτα άλλο …

Τώρα το πόσο "αληθινός και βαθύς είναι ο έρωτας του ζευγαριού", φάνηκε από το πόσο πολύ πίστεψε η Μελίτα τον Απόλυτο έρωτα της και δεν τον έστειλε με τη μια όταν πίστεψε αμέσως ότι της λέει ψέματα …. Και για την εγκυμοσύνη και για το αν θα ακυρώσουν το ζευγάρι, έχουμε και Γ’ κύκλο άρα μην προτρέχουμε ….

Συγνώμη για το off topic αλλά ήθελα μια φορά να απαντήσω κι εγώ ...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την giouli_edem στις Πεμ Ιουν 24, 2010 3:21 pm, 2 φορές συνολικά

Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:07 pm

Nα'μαι κι εγω! Δεν σας έλειψα ε?

Μόλις κατάφερα να δω το επεισόδιο και έχω να σχολιάσω τα εξής:

1) Παπαδημητρίου και Ζουγανέλης έδωσαν ρέστα σε ερμηνείες που καθήλωναν!!! oscar

2) Μου άρεσαν η Νόρα και ο Λουκάς σε ρόλο ντετέκτιβ αλλα κοντεύω να ξεχάσω ότι είναι ένα ζευγάρι που αγαπιέται βαθειά και ειλικρινά και όχι σαν 15χρονα, κάτι λιιιγο μπορώ να δω επ'αυτου?? Λίγο..

3) Η Μελίτα μετά την σύζυγο του παντρεμένου με τον οποίο κρεββατώθηκε έκανε να κλαφτεί για την ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ άπονη ζωή που ζει και στον πρώην σύζυγό της??? Έλεος πια αυτή η κοπέλα που όλοι θέλει να ασχολούνται με το δικο της δράμα που μάλιστα το έχει βγάλει και όλο από το κεφάλι της! Δεν ξέρω αν πρέπει να λυσσάξω στο γέλιο ή να βάλω τα κλάμματα με την κατάντια της! Την δε Παππα που είτε μιλάει στο σκύλο της, είτε στον πρώην της, είτε στο νυν, είτε στη γειτόνισσα, έχει ένα και το αυτό υφάκι έχω αρχίζει και να αηδιάζω όταν τη βλέπω! Και να χασμουριέμαι επίσης. Με μέσον την πήραν ήθελα να ήξερα?? Πάντως με τον Μπουγιούρη είναι σαφέστατα καλύτερη από ότι με τον Σταύρου! Και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το Μελιτόνι παραδέχτηκε όσα δεν δέχονταν ούτε οι θαυμαστές της μέχρι πριν 2 μέρες, ότι έκανε μέχρι και το παιδί της στην άκρη για το σφουγγάρισμα με το μεσιέ ντε κερί!

4) Η σκηνή του Στέφανου με τη μητέρα του ήταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!! Σταύρου και Κασσανδρινός έσκισαν στις σκηνές τους με την Αντιγόνη!!! oscar

5) Μπορεί το μεγαλύτερο μέρος του επεισοδίου να ασχολούμασταν με τη διαθήκη όμως εγω αλλού σκαλωσα!
Εύα - Μαρίλια / Ξυλά - Διονά oscar

"Δεν είναι το πιο όμορφο μωρό του κόσμου? Αντικειμενικά τώρα.." inlove
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vlcsnap-2010-06-24-14h23m24s116

"Έχω μάθει να ζω χωρίς τον πατέρα μου" - "Έκανα όνειρα ότι θα ζούσαμε όλοι μαζί σαν οικογένεια" Snif
"Εντάξει στο λέω με σφυγμένα δόντια αλλά θα το κάνω πράξη" Snif

6) Η Αμαλία να προσέξει μη κοιτάξει κανέναν καθρέφτη απότομα και πάθει ανακοπή από την ίδια της την ξινίλα! χαχα Να την δώ πάντως πάνω σε δέντρο να κάνει τη μαϊμού και τίιιιι στον κόσμο gelio

7) Με έλιωσε ο Μπουγιουράκος να δηλώνει ότι πάντα είχε καλό timing (μη θυμηθώ πέρισυ τέτοιο καιρό χαχαχαχαχαχαχαχα) Τι γοητευτικός που είναι!!! Λατρεύω!!!

8.) Σκηνή Εύας-Μάνου όλα τα ευρώ!!! Η μελαγχολία που απέπνεε ο Μπουγιούρης και τα λόγια του Μάνου στην Εύα με συγκίνησαν! Η πίκρα που έβγαζε η Ξυλά ως Εύα, ο τρόπος που έδειχνε να προσπαθεί να συγκρατήσει τη λύπη της και ίσως τα δάκρυά της τρεμοπαίζοντας τα μάτια της ήταν απίστευτα!!!!! Το φιλί δε..... απίστευτα μαγικό κι ας μην μας το έδειξε ολόκληρο (αχ Μπουγιουράκο με τις πλατάρες σου αγόρινα μου!)! Έχουν τόση ιστορία πίσω τους αυτοί οι δύο άνθρωποι που σε μαγνητίζουν!!! Ο τρόπος που γατζώθηκαν τα χέρια της Εύας από πάνω του έδειχναν με πόση ένταση φιλήθηκαν!!! (Καλά τις άθλιες ειδήσεις δεν τις σχολιάζω! Ήμαρτον πια!!!)

Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Evamanos

Το πλάνο αυτό επίσης με μάγεψε!!!
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vlcsnap-2010-06-24-14h37m50s87

9) Επίσης σήμερα μου άρεσε και ο Παναγιώτης καλε! Αν γίνεται κρατήστε τον και την τρίτη χρονιά πολύ τον πάω! Η σκηνή που ψάχνουν τον αστυνόμο με τη Νόρα και το Λουκά ενώ παράλληλα ο ίδιος έχει βάλει το πιστόλι στον κρόταφο ήταν ανατριχιάστική ενώ οι αντιδράσεις και των τριών τους απλά καθηλωτικές!!! Η απελπισία του Παναγιώτη και ο φόβος της Νόρας με έκαναν σχεδόν να δακρύσω!
Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Vlcsnap-2010-06-24-14h44m34s55

Πολύ καλό από μένα για τις ερμηνείες που προανέφερα και επειδη είχε λίγο εώς καθόλου Μπεκρουλίτα - Νταίζη - Μπέλλο..

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω αλλα σίγουρα θα συμφωνησω με τους γνωστούς χιχι

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. Το γνωστό εμπλουτισμένο - Απαλλάξτε μας από τον ξενέρωτα και από τη Μπεκρουλίτα την κλαίουσα με τα φαντάστικά της δράματα - ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ!!!

Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:13 pm

ολο το επεισοδιο ηταν Παπαδημητριου -Ζουγανελης !!!! οι δυο τους το απογειωσαν .ειδικα ο Ζουγανελης με τον τροπο που αυτοκτονησε το απεδωσε καταπληκτικα!

Μανος -Ευα υπεροχη σκηνη αλλα περιμενω κατι πιο ουσιαστικο μεταξυ των δυο ηρωων που εχουν περασει τοσα....κολλησα μεσα στην οθονη
η Μαριλια ειναι εκει μεσα ο καλυτερος χαρακτηρας της σειρας! : respect :
ο Νικολας παλι αρχισε να ψαχνει το γενεολογικο του δεντρο το παιδι αντε και στον 3 χρονο με ακομη εναν αδελφο βρε !
gelio
Στεφανος κυκλοφορει στα τελευταια επεισοδια χαμενος για μενα ......ολες οι κεραμιδες του ρθαν μαζι και δεν εχει αντιδασει ακομα
οσο για την Μελιτα ο χαρακτηρας αυτος εχει γινει κομματα και θρυψαλα .δεν μπορει να ξεκολλησει απο το πατωμα που την εχετε βαλει
ειλικρινα θα φτασω σε σημειο που θα αντεχω Νταιζη και δεν θα αντεχω καθολου τη Μελιτα !! εντελως παρτακιας και ολα τα κανει συμφωνα με το συμφερον της!

αυτα τα ολιγα.. ειλικρινα περιμενω με αγωνια το σημερινο εχουν μεινει 3 επεισοδια και ελπιζω να σωθει η Εδεμ που καποτε γνωρισα και οχι να κλεισουμε το κεφαλαιο της σειρας και του χρονου να εχουμε μια αγνωριστη σειρα...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:13 pm

nicole έγραψε:Λοιπον σχολιαζω το χθεσινο και σημερινο συγχρονως:

Δαφνη-Μπελλος: οι ρεαλιστικες σκηνες του χθεσινου επεισοδιου....η μια ψαχνει για δουλεια σε μια παρα πολυ δυσκολη εποχη και ο αλλος ειναι ο μονος που τον δειχνουν να δουλευει και να ασχολειται με τις επενδυσεις του...

Λουκας - Νορας: απαραδεκτοι στο χθεσινο...αψογοι στο σημερινο...τι να πω!!!..μαλλον οι σεναριογραφοι το πανε μονα - ζυγα...
με αυτα που ειδα σημερα, λυπαμαι που η σχεση τους δεν παρεμεινε στο πλατωνικο...και αναγκαζομαστε να βλεπουμε χαζοχαρουμενες μπουρδιτσες επιπεδου δημοτικου...που αμφιβαλλω εαν αρεσουν και στους fans του ζευγαριου...αλλα δυστυχως ετσι οι σεναριογραφοι αντιλαμβανονται το "κλικ" που εκαναν στο τηλεοπτικο κοινο...

Νικολας: ισως τα μοναδικα επεισοδια που μου αρεσε ο Γιαννακοπουλος φετος...επιτελους δεν ασχολειται με τον υπνο του...αλλα ψαχνει τους συγγενεις του...τον κατανοω...

Μελιτα: δεν ξερω τι λετε οι υπολοιποι εμενα παντως μου αρεσε και χθες και σημερα...και μου αρεσει πολυ η χημεια που εχει με την Πεφανη...

Η Παππα σαφως δεν εχει την εμπειρια του Σταυρου η του Κατρανιδη γιατι ειναι νεα ηθοποιος...αλλα μου αρεσει γιατι ενω θα μπορουσε να μυξοκλαιει και να μη καταλαβαινουμε και τιποτα απο αυτα που λεει...προτιμαει να παιζει με το βλεμμα των ματιων της...

Μελιτα-Στεφανος: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αυτες τις σκηνες περιμενα...Μελιτα πατα τον κατω...αντε να τρεξει λιγο και αυτος για αυτη τη σχεση...ενα θα σας πω...οταν ο Στεφανος αρπαζει τη Μελιτα...ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ!!!

Στεφανος-Αμαλια: μ' αρεσει πολυ η χημεια τους...και για να ειμαι ειλικρινης απο ολους τους υπολοιπους, το περιμενα να μην πιστευουν το Στεφανο...αλλα η Αμαλια περιμενα οτι μεχρι τελους θα τον πιστευε γιατι ηξερε για τη σχεση Αντιγονης - Λυτρα...

Μπουγιουρης: στο χθεσινο επεισοδιο και ειδικα εκει που μιλουσε με Νορα-Λουκα-Νικολα μου θυμιζε ανθρωπο που υπενθυμιζε στον εαυτο του τη λιστα με τα ψωνια του supermarket...τουλαχιστον το εσωσε στις σημερινες σκηνες με Μελιτα - Ευα...

Παντως κριμα Παναγιωτη...διοτι το επαγγελμα του ηθοποιου ειναι πολυ ασταθες...και αλλοι θα "σκοτωναν" για να βρισκονται στη θεση και στο μισθο σου...κριμα τοση βαρεμαρα...

Μελιτα - Μανος: προσωπικα δεν ειδα καμια Μελιτα να γλυκοκοιταζει το Μανο αλλα δυο ανθρωπους να συζητουν για το παιδι τους και το κοινο τους παρελθον...επισης ειδα μια Μελιτα να δειχνει ανωτεροτητα και να του λεει "ευχαριστω" και ενα Μανο μετα απο ολα αυτα να εξακολουθει να μην λεει αληθειες, οχι μονο σε αυτην αλλα και στους φιλους του!!!... στα υπολοιπα με εχει καλυψει η Cancoon!!!

Ευα-Λουκας: χθεσινο επεισοδιο...Λουκα με καλυψες με τα λεγομενα σου απολυτα!!!

Ευα - Αγγελα: ειδατε τι κανουν 50-60μμυρια..ξελαπικαρει το μυαλο...ειδατε πως πεφτουν οι υπογραφες και συμβουλευομαστε δικηγορους!!! τωρα εχετε πιασει το νοημα...

Ακουστηκαν και οι προοικονομιες για την επιμελεια του παιδιου...ειμαι απολυτως πεπεισμενη...οτι ολο το δικαστικο ρεαλισμο που ΔΕΝ ειδαμε σε δικες του Νικολα, Ηλια, Μανου, Νταιζη..θα το δουμε του χρονου...

Επισης την αποψη μου για το ποσο την εγραψα στις δημοσιευσεις..το ΠΟΣΟ ειναι υπερβολικα μεγαλο, επιτηδες δοθηκε ετσι...και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ...πιστευω οτι θα υπαρξουν αλλαγες σε χαρακτηρες...

Ευα-Μαριλια: θα πρωτοτυπησω και θα πω οτι για πρωτη φορα συμφωνω με αυτα που εγραψε η Clarabelle...δεν ειχε κανενα ιχνος ρεαλισμου...

Ευα ΓΕΝΙΚΩΣ!: για μενα ενας χαρακτηρας που εχει κλεισει τον κυκλο του...δεν ξερω τι αλλο να περιμενω...ξανα σκηνες με το μωρο και απο εδω και περα μονο αυτες θα υπαρχουν...θα δουμε την προσωποποιηση της Mary Poppins....

Ειχαν ακουστει παλιοτερα σεναρια για αποβολη ή επιπλοκη στην εγκυμοσυνη ωστε να μην γεννηθει το μωρο...τελικα ισως σεναριακα μια τετοια εξελιξη να ηταν καλυτερη απο πολλες αποψεις...ωστε να υπηρχε περιθωριο του χαρακτηρα να "ξεσπασει με τις τωρινες εξελιξεις"...τωρα:

Μπομπιρας/Μαριλια + αυτοκτονιες/ξεσπασματα + "δημοφιλης χαρακτηρας???": ξεχαστε το...too much για τα ελληνικα standards...

ΑΓΑΠΗΤΟ MEGA & ΠΑΡΑΓΩΓΗ:

Αντιλαμβανομαι οτι οι χρονιες ειναι δυσκολες...μειωμενο διαφημιστικο κερδος...εχετε και αλλες ακριβες σειρες (4 & Το Νησι)...αλλα σε γενικες γραμμες η σειρα τα φερνει τα λεφτα της...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΞΟΔΕΨΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΗΣ FLASHBACKS:

- εχετε ενα Ζουγανελη ο οποιος περα απο ταλενταρα στη μουσικη και στη κωμωδια...εδωσε ρεστα στο δραματικο ρολο του Σταυριδη...περιμενα να δω περισσοτερα και καλυτερα flashbacks με την Ανθη του...

Αγαπητε Σταυριδη...σου οφειλω μια συγνωμη γιατι ειπα οτι εκνευριστηκα με την ατακα "ειμαι πολυ κουρασμενος Παναγιωτη"...σημερα ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΓΙΑΤΙ!

-εχετε μια Πολυχρονιδη που επισης δινει ρεστα στο ρολο και περιμενα επισης να δω εικονες απο τη ζωη της περα απο μια μικρη σκηνη που ειδαμε καποτε με τον πατριο της...

Η ικανοτητα της Νταιζης να χειραγωγει τοσο καλα ολα τα ατομα...με αφηνει καταπληκτη...

-εχετε ενας Σταυρου που επισης δινει ρεστα..και ηθελα να δω flash backs απο τη ζωη του στο Παρισι, την αρχη της σχεσης του με την Ευα, τις δουλειες του με το Μανο, τη σχεση με τη μητερα του που παρολα οσα εχει κανει, ακομα την νοιαζεται...και μου αρεσει αυτη η διαφοροποιηση γιατι κανει το Στεφανο πιο σοφιστικε χαρακτηρα με καποια ξεσπασματα... (δεν θα ηθελα να ξαναδω ενα χαρακτηρα ιδιο με το "Στρατο")

-εχετε την Παπαδημητριου η οποια εδωσε ρεσιταλ σημερα και θελω να ελπιζω τουλαχιστον σε αυτην να δουμε ενα αξιοπρεπες flash-back με τη ζωη της...

Η Αντιγονη σημερα καταλαβε οτι ατομα σαν κι αυτη ειναι ικανοτατα στο να σχεδιαζουν σχεδια και να δινουν σημασια μονο στο αποτελεσμα αλλα καμια φορα ειναι αυτες οι μικρες λεπτομερειες που κανουν την ΔΙΑΦΟΡΑ:

-δεν υπολογισε την "ανεπαρκεια" του Χατζηβασιλειου να μεινει ψυχραιμος...κανεις δεν εδωσε εντολη να σκοτωθει η Ανθη εν ψυχρω..δυστυχως βρεθηκε στο λαθος σημειο, την λαθος ωρα...
-δεν υπολογισε οτι οι ληστες των πινακων θα "κελαηδουσαν"...
-δεν υπολογισε τη Μελιτα και οτι ο γιος της θα ερωτευοταν...
-δεν υπολογισε οτι η Ευα θα εφευγε...

Υπαρχουν ακομα ανοικτα θεματα με το Λαζαριδη και τη διαθηκη, εχω τις ιδιες αποριες με την Clarabelle (για να μην τα ξαναγραφω)...πιστευω οτι δεν τα εχουμε μαθει ολα ακομα για την Αντιγονη...

Καθως και ο Ρουσσος ξερει κι αλλα και δεν μιλαει!

Σπόιλερ:
Γι αυτο θα προτιμουσα μια εξαρχης εγκυμοσυνη της Μελιτας...φανταστειτε συγκρουσεις Ρουσσου-Αντιγονη-Αμαλιας...
Θελω να ελπιζω οτι ισως υπαρχουν και αλλοι οροι της διαθηκης που δεν τους εχουν εμφανισει οι σεναριογραφοι και σχετιζονται με την εγκυμοσυνη της Μελιτας...

ΠΡΟΣΕΧΩΣ:
1. Αν και δεν μ' αρεσει να προκαταβαλλω...πολυ φοβαμαι οτι η επιλογη της συγκεκριμενης νεαρης ηθοποιου για το ρολο της "γραμματεας" ηταν ατυχης, κα Ακριτα μου! (το προβλημα ειναι ηλικιακο οχι ερμηνευτικο)

Καταρχην ατομα πλουσια σαν τον Χατζηβασιλειου και τα παιδια του δεν εχουν απλως γραμματεις αλλα "personal assistants" που ειναι ατομα εμπειρα, μεγαλυτερης ηλικιας, της απολυτου εμπιστοσυνης, συνηθως ζουν μαζι τους, και ασχολουνται με ολα τα θεματα των εργοδοτων τους...Αντιλαμβανομαι οτι πατε να εμφανισετε την κορη του Χατζηβασιλειου ως "παμπλουτη, ισχυρη, αδιστακτη"...το αντιπαλο δεος της Αντιγονης...

Απο το λιγο που ειδα, το "κοριτσακι" πολυ φοβαμαι οτι ΔΕΝ ταιριαζει με την περιγραφη και το κλιμα που θελετε να δημιουργησετε...

2. Μην μου πεις Μανωλακη οτι κοιμηθηκες και με αυτην? Αντε να δουμε τι σκαρωνεις παλι...γιατι "once λαμογιο, always λαμογιο"...

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Ο HARDCORE ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ....ΕΑΝ ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 Η ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΙ...ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΟ...(εγω μια φορα προειδοποιησα!!!!!)
|
|
|
|
|

Σπόιλερ:
Ακριτα τα εχω παρει ασχημα με τις μπουρδες του χθεσινου επεισοδιου...

Εχουμε ακουσει μεχρι τωρα:
-το δυσκολο οικογενειακο παρελθον της Δαφνης που μεγαλωσε χωρις μαμα....
-την τραυματικη εμπειρια του Νικολα - Μανου που μεγαλωσαν μαζι με το γερο Λυτρα
-το ψυχολογικο και εφηβικο "τραυμα" του θανατου του Φωτη σε ολη την παρεα της Φεγγαροπετρας
-για να δικαιολογηθουν η εγκαταλειψη της Μαριλιας και οι τ***ς της Ευας ακουσαμε για καταθλιψεις, βιασμους, ξυλοδαρμους και δεν συμμαζευεται η κατασταση...ολα τα κακα της μοιρα πανω σε αυτη την αμοιρη κορασιδα επεσαν...
-για το δυσκολο παρελθον του Στεφανου χωρις πατερα και μια μανα που μπαινοβγαινε στη φυλακη και στα νοσοκομεια

και χθες ακουω οτι και η Νταιζη μπαινει στο club των "καταφρονεμενων παιδιων"...εχοντας οχι μονο δυσκολα παιδικα χρονια και εφηβεια λογω βιασμου απο το πατριο (μεταξυ μας δεν ειδα κατι τετοιο αλλα ποτε δεν ξερεις)...αλλα λιγο πολυ υπονοησε οτι στα σκυλαδικα που δουλευε εκανε και κονσομασιόν...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....οτι ολοι αυτοι ηταν τοοοοοοοοσο ατυχοι και πονεμενοι με τα περιβαλλοντα που μεγαλωσαν και δουλεψαν...εχω ομως τρεις γ******ς αποριες:

1. Ειδικα στις περιπτωσεις της Νταιζαρας και της Ευαρας...θες να μου πεις ρε Ακριτα οτι εξαντλησαν ολαααααααααααα τα πιθανα επαγγελματικα περιθωρια και επιλογες στη ζωη τους, προτου αποφασισουν να "ενοικιαζουν" το κορμι τους στο "καλλιτεχνικο χωρο"?

Γιατι ειλικρινα μεγαλυτερη εκτιμηση θα ειχα, αν το καθε "τ****ι" αντι να κλαιγεται για καταθλιψεις, βιασμους και ξυλοδαρμους...ελεγε ξεκαθαρα "αυτες ειναι οι επιλογες μου σε ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ"

2. Τι στο δ*****ο ΜΟΝΟ ΕΓΩ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΑ...με τις γλωσσες μας, τα πιανα μας, τα ταξιδια μας, τα κολλεγια μας, τους χορους μας, τα εξοχικα μας κτλ...

Οχι για κανενα αλλο λογο, αλλα να θυμηθω να ευχαριστησω τους γονεις μου γιατι μετα το χθεσινο επεισοδιο συνειδητοποιησα οτι ειμαι η εξαιρεση στο κανονα και οχι το αντιστροφο...

3. Να δεκτω για ΟΛΟΥΣ τους υπολοιπους τα δυσκολα παιδικοεφηβικα χρονια ΛΟΓΩ ΣΕΝΑΡΙΟΥ...αλλα για το χαρακτηρα της "Νταιζης" αφου:

-κανεις δεν προκειται να την "λυπηθει" απο τη στιγμη που μπηκε αναμεσα στο πολυαγαπημενο και χαζοχαρουμενο ζευγος δικηγορων...
-κανεις δεν προκειται να την "λυπηθει" απο τη στιγμη που σχεδιασε τις αποπειρες κατα της αμοιρης / ατυχης /πονεμενης Ευας...
-εχεις το Σταυριδη να λεει την προοικονομια οτι "θα βρεθει σε χαντακι απο μονη της"...
-εχεις την Πολυχρονιδη που δινει ρεστα η ηθοποιος στο ρολο της απολυτης-κακιας-γιατι-ετσι-γουσταρει...

ΤΙ ΤΙΣ ΘΕΣ ΡΕ ΑΚΡΙΤΑ ΤΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ, ΤΗ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!!

Ασε ενα χαρακτηρα ατοφιο "κακο" να απολαυσουμε την ερμηνεια τουλαχιστον...Συγχυστηκα παλι....!!!!

Καλά nicole μιλάμε για επικό σχολιασμό!!
Για το πρώτο σημείο που επισημαίνω, σημειώνω ότι πράγματι αυτή είναι μια ιστορία που αξίζει για τον Νικόλα, ο ήρωας κάνει πάρα πολύ καλά που θέλει να ψάξει το αν υπάρχει κάποιος αδερφός του ζωντανός και δεν θα έπρεπε οι δικοί του άνθρωποι να τον αποθαρρύνουν.
Για το δεύτερο συμφωνώ 100%, η Παπά έχει ένα από τα πιο εκφραστικά πρόσωπα που έχω δει.
Για το τρίτο, καταρχήν χαίρομαι που σε κάλυψα, κατά δεύτερον πράγματι αυτό που είδαμε δεν ήταν φλερτ της Μελίτας προς τον Μάνο αλλά η στο παρά πέντε της αναχώρησης του Μάνου για την Αμερική εξομάλυνση της σχέσης των δύο πρώην συζύγων. Εννοείται πως επ' ουδενί δεν θεωρώ ότι ο Μάνος εξιλεώθηκε γι' αυτά που έχει κάνει στη Μελίτα αλλά ότι αντίθετα κι αυτή η υποτιθέμενη εξομάλυνση βασίζεται σε ανήθικα ψέμματα από μέρους του.
Στο τέταρτο κι αν συμφωνώ, το πιο ελκυστικό σημείο της ιστορίας του Στέφανου είναι, δε, ότι αυτά τα ξεσπάσματα του τα προκαλεί μόνο η Μελίτα.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Cancoon στις Πεμ Ιουν 24, 2010 3:17 pm, 1 φορά
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:16 pm

Τζινακι σουπερ ντουπερ ο σχολιασμος! oscar Τον περιμενα πως και πως!Συμφωνω σε ολα και οι φωτο ειναι ΤΕΛΕΙΕΣ! inlove

Νικη μου επισης πολυ καλος σχολιασμος! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Ιουν 24, 2010 3:19 pm

Υποθετακι πολυ ωραίος σχολιασμος!
Μας λείπεις και θα σταθω και γω εδω

Και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το Μελιτόνι παραδέχτηκε όσα δεν δέχονταν ούτε οι θαυμαστές της μέχρι πριν 2 μέρες, ότι έκανε μέχρι και το παιδί της στην άκρη για το σφουγγάρισμα με το μεσιέ ντε κερί!

όσο για την ερμηνεια κυριαρχει αυτος ο fake λυγμος στη wanna be Μαρθα Βούρτση!
Δεν το χει το δραματικό λυπάμαι

Επεισόδιο 394 - Ημερομηνία 23-06-2010 - Σελίδα 6 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Σελίδα 6 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης