Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

+47
maria*
Despinaki
CineFreak
evanna
DESPOINA
Vasouli
Dioni
nicole
goldy24
lizzie
margel
ebelina2007
Evalia
Pennaki.......!!
pasxalitsa
KonstantinaA
sarita
jim7
giouli_edem
sofia
Cancoon
irini
soso
edem4ever
hionati
Ezantakou
ksanthi
verile_mistika
Ανυπέρ-Βλήτο
Black rose
Καρ-Mik
Alex
FieryRed
maraki_ch
Izabella29
diam rena
xristina tamystikatisedem
anna_loukonoriki4ever!!
sifantid
nikidanis
Paparazzi
vagvard
aggeliki
anastasia20
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
51 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_lcap55%Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_rcap 55% 
[ 58 ]
Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_rcap 9% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_rcap 13% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_rcap 7% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_rcap 9% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Vote_rcap 5% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 105
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιουν 24, 2010 6:15 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουν 24, 2010 8:04 pm

Ασπάστηκα
Τα νέα μαθεύτηκαν γρήγορα
1.Παρέα στην Εδέμ: Τι ωραία που τα λενε και τόσο συγκινητικά.Μανο αφηνεις υπονοούμενα!Και τρυφερη αγκαλίτσα Λουκονορική! Love!
2.Αντιγόνη-Στεφανάκος: Για πρώτη φορά λες την αλήθεια αλλά δεν σε πιστεύει κάνεις.. τραγική ειρωνεία στην ίδια θέση βρίσκεται και ο γιόκας σου!
3.Ευα-Μάνος:Καλα τι φιλακι ήταν αυτό?Αψογοι και οι δυο υποκριτικά!
4.Λουκάς-Νόρα:Τι συλλογισμοί είναι αυτοί!
Λουκάς:<<Εσυ εχεις εμένα!>> Love! Λιωνωωω ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ!!!!! Love!
Τραγουδάει η φωνάρα μου!!!!!!! Αχ αυτά τα επίσημα δείπνα για την αγαπημένη αγάπη του! Ρε Νόρα βρε Νόρα δες τι ρομαντικουλης είναι μωρε!!!
5.Μανος-Ευα:Κουκλαρα η Ευα και πολύ ζεστη υποκριτικά.Να κι ένα γλυκύτατο μπλουζ ήρθε και γι αυτούς η σειρά! Love! Τι τρομερο κομμάτι στην ερωτικη σκηνη τους!
6.Κηδεια και μετα στην Εδέμ: Η καρδια μου ράγισε με το βοηθό του Σταυρίδη. Και το αστειάκι του Πέτρου.
7.Νεφελάκι-Αμαλία-Μπεκρουλιτα:Ακόμα και τώρα αντι να ασχοληθεί με τα παιδάκι αφήνει την οικιακή βοηθό κλασσικά. Πάλι για κουτσομπολιό αμάν ρε Αμαλία.
8.Λουκάς-Νόρα-Γραμματέας:Και αυτή τωρα την πέφτει στο Λουκάκο κρατηστε μεεεε….δεν μου άρεσε το ύφος της και το πορτοκαλοροδοχάλκινο χρωμα μαλλιών της!


Σπάστηκα
1.Αμαλία-Πέτρος-Μπεκρουλιτα:Μα πέθανε ρομαντικά ο αστυνόμος βρε Αμαλί,πως τα λές έτσι? Βούλιαξε ο δόλιος ο καναπές με τόσο καθισιό Μπεκρουλίτα
Πετρο ότι και να λες, το δεκάχρονο είναι σε άλλη διάσταση τώρα, μου βγάλε την αίσθηση ότι ήθελε το γλειφιτζούρι της και μια ηλιθιότητα που έκανε πως δεν καταλάβαινε τα αυτονόητα που άκουγε!
2.Πατσοζευγαρο:Που να καταλάβεις εσυ από σοφίες του λαού ε?Καλε μαζευτε την θα μείνει γουλί! Σαλεμένοι είστε και οι δυο σας vomit vomit
3.Στεφανακος-Χρησταρας-Αντιγόνη:Γελοίος είσαι εσυ Μικρε προσεχε πως μιλάς στη μαμακα σου!!! Θεαρα μου πως τα κανες έτσι???
4.Πέτρος-Στεφανούκος:Πήραν καινούργια οικιακή βοηθό και αυτοί? Το στυλακι του μικρου μου την έσπασε απίστευτα που το παίζει και θύμα!
5.Μπεκρουλιτα-Λουκάς-Νόρα:
Νορα:Αντε παμε να κοιμηθουμε να μετρησεις τις ανασες μου.
Λουκας:Οχι πρωτα προηγουνται αλλες ανασες πιο βαριες Love!
Ε όχι και αγαπη μου ρε Νόρα την παγοκολώνα που εξαιτίας της δεν είδαμε ερωτική σκηνη! Να τη πάλι στο προσκήνιο η wanna be αποτυχημένη Μάρθα Βούρτση και πάλι στην παρέα τρέχει, είπε όσα είπε και εχει και το θράσος να έρχεται σαν μετανιωμένη Μαγδαληνή! Εχει και μια αυτογνωσία όντως στον κόσμο της. Είπα και γω δεν θα βγάλει κανα ψευτο-λυγμό? vomit vomit
Νορα:<< Μελιτα ξέσπασε όσο θέλεις>>εμάς τους τηλεθεατές μας ρωτάτε αν αντέχουμε κι άλλο ξέσπασμα της Μελίτας?
Το δάκρυ της Μπεκρουλίτας προσπαθεί να βγει αλλά εις μάτην…Δεν το χει η Παπά στο δραματικό δεν το χει.Ελάτε να κάνουμε έρανο να μαζέψουμε λεφτά να αγοράσουμε ένα καναπέ να κάθεται η Μελίτα και όπου πηγαίνει να τον κουβαλάει μαζι της…συγνώμη κιόλας αλλά από καναπέ σε καναπέ πηγαίνει! Πόντος!


Μέτριο και πολύ του είναι Λογω των εξαιρετικων σκηνων Λουκά-Νόρας-Μάνου-Ευας Κ-Ο-Π-Η-Κ-Α
δεν μπορω να ψηφισω υπερτελειο λογω των παρεμβολων

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μπεκρουλιάσματα και απολυτάκια ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε!!!
θα λιμάρουμε νυχάκια


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιουν 24, 2010 8:09 pm

Δεν είπα εγώ στις περιλήψεις ότι δεν έπρεπε να ενθουσιαστώ???

Χάσαμε την ερωτική σκηνή για να βλέπουμε την κατσαρή να μιρμιράει και να κλαίγεται για το υποτιθέμενο δράμα της?! Δεν το πιστεύω!

Πολλά Fskl στη Μπεκρουλίτα που ένα ένα παραδέχεται όσα της καταλογίζαμε τόσο καιρό και προσπαθούσε να βγει λάδι! Μακριά απο την παρέα μαρήηηηηη!!!

Εύα και Μάνος - Λιώνω - Πεθαίνω!!! Γιατί μόνο τόσο λίγο??? Ήταν τόσο τέλειοι!!!! Τι πάθος και τι προσμονή που έβγαζε η σκηνή τους!!!

Υπερτέλειο μόνο και μόνο για αυτούς τους δύο και το πέσιμο Νορας-Λουκά από την καρέκλα!!!!!!! inlove inlove inlove inlove inlove
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιουν 24, 2010 8:10 pm

ας σχολιάσω γενικά:

στέφανος
:ας τα πάρουμε από την αρχή γιατί θα με τρελάνεις άνθρωπε μου...πριν λίγο καιρό έμαθες ότι 1.η μητέρα σου είχε στολίσει με ωραιότατα κέρατα τον πατέρα σου...2.αυτός που τη βοήθησε στο στόλισμα ήταν ο λύτρας 3.είχε μείνει έγγυος από τον εραστή της..4.έβαλε να φάνε την εύα και το παιδί σου...
και τι κάνεις;;;κάθεστε σαν ωραίο οικογένεια και μιλάτε για το αν η καρτάλω σου λέει αλήθεια για το σταυρίδη ή όχι...γιατί βρε δεν την έβγαζες και για φαγητό να τα πείτε καλύτερα να ξεσκάσει και εκείνη;;; wall
αναρωτιέμαι η βλακεία σου έχει πάτο;;;ή όχι;;;
είναι αντίδραση αυτή ατόμου που πριν λίγο καιρό έμαθε ότι όλη η ζωή του ήταν ψέμα;;;;που ανακάλυψε ότι η μητέρα του τον μεγάλωσε με μόνο σκοπό να πάρει εκδίκηση από τους ανθρώπους που ευθύνονται για τον θάντο του πατέρα σου και στην ουσία ο άνθρωπος που ευθύνεται είναι η εκείνη;;;
σημείωση:γιατί δεν την πετάς στην πισίνα να ησυχάσουμε;;;

μελίτα
:εγώ αυτά που είπε σε νόρα και λουκά δεν είναι δυνατόν να τα άκουσα....αρνούμαι λέμε.... Fskl μελίτα....ψάχνεις να βρεις στήριγμα και που πας βρε πουλάκι μου;;;στη νόρα και το λουκά;;;είναι δυνατόν να σου μιλήσουν αντικειμενικά εκείνοι;;;αφού έχουν βγάλει το συμπέρασμά τους...ο στεφανος ο δολοφόνος....

λουκά με ποια εύα έκανε ακριβώς τα ίδια;;;εγώ γιατί θυμάμαι μια συζήτηση σας με το στέφανο πριν το γάμο που σου έλεγε ότι είναι ερωτευμένος με τη μελίτα και εσύ του έλεγες να το σκεφτεί και να παντρευτεί την εύα γιατί η εύα θα του πάρει το παιδί;;;
αν είχε σχέδιο θα παντρευόταν την εύα χωρίς δεύτερη σκέψη...και ήταν και ήδη έγγυος οπότε θα ήταν ακόμα πιο κοντά στο να πετύχει το όποιο σχέδιο του....
γιατί δεν μπορείτε να βάλετε το ρημάδι το μυαλό σας να λειτουργήσει;;όλα με χρονοκαθυστέρηση τα κάνετε....και για αυτό τα κάνετε σκ...α πάντα...

μελίτα:εσύ κοπέλα μου γιατί δεν θυμάσαι ότι η εύα κάποτε σου είχε πει η εύα ότι κάθεται στα παράθυρα....νυχτερίδα είχε γίνει ο άνθρωπος....αν ήσουν σχέδιο πρώτον δεν θα καθόταν μόνος του την ώρα που νόμιζε ότι η άλλη κοιμάται να βρυκολιακάζει στα παράθυρα...και δεύτερον θα σε είχε παρατήσει σύξυλη για το ντεκαπάζ που είχε και τον κληρονόμο έτοιμο...και ήταν και βολική..μόνη της πρότεινε γάμο...
αλλά που μυαλό ε;;;και εσένα το ρολόι έχει χαλάσει..δεν λειτουργεί πια...

εύα:μια ερώτηση μόνο;;;επιτρέπεται να κάνει sex;;;μόλις γέννησε....
αυτό το έρημο το μωρό πότε το βλέπει;;;;αλλά δεν κανείς δεν την έχει κατηγορήσει για αυτό...μόνο η μελίτα είναι εκείνη που τρέχει με τον γκόμενο από εδώ και από εκεί...
για να ξεκαθαρίσω δεν την κατηγορώ...όπως δεν κατηγορούσα και τη μελίτα...αλλά καλό είναι αφού και οι δύο αφήνουν τα παιδιά στις γιαγιάδες να κατηγορηθούν και οι δύο.....και όχι μόνο η μία...

μάνος:σιγά μην δε βρισκόσουν πίσω και από αυτό εσύ....οποία πέτρα και να σηκώσει κανείς από κάτω βρίσκεσαι...αλλά γιατί τόσο μίσος για την αντιγόνη;;;μόνο για τις απόπειρες κατά της εύας;;;
ή μήπως παίζει και κάτι άλλο;;;

γραμματέας-άννα:αν ο λουκάς έχει αδυναμία στις κοκκινομάλλες τη νόρα δεν την βλέπω καλά.... gelio
η άννα πάντως μια αδυναμία έδειξε προς το λουκά...
<αντίο σας κύριε βενέτη>

ρούσσος:
εσύ πρέπει να είσαι πολύ μπλεγμένος όμως....έχει δίκιο σε αυτό ο στεφάν πετράν.....σαν το μάνο και εσύ...πανταχού παρών και τα πάντα πληρών....
τι δεν θέλεις να βγει στο φως από το παρελθόν και φοβάσαι τόσο πολύ τη σχέση της μελίτας με το στέφανο;;;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Πεμ Ιουν 24, 2010 8:12 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Ιουν 24, 2010 8:11 pm

Mάνος-Εύα ‘’να σε ευχαριστήσω που αγάπησες ένα κολόπαιδο σαν κ εμένα’’ Heart2

Λουκάς-Νόρα ‘’’εχω ένα φύλακα άγγελο κ δεν το ξέρω’’ ‘’ προηγούνται κάποιες ανάσες πιο βαριές’’ Heart2
Κι εκεί που έχω λιώσει σαν χωνάκι παγωτό.. να το κατινάκι
ΕΛΕΟΣ! Δεν μπορω να απολαυσω τα αγαπημένα μου ζευγάρια χώρις να πετάγονται απο το πουθενά η Νταίζη κ η Μελίτα?
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από vagvard Πεμ Ιουν 24, 2010 8:13 pm

Βαρέθηκα να περιμένω να τελειώσει.Πάλι καλά που μας έδειξαν και τη Νεφέλη λίγο κι έδωσε μια γλυκιά νότα.
Δηλαδή τι ήταν το σημερινό επεισόδιο?Όλοι με ταίρι να ερωτοτροπούν και η "κακιά-πανούργα-δολοπλόκα κτλ." Μελίτα μόνη της για τιμωρία?
Ποιός θα μου το λεγε ότι θα δώσω συγχαρητήρια στη Ντέζυ για την ατάκα: "Ψυχάκιας ήτανε".
/S slap : scream :


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vagvard στις Πεμ Ιουν 24, 2010 8:21 pm, 1 φορά
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιουν 24, 2010 8:13 pm

anastasia20 έγραψε:
εύα:μια ερώτηση μόνο;;;επιτρέπεται να κάνει sex;;;μόλις γέννησε....
αυτό το έρημο το μωρό πότε το βλέπει;;;;αλλά δεν κανείς δεν την έχει κατηγορήσει για αυτό...μόνο η μελίτα είναι εκείνη που τρέχει με τον γκόμενο από εδώ και από εκεί...
για να ξεκαθαρίσω δεν την κατηγορώ...όπως δεν κατηγορούσα και τη μελίτα...αλλά καλό είναι αφού και οι δύο αφήνουν τα παιδιά στις γιαγιάδες να κατηγορηθούν και οι δύο.....και όχι μόνο η μία...

Για το πρώτο φαντάζομαι είναι τεχνικής φύσεως η ερώτηση οπότε ας απαντήσει καμμία μανούλα χιχι

Για το δεύτερο η Εύα εκτός από 2 βόλτες την έχουμε δει συνέχεια μέσα στο σπίτι! Ούτε έφερε το γκόμενο δίπλα στο μωρό της ούτε και έχει το παιδί της προβλήματα και το παρατάει να τρέχει για σέξ! Μην μπερδεύεσαι, δεν μας χάλασε ποτέ που η Μελίτα αποφάσισε να ξαναφτιάξει τη ζωή της αλλα το με ποιον και το ότι για να είναι με αυτόν παράτησε κυριολεκτικά στην τύχη του ένα παιδί που είχε προβληματα ψυχολογικά και μάλιστα το παραδεχτηκε και η ίδια!!! :wink2:
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από Paparazzi Πεμ Ιουν 24, 2010 8:14 pm

ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ



Μουγγή-Στέφανος-Χρήστος: Το σχέδιο του Στραυρίδη είναι γεγονός! Κανείς δεν την πιστεύει!

Μάνος-Εύα: woohoo Δεν υπάρχουν λόγια για την σκηνή!! Εύγε! kyma

Λουκάς-Νόρα: Ε εντάξη.. περιμέναμε κάτι καλύτερο, και η άλλη χαλάστηκε επειδή δεν της έκανε κεφτεδάκια...

Λουκάς-Νόρα-Μπεκρουλίτα: Πολύ μελό...

Κηδεία Σταυρίδη: Λίγος κόσμος ρε παιδιά... Μόνο 4 αστυνομικοί πήγαν; Και ο ένας από τους 4, ήταν ο αναγιώτης!

Τραπέζι στην ΕΔΕΜ: Πόσο ακόμα θα μειώσουν τον Λουκά;

Νταιζοχιά-Μήτσουλας: Πρώτη φορά που συμφωνώ με τον Μήτσουλα... Νταίζη ακόμα να καταπιείς το δηλητήριο σου; Ε "αθώα" περιστερά;

Λουκάς-Νόρα-Γραμματέας: Πόσο ακόμα θα μειώσουν τον Λουκά και την Νόρα; Πόσα € είναι το ποσό στην επιταγή;

Μάνος-Γραμματέας: Τελικά Μάνο.. μεσα σε όλα είσαι ρε παιδί μου!!


Με εκτίμηση,
το απόλυτο αρσενικό του forum,
Paparazzi!


Paparazzi
Paparazzi
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : ΕΔΕΜ
Ασχολίες : Μυστηκά της Εδέμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιουν 24, 2010 8:15 pm


Υπερτέλειο κι απο μένα κι ας χιλιοέκοψαν τη σκηνή Μάνου Εύας για να βλέπουμε την απερίγραπτη μίρλα της Μαρουβλίτας
Γιατί τα υπέροχα ζευγάρια δεν φαίνονται μόνο απ τα φιλιά και το σεξάκι αλλά απ τα χαμόγελα και τα βλέμματα.
Απ τον τρόπο που μιλούν και σε κάνουν να καρφώνεσαι στην οθόνη
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιουν 24, 2010 8:16 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
εύα:μια ερώτηση μόνο;;;επιτρέπεται να κάνει sex;;;μόλις γέννησε....
αυτό το έρημο το μωρό πότε το βλέπει;;;;αλλά δεν κανείς δεν την έχει κατηγορήσει για αυτό...μόνο η μελίτα είναι εκείνη που τρέχει με τον γκόμενο από εδώ και από εκεί...
για να ξεκαθαρίσω δεν την κατηγορώ...όπως δεν κατηγορούσα και τη μελίτα...αλλά καλό είναι αφού και οι δύο αφήνουν τα παιδιά στις γιαγιάδες να κατηγορηθούν και οι δύο.....και όχι μόνο η μία...

Για το πρώτο φαντάζομαι είναι τεχνικής φύσεως η ερώτηση οπότε ας απαντήσει καμμία μανούλα χιχι

Για το δεύτερο η Εύα εκτός από 2 βόλτες την έχουμε δει συνέχεια μέσα στο σπίτι! Ούτε έφερε το γκόμενο δίπλα στο μωρό της ούτε και έχει το παιδί της προβλήματα και το παρατάει να τρέχει για σέξ! Μην μπερδεύεσαι, δεν μας χάλασε ποτέ που η Μελίτα αποφάσισε να ξαναφτιάξει τη ζωή της αλλα το με ποιον και το ότι για να είναι με αυτόν παράτησε κυριολεκτικά στην τύχη του ένα παιδί που είχε προβληματα ψυχολογικά και μάλιστα το παραδεχτηκε και η ίδια!!! :wink2:


και μην ξεχνας Αναστασια ο Μανος φευγει για Αμερικη οποτε η Ευα ειναι συναισθηματικα εγκλωβισμενη χανει τον ανθρωπο της
αλλη η μια περιπτωση και αλλο η αλλη
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιουν 24, 2010 8:16 pm

anastasia20 έγραψε:
γραμματέας-άννα:αν ο λουκάς έχει αδυναμία στις κοκκινομάλλες τη νόρα δεν την βλέπω καλά.... gelio
η άννα πάντως μια αδυναμία έδειξε προς το λουκά...
<αντίο σας κύριε βενέτη>
Για να ακριβολογούμε, ο Λουκάς έχει αδυναμία σε ΜΙΑ συγκεκριμένη και ΜΟΝΑΔΙΚΗ κοκκινομάλλα, γι'αυτό δεν έχει λόγο να ανησυχεί ουσιαστικά η Νόρα... Heart2 (Φυσικά και ζηλεύει, βέβαια, λίγο... Γυναίκα είναι! Razz )
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουν 24, 2010 8:16 pm

Paparazzi έγραψε:
ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ



Μουγγή-Στέφανος-Χρήστος: Το σχέδιο του Στραυρίδη είναι γεγονός! Κανείς δεν την πιστεύει!

Μάνος-Εύα: woohoo Δεν υπάρχουν λόγια για την σκηνή!! Εύγε! kyma

Λουκάς-Νόρα: Ε εντάξη.. περιμέναμε κάτι καλύτερο, και η άλλη χαλάστηκε επειδή δεν της έκανε κεφτεδάκια...

Λουκάς-Νόρα-Μπεκρουλίτα: Πολύ μελό...

Κηδεία Σταυρίδη: Λίγος κόσμος ρε παιδιά... Μόνο 4 αστυνομικοί πήγαν; Και ο ένας από τους 4, ήταν ο αναγιώτης!

Τραπέζι στην ΕΔΕΜ: Πόσο ακόμα θα μειώσουν τον Λουκά;

Νταιζοχιά-Μήτσουλας: Πρώτη φορά που συμφωνώ με τον Μήτσουλα... Νταίζη ακόμα να καταπιείς το δηλητήριο σου; Ε "αθώα" περιστερά;

Λουκάς-Νόρα-Γραμματέας: Πόσο ακόμα θα μειώσουν τον Λουκά και την Νόρα; Πόσα € είναι το ποσό στην επιταγή;

Μάνος-Γραμματέας: Τελικά Μάνο.. μεσα σε όλα είσαι ρε παιδί μου!!


Με εκτίμηση,
το απόλυτο αρσενικό του forum,
Paparazzi!



Συμφωνω με το σχολιασμό σου!
Κατω τα Χερια απο το Λουκα είναι είδωλοοο!
Impatient Impatient Impatient
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Πεμ Ιουν 24, 2010 8:17 pm

λοιπόν.... καλό το επεισόδιο από μένα...

~η Νόρα και ο Λουκάς είχαν υπέροχες σκηνές..... αχχχ... πόσο γλυκός ο Λουκάκοςςςςς\

~η Εύα και ο Μάνος επίσης... πολύ μου αρέσουν αυτοί οι δύο μαζί... και λυπάμαι βαθύτατα που θα φύγει.... Rolling Eyes

~βρήκα τη βασική διαφορά ανάμεσα στο Μάνο και το Στέφανο..... να την πω;;; θα το πω.... ο πρώτος ξέρει τα πάντα ενώ ο δεύτερος τα μαθαίνει όλα τελευταίος!!! wall

~η Καρτάλω ασχολίαστη!! έτσι! έτσι!!! να τα λες παντού και να μην σε πιστεύουνε!! είδες τη γλύκα;;;

~για το πατσοζεύγαρο τι να πω;;;; έλεοςςςςςςςςς vomit μ αρέσει το πόσο ευαίσθητη είναι η Νταίζη!! όχι μ αρέσει!

~πολύ μου την έσπασε η Μελίτα!!! έλεοςςςςςςςς !. πάει και διακόπτει τα παιδιά την ώρα που ήταν έτοιμοι να πάρουνε τις "ανάσες" τους... (από τις βαθιές!) και κλαψουρίζει... και δεν της αρέσουν κιόλας οι απαντήσεις που παίρνει! ε τότε τη ήρθες καλό μου;;;;;;; Tsanties άντε στα τσακίδια!
αμ το άλλο;; που υποτίθεται ότι προσπαθεί να δείχνει καλά για το παιδί της;;; το είδατε εσείς;; γιατί εγώ όχι!!! λες και είναι χαζό το παιδί! δεν βλέπει!! α ρε κατακαημένη!! αλλά πιο πολύ λυπάμαι τη Νεφέλη... που έχει τέτοια "μάνα"

~ανούσια η σκηνή με τα ουζάκια νομίζω... λίγο ξεκάρφωτη να το πω;;;
Νόρα:άστο Λουκά! άστο
Λουκάς: στην υγειά του συχωρεμένου!

~ αυτή η συνονόματή μου πολύ μου την έδωσε... που πας ρε! πού πας;;; ΕΣΥ θα την πέσεις στο Λουκά;;;;; χα χα χα ας γελάσω!!! έλεοςςςς "η γραμματέας του;;" και τι υφάκι ήταν αυτό;;; σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις είναι που λέω "μα γιατι να μην είναι η ταμπέλα απ' έξω Νόρα Βενέτη-Φωκά Λουκάς Βενέτης" ;;;;;;;;;

~ και ο Μανωλάκης για άλλη μια φορά μέσα σ όλα!



ψήφισα τέλειο μόνο και μόνο επειδή το έσωσαν μεριές κάποιες σκηνές......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anna_loukonoriki4ever!! στις Πεμ Ιουν 24, 2010 8:18 pm, 1 φορά
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Πεμ Ιουν 24, 2010 8:18 pm

loukitsa έγραψε:Ασπάστηκα
Τα νέα μαθεύτηκαν γρήγορα
1.Παρέα στην Εδέμ: Τι ωραία που τα λενε και τόσο συγκινητικά.Μανο αφηνεις υπονοούμενα!Και τρυφερη αγκαλίτσα Λουκονορική! Love!
2.Αντιγόνη-Στεφανάκος: Για πρώτη φορά λες την αλήθεια αλλά δεν σε πιστεύει κάνεις.. τραγική ειρωνεία στην ίδια θέση βρίσκεται και ο γιόκας σου!
3.Ευα-Μάνος:Καλα τι φιλακι ήταν αυτό?Αψογοι και οι δυο υποκριτικά!
4.Λουκάς-Νόρα:Τι συλλογισμοί είναι αυτοί!
Λουκάς:<<Εσυ εχεις εμένα!>> Love! Λιωνωωω ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ!!!!! Love!
Τραγουδάει η φωνάρα μου!!!!!!! Αχ αυτά τα επίσημα δείπνα για την αγαπημένη αγάπη του! Ρε Νόρα βρε Νόρα δες τι ρομαντικουλης είναι μωρε!!!
5.Μανος-Ευα:Κουκλαρα η Ευα και πολύ ζεστη υποκριτικά.Να κι ένα γλυκύτατο μπλουζ ήρθε και γι αυτούς η σειρά! Love! Τι τρομερο κομμάτι στην ερωτικη σκηνη τους!
6.Κηδεια και μετα στην Εδέμ: Η καρδια μου ράγισε με το βοηθό του Σταυρίδη. Και το αστειάκι του Πέτρου.
7.Νεφελάκι-Αμαλία-Μπεκρουλιτα:Ακόμα και τώρα αντι να ασχοληθεί με τα παιδάκι αφήνει την οικιακή βοηθό κλασσικά. Πάλι για κουτσομπολιό αμάν ρε Αμαλία.
8.Λουκάς-Νόρα-Γραμματέας:Και αυτή τωρα την πέφτει στο Λουκάκο κρατηστε μεεεε….δεν μου άρεσε το ύφος της και το πορτοκαλοροδοχάλκινο χρωμα μαλλιών της!


Σπάστηκα
1.Αμαλία-Πέτρος-Μπεκρουλιτα:Μα πέθανε ρομαντικά ο αστυνόμος βρε Αμαλί,πως τα λές έτσι? Βούλιαξε ο δόλιος ο καναπές με τόσο καθισιό Μπεκρουλίτα
Πετρο ότι και να λες, το δεκάχρονο είναι σε άλλη διάσταση τώρα, μου βγάλε την αίσθηση ότι ήθελε το γλειφιτζούρι της και μια ηλιθιότητα που έκανε πως δεν καταλάβαινε τα αυτονόητα που άκουγε!
2.Πατσοζευγαρο:Που να καταλάβεις εσυ από σοφίες του λαού ε?Καλε μαζευτε την θα μείνει γουλί! Σαλεμένοι είστε και οι δυο σας vomit vomit
3.Στεφανακος-Χρησταρας-Αντιγόνη:Γελοίος είσαι εσυ Μικρε προσεχε πως μιλάς στη μαμακα σου!!! Θεαρα μου πως τα κανες έτσι???
4.Πέτρος-Στεφανούκος:Πήραν καινούργια οικιακή βοηθό και αυτοί? Το στυλακι του μικρου μου την έσπασε απίστευτα που το παίζει και θύμα!
5.Μπεκρουλιτα-Λουκάς-Νόρα:
Νορα:Αντε παμε να κοιμηθουμε να μετρησεις τις ανασες μου.
Λουκας:Οχι πρωτα προηγουνται αλλες ανασες πιο βαριες Love!
Ε όχι και αγαπη μου ρε Νόρα την παγοκολώνα που εξαιτίας της δεν είδαμε ερωτική σκηνη! Να τη πάλι στο προσκήνιο η wanna be αποτυχημένη Μάρθα Βούρτση και πάλι στην παρέα τρέχει, είπε όσα είπε και εχει και το θράσος να έρχεται σαν μετανιωμένη Μαγδαληνή! Εχει και μια αυτογνωσία όντως στον κόσμο της. Είπα και γω δεν θα βγάλει κανα ψευτο-λυγμό? vomit vomit
Νορα:<< Μελιτα ξέσπασε όσο θέλεις>>εμάς τους τηλεθεατές μας ρωτάτε αν αντέχουμε κι άλλο ξέσπασμα της Μελίτας?
Το δάκρυ της Μπεκρουλίτας προσπαθεί να βγει αλλά εις μάτην…Δεν το χει η Παπά στο δραματικό δεν το χει.Ελάτε να κάνουμε έρανο να μαζέψουμε λεφτά να αγοράσουμε ένα καναπέ να κάθεται η Μελίτα και όπου πηγαίνει να τον κουβαλάει μαζι της…συγνώμη κιόλας αλλά από καναπέ σε καναπέ πηγαίνει! Πόντος!


Μέτριο και πολύ του είναι Λογω των εξαιρετικων σκηνων Λουκά-Νόρας-Μάνου-Ευας Κ-Ο-Π-Η-Κ-Α
δεν μπορω να ψηφισω υπερτελειο λογω των παρεμβολων

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μπεκρουλιάσματα και απολυτάκια ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε!!!
θα λιμάρουμε νυχάκια


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa




Συμφωνω απολυτα μαζι σου σε ολα.περιεγραψες το σημερινο επεισοδιο τελεια,ολα τα οσκαρ για χαρη σουoscar oscar oscar
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουν 24, 2010 8:19 pm

Clarabelle έγραψε:
Υπερτέλειο κι απο μένα κι ας χιλιοέκοψαν τη σκηνή Μάνου Εύας για να βλέπουμε την απερίγραπτη μίρλα της Μαρουβλίτας
Γιατί τα υπέροχα ζευγάρια δεν φαίνονται μόνο απ τα φιλιά και το σεξάκι αλλά απ τα χαμόγελα και τα βλέμματα.
Απ τον τρόπο που μιλούν και σε κάνουν να καρφώνεσαι στην οθόνη

Οι κινησεις τους, τα βλέμματα και τα χάδια τους ειναι αυταπόδεικτη απάντηση και πολυ καλογυρισμενη-γραμμένη σκηνη
και υποκριτικα αρτιότατη και απο τους δυο.Ο Μανος θλιμμένος και η Ευα προσπαθούσε να αγκιστρωθει απο τον ερωτα της που νιωθει να τον χάνει! 🇳🇴
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Πεμ Ιουν 24, 2010 8:20 pm

loukitsa έγραψε:Ασπάστηκα
Τα νέα μαθεύτηκαν γρήγορα
1.Παρέα στην Εδέμ: Τι ωραία που τα λενε και τόσο συγκινητικά.Μανο αφηνεις υπονοούμενα!Και τρυφερη αγκαλίτσα Λουκονορική! Love!
2.Αντιγόνη-Στεφανάκος: Για πρώτη φορά λες την αλήθεια αλλά δεν σε πιστεύει κάνεις.. τραγική ειρωνεία στην ίδια θέση βρίσκεται και ο γιόκας σου!
3.Ευα-Μάνος:Καλα τι φιλακι ήταν αυτό?Αψογοι και οι δυο υποκριτικά!
4.Λουκάς-Νόρα:Τι συλλογισμοί είναι αυτοί!
Λουκάς:<<Εσυ εχεις εμένα!>> Love! Λιωνωωω ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ!!!!! Love!
Τραγουδάει η φωνάρα μου!!!!!!! Αχ αυτά τα επίσημα δείπνα για την αγαπημένη αγάπη του! Ρε Νόρα βρε Νόρα δες τι ρομαντικουλης είναι μωρε!!!
5.Μανος-Ευα:Κουκλαρα η Ευα και πολύ ζεστη υποκριτικά.Να κι ένα γλυκύτατο μπλουζ ήρθε και γι αυτούς η σειρά! Love! Τι τρομερο κομμάτι στην ερωτικη σκηνη τους!
6.Κηδεια και μετα στην Εδέμ: Η καρδια μου ράγισε με το βοηθό του Σταυρίδη. Και το αστειάκι του Πέτρου.
7.Νεφελάκι-Αμαλία-Μπεκρουλιτα:Ακόμα και τώρα αντι να ασχοληθεί με τα παιδάκι αφήνει την οικιακή βοηθό κλασσικά. Πάλι για κουτσομπολιό αμάν ρε Αμαλία.
8.Λουκάς-Νόρα-Γραμματέας:Και αυτή τωρα την πέφτει στο Λουκάκο κρατηστε μεεεε….δεν μου άρεσε το ύφος της και το πορτοκαλοροδοχάλκινο χρωμα μαλλιών της!


Σπάστηκα
1.Αμαλία-Πέτρος-Μπεκρουλιτα:Μα πέθανε ρομαντικά ο αστυνόμος βρε Αμαλί,πως τα λές έτσι? Βούλιαξε ο δόλιος ο καναπές με τόσο καθισιό Μπεκρουλίτα
Πετρο ότι και να λες, το δεκάχρονο είναι σε άλλη διάσταση τώρα, μου βγάλε την αίσθηση ότι ήθελε το γλειφιτζούρι της και μια ηλιθιότητα που έκανε πως δεν καταλάβαινε τα αυτονόητα που άκουγε!
2.Πατσοζευγαρο:Που να καταλάβεις εσυ από σοφίες του λαού ε?Καλε μαζευτε την θα μείνει γουλί! Σαλεμένοι είστε και οι δυο σας vomit vomit
3.Στεφανακος-Χρησταρας-Αντιγόνη:Γελοίος είσαι εσυ Μικρε προσεχε πως μιλάς στη μαμακα σου!!! Θεαρα μου πως τα κανες έτσι???
4.Πέτρος-Στεφανούκος:Πήραν καινούργια οικιακή βοηθό και αυτοί? Το στυλακι του μικρου μου την έσπασε απίστευτα που το παίζει και θύμα!
5.Μπεκρουλιτα-Λουκάς-Νόρα:
Νορα:Αντε παμε να κοιμηθουμε να μετρησεις τις ανασες μου.
Λουκας:Οχι πρωτα προηγουνται αλλες ανασες πιο βαριες Love!
Ε όχι και αγαπη μου ρε Νόρα την παγοκολώνα που εξαιτίας της δεν είδαμε ερωτική σκηνη! Να τη πάλι στο προσκήνιο η wanna be αποτυχημένη Μάρθα Βούρτση και πάλι στην παρέα τρέχει, είπε όσα είπε και εχει και το θράσος να έρχεται σαν μετανιωμένη Μαγδαληνή! Εχει και μια αυτογνωσία όντως στον κόσμο της. Είπα και γω δεν θα βγάλει κανα ψευτο-λυγμό? vomit vomit
Νορα:<< Μελιτα ξέσπασε όσο θέλεις>>εμάς τους τηλεθεατές μας ρωτάτε αν αντέχουμε κι άλλο ξέσπασμα της Μελίτας?
Το δάκρυ της Μπεκρουλίτας προσπαθεί να βγει αλλά εις μάτην…Δεν το χει η Παπά στο δραματικό δεν το χει.Ελάτε να κάνουμε έρανο να μαζέψουμε λεφτά να αγοράσουμε ένα καναπέ να κάθεται η Μελίτα και όπου πηγαίνει να τον κουβαλάει μαζι της…συγνώμη κιόλας αλλά από καναπέ σε καναπέ πηγαίνει! Πόντος!


Μέτριο και πολύ του είναι Λογω των εξαιρετικων σκηνων Λουκά-Νόρας-Μάνου-Ευας Κ-Ο-Π-Η-Κ-Α
δεν μπορω να ψηφισω υπερτελειο λογω των παρεμβολων

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μπεκρουλιάσματα και απολυτάκια ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε!!!
θα λιμάρουμε νυχάκια


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

oscar συμφωνώ μαζί σου Άρια.. εγώ προς το "καλό" έκλεινα... αλλά είπα ας είμαι λίγο large.....
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιουν 24, 2010 8:21 pm

loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Υπερτέλειο κι απο μένα κι ας χιλιοέκοψαν τη σκηνή Μάνου Εύας για να βλέπουμε την απερίγραπτη μίρλα της Μαρουβλίτας
Γιατί τα υπέροχα ζευγάρια δεν φαίνονται μόνο απ τα φιλιά και το σεξάκι αλλά απ τα χαμόγελα και τα βλέμματα.
Απ τον τρόπο που μιλούν και σε κάνουν να καρφώνεσαι στην οθόνη

Οι κινησεις τους, τα βλέμματα και τα χάδια τους ειναι αυταπόδεικτη απάντηση και πολυ καλογυρισμενη-γραμμένη σκηνη
και υποκριτικα αρτιότατη και απο τους δυο.Ο Μανος θλιμμένος και η Ευα προσπαθούσε να αγκιστρωθει απο τον ερωτα της που νιωθει να τον χάνει! 🇳🇴

Ναι έχετε δίκιο, είναι απίστευτος ο τρόπος που τον έκοψε όταν πήγε να της πει για όταν θα φύγει!!! Που φάνηκε ότι δεν θέλει καν να το σκέφτεται! Γενικά ήταν τέλειοι!!!!!!!!!!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Πεμ Ιουν 24, 2010 8:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Δεν είπα εγώ στις περιλήψεις ότι δεν έπρεπε να ενθουσιαστώ???

Χάσαμε την ερωτική σκηνή για να βλέπουμε την κατσαρή να μιρμιράει και να κλαίγεται για το υποτιθέμενο δράμα της?! Δεν το πιστεύω!

Πολλά Fskl στη Μπεκρουλίτα που ένα ένα παραδέχεται όσα της καταλογίζαμε τόσο καιρό και προσπαθούσε να βγει λάδι! Μακριά απο την παρέα μαρήηηηηη!!!

Εύα και Μάνος - Λιώνω - Πεθαίνω!!! Γιατί μόνο τόσο λίγο??? Ήταν τόσο τέλειοι!!!! Τι πάθος και τι προσμονή που έβγαζε η σκηνή τους!!!

Υπερτέλειο μόνο και μόνο για αυτούς τους δύο και το πέσιμο Νορας-Λουκά από την καρέκλα!!!!!!! inlove inlove inlove inlove inlove
μα αν είναι δυνατόν!! να μην πάρουν οι δικοί μας τις ανάσες τους επειδή η άλλη ήθελε κάπου να κλάψει... και να γκρινιάξει εδώ που τα λέμε... γιατί δεν της άρεσαν κιόλας αυτά που άκουγε!!! maaaad
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιουν 24, 2010 8:23 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Υπερτέλειο κι απο μένα κι ας χιλιοέκοψαν τη σκηνή Μάνου Εύας για να βλέπουμε την απερίγραπτη μίρλα της Μαρουβλίτας
Γιατί τα υπέροχα ζευγάρια δεν φαίνονται μόνο απ τα φιλιά και το σεξάκι αλλά απ τα χαμόγελα και τα βλέμματα.
Απ τον τρόπο που μιλούν και σε κάνουν να καρφώνεσαι στην οθόνη

Οι κινησεις τους, τα βλέμματα και τα χάδια τους ειναι αυταπόδεικτη απάντηση και πολυ καλογυρισμενη-γραμμένη σκηνη
και υποκριτικα αρτιότατη και απο τους δυο.Ο Μανος θλιμμένος και η Ευα προσπαθούσε να αγκιστρωθει απο τον ερωτα της που νιωθει να τον χάνει! 🇳🇴

Ναι έχετε δίκιο, είναι απίστευτος ο τρόπος που τον έκοψε όταν πήγε να της πει για όταν θα φύγει!!! Που φάνηκε ότι δεν θέλει καν να το σκέφτεται! Γενικά ήταν τέλειοι!!!!!!!!!!!!!



Εκείνο που μου τη δίνει απίστευτα ειναι το πόσο κομένη ήταν η σκηνή τους
Φάγαμε τον απόλυτο τρείς μήνες στη μάπα. Αν το ψάξεις δύο χρόνια δεν υπάρχει ούτε μια σκηνή Μάνου Εύας που να μη μπαίνει στη μέση το βούρλο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από diam rena Πεμ Ιουν 24, 2010 8:24 pm

loukitsa έγραψε:Ασπάστηκα
Τα νέα μαθεύτηκαν γρήγορα
1.Παρέα στην Εδέμ: Τι ωραία που τα λενε και τόσο συγκινητικά.Μανο αφηνεις υπονοούμενα!Και τρυφερη αγκαλίτσα Λουκονορική! Love!
2.Αντιγόνη-Στεφανάκος: Για πρώτη φορά λες την αλήθεια αλλά δεν σε πιστεύει κάνεις.. τραγική ειρωνεία στην ίδια θέση βρίσκεται και ο γιόκας σου!
3.Ευα-Μάνος:Καλα τι φιλακι ήταν αυτό?Αψογοι και οι δυο υποκριτικά!
4.Λουκάς-Νόρα:Τι συλλογισμοί είναι αυτοί!
Λουκάς:<<Εσυ εχεις εμένα!>> Love! Λιωνωωω ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ!!!!! Love!
Τραγουδάει η φωνάρα μου!!!!!!! Αχ αυτά τα επίσημα δείπνα για την αγαπημένη αγάπη του! Ρε Νόρα βρε Νόρα δες τι ρομαντικουλης είναι μωρε!!!
5.Μανος-Ευα:Κουκλαρα η Ευα και πολύ ζεστη υποκριτικά.Να κι ένα γλυκύτατο μπλουζ ήρθε και γι αυτούς η σειρά! Love! Τι τρομερο κομμάτι στην ερωτικη σκηνη τους!
6.Κηδεια και μετα στην Εδέμ: Η καρδια μου ράγισε με το βοηθό του Σταυρίδη. Και το αστειάκι του Πέτρου.
7.Νεφελάκι-Αμαλία-Μπεκρουλιτα:Ακόμα και τώρα αντι να ασχοληθεί με τα παιδάκι αφήνει την οικιακή βοηθό κλασσικά. Πάλι για κουτσομπολιό αμάν ρε Αμαλία.
8.Λουκάς-Νόρα-Γραμματέας:Και αυτή τωρα την πέφτει στο Λουκάκο κρατηστε μεεεε….δεν μου άρεσε το ύφος της και το πορτοκαλοροδοχάλκινο χρωμα μαλλιών της!


Σπάστηκα
1.Αμαλία-Πέτρος-Μπεκρουλιτα:Μα πέθανε ρομαντικά ο αστυνόμος βρε Αμαλί,πως τα λές έτσι? Βούλιαξε ο δόλιος ο καναπές με τόσο καθισιό Μπεκρουλίτα
Πετρο ότι και να λες, το δεκάχρονο είναι σε άλλη διάσταση τώρα, μου βγάλε την αίσθηση ότι ήθελε το γλειφιτζούρι της και μια ηλιθιότητα που έκανε πως δεν καταλάβαινε τα αυτονόητα που άκουγε!
2.Πατσοζευγαρο:Που να καταλάβεις εσυ από σοφίες του λαού ε?Καλε μαζευτε την θα μείνει γουλί! Σαλεμένοι είστε και οι δυο σας vomit vomit
3.Στεφανακος-Χρησταρας-Αντιγόνη:Γελοίος είσαι εσυ Μικρε προσεχε πως μιλάς στη μαμακα σου!!! Θεαρα μου πως τα κανες έτσι???
4.Πέτρος-Στεφανούκος:Πήραν καινούργια οικιακή βοηθό και αυτοί? Το στυλακι του μικρου μου την έσπασε απίστευτα που το παίζει και θύμα!
5.Μπεκρουλιτα-Λουκάς-Νόρα:
Νορα:Αντε παμε να κοιμηθουμε να μετρησεις τις ανασες μου.
Λουκας:Οχι πρωτα προηγουνται αλλες ανασες πιο βαριες Love!
Ε όχι και αγαπη μου ρε Νόρα την παγοκολώνα που εξαιτίας της δεν είδαμε ερωτική σκηνη! Να τη πάλι στο προσκήνιο η wanna be αποτυχημένη Μάρθα Βούρτση
και πάλι στην παρέα τρέχει, είπε όσα είπε και εχει και το θράσος να έρχεται σαν μετανιωμένη Μαγδαληνή! Εχει και μια αυτογνωσία όντως στον κόσμο της. Είπα και γω δεν θα βγάλει κανα ψευτο-λυγμό? vomit vomit
Νορα:<< Μελιτα ξέσπασε όσο θέλεις>>εμάς τους τηλεθεατές μας ρωτάτε αν αντέχουμε κι άλλο ξέσπασμα της Μελίτας?
Το δάκρυ της Μπεκρουλίτας προσπαθεί να βγει αλλά εις μάτην…Δεν το χει η Παπά στο δραματικό δεν το χει.Ελάτε να κάνουμε έρανο να μαζέψουμε λεφτά να αγοράσουμε ένα καναπέ να κάθεται η Μελίτα και όπου πηγαίνει να τον κουβαλάει μαζι της…συγνώμη κιόλας αλλά από καναπέ σε καναπέ πηγαίνει! Πόντος!


Μέτριο και πολύ του είναι Λογω των εξαιρετικων σκηνων Λουκά-Νόρας-Μάνου-Ευας Κ-Ο-Π-Η-Κ-Α
δεν μπορω να ψηφισω υπερτελειο λογω των παρεμβολων

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μπεκρουλιάσματα και απολυτάκια ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε!!!
θα λιμάρουμε νυχάκια


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa


Αγάπη μου~!!!!!! δηλαδή τι ΄'αλλο να πω....εκτός του ότι συμφωνώ με όλα έχω τις εξής επισημάνσεις.... gelio με τις εκφράσεις στα μπολντς!!!!! είσαι θεα...εκπληκτικός σχολιασμός!
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ston kosmo tis edem....me noraki + loukako!!!!
Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιουν 24, 2010 8:25 pm

Το σημερινό δεν με ενθουσίασε όσο τα προηγούμενα.

-Να αρχίσω από τα καλά γέλια του επεισοδίου,γιατί γενικώς ήταν αρκετά βαρύ λόγω κηδείας.
Μάνος-Ευα και τα μυαλά στο μπλέντερ!Πολύ γέλιο!Το πρώτο "φιλί" έξω από το σπίτι της φοβερό,εκείνη φιλάει το μουστάκι του και εκείνος το πηγούνι!! gelio
Μετά στο δείπνο ο Μάνος αλά μπάτλερ-πιγουίνος βάζει σαμπάνια(υπονοούμενο κρυβόταν πίσω από την πράξη του μιας και είχε να κάνει με την Εύα Razz )και η Εύα έχει το κλασικό ύφος: μου βρωμάει το αυγουλάκι.Το επόμενο φιλί κράτησε 2 δευτερόλεπτα,μετά τους έκρυψε η πλάτη του Μπουγιούρη και μετά η κάμερα έδειξε,λογικά κατα λάθος,ότι φίλαγε το μάγουλό της.
Η ερωτική σκηνή φοβερή! cake Ροζ σουτιενάκι και δεν συμμαζεύεται!Και δεν έχουν περάσει 15 μέρες από την γέννα(λίγο ανατριχίλα μου προκαλεί η σκέψη,αλλά Εδέμ είναι αυτή).Φιλί φυσικά και δεν είδαμε,τους έκρυβε το μαλλί αυτή τη φορά!!Γενικώς Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 T7814


-Για μια ακόμα φορά εκφράζω την απορία μου για το λόγο που όλοι ανεξαιρέτως πιστεύουν με τόση σιγουριά πως ο Στέφανος ήξερε για την διαθήκη και ήθελε να σκοτώσει το παιδί του. scratch
Και την Μελίτα που την παρουσιάζουν τόσο σίγουρη δεν το καταλαβαίνω.Το μόνο που εξυπηρετεί είναι το κλασικό concept,όταν μαθευτεί η αλήθεια εκείνη θα ζητάει συγνώμη από το αμόρε και αυτός θα μας βγάλει την πίστη για να δεχτεί!
Επίσης λάθος μεγάλο της Μελίτας η επίσκεψη σε Νόρα-Λουκά.Τα παιδιά δεν σε αγαπάνε καθόλου Μελίτα και είναι μεγάλη βλακεία σου να μην αντιλαμβάνεσαι κάτι τόσο πασιφανές 🇳🇴

-Λυπήθηκα για τον θάνατο του Σταυρίδη και παρ'ότι η σκηνή της κηδείας με 4 αστυνομικούς ήταν κακογυρισμένη,εγώ ψυχοπλακώθηκα που δεν θα ξαναδώ τον Ζουγανέλη.
Ομολογουμένως βρήκα άστοχη την σκηνή με τον Λουκά να μην βάζει γλώσσα μέσα σχετικά με το πόσο μαύρη είναι η ζωή και πως όλοι 2 μέτρα παίρνουν γη,μιας και βγήκε πολύ χαζό.Δεν ξέρω αν έφταιγε ο Πετράκης που δεν το πολυέχει το σοβαρό,αλλά ήταν άσχημο.

-Στο δικηγορικό γραφείο εκτός του άδειου φλιτζανιού με τον καφέ που έκανε και κοντινά ο σκηνοθέτης και της ελεινής όρεξης της Νόρας για σεξ μετά ακριβώς από μια κηδεία, η σκηνή ήταν καλούτσικη.
Η Ούστα δεν μ'αρέσει καθόλου μ'αυτό το μαλλί και βρήκα και too much το βάψιμο.Είναι μικρή κοπέλα για να την βάφουν σαν την Ξυλά με eyeliner αλά μπαροκατάσταση και 2 τόνους σοβά.Το ύφος της εν τω μεταξύ ελεινό!

-Και να μην ξεχάσω την ατάκα του επεισοδίου!!!Ο Λουκάς λέει στην Νόρα πως το πρωί κάνει 10 ώρες να διαλέξει γόβες!!Επειδή δυσκολεύεται να διαλέξει φοράει εδώ και κάτι μήνες τις ίδιες??Πες μου έτσι!Τώρα εξηγήθηκαν όλα... gelio
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιουν 24, 2010 8:25 pm

Paparazzi έγραψε:Λουκάς-Νόρα: Ε εντάξη.. περιμέναμε κάτι καλύτερο, και η άλλη χαλάστηκε επειδή δεν της έκανε κεφτεδάκια...
Εγώ προσωπικά το μόνο καλύτερο που περίμενα ήταν να ολοκληρωθεί η σκηνή χωρίς παρεμβολές, αλλά κατά τα άλλα ήταν πολύ όμορφη κατ'εμέ. Ασχολήθηκαν λίγο με τους εαυτούς τους για να ηρεμήσει ο Λουκάς τη Νόρα από το σοκ. Αν, πάντως, ξες λίγο τις γυναίκες, μία γκρίνια την έχουμε... Razz Δεν είναι ότι "απογοητεύτηκε" η Νόρα από το κοκκινιστό απλά του έκανε "παράπονα". Φάνηκε από τον τόνο της... Εξάλλου έτσι δόθηκε και η αφορμή να μάθει ότι ο Λουκάς ήταν, είναι και θα είναι ο "φύλακας άγγελός" της... inlove

Paparazzi έγραψε:Λουκάς-Νόρα-Μπεκρουλίτα: Πολύ μελό...
Άσε! Άσε! Δεν την άντεχα που δεν την άντεχα αυτή τη Μπεκρουλίτα, μας φορτώθηκε κιόλας και κάθισε περισσότερο στο λαιμό μου!

Paparazzi έγραψε:Κηδεία Σταυρίδη: Λίγος κόσμος ρε παιδιά... Μόνο 4 αστυνομικοί πήγαν; Και ο ένας από τους 4, ήταν ο Παναγιώτης!
Η πλάκα είναι ότι ό,τι έκαναν, το έκαναν συγχρονισμένοι! Έριξα ένα γέλιο... gelio

Paparazzi έγραψε:Τραπέζι στην ΕΔΕΜ: Πόσο ακόμα θα μειώσουν τον Λουκά;
Η αλήθεια είναι ότι το σκηνικό στο τραπέζι ήταν "λιγουλάκι" άκυρο να το πω, στυμμένο να το πω, αλλά λύθηκα στα γέλια... "Στην υγειά του συχωρεμένου!" gelio

Paparazzi έγραψε:Λουκάς-Νόρα-Γραμματέας: Πόσο ακόμα θα μειώσουν τον Λουκά και την Νόρα; Πόσα € είναι το ποσό στην επιταγή;
Γιατί καλέ να τους μειώσουν; Επειδή έχουν μία νέα υπόθεση; Η δουλειά τους είναι! Η άλλη να μάθει να χτυπάει την πόρτα! Μπάτε σκύλοι αλέστε το κάναμε! lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sifantid στις Πεμ Ιουν 24, 2010 8:33 pm, 2 φορές συνολικά
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Ιουν 24, 2010 8:26 pm

Θέλω να σε ευχαριστήσω που με αγάπησες!!!

Που αγάπησες ένα κωλόπαιδο σαν και μένα!!!!



Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2


Αυτό προς το παρόν!!! Τα υπόλοιπα αργότερα!! Ακόμα μαζεύω χαρτομάντηλα από γύρω μου!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Ιουν 24, 2010 8:27 pm

Clarabelle έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Υπερτέλειο κι απο μένα κι ας χιλιοέκοψαν τη σκηνή Μάνου Εύας για να βλέπουμε την απερίγραπτη μίρλα της Μαρουβλίτας
Γιατί τα υπέροχα ζευγάρια δεν φαίνονται μόνο απ τα φιλιά και το σεξάκι αλλά απ τα χαμόγελα και τα βλέμματα.
Απ τον τρόπο που μιλούν και σε κάνουν να καρφώνεσαι στην οθόνη

Οι κινησεις τους, τα βλέμματα και τα χάδια τους ειναι αυταπόδεικτη απάντηση και πολυ καλογυρισμενη-γραμμένη σκηνη
και υποκριτικα αρτιότατη και απο τους δυο.Ο Μανος θλιμμένος και η Ευα προσπαθούσε να αγκιστρωθει απο τον ερωτα της που νιωθει να τον χάνει! 🇳🇴

Ναι έχετε δίκιο, είναι απίστευτος ο τρόπος που τον έκοψε όταν πήγε να της πει για όταν θα φύγει!!! Που φάνηκε ότι δεν θέλει καν να το σκέφτεται! Γενικά ήταν τέλειοι!!!!!!!!!!!!!



Εκείνο που μου τη δίνει απίστευτα ειναι το πόσο κομένη ήταν η σκηνή τους
Φάγαμε τον απόλυτο τρείς μήνες στη μάπα. Αν το ψάξεις δύο χρόνια δεν υπάρχει ούτε μια σκηνή Μάνου Εύας που να μη μπαίνει στη μέση το βούρλο.


Και να βλέπαμε και κάτι. Ατάλαντο μυξόκλαμα
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 395 - Ημερομηνία 24-06-2010

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Ιουν 24, 2010 8:29 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο σήμερα. Είχε καλά τοποθετημένες σκηνές που έκαναν το επεισόδιο όμορφο. ( Φυσικά πήρε υπερτέλειο για Εύα – Μάνο)

Τα καλά:

~Εύα – Μάνος και όλες οι τέλειες σκηνές τους!!!!!!!!!!! Μετά από τόσο καιρό επιτέλους!!!!! Love! Αλλά μια λεπτομέρεια που δεν μπορώ αν δεν το πω.. Δεν κάνει να έχεις επαφή αμέσως μετά τη γέννα καλέ!! Αλλά μάλλον το χρονικό διάστημα ποικίλει κατά βούληση!! gelio

~ΛουκοΝορικοί χαρείτε!! Μας έδωσαν σκηνές όμορφες, απλές, καθημερινές και ΜΕ νόημα! Αυτό με τις ανάσες είναι το νέο trend στις ατάκες του Λουκά!!! gelio

Γενικά:

ΛουκοΝοράκια- Μελίτα: Όταν νιώθουμε αδύναμοι έχουμε ανάγκη τους φίλους.. Ξαφνικά δεν έχουμε κανέναν να μιλήσουμε και θυμηθήκαμε ότι κάποτε κάποιοι μας καταλάβαιναν... Αχ βρε Μελίτα τα μούτρα τα κρατάς στα πάνω σου, όταν έρχονται οι δυσκολίες θυμάσαι ότι κάποιο κάποτε για εσένα ήταν εκεί…. Πάντως τα παιδιά μας Άνθρωποι με Α κεφαλαίο.

Πέτρος & Co: Άσε Πετράν κρύο το ανέκδοτο, δεν γελάσαμε… Πιο καλά τα λέει ο Λουκάς όταν κάνει κεφάλι! Άκου εκεί στην υγεία του μακαρίτη!!!

Αμαλία: Ήρθε πάλι ο καλό παλιός εαυτός της Αμαλίας και ξεκίνησε τα γνωστά "ντεκαπάζ", "ο πρώην" και τα συναφή δεν αλλάζει ο Άνθρωπος.

Τέλος: Αυτή την Άννα την αντιπάθησα με την μία!!! Κοπελιά μακριά από τις πονηρές σκέψεις προς τον Λουκά και μη ξαναδώ αυτό το ύφος γιατί η κοκκινομάλλα θα σε κάνει μπαλάκι του τένις και θα κάνει σερβις!!! Πίστεψε με έχει ένα χέρι άστα δεν θα καταλάβεις από πού σου ήρθε!!! Ξουτ από εδώ!!! Κατά τα άλλα, αν είναι να συνδράμεις χωρίς πονηριές στην επαγγελματική και οικονομική ανάπτυξη τους αλλάζει το πράγμα! :lol:

Αυτά

Υ.Γ μόνο 2 λεπτάκια πατσοζεύγαρου πάλι καλά!!! ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ με αυτούς έλεος λέμε!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την FieryRed στις Πεμ Ιουν 24, 2010 8:34 pm, 1 φορά
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης