Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

+54
anna90
hionati
filitsa
sarita
Evalia
νοριτσα
nikidanis
Καρ-Mik
nicole
Χρύσα
ΝΟΡΑ+ΛΟΥΚΑΣ
basilis
anastasia20
verile_mistika
almaresi
milia
Pennaki.......!!
diam rena
Cancoon
ebelina2007
sunrise
margaret
elenp
Vasouli
edem4ever
Ezantakou
loukasnora
Dioni
sofia
xristina tamystikatisedem
irini
ksanthi
Ntinaki Agapaei Petraki
sifantid
panpetrakatsi
pasxalitsa
DESPOINA
$ofi@ loukakos + nora
jim7
soso
Black rose
Ανυπέρ-Βλήτο
maraki_ch
Izabella29
LIBRA
evanna
vagvard
anna_loukonoriki4ever!!
aggeliki
manos for ever
maria*
Vaso20
loukitsa
Clarabelle
58 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_lcap41%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_rcap 41% 
[ 34 ]
Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_lcap30%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_rcap 30% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_lcap23%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_rcap 23% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 83
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιουν 25, 2010 6:52 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιουν 25, 2010 8:03 pm

Ασπάστηκα
1.Μανος-Στεφανος:Μου άρεσε που τάπωσε τον Στεφανούκο ο Μάνος!
2.Λουκάς-Νόρα:Αξίζετε και πολλά μάλιστα είστε Τέλειοι δικηγόροι, φυσικα και δεν χάνουν την τρυφερότητα τους και κλασσικα αντε παλι μας το χάλασε τωρα ο Μπουλίνος Στεφανάκος.Φαε ταπα και από το Λουκά, εξυπνάκια Μπούλη! Εσυ τα ξεκινησες όλα Καρτάλη λουσου τα τωρα! Καλα η Αντιγοναρα είναι μιλια μπροστά
3.Αντιγόνη-Χρησταρας-Μπουλίνος Γενικά: Θεάρα μου γιατι ακομα υποστηρίζεις τόσα ψέμματα? Στεφανουκο ουτε εσυ πιστεύεις στην αθωότητα της μαμακας σου γι αυτό μην τη μπαίνεις στα παιδια μας!
Παπαδημητρίου-Σταυρου κέντησαν υποκριτικά πάλι!
4.Μητσάρας-Λουκας-Νόρα:Το δουλεμα όλα τα λεφτα στο Μητσουλα! Το πώς το χάρηκα δεν λέγεται!
5.Μανος-Λουκάς-Νόρα:Ά ρε Μανο φοβερο σχέδιο καλη κατραπακιά έφαγε ο Μπέλλος!
6.Ρούσσος-Λουκάς:Συγκινήθηκα για την ερωτηση και την αδεια που θελουν να πάρουν από τον Ρούσσο για το αν θα αναλάβουν την υπόθεση δολοφονίας Χατζηβασιλείου.
7.Κοριτσοπαρέα:Ανεπιτήδευτη σκηνή πολύ φυσική.Καλα η Δαφνη θεα ο Νικόλας λεει δεν μ αρπάζει!
8.Ευα-Λουκάς-Νόρα-Αγγέλα:Κοκα κόλα βαζουν αντι για καφέ?Που είναι το καιμάκι? Νόρα και Ευα κουκλάρες!
9.Νικόλας-Δαφνη: Ραγισε η καρδιά μου μωρε όσο και αν μου σπάει τα νευρα που παραπονιέται μονίμως ο Νικόλας! Από τη Δάφνη περίμενα ξέσπασμα από το Νικόλα πάλι όχι!


Σπάστηκα
1.Πατσοζεύγαρο:Καλα σου κανε Κουνια-Μπέλλο και σε <<εβαλε μεσα>> ο Μάνος…Θα σπάσεις κανα νύχι Μητσουλα και συ και η άλλη η οχιά κουλ αγορακι μου! vomit
2.Μπεκρουλιτα-Ζυμαρούλης: Να με φωναξεις για τα τριημερα Μελίτα μιας και εχει πεθανει για σενα ο Ζυμαρούλης να μην τα τσουξεις μόνη σου! Κλαψουριτα ριξε και ένα δάκρυ έτσι για το θεα-Αθήναι χοχοχοχοχο
3.Μπέλλος-Μάνος:Και πολύ καλα σου κάνει Μητσάρα να μάθεις να μας το παίζεις κάποιος υποκινούμενος από την οχιά! Μπα Μάνο μου αυτός δεν ξέρει πώς να πνίγει το <<κουνέλι>> θα πνίξει μια οχιά ολόκληρο ανακόντα?
4.Πατσοζεύγαρο δευτερη σκηνη:Λιαξ…..ιουκ..εμετικοί! vomit




Γενικό σχόλιο για τις σημερινές ερωτικές σκηνές Μάνου-Ευας και Λουκά Νόρας
Λιγο παρα πάνω φως ρε παιδιά να βλέπουμε!!!Που είναι ο φωτιστης??
Και πάνω που είχε εκστασιαστεί με τις ερωτικές σκηνες Μάνου-Ευας και Λουκά-Νόρας τσουπ και η παραφωνία κλασσικα στο πλάνο, όπως χθες που ξαναέκοψε Λουκονορικη ερωτικη σκηνή! Αναφερομαι φυσικά στην Κλαψουρίτα και στους ψευτο-λυγμούς της. Να φανταστω ότι έβαλε η Αγγελικη το παιδι για ύπνο,μιας και η οικιακη βοηθος τα κάνει όλα εκει πέρα,και με μεγαλη έκπληξη τη βλέπω να κάθεται στις σκάλες….βούλιαξε ο δόλιος ο καναπές όλη μερα, έρχεται και η Αμαλί και βλέπει την κορούλα της κλασσικα με τους ψευτολυγμούς να δινουν και να παίρνουν και από δάκρυ απόγνωσης ούτε στάλα…Και περνάμε στο παρασύνθημα:<<Είμαι έγκυος περιμένω το παιδι του Στέφανου!>>Και καταληγω στο εξης συμπέρασμα εκει πέρα είναι όλοι αδερφια με όλους και δεν εχουν ιδέα από μεθόδους αντισύλληψης…Σε λίγο θα αρχισω να μπερδεύομαι και να μην ξερω ποια παιδια έχει ο Στεφανος με την Ευα ποια ο Μάνος με την Μελίτα και αυτοι οι δυο πολυσποροι σαν τα ψωμιά ένα πράμα…Το Νεφελάκι τόσο καιρο βλέπει τη μανα του κουρέλι και μαζι της ασχολείται πιο πολύ η Αγγελικη, η μικρουλα ηδη εχει προβλήματα με την απουσια του Μάνου από το σπίτι και δεν θέλει τον νέο συντροφο της μαμας της..Φανταστειτε χαρες που θα κανει όταν μάθει για το νέο της αδελφάκι που έρχεται και όλοι θα πέσουν πάνω από το μωρο ως συνήθως και αυτή η καψερουλα θα παίζει με την οικιακη βοηθό! Πρεντικτορ καλε έκανες? Φοριέται και το ανεμογκάστρι γι αυτό στο λέω!

Ψηφίζω καλό…γιατι διεκοψαν ερωτικες σκηνες…και εκτος από Πατσοζευγαρο είχαμε και πολύ οχιά!

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μπεκρουλιάσματα και απολυτάκια ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε!!!
θα λιμάρουμε νυχάκια

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

Flkia


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Παρ Ιουν 25, 2010 8:08 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιουν 25, 2010 8:05 pm



Άγγελε καλώς να τα δεχτείς μωρό μου
Καινούριο αδελφάκι στον ορίζοντα
Όχι απ τη μαμά απ το μπαμπά
Ποιόν μπαμπά;
Ξέχασα δεν τον ξέρεις κυνηγάει την μαμά του καινούριου μωρού
Μη στεναχωριέσαι κάπου θα φανεί και μπορεί να προλάβει να σε πάρει μια αγκαλίτσα πριν σε καλέσουν φαντάρο εκτός κι αν δεν προλάβει γιατί θα κάνει αγκαλίτσες το καινούριο μωράκι.
Σου έχω ευχάριστα
Εκτός απ τη Μαρίλια θα έχεις κι ένα καινούριο αδελφάκι
Αυτό πάλι θα έχει αδελφάκια εσένα και τη Νεφέλη (ξέρεις εκείνο το κοριτσάκι που είναι αδελφή της Μαρίλιας)
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από Vaso20 Παρ Ιουν 25, 2010 8:07 pm

Μετριο!δεν μου αρεσε!Ψυλοβαρεθηκα!Μονο οι σκηνες Μελιτας-Στεφανου και Μανου-Ευας μου αρεσαν.

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από maria* Παρ Ιουν 25, 2010 8:10 pm

"All you need is love" ήταν το σημερινό επεισόδιο!!!

Στέφανος-Μελίτα…
Λατρεύω να βλέπω τον Στέφανο να προσπαθεί για τη Μελίτα… Να δείχνει ότι τη χρειάζεται, ότι τελικά ήταν όντως κομμάτι του, να θέλει να την αγγίξει και να μην μπορεί… Από την άλλη φυσικά στεναχωριέμαι πάαααααρα πολύ που κανείς δεν πιστεύει την αλήθεια του, και κυρίως που κανείς δεν έχει έστω και μια αμφιβολία για την ενοχή του. Έλιωσα όταν έλεγε στη Μελίτα «δείξε μου ότι έχεις έστω και μια αμφιβολία και γω θα κάνω τα πάντα για να το αποδείξω»… inlove

Εύα-Νικόλας-Αγγέλα.
Στα τελευταία επεισόδια μου αρέσει αρκετά ο Νικόλας (ο οποίος τον τελευταίο καιρό ήταν πολύ βαρετός) αλλά και η Εύα. Αυτήν την Αγγέλα δεν την μπορώ, με εκνευρίζει αυτό το στυλ της, ίσως χωρίς συγκεκριμένο λόγο..

Μάνος.
Υπάρχει κάποιος άνθρωπος τον οποίο δε θέλει να εκδικηθεί ο Μάνος? Όχι ότι λυπάμαι τον Μπέλλο φυσικά (και λίγα του έκανε χαχαχαχα) αλλά συνεχίζω να βλέπω μια απύθμενη πτώση σε αυτόν τον χαρακτήρα. Είπε να τους καταστρέψει όλους πριν φύγει? Fskl

Αντιγόνη…
Άρχισε να με κουράζει το στυλ «δεν ξέρω τίποτα, Στέφανε πίστεψέ με». Ο μόνος λόγος που συνεχίζω να βλέπω αυτές τις σκηνές χωρίς mute είναι ο α-πί-στευ-τος Σταύρου ο οποίος κάθε μέρα και καλύτερος μου φαίνεται. : respect : ΟΚ ίσως δεν είπε η Αντιγόνη στον Χατζηβασιλείου να σκοτώσουν την Ανθή, αλλά έχει κάνει ποοοοοολλά άλλα για να τη λυπηθώ.

Εύα-Μάνος…Εγώ δίνω τα εύσημά μου στην Εύα για την ψυχραιμία με την οποία αντιμετωπίζει την κατάσταση. Μπράβο Εύα!!!!!

Νικόλας-Δάφνη
Στεναχωρήθηκα πολύ με τον Νικόλα που έσπασε στο σημερινό επεισόδιο… Επιτέλους του δώσανε μια σκηνή με αληθινά συναισθήματα και ουσία… (και τέλειο το τραγούδι του Robbie Williams που μπήκε στη σκηνή…)

Μελίτα-Αμαλία
Γιούπι!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γιούπι γιούπι γιούπι!!!!!!!!!!!! Παιδάκι Στέφανου και Μελίτας!!!!!!!!!!!!!!!!!! Love! Love! Love!



Πολύ καλό από μένα!!!!!
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιουν 25, 2010 8:12 pm

Clarabelle έγραψε:

Άγγελε καλώς να τα δεχτείς μωρό μου
Καινούριο αδελφάκι στον ορίζοντα
Όχι απ τη μαμά απ το μπαμπά
Ποιόν μπαμπά;
Ξέχασα δεν τον ξέρεις κυνηγάει την μαμά του καινούριου μωρού
Μη στεναχωριέσαι κάπου θα φανεί και μπορεί να προλάβει να σε πάρει μια αγκαλίτσα πριν σε καλέσουν φαντάρο εκτός κι αν δεν προλάβει γιατί θα κάνει αγκαλίτσες το καινούριο μωράκι.
Σου έχω ευχάριστα
Εκτός απ τη Μαρίλια θα έχεις κι ένα καινούριο αδελφάκι
Αυτό πάλι θα έχει αδελφάκια εσένα και τη Νεφέλη (ξέρεις εκείνο το κοριτσάκι που είναι αδελφή της Μαρίλιας)


Με τόσα παιδια απο τόσους πατεράδες και μανάδες μπερδεύτηκα /S
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από manos for ever Παρ Ιουν 25, 2010 8:13 pm

πολυ συγκινηση σημερα!!!!!!!!!!!!φευγει ο μανος μας!!!!!!!!!!!!!!!!!τα μελη της παρεας μειωνονται οπως ειπε η νορα!!!!!!!! πιο πολυ με συγκινησε ο νικολας πιο πολυ περιμενα να δω την δαφνη να κλαιει παρα το νικολα!!!!!!!!!!ΤΕΛΕΙΟ το επεισοδιο κ απο τη μερια της παρεας κ απο το φιναλε με τη μελιτα να λεει οτι ειναι εγκυος!!!!!!!!!!!!

manos for ever
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : αθηνα
Ασχολίες : κολλιμενη με τα μυστικα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Ιουν 25, 2010 8:15 pm

Αντε βρε να μας ζήσει το απολυτάκι!
Ερώτηση στη βάφτιση ποιό απ όλα τα αδερφάκια θα κρατάει τη λαμπάδα;

Bαρέθηκα,κουράστηκα να βλέπω τον Σταύρου να παλευει μόνος! Χάλια η ερμηνεία της πάλι!

aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιουν 25, 2010 8:17 pm

aggeliki έγραψε:Αντε βρε να μας ζήσει το απολυτάκι!
Ερώτηση στη βάφτιση ποιό απ όλα τα αδερφάκια θα κρατάει τη λαμπάδα;

Bαρέθηκα,κουράστηκα να βλέπω τον Σταύρου να παλευει μόνος! Χάλια η ερμηνεία της πάλι!


Ας κρατησει λαμπάδα ο Μάριος να μην τσακώνονται τα αδελφια ετεροθαλή και βιολογικά μεταξύ τους! Tongue
όσο για τα υπόλοιπα τα είπες όλα μόνη σου! oscar
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Παρ Ιουν 25, 2010 8:18 pm

~κατα ευχαριστήθηκα το δούλεμα Νόρας και Λουκά στο Μπέλλουρα!!! όλα τα λεφτά!!! "το προσωπικό τους Καθίκι" gelio
~Μάνος Στέφανος: 10-0!!!
~ πάρα πολύ όμορφη η σκηνή της Νόρας και του Λουκά στο γραφείο! έλα όμως που ΠΑΛΙ κάποιος έπρεπε να τους διακόψει!! έλεοςςςς
~μάνα και κόρη (βλ. Καρτάλω και Νταιζάρα) αφήνω απλά ασχολίαστες... δεν θα χαλάσω εγώ τη διάθεσή μου....
~τρελή φάση τα κορίτσια στην Εδέμ!!!
Νόρα: εμένα ο Λουκάς μ αρπάζει.... [...]
Δάφνη: εμένα πάλι δεν μ αρπάζει lol!
~ συγκινήθηκα είναι η αλήθεια με το Νικόλα... και με το Λουκά.... α ρε Μάνο..... γιατί να φύγεις.....θα μας λείψεις...
~ ο Μάνος και η Εύα πρέπει να προλάβουν να ζήσουν μέσα σε μια νύχτα ό,τι δεν πρόλαβαν τόσο καιρό... χμμ... γνώριμο συναίσθημα από Νόρα και Λουκά (βλ. αμνησία... αποχαιρετιστήριο φιλί κλπ) (πού ήταν ο φωτιστής οεο;;;)
~Νόρα και Λουκάς....... δεν είμαι καλά... λιώνω σβηνω χάνομαι... αδυνατώ να σχολιάσω...............

~ μα αν είναι δυνατόν!!! εδώ η Μελίτα δεν μπορεί να μεγαλώσει ένα παιδί σωστά!!! θακάνει και δεύτερο;;; και πώς θα μεγαλώσει αυτό το παιδί;;; τα παιδιά δεν είναι λάχανα... να μεγαλώνουν μόνα τους! έχουν ευθύνες!! κρίμα... κρίμα για το παιδάκι... και γι αυτό... αλλά και για το Νεφελάκι... κρίμα πολύ κρίμα...

Υ.γ. ο μπέλλος κοκορεύεται πρώτα στη Νταιζάρα... και μετά δεν μπορέι να το υλοποιήσει!!! ελεοςςς

ο κέρσορας πήγε από μόνος του στο τέλειο.... είμαι υπο την επίρροια Λουκονορικού γλυστρήματος.... έχετε χάρη... αλλιώς... και μόνο από την Μελιτούλα.... μπορούσε να έχει φτάσει στο άσχημο... ίσως κι ακόμα παρακάτω....
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από vagvard Παρ Ιουν 25, 2010 8:20 pm

-Αγαπητοί κύριοι σεναριογράφοι,γιατί τόση κάψα να φταίει για όλα ο Μάνος και να να είναι παντού χωμένος?Μα καμία καινοτομία?Πουθενά?Τίποτα?
-Ο Στέφανος βλέπω δεν άργησε και πολύ να πιστέψει τη μαμάκα του.Ε, αν είσαι μαμάκιας...
-Η Αντιγόνη αφού δεν θέλει να πάει φυλακή,γιατί δεν αυτοκτονεί να ησυχάσουμε κι εμείς?
-Στα τελαιυταία επεισόδια μόο με τα λεφτά ασχολούνται.
-Νόρα το χεις ξεφτιλίσει το θέμα με την Ντέζυ.Γιατί ασχολείσαι μαζί της?
-Ο Στέφανος γιατί γιατί πήγε να κλαφτεί στη Μελίτα?Σαν να μη συμβαίνει τίποτα πήγε να την κατηγορήσει κιόλας?
-Πόσο ηλίθια είναι η Αντιγόνη? "Τα παιδιά του Ρούσσου".Παντού πρέπει να χώνεις τον Ρούσσο ρε κοπελιά?Έλεος!Μήπως τον γουστάρεις τελικά?Αν είναι έτσι κρύψου,γιατί εκτός από μουγκή,βλέπω να σε αφήνει και τυφλή η Αμαλία.
-Μάνο,τα παιδιά σου δεν έχεις σκοπό να τα αποχαιρετήσεις?Δεν προλαβαίνεις ε?Άσε μωρέ,δεν πειράζει,τα παίρνεις από κει ένα τηλέφωνο αν φτάσεις...
-Η Αμαία δεν το παθε το εγκεφαλικό από τα νέα της Μελίτας περί εγκυμοσύνης...
Υ.Γ.Φίλε Μάνο,λυπάμαι που το λέω,αλλά η Νεφέλη θα ντρέπεται για σένα είτε μείνεις είτε φύγεις με όσα έχεις κάνει.
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Παρ Ιουν 25, 2010 8:22 pm

loukitsa έγραψε:Ασπάστηκα
1.Μανος-Στεφανος:Μου άρεσε που τάπωσε τον Στεφανούκο ο Μάνος!
2.Λουκάς-Νόρα:Αξίζετε και πολλά μάλιστα είστε Τέλειοι δικηγόροι, φυσικα και δεν χάνουν την τρυφερότητα τους και κλασσικα αντε παλι μας το χάλασε τωρα ο Μπουλίνος Στεφανάκος.Φαε ταπα και από το Λουκά, εξυπνάκια Μπούλη! Εσυ τα ξεκινησες όλα Καρτάλη λουσου τα τωρα! Καλα η Αντιγοναρα είναι μιλια μπροστά
3.Αντιγόνη-Χρησταρας-Μπουλίνος Γενικά: Θεάρα μου γιατι ακομα υποστηρίζεις τόσα ψέμματα? Στεφανουκο ουτε εσυ πιστεύεις στην αθωότητα της μαμακας σου γι αυτό μην τη μπαίνεις στα παιδια μας!
Παπαδημητρίου-Σταυρου κέντησαν υποκριτικά πάλι!
4.Μητσάρας-Λουκας-Νόρα:Το δουλεμα όλα τα λεφτα στο Μητσουλα! Το πώς το χάρηκα δεν λέγεται!
5.Μανος-Λουκάς-Νόρα:Ά ρε Μανο φοβερο σχέδιο καλη κατραπακιά έφαγε ο Μπέλλος!
6.Ρούσσος-Λουκάς:Συγκινήθηκα για την ερωτηση και την αδεια που θελουν να πάρουν από τον Ρούσσο για το αν θα αναλάβουν την υπόθεση δολοφονίας Χατζηβασιλείου.
7.Κοριτσοπαρέα:Ανεπιτήδευτη σκηνή πολύ φυσική.Καλα η Δαφνη θεα ο Νικόλας λεει δεν μ αρπάζει!
8.Ευα-Λουκάς-Νόρα-Αγγέλα:Κοκα κόλα βαζουν αντι για καφέ?Που είναι το καιμάκι? Νόρα και Ευα κουκλάρες!
9.Νικόλας-Δαφνη: Ραγισε η καρδιά μου μωρε όσο και αν μου σπάει τα νευρα που παραπονιέται μονίμως ο Νικόλας! Από τη Δάφνη περίμενα ξέσπασμα από το Νικόλα πάλι όχι!


Σπάστηκα
1.Πατσοζεύγαρο:Καλα σου κανε Κουνια-Μπέλλο και σε <<εβαλε μεσα>> ο Μάνος…Θα σπάσεις κανα νύχι Μητσουλα και συ και η άλλη η οχιά κουλ αγορακι μου! vomit
2.Μπεκρουλιτα-Ζυμαρούλης: Να με φωναξεις για τα τριημερα Μελίτα μιας και εχει πεθανει για σενα ο Ζυμαρούλης να μην τα τσουξεις μόνη σου! Κλαψουριτα ριξε και ένα δάκρυ έτσι για το θεα-Αθήναι χοχοχοχοχο
3.Μπέλλος-Μάνος:Και πολύ καλα σου κάνει Μητσάρα να μάθεις να μας το παίζεις κάποιος υποκινούμενος από την οχιά! Μπα Μάνο μου αυτός δεν ξέρει πώς να πνίγει το <<κουνέλι>> θα πνίξει μια οχιά ολόκληρο ανακόντα?
4.Πατσοζεύγαρο δευτερη σκηνη:Λιαξ…..ιουκ..εμετικοί! vomit




Γενικό σχόλιο για τις σημερινές ερωτικές σκηνές Μάνου-Ευας και Λουκά Νόρας
Λιγο παρα πάνω φως ρε παιδιά να βλέπουμε!!!Που είναι ο φωτιστης??
Και πάνω που είχε εκστασιαστεί με τις ερωτικές σκηνες Μάνου-Ευας και Λουκά-Νόρας τσουπ και η παραφωνία κλασσικα στο πλάνο, όπως χθες που ξαναέκοψε Λουκονορικη ερωτικη σκηνή! Αναφερομαι φυσικά στην Κλαψουρίτα και στους ψευτο-λυγμούς της. Να φανταστω ότι έβαλε η Αγγελικη το παιδι για ύπνο,μιας και η οικιακη βοηθος τα κάνει όλα εκει πέρα,και με μεγαλη έκπληξη τη βλέπω να κάθεται στις σκάλες….βούλιαξε ο δόλιος ο καναπές όλη μερα, έρχεται και η Αμαλί και βλέπει την κορούλα της κλασσικα με τους ψευτολυγμούς να δινουν και να παίρνουν και από δάκρυ απόγνωσης ούτε στάλα…Και περνάμε στο παρασύνθημα:<<Είμαι έγκυος περιμένω το παιδι του Στέφανου!>>Και καταληγω στο εξης συμπέρασμα εκει πέρα είναι όλοι αδερφια με όλους και δεν εχουν ιδέα από μεθόδους αντισύλληψης…Σε λίγο θα αρχισω να μπερδεύομαι και να μην ξερω ποια παιδια έχει ο Στεφανος με την Ευα ποια ο Μάνος με την Μελίτα και αυτοι οι δυο πολυσποροι σαν τα ψωμιά ένα πράμα…Το Νεφελάκι τόσο καιρο βλέπει τη μανα του κουρέλι και μαζι της ασχολείται πιο πολύ η Αγγελικη, η μικρουλα ηδη εχει προβλήματα με την απουσια του Μάνου από το σπίτι και δεν θέλει τον νέο συντροφο της μαμας της..Φανταστειτε χαρες που θα κανει όταν μάθει για το νέο της αδελφάκι που έρχεται και όλοι θα πέσουν πάνω από το μωρο ως συνήθως και αυτή η καψερουλα θα παίζει με την οικιακη βοηθό! Πρεντικτορ καλε έκανες? Φοριέται και το ανεμογκάστρι γι αυτό στο λέω!

Ψηφίζω καλό…γιατι διεκοψαν ερωτικες σκηνες…και εκτος από Πατσοζευγαρο είχαμε και πολύ οχιά!

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μπεκρουλιάσματα και απολυτάκια ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε!!!
θα λιμάρουμε νυχάκια

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

Flkia
Άρια για σένα oscar oscar
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 25, 2010 8:22 pm

Λοιπον για σημερα.....

Μου αρεσαν:

-Τα Λουκονορακια που ψαχτηκαν για την υποθεση Χ''βασιλειου και ο μοναδικος τροπος που τα εχωσαν σε Στεφανο και Μπελλο! : respect : Η ερωτικη τους σκηνη(που καιρο ειχαμε να δουμε)ηταν παρα πολυ ομορφη! Love!

-Η κοριτσοπαρεα!Παρεϊστικο κλιμα και κους-κους!Εκτος του οτι γελασα γενικως η παραπονιαρικη ατακα της Δαφνης με πεθανε ''Εμενα ο Νικολας δεν με αρπαζει ποτε!'' gelio

-Ο Λουκας με το Νικολα που ειχαν πολυ πλακα και ο Λουκας με το Ρουσσο που ως συνηθως κανουν πολυ καλο διδυμο!

-Ο τροπος που του ''τη βγηκε'' ο Μανος του Μπελλου!Δεν το λυπαμαι καθολου ισα-ισα το κατευχαριστηθηκα! :twisted:

-Οι ερμηνειες Κασσανδρινου-Σταυρου-Παπαδημητριου στις μεταξυ τους σκηνες!

-Ο Νικολας που με αγγιξε τοσο με τα λογια του!Δεν περιμενα απο αυτον τετοια αντιδραση και στενοχωρια για τον αδερφο!Τελικα ειναι πιο συναισθηματικος απ'οσο νομιζα! Snif

-Ο Μανος & η Ευα!Η αγκαλια ηταν τοσο συγκινητικη και τρυφερη και η ερωτικη σκηνη μετα αν και σκοτεινη ηταν μαγικη! Heart2 Κριμα που ειναι η τελευταια.....!:(

Δεν μου αρεσαν:

-Ο Μπελλος που οτι και αν του εκανε ο Μανος πηγε να τα χωσει παλι σε Νορα-Λουκα λες και εφταιγαν αυτοι!Χαλια ως συνηθως και με τη Νταιζαρα! vomit

-Το σκηνικο εγκυμοσυνης της Μελιτας!Ειναι γελοια αυτη η κατασταση οπως πολλακις εχω πει!Ας ασχοληθει καλυτερα λιγο περισσοτερο με το παιδι της που τωρα θα την εχει περισσοτερο αναγκη απο ποτε και μετα τα ξαναλεμε!Ελεος! wall

Αυτα απο εμενα!Τελειο το επεισοδιο για την παρεα και τις υπεροχες ερωτικες σκηνες!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Παρ Ιουν 25, 2010 8:25 pm

evanna έγραψε:Λοιπον για σημερα.....

Μου αρεσαν:

-Τα Λουκονορακια που ψαχτηκαν για την υποθεση Χ''βασιλειου και ο μοναδικος τροπος που τα εχωσαν σε Στεφανο και Μπελλο! : respect : Η ερωτικη τους σκηνη(που καιρο ειχαμε να δουμε)ηταν παρα πολυ ομορφη! Love!

-Η κοριτσοπαρεα!Παρεϊστικο κλιμα και κους-κους!Εκτος του οτι γελασα γενικως η παραπονιαρικη ατακα της Δαφνης με πεθανε ''Εμενα ο Νικολας δεν με αρπαζει ποτε!'' gelio

-Ο Λουκας με το Νικολα που ειχαν πολυ πλακα και ο Λουκας με το Ρουσσο που ως συνηθως κανουν πολυ καλο διδυμο!

-Ο τροπος που του ''τη βγηκε'' ο Μανος του Μπελλου!Δεν το λυπαμαι καθολου ισα-ισα το κατευχαριστηθηκα! :twisted:

-Οι ερμηνειες Κασσανδρινου-Σταυρου-Παπαδημητριου στις μεταξυ τους σκηνες!

-Ο Νικολας που με αγγιξε τοσο με τα λογια του!Δεν περιμενα απο αυτον τετοια αντιδραση και στενοχωρια για τον αδερφο!Τελικα ειναι πιο συναισθηματικος απ'οσο νομιζα! Snif

-Ο Μανος & η Ευα!Η αγκαλια ηταν τοσο συγκινητικη και τρυφερη και η ερωτικη σκηνη μετα αν και σκοτεινη ηταν μαγικη! Heart2 Κριμα που ειναι η τελευταια.....!:(

Δεν μου αρεσαν:

-Ο Μπελλος που οτι και αν του εκανε ο Μανος πηγε να τα χωσει παλι σε Νορα-Λουκα λες και εφταιγαν αυτοι!Χαλια ως συνηθως και με τη Νταιζαρα! vomit

-Το σκηνικο εγκυμοσυνης της Μελιτας!Ειναι γελοια αυτη η κατασταση οπως πολλακις εχω πει!Ας ασχοληθει καλυτερα λιγο περισσοτερο με το παιδι της που τωρα θα την εχει περισσοτερο αναγκη απο ποτε και μετα τα ξαναλεμε!Ελεος! wall

Αυτα απο εμενα!Τελειο το επεισοδιο για την παρεα και τις υπεροχες ερωτικες σκηνες!
oscar δικό σου Εβάννα... δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από LIBRA Παρ Ιουν 25, 2010 8:25 pm

ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ!!!

ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΙΔΙ

ΚΑΙ ΤΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ!!!
lol! gelio gelio gelio
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Παρ Ιουν 25, 2010 8:28 pm

LIBRA έγραψε:ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ!!!

ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΙΔΙ

ΚΑΙ ΤΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ!!!
lol! gelio gelio gelio
αυτό με το ένα ευχάριστο κι ένα δυσάρεστο κάτι ή μάλλον κάποιον μου θυμίζει!!!
αν και δνε νομίζω ότι και το ότι περιμένει η συγκεκριμένη γυναίκα, τη δεδομένη στιγμή τουλάχιστον, παιδί είναι ευχάριστο 🇳🇴 έτσι όπως έχουν τα πράγματα με τη νεφέλη...
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιουν 25, 2010 8:29 pm

LIBRA έγραψε:ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ!!!

ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΙΔΙ

ΚΑΙ ΤΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ!!!
lol! gelio gelio gelio

Ας πρόσεχες xaxa
Μόλις ακουσα την ανακοινωση εγκυμοσυνης λύθηκα στα γέλια xaxa xaxa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιουν 25, 2010 8:30 pm

Το σημερινινό ήταν καλό και επιφυλάσσομαι για το τελευταίο διπλό επεισόδιο Cool

-Όσο χάπατο και αν είναι ο Μπέλλος,είναι ο μόνος εκεί μέσα που δουλεύει πραγματικά και που στην ουσία δεν έχει βλάψει και κανέναν.Θεωρώ το λιγότερο ανήθικο το πως το φέρθηκε ο Μάνος και το πως αντέδρασαν και οι φωστήρες δικηγόροι στο άκουσμα της χιλιοστής βρωμοδουλειάς του φίλου τους.Δεν φτάνει που ο Μπέλλος του έδωσε δουλειά και ο Μάνος έκλεψε χρήματα...του ζητάει και τα ρέστα!!!Άκουσον άκουσον δηλαδή ο Μάνος θέλει να πάρει και το αίμα του πίσω επειδή ο άνθρωπος για τον οποιό δούλευε τον επέλυσε,μιας και του έκλεψε 200.000 ευρώ!!!Θα μας τρελάνει όλους δηλαδή!Τόσο βρώμικος πια που του έφαγε για πλάκα μια ολόκληρη περιουσία και αποσκοπούσε στο να τον φέρει στην ανάγκη να πουλήσει την Εδέμ,ώστε η σωστή η μάνα,η καραμπουζουκλού που ακόμα δεν έχει πάρει μισό ευρώ αλλά κάνει σχέδια για τα λεφτά που δεν της ανήκουν,να την αγοράσει!!Αηδιαστικός τίποτα περισσότερο.
Και να μην ξεχάσουμε πως για ακόμη μια φορά είπε ψέματα στους φίλους του πως δεν ξέρει τίποτα για την γραμματέα της κόρης του Χατζημπούκλα.Μιας και φεύγεις και δεν θα σε ξαναδώ πάρε αγόρι μου Fskl Fskl


-Καλέ η Κατερίνα έχει βουνό περισσότερη χημεία με τον Μπουγιούρη απ'ότι η Ξυλά!!!Σκηνοθετικό ατόπημα η σκηνές με άλλες γυναίκες στα τελευταία επεισόδια γιατί κάνει μπαμ από χιλιόμετρο πως όλες ανεξαιρέτως έχουν πιο πολύ χημεία μαζί του από την καρμικιά του!! xaxa
Για ακόμη μια φορά η ερωτική σκηνή στο σκότος(κάτι ξέρει ο σκηνοθέτης Thumbs up ),φιλί δεν παίζει να έπεσε-εδώ στο φως δεν έπεφτε,στο σκοτάδι θα πέσει- και παίξανε βαρελάκια την τελυταία τους νύχτα πάνω στο κρεβάτι.Τόσο στροβίλισμα δεν τους ήρθε μια σκοτοδίνη βρε παιδί μου?!?!?!


-Μ'άρεσε πολύ η σκηνή Στέφανου-Μελίτας...δεν μπορώ να την βλέπω να τον αμφισβητεί,αλλά ώρα του ήταν.Τόσο καιρό τον πίστευε τυφλά και όλοι φώναζαν πως δεν έχει μυαλό και δεν κάθεται να σκεφτεί,τώρα που έγινε η πλύση εγκεφάλου άντε να την μεταπείσεις Στεφανούκο,αλλά περιμένω εναγωνίως να δω τι θα σκαρφιστείς runaround


-Στην κοριτσοσυζήτηση έγινε εμφανές πως η καημένη η Δάφνη δεν καλοπερνάει όπως οι άλλες φιλενάδες.Δεν μπαίνει νερό στο αυλάκι παιδιά!!!Νι-κώλα ξεστραβώσου!Klap
Σπόιλερ:


-Την απόφαση της Εύας να αγοράσει την Εδέμ δεν θέλω να την σχολιάσω περαιτέρω.Πραγματικά είχα μια ελπίδα πως οι περιλήψεις έκαναν λάθος και πως δεν κάνει όνειρα να αγοράσει την Εδέμ με ξένα λεφτά,αλλα τελικά οι φόβοι μου επιβεβαιώθηκαν.Λεφτά δεν πήρε και όμως τα μεγαλεπήβολα σχέδια ξεκίνησαν Tigania



Στα προσεχώς: Η Νόρα ψάχνει τουαλέτα στην παραλία που υποτίθεται μεγάλωσε και ξέρει σαν την παλάμη της...τι άλλο θα ακούσουμε!!
Η Εύα ούτε 15 μέρες λεχώνα φοράει μπλούζα με όλη την κοιλιά έξω.Θυμήθηκαν όταν βγήκε από το μαιευτήριο να της βάλουν κοιλίτσα,αλλά μια βδομάδα μετά πλάκα η κοιλιά!! Kotsides
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Παρ Ιουν 25, 2010 8:31 pm

LIBRA έγραψε:ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ!!!

ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΙΔΙ

ΚΑΙ ΤΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ!!!
lol! gelio gelio gelio


Wow Wow Wow

Τρομαξα λιγο ετσι οπως αρχισα να το διαβαζω!! ΧΑΧΑΧΑ!!!

Με εναν πονο!!! (Μην το πεις στο Στεφανο... Θα εχουμε κι αλλα δραματα!!! gelio gelio )
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιουν 25, 2010 8:33 pm

Izabella29 έγραψε:
Η Εύα ούτε 15 μέρες λεχώνα φοράει μπλούζα με όλη την κοιλιά έξω.Θυμήθηκαν όταν βγήκε από το μαιευτήριο να της βάλουν κοιλίτσα,αλλά μια βδομάδα μετά πλάκα η κοιλιά!!

Ναι σαν την Πετρουλάκη, αν το χεις το σωμα, προσεχεις και δεν εχεις πάρει και πάρα πολα κιλά στην εγκυμοσύνη έτσι είναι :lol:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από LIBRA Παρ Ιουν 25, 2010 8:35 pm

loukitsa έγραψε:
LIBRA έγραψε:ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ!!!

ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΙΔΙ

ΚΑΙ ΤΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ!!!
lol! gelio gelio gelio

Ας πρόσεχες xaxa
Μόλις ακουσα την ανακοινωση εγκυμοσυνης λύθηκα στα γέλια xaxa xaxa


ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΛΙΞΗ!!!
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Παρ Ιουν 25, 2010 8:35 pm

ας σχολιάσω και εγω...
ΚαρμικοίLove!
αρε Μάνο που πας και φεύγεις...καλα θεϊκή η σκηνη τους και η ατακα της Ευας για την καθε φορα που χωριζανε,η ερωτικη σκηνη πολυ ομορφη γεματη τρυφεροτητα και παθος,παντος εκει που ο Μανος ηταν ορθιος ειδα κατι μηχανηματα στο πλαι θα μπορουσαν να ειχαν και καλυτερο φωτισμο ομως η Ξυλα και ο Μπουγιουρης την αποθεωσαν τη σκηνη


Απόλυτοι Sleep
καλα παντως η Μελιτα που τον αγαπησε δεν τον πιστευει ωραια παμε ο Στεφανακος ας προσεχε.Το αποκορυφωμα!!!Ειναι φατσα αυτη γυναικας που ανακαλυψε οτι ειναι εγκυος??οπως και να εχει τα παιδια ειναι χαρα και αν δεν ηθελε αλλο θα επρεπε να παρουν μετρα αντισυλληψης.Συμπερασμα :να πως πληθαινουν τα ετεροθαλη αδερφια


Ανυπέρβλητοιinlove
πολυ τους χαρηκα που ταπωσαν τον tinkerbell-oαπο που και ως που για κατι που του φταιει ο Μανος πηγε στο Λουκα και τη Νορα???
Και υστερα σου λεει ειναι συγχρονος Ωνασης καποιος που δεχεται συμβουλες στα επαγγελματικα του απο μια ασχετη.Μετα στην ερωτικη σκηνη οτι και να πω ειναι λιγοαυτο δεν ειναι Φυσικη ειναι Χημεια Heart2Πολυ μου αρεσαν ασχοληθηκαν με τα επαγγελματικα και τα πρωσοπικα σε σωστο χρονο


Καληνυχτάκιδες geek
τι ομορφη σκηνη!!!!Ο Νικολας εχει περασει τοσα πολλα απο τον Μανο και ομως αυτοι οι δυο ειναι τελικα αδερφια.Λυπαται που θα φυγει ο Μανος ισως περισσοτερο απο ολους.Οπως και να χει με αυτον μεγαλωσαν μαζι και ειναι οικογενεια.Η Δαφνη τον παρηγορησε και του ειπε αληθειες


Τιτανομεγιστος-Λουκας
για αυτο ο Ρουσσος τους θελει διακαως πισω .Το βλεπει οτι αυτα τα παιδια ειναι παραδειγμα δικηγορων και ανθρωπων


Εμετικοί vomit
Και υστερα σου λεει ειναι συγχρονος Ωνασης καποιος που δεχεται συμβουλες στα επαγγελματικα του απο μια ασχετη.Που πηγε να τα χωσει αλλου απο εκειπου θα πηγαινε αλλος. Η Νταιζη καιγεται μην παρει τα λεφτα η Ευα.αισχος.Παντως ο Μανος πηρε την εκδικηση του και ηταν και καλυμενος νομικα τον παραδεχομαι



Monsieur du bougie=(κερι)-Μαναρος
ειδες Στεφανουκο ???τον εστειλες στον πατο σε στειλε στο δι*****
οφθαλμον αντι οφθαλμου
μετα ο Μπουλης την εφαγε την ταπα απο το Λουκα και τη Νορα.Ποιος θα κερδισει???

πολυ καλο ξερετε για Λουκα -Νορα Ευα-Μανο και Ρουσσο αλλα και Χρησταρα
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από Black rose Παρ Ιουν 25, 2010 8:37 pm

Λοιπόοοοοοον:

Μάνος-Στέφανος:
Μ'άρεσε η σκηνή τους.Όντως κάτι έχει στον νου του ο Μάνος...θα κινεί από το Αμέρικα τα νήματα...

Νταίζη-Μπέλλος part 1:
Αηδία πια...Κάθε φορά τα ίδια! Λυπηθείτε την έρμη τηλεθεάτρια που τα βλέπει και της φτάνει η πίεση στο 30!
Το δίδυμο της συμφοράς Μητσάκο είσαι εσύ και το παρδαλό κλειδί του σολ που θέλει να σε μαδήσει.

Χρήστος-Αντιγόνη:
Ε πυροβόλα κι εσύ ρε Χρηστο!! Αφού είναι εντολή!!!
Πολύ καλή και η κα Παπαδημητρίου και ο Κασσανδρινός.Μ'αρέσει που του δίνουν περισσότερο χρόνο.

Μπέλλος-Νορα-Λουκάς:
Σιγά Μητσάρα!! Cool!
Eυχαριστήθηκα την ειρωνία των παιδιών :twisted:
"Άπειρα φιλιά στην αγαπημένη μου φίλη" xaxa

Νικόλας-Αγγέλα-Εύα:
Μ'άρεσε!!!! Είχαμε και προοικονομία μπέμπας!! sss
Camping is coming!!!

Νόρα-Λουκάς-Μάνος:
Μανολαμογιές.All time classics!!

Μάνος:Ας πληρώσει τώρα 2,5εκατομ.
Λουκάς:Τα υπεξαίρεσες κι αυτά??
gelio

Ρούσσος-Λουκάς:
Καλά τα λέει ο Πετράν...
Οι σκηνές Λουκά και Πέτρου πάντα μου βγάζουν κάτι πατρικό...Μια μεγάλη οικειότητα...Και μου αρέσουν πολύ!

Κοριτσοπαρέα:
ΘΕΕΣ! Ήθελαν οι άλλες ν'ακούσουν τα πικάντικα!!! lol!
Φραπεδάκια,κους κους,διακοπές...Αυτά είναι!

Νταίζη-Μπέλλος-Ρομαντικός περίπατος αλα μπρατσέτα:
vomit
"Πνίξ'την Νταίζη Μήτσο.Πνιξ'την πριν σε πνίξει αυτή!"

Μάνος-Αποσκευές:
Ά ρε Μάνο...φεύγεις...Κι αφήνεις πίσω μια παρέα,μια γυναίκα που σε λατρεύει και δύο παιδια...

Νικόλας-Λουκάς-Κοριτσάρες:
Η μουρμούρα των αγοριών χαβαλετζίδικη! gelio

Δάφνη:Εγώ δεν τρώω σε πλαστικά πιάτα.
Λουκάς:Ε,να φέρεις τα δικά σου Δάφνη μου.Θα σου τα καθαρίζει ο Νικόλας. gelio

Μάνος-Εύα part 1:
Απλά υπέροχοι...Τι να πεις? Δεν υπάρχουν λόγια όταν υπάρχει μια αγάπη με πληγές!

Νικολας:
Με συγκίνησε...Επιτέλους μια σκηνή με τα συναισθήματα του Νικόλα.Πολύ καλός ο Γιαννακόπουλος!!!

Νόρα-Λουκάς/Μάνος-Εύα:
Παραδίδουν μαθήματα ερωτικών σκηνών! Μαθήματα. Αγάπη,τρυφερότητα... Χωρίς φτήνια και δήθεν.

Μελίτα-Αμαλία:
Καγκελο η Αμαλί. Μα ειναι λογικά αυτά???? ΄2 γυναίκες,παιδιά με τους ίδιους άντρες? (Λογική στην εδέμ...μάλλον πολλα ζητάω...)




Για να δούμε τι θα δούμε την Κυριακή...
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από soso Παρ Ιουν 25, 2010 8:39 pm

loukitsa έγραψε:Ασπάστηκα
1.Μανος-Στεφανος:Μου άρεσε που τάπωσε τον Στεφανούκο ο Μάνος!
2.Λουκάς-Νόρα:Αξίζετε και πολλά μάλιστα είστε Τέλειοι δικηγόροι, φυσικα και δεν χάνουν την τρυφερότητα τους και κλασσικα αντε παλι μας το χάλασε τωρα ο Μπουλίνος Στεφανάκος.Φαε ταπα και από το Λουκά, εξυπνάκια Μπούλη! Εσυ τα ξεκινησες όλα Καρτάλη λουσου τα τωρα! Καλα η Αντιγοναρα είναι μιλια μπροστά
3.Αντιγόνη-Χρησταρας-Μπουλίνος Γενικά: Θεάρα μου γιατι ακομα υποστηρίζεις τόσα ψέμματα? Στεφανουκο ουτε εσυ πιστεύεις στην αθωότητα της μαμακας σου γι αυτό μην τη μπαίνεις στα παιδια μας!
Παπαδημητρίου-Σταυρου κέντησαν υποκριτικά πάλι!
4.Μητσάρας-Λουκας-Νόρα:Το δουλεμα όλα τα λεφτα στο Μητσουλα! Το πώς το χάρηκα δεν λέγεται!
5.Μανος-Λουκάς-Νόρα:Ά ρε Μανο φοβερο σχέδιο καλη κατραπακιά έφαγε ο Μπέλλος!
6.Ρούσσος-Λουκάς:Συγκινήθηκα για την ερωτηση και την αδεια που θελουν να πάρουν από τον Ρούσσο για το αν θα αναλάβουν την υπόθεση δολοφονίας Χατζηβασιλείου.
7.Κοριτσοπαρέα:Ανεπιτήδευτη σκηνή πολύ φυσική.Καλα η Δαφνη θεα ο Νικόλας λεει δεν μ αρπάζει!
8.Ευα-Λουκάς-Νόρα-Αγγέλα:Κοκα κόλα βαζουν αντι για καφέ?Που είναι το καιμάκι? Νόρα και Ευα κουκλάρες!
9.Νικόλας-Δαφνη: Ραγισε η καρδιά μου μωρε όσο και αν μου σπάει τα νευρα που παραπονιέται μονίμως ο Νικόλας! Από τη Δάφνη περίμενα ξέσπασμα από το Νικόλα πάλι όχι!


Σπάστηκα
1.Πατσοζεύγαρο:Καλα σου κανε Κουνια-Μπέλλο και σε <<εβαλε μεσα>> ο Μάνος…Θα σπάσεις κανα νύχι Μητσουλα και συ και η άλλη η οχιά κουλ αγορακι μου! vomit
2.Μπεκρουλιτα-Ζυμαρούλης: Να με φωναξεις για τα τριημερα Μελίτα μιας και εχει πεθανει για σενα ο Ζυμαρούλης να μην τα τσουξεις μόνη σου! Κλαψουριτα ριξε και ένα δάκρυ έτσι για το θεα-Αθήναι χοχοχοχοχο
3.Μπέλλος-Μάνος:Και πολύ καλα σου κάνει Μητσάρα να μάθεις να μας το παίζεις κάποιος υποκινούμενος από την οχιά! Μπα Μάνο μου αυτός δεν ξέρει πώς να πνίγει το <<κουνέλι>> θα πνίξει μια οχιά ολόκληρο ανακόντα?
4.Πατσοζεύγαρο δευτερη σκηνη:Λιαξ…..ιουκ..εμετικοί! vomit




Γενικό σχόλιο για τις σημερινές ερωτικές σκηνές Μάνου-Ευας και Λουκά Νόρας
Λιγο παρα πάνω φως ρε παιδιά να βλέπουμε!!!Που είναι ο φωτιστης??
Και πάνω που είχε εκστασιαστεί με τις ερωτικές σκηνες Μάνου-Ευας και Λουκά-Νόρας τσουπ και η παραφωνία κλασσικα στο πλάνο, όπως χθες που ξαναέκοψε Λουκονορικη ερωτικη σκηνή! Αναφερομαι φυσικά στην Κλαψουρίτα και στους ψευτο-λυγμούς της. Να φανταστω ότι έβαλε η Αγγελικη το παιδι για ύπνο,μιας και η οικιακη βοηθος τα κάνει όλα εκει πέρα,και με μεγαλη έκπληξη τη βλέπω να κάθεται στις σκάλες….βούλιαξε ο δόλιος ο καναπές όλη μερα, έρχεται και η Αμαλί και βλέπει την κορούλα της κλασσικα με τους ψευτολυγμούς να δινουν και να παίρνουν και από δάκρυ απόγνωσης ούτε στάλα…Και περνάμε στο παρασύνθημα:<<Είμαι έγκυος περιμένω το παιδι του Στέφανου!>>Και καταληγω στο εξης συμπέρασμα εκει πέρα είναι όλοι αδερφια με όλους και δεν εχουν ιδέα από μεθόδους αντισύλληψης…Σε λίγο θα αρχισω να μπερδεύομαι και να μην ξερω ποια παιδια έχει ο Στεφανος με την Ευα ποια ο Μάνος με την Μελίτα και αυτοι οι δυο πολυσποροι σαν τα ψωμιά ένα πράμα…Το Νεφελάκι τόσο καιρο βλέπει τη μανα του κουρέλι και μαζι της ασχολείται πιο πολύ η Αγγελικη, η μικρουλα ηδη εχει προβλήματα με την απουσια του Μάνου από το σπίτι και δεν θέλει τον νέο συντροφο της μαμας της..Φανταστειτε χαρες που θα κανει όταν μάθει για το νέο της αδελφάκι που έρχεται και όλοι θα πέσουν πάνω από το μωρο ως συνήθως και αυτή η καψερουλα θα παίζει με την οικιακη βοηθό! Πρεντικτορ καλε έκανες? Φοριέται και το ανεμογκάστρι γι αυτό στο λέω!
Ψηφίζω καλό…γιατι διεκοψαν ερωτικες σκηνες…και εκτος από Πατσοζευγαρο είχαμε και πολύ οχιά!

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μπεκρουλιάσματα και απολυτάκια ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε!!!
θα λιμάρουμε νυχάκια

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

Flkia

Δεν εχω λόγια! : respect :
Κι απο μένα απλώς καλό..,ειδικά αν λάβει κανείς υπ'όψιν του πως ήταν και το τελευταίο τακτικό επεισόδιο!
Συμφωνώ σε όλα,καποια τα υπογράμμισα για παραπάνω έμφαση lol!

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουν 25, 2010 8:41 pm

Black rose έγραψε:Λοιπόοοοοοον:

Μάνος-Στέφανος:
Μ'άρεσε η σκηνή τους.Όντως κάτι έχει στον νου του ο Μάνος...θα κινεί από το Αμέρικα τα νήματα...

Νταίζη-Μπέλλος part 1:
Αηδία πια...Κάθε φορά τα ίδια! Λυπηθείτε την έρμη τηλεθεάτρια που τα βλέπει και της φτάνει η πίεση στο 30!
Το δίδυμο της συμφοράς Μητσάκο είσαι εσύ και το παρδαλό κλειδί του σολ που θέλει να σε μαδήσει.

Χρήστος-Αντιγόνη:
Ε πυροβόλα κι εσύ ρε Χρηστο!! Αφού είναι εντολή!!!
Πολύ καλή και η κα Παπαδημητρίου και ο Κασσανδρινός.Μ'αρέσει που του δίνουν περισσότερο χρόνο.

Μπέλλος-Νορα-Λουκάς:
Σιγά Μητσάρα!! Cool!
Eυχαριστήθηκα την ειρωνία των παιδιών :twisted:
"Άπειρα φιλιά στην αγαπημένη μου φίλη" xaxa

Νικόλας-Αγγέλα-Εύα:
Μ'άρεσε!!!! Είχαμε και προοικονομία μπέμπας!! sss
Camping is coming!!!

Νόρα-Λουκάς-Μάνος:
Μανολαμογιές.All time classics!!

Μάνος:Ας πληρώσει τώρα 2,5εκατομ.
Λουκάς:Τα υπεξαίρεσες κι αυτά??
gelio

Ρούσσος-Λουκάς:
Καλά τα λέει ο Πετράν...
Οι σκηνές Λουκά και Πέτρου πάντα μου βγάζουν κάτι πατρικό...Μια μεγάλη οικειότητα...Και μου αρέσουν πολύ!

Κοριτσοπαρέα:
ΘΕΕΣ! Ήθελαν οι άλλες ν'ακούσουν τα πικάντικα!!! lol!
Φραπεδάκια,κους κους,διακοπές...Αυτά είναι!

Νταίζη-Μπέλλος-Ρομαντικός περίπατος αλα μπρατσέτα:
vomit
"Πνίξ'την Νταίζη Μήτσο.Πνιξ'την πριν σε πνίξει αυτή!"

Μάνος-Αποσκευές:
Ά ρε Μάνο...φεύγεις...Κι αφήνεις πίσω μια παρέα,μια γυναίκα που σε λατρεύει και δύο παιδια...

Νικόλας-Λουκάς-Κοριτσάρες:
Η μουρμούρα των αγοριών χαβαλετζίδικη! gelio

Δάφνη:Εγώ δεν τρώω σε πλαστικά πιάτα.
Λουκάς:Ε,να φέρεις τα δικά σου Δάφνη μου.Θα σου τα καθαρίζει ο Νικόλας. gelio

Μάνος-Εύα part 1:
Απλά υπέροχοι...Τι να πεις? Δεν υπάρχουν λόγια όταν υπάρχει μια αγάπη με πληγές!

Νικολας:
Με συγκίνησε...Επιτέλους μια σκηνή με τα συναισθήματα του Νικόλα.Πολύ καλός ο Γιαννακόπουλος!!!

Νόρα-Λουκάς/Μάνος-Εύα:
Παραδίδουν μαθήματα ερωτικών σκηνών! Μαθήματα. Αγάπη,τρυφερότητα... Χωρίς φτήνια και δήθεν.


Μελίτα-Αμαλία:
Καγκελο η Αμαλί. Μα ειναι λογικά αυτά???? ΄2 γυναίκες,παιδιά με τους ίδιους άντρες? (Λογική στην εδέμ...μάλλον πολλα ζητάω...)




Για να δούμε τι θα δούμε την Κυριακή...
Τελειος ο σχολιασμος και συμφωνω σε ολα! Thumbs up Ειδικα το bold κομματι τα λεει ολα! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης