Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap41%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 41% 
[ 34 ]
Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 83

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:41 pm

Black rose έγραψε:Λοιπόοοοοοον:

Μάνος-Στέφανος:
Μ'άρεσε η σκηνή τους.Όντως κάτι έχει στον νου του ο Μάνος...θα κινεί από το Αμέρικα τα νήματα...

Νταίζη-Μπέλλος part 1:
Αηδία πια...Κάθε φορά τα ίδια! Λυπηθείτε την έρμη τηλεθεάτρια που τα βλέπει και της φτάνει η πίεση στο 30!
Το δίδυμο της συμφοράς Μητσάκο είσαι εσύ και το παρδαλό κλειδί του σολ που θέλει να σε μαδήσει.

Χρήστος-Αντιγόνη:
Ε πυροβόλα κι εσύ ρε Χρηστο!! Αφού είναι εντολή!!!
Πολύ καλή και η κα Παπαδημητρίου και ο Κασσανδρινός.Μ'αρέσει που του δίνουν περισσότερο χρόνο.

Μπέλλος-Νορα-Λουκάς:
Σιγά Μητσάρα!! Cool!
Eυχαριστήθηκα την ειρωνία των παιδιών :twisted:
"Άπειρα φιλιά στην αγαπημένη μου φίλη" xaxa

Νικόλας-Αγγέλα-Εύα:
Μ'άρεσε!!!! Είχαμε και προοικονομία μπέμπας!! sss
Camping is coming!!!

Νόρα-Λουκάς-Μάνος:
Μανολαμογιές.All time classics!!

Μάνος:Ας πληρώσει τώρα 2,5εκατομ.
Λουκάς:Τα υπεξαίρεσες κι αυτά??
gelio

Ρούσσος-Λουκάς:
Καλά τα λέει ο Πετράν...
Οι σκηνές Λουκά και Πέτρου πάντα μου βγάζουν κάτι πατρικό...Μια μεγάλη οικειότητα...Και μου αρέσουν πολύ!

Κοριτσοπαρέα:
ΘΕΕΣ! Ήθελαν οι άλλες ν'ακούσουν τα πικάντικα!!! lol!
Φραπεδάκια,κους κους,διακοπές...Αυτά είναι!

Νταίζη-Μπέλλος-Ρομαντικός περίπατος αλα μπρατσέτα:
vomit
"Πνίξ'την Νταίζη Μήτσο.Πνιξ'την πριν σε πνίξει αυτή!"

Μάνος-Αποσκευές:
Ά ρε Μάνο...φεύγεις...Κι αφήνεις πίσω μια παρέα,μια γυναίκα που σε λατρεύει και δύο παιδια...

Νικόλας-Λουκάς-Κοριτσάρες:
Η μουρμούρα των αγοριών χαβαλετζίδικη! gelio

Δάφνη:Εγώ δεν τρώω σε πλαστικά πιάτα.
Λουκάς:Ε,να φέρεις τα δικά σου Δάφνη μου.Θα σου τα καθαρίζει ο Νικόλας. gelio

Μάνος-Εύα part 1:
Απλά υπέροχοι...Τι να πεις? Δεν υπάρχουν λόγια όταν υπάρχει μια αγάπη με πληγές!

Νικολας:
Με συγκίνησε...Επιτέλους μια σκηνή με τα συναισθήματα του Νικόλα.Πολύ καλός ο Γιαννακόπουλος!!!

Νόρα-Λουκάς/Μάνος-Εύα:
Παραδίδουν μαθήματα ερωτικών σκηνών! Μαθήματα. Αγάπη,τρυφερότητα... Χωρίς φτήνια και δήθεν.

Μελίτα-Αμαλία:
Καγκελο η Αμαλί. Μα ειναι λογικά αυτά???? ΄2 γυναίκες,παιδιά με τους ίδιους άντρες? (Λογική στην εδέμ...μάλλον πολλα ζητάω...)

Για να δούμε τι θα δούμε την Κυριακή...
δικό σου!!! oscar θα σταθώ σε κάποια bold...
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:43 pm

Alexandra96 έγραψε: Monsieur du bougie=(κερι)-Μαναρος
ειδες Στεφανουκο ???τον εστειλες στον πατο σε στειλε στο δι*****

gelio gelio gelio : respect : : respect :

Πω πω, ακομα γελαω!!! Τελειοοοοο!!!!!
Congrats
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:45 pm

maraki_ch έγραψε:

Με εναν πονο!!! (Μην το πεις στο Στεφανο... Θα εχουμε κι αλλα δραματα!!! gelio gelio )

ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΝΟΣ maraki_ch!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΙΡΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ Ν'ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤH ΜΕΛΙΤΟΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΗ ΑΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ; gelio
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:47 pm

LIBRA έγραψε:
maraki_ch έγραψε:

Με εναν πονο!!! (Μην το πεις στο Στεφανο... Θα εχουμε κι αλλα δραματα!!! gelio gelio )

ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΝΟΣ maraki_ch!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΙΡΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ Ν'ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤH ΜΕΛΙΤΟΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΗ ΑΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ; gelio

Aχ μη μου τα λες αυτα vomit

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:48 pm

vagvard έγραψε:... Ο Στέφανος βλέπω δεν άργησε και πολύ να πιστέψει τη μαμάκα του.Ε, αν είσαι μαμάκιας ...
Σωστή, σωστή, σωστή!!!

1η παρατήρηση: Μετά τα όσα λέγονται για την Μελίτα αυτό το "Κ" (όπως λέμε κατίνα) στην μπλούζα τι τόθελε;

2η παρατήρηση: Είμαστε σίγουροι ότι ο Μάνος φεύγει και κλείνει λογαριασμούς; Εμένα μου δίνει την εντύπωση ότι θάναι πίσω από όλα την επόμενη σαιζόν (ο Άγγελος της Βέρας της πρώτης σαιζόν).

3η παρατήρηση: Θα ήθελα να είχα ένα και δύο και τρία και τέσσερα παιδιά. Να μεγαλώσουν όλα να γίνουν λεβέντες για χάρη του ... μπαμπά. (μιλάμε για πολύ γέλιο τελικά)
gelio gelio

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:49 pm

Alexandra96 έγραψε:ας σχολιάσω και εγω...
ΚαρμικοίLove!
αρε Μάνο που πας και φεύγεις...καλα θεϊκή η σκηνη τους και η ατακα της Ευας για την καθε φορα που χωριζανε,η ερωτικη σκηνη πολυ ομορφη γεματη τρυφεροτητα και παθος,παντος εκει που ο Μανος ηταν ορθιος ειδα κατι μηχανηματα στο πλαι θα μπορουσαν να ειχαν και καλυτερο φωτισμο ομως η Ξυλα και ο Μπουγιουρης την αποθεωσαν τη σκηνη

Απόλυτοι Sleep
καλα παντως η Μελιτα που τον αγαπησε δεν τον πιστευει ωραια παμε ο Στεφανακος ας προσεχε.Το αποκορυφωμα!!!Ειναι φατσα αυτη γυναικας που ανακαλυψε οτι ειναι εγκυος??οπως και να εχει τα παιδια ειναι χαρα και αν δεν ηθελε αλλο θα επρεπε να παρουν μετρα αντισυλληψης.Συμπερασμα :να πως πληθαινουν τα ετεροθαλη αδερφια

Ανυπέρβλητοιinlove
πολυ τους χαρηκα που ταπωσαν τον tinkerbell-oαπο που και ως που για κατι που του φταιει ο Μανος πηγε στο Λουκα και τη Νορα???
Και υστερα σου λεει ειναι συγχρονος Ωνασης καποιος που δεχεται συμβουλες στα επαγγελματικα του απο μια ασχετη.Μετα στην ερωτικη σκηνη οτι και να πω ειναι λιγοαυτο δεν ειναι Φυσικη ειναι Χημεια Heart2Πολυ μου αρεσαν ασχοληθηκαν με τα επαγγελματικα και τα πρωσοπικα σε σωστο χρονο

Καληνυχτάκιδες geek
τι ομορφη σκηνη!!!!Ο Νικολας εχει περασει τοσα πολλα απο τον Μανο και ομως αυτοι οι δυο ειναι τελικα αδερφια.Λυπαται που θα φυγει ο Μανος ισως περισσοτερο απο ολους.Οπως και να χει με αυτον μεγαλωσαν μαζι και ειναι οικογενεια.Η Δαφνη τον παρηγορησε και του ειπε αληθειες

Τιτανομεγιστος-Λουκας
για αυτο ο Ρουσσος τους θελει διακαως πισω .Το βλεπει οτι αυτα τα παιδια ειναι παραδειγμα δικηγορων και ανθρωπων

Εμετικοί vomit
Και υστερα σου λεει ειναι συγχρονος Ωνασης καποιος που δεχεται συμβουλες στα επαγγελματικα του απο μια ασχετη.Που πηγε να τα χωσει αλλου απο εκειπου θα πηγαινε αλλος. Η Νταιζη καιγεται μην παρει τα λεφτα η Ευα.αισχος.Παντως ο Μανος πηρε την εκδικηση του και ηταν και καλυμενος νομικα τον παραδεχομαι

Monsieur du bougie=(κερι)-Μαναρος
ειδες Στεφανουκο ???τον εστειλες στον πατο σε στειλε στο δι*****
οφθαλμον αντι οφθαλμου
μετα ο Μπουλης την εφαγε την ταπα απο το Λουκα και τη Νορα.Ποιος θα κερδισει???

πολυ καλο ξερετε για Λουκα -Νορα Ευα-Μανο και Ρουσσο αλλα και Χρησταρα

Συμφωνω ιδιαίτερα με τα bold Thumbs up

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:51 pm

LIBRA έγραψε:
maraki_ch έγραψε:

Πω πω, πραγματικα δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι οτι του χρονου θα ασχολουμαστε με αυτο το θεμα και την Κατσαρη κλαιουσα να αποφασιζει αν το κρατησει η οχι, αν θα του το πει η οχι κτλ κτλ κτλ!!
Ελπιζω την Κυριακη να μην πολυασχοληθουμε οπτικα και ακουστικα με τη συγκεκριμενη κυρια και το επερχομενο Απολυτακι της, γιατι θα συγχηστω!! Αν και δυσκολο, γιατι 2ωρο επεισοδιο και να μην μας τη χωσουν, δε γινεται!!! FCUK!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:52 pm

jim7 έγραψε:

1η παρατήρηση: Μετά τα όσα λέγονται για την Μελίτα αυτό το "Κ" (όπως λέμε κατίνα) στην μπλούζα τι τόθελε;

2η παρατήρηση: Είμαστε σίγουροι ότι ο Μάνος φεύγει και κλείνει λογαριασμούς; Εμένα μου δίνει την εντύπωση ότι θάναι πίσω από όλα την επόμενη σαιζόν (ο Άγγελος της Βέρας της πρώτης σαιζόν).

3η παρατήρηση: Θα ήθελα να είχα ένα και δύο και τρία και τέσσερα παιδιά. Να μεγαλώσουν όλα να γίνουν λεβέντες για χάρη του ... μπαμπά. (μιλάμε για πολύ γέλιο τελικά)
gelio gelio

Ε δεν μπορω gelio Πως τα λές έτσι???
Ειδικα στο πρωτο και στο τρίτο ασυζητιτί όσκαρ oscar

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:54 pm

ας σχολιασω και εγω

Αυτα που εσωσαν το επεισοδιο

1: Λουκας - Νορα στο γραφειο:
Πολυ γλυκια σκηνη και το παθος να ξεχιλιζει αλλα οπως παντα τους διεκοψαν(αν δεν του
διεκοπταν θα μου φαινοταν περιεργο). Αυτη τη φορα ηταν ο Στεφανουκος.

2:Αντιγονη-Στεφανος:
Φοβερες ερμηνιες απο Σταυρου και Παπαδημητριου. Επιτελους ο Στεφανος αρχιζει να αμφισβητει
την μαμακα του ΞΥΠΝΗΣΕ!. Αλλα αυτη η Αντιγονη συνεχιζει τα ψεματα!

3: Λουκας - Νορα - Χαπατο(μπελλος):
Το πως χαρηκα το δουλεμα προς τον μπελλο δεν λεγεται gelio .
Νορα: Προσεχε πως μιλας για το προσωπικο μας λαμογιο.

4: Μητσος - Μανος:
Μανος = Θεος : respect : !!! Καλα του εκανε του χαπατου να μαθει να τρωει αμασητα οτι του
σερβηρει το Νταιζουλιινιι. Εχασε 2.500.000 ευρω εχσε ο μπελλος κριμα. Αλλα τι ειναι για τον
μπελλο τιποτα

5:Ερωτικες σκηνες Μανου-Ευας & Λουκα-Νορας:
Ηταν καταπληκτικες ! Ειδικα του λουκακου με το νορακι Faint Τι φιλια ηταν αυτα! inlove
Οσο για την σκηνη Μανου Ευας καταπληκτικη αλλα ο φωτιστης ελειπε.

6:Νικολας - Δαφνη:
Πολυ συγκηνιτικη η σκηνουλα τους. Α ρε Νικολακο που τις εκρυβες τοσες ευαισθησιες?

Αυτα που χαλασαν το επεισοδιο:

1:Μπελλος:
Για αλλη μια φορα σημερα μου απεδειξε ποσο ηλιθιος και χαπατο ειναι. Καλα του εκανε ο
Μανωλακης. Οχι που θα τον λυπηθουμε κιολας.

2:Νταιζη:
Αυτη η γυναικα δεν χρειαζεται να λεει πολλα , κα μονο που την βλεπω θελω να την
χαστουκησω xastouki

3:Πατσοζευγαρο:
Για αλλη μια φορα ηταν πραγματικα εμμετικοι vomit vomit vomit

Μελιτα:
Δεν με επεισε καθολου. Και να χερεται το μωρο της . Επισημα απο τωρα γινομαστε τουρλουμπουκι.
Συγνωμη τωρα προσπαθουν να μας πεισουν οτι ολα αυτα ειναι ρεαλιστηκα να μπλεκονται τοσο
πολυ οι ζωες 2 γυναικων.ΕΛΕΟΣ ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ

ΥΓ1: ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΓΡΗΓΟΡΑ
ΥΓ2: Θελω να φυγει το Νταιζουλιινιι

Αυτα τα λιγα απο εμενα... Το επεισοδιο ΚΑΛΟ απο εμενα

Έχει επεξεργασθεί από τον/την $ofi@ loukakos + nora στις Παρ Ιουν 25, 2010 8:58 pm, 2 φορές συνολικά
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:55 pm

Ένα πολύ καλό επεισόδιο που άφησε όμως μια άθλια γεύση! Η Μελίτα εγκυος! Μάλιστα! Το σκέφτηκαν πολύ αυτό? χρησιμοποιούμε ένα παιδί για να χωρίσουμε,παντρέψουμε,δέσουμε ένα ζευγάρι! Ωραία!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:55 pm

maraki_ch έγραψε:
LIBRA έγραψε:
maraki_ch έγραψε:

Πω πω, πραγματικα δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι οτι του χρονου θα ασχολουμαστε με αυτο το θεμα και την Κατσαρη κλαιουσα να αποφασιζει αν το κρατησει η οχι, αν θα του το πει η οχι κτλ κτλ κτλ!!
Ελπιζω την Κυριακη να μην πολυασχοληθουμε οπτικα και ακουστικα με τη συγκεκριμενη κυρια και το επερχομενο Απολυτακι της, γιατι θα συγχηστω!! Αν και δυσκολο, γιατι 2ωρο επεισοδιο και να μην μας τη χωσουν, δε γινεται!!! FCUK!!!

Όταν λες "κλαίουσα";;;,μιλάς ,μεταφορικά φανταζομαι,εεε;;;;; lol!
Ως προς την πρόθεση,και όχι ως προς το αποτέλεσμα,σα να λέμε!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:58 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:ας σχολιασω και εγω

Πολυ γλυκια σκηνη και το παθος να ξεχιλιζει αλλα οπως παντα τους διεκοψαν(αν δεν του

Φοβερες ερμηνιες απο Σταυρου και Παπαδημητριου. Επιτελους ο Στεφανος αρχιζει να αμφισβητει

Μανος = Θεος : respect : !!! Καλα του εκανε του χαπατου να μαθει να τρωει αμασητα οτι του
σερβηρει το Νταιζουλιινιι. Εχασε 2.500.000 ευρω εχσε ο μπελλος κριμα. Αλλα τι ειναι για τον
μπελλο τιποτα

Ηταν καταπληκτικες ! Ειδικα του λουκακου με το νορακι Faint Τι φιλια ηταν αυτα! inlove

Για αλλη μια φορα σημερα μου απεδειξε ποσο ηλιθιος και χαπατο ειναι. Καλα του εκανε ο

χαστουκησω xastouki

Μελιτα:
Δεν με επεισε καθολου. Και να χερεται το μωρο της . Επισημα απο τωρα γινομαστε τουρλουμπουκι.
Συγνωμη τωρα προσπαθουν να μας πεισουν οτι ολα αυτα ειναι ρεαλιστηκα να μπλεκονται τοσο

Σοφια όπως τα λές
και μενα αυτη την αίσθηση μου άφησαν τα σημερινά!

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 8:59 pm

soso έγραψε:
maraki_ch έγραψε:
LIBRA έγραψε:
maraki_ch έγραψε:

Όταν λες "κλαίουσα";;;,μιλάς ,μεταφορικά φανταζομαι,εεε;;;;; lol!
Ως προς την πρόθεση,και όχι ως προς το αποτέλεσμα,σα να λέμε!

Μα εννοειται μεταφορικα, γλυκια μου!! Τι νομιζες???
Τετοιο αποτελεσμα, δεν προκειται να δουμε.. Και καλυτερα!!!
Επισης, τι την εχουν και κυκλοφορει ετσι εξω? Τρομαζει τον κοσμο!! Εντελως απεριποιητη και χαλια!!! Burn!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:00 pm

Πολύ καλό για τις ερμηνείες και το φινάλε που έρχεται!!!

Εξαιρετικές οι σκηνές με Στέφανο-Μάνο και Στέφανο με Νόρα-Λουκά.
Υπέροχοι και οι 4!!!

Πολύ γλυκιά η σκηνή με την Αγγέλα, το Νικόλα και την Εύα. Ειδικά το φιλί που του έδωσε η Εύα ήταν όλα τα λεφτά.

Αντιγόνη-Στέφανος-Χρήστος, Άψογοι Υποκριτικά ακόμα μια φορά. Βγάζουν συνάισθηματα οι σκηνές τους. Κρατώ την σκηνή του Στέφανου στην αναφορά στο παιδί του.

Εύα-Μάνος για ακόμα μια φορά γλυκείς και τρυφεροί. Τόσο όσο για να μην βγει προσύχη η σκηνή.

Μου άρεσε που παράλληλα έδειχνε τη Νόρα με το Λουκά. Ϊσως γιατί και εκεί υπάρχει αγάπη και ΧΗΜΕΙΑ!!!

Μάνος εξαιρετικός και στην σκηνή με τον Μπέλο. Καθαρίζει για όλους πριν φύγει. Φεύγει με το κεφάλι Ψηλά!!!

Η Κλαψοφουντούκω, αφού γούβωσε όλους τους καναπέδες, σηκώθηκε όρθια να μας δείξει το ανάστημά της. Στη σκηνή με το Στέφανο, πάλι μύρλισε για τον ευατό της, όταν ο μέχρι χθες άνθρώπος της της εξιστορόυσε τη δικό του πρόβλημα. Τι είχες Μελίτα, τι είχα πάντα? Του φουντουκιού μου το χαβά και τον εγωκεντρισμό μου σημαία. Μετά με τη Μανούλα, στη σκάλα, μόνο απόγνωση δεν μου έβγαλε, αλλά νεύρα..... ¨Ελεος απαλλάξτε μας!!!

Εν αναμονή ενός συγκλονιστικού τελευταίου επεισοδίου.....

Μπουγιούρης-Πετράκης-Δρακουλάκη-Σταύρου-Παπαδημητρίου-ΞΥλά- Κασανδρινός oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:00 pm

loukitsa έγραψε:

μπελλο τιποτα

χαστουκησω xastouki

Μελιτα:

Σοφια όπως τα λές
και μενα αυτη την αίσθηση μου άφησαν τα σημερινά!
χαιρομαι που συμφωνουμε!!
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:01 pm

loukitsa έγραψε:Ασπάστηκα
1.Μανος-Στεφανος:Μου άρεσε που τάπωσε τον Στεφανούκο ο Μάνος!
2.Λουκάς-Νόρα:Αξίζετε και πολλά μάλιστα είστε Τέλειοι δικηγόροι, φυσικα και δεν χάνουν την τρυφερότητα τους και κλασσικα αντε παλι μας το χάλασε τωρα ο Μπουλίνος Στεφανάκος.Φαε ταπα και από το Λουκά, εξυπνάκια Μπούλη! Εσυ τα ξεκινησες όλα Καρτάλη λουσου τα τωρα! Καλα η Αντιγοναρα είναι μιλια μπροστά
3.Αντιγόνη-Χρησταρας-Μπουλίνος Γενικά: Θεάρα μου γιατι ακομα υποστηρίζεις τόσα ψέμματα? Στεφανουκο ουτε εσυ πιστεύεις στην αθωότητα της μαμακας σου γι αυτό μην τη μπαίνεις στα παιδια μας!
Παπαδημητρίου-Σταυρου κέντησαν υποκριτικά πάλι!
4.Μητσάρας-Λουκας-Νόρα:Το δουλεμα όλα τα λεφτα στο Μητσουλα! Το πώς το χάρηκα δεν λέγεται!
5.Μανος-Λουκάς-Νόρα:Ά ρε Μανο φοβερο σχέδιο καλη κατραπακιά έφαγε ο Μπέλλος!
6.Ρούσσος-Λουκάς:Συγκινήθηκα για την ερωτηση και την αδεια που θελουν να πάρουν από τον Ρούσσο για το αν θα αναλάβουν την υπόθεση δολοφονίας Χατζηβασιλείου.
7.Κοριτσοπαρέα:Ανεπιτήδευτη σκηνή πολύ φυσική.Καλα η Δαφνη θεα ο Νικόλας λεει δεν μ αρπάζει!
8.Ευα-Λουκάς-Νόρα-Αγγέλα:Κοκα κόλα βαζουν αντι για καφέ?Που είναι το καιμάκι? Νόρα και Ευα κουκλάρες!
9.Νικόλας-Δαφνη: Ραγισε η καρδιά μου μωρε όσο και αν μου σπάει τα νευρα που παραπονιέται μονίμως ο Νικόλας! Από τη Δάφνη περίμενα ξέσπασμα από το Νικόλα πάλι όχι!

Σπάστηκα
1.Πατσοζεύγαρο:Καλα σου κανε Κουνια-Μπέλλο και σε <<εβαλε μεσα>> ο Μάνος…Θα σπάσεις κανα νύχι Μητσουλα και συ και η άλλη η οχιά κουλ αγορακι μου! vomit
2.Μπεκρουλιτα-Ζυμαρούλης: Να με φωναξεις για τα τριημερα Μελίτα μιας και εχει πεθανει για σενα ο Ζυμαρούλης να μην τα τσουξεις μόνη σου! Κλαψουριτα ριξε και ένα δάκρυ έτσι για το θεα-Αθήναι χοχοχοχοχο
3.Μπέλλος-Μάνος:Και πολύ καλα σου κάνει Μητσάρα να μάθεις να μας το παίζεις κάποιος υποκινούμενος από την οχιά! Μπα Μάνο μου αυτός δεν ξέρει πώς να πνίγει το <<κουνέλι>> θα πνίξει μια οχιά ολόκληρο ανακόντα?
4.Πατσοζεύγαρο δευτερη σκηνη:Λιαξ…..ιουκ..εμετικοί! vomit

Γενικό σχόλιο για τις σημερινές ερωτικές σκηνές Μάνου-Ευας και Λουκά Νόρας
Λιγο παρα πάνω φως ρε παιδιά να βλέπουμε!!!Που είναι ο φωτιστης??
Και πάνω που είχε εκστασιαστεί με τις ερωτικές σκηνες Μάνου-Ευας και Λουκά-Νόρας τσουπ και η παραφωνία κλασσικα στο πλάνο, όπως χθες που ξαναέκοψε Λουκονορικη ερωτικη σκηνή! Αναφερομαι φυσικά στην Κλαψουρίτα και στους ψευτο-λυγμούς της. Να φανταστω ότι έβαλε η Αγγελικη το παιδι για ύπνο,μιας και η οικιακη βοηθος τα κάνει όλα εκει πέρα,και με μεγαλη έκπληξη τη βλέπω να κάθεται στις σκάλες….βούλιαξε ο δόλιος ο καναπές όλη μερα, έρχεται και η Αμαλί και βλέπει την κορούλα της κλασσικα με τους ψευτολυγμούς να δινουν και να παίρνουν και από δάκρυ απόγνωσης ούτε στάλα…Και περνάμε στο παρασύνθημα:<<Είμαι έγκυος περιμένω το παιδι του Στέφανου!>>Και καταληγω στο εξης συμπέρασμα εκει πέρα είναι όλοι αδερφια με όλους και δεν εχουν ιδέα από μεθόδους αντισύλληψης…Σε λίγο θα αρχισω να μπερδεύομαι και να μην ξερω ποια παιδια έχει ο Στεφανος με την Ευα ποια ο Μάνος με την Μελίτα και αυτοι οι δυο πολυσποροι σαν τα ψωμιά ένα πράμα…Το Νεφελάκι τόσο καιρο βλέπει τη μανα του κουρέλι και μαζι της ασχολείται πιο πολύ η Αγγελικη, η μικρουλα ηδη εχει προβλήματα με την απουσια του Μάνου από το σπίτι και δεν θέλει τον νέο συντροφο της μαμας της..Φανταστειτε χαρες που θα κανει όταν μάθει για το νέο της αδελφάκι που έρχεται και όλοι θα πέσουν πάνω από το μωρο ως συνήθως και αυτή η καψερουλα θα παίζει με την οικιακη βοηθό! Πρεντικτορ καλε έκανες? Φοριέται και το ανεμογκάστρι γι αυτό στο λέω!

Ψηφίζω καλό…γιατι διεκοψαν ερωτικες σκηνες…και εκτος από Πατσοζευγαρο είχαμε και πολύ οχιά!

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μπεκρουλιάσματα και απολυτάκια ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε!!!
θα λιμάρουμε νυχάκια

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

Flkia

Συμφωνώ σε όλα μέχρι τελείας,κόμματος,θαυμαστικού!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από panpetrakatsi Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:04 pm

Clarabelle έγραψε:

Άγγελε καλώς να τα δεχτείς μωρό μου
Καινούριο αδελφάκι στον ορίζοντα
Όχι απ τη μαμά απ το μπαμπά
Ποιόν μπαμπά;
Ξέχασα δεν τον ξέρεις κυνηγάει την μαμά του καινούριου μωρού
Μη στεναχωριέσαι κάπου θα φανεί και μπορεί να προλάβει να σε πάρει μια αγκαλίτσα πριν σε καλέσουν φαντάρο εκτός κι αν δεν προλάβει γιατί θα κάνει αγκαλίτσες το καινούριο μωράκι.
Σου έχω ευχάριστα
Εκτός απ τη Μαρίλια θα έχεις κι ένα καινούριο αδελφάκι
Αυτό πάλι θα έχει αδελφάκια εσένα και τη Νεφέλη (ξέρεις εκείνο το κοριτσάκι που είναι αδελφή της Μαρίλιας)

Πες τα Clarabelle!!!Γαϊτανακι εχει γινει η ιστορια!!!!Κοντευουμε να χασουμε τα αυγα και τα πασχαλια!!!!Εχουμε μπερδεψει τα μπουτια μας!Χανει η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα!!!!!!Για να γινει κομπλέ το πραγμα την επομενη σεζον ,μετα την Ευα, ας πιασει ο Λευτερακης την Μελιτα και να αποκτησει κι αυτος 2 παιδια ,ενα απο την καθεμια!Μετα βουρ για το τρελοκομειο!Χαχαχα!
Οσο για το σημερινο επεισοδιο,τι να σχολιασω πρωτα-πρωτα?
1.Λατρεψα το ταπωμα που εριξαν ο Λουκας και η Νορα στον Μητσουλα!!!!Φαε Μητσουλα να χορτασεις!!!Μπραβο παιδια!
2.Βγαζω το καπελο στον Μανο!Εστω και στα τελευταια επεισοδια εκανε κατι καλο!!!Τρεχα γυρευε Μπελλο!!!
3.Το ανακοντα διπλα στο Μπελλο που τον ''συμβουλευει'' κιολας θα το σκοτωσω καποια στιγμη!Απο μενα θα παει!
4.Οσο προχωρανε τα επεισοδια τοσο πιο πολυ αγαπω Ρουσσο!!!Λουκονορικος μεχρι το κοκκαλο!!!Ευγε!
5.Ειχαμε πολυ ωραια ερωτικη σκηνη(ή μαλλον καλυτερα πλανο!) με Λουκα και Νορα...!Φροντισε ομως και παλι να μας διακοψει η σαχλοκουδουνη Μελοδραμιτα!!!!Δεν την αντεχω αλλο!!Δεν μπορω να υποστω αλλο ασμα της!Τωρα που εμεινε και εγκυοοος...οφου οφου!!!Τη στρουμφισαμε!Λετε να υπαρχει ελπιδα τωρα που θα ειναι εγκυος να σταματησει να κλαιει και να οδυρεται?Δε ξερω!Ελπιζω οι επιδρασεις της εγκυμοσυνης της να ειναι αντιστροφες των κανονικων γιατι αλλιως χαθηκαμε!Θα εχουμε κλαμα και σπαραγμο x4 !
Τρεξτε να σωθειτε!!!!Αχ βρε Νουλη(Στεφανος-Στεφανουλης-Νουλης!)!Ειχες εγκυο γυναικα-διαμαντι χωρις κλαψες και την παρατησες για να εχεις τη Μελοδραμιτουλα σου εγκυο με τις γκρινιες της στο τετραπλασιο απ΄ο,τι ειχε πριν???Τι σου εμελλε Νουλη!!!!!
panpetrakatsi
panpetrakatsi

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:04 pm

Επειδή αυτή τη στιγμή δε δύναμαι να σχολιάσω ( Confused? Heart2 ) θα επανέλθω σε λίγο με αναλυτικό σχολιασμό για ένα "Πολύ καλό" επεισόδιο κατ'εμέ, λόγω συγκεκριμένων σκηνών φυσικά, γιατί υπήρχαν και άλλες που βαρέθηκα! Sleep
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:05 pm

AΛΛΟ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΗΛΕΚΤΡΗΣΜΕΝΗ...ΜΙΑ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ Η ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΟΛΗ ΜΑΖΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΛΥΨΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑ ΠΟΛΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΟΥΝ.
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:05 pm

pasxalitsa έγραψε:Πολύ καλό για τις ερμηνείες και το φινάλε που έρχεται!!!

Υπέροχοι και οι 4!!!

Πολύ γλυκιά η σκηνή με την Αγγέλα, το Νικόλα και την Εύα. Ειδικά το φιλί που του έδωσε η Εύα ήταν όλα τα λεφτά.

Αντιγόνη-Στέφανος-Χρήστος, Άψογοι Υποκριτικά ακόμα μια φορά. Βγάζουν συνάισθηματα οι σκηνές τους. Κρατώ την σκηνή του Στέφανου στην αναφορά στο παιδί του.

Εύα-Μάνος για ακόμα μια φορά γλυκείς και τρυφεροί. Τόσο όσο για να μην βγει προσύχη η σκηνή.

Μου άρεσε που παράλληλα έδειχνε τη Νόρα με το Λουκά. Ϊσως γιατί και εκεί υπάρχει αγάπη και ΧΗΜΕΙΑ!!!

Μάνος εξαιρετικός και στην σκηνή με τον Μπέλο. Καθαρίζει για όλους πριν φύγει. Φεύγει με το κεφάλι Ψηλά!!!

Η Κλαψοφουντούκω, αφού γούβωσε όλους τους καναπέδες, σηκώθηκε όρθια να μας δείξει το ανάστημά της. Στη σκηνή με το Στέφανο, πάλι μύρλισε για τον ευατό της, όταν ο μέχρι χθες άνθρώπος της της εξιστορόυσε τη δικό του πρόβλημα. Τι είχες Μελίτα, τι είχα πάντα? Του φουντουκιού μου το χαβά και τον εγωκεντρισμό μου σημαία. Μετά με τη Μανούλα, στη σκάλα, μόνο απόγνωση δεν μου έβγαλε, αλλά νεύρα..... ¨Ελεος απαλλάξτε μας!!!

Τα είπες όλα όπως τα βλέπω και γω! Λιτη και περιεκτικη
Το αξίζεις! oscar

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:06 pm

DESPOINA έγραψε:Ένα πολύ καλό επεισόδιο που άφησε όμως μια άθλια γεύση! Η Μελίτα εγκυος! Μάλιστα! Το σκέφτηκαν πολύ αυτό? χρησιμοποιούμε ένα παιδί για να χωρίσουμε,παντρέψουμε,δέσουμε ένα ζευγάρι! Ωραία!

Ανωτάτη Κατινική, Δεσποινάκι!!! Μάλλιασε η γλώσσα της Αμαλίας, τι να κάνει και το δόλιο το κατινάκι, να χάσει τη χρονιά!!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:07 pm

μπελλο τιποτα

6:Νικολας - Δαφνη:
Πολυ συγκηνιτικη η σκηνουλα τους. Α ρε Νικολακο που τις εκρυβες τοσες ευαισθησιες?

χαστουκησω xastouki

Μελιτα:

εγώ μαζί σου... συμφωνώ απόλυτα... Agree
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:08 pm

Izabella29 έγραψε:Το σημερινινό ήταν καλό και επιφυλάσσομαι για το τελευταίο διπλό επεισόδιο Cool

-Όσο χάπατο και αν είναι ο Μπέλλος,είναι ο μόνος εκεί μέσα που δουλεύει πραγματικά και που στην ουσία δεν έχει βλάψει και κανέναν.Θεωρώ το λιγότερο ανήθικο το πως το φέρθηκε ο Μάνος και το πως αντέδρασαν και οι φωστήρες δικηγόροι στο άκουσμα της χιλιοστής βρωμοδουλειάς του φίλου τους.Δεν φτάνει που ο Μπέλλος του έδωσε δουλειά και ο Μάνος έκλεψε χρήματα...του ζητάει και τα ρέστα!!!Άκουσον άκουσον δηλαδή ο Μάνος θέλει να πάρει και το αίμα του πίσω επειδή ο άνθρωπος για τον οποιό δούλευε τον επέλυσε,μιας και του έκλεψε 200.000 ευρώ!!!Θα μας τρελάνει όλους δηλαδή!Τόσο βρώμικος πια που του έφαγε για πλάκα μια ολόκληρη περιουσία και αποσκοπούσε στο να τον φέρει στην ανάγκη να πουλήσει την Εδέμ,ώστε η σωστή η μάνα,η καραμπουζουκλού που ακόμα δεν έχει πάρει μισό ευρώ αλλά κάνει σχέδια για τα λεφτά που δεν της ανήκουν,να την αγοράσει!!Αηδιαστικός τίποτα περισσότερο.

Τίποτα δεν τούκανε. Έκανε την επένδυση που συμφωνήσανε αλλά όπως λες και συ ο Μπέλλος πρέπει να είναι χάπατο αφού πριν απολύσεις κάποιον φροντίζεις να έχεις βρει τον αντικαταστάτη του και δεν μένεις ξεκρέμαστος. Ο Μπέλλος την πάτησε σαν αρχάριος και ο Μάνος δεν κούνησε ούτε το δαχτυλάκι του.

Και να μην ξεχάσουμε πως για ακόμη μια φορά είπε ψέματα στους φίλους του πως δεν ξέρει τίποτα για την γραμματέα της κόρης του Χατζημπούκλα.Μιας και φεύγεις και δεν θα σε ξαναδώ πάρε αγόρι μου Fskl Fskl

Ο Μάνος απ' ότι φαίνεται θα κινεί τα νήματα από πίσω.

-Καλέ η Κατερίνα έχει βουνό περισσότερη χημεία με τον Μπουγιούρη απ'ότι η Ξυλά!!!Σκηνοθετικό ατόπημα η σκηνές με άλλες γυναίκες στα τελευταία επεισόδια γιατί κάνει μπαμ από χιλιόμετρο πως όλες ανεξαιρέτως έχουν πιο πολύ χημεία μαζί του από την καρμικιά του!! xaxa
Για ακόμη μια φορά η ερωτική σκηνή στο σκότος(κάτι ξέρει ο σκηνοθέτης Thumbs up ),φιλί δεν παίζει να έπεσε-εδώ στο φως δεν έπεφτε,στο σκοτάδι θα πέσει- και παίξανε βαρελάκια την τελυταία τους νύχτα πάνω στο κρεβάτι.Τόσο στροβίλισμα δεν τους ήρθε μια σκοτοδίνη βρε παιδί μου?!?!?!

Τουλάχιστον αυτοί το κάνανε μόνοι γιατί θέλανε η στιγμή νάναι πολύ προσωπική και όχι σαν κάποια άλλη μπροστά στην πόρτα και τα παράθυρα.

-Μ'άρεσε πολύ η σκηνή Στέφανου-Μελίτας...δεν μπορώ να την βλέπω να τον αμφισβητεί,αλλά ώρα του ήταν.Τόσο καιρό τον πίστευε τυφλά και όλοι φώναζαν πως δεν έχει μυαλό και δεν κάθεται να σκεφτεί,τώρα που έγινε η πλύση εγκεφάλου άντε να την μεταπείσεις Στεφανούκο,αλλά περιμένω εναγωνίως να δω τι θα σκαρφιστείς runaround

-Στην κοριτσοσυζήτηση έγινε εμφανές πως η καημένη η Δάφνη δεν καλοπερνάει όπως οι άλλες φιλενάδες.Δεν μπαίνει νερό στο αυλάκι παιδιά!!!Νι-κώλα ξεστραβώσου!Klap
Σπόιλερ:
Και μετά σου λέει θα έρθει γυναίκα για τον Νικόλα,αντί να έρθει ένας σωστός άντρας για την Δάφνη

-Την απόφαση της Εύας να αγοράσει την Εδέμ δεν θέλω να την σχολιάσω περαιτέρω.Πραγματικά είχα μια ελπίδα πως οι περιλήψεις έκαναν λάθος και πως δεν κάνει όνειρα να αγοράσει την Εδέμ με ξένα λεφτά,αλλα τελικά οι φόβοι μου επιβεβαιώθηκαν.Λεφτά δεν πήρε και όμως τα μεγαλεπήβολα σχέδια ξεκίνησαν Tigania

"Ξένα λεφτά"; γιατί δεν είναι του γιού της τα λεφτά; δεν είναι αυτή η διαχειρίστρια; δεν κάνει επένδυση με την αγορά αυτή;

Στα προσεχώς: Η Νόρα ψάχνει τουαλέτα στην παραλία που υποτίθεται μεγάλωσε και ξέρει σαν την παλάμη της...τι άλλο θα ακούσουμε!!
Η Εύα ούτε 15 μέρες λεχώνα φοράει μπλούζα με όλη την κοιλιά έξω.Θυμήθηκαν όταν βγήκε από το μαιευτήριο να της βάλουν κοιλίτσα,αλλά μια βδομάδα μετά πλάκα η κοιλιά!! Kotsides

Επεισόδιο 396 - Ημερομηνία 25-06-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:08 pm

loukitsa έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:Πολύ καλό για τις ερμηνείες και το φινάλε που έρχεται!!!

Υπέροχοι και οι 4!!!

Τα είπες όλα όπως τα βλέπω και γω! Λιτη και περιεκτικη
Το αξίζεις! oscar

Πάντα σε διαβάζω πριν ξεκινήσω το δικό μου σχολιασμό, γιατί πάντα λες αυτά που πρέπει!!! Σε ευχαριστώ και ανταποδίδω, συνήθη Υπόπτη Σχολιάστρια... oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Παρ Ιουν 25, 2010 9:10 pm

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΛΙ ΠΛΑΝΤΑΞΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ. ΑΜΑΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΑΜΕ ΜΑΝΟ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΕΡΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΑΝ ΤΣΟΥΠ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑΤΗΣ. ΠΑΡΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΗ ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΟΥ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΩΡΑ; ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. Η ΕΥΑ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΛΕΞΗ ΜΑΝΟΣ ΛΑΜΠΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ. ΒΕΒΑΙΑ Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΒΑΘΥ ΠΟΝΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΝΟ. ΜΑΝΟ ΕΙΣΑΙ ΑΣΤΕΡΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΥ ΜΗΤΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ. ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ. ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. ΟΠΟΥ ΠΑΩ ΑΥΤΟ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΝΑΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙ. ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης