Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Σελίδα 2 από 16 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap68%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 68% 
[ 110 ]
Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 162

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από xara Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:31 pm

Απλά Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Ο το σημερινό επεισόδιο!!!! : juhu :
Απίστευτες οι τελευταίες σκηνές της παρέας της Φεγγαρόπετραας!!! Love! Love! Love!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:32 pm

Παιδια,ο Σταυριδης απλα τον τραυματησε....Καποιος αλλος τον αποτελεισε!!!!Ποιος ομως???????
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από Dioni Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:33 pm

anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:
Dioni έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:
masoul έγραψε:Να πω και εγώ ότι το επεισόδιο ήταν πάρα πολύ καλό, τόσο που μπορώ να πω ότι δεν το περίμενα αλλά λύστε μου μια απορία ρε παιδιά........... ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΤΕΛΙΚΑ????????????
Αυτο σκεφτηκα και εγω και το εγραψα!!!ΠΟΙΟΣ??????????????

μπας και είναι ο Σπυρόπουλος ρε κορίτσια? τι να πω...
η μάνα μου λέει ότι μάλλον ο Τέρης (απ το Λευτέρης) ήτανε....... Rolling Eyes scratch

ν'αρχίσουμε να κοιτάμε παντελόνια!! Του Τέρη πάντως ταιριάζει!! Wink
Dioni
Dioni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε μια γκαρσονιέρα με τον Νικόλααα μου <3<3<3

Δημοσίευση από Χρύσα Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:34 pm

Pennaki.......!! έγραψε:Παιδια,ο Σταυριδης απλα τον τραυματησε....Καποιος αλλος τον αποτελεισε!!!!Ποιος ομως???????

Πειράζει που εγώ είμαι σχεδόν σίγουρη ότι ήταν ο Ρούσσος; Δεν το διάβασα πουθενά, αλλά αυτή την εντύπωση έχω...

Χρύσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από efoula Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:34 pm

εγω ενα εχω να πω συνταρακτικο!!!!!!! πως θα αντεξω 2 μηνες χωρις μυστικα?
efoula
efoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : εκει που γινονται τα γυρισματα για τα μυσικα της εδεμ
Ασχολίες : πολλες τι να λεμε τωρα αλλα το κυριοτερο να βλεπω μυστικα της εδεμ

Δημοσίευση από masoul Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:34 pm

Ezi_loukno έγραψε:
masoul έγραψε:Να πω και εγώ ότι το επεισόδιο ήταν πάρα πολύ καλό, τόσο που μπορώ να πω ότι δεν το περίμενα αλλά λύστε μου μια απορία ρε παιδιά........... ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΤΕΛΙΚΑ????????????

Ο κομμωτής του γιατί δεν άντεχε άλλο να του λαδώνει τις μπούκλες lol!

Δεν το αποκλείω!!! Λες αυτός ο Λευτέρης να είναι τελικά κομμωτής???? Αλλά ποιον πήγε να κουρέψει στην εδέμ????? lol!
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:35 pm

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ...ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΦΙΝΑΛΕ....ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΕΜΙΣΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ 6ΑΔΑ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 94762 Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 94762 Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 94762 Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 94762 ΚΛΑΜΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΕΣ ΤΡΥΦΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕ ΤΟ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΑΝΟΣ-ΕΥΑ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΑΚΟΜΑ....ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΚΗΝΗ.....{ΕΓΙΝΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΟΙ ΔΥΟ ΣΚΙΕΣ ΜΑΣ ΕΓΙΝΑΝ ΜΙΑ}
ΤΙ ΣΚΗΝΗ .....ΤΙ ΛΟΓΙΑ ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ...... Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 94762 Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 2 94762
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:35 pm

Χρύσα έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:Παιδια,ο Σταυριδης απλα τον τραυματησε....Καποιος αλλος τον αποτελεισε!!!!Ποιος ομως???????

Πειράζει που εγώ είμαι σχεδόν σίγουρη ότι ήταν ο Ρούσσος; Δεν το διάβασα πουθενά, αλλά αυτή την εντύπωση έχω...
Αχα!!!Ο Ρουσσος???Για ποιο λογο ομως???????????
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από nora_oscar Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:36 pm

ολοφανερο οτι ο τυποσ με το μαυρο παντελονι ειναι ο φιλος μας ο λευτερακης.....απλως στον τριτο κυκλο θα μαθουμε και το γιατι....γνωμη μου παντα ετσι?
nora_oscar
nora_oscar
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από elizoukaki Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:36 pm

Πω πω ακόμα το θυμάμαι και δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω έτσι..τι μοναδικό πράγμα έβλεπαν για 2 ώρες τα γαλάζια ματάκια μου..
τώρα που συνέρχομαι σιγά σιγά ας τα σχολιάσω και αναλυτικότερα..
Μάνος-Έυα..Εντάξει απλά απο σήμερα απέκτησα και 2η αδυνάμια..τι φινάλε ήταν αυτό ρε παιδιά..ΤΑ ΔΩΣΑΝΕ ΟΛΑ..!!
Νόρα-Λουκάς..Κάλα κλασσικά σταθερή αξία..γλύκες όπως πάντα αν και φαν μου άρεσε που δεν είχε πολλά σουξουμούξου τους γιάτι δεν ξερω σήμερα ήθελα να δώ πολυ τους απο πάνω..αυτούς θα τους χορτάσω του χρόνου με το φασολάκι(ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ)
Μάνος-Κόρες..με την μικρή κλασσικός μπαμπάς..γλυκός,τρυφερός μην της λείψει τίποτα..με την μεγάλη τι να πω τώρα..κάτι πολύ ψηλά ρε φίλε..τι ατάκα.."ΣΆΓΑΠΑΩ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ.."αχουυυ Heart2
Νταιζάρα-Αντιγόνη..Μια φορά που την χάρηκα με αυτά που λέει..τα άκουσε η μουγγή έτσι όπως έπρεπε..καιρός ήταν..και ο άγιος φοβέρα θέλει..!!
Τώρα σκηνές τύπου..Στέφανος-Χρήστος,Στέφανος-Αντιγόνη,Ρούσσος και το συγγενολόι,Χρήστος-Νταίζη,Ηλίας-Ρούσσος..προσεγμένες μεν..με αφήνουν αδιάφορη δε..
ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ..καλωσήρθες Στράτο μας.. Congrats
Τέλος με άφησε με πολλές υποψίες και πολύ σκέψη για το τι θα ακολουθήσει και με το τελιικό χτύπημα του Χατζημπουκλίτα και γενίκα τι ρόλλο παίζει ο κακάσχημος τυπάκος τάχαμ δήθεν ροκάς..ο Λευτεράκης..άκου όνομα.. xaxa
elizoukaki
elizoukaki

Θηλυκό Τόπος : Salonicaaa..&lt;3
Ασχολίες : MYSTIKA TIS EDEM..aplaa our breath..!

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:37 pm

Dioni έγραψε:
Dioni έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:

η μάνα μου λέει ότι μάλλον ο Τέρης (απ το Λευτέρης) ήτανε....... Rolling Eyes scratch

εγώ πρόσεξα το γάντι..... ο Τέρης οδηγεί μηχανή...
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:38 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:

Ο κομμωτής του γιατί δεν άντεχε άλλο να του λαδώνει τις μπούκλες lol!

καλα με πεθανες gelio gelio gelio
Να σαι καλα με εκανες και γελασε.....χιχιχχιιχιχι!!!!!!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από masoul Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:38 pm

Χρύσα έγραψε:

Και μένα μου πέρασε από το μυαλό αλλά για πιο λόγο από τη στιγμή που δεν ήταν μπλεγμένος <με τους πίνακες αυτός ή με κάτι άλλο μαζί του??? Εκτός αν ζήλεψε την πλατωνική του σχέση με την Αμαλία!!!!!! gelio
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:39 pm

αυτο το επεισοδιο μου αφησε γλυκοπικρα συναισθηματα..γλυκα γιατι ειδα τρυφερες σκηνες..με την παρεα..με τα ζευγαρια..και πικρο γιατι η παρεα χανει ενα πολυτιμο μελος της..και η ευα το αλλο της μισο..

ΤΕΛΕΙΟ ΜΕ ΧΙΛΙΑ!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Χρύσα Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:39 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
Χρύσα έγραψε:

Αχα!!!Ο Ρουσσος???Για ποιο λογο ομως???????????

Δεν ξέρω το λόγο, αλλά θα αφορά το παρελθόν του Ρούσσου. Πάντως ο Λευτεράκης που λέτε αποκλείεται να είναι. Ο μόνος ύποπτος για μένα είναι ο Ρούσσος, ο οποίος και τη νύχτα του φόνου δεν είχε άλλοθι, σωστά;

Χρύσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Dioni Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:40 pm

Dioni έγραψε:
Dioni έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:

εγώ πρόσεξα το γάντι..... ο Τέρης οδηγεί μηχανή...

ναιιι τρομάρα του..να τσακιστεί και να μείνει στον τοπό!!
Dioni
Dioni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε μια γκαρσονιέρα με τον Νικόλααα μου <3<3<3

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:42 pm

Μελίτα-μάνος:πολύ ωραία σκηνή…άλλωστε παπά-μπουγιούρης είχαν πάντοτε χήμεια… <θέλω να είσαι καλά να ευτυχίσεις>πες της την αλήθεια τότε….αφού ξέρεις ότι είναι ερωτευμένη με το στέφανο και ξέρεις ότι ο άλλος είναι αθώος γιατί δεν της λες την αλήθεια…πως μπορείς να φεύγεις και να αφήνεις τη γυναίκα που είπες ότι κάποτε την αγάπησες να είναι σε τέτοια κατάσταση;;πώς αφήνεις τη μητέρα του παιδιού σου ένα κουρέλι;;;;δυστυχώς δεν αλλάζεις και ούτε πρόκειτε να αλλάξεις…..

Καλέέ….τι φιλί ήταν αυτό;;;;;μάνο ας’την ήσυχη…πήγαινε στον καρμικό σου…..

Στέφανος-χρήστος:<δεν με θέλατε ευτυχισμένο με τη γυναίκα μου και το παιδί μου>και ερωτώ εγώ…μήπως έγινε κάποιο λάθος στο διάλογο;;;η αντιγόνη ανέκαθεν ήθελε την εύα…άλωστε αυτός ήταν ο σκοπός της να είναι ο στέφανος με την εύα….οπότε θεωρώ ότι θα έγινε κάποιο λάθος και δεν εννούσε αυτό που φάνηκε ότι εννοούσε…εκτός αν όταν είπε γυναίκα του εννούσε τη μελίτα…άλλωστε και στη σκηνή με την αντιγόνη είπε<η γυναίκα που αγαπάω είναι δυστυχισμένη>….

Επιτέλους ο στέφανος συμπεριφέρεται στη μητέρα του όπως της αξίζει….γιατί δεν άντεχα να έχει μια νερόβραστη συμπεριφορά απέναντι της….

Στέφανος-μελίτα:τι σκηνή….στο άκουσμα της εγκυμοσύνης η αντίδραση του στέφανου ήταν όλα τα λεφτά…. Love! ένας άνθρωπος που μόλις άκουσε ότι η γυναίκα που αγαπάει είναι έγκυος…η χαρά του διαγράφηκε στο πρόσωπο του…ένας άνδρας πραγματικά ευτυχισμένος…και αυτοί οι δύο δεν μπορούν να ζήσουν αυτή τη στιγμή λόγω των καταστάσεων και των απόψεων τρίτων ατόμων….

Η διαφορά πάντως ανάμεσα στις αντιδράσεις του στέφανου όταν του ανακοίνωσε η ύα την εγκυμοσύνη της και τώρα που του είπε η μελίτα ότι είναι έγκυος…αισθητή…την πρώτη ήταν ένας άνθρωπος που έχασε τη γη κάτω από τα πόδια του….τώρα ήταν ένας άνθρωπος που χαμογέλασε μέσα από τη ψυχή του….

ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ….ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΧΑΘΕΙ…. runaround

Αντιγόνη-νταίζη:θα το πώς και ας με πάρουν με τις
ντομάτες…λυπήθηκα τη νταίζη….ξέρω ότι είναι αδίστακτη….ότι είναι ικανή να σκοτώσει μια γυναίκα και το αγέννητο μωρό της αλλά στη συζήτηση με την αντιγόνη τη λυπήθηκα…
Και αν λάβουμε υπόψη το ότι η κληρονομικότητα και το περιβάλλον παίζουν ρόλο για το πώς θα μεγαλώσει ένα παιδί…όπως και να το κάνουμε και από τα δύο ψώνισε από σβέρκο η νταίζη…..

Δολοφονία χατζηβασιλείου:πραγματικά έμεινα με την ανατροπή…θεωρούσα πως θα είχαμε νεκρανάσταση του χατζητέτοιου…και τώρα ποιος είναι ο δολοφόνος οεο;;;;σκέφτηκα το ρούσσο….για να δούμε…
Καλά ο χατζηβασιλείου σώθηκε από τη σφαίρα στο κεφάλι και πέθανε από ασφυξία;;;;….Αει καλά….

Πάντως δεν μπορώ να πω….ήταν μεγάλη αντροπή το όλο σκηνικό….

Ρούσσος γενικώς:
αυτός ο άνθρωπος πρέπει να είναι χωμένος παντού…γνώριζε και για την άννα….και αναρωτιέμαι τι άλλο ξέρει….και τι άλλο κρύβει….

Η πρώτη αντίδραση του στο άκουσμα της εγκυμοσύνης ήταν εντελώς άκυρη…<πάλι καλά που υπάρχουν και οι αμβλώσεις>μπράβο βρε ρούσσο που βρήκες την καλύτερη λύση…η αμαλία του μίλησε πάρα πολύ σωστά…άλλωστε είναι γυναίκα και ξέρει…τι σημαίνει μια εγκυμοσύνη για μια γυναίκα…στην σκη΄νη με τη μελίτα θα μου άρεσε αν το <θα είμαι δίπλα σου>ήταν χωρίς προυποθέσεις του τύπου;<θα είμαι δίπλα σου αλλά αν είσαι μακρυά από το στέφανο…γιατί αν αγαπάς κάποιον δεν το βάζεις καν στη θέση να διαλέξει….

Παρέα γενικώς:θα φανω κακιά αλλά οι σκηνές τους με άφησαν από λίγο εώς πολύ αδιάφορη…τίποτα ιδιαίτερο…τίποτα που να με κάνει να συγκινηθώ…όλα απλά για να γίνουν…
Ο μόνος που με συγκίνησε ήταν ο μπουγιούρης στη σκηνή με το τραγούδι του μητροπάνου και παπακωσταντίνου…όλα οι άλλες σκηνές του πλην αυτής με της μελίτας μου πέρασαν απαρατήρητες…

Ας μην σχολιάσω τη σκηνή με την εύα και τη σκιά στο τέλος…έψαχνα να τους βρω αν είναι αγκαλιά και βλεποω το μάνο να έχει φύγει την εύα μόνη της και τη σκιά κάτω και με τους δύο…ΟΜG….gelio

Εύα:πρώτον στην κατασκήνωση ξέχασε να βάλει μπλούζα…τι ήταν αυτό το κόκκινο ύφασμα…υποψία μπλούζας;;;;gelio δεύτερον αυτή τώρα δε γέννησε;;τι δίαιτα έκανε κα ιβγήκε στην παραλία με το μπικίνι;;;πόσες φορές και για πόση ώρα έχει κάτσει στο σπίτι της από τότε που γέννησε;;;πρέπει να είναι όσες και οι τελευταίες σκηνές του στέφανου και της μελίτας…ζήτημα αν φτάνουμε το τέταρτο….

ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ…ΓΥΡΙΣΕ….Gioupi : juhu :

Ομολογουμένως περίμενα καλύτερο το επεισόδιο…οι μόνες σκηνές που άξιζαν ήταν η ανακοίνωση της εγκυμοσύνης της μελίτας…και η σκηνή του μάνου και της μελίτας….
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:42 pm

ρε τον Λευτερακη μας μπηκε πολυ δυναμικα... εζησε απο σφαιρα και πηγε απο χερι(ασφυξια )καλα αν θελουμε το πιστευουμε και ποσοι εχουν σχεση με αυτη την υποθεση ....

καλα κατσε να δεις που ζει ο ΛΥΤΡΑΣ και οταν ειναι εμπιστος του

Έχει επεξεργασθεί από τον/την verile_mistika στις Κυρ Ιουν 27, 2010 11:43 pm, 1 φορά
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από ai_kamari_mou Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:42 pm

Snif Snif Snif Snif Snif Snif Snif Snif Snif
ai_kamari_mou
ai_kamari_mou

Θηλυκό Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Δημοσίευση από tsampika090909 Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:44 pm

Τέλος με άφησε με πολλές υποψίες και πολύ σκέψη για το τι θα ακολουθήσει και με το τελιικό χτύπημα του Χατζημπουκλίτα και γενίκα τι ρόλλο παίζει ο κακάσχημος τυπάκος τάχαμ δήθεν ροκάς..ο Λευτεράκης..άκου όνομα.. xaxa [/quote]
ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ,ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ??ΕΜΕΝΑ Μ'ΑΡΕΣΕΙ!!
tsampika090909
tsampika090909
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : rodos
Ασχολίες : ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Δημοσίευση από stabatmater Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:45 pm

Για όσους ενδιαφέρονται, το ανέβασαν στο site του Mega!!!
stabatmater
stabatmater
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:47 pm

Πραγματικα δεν μπορω να περιγραψω αυτο το επεισοδιο ηταν το καλυτερο ολων,δεν υπαρχει περιγραφη,ηταν τελειο,μοναδικο,απιθανο.....αλλα ας τα παρουμε με τη σειρα:τελεια η λιστα,με το λουκα και τη νορα,ξεσκηθηκα στα γελοιαgelio gelio gelio xaxa xaxa xaxa.γενικως για ολη τη παρεα της φεγγαροπετρας,ηταν οι καλυτερες σκηνες που θα μπορουσαν να γυριστουν.Για τις υπολοιπες σκηνες το μονο που μπορω να περιγραψω ειναι οτι ηταν τελειες.εμεινα αναυδη με τον δολοφονο του χατζηβασιλειουaffraid affraid Confused? Confused?και τωρα εχω περιεργεια να μαθω ποιος ειναι τελικα😕 😕,υπομονη μεχρι το σεπτεμβρη και για το τελος αυτη η σκηνη ηταν η παρα πολυ καλη.Ανατριχιασα ετσι που ηταν γυρισμενη με τις 2 σκιες που εγιναν μια.Ραντεβου τον Σεπτεμβρη.ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ........Flkia Flkia Flkia
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Δημοσίευση από nora_oscar Την / Το Κυρ Ιουν 27, 2010 11:48 pm

το τελευταιο για αυτη τη σαιζον....οκ...δυνατες οι σκηνες της παρεας,εξαιρετικοι οι αποχαιρετισμοι του μανου με τις κορες του,αλλα μου αφησε το επεισοδιο μια μικρη πικρα.....με την αποχωρηση το μπουγιουρη...νομιζω ομως οτι θα κανει γκεστ.το τεκμηριωνω. απο που και ως που να ξερει την γραμματεα και την κορη του χατζημπουκλα η οποια ζει στην Αμερικη ( εκει που παει και ο μανος) και να την συστησει σε Νορα-Λουκα. Επισης περαν απο το γεγονος οτι ελεγε οτι θα λιλανε μεσω ιντερνετ ειπε:"θα εθω οσο πιο συντομα μπορω". στην μαριλια υποσχεθηκε οτι θα ερθει για να της δωσει οσα υποσχεθηκε και οτι θα προσπαθησει να ειναι ο πετερας που δεν ηταν για εκεινη...γενικα πιστευω οτι και οι σεναριογραφοι δεν μας το εκοψαν εντελως ενα μικρο παραθυρακι το αφησαν ανοιχτο....α! και κατι τελευταιο,,,με χαλασε τρομερα που η Μελιτα ειναι εγκυος. δεν συμβαινει πια και τοσο συχνα 2 γυναικες να εχουν παιδια με τους ιδους αντρες...ελεος ειναι λιγο τραβηγμενο....δεν νομιζετε? δεν ξερω τι να περιμςνω του χρονου...ειλικρινα απογοητευτηκα λιγακι με το σημερινο επεισοδιο στο συνολο του..δεν ξερω εχω μια πολυ περιεργη εικονα για το τι να περιμενουμε...και γενικα ακουω και διαβαζω διαφορα...ειδωμεν!
nora_oscar
nora_oscar
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Δευ Ιουν 28, 2010 12:01 am

Σήμερα μιας και είναι τελευταίο επεισόδιο θα πω πως μου άρεσε και θα το χαρώ!
Ήμουν προετοιμασμένη για το τι θα δω και παρ'ότι η παρέα δεν είναι το αγαπημένο μου πιστεύω πως άξιζε το επεισόδιο να αφιερωθεί στον Μπουγιούρη γιατί είναι άξιος ηθοποιός και φέτος αδικήθηκε πολύ.Αυτό λοιπόν του άξιζε και με το παραπάνω.

Για μένα το επεισόδιο είχε 4 καταπληκτικές ερμηνείες σήμερα:Μπουγιούρης,Σταύρου,Παπά και Πολυχρονίδη...α! και φυσικά Μπισμπίκης(πλακίτσα για να αποφορτίσω το κλίμα)!Με καθήλωσαν ακόμη και αν οι 2 τελευταίες είχαν μικρές σχετικά σκηνές.

-Στις αποχαιρετιστήριες σκηνές τρελάθηκα με Μπουγιούρη-Παπά-Νεφελάκι και με Μπουγιούρη-Διονά.Απλά : respect :
Μ'άρεσαν τρελά τα λόγια που αντάλλαξε με την Μελίτα και-αν και με ξάφνιασε-το φιλί που της έδωσε το βρήκα πολύ γλυκό.Ο Μάνος είναι γαϊδούρι με περικεφαλαία αλλά λόγω Μπουγιούρη σήμερα έβγαλα τον ρεαλισμό και την λογική από την οπτική των πραγμάτων και στεναχωρέθηκα πολύ που φεύγει ((
Η Μαρίλια τον είπε μπαμπά και πιστεύω ότι αυτό το "μπαμπά σ'αγαπώ" της Μαρίλιας και της Νεφέλης είναι που παίρνει μαζί του φεύγοντας.
Στην σκηνή που αναπολέι μόνος του επίσης : respect : στον Παναγιώτη!!

-Η παρέα και η κατασκήνωση ήταν συμπαθητική.Δεν θέλω να χαλάσω γενικά την αίσθηση που άφησε σε πολλούς το επεισόδιο.Μπορώ να καταλάβω πως κάποιοι όντως ευαισθητοποιήθηκαν απλά εμένα με ενοχλεί ο τόσος παλιμπαιδισμός Razz
Λίγο περίεργη μου φάνηκε η σκηνή που όλοι φιλιόντουσαν...δεν ήταν βρε παιδιά?Και γιατί η Δάφνη έγδυσε τον Νικόλα??Τέλος πάντων...:shock:
Είχα και την μάνα μου εδώ σήμερα(ήρθε να μαζέψει την τρελή φοιτήτρια) και τους έβλεπε να φιλιούνται και αναρωτιόταν "αυτοί γιατί φιλιούνται αιώνια?"
Νομίζω πως το όλο αστείο για μένα κλίμα της παρέας το χάλασε αρκετά η γκρίνια-μιρμιρίαση-σπαζα***δίαση του Νικόλα.Οκ είναι γκρινιάρης γενικώς αλλά μήπως παραήταν σήμερα?

-Η σκηνή Μελίτας-Στέφανου ήταν από τις κορυφαίες για μένα!Η αντίδρασή του όλα μα όλα τα λεφτά!ΌΛΑ ΟΜΩΣ!Τέτοια αντίδραση πηγαίας χαράς με τρέλανε.Μακάρι ένα τόσο ευχάριστο νέο να μπορούσαν να το χαρούν,αλλά επειδή είμαι επίμονη πιστεύω πως τα πράγματα θα φτιάξουν.Η Μελίτα θα δει καθαρά και εκείνος θα αποδείξει σε όλους ότι είναι καθαρός.Αυτό που θέλω πάνω απ'όλα όμως είναι στην γέννηση αυτού του παιδιού να είναι παρών ο πατέρας του,να υπάρχει ευτυχία.Η Μελίτα γέννησε με άγνοια του που και με ποιά ήταν ο άντρας της,ο Στέφανος δεν παρίστατο(γιατί δεν θεωρήθηκε αναγκαίο από κάποιους) στην γέννηση του παιδιού του...τώρα όμως θέλω να είναι εκεί και να της κρατάει το χέρι όπως της αξίζει.Η γυναίκα που αγαπάει δεν πρέπει να είναι δυστυχισμένη... Love!

-Η πορεία του ρόλου της Νταίζης δεν ξέρω ποιά είναι...Δεν θέλω πάντως να δω μια ακόμα αγιοποίηση αλά Εύα.
Σήμερα ήταν εκπληκτική.Την λυπήθηκα και φυσικό είναι αφου αυτά που βίωσε είναι απλά αποτρόπαια.Δεν θέλω ούτε να σκέφτομαι τι κάνει ένας βιασμός στον ψυχισμό ενός μικρού κοριτσιού.Πράγματι η μάνα της την διέλυσε και την κατάντησε κακιασμένη και αδίστακτη.Ξέρει τι είναι και δεν ζητάει συγχωροχάρτια και γι'αυτό εκτιμώ για την ώρα αυτό τον χαρακτήρα σαν δημιούργημα.Την Αντιγόνη δεν λυπάμαι γιατί είναι ο θύτης.Κατέστρεψε πολλές ζωές και περισσότερο απ'όλες του ίδιου της του παιδιού επειδή ο πατέρας ήταν σκάρτος.Τι θα πει ήταν το παιδί του Λύτρα?Ήταν το δικό ΤΗΣ παιδί...αυτό έπρεπε να σκεφτεί και αυτό πρέπει να σκέφτονται όλες οι γυναίκες.Για μένα όταν μια γυναίκα θέλει να γίνει μάνα ή είναι έγκυος από το παιδί ανθρώπου που όντως αποδείχθηκε σκάρτος,αυτό πρέπει να σκέφτεται.Ξέρω γυναίκα που κράτησε παιδί από βιασμό και έχω ακούσει για πολλές που το κάνουν,δεν ξέρω αν θα μπορούσα,αλλά για μένα είναι άξιες μάνες και με το παραπάνω.Δεν βάζουν τον εαυτό τους πιο πάνω,αλλά το παιδί τους.

-Το γεύμα της παρέας πολύ άστοχο...και εννοώ το όλο σκηνικό και κυρίως τις παγωμένες ατάκες του Λουκά.Εκείνη τη στιγμή ειδικά που είπε κάτι για ένα δυστυχές και ένα ευτυχές γεγονός και είπε την κρυάδα του αιώνα ήμουν έτοιμη να κλείσω την τηλεόραση.Η μάνα μου που άκουγε(χωρίς βέβαια να καταλαβαίνει τα μισά) γυρνάει και μου λέει "αυτά ακούω και δεν θα το έβλεπα ποτέ αυτό το έργο".Να πω ότι της ρίχνω άδικο...δεν θα το πω!!lol!
Επίσης δεν μ'άρεσαν οι ερμηνείες...αγκαλιάστηκαν για τον αποχαιρετισμό και μετά Νικόλας-Δάφνη-Νόρα-Λουκάς έκαναν πως ψιλοκλαίνε και ρουφούσαν μύτες αλλά δεν με έπεισαν καθόλου.Δεν είχαν μπει και πολύ στο κλίμα?Τι να πω... ;/

-Φαν Εύας-Μάνου δεν ήμουν και δεν είμαι,αλλά για τους φαν λογικά θα ήταν συγκινητική στιγμή(?)
Εμένα μου φάνηκε αστεία σαν ατάκα η ταυτοποίηση των σκιών...πολύ μελό,αλλά οκ το πάλεψα.

-Ο Σταύρου απλά δεν υπήρχε σήμερα.Στην σκηνή με την μάνα του δεν νομίζω πως χρειάζεται να πω περαιτέρω.Το πήρε και έφυγε.Τι σκιές και Μάνοι μου λες εμένα...αυτή η εικόνα και αυτή η κραυγή έμεινε αποτυπωμένη στο μυαλό μου από το φινάλε.
Επάξια δικό του oscar

-Αυτό με τον Χατζημπούκλα ήταν η ανατροπή να υποθέσω?Τι ανατροπάρα!!Βασικά ήταν κάτι που δεν θα σκεφτόμουν διότι συνήθως χρησιμοποιώ λογική και μας είχαν δείξει(άλλο που το άλλαξαν) ότι την είχε φάει στο κεφάλι.Άνθρωπος που την τρώει στο κεφάλι από τέτοια απόσταση δεν ζει στον αιώνα τον άπαντα!Και μας δείχνουν πως όχι μόνο ζει,αλλά μιλάει και κανονικά και κρίνει κιόλας ότι είναι περδίκι!! slap Αυτός που τον σκότωσε ίσως είναι δικός μας,ίσως είναι και νεκρανάσταση κάποιου...δεν έχω ιδέα.Το σίγουρο είναι πάντως πως η επιστήμη έχει προοδεύσει τόσο που οι ιατροδικαστές μπορούν να πουν ποιά είναι η αιτία θανάτου κάποιου και μέχρι στιγμής είχαν μιλήσει για όπλο φόνου και όχι για χέρια φόνου.Χέρι προκάλεσαι τον θάνατο και ο ιαστροδικαστής σίγουρα το ξέρει.Τι κάθομαι και φιλοσοφώ...τρύπες κι άλλες τρύπες!Λες και ο Σταυρίδης που τόσο επεδίωκε αυτόν τον θάνατο και τον προετοίμαζε χρόνια ολόκληρα θα άφηνε έτσι χωρίς να τον τσεκάρει και θα έφευγε.

-Τι ξέχασα...τι ξέχασα...τον Μπισμπίκη βρε παιδιά!Δεν μου έκανε καλή πρώτη εντύπωση αλλά επιφυλάσσομαι.Μηχανή και δεν συμμαζεύεται!Σηκώνει το κινητό,δεν προλαβαίνει ούτε καν να καλέσει και εκείνος λέει τις φοβερές ατάκες του!Δεν μ'άρεσε ούτε ο τρόπος,ούτε το ύφος...ίσως όμως ήταν τρακαρισμένος ο άνθρωπος και λογικό.

Γενικώς ένα επεισόδιο με ορισμένες πολύ καλές για μένα σκηνές.Πραγματικά αδυμονώ για τον τρίτο κύκλο!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από diam rena Την / Το Δευ Ιουν 28, 2010 12:03 am

''Κυρίες και κύριοι Λουκονορικοί και φανς - γενικότερα - καλησπέρα σας.Είναι το τελευταίο δελτίο ειδήσεων του ΝΛ channel. Συγκίνηση επικρατεί σε κάθε φαν της σειράς. Ήταν ένα τελειο επεισόδιο με διαφορά. Τα δάκρυα άρχισαν να πέφτουν ήδη απο την πρώτη σκηνή με την τελευταία νύχτα - ξύπνημα του Μάνου με την Εύα. Το γέλιο μας κατακυριευσε με την Σκηνή της Νόρας μας και του Λουκάκου....Ενώ πιο έντονο σημειώθηκε να είναι το κλάμα με την αναφώνηση - για πρώτη φορά - απο την Μαρίλλια ''μπαμπά μου''.Παρόλα αυτά αισθητή ήταν η συνεχής διακοπή των σκηνών της παρέας μας με σκηνές του πατσατσοζεύγαρου και των απόλυτων. Έλεος ακόμα και μέχρι το τέλος δεν βρήκαμε ησυχία απο δαύτους. Μετά απο τόση συγκίνηση το γέλιο προκάλεσε η προετοιμασία του κάμπινγκ. Πολύ πετυχημένη σκηνή - πολύ γέλιο και βγήκε πολύ φυσικά . Σαν να ήταν όντως μία παρέα που έκαναν στην πραγματικότητα κάμπινγκ ( μεταξύ μας μάλλον έτσι έγινε! ) Η σκηνή στην βροχή ήταν ότι πιο πετυχημένο μπορούσε να συμβεί ( αν και η βροχή ήταν ψευτικη αλλά μας άρεσε το αποτέλεσμα! )....μας θύμησε την παρέα που αγαπήσαμε. Την παρέα που ταυτιστήκαμε....την παρέα που θα μας λείψει όσο τίποτε για αυτούς τους μήνες που θα είμαστε μακριά τους...την παρέα που μας έκανε μέλη της ...την παρέα που αποτελούσε την οικογένεια μας. Ήταν παιδιά όπως τότε - χωρίς έννοιες , με αυθορμητισμό - αγάπη και έντονα συναισθήματα μόνο που τώρα είχαν πάρει για τα καλά τις αποφάσεις τους!Σας ευχαριστούμε για την σκηνή που μας παραδώσατε. Αντικατροπτίζει την αληθινή παρέα της φεγγαρόπετρας!
Ας προχωρήσουμε στα μειονεκτήματα και τις εξελίξεις. Ωραία ο Στέφανος το έμαθε ότι η μύγα είναι έγκυος...και??? Τώρα τι...θα αυξήσουμε μήπως τις σκηνές τους? Ας μην μιλήσω για το παράλογο της υποθέσεως...Παρόλα αυτά όσο και αν τους έχουμε βαρεθεί να δώσω τα συγχαρητήρια μου στον κ. Σταύρου γιατί η ερμηνεία του σε κάθε σκηνή είναι εκπληκτική - όπως και στην κ. Παπαδημητρίου που παρόλο που τόσο καιρό επαναλαμβάνει τα ίδια , κάθε φορά το κάνει με τρόπο ξεχωριστό . Αποδίδουν άριστα τα συναισθήματα κάθε στιγμής. Η Νταίζη μας είναι κόρη της Αντιγόνης - η οποία όντως την θυμήθηκε τώρα που έμεινε μόνη - παρόλο το δράμα που μας διηγήθηκε το αγαπητό μας φρόκαλο δεν προκάλεσε την λύπηση μας. Συγνώμη - αλλά έχει κάνει πολλά για συγχωροχάρτια. Όπως είπε και η ίδια δεν είμαστε ούτε ο Θεός ούτε παπάδες. Χάρηκα που δεν διέρευσε η πληροφορία για το νέο πρόσωπο που γνωρίζει την αλήθεια για τον φόνο Χατζηβασιλείου - λίγο θρίλλερ η σκηνή - πετυχημένη και μας προκάλεσε το ενδιαφέρον για του χρόνου. Απορία κυριεύει κάθε θεατή για τη εξέλιξη της σειράς του χρόνου.
Η παρέα αποχερέτησε το Μάνο με μία αγγαλιά - όπως τότε. Όλοι ενωμένοι σαν μια γροθιά. Το φινάλε ανατριχιαστικό μόνο στην σκέψη. Όντως οι δυο σκιές τους έγιναν ένα! ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ. Ηταν ένα δυναμικό φινάλε. Αντάξιο της σειράς που αγαπήσαμε. Ενα φινάλε που ακόμα και την ώρα που γράφω αυτο το έκτακτο συγκινούμαι! Σας ευχαριστούμε για το αποτέλεσμα - τόσο την παραγωγή όσο και τους ηθοποιούς που ασκούν άριστα την τέχνη της υποκριτικής. Την αγαπήσαμε αυτή τη σειρά - και με τα καλά και με τα κακά της. Εμείς όμως σας κρούουμε πάντα τον κόδονα του κινδύνου - είμαστε εδώ για βοήθεια όχι για σαμποταζ.
Όσο για σήμερα απλά ΤΕΛΕΙΟ - ΥΠΕΡΟΧΟ - ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ.
Σήμερα είναι το τελευταίο έκτακτο της σεζόν. Και δεν σας κρύβω πως αυτή η σκέψη με σιγκινούσε ακόμα περισσότερο. Σας ευχαριστώ για την στήριξη και το γεγονός ότι με δεχθήκατε σας πραγματικό μέλος της παρέας σας τόσο γρήγορα. Με στηρίξατε και συνεχίζετε να το κάνετε. Σαν πραγματική παρέα - ακόμα και αν δεν συναντηθήκαμε ποτέ. Πλεόν είστε αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής μου και δημιούργησα φιλίες και αδυναμίες που δεν θα χαθούν με την πάροδο του χρόνου! Ευχαριστώ λοιπόν όλες τις συμφρουμίτισσες για την αγάπη που μου δείξατε. Κι γω θα σας την ανταποδίδω με κάθε ευκαιρία.
Η επόμενη διακοπή του προγράμματος μας θα γίνει με την έναρξη της αγαπημένης μας σειράς. Ελπίζω να μην χαθούμε. Δεν είναι το τελευταίο αντίο - αλλά το τέλος ενός κύκλου!
Καλό σας βράδυ και ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!''
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ston kosmo tis edem....me noraki + loukako!!!!
Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Σελίδα 2 από 16 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης