Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

+100
Christie S.
kelly
Katerinaki47
glgs
anna90
ilectra
loukitsa
evapop
mm
goldy24
kontoula
ΕΛΛΗ12
Evalia
kaith
sarita
CineFreak
ΤΖΕΛΑ
k@terinio-loukonoraki
delpan
geod
loukasnora
Lina_2
KatsaroYpotheto
FieryRed
jim7
alkisti
Foulitsa
filitsa
pasxalitsa
almaresi
KonstantinaA
tinaki18
edem4ever
PrincessRachel
maria*
giouli_edem
zone
Penny
atreidhs
evanna
hionati
Ntorita
silia
Petrinaki
Ntinaki Agapaei Petraki
NATALITSA_LOUKITSA
sofaki2010
aggeliki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
soso
rachel
l_aquila
nicole
nikidanis
LIBRA
Paparazzi
Cancoon
sunrise
sifantid
Vasouli
Doris_
Καρ-Mik
ch-bl
vs116117
elena-7-
st@cy
milia
ksanthi
margel
vagvard
diam rena
Izabella29
xristina tamystikatisedem
stabatmater
ai_kamari_mou
anastasia20
konstantina
nora_oscar
ebelina2007
efoula
Χρύσα
xara
Ezantakou
tsampika090909
verile_mistika
Dioni
manos for ever
Amalia_1297
ilvana
masoul
katerina--noraloukakos
anna_loukonoriki4ever!!
Pennaki.......!!
manthaki-loukanoraki
Black rose
maraki_ch
Ανυπέρ-Βλήτο
elizoukaki
$ofi@ loukakos + nora
Clarabelle
104 απαντήσεις

Σελίδα 14 από 16 Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_lcap68%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_rcap 68% 
[ 110 ]
Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_lcap14%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_rcap 14% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_lcap9%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_rcap 9% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_lcap5%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_lcap1%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_lcap2%Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Vote_rcap 2% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 162
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Ιουλ 02, 2010 5:33 pm

evanna έγραψε:Aννα μου oscar (x1000)στον καταπληκτικο σχολιασμο σου!Τελειο σεντονακι! : respect : : respect : : respect :
Μαζι σου 100% Agree
off topic αλλα τελεια υπογραφη ....λατρεψα
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Ιουλ 02, 2010 6:17 pm

CineFreak έγραψε:Να πω και εγώ καθυστερημένα ότι:

- το επεισόδιο ήταν ένας φόρος τιμής-αποχαιρετισμός στο Μάνο Λύτρα-Παναγιώτη Μπουγιούρη ... οι σκηνές του με όλο το κάστ ήταν συγκινητικές, ειδικά με Μαρίλια, Μελίτα, Νεφέλη, Ηλία και μόνος του με τη ζεμπεκιά ... θα μας λείψει πραγματικά διότι ό,τι και να είπανε και όσο και εάν τον υποβαθμίσανε, ήταν ο αδιαμφισβήτητος πρωταγωνιστής και ως ηθοποιός αλλά και ως Μάνος στη σειρά ... το επιβάλλον και η προσωπικότητα που έβαλε στον πολυεπίπεδο ρόλο του Μάνου Λύτρα θα μείνουν αξέχαστα, όσοι νέοι φερέλπιδες και νόστιμοι ζεν-πρεμιέ παρελάσουν απο δω και πέρα στη σειρά ... Παναγιώτη, θα μας λείψεις πραγματικά γιατί έβαλες τον πήχυ πολύ ψηλά και έπαιξες με πολύ κέφι και στυλ ... oscar

- ευτυχώς όμως στη σειρά παραμένει ο άλλος υπερ-ταλαντούχος Αλ. Σταύρου : respect : που, όταν τον αφήνει το σενάριο να είναι κάτι άλλο από εσωστρεφής δυσκίνητος φλώρος, κάνει λουλούδια και μας αφήνει κάγκελο, όπως στη σκηνή με τη Μελίτα και τον σπαραγμό στη μάνα του (άσχετο: ψόφα μαρή κ*λόγρια !!!) ... σε αυτόν στηρίζεται ερμηνευτικά η σειρά πλέον (από τους νέους εννοώ, καθότι η υπόλοιπη παρέα έχει ελλείψεις στο ερμηνευτικό επίπεδο - κάπου διασώζεται Παπά, Πετράκης, Γεωργόνη αλλά barely πλέον 🇳🇴 ...)

-την "ανατροπάρα" την είχα πάρει χαμπάρι με το που είδα τον τοίχο της Ακρίτα στο fb ... έχω ην αίσθηση ότι η επόμενη ΑΝΑΤΡΟΠΑΡΑ θα είναι ότι τον σκότωσε ... η κόρη του (βλέπε Θέα στο Πέλαγος...) ή η γραμματέας της ... πάντως κάποια γυναίκα, έτσι για να κο-πού-με τρε-λά !!!

- Πολυχρονίδη: η μόνη που τράβηξε το μάτι μου από τις γυναίκες του επεισοδίου Thumbs up ... χαίρομαι που η Αντιγόνη θα το βρεί από το παραπεταμένο αίμα της ... δεν νομίζω ότι "αγιοποιείται" η Νταίζη, ίσα ίσα δικαιολογείται το γιατί είναι και θα είναι τόσο σκληρή και αδίστακτη ... από σκατόψυχους γονείς και με λάθος ανατροφή τί θα έβγαινε άλλωστε ?? δεν χρειάζεται να έχουν όλες οι γυναίκες ευαίσθητη πλευρά και να πέφτουν στα πατώματα για έρωτες... υπάρχουν και οι πορωμένες σκύλες που εκμεταλλεύονται και σκοτώνουν χωρίς τύψεις ... από τέτοιες μιλιούνια είναι στις φυλακές και εκεί (ή στο χώμα) θα οδηγηθεί και η Νταίζη στο τέλος του 3ου κύκλου ... προσωπικα θα απογοητευτώ εάν τη δείξουν μετανιωμένη να τα παρατάει όλα και να φεύγει με το Χρήστο να ζήσουν καλά και εμείς καλύτερα ... τέτοιες γυναίκες δεν μετανιώνουν ούτε τους φτάνουν λίγα και καλά ...

- σκηνές παρέας αδιάφορες μέχρι πολύ αδιάφορες ... προσωπικά εκείνο το οργιάκι στη βροχή με ενόχλησε σκηνοθετικά και αισθητικά ... δεν ήταν ούτε ο τόπος ούτε η ώρα να παίζουν το "Sex in the City of Agios Andreas" zip - ομολογώ όμως πως συγκινήθηκα με τις 2 σκηνές που έγιναν μία, όχι από τη συγκεκριμένη σκηνή αλλά από το αποχαιρεστήριο φιλί από μακρυά που έδωσε στην Εύα ο Παναγιώτης δακρυσμένος και του το ανταπέδωσα εγώ επίσης δακρυσμένη ως "αντίο" ... γιατί το κόβω πολύ χλωμό να τον ξαναδούμε έστω ως γκεστ Snif

***********************************************
Φιλάκια πολλά σε όλους, μου κρατήσατε εκπληκτική παρέα όλον αυτόν τον καιρό, δε θα χαθούμε, θα μπαίνω καθημερινά και σας περιμένω στο φόρουμ του 1000+1 νύχτες -> τη νέα μου συνήθεια που έγινε λατρεία!

πολλά συγχαρητήρια στους/στις Admin, Moderators & reporters ...

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!





Flkia

Πολύ ωραίος σχολιασμός cinefreak και ειδικά τονίζω το κομμάτι που αφορά τον Μπουγιούρη, διότι απέδωσες με τον καλύτερο τρόπο το ταλέντο του και την συνεισφορά του στη σειρά.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Παρ Ιουλ 02, 2010 6:36 pm

anna90 έγραψε:Ένα επισόδιο πάνω στον Μάνο...Που κατάφερε με την χημεία του και το ταλέντο του να το απογειώσει...Χαίρομαι που έστω και τελευταία στιγμή εκμεταλλευτήκατε το ταλέντο, το δώσατε κείμενο και σκηνές και δεν τον αφήσατε σαν Μαμαλάκη ή σαν Βίκυ Σταυροπούλου στο taxi girl...Έφυγε όπως του άξιζε...Με το κεφάλι ψηλά...
Μάνος-Εύα:Το Ευάκι ήλπιζε ότι η απαντηση στην ερώτηση της:"Θα φύγεις όμως" θα ήταν διαφορετική.. Καθώς η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...Και εμείς έτσι ελπίζαμε...Άλλά...
"Καταλαβαίνεις τώρα ότι για μένα είναι πολύ πιο δύσκολο... Γιατί εγώ δεν έχω τίποτα άσχημο να θυμάμαι από σένα.. Μόνο την αγάπη που μου έδωσες..." Α ρε Μάνο εκτίμησες (αν και λίγο αργά) την γυναίκα που σ έδωσε τα πάντα.. Αυτήν που κάποτε αντιμετώπιζες ως τρόπαιο και ως αλυσίδα στο λαιμό σου..
"Θα σ αγαπώ...Ακόμα και αν η καρδιά μου πάψει να χτυπάει"... Snif
Λουκάς-Νόρα-λίστα: Μια χιουμοριστική σκηνή για να αποφορτίσει την ατμόσφαιρα.. Πρόσφερε γέλιο δεν λέω..Ας ευχηθούμε λοιπόν...Του χρόνου να εκμεταλλευτούμε το ταλέντο και την χημεία αυτων των 2 ηθοποιών για να μας δώσει το μέγιστο... Καλό και το γέλιο (κάνει καλό).. Ενα παιδάκι, μια συζήτηση για τη ζωή τυος, τα συναισθήματα τους, τα όνειρα, τις πληγές του παρελθόντος μαζί με το ταλεντο των ηθοποιών μπορεί να δώσει στο κοινό το ΜΕΓΙΣΤΟ"
Αμαλία-Πέτρος: Το ξέσπασμα του Πέτρου με τίναξε ένα μέτρο μακριά από τη οθόνη..Θεωρώ πως η άμβλωση ήταν μια βιαστική αντίδραση του Πέτρου.. ήταν πάντα στο παιδί του, δεν υπαρχει περίπτωση να την σπρώξει να κάνει έκτρωση..
Η παρθενοΜελίτα... kyma xaxa
Πέτρος-Μάνος: Δυνατός αποχαιρετισμός... Καθώς πίσω από τον απολογισμό έκρυβαν μια συγκίνηση...
vomit Νταίζη-Μπέλλος: Ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος ενσαρκώνονται από 1 και μόνο άτομο...
Μόνο που δεν έκλαψε ο χαλβάς με το polo που του αγόρασε η κάργια για να είναι ασορτί με τις ματάρες του...
Μελίτα-Μάνος: Το υφάκι , το τουπε και η ειρωνεία έφυγαν από τα αδάκρυστα μάτια της... Γιατί άραγε? Επειδή τον ξεφορτώνεται??Επειδή δεν υπάρχει πια ο Μπουλίνος??Και για τα 2??
Το παιδί σε χρειάζεται εδώ" Σύγγνωμη? Δεν άκουσα?? Ορίστε?? Συγγνώμη vileda μου ποια είστε?? Τι είπε καλέ??
Όταν κανόνιζεις Παρισάκια με τον Μπουλίνο το παιδί σου δεν χρειαζόταν τον πατέρα του κοντά του?? Αλλά ξέχασα, πάνω απ όλα ο έρωτας.. Τώρα που θεωρείς ότι προδώθηκες και γύρισες πίσω με αδάκρυστα μάτια σαν βρεγμένη γκρινιαρόγατα τώρα "Μάνο , μην φύγεις"... "Το παιδί σε χρειάζεται"..
Αφού ήξερε την απάντηση στην ερώτηση ποια αγάπησε ο Μάνος και αν αγάπησε καμιά γιατί την έκανε.. Και γιατί έκανε και την ερώτηση στην Εύα για το πως της φερόταν ο Στέφανος.. Αμά δεν αντέχεις την σύγκριση με την ΘΕΑ κοπελιά , μην μπλέκεσε με τους άντρες της πάντα δεύτερη θα έρχεσαι..
Αφού δεν μπορεί να κλάψει η κοπέλα το έχουμε χιλιοπει κάντε επιτέλους ένα κοντινό στις ματάρες του Μάνου... Μόνο ήχο μπορεί να δώσει... Με τα κλαψομουσουνίσματά της...
Στέφανος-Χρήστος:
" Εγώ ήρθα εδώ, παντρεύτηκα την Εύα και περίμενα το παιδί μου..Αλλά δεν σας άρεσε να με βλέπετε καλά και ευτυχισμένο".
Χρήστος:"Τι λες τώρα ρε Στέφανε" <----- αυτό ακριβώς ήθελα να ρωτήσω και εγώ αλλά με πρόλαβε το καμάρι της Τζίνας..
Διάλεξε βρε αγορίνα μου...Διάλεξε επιτέλους...
Μάνος-Νεφέλη: Snif " Σ αγαπάω πολύ μπαμπά μου, σ αγαπάω"..Τι γλυκό κοριτσάκι και τι γλυκός και δυνατός αποχαιρετισμός....
Μάνος-Μαρίλια: Πάλι υποσχέσεις ρε σε Μάνο..??" Σ αγαπάω....Σ αγαπάω μπαμπά μου"... Snif Πόσα επεισόδια περιμέναμε αυτή τη σκηνή.. Αν και δεν ήρθε όπως την περιμέναμε, δεν παρακολουθήσαμε την πορεία της σχέσης των 2 ηρώων αρκεί να συγκινηθούμε με μια τέτοια σκηνή... Μιας και το αξίζει....
Μάνος-αναμνήσεις: Αρκούν 4 εικόνες-αναμνήσεις, μια μουσική υπόκρουση και ένας Μαν-αρ-ος για να δημιουργήσουν μια τόσοοοο τέλεια σκηνή...
Στέφανος-Μελίτα: "Κορίτσι μου σ αγάπησα, συμβιβάστηκα με την Εύα για το παιδί"... Τι του γράφετε του ανθρωπου να πει??? Ας διαλέξει τουλάχιστον σε ενα επεισόδιο ποια αγαπάει...
Εγκυμοσύνη Μελίτας: Φαίνεται από την υπογραφή μου πόσο γελοιά είναι μια τέτοια εξέλιξη.
Αντιγόνη-Στέφανος:" Η γυναίκα που αγαπάω"...Ποια εννοεί???
Μελιτόσπιτο: Ακούσαμε και συγγνώμη από την Μελίτα...Wow...Α ρε Πετράν πάντα δίπλα στην κόρη σου... Αν και σου την είπε, σε αμφισβήτησε σε κατηγόρησε εσύ ήσουν πάντα εκεί...
Πρόταση Μπελλου: Απλά... vomit
Μάνος-Εύα:
Ε:Τι είναι αυτό?
Μ:Ένας άγγελος, σαν τον γιο σου...Να σας φυλάει... Heart2
Ηλίας-Μάνος: Ένας πατέρας αποχαιρετά τον γιο του και πλά εύχεται να τον ξαναδεί πριν ξανακλείσει τα μάτια του... Snif
Αντιγόνη-Νταίζη:Δεν το περίμενα ότι θα έρθει αλλά ήρθε η στιγμή που συμφωνώ με τη Νταίζη... Και για να μην παρεξηγηθώ την υποστηρίζω μόνο στην συγκεκριμένη στιγμή και στο πως απάντησε στην Αντιγόνη και στον τρόπο που τηε φέρθηκε... Δεν δικαιολογώ σε καμία περίπτωση αυτά που κάνει... Δικαιολογώ τον τρόπο που φέρεται στην Αντιγόνη και ΜΟΝΟ...
"Ανατροπή": Είναι γελοία ως ανατροπή... Πως επέζησε μετά από 2 σφαίρες και από τέτοια απόσταση... Και ο ιατροδικαστής τι βρήκε ακριβώς..? Ποια ήταν η αιτία του θανάτου?? Αρα η ανατροπη ας πούμε είναι ότι ο Χατζημπούκλας σε κάποιον μίλησε, και αυτός τον πρόδωσε??? Ουαου...Τρέμω και μόνο στην ίδεα...!!
Αντιγόνη-Στέφανος: ΚΑΘΗΛΩΤΙΚΟΣ.... ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ...ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟΣ.. Απλά...
Παρέα: καδρόνι, τοποθέτηση κιθάρας (που?οεο?), ο ηλίθιος, ο μπουρτζίβλακας(?),το μπουγέλωμα τον Νικόλα,πευκάκια-ισόγειο-τουαλέτα, επιστημονικά πευκάκια βγαίνοντας,Μάνος-hulk, Δάφνη-photographer, πόζα Μάνου-Νικόλα, κορίτσια δεξιά-αγόρια αριστερά,"γκρίνια φρικασε με νευράκια σοτέ", φιλάκια πίσω από το καπελάκι,ψάρεμα Λουκά,"αμα δεν βρέξεις κώλο, δεν πιάνεις ψάρι",φιλάκια Εύας-Μάνου,dust in the wind,βρε παπάρα παπάρες θα γίνουμε, τραπέζι παρέας, αγκαλιές... Αυτήν την παρέα ΑΓΑΠΑΩ εγώ...
Με τις γλύκες τους και τις προσπάθειες τους να γίνουν παιδιά....
Και τέλος: Μάνος-Εύα:ΟΙ 2 ΣΚΙΕΣ ΤΟΥΣ ΕΓΙΝΑΝ ΜΙΑ....Heart2 Heart2
Ως μεμονωμένο επεισόδιο είναι ΤΕΛΕΙΟ.....
Ως τέλος σεζόν όμως είναι απογοητευτικό για το τι θα ακολουθήσει.... Flkia

Τελειο το σεντονακι σου Αννα μου!!! oscar δικο σου!!! Congrats
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Ιουλ 02, 2010 7:30 pm

Αριάδνη (loukitsa), Μαρία (FieryRed) και anna90, καταπληκτικοί οι σχολιασμοί σας κορίτσια, σκέτη απόλαυση : respect : : respect : : respect :

anna90: Ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος ενσαρκώνονται από 1 και μόνο άτομο... (εννοώντας τον Μπέλλο) gelio gelio
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από FieryRed Παρ Ιουλ 02, 2010 7:42 pm

Κορίτσια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Δεν γράφω συχνά μεγάλους σχολιασμούς γιατί τα χερια μου δεν προλαβαίνουν τις σκέψεις μου και το αποτέλεσμα δεν βγαίνει πάντα καλό(νομίζω πως φαίνεται :oops: )... Για να μην πω πως δεν έχω τόσο υπομονή.

Anna90 μου άρεσει τόσο πολύ ο σχολιασμός αλλά την παράσταση κλέβει η φανταστική υπογραφή σου! gelio
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από anna90 Παρ Ιουλ 02, 2010 10:51 pm

Κοριτσάρες μου ευχαριστώ πολύ και ανταποδίδω τα οσκαράκια...! Έπρεπε να το ξαναδώ για να το σχολιασω αναλυτικά και τα κατάφερα σήμερα...
Μαρία η υπογραφή δηλώνει την αγανάκτηση μου στο βραζιλιάνικο (πλεον) στόρυ της σειράς...! Και ευχαριστώ πολύ το Τζινάκι για το κόπο να την φτιάξει...Είναι ΜΠΕΡΔΕΜΑΑΑΑΑ!!!
Αναλυτικότερη απονομή oscar μόλις καταφέρω να ΞΑΝΑδιαβάσω όλους τους σχολιασμούς...! Flkia
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από glgs Παρ Ιουλ 02, 2010 11:04 pm

γενικότερα παρακολουθώ τον σχολιασμό μέρες τώρα και θα ήθελα να επισημάνω δύο ατάκες που μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση (συγμεκριμένα με πέθαναν στο γέλιο)

1η(από almaresi): τώρα καταλαβαίνω γιατί δεν έπαιζε στα προηγούμενα επεισόδια ο Μπουγιούρης... Γύριζε την τηλεταινία ο άνθρωπας!!! gelio gelio

2η(από anna90): Ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος ενσαρκώνονται από 1 και μόνο άτομο...

στα του επεισοδίου τώρα..το βρήκα πολύ καλό αν ήταν ένα οποιοδήποτε επεισόδιο και όχι το τελευταίο του κύκλου...
η σκηνή που μου έχει μείνει είναι το ζεμπέκικο..το τραγούδι καταπληκτικό και η σκηνοθεσία της σκηνής απίστευτη...
από Νόρα-Λουκά περίμενα περισσότερα και ίσως είναι ένας από τους λόγους που ξενέρωσα με το επεισόδιο...
αυτά που μας αφήσανε να περιμένουμε για τον νέο κύκλο δεν είναι και πολύ ενθαρρυντικά και δεν με ξετρέλαναν. Αισιόδοξα βλέπω την παρουσία του Λευτέρη (αν και από ότι κατάλαβα είμαι από τις λίγες)..μπορώ να πω ότι μ' άρεσε αρκετά
ίδωμεν βέβαια
καλό καλοκαίρι και σε όλο το team
Υ.Γ. : πολύ ωραίοι οι σχολιασμοί...μ' άρεσε ιδιαίτερα της soso (χαίρομαι που επανήλθες και μάλιστα δυναμικά)
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Ιουλ 03, 2010 12:14 am

Να δώσω συγχαρητήρια και εγώ για τους σχολιασμούς : respect : , γιατί ακόμη και αυτοί με τους οποίους δε συμφωνώ, πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι έξυπνοι! :wink2: Πάντως, η ανάγνωση του συγκεκριμένου topic μου φάνηκε πιο ενδιαφέρουσα από το ίδιο το επεισόδιο... Αυτό πρέπει να λέει κάτι!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από Dioni Σαβ Ιουλ 03, 2010 6:47 pm

anna90 έγραψε:Κοριτσάρες μου ευχαριστώ πολύ και ανταποδίδω τα οσκαράκια...! Έπρεπε να το ξαναδώ για να το σχολιασω αναλυτικά και τα κατάφερα σήμερα...
Μαρία η υπογραφή δηλώνει την αγανάκτηση μου στο βραζιλιάνικο (πλεον) στόρυ της σειράς...! Και ευχαριστώ πολύ το Τζινάκι για το κόπο να την φτιάξει...Είναι ΜΠΕΡΔΕΜΑΑΑΑΑ!!!
Αναλυτικότερη απονομή oscar μόλις καταφέρω να ΞΑΝΑδιαβάσω όλους τους σχολιασμούς...! Flkia

Άννα η υπογραφή σου είναι απίστευτη!!! : respect :
Dioni
Dioni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε μια γκαρσονιέρα με τον Νικόλααα μου <3<3<3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Ιουλ 06, 2010 9:40 pm

soso
maraki ch
ilectra σας ευχαριστω απλα εγραψα αυτό που είδα :lol:
anna 90 ενα οσκαρ απο μενα και ένα
: respect : για τη νέα σου υπογραφή
Βαλεντινα και εγω αναμενω απαντηση αν και εν νομιζω να μας ικανοποιήσει καμιά....
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιουλ 08, 2010 2:34 pm

Έκλεισε και ο δεύτερος κύκλος της Εδέμ…αφηνοντάς μου μια γλυκόπικρη γεύση…
Όσο και να θέλω να ψηφίσω τέλειο για συναισθηματικούς λόγους το επεισόδιο ήταν καλό. Άρτια σκηνοθεσία(με λίγα λαθάκια), ωραίοι διάλογοι μεν αλλά χωρίς ουσία, ιδιαίτερα στον χαρακτήρα του Μάνου που έκλεισε ο χαρακτήρας του αλλά μου φάνηκε ότι όλο τα σκηνικά αποχαιρετόντας τον καθένα ξεχωριστά κάτι έλειπε, έφυγε ο χαρακτήρας χωρίς να βρει την δική του Εδέμ και μαζί παρέσυρε και την Εύα…Θα ήθελα να είχα δει και μια συζήτηση Μάνου –Δάφνης που δεν είδαμε θυσίασε τα πάντα γι’ αυτόν και τώρα με ελαφρά την καρδία τον αφήνει να φύγει έτσι απλά…
Ο αποχαιρετισμός με την Εύα παρότι ήταν αρκετά συγκινητικός για μένα όμως δεν κάλυψε τίποτα από αυτά τα δυο χρόνια που έβλεπα αυτό το ζευγάρι και πως έκανε την διαδρομή του. Βέβαια μ’ άρεσε η σκηνοθετική ματιά με τις δυο σκιές που έγιναν μια! Έκλεισε και με την Μελίτα που κατά βάθος πιστεύω οτί την αγάπησε έστω και λίγο…. Κρατάω και τα λόγια της Νεφέλης: Πότε θα ρθεις????Snif Snif Snif
Η μόνη σκηνή που θα με μείνει χαραγμένη είναι η σκηνή με Μαρίλια και όλα τα λεφτά η ατάκα της. Αυτό το σ’ αγαπώ μπαμπά μου είναι από τα πιο ωραία λόγια που άκουσα σ’ αυτήν την σχέση πατέρας κόρης που δεν άρχισε ποτέ αλλά τελείωσε υπέροχα!!!

Πέτρος-Αμαλία-Μελίτα : Ποτέ Πετράν μου δεν ήσουν εχθρός του λαού για την Μελίτα. ΄Ισα-ίσα στήριξε την κόρη του στα δύσκολα κάτι που δεν εκτίμησε ποτέ η ίδια η Μελίτα. Γι’ αυτό στην Αμαλία είπε ξεκάθαρα καλά που υπάρχουν οι αμβλώσεις, ενώ μπροστά στην κόρη του δεν είπε τίποτα πάνω σ’ αυτό το θέμα παρά μόνο ότι θα είναι δίπλα της ότι κι αν αποφασίσει.

Νόρα-Λουκάς και η σκηνή στο σπίτι: Την ευχαριστήθηκα ,έβγαλε γέλιο αλλά γίνεται να έχουμε πιο ουσιαστικές σκηνές μεταξύ του ζευγαριού??????? Δεν μπορώ να τους βλέπω να αποφεύγουν τις σοβαρές συζητήσεις μεταξύ τους…..

Από τις καλύτερες σκηνές ο αποχαιρετισμός των δυο αντρών Πέτρου και Μάνου!!!!
Πόσο μου άρεσε που ο Πέτρος αναγνώρισε το λάθος του προς το Μάνο, τότε που θα μπορούσε να τον κοντρολάρει να μην γινόταν τόσο φιλόδοξος. Που του έδωσε συμβουλές και του είπε να προσέχει. (Με έλιωσες Πέτροοοοοο)!!!!inlove inlove inlove

Νταίζη-Μπέλλος ασχολίαστοι γενικότερα. Στο μόνο που θα σταθώ είναι στο μπλουζάκι το μπλε που του αγόρασε ως δώρο. Τί είναι ένα απλό μπλουζάκι και χωρίς μάρκα (τουλάχιστον ας ήταν t-shirts crocodille που έχουν και μια αξία)!!! μπροστά στα χρήματα που θα φάει η Νταίζη στον Μπέλλο… Νταίζη τσιγκούνα καταξοδεύτηκεςgelio gelio

Στέφανος: Γιατί εδώ και ένα χρόνο που τον βλέπουμε δεν μπορώ να καταλάβω τι ρόλο παίζει ακόμη…? Κι αυτό που συνέχεια λέει ότι αγαπάει την Μελίτα λες και δεν τον πιστεύει κανένας…. Ειδικά στη σκηνή με τον Χρήστο σαν να στρέφεται πάλι προς την Εύα του και το παιδί του και ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ αυτό ΘΕΛΩ ταιριάζουν πολύ!!!inlove


Το τραγούδι με Μητροπάνο και Παπακωνσταντίνου και οι σκηνές με τον Μάναρο
ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!! Ακόμη το ακούω και ανατριχιάζω!!!: respect : : respect :


Αντιγόνη-Νταίζη: Ούτε κρύο ούτε ζέστη αυτή η ιστορία. Απλά ένα ενδιαφέρον και μια περιέργεια για να δω ποια από τις δυο θα καταστραφεί πρώτη…
Περιμένω μόνο να δω με τη πρόφαση έκανε την απόπειρα αυτοκτονίας η Αντιγόνη….
Συγκλονιστικότατος όμως ο Σταύρου στην συγκεκριμένη σκηνή Ηθοποιάρα!!!!: respect : : respect :


Όσο για την ανατροπάρα στην δολοφονία του Χατζηβασιλείου απλά αδιάφορη με άφησε να δω πως θα κολλήσει με τις υπόλοιπες καινούργιες ιστορίες… Έλεος όμως γκεστ και νεκρός ο Χατζηβασιλείου και ακόμη μας ταλαιπωρεί.

Ο M.r καβαλάω την μηχανή και έρχομαι για να μείνω(Λευτέρης Πολίτης) τελείως αδιάφορος και καλύτερα η είσοδος του να γινόταν από την έναρξη της 3 σεζόν. Τώρα δεν μου κολλούσε πουθενά και ούτε με κέντρισε το ενδιαφέρον…


Οι σκηνές με την Παρέα παρότι δεν ήταν και κάτι το εξαιρετικό, ήταν όμως ΤΕΛΕΙΕΣ!!!! Της ευχαριστήθηκα μέχρι το τελευταίο λεπτό!!!!!! Αγαπάω Παρέα!!!!
Αύτην την Παρέα λάτρεψα από την αρχή, αύτη την Παρέα λατρεύω και θα συνεχίσω να λατρεύω. Θα θυμάμαι πάντα 6 και όχι 5 !!! Τελικά γίνανε σκόνη στον άνεμο………Snif Snif

Εν αναμονή λοιπόν για την έναρξη του 3 κύκλου βέβαια το κλείσιμο δεν με έδωσε κάτι να περιμένω….αλλά ελπίζω ο 3 κύκλος να είναι η έκπληξη των σεναριογράφων…

nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Ιουλ 08, 2010 2:46 pm

Νικη μου υπεροχος σχολιασμος!!!! : respect : : respect : : respect :
Ενα oscar και σε σενα....
Συμφωνω σε ολα!!!!


nikidanis έγραψε: Το τραγούδι με Μητροπάνο και Παπακωνσταντίνου και οι σκηνές με τον Μάναρο
ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!! Ακόμη το ακούω και ανατριχιάζω!!!: respect : : respect :

Και δεν εισαι η μονη εχω να πω!!! :)))

maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιουλ 08, 2010 5:22 pm

nikidanis έγραψε:Έκλεισε και ο δεύτερος κύκλος της Εδέμ…αφηνοντάς μου μια γλυκόπικρη γεύση…
Όσο και να θέλω να ψηφίσω τέλειο για συναισθηματικούς λόγους το επεισόδιο ήταν καλό. Άρτια σκηνοθεσία(με λίγα λαθάκια), ωραίοι διάλογοι μεν αλλά χωρίς ουσία, ιδιαίτερα στον χαρακτήρα του Μάνου που έκλεισε ο χαρακτήρας του αλλά μου φάνηκε ότι όλο τα σκηνικά αποχαιρετόντας τον καθένα ξεχωριστά κάτι έλειπε, έφυγε ο χαρακτήρας χωρίς να βρει την δική του Εδέμ και μαζί παρέσυρε και την Εύα…Θα ήθελα να είχα δει και μια συζήτηση Μάνου –Δάφνης που δεν είδαμε θυσίασε τα πάντα γι’ αυτόν και τώρα με ελαφρά την καρδία τον αφήνει να φύγει έτσι απλά…
Ο αποχαιρετισμός με την Εύα παρότι ήταν αρκετά συγκινητικός για μένα όμως δεν κάλυψε τίποτα από αυτά τα δυο χρόνια που έβλεπα αυτό το ζευγάρι και πως έκανε την διαδρομή του. Βέβαια μ’ άρεσε η σκηνοθετική ματιά με τις δυο σκιές που έγιναν μια! Έκλεισε και με την Μελίτα που κατά βάθος πιστεύω οτί την αγάπησε έστω και λίγο…. Κρατάω και τα λόγια της Νεφέλης: Πότε θα ρθεις????Snif Snif Snif
Η μόνη σκηνή που θα με μείνει χαραγμένη είναι η σκηνή με Μαρίλια και όλα τα λεφτά η ατάκα της. Αυτό το σ’ αγαπώ μπαμπά μου είναι από τα πιο ωραία λόγια που άκουσα σ’ αυτήν την σχέση πατέρας κόρης που δεν άρχισε ποτέ αλλά τελείωσε υπέροχα!!!

Πέτρος-Αμαλία-Μελίτα : Ποτέ Πετράν μου δεν ήσουν εχθρός του λαού για την Μελίτα. ΄Ισα-ίσα στήριξε την κόρη του στα δύσκολα κάτι που δεν εκτίμησε ποτέ η ίδια η Μελίτα. Γι’ αυτό στην Αμαλία είπε ξεκάθαρα καλά που υπάρχουν οι αμβλώσεις, ενώ μπροστά στην κόρη του δεν είπε τίποτα πάνω σ’ αυτό το θέμα παρά μόνο ότι θα είναι δίπλα της ότι κι αν αποφασίσει.

Νόρα-Λουκάς και η σκηνή στο σπίτι: Την ευχαριστήθηκα ,έβγαλε γέλιο αλλά γίνεται να έχουμε πιο ουσιαστικές σκηνές μεταξύ του ζευγαριού??????? Δεν μπορώ να τους βλέπω να αποφεύγουν τις σοβαρές συζητήσεις μεταξύ τους…..

Από τις καλύτερες σκηνές ο αποχαιρετισμός των δυο αντρών Πέτρου και Μάνου!!!!
Πόσο μου άρεσε που ο Πέτρος αναγνώρισε το λάθος του προς το Μάνο, τότε που θα μπορούσε να τον κοντρολάρει να μην γινόταν τόσο φιλόδοξος. Που του έδωσε συμβουλές και του είπε να προσέχει. (Με έλιωσες Πέτροοοοοο)!!!!inlove inlove inlove

Νταίζη-Μπέλλος ασχολίαστοι γενικότερα. Στο μόνο που θα σταθώ είναι στο μπλουζάκι το μπλε που του αγόρασε ως δώρο. Τί είναι ένα απλό μπλουζάκι και χωρίς μάρκα (τουλάχιστον ας ήταν t-shirts crocodille που έχουν και μια αξία)!!! μπροστά στα χρήματα που θα φάει η Νταίζη στον Μπέλλο… Νταίζη τσιγκούνα καταξοδεύτηκεςgelio gelio

Στέφανος: Γιατί εδώ και ένα χρόνο που τον βλέπουμε δεν μπορώ να καταλάβω τι ρόλο παίζει ακόμη…? Κι αυτό που συνέχεια λέει ότι αγαπάει την Μελίτα λες και δεν τον πιστεύει κανένας…. Ειδικά στη σκηνή με τον Χρήστο σαν να στρέφεται πάλι προς την Εύα του και το παιδί του και ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ αυτό ΘΕΛΩ ταιριάζουν πολύ!!!inlove


Το τραγούδι με Μητροπάνο και Παπακωνσταντίνου και οι σκηνές με τον Μάναρο
ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!! Ακόμη το ακούω και ανατριχιάζω!!!: respect : : respect :


Αντιγόνη-Νταίζη: Ούτε κρύο ούτε ζέστη αυτή η ιστορία. Απλά ένα ενδιαφέρον και μια περιέργεια για να δω ποια από τις δυο θα καταστραφεί πρώτη…
Περιμένω μόνο να δω με τη πρόφαση έκανε την απόπειρα αυτοκτονίας η Αντιγόνη….
Συγκλονιστικότατος όμως ο Σταύρου στην συγκεκριμένη σκηνή Ηθοποιάρα!!!!: respect : : respect :


Όσο για την ανατροπάρα στην δολοφονία του Χατζηβασιλείου απλά αδιάφορη με άφησε να δω πως θα κολλήσει με τις υπόλοιπες καινούργιες ιστορίες… Έλεος όμως γκεστ και νεκρός ο Χατζηβασιλείου και ακόμη μας ταλαιπωρεί.

Ο M.r καβαλάω την μηχανή και έρχομαι για να μείνω(Λευτέρης Πολίτης) τελείως αδιάφορος και καλύτερα η είσοδος του να γινόταν από την έναρξη της 3 σεζόν. Τώρα δεν μου κολλούσε πουθενά και ούτε με κέντρισε το ενδιαφέρον…


Οι σκηνές με την Παρέα παρότι δεν ήταν και κάτι το εξαιρετικό, ήταν όμως ΤΕΛΕΙΕΣ!!!! Της ευχαριστήθηκα μέχρι το τελευταίο λεπτό!!!!!! Αγαπάω Παρέα!!!!
Αύτην την Παρέα λάτρεψα από την αρχή, αύτη την Παρέα λατρεύω και θα συνεχίσω να λατρεύω. Θα θυμάμαι πάντα 6 και όχι 5 !!! Τελικά γίνανε σκόνη στον άνεμο………Snif Snif

Εν αναμονή λοιπόν για την έναρξη του 3 κύκλου βέβαια το κλείσιμο δεν με έδωσε κάτι να περιμένω….αλλά ελπίζω ο 3 κύκλος να είναι η έκπληξη των σεναριογράφων…


Νίκη συμφωνώ με τα γραφόμενα σου!
Και ειδικα στο σημειο του Πέτρου και στην αντιδραση του όταν επαληθευτηκαν τα λεγόμενα του
εκανε το μεγάλο μπαμ στην γυναίκα του ενω ακομα και κεινη τη στιγμη σταθηκε διπλα στην κλαίουσα κορουλα του....
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από Katerinaki47 Δευ Ιουλ 19, 2010 12:08 am

Νορακι και Λουκακος για παντα μαζι !!! : juhu :




Katerinaki47
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Deutschland
Ασχολίες : Ειμαι Δικηγορος ,παιζω Βολλευ και φυσικα τα Μυστικα της Εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από kelly Τρι Ιουλ 20, 2010 6:14 pm

Επιτέλους αξιώθηκα και εγώ μετά από τόοοοσο καιρό να σχολιάσω το τελευταίο επεισόδιο της σεζόν!
Το επεισόδιο τέλειο για μένα,όχι τόσο από άποψη ανατροπών,σεναρίου,διαλόγων(καμία σύγκριση φυσικά με το περσινό) όσο για υπέροχες ερμηνείες που με συγκίνησαν και σκηνές που περίμενα σχεδόν σε μια ολόκληρη σεζόν να δω..Κάλλιο αργά παρά ποτέ δεν λένε?!
Αναλυτικά:
Το τελευταίο επεισόδιο για μένα ήταν Μάνος...Ήταν η αποχώρηση του Μάνου,το τέλος ενός ήρωα που δεν πρόλαβε να κάνει τίποτα απ αυτά που θα ολοκλήρωναν τον χαρακτήρα του..Οι σκηνές όμως του αποχωρισμού του από όλους μπορώ να πω ότι τουλάχιστον με αποζημίωσαν!

Χαίρομαι που μας έδειξαν σκηνή αποχαιρετισμού Μάνου-Ρούσσου(κάτι που δεν έγινε με τη Δάφνη και ομολογώ ότι με χάλασε) διότι ο Ρούσσος ήταν ένας άνθρωπος,κύριος υπαίτιος κατ'εμέ για πολλές απ τις άσχημες κινήσεις του Μάνου..Το παραδέχτηκε κι ο ίδιος άλλωστε,όπως έχει κάνει και σε προηγούμενα επεισόδια,πως ενίσχυσε τον εγωισμό του και την έπαρσή του και αυτό λειτούργησε αντίστροφα ακόμα και για τον ίδιο το Μάνο..Η σκηνή τους υπέροχη και ο αποχαιρετισμός τους ακριβώς όπως τον περίμενα..

Ο αποχαιρετισμός του Μάνου απ τη Μελίτα δεν μου άφησε και τις καλύτερες εντυπώσεις..Είναι λογικό μια γυναίκα που στο παρελθόν έχει πληγωθεί και προδωθεί από έναν άντρα να μην μπορεί να το ξεπεράσει τελείως και κάποιες στιγμές να της βγαίνουν πικρίες γι αυτόν όμως δεν περίμενα να γίνει αυτό τη στιγμή που αποχαιρετά τον πατέρα του παιδιού της,που ξέρει ότι του είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό και περιμένει λόγια στήριξης και συμπαράστασης..Κοινώς,τα λόγια "εμένα μ αγαπησες καθόλου?" "μου έριξες λίγα ψίχουλα αγάπης και εμένα,ε?" με χάλασαν πολύ..

Η σκηνή του Μάνου με τον Ηλία ιδιαίτερα συγκινητική καθότι η σχέση τους,δηλαδή πατέρα-γιού ήταν απ τις πιό δυνατές που ανέπτυξε ο Μάνος και αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα..Σε αντίθεση με τη σχέση του με την κόρη του,που και για αυτήν έμαθε ο Μάνος μεγάλος,η σχέση του με τον πατέρα του αναπτύχθηκε πολύ και σε στιγμές που βλέπαμε τον Μάνο να έχει μείνει μόνος του,ο Ηλίας ήταν πάντα εκεί για εκείνον και μάλιστα θερμός υποστηρικτής του,ό,τι δηλαδή κάνει κάθε γονιός για το παιδί του..Δεν μπορώ να ξεχάσω πόσο είχα χαρεί στον πρώτο κύκλο όταν είχε μαθευτεί η συγγένεια του Μάνου με τη Δάφνη και τον Ηλία και ευτυχώς ο επόμενος κύκλος με αποζημίωσε..Ο Μάνος με τον Ηλία ταίριαξαν πολύ και για τον Μάνο ο πατέρας του ήταν μια σιγουριά..Ένας άνθρωπος και για τα άσχημα και για τα όμορφα..

Αποχαιρετισμός του Μάνου με τα παιδιά του ε και δεν άντεξα!Το έριξα το δάκρυ μου!Φανταστικές οι σκηνές και με το Νεφελάκι να φωνάζει με την παιδική φωνούλα του σ αγαπάω μπαμπά και εμένα το δάκρυ να τρέχει κορόμηλο,αλλά και το σπαραχτικό "σ αγαπάω μπαμπά μου" της Μαρίλιας κι τα δακρυσμένα μάτια του Μάνου με αποτελείωσαν!Υπέροχες οι σκηνές και πολύ ρεαλιστικές γιατί τα παιδιά του Μάνου για διαφορετικους λόγους το καθένα τον έχουν ανάγκη και το ότι φεύγει,ακόμα και για το καλό του,τα πονάει πολύ! Snif Snif Snif

Μάνος-Εύα...Μια ιστορία χρόνων,ένας παθιασμένος,μεγάλος έρωτας,τελειώνει εδώ..(άσχετα από υποσχέσεις για guest που με τίποτα πλέον δεν θα με ικανοποιήσουν)Υπέροχες σκηνές,απίστευτη η χημεια μεταξύ τους..Τόση τρυφερότητα που ταυτόχρονα γίνεται αισθησιασμός χωρίς να δείχνει τίποτα χυδαίο..Ξεχωρίζω την ΘΕΙΚΗ σκηνή τους στο τέλος που με ανατρίχιασε καθώς και τα φιλιά τους στη βροχή,στην κατασκήνωση...Ο Μάνος σκέφτεται σε όλο το επεισόδιο όσα χάνει με την αποχώρησή του..Στη σκέψη του επικρατεί ένα πρόσωπο...Η Εύα...Τελικά την Εύα την αγάπησε περισσότερο και απ όσο ο ίδιος μπορούσε να διανοηθεί...Δεν ήταν ένα κουτί στην καρδιά του(κάτι για το οποίο τον είχε κατηγορήσει η ίδια παλαιότερα)ήταν ολόκληρη η καρδιά του δική της..Κρίμα που αυτές τις σκηνές τις είδαμε μόνο στο τέλος...Όπως και να'χει αισθητικά τουλάχιστον ήταν το ωραιότερο και πιό αξιοπρεπές τέλος για αυτούς τους δυο...Δεν έχω λόγια για τις εμηνείες τους και κρατάω ένα,γενικότερα απ αυτό το τελευταίο επεισόδιο...ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΔΥΟ ΣΚΙΕΣ ΤΟΥΣ ΕΓΙΝΑΝ ΜΙΑ... Love Snif Snif

ΠΑΡΕΑ: Οι ωραιότερες σκηνές της παρέας...Μου θύμησαν παιδάκια,τα παιδάκια της κατασκήνωσης...Την εποχή που ξεκινούσε να υφαίνεται όλη η ιστορία τους και αυτό από μόνο του μου προκάλεσε δέος...Τα ίδια άτομα,τα ίδια μέρη,οι ίδιες πλάκες τόοοοοσα χρόνια μετά να επιβεβαιώνουν τους στίχους του τραγουδιού της παρέας τους: "Τίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά....."Γέλιο,τρέλα,συγκίνηση,έρωτας να αποδεικνύουν πως όσα χρόνια και αν περάσουν,όσες καταστάσεις και αν αλλάζουν τον χαρακτήρα των ανθρώπων,αυτό που θα τους δένει ΠΑΝΤΑ είναι η αγάπη...Και η αγάπη είναι που δένει αυτούς τους 6...Για μένα αυτή είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας...Αυτή την εικόνα θα έχω για την παρέα...6 μεγάλα παιδιά να χορεύουν στη βροχή στη δική τους Εδέμ...

Τα παραπάνω για μένα ήταν τα σημαντικά του επεισοδίου!Από εκεί και πέρα:

-Η σκηνή Στέφανου-Αντιγόνης με την απόπειρα αυτοκτονίας με συγκίνησε απίστευτα-τελικά το μόνο που κατάλαβα εγώ γι αυτόν τον χαρακτήρα ακόμα και με το κλείσιμο της σεζόν είναι η βαθειά αγάπη για τη μητέρα του και τίποτα άλλο.

-Η είσοδος του Λευτέρη θα μπορούσε να γίνει και απ την αρχή της επόμενης σεζόν καθώς δεν έδωσε το παραμικρό στοιχείο για το ρόλο του

-Η Νταίζη ως κόρη της Αντιγόνης μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα,καθώς απ τη μια προσπάθησα να μπω στη θέση της και να νιώσω πόσο προδωμένο αισθάνεται ένα παιδί που έχει παρατηθεί απ τους γονείς του και ως συνέπεια αυτού έχει πολύ άσχημα παιδικά χρόνια,αλλά απ την άλλη δεν βλέπω πως μπορεί αυτό το γεγονός αντί να την κάνει ευαίσθητη ως μάνα να την κάνει να ξεπουλάει το παιδί της για τα πάντα και εκεί σταματάω να λυπάμαι..

-Η ανατροπή στη δολοφονία του Χατζηβασιλείου-ΜΟΝΟ σε περιπτωση που δεν μας απασχολήσει ολόκληρη την επόμενη σεζόν-μου φαίνεται ενδιαφέρουσα.

-Για την εγγυμοσύνη της Μελίτας έχω επεκταθεί σε άλλον τομέα και δεν ενδιαφέρομαι και πολύ για την ιστορία της με τον Στέφανο,συνεπώς δεν σχολιάζω.

Γενικό σχόλιο-προσδοκίες επόμενης σεζόν
Ελπίζω πως μετά από όσα ακουσαν οι σεναριογράφοι για το ότι έχουν πάει τη σειρά σεναριακά όπου να ναι και τη στηρίζουν σε άλλα πρόσωπα που δεν είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας(τραγικό για μένα γιατί νιώθω πως άλλα μου έταξαν και τελικά μου πήραν το κουλούρι απ το χέρι)για την επόμενη σεζόν θα σκεφτούν μια ιστορία που να γυρίζει γύρω απ τους εναπομείναντες της παρέας(αλλο ένα τραγικό)Αν δω να περιστρέφεται ο επόμενος κύκλος ξανα γύρω από την οικογένεια Λαζαρίδη(η κυρία Παπαδημητρίου βέβαια και ο κύριος Σταύρου με μάγεψαν με τις ερμηνείες τους),τη Μελίτα και την αδικημένη από τη μοίρα Νταίζη θα αλλάξω αυτομάτως κανάλι.Διότι για μένα τα Μυστικά είναι η παρέα.Και μπορεί να είναι άδικο αυτό που λέω για τους άλλους ηθοποιούς που την πλαισιώνουν όμως για μένα παραμένουν ενδιαφέροντες μέχρι εκεί που ιστορίες τους πλαισιώνουν εκείνες της παρέας και δεν τις επισκιάζουν!Κάτι άλλο που εμένα προσωπικά με χάλασε σε αυτόν τον κύκλο-λόγω του ότι έχω μια παραξενιά στο να μην μαθαίνω ποτέ τι θα γίνει παρακάτω,ακόμα και σε μια κωμωδία χωρίς ιδιαίτερο νόημα(και γι αυτό το λόγο με κοροιδεύουν οι φίλοι μου lol! )- και δεν ξέρω με ποιόν τρόπο θα μπορούσε να αποφευχθεί από τους ίδιους τους σεναριογράφους την επόμενη σεζόν είναι ότι από παντού μάθαινα,άκοθγα,διάβαζα τι θα γίνει στα 10 επόμενα επεισόδια!Ακόμα και τον δολοφόνο ξέραμε!Πως να διατηρήσω μετα η έρμη τηλεθεάτρια το ενδιαφέρον μου?!Περιοριζόμουν στο να αναμένω ερμηνείες και μόνο αυτό!
Θέλω να είμαι αισιόδοξη για την επόμενη σεζόν γιατί τα μυστικά τα αγάπησα πολύ και αγαπώ και εκτιμώ πολύ και το συγγραφικό δίδυμο που το ακολουθώ αλλά και τους τόσο υπέροχους ηθοποιούς που συμμετέχουν..Η σειρά αυτή με μάγεψε από το τρέιλερ κιόλας..Ένιωσα ότι Ακρίτα-Κυρίτσης έγραψαν επιτέλους για τον κινηματογράφο και ενθουσιάστηκα τόσο πολύ!Θέλω λοιπόν να ελπίζω ότι το ταλέντο τους θα μας χαρίσει την τρίτη και καλύτερη σεζόν των Μυστικών!Πολύ ρομαντική?!Θέλω να ελπίζω πως όχι! :lol:

Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!!!!!!! runaround runaround
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από Christie S. Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:53 pm

Καλά τέλειο επεισόδιο και πολύ χορταστικό, το χάρηκα με την ψυχή μου.Ειδικά οι σκηνές της παρέας ήταν υπέροχες!!!

Christie S.

Θηλυκό Τόπος : Πύργος Ηλείας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Παρ Ιουλ 23, 2010 1:31 am

kelly έγραψε:Επιτέλους αξιώθηκα και εγώ μετά από τόοοοσο καιρό να σχολιάσω το τελευταίο επεισόδιο της σεζόν!
Το επεισόδιο τέλειο για μένα,όχι τόσο από άποψη ανατροπών,σεναρίου,διαλόγων(καμία σύγκριση φυσικά με το περσινό) όσο για υπέροχες ερμηνείες που με συγκίνησαν και σκηνές που περίμενα σχεδόν σε μια ολόκληρη σεζόν να δω..Κάλλιο αργά παρά ποτέ δεν λένε?!
Αναλυτικά:
Το τελευταίο επεισόδιο για μένα ήταν Μάνος...Ήταν η αποχώρηση του Μάνου,το τέλος ενός ήρωα που δεν πρόλαβε να κάνει τίποτα απ αυτά που θα ολοκλήρωναν τον χαρακτήρα του..Οι σκηνές όμως του αποχωρισμού του από όλους μπορώ να πω ότι τουλάχιστον με αποζημίωσαν!

Χαίρομαι που μας έδειξαν σκηνή αποχαιρετισμού Μάνου-Ρούσσου(κάτι που δεν έγινε με τη Δάφνη και ομολογώ ότι με χάλασε) διότι ο Ρούσσος ήταν ένας άνθρωπος,κύριος υπαίτιος κατ'εμέ για πολλές απ τις άσχημες κινήσεις του Μάνου..Το παραδέχτηκε κι ο ίδιος άλλωστε,όπως έχει κάνει και σε προηγούμενα επεισόδια,πως ενίσχυσε τον εγωισμό του και την έπαρσή του και αυτό λειτούργησε αντίστροφα ακόμα και για τον ίδιο το Μάνο..Η σκηνή τους υπέροχη και ο αποχαιρετισμός τους ακριβώς όπως τον περίμενα..

Ο αποχαιρετισμός του Μάνου απ τη Μελίτα δεν μου άφησε και τις καλύτερες εντυπώσεις..Είναι λογικό μια γυναίκα που στο παρελθόν έχει πληγωθεί και προδωθεί από έναν άντρα να μην μπορεί να το ξεπεράσει τελείως και κάποιες στιγμές να της βγαίνουν πικρίες γι αυτόν όμως δεν περίμενα να γίνει αυτό τη στιγμή που αποχαιρετά τον πατέρα του παιδιού της,που ξέρει ότι του είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό και περιμένει λόγια στήριξης και συμπαράστασης..Κοινώς,τα λόγια "εμένα μ αγαπησες καθόλου?" "μου έριξες λίγα ψίχουλα αγάπης και εμένα,ε?" με χάλασαν πολύ..

Η σκηνή του Μάνου με τον Ηλία ιδιαίτερα συγκινητική καθότι η σχέση τους,δηλαδή πατέρα-γιού ήταν απ τις πιό δυνατές που ανέπτυξε ο Μάνος και αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα..Σε αντίθεση με τη σχέση του με την κόρη του,που και για αυτήν έμαθε ο Μάνος μεγάλος,η σχέση του με τον πατέρα του αναπτύχθηκε πολύ και σε στιγμές που βλέπαμε τον Μάνο να έχει μείνει μόνος του,ο Ηλίας ήταν πάντα εκεί για εκείνον και μάλιστα θερμός υποστηρικτής του,ό,τι δηλαδή κάνει κάθε γονιός για το παιδί του..Δεν μπορώ να ξεχάσω πόσο είχα χαρεί στον πρώτο κύκλο όταν είχε μαθευτεί η συγγένεια του Μάνου με τη Δάφνη και τον Ηλία και ευτυχώς ο επόμενος κύκλος με αποζημίωσε..Ο Μάνος με τον Ηλία ταίριαξαν πολύ και για τον Μάνο ο πατέρας του ήταν μια σιγουριά..Ένας άνθρωπος και για τα άσχημα και για τα όμορφα..

Αποχαιρετισμός του Μάνου με τα παιδιά του ε και δεν άντεξα!Το έριξα το δάκρυ μου!Φανταστικές οι σκηνές και με το Νεφελάκι να φωνάζει με την παιδική φωνούλα του σ αγαπάω μπαμπά και εμένα το δάκρυ να τρέχει κορόμηλο,αλλά και το σπαραχτικό "σ αγαπάω μπαμπά μου" της Μαρίλιας κι τα δακρυσμένα μάτια του Μάνου με αποτελείωσαν!Υπέροχες οι σκηνές και πολύ ρεαλιστικές γιατί τα παιδιά του Μάνου για διαφορετικους λόγους το καθένα τον έχουν ανάγκη και το ότι φεύγει,ακόμα και για το καλό του,τα πονάει πολύ! Snif Snif Snif

Μάνος-Εύα...Μια ιστορία χρόνων,ένας παθιασμένος,μεγάλος έρωτας,τελειώνει εδώ..(άσχετα από υποσχέσεις για guest που με τίποτα πλέον δεν θα με ικανοποιήσουν)Υπέροχες σκηνές,απίστευτη η χημεια μεταξύ τους..Τόση τρυφερότητα που ταυτόχρονα γίνεται αισθησιασμός χωρίς να δείχνει τίποτα χυδαίο..Ξεχωρίζω την ΘΕΙΚΗ σκηνή τους στο τέλος που με ανατρίχιασε καθώς και τα φιλιά τους στη βροχή,στην κατασκήνωση...Ο Μάνος σκέφτεται σε όλο το επεισόδιο όσα χάνει με την αποχώρησή του..Στη σκέψη του επικρατεί ένα πρόσωπο...Η Εύα...Τελικά την Εύα την αγάπησε περισσότερο και απ όσο ο ίδιος μπορούσε να διανοηθεί...Δεν ήταν ένα κουτί στην καρδιά του(κάτι για το οποίο τον είχε κατηγορήσει η ίδια παλαιότερα)ήταν ολόκληρη η καρδιά του δική της..Κρίμα που αυτές τις σκηνές τις είδαμε μόνο στο τέλος...Όπως και να'χει αισθητικά τουλάχιστον ήταν το ωραιότερο και πιό αξιοπρεπές τέλος για αυτούς τους δυο...Δεν έχω λόγια για τις εμηνείες τους και κρατάω ένα,γενικότερα απ αυτό το τελευταίο επεισόδιο...ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΔΥΟ ΣΚΙΕΣ ΤΟΥΣ ΕΓΙΝΑΝ ΜΙΑ... Love Snif Snif

ΠΑΡΕΑ: Οι ωραιότερες σκηνές της παρέας...Μου θύμησαν παιδάκια,τα παιδάκια της κατασκήνωσης...Την εποχή που ξεκινούσε να υφαίνεται όλη η ιστορία τους και αυτό από μόνο του μου προκάλεσε δέος...Τα ίδια άτομα,τα ίδια μέρη,οι ίδιες πλάκες τόοοοοσα χρόνια μετά να επιβεβαιώνουν τους στίχους του τραγουδιού της παρέας τους: "Τίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά....."Γέλιο,τρέλα,συγκίνηση,έρωτας να αποδεικνύουν πως όσα χρόνια και αν περάσουν,όσες καταστάσεις και αν αλλάζουν τον χαρακτήρα των ανθρώπων,αυτό που θα τους δένει ΠΑΝΤΑ είναι η αγάπη...Και η αγάπη είναι που δένει αυτούς τους 6...Για μένα αυτή είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας...Αυτή την εικόνα θα έχω για την παρέα...6 μεγάλα παιδιά να χορεύουν στη βροχή στη δική τους Εδέμ...

Τα παραπάνω για μένα ήταν τα σημαντικά του επεισοδίου!Από εκεί και πέρα:

-Η σκηνή Στέφανου-Αντιγόνης με την απόπειρα αυτοκτονίας με συγκίνησε απίστευτα-τελικά το μόνο που κατάλαβα εγώ γι αυτόν τον χαρακτήρα ακόμα και με το κλείσιμο της σεζόν είναι η βαθειά αγάπη για τη μητέρα του και τίποτα άλλο.

-Η είσοδος του Λευτέρη θα μπορούσε να γίνει και απ την αρχή της επόμενης σεζόν καθώς δεν έδωσε το παραμικρό στοιχείο για το ρόλο του

-Η Νταίζη ως κόρη της Αντιγόνης μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα,καθώς απ τη μια προσπάθησα να μπω στη θέση της και να νιώσω πόσο προδωμένο αισθάνεται ένα παιδί που έχει παρατηθεί απ τους γονείς του και ως συνέπεια αυτού έχει πολύ άσχημα παιδικά χρόνια,αλλά απ την άλλη δεν βλέπω πως μπορεί αυτό το γεγονός αντί να την κάνει ευαίσθητη ως μάνα να την κάνει να ξεπουλάει το παιδί της για τα πάντα και εκεί σταματάω να λυπάμαι..

-Η ανατροπή στη δολοφονία του Χατζηβασιλείου-ΜΟΝΟ σε περιπτωση που δεν μας απασχολήσει ολόκληρη την επόμενη σεζόν-μου φαίνεται ενδιαφέρουσα.

-Για την εγγυμοσύνη της Μελίτας έχω επεκταθεί σε άλλον τομέα και δεν ενδιαφέρομαι και πολύ για την ιστορία της με τον Στέφανο,συνεπώς δεν σχολιάζω.

Γενικό σχόλιο-προσδοκίες επόμενης σεζόν
Ελπίζω πως μετά από όσα ακουσαν οι σεναριογράφοι για το ότι έχουν πάει τη σειρά σεναριακά όπου να ναι και τη στηρίζουν σε άλλα πρόσωπα που δεν είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας(τραγικό για μένα γιατί νιώθω πως άλλα μου έταξαν και τελικά μου πήραν το κουλούρι απ το χέρι)για την επόμενη σεζόν θα σκεφτούν μια ιστορία που να γυρίζει γύρω απ τους εναπομείναντες της παρέας(αλλο ένα τραγικό)Αν δω να περιστρέφεται ο επόμενος κύκλος ξανα γύρω από την οικογένεια Λαζαρίδη(η κυρία Παπαδημητρίου βέβαια και ο κύριος Σταύρου με μάγεψαν με τις ερμηνείες τους),τη Μελίτα και την αδικημένη από τη μοίρα Νταίζη θα αλλάξω αυτομάτως κανάλι.Διότι για μένα τα Μυστικά είναι η παρέα.Και μπορεί να είναι άδικο αυτό που λέω για τους άλλους ηθοποιούς που την πλαισιώνουν όμως για μένα παραμένουν ενδιαφέροντες μέχρι εκεί που ιστορίες τους πλαισιώνουν εκείνες της παρέας και δεν τις επισκιάζουν!Κάτι άλλο που εμένα προσωπικά με χάλασε σε αυτόν τον κύκλο-λόγω του ότι έχω μια παραξενιά στο να μην μαθαίνω ποτέ τι θα γίνει παρακάτω,ακόμα και σε μια κωμωδία χωρίς ιδιαίτερο νόημα(και γι αυτό το λόγο με κοροιδεύουν οι φίλοι μου lol! )- και δεν ξέρω με ποιόν τρόπο θα μπορούσε να αποφευχθεί από τους ίδιους τους σεναριογράφους την επόμενη σεζόν είναι ότι από παντού μάθαινα,άκοθγα,διάβαζα τι θα γίνει στα 10 επόμενα επεισόδια!Ακόμα και τον δολοφόνο ξέραμε!Πως να διατηρήσω μετα η έρμη τηλεθεάτρια το ενδιαφέρον μου?!Περιοριζόμουν στο να αναμένω ερμηνείες και μόνο αυτό!
Θέλω να είμαι αισιόδοξη για την επόμενη σεζόν γιατί τα μυστικά τα αγάπησα πολύ και αγαπώ και εκτιμώ πολύ και το συγγραφικό δίδυμο που το ακολουθώ αλλά και τους τόσο υπέροχους ηθοποιούς που συμμετέχουν..Η σειρά αυτή με μάγεψε από το τρέιλερ κιόλας..Ένιωσα ότι Ακρίτα-Κυρίτσης έγραψαν επιτέλους για τον κινηματογράφο και ενθουσιάστηκα τόσο πολύ!Θέλω λοιπόν να ελπίζω ότι το ταλέντο τους θα μας χαρίσει την τρίτη και καλύτερη σεζόν των Μυστικών!Πολύ ρομαντική?!Θέλω να ελπίζω πως όχι! :lol:

Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!!!!!!! runaround runaround

Kelly μου, ενα oscar και σε σενα!!! Συμφωνω εντελως!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από noraloukitsa Δευ Αυγ 09, 2010 5:17 pm

οκ παιδια τα λογια ειναι περρητα
αυτη ηταν η παρεα που αγαπησαμε
κλ το γελιο με νορα και λουκα
οπως και με την παρεα(δες το καδρονι γι ακαμπινκ)
μου εχουν λειψει απιστευτα
inlove Hugg Heart2 Heart1 kyma Love Love! lol!
noraloukitsa
noraloukitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε εναν μαγικο τοπο στην εδεμ της παρεας της φεγγαροπετρας..!!!!...
Ασχολίες : πολλες αλλα κυριως ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ..!!.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από koukoumfkos Παρ Αυγ 13, 2010 2:28 pm

anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:Νόρα-Λουκά: Πέθανα με τη Λίστα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μάνος-Νεφέλη: πολύ όμορφη σκηνή..... αν και ηλεκτρονικός πατέρας και πόσο μάλλον μικρού παιδιού;; τέλος πάντων....

Μάνος-Μαρίλια: "σ αγαπάω, σ αγαπάω μπαμπά μου" τα λέει όλα.... Snif

Παρέα της Φεγγαρόπετρας συνολικά: αυτή είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας που αγαπήσαμε.... αυτή τη στιγμή αδυνατώ να σχολιάσω αναλυτικότερα τις σκηνές......
(εκεί στη βροχή.... γιατι η Νόρα και ο Λουκάς ήταν πίιιισω πίσω;;; ας τους έδειχνε και λιγάκι παραπάνω!! έλεοςςς!)


Απόλυτοι + Πατσοζεύγαρο: no comment!!! έλεοςςς

Νταίζη- Μαμά: είμαι η μόνη που μου άρεσε η σκηνή;;;;

Μάνος- Εύα: έστω και τώρα... οι δυο σκιές τους έγιναν μία..... έβαλα τα κλάματα Snif

Snif α ρε Μάνο... πού πας.... θα μας λείψεις..........
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!Εμένα μου άρεσε και η σκηνή Μάνου-Μελίτας την βρήκα πολύ συγκινητική!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Παρ Αυγ 13, 2010 3:23 pm

koukoumfkos έγραψε:
anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:Νόρα-Λουκά: Πέθανα με τη Λίστα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μάνος-Νεφέλη: πολύ όμορφη σκηνή..... αν και ηλεκτρονικός πατέρας και πόσο μάλλον μικρού παιδιού;; τέλος πάντων....

Μάνος-Μαρίλια: "σ αγαπάω, σ αγαπάω μπαμπά μου" τα λέει όλα.... Snif

Παρέα της Φεγγαρόπετρας συνολικά: αυτή είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας που αγαπήσαμε.... αυτή τη στιγμή αδυνατώ να σχολιάσω αναλυτικότερα τις σκηνές......
(εκεί στη βροχή.... γιατι η Νόρα και ο Λουκάς ήταν πίιιισω πίσω;;; ας τους έδειχνε και λιγάκι παραπάνω!! έλεοςςς!)


Απόλυτοι + Πατσοζεύγαρο: no comment!!! έλεοςςς

Νταίζη- Μαμά: είμαι η μόνη που μου άρεσε η σκηνή;;;;

Μάνος- Εύα: έστω και τώρα... οι δυο σκιές τους έγιναν μία..... έβαλα τα κλάματα Snif

Snif α ρε Μάνο... πού πας.... θα μας λείψεις..........
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!Εμένα μου άρεσε και η σκηνή Μάνου-Μελίτας την βρήκα πολύ συγκινητική!

και μενα σχεδόν ξεχασα τι εχει προηγηθει με τον Στεφανο και πραγματικα με επεισαν και οι δυο οτι αγαπιουνται ασχετα με την Ευα και τον ζυμαρουλη
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από koukoumfkos Σαβ Αυγ 14, 2010 12:08 am

Alexandra96 έγραψε:
koukoumfkos έγραψε:
anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:Νόρα-Λουκά: Πέθανα με τη Λίστα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μάνος-Νεφέλη: πολύ όμορφη σκηνή..... αν και ηλεκτρονικός πατέρας και πόσο μάλλον μικρού παιδιού;; τέλος πάντων....

Μάνος-Μαρίλια: "σ αγαπάω, σ αγαπάω μπαμπά μου" τα λέει όλα.... Snif

Παρέα της Φεγγαρόπετρας συνολικά: αυτή είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας που αγαπήσαμε.... αυτή τη στιγμή αδυνατώ να σχολιάσω αναλυτικότερα τις σκηνές......
(εκεί στη βροχή.... γιατι η Νόρα και ο Λουκάς ήταν πίιιισω πίσω;;; ας τους έδειχνε και λιγάκι παραπάνω!! έλεοςςς!)


Απόλυτοι + Πατσοζεύγαρο: no comment!!! έλεοςςς

Νταίζη- Μαμά: είμαι η μόνη που μου άρεσε η σκηνή;;;;

Μάνος- Εύα: έστω και τώρα... οι δυο σκιές τους έγιναν μία..... έβαλα τα κλάματα Snif

Snif α ρε Μάνο... πού πας.... θα μας λείψεις..........
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!Εμένα μου άρεσε και η σκηνή Μάνου-Μελίτας την βρήκα πολύ συγκινητική!

και μενα σχεδόν ξεχασα τι εχει προηγηθει με τον Στεφανο και πραγματικα με επεισαν και οι δυο οτι αγαπιουνται ασχετα με την Ευα και τον ζυμαρουλη
και προσθέτω ότι το φιλί που αντάλλαξαν ήμουν απόλυτα σίγουρος ότι θα γινόταν..
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Σεπ 18, 2010 11:32 pm

Αντιο Μανο αντιο αγγελε μου θα μου λυψεις πολυ Snif Τιποτα δεν εχει αλλαξει και τιποτα δεν ειναι οπως παλια!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Σαβ Σεπ 18, 2010 11:45 pm

οχχχχ τρελαθηκα παλι...τι επεισοδιο...?
Γιατι το βαλανε..?Γιατι? Αυριο τιποτα δεν θα ειναι το ιδιο....η παρεα εσπασε...ο Μανος εφυγε.... Snif Snif αφηστε ενα παραθυρακι να ελπιζουμε....οτι το τελος θα ειναι αυτο που πρεπει....μην μας απογοητευεται...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από mina Σαβ Σεπ 18, 2010 11:47 pm

ebelina2007 έγραψε:οχχχχ τρελαθηκα παλι...τι επεισοδιο...?
Γιατι το βαλανε..?Γιατι? Αυριο τιποτα δεν θα ειναι το ιδιο....η παρεα εσπασε...ο Μανος εφυγε.... Snif Snif αφηστε ενα παραθυρακι να ελπιζουμε....οτι το τελος θα ειναι αυτο που πρεπει....μην μας απογοητευεται...

Αχ πόσο θα συμφωνήσω!!! Τίποτα δε θα είναι το ίδιο χωρίς αυτόν σίγουρα! Γιατί να φύγει??? shy Snif Snif Snif
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010 - Σελίδα 14 Empty Απ: Επεισόδιο 397 - Ημερομηνία 27-06-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Σεπ 18, 2010 11:54 pm

mina έγραψε:
ebelina2007 έγραψε:οχχχχ τρελαθηκα παλι...τι επεισοδιο...?
Γιατι το βαλανε..?Γιατι? Αυριο τιποτα δεν θα ειναι το ιδιο....η παρεα εσπασε...ο Μανος εφυγε.... Snif Snif αφηστε ενα παραθυρακι να ελπιζουμε....οτι το τελος θα ειναι αυτο που πρεπει....μην μας απογοητευεται...

Αχ πόσο θα συμφωνήσω!!! Τίποτα δε θα είναι το ίδιο χωρίς αυτόν σίγουρα! Γιατί να φύγει??? shy Snif Snif Snif
ελα ντε γιατι???γιατι???γιατι???
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 14 από 16 Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης