Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος???

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

πιστευεται οτι η παρεα θα μεινει ενωμενη ως το τελος????

Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος??? - Σελίδα 2 Vote_lcap95%Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος??? - Σελίδα 2 Vote_rcap 95% 
[ 189 ]
Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος??? - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος??? - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 10 ]

Σύνολο Ψήφων : 199

Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος???

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Νοε 09, 2009 10:36 pm

konstantina έγραψε:ναι μολις τα φτιαξει με το στεφανο να δουμε αν εχει και 7ο μελος!
Σωστήηηηηη Κωνσταντίνα! Για να δούμε τι θα κάνουν τότε που η Μελίτα θα έχει "προδώσει" την παρέα;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος???

Δημοσίευση από mimi Την / Το Δευ Νοε 09, 2009 10:37 pm

konstantina έγραψε:ναι μολις τα φτιαξει με το στεφανο να δουμε αν εχει και 7ο μελος!

ναι αυτό θέλω να το δω ...............
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Δευ Νοε 09, 2009 10:37 pm

ΧΙΧΙΧ!ΚΙ ΕΓΩ! :twisted:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Νοε 09, 2009 11:31 pm

Εγώ πάλι νομίζω οτι έδειξε το δέσιμο Εύας Μελίτας για να βάλει εμπόδια λέμε τώρα στη σχέση Στέφανου Μελίτας και να πορώσει το κοινό. Δηλαδή να μας δείξει οτι η Μελίτα δεν μπορεί να αφεθεί γιατί σκέπτεται την Εύα.
Αν είναι έτσι θα με χαλάσει απίστευτα.
ΔΕΝ θέλω να είμαι στο ίδιο έργο θεατής.

Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος??? - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Δευ Νοε 09, 2009 11:53 pm

E kala re paidia an paei me to Stefano de tha prodosei tin parea, tin Eva mono..alla par'ola auta pisteuo oti de tha kratisei gia poly to kolie me tin feggaropetra. An kai mou arese i kinisi olon ton paidion simera kai eidika tis evas na ti valoun stin parea, panta tha ksexorizei giati den exei tis idies anamniseis kai to idio desimo me tous allous. ante kai o stefanos stin parea kai meta ta onomata tous de tha xorane sto ksulo, olokliro to dasos tis kataskinosis tha tous xreiazete!!!
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 3:12 pm

Οπως και να εχει η Μελιτα ποτε δεν θα καταφερει να εχει μαζι τους τη σχεση που εχουν αυτοι οι 6 μεταξυ τους!Απλως τωρα με αυτο που εγινε ηταν λογικο να ερθει πιο κοντα τους!Παντως με το Στεφανο καθολου δεν με ενδιαφερει τι θα κανει αρκει αυτος να μην ειναι με την Ευα! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από mimi Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 3:14 pm

evanna έγραψε:Οπως και να εχει η Μελιτα ποτε δεν θα καταφερει να εχει μαζι τους τη σχεση που εχουν αυτοι οι 6 μεταξυ τους!Απλως τωρα με αυτο που εγινε ηταν λογικο να ερθει πιο κοντα τους!Παντως με το Στεφανο καθολου δεν με ενδιαφερει τι θα κανει αρκει αυτος να μην ειναι με την Ευα! :)

εσύ πάρε χαρά για μια εβδομαδούλα θα ανεχτείς τα σιρόπια τους ................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 3:16 pm

mimi έγραψε:
evanna έγραψε:Οπως και να εχει η Μελιτα ποτε δεν θα καταφερει να εχει μαζι τους τη σχεση που εχουν αυτοι οι 6 μεταξυ τους!Απλως τωρα με αυτο που εγινε ηταν λογικο να ερθει πιο κοντα τους!Παντως με το Στεφανο καθολου δεν με ενδιαφερει τι θα κανει αρκει αυτος να μην ειναι με την Ευα! :)

εσύ πάρε χαρά για μια εβδομαδούλα θα ανεχτείς τα σιρόπια τους ................
Ναι το ξερω και παιρνω δυναμεις για να αντεξω να δω αυτη τη εβδομαδα....Ελπιζω παντως με τα απο ολα αυτα η Ευα να ξεχασει μια για παντα τον αχωνευτο!!!!!!!!!! :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 3:50 pm

Bρε evanna γιατί τον λές αχώνευτο τέτοιο ωραίο και large αντρα? χιχιχι

Πιστεύετε ότι η παρέα θα μείνει ενωμένη ως το τέλος??? - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 3:55 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Bρε evanna γιατί τον λές αχώνευτο τέτοιο ωραίο και large αντρα? χιχιχι
Βρε ο Σταυρου μια χαρα ειναι...γοητευτικοτατος!Το προβλημα το εχω με το Στεφανο!Τι να κανω δεν το μπορω καθολου...στο λαιμο μου καθεται! vomit
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 7:53 pm

Evanna συμφωνω σε ολα..............και μενα παιδια λυπαμαι που το λεω αλλα ο Στεφανος στο λαιμο μου καθεται...............συγγνωμη παιδια αλλα........
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από xara Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 8:20 pm

Βασικα νομιζω πως η παρεα της Φεγγαροπετρας θα μεινει ενωμενη...!!! Love! Love! Βεβαια μεχρι τοτε θα περασουν...και τι δεν θα περασουν, αλλα στο τελος θα τα αταφερουν...!!!!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 9:18 pm

Αν θέλουν να υπάρχει κάποιο είδος αληθοφάνειας εννοείται ότι θα διαλυθεί αυτό που υποτίθεται το ονομάζουν παρέα και ο καθένας θα τραβήξει τον δρόμο του . Εννοείται Εύα και Στέφανος Gamos και μαζί στο Παρίσι Jump .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από mimi Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 9:21 pm

panda έγραψε:Αν θέλουν να υπάρχει κάποιο είδος αληθοφάνειας εννοείται ότι θα διαλυθεί αυτό που υποτίθεται το ονομάζουν παρέα και ο καθένας θα τραβήξει τον δρόμο του . Εννοείται Εύα και Στέφανος Gamos και μαζί στο Παρίσι Jump .

σόρρυ αλλά είσαι λίγο εκτός εδώ ο Στέφανος θα τα μπλέξει με τη Μελίτα τι γάμους και Παρίσια ονειρεύεσαι :?: :?:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 10:08 pm

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία από την στιγμή που είναι στα σχέδια η Δαφνούλα να γίνει femme fatale slap gelio runaround xaxa lol εντελώς δηλαδή . Μήπως το έχουν χάσει εντελώς ή είναι η ιδέα μου αυτή :evil: ; Τέτοια ούτε στα Κολομβιανά δεν γίνονται :suspect: .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τρι Νοε 10, 2009 10:34 pm

panda έγραψε:Αν θέλουν να υπάρχει κάποιο είδος αληθοφάνειας εννοείται ότι θα διαλυθεί αυτό που υποτίθεται το ονομάζουν παρέα και ο καθένας θα τραβήξει τον δρόμο του . Εννοείται Εύα και Στέφανος Gamos και μαζί στο Παρίσι Jump .

και εγω εστι θα ηθελα να γινουν τα πραγματα :(

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Νοε 11, 2009 4:27 pm

konstantina έγραψε:

Συγγνωμη Κωνσταντινα μου θα ηθελες να διαλυθει η παρεα η εγω δεν καταλαβα καλα!???????????
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Νοε 11, 2009 4:30 pm

oxi gia stefanos-eva sumfwnhsa

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Νοε 11, 2009 4:31 pm

konstantina έγραψε:oxi gia stefanos-eva sumfwnhsa
Αααα μα λεω και εγω αποκλειεται να ειπες κατι τετοιο! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Νοε 11, 2009 4:32 pm

nai kai twra pairnw pisw kia auto gia eva-stefano! lol!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Νοε 11, 2009 4:33 pm

konstantina έγραψε:nai kai twra pairnw pisw kia auto gia eva-stefano! lol!
Α τελεια νομιζω εισαι σε καλο δρομο!!! geek
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Νοε 11, 2009 4:33 pm

προσπαθω! geek

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Νοε 11, 2009 4:55 pm

evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:

Συγγνωμη Κωνσταντινα μου θα ηθελες να διαλυθει η παρεα η εγω δεν καταλαβα καλα!???????????

Γιατί evanna ; Εσύ θα ήθελες να ήσουνα σε ένα τέτοιο δούλεμα που θέλουν να το λένε και "παρέα" κιόλας affraid : curse : Grrr . Αν είναι έτσι οι παρέες φέξε μου και γλίστρησα xastouki .

Παρακαλώ να είμαστε ευγενικοί με τους συμφορουμίστες μας, το ρε δεν είναι και ότι καλύτερο.

Επίσης έχετε πάντα κατά νου όταν γράφετε ότι ο γραπτός λόγος δεν είναι τόσο σαφής στο ύφος των λεγομένων μας όσο ο προφορικός.
Ευχαριστώ ~ KatsaroYpotheto

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Νοε 11, 2009 6:09 pm

panda έγραψε:
evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:

Γιατί evanna ; Εσύ θα ήθελες να ήσουνα σε ένα τέτοιο δούλεμα που θέλουν να το λένε και "παρέα" κιόλας affraid : curse : Grrr . Αν είναι έτσι οι παρέες φέξε μου και γλίστρησα xastouki .

Παρακαλώ να είμαστε ευγενικοί με τους συμφορουμίστες μας, το ρε δεν είναι και ότι καλύτερο.

Επίσης έχετε πάντα κατά νου όταν γράφετε ότι ο γραπτός λόγος δεν είναι τόσο σαφής στο ύφος των λεγομένων μας όσο ο προφορικός.
Ευχαριστώ ~ KatsaroYpotheto
Διαφωνω με την αποψη σου....Αυτους του 6 τους δενουν πολυ περισσοτερα απο μυστικα και ενοχες!Το πιο σημαντικο ειναι η φιλια και η αγαπη που εχει αντεξει τοσα χρονια!οταν καποιος χρειαζεται τους αλλους ειναι ολοι εκει ενωμενοι και κανουν στην ακρη οσα τους χωριζουν!Και οταν καποιος κανει λαθος του το επισημαινουν!Αυτοι κατα την γνωμη μου ειναι φιλοι και στακαλα και στα δυσκολα μαζι,και να σε βοηθανε αλλα και να σου τα ''χωνουν'' οπου πρεπει!!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Νοε 11, 2009 10:54 pm

Θα διαφωνήσω evanna. Ουσιαστικά εκείνη την νύχτα έβαλαν την ταφόπλακα σε ότι ονόμαζαν παρέα εκείνη την περίοδο. Αν αρχίσουμε να θυμόμαστε σκηνικά από τον πρώτο κύκλο ( π.χ. η ξαφνική "λατρεία" Δαφνούλας και Νόρας με το κατσαρό υπόθετο, sorry KatsaroYpotheto
Razz ) φαίνεται ξεκάθαρα ότι το φυσικό επακόλουθο της υποτιθέμενης παρέας είναι η αναμενόμενη διάλυσή της φτάνει να το καταλάβουν όλοι όμως ότι αυτό που θέλουν να συντηρήσουν δεν υπάρχει και δεν θα υπάρχει ποτέ πια. Τώρα το πότε θα γίνει αυτό και για ποιόν λόγο δεν γνωρίζω Rolling Eyes ;

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης