Σχολιασμός επεισοδίων σε επανάληψη!

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Σχολιασμός επεισοδίων σε επανάληψη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός επεισοδίων σε επανάληψη!

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Σαβ Ιουλ 17, 2010 3:47 pm

KonstantinaA έγραψε:Εγω δεν μπορω να ξανασχολιαζω τα ιδια.Θελω να σας πω το εξης, απο εγκυροτατες πηγες, πιο εγκυρες δεν γινεται, ο 3ος κυκλος δεν θα εχει καμμια σχεση με τους 2 προηγουμενους.Θα υπαρξουν ανατροπες και εξελιξεις που ουτε καν τις φανταζομαστε.Θα ειναι μια εκπληξη για ολους μας αυτο που θα παρακολουθησουμε τη νεα σεζον.Εν αναμονη λοιπον και θα αποζημιωθουμε ολοι!!!! :wink2:

Μακαρι κωσταντινα μου!!!
απο το στομα σου και στου θεου το αφτι
Αντε οποτε θα προλαβαινω να το βλεπω τουλαχιστον να βλεπω κατι καλο :wink2:
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιασμός επεισοδίων σε επανάληψη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός επεισοδίων σε επανάληψη!

Δημοσίευση από fay Την / Το Σαβ Ιουλ 17, 2010 4:35 pm

KonstantinaA έγραψε:Εγω δεν μπορω να ξανασχολιαζω τα ιδια.Θελω να σας πω το εξης, απο εγκυροτατες πηγες, πιο εγκυρες δεν γινεται, ο 3ος κυκλος δεν θα εχει καμμια σχεση με τους 2 προηγουμενους.Θα υπαρξουν ανατροπες και εξελιξεις που ουτε καν τις φανταζομαστε.Θα ειναι μια εκπληξη για ολους μας αυτο που θα παρακολουθησουμε τη νεα σεζον.Εν αναμονη λοιπον και θα αποζημιωθουμε ολοι!!!! :wink2:

Αυτά είναι πολύ ευχάριστα νέα. Ίσως τελικά δικαιωθούμε για την τόση υπομονή που έχουμε δείξει. Κυρίως μας ενδιαφέρει ο τρίτος κύκλος να μη μοιάζει με το δεύτερο. Ο πρώτος από ό,τι ξέρω είχε μεγάλο ενδιαφέρον ως το τέλος ίσως γιατί πρωταγωνιστές ήταν η παρέα της Φεγγαρόπετρας. Στο δεύτερο κύκλο η παρέα παραγκωνίστηκε για χάρη του Στέφανου, της Μελίτας, της Νταίζης και της Αντιγόνης. Σε κάποια φάση ψάχναμε να βρούμε τους έξι της παρέας που έγιναν υποστηρικτικοί ρόλοι. Τώρα που ο Μάνος έφυγε (αν και πάντα ελπίζουμε σε μια επιστροφή του στο φινάλε) ας έχουμε τουλάχιστον στο επίκεντρο τους άλλους πέντε ήρωες που αγαπήσαμε και όχι αυτούς που μας επιβλήθηκαν προς το τέλος του δεύτερου κύκλου.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Σαβ Ιουλ 17, 2010 5:07 pm

Για να είμαστε όλοι καλά και αγαπημένοι παρακαλώ να μην δω άλλο τέτοιο ποστ. Αν έχετε κάποιο δημοσίευμα ή κάτι σίγουρο να παρουσιάσετε πολύ ευχαρίστως να το βάλετε στον ανάλογο τομέα αλλα το ότι ξέρετε κάτι απο έγκυρη πηγη παρακαλώ να μην ξανακουστεί εδώ. Ευχαριστώ!!!

Σχολιασμός επεισοδίων σε επανάληψη! - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Ιουλ 21, 2010 4:40 pm

Εδέησα λοιπον που λετε και σημερα να δω την επαναληψη!
Τι τό θελα?
Εδειξε σημερα τα μπάτσελορ που στην πλευρα των αγοριων ομολογω πως το διασκέδασα
γιατι θυμήθηκα και το σχολιασμο απο το Υποθετάκι μας

Πηγαινω λοιπον στο μπατσελορ της Νόρας.....και μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι με τη Μελιτα!
Απο που κ ως που ειναι εκει?
Είναι φίλη με τα κορίτσια αυτη, όταν αντι να σταθει στον πόνο της Νόρας, μόλις έμαθε απο την Ευα πως το πεδιο είναι ελευθερο και ο Στεφανος μόνος, τις παρατησε και έτρεξε να πάρει μια ανασα όπως είπε στην Αμαλί που την κατσάδιασε το επομενο πρωι....?
Το τρεχον πρωινο ελεγε στην Αμαλία πως η Νόρα τη χρειάζεται και το πρωτο πραγμα που έκανε 'ηταν να πει τις κρυάδες της και να φύγει
Μελίτα Ευγε Fskl
Καθως εφτασε στο Καρταλαίκο υπο το αγρυπνο βλέμμα της Θεάρας Αντιγονάρας, είπε στο Στεφανο πως αυτη δεν θέλει να κλείσει κανεναν διακόπτη....
Θέλω εγω αγαπητη μου να κλεισω το γενικο μεχρι να τελειωσει η σκηνη σας μπαφιάσαμε Kotsides
Στα γενεθλια της η Νόρα τι ευχη να έκανε άραγε?
Και να σου οι εμετικες καρακάξες η οχιά και η κατσικα φιλεναδα της να της λέει να αφησει τα γκομενιλίκια με το Χρησταρα και να απολαυσει τον παρολιγο -ευτυχως Μεγαλόχαρη- γαμο της με το Λουκά γιατι το δικαιούται!
Και ερωτω εγω -ρητορικο ερωτημα- μετα απο τόοοοοοοοοοση ταλαιπωρια όλο το χειμωνα δεν δικαιουμαστε και μεις οι τηλεθεατες ενα Λουκονορικο γαμο και μια μπέμπα? Flkia
Παλι καλα εδειξε τρυφερες στιγμες Στεφανου-Ευας, Λουκα και Νόρας
και είχαμε και λιγο παραπάνω Χρησταρα!
Υπομονη λοιπον! Gum

Σχολιασμός επεισοδίων σε επανάληψη! - Σελίδα 3 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Σαβ Ιουλ 24, 2010 3:31 pm

ένα θα πω και θα το συνοδευσω με χιουμοριστικό βιντεάκι....
έβλεπα τον αμνησιακο Λουκά να κρατα τη στεκα απο το μπιλιάρδο και την οχιά διπλα του να θαβει το Νοράκι
και έλεγα <<Σουβλισε την τωρα Σούβλισε την τωρα!!!!>> :twisted: :twisted: Και φυσικα την εβγαλε και νοκ αουτ με τις ερωτησεις του ο Λουκάς μιας και του έλεγε πως όλα όσα έκανε τα έκανε απο αναγκη Fskl Fskl
Αναμενω με μεγαλη χαρα την αμείλικτη θεία Δικη για την οχια για να επελθει και η κάθαρση μου ως τηλεθεάτρια

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Ιουλ 28, 2010 12:43 pm

Σήμερα κάνοντας παράλληλα κι άλλα πράγματα έβλεπα την επανάληψη.
Είναι εντελώς διαφορετικός ο τρόπος που παρακολουθεί κανείς όταν ξέρει τη συνέχεια.
Έκανα μια διαπίστωση βλέποντας την Μελίτα με το Μάνο
Στο πρώτο επεισόδιο της σειράς η Μελίτα συστήθηκε σαν το καημένο το κερατωμένο κοριτσάκι
Μετά απο δύο χρόνια καθημερινής παρουσίας στη σειρά και αφού το θύμα είχε γίνει δύο φορές θύτης εξακολουθεί να συμπεριφέρεται ακριβώς το ίδιο.
Η μικρή καημένη Μελίτα που όλοι την αδικούν. lol!

Σχολιασμός επεισοδίων σε επανάληψη! - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τετ Ιουλ 28, 2010 3:08 pm

Clarabelle έγραψε:
Είναι εντελώς διαφορετικός ο τρόπος που παρακολουθεί κανείς όταν ξέρει τη συνέχεια.
Στο πρώτο επεισόδιο της σειράς η Μελίτα συστήθηκε σαν το καημένο το κερατωμένο κοριτσάκι
Μετά απο δύο χρόνια καθημερινής παρουσίας στη σειρά και αφού το θύμα είχε γίνει δύο φορές θύτης εξακολουθεί να συμπεριφέρεται ακριβώς το ίδιο.

Να 'ξερες πόσο συμφωνώ μαζί σου! Όλοι οι ήρωες έχουν προχωρήσει παρακάτω,η Μελίτα κολλημένη. Της αρέσει ο τίτλος δεν θέλει να τον αποχωριστεί.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Ιουλ 28, 2010 4:47 pm

aggeliki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Να 'ξερες πόσο συμφωνώ μαζί σου! Όλοι οι ήρωες έχουν προχωρήσει παρακάτω,η Μελίτα κολλημένη. Της αρέσει ο τίτλος δεν θέλει να τον αποχωριστεί.

Αχ μωρε το μικρο και αθωο κοριτσάκι!
όλοι το εκμεταλλεύονται να τους κανουμε ντα ντα Ksilo
Και τωρα ενα δακρυ παχυλό κυλά στο μαγουλακι μου Penguin Penguin

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Αυγ 04, 2010 4:27 pm

Στο σημερινό επεισόδιο σε επανάληψη
μου άρεσε πολυ που ο Λουκάς δουλευε ψιλό γαζί την οχιά και το καταχάρηκα που έκλεψε στα χαρτιά την Αμαλί :lol: :lol:
Επίσης απ τη μια με χάλασε η σκηνη στο γραφείο, που η Νόρα ανακαλύπτει τα χαπάκια και καταπίνει αμασητο το καταμαυρο χιουμορ του Λουκά, απ την άλλη είμαι σιγουρη πως ήξερε καλα πως ο Λουκάς δεν θα έκανε ποτε κατι τετοιο και του κανε ψηστήρι με το Μητσάρα....Λουκάκος τούρμπο Palamakia
Μου άρεσε η σκηνη Θεαρας-χρηστου και Θεάρας με το Ζυμαρούλη το γιοκα της!
Σκηνες Στεφανου-Ευας φοβερες, με το πρωινο και την επίσκεψη στην εκθεση γλυπτικης ποσο πολυ δενουν μαζι στις σκηνες τους!
Κλείνοντας να : respect : : respect : στην Αμαλία όταν ηρθε σπιτι της η οχιά να πάρει το Λουκά και είπε την ατακάρα:<<Λουκά βάρα το ντεφι και έλα στο κεφι>> : respect : : respect : : respect : xaxa xaxa xaxa

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Αυγ 13, 2010 11:50 am

Σήμερα άνοιξα την τηλεόραση και πέτυχα την Μελίτα να λέει τα χαρμόσυνα στην Εύα. Ξέρετε εσείς τραπέζια σκάλες και ντιβανοκασέλες
Έριξα ένα γέλιο αλλά εκεί που ξεκαρδίστηκα ήταν με όσα έλεγε ο Νικόλας στο Στέφανο που παρακαλούσε να μη το πούν στην Εύα.
Λέει ο Νικόλας την πρώτη φορά η Εύα βρήκε την Μελιτα μπροστά της την παραμονή του γάμου τη δεύτερη τη βρήκε και πρίν και μετά το γάμο
Πειράζει που φαντάστηκα σκηνή η Εύα να παντρεύεται κάποιον τρίτο και η Μελίτα για να συμπληρώσει τις ελλείψεις της να του ζητάει αγκαλίτσες στην νοηματική μέσα στην εκκλησία την ώρα του Ησαία;lol!
Κι έτσι θα κάνει το ρεκόρ πριν μετά και κατα την διάρκεια του γάμουlol!

Σχολιασμός επεισοδίων σε επανάληψη! - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από koukoumfkos Την / Το Παρ Αυγ 13, 2010 2:16 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα άνοιξα την τηλεόραση και πέτυχα την Μελίτα να λέει τα χαρμόσυνα στην Εύα. Ξέρετε εσείς τραπέζια σκάλες και ντιβανοκασέλες
Έριξα ένα γέλιο αλλά εκεί που ξεκαρδίστηκα ήταν με όσα έλεγε ο Νικόλας στο Στέφανο που παρακαλούσε να μη το πούν στην Εύα.
Λέει ο Νικόλας την πρώτη φορά η Εύα βρήκε την Μελιτα μπροστά της την παραμονή του γάμου τη δεύτερη τη βρήκε και πρίν και μετά το γάμο
Πειράζει που φαντάστηκα σκηνή η Εύα να παντρεύεται κάποιον τρίτο και η Μελίτα για να συμπληρώσει τις ελλείψεις της να του ζητάει αγκαλίτσες στην νοηματική μέσα στην εκκλησία την ώρα του Ησαία;lol!
Κι έτσι θα κάνει το ρεκόρ πριν μετά και κατα την διάρκεια του γάμουlol!
χαχα!συμφωνώ!!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Σεπ 03, 2010 10:41 am

Απο τις ωραιοτερες σκηνες σημερα!!!

Μάναρος - Λουκάκος - Μπούλης!!!!!!!

Αυτο το βλεμμα του χανου που ειχε ο Στεφανος ηταν οοοοοοοολα τα λεφτα!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Την / Το Σαβ Σεπ 04, 2010 9:14 pm

ΤΟ MEGA ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΩΝ ΠΡΩΤΟ ΚΥΚΛΟ ainta ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!!ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΔΕΝ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ TV TV TV TV TV
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Θηλυκό Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και να μην κανω τιποτα αλλο!!!

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000010180593

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Παρ Σεπ 10, 2010 2:09 pm

Σπανια βλεπω επαναληψεις και ετσι δεν μπορω να σχολιασω αλλα ειδα για καλοκαιρι κοψατε και εσεις το σπορ sisi
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Παρ Σεπ 10, 2010 6:04 pm

Εγω παλι εχω κολησει με τα επεισοδια του πρωτου κυκλου που ειναι και ολα τα λεφτα...
χιχχι Χτες καμαρωνα την Μελιτα στις σκαλες αλλα οχι μα Στεφανο αλλα Οδυσσεα....ετσι ειναι η Μελιτα οποιον ερωτευεται τον περναει και απο της σκαλες..... lmao
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από anneliz_333 Την / Το Τρι Σεπ 14, 2010 1:13 pm

στο σημερινο επεισοδιο ανακοινωσε ο μανος στην ευα οτι θα παει στην αμερικη σε 10 μερες.η ευα πληγωθηκε παρα πολυ.το ειπε ο μανος το ιδιο βραδυ και στον λουκα και στην νορα,προσπαθησαν ν ατου αλλαξουν γνωμη αλλα ματαια.και μεσα σε αυτο το χαμο ανοιχτηκε και η περιβοητη διαθηκη φαντασμα!!διαβαζαν ολοι την διαθηκη,η παρεα επαθε σοκ με την βομβα που ειχε μεσα,ο ρουσος διαβαζε την διαθηκη στην αμαλια και η αμαλια οπως παντα σχολιαζε με κωμικο τροπο!ο αστυνομος ηταν σιγουρος για το τι εκρυβε η διαθηκη και ο στεφονος σε εξαλλη κατασταση πηγε στην μαμα του.
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Δημοσίευση από ntinafer Την / Το Τρι Σεπ 14, 2010 1:18 pm

ebelina2007 έγραψε:Εγω παλι εχω κολησει με τα επεισοδια του πρωτου κυκλου που ειναι και ολα τα λεφτα...
χιχχι Χτες καμαρωνα την Μελιτα στις σκαλες αλλα οχι μα Στεφανο αλλα Οδυσσεα....ετσι ειναι η Μελιτα οποιον ερωτευεται τον περναει και απο της σκαλες..... lmao

θυμασαι μηπως σε ποιο επεισοδιο ειναι αυτη η σκηνη??????
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από anneliz_333 Την / Το Τρι Σεπ 14, 2010 1:34 pm

ntinafer έγραψε:
ebelina2007 έγραψε:Εγω παλι εχω κολησει με τα επεισοδια του πρωτου κυκλου που ειναι και ολα τα λεφτα...

θυμασαι μηπως σε ποιο επεισοδιο ειναι αυτη η σκηνη??????

λογικα για να το γραφει η κοπελα στις 10 σεπτεμβριου τοτε το εδειξε.αρα την παρασκευη.λογικα πριν απο 2 ή 3 επεισοδια θα την εδειξε
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Σεπ 14, 2010 1:38 pm

Όχι η κοπέλα αναφέεται στον πρώτο κύκλο, τα επεισόδιο που η μελίτα τα είχε με τον Οδυσσέα, το συγκεκριμένο νομίζω είναι το 185 αλλα ίσως κάνω και λάθος.

Σχολιασμός επεισοδίων σε επανάληψη! - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης