Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

+40
evaggelia*
zeta88
trelli petrakitsa
ProudMaslowqueen
marakii
black_cat
Dimitraaa
loukanorofan
κικκο
Kornilia_Petrakitsa
maria-loukanoraki
nikidanis
PrincessRachel
nora19
charmie258
edem4ever
Mariap
Clarabelle
evanna
ioannaa
tatiana<3<3
feggaropetra
katerina--noraloukakos
νοριτσα
fanlouknor
aprild20
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
k@terinio-loukonoraki
Ntinaki Agapaei Petraki
st@cy
mariannitaki
anna_loukonoriki4ever!!
Foulitsa
Καρ-Mik
sifantid
KonstantinaA
elenitsa_loukonoraki
ch-bl
loukitsa
loukasnora
44 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 25 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από aprild20 Παρ Ιουλ 30, 2010 11:55 am

Ευχαριστούμε!!!

Ημουν κι εγώ χτες στο Λυκαβηττό.....πραγματικά ήταν συγκλονιστικός!!! : respect : : respect : : respect :

Δεν ξέρω άν το γράφω στο σωστό τόπικ, αν θέλετε μπορείτε να το μεταφέρετε, αλλά ο Παναγιώτης θα εμφανιστεί στις 27 Σεπτεμβρίου στο Βεάκειο στον Πειραιά μαζί με τον Δημήτρη Μπάση, με την ορχήστρα Μίκης Θεοδωράκης.
Η είσοδος είναι ελεύθερη.

Πηγή: http://www.aftodioikisi.gr/controlItem.aspx?id=7626

(Η είδηση είναι στο Δελτίο Τύπου που αναφέρεται στο τέλος του άρθρου).
aprild20
aprild20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Ιουλ 30, 2010 11:58 am

ευχαριστουμε για την ενημερωση!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από fanlouknor Παρ Ιουλ 30, 2010 12:27 pm

Για μια ακόμη φορά υπέροχος, μελωδικός, ικανός να μας ταξιδέψει.
Συγχαρητήρια Παναγιώτη!
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από st@cy Παρ Ιουλ 30, 2010 12:29 pm

τι να πω κι εγω που το ειδα live αυτο???νικη μου ευχαριστουμε!!!!!!!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από νοριτσα Παρ Ιουλ 30, 2010 3:48 pm

ευχαριστουμε πολυ για το βιντεακι!!!!!! οπως παντα ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΣ!!!! αλλα γιατι μονο ενα τραγουδι ερμήνευσε?? κριμα!!!!! ανυπομονω να ερθει ο σεπτεμβρης γιατι θα ερθει ελευσινα!!!!!!! και φυσικα θα παω να τον δω!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Παρ Ιουλ 30, 2010 4:01 pm

Θ Ε Ο Σ Wow Faint inlove

ευχαριστουμε Νικη Flkia
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από feggaropetra Παρ Ιουλ 30, 2010 4:36 pm

Ευχαριστούμε πολύ και για το βιντεάκι και για την ενημέρωση!
Να πω λοιπόν πως ήμουν κι εγώ εκεί χτες, και ναι, ΕΣΚΙΣΕ ο Παναγιώτης! :joker: Εκπληκτίκή παρουσία, θεική φωνή, ήταν συγκλονιστικός! ((
Όλη η συναυλία ήταν εκπληκτική, τουλάχιστον μέχρι εκεί που παρακολούθησα, γιατί μετά τον Πετράκη φύγαμε. gelio Ήθελα πολύ να κάτσω μέχρι το τέλος, αλλά είχα πρωινό ξύπνημα. Σημαντικοί ερμηνευτές και μια πολύ ωραία βραδιά. :shock:

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιουλ 30, 2010 4:44 pm

νοριτσα έγραψε:ευχαριστουμε πολυ για το βιντεακι!!!!!! οπως παντα ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΣ!!!! αλλα γιατι μονο ενα τραγουδι ερμήνευσε?? κριμα!!!!! ανυπομονω να ερθει ο σεπτεμβρης γιατι θα ερθει ελευσινα!!!!!!! και φυσικα θα παω να τον δω!!!!!


Τωρα βρε Κατερινα μου επρεπε να μου το θυμισεις οτι ειπε μονο ενα τραγουδι;;;;; wall wall Καλα ημουν στην νιρβανα μου απο την δυνατη αγκαλια που μου εκανε οταν του εδωσα ενα δωρο που του πηρα Faint Faint
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουλ 30, 2010 5:35 pm

Τα λόγια είναι περιττά για τη χτεσινή ερνηνεία..Γέμισε τη σκηνή..

Νίκη ζηλεύωωω..Θέλω και εγώ αγκαλίτσαααα! ((
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιουλ 30, 2010 6:32 pm

Εγω ημουν παντως σε τηλεφωνικη συνδεση Love! και το ακουσα το αστερι μας!!!!!
Νικη θηρίο μπραβο σου γιατι το βιντεακι σου φιγουραρει στο tralala.gr
Καλα τι αναλυση θεαρα μου ειναι αυτη!!
ευχαριστουμεεεεεεε
Δείτε εδω http://www.tralala.gr/index.php/rssishow-news/item/5187-petrakis-theodwrakis
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από νοριτσα Παρ Ιουλ 30, 2010 7:02 pm

loukasnora έγραψε:
νοριτσα έγραψε:ευχαριστουμε πολυ για το βιντεακι!!!!!! οπως παντα ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΣ!!!! αλλα γιατι μονο ενα τραγουδι ερμήνευσε?? κριμα!!!!! ανυπομονω να ερθει ο σεπτεμβρης γιατι θα ερθει ελευσινα!!!!!!! και φυσικα θα παω να τον δω!!!!!


Τωρα βρε Κατερινα μου επρεπε να μου το θυμισεις οτι ειπε μονο ενα τραγουδι;;;;; wall wall Καλα ημουν στην νιρβανα μου απο την δυνατη αγκαλια που μου εκανε οταν του εδωσα ενα δωρο που του πηρα Faint Faint
τυχερη!!!!!!!! πηρες και αγκαλια εεε???? ανυπομονω να τον δω και γω!! τι δωρο του πηρες κοπελα μου???
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από ch-bl Παρ Ιουλ 30, 2010 7:38 pm

Υπέροχος ήταν για άλλη μια φορά!!

Και πάνω στη σκηνή και γενικώς!! Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 681539 χιχι


Η ερμηνεία του εξαιρετική!!Νίκη thanksss για το βίντεοοο!!!
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από aprild20 Παρ Ιουλ 30, 2010 8:39 pm

Παιδιά, μετέτρεψα το τραγούδι που είπε χτες ο Παναγιώτης σε mp3, από το καταπληκτικό βιντεάκι της Νίκης.

Μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ :

Νύχτα μαγικιά-Παναγιώτης Πετράκης

http://www.sendspace.com/file/lpsqrk
aprild20
aprild20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιουλ 30, 2010 8:53 pm

Ζηλεύωωωωω... : scream : Η χθεσινή βραδιά πρέπει να ήταν εξαιρετική από όλες τις απόψεις, αλλά μία φορά παραπάνω για τον Παναγιώτη μας! : respect : Μοναδικός όπως πάντα! : respect :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιουλ 30, 2010 8:55 pm

Ευχαριστούμε πάρα πολυ! :lol:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιουλ 30, 2010 9:12 pm

νοριτσα έγραψε:
loukasnora έγραψε:
νοριτσα έγραψε:ευχαριστουμε πολυ για το βιντεακι!!!!!! οπως παντα ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΣ!!!! αλλα γιατι μονο ενα τραγουδι ερμήνευσε?? κριμα!!!!! ανυπομονω να ερθει ο σεπτεμβρης γιατι θα ερθει ελευσινα!!!!!!! και φυσικα θα παω να τον δω!!!!!


Τωρα βρε Κατερινα μου επρεπε να μου το θυμισεις οτι ειπε μονο ενα τραγουδι;;;;; wall wall Καλα ημουν στην νιρβανα μου απο την δυνατη αγκαλια που μου εκανε οταν του εδωσα ενα δωρο που του πηρα Faint Faint
τυχερη!!!!!!!! πηρες και αγκαλια εεε???? ανυπομονω να τον δω και γω!! τι δωρο του πηρες κοπελα μου???

Ναι μια πολυ γλυκεια και δυνατη αγκαλια ως αντιδραση για το δωρο που του πηρα.Μια πολυ ωραια μπλουζα του πηγα Κατερινα μου.

Αριαδνη μου ευχαριστω που ποσταρες το λινκ απο το tralala.gr.Πολυ μεγαλη μου τιμη που το πηρανε και το βαλανε στην ιστοσελιδα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιουλ 30, 2010 9:15 pm

Α!Ξεχασα να σας ενημερωσω οτι η συναυλια εχει μαγνητοσκοπηθει και θα μεταδοθει την επομενη βδομαδα αν δεν κανω λαθος απο την ΕΡΤ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από ch-bl Παρ Ιουλ 30, 2010 9:20 pm

Την επόμενη βδομάδα??Πού το ξέρεις,Νίκη μου??

Γιατί ο Κωστάλας νομίζω είπε ότι δεν ξέρουν ακόμα.. Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Icon_scratch

*April thanks κι από δω!!
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιουλ 30, 2010 9:29 pm

Νομιζω οτι μετα ειπε και ποτε.Αλλα δεν θυμαμαι μπορει να κανω και λαθος.Αλλα σιγουρα θα μεταδοθει απο την ΕΡΤ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιουλ 30, 2010 9:35 pm

Αχ... Και εγώ δε θα είμαι εδώ για να ενημερωθώ... Rolling Eyes Ας μου στείλει κάποια ένα μήνυμα να συντονιστώ! pleeease
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουλ 30, 2010 10:10 pm

Και μια φωτό με τις μουρίτσες μας!!!!!


Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 DSC06471
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιουλ 30, 2010 11:28 pm

Κούκλες μου!!!! runaround (η κοπελα διπλα σου Φουλιτσα μου ποιο νικ εχει?)
Μακαρι να μεταδοθει και να τη γραψει καποιος να τη δουμε ολοκληρη και μεις οι ξενιτεμένοι : juhu : Love!
Νικακι μου παρακαλω τυχαια ειδα το ονομα του λογαριασμου σου
και λεω εδω είμαστε γιναμε φίρμες στο φορουμ οι ανωνυμες xaxa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιουλ 30, 2010 11:39 pm

Η κοπελιτσα διπλα στην Μαριεφη μας ειναι η st@cy Αριαδνη μου.

Αλλα λεει ομως η δημοσιογραφαρα μας gelio gelio gelio
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Παρ Ιουλ 30, 2010 11:44 pm

κοριτσια μου ελπιζω να περασετε τελειο στον παναγιωτη!!!ευχαριστουμε και για το βιντεακι για εμας τις επαρχιωτισες!!!!!!αχ...
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Αποσπασματα απο τις συναυλιες του Παναγιωτη Πετρακη!!

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Ιουλ 30, 2010 11:54 pm

Ξέχασα να βάλω τα nicknames...
Στον κόσμο μου!!
Εχω και εγώ ένα κομμάτι απο τον Μπάση..Τη Δραπετσώνα.. Love!
Αν θέλετε το βάζω κορίτσια!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 25 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης