Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 18 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 35 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 86 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_lcap35%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_rcap 35% 
[ 122 ]
Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 80 ]

Σύνολο Ψήφων : 352

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από Nikol13 Την / Το Κυρ Δεκ 27, 2009 12:41 am

Τον Λουκα θα διαλεγα διοτι στις δυσκολες στιγμες ειναι παντα διπλα σολους και ας εχει δικα του προβληματα!Ειναι πολυτιμο να εχεις ενα τετοιο ατομο στην ζωη σου με το οποιο εισαι και στις χαρες και στις λειπες!!!! :lol:
Nikol13
Nikol13
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νίκαια!
Ασχολίες : Σινεμά και τα ΣΚ χορός.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιον απο την παρεα θα μπορουσατε να εχετε φιλο?

Δημοσίευση από elli Την / Το Παρ Ιαν 22, 2010 3:30 pm

Ψήφισα το Νικόλα γιατί και εγώ θέλω να περάσω ιατρική και έχουμε κάτι κοινά σημεία..αλλά πραγματικά θα ήθελα να έχω φίλους μου τη Μελίτα και το Στέφανο..τους λατρεύω και σαν ζευγάρι αλλά και σαν χαρακτήρες..ειδικά με τη Μελίτα θα ταιριάζαμε πολύ...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από tinaki18 Την / Το Παρ Φεβ 12, 2010 5:29 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΜΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΠΟΔΙΕΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ..ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΕι!!!!ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ,ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΥΚΛΟ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΧΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ...ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩΙΣΤΗΣ ΤΟΥΣ ΝΙΑΖΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ !!!!!!!ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΨΥΦΙΣΑ ΕΠΙΔΗ ΕΧΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ .!ΤΟΝ ΨΥΦΙΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΙΔΗ ΗΤΑΝ ΕΤΙΜΟΣ ΝΑ ΘΥΣΙΑΣΤΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΝ ΑΠΑΓΑΓΕΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΣΩΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ!!!!!!!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Παρ Φεβ 12, 2010 6:02 pm

τη νορα φυσικα γιατι εχει οτι θελω εγω και σαν ανθρωπος και σαν φιλη!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Την / Το Πεμ Φεβ 18, 2010 8:46 pm

ψηφησα τη νορα γιατι ειμαι το πληρες αντιγραφο της.Με τον ιδιο τροπο που αντιμετωπιζει τα προβληματα της αλλα και της χαρες της ετσι της αντιμετωπιζω κι εγω!
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Δημοσίευση από vs116117 Την / Το Παρ Φεβ 19, 2010 12:04 am

Εγώ ψήφισα Λουκά (πρωτότυπο.... geek ), γιατί δεδομένου ότι εγώ μοιάζω την Νόρα στο χαρακτήρα (μου το' χουν πει πολλοί) θα είμασταν ένα δίδυμο μούρλια..!!!
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Παρ Φεβ 19, 2010 12:08 pm

ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΛΟΥΚΑ!!!! ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΦΙΛΟΥ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΦΙΛΙΑΣ Κ ΕΓΩ ΣΧΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ Κ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΩ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ!!! ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΕΓΩ ΤΙΝΩ ΠΡΟΣ ΤΗ ΝΟΜΙΚΗ!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Την / Το Παρ Φεβ 19, 2010 12:19 pm

Ψήφισα Νικόλα αν και πραγματικά θα μπορούσα να κάνω παρέα με όλους τους με εξαίρεση ίσως την Εύα!
Ψήφισα όμως αυτόν επηρασμένη από τις σκηνές Λουκά-Νικόλα!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Δημοσίευση από elli Την / Το Σαβ Φεβ 20, 2010 9:38 pm

elli έγραψε:Ψήφισα το Νικόλα γιατί και εγώ θέλω να περάσω ιατρική και έχουμε κάτι κοινά σημεία..αλλά πραγματικά θα ήθελα να έχω φίλους μου τη Μελίτα και το Στέφανο..τους λατρεύω και σαν ζευγάρι αλλά και σαν χαρακτήρες..ειδικά με τη Μελίτα θα γινόμασταν κολλητές...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από elli Την / Το Σαβ Φεβ 20, 2010 9:41 pm

...

edit by Jim7
3η προειδοποίηση (+1 ημέρα ban)
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από soso Την / Το Σαβ Φεβ 27, 2010 3:33 pm

Εννοείται το ΛΟΥΚΑ!Μακράν,όμως..Υπόδειγμα φίλου και -κατά τα ανθρώπινα-υπόδειγμα χαρακτήρα!Και με τον ταλαντούχο κ.Πετρακη να τα σπάει καθημερινά!

Υγ.Άσε που πεθαινω με τις ατάκες του! : respect :
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Την / Το Σαβ Φεβ 27, 2010 4:31 pm

ΤΟΝ ΛΟΥΚΑΚΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!ΑΡΙΣΤΟ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΦΙΛΟΥ Κ ΑΝΘΡΩΠΟΥ...ΣΥΓΚΛΙΝΟΥΝ Κ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ..ΟΠΟΤΕ.....ΔΑΓΚΩΤΟ!!!
ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΥΧΕΡΗ ΑΛΛΑ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΑΝ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΗ ΖΩΗ Μ ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!
ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΛΟΥΚΑΚΟΣ,ΥΠΕΡΟΧΟΣ Ο Π.ΠΕΤΡΑΚΗΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΘΕΙΚΕΣ ΟΙ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ!!! gelio gelio gelio
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Δημοσίευση από ΚΑΤΙΑ Την / Το Σαβ Φεβ 27, 2010 6:24 pm

ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΑΤΙΑ

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Ασχολίες : ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑVON

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Σαβ Φεβ 27, 2010 6:39 pm

καλως ηρθες κατια!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από ΚΑΤΙΑ Την / Το Σαβ Φεβ 27, 2010 6:42 pm

ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ PENNAKI MOY

ΚΑΤΙΑ

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Ασχολίες : ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑVON

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Την / Το Τρι Μαρ 16, 2010 11:33 pm

ΟΛΟΥΣ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ..ΙΣΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΟ ΜΑΝΟ.
ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝΑΚΡΙΒΕΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ.. :wink2: Love!
Flkia
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Δημοσίευση από Katrin Την / Το Δευ Μαρ 29, 2010 8:40 pm

Λουκά και πάλι Λουκά.
Αχ, βρε Λουκάκο τρέχεις για όλους είσαι ο πραγματικός ΑΓΓΕΛΟΣ της Εδέμ.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από mina Την / Το Δευ Μαρ 29, 2010 9:56 pm

Τον Λουκά ασυζητητί!!! Αν και Εύα-Νόρα οι αγαπημένες μου ο Λουκάς στον τομέα "Φιλία" είναι υπόδειγμα!!! Ο τέλειος φίλος!!! : respect :
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Δημοσίευση από Black rose Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:00 am

Δεν θα πρωτοτυπίσω...Λουκάς.Πάντα παρων στις δυσκολες στιγμές,σωστός στις συμβουλές του,έμπιστος,έχει πάντα έναν "αδιάβροχο" ώμο για τους φίλους του... Hug

Βέβαια νομίζω ότι δεν θα είχα πρόβλημα να κάνω παρέα και με τα άλλα ατομα της παρέας,απλά πιο κοντά μου,θα ήταν ο Λουκάς.
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Δημοσίευση από dafnoulaki-nikolakos Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 6:12 pm

ειμουν ανεμεσα στις αδυναμιουλες μου την δαφνουλα και το νικολακο μου και ψιφισα τη δαφνουλα μου

dafnoulaki-nikolakos

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 6:16 pm

Τον Λουκα ειναι ο καλυτερος απο ολους ο καλυτερος φιλος ο καλυτερος χαρακτηρας .......που δυστυχώς τετοιοι χαρακτήρες δεν υπάρχουν ποια!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Χρύσα Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 1:16 pm

Κανέναν...προτιμώ τη Μελίτα....

Χρύσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 2:02 pm

ψηφισα τον λουκα ξερει να ειναι φιλος κραταει μυστικα και υποστηριζει τους παντες φτανοντας καποιες φορες στο σημειο να παραμελει την ζωη του
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 2:08 pm

Χρύσα έγραψε:Κανέναν...προτιμώ τη Μελίτα....
Εμένα, πάλι, η Μελίτα δε μου κάνει κούκου... Δεν έχει κανένα ιδιαίτερο χαρακτηριστικό γνώρισμα, είναι λιγάκι αδιάφορη και βαρετή, δε ξεχωρίζει. ΕΥΑ+ΛΟΥΚΑΣ=ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heart2 Heart2 Heart2
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Πεμ Ιουλ 29, 2010 1:25 am

ψηφισα τον νικολα. δεν ξερω γιατι. τον θεωρω ππολυ καλο φιλο. κ τον λουκα επισησ αλλα αν ειχα τον λουκα για φιλο μου δν θα τον κραταγα για πολυ φιλο μου Wink
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης