Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010 Empty Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Αυγ 24, 2010 9:00 am

Τυχερή για τη συμμετοχή της στο πολύ επιτυχημένο σίριαλ «Μυστικά της Εδέμ» δηλώνει η Αντιγόνη Δρακουλάκη, γνωστή και ως «Νόρα»! Η ηθοποιός που αγαπήθηκε ιδιαιτέρως από την σειρά του Mega και έδειξε μια πιο «τσαμπουκαλίδικη» γυναικεία πλευρά λατρεύει τον ρόλο της και δεν φοβάται καθόλου μήπως «στιγματιστεί». «Αυτά είναι βλακείες. Η Νόρα δεν είναι κακό στίγμα, αλλά καλό στίγμα», λέει στο «TV Έθνος» και προσθέτει πως δεν έχει κουραστεί καθόλου από το καθημερινό σήριαλ, καθώς όπως λέει «αλλάζουν διαρκώς οι αντιδράσεις των ηρώων, που έχουμε εμείς οι ίδιοι αγωνία για το τι θα γίνει μετά. Για να καταλάβεις, δεν μας λένε το σενάριο και δημιουργείται ένα άλλο μυστήριο μέσα στο σενάριο». Η Αντιγόνη αποκάλυψε ότι θα υπάρχουν ανατροπές στην σχέση της με τον Λουκά, αφού πρώτα βιώσουν στιγμές ευτυχίας. Θα κάνουν μαζί ένα ταξίδι στο εξωτερικό, αλλά… «κάποια στιγμή έρχεται η ρήξη». Τι άλλο θα δούμε στα «Μυστικά»; «Είναι αστείρευτη η έμπνευση των σεναριογράφων. Εκεί που λες τι άλλο θα μπορούσε να συμβεί, εκεί είναι που σε σοκάρουν και σε εκπλήσσουν με καινούργιες ιδέες και νέα εμπνευσμένα κομμάτια ανατροπής. Ένα θα σου πω: Θα σας κόβεται η ανάσα κάθε τέλος επεισοδίου»! Πάντως, η παρέα της φεγγαρόπετρας παραμένει και εκτός πλατό, αφού όπως αποκαλύπτει η ηθοποιός είναι σαν οικογένεια ακόμα και πίσω από τις καμέρες. Τέλος, η ηθοποιός παραδέχεται ότι βλέπει και την σειρά του «αντίπαλου» καναλιού «Χίλιες και μια νύχτες» και μάλιστα της αρέσει. «Έχει κάτι πολύ δραματικό και μια αλήθεια που σε αγγίζει», λέει και καταλήγει: «Είναι ωραίο να υπάρχουν πετυχημένα προγράμματα γύρω σου. Είναι ωραίο να υπάρχει ποσότητα ακόμη και αν είναι ανταγωνιστικό προϊόν».
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010

Δημοσίευση από nora1 Τρι Αυγ 31, 2010 9:36 pm

Πολύ ωραία η συνέντευξη της Αντιγόνης!Μας αφήνει με πολύ αγωνία και πολλά ερωτιματικά για την νέα σεζόν που έρχεται!!!!!!!!!!Αυυτό το ''έρχεται η ρήξη δεν μου πολυαρέσει αλλά είμαι σίγουρη ότι πρόκειται για κάποιο από τα γνωστά ερωτικά τους καυγαδάκια!

nora1
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010

Δημοσίευση από koukoumfkos Τρι Αυγ 31, 2010 11:33 pm

Πολύ ωραία συνέντευξη!Έχω πολλή αγωνία για τον τρίτο κύκλο!!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τετ Σεπ 01, 2010 6:29 am

kai ego το βλεπω το χιλια και μια νυχτες οπως και προσφατα τη πατυ αλλα ολα αυτα μεχρι να αρχισουμε μετα οτι και να ειναι απεναντι δε ξερω ενα πραμα εκεινη τη ωρα κολαει ρε και δε αλλαζει καναλι Megaaa


αντε περιμενουμε με αγωνια να δουμε τι θα δουμε...ευχομαι καλα πραματα και οχι μπερδεμενα...................
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θα υπάρξουν μεγάλες ανατροπές στην Εδέμ» ~ gossip-tv 24/8/2010

Δημοσίευση από AnNa ever Τετ Σεπ 01, 2010 8:52 am

Κι' εγώ έχω πολύ αγωνία για το τί θα συμβεί στον 3ο κύκλο.
Ή συνέντευξη της Αντιγόνης με εξέπληξε και περιμένω να δω
τι θα συμβεί!!!!!. Άντε να δούμε!!!!!!!!!.
AnNa ever
AnNa ever
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αριδαία- Κομοτηνή
Ασχολίες : Διάβασμα, σχολή και πολλή μουσική!

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000013213528

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης