Κρυμμένες συγγένειες

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε ότι οι νέοι ήρωες (Λευτέρης, Εριέττα, Άννα) θα αποδειχτούν ότι έχουν κρυμμένες συγγένειες με τους ήδη υπάρχοντες ήρωες?

Κρυμμένες συγγένειες Vote_lcap57%Κρυμμένες συγγένειες Vote_rcap 57% 
[ 85 ]
Κρυμμένες συγγένειες Vote_lcap4%Κρυμμένες συγγένειες Vote_rcap 4% 
[ 6 ]
Κρυμμένες συγγένειες Vote_lcap35%Κρυμμένες συγγένειες Vote_rcap 35% 
[ 52 ]
Κρυμμένες συγγένειες Vote_lcap3%Κρυμμένες συγγένειες Vote_rcap 3% 
[ 5 ]

Σύνολο Ψήφων : 148

Κρυμμένες συγγένειες Empty Κρυμμένες συγγένειες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 11:19 am

Πείτε μας τη γνώμη σας!

Κρυμμένες συγγένειες DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρυμμένες συγγένειες Empty Απ: Κρυμμένες συγγένειες

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 11:41 am

Ψήφισα ότι δε θέλω να έχουν αλλά ποιός θα με ακούσει ????? gmt
Όλοι τριτοδεύτερα ξαδέρφια βγαίνουν εκειμέσα, οι καινούργοι θα κάνουν την εξαίρεση ??? lol!

Κρυμμένες συγγένειες GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 11:43 am

Ψηφισα δεν θελω να εχουν.Το παρακαναμε με τους χαμενους συγγενεις και τα ετεροθαλη αδερφια.Κατανταει κουραστικο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 11:54 am

Λανθασμένη ψηφοφορία ανοίξατε κορίτσια
Τι θα είναι τελικά ή τι θα θέλαμε να είναι
Θα ήθελα να μην υπάρχει η παραμικρή συγγένεια γκώσαμε πια
Αλλά η Χατζηκόρη είναι υιοθετημένη οπότε το παίζω στανταράκι οτι θα μας προκύψει ετεροθαλής κάποιου ήρωα.
Οπότε τι ψηφίζω;

Κρυμμένες συγγένειες ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 11:55 am

Κρυμμένες συγγένειες 139434 Κρυμμένες συγγένειες 139434 Αυτό είναι !!! Η αγαπημένη μου ψηφοφορία !!! Κρυμμένες συγγένειες 139434 Κρυμμένες συγγένειες 139434

Εχουμε και λέμε...Ποιοι δεν έχουν αδέρφια ή για την ακρίβεια, σε ποιους δεν φύτρωσαν αδέρφια?

Eχουμε λοιπόν: Ευα, Νόρα, Λουκά, Μπέλλο, Χρήστο και Μελίτα.
Απο τους καινούριους έχουμε : Εριέττα, Αννα, Λευτέρη...

Εριέττα

Εριέττα - Ευα:

Η Εριέττα είναι υοθετημένη.. Αρα θα μπορούσε να είναι η κρυφή κόρη της Αγγέλας που την έδωσε για υοθεσία όταν ήταν 15 και την βίασε ο μεγάλος της έρωτας (ουπς, κάτι μου θυμίζει) και εμφανίστηκε τότε.
Ετσι, έχουμε την Ευα και την Εριέττα να πηγαίνουν με τον ίδιο άντρα (Στέφανο), κλασσικό σενάριο στην εδέμ.

Εριέττα - Νόρα ή Λουκάς:

Θα μπορούσε, αλλα σεναριακά είναι πολύ ανιαρό .

Εριέττα - Μπέλλος:
Η Εριέττα, τα έχει βάλει με την μαμά Αντιγόνη, δηλαδή την πεθερά του αδερφού της !!! Πλάκα θα έχει, γουστάρω!

Εριέττα - Χρήστος:
Απο τις πιο ενδιαφέρουσε συγγένιες. Ο Χρήστος που οι γονείς του πεθάνανε όλως τυχαίως, έχει αδερφή την Εριέττα. Η ΑΝτιγόνη θεωρητικά σκότωσε τον θετό της πατέρα, και όπως φαντάζομαι θα έχει σκοτώσει και τους γονείς του Χρήστου (διαθήκη). Συνεργάζονται, χρησημοποιώντας (σεξουαλικώς η Εριεττα) και τον Στέφανο για να εκδικηθούν.

Εριέττα - Μελίτα:
Αρα ο Στέφανος θα πάει με δύο αδερφές (μην ξεφύγουμε απο το κονσεπτ). Ο μπαμπας της μιας κατηγορείται απο την μαμά του Στέφανου για τα μυρια όσα, και η άλλη αδερφή θα κατηγορεί την μαμά του Στέφανου για τα άλλα μύρια όσα.

Η Αμαλία θα έχει πάει και με τον θετό και με τον πραγματικό πατέρα της Εριέττας Κρυμμένες συγγένειες 397896

Πάμε στον Τέρη ή αλλιώς τον φόβο και τον τρόμο των Τούρκων:

Λευτέρης :

Αποκλείουμε την Ευα γιατι θα τους μπλέξουν ερωτικά.

Τέρης - Νόρα ή Λουκάς:

Τέρης-Μπέλλος:
Ο ένας αδερφός θέλει να διώξει Δάφνη-Νικόλα απο την Εδέμ, ο άλλος παίζει φλέρτ με Δάφνη.

Τέρης-Χρήστος:
Πάλι θα είχε ενδιαφέρον να είναι κάποιος κρυφός αδερφός και να εκδικηθούν μαζί.

Τέρης-Μελίτα:

Δεν λέει! Αντρας στην παρέα και να μην τον έχει γκόμενο η Μελίτα? Κελ ντακαντάνς Κρυμμένες συγγένειες 433450

Η Αννα προς το παρόν είναι πολύ βαρετή.

Ούτε και γω θέλω συγγένειες, αλλα αν είναι να μην της αποφύγουμε, τότε ας της απολαύσουμε που λέει και το ρητό.

Ψηφίζω την Εριέττα αδερφή της ΜΕλίτας και τον Τέρη αδερφό του Χρήστου.

ΥΓ: Θέλω να δω ποστ Soso και CineFreak, μπορώ???

Κρυμμένες συγγένειες Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Κρυμμένες συγγένειες 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Κρυμμένες συγγένειες 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Χρύσα Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 12:05 pm

Και εγώ αυτό ψηφίζω :lol:

Χρύσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 12:53 pm

Όχι αλλές καλέ! Ακόμα κ οι σεναριογράφοι θα χαθούν.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 2:48 pm

όχι άλλες μπλεξαμε τους γλουτους μας λεμε!!!! Siga...

Κρυμμένες συγγένειες Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 3:23 pm

ΑΑΧΧΧ ΟΧΙ δεν μπορω αλλα αδερφια ξαδερφια κτλ θα χασουμε τελειως την μπαλα...μην μας απο τρελανεται Κρυμμένες συγγένειες 89794
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 3:32 pm

Καρ-Mik έγραψε:Αυτό είναι !!! Η αγαπημένη μου ψηφοφορία !!!

Εχουμε και λέμε...Ποιοι δεν έχουν αδέρφια ή για την ακρίβεια, σε ποιους δεν φύτρωσαν αδέρφια?

Eχουμε λοιπόν: Ευα, Νόρα, Λουκά, Μπέλλο, Χρήστο και Μελίτα.
Απο τους καινούριους έχουμε : Εριέττα, Αννα, Λευτέρη...

Εριέττα

Εριέττα - Ευα:

Η Εριέττα είναι υοθετημένη.. Αρα θα μπορούσε να είναι η κρυφή κόρη της Αγγέλας που την έδωσε για υοθεσία όταν ήταν 15 και την βίασε ο μεγάλος της έρωτας (ουπς, κάτι μου θυμίζει) και εμφανίστηκε τότε.
Ετσι, έχουμε την Ευα και την Εριέττα να πηγαίνουν με τον ίδιο άντρα (Στέφανο), κλασσικό σενάριο στην εδέμ.

Εριέττα - Νόρα ή Λουκάς:

Εριέττα - Μπέλλος:
Η Εριέττα, τα έχει βάλει με την μαμά Αντιγόνη, δηλαδή την πεθερά του αδερφού της !!! Πλάκα θα έχει, γουστάρω!

Εριέττα - Χρήστος:
Απο τις πιο ενδιαφέρουσε συγγένιες. Ο Χρήστος που οι γονείς του πεθάνανε όλως τυχαίως, έχει αδερφή την Εριέττα. Η ΑΝτιγόνη θεωρητικά σκότωσε τον θετό της πατέρα, και όπως φαντάζομαι θα έχει σκοτώσει και τους γονείς του Χρήστου (διαθήκη). Συνεργάζονται, χρησημοποιώντας (σεξουαλικώς η Εριεττα) και τον Στέφανο για να εκδικηθούν.

Εριέττα - Μελίτα:
Αρα ο Στέφανος θα πάει με δύο αδερφές (μην ξεφύγουμε απο το κονσεπτ). Ο μπαμπας της μιας κατηγορείται απο την μαμά του Στέφανου για τα μυρια όσα, και η άλλη αδερφή θα κατηγορεί την μαμά του Στέφανου για τα άλλα μύρια όσα.

Η Αμαλία θα έχει πάει και με τον θετό και με τον πραγματικό πατέρα της Εριέττας

Πάμε στον Τέρη ή αλλιώς τον φόβο και τον τρόμο των Τούρκων:

Λευτέρης :

Αποκλείουμε την Ευα γιατι θα τους μπλέξουν ερωτικά.

Τέρης - Νόρα ή Λουκάς:

Τέρης-Μπέλλος:
Ο ένας αδερφός θέλει να διώξει Δάφνη-Νικόλα απο την Εδέμ, ο άλλος παίζει φλέρτ με Δάφνη.

Τέρης-Χρήστος:
Πάλι θα είχε ενδιαφέρον να είναι κάποιος κρυφός αδερφός και να εκδικηθούν μαζί.

Τέρης-Μελίτα:

Δεν λέει! Αντρας στην παρέα και να μην τον έχει γκόμενο η Μελίτα? Κελ ντακαντάνς

Η Αννα προς το παρόν είναι πολύ βαρετή.

Ούτε και γω θέλω συγγένειες, αλλα αν είναι να μην της αποφύγουμε, τότε ας της απολαύσουμε που λέει και το ρητό.

Με πέθανες ρε Βάσω gelio gelio gelio gelio gelio
Χαρά στο κουράγιο σου : respect : : respect : : respect :

Καρ-Mik έγραψε:
ΥΓ: Θέλω να δω ποστ Soso και CineFreak, μπορώ???
Και εγώωωωωωω..... Μπορώ?????? Palamakia Palamakia Palamakia Palamakia Palamakia
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 3:58 pm

Και φυσικά δεν θέλω να έχουν ..!!! Αλλά ποιος με ακούει ..!!! Grrr
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 4:27 pm

Δν θελω αλλο καρβουνο ουτε συγκεννιες αλλα δυστιχως η διεσθηση μου λεει πως κατι θα πεχτει
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 7:28 pm

Φυσικά και εννοείται ότι θα δούμε κρυφές συγγενειες!Προσωπικά το θέλω και το απαιτώ!
:shock: Για την Ερριέτα,είναι σαφές!Το πιάσατε το υπονοούμενο!Υιο-θε-τη-με-νη Idea Idea Idea !
Θα την ήθελα,αδελφή με το Στεφανο,για να ανακαλύψουν ότι αυτό το "περα από καθε λογική n.89" που τους δένει είναι το dna της Αντιγόνης!!Η σχέση δε θα ναι σεξουαλική,γιατί σερνονται κι εμφράγματα στην τρίτη ηλικία (τέρμα ο ρατσισμός της νεότητας στα τηλεοπτικά κοινά),αλλά παράλληλα θα'χουμε κι ένα extra δράμα να πορευτούμε!
Παραλληλα,το δίδυμο με Νταίζη,θα 'ναι όλα τα λεφτά!Θα αναγνωριστούν δε,από μία κοινή σφηνωμένη πέρλα που θα έχουν εκ γενετής στο σβέρκο,. κι έτσι το νέο δίδυμο θα γράψει ιστορία!Φανταστείτε τα Καλλουτακια σε μπρίο και τις Μπρόγιερ σε ομορφιά ΜΑΖΙ..!Ή τα «Κακα κορίτσια» μείον μία (αναλόγως των μουσικοχορευτικών σας προτιμησεων)!
:shock: Ο Λευτερης θα θελα να ναι ο χαμενος γιος της Ευας,οι ηλικίες είναι εξαιρετικά σχετικό πράγμα στην Εδέμ,είναι γνωστό !Ετσι,θα συμβολίζει τη «Λευτεριά» της μάνας του από τον δυνάστη «Λυτρα»,αλλά και του ζευγους Δαφνης-Νικόλα από την πληξη!Ο πατερας του,γκόμενος της Ευας σε προηγούμενο κάρμα (με εξίσου μεγάλο σουξέ με το τρέχον) ΑΠΑΙΤΩ να λέγεται Καραμήτρος!Δηλαδή στο σύνολο,Λευτερης Καραμητρος! (και ο Στεφανος Λαζαρίδης λέγεται κανονικά,στο Καρτάλης ακούει)..Το επώνυμο ταιριάζει με τη γνωστή απορία (Πού πας ρε..)και κυρίως αποκλείει ΝΕΟ ΕΡΩΤΑ που σημαίνει χρόνια τωρα ΝΕΟ ΑΔΕΙΑΜΑ για την ηρωίδα!
:shock: Και τέλος η Αννα,θα 'ναι η η θεία του Μάριου,απ’τη μαμά και όχι απ΄το μπαμπά,δηλαδή κόρη της Μαίρης και του Ηλία!Η Μαίρη ήταν έγκυος σ’αυτήν,όταν σκοτωθηκε απ’τον- μετεπειτα συμβουλο διαχειρισης θυμού- άντρα της,και με το φονικό τσεκούρι-φτιάρι ο Ηλίας πραγματοποίησε καπακι καισαρική τομή εξαιρετικής ακρίβειας κι επιτυχιας! Palamakia Palamakia
Αννα απ΄το Τσουγκρ-Αννα,δηλαδή,ένα ακόμη παιδί με άσχημο παρελθον και ενδιαφέρον μέλλον!(κλασικά)
ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; geek geek
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 7:37 pm

Κάτι ήξερα που το ζήτησα κάτι.... Ηξερα οτι θα αλλάξω συκώτι απο τα γέλια, αλλα δεν ήξερα οτι δεν θα μου μείνει καν άντερο....

soso έγραψε:Φυσικά και εννοείται ότι θα δούμε κρυφές συγγενειες!Προσωπικά το θέλω και το απαιτώ!
:shock: Για την Ερριέτα,είναι σαφές!Το πιάσατε το υπονοούμενο!Υιο-θε-τη-με-νη Idea Idea Idea !
Θα την ήθελα,αδελφή με το Στεφανο,για να ανακαλύψουν ότι αυτό το "περα από καθε λογική n.89" που τους δένει είναι το dna της Αντιγόνης!!Η σχέση δε θα ναι σεξουαλική,γιατί σερνονται κι εμφράγματα στην τρίτη ηλικία (τέρμα ο ρατσισμός της νεότητας στα τηλεοπτικά κοινά),αλλά παράλληλα θα'χουμε κι ένα extra δράμα να πορευτούμε!
Παραλληλα,το δίδυμο με Νταίζη,θα 'ναι όλα τα λεφτά!Θα αναγνωριστούν δε,από μία κοινή σφηνωμένη πέρλα που θα έχουν εκ γενετής στο σβέρκο,. κι έτσι το νέο δίδυμο θα γράψει ιστορία!Φανταστείτε τα Καλλουτακια σε μπρίο και τις Μπρόγιερ σε ομορφιά ΜΑΖΙ..!Ή τα «Κακα κορίτσια» μείον μία (αναλόγως των μουσικοχορευτικών σας προτιμησεων)!
Πέρλα στο σβέρκο?? Καλουτακια και Μπρόγιερ? Εμφράγματα?? Πες μου πόσα θες να μας τρελάνεις πόσα????

:shock: Ο Λευτερης θα θελα να ναι ο χαμενος γιος της Ευας,οι ηλικίες είναι εξαιρετικά σχετικό πράγμα στην Εδέμ,είναι γνωστό !Ετσι,θα συμβολίζει τη «Λευτεριά» της μάνας του από τον δυνάστη «Λυτρα»,αλλά και του ζευγους Δαφνης-Νικόλα από την πληξη!Ο πατερας του,γκόμενος της Ευας σε προηγούμενο κάρμα (με εξίσου μεγάλο σουξέ με το τρέχον) ΑΠΑΙΤΩ να λέγεται Καραμήτρος!Δηλαδή στο σύνολο,Λευτερης Καραμητρος! (και ο Στεφανος Λαζαρίδης λέγεται κανονικά,στο Καρτάλης ακούει)..Το επώνυμο ταιριάζει με τη γνωστή απορία (Πού πας ρε..)και κυρίως αποκλείει ΝΕΟ ΕΡΩΤΑ που σημαίνει χρόνια τωρα ΝΕΟ ΑΔΕΙΑΜΑ για την ηρωίδα!

Ομολογώ οτι αυτή την συγγένεια δεν την είχα φανταστεί λόγω ηλικίας. Αλλα εδώ η 14χρονη Μαρίλια έδωσε σε ένα χρόνο πανελλήνιες, και η -μεγαλύτερη απο τον Λουκά-Νταίζη είναι λίγο πιο μεγάλη απο ...μένα (είμαι ακόμα στην εφηβεία Κρυμμένες συγγένειες Icon_geek )
Καλά για το όνομα οχι μόνο συμφωνώ αλλα θα κάνω και petition!!!

:shock: Και τέλος η Αννα,θα 'ναι η η θεία του Μάριου,απ’τη μαμά και όχι απ΄το μπαμπά,δηλαδή κόρη της Μαίρης και του Ηλία!Η Μαίρη ήταν έγκυος σ’αυτήν,όταν σκοτωθηκε απ’τον- μετεπειτα συμβουλο διαχειρισης θυμού- άντρα της,και με το φονικό τσεκούρι-φτιάρι ο Ηλίας πραγματοποίησε καπακι καισαρική τομή εξαιρετικής ακρίβειας κι επιτυχιας! Palamakia Palamakia
Αννα απ΄το Τσουγκρ-Αννα,δηλαδή,ένα ακόμη παιδί με άσχημο παρελθον και ενδιαφέρον μέλλον!(κλασικά)

Tσουγκρ-Αννα?? Κρυμμένες συγγένειες 397896 Κρυμμένες συγγένειες 397896 Ο μαι γκοντ!

Τα λόγια είναι περιττά, το λέω και δεν θα κουραστώ να το λεω

ΘΕ-Ο-ΤΗ-ΤΑ ( α λα ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ-Τε του ''λατρεμένου'' γουοναμπί δημοσιογράφου)

Κρυμμένες συγγένειες 195890

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 7:57 pm

Καλά soso δεν υπάρχεις!!! Τα σέβη μου και τα ρέστα μου μαζί!

ΠΡΟΣΚΥΝΩ!!
: respect : : respect : : respect :

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 8:23 pm

soso έγραψε:Φυσικά και εννοείται ότι θα δούμε κρυφές συγγενειες!Προσωπικά το θέλω και το απαιτώ!

Τα λόγια είναι περιτά
Τα σέβη μου : respect : : respect : : respect :

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Αυγ 27, 2010 9:26 pm

Βάσω να πω ότι μπερδεύτηκα με τις συγγένειες; Idea Ένα μυαλό έχω και εγώ, όχι ενσωματωμένο υπολογιστή! :lol:

Soso, με το Άννα απ'το τσουγγρ-Άννα, με πέθανες!!! gelio Δεν υπάρχεις! : respect :

Κατά τα άλλα φυσικά και ψήφισα... Όχι άλλες συγγένειες, όχι άλλο κάρβουνο! : scream : Αν και πιστεύω ότι σίγουρα θα μας βγουν κάποιοι ετεροθαλή αδερφάκια! Στην Εδέμ οι γονείς περνάνε μήνυμα ντε! "Κάντε παιδιά! Αλλάξτε την κατάσταση! Στοπ στην υπογεννητικότητα!" Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Σαβ Αυγ 28, 2010 11:58 am

Λατρευω soso με τα καυστικά σχόλια, πάντα καίρια : respect : : respect : : respect :

Κρυμμένες συγγένειες Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Σαβ Αυγ 28, 2010 5:18 pm

Δεν θα ηθελα να εχουν αλλα μπερδεματα αλλα δυστυχως ολο και κατι θα σκασει.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Σαβ Αυγ 28, 2010 9:38 pm

Θα το θεωρουσα την μεγιστη υπερβολη!!!!!!!!!!!!
Εχουμε δει τοσα που δεν θελω πραγματικα να εχουν καποια συγγενεια με την παρεα ή τους υπολοιπους πρωταγωνιστες...
Mmm
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από CineFreak Την / Το Δευ Αυγ 30, 2010 7:21 am

Η soso με κάλυψε και με πρόλαβε...

ήθελα να πω το εξής σατανικό σενάριο, που μόλις μου ήρθε καθότι ήπια καπουτσίνο ...

ο Χατζηαβασιλείου, ως μάρτυρας της διαθήκης του Λαζαρίδη και άτεκνος, αντάλλαξε το μωρό της Αντιγόνης και του Λύτρα μετά τη γέννα, το πήρε κι έφυγε για Αμερική ... η Εριέττα Χατζηαβασιλείου λοιπόν είναι η πραγματική κόρη του Λύτρα και της Αντιγόνης, αδερφή του Στέφανου και του Νικόλα ...

τώρα 2 τινά μπορούν να συμβούν :

-είτε θα φυστικωθεί με τον Στέφανο, οπότε θα έχουμε ανατροπές τύπου Παπακαλιάτη, και στο τέλος θα αποδειχθεί ότι ο Στέφανος είναι του Λαζαρίδη και της ... Αννας Λύτρα, μητέρας του Νικόλα, οι οποίοι δημιούργησαν σχέση σε αντίποινα που τα έφτιαξαν οι σύζυγοί τους, και άρα αδερφός του Νικόλα από μάνα (σσσοκ-σσσοκ-σσσοκ Confused? )

- είτε θα πάει να φυστικωθεί με τον Στέφανο, αλλά κάτι απροσδιόριστο θα την κρατάει (το αίμα) και τελικά θα αποδειχθεί η συγγενεια πριν γίνει η αιμομιξία, από τη γραμματέα της Χατζηβασιλείου, η οποία ήτο η γκόμενα και εξ απορρήτων του μπαμπάκα και τα ήξερε όλα από την αρχή ^^ ...

πως με βλέπετε ??? καλά εεεεε που να φάω και το μάφιν μου τί έχει να γίνει !!! προς το παρόν μου δίνω ένα
oscar

CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Αυγ 30, 2010 7:24 am

Κρυμμένες συγγένειες 77994 Κρυμμένες συγγένειες 77994 Δεν θέλω να φανταστώ τι μπορεί να σκεφτείς αν φας ΚΑΙ το μάφιν Κρυμμένες συγγένειες 77994 Κρυμμένες συγγένειες 77994 ..............

Να σας βάλουμε με την Soso να γράψετε τον 3ο κύκλο???

ΥΓ: Κάτι ήξερα εγώ που ζήτησα τα δικά σας σχόλια!!!!

Πάρε και απο μένα Φρικούλα Κρυμμένες συγγένειες 96572 Κρυμμένες συγγένειες 397896

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Αυγ 30, 2010 9:28 am

CineFreak έγραψε:Η soso με κάλυψε και με πρόλαβε...

ήθελα να πω το εξής σατανικό σενάριο, που μόλις μου ήρθε καθότι ήπια καπουτσίνο ...

ο Χατζηαβασιλείου, ως μάρτυρας της διαθήκης του Λαζαρίδη και άτεκνος, αντάλλαξε το μωρό της Αντιγόνης και του Λύτρα μετά τη γέννα, το πήρε κι έφυγε για Αμερική ... η Εριέττα Χατζηαβασιλείου λοιπόν είναι η πραγματική κόρη του Λύτρα και της Αντιγόνης, αδερφή του Στέφανου και του Νικόλα ...

τώρα 2 τινά μπορούν να συμβούν :

-είτε θα φυστικωθεί με τον Στέφανο, οπότε θα έχουμε ανατροπές τύπου Παπακαλιάτη, και στο τέλος θα αποδειχθεί ότι ο Στέφανος είναι του Λαζαρίδη και της ... Αννας Λύτρα, μητέρας του Νικόλα, οι οποίοι δημιούργησαν σχέση σε αντίποινα που τα έφτιαξαν οι σύζυγοί τους, και άρα αδερφός του Νικόλα από μάνα (σσσοκ-σσσοκ-σσσοκ Confused? )

- είτε θα πάει να φυστικωθεί με τον Στέφανο, αλλά κάτι απροσδιόριστο θα την κρατάει (το αίμα) και τελικά θα αποδειχθεί η συγγενεια πριν γίνει η αιμομιξία, από τη γραμματέα της Χατζηβασιλείου, η οποία ήτο η γκόμενα και εξ απορρήτων του μπαμπάκα και τα ήξερε όλα από την αρχή ^^ ...

πως με βλέπετε ??? καλά εεεεε που να φάω και το μάφιν μου τί έχει να γίνει !!! προς το παρόν μου δίνω ένα
oscar

OMG!!! Αργησες qqq2 αλλά μας αποζημίωσες..

Το διάβασα η έρμη πριν πιω τον καπουτσίνο μου και δεν κατάλαβα Χριστό όπως καταλαβαίνετε! Αφού ήπια τρεις γουλιές λοιπόν και πάτησα άλλες τρεις αναγνώσεις έρχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να υποκλιθώ και να προσφέρω το oscar

Να τα κάναμε τα ποστ σας ένα δεματάκι με εναν ωραίο φιόγκο να τα στέλναμε προς Παιανία πλευρά? Όλο και κάπου θα χρησιμεύσουν έχει δίκιο η Βάσω!

Αυτό πάντως με την Άννα στο τέλος μη σας κάνει ενύπωση αν όντως το δούμε, το περιμένω, το περιμένω! Nyxia

Μετά το μάφιν να περιμένουμε και τον τέταρτο κύκλο? yey

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Αυγ 30, 2010 9:39 am

Εσύ βρε υποθετάκι περιμένεις να υπήρχε ερωτικό ανάμεσα στην Αννα-τσουγκράνα και τον Χατζηλίγδη; /S
Και μόνο που το σκέπτομαι μου ανεβαίνει ο καφές και το σάμαλι στον οισοφάγοvomit
Να δω ερωτική σκηνή το Περικλή να τραβάει την κάλτσα της Αννας και τελείωσα σαν τηλεθεάτρια imarton

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Αυγ 30, 2010 11:11 am

Ε όχι θα με στείλεις εσύ lmao lmao lmao

Πέρλα στο σβέρκο????
Ο Λευτέρης Καραμήτρος χαμένος γιός της Εύας????
Η Τσουγκρ-Αννα????
xoxo

Είσαι θεά soso : respect : : respect : : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή