Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στέφανος - Μελίτα

+36
stefistaroy
rodoula14
ellie
evaki16
tatiana<3<3
Ήβη
Caroline
JELSOMINA
stella-annalena
sarita
JESSIE
anneliz_333
Candy Candy
Antigoni!
manos 4 ever!!
ntinafer
Dorina <3 Πέτρος
Δανάη
Vaso20
Pennaki.......!!
Foulitsa
aggeliki
KonstantinaA
sifantid
k@terinio-loukonoraki
Clarabelle
soso
loukitsa
Ezantakou
skorpina
maeveline
DESPOINA
Χρύσα
loukasnora
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Θα κρατήσει η σχέση τους ή θα χωρίσουν οριστικά και αμετάκλητα

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Vote_lcap39%Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Vote_rcap 39% 
[ 63 ]
Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Vote_lcap61%Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Vote_rcap 61% 
[ 97 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 160
 
 

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Δευ Αυγ 30, 2010 11:50 am

Πιστεύω ότι τελικά θα είναι μαζί, αν και δεν το θέλω. Siga... Siga... Siga... Προσωπικά, δε με έπεισαν ποτέ για το δήθεν μεγάλο έρωτα τους..Δεν εβγαινε από πουθενα στο σενάριο ένα τέτοιο συμπέρασμα, είχαν ένα δέσιμο αυθαίρετο και προχειροφτιαγμένο. Αλλά αφου υποτίθεται αλληλοθέλονται, ας είναι μωρε μαζί τα παιδιά στο τέλος.. Έτσι κι αλλιώς, δεν είναι από τα ζευγάρια που όταν στο τέλος τους δει κανείς να καταλήγουν μαζί, κομποδένει ότι αυτό θα κρατήσει κιόλας για μια ζωή, πόσο μάλλον με την ίδια δύναμη... Πότε δε θα με πείσουν ότι έχουν έναν έρωτα ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ, όπως ο Μάνος με την Έυα και η Νόρα με το Λουκά! emmm emmm
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Αυγ 30, 2010 12:02 pm

Καρ-Mik έγραψε:
sifantid έγραψε:
Δανάη έγραψε:Θα ειναι μαζι στο τελος και θα ειναι ο μεγαλος ερωτας του τριτου κυκλου.
κανενα αλλο ζευγαρι δεν εχει τα φοντα.
Όταν λες φόντα αλήθεια, τι εννοείς; scratch

Eχω την ίδια απορία με την Σοφία!

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 621900

Κοιτα να δεις που κι εγω την ιδια απορια εχω.... sisi
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από maeveline Δευ Αυγ 30, 2010 12:08 pm

εγω δεν αντιλεγω οτι ερωτευτηκαν...
οκ δεκτο..
την πορεια της σχεσης τους δεν την εχω δει ολοκληρη απο ενα σημειο και μετα εβλεπα μονο βιντεακια για νορα και λουκα αλλα πανω κατω ξερω τι εχει συμβει και εχω δει σκηνες τους στο youtube.

οποτε..ναι ερωτευτηκαν...το δεχομαι...
αλλωστε ο καθενας μπορει να ερωτευτει σε αναπασα στιγμη...και να νιωσει πολυ ενταση και παθος κτλ κτλ αυτο μπορει να συμβει στον καθενα και ποσο μαλλον οταν μιλαμε για ομορφους ανθρωπους και νεους ...απο κει και επειτα ολα τα υπολοιπα τα λογια τα μεγαλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε..
η πραγματικη αγαπη και το να νοιαζεσαι για καποιον θελει χρονο και δουλεια και δεν ειναι μερικες στιγμες με το να λες φαμφαρες...
προσωπικα πιστευω πως ηταν και θεμα εγωισμου και απο τους δυο..το ολο στορυ ρωμαιος και ιουλιετα ηταν πολυ θελκτικο και εκανε τα πραγματα στο μυαλο και του στεφανου και της μελιτας να παρουν μεγαλυτερες διαστασεις απο τις πραγματικες...βαλε και το ολο θεμα του απαγορευμενου/καταπιεσμενου και ξαφνικα υποφερω υποφερεις σε θελω και με θελεις και μπλα μπλα μπλα μπλα..
αλλα απο τα λογια στις πραξεις υπηρξε μεγααααλο κενο..
η πιο δοσμενη στην ολη κατασταση ηταν η μελιτα αλλα ειναι επισης φανερο πως η κοπελα συναισθηματικα ειναι ασταθης..δεν γινεται μεσα σε περιθωριο λιγων μηνων να ανταλασσει τον εναν αιωνιο ερωτα με τον αλλον...
η σχεση τους ηταν σεναριακα προχειροφτιαγμενη, χωρις βαση η λογικη...δεν υπηρξαν θεμελια και το κερασακι τα μεγαλα λογια..
επιπλεον προσωπικα δεν ειδα οι ηθοποιοι να δενουν ειδικα απο ενα σημειο και επειτα...ολα εγιναν πολυ βιαστικα και σαν προσπαθησαν να επιβαλλουν αυτο το ζευγαρι...σκηνοθετικα οι σεξουαλικες σκηνες (δεν τις θεωρω ερωτικες) ηταν πολυ καλα δοσμενες αλλα και παλι κατι δεν εδενε και γενικοτερα απο ενα σημειο και επειτα μου εβγαζε κατι φθηνο ασχετα απο τους ηθοποιους αλλα σαν συλληψη ιδεας δοσμενης στο φακο...
δεν ξερω αν θα το κρατησουν στην τριτη χρονια αλλα εμενα δεν με ενδιαφερει και ιδιαιτερα...
δεν ανηκω στους ανθρωπους που δεν τους αρεσει η που το βρισκουν εκνευριστικο η αηδιαστικο απλα ανηκω σε εκεινους που το βαριουνται ελλεινα και τους ειναι παντελως αδιαφορο...
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Αυγ 30, 2010 3:02 pm

maeveline έγραψε:εγω δεν αντιλεγω οτι ερωτευτηκαν...
οκ δεκτο..
την πορεια της σχεσης τους δεν την εχω δει ολοκληρη απο ενα σημειο και μετα εβλεπα μονο βιντεακια για νορα και λουκα αλλα πανω κατω ξερω τι εχει συμβει και εχω δει σκηνες τους στο youtube.

οποτε..ναι ερωτευτηκαν...το δεχομαι...
αλλωστε ο καθενας μπορει να ερωτευτει σε αναπασα στιγμη...και να νιωσει πολυ ενταση και παθος κτλ κτλ αυτο μπορει να συμβει στον καθενα και ποσο μαλλον οταν μιλαμε για ομορφους ανθρωπους και νεους ...απο κει και επειτα ολα τα υπολοιπα τα λογια τα μεγαλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε..
η πραγματικη αγαπη και το να νοιαζεσαι για καποιον θελει χρονο και δουλεια και δεν ειναι μερικες στιγμες με το να λες φαμφαρες...
προσωπικα πιστευω πως ηταν και θεμα εγωισμου και απο τους δυο..το ολο στορυ ρωμαιος και ιουλιετα ηταν πολυ θελκτικο και εκανε τα πραγματα στο μυαλο και του στεφανου και της μελιτας να παρουν μεγαλυτερες διαστασεις απο τις πραγματικες...βαλε και το ολο θεμα του απαγορευμενου/καταπιεσμενου και ξαφνικα υποφερω υποφερεις σε θελω και με θελεις και μπλα μπλα μπλα μπλα..
αλλα απο τα λογια στις πραξεις υπηρξε μεγααααλο κενο..
η πιο δοσμενη στην ολη κατασταση ηταν η μελιτα αλλα ειναι επισης φανερο πως η κοπελα συναισθηματικα ειναι ασταθης..δεν γινεται μεσα σε περιθωριο λιγων μηνων να ανταλασσει τον εναν αιωνιο ερωτα με τον αλλον...
η σχεση τους ηταν σεναριακα προχειροφτιαγμενη, χωρις βαση η λογικη...δεν υπηρξαν θεμελια και το κερασακι τα μεγαλα λογια..
επιπλεον προσωπικα δεν ειδα οι ηθοποιοι να δενουν ειδικα απο ενα σημειο και επειτα...ολα εγιναν πολυ βιαστικα και σαν προσπαθησαν να επιβαλλουν αυτο το ζευγαρι...σκηνοθετικα οι σεξουαλικες σκηνες (δεν τις θεωρω ερωτικες) ηταν πολυ καλα δοσμενες αλλα και παλι κατι δεν εδενε και γενικοτερα απο ενα σημειο και επειτα μου εβγαζε κατι φθηνο ασχετα απο τους ηθοποιους αλλα σαν συλληψη ιδεας δοσμενης στο φακο...
δεν ξερω αν θα το κρατησουν στην τριτη χρονια αλλα εμενα δεν με ενδιαφερει και ιδιαιτερα...
δεν ανηκω στους ανθρωπους που δεν τους αρεσει η που το βρισκουν εκνευριστικο η αηδιαστικο απλα ανηκω σε εκεινους που το βαριουνται ελλεινα και τους ειναι παντελως αδιαφορο...


Συμφωνω στα πάντα Φέλια..
Μπέρδεψαμε τον έρωτα με την αγάπη και χάσαμε το χρόνο που χρειάζεται μια ανθρωπινη, σχέση οποιαδήποτε και αν είναι αυτή, για να ωριμάσει...
Σε ένα πράγμα διαφωνω...Το ζευγαράκι αυτό με εκνευρίζει τραγικά!!!Δεν μπορώ βαρύγδουπα χωρίς λόγο,δεν μπορώ να μην βλέπω ιστόρία και χημεία, με κουράζουν απίστευτα πλέον..
Κατά τα άλλα με βρίσκεις σύμφωνη μέχρι τελείας....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Candy Candy Δευ Σεπ 13, 2010 5:31 pm

Άντε να δεχθείς καλοπροαίρετα ότι η Μελίτα ερωτεύτηκε τον Στέφανο και δεν στόχευε ούτε είχε σκοπό να βλάψει και να εκδικηθεί την Εύα παρότι είχε πάντα εμπάθεια αλλά τέλοςπαντων..Είναι τυχαίο που βρήκε μέσα σε τόσα εκατομμύρια άνδρες να πέσει ξερή με τον άνδρα της Εύας..κανένας ηθικός φραγμός πια υποτίθεται ότι ήταν φίλες και την κορόυδευε μέχρι που παντρεύτηκε κάτω απ' την μύτη της...δεν μπορούσε πια να βάλει ένα απαγορευτικό ότι αυτός ο άνδρας ανήκει σε άλλη και επρόκυτο να παντρευτεί..τι αφήνουμε ρε κοπελιά τα συναισθήματα μας χύμα και μας κατακλίζουν χωρις κανένα έλεγχο με το άλλοθι ότι σε ξεπερνούσε και δεν μπορούσες να κάνεις τίποτα..φέρθηκες άτιμα ανήθικα και πλήγωσες το Ευάκι με τον χειρότερο τρόπο που δεν της άξιζε και δεν υπολόγισες στο τόσο την φιλία σας γι' αυτό τον έρωτα..δεν είναι έτσι..δεν τα προσπερνάς όλα αξίες..συναισθήματα, ανθρώπους για να μην κλείσεις την πόρτα στον έρωτα..και τους χώρισες τελικά τι κατάφερες όλα αυτά θα γυρίσουν εναντίον σου...Αφού λοιπόν έζησαν αυτόν τον μοναδικό και απόλυτο έρωτα γυρνώντας τις πλάτες τους σε όλους και μη υπολογίζοντας κανένα..ας είναι και επιτέλους μαζί να ξεμπερδεύουμε πια..γιατί η απελπισία και η κλαούρα της δεν παλεύονται ας παντρευτούν ασυμπάθηστοι και οι δυο έτσι κι αλλιώς..άλλη αυτουνού δεν του αξίζει και να μην ακονίζει τα νύχια του να γραπώσει την Εριέττα τι του φτάει η κακομοίρα να την τυλήξει στα δίχτυα του?? μ' αυτήν είναι μόνο ούνα φάτσα ούνα ράτσα..προκείμενου να πετύχουν ότι θέλουν δεν υπολογίζουν ούτε φιλίες ούτε άν την διέλυσαν την Εύα και μάζευε τα συντρίμμια της..και γι' αυτό αφού έχουν την ίδια στόφα πρέπει να είναι μαζί και θέλω όσο τίποτα και το εύχομαι να συμβεί στο τέλος...τουλάχιστον αφού τα διέλυσε όλα γύρω της ας πετύχει τον στόχο της....

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από soso Δευ Σεπ 13, 2010 5:49 pm

Candy Candy έγραψε:
Άντε να δεχθείς καλοπροαίρετα ότι η Μελίτα ερωτεύτηκε τον Στέφανο και δεν στόχευε ούτε είχε σκοπό να βλάψει και να εκδικηθεί την Εύα παρότι είχε πάντα εμπάθεια αλλά τέλοςπαντων..Είναι τυχαίο που βρήκε μέσα σε τόσα εκατομμύρια άνδρες να πέσει ξερή με τον άνδρα της Εύας..κανένας ηθικός φραγμός πια υποτίθεται ότι ήταν φίλες και την κορόυδευε μέχρι που παντρεύτηκε κάτω απ' την μύτη της...δεν μπορούσε πια να βάλει ένα απαγορευτικό ότι αυτός ο άνδρας ανήκει σε άλλη και επρόκυτο να παντρευτεί..τι αφήνουμε ρε κοπελιά τα συναισθήματα μας χύμα και μας κατακλίζουν χωρις κανένα έλεγχο με το άλλοθι ότι σε ξεπερνούσε και δεν μπορούσες να κάνεις τίποτα..φέρθηκες άτιμα ανήθικα και πλήγωσες το Ευάκι με τον χειρότερο τρόπο που δεν της άξιζε και δεν υπολόγισες στο τόσο την φιλία σας γι' αυτό τον έρωτα..δεν είναι έτσι..δεν τα προσπερνάς όλα αξίες..συναισθήματα, ανθρώπους για να μην κλείσεις την πόρτα στον έρωτα..και τους χώρισες τελικά τι κατάφερες όλα αυτά θα γυρίσουν εναντίον σου...Αφού λοιπόν έζησαν αυτόν τον μοναδικό και απόλυτο έρωτα γυρνώντας τις πλάτες τους σε όλους και μη υπολογίζοντας κανένα..ας είναι και επιτέλους μαζί να ξεμπερδεύουμε πια..γιατί η απελπισία και η κλαούρα της δεν παλεύονται ας παντρευτούν ασυμπάθηστοι και οι δυο έτσι κι αλλιώς..άλλη αυτουνού δεν του αξίζει και να μην ακονίζει τα νύχια του να γραπώσει την Εριέττα τι του φτάει η κακομοίρα να την τυλήξει στα δίχτυα του?? μ' αυτήν είναι μόνο ούνα φάτσα ούνα ράτσα..προκείμενου να πετύχουν ότι θέλουν δεν υπολογίζουν ούτε φιλίες ούτε άν την διέλυσαν την Εύα και μάζευε τα συντρίμμια της..και γι' αυτό αφού έχουν την ίδια στόφα πρέπει να είναι μαζί και θέλω όσο τίποτα και το εύχομαι να συμβεί στο τέλος...τουλάχιστον αφού τα διέλυσε όλα γύρω της ας πετύχει τον στόχο της....

Ετσι όπως τα λες,μάλλον θα συμφωνήσω..
Μοιάζουν οντως σε πολλά! livani
Είναι παντα καλά παιδιά με καλές προθέσεις και τα 'χουν κανει μπαχαλο κι έχουν πληγώσει τόσους γύρω τους ,δεν έχουν φίλους-για ένα περίεργο λόγο,βρε αδελφέ,οπότε έχουν αναγκη ο ένας την παρέα του άλλου,έχουν δυο μαναδες Θεες - η καθεμία στον τομέα της,που θα δέσουν τρελά ως συμπεθέρες,και η ευτυχης οικογενεια θα συμπληρωθεί με την κοσμαγαπητη Νταιζάρα,που θ'αφησει ήσυχους τους δικους μας και θ'αρχίσει να ασχολείται με το συγγενολόι της!
Τέλειο! Palamakia Palamakia Palamakia
Ξεχάστε ό,τι ξέρατε..έγινα Στεφανομελιτικιά!Οι ηθοποιοί ,βεβαια,δεν πολυκολλάνε μεταξύ τους,αλλα μπροστά σ'έναν τέτοιο έρωτα...υποχωρώ!Ειδικα,αν προβλέπεται να μετακομίσουν άμεσα στο Παρίσι!!!Κομματια να γίνει! lol! lol!
Να μας ζήσουν,βρε!
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από anneliz_333 Δευ Σεπ 13, 2010 6:00 pm

εγω πιστευω πως θα ειναι μαζι στο τελος!!μπορει να εχουν χωρισει τωρα και ο στεφανος να ειναι με την εριεττα αλλα θα μαλωσουν για την δολοφονι ατου χατζηβασιλειου και θα γυρισει στην μελιττα.
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Σεπ 13, 2010 10:45 pm

Κανείς δεν μπορεί να ειναι σίγουρος για τις προθέσεις των σεναριογράφων. Προσωπικά πιστεύω οτι ούτε με την Εύα, ούτε με τη Μελίτα έδεσε απόλυτα ο Στέφανος, γιατί και στις δύο σχέσεις κάτι έλειπε. Με την Εύα είχαν σ'όλα χημεία, εκτός του ερωτικού τομέα, όπου ήταν φανερό οτι δεν υπήρχε κανένα πάθος. Με τη Μελίτα δεν ταιριάζουν στις κοινές σκηνές τους, αλλά ταιριάζουν στις ερωτικές . Μήπως μιά τρίτη σχέση που θα συνδύαζε και τις δύο όψεις του έρωτα (δηλ. και το σέξ και την αγάπη) πρέπει να βρεθεί για το Στέφανο? Εγω δεν έχω πάψει να ελπίζω....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Candy Candy Τρι Σεπ 14, 2010 1:17 am

Συμφωνώ απόλυτα ότι πρέπει να επισπεύσουν τον γάμο το γρηγορότερο μπας και ηρεμίσουν και τα νεύρα τους και γλυτώσουμε και την γκρίνια επιτέλους..σαν τρυπάνι σου βαράει το κεφάλι και αρκετά δοκιμαστήκαμε νομίζω ήδη..ΚΟΥΦΕΤΑ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ στη βράση κολλάει το σίδερο...

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από sarita Τετ Σεπ 22, 2010 12:44 am

εννοειται οτι θα χωρισουν.δεν χωρει αμφιβολια περι τουτους.αγνα συναισθηματα δεν τους ενωνουν οποτε παμε για διαλυση το μαγαζι.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από stella-annalena Κυρ Σεπ 26, 2010 1:56 pm

πιστευω πως θα τα ξαναβρουν γιατι αγαπιουνται πολυ
stella-annalena
stella-annalena
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στην οδο της φαντασιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από JELSOMINA Τρι Σεπ 28, 2010 11:21 pm

Στέφανος+Μελίτα λέμε!! : juhu :
μαζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
JELSOMINA
JELSOMINA
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Caroline Τετ Οκτ 06, 2010 7:54 pm

Δυσκολη ερωτηση απο την μια δεν εχω καμια ορεξη να βλεπω το κακομαθημενο να κλαει που ειναι χωριστα και να μου σπαει τα νευρα και απο την αλλη δεν εχω καμια ορεξη να την βλεπω ευτυχισμενα με εναν ανθρωπο ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΗΜΕΙΑ...για αυτο μονη της... να χωρισουνννννννν
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Ήβη Πεμ Οκτ 21, 2010 9:03 pm

loukasnora έγραψε:Ψηφισα θα χωρισουν οριστικα και αμετακλητα.

Καταρχην ο Στεφανος δεν με εχει πεισει οτι θελει πραγματικα την Μελιτα.Απο την μια της ορκιζεται οτι ειναι ερωτευμενος μαζι της και απο την αλλη τρεχει πισω απο την Ευα.

Δευτερον η Μελιτα ειναι υπερβολικα εγωπαθης ισως και εκδικητικη υποσυνειδητα.Χαλασε μια φορα τον γαμο της Ευας με τον Μανο και οταν ειδε οτι η Ευα χαμογελαει ξανα και ειναι ευτυχισμενη αρχισε να κυνηγαει και τον δευτερο αντρα που αγαπησε η Ευα.

Επιπλεον η ανυπαρκτη χημεια τους ( που με κανει να βλεπω τον Σταυρου και να θελω να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο ) θα βοηθησει ωστε να μην υπαρξει συνεχεια σε αυτη την ''σχεση''.



Palamakia Palamakia : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : κι επισης να προσθεσω οτι η Μελιτα θελω να μεινει μονη κι ερημη μπας και αυτοκτονησει που δεν εχει πια γκομενο!
Ήβη
Ήβη
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε 'αλλο πλανήτη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Σαβ Νοε 06, 2010 10:42 pm

να πω την αληθεια δεν με ενδιαφερουν καθολου
με αφηνουν παγερα αδιαφορη τα βρουν δε τα βρουν
ποιος χ*****ε αλλα επειδη συμπαθω λιγο τον στεφανο ψηφιζω να χωρισουν
κριμα το παιδι να χαραμιστει με την μελιτα
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από evaki16 Κυρ Ιαν 16, 2011 12:40 pm

Να χωρισουν οριστικα εννοειται!!! Στις ερωτικες σκηνες δεν εχουν χημεια!!! Καθολου μηδεν τιποτα πως το λενε!!! Θελω λοιπον να χωρισουν η Μελιτα να φυγει στο εξωτερικο να μην την τρωμε και εμεις στην μαπα...... Και ο Στεφανος να γινει ο κουνιαδος του Λουκακου!!! Δηλαδη να παντρευτει την διμετρη την κουκλαρα την θεα την Ερριετα και να την αφησει την αλλη!!! Χαραμιζεται ο Σταυρου και δεν του αξιζει!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από ellie Τετ Ιαν 19, 2011 10:17 pm

Θα χωρισουν οριστικα και αμετακλητα...γιατι ετσι τους αξιζει!!!
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από JELSOMINA Πεμ Ιαν 20, 2011 7:41 pm

κουφέτα και γρήγορα.... εμένα μου αρέσουν πολύ, είναι αλήθεια ότι στον πρώτο και στην αρχή του δευτερου κύκλου, μου άρεσε πιο πολύ η μελίτα με το μάνο και η ευα με το στέφανο... αλλά με την εξέλιξη της σειράς... μου αρέσουν πολύ καλύτερα μελίτα + στέφανος... βέβαια πρώτα έρχεται ο λουκάς και η Νόρα.... που είναι πολύ ταιριαστοί όχι τόσο στο ερωτικό αλλά στο υπόλοιπο έχουν μια υγειή σχέση... την ευα την έχουν αδικήσει στο θέμα του έρωτα... και ειδικά στον πρώτο κύκλο ήταν απίστευτα αντιπαθής σα χαρακτήρας αλλά ευθύνη σε αυτό έχουν οι σεναριογράφοι και τώρα με το λευτέρη ψιλοαδιάφορο μου κάνει το ειδύλιο... όπωσ και να χει.... ΣΤΕΦΑΝΟΣ + ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! όπωσ και ΝΟΡΑ ΜΕ ΛΟΥΚΑΑΑΑΑ
JELSOMINA
JELSOMINA
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από rodoula14 Πεμ Ιαν 20, 2011 10:19 pm

Θα κρατηση πιστευω επειδη αναμεταξυ τους εχουν κατι που τους δενει ακτι μοναδικο που αρκεισε για να κανουν την δικια τους παρεα!

rodoula14
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Louka?? Agkalitsa!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από stefistaroy Τρι Φεβ 01, 2011 8:40 am

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΔΥΝΑΤΗ ΜΕ ΌΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ (ΖΗΛΕΙΕΣ, ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ, ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ)
ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΑΠΟ ΠΟΣΑ ΚΥΜΜΑΤΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΑΝΤΕΞΑΝ Ή ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΑ
ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ =ΑΓΑΠΗ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από ilio Τρι Φεβ 01, 2011 11:00 am

ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΖΕΥΓΑΡΙ
ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΥΤΟ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

ilio


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από stefistaroy Πεμ Φεβ 03, 2011 11:56 am

ΜΑΖΙΙΙΙΙΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Παρ Φεβ 04, 2011 1:09 am

Θα χρησιμοποιήσω τη μέθοδο "σχολιάζοντας θα καταλήξω"
Αυτοί οι δύο λοιπόν έχουν κάνει τα πάντα για να μας αποδείξουν ότι είναι ερωτευμένοι. Ότι βιώνουν τον απόλυτο έρωτα. Εμένα δεν με έπεισαν πάντως! vomit Η μόνη σκηνή που θυμάμαι να με άγγιξε ήταν εκείνη με το κερί, που προσπάθησαν να "κλείσουν όλη τους τη ζωή μέσα σε μια νύχτα". Εκεί με συγκίνησαν τα παλιόπαιδα! Κατά τα άλλα χλιαρά πράγματα! Από την άλλη... όλος αυτός ο κακός χαμός για το τίποτα; Για να καταλήξουνε στο χωρισμό; Τι να πω; Προβληματίζομαι η τηλεθεάτρια! Είναι και το άλλο... Προτιμώ το Στέφανο με την Εύα! Έβγαζε μια λάμψη μαζί της! Λοιπόν.. "Θα το πάω από Λαμία... " Αν είναι να φύγει ο Λευτέρης κυνηγημένος και να γυρίσει ο αυτο-εξόριστος να τα βρει με την Εύα τότε ας κάνουν ότι θέλουν τα πιτσουνάκια. Αν ο αυτο-εξόριστος χάθηκε για πάντα τότε ας πάθει μια αναλαμπή ο Στέφανος και να δώσει μια ευκαιρία στον Άγγελο να έχει τους γονείς του μαζί!!! Η Μελίτα -όπως έχω ξαναπεί- ας βρει κανένα 15χρονο που κουβαλάνε τα ίδια μυαλά να τακιμιάσουνε. Είναι και το αδέρφι του Λουκάκου στη μέση βέβαια... Αλλά νομίζω οτι της ταιριάζει πιο πολύ αυτό το στυλ το πονεμένο/υπεράνω/μεγαλειώδες/είμαι κυρρρρία εγώ/στηρίζω χαμένο έρωτα και την αγάπη του χαμένου έρωτά μου/..........
Συνεπώς..... ας χωρίσουνε οι σεξοταίριαστοι!!!!!!!!!!!!! Ας πάει και το παλιάμπελο!!!!!! lol! lol!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Φεβ 04, 2011 5:45 pm

"Δ.Μπέλλο" -- πραγματικά μέσω Λαμίας έφτασες σε συμπεράσματα!!!

Εχεις δίκιο στο ότι έκαναν τα πάντα για να μας πείσουν για τον απόλυτο έρωτα, αλλά μάταια όλα! Κι εγώ είχα συγκινηθεί με τη σκηνή του κεριού, αλλά αυτό οφειλόταν αποκλειστικά στην ερμηνεία του Σταύρου. Απ'το γάμο με την Εύα κι έπειτα, όμως, φάνηκε οτι δεν υπήρχε ο μεγάλος έρωτας μεταξύ τους, γιατί δυστυχώς η Μελίτα δεν φέρθηκε σωστά, ήθελε να τον κερδίσει πίσω πάσει θυσία, κι ας ήταν αυτό κόντρα και στη δική του απόφαση και στις στοιχειώδεις ηθικές επιταγές. Στο τέλος το πέτυχε, για να το αναιρέσει πολύ σύντομα η ίδια με την έλλειψη πίστης που έδειξε, και για να τον ξαναδεχτεί, όταν είδε οτι βρέθηκε μιά άλλη γυναίκα να τον αγαπήσει... Η Μελίτα, λοιπον, δεν το συζητώ, είναι ανάξια να αγαπήσει πραγματικά, και δεν πρέπει να είναι με το Στέφανο. Μόνο δυστυχισμένο θα τον κάνει. Η Εύα, από την άλλη, έχει ήδη βρεί το δρόμο της με το Λευτέρη, και πιστεύω οτι ακόμη κι αν γύριζε ο Μάνος, (που δεν το βλέπω με τίποτε) θα παραμείνει με το Λευτέρη, γιατί αγαπιούνται και μπροστά σ'αυτό τίποτε άλλο δεν μετράει. Φυσικά με το Στέφανο θα είναι πάντα φίλοι, αφού έχουν κι ένα παιδί μαζί.
Αλλά η Εριέττα είναι η μόνη που αγάπησε πραγματικά το Στέφανο, ξέροντας ποιός είναι, τον κατάλαβε και τον υπερασπίστηκε σε κάθε περίπτωση, θέλοντας, πάνω απ'όλα, την ευτυχία του. Αξίζει, λοιπον να είναι δίπλα του, γιατι είναι και η μονη που μπορεί να τον κάνει ευτυχισμένο....
Ετσι μας τα παρουσίασαν οι σεναριογράφοι και θα αγανακτήσω πραγματικά αν μας αλλάξουν το σκηνικό , μεταλλάσσοντας τη Μελίτα ....Περιμένω να δώ πότε θα κάνουν την ανατροπή για την οποία μας προετοιμάζουν οι ίδιοι εδώ και αρκετό καιρό...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος - Μελίτα - Σελίδα 2 Empty Απ: Στέφανος - Μελίτα

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Κυρ Φεβ 06, 2011 7:01 pm

Jessie το είχα από μικρή αυτό με τη Λαμία lmao lmao
Ίσως να έχεις δίκιο ότι η Εύα βρήκε το δρόμο της με το Λευτέρη. Αν γύριζε ο Μάνος ειλικρινά δεν ξέρω πώς θα ήθελα να τη δω.. Δυνατή επιτέλους κι απέναντί του να συνεχίζει με το Λευτέρη ή να πέφτει πάλι στη αγκαλιά του. Δεν συνεχίζω τη σκέψη μου γιατί η κουβέντα αυτή είναι μεγάλη και ίσως όχι για την ενότητα που βρισκόμαστε. Το μόνο που θα πω είναι ότι, καθώς βλέπω τα μυστικά από την αρχή, η απουσία του Μάνου από τη ζωή της Εύας αλλά και της σειράς πονάει πολύ!!
Όσο για τη Μελίτα δεν νομίζω ότι μεταλλάσσεται αυτή! Εκεί που εκτιμά τη βοήθεια της Εριέττας μετά αρχίζει πάλι τη γκρίνια. Να δούμε πότε ο Στέφανος θα αρχίσει να εκτιμά πιο σωστά τα πράγματα!

(Υ/Γ: Το άβαταρ σου με συγκλονίζει!!!!!!! inlove )
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης