Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010

+2
Καρ-Mik
giouli_edem
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010 Empty Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Αυγ 30, 2010 8:46 am

Η πρωταγωνίστρια της καθημερινής σειράς «Τα μυστικά της Εδέμ» Αντιγόνη Δρακουλάκη μιλάει για τις καλοκαιρινές της διακοπές ως παντρεμένη, για την επιστροφή της στα γυρίσματα της ταινίας και το κατά πόσο έχει αλλάξει η ζωή της μετά τον γάμο. «Οι πρώτες μου διακοπές ως παντρεμένη ήταν καταπληκτικές! Αποφασίσαμε με τον Γιάννη να πάμε στη Στοκχόλμη και ήταν πραγματικά ένα μαγευτικό μέρος. Μου αρέσουν οι καλοκαιρινές ανατροπές, το τόλμησα και δεν το μετάνιωσα. Πήγαμε, βέβαια και στην Πάρο που λατρεύω. Ήταν υπέροχα, αλλά δυστυχώς μου φάνηκε ότι τελείωσε γρήγορα».

- Προσαρμόστηκες εύκολα μετά τις διακοπές στα ωράρια των γυρισμάτων;

«Δεν θα το έλεγα. Ακόμη είμαι στους ρυθμούς της Πάρου. Η πρώτη μέρα στη δουλειά έχει πολλή πλάκα. Αγκαλιαζόμαστε, φιλιόμαστε και λέει ο ένας τα νέα του στον άλλο. Γενικά υπάρχει μια γλυκιά νοσταλγία για την επιστροφή. Μάλλον είναι ο μαζοχισμός της δουλειάς».

- Η ζωή σου μετά έχει αλλάξει μετά τον γάμο;

«Καθόλου. Όπως ήμασταν πριν, είμαστε και σήμερα. Απλά η σχέση δύο ανθρώπων περνάει σε άλλο επίπεδο, γίνεται πιο δυνατή».

- Πολλοί άνθρωποι πάντως φοβούνται τον γάμο. Άνηκες και εσύ σ’ αυτούς;

«Ναι, τον γάμο τον φοβόμουν πολύ. Ήμουν πολύ αρνητική και μόνο στην ιδέα του, αλλά με τον Γιάννη αισθάνθηκα ασφαλής. Είδα ότι κινούμαστε στον ίδιο ρυθμό, οπότε δεν είχα τον παραμικρό ενδοιασμό να τον παντρευτώ».

ΠΗΓΗ: PEOPLE
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Αυγ 30, 2010 9:11 am

Kαι στα δικά μας οι ανύπαντρες Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010 466333

Ευχαριστούμε Γιούλη!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Αυγ 30, 2010 10:30 am

Άντε και στα δικά σας! Drinks (Και εγώ ανύπαντρη είμαι of course, αλλά not interested! sm )

Και 'μένα μου φάνηκε ότι αυτό το καλοκαίρι τέλειωσε τραγικά γρήγορα... Aww
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Αυγ 30, 2010 11:04 am

Πολύ ωραία mini συνέντευξη...

*Έκανε αξιοζήλευτες διακοπές με τον άντρα της πάντως.... Πάρος....
*Αυτό που είπε για την επιστροφή στους ρυθμούς της δουλειάς, μου θίμησε ολίγον το σχολείο μετά τις διακοπές που όλοι το παίζαμε malli
*Η Αντιγόνη λέει οτι πρίν τον Γιάννη, φοβόταν τον γάμο... Προσωπικά δεν φοβάμαι τον γάμο αλλά την βέρα, γιατί η τάση της μόδας αλλάζει συνεχώς και θα μου παλιώσει Aww

Και στα δικά μας οι ανύπαντρες λοιπόν και με έναν πόνο soutien
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Αυγ 30, 2010 1:41 pm

Ezantakou έγραψε:Πολύ ωραία mini συνέντευξη...

*Έκανε αξιοζήλευτες διακοπές με τον άντρα της πάντως.... Πάρος....
*Αυτό που είπε για την επιστροφή στους ρυθμούς της δουλειάς, μου θίμησε ολίγον το σχολείο μετά τις διακοπές που όλοι το παίζαμε malli
*Η Αντιγόνη λέει οτι πρίν τον Γιάννη, φοβόταν τον γάμο... Προσωπικά δεν φοβάμαι τον γάμο αλλά την βέρα, γιατί η τάση της μόδας αλλάζει συνεχώς και θα μου παλιώσει Aww

Και στα δικά μας οι ανύπαντρες λοιπόν και με έναν πόνο soutien
gelio Δεν υπάρχεις Έζι... απλά! Το emoticon στο 2ο και τα bold είναι όλα τα λεφτά!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Αυγ 30, 2010 2:12 pm

Ευχαριστουμε πολυ!!
Και εμενα μου φανηκε πως περασε σαν νερακι το φετινο καλοκαιρι,αλλα γενικως περνα γρηγορα ο καιρος οποτε συντομα θα ερθουν και οι χριστουγεννιατικες διακοπες sisi sisi
Και επανερχομαι,λεγωντας πως χαιρομαι που η Αντιγονουλα μας ειναι ευτυχισμενη και περνα ομορφα!!!!!!!!!!!!!!!!
Angel
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Ήμουν κατά του γάμου μέχρι που γνώρισα τον Γιάννη» ~ gossip-tv 30/8/2010

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Δευ Αυγ 30, 2010 6:09 pm

Ευχαριστούμε Γιούλη ..

Άντε και στα δικά μας Drinks ...
Έχει δίκιο η Αντιγόνη ,αυτό το καλοκαίρι πέρασε πάρα πολύ γρήγορα σαν νεράκι ..!!! pff
Πάντως και εγώ χαίρομαι πάρα πολύ που η Αντίγονη μας είναι τόσο ευτυχισμένη yey ..
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης