Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό)

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό)

Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 54 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 57 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 11 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 9 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 27 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 0 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 3 ]
[ 0 ]
Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 4 ]
[ 3 ]
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 183

Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό)

Δημοσίευση από fay Την / Το Τετ Σεπ 08, 2010 11:09 pm

Ψήφισα κι εγώ Λουκά και Εύα γιατί όντως δένουν πολύ όμορφα μαζί (σαν φίλοι φυσικά). Νομίζω όμως ότι παραλείψατε κι ένα άλλο δίδυμο, Λουκάς - Μάνος. Δεν ξεχνάω τις υπέροχες ατάκες που ξεστόμισαν κι οι δυο τους σε κοινές τους σκηνές, μου έβγαζαν πάντα γέλιο ειδικά στο δεύτερο κύκλο. Για παράδειγμα, ακόμη γελάω με το φοβερό διάλογο που έκαναν μπροστά στο Στέφανο για να τον πείσουν ότι και καλά το παιδί της Εύας δεν είναι δικό του. Και πολλές άλλες σκηνές που με κάνουν να νοσταλγώ το Μάνο και το πόσο έδενε και με το Λουκά.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιο είναι το αγαπημένο σας δίδυμο? (όχι ερωτικό)

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Σεπ 08, 2010 11:11 pm

fay πραγματικά αυτή η σκηνή ήταν ξεκαρδιστική!!!Ολα τα λεφτά και οι τρείς!!!
Α ρε Μάνο.....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Πεμ Σεπ 09, 2010 1:22 am

Λουκας και Ευα , εχουν εναν δικο τους τροπο συννενοησης και μια καλη χημεια γενικα
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Πεμ Σεπ 09, 2010 2:11 pm

λουκας -ευα εχουν απιστευτη χημεια και γενικα μου αρεσουν πολυ οι σκηνες τους
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Πεμ Σεπ 09, 2010 8:36 pm

Δεν έχετε βάλει Αντιγόνη-Στέφανο στην ψηφοφορία που όντως κάνουν πολύ επιτυχημένο δίδυμο.

Η σειρά αυτή έχει εξαιρετικά δίδυμα ή τρίδυμα στο σύνολο ενίοτε χωλαίνει.
Εγώ ψήφισα Στέφανο-Χρήστο γιατί μου αρέσει πολύ ο συνδυασμός τους, σε ανθρώπινες αλλά και πιο σκληρές "επαγγελματικές" συζητήσεις!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Παρ Σεπ 10, 2010 2:06 pm

ΕΓΩ ΨΗΦΙΣΑ ΜΕΛΙΤΑ-ΑΜΑΛΙΑ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣΤΩΝ ΔΥΩΝ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΛΙΟ
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από Candy Candy Την / Το Σαβ Σεπ 11, 2010 7:58 pm

ΛΟΥΚΑΣ- ΕΥΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΑΧΤΥΠΗΤΟ ΔΥΔΙΜΟ..ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΗ ΔΕΜΕΝΗ ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ Η ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΠΟΥ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ..ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝΕΙ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΑΓΑΠΗ..ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΕΚΕΙΝΗ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΜΙΛΟΥΝ ΜΙΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΓΛΩΣΣΑ..ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ Μ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΥΣ..ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Vaso20 Την / Το Κυρ Σεπ 12, 2010 12:23 am

Λουκας-Ρουσσος!
Εχουν πολυ γελιο οι διαλογοι τους.

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Δημοσίευση από marakii Την / Το Σαβ Οκτ 23, 2010 10:14 am

Νόρα-Δάφνη είναι θεές έχουν πολόι αστέιους διαλόγουσ και βγάζουν απίστευτη φιλικότητα !!! για μένα είναι οι απόλυτες κολλητές
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Σαβ Οκτ 23, 2010 1:13 pm

Εγω ψηφησα Λουκα-Ρουσο

Μου αρεσουν παρα πολυ οι σκηνες τους
Βγαζουν μια αγωνια μια κατανοηση ενα μυστιριο
Μου αρεσουν γενικα σαν δυδδημο
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από feno0z Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 10:43 pm

Εμένα μ'αρέσει σαν αχτύπητο δίδυμο Λουκάς και Νικόλας..!
Είναι φοβεροί ειδικά όταν ο Λουκάς ξυπνάει τον Νικόλα τα μεσάνυχτα, και εκνευρίζεται ο Νικόλας..Και αρχίζουν να πλακώνονται! ;p
feno0z
feno0z
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

https://www.facebook.com/feno0z

Δημοσίευση από noraloukitsa Την / Το Κυρ Οκτ 31, 2010 12:42 am

4ηφισα λουκα-νικολα
γιατι εχουν πλ παλκα
και βασιακ δεν βλεπεις τετεια χημεια ανμεσα σε αντρες.....και να ειναι τοσο ανετα μετα3υ τους
βεβαια απογοητευτηκα που δεν ειδα λουκα-νορα
γιατι ειναι δε μπεστ
noraloukitsa
noraloukitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε εναν μαγικο τοπο στην εδεμ της παρεας της φεγγαροπετρας..!!!!...
Ασχολίες : πολλες αλλα κυριως ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ..!!.

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Τρι Νοε 02, 2010 2:42 pm

ευα - λουκας και λουκας-νικολας...

τελικα ψηφισα λουκα-νικολα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από marilou.t Την / Το Σαβ Νοε 06, 2010 5:27 pm

Ο Λουκάς με το Νικόλα είναι απίστευτοι!!! Τόσο στο ιατρείο, όσο και στο σπίτι του Νικόλα και της Δάφνης δίνουν ρέστα!!!! Και πιο πολύ ο "καληνυχτάκιας" που κηνυγάει το Λουκά με το ρόπαλο και βάζει ηλεκτρικά σύρματα στην αυλή!!!!! Θεικοί!!!! lmao xoxo lol! Palamakia gelio : respect :
marilou.t
marilou.t
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λατρεμένη Θεσσαλονίκη!!!
Ασχολίες : (κάτσε να σκεφτώ...) :scratch:

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Την / Το Σαβ Νοε 06, 2010 9:07 pm

ημουνα αναμεσα στους λουκα-ευα & λουκα-νικολα αλλα ψηφισα λουκα-ευα τους λατρευω αυτους τους δυο μαζι και πολλες φορες τους εχω φανταστει και ως ζευγαρι(στην σειρα εννοειται)
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Δημοσίευση από zwi Την / Το Σαβ Νοε 06, 2010 10:38 pm

Νόρα-Εύα μ'αρέσουν πολύ!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από anna-maria Την / Το Παρ Ιαν 07, 2011 11:05 pm

Ψηφισα Λουκας - Νικολας .....Τρομερη χημεια μεταξυ τους.....ΑΠΑΙΧΤΑ φιλαρακια και υπεροχοι διαλογοι.... Palamakia Το χιουμορ του Λουκακο και οι γκριματσες του Νικολα ειναι ολα τα λεφταααα!!! : juhu : Ειναι φοβερο διδυμακι Γιανακοπουλος-Πετρακης Cheer Βεβαια ο Λουκας και η Ευα ειναι ενα επισης καταπληκτικο ντουετακι και γνησιοι φιλοι Love! Αν η ψηφοφορια ειχε και Λουκα - Αμαλια θα ψηφιζα δαγκωτο για τις υπεροχες στιγμες γελιου που μας εχουν χαρισει....!!!!!!
anna-maria
anna-maria
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο Λουκονορικο κοσμο μου..
Ασχολίες : --->Μαζευω τα σαλια που μου τρεχουν οταν βλεπω τον παναγιωτη...

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Κυρ Ιαν 16, 2011 12:09 pm

Εγω θα ψηφιζα Λουκας-Ευα-Νορα αλλα μιας και θελουμε 2 ψηφιζω Λουκα και Ευα εχοντας λαβει πολυ σοβαρα υποψιν μου το μυστικο που ειχε πει τοτε η Ευα στον Λουκα πως η Μαριλια ειναι κορη δικη της και του Μανου!!! Δυσκολα εκμηστηρευεσαι ενα τετοιο μυστικο!!!! Απτην αλλη ομως Νορα και Ευα ειναι φοβερες και θα ηθελα πολυ να τις βλεπω μαζι στο εργο!!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από sarita Την / Το Σαβ Ιαν 29, 2011 7:46 pm

λουκας-ευα βεβαια γιατι μια εικονα 1000 λεξεις. Δεν περιγραφεται η χημεια τους.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από nora19 Την / Το Σαβ Ιαν 29, 2011 8:41 pm

Ημουν αναμεσα σε Λουκα Ευα και Λουκα Νικόλα. οι δευτεροι κανουν αχτυπητο διδυμο με ατακες που σπανε κοκκαλα και μας εχουν προσφερει αφθονο γελιο! Αλλα θα ψηφισω Λουκα Ευα για τους λογους που ειπαν προηγουμενως καποια παιδια(karmik, loukasnora, soso, foulitsa, k.a ). Thumbs up .

Πιστευω οτι ενσαρκωνουν πραγματικα αυτο που λενε φιλια μεταξυ ανδρα και γυναικας . κατι που οι σεναριογραφοι ηθελαν να περασουν με Λουκα Νορα αλλα η ερωτικη χημεια που αποπνεουν οι δυο ηθοποιοι (Παναγιωτης -Αντιγονη) οταν ειναι στο ιδιο πλανο δεν επετρεπε να δουμε απλα μια φιλια μεταξυ τους. Cool Nyxia Θελαμε κατι παραπανω και δικαιωθηκαμε μιας και κατ εμε ειναι ενα φοβερα ερωτικο ζευγαρι που συνδυαζει τα παντα.

Οποτε μπορει να μην τους εκατσε το Λουκας Νορα αλλα εχουν το Λουκας Ευα. lol! Δεν ξερω αν φταιει η καλη φιλικη σχεση που πιθανως εχουν οι δυο ηθοποιοι αλλα το αποτελεσμα ειναι πολυ ζεστο ,βγαζουν μεγαλη οικειοτητα, σαν δυο φιλαρακια που γνωριζονται χρονια και μοιραζονται πικρες αλλα και χαρες, όπως εχουμε δει μεσα απο πολυ ωραιες και αστειες σκηνες (ορεινη αρκαδια κλπ). Μου αρεσουν πολυ οι κοινες σκηνες τους. Wink
nora19
nora19
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : παντού και πουθενά

Δημοσίευση από tsourdalitsa Την / Το Κυρ Ιαν 30, 2011 12:02 am

pasxalitsa έγραψε:
Δεν έχετε βάλει Αντιγόνη-Στέφανο στην ψηφοφορία που όντως κάνουν πολύ επιτυχημένο δίδυμο.

Η σειρά αυτή έχει εξαιρετικά δίδυμα ή τρίδυμα στο σύνολο ενίοτε χωλαίνει.
Εγώ ψήφισα Στέφανο-Χρήστο γιατί μου αρέσει πολύ ο συνδυασμός τους, σε ανθρώπινες αλλά και πιο σκληρές "επαγγελματικές" συζητήσεις!!!

Με έχεις καλύψει... κι εγώ Χρήστο-Στέφανο ψήφισα. ))
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Δημοσίευση από feggaropetra Την / Το Κυρ Ιαν 30, 2011 3:27 pm

Λουκάς-Εύα, γιατί έχουν πολύ καλή χημεία και βγάζουν κάτι πολύ τρυφερό μαζί (φιλικό εννοείται valen ) και Λουκάς-Νικόλας, γιατί εκτός από απίστευτη χημεία, έχουν και απίστευτες ατάκες, βγάζουν πολύ γέλιο και κυρίως βγάζουν σε πολύ μαγάλο βαθμό αυτό του "κολλητού" μεταξύ τους... Φέτος μου αρέσουν πολύ μαζί και ο Λουκάς με την Εριέττα. Ταιριάζουν αρκετά σαν αδέρφια. ))

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ellie Την / Το Κυρ Ιαν 30, 2011 3:49 pm

Λουκας Ευα και απο μενα γιατι με τον Νικολα ειναι ναι μεν καταπληκτικο διδυμο, αλλα ελαχιστες φορες ειναι σοβαροι.Θα ηθελα καποια πραγματα να τα αντιμετωπιζουν πιο σοβαρα. Αλλα ειναι δευτεροι στην προτιμηση μου!!Λουκας Ευα απλα τελειοι...
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 4:42 pm

Ήμουν ανάμεσα σε Εύα - Λουκά - κλασσικά - και Στέφανο - Χρήστο αλλά για να σπάσω το κατεστημένο ψήφισα Στέφανο - Χρήστο γιατί όταν μιλούν οι άντρες τα γυναικόπαιδα σωπαίνουν.... sss
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Τετ Φεβ 02, 2011 4:43 pm

fay έγραψε:Ψήφισα κι εγώ Λουκά και Εύα γιατί όντως δένουν πολύ όμορφα μαζί (σαν φίλοι φυσικά). Νομίζω όμως ότι παραλείψατε κι ένα άλλο δίδυμο, Λουκάς - Μάνος. Δεν ξεχνάω τις υπέροχες ατάκες που ξεστόμισαν κι οι δυο τους σε κοινές τους σκηνές, μου έβγαζαν πάντα γέλιο ειδικά στο δεύτερο κύκλο. Για παράδειγμα, ακόμη γελάω με το φοβερό διάλογο που έκαναν μπροστά στο Στέφανο για να τον πείσουν ότι και καλά το παιδί της Εύας δεν είναι δικό του. Και πολλές άλλες σκηνές που με κάνουν να νοσταλγώ το Μάνο και το πόσο έδενε και με το Λουκά.

Πού μπορώ να τη βρω αυτή τη σκηνή; runaround
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης