Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εριέττα Χατζηβασιλείου

+49
taradoula
dm10811
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
koalaki
kapetanissa
giotini
Kornilia_Petrakitsa
feggaropetra
Irida
jenoy
ειρηνη7
MARKOS31
sofia
mariannitaki
veronica1757
kikitsa
Elsa*
edem4ever
Lyn
tzibirdika
loukasnora
Antigoni!
soso
smarti
νοριτσα
KatsaroYpotheto
nefelik
JESSIE
maria_sab
maeveline
verile_mistika
MARIANNALEX
Ήβη
jim7
Clarabelle
nikidanis
Καρ-Mik
despinam
koukoumfkos
ebelina2007
evanna
vs116117
sifantid
zwi
Candy Candy
Vaso20
anneliz_333
loukitsa
53 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από nefelik Παρ Φεβ 04, 2011 4:07 pm

Η Εριέττα για μια ακόμα φορά απέδειξε ότι είναι αληθινή κυρία. Όχι μόνο έκανε ό,τι μπορούσε για να βγάλει τον Στέφανο από τη φυλακή, παρόλο που ξέρει ότι όταν βγει θα είναι με τη Μελίτα, αλλά τηλεφώνησε η ίδια στη Μελίτα για να την καθησυχάσει... : respect : Μέχρι και η Αμαλία παραδέχτηκε ότι είναι κυρία.

Ειλικρινά κι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο καιρό τη δείχνουν να υποφέρει για τον Στέφανο, αν δεν πρόκειται να είναι μαζί. Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε κάθε ευκαιρία μας δείχνουν την τεράστια διαφορά ήθους και επιπέδου ανάμεσα στην Εριέττα και τη Μελίτα. Η υπεροχή της Εριέττας είναι εμφανέστατη σε όλα τα επίπεδα. Ακόμα και σε ό,τι αφορά τον Στέφανο, η Εριέττα πείθει ότι τον αγαπάει αληθινά, ενώ η Μελίτα το μόνο για το οποίο με έχει πείσει είναι ότι τον βλέπει σαν ένα παιχνίδι που το θυμήθηκε μόλις είδε ότι το είχε κάποια άλλη. Δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί το κάνουν αυτό, αν πρόκειται ο Στέφανος να καταλήξει με τη Μελίτα...

Ακόμα κι αν προσπαθήσουν από εδώ και πέρα να μας παρουσιάσουν διαφορετικά τις δύο ηρωίδες, η γνώμη που έχω σχηματίσει μέχρι τώρα και για τις δύο δεν πρόκειται να αλλάξει, όση μετάλλαξη κι αν υποστούν οι χαρακτήρες και όσα τρέιλερ κι αν δούμε για δήθεν μεγάλους έρωτες. Γιατί πολύ απλά μετά από όσα μας έχουν δείξει μέχρι τώρα είναι πολύ αργά για να αλλάξει η γνώμη που έχουμε σχηματίσει. Και η γνώμη που έχω σχηματίσει για την Εριέττα είναι η καλύτερη δυνατή...

Πραγματικά της αξίζει να γίνει ευτυχισμένη, και αφού τον Στέφανο αγαπάει και είναι η μόνη που τον αποδέχτηκε από την αρχή όπως ήταν, δεν τον αμφισβήτησε ποτέ και μόνο μαζί της ο Στέφανος μπορεί να είναι ο εαυτός του, εύχομαι να γίνει κάτι και στο τέλος να είναι μαζί! pleeease

Υ.Γ. Κι εγώ χαίρομαι πολύ που θα είναι κουμπάρα!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Φεβ 04, 2011 4:55 pm

nefelik έγραψε:Η Εριέττα για μια ακόμα φορά απέδειξε ότι είναι αληθινή κυρία. Όχι μόνο έκανε ό,τι μπορούσε για να βγάλει τον Στέφανο από τη φυλακή, παρόλο που ξέρει ότι όταν βγει θα είναι με τη Μελίτα, αλλά τηλεφώνησε η ίδια στη Μελίτα για να την καθησυχάσει... : respect : Μέχρι και η Αμαλία παραδέχτηκε ότι είναι κυρία.

Ειλικρινά κι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο καιρό τη δείχνουν να υποφέρει για τον Στέφανο, αν δεν πρόκειται να είναι μαζί. Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε κάθε ευκαιρία μας δείχνουν την τεράστια διαφορά ήθους και επιπέδου ανάμεσα στην Εριέττα και τη Μελίτα. Η υπεροχή της Εριέττας είναι εμφανέστατη σε όλα τα επίπεδα. Ακόμα και σε ό,τι αφορά τον Στέφανο, η Εριέττα πείθει ότι τον αγαπάει αληθινά, ενώ η Μελίτα το μόνο για το οποίο με έχει πείσει είναι ότι τον βλέπει σαν ένα παιχνίδι που το θυμήθηκε μόλις είδε ότι το είχε κάποια άλλη. Δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί το κάνουν αυτό, αν πρόκειται ο Στέφανος να καταλήξει με τη Μελίτα...

Ακόμα κι αν προσπαθήσουν από εδώ και πέρα να μας παρουσιάσουν διαφορετικά τις δύο ηρωίδες, η γνώμη που έχω σχηματίσει μέχρι τώρα και για τις δύο δεν πρόκειται να αλλάξει, όση μετάλλαξη κι αν υποστούν οι χαρακτήρες και όσα τρέιλερ κι αν δούμε για δήθεν μεγάλους έρωτες. Γιατί πολύ απλά μετά από όσα μας έχουν δείξει μέχρι τώρα είναι πολύ αργά για να αλλάξει η γνώμη που έχουμε σχηματίσει. Και η γνώμη που έχω σχηματίσει για την Εριέττα είναι η καλύτερη δυνατή...

Πραγματικά της αξίζει να γίνει ευτυχισμένη, και αφού τον Στέφανο αγαπάει και είναι η μόνη που τον αποδέχτηκε από την αρχή όπως ήταν, δεν τον αμφισβήτησε ποτέ και μόνο μαζί της ο Στέφανος μπορεί να είναι ο εαυτός του, εύχομαι να γίνει κάτι και στο τέλος να είναι μαζί! pleeease

Υ.Γ. Κι εγώ χαίρομαι πολύ που θα είναι κουμπάρα!

Με καλυψες απολυτα μπορω να πω ..Φυσικα συμφωνω σε ολα ..
υ.γ και εγω χαιρομαι παρα πολυ που να ειναι κουμπαρα !!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από koukoumfkos Παρ Φεβ 04, 2011 5:02 pm

Η Εριέττα για ακόμα μια φορά έδειξε πόσο ΚΥΡΙΑ είναι που πήρε τηλέφωνο τη Μελίτα για να την ενημερώσει -τουλάχιστον είπε ευχαριστώ-

Η Εριέττα ξεχωρίζει για την ανωτερότητα της,πάντα συμβούλευε το Στέφανο σε θέματα με την Μελίτα παρόλο που ήξερε πως τον ''έχει'' μια άλλη-και τι άλλη?!-και πως δεν θα κέρδιζε τίποτα.
Και τώρα που η ανάγκη για βοήθεια προς τον Στέφανο έγινε μεγαλύτερη σχετικά με την απαγωγή όχι μόνο δεν δίστασε αλλά άφησε να την ξεζουμίσει το Νταιζάκι.
Επιπλέον όταν ήταν στο νοσοκομείο η Δάφνη και ο Λευτέρης ήταν στην διάθεση ολονών για βοήθεια-άσχετα αν δεν την ''χρειάστηκαν''-
Τώρα αν αυτά ο Στέφανος τα εκτιμάει απλά, είναι δικό του πρόβλημα, ας κάτσει με τη γραμματέα που τον υποστηρίζει και πολύ!

Η Εριέττα αξίζει την ευτυχία και θέλω να είναι μαζί με τον Στέφανο!Μη την αφήσετε άλλο να ξεροσταλιάζει στα παράθυρα σκέφτοντας τον.. pleeease
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από jenoy Τρι Φεβ 08, 2011 9:27 pm

θελω την Ερη μακρια απο τον Στεφανο
πιστευω της αξιζει ενας ανδρας που να την αγαπαει
και ο Στέφανος αγαπαει την Μελιτα και αυτο δεν νομιζω να αλλαξει ευκολα
ουτε και θα το ηθελα δηλαδη
ας βρεθει ενας αλλος για την Ερη και να μεινει ο Στεφανος με την γυναικα που αγαπα δηλαδη την ΜΕΛΙΤΑ

jenoy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από koukoumfkos Τρι Φεβ 08, 2011 9:31 pm

Ένα πράγμα δεν θέλω να δω ύστερα με τα τηλεφωνήματα Μελίτας-Ερης,αυτές τις δυο κολλητές!Πραγματικά θα ξεράσω επί τόπου!Δεν θέλω να συμβεί κάτι τέτοιο με τίποτα αν και ξέρω ότι οι σεναριογράφοι έχουν την τάση να καίνε χαρακτήρες!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από Irida Τετ Φεβ 09, 2011 1:05 pm

Χάρηκα πολύ χθες με τον τρόπο που αντιμετώπισε τη Νταίζη. Η Εριέττα δεν είναι καθόλου χαζή και κατάλαβε αμέσως ότι της έλεγε ψέματα. Βέβαια μπορεί να της έδωσε πλαστούς πίνακες για να μην της δώσει τους αυθεντικούς, αλλά για τα στοιχεία που είχε την πλήρωσε και με το παραπάνω.

Γενικά τη συμπαθώ πολύ και τη θεωρώ αξιοπρεπέστατη και κυρία και χαίρομαι πάρα πολύ που είναι αδελφή του Λουκά.

Λυπάμαι όμως που ενώ αγαπάει τόσο τον Στέφανο, από τη δική του πλευρά, προς το παρόν τουλάχιστον, δεν φαίνεται να υπάρχει ανταπόκριση. Πάντως δεν έδειξε να ενοχλήθηκε καθόλου όταν του αποκάλυψε ότι είναι ερωτευμένη μαζί του και εύχομαι μια μέρα να καταλάβει ότι εκείνη αγαπάει πραγματικά και τελικά να είναι μαζί.

Irida


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από maria_sab Τετ Φεβ 09, 2011 1:52 pm

Και εγω την συμπαθω...αλλα το βλεμμα της χθες στην Αννα δεν μου αρεσε και πολυ! Σκοτεινο να το πω...εκτος βεβαια κ αν ηθελε απλα να δειξει στην Αννα πως δεν αστειευεται...θα δουμε...

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από nefelik Τετ Φεβ 09, 2011 2:02 pm

maria_sab έγραψε:Και εγω την συμπαθω...αλλα το βλεμμα της χθες στην Αννα δεν μου αρεσε και πολυ! Σκοτεινο να το πω...εκτος βεβαια κ αν ηθελε απλα να δειξει στην Αννα πως δεν αστειευεται...θα δουμε...
Αφού η Άννα την απειλούσε... Πώς περίμενες να είναι το βλέμμα της;

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Φεβ 09, 2011 2:11 pm

Xτες ηταν φοβερη ..!! Μ'αρεσε που εδειξε οχι μονο στην Αννα αλλα και στην Νταιζη οτι ειναι γυναικα εξυπνη,δυναμικη που ξερει καλα να παιρνει αποφασεις αλλα και να αντιμετωπιζει τετοιες καταστασεις ..
Δεν χαλασε με τιποτα η γνωμη γι'αυτη ισα-ισα την προτιμω ετσι επειδη ξερει καλα να κινειται και να ενεργει κατω απο τετοιες καταστασεις...
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από maria_sab Τετ Φεβ 09, 2011 2:58 pm

nefelik έγραψε:
maria_sab έγραψε:Και εγω την συμπαθω...αλλα το βλεμμα της χθες στην Αννα δεν μου αρεσε και πολυ! Σκοτεινο να το πω...εκτος βεβαια κ αν ηθελε απλα να δειξει στην Αννα πως δεν αστειευεται...θα δουμε...
Αφού η Άννα την απειλούσε... Πώς περίμενες να είναι το βλέμμα της;

Μα γι αυτο ειπα οτι μου φανηκε σκοτεινο...οχι απειλητικο εξισου.

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από feggaropetra Σαβ Φεβ 19, 2011 11:34 pm

Η Εριέττα μου φαίνεται αξιοπρεπέστατη και γενικότερα μου είναι πολύ συμπαθής. :) Είναι ένας χαρακτήρας λίγο διαφορετικός από τους υπόλοιπους και έλειπε πιστεύω από τη σειρά. Ταυτόχρονα όμως δένει όμορφα με την υπόλοιπη παρέα, και πολύ περισσότερο με το Λουκά. Χαίρομαι που είναι αδερφή του και θα γίνει και κουμπάρα τους. Ταιριάζει με το Στέφανο πολύ περισσότερο από τη Μελίτα και θα ήθελα να είναι μαζί, αφού νομίζω πως τον αγαπάει πραγματικά. Αν και δεν ξέρω αν της αξίζει… Μου αρέσει η στάση της στα γεγονότα, η δυναμικότητα της εκεί που χρειάζεται, αλλά και η ευαίσθητη πλευρά της που έχω την αίσθηση ότι προσπαθεί να την κρύβει. Επίσης η Μάντυ Λάμπου μου αρέσει πολύ σαν ηθοποιός και πιστεύω πως κάνει την Εριέττα ακόμα πιο… εντυπωσιακή. valen ))

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Φεβ 26, 2011 11:10 pm

Απλά τη λατρεύω...Νομίζω πως είναι απο τους αγαπημένους μου ρόλους!
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Φεβ 28, 2011 8:24 pm

η σημερινη σκηνη με τη Στελλίτσα, μου άρεσε πολυ όπως και
στη σκηνη με το Στεφανο ήταν υπέροχη!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από nefelik Δευ Φεβ 28, 2011 10:31 pm

Μου άρεσε πολύ η στάση της στη σκηνή με τη Στέλλα. Αρνήθηκε ευγενικά να μεσολαβήσει για να γυρίσει ο Λουκάς στο Ρούσσο και της είπε ότι θεωρεί ότι η απόφαση του Λουκά να φύγει από το γραφείο του Ρούσσου ήταν ένδειξη αξιοπρέπειας. Βέβαια η Στέλλα, που είχε το θράσος να πάει μέχρι και στην Εριέττα για να της ζητήσει να βοηθήσει να γυρίσει ο Λουκάς στο γραφείο του Ρούσσου, ήταν απαράδεκτη.

Για τη σκηνή με το Στέφανο, τι να πω... Το ταλέντο και η χημεία μιλάνε από μόνα τους! Και απ’ ότι κατάλαβα αυτή η σκηνή θα συνεχιστεί και στο αυριανό επεισόδιο!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από giotini Τετ Μαρ 02, 2011 7:14 pm

Είναι κουκλάρα, δίμετρη και ΚΥΡΙΑ!!! Αν δεν είναι μπλεγμένη σε τπτ,είναι απλά τέλεια και εννοείται πως αυτή πρεπει να είναι με τον Στέφανο κι όχι η χαζο-Μελίτα Mmm

giotini


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Μαρ 11, 2011 11:55 pm

Ακομη μια φορα στο υψος της.. : respect :

Πως καταφερνει και βαζει τοσο καλα ορια στα συναισθηματα της ..Πραγματικα εντυπωσιασμενη δηλωνω : respect :

Εισαι Τελεια Ερι μου !!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από kapetanissa Σαβ Μαρ 12, 2011 2:33 am

Τώρα ανακάλυψα το θέμα (ναι, αργώ το ξέρω!) και μπαίνω κι έγω στη βάρκα χοροπηδώντας, αν δεν το 'χετε καταλάβει μέχρι τώρα δηλαδή.... sisi
ΑΓΑΠΩ Έρι, οριζοντίως, καθέτως και διαγωνίως.... Love!
Η ηθοποιός κουκλάρα και εκφραστικότατη και ο χαρακτήρας μια χαρά μου κάνει και παραπάνω! Δυστυχώς για άλλες, η σύγκριση σε κάθε επίπεδο είναι συντριπτική..... Nyxia Και δεν γίνεται να μην συγκρίνω, αφού μας βάλανε σ'αυτήν την....τριγωνική λογική..... Angel
Ήμουν επιφυλακτική μαζί της στην αρχή, αλλά με κέρδισε με το σπαθί της! Thumbs up
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από koalaki Σαβ Μαρ 26, 2011 7:27 pm

υπεροχη γυναικα!! θεωρω πως ειναι μια γυναικα που οι περισσοτερες θα ζηλευανε τοσο για το ηθος της ,τη ζεστασια της ,τους τροπους της,την αξιοπρεπεια της ,οσο και για το σταιλ της!!! τι να πω..ειναι αξια θαυμασμου !!στενοχωριεμαι λιγο ομως γιατι δεν αξιζει να ποναει για τον Καρταλη Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 593737 πραγματικα ενα μεγαλειο ψυχης!!!
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Απρ 09, 2011 5:42 pm

Ακομη και χθες που την αναγκασαν η κατινα Αμαλί
και το καρακατιναριό η Μπεκρουλίτα να πέσει "χαμηλα" σαφως πιο ψηλά
απο κείνες, κράτησε ενα επίπεδο και δεν εδωσε μια χαστούκα
που την χρειάζεται η Μπεκρου....Οχι αγαπη μου η Ερη ειναι κυρια και αρχόντισσα
θα "έσφαξε" με το γαντι σας πόνεσε και έφυγε με αερα νικητριας! Δωσε Ερη μου δωσε
: respect :
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Σαβ Μάης 07, 2011 8:59 pm

αγαπω τη θελω με το στεφανο και το καρακατιναριο που λεει και η λουκιτσα η αλλιως μπεκρου και ξεχασες το κακομαθημενο να τονισω λουκιτσα μου μακρυα τους να κανουν πολλα παιδια ο στεφ με την ερη
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από Eya-8ea Δευ Μάης 09, 2011 10:40 pm

Εριεττα απλα θεα..Δε ξερω τι να πω για αυτη τη γυναικα πραγματικα δεν εχω λογια..Εχει δειξει αμετριτες φορες τον υπεροχο χαρακτηρα της..Εχει αξιοπρεπεια,υπομονη,διακριτικοτητα,κατανοηση,γενναιοδωρια,καλο γουστο και φυσικα εχει πολλη αγαπη για ολους!Στην υποθεση με τον Στεφανο φερ8ηκε με τον καλυτερο τροπο τοσο που σχεδον αδικησε τον εαυτο της..Σεβαστηκε την αποφαση του να γυρισει στη Μελιτα και δεν φερθηκε καθολου με υπουλο τροπο!!!Περιμενε συνεχως και ηλπιζε καποια στιγμη να γυρισει κοντα της ο Στεφανος,του προσεφερε τοσα πολλα και επιτελους το ονειρο της εγινε πραγματικοτητα!Ακομα και τις φορες που η Μελιτα εκανε πολλες σκηνες στην Ερη εκεινη παντα στο υψος της!!

Οσον αφορα τη συμπεριφορα της απεναντι στην οικογενεια της (νορα,λουκα )ηταν υπεροχη ,αψογη
Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 785868 Βοηθησε τη Νορα τοτε με την απαγωγη της μητερας της ,της προσεφερε τα λιτρα χωρις ενδοιασμο !Επισης για το δωρο του γαμο του Λουκα και της Νορας προσεφερε ακομα και το σπιτι της!!! Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 40499

Τωρα θελω να πω για το υπεροχο γουστο της!!!!Τα τελεια ρουχα που φοραει και το τελειο style της!!!Ερη σε λατρευωω περιμενω να σε δω ευτυχισμενη και χωρις προβληματα στο μελλον!!! Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 226538 Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 531955
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από dm10811 Παρ Οκτ 21, 2011 2:00 pm

Ειναι ενας χαρακτηρας πολυ αγαπημενος πλεον!!!!!Ομολογω οτι αρχικα την ειδα λιγο με καχυποψια αλλα με κερδισε με τον χαρακτηρα της και με τις πραξεις της...Θα μπορουσε να ειναι ο δευτερος αγαπημενος μου χαρακτηρας μετα τη Νορα αλλα επειδη ειναι λιγο καιρο στην ιστορια συγκριτικα με το συνολο του σιριαλ αλλοι χαρακτηρες προηγουνται λιγο...
Χαιρομαι πολυ να τη βλεπω με τον Στεφανο και με τον Λουκα και τη Νορα...Μας δινει υπεροχες σκηνες και καταφερε σε μικρο διαστημα να χτισει ενα πολυ αξιολογο προφιλ...
Η ηθοποιος ειναι εξαιρετικη και αυτο εξαργυρωνεται στην ''Εριεττα''...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από taradoula Σαβ Οκτ 22, 2011 9:46 am

Η Ερριέτα Χατζηβασιλείου είναι πραγματικά μία πάρα πολύ πολιτισμένη γυναίκα και πάρα πολύ όμορφη, αν βρισκότανε άλλη στη θέση που βρίσκεται αυτή εξαιτίας της Μελίτας θα αντιδρούσε πολύ διαφορετικά. Η Ερριέτα όμως στέκεται με μεγάλη αξιοπρέπεια απέναντι σε όλα αυτά και δείχνει πραγματικά πόσο ώριμη και λογική είναι. Αντί να αντιδράσει με άσχημο τρόπο κάθεται και τα υπομένει όλα.
Στην αρχή, ομολογώ ότι δεν την ήθελα στο πλευρό του Στέφανου, αλλά τώρα και με την τροπή που έχουν πάρει τα πράγματα θεωρώ ότι δε θα μπορούσε να είναι ευτυχισμένος με άλλη γυναίκα εκτός της Ερριέτας. ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Σαβ Οκτ 22, 2011 11:12 am

Στα τελευταία επεισόδια με έχει κάνει να είμαι με ένα "χαρτομάντιλο στο χέρι"! Σφύγγεται η καρδιά μου βλέποντάς την εκεί μέσα!!! Aww

Ένα έχω να πω όμως.........

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΡΙ ΕΞΩ ΧΘΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 6 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από giwta007 Σαβ Οκτ 22, 2011 11:38 am

Δεν ξέρω αν η επιτυχία στο ρόλο και το ότι με έχει κανει να την λατρέψω οφείλεται στην υπέροχη Μάντυ η απλά στον ρόλο! Όπως και να χει η Ερη είναι Θεά! Κυρία!!! Στην αρχή δεν την είχα πάρει με καλο μάτι... αλλά με κέρδισε... Αντιμετωπίζει τα πάντα με αξιοπρέπεια και οι σκηνές της με Λουκά και Στέφανο απλά ΤΕΛΕΙΕΣ!
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης