Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

+51
Ezantakou
maria*
Izabella29
edem4ever
anastasia20
CineFreak
Morena
stabatmater
konst@ntin@
verile_mistika
nora_oscar
βανια
Lyn
Vaso20
margaret10
elenp
anneliz_333
aggeliki
ebelina2007
LIBRA
sifantid
katerina--noraloukakos
Cancoon
giouli_edem
maeveline
κικκο
angeliga
Nora&Loukas
mariannitaki
jim7
fanlouknor
pruedens
JESSIE
soso
k@terinio-loukonoraki
evanna
DESPOINA
νοριτσα
ΤΖΕΛΑ
glgs
sarita
tzibirdika
nikidanis
fay
nora19
Καρ-Mik
pasxalitsa
irini
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
55 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap34%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 34% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 91
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Σεπ 20, 2010 10:43 pm

Αχ, δεν μπορώ να ηρεμήσω απο τα γέλια !!!

Σμα!!!.....

ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 77994
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Σεπ 20, 2010 10:43 pm

ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!

Καλέ, ποιά πυροβολήθηκε τελικά ???????????
/S /S xoxo xoxo


Έχει επεξεργασθεί από τον/την giouli_edem στις Δευ Σεπ 20, 2010 10:44 pm, 1 φορά
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από sarita Δευ Σεπ 20, 2010 10:44 pm

tzibirdika έγραψε:Παιδια πριν λιγο μου ηρθε μια φλασια...

Θυμηθηκα ενα βιντεακι που μου θυμισε το σημερινο επεισοδιο και τα επομενα που θα ακολουθησουν....

Φραση που μας εσπασε/ θα μας σπασει τα νευρα : Η Νταιζη ειναι η αδερφη μου (αλα Στεφ)

Και τωρα το βιντεο...

lmao lmao lmao lmao

υποκλινομαι sisi lmao xoxo xixixi oscar gelio : respect : : juhu :
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Δευ Σεπ 20, 2010 10:45 pm

Σμα εισαι ΘΕΑΑΑ lmao lmao lmao lmao
Εχω πεθανει στο γελιο lmao lmao lmao
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από fay Δευ Σεπ 20, 2010 10:47 pm

tzibirdika έγραψε:Παιδια πριν λιγο μου ηρθε μια φλασια...

Θυμηθηκα ενα βιντεακι που μου θυμισε το σημερινο επεισοδιο και τα επομενα που θα ακολουθησουν....

Φραση που μας εσπασε/ θα μας σπασει τα νευρα : Η Νταιζη ειναι η αδερφη μου (αλα Στεφ)

Και τωρα το βιντεο...

lmao lmao lmao lmao

Πέθανα κι εγώ στο γέλιο με αυτό το βίντεο. Με λένε Φωτεινή και τη μαμά μου Χριστίνα. Είμαστε και οι δύο σώες και αβλαβείς. lmao lmao lmao
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Σεπ 20, 2010 10:48 pm

tzibirdika έγραψε:Παιδια πριν λιγο μου ηρθε μια φλασια...

Θυμηθηκα ενα βιντεακι που μου θυμισε το σημερινο επεισοδιο και τα επομενα που θα ακολουθησουν....

Φραση που μας εσπασε/ θα μας σπασει τα νευρα : Η Νταιζη ειναι η αδερφη μου (αλα Στεφ)

Και τωρα το βιντεο...

lmao lmao lmao lmao

lmao lmao lmao
Μιλάμε για πολλά : respect : : respect : : respect :
Υγ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ soutien soutien soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από tzibirdika Δευ Σεπ 20, 2010 10:51 pm

Xaxaxaxa χαιρομαι που χαρηκατε παιδια μου!
Εν τω μεταξυ το βαζω και το ξαναβαζω κι εχω πεθανει στα γελια... lmao lmao

Τελικα η Φωτεινη πυροβοληθηκε??? Rolling Eyes sisi
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Σεπ 20, 2010 10:51 pm

Εγω με τη σκηνη της Τσε κε -Βάρα- θυμηθηκα αυτο το τραγουδακι
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Σεπ 20, 2010 10:54 pm


Παρακαλώ να επανέλθουμε στο σχολιασμό του επεισοδίου
Ευχαριστώ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Σεπ 20, 2010 11:11 pm

Μετά από 7ωρο στο σχολείο, 2ωρο Άλγεβρα και 2ωρο ιδιαίτερα Αγγλικά, κάτι που μεταφράζεται σε overdose γνώσης για μία ημέρα Razz, είπα να αξιωθώ να δω το επεισόδιο μπας και χαλαρώσω! Αλλά τι το 'θελα; Το μάθημα συνεχίστηκε και στο επεισόδιο! Βελτίωση διέκρινα από το χθεσινό, αλλά ίσως βοήθησε και το ff!

Οικιακή οικονομία (Στέφανος-Αντιγόνη-Νταίζη)

Μα τι εγκάρδιο καλωσόρισμα ήταν αυτό! Μόνο που τα πήρε λίγο ο Στέφανος και δεν το καταλαβαίνω βρε παιδί μου! Μα γιατί να μη θέλει την Νταίζη στην οικογένεια; Ένα χy ενδιαφέρον έδειξε το κορίτσι για να τακτοποιήσει τον οικογενειακό προϋπολογισμό! Όπως και να έχει το επεισόδιο ξεκίνησε δυναμικά, με εξαιρετικές ερμηνείες! : respect : Είμαστε σίγουροι, όμως, ότι γράφτηκε από τα ίδια άτομα που γράφτηκε και το χθεσινό; Μιλάμε για την ίδια Νταίζη που σήμερα έψαχνε τα χάπια της μαμάς και χθες απειλούσε να την πετάξει στην πισίνα; Όπως και να έχει, πάντως, δεν εγκρίνω την κίνηση του Στέφανου να σηκώσει χέρι κατά της Νταίζης. "Η ελευθερία μας σταματά εκεί που ξεκινά η ελευθερία του άλλου" και αυτήν την περίφημη φράση παραβίασε σήμερα ο Στέφανος! Ένα το κρατούμενο!

Θρησκευτικά (Νικόλας-Δάφνη)

Σχίσμα...? Αυτές οι διαχωριστικές τάσεις που άκουσα να προμηνύονται στη σκηνή με Νικόλα-Δάφνη (μεταφυσικά φαινόμενα myalo ) δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασαν! Δύο τα κρατούμενα!

Έκφραση-Έκθεση (Νόρα-Λουκάς)

"Δώσε αέρα του χωριάτη να σου ανεβεί στην πλάτη!", "Όποιος αέρας κι αν φυσά, ο μύλος πάντα αλέθει", "Δέντρο που δε λυγίζει, πάντα ο αέρας το τσακίζει"... Το εμπέδωσα! Έχει έναν αέρα! Και βαρδάρη και μελτέμι και ό,τι θέλει ας είναι! Γιατί όμως η Νόρα και ο Λουκάς να μιλάνε πάντα περί ανέμων και υδάτων; Σίγουρα η ουσιαστική συζήτηση που αναμένουμε δε σχετίζεται με την Εριέττα και τις (ανούσιες) ζήλιες της Νόρας λόγω των (άτοπων) σχολίων του Λουκά. Ούτε φυσικά το σοβαρό συνεπάγεται συζήτηση για την υπόθεση Χ"βασιλείου. Όπως και να έχει η σκηνή πέρασε ευχάριστα, οι ερμηνείες έγιναν πιο φυσικές σε σχέση με χθες και το σκόνταμμα (κυριολεκτικό Razz ) στο τέλος ήταν όλα τα λεφτά! Αλήθεια, πάντως, η ευχή της Νόρας ξεχάστηκε τόσο γρήγορα; Η μνήμη τους χειρότερη και από τη δική μου είναι! Τρία τα κρατούμενα!

Άγνωστο Κείμενο (Μελίτα-Μπέλλος)

Όλοι σηκώνουν τα χέρια ψηλά στην περίπτωση της Μελίτας και του χάπατου! Ποιος κάθεται να μεταφράζει τώρα κινήσεις και σκέψεις; Η πρώτη αντί να προσφέρει χάδια στην κόρη της κάθεται και κλαίει δίπλα της, αλλά δεν την είπαν ότι τα παιδιά διαισθάνονται την κάθε μας κίνηση; Και ο δεύτερος... πρόκειται για τόσο αδιάφορη περίπτωση που γυρνάς σελίδα απευθείας! Τέσσερα τα κρατούμενα!

Γυμναστική (Στέφανος-Χρήστος)

Εξασκούνται στην πυγμαχία τα αγόρια! Το γελοίο "μπουμ" ως ηχητικό εφέ της μπουνιάς μην το σχολιάσω καλύτερα! Οι ερμηνείες πάλι αρκετά καλές με του Σταύρου να υπερισχύει κατ'εμέ, αλλά και του Περικλή αξιόλογη μεν, με μερικές στιγμές υπερβολικής εκφραστικότητας δε. Στη σκηνή με την Νταίζη, όμως έδωσε ρέστα! Μπράβο του! Πέντε τα κρατούμενα!

Bιολογία (Τα δελφινάκια του Αμβρακικού)

Εντατικά μαθήματα για τη φυσιολογία των δελφινιών κάναμε σήμερα! Σκηνή ήταν αυτή ή μάθημα βιολογίας; Πάντως. η ατμόσφαιρα χαλαρή, τα πλάνα με τα δελφίνια υπέροχα (δεν έχω δει ποτέ δελφίνι live Aww ) και η ιδέα απαράδεκτη! Είναι δυνατόν να δείχνετε εκδρομές και βόλτες με το σκάφος στους μαθητές που μόλις άρχισαν σχολείο; Έξι τα κρατούμενα!

Ιστορία (Νόρα-Λουκάς-Στέφανος)

Η ιστορία "επαναλαμβάνεται" δε λένε; Ε, η ιστορία της Νταίζης και αν επαναλήφθηκε στο σημερινό επεισόδιο! Γενικά κάθε φορά που συμβαίνει κάτι στη σειρά ΌΛΟΙ θα περάσουν από ΌΛΟΥΣ για να το ανακοινώσουν! Οι γρήγορες εναλλαγές θα ήταν πιο ξεκούραστες ενημερωτικά! Επτά τα κρατούμενα!

Φιλοσοφία (Νόρα-Λουκάς-Νικόλας-Δάφνη)

"Όταν η πεταλούδα που πετάει στην Κίνα προκαλεί καταιγίδα στο Μεξικό" Κοίτα να δεις κάτι συμπτώσεις καμιά φορά... Cool Μα να ΤΥΧΕΙ να είναι ΌΛΟΙ αδέρφια μεταξύ τους! Τι παιχνίδια παίζει η μοίρα... (λέγε με και Ακρίτα) Ο τρόπος που ανακοίνωσαν η Νόρα και ο Λουκάς τα μαντάτα στο Νικόλα πολύ πετυχημένος και γενικά αρκετά καλή η σκηνή αν εξαιρέσεις τη γνωστή υπνο-γκρίνια στην αρχή! Οκτώ τα κρατούμενα!

ΥΓ. 1: Λεφτέρη δεν έχεις ακούσει αυτό που λένε δεν παίρνουμε καραμέλες από αγνώστους; Κι εσύ παίρνεις διαμάντια; Απαπα... Δε στα έμαθαν καλά! Εννιά τα κρατούμενα!

ΥΓ. 2: ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΦ'ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΥΛΗΣ ! ! ! Δέκα τα κρατούμενα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από LIBRA Δευ Σεπ 20, 2010 11:14 pm

EΓΩ ΔΕ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ....Η ΝΤΑΙΣΗ ΔΑΓΚΩΣΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΜΥΝΘΕΙ;;; ;/ xoxo xoxo xoxo

Y.Γ MΠOΡΕΙ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! : respect : lmao
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Σεπ 20, 2010 11:22 pm

Off-topic Μ.Σ. (Μετά Σχολιασμού Razz )

loukitsa έγραψε:Το κουδουνι της Νόρας ειναι ηχος απο θυροτηλεφωνο πάντως 10000% lmao
Μπα... Μην το λες! Έτσι χτυπάει και το κουδούνι του φροντιστηρίου μου! sisi

Σμα δεν υπάρχει το βιντεάκι! Πού το ψέθαψες ρεεεεε? lmao lmao lmao
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Δευ Σεπ 20, 2010 11:39 pm

[color=green]Μετριο το σημερινο επεισοδιο...το εσωσαν λιγο οι σκηνες της παρεας....η σκηνη Αντιγονη-Νταιζη-Στεφανος...και φυσικα Χρηστος -Στεφανος που ηταν ολα τα λεφτα ο Χρησταρας...
Απαραδεκτο ο Ρουσσος να εμφανιζεται στο τελευταιο λεπτο...
Οσο για την μελιτα μαλλον η κοπελα δεν ξερει πως ειναι να ζει καποιος χωρις λεφτα....γιατι μονο ετσι χαλαρει δεν καθομαστε ολοι μερα στον καναπε ......αυτο ειναι αλλαξα σπιτι για να αλλαξω και αερα οχι για να τα βγαλω περα μονη μου wall wall
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Σεπ 20, 2010 11:44 pm

Άλλο ένα μέτριο επεισόδιο!
Η παρέα για άλλη μια φορά σε σκηνές χωρίς ουσία.Τι να το κάνω να βλέπω παρέα και δελφίνια;
Συζήτηση και τι θα γίνει με τις ζωές τους θέλω να δω.
Για την Εύα δεν το συζητάω. Αυτή δεν βρέθηκε κανένας να την ενημερώσει για την Νταίζη που την αφορούσε και άμεσα
Είπαμε πήρε τη γκαντεμοθέση του Μπουγιούρη στους τιτλους και είναι τιμωρία.

Ο Στέφανος απο εκεί που ήταν μεθοδικός έγινε λαπάς και ξαφνικά τώρα ξύπνησε και άρχισε να δέρνει. Κοντά τα χέρια σου αγόρι μου γιατί το ξύλο δεν το συγχωρέσαμε ούτε στο Μάνο κι ας τον λέγαμε λαμόγιο.

Η Μελίτα κάνει επανάσταση απ τον καναπέ. Την μεγάλη και απόλυτη αγάπη την είδε κανένας σήμερα;
Η Νταιζάρα με κουράζει αφάνταστα!

Ο Λευτέρης ξανα μια απ τα ίδια σκέφτεται τα φονικά. Εντάξει το εμπεδώσαμε.

Η Εριέττα άρχισε τις επισκέψεις. Το Ρούσσο απο πού τον ξέρει άραγε; Ισως ήρθε η Αλίκη να τα αρπάξει απ τον Άγγελο gelio

Η μόνη σκηνή που έλεγε κάτι σχετικό με την ιστορία που παρακολουθούσα ήταν τα καλά νέα που πήρε ο Νικόλας. Με τέτοια αδελφή μου φαίνεται δεν θα κοιμηθεί ξανά. Κάτι ήξερε και θεωρούσε τον ύπνο του πολύτιμο. Πάει τον έχασε!

Ελπίζω να στρώσει λίγο και να ξαναβρούμε τα μυστικά που ξέραμε γιατι δεν παλεύεται.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Σεπ 20, 2010 11:58 pm

Διαβάζω σχόλια στον τοίχο της Κας Ακρίτα και πέφτω πάνω σε αυτή τη στιχομυθία:

poia einai i ithopios pou pethenei?
Εννοεις την κοπελα του Λευτερη που την σκοτωσαν; Μαρία Καρακίτσου ονομαζεται η τηλεοπτικη Βερα Πολιτη.

Και μου βγαίνει να πω... Όχι ρε! Η Φωτεινή πέθανε! lmao Α, ρε Σμα! Έγραψες ιστορία με το βιντεάκι σου! : respect :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Τρι Σεπ 21, 2010 1:41 am

μετα απο τοσες ωρες προσπαθειας να μπω στο ιντερνετ λογω σηματος,τα καταφερα!και λεω να πω τη γνωμη μου για το σημερινο επεισοδιο!!!εμενα μου φανηκε πολυ καλο σε σχεση με χτες!!ειδαμε ευτυχως λιγο λευτερη καπου στα 5 λεπτα αν θυμαμαι καλα.ειδαμε πιο πολλες σκηνες με την παρεα.ηατν απολαυστικοτατη η σκηνη του στεφανου με την νταιζη!!ανυπομονω να την βουτηξει στην πισινα!!!ο στεφανος και ο χρηστος φοβεροι στις ερμηνιες!!αν εξαιρεσουμε μονο τον καμερα μαν που εμφανιστηκε..αλλα δεν πειραζει,το συγχωρουμε γι αυτη τη φορα!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από elenp Τρι Σεπ 21, 2010 1:48 am

Λοιπόν το επεισόδιο ξεκίνησε με Στέφανο να μαθαίνει από την ίδια την Νταίζη ότι είναι αδερφή του και να γίνεται έξαλλος. Μου άρεσε πολύ η σκηνή από άποψη ερμηνειών. Βέβαια μετά βρήκα κουραστικό που ο Στέφανος πήγαινε και το έλεγε σε όλους!
Από την άλλη μετά τις ευχές είδαμε όλα τα μέλη της παρέας να συζητάνε για τις ευχές τους εκτός βέβαια από την Νόρα και τον Λουκά που περιορίστηκαν να συζητήσουν για την Εριέττα. Δεν λέω, μου άρεσε η σκηνή με την ζήλεια της Νόρας γιατί ήταν ωραία και είχε και ατάκες αλλά περίμενα ότι θα συζητούσαν επιτέλους για την σχέση τους και την επιθυμία της Νόρας για να κάνουν ένα παιδί και αντ' αυτού έλεγαν άσχετα με αυτό.

Οι σκηνές με την παρέα μου άρεσαν αρκετά. Γενικά το επεισόδιο το βρήκα αρκετά καλό, με πολύ καλές ερμηνείες αλλά νομίζω πώς σαφέστατα έχουμε δει πολύ καλύτερα επεισόδια και γι' αυτό ψήφισα μέτριο.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από margaret10 Τρι Σεπ 21, 2010 3:37 am

Να εκφρασω τα θερμα μου συλληπητηρια.... Τι αηδια ηταν αυτη που ειδαμε σημερα? Καλα πηγαν εκδρομη και μας εκαναν ενημερωση για τα δελφινια?
Και ποσο ζαλιζοταν ο Νικολας και ποιο δελφινι μοιαζει με ποιον? ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!

Η Νταιζη εχει γινει για τα πανηγυρια πια, με κουρασε αφανταστα και ειδικα οταν παει ντουετακι με το Μπελλο μια ανακατωσουρα μου ερχεται.


Αρχιζει να χανει και ο Αλεξανδρος τις υποκριτικες του ικανοτητες? Θα τρελλαθω Παναγια μου, τον χαλασαν και αυτον? Μονο στη σκηνη με το Χρηστο μου αρεσε ο Αλεξανδρος οχι ο Χρηστος.

Ο Χρηστος οσο καλος ηταν χθες τοσο χαλια ηταν σημερα.

Τι να σχολιασω δεν εχω λογια, αθλιο!!!!!!!!!!! δεν υπαρχουν διαλογοι, δεν υπαρχουν σκηνες που να σε κρατανε, ελεγα συνεχεια ποτε θα τελειωσει.
Κωμωδια εχει γινει το θεματακι και μαλιστα σε πολυ κακη version.

Δεν εχω να πω κατι αλλο, δεν βρηκα τιποτα αξιο λογου, τζαμπα θα παει ακομα και η κακη κριτικη μου.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Vaso20 Τρι Σεπ 21, 2010 3:41 am

Μου αρεσε το επεισοδιο,ηταν καλο κ με πιο γρηγορη πλοκη απ το προηγουμενο!

Πολυ καλη η πρωτη σκηνη με Νταιζη-Στεφανο-Αντιγονη αν κ δεν μ αρεσε που ο Στεφανος σηκωσε χερι!
Αλλα δεν τη φοβαμαι τη Νταιζη!Δεν θα το αφησει ετσι αυτο! valen Τελειες ερμηνειες κ απο τους τρεις ηθοποιους!
Ενταξει η Νταιζη κυριαρχει πλεον!Ολο το επεισοδιο πανω της ηταν!Πολυ καλη η Πολυχρονιδη!
Η σκηνη με τη Μελιτα να κλαιει διπλα στην κορη της πολυ συγκινητικη!
Η σκηνη Μελιτας-Στεφανου μ αρεσε αν κ μικρη!Το βλεμμα της Μελιτας στο Στεφανο υπεροχο!
Οι σκηνες της Εριεττας επισης(αν κ τις περιμεναμε τοση ωρα,αλλα χαλαλι)πολυ καλες κ με Αμαλια κ με Ρουσσο(αυτο το λιγο τελος παντων)!Δεν καταλαβε απο που του ηρθε ο κακομοιρης ο Ρουσσος!
Ο χαρακτηρας της θα εχει πολυ ενδιαφερον στη συνεχεια νομιζω!
Η Αμαλια πολυ καλη!Κ υποψιασμενη μου φανηκε!
Ο Χρηστος μου αρεσε στη σκηνη με τη Νταιζη,δεν μου αρεσε στη σκηνη με το Στεφανο!
Επισης μου αρεσε το βλεμμα της Ξυλα οταν αναφερθηκε ο Μανος!
Απο κει κ περα το χαος!Οι ζηλιτσες της Νορας στο Λουκα γελοιες(κ δεν την εχει δει ακομα την Εριεττα!Που να τη δει κιολας!Χαμος θα γινει)!Οι σκηνες της παρεας πανω στο σκαφος κ οι συζητησεις περι δελφινιων βαρετες κ ανουσιες!
Το ιδιο κ η συζητηση Ευας-Μαριλιας-Αγγελας!Κ η κλασσικη γκρινια του Νικολα εκνευριστικη!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Lyn Τρι Σεπ 21, 2010 4:50 am

Κάτι ώρες που αποφασίζω κι εγώ να δω επεισόδιο!! qqq2

Δεν έχω κάτι καινούργιο να πω. Με καλύψατε οι περισσότεροι με τα σχόλια σας. Ωστόσο επειδή η επανάληψη είναι μητηρ πάσης μαθήσεως (όπως με μεγάλη επιτυχία(?) μας δίδαξε το σημερινο (χτεσινο πλεον) επεισόδιο) και επειδή καπου πρέπει να ξεσπάσω, θα τα γράψω και γω άλλη μια φορά.

Γενικά, λοιπον, στα ίδια βήματα με το χθεσινό βαδίζαμε, ίσως λίγο καλύτερα σήμερα. Είχαμε και μια εξέλιξη που αφορά -ποιον αλλον?- την πρωταγωνίστρια πλεόν Νταίζη, που έγινε και επισήμως αδερφή του Στέφανου (δεν ξερω αν το προσέξατε, γιατί δεν αφιέρωσαν και πολύ τηλεοπτικό χρόνο στο συγκεκριμένο γεγονος!).

Κατα τ άλλα:

-> Νόρα και Λουκάς κλασικά σε σκηνές που γεμίζουν απλά το επεισόδειο, χωρίς κάποια ιδιαίτερη ουσία και νόημα ύπαρξης. Ωστόσο πολύ καλύτεροι στο παίξιμό τους Δρακουλάκη και Πετράκης απο το χθεσινό φιάσκο. wall Αξιοσημείωτη η τούμπα στο τέλος. gelio

-> Οικογένεια Καρτάλη (Λαζαρίδη, Λύτρα, πείτε το όπως σας βολεύει) σε μια αρκετα καλή ερμηνευτικά σκηνή, εκτός απ το σημείο που τρώει τις φάπες η Νταιζάρα. Εμένα προσωπικά δε μου φάνηκε αληθοφανής (άμα δε δω αίμα δεν πειθομαι lol), αλλά ίσως φταίει η ελαφρά αντιπάθεια που τρέφω για τη Νταίζη. Ksilo

-> Δάφνη- Νικόλας μου άρεσαν σε γενικές γραμμές, αν εξαιρέσουμε τις γνωστές και μη εξαιρεταίες(το σκότωσα?) υστερίες του Νικόλα για τον πολύτιμο ύπνο του.
BadMood


-> Την Ευα με μεγαλη ευχαρίστηση θα τη σχολίαζα, αλλά δυστυχώς μάλλον δεν έπαιζε στο συγκεκριμένο επισόδειο. Δεν πειράζει, από αύριο πάλι...
-> Αμαλία- Εριέττα - Ρούσσος όχι κάτι το ιδιαίτερο μιας και ούτε αυτούς τους είδαμε πολύ, οπότε από αύριο επίσης...


-> Ο Χρήστος αρκετά καλός. Ξεχώριζε μέσα σε όλο αυτό το πανηγύρι γενικότερα. Thumbs up

-> Το έχω παρει απόφαση ότι Νταίζη - Μπέλλο θα βλέπουμε πολύ περισσότερο απ ότι αντέχουν τα νεύρα μας (και πολυ περισσοτερο απ όλους τους υπόλοιπους γενικά αλλά δεν το κάνουμε θέμα). Γι αυτούς δεν έχω κάτι να πω. Δεν έχω λόγια!!! (κυριολεκτικά και όχι με την καλή έννοια).

-> Ο Λευτέρης μου ειναι αδιάφορος (τουλάχιστον προς το παρον). Άλλωστε δεν τον έχουμε δει να κάνει και τίποτα, όλο τρέχει και θυμάται, τρέχει και θυμάται, τρέχει και θυμάται, ε έλεος πια. Με μέτρο τα φλας μπακ, ήμαρτον! livani

-> Η Μαρίλια καλά κάνει και δεν πάει στη σχολή. Αν αυτό που θέλει είναι η ιατρική ας το κηνυγήσει. soutien
Άλλωστε βρήκε δουλειά η κοπέλα και δεν κοπροσκυλιάζει όλη μέρα, ούτε κ...λοβαράει όλη την ώρα στον καναπέ, ούτε τρώει απ τα έτοιμα (σαν μερικές- μερικές που επαναλαμβάνουν όλα τα παραπάνω κάθε μερα ανελλιπώς και αδιαλείπτως(αυτό πρέπει να το σκοτωσα τελείως), ονόματα δε λέμε, οικογένειες δε θίγουμε door ).

-> Και μιας και αναφέρθηκα στον καναπέ, δεν γίνεται να παραλείψω την αγαπημένη(?) Μελιτούλα, που αποφάσισε (αφού πρώτα πήγε διακοπές βεβαίως-βεβαίως) να κάνει (επιτελους) την επανάστασή της. Μόνο που τα μπέρδεψε λίγο η κοπέλα και αντι για επανασταση έκανε μετακόμιση. Ίσως δεν την πληροφόρησαν σωστά, ποιος ξέρει. Πάντως το σίγουρο είναι ότι "είμαι ανεξάρτητη" δεν σημαίνει "αλλάζω-τους-καναπέδες-σαν-τα-πουκάμισα-γιατι-κάνουν-γουβα-απ-την-πολυχρησία".ainta

Όσο για τη σημερινή σκηνή (όπου για άλλη μια φορά αποδείχθηκε περίτρανα ( gelio ) ότι Στεφανος-Μελίτα είναι σαφώς πολύ ερωτευμένοι) δεν έχω να πω κάτι συγκεκριμένο. Με κάλυψε απόλυτα η Μελίτα με το εξής τρομερό της σχόλιο: α Ee?

-> Όσο για τα guest: Το δελφίνι "Λουκάς" ήταν αρκετά καλό, αν και προσωπικά το βρήκα λίγο υπερβολικό στη δευτερη βουτιά που έκανε. Επαιξε τη σκηνή με περισσότερο στόμφο απ ότι απαιτούσε η περίσταση. Το δελφίνι "Νικόλας" δεν με εντυπωσίασε για να πω την αλήθεια. Βέβαια ίσως έφταιγε και η ενδυματολογική προσέγγιση που δεν το βοήθησε ιδιαίτερα. Κρίμα. lol!


Αυτά για το επεισόδιο.
Υ.Γ.1
nikidanis έγραψε:
Αν προσεξετε και στη σκηνη με Νταιζη Αντιγονη οταν ειναι μονες τους απο την τζαμαρια φαινεται ο μπουμαν με το μπλε μπλουζακι! Προχειρο ...

Αυτό το πρόσεξα κι εγώ. Μου κακοφάνηκε λίγο, αλλά εδώ τα δελφίνια έχουν μεγαλύτερο ρόλο απ την Ξυλα, εκεί θα κολήσουμε?



Υ.Γ.2: Το βιντεάκι με τις πυροβολημένες τα σπάει!! Όμως έμεινα με την απορία: ποιος την πυροβόλησε (όποια απ τις 2 τελος παντων)? Μόνη της πυροβολήθηκε??

Υ.Γ.3: Παιδιά μιλάτε σοβαρά?? Είναι ποτε δυνατόν να απέλυσε η ... τον Ρένο απο την εταιρία?? affraid
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Σεπ 21, 2010 8:46 am

Lyn, απολαυστικότατος σχολιασμός, πολύ περισσότερο απο το επεισόδιο!!!!!!

Lyn έγραψε:την πρωταγωνίστρια πλεόν Νταίζη, που έγινε και επισήμως αδερφή του Στέφανου (δεν ξερω αν το προσέξατε, γιατί δεν αφιέρωσαν και πολύ τηλεοπτικό χρόνο στο συγκεκριμένο γεγονος!).

Καθόλου!!! (Τελικά ποια φάγανε? Την Χριστίνα ή την Φωτεινή?)

Αξιοσημείωτη η τούμπα στο τέλος. gelio

Ηταν το highlight της βραδιάς!


-> Την Ευα με μεγαλη ευχαρίστηση θα τη σχολίαζα, αλλά δυστυχώς μάλλον δεν έπαιζε στο συγκεκριμένο επισόδειο. Δεν πειράζει, από αύριο πάλι...
Είπαμε, πήρε την γκαντεμοθέση του Μπουγιούρη!!!

Άλλωστε δεν τον έχουμε δει να κάνει και τίποτα, όλο τρέχει και θυμάται, τρέχει και θυμάται, τρέχει και θυμάται, ε έλεος πια. Με μέτρο τα φλας μπακ, ήμαρτον! livani

Ευτυχώς που τον λένε Λευτέρη...

Γιατι αλλιώς θα τραγουδούσα ένα παλιο άσμα...

"Τρεξε τρέξε Χαρούλη, γίνε άντρας Χαρούλη...."


Άλλωστε βρήκε δουλειά η κοπέλα και δεν κοπροσκυλιάζει όλη μέρα, ούτε κ...λοβαράει όλη την ώρα στον καναπέ, ούτε τρώει απ τα έτοιμα (σαν μερικές- μερικές που επαναλαμβάνουν όλα τα παραπάνω κάθε μερα ανελλιπώς και αδιαλείπτως(αυτό πρέπει να το σκοτωσα τελείως), ονόματα δε λέμε, οικογένειες δε θίγουμε door )
Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 111438 Γκουχ....

-> Και μιας και αναφέρθηκα στον καναπέ, δεν γίνεται να παραλείψω την αγαπημένη(?) Μελιτούλα, που αποφάσισε (αφού πρώτα πήγε διακοπές βεβαίως-βεβαίως) να κάνει (επιτελους) την επανάστασή της. Μόνο που τα μπέρδεψε λίγο η κοπέλα και αντι για επανασταση έκανε μετακόμιση. Ίσως δεν την πληροφόρησαν σωστά, ποιος ξέρει. Πάντως το σίγουρο είναι ότι "είμαι ανεξάρτητη" δεν σημαίνει "αλλάζω-τους-καναπέδες-σαν-τα-πουκάμισα-γιατι-κάνουν-γουβα-απ-την-πολυχρησία".ainta

Είπες την σωστή λέξη: ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ!!! Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 191984

Όσο για τη σημερινή σκηνή (όπου για άλλη μια φορά αποδείχθηκε περίτρανα ( gelio ) ότι Στεφανος-Μελίτα είναι σαφώς πολύ ερωτευμένοι) δεν έχω να πω κάτι συγκεκριμένο. Με κάλυψε απόλυτα η Μελίτα με το εξής τρομερό της σχόλιο: α Ee?
α! .... α!.....α! .....α!.....α!!!! (οφείλω να ομολογήσω οτι το έλεγε με Γαλλική προφορά....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από βανια Τρι Σεπ 21, 2010 10:20 am

Το σημερινο επεισοδειο καλο , αν και λιγες ηταν οι ερμηνιες που μου αρεσαν.
Ρεσιταλ ερμηνιας αν και ο ρολος της αντιπαθηικος η Ντεζαρα οντως σε κανει να θελεις να την σπασεις στο ξυλο επισης η Παπαδμητριου καλη ο Στεφανος πολυ δυνατος οταν τα παιρνει στο κρανιο ετσι τον θελουμε οχι μαλθακο .Ο Χρηστος εμενα μου φανηκε παραξενα δεν ξερω τι αλλα περιμενα να την πλακωνε στο ξυλο την Οχια η οποια μια χαρα το χειριζετε το ρολο .Η μελιτα πιοωραια ετσι επειτελος φτοιαχτηκε και το μαλλι και η Ευα φανερα στεναχωρημενη της λειπει ο Μανος .Οσο για το ζευγαρι Λουκα -Νορα θεωρω οτι εχει κουρασει αυτο το στυλακι υποτιθετε οτι ειναι 30+ και οχι 15 μου αρεσουν αλλα κατανταει κουραστικο .Η Ερριετα κατι κρυβει δεν αποκλειεται αυτη να εφαγε τον Χατζηβασιλειου για να παρει την κληρονομια .Ο Νικολας με την Δαφνη δεν μου αρεσουν καθολου και θεωρω ασχετο τα Δελφινια καποια στιγμη νομιζα οτι βλεπω ντοκιμαντερ .Τωρα οσο για τον Λευτερη καλος αλλα λιγος κανεις δε μπορει να φτασειτον Μανο ...Μακρι να επεστρεφε

βανια


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από nora_oscar Τρι Σεπ 21, 2010 10:40 am

εγω βαρεθηκα με το επεισοδιο..καμια σχεση με περυσι που μας κρατουσε το ενδιαφρον η υποθεση καρταλη και θελαμε να δουμε τη συνεχεια.....φετος αστα να πανε! Ο κασανδρινος μονο μας δειχνει το ταλεντο του..και φυσικα κατρανιδης που αυτο το λιγο που παιζει ο ανθρωπος κενταει...ηληθιοτητα η παρεα με τα δελφινια και κουρατικα τα φλασ μπακ του λευτερη...αυτα τα λιγα...μετριο το επεισοδιο επιεικως.... xastouki
nora_oscar
nora_oscar
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Σεπ 21, 2010 11:16 am

Εμενα μ'αρεσε πολυυ ....τωρα γιατι δεν ξερω αλλα εχει την ενταση του της σφαλιαρες του ....
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 400 - Ημερομηνία 30-09-2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Τρι Σεπ 21, 2010 11:20 am

verile_mistika έγραψε:Εμενα μ'αρεσε πολυυ ....τωρα γιατι δεν ξερω αλλα εχει την ενταση του της σφαλιαρες του ....


εχεις δικαιο!!συμφωνω μαζι σου!!μετα την πρεμιερα που ηταν μετρια προς χαλια,αυτο μας ξυπνησε!!ειχε εντονες σκηνες και υπεροχες ερμηνιες απο χρηστο και στεφανο!!αντε και απο νταιζη..
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης