Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_lcap12%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_lcap21%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_rcap 21% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_lcap36%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_rcap 36% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_lcap23%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_rcap 23% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 73

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Empty Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 6:15 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010

Δημοσίευση από irini Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 8:06 pm

Το επισοδειο ας πω οτι τρωγοταν....αλλα για να το φας θα επρεπε να ησουν 2,3 χρονια νηστικος!!!!

Θα πω πολυ λιγα πραγματακια...

~Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω που κολαει η ιστορια με τα διαμαντιαμε την παρεα της φεγγαροπετρας!!!Δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα!Τωρααρχισει και το μοιρασμα των διαμαντιων.... Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 103275
~Αυτα τα flachback του Λευτερη ΑΣ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΟΟΣ!!!!!!!!!!Ποσα θα δουμε ακομα παναγια μου?? Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 905116
~Ειχα την εντυπωση οτι στην σειρα επαιζε και η Ευα αλλα μαλλον εκαναλαθος,κατι εχω χασει μαλλον!!!Το πρωτο μισαωρο δεν υπηρχεκαθολου,πουθενα!!!
~Καλα η Μελιτα λεει οτι επιασε την ζωη απο τα μαλλια,καλα ας πιασεικαποιος αυτη απο τα μαλλια και να αφησει την ζωη!!!Εχει λεει καποιαλεφτακια λεει θα πιασει και καποια δουλιτσα και θα τα βγαλει περα...
~Δηλαδη αυτη η ευχη της Νορας ποσο στο ντουκου εχει περασειπια....ειπε οτι θελει να κανει παιδι η κοπελα οχι να κανει γεμιστα!!!Αςπουνε κατι...... Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 554145
~Και δεν μπορω να βλεπω την οσια Νταιζη αλλο να το παιζει θλυμενη καιστεναχωρημενη.....βαρεθηκα τα ψεματα της και τις χαζομαρεςτης!!!!!!!!!Οσο για τον Μπελλο ας παρει αυτα... Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 951465 Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 951465 Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 951465
~Να ριξει πορτα η Μελιτα στην Νορα και στον Λουκα???????Το ακουσα κι αυτο.... Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 556420
~Ο Στεφανος που μενει οεο???? Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Icon_scratch
~Καμπανακια αρχισαν να ηχουν στα αυτακια του Νικολα με την επιστροφη της Δαφνης με την μηχανη...

Μετριο επισοδειο ηταν για μενα το σημερινο..... Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 317424

ΥΓ.Εγω προσωπικα θελω να την σφαλιαρισω μονο την Μελιτα....παντως φανηκε οτι τπν αγαπαει ακομα,και φανηκε απο την απαντηση της χθες στον Στεφανο οταν της ειπε οτι η Νταιζη ειναι αδερφη της....... <<α>> ειπε!!
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 17902
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 8:10 pm

Θα σχολιάσω αναλυτικά αυριο, για σήμερα δυο πράγματα..

1) Ο Γιαννακόπουλος ήταν ΤΡΟΜΕΡΟΣ!! Επιτέλους ο Νικόλας που ξέραμε και αγαπήσαμε.

2) Είναι ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΑ ΤΡΑ-ΓΙ-ΚΟ ότι η μόνη ερωτική ιστορία που έμεινε έτσι όπως τα μπαχάλιασαν είναι αυτή που ξεκίνησε απο ξεπούλημα και δεύτερη προδοσία (για την ίδια ελευθέρων ηθών) την χαμένης πρωταγωνίστριας που πήρε τη δεύτερη γκαντεμοθέση του Μπουγιούρη και είναι αυτή που ΠΡΕΠΕΙ να τελειώσει πάραυτα αν θέλουμε να λέμε ότι υπάρχει δικαιοσύνη!

ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΑ ΤΡΑ-ΓΙ-ΚΟ!!!

Στο πρώτο λεπτό που άνοιξε (όχι ότι το κλεινει ποτέ) το στόμα της η Μελίτα θυμήθηκα τι με χάλαγε πάντα.. Λόγια... Που δεν τα εννοεί ούτε εκείνη που τα λέει ούτε εκείνη που υποτίθεται τα νιώθει...

Απαλλάξτε μας από τον ξενέρωτα και δώστε μας περισσότερη παρέα! Τι περιμένετε πια??

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 8:16 pm

Ηθελα να δω μια σκηνη ουσιαστική αναμεσα σε Λουκά και Νόρα και εχουν τοσα δικα τους θέματα και αντ αυτου μιλησαν πάλι για την οχιά livani όσο για το οτι οΆρης δεν ειναι γιος του Λουκά ας το δουμε να αποδεικνυετε επιτελους sfyr

Η Εριέττα περικυκλωσε για τα καλά τον Ρούσσο....

Μελιτα-Αμαλία:Ποια ξέπεσε βρε παιδια? Παλατι ειναι το σπίτι με πλάσμα οθονες κτλ, Ποιια ζωη αρπαξε η Μπεκρουλίτα απο τα μαλλιά? xoxo xoxo Το καθισιο απο καναπε σε καναπε και η ξυνιλα στα μουτρα της εγιναν σταθερες της! Το γελιο έπεσε οταν ειπε πως ο Στεφανος δεν αξιζει ουτε δακρυ της, ποιο δακρυ καλη μου δεν σε ειδαμε ποτε να δακρυζεις! Κορυφαιο και το οτι θιχτηκε απο τα λεφτα της Αμαλι xoxo

Οχια-Νικόλας:Πάλι καλα που ηταν αμφιδρομη η ειρωνεια

Αμαλία-Ρούσσος:Πάλι καλα που είχαμε σκηνη τους γιατι πλεον με το μακαρονι θα τους βλέπουμε?

Πολυ καλη σκηνη αυτη της Αντιγόνης με το Χρηστο, εκανε οτι εκανε Χρηστο αλλά βοηθησε τον αδερφο σου ainta και ηρθε μονη της και σε βρηκε

Πατσοζευγαρο *ευκαιρια να λιμάρω νυχια*
Sleep Sleep

Και εκει που τα πραγματα πηγαιναν σχετικά καλα βλέπω το Λουκα και τη Νόρα και τη Μελιτα τα καλα φιλάρακια μονο λευκωμα δεν εγραψαν και δεν χαραξαν με μπλανγκο BFFE (ειμαστε φιλαράκια σουπερ αυτοκολλητάκια) cake Τι δουλεια εχουν με την Μπεκρουλίτα? Πηγαν στο ηδη βουλιασμενο απο βαρεμαρα καναπε της! Ακυρο τελειως

Θα ψηφιζα Πολυ καλό ειλικρινα είχα όλη την καλη θέληση!
Λιγο ο Γιαννακοπουλος-Γεωργόνη που κεντησαν, λιγο τα Λουκονορακια και η Καρτάλαινα
αλλα η Μελίτα δεν εχει καμια σχεση ουτε με Λουκα Νορα ουτε με την παρεα!
Ψηφιζω ασχημο

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ.2Απαλλαγη από τους μετεξεταστέους στη χημεία Στεφανος-Μελίτα και το Πατσοζευγαρο vomit

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Parea

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 8:26 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Θα σχολιάσω αναλυτικά αυριο, για σήμερα δυο πράγματα..

1) Ο Γιαννακόπουλος ήταν ΤΡΟΜΕΡΟΣ!! Επιτέλους ο Νικόλας που ξέραμε και αγαπήσαμε.

2) Είναι ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΑ ΤΡΑ-ΓΙ-ΚΟ ότι η μόνη ερωτική ιστορία που έμεινε έτσι όπως τα μπαχάλιασαν είναι αυτή που ξεκίνησε απο ξεπούλημα και δεύτερη προδοσία (για την ίδια ελευθέρων ηθών) την χαμένης πρωταγωνίστριας που πήρε τη δεύτερη γκαντεμοθέση του Μπουγιούρη και είναι αυτή που ΠΡΕΠΕΙ να τελειώσει πάραυτα αν θέλουμε να λέμε ότι υπάρχει δικαιοσύνη!

ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΑ ΤΡΑ-ΓΙ-ΚΟ!!!

Στο πρώτο λεπτό που άνοιξε (όχι ότι το κλεινει ποτέ) το στόμα της η Μελίτα θυμήθηκα τι με χάλαγε πάντα.. Λόγια... Που δεν τα εννοεί ούτε εκείνη που τα λέει ούτε εκείνη που υποτίθεται τα νιώθει...

Απαλλάξτε μας από τον ξενέρωτα και δώστε μας περισσότερη παρέα! Τι περιμένετε πια??

Θα συμφωνησω απόλυτα..(μακριά απο μας..)
Είναι δυνατόν να δικαιωθεί ο ερωτας της γυναίκας που πάτησε την ίδια ζωη κάτω δύο φορές????Ελεος με τον ξενέρωτα....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 8:31 pm

Μετριο....αλλα αν υπηρχε και επιλογη "βαρετο" θα την ψηφιζα ευχαριστως...

Να φανταστειτε αυτη τη στιγμη σκεφτομαι τι να εδειξε πριν λιγο? Τοοοσο πολυ χαραχτηκε στη μνημη μου το επεισοδιο...

Οι μονοι που αξιζαν σημερα ηταν Πεφανη-Κατρανιδης oscar

Ελεος με τις ζουζουνιαρικες σκηνες Μπελλου-Νταιζης....Για ονομα του θεου...τι φταινε τα ματακια μας και το γαστρεντερικο μας??? vomit

@Τα μαθατε?? Η Νταιζη ειναι κορη της Αντιγονης, η Νταιζη ειναι αδερφη του Στεφανου, η Νταιζη ειναι αδερφη του Νικολα, Η Νταιζη ειναι το παιδι του Λυτρα, η Νταιζη ειναι η θεια του Μαριου και του Αγγελου, η Νταιζη ειναι κουνιαδα της Δαφνης.......ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΓΚΩΣΑΜΕΕΕΕΕ....wall Το βιντεακι "ποια πυροβοληθηκε?" κλασεις ανωτερο.... Tongue

@ Μας περνατε για ainta ??? Παλι πετατε προοικονιμια για πλαστο DNA και νομιζετε θα το χαψουμε??? Παιδια μη χαιρεστε...γνωστο το κολπο για να μας γεμιζουν ελπιδες ενω στην πραγματικοτητα δε προκειται να αλλαξει τιποτα...Και περυσι τα ιδια δεν εκανανα? Με Αμαλια -Πετρο αν θυμαστε που η Θεα ειχε ξαναπεταξει σποντα...Και γενικα τιγκα στις προοικονιμιες και για αλλα πραγματα ηταν περυσι αλλα ας μη το ανοιξω καλυτερα... sfyr

@Εμενα μ'αρεσε το Δαφνης Λευτερης...Βασικα μ'αρεσε αυτο που εβγαζε η Δαφνη...ενα δυναμισμο και μια γλυκητητα ταυτοχρονα..Καλα η τελευταια σκηνη που κατεβαινε απο τη μηχαναρα ολα τα λεφτα...Χαλλλλαρααα που λεμε κι εδω πανω...Κατεβηκε ωραια ωραια ελυσε και την αλογοουρα....σα να μη συμβαινει τιποτα...Θελω να δω αυριο φατσα Νικολα.. sisi

@Αδερφε μουυυυυυυυυυυυυυυ αααχ τι συγκινηση που σε ξαναβρισκω... Snif Ο Ξανθοπουλος ε θυληκη εκδοχη....Dios mio... να δω τι αλλο θα δω... livani Εγω παντως εστιασα στο μαυρισμα της Πολυχρονιδη και στο καταπληκτικο φορεματακι της.....ολα τα αλλα που ειπαν μπηκαν απο το ενα αυτι και βγηκαν απο το αλλο..

Και κλεινοντας επετρεψετε μου να σας τραγουδησω...

Σ'αγαπωωωωωωωωωωωωω σα το γελιο του Μαη σ'αγαπωωωωωωωωω
Σ'αγαπωωωωωωωω σαν παλι αμαρτια σε θελωωωω!!!!!!! inlove

Φωναρα η Γεωργονη!!!! : respect : Ετσι εξηγειται γιατι θα του γυαλισει του Τερη η Δαφνουλα... huhu

tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 8:33 pm

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ
ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΘΕΛΑΜΕ ΠΗΡΕ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ .ΑΜΑΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΪ ΓΙΑΤΗΝ ΕΡΙΕΤΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΡΟΥΣΣΟ ΕΠΕΙΔΗ ΒΡΗΚΕ ΑΛΛΟ ΧΟΡΗΓΟ ΣΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΤΗΣ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ ,Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ,Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΕΛΙΣΤΑ ΡΟΥΣΣΟ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ oscar Η ΤΑΠΙΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΡΩΝΕΜΕΝΗ ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ (ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?) ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΟΥ . Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΔΑΦΝΗ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑΤ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ. ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ Ypnos ΟΙ ΑΝΑΔΡΟΜΕΣ ΤΟΥ ΛΕΥΕΤΕΡΗ Η ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΙΑ ΤΟ ΙΖΙ ΡΑΪΝΤΕΡ ΜΜΜ.
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 8:47 pm

Θα σχολιασω αυριο γιατι μια συγχυση την εχω παρει.Απαραδεκτοι....... και οπως ειπε και η κοπελα παραπανω αν εχεις να φας κανα 2-3 χρονια, τρωγοταν.Και εμεις εχουμε φαει μεγαλες δοσεις βλακειας στη μαπα 2 χρονια τωρα και παμε για το 3ο. Ποσο να αντεξω πια η γυναικα?
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 8:50 pm

ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???

Μετριο επεισοδιο με καθολου ενδιαφερον, απο συνηθεια μεταξυ 7-8 το ειδα και παλι σημερα

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ να μη ξανα δουμε flash back του μπισμπικη δε θα το αντεξω...καταλαβαμε καταλαβαμε...οχι αλλο φτανει τον προωθητε οκ το πιασαμε στη γωνια μας αλλα η ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΩΝΤΑΝΕΨΕΙ ΞΑΝΑ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΦΩΤΗΣ ΓΕΛΑ ΠΟΥΛΙ Μ ΟΥ ΓΓΕΛΑ....απο τη παρεα αυτη ξεκινησαμε αγαπησαμε και κρατηθηκαμε και τωρα????

κατα τα αλλα η κορη χατζηβασιλειου μπηκε δυναμικα και τους θελει ολους...η Λαμπου παιζει καλα.....και δε το περιμενα

Μελιτα-Αμαλία:η μελιτα με ενα παιδι και ενα ακομα στη κοιλια της καιχωρις βοηθεια και χωρις δουλεια ολα αυτα πως τα εκανε ???και τεσπα συγνωμη κιολας με το συμπαθειο καινουργιο σπιτι ..μια παντοφλιτσα ??? σε πιο κυκλο θα δουμε τη μελιτα να φοραει παπουτσια...στο τελος θα πω οτι ειναι κολημα της ΠΑΠΑ να παιζει αξυπολητη το ρολο της γιατι μονο ετσι μπορει... αρπαξε

Νταιζη-Νικόλας: ποσο και αλλο θα τον ισοπεδωσουν το ρολο του ???? θελω δυναμικο νικολα...αλλαα τιποτα.....

το τελειως ακυρο ενω βριζουμε μελιτα και δε ανηκει στη παρεα μας πηγαινει το ζευγος της αγιας παρασκευης τρεχουμε για ολους εκτος απο μας...και το παιζουν καλοι και οτι θα ειναι διπλα της..σε τι στο να μεγαλωσει το παιδι του καρταλη που πληγωσε τη φιλη σας τη ευα ?? η διπλα της στο ερωτα της???ελεος...........

θελουμε σκηνες με τη παρεα και flash back απο κατασκηνωση μανο κτλ ...αυτο που βλεπουμε ειναι αλλο εργο και καλυτερα να εκλεινε στο δευτερο κυκλο και να ξανα αρχιζει κατι αλλο ετσι μας ισοπεδωνετε οτι αγαπησαμε και μπαινουν οι καινουργιοι και τα guest star μπροατα..............
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από diam rena Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:11 pm

ΕΚΤΑΚΤΟ!

''Κυρίες και κύριοι Εδεμοφανικοί καλησπέρα σας! Είναι το έκτακτο δελτίο ειδήσεων του ΝΛ channel. Αν παρατηρήσατε χθές δεν παρέδωσα έκτακτο! Ας πούμε πως οι σκηνές δεν ενέπνεαν και πολύ.Rolling Eyes Παρόλα αυτά όσο περνάνα οι μέρες όλο και καλυτερεύουν τα επεισόδια.

Όσο για χθες...μόνο επιγραμματικά να πώ πως....
~ Παπαδημητρίου - Σταύρου απλά : respect : εκπληκτικές ερμηνείες ...πραγματικά ανατριχιαστικές στιγμές.Απέδωσαν με εξαιρετική μαεστρία τόσο έντονα συναισθήματα χωρίς να προβούν στην υπερβολή . Μπράβο! Το μόνο που με χάλασε ήταν ο ''ξυλοδαρμός '' της Νταίζης. Εντάξει δεν λέω θέλω να την δω να υποφέρει...και να την δέρνουν ...αλλά άλλο να την δέρνει η Δάφνη ή η Νόρα ή ακόμα και ο Λουκάς...και άλλο ο Στέφανος....απαράδεκτο σαν ενέργεια...

Και προχωράμε τα θέματα μας βαίνοντας στο σημερινό επεισόδιο. Όσο περνούν οι μέρες όλο και καλυτερεύουν τα επεισόδια ( καλά δεν έφτασαν ακόμα αυτό που θέλουμε - αλλά είναι μακράν καλύτερα απο τα πρώτα! )

Εδώ να πω ότι επιτέλους είδα την κ. Ακρίτα που λάτρευα τόσα χρόνια....τη μία και μοναδική σκηνή που με συμάδεψε στο σημερινό επεισόδιο και μου θύμησε τα ''περασμένα μεγαλεία'' με '' σοβαρές '' σκηνές που κράζουμε τόσο καιρό. Ο λόγος στην σκηνή Ρούσσου - Λουκά -Νόρας στο γραφείο! Συγκλονικστική - καλογραμμένη -με εξαιρετική υποκριτική .... υπέροχη ακόμα και απο πλευρά σκηνοθεσίας! Τα πλάνα μοναδικά - όμως το σενάριο έδωσε ρέστα! Επιτέλους μιλούσαν - δεν χαζολογούσαν...σοβαρότις - οξυδέρκεια - εξελίξεις και μια υποβόσκουσα ένταση - μυστικοπάθεια και πολλά μυστικά! Αυτή είναι η Ακρίτα που θέλουμε! Με διαλόγους άξιους προσοχής πληρόμενους απο '' γόργια'' τεχνάσματα - κάνωντας όλους εμάς απλά να υποκλινόμαστε. Ελπίζω να έχουμε περισσότερες τέτοιες σκηνές .

Έπεσαν κατα ριπάς για άλλη μια φορά οι προιοικονομίες ...βλ. '' Καλά ας μην ορκιζόμαστε πως ο Αρης είναι του Λουκά''...το αφήνω εκεί και δεν πολυμιλάω.... sfyr

Και ας πάω στους '' αγαπημένους μου ''. Απορώ - πραγματικά απορώ πως η Μελίτα έχει πιάσει ακριβώς τη ζωή απο τα μαλλιά?! οεο???? Το μόνο που την βλέπουμε να κάνει ( εκτός κι αν με γέλούν τόσο πολύ τα μάτια μου ή έχει ανέβει τόσο ο βαθμός μυωπίας που άλλα βλέπω και αλλά καταλαβαίνω ) επέκταση του κορμιού της - όπως και πέρσι - έγινε ΚΑΙ ο καινούργιος καναπές...ακόμα και οι καρέκλες του μπαλκονιού! Δεν ζητιανεύει λέει αλλά ψάχνει δουλειά - χαζεύοντας το ταβάνι . Αχ αχ αχ δε λυπάμαι κανένα - τη Τιτανομέγιστη λυπάμαι που εκείνη τα τραβάει όλα! Hellooooo κορίτσι μου υπάρχει και μία οικονομική κρίση στην χώρα δεν θέλω να σε τρομάξω...και τα ρουσφέτια που έδινε ο άμοιρος ο Ρούσσος για να πάρεις τα πτυχία δεν θα βοηθήσουν ( όπως τονίζεις) και τόσο πολύ στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ αγόρα! Να δω το καημένο το Νεφελάκι - Λαμπραντόρ που εκτός απο εκπαιδευμένο αναγάγεται ΚΑΙ σε παρατημένο , αφού ως άξια μάνα η Μελίτα δεν έχει μωρε χρόνο - η καμενούλα - να την προσέχει .... ψάχνει εργασία για να βγάλει τα προς το ζην.......οριζοντιομένη! ainta

Το πασουμάκιιι...τι γλυκειά! Τι καλή! Τι αθώα! πήγε μωρέ και ήθελε και αγκάλι το φρόκαλο....αλλά βέβαια πόσο να αντέξει....τις πέταξε τις μπιχτές της έτσι για προοικονομία....βλ. Νικόλα μου θα σας πετάξω έτσι αν δεν με κάνεις παρέα! Η μικρή Νταιζούλα κάθεται και κλαίει γιατι δεν την επαίζουνε τα αδερφάκια της! .... τι άλλο θα δούν τα αυτιά και θα ακούσουν τα μάτια μου....ελεος! pff

Και συνεχίζω ακάθεκτη και με μεγάλη περιέργεια - και πάλι ( ελπίζω να μην κατάντησα κουραστική ) - πως στο καλό νόμιζα εγώ η καημένη ότι έβλεπα τα μυστικά την Εδέμ! Φτου μυο δεν ντρέπομαι....πρωταγωνιστές οι παρέα της φεγγαρόπετρας???? ιιιιιιιι ύβρις! Εδώ έχουμε diamonds are foverer.... ή μάλλον diamonds are a ... teri's best friend. Του οποίου μα το έλεος ας του κόψει κάποιος τα flashbacks που ακόμα και ο άμοιρος ο πατέρας μου με το που τον είδε ή μάλλον ξανα- είδε με ρώτησε αν θα είναι για όλη την χρονιά!Ee? Κούρασεεεεεεεεε!!!!!! Το πα και το ξαναλέω...μόνο ομορφιά και γοητεία είχε--- δεν το χει το παιδί την υποκριτική! Κι αν είναι να μας κορέσετε στα flashbacks τουλάχιστον να έχετε την ευγενή καλοσύνη να βάζετε διαφορετικά κάθε μέρα!
Και επιστρέφω στα διαμάντια λέγωντας πως γύρω- γύρω κάνουν όλα! Βέβαια ο Τερι ένα σούφρωσε απο το πουγκι το άλλο που πήγε στην Εριέττα ποιος το στειλε???? Το αντιπαρέρχομαι και λέγω...άρχισαν τα όργανα...και αλλάξαμε και ''σειρά''...πόσα να αντέξει ο άμοιρος ο Τηλεθεατής!

Τελειώνοντας να τονίσω πως αλληλουια!imarton Είδα τον Νικόλα που αγάπησα! Να γουρλώνει το μάτι βλέποντας τον ανταγωνισμό απέναντι στην γυναίκα του .... Η οποία σκηνή με τη Δάφνη μου έδωσε λίγο την αντύπωση με την ''Δώρα''σ την Βέρα...που ξέρετε την είχε ερωτευθεί ο Στράτος για΄τι είδε την αγνότητα μέσα της. ΕΛπίζω να μην συμβεί κάτι τέτοιο και εδώ με αφορμή το '' σ'αγαπώ''!

Γενικά το σημερινό επεισόδιο ήταν '' καλό ' ' για μένα! Ελπίζω να εξελιχθούμε μες τη σεζόν!

Για οτιδήποτε νεότερο θα διακόψουμε τη ροή του προγράμματος μας. Καλό σας βράδυ!''
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ston kosmo tis edem....me noraki + loukako!!!!
Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:17 pm

Ας σχολιασω και εγω !!!

...Μου την έσπασε που κοιροιδευουν τοσο πολυ εναν ανθρωπο και τον υποτιμανε μιλαω για τον Μπελλο ενταξει δεν του εχω καμια ιδαιτερη συμπαθεια αλλα παρολο αυτα αυτοι το εχουν παρακανει το εχουν ξεφτιλισει ενταξει να μην καταλαβαινει τι γινεται διπλα του αλλα μην το παρατραβαμε κιολας...
...Δεν ξερω στην πορεια τη θα προκυψει αλλα εγω προσωπικα εχω παραδεχτει την Μελιτα εχει ανανεωθει ο ρολος της και μ'αρεσει πολυ το δεχομαι οτι αγαπα τον Στεφανο ακομη,διοτι και η αγαπη τους ειναι μεγαλη οπως και αλλων σε αυτο το εργο...
...Τωρα γιατι Νταιζη τι να πω! απο τη μια μου την δινει τρελα στα νευρα απο την αλλη την παραδεχομαι αυτο παει να πει γυναικειο μυαλο ...
...Αυτη υποθεση με τα διαμαντια απο που ξεφυτρωσε (Μαυρα μεσανυχτα καταντησαμε ) μου φαινεται τελειως ακυρη ...

ΑΥΤΑΑ !!!!!!!!!!!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:19 pm

Σήμερα μου λύθηκε η απορία. Η Μελίτα είχε κάνει κομπόδεμα από τα βρώμικα λεφτά του Μάνου και του Μπαμπά της (ναι!! αυτά που δεν τα ήθελε) γιατί από την δουλειά της δεν είχαν βγάλει φράγκο ως γνωστόν. Λοιπόν εάν ισχύει αυτό σημαίνει ότι έχει χοντρό κομπόδεμα δηλ. τουλάχιστον τρία νοίκα Χ 800 € (χατηρικά) = 2.400 €, επίπλωση κατ' ελάχιστο 6-7.000 €, άρα αφού λογικά θα πρέπει νάχει και χρήματα και για 3-4 μήνες (νοίκι, έξοδα, κλπ) μέχρι να βρει μια δουλειά, σημαίνει ότι έχει καβάτζα περίπου 18-20.000 €. Ερώτηση γιατί δεν βοήθησε τότε την Δάφνη όταν πήγαν να την κλείσουν φυλακή για χρέη της εταιρείας τους, άρα και δικής της οφειλής? Άρα η Μελίτα είναι ......
Εάν δεν ισχύει αυτό τότε περιμένω μια λογική απάντηση στο ερώτημα ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΜΕΛΙΤΑ.

Το σημερινό επεισόδιο ήταν του Νικόλα. Σωστός, πολύ σωστός. Επιτέλους. oscar

Νταίζη Fskl
Μπέλλος Fskl μα είναι τόσο ηλίθιος Kotsides ή και αυτός κρύβει μυστικά (μήπως του πάτησε με το αυτοκίνητο ο Στέφανος την αγαπημένη του γάτα κάποτε στο παρελθόν και ήρθε να πάρει εκδίκηση)
Πέτρος-Αμαλία - άντε να ξαναδούμε σκηνές τους
Εύα - παίζει στην σειρά;
Στέφανος - χαμένος
Χρήστος - δώστε του ιστορία το αξίζει
Λουκάς-Νόρα - δεν θέλω να ξαναδώ την Νόρα να παλιμπαιδίζει, ας σοβαρευτούν το αξίζουν

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:23 pm

diam rena έγραψε:ΕΚΤΑΚΤΟ!

''Κυρίες και κύριοι Εδεμοφανικοί καλησπέρα σας! Είναι το έκτακτο δελτίο ειδήσεων του ΝΛ channel. Αν παρατηρήσατε χθές δεν παρέδωσα έκτακτο! Ας πούμε πως οι σκηνές δεν ενέπνεαν και πολύ.Rolling Eyes Παρόλα αυτά όσο περνάνα οι μέρες όλο και καλυτερεύουν τα επεισόδια.

Όσο για χθες...μόνο επιγραμματικά να πώ πως....
~ Παπαδημητρίου - Σταύρου απλά : respect : εκπληκτικές ερμηνείες ...πραγματικά ανατριχιαστικές στιγμές.Απέδωσαν με εξαιρετική μαεστρία τόσο έντονα συναισθήματα χωρίς να προβούν στην υπερβολή . Μπράβο! Το μόνο που με χάλασε ήταν ο ''ξυλοδαρμός '' της Νταίζης. Εντάξει δεν λέω θέλω να την δω να υποφέρει...και να την δέρνουν ...αλλά άλλο να την δέρνει η Δάφνη ή η Νόρα ή ακόμα και ο Λουκάς...και άλλο ο Στέφανος....απαράδεκτο σαν ενέργεια...

Και προχωράμε τα θέματα μας βαίνοντας στο σημερινό επεισόδιο. Όσο περνούν οι μέρες όλο και καλυτερεύουν τα επεισόδια ( καλά δεν έφτασαν ακόμα αυτό που θέλουμε - αλλά είναι μακράν καλύτερα απο τα πρώτα! )

Εδώ να πω ότι επιτέλους είδα την κ. Ακρίτα που λάτρευα τόσα χρόνια....τη μία και μοναδική σκηνή που με συμάδεψε στο σημερινό επεισόδιο και μου θύμησε τα ''περασμένα μεγαλεία'' με '' σοβαρές '' σκηνές που κράζουμε τόσο καιρό. Ο λόγος στην σκηνή Ρούσσου - Λουκά -Νόρας στο γραφείο! Συγκλονικστική - καλογραμμένη -με εξαιρετική υποκριτική .... υπέροχη ακόμα και απο πλευρά σκηνοθεσίας! Τα πλάνα μοναδικά - όμως το σενάριο έδωσε ρέστα! Επιτέλους μιλούσαν - δεν χαζολογούσαν...σοβαρότις - οξυδέρκεια - εξελίξεις και μια υποβόσκουσα ένταση - μυστικοπάθεια και πολλά μυστικά! Αυτή είναι η Ακρίτα που θέλουμε! Με διαλόγους άξιους προσοχής πληρόμενους απο '' γόργια'' τεχνάσματα - κάνωντας όλους εμάς απλά να υποκλινόμαστε. Ελπίζω να έχουμε περισσότερες τέτοιες σκηνές .

Έπεσαν κατα ριπάς για άλλη μια φορά οι προιοικονομίες ...βλ. '' Καλά ας μην ορκιζόμαστε πως ο Αρης είναι του Λουκά''...το αφήνω εκεί και δεν πολυμιλάω.... sfyr

Και ας πάω στους '' αγαπημένους μου ''. Απορώ - πραγματικά απορώ πως η Μελίτα έχει πιάσει ακριβώς τη ζωή απο τα μαλλιά?! οεο???? Το μόνο που την βλέπουμε να κάνει ( εκτός κι αν με γέλούν τόσο πολύ τα μάτια μου ή έχει ανέβει τόσο ο βαθμός μυωπίας που άλλα βλέπω και αλλά καταλαβαίνω ) επέκταση του κορμιού της - όπως και πέρσι - έγινε ΚΑΙ ο καινούργιος καναπές...ακόμα και οι καρέκλες του μπαλκονιού! Δεν ζητιανεύει λέει αλλά ψάχνει δουλειά - χαζεύοντας το ταβάνι . Αχ αχ αχ δε λυπάμαι κανένα - τη Τιτανομέγιστη λυπάμαι που εκείνη τα τραβάει όλα! Hellooooo κορίτσι μου υπάρχει και μία οικονομική κρίση στην χώρα δεν θέλω να σε τρομάξω...και τα ρουσφέτια που έδινε ο άμοιρος ο Ρούσσος για να πάρεις τα πτυχία δεν θα βοηθήσουν ( όπως τονίζεις) και τόσο πολύ στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ αγόρα! Να δω το καημένο το Νεφελάκι - Λαμπραντόρ που εκτός απο εκπαιδευμένο αναγάγεται ΚΑΙ σε παρατημένο , αφού ως άξια μάνα η Μελίτα δεν έχει μωρε χρόνο - η καμενούλα - να την προσέχει .... ψάχνει εργασία για να βγάλει τα προς το ζην.......οριζοντιομένη! ainta

Το πασουμάκιιι...τι γλυκειά! Τι καλή! Τι αθώα! πήγε μωρέ και ήθελε και αγκάλι το φρόκαλο....αλλά βέβαια πόσο να αντέξει....τις πέταξε τις μπιχτές της έτσι για προοικονομία....βλ. Νικόλα μου θα σας πετάξω έτσι αν δεν με κάνεις παρέα! Η μικρή Νταιζούλα κάθεται και κλαίει γιατι δεν την επαίζουνε τα αδερφάκια της! .... τι άλλο θα δούν τα αυτιά και θα ακούσουν τα μάτια μου....ελεος! pff

Και συνεχίζω ακάθεκτη και με μεγάλη περιέργεια - και πάλι ( ελπίζω να μην κατάντησα κουραστική ) - πως στο καλό νόμιζα εγώ η καημένη ότι έβλεπα τα μυστικά την Εδέμ! Φτου μυο δεν ντρέπομαι....πρωταγωνιστές οι παρέα της φεγγαρόπετρας???? ιιιιιιιι ύβρις! Εδώ έχουμε diamonds are foverer.... ή μάλλον diamonds are a ... teri's best friend. Του οποίου μα το έλεος ας του κόψει κάποιος τα flashbacks που ακόμα και ο άμοιρος ο πατέρας μου με το που τον είδε ή μάλλον ξανα- είδε με ρώτησε αν θα είναι για όλη την χρονιά!Ee? Κούρασεεεεεεεεε!!!!!! Το πα και το ξαναλέω...μόνο ομορφιά και γοητεία είχε--- δεν το χει το παιδί την υποκριτική! Κι αν είναι να μας κορέσετε στα flashbacks τουλάχιστον να έχετε την ευγενή καλοσύνη να βάζετε διαφορετικά κάθε μέρα!
Και επιστρέφω στα διαμάντια λέγωντας πως γύρω- γύρω κάνουν όλα! Βέβαια ο Τερι ένα σούφρωσε απο το πουγκι το άλλο που πήγε στην Εριέττα ποιος το στειλε???? Το αντιπαρέρχομαι και λέγω...άρχισαν τα όργανα...και αλλάξαμε και ''σειρά''...πόσα να αντέξει ο άμοιρος ο Τηλεθεατής!

Τελειώνοντας να τονίσω πως αλληλουια!imarton Είδα τον Νικόλα που αγάπησα! Να γουρλώνει το μάτι βλέποντας τον ανταγωνισμό απέναντι στην γυναίκα του .... Η οποία σκηνή με τη Δάφνη μου έδωσε λίγο την αντύπωση με την ''Δώρα''σ την Βέρα...που ξέρετε την είχε ερωτευθεί ο Στράτος για΄τι είδε την αγνότητα μέσα της. ΕΛπίζω να μην συμβεί κάτι τέτοιο και εδώ με αφορμή το '' σ'αγαπώ''!

Γενικά το σημερινό επεισόδιο ήταν '' καλό ' ' για μένα! Ελπίζω να εξελιχθούμε μες τη σεζόν!

Για οτιδήποτε νεότερο θα διακόψουμε τη ροή του προγράμματος μας. Καλό σας βράδυ!''

Συφωνω απολυτα : respect : : respect :
Πραγματικα δεν εχω να σχολιαασω τιποτα αλλο απο το επεισοδιο
Με εχεις καλυψη σε ολα oscar
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:33 pm

jim7 έγραψε:Σήμερα μου λύθηκε η απορία. Η Μελίτα είχε κάνει κομπόδεμα από τα βρώμικα λεφτά του Μάνου και του Μπαμπά της (ναι!! αυτά που δεν τα ήθελε) γιατί από την δουλειά της δεν είχαν βγάλει φράγκο ως γνωστόν. Λοιπόν εάν ισχύει αυτό σημαίνει ότι έχει χοντρό κομπόδεμα δηλ. τουλάχιστον τρία νοίκα Χ 800 € (χατηρικά) = 2.400 €, επίπλωση κατ' ελάχιστο 6-7.000 €, άρα αφού λογικά θα πρέπει νάχει και χρήματα και για 3-4 μήνες (νοίκι, έξοδα, κλπ) μέχρι να βρει μια δουλειά, σημαίνει ότι έχει καβάτζα περίπου 18-20.000 €. Ερώτηση γιατί δεν βοήθησε τότε την Δάφνη όταν πήγαν να την κλείσουν φυλακή για χρέη της εταιρείας τους, άρα και δικής της οφειλής? Άρα η Μελίτα είναι ......
Εάν δεν ισχύει αυτό τότε περιμένω μια λογική απάντηση στο ερώτημα ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΜΕΛΙΤΑ.

Το σημερινό επεισόδιο ήταν του Νικόλα. Σωστός, πολύ σωστός. Επιτέλους. oscar

Νταίζη Fskl
Μπέλλος Fskl μα είναι τόσο ηλίθιος Kotsides ή και αυτός κρύβει μυστικά (μήπως του πάτησε με το αυτοκίνητο ο Στέφανος την αγαπημένη του γάτα κάποτε στο παρελθόν και ήρθε να πάρει εκδίκηση)
Πέτρος-Αμαλία - άντε να ξαναδούμε σκηνές τους
Εύα - παίζει στην σειρά;
Στέφανος - χαμένος
Χρήστος - δώστε του ιστορία το αξίζει
Λουκάς-Νόρα - δεν θέλω να ξαναδώ την Νόρα να παλιμπαιδίζει, ας σοβαρευτούν το αξίζουν

Ευστοχότατος σχολιασμός!
Ομολογώ οτι το κομπόδεμα δεν το χα υπολογίσει αλλά είναι απόλυτα λογικό με τέτοιο σπίτι και επίπλωση και καβατζα ωστε να χει απλωμενο τον πωπω της στο καναπέ ολημερίς... Και η απορία είναι αυτή ακριβώς??? Που βρηκε τα λεφτά και γιατί οταν η Δαφνη χρειάστηκε για την επιχειρηση ΤΟΥΣ δεν εβαλε το χεράκι αλλά ζητησε απο τον μπαμπάκα????
Μη σχολιάσω τη σνομπαρία στο ματσάκι με τα πενηντάευρα... Οι ζητιάνοι παίρνουν διευρο στην καλύτερη και είναι χαρούμενοι, και το Μελιτόνι σνομπάρει με τουπέ??

Το σχόλιο για το Μπέλλο με εστειλε!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:40 pm

Ας πω λιγα λογια….

Η αμαλια μαλλον κατι ξερει…. και τι ονομα και τι χαρη…και τι κουκλα..και τι τσαχπινια….
Να τη στειλουμε στα καλλιστεια βρε τοτε;τι την εχουμε στην σειρα;από χτες το εγκωμιο της μπλεκουμε….δεν είναι και η ζιζελ… pff
.
Ο ρουσσος είναι μπλεγμενος…τωρα θελει να αποσυρθει αλλα είναι αργα…και όχι τιποτα άλλο θα την πληρωσουν αθωοι….

Δαφνη:ανεβαινουμε και σε μηχανες με αγνωστους παντρεμενη γυναικα;σαν δεν ντρεπεσαι….Mmm

Η παρεα με απογοητευει μερα με τη μερα ολο και πιο πολύ…

Ένα τσουρμο υποκριτες ολοι τους…αν η νορα ηθελε να παει στα παιδια ας μην πηγαινε καθολου στη μελιτα…αλλα τους ειπε ο ρουσσος οποτε εκαναν το ψυχικο τα παιδια…μην χασουν και την ευνοια του μεγαλοδικηγορου….
Δεν ειδα καμια μελιτα να πηγαινει και να ζηταει την παρεα τους…αλλα καλη είναι και η μελιτα…επρεπε να τους κλεισει την πορτα στα μουτρα….αλλα είναι χαζη…και λογια του τυπου

<θα ειμαστε διπλα σου>είναι υποκριτικα όταν τοσο καιρο δεν ειχαν σηκωσει το χερακι να παρουν ένα τηλεφωνο….

Και αμεσως μολις εμαθαν για την εγκυμοσυνη συγκαλεσαν συμβουλιο η ιερα εξεταση…

Νικολας:<δεν είναι και ο πιο δυναμικος χαρακτηρας>ενώ εσυ παλικαρι μου μες στην δυναμικοτητα…για αυτό θελεις να κοιμασαι πολλες ωρες για να παιρνεις δυναμη….Fskl

Και τι ειπε το ντεκαπαζ:<δεν είναι σαν την δαφνη που βρηκε δουλεια και ορμησε στη ζωη;>Fskl
Στον λευτερη ορμησε αυτή όχι στη ζωη…… gelio

Η μελιτα θεα….αγαπαει το στεφανο ακομα…αλλα δυστυχως καθεται και ακουει ολους τους αλλους….
Και εκεινη ναι θα μεγαλωσει μονη της το παιδι της….με τις δικες της δυναμεις….οχι σαν μερικες που σπανε πορτες…. Siga...

υ.γ παρακαλω πολυ η δαφνη να μην σκοτωνεται στην δουλεια
και η ευα να μην σκοτωνεται να μεγαλωσει τον αγγελο.... slap

Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Τρι Σεπ 21, 2010 9:45 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:40 pm

Το επεισοδιάκι βελτιωμένο απο εκείνη την απόλυτη ξενέρα της τηλεταινίας κι απ το εκνευριστικό τίποτα του χθεσινού επεισοδίου αλλά και πάλι...... Θα το ψηφίσω μέτριο αλλά αυτή τη φορά όχι χαριστικά.

Ο Νικόλας ο δόλιος έμαθε οτι απόκτησε αδελφούλα αλλά όταν αυτή είναι η Νταίζη όσο να πεις δεν σε παίρνει να κεράσεις. Πολλές αλλαγές στη ζωή του κι όλες του έπεσαν μαζί. Η γυναίκα του ξεκίνησε να δουλεύει εκτός σπιτιού οπότε άλλαξε η καθημερινότητά του, ο άνθρωπος που μεγάλωσαν μαζί και στην ουσία ήταν αδελφός του έφυγε, και ξαφνικά του φορτώθηκε η Νταιζάρα και ζητάει και αγκαλίτσες. Το σούργελο πήγε δήθεν να καλοπιάσει κι έριξε και την απειλή του και τον εκβιασμούλη του. Συνεχίζει η σειρά να παραδίδει 7-8 μαθήματα τατανιάς. xm

Ο Στέφανος είχε υπόλοιπα απ τη χθεσινή του περιοδεία και συναντήθηκε με το Νικόλα. Εδώ κάπου ξαναβρήκα το Νικόλα που γνώρισα κάποτε. Αυτόν που κρατάει τις αρχές του και στέκεται όρθιος κι ας μην το παίζει ζόρικος και νταής. Μου άρεσε που συνυπολόγισε την Εύα και σκέφτηκε οτι δεν μπορεί να κάνει χωριό μ αυτή που ήθελε να τη στείλει στον άλλο κόσμο. Η σκηνή μου άρεσε και φώναζα μην σας πω go Nικόλα go. Yess Αμ ο Στέφανος; Το ακούσατε το ανέκδοτο απ την πλευρά τους είναι λέει γιατί η Νταίζη προσπάθησε να σκοτώσει τη γυναίκα του και το παιδί του. Άσχετο αλλά τώρα που άκουσα παιδί του να ρωτήσω αν το έχει πάρει έστω και μια αγκαλίτσα; Αν έχει πάει να το δει; Αν του έχει πάρει έστω μια κουδουνίστρα; Άντε βρε να είμαι ελαστική αν έχει μια φωτογραφία του, να λέει έχω ένα γιό; sfyr

Η Εύα ευτυχώς και πάει στο γυμναστήριο και έμαθε τα νέα. Αν δηλαδή δεν ήταν φίλη της Δάφνης μπορεί και να μην το μάθαινε μια κι ο αξιότιμος σύζυγος έκανε ολόκληρη περιοδεία απο αυτήν που η αδελφούλα επιχείρησε να τη φάει λάχανο δεν πέρασε γιατί που να κουράζεται η Εύα; Ασε που θα χρειαζόταν να γυρίσουν σκηνή με την Ξυλά να μιλάει και σιγά μην ασχολούμαστε με τα γκεστ της σειράς, εδώ έχουμε Λευτέρηδες Άννες Εριέττες με την Εύα θα ασχολούμαστε;ainta

Τη σκηνή του Ρούσσου με την Εριέττα δεν την πρόλαβα γιατί άργησα να ανοίξω την τηλεόραση(συμπτώματα ξενερώματος βλέπετε) οπότε αν υπάρχει κάτι θα το σχολιάσω κάποια άλλη στιγμή. Κρατάει το στόμα του κλειστό και δεν μου αρέσει αλλά θα το δω και θα επανέλθω. Απλά τώρα θέλω να πω οτι εξακολουθεί να φροντίζει τη μοναχοθυγατέρα του σιωπηλά κι ας τον φτύνει η αχάριστη. Κάποτε όταν χώριζε απ το Μάνο δεν ξέρω αν το θυμάστε αλλά εκείνος έσπρωξε τη Νόρα και το Λουκά να την πλησιάσουν και να την φέρουν στην παρέα. Τώρα και πάλι τους στέλνει για να μην είναι μόνη. Ελπίζω να μην αρχίσουν τα κολητιλίκια γιατί με εκνευρίζει να κανακεύουνε εκείνη που τους έφτυνε. wall

Είπα το ονοματάκι της και τη θυμήθηκα. Σούπερ το διαμερισματάκι κι ας ξύνισε η Αμαλία (δεν έχει δει προφανώς που ζεί ο κόσμος) και έστειλε και το νεφελάκι στο νηπιαγωγείο με αυξημένο ωράριο γιατί χρειάζεται χρόνο να κάνει ταβανοθεραπεία. imarton Είχε λεφτουδάκια στην άκρη το κορίτσι. Δεν ρωτάω αφού δεν είχε δουλέψει ποτέ που τα βρήκε αλλά νευρίασα όταν σκέφτηκα οτι όταν η υπόλοιπη παρέα μάζευε χιλιάρικο χιλιάρικο το ποσόν για την εγγύηση της Δάφνης η κόμισα του καναπέ που ας μην ξεχνιόμαστε είχε μέρος στην οφειλή γιατί δεν έβαλε χέρι στο λογαριασμό; Κάνει την υπεράνω στην Αμαλία και δεν παίρνει τα λεφτά όταν κόντευαν να μπαγλαρώσουνε τη Δάφνη για χρέη που ήταν ΚΑΙ δικά της γιατί το έπαιζε κινέζα; : curse :

Η Αντιγόνη πήγε να παρακαλέσει τάχα μου το Χρήστο. Πειράζει που ευχαριστήθηκα την τάπα; Εσείς δεν κάνετε φιλανθρωπίες. Πες τα ρε Χρηστάρα μπορεί να βοήθησε τον αδελφό σου αλλά σε χρησιμοποίησε αγόρι μου. Μου αρέσουν μαζί το έχω πει;

Ο Λευτέρης σήμερα έκανε delibery διαμάντια. Εμένα στη δική μου πόρτα γιατί μόνο οι πιτσαρίες αφήνουν καταλόγους; Φορούσε και κράνος. Βέβαια όταν ανέβασε στη μηχανή το κορίτσι δεν το φορούσε για να ανεμίζει η χαίτη. cake

Το έχουμε ψάξει μήπως έχει καμιά συγγένεια με το Στέφανο; Ο ένας μύρισε την κατσαρή μουχρίτσα και την ερωτεύτηκε ο άλλος άκουσε το τραγούδι της Δάφνης και έπεσε ανάσκελα. Τώρα να ρωτήσω πως η Δάφνη πέρασε απο το σεις και σας στο τραγούδι ή μπααααααααα; Καραμπάμ ψεύτικο sisi

Κουράστηκα με τόσο σχολιασμό μου φαίνεται θα την πέσω σε κανέναν καναπέ να κάνω κι εγώ την επανάστασή μου.

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:45 pm

Σχολιασμος αυριο.Για την ωρα εχω να πω τζινα απλα θελουν να δουν ποσο αντεχουμε εκτος φρενοκομειου.Οσο για τον jim7 μα ποσο να συμφωνω μαζι σου δημητρη?Κατα τα αλλα ερωτω:Η ΕΥΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ?Καναμε χωρο στις ταλαντουχες για να βλεπουμε καναπεδοβολεματα?ΗΜΑΡΤΟΝ.ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΑΣ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΣΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΦΥΓΕ?
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:50 pm

Clarabelle έγραψε:
Το επεισοδιάκι βελτιωμένο απο εκείνη την απόλυτη ξενέρα της τηλεταινίας κι απ το εκνευριστικό τίποτα του χθεσινού επεισοδίου αλλά και πάλι...... Θα το ψηφίσω μέτριο αλλά αυτή τη φορά όχι χαριστικά.

Ο Νικόλας ο δόλιος έμαθε οτι απόκτησε αδελφούλα αλλά όταν αυτή είναι η Νταίζη όσο να πεις δεν σε παίρνει να κεράσεις. Πολλές αλλαγές στη ζωή του κι όλες του έπεσαν μαζί. Η γυναίκα του ξεκίνησε να δουλεύει εκτός σπιτιού οπότε άλλαξε η καθημερινότητά του, ο άνθρωπος που μεγάλωσαν μαζί και στην ουσία ήταν αδελφός του έφυγε, και ξαφνικά του φορτώθηκε η Νταιζάρα και ζητάει και αγκαλίτσες. Το σούργελο πήγε δήθεν να καλοπιάσει κι έριξε και την απειλή του και τον εκβιασμούλη του. Συνεχίζει η σειρά να παραδίδει 7-8 μαθήματα τατανιάς. xm

Ο Στέφανος είχε υπόλοιπα απ τη χθεσινή του περιοδεία και συναντήθηκε με το Νικόλα. Εδώ κάπου ξαναβρήκα το Νικόλα που γνώρισα κάποτε. Αυτόν που κρατάει τις αρχές του και στέκεται όρθιος κι ας μην το παίζει ζόρικος και νταής. Μου άρεσε που συνυπολόγισε την Εύα και σκέφτηκε οτι δεν μπορεί να κάνει χωριό μ αυτή που ήθελε να τη στείλει στον άλλο κόσμο. Η σκηνή μου άρεσε και φώναζα μην σας πω go Nικόλα go. Yess Αμ ο Στέφανος; Το ακούσατε το ανέκδοτο απ την πλευρά τους είναι λέει γιατί η Νταίζη προσπάθησε να σκοτώσει τη γυναίκα του και το παιδί του. Άσχετο αλλά τώρα που άκουσα παιδί του να ρωτήσω αν το έχει πάρει έστω και μια αγκαλίτσα; Αν έχει πάει να το δει; Αν του έχει πάρει έστω μια κουδουνίστρα; Άντε βρε να είμαι ελαστική αν έχει μια φωτογραφία του, να λέει έχω ένα γιό; sfyr

Η Εύα ευτυχώς και πάει στο γυμναστήριο και έμαθε τα νέα. Αν δηλαδή δεν ήταν φίλη της Δάφνης μπορεί και να μην το μάθαινε μια κι ο αξιότιμος σύζυγος έκανε ολόκληρη περιοδεία απο αυτήν που η αδελφούλα επιχείρησε να τη φάει λάχανο δεν πέρασε γιατί που να κουράζεται η Εύα; Ασε που θα χρειαζόταν να γυρίσουν σκηνή με την Ξυλά να μιλάει και σιγά μην ασχολούμαστε με τα γκεστ της σειράς, εδώ έχουμε Λευτέρηδες Άννες Εριέττες με την Εύα θα ασχολούμαστε;ainta

Τη σκηνή του Ρούσσου με την Εριέττα δεν την πρόλαβα γιατί άργησα να ανοίξω την τηλεόραση(συμπτώματα ξενερώματος βλέπετε) οπότε αν υπάρχει κάτι θα το σχολιάσω κάποια άλλη στιγμή. Κρατάει το στόμα του κλειστό και δεν μου αρέσει αλλά θα το δω και θα επανέλθω. Απλά τώρα θέλω να πω οτι εξακολουθεί να φροντίζει τη μοναχοθυγατέρα του σιωπηλά κι ας τον φτύνει η αχάριστη. Κάποτε όταν χώριζε απ το Μάνο δεν ξέρω αν το θυμάστε αλλά εκείνος έσπρωξε τη Νόρα και το Λουκά να την πλησιάσουν και να την φέρουν στην παρέα. Τώρα και πάλι τους στέλνει για να μην είναι μόνη. Ελπίζω να μην αρχίσουν τα κολητιλίκια γιατί με εκνευρίζει να κανακεύουνε εκείνη που τους έφτυνε. wall

Είπα το ονοματάκι της και τη θυμήθηκα. Σούπερ το διαμερισματάκι κι ας ξύνισε η Αμαλία (δεν έχει δει προφανώς που ζεί ο κόσμος) και έστειλε και το νεφελάκι στο νηπιαγωγείο με αυξημένο ωράριο γιατί χρειάζεται χρόνο να κάνει ταβανοθεραπεία. imarton Είχε λεφτουδάκια στην άκρη το κορίτσι. Δεν ρωτάω αφού δεν είχε δουλέψει ποτέ που τα βρήκε αλλά νευρίασα όταν σκέφτηκα οτι όταν η υπόλοιπη παρέα μάζευε χιλιάρικο χιλιάρικο το ποσόν για την εγγύηση της Δάφνης η κόμισα του καναπέ που ας μην ξεχνιόμαστε είχε μέρος στην οφειλή γιατί δεν έβαλε χέρι στο λογαριασμό; Κάνει την υπεράνω στην Αμαλία και δεν παίρνει τα λεφτά όταν κόντευαν να μπαγλαρώσουνε τη Δάφνη για χρέη που ήταν ΚΑΙ δικά της γιατί το έπαιζε κινέζα; : curse :

Η Αντιγόνη πήγε να παρακαλέσει τάχα μου το Χρήστο. Πειράζει που ευχαριστήθηκα την τάπα; Εσείς δεν κάνετε φιλανθρωπίες. Πες τα ρε Χρηστάρα μπορεί να βοήθησε τον αδελφό σου αλλά σε χρησιμοποίησε αγόρι μου. Μου αρέσουν μαζί το έχω πει;

Ο Λευτέρης σήμερα έκανε delibery διαμάντια. Εμένα στη δική μου πόρτα γιατί μόνο οι πιτσαρίες αφήνουν καταλόγους; Φορούσε και κράνος. Βέβαια όταν ανέβασε στη μηχανή το κορίτσι δεν το φορούσε για να ανεμίζει η χαίτη. cake

Το έχουμε ψάξει μήπως έχει καμιά συγγένεια με το Στέφανο; Ο ένας μύρισε την κατσαρή μουχρίτσα και την ερωτεύτηκε ο άλλος άκουσε το τραγούδι της Δάφνης και έπεσε ανάσκελα. Τώρα να ρωτήσω πως η Δάφνη πέρασε απο το σεις και σας στο τραγούδι ή μπααααααααα; Καραμπάμ ψεύτικο sisi

Κουράστηκα με τόσο σχολιασμό μου φαίνεται θα την πέσω σε κανέναν καναπέ να κάνω κι εγώ την επανάστασή μου.

Yποκλινομαι !!!!!!!!!! Θεικος σχολιασμος και περισσοτερο τα κομματια Λευτερης -Μελιτα-επανασταση καναπε.Ελιωσα!!!! lmao lmao lmao lmao lmao

Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Τρι Σεπ 21, 2010 10:05 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:55 pm

loukitsa έγραψε:Ηθελα να δω μια σκηνη ουσιαστική αναμεσα σε Λουκά και Νόρα και εχουν τοσα δικα τους θέματα και αντ αυτου μιλησαν πάλι για την οχιά livani όσο για το οτι οΆρης δεν ειναι γιος του Λουκά ας το δουμε να αποδεικνυετε επιτελους sfyr

Η Εριέττα περικυκλωσε για τα καλά τον Ρούσσο....

Μελιτα-Αμαλία:Ποια ξέπεσε βρε παιδια? Παλατι ειναι το σπίτι με πλάσμα οθονες κτλ, Ποιια ζωη αρπαξε η Μπεκρουλίτα απο τα μαλλιά? xoxo xoxo Το καθισιο απο καναπε σε καναπε και η ξυνιλα στα μουτρα της εγιναν σταθερες της! Το γελιο έπεσε οταν ειπε πως ο Στεφανος δεν αξιζει ουτε δακρυ της, ποιο δακρυ καλη μου δεν σε ειδαμε ποτε να δακρυζεις! Κορυφαιο και το οτι θιχτηκε απο τα λεφτα της Αμαλι xoxo

Οχια-Νικόλας:Πάλι καλα που ηταν αμφιδρομη η ειρωνεια

Αμαλία-Ρούσσος:Πάλι καλα που είχαμε σκηνη τους γιατι πλεον με το μακαρονι θα τους βλέπουμε?

Πολυ καλη σκηνη αυτη της Αντιγόνης με το Χρηστο, εκανε οτι εκανε Χρηστο αλλά βοηθησε τον αδερφο σου ainta και ηρθε μονη της και σε βρηκε

Πατσοζευγαρο *ευκαιρια να λιμάρω νυχια*
Sleep Sleep

Και εκει που τα πραγματα πηγαιναν σχετικά καλα βλέπω το Λουκα και τη Νόρα και τη Μελιτα τα καλα φιλάρακια μονο λευκωμα δεν εγραψαν και δεν χαραξαν με μπλανγκο BFFE (ειμαστε φιλαράκια σουπερ αυτοκολλητάκια) cake Τι δουλεια εχουν με την Μπεκρουλίτα? Πηγαν στο ηδη βουλιασμενο απο βαρεμαρα καναπε της! Ακυρο τελειως

Θα ψηφιζα Πολυ καλό ειλικρινα είχα όλη την καλη θέληση!
Λιγο ο Γιαννακοπουλος-Γεωργόνη που κεντησαν, λιγο τα Λουκονορακια και η Καρτάλαινα
αλλα η Μελίτα δεν εχει καμια σχεση ουτε με Λουκα Νορα ουτε με την παρεα!
Ψηφιζω ασχημο

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ.2Απαλλαγη από τους μετεξεταστέους στη χημεία Στεφανος-Μελίτα και το Πατσοζευγαρο vomit

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Parea
δεν εχω παρα να συμφωνησω απολυτααααααααααααααα!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 9:56 pm

ΜΕΛΙΤΑ ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΞΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΗΘΗ ΤΗΣ ΣΗΚΩΝΟΝΤΑΣ ΨΗΛΑ ..... soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien
"Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕ, ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙΤΑΙ, ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΗΣΥΧΙΑ" nteni
nteni

Έχει επεξεργασθεί από τον/την jim7 στις Τρι Σεπ 21, 2010 10:00 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 10:00 pm

Jim Clarabelle απο ενα Εδεμόσκαρ!
Ηταν που ηταν η Μελίτα.... cake
αυτο με το κομπόδεμα που δεν βοηθησε τη ΔΕαφνη που ηταν συνεργάτες την κανει κατάπτυστη και δειχνει γι αλλη μια φορα τον κακο της χαρακτηρα Tigania Fskl

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 10:01 pm

anastasia20 έγραψε:Ας πω λιγα λογια….

Η αμαλια μαλλον κατι ξερει…. και τι ονομα και τι χαρη…και τι κουκλα..και τι τσαχπινια….
Να τη στειλουμε στα καλλιστεια βρε τοτε;τι την εχουμε στην σειρα;από χτες το εγκωμιο της μπλεκουμε….δεν είναι και η ζιζελ… pff
.
Ο ρουσσος είναι μπλεγμενος…τωρα θελει να αποσυρθει αλλα είναι αργα…και όχι τιποτα άλλο θα την πληρωσουν αθωοι….

Δαφνη:ανεβαινουμε και σε μηχανες με αγνωστους παντρεμενη γυναικα;σαν δεν ντρεπεσαι….Mmm

Ένα τσουρμο υποκριτες ολοι τους…αν η νορα ηθελε να παει στα παιδια ας μην πηγαινε καθολου στη μελιτα…αλλα τους ειπε ο ρουσσος οποτε εκαναν το ψυχικο τα παιδια…μην χασουν και την ευνοια του μεγαλοδικηγορου….
Δεν ειδα καμια μελιτα να πηγαινει και να ζηταει την παρεα τους…αλλα καλη είναι και η μελιτα…επρεπε να τους κλεισει την πορτα στα μουτρα….αλλα είναι χαζη…και λογια του τυπου

<θα ειμαστε διπλα σου>είναι υποκριτικα όταν τοσο καιρο δεν ειχαν σηκωσει το χερακι να παρουν ένα τηλεφωνο….

Νικολας:<δεν είναι και ο πιο δυναμικος χαρακτηρας>ενώ εσυ παλικαρι μου μες στην δυναμικοτητα…για αυτό θελεις να κοιμασαι πολλες ωρες για να παιρνεις δυναμη….Fskl

Και τι ειπε το ντεκαπαζ:<δεν είναι σαν την δαφνη που βρηκε δουλεια και ορμησε στη ζωη;>Fskl

Η μελιτα θεα….αγαπαει το στεφανο ακομα…αλλα δυστυχως καθεται και ακουει ολους τους αλλους….
Και εκεινη ναι θα μεγαλωσει μονη της το παιδι της….με τις δικες της δυναμεις….οχι σαν μερικες που σπανε πορτες…. Siga...

η δαφνη ορμησε στον λευτερη?Αν ειναι δυνατον πια.Εγω ειδα μια δαφνη που μολις βρηκε τα σκουρα ελιωσε τα παπουτσια της στους δρομυος για να βρει δουλεια.Οχι σαν καποιες αλλες που ενω υποτιθεται οτι το παιζουν οτι εχουν αναγκη το μονο που κανουν ειναι να λιωνουν τα καλυμματα του καναπε τους απο το καθισμα.και με ποιες δικες της δυναμεις στεκεται?Με τα λεφτα του μπαμπα της και την διατροφη του μανου.Ωραιες δυναμεις βρε να την χαιρεστε την μελιτα.
Στο μοναδικο που θα συμφωνησω μαζι σου ειναι οτι οντως η μελιτα πρεπει να μεινει εκτος παρεας.Εξαλλου ποτε δεν προσφερε τιποτα αρα αχρηστη ειναι.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 10:04 pm

Εγώ ψήσισα "Πολύ καλό" και σήμερα τιμης ένεκεν στον πρότερο έντιμο βίο των συντελεστών. Συνεχίζω να έχω απαιτήσεις γιατί Ξέρω ότι το έχουν.

Με τον Τυφώνα Νταιζη, το κορίτσι Μάλαμα και Θησαυρό όπως την αποκάλεσε ο Μπέλλος συνεχίσαμε και σήμερα. ΜΕ εκπλήσει ο χαμαιολοντισμός της και η οξυδέρκειά της και ναι αυτή τουλάχιστον κάνει και την υπέρβαση και την επάναστάση της και διεκδικεί με πράξεις -ακόμα και αν είναι ανήθικες- μια καλύτερη ζωή.

Ενώ κάποια άλλη, κάνει επανάσταση γουβώνοντας τους καναπέδες. Αυτή η μελίτα πόσο ακόμα θα παίξει με τα νεύρα μας και την υπομονή μας? Η Δική μου εξαντλείται.....

Σήμερα είδαμε τους Δικηγόρους Νόρα και Λουκά σε ρόλους συνηγόρων και πολύ το χάρηκα. Στη σκηνή με τον Ρούσο, ήταν και οι 3 εξαιρετικοί.

Ο Νικόλας το πήρε πάνω του και πολυ μου άρεσε. Εξαιρετική σκηνή και με την ΝΤαίζη και με το Στέφανο, αλλά και το τελευταίο του βλέμμα ήταν όλα τα λεφτά.

Η Δάφνη μπήκε δυναμικά στη Δουλειά και "κατέκτησε" τον ΛΕυτεράκη, ο οποίος καλό θα είναι να αλλάξει μπλούζα, να λούσει λίγο το μαλλί και γενικά να ξειδρώσει να το πω ευγενικά?

Θέλω και εγώ την Εύα σε σκηνές γιατί και ως ρόλος και ως Ηθοποιός, το Αξίζει.

Η Εριέττα ήρθε για να μείνει, εγκληματίστηκε πολύ καλά κατά τη δική μου ταπεινή άποψη και μου αρέσει ομολογώ.

Χρήστος & Αντιγόνη σε μια κουβέντα ανθρώπινη, με την πίκρα από πλευράς Χρήστου και την απόγνωση από πλευράς Αντιγόνης να ξεχειλίζει και όπως πάντα να πείθει.

Ο Στέφανος, είναι χαμένος. Έχει γκρεμιστεί όλος του ο κόσμος, έχει χάσει όλους τους ανθρώπους του και ψάχνει από κάπου να πιαστεί. Σήμερα έπαιξε με τις εκφράσεις του και ειδικά στη σκηνή με την Αντιγόνη και μετά με το διαμάντι, με έπεισε. Αν έχει ρόλο και κείμενο ο Σταύρου θα αποδώσει όπως εκείνος μόνο ξέρει.

Κατρανίδης και Πεφάνη κλασικές αξίες και όαση!!!

Για φινάλε
Γιαννακόπουλος,Κατρανίδης,Πεφάνη, Παπαδημητρίου,Κασανδρινός, Πολυχρονίδη oscar

Και στους συνήθεις Υπόπτους, συνοδοιπόρους σε αυτό το διαδικτυακό μετερίζι oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 10:05 pm

anastasia20 έγραψε:Ας πω λιγα λογια….

.

Είδε κανεις τη Δαφνη να μην δουλευει?
Σε αντιθεση με άλλες επαναστατριες της πενταρας?
Είδε κανεις τη Δαφνη να ορμάει στο Λευτερη σε
αντιθεση με άλλες? lmao lmao lmao lmao lmao

Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Τρι Σεπ 21, 2010 10:06 pm, 1 φορά

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Σεπ 21, 2010 10:06 pm

jim7 έγραψε:ΜΕΛΙΤΑ ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΞΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΗΘΗ ΤΗΣ ΣΗΚΩΝΟΝΤΑΣ ΨΗΛΑ ..... soutien soutien soutien soutien soutien soutien soutien
"Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕ, ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙΤΑΙ, ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΗΣΥΧΙΑ" nteni
nteni

Εξαιρετικός!!!!! oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή