Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap12%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap21%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 21% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap36%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 36% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap23%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 23% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 73

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:54 pm

Το είδα στο fast οπότε τα σχόλια θα είναι λίγα.

-Αγαπώ την Μελίτα και τον νέο της εαυτό!Μ'αρέσει και ελπίζω να την βλέπω όλο και καλύτερη.Βέβαια μετά από αυτό που θα πάθει πώς να απαιτώ να είναι δυναμικότερη και να κοιτάει μπροστά.Αναπόφευκτα αυτό θα την κρατήσει πίσω,όπως και οποιαδήποτε γυναίκα πέρναγε αυτή τη φρικτή εμπειρία.Απλά εύχομαι να μην την κάνει να πάρει πίσω τις αποφάσεις της.(δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα πάθει το μπεμπεκάκι καθόλου Snif )

-Ο Λευτέρης με την Δάφνη μ'αρέσουν πολύ.Όσο πάει δηλαδή βλέπω χημεία ανάμεσά τους και όσο να πεις δεν λέει και πολλά μπροστά του ο Νικολάκης Tongue
Η σκηνή στο αυριανό που αυτή τραγουδάει το τραγούδι που έλεγε η γυναίκα του μου φάνηκε καλή.Το ύφος του τουλάχιστον στο άκουσμα της φωνής της μου άρεσε.Υποθέτω ότι δεν ήξερε η Δάφνη πως αυτός ήταν εκεί γιατί αλλιώς είναι λίγο εως πολύ κουλό να έχει το θάρρος να ρίχνει άριες μπροστά σε έναν άνθρωπο που μέχρι πριν λίγο δεν μπορούσε να αποκαλέσει με το μικρό του όνομα.

-Το υπόλοιπο ήταν βαρετό με μια αστεία νότα την αδελφική αγάπη της Νταίζης προς τον Νικόλα.Πρώτη θεατρίνα είναι.Όλους τους πουλάει και τους αγοράζει.
Επίσης θερμή παράκληση: γρήγορα τα λεφτουδάκια στην Ευούλα γιατί έχει μάθει με πολλά και τώρα κωλύεται!Έχει και την συνδρομή του γυμναστηρίου να πληρώσει και ξέρετε πόσο έχουν πάει οι συνδρομές?Άπαπα livani
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:01 pm

Izabella29 έγραψε:
Επίσης θερμή παράκληση: γρήγορα τα λεφτουδάκια στην Ευούλα γιατί έχει μάθει με πολλά και τώρα κωλύεται!Έχει και την συνδρομή του γυμναστηρίου να πληρώσει και ξέρετε πόσο έχουν πάει οι συνδρομές?Άπαπα livani

Καλε, δεν έχει ανάγκη, θα της τα δώσει η Μελίτα απο το γερό κομπόδεμα που έχει δουελεύοντας τόσα χρόνια!! Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 767325

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:09 pm

Ας σχολιάσω και εγώ...

Η πρώτη σκηνούλα μου θύμησε ένδοξες μέρες!!!! Κάτι κινείται..και οι αντιδράσεις των παιδιών μου άρεσαν πολύ.. Αλλο που βαρέθηκα να ακούω τα ίδια και τα ίδια.. Η ατάκα του Νικόλα "Ο Στέφανος ο φερέγγυος" με πέθανε!! Μείνει μαζί μου έγγυοςςς...είμαι πολύ φερέγγυος.. Γενικώς καλη σκηνή!!!

Μ'αρέσει η Λάμπου, θα το λέω συνέχεια.. Μου αρέσει πολύ και με τον Κατρανίδη... Κατάλοιπα της Βερας τι να πω.. Η κοινή τους σκηνή δυνατή και μυστηριώδης...Και απο τη στιγμή που εμπλέκεται ο Ρούσσος έχει και ένα ενδιαφέρον..

Τα ΛουκαΝοράκια συνήλθαν λιγάκι και μου θύμησαν τα αστέρια που αγάπησα στην πρώτη σεζόν.. Που σκέφτονταν και ανέλυαν ολες τις καταστάσεις για να καταλήξουν καπου και δεν σαχλαμάριζαν όλη την ωρα... Ελπιζω να συνεχίσουμε σε παρόμοιο πλάνο, θέλω σκεπτόμενα όντα στην οθόνη μου, οχι χαζοερωτευμενάκια όλη την ωρα... Τη σποντούλα την Νόρας για τον Αρη δσεν ξέρω αν μπορώ να την λάβω σοβαρά.. Το χουμε ξανακούσει, θέλω να ελπίζω αλλά έχει αποδειχτεί οτι τη μια μέρα τη γράφουν και την άλλη τα ξεχνάνε...

Η Αμαλία με τον Πέτρο σταθερή αξία, με μια πολύ καλή σκηνή.. Ο Ρούσσος θορυβήθηκε.. Η Εριέτα τον κυκλώνει απο παντού.. Απο τη Νταίζη και τις υστερίες της πολύ καλύτερο!!!

Αμαλία και Μελίτα..δεν ξεκινάμε καλά.. Το υφάκι της Αμαλίας μπροστά στο σπίτι της Μελίτας με ξενέρωσε απίστευτα.. Για δύο άτομα το σπίτι είναι υπερπολυτελές!! Οικογένειες με πολλά μελη ζούνε σε μικρότερα σπιτια..
Η ξινίλα απο τη μουρη της Μελίτας δεν φευγει ποτε.. Τωρα που η μανούλα δεν είανι συμμαχος... Το οτι απομακρυνει το παιδί απο τους παππόυδες το αφηνω ασχολίαστο.. Η κοπέλα ειναι ΖΩΟΝ και δεν καταλαβαίνει οτι και να της πεις.. Σνομπαρία σε πάκο με πενηντάυερα?? Ζητιάνα??? affraid Πότε να αυτοπυρποληθώ?? Το ξανάπα, οι ζητιάνοι παίρνουν κέρματα και τα βγάζουν πέρα και η Μελίτα σνομπάρει τόσα λεφτά λέγοντας οτι δεν είναι ζητιάνα.. Αυτό δεν είναι αξιοπρέπεια αλλά θράσσος...

Δευτερη καλη σκηνή απο Λουκά και Νόρα και θα ανησυχήσω... Η συζήτηση με το Ρούσσο μου θυμισε πρώτο κύκλο...Πολύ καλοί και οι τρείς!!!Ο Ρούσσος κάτι ξέρει και το κρατάει κρυφό! Αναμένω την εξέλιξη αν και εφόσον μπλέκεται με τα αγαπημενα μου πρόσωπα και οχι με Καρτάληδες και αηδίες!

Λευτέρης και φλασμπακ.. ΕΛΕΟΣ!!!!!!! Κουράστηκα λέμε.. Ασε που το φλασμπκα ήταν άκυρο ...Η ιστορία με τα διαμάντια με αφηνει παγερά αδιάφορη, σας το πα?? Το λέω τωρα!!!

Η Νταίζη πήρε σβάρνα τους δρόμους και ζητάει αγκαλιές..Πόσο γέλιο έριξα σε αυτη την ατάκα.. Τι να πω τωρα για την γυναίκα που σπρώχνουνε όλο και περισσότερο και ανεβάζουνε σε βάθρο.. Οτι παίζει με όλους και όλα??? Οτι απειλέι ανοιχτά οταν δεν πετυχαίνει τους σκοπούς της??? Οτι δεν διστάζει να πεταξει μια οικογένεια εξω απο το σπίτι της? Το οτι ο Νικόλας είναι αδερφός της ας πουμε οτι το αφηνω στην άκρη..Πόσο πάτο πια??? Η Πολυχρονίδη εξαιρετική αλλά τη Νταίζη τη βαρέθηκα.. Δεν τη θέλω λέμε.. Εχει κάνει τα τέρατα και στο τέλος θα είναι και η μονη που θα βρει την Εδέμ..ΑΙΣΧΟΣ!
Πολύ καλός ο Γιαννακόπουλος!

Ερωτηση κρίσεως..Πότε πήγε η Μελίτα να παντρευτεί το Στέφανο και εγω δεν το θυμάμαι?????

Η Εύα έκανε γκράντε εμφάνιση για πόσο??Και πάλι καλά να λέμε.. Κουκλα η Φαίη, απίστευτη η εκφραση της οταν έμαθε τα νεα.. Κι ευτυχως φιλοτιμήθηκαν να της τα πουν..ειναι άμεσα ενδιαφεόμενη ρεεεε!!! Απίστευτη η Ξυλά.. και ας μην της δίνετε ρόλο κεντάει!!!

Στέφανος με Νικόλα...μμμ...δεν ξέρω! Ο Σταυρου σαν να βρίσκει λίγο λίγο τη φόρμα τους.. Η συζήτηση αδιάφορα γενικώς.. Η Νταίζη είναι αδερφη του Στεφανου και του Νικόλα.. το μάθαμε..

Η Εύα αρχίζει και ψάχνεται για τα λεφτά της κληρονομιά και μπράβο της!! Αρκετα την πιάσανε κότσο, και εκανε την καλή.. Ας κάνει και αυτή κάτι καθαρά για πάρτη της και τα παιδιά της!!!

Παπαδημητριου-Κασσανδρινός όλα τα λεφτά!!!! Βλέμματα, ατάκες, πήρανε τη σκηνή και φυγανε!! Πολύ χαρηκα το Χρηστο και την τάπα του! Οτι και αν έκανε η Αντιγίνη για τον αδερφό του, αυτός τα πλήρωσε διπλά και τρίδιπλά!!!!

Ο Λουκάς και η Νόρα ξεκίνησαν τις διαφωνιες... Μυρίζομαι τους καυγάδςς που ακούμε τόσο καιρό.. Δεν σχολιάζω πριν δω την εξέλιξη αλλά αναμένω συνάντηση δικηγορικού ζευγους με τη Χατζηβασιλείου!! Χωρίς υπερβολές παρακαλώ.. Ο Λουκάς έχει την καλύτερη γυναικάρα... Love! Love!

Ακουσα καλά? Ο Λουκάς σκέφτηκε οτι μπορεί να φάει πορτα απο το Μελιτόνι? Γιατί? Σταθηκε σπαθί δίπλα τους και δεν το θυμάμαι??? Ηταν σωστη φίλη??? Πάλι ξεκαθαροι ήταν μαζι της ακόμα και τωρα... Μιλήσαμε με τον πατέρα σου, ξάστερα!! Η χαρά της Μελίτας που της είδε... vomit μες στην υπερβολή... Δεν θέλω Μελίτα με την παρεα..Δεν θέλω αποκατασταση των σχέσεων.. Την Ευα τη λιθοβόλησαν άπειρες φορές απαιτώ να γίνει το ίδιο..!! Η αντιδραση στην εγκυμοσύνη απόλυτα πειστική, μπράβο σε Πετρακη και Δρακουλάκη!!!!
Απορία μετά τη σκηνή...... ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΗΣ?????

Το οτι ο Λευτερης θα πάει τη Δαφνη σπίτι μου φάνηκε εντελώς βαλτό,δεν ξέρω το λόγο βέβαια αλλά δεν μου φάνηκε καθόλου τυχαίο..Θα δείξει..
Η παρεούλα μαζυετηκε στην Εδέμ.. Η Δάφνη κατέβηκε μες στην ανεση απο τη μηχανή και ο Νικόλας χλώμιασε!! Οι φατσες τους όλα τα λεφτά.. Περιμένω τη συνέχεια της σκηνής για να σχολιάσω τα υπόλοιπα..
Παρατηρηση... Δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης μεταξύ Μελίτας και Δάφνης.. Η Δάφνη ξεπουλήθηκε ολόκληρη για τον αδερφό της και βγηκε να δουλέψει..
Η Μελίτα ακόμα και αυτό το "θα δουλέψω" απο πείσμα το κάνει...

Μέτριο και πολύ του είναι!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:13 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Izabella29 έγραψε:

Καλε, δεν έχει ανάγκη, θα της τα δώσει η Μελίτα απο το γερό κομπόδεμα που έχει δουελεύοντας τόσα χρόνια!! Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 767325

τι λες βρε βασω μου.θα δωσει η μελιτα λεφτα στην ευα?Για να δωσει πρεπει να ξερει και την λεξη δινω.Κατι που δεν εμαθε ποτε στη ζωη της.Μη βαζεις δυσκολα τετοια ωρα
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:18 pm

sarita έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
Izabella29 έγραψε:

τι λες βρε βασω μου.θα δωσει η μελιτα λεφτα στην ευα?Για να δωσει πρεπει να ξερει και την λεξη δινω.Κατι που δεν εμαθε ποτε στη ζωη της.Μη βαζεις δυσκολα τετοια ωρα

Καλέ, η Μελίτα δεν έχει δώσει????? Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 735655

1) Δεν έδωσε κέρατο στην Ευα, που τα λέγανε και μεταξύ τους και υποτίθεται τα χαν βρει μετά την απαγωγή?
2) Δεν έδωσε στην Νόρα ένα ξεγυρισμένο '' πάω στην Νεφέλη που με χρειάζεται'' για να δει τον γκόμενο οταν παντρευόταν ο Λουκάς?
3) Δεν έδωσε στην Νόρα ένα πρήξιμο, τότε που την είχε βιάσει ο Στέλιος?
4) Δεν έδωσε στην Νόρα ένα ξεγυρισμένο '' να κόψετε τον λαιμό σας'?
5) Δεν έδωσε τόσα βρισίδια στον Μπαμπά της?

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 767325

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:18 pm

Foulitsa έγραψε:Ας σχολιάσω και εγώ...

Η πρώτη σκηνούλα μου θύμησε ένδοξες μέρες!!!! Κάτι κινείται..και οι αντιδράσεις των παιδιών μου άρεσαν πολύ.. Αλλο που βαρέθηκα να ακούω τα ίδια και τα ίδια.. Η ατάκα του Νικόλα "Ο Στέφανος ο φερέγγυος" με πέθανε!! Μείνει μαζί μου έγγυοςςς...είμαι πολύ φερέγγυος.. Γενικώς καλη σκηνή!!!

Μ'αρέσει η Λάμπου, θα το λέω συνέχεια.. Μου αρέσει πολύ και με τον Κατρανίδη... Κατάλοιπα της Βερας τι να πω.. Η κοινή τους σκηνή δυνατή και μυστηριώδης...Και απο τη στιγμή που εμπλέκεται ο Ρούσσος έχει και ένα ενδιαφέρον..

Τα ΛουκαΝοράκια συνήλθαν λιγάκι και μου θύμησαν τα αστέρια που αγάπησα στην πρώτη σεζόν.. Που σκέφτονταν και ανέλυαν ολες τις καταστάσεις για να καταλήξουν καπου και δεν σαχλαμάριζαν όλη την ωρα... Ελπιζω να συνεχίσουμε σε παρόμοιο πλάνο, θέλω σκεπτόμενα όντα στην οθόνη μου, οχι χαζοερωτευμενάκια όλη την ωρα... Τη σποντούλα την Νόρας για τον Αρη δσεν ξέρω αν μπορώ να την λάβω σοβαρά.. Το χουμε ξανακούσει, θέλω να ελπίζω αλλά έχει αποδειχτεί οτι τη μια μέρα τη γράφουν και την άλλη τα ξεχνάνε...

Η Αμαλία με τον Πέτρο σταθερή αξία, με μια πολύ καλή σκηνή.. Ο Ρούσσος θορυβήθηκε.. Η Εριέτα τον κυκλώνει απο παντού.. Απο τη Νταίζη και τις υστερίες της πολύ καλύτερο!!!

Αμαλία και Μελίτα..δεν ξεκινάμε καλά.. Το υφάκι της Αμαλίας μπροστά στο σπίτι της Μελίτας με ξενέρωσε απίστευτα.. Για δύο άτομα το σπίτι είναι υπερπολυτελές!! Οικογένειες με πολλά μελη ζούνε σε μικρότερα σπιτια..
Η ξινίλα απο τη μουρη της Μελίτας δεν φευγει ποτε.. Τωρα που η μανούλα δεν είανι συμμαχος... Το οτι απομακρυνει το παιδί απο τους παππόυδες το αφηνω ασχολίαστο.. Η κοπέλα ειναι ΖΩΟΝ και δεν καταλαβαίνει οτι και να της πεις.. Σνομπαρία σε πάκο με πενηντάυερα?? Ζητιάνα??? affraid Πότε να αυτοπυρποληθώ?? Το ξανάπα, οι ζητιάνοι παίρνουν κέρματα και τα βγάζουν πέρα και η Μελίτα σνομπάρει τόσα λεφτά λέγοντας οτι δεν είναι ζητιάνα.. Αυτό δεν είναι αξιοπρέπεια αλλά θράσσος...

Δευτερη καλη σκηνή απο Λουκά και Νόρα και θα ανησυχήσω... Η συζήτηση με το Ρούσσο μου θυμισε πρώτο κύκλο...Πολύ καλοί και οι τρείς!!!Ο Ρούσσος κάτι ξέρει και το κρατάει κρυφό! Αναμένω την εξέλιξη αν και εφόσον μπλέκεται με τα αγαπημενα μου πρόσωπα και οχι με Καρτάληδες και αηδίες!

Λευτέρης και φλασμπακ.. ΕΛΕΟΣ!!!!!!! Κουράστηκα λέμε.. Ασε που το φλασμπκα ήταν άκυρο ...Η ιστορία με τα διαμάντια με αφηνει παγερά αδιάφορη, σας το πα?? Το λέω τωρα!!!

Η Νταίζη πήρε σβάρνα τους δρόμους και ζητάει αγκαλιές..Πόσο γέλιο έριξα σε αυτη την ατάκα.. Τι να πω τωρα για την γυναίκα που σπρώχνουνε όλο και περισσότερο και ανεβάζουνε σε βάθρο.. Οτι παίζει με όλους και όλα??? Οτι απειλέι ανοιχτά οταν δεν πετυχαίνει τους σκοπούς της??? Οτι δεν διστάζει να πεταξει μια οικογένεια εξω απο το σπίτι της? Το οτι ο Νικόλας είναι αδερφός της ας πουμε οτι το αφηνω στην άκρη..Πόσο πάτο πια??? Η Πολυχρονίδη εξαιρετική αλλά τη Νταίζη τη βαρέθηκα.. Δεν τη θέλω λέμε.. Εχει κάνει τα τέρατα και στο τέλος θα είναι και η μονη που θα βρει την Εδέμ..ΑΙΣΧΟΣ!
Πολύ καλός ο Γιαννακόπουλος!

Ερωτηση κρίσεως..Πότε πήγε η Μελίτα να παντρευτεί το Στέφανο και εγω δεν το θυμάμαι?????

Η Εύα έκανε γκράντε εμφάνιση για πόσο??Και πάλι καλά να λέμε.. Κουκλα η Φαίη, απίστευτη η εκφραση της οταν έμαθε τα νεα.. Κι ευτυχως φιλοτιμήθηκαν να της τα πουν..ειναι άμεσα ενδιαφεόμενη ρεεεε!!! Απίστευτη η Ξυλά.. και ας μην της δίνετε ρόλο κεντάει!!!

Στέφανος με Νικόλα...μμμ...δεν ξέρω! Ο Σταυρου σαν να βρίσκει λίγο λίγο τη φόρμα τους.. Η συζήτηση αδιάφορα γενικώς.. Η Νταίζη είναι αδερφη του Στεφανου και του Νικόλα.. το μάθαμε..

Η Εύα αρχίζει και ψάχνεται για τα λεφτά της κληρονομιά και μπράβο της!! Αρκετα την πιάσανε κότσο, και εκανε την καλή.. Ας κάνει και αυτή κάτι καθαρά για πάρτη της και τα παιδιά της!!!

Παπαδημητριου-Κασσανδρινός όλα τα λεφτά!!!! Βλέμματα, ατάκες, πήρανε τη σκηνή και φυγανε!! Πολύ χαρηκα το Χρηστο και την τάπα του! Οτι και αν έκανε η Αντιγίνη για τον αδερφό του, αυτός τα πλήρωσε διπλά και τρίδιπλά!!!!

Ο Λουκάς και η Νόρα ξεκίνησαν τις διαφωνιες... Μυρίζομαι τους καυγάδςς που ακούμε τόσο καιρό.. Δεν σχολιάζω πριν δω την εξέλιξη αλλά αναμένω συνάντηση δικηγορικού ζευγους με τη Χατζηβασιλείου!! Χωρίς υπερβολές παρακαλώ.. Ο Λουκάς έχει την καλύτερη γυναικάρα... Love! Love!

Ακουσα καλά? Ο Λουκάς σκέφτηκε οτι μπορεί να φάει πορτα απο το Μελιτόνι? Γιατί? Σταθηκε σπαθί δίπλα τους και δεν το θυμάμαι??? Ηταν σωστη φίλη??? Πάλι ξεκαθαροι ήταν μαζι της ακόμα και τωρα... Μιλήσαμε με τον πατέρα σου, ξάστερα!! Η χαρά της Μελίτας που της είδε... vomit μες στην υπερβολή... Δεν θέλω Μελίτα με την παρεα..Δεν θέλω αποκατασταση των σχέσεων.. Την Ευα τη λιθοβόλησαν άπειρες φορές απαιτώ να γίνει το ίδιο..!! Η αντιδραση στην εγκυμοσύνη απόλυτα πειστική, μπράβο σε Πετρακη και Δρακουλάκη!!!!

Το οτι ο Λευτερης θα πάει τη Δαφνη σπίτι μου φάνηκε εντελώς βαλτό,δεν ξέρω το λόγο βέβαια αλλά δεν μου φάνηκε καθόλου τυχαίο..Θα δείξει..
Η παρεούλα μαζυετηκε στην Εδέμ.. Η Δάφνη κατέβηκε μες στην ανεση απο τη μηχανή και ο Νικόλας χλώμιασε!! Οι φατσες τους όλα τα λεφτά.. Περιμένω τη συνέχεια της σκηνής για να σχολιάσω τα υπόλοιπα..
Παρατηρηση... Δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης μεταξύ Μελίτας και Δάφνης.. Η Δάφνη ξεπουλήθηκε ολόκληρη για τον αδερφό της και βγηκε να δουλέψει..
Η Μελίτα ακόμα και αυτό το "θα δουλέψω" απο πείσμα το κάνει...

Μέτριο και πολύ του είναι!!!!

Απ'την αρχή ως το τέλος: respect :
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από hionati Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:18 pm

ας σχολιασω και εγω...
σκηνη νικολα-δαφνη-νορα-λουκα...
εμενα μου αρεσε πολυ η σκηνη εριεττας-πετρου...παρα πολυ....φουλ μπλεγμενος ο πετρος...με ολους τους νεκρους γονεις μαλλον και τον στεφ και την εριεττα...
και μη σας πω οτι η εριεττα παιζει να εχει στησει το δηθεν ατυχημα της μελιτας για να αναγκασει το ρουσσο να εμπλακει...
αυτο ειναι κοριτσια...η γκαμιλα θα τα κανει ολα...ειμαι σιγουρη...εχει να γινει...χαμος...παιδια αυτη ξερει τα παντα και θα γινει η σκυλα της χρονιας...
σκηνη ρουσσος-λουκανορακια=παντως με αυτα που λεει ο ρουσσος σιγουρευομαι οτι η εριεττα θα στησει το ατυχημα της μελιτας...κανενας αλλος δεν εχει λογο,ουτε η νταιιζη ουτε βεβαια ο τερης...
ο ρε η εριεττα θα μας προκυψει αγγελος2...καλοοοοοο...δεν μπορω να πω οτι δε μου αρεσει....
αντιγονη ο τερης σου μας επρηξε με τα φλας μπακ...
εριεττα-διαμαντι...κατι ξερει,κατι ξερει...αχ πολλα ξερει,ολα τα ξερει....
πετρος-αμαλια....α ρε πετραν θα σας βαλει και θα σας παιζει ολους η εριεττα...
τερης-δαφνη ...σκηνη 1...κατι τρεχει κατι τρεχει...να δειτε που θα γινει τι φικι φικι μεταξε τους σαν την ταινια μοντερνα σταχτοπουτα...φανταστειτε...ειναι νυχτα...η δαφνη κανει μανιωδως διαδρομο...εκεινος την πλησιαζει,μυριζει το αρωμα του κορμιου της...εκεινη πεφτει απο το διαδρομο στην αγκαλια του...και λεει με νιαζιαρικη φωνη...<<με συγχωρειτε ηταν τυχαιο.....>>
ευα-δαφνη...καλε η πρωταγωνιστρια εδεησε να εμφανιστει...
στεφανος-νικολας=θα αρχισω να τον λυπαμαι τον στεφανακο ετσι που τον εχουν στριμωξει ολοι...
τριο φεγγαροπετρας...λουκας-νορα-ευα...τα λεφτακια μου η ευα...εμ ναι κοιλοπονησε 7 μηνες και μας βγηκε και εκκατομυριουχος....ηταν που δεν λογαριαζες εσυ τα λεφτα ευουλα...ας τους τα τριβες στη μουρη τα λεφτα αμα δεν τα ηθελες...οχι να κανεις κρα...κοιτα ρε καποιες που το παιζουν και υπερανω...καλα θα κανει ο στεφ και θα της πει ο πατερας μου ηθελε να τα παρει ο γιος μου και θα της τα δωσει...τουλαχιστον αυτος λεει δεν τον νοιαζουν τα λεφτα και το εννοει...οχι σαν μερικες μερικες....
χρηστος-αντιγονη=το παραπονο ενος κατατρεγμενου...
δαφνη -τερης ...συνεχεια-σκηνη 2...ματακια,...τερης=τυχαιο αλλα ωραιο...μακια μακια
νταιζη -μπελος....καλα μουλαρα η νταιζη...ακομη και σκυλα να εισαι ρε παιδι αν βλεπεις τον αλλον χωμα για σενα ,ναλιωνει κοβεις το δουλεμα τουλαχιστον...
τερης μηχανοβιος...ολε ολε...καλε εχει σκηνη χωρις φλας μπακ... καλε παει η σκηνη...τοσο ητανε....ειπα και εγω...
τερης=καλε να που πηγε τοα παιδι...μπραβο τερη το κρανος σωζει ζωεςςςςς
λουκας-νορα μελιτα=εγκυος...για τις φατσες τους μονο αξιζε...
αχ τι τελεια σκηνη...υπερτελεια...η μελιτα επιτελους ειπε αυτα που ενιωσε...μιλησε ηρεμα και ειπε πραγματα σωστα...
κραταω επιτελους αυτο που ειπε=ακομη τον αγαπαω...δεν εχω καταφερει να βγαλω την αγαπη που ενιωθα γι αυτον απο μεσα μου... απο τη μια θελω να τον αγκαλιασω και απο την αλλη να τον σκοτωσω... επιτελους...επιτελους...
καθαρα βερικη ατακα που καπουτε ειχαν πει αλλοι....ΤΥΧΑΙΟ;;;;δε νομιζω...
δαφνη-τερης σκηνη 3=ΤΥΧΑΙΟ;;;;
στεφανος=τελειο λουκ και εμφανιση...τελεια αντιμετωπιση...ΤΕΛΕΙΑ...κατι ξερει ,κατι ξερει και ο στεφανακος...
τετραδα πλην μηχανοβιας...ναι ρε συ νικ εγκυος ειναι...ενω εσυ εισαι δυναμικοτατος χαρακτηρας...κοιτα πρωτα τα κερατα σου και μετα...
οι μηχανοβιοι εφτασαν=νικ κλεισε το στομα πριν μπει καμια μυγα μεσα...
απο τα προσεχως...επειδη τα λοιπα τα ξεραμε να τονισω μονο το τραγουδακι της δαφνη που ηταν το ιδιο με της γυναικας του τερη....οπα βλεπω τον τερη να δαγκωνει τη λαμαρινα...
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ...

hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:19 pm

Καρ-Mik έγραψε:
sarita έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
Izabella29 έγραψε:

Καλέ, η Μελίτα δεν έχει δώσει????? Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 735655

1) Δεν έδωσε κέρατο στην Ευα, που τα λέγανε και μεταξύ τους και υποτίθεται τα χαν βρει μετά την απαγωγή?
2) Δεν έδωσε στην Νόρα ένα ξεγυρισμένο '' πάω στην Νεφέλη που με χρειάζεται'' για να δει τον γκόμενο οταν παντρευόταν ο Λουκάς?
3) Δεν έδωσε στην Νόρα ένα πρήξιμο, τότε που την είχε βιάσει ο Στέλιος?
4) Δεν έδωσε στην Νόρα ένα ξεγυρισμένο '' να κόψετε τον λαιμό σας'?
5) Δεν έδωσε τόσα βρισίδια στον Μπαμπά της?

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 767325

ααααααααα!καλε τετοια εδωσε.Εγω για αλλους δοσιμο μιλαγα.Συγνωμη βασω μου
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:20 pm

Foulitsa έγραψε:

Στον επόμενο γκόμενο που θα βρει και δεν θα τους έχει ανάγκη!

Πόντος! Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 767325

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:21 pm

soso μου σε ευχαριστω πολύ!!! soutien

Κορίτσια απο πάνω! Ξεχάσατε τα λεφτουδάκια που έδωσε στη Δάφνη απο την τσέπη του μπαμπά της..Γιατί ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ??????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:23 pm

Izabella29 έγραψε:

Αν έχει μάθει η Εύα στα πολλά τότε βλέπουμε διαφορετική σειρά !
Η Εύα έχει μάθει να δίνει ακόμα και τα λίγα που έχει όταν παραστεί ανάγκη !!
Η Μελίτα τί ακριβώς έχει κάνει για τους άλλους ?
Η Εύα δεν είχε ποτέ βοήθεια από κανέναν !
Η Μελίτα ακόμα και για το ξελάσπωμα της ζήτησε από τον πατερούλη τα "βρώμικα" λεφτουδάκια του !
Και αν είχε μάθει η Εύα στα πολλά, θα γύριζε στην πεθερούλα και στη σπιταρόνα όταν την παρακαλούσε η Αντιγόνη !
Ενώ η Μελίτα που έχει μάθει στα πολλά, δεν άφηνε τόσα χρόνια το "βρώμικο" σπιτάκι του μπαμπά και το ψυγείο της γέμιζε με τα "βρώμικα" λεφτουδάκια του μπαμπά και την οικιακή βοηθό για να της κρατάει το Νεφελάκι πλήρωνε με τα"βρώμικα" λεφτουδάκια του μπαμπά !

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:23 pm

Foulitsa έγραψε:soso μου σε ευχαριστω πολύ!!! soutien

Κορίτσια απο πάνω! Ξεχάσατε τα λεφτουδάκια που έδωσε στη Δάφνη απο την τσέπη του μπαμπά της..Γιατί ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ??????

σωστη η φουλιτσα.μεγα σφαλμα το παραλειψαμε
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:28 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Foulitsa έγραψε:

Επόμενος γκόμενος,δεν προβλέπεται! affraid
Αυτους τους δυο είχε η Χορηγός livani
Αν δεν τον παίρνει used ,δεν της κάνει! lol!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:29 pm

soso έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
Foulitsa έγραψε:

Επόμενος γκόμενος,δεν προβλέπεται! affraid
Αυτους τους δυο είχε η Χορηγός livani
Αν δεν τον παίρνει used ,δεν της κάνει! lol!

Κρύψτε τον Νικόλα και τον Λουκά... ΤΩΡΑ!!!!!!!!! Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 13379

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:30 pm

hionati έγραψε:ας σχολιασω και εγω...
σκηνη νικολα-δαφνη-νορα-λουκα...
εμενα μου αρεσε πολυ η σκηνη εριεττας-πετρου...παρα πολυ....φουλ μπλεγμενος ο πετρος...με ολους τους νεκρους γονεις μαλλον και τον στεφ και την εριεττα...
και μη σας πω οτι η εριεττα παιζει να εχει στησει το δηθεν ατυχημα της μελιτας για να αναγκασει το ρουσσο να εμπλακει...
αυτο ειναι κοριτσια...η γκαμιλα θα τα κανει ολα...ειμαι σιγουρη...εχει να γινει...χαμος...παιδια αυτη ξερει τα παντα και θα γινει η σκυλα της χρονιας...
σκηνη ρουσσος-λουκανορακια=παντως με αυτα που λεει ο ρουσσος σιγουρευομαι οτι η εριεττα θα στησει το ατυχημα της μελιτας...κανενας αλλος δεν εχει λογο,ουτε η νταιιζη ουτε βεβαια ο τερης...
ο ρε η εριεττα θα μας προκυψει αγγελος2...καλοοοοοο...δεν μπορω να πω οτι δε μου αρεσει....
αντιγονη ο τερης σου μας επρηξε με τα φλας μπακ...
εριεττα-διαμαντι...κατι ξερει,κατι ξερει...αχ πολλα ξερει,ολα τα ξερει....
πετρος-αμαλια....α ρε πετραν θα σας βαλει και θα σας παιζει ολους η εριεττα...
τερης-δαφνη ...σκηνη 1...κατι τρεχει κατι τρεχει...να δειτε που θα γινει τι φικι φικι μεταξε τους σαν την ταινια μοντερνα σταχτοπουτα...φανταστειτε...ειναι νυχτα...η δαφνη κανει μανιωδως διαδρομο...εκεινος την πλησιαζει,μυριζει το αρωμα του κορμιου της...εκεινη πεφτει απο το διαδρομο στην αγκαλια του...και λεει με νιαζιαρικη φωνη...<<με συγχωρειτε ηταν τυχαιο.....>>
ευα-δαφνη...καλε η πρωταγωνιστρια εδεησε να εμφανιστει...
στεφανος-νικολας=θα αρχισω να τον λυπαμαι τον στεφανακο ετσι που τον εχουν στριμωξει ολοι...
τριο φεγγαροπετρας...λουκας-νορα-ευα...τα λεφτακια μου η ευα...εμ ναι κοιλοπονησε 7 μηνες και μας βγηκε και εκκατομυριουχος....ηταν που δεν λογαριαζες εσυ τα λεφτα ευουλα...ας τους τα τριβες στη μουρη τα λεφτα αμα δεν τα ηθελες...οχι να κανεις κρα...κοιτα ρε καποιες που το παιζουν και υπερανω...καλα θα κανει ο στεφ και θα της πει ο πατερας μου ηθελε να τα παρει ο γιος μου και θα της τα δωσει...τουλαχιστον αυτος λεει δεν τον νοιαζουν τα λεφτα και το εννοει...οχι σαν μερικες μερικες....
χρηστος-αντιγονη=το παραπονο ενος κατατρεγμενου...
δαφνη -τερης ...συνεχεια-σκηνη 2...ματακια,...τερης=τυχαιο αλλα ωραιο...μακια μακια
νταιζη -μπελος....καλα μουλαρα η νταιζη...ακομη και σκυλα να εισαι ρε παιδι αν βλεπεις τον αλλον χωμα για σενα ,ναλιωνει κοβεις το δουλεμα τουλαχιστον...
τερης μηχανοβιος...ολε ολε...καλε εχει σκηνη χωρις φλας μπακ... καλε παει η σκηνη...τοσο ητανε....ειπα και εγω...
τερης=καλε να που πηγε τοα παιδι...μπραβο τερη το κρανος σωζει ζωεςςςςς
λουκας-νορα μελιτα=εγκυος...για τις φατσες τους μονο αξιζε...
αχ τι τελεια σκηνη...υπερτελεια...η μελιτα επιτελους ειπε αυτα που ενιωσε...μιλησε ηρεμα και ειπε πραγματα σωστα...
κραταω επιτελους αυτο που ειπε=ακομη τον αγαπαω...δεν εχω καταφερει να βγαλω την αγαπη που ενιωθα γι αυτον απο μεσα μου... απο τη μια θελω να τον αγκαλιασω και απο την αλλη να τον σκοτωσω... επιτελους...επιτελους...
καθαρα βερικη ατακα που καπουτε ειχαν πει αλλοι....ΤΥΧΑΙΟ;;;;δε νομιζω...
δαφνη-τερης σκηνη 3=ΤΥΧΑΙΟ;;;;
στεφανος=τελειο λουκ και εμφανιση...τελεια αντιμετωπιση...ΤΕΛΕΙΑ...κατι ξερει ,κατι ξερει και ο στεφανακος...
τετραδα πλην μηχανοβιας...ναι ρε συ νικ εγκυος ειναι...ενω εσυ εισαι δυναμικοτατος χαρακτηρας...κοιτα πρωτα τα κερατα σου και μετα...
οι μηχανοβιοι εφτασαν=νικ κλεισε το στομα πριν μπει καμια μυγα μεσα...
απο τα προσεχως...επειδη τα λοιπα τα ξεραμε να τονισω μονο το τραγουδακι της δαφνη που ηταν το ιδιο με της γυναικας του τερη....οπα βλεπω τον τερη να δαγκωνει τη λαμαρινα...
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ...

αν δεν το ξερεις να το μαθεις οτι η μελιτα χανει το παιδι οποτε τζαμπα η χαιρεκακια σου, ειδικα απεναντι σε καποιους που αν και η μελιτα δεν αξιζε να την βοηθουν το εκαναν!!Οπως τοτε που την εκλεισαν μεσα γιατι κοντεψε να σκοτωσει με το αμαξι της οταν οδηγουσε στουπι!!Τοτε ηταν καλοι να την βοηθησουν ετσι?Για μενα δεν επρεπε να ασχοληθουν καθολου!!! ainta
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:31 pm

Το επεισοδιο μου φανηκε καλο...
Γελασα πολυ με την Μελιτα που πιανει την ζωη απο τα μαλλια gelio gelio
το πιστευει και ολας αυτο ειναι το ωραιο... gelio
Μου αρεσε τρελλα Ρουσσος-Λουκας -Νορα μου θυμισε καλες εποχες...
Η Ευα ελαχιστα φανηκε σημερα .....γιατιιι? την ξεχασαμε? η μηπως πρεπει να παρει 2 ρολο για να την βλεπουμε....
Νικολας ολα τα λεφτα και με την Νταιζη....και με τον Στεφανο... : respect : Οσο για Δαφνη Λευτερη που ηρθαν μαζι στην Εδεμ καλο δεν ειναι... κατι εχει στο μυαλο του αυτος αλλα ελπιζω η Δαφνη να μην πεσει στην παγιδα....
ΥΓ...ΑΡΕ ΜΑΝΟ ......ΕΛΑ ΠΙΣΩΩΩΩ.....
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από Vaso20 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:33 pm

ειρηνη7 έγραψε:
αν δεν το ξερεις να το μαθεις οτι η μελιτα χανει το παιδι οποτε τζαμπα η χαιρεκακια σου, ειδικα απεναντι σε καποιους που αν και η μελιτα δεν αξιζε να την βοηθουν το εκαναν!!Οπως τοτε που την εκλεισαν μεσα γιατι κοντεψε να σκοτωσει με το αμαξι της οταν οδηγουσε στουπι!!Τοτε ηταν καλοι να την βοηθησουν ετσι?Για μενα δεν επρεπε να ασχοληθουν καθολου!!! ainta

Καλα δεν το εκαναν επειδη τους πηρε η αγαπη!
Επειδη τους το ζητησε ο Ρουσσος το εκαναν!
Αλλιως σιγα μην ασχολιοντουσαν!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:35 pm

Vaso20 έγραψε:
Μακάρι να μην ασχολιόντουσαν.
Εν μέρη πράγματι το έκαναν λόγω του Ρούσσου. Ομως, απέδειξαν οτι δεν είναι γαϊδουρια σε αντίθεση με την Μελίτα.
Τότε που έκανε τουρ τον πόνο της, μια χαρά της ανοίξανε την πόρτα, για να ακούσουν - για ακόμη μια φορα - την wannabe-κλάψα της.

ΥΓ: Πότε θα κόψουν τον λαιμό τους? Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 Icon_razz

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:36 pm

Vaso20 έγραψε:
ειρηνη7 έγραψε:

Και καλα εκαναν και δεν ασχοληθηκαν.Εκεινη ασχοληθηκε μαζι τους ποτε?Οχι.ΑΡΑ?Οτι δινεις σε αυτη τη ζωη αυτο παιρνεις.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:37 pm

Vaso20 έγραψε:
ειρηνη7 έγραψε:

Ο Ρούσσος τους είχε στείλει και τότε που μπεκρούλιαζε και κόντεψε να φάει το ανθρωπάκι;
Η Μελίτα καλά θα κάνει να τους ευγνωμονεί γιατί η αχαριστία είναι ένα απ τα χειρότερα ελαττώματα

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 5 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:38 pm

Θα μπορουσαν αν ηθελαν να το αποφυγουν!!Δεν ηταν υποχρεωμενοι κιολας!!Ναι βρε, ενω η καημενη η μελιτα μητερα τερεζα μες την αγαπη για αυτους και για ολο τον κοσμο ειναι!!Παντα οι αλλοι προηγουνται για αυτην!! xoxo
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:41 pm

giouli_edem έγραψε:
Izabella29 έγραψε:

Η Μελίτα ακόμα και για το ξελάσπωμα της ζήτησε από τον πατερούλη τα "βρώμικα" λεφτουδάκια του !
Και αν είχε μάθει η Εύα στα πολλά, θα γύριζε στην πεθερούλα και στη σπιταρόνα όταν την παρακαλούσε η Αντιγόνη !
Ενώ η Μελίτα που έχει μάθει στα πολλά, δεν άφηνε τόσα χρόνια το "βρώμικο" σπιτάκι του μπαμπά και το ψυγείο της γέμιζε με τα "βρώμικα" λεφτουδάκια του μπαμπά και την οικιακή βοηθό για να της κρατάει το Νεφελάκι πλήρωνε με τα"βρώμικα" λεφτουδάκια του μπαμπά !

Ακριβώς όπως τα λες Γιούλη!!
Η Ευα δεν ζητησε τίποτα και ποτέ.. Ούτε καν για τη Μαρίλια που στο κάτω κάτω είχε κάθε δικαίωμα..
Ακόμα και τα λεφτά απο τις μετοχές στο Μάνο τα έδωσε.. Πότε ενδιαφερθηκε η Ευα για τα λεφτα?
Επειδη την αφορά η διαθηκη? Θαταν χαζη αν τα αφηνε στη μοιρα τους τα πραγματα!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:43 pm

ειρηνη7 έγραψε:Θα μπορουσαν αν ηθελαν να το αποφυγουν!!Δεν ηταν υποχρεωμενοι κιολας!!Ναι βρε, ενω η καημενη η μελιτα μητερα τερεζα μες την αγαπη για αυτους και για ολο τον κοσμο ειναι!!Παντα οι αλλοι προηγουνται για αυτην!! xoxo
Η Μελιτα δεν χρωσταει καλη κουβεντα στην μανα της και στον πατερα της...στην παρεα θα πει....Δεν πας να βοηθεισεις καποιον γιατι πρεπει...αλλα γιατι το θελεις...και αυτη δεν ενιωσε ποτε τετοια αναγκη να δωσει κατι σε καποιον περα απο κακια..
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:46 pm

ebelina2007 έγραψε:
ειρηνη7 έγραψε:Θα μπορουσαν αν ηθελαν να το αποφυγουν!!Δεν ηταν υποχρεωμενοι κιολας!!Ναι βρε, ενω η καημενη η μελιτα μητερα τερεζα μες την αγαπη για αυτους και για ολο τον κοσμο ειναι!!Παντα οι αλλοι προηγουνται για αυτην!! xoxo
Η Μελιτα δεν χρωσταει καλη κουβεντα στην μανα της και στον πατερα της...στην παρεα θα πει....Δεν πας να βοηθεισεις καποιον γιατι πρεπει...αλλα γιατι το θελεις...και αυτη δεν ενιωσε ποτε τετοια αναγκη να δωσει κατι σε καποιον περα απο κακια..
Συγγνωμη αν δεν εγινα κατανοητη την ιδια αποψη εχω και εγω, εννοειται!Ειρωνικα τα ειπα αυτα!Φυσικα και εχεις δικιο!!συγγνωμη και παλι!! shy
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:49 pm

[quote="Foulitsa"]
giouli_edem έγραψε:
Izabella29 έγραψε:

Ακριβώς όπως τα λες Γιούλη!!
Η Ευα δεν ζητησε τίποτα και ποτέ.. Ούτε καν για τη Μαρίλια που στο κάτω κάτω είχε κάθε δικαίωμα..
Ακόμα και τα λεφτά απο τις μετοχές στο Μάνο τα έδωσε.. Πότε ενδιαφερθηκε η Ευα για τα λεφτα?
Επειδη την αφορά η διαθηκη? Θαταν χαζη αν τα αφηνε στη μοιρα τους τα πραγματα!![/quote Συμφονω μαζι σου giouli..εχεις απολυτω δικιο και κατι που θελω να προσθεσω ...Τα λεφτα ειναι του παιδιου της Ευας δεν εχει επομενος η Ευα το δικαιομα να του τα στερησει...θα πρεπει να τα διεκδικησει γιατι ανηκουν στον γιο της και μια μανα ετσι κανει διεκδικη τα συμφερωντα του παιδιου της...επομενος μην την κατηγορητε χωρις να σκεφτητε πρωτα.
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης