Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap12%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap21%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 21% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap36%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 36% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap23%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 23% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap4%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap4%Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 73

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:59 pm

ειρηνη7 έγραψε:
ebelina2007 έγραψε:
ειρηνη7 έγραψε:Θα μπορουσαν αν ηθελαν να το αποφυγουν!!Δεν ηταν υποχρεωμενοι κιολας!!Ναι βρε, ενω η καημενη η μελιτα μητερα τερεζα μες την αγαπη για αυτους και για ολο τον κοσμο ειναι!!Παντα οι αλλοι προηγουνται για αυτην!! xoxo
Η Μελιτα δεν χρωσταει καλη κουβεντα στην μανα της και στον πατερα της...στην παρεα θα πει....Δεν πας να βοηθεισεις καποιον γιατι πρεπει...αλλα γιατι το θελεις...και αυτη δεν ενιωσε ποτε τετοια αναγκη να δωσει κατι σε καποιον περα απο κακια..
Συγγνωμη αν δεν εγινα κατανοητη την ιδια αποψη εχω και εγω, εννοειται!Ειρωνικα τα ειπα αυτα!Φυσικα και εχεις δικιο!!συγγνωμη και παλι!! shy
Συγνωμη και απο εμενα δεν το καταλαβα οτι μιλουσες ειρωνικα.
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:01 pm

hionati έγραψε:καθαρα βερικη ατακα που καπουτε ειχαν πει αλλοι....ΤΥΧΑΙΟ;;;;δε νομιζω...

Πες τα βρε Αγγελική, ήμαρτον πια τα μισά να είναι αντιγραφή από τη Βέρα! Κι όχι τίποτε άλλο αλλα γίνονται και συγκρίσεις ανάμεσα σε ηθοποιούς που ουδώλως τους συμφέρουν!!! Βρείτε το σωστό στόμα να βάλετε κάποιες ατάκες γιατί κατήντησε ξεφτίλα! Ιεροσυλία μην πω!!!

Αρζόγλου, Κατρανίδης, Μπουγιούρης, Σταύρου και τώρα και Λάμπου, γκώσαμε με τη Βέρα, πάρτε το άλλιώς τουλάχιστον στο στόρυ να σωθεί το θεματάκι!!!

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:05 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
hionati έγραψε:καθαρα βερικη ατακα που καπουτε ειχαν πει αλλοι....ΤΥΧΑΙΟ;;;;δε νομιζω...

Πες τα βρε Αγγελική, ήμαρτον πια τα μισά να είναι αντιγραφή από τη Βέρα! Κι όχι τίποτε άλλο αλλα γίνονται και συγκρίσεις ανάμεσα σε ηθοποιούς που ουδώλως τους συμφέρουν!!! Βρείτε το σωστό στόμα να βάλετε κάποιες ατάκες γιατί κατήντησε ξεφτίλα! Ιεροσυλία μην πω!!!

Αρζόγλου, Κατρανίδης, Μπουγιούρης, Σταύρου και τώρα και Λάμπου, γκώσαμε με τη Βέρα, πάρτε το άλλιώς τουλάχιστον στο στόρυ να σωθεί το θεματάκι!!!

Έλα μου ντε
Αναγκάζομαι να κάνω συγκρίσεις και δεν κάνει
Καλά το ζευγαράκι Στεφανος Μελίτα πέρασε και δεν ακούμπησε
Αλλά και τη Λάμπου τη βάζει σε σκηνές με τους ίδιους δύο που έπαιζε στη Βέρα
Ας δώσει στην Εριέττα το Λευτεράκη
Δεν μπορεί παμπλούτου είναι θα έχει κι ένα τζακούζι να τον κάνει ένα μπανάκι sisi

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:17 pm

Το χθεσινο επεισοδιο το ψηφισα καλο.Τα πραγματα εχουν αρχισει και βελτιωνονται ΚΥΡΙΩΣ απο αποψη ερμηνειων.Και ξεκιναω με την πρωτη σκηνη.

Λουκας-Νορα-Νικολας-Δαφνη
Μου αρεσε η σκηνη τους πολυ.Οι αντιδρασεις τους υπεροχες και ας ακουστηκε για νιοστη φορα το ''η Νταιζη ειναι αδερφη μου-σου-του''.Ο Γιαννακοπουλος υπεροχος,η Γεωργονη πολυ εκφραστικη,Πετρακης-Δρακουλακη πολυ καλοι.Η αντιδραση του Νικολα λογικη και αναμενομενη.

Λουκας-Νορα
Επιτελους ο Λουκας και η Νορα που ξεραμε παντα.Που βαζουν το μυαλο να δουλεψει και βγαινουν σε σωστα συμπερασματα -ασχετα που δεν το ξερουν ακομα-.Οσο για αυτο που ακουστηκε για τον Αρη θα κανω πως δεν το ακουσα.Δεν θελω να αρχισω να ελπιζω για κατι και τελικα να μην γινει τιποτα.

Ρουσσος-Ερριετα
Ενδιαφερουσα κουβεντα και θελω να δω τι ειναι αυτο που ξερει ο Ρουσσος και γιατι η Ερριετα επιμενει οτι εκεινος πρεπει να παρει θεση.Κατρανιδης-Λαμπου πολυ καλη χημεια αποδεδειγμενα απο παλια.

Ρουσσος-Αμαλια
Δυο ηθοποιοι που δεν χανουν ποτε την φορμα τους και τους απολαμβανω καθε φορα.Και οι δυο σκηνες τους ηταν πολυ καλες με μπολικο χιουμορ ως συνηθως.

Ρουσσος-Λουκας-Νορα
Μου ειχαν λειψει οι σκηνες αυτου του τριου.Ο Ρουσσος κατι ξερει κατι ξερει και προσπαθει να τους προιδεασει.

Νικολας-Νταιζη
Οταν πηγε η Νταιζη στον Νικολα και του ζητησε αγκαλιτσα ειπα κατευεθειαν ''πλακα μου κανετε''.Ο Νικολας ομως απιστευτος.Θεωρω οτι της τα εχωσε πολυ ωραια οσο και να προσπαθησε εκεινη να εκβιασει καταστασεις.Και να ενημερωσει καποιος την Νταιζη παρακαλω οτι ετσι και αλλιως δεν μπορει να διωξει τον Νικολα και την Δαφνη απο την Εδεμ πριν την ωρα τους αφου ειχαν κερδισει την δικη.

Μπελλος-Νταιζη
Μονο ενα σχολιο και πολυ τους ειναι.Ειναι δυνατον να ειναι τοσο ηλιθιος αυτος ο ανθρωπος;;;;;;;;;Κατανταει εξοργιστικο!!!!!!!!!!!

Ευα-Δαφνη
Πολυ μικρη σκηνη ( μην της δωσετε παραπανω σκηνες της Ευας και μας παθει τιποτα προς Θεου ) αλλα η αντιδραση της στο ακουσμα των νεων για την σχεση Νικολα-Νταιζης-Στεφανου μιλησε απο μονη της.Υπεροχη η Ξυλα.

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vlcsnap-2010-09-22-15h14m24s116

Χρηστος-Αντιγονη
Ωωωω ξεσπαθωσε ο Χρηστος και λεει τα πραγματα με το ονομα τους στην γυναικα που μεχρι τωρα ακουγε τις εντολες της κατα γραμμα.Η σκηνη απο τις καλυτερες του επεισοδιου.

Ευα-Λουκας-Νορα
Το γιατι δεν εχει προσβαλλει ο Στεφανος την διαθηκη ειναι ενα θεμα.Μου αρεσε η σκηνη αν και επισης πολυ μικρη.

Νικολας-Στεφανος
Ο Νικολας που ολοι αγαπησαμε.Δυναμικος και ξηγημενος.Πολυ ωραια σκηνη.Γιαννακοπουλος-Σταυρου σε πολυ καλες στιγμες.Ο Σταυρου αρχισε να ξαναβρισκει τον παλιο καλο του εαυτο ερμηνευτικα και καιρος ηταν.

Λευτερης γενικως
Αρχισε να μοιραζει διαμαντακια το παιδι.Καλε φερε και σε μενα ενα.Μην τα κρατας ολα για τον εαυτο σου φαταουλα.Ειπα οτι ο Μπισμπικης στην πρεμιερα μου εδωσε καλες εντυπωσεις αλλα θα ηθελα να τον δω και σε κατι αλλο εκτος απο flashback παρακαλω πολυ.

Αμαλια-Μελιτα
Το οτι η Αμαλια σνομπαρε ενα υπερομοντερνο και με ολες τις ανεσεις διαμερισμα δεν θα το σχολιασω Impatient .Θα σχολιασω την αντιμετωπιση της Μελιτας στο πακο με τα πενηνταευρα που ηθελε να της δωσει η μητερα της.Πρωτον μου θυμησε την αισχρη ατακα του Μπελλου περσι για τα 550 ευρω που ειχε δωσει ο Λουκας για να πληρωσει τα τηλεφωνα της καργιας της Νταιζης.Και δευτερον ας ενημερωσει καποιος την Μελιτα οτι πολλοι απο τους ζητιανους στους οποιους τοσο υποτιμητικα αναφερθηκε καποτε ηταν πιο πλουσιοι απο οτι ειναι γενικοτερα οι γονεις της.

Λουκας-Νορα-Μελιτα
Τωρα αυτη η σκηνη το ποσο με συγχυσε δεν λεγεται.Και δεν μπορω να καταλαβω γιατι επαιξε και δεν κοπηκε.Τοσες και τοσες σκηνες του Λουκα και της Νορας εχουν κοψει παλιοτερα που δεν θα επρεπε και αυτη που επρεπε δεν την εκοψαν.Εν τω μεταξυ νομιζω οτι καταλαβα τι δουλεια κανει η Μελιτα.Ειναι δοκιμαστρια καναπεδων.Καθεται εκει ολη μερα και βλεπει ποσο γρηγορα ή ευκολα κανει γουβα ο καθε καναπες δεν εξηγειτε διαφορετικα.

Παρεα στην Εδεμ και Δαφνη-Λευτερης στην μηχανη
Το μονο που θα κρατησω απο αυτη την σκηνη ειναι το βλεμμα του Γιαννακοπουλου οταν ειδε την Δαφνη να φτανει στο σπιτι τους με εναν αλλον αντρα αρκετα εμφανισιμο και την απιστευτη και πολυ σωστη σποντα της Ευας για την Μελιτα.

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vlcsnap-2010-09-22-15h17m17s57

Και τελος.....

Izabella29 έγραψε:Το είδα στο fast οπότε τα σχόλια θα είναι λίγα.

-Αγαπώ την Μελίτα και τον νέο της εαυτό!Μ'αρέσει και ελπίζω να την βλέπω όλο και καλύτερη.Βέβαια μετά από αυτό που θα πάθει πώς να απαιτώ να είναι δυναμικότερη και να κοιτάει μπροστά.Αναπόφευκτα αυτό θα την κρατήσει πίσω,όπως και οποιαδήποτε γυναίκα πέρναγε αυτή τη φρικτή εμπειρία.Απλά εύχομαι να μην την κάνει να πάρει πίσω τις αποφάσεις της.(δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα πάθει το μπεμπεκάκι καθόλου Snif )

Καημενη Μελιτα!!!!
Ιζαμπελλα μην στεναχωριεσαι για το μπεμπεκακι δες το με χιουμορ.
Φτιαξε μια υπογραφη που να λεει ''Μελιτα κατσε κατω απο τις ροδες''.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:20 pm

Υποθετακι Μπραβο σου κουκλα μου!
όσον αφορα με το συγκριτικο βιντεακι εχω να πω πως.......
Αν δεν ηξερα πως η Μελίτα ηταν λυκοφιλη της Νόρας
θα νομιζα πως ηταν συντροφος-να το πω με τακτ-του Στελιου sfyr

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:32 pm

Αριάδνη είχε πάει να παίξει κάτι και αν θυμάμαι καλά είχε φάει και ξύλο από το Μάνο που ζήλευε.

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... και ένα βιντεάκι ακόμα απο μένα γιατί είπαμε..

Ο Ρένος την πυροβόλησε αφού απολύθηκε από την εταιρία!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:39 pm

Τζινάκι ΘΕΑΑΑΑΑ !!!!! xoxo xoxo

"Καλημέρα Ζωή" και "Λάμψη" μαζί !

Υ.Γ. Ο Γιάγκος Δράκος δεν έδιωξε κανένας από τη Giant ????
lmao lmao lmao lmao

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:40 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Εμένα δεν με πειράζει να βλέπω τους ίδιους ηθοποιούς, είναι γνωστό οτι οι σεναριογράφοι χρησιμοποιούν τους ίδιους κατά το πλείστον ηθοποιούς στις σειρές τους, και για το στόρυ, μετά από τόσα σήριαλ, έχουν αποκτήσει τους δικούς τους κώδικες με τους οποιους έχουμε εθιστεί κι εμείς και έτσι καταλαβαίνουμε καλύτερα τους χαρακτήρες...
Θέλω να πώ στη Χιονάτη πως η φράση που αναφέρει σαν βερική, οτι δηλ. η Μελίτα πότε θέλει να τον σκοτώσει το Στέφανο (για όσα της έχει κάνει) και πότε να τον αγκαλιάσει (επειδή παρ'όλ'αυτά τον αγαπάει), ναί, μιά τέτοια φράση την είπε η Ρεγγίνα, αλλά δεν έχουν καμμία σχέση οι δύο περιπτώσεις, είναι εντελώς ανόμοιες... Ο Στράτος είχε όντως κάνει τη Ρεγγίνα να υποφέρει , είχε αποπειραθεί να τη σκοτώσει αρκετές φορές, την παράτησε στα σκαλιά της εκκλησίας, δεν παραδεχόταν οτι την αγαπούσε, κλπ όπως καλά ξέρουμε. Κι όμως τον συγχώρεσε γιατί τον αγαπούσε. Κι όταν έφτασε εκείνος να της ζητήσει συγγνώμη, εκείνη τον σταμάτησε λέγοντας πάνε αυτά, πέρασαν... Είναι το ίδιο μ'αυτό που συμβαίνει εδώ? Ο Στέφανος δεν της έχει κάνει απολύτως τίποτε, παντρεύτηκε την Εύα γιατί έτσι θεώρησε οτι ήταν έντιμο να κάνει, πράγμα που κι η ίδια η Μελίτα παραδέχτηκε . Κατά τα άλλα σταμάτησε την εκδίκησή του προς τον πατέρα της, έδωσε ανεκτίμητης αξίας πίνακες για να μην μπλέξει ο πατέρας και ο πρώην άντρας της, τη βεβαιώνει συνεχώς για τα αισθήματά του κι αυτή τι κάνει? Τον κατηγορεί για δολοφόνο , χωρις καμμία απόδειξη για την ενοχή του, απλά κάνοντας συνειρμούς που άλλοι (ξένοι) θα δικαιολογούνταν ίσως να κάνουν, όχι όμως εκείνη, που τον ήξερε υποτίθεται καλά και τον είχε ζήσει... Και το χειρότερο δεν δέχεται ούτε να τον ακούσει και του κλείνει την πόρτα επανειλημμένα κατάμουτρα, απειλώντας τον οτι θα καλέσει και την αστυνομία.... Τι να τις κάνω τις δηλώσεις οτι τον αγαπάει μετά απ'όλα αυτά? Η στάση της παραπέμπει είτε σε μεγάλη βλακεία, είτε σε αδυναμία να καταλάβει τον άνθρωπο που υποτίθεται αγαπάει, οπότε δεν μπορούμε να μιλάμε για αγάπη, αγάπη χωρις εμπιστοσύνη δεν είναι αγάπη... Μην έχουμε αυταπάτες λοιπον, η αγάπη Στράτου Ρεγγίνας δεν έχει καμμία σχέση με αυτό που μας δείχνουν τώρα μεταξύ Στέφανου Μελίτας....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:41 pm

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 191984 Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 191984 Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 191984 Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 191984

δεν μπορω να σταματησω να γελαωωωωωωωωω Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 191984 Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 191984
και οσο κανω τον παραλληλισμο με το βιντεακι της σμα ποια πυροβολησαν πεθαινω πιο πολυυυυ Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 699144 Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 699144 Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 699144 Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 397896 Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 397896

τζινα υποκλινομαι! Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 195890 φοβερο το βιντεακι!!! Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 191984 να σαι καλα !!! τετοιο γελιοοοο Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 397896
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:45 pm

Σας ευχαριστώ αλλα τα ευσημα κανονικά πάνε στην ομάδα των Μυστικών, εγώ απλώς έκοψα τις σκηνές Angel

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:47 pm

loukasnora έγραψε:Το χθεσινο επεισοδιο το ψηφισα καλο.Τα πραγματα εχουν αρχισει και βελτιωνονται ΚΥΡΙΩΣ απο αποψη ερμηνειων.Και ξεκιναω με την πρωτη σκηνη.

Μου αρεσε η σκηνη τους πολυ.Οι αντιδρασεις τους υπεροχες και ας ακουστηκε για νιοστη φορα το ''η Νταιζη ειναι αδερφη μου-σου-του''.Ο Γιαννακοπουλος υπεροχος,η Γεωργονη πολυ εκφραστικη,Πετρακης-Δρακουλακη πολυ καλοι.Η αντιδραση του Νικολα λογικη και αναμενομενη.

Λουκας-Νορα
Επιτελους ο Λουκας και η Νορα που ξεραμε παντα.Που βαζουν το μυαλο να δουλεψει και βγαινουν σε σωστα συμπερασματα -ασχετα που δεν το ξερουν ακομα-.Οσο για αυτο που ακουστηκε για τον Αρη θα κανω πως δεν το ακουσα.Δεν θελω να αρχισω να ελπιζω για κατι και τελικα να μην γινει τιποτα.

Ρουσσος-Ερριετα
Ενδιαφερουσα κουβεντα και θελω να δω τι ειναι αυτο που ξερει ο Ρουσσος και γιατι η Ερριετα επιμενει οτι εκεινος πρεπει να παρει θεση.Κατρανιδης-Λαμπου πολυ καλη χημεια αποδεδειγμενα απο παλια.

Ρουσσος-Αμαλια
Δυο ηθοποιοι που δεν χανουν ποτε την φορμα τους και τους απολαμβανω καθε φορα.Και οι δυο σκηνες τους ηταν πολυ καλες με μπολικο χιουμορ ως συνηθως.

Ρουσσος-Λουκας-Νορα
Μου ειχαν λειψει οι σκηνες αυτου του τριου.Ο Ρουσσος κατι ξερει κατι ξερει και προσπαθει να τους προιδεασει.

Νικολας-Νταιζη
Οταν πηγε η Νταιζη στον Νικολα και του ζητησε αγκαλιτσα ειπα κατευεθειαν ''πλακα μου κανετε''.Ο Νικολας ομως απιστευτος.Θεωρω οτι της τα εχωσε πολυ ωραια οσο και να προσπαθησε εκεινη να εκβιασει καταστασεις.Και να ενημερωσει καποιος την Νταιζη παρακαλω οτι ετσι και αλλιως δεν μπορει να διωξει τον Νικολα και την Δαφνη απο την Εδεμ πριν την ωρα τους αφου ειχαν κερδισει την δικη.

Μπελλος-Νταιζη
Μονο ενα σχολιο και πολυ τους ειναι.Ειναι δυνατον να ειναι τοσο ηλιθιος αυτος ο ανθρωπος;;;;;;;;;Κατανταει εξοργιστικο!!!!!!!!!!!

Ευα-Δαφνη
Πολυ μικρη σκηνη ( μην της δωσετε παραπανω σκηνες της Ευας και μας παθει τιποτα προς Θεου ) αλλα η αντιδραση της στο ακουσμα των νεων για την σχεση Νικολα-Νταιζης-Στεφανου μιλησε απο μονη της.Υπεροχη η Ξυλα.

Επεισόδιο 401 - Ημερομηνία 21-09-2010 - Σελίδα 6 Vlcsnap-2010-09-22-15h14m24s116

Χρηστος-Αντιγονη
Ωωωω ξεσπαθωσε ο Χρηστος και λεει τα πραγματα με το ονομα τους στην γυναικα που μεχρι τωρα ακουγε τις εντολες της κατα γραμμα.Η σκηνη απο τις καλυτερες του επεισοδιου.

Ευα-Λουκας-Νορα
Το γιατι δεν εχει προσβαλλει ο Στεφανος την διαθηκη ειναι ενα θεμα.Μου αρεσε η σκηνη αν και επισης πολυ μικρη.

Νικολας-Στεφανος
Ο Νικολας που ολοι αγαπησαμε.Δυναμικος και ξηγημενος.Πολυ ωραια σκηνη.Γιαννακοπουλος-Σταυρου σε πολυ καλες στιγμες.Ο Σταυρου αρχισε να ξαναβρισκει τον παλιο καλο του εαυτο ερμηνευτικα και καιρος ηταν.

Λευτερης γενικως
Αρχισε να μοιραζει διαμαντακια το παιδι.Καλε φερε και σε μενα ενα.Μην τα κρατας ολα για τον εαυτο σου φαταουλα.Ειπα οτι ο Μπισμπικης στην πρεμιερα μου εδωσε καλες εντυπωσεις αλλα θα ηθελα να τον δω και σε κατι αλλο εκτος απο flashback παρακαλω πολυ.

Αμαλια-Μελιτα
Το οτι η Αμαλια σνομπαρε ενα υπερομοντερνο και με ολες τις ανεσεις διαμερισμα δεν θα το σχολιασω Impatient .Θα σχολιασω την αντιμετωπιση της Μελιτας στο πακο με τα πενηνταευρα που ηθελε να της δωσει η μητερα της.Πρωτον μου θυμησε την αισχρη ατακα του Μπελλου περσι για τα 550 ευρω που ειχε δωσει ο Λουκας για να πληρωσει τα τηλεφωνα της καργιας της Νταιζης.Και δευτερον ας ενημερωσει καποιος την Μελιτα οτι πολλοι απο τους ζητιανους στους οποιους τοσο υποτιμητικα αναφερθηκε καποτε ηταν πιο πλουσιοι απο οτι ειναι γενικοτερα οι γονεις της.

Λουκας-Νορα-Μελιτα
Τωρα αυτη η σκηνη το ποσο με συγχυσε δεν λεγεται.Και δεν μπορω να καταλαβω γιατι επαιξε και δεν κοπηκε.Τοσες και τοσες σκηνες του Λουκα και της Νορας εχουν κοψει παλιοτερα που δεν θα επρεπε και αυτη που επρεπε δεν την εκοψαν.Εν τω μεταξυ νομιζω οτι καταλαβα τι δουλεια κανει η Μελιτα.Ειναι δοκιμαστρια καναπεδων.Καθεται εκει ολη μερα και βλεπει ποσο γρηγορα ή ευκολα κανει γουβα ο καθε καναπες δεν εξηγειτε διαφορετικα.

Το μονο που θα κρατησω απο αυτη την σκηνη ειναι το βλεμμα του Γιαννακοπουλου οταν ειδε την Δαφνη να φτανει στο σπιτι τους με εναν αλλον αντρα αρκετα εμφανισιμο και την απιστευτη και πολυ σωστη σποντα της Ευας για την Μελιτα.

Και τελος.....

Δεν έχω λόγια,απλα!ΘΕΑ! : respect :
Υχ.Αχααχαχχααχαχχαχααχαχα!..ή "κατσε κάτω απ΄την Ανθή",καλύτερα;;Τι μου τη θυμησες, αυτη την υπογραφή- επιτομή του καρακιτσαριού και του αποτυχημενου χιούμορ;;???Ακόμη και η μνημη μου τη σνομπαρει!
Τι κρίμα,να μην έχουμε όλοι τα ίδια..χμ..χμ..ταλεντα (??)!
(Δόξα τω Θεώ imarton )!
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:51 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Αριάδνη είχε πάει να παίξει κάτι και αν θυμάμαι καλά είχε φάει και ξύλο από το Μάνο που ζήλευε.

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... και ένα βιντεάκι ακόμα απο μένα γιατί είπαμε..

lmao lmao lmao lmao lmao
Θεικόοοο!!Ελεος με την επανάληψη!!
Μπράβο Τζίνα!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:53 pm

loukasnora έγραψε:Το χθεσινο επεισοδιο το ψηφισα καλο.Τα πραγματα εχουν αρχισει και βελτιωνονται ΚΥΡΙΩΣ απο αποψη ερμηνειων.Και ξεκιναω με την πρωτη σκηνη.

Λουκας-Νορα

Ρουσσος-Ερριετα

Ρουσσος-Αμαλια

Ρουσσος-Λουκας-Νορα

Νικολας-Νταιζη

Μπελλος-Νταιζη

Ευα-Δαφνη

Χρηστος-Αντιγονη

Ευα-Λουκας-Νορα

Νικολας-Στεφανος

Λευτερης γενικως

Αμαλια-Μελιτα

Λουκας-Νορα-Μελιτα

Και τελος.....

Izabella29 έγραψε:Το είδα στο fast οπότε τα σχόλια θα είναι λίγα.

-Αγαπώ την Μελίτα και τον νέο της εαυτό!Μ'αρέσει και ελπίζω να την βλέπω όλο και καλύτερη.Βέβαια μετά από αυτό που θα πάθει πώς να απαιτώ να είναι δυναμικότερη και να κοιτάει μπροστά.Αναπόφευκτα αυτό θα την κρατήσει πίσω,όπως και οποιαδήποτε γυναίκα πέρναγε αυτή τη φρικτή εμπειρία.Απλά εύχομαι να μην την κάνει να πάρει πίσω τις αποφάσεις της.(δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα πάθει το μπεμπεκάκι καθόλου Snif )

Καημενη Μελιτα!!!!
Ιζαμπελλα μην στεναχωριεσαι για το μπεμπεκακι δες το με χιουμορ.
Φτιαξε μια υπογραφη που να λεει ''Μελιτα κατσε κατω απο τις ροδες''.

Νίκη σούπερ ο σχολιασμός!!Γενικώς...
ΘΕΑ!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 5:01 pm

Θ Ε Ϊ Κ Ο το βιντεάκι Τζίνα! : respect :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 5:05 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Αριάδνη είχε πάει να παίξει κάτι και αν θυμάμαι καλά είχε φάει και ξύλο από το Μάνο που ζήλευε.

Ποια πυροβολησε τελικα ρε παιδια ο Ρενος;Την Χριστινα ή την Φωτεινη;;;;;

Τζινα το βιντεο τα σπαει.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 5:06 pm

Εγώ δε θα σχολιάσω όλο το επεισόδιο αλλά τον θηλυκό Τσε!

Από ότι κατάλαβα δηλαδή:

Η Μελίτα έπιασε τη ζωή απ'τα μαλλιά

Ο Στέφανος έπιασε τον ταύρο απ'τα κέρατα

και η Νταίζη τον πάπα απ'τα....φρύδια sisi

Η Νταίζη γιατί νομίζει οτι μπορεί να τους πάρει την Εδέμ ακόμα και πριν περάσει η προκαθορισμένη από το δικαστήριο ημερομηνία;
Ας της πει κάποιος πως για να το πετύχει αυτό θα πρέπει να περάσει μια βόλτα ΚΑΙ από το κρεβάτι του προέδρου του δικαστηρίου ^^
Υ.Γ.:Innocent
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 5:42 pm

Μα καλα η Νταιζη;;; xoxo xoxo Τζινακι φοβερο το βιντεακι!!!

Υ.Γ. Πειραζει που η τελευταια ατακα του Νικολα μου θυμισε κατι απο Κωστα Βουτσα;;;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 5:46 pm

edem4ever έγραψε:

Μα καλα η Νταιζη;;; xoxo xoxo Τζινακι φοβερο το βιντεακι!!!

Υ.Γ. Πειραζει που η τελευταια ατακα του Νικολα μου θυμισε κατι απο Κωστα Βουτσα;;;

Καλά δεν υπάρχει! Ευτυχώς είμαι μόνη μου!!! Έχω λιώσει στο γέλιο! Είσαι θεάαααα!!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 5:54 pm

Επιτέλους πρόλαβα το επεισόδιο αυτή την φορά ψιλοκαλό ήταν μόνο για τον Νικόλα και για την απεριόριστη ανθρωπιά και καλοσύνη της Νόρας και του Λουκά. Κατά τα άλλα τα ίδια Παντελάκι μου τα ίδια Παντελή μου.... Η Μελίτα με αυθυποβολή προσπαθεί να πείσει τον εαυτό της ότι έχει πάρει την ζωή στα χέρια της, ο διάβολος γνωστή και ως Νταίζη παίζει με τα πάντα και με το σκυλάκι της γνωστό και ως Δημήτρης Μπέλλος και οι υπόλοιποι λίγο πολύ άφαντοι..

Και εγώ η έρμη τηλεθεάτρια χάνω το ενδιαφέρον μου μέρα με τη μέρα

I miss the spark που λένε και οι Άγγλοι... Snif
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από anneliz_333 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 6:12 pm

FieryRed έγραψε:Επιτέλους πρόλαβα το επεισόδιο αυτή την φορά ψιλοκαλό ήταν μόνο για τον Νικόλα και για την απεριόριστη ανθρωπιά και καλοσύνη της Νόρας και του Λουκά. Κατά τα άλλα τα ίδια Παντελάκι μου τα ίδια Παντελή μου.... Η Μελίτα με αυθυποβολή προσπαθεί να πείσει τον εαυτό της ότι έχει πάρει την ζωή στα χέρια της, ο διάβολος γνωστή και ως Νταίζη παίζει με τα πάντα και με το σκυλάκι της γνωστό και ως Δημήτρης Μπέλλος και οι υπόλοιποι λίγο πολύ άφαντοι..

Και εγώ η έρμη τηλεθεάτρια χάνω το ενδιαφέρον μου μέρα με τη μέρα

I miss the spark που λένε και οι Άγγλοι... Snif

θα συμφωνησω μαζι σου!!!θα συμπληρωσω 1.οτι η νορα εβαλε την ιδεα στον λουκα οται η νταιζη μαγειρεψε τα νουμερα για τις εξετασεις,2.τι σχεση εχει η εριεττα με τον ρουσο??3.γιατι δεν μου αρεσει η συμπεριφορα του ρουσου.απομακρυνεται..λετε να ειναι ο δολοφονος??
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Δημοσίευση από Vaso20 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 6:16 pm

lmao lmao lmao lmao lmao Πολυ καλο!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης