Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 Empty Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:10 am

Η Νταίζη και ο Μπέλλος παντρεύονται. Η Αντιγόνη συμβουλεύει τον Χρήστο να την ξεχάσει και να συνεχίσει τη ζωή του. Ο Στέφανος και η Εριέττα κάνουν μια ειλικρινή κουβέντα για τις ανοιχτές υποθέσεις του παρελθόντος, αλλά δεν καταλήγουν ακόμα σε συμφωνία για συνεργασία. Ο Νικόλας παρεξηγεί τη φιλική συμπεριφορά του Λευτέρη προς τη Δάφνη και αυτό δημιουργεί προστριβές στο ζευγάρι. Ο Στέφανος μαθαίνει ότι η Μελίτα διέφυγε τον κίνδυνο. Ο Πέτρος, όμως, τον προειδοποιεί να κρατηθεί μακριά της γιατί, αλλιώς, θα αναγκαστεί να λάβει άλλα μέτρα. Η Εριέττα γνωρίζει την Εύα στο γυμναστήριο και οι δύο κοπέλες πιάνουν χαλαρή φιλική κουβέντα. Ο Λουκάς ζητάει από τη Νόρα να κάνουν ένα παιδί. Ο Στέφανος πέφτει θύμα άγριου ξυλοδαρμού και υποψιάζεται ότι πίσω από αυτήν την ενέργεια κρύβεται ο Πέτρος.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 8:22 am

nikidanis έγραψε:Η Νταίζη και ο Μπέλλος παντρεύονται.
Καλε, γιαυτό είχα μια δυσκολία στον ύπνο? Απο την αγωνία??
Η Αντιγόνη συμβουλεύει τον Χρήστο να την ξεχάσει και να συνεχίσει τη ζωή του.

Ποια σου μελε και σένανε να ερωτευτείς ρε Χρηστάρα.
Ο Στέφανος και η Εριέττα κάνουν μια ειλικρινή κουβέντα για τις ανοιχτές υποθέσεις του παρελθόντος, αλλά δεν καταλήγουν ακόμα σε συμφωνία για συνεργασία.
ο ''ερωτας'' του κυνδινεύει και αυτός συζητάει για συνεργασίες?? Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 767325
Ο Νικόλας παρεξηγεί τη φιλική συμπεριφορά του Λευτέρη προς τη Δάφνη και αυτό δημιουργεί προστριβές στο ζευγάρι.
Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 852852
Ο Στέφανος μαθαίνει ότι η Μελίτα διέφυγε τον κίνδυνο.
Χου κέαρς? Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 767325
Ο Πέτρος, όμως, τον προειδοποιεί να κρατηθεί μακριά της γιατί, αλλιώς, θα αναγκαστεί να λάβει άλλα μέτρα.
Εδω δεν έλαβε αυτή τα μέτρα....
Η Εριέττα γνωρίζει την Εύα στο γυμναστήριο και οι δύο κοπέλες πιάνουν χαλαρή φιλική κουβέντα.
Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 Icon_cool
Ο Λουκάς ζητάει από τη Νόρα να κάνουν ένα παιδί.
Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 141519 Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 141519 Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 811901 Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 785868 Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 748479 Ο Λουκάς θελει Λουκανορική μπέμπα!! ΟΛΕ!!!
Και θα χουμε και συζήτηση!!!!!

ΟΛΕ Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 39030

Ο Στέφανος πέφτει θύμα άγριου ξυλοδαρμού και υποψιάζεται ότι πίσω από αυτήν την ενέργεια κρύβεται ο Πέτρος.

Η Νταιζουλα θα τους έχει βάλει....

Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από nora19 Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 9:36 am

nikidanis έγραψε: Ο Λουκάς ζητάει από τη Νόρα να κάνουν ένα παιδί.

αντε μπας και δουμε καμια σοβαρη συζητηση για τον εαυτο τους! ετσι και το περασουν στην πλακα ή το κοψουν παλι στο μονταζ(sisi ).... slap . αντε να δουμε τί θα δουμε...
nora19
nora19
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : παντού και πουθενά

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 12:30 pm

Ε βέβαια μην χάσει ο Ρούσσος !!
Όσο για τον ξυλοδαρμό, νομίζω ότι είναι η Νταίζη που εφαρμόζει το οφθαλμός αντί οφθαλμού και οδούς αντι οδόντος!!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 12:36 pm

Cancoon έγραψε:Ε βέβαια μην χάσει ο Ρούσσος !!
Όσο για τον ξυλοδαρμό, νομίζω ότι είναι η Νταίζη που εφαρμόζει το οφθαλμός αντί οφθαλμού και οδούς αντι οδόντος!!!

Eχω μια απορία, που όμως ποτέ δεν έχω πάρει απάντηση. Κατηγορείται ο Ρούσσος γιατι δεν προειδοποίηση-σταμάτησε την Μελίτα απο το να είναι με τον Μάνο. Τώρα που το κάνει για την Μελίτα, παλι φταίει? Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 Icon_scratch

Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 12:45 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:Ε βέβαια μην χάσει ο Ρούσσος !!

Eχω μια απορία, που όμως ποτέ δεν έχω πάρει απάντηση. Κατηγορείται ο Ρούσσος γιατι δεν προειδοποίηση-σταμάτησε την Μελίτα απο το να είναι με τον Μάνο. Τώρα που το κάνει για την Μελίτα, παλι φταίει? Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 Icon_scratch

Βρε Καρμικ μου ο Ρουσσος παντα φταιει που προσπαθει να προστατευσει την κορη του να μην ξαναμπλεξει με τον Στεφανο ,γι αυτο τον κατηγορουν...Δεν ειναι πατερας αυτος δεν ξερει lmao lmao Αλλα η Μελιτα ειναι αθωα xoxo xoxo που παει και μπλεκεται... xoxo xoxo xoxo xoxo
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 12:59 pm

Μάλιστα ο Στέφανος τούμπανο απ το ξύλο.
Τελικά έχουν δίκιο οτι πουλάει το σεξ κι η βία
Πέρσι τρείς μήνες ασχοληθήκαμε με σεξ
Φέτος προβλέπεται βία και μέχρι τώρα έχουμε δει μπόλικη σε μόλις τρια επεισόδια

Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:04 pm

nikidanis έγραψε:Η Νταίζη και ο Μπέλλος παντρεύονται.
Και του χρονου!
Η Αντιγόνη συμβουλεύει τον Χρήστο να την ξεχάσει και να συνεχίσει τη ζωή του.

Να μιαν καλη συμβουλη.....
Ο Στέφανος και η Εριέττα κάνουν μια ειλικρινή κουβέντα για τις ανοιχτές υποθέσεις του παρελθόντος, αλλά δεν καταλήγουν ακόμα σε συμφωνία για συνεργασία.
Ελπιζω απο την ειλικρινη κουβεντα να βγαλουμε κι εμεις καποιο συμπερασμα...
Ο Νικόλας παρεξηγεί τη φιλική συμπεριφορά του Λευτέρη προς τη Δάφνη και αυτό δημιουργεί προστριβές στο ζευγάρι.

Ωραια.... Aww
Ο Στέφανος μαθαίνει ότι η Μελίτα διέφυγε τον κίνδυνο. Ο Πέτρος, όμως, τον προειδοποιεί να κρατηθεί μακριά της γιατί, αλλιώς, θα αναγκαστεί να λάβει άλλα μέτρα.

Τι αλλα μετα, θα την κλεισει σε μοναστηρι;; Καηκαν οι καλογριες!
Η Εριέττα γνωρίζει την Εύα στο γυμναστήριο και οι δύο κοπέλες πιάνουν χαλαρή φιλική κουβέντα.

Χαλαρη φιλικη κουβεντα για νυχια, μαλλια, ρουχα, καλλυντικα, μπορει και κοσμηματα!

Τωρα εγω να χαρω;; "Η Νόρα παραπονιέται στον Λουκά ότι δεν έχει πάρει τη σχέση τους, στα σοβαρά. Του λέει, επίσης, ότι θέλει να αποκτήσει και εκείνη σύντομα ένα παιδί." Θυμαμαι αυτο και δυσκολευομαι!
Ο Στέφανος πέφτει θύμα άγριου ξυλοδαρμού και υποψιάζεται ότι πίσω από αυτήν την ενέργεια κρύβεται ο Πέτρος.
Κακο αυτο ε; Ειναι ομως οντως ο Πετρος;;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:06 pm

Clarabelle έγραψε:
Μάλιστα ο Στέφανος τούμπανο απ το ξύλο.
Τελικά έχουν δίκιο οτι πουλάει το σεξ κι η βία
Πέρσι τρείς μήνες ασχοληθήκαμε με σεξ
Φέτος προβλέπεται βία και μέχρι τώρα έχουμε δει μπόλικη σε μόλις τρια επεισόδια

δυστυχως αυτο ειναι αληθεια....

κατα τα αλλα για να λενε πως ο λουκας ζηταει παιδι απο τη νορα μαλλον τελικα θα ειναι η νορα που θα εχει τα προβληματα γονιμοτητας...δεν ξερω γιατι αλλα ηταν το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα οταν διαβασα οτι ο λουκας ζηταει απο τη νορα ενα παιδι....

και μετα....ζητησε ο λουκας απο τη νορα παιδι??????. . .ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!! Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 748479

ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ! Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 163940
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:15 pm

Δεν θελω να ειμαι απαισιοδοξη αλλα δε νομιζω να δουμε σοβαρη κουβεντα....Δε ξερω κατι μου λεει οτι θα το περασουν στ ντουκου κι αυτο...Θα πεταξει ο Λουκας πανω στη πλακα να κανουν κανενα μωρο...και μετα η Νορα θα χαρει και θα τον αγκαλιασει συγκινημενη και μετα ο Λουκας θα την ξαπλωσει κατω.λεγοντας της να αρχισουν τις προσπαθειες και τοτε η καμερα θα ανεβει προς το ταβανι και θα ακουγονται κατι χαχανα απο κατω.... sisi

Μακαρι να βγω ψευτρα.... imarton

Το καλο ειναι οτι το θιγουν νωρις το θεματακι ποτε....μπορει στη μεση της σεζον να εχουμε εγκυμοσυνη....Θα δειξει...αν και εγω μια αλφα απαισιοδοξια την εχω... Rolling Eyes
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:31 pm

Οου μαι γκοντ! Και δεν το λέω για την περιληψη αλλά γιατί σκέφτηκα την ίδια σκηνή που περιέγραψε η tzibirdika!

Η εμπιστοσύνη που έχουμε στους σεναριογράφους σκοτώνει lmao

Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:36 pm

ΟΜG... Confused?

Ψιτ εσεις εκει πανω.....μηπως λεω μηπως θα πρεπει να αρχισετε να ανησυχειτε??? Rolling Eyes
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:36 pm

nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς ζητάει από τη Νόρα να κάνουν ένα παιδί.
Ορίστε μας???? Wow Wow Wow
Απο την μία χαίρομαι απίστευτα που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα μιλήσουν για κάτι σοβαρό και απο την άλλη δεν ξέρω κατα πόσο να εμπιστευτώ την περίληψη γιατί και παλιότερα μας είχαν αφήσει με παπούτσια στο χέρι Rolling Eyes

Πρός το παρόν είμαι αισιόδοξη....... αν και μπορώ να φανταστώ τι θα γίνει παρακάτω.. Δεν νομίζω να είναι τυχαίο που ΕΙΔΙΚΑ ο Λουκάς ζητάει παιδί ;D Κάπου στην πορεία εκεί υποψιάζομαι θα έρθουν και τα προβλήματα γονιμότητας Ee?

Αυτάααα....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:50 pm

Το μονο που ελπιζω γι'αυτο το επεισοδιο ειναι να δω μια ουσιαστικη και σοβαρη κουβεντα αναμεσα σε Λουκα-Νορα για ενα τοσο σοβαρο θεμα οπως η οικογενεια! Love!
Μακαρι να μη χαθει και αυτη η ευκαιρια..............................!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:54 pm

Εγώ δίνω μεγάλη σημασία στο timing που επιλέγουν!
Επειδή και στο παρελθόν ειχε επιχειρηθεί να παραλληλιστεί η ιστορία Νταιζη/Λουκας/παιδί με την ιστορία Ευα/Στεφανος/παιδί, (άρα και Μελιτα με Νόρα) ανεπιτυχέστατα και αγωνιωδώς,βεβαίως,..θεωρώ ότι η αποβολή της Μελιτας plus ότι θα κρατησει η Νορα τη Νεφελη,θα 'ναι η αφορμή για αυτήν την συζήτηση!
(που θα ενταχθεί και στην επιχειρηση γενικής αποκατάστασης του χαρακτηρα της Μελιτας,που έχει δρομολογηθεί όπως φανηκε χθες και όπως φαίνεται γενικά (βλ.ΑΝΑ-κοπή imarton )
Υγ.Βεβαια και το σεναριο της Tzirbidika (????ελπίζω να μην στο σκότωσα/δε με βοηθάς lol! ),φαίνεται ανησυχητικά πιθανό,μέχρι και στην σκηνοθετική του λεπτομέρεια! lol!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από maria_sab Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 2:57 pm

tzibirdika έγραψε:Δεν θελω να ειμαι απαισιοδοξη αλλα δε νομιζω να δουμε σοβαρη κουβεντα....Δε ξερω κατι μου λεει οτι θα το περασουν στ ντουκου κι αυτο...Θα πεταξει ο Λουκας πανω στη πλακα να κανουν κανενα μωρο...και μετα η Νορα θα χαρει και θα τον αγκαλιασει συγκινημενη και μετα ο Λουκας θα την ξαπλωσει κατω.λεγοντας της να αρχισουν τις προσπαθειες και τοτε η καμερα θα ανεβει προς το ταβανι και θα ακουγονται κατι χαχανα απο κατω.... sisi

affraid affraid το ειδα να διαδραματιζεται μπροστα μου Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Εμενα το θεμα παιδι, με αγγιζει σαν ολοκληρωση της σχεσης τους, οχι απαραιτητα για σκηνες με νινι και εγκυμοσυνη, αλλα που φτασαμε να πονταρουμε στο προβλημα συλληψης για να δουμε καμια κουβεντα της προκοπης...παντως φοβαμαι πως μαλλον το θεμα μιας εφ ολης της υλης κουβεντας εχει παραπεσει επικινδυνα....

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 3:23 pm

soso έγραψε:
Υγ.Βεβαια και το σεναριο της Tzirbidika (????ελπίζω να μην στο σκότωσα/δε με βοηθάς lol! ),φαίνεται ανησυχητικά πιθανό,μέχρι και στην σκηνοθετική του λεπτομέρεια! lol!

Το σκοτωσες λιγο αλλα σε συγχωρω....Λεγε με Σμα...μικρο και ευκολο sisi Εγω παντως πεταξα εκει μια ιδεα για το τι θα γινει επειδη εχω και φαντασια μεγαλη αλλα επειδη ετσι φοβαμαι οτι θα γινει...Το ανησυχητικο ομως δεν ειναι που το σκεφτηκα εγω αλλα που φαινεται λογικο και στους υπολοιπους.... affraid
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από κικκο Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:07 pm

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΖΗΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΠΑΙΔΑΚΙ:):):):).......ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΥΤΟ ΑΡΧΙΖΟΥΝΕ Κ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΔΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ......:(:(:(:(
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:22 pm

Διαβάζω αυτό:

...και απευθείας ξεχνάω ΌΛΗ την υπόλοιπη περίληψη και χαίρομαι τρελά που η Τρίτη είναι η μόνη μέρα που βλέπω επεισόδιο και έτσι θα το προλάβω live! : juhu : Ελπίζω πραγματικά να μην κοπεί πάλι καμιά σκηνή στο μοντάζ και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να δούμε μία ΣΟΒΑΡΗ κουβέντα! yey ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ για το επεισόδιο λοιπόν!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:25 pm

Ενα εχω να πω...Να μια ενδιαφερουσα αραδα για να δω το επεισόδιο
Ο Λουκάς ζητάει από τη Νόρα να κάνουν ένα παιδί
Λουκονορακια ραφτειτε ερχεται ουσιαστικη συζητηση καλεεεε
yey : juhu :

Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:28 pm

loukitsa έγραψε:Ενα εχω να πω...Να μια ενδιαφερουσα αραδα για να δω το επεισόδιο
Ο Λουκάς ζητάει από τη Νόρα να κάνουν ένα παιδί
Λουκονορακια ραφτειτε ερχεται ουσιαστικη συζητηση καλεεεε
yey : juhu :
Ίσα, ίσα προλαβαίνω να πάω στη μοδίστρα για πρόβες μέχρι την Τρίτη! Ουσιαστική συζήτηση; Θα γκρεμιστεί κανένας φούρνος! Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:30 pm

Ουσιαστική συζήτηση δεν αναφέρει η περίληψη, ελπίζω λοιπόν να την αναφέρει το σενάριο.. Και ελπίζω να δούμε και καμμία σκηνή με το Νεφελάκη γιατί με το Μαριο είδαμε φωτο και σκηνή γιοκ!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:32 pm

Εγώ είμαι ραμμένη για το γάμο αλλά πριν το βγάλω να το φρεσκάρω θα περιμένω το τρέιλερ διότι πλέον κρατάω μικρό καλάθι sfyr

Επεισόδιο 406-Ημερομηνία 28/9/2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:34 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ουσιαστική συζήτηση δεν αναφέρει η περίληψη, ελπίζω λοιπόν να την αναφέρει το σενάριο.. Και ελπίζω να δούμε και καμμία σκηνή με το Νεφελάκη γιατί με το Μαριο είδαμε φωτο και σκηνή γιοκ!
Σωστό κι αυτό Τζίνα, γιατί το ότι θα ζητήσει παιδί δε συνεπάγεται και σοβαρή συζήτηση. Cool Έχει αποδειχτεί ότι μία τάση να γελοιοποιούνται σοβαρά θέματα του ζευγαριού υπάρχει (βλ. γάμος). Οπότε... "Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι". Δεν ενθουσιάζομαι! Όχι! Καλά κάνεις Τζίνα και μας προσγειώνεις, γιατί έχουμε προσγειωθεί πολύ απότομα κάτι άλλες φορές με κομμένες σκηνές. gibbs
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Σεπ 22, 2010 4:35 pm

Καλό μου δεν λέω ότι θα κοπεί η σκηνή, αλλά μπορείς στην προηγούμενη σελίδα να δείς ότι μόλις διαβάσαμε και εγώ και η σμα την ίδια πρόταση μας ήρθε μια πολύ συγκεκριμένη εικόνα στο μυαλό. Μια εικόνα που δεν περιλαμβάνει συζήτηση.... Και είναι πραγματικά λυπηρό που μας ήρθε η ίδια εικόνα!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης