Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_lcap21%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_rcap 21% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_rcap 14% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_rcap 17% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_rcap 9% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_rcap 22% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Vote_rcap 17% 
[ 20 ]

Σύνολο Ψήφων : 116

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Empty Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 6:36 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:04 pm

Βάλτε τον Μπισμπίκη να δει την τελευταία σκηνή. Θεός ο Σταύρου. Γλύκα η Εύα με τον μπόμπιρα.

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:06 pm

Δαφνη-Λευτερης: Καλα συγκρινεται η φωναρα της Δαφνης με αυτή της Βερας? Εκτος αυτου είναι μια κουκλα με αυτό το μαλλι δεν μου άρεσε καθολου η παγωμάρα του Λευτερη πολύ φτιαχτή !

Χρηστος-Οχια:Δεν την κοιταζε καν της ειχε γυρισει την πλάτη!!!!!! Μπραβο Χρηστο και οσον αφορα με το ξερασμα που είπες όταν ακουσες τη λεξη :<<Μανα μου>> συμφωνω απόλυτα!

Ρούσσος-Εριεττα:Αυτή η γυναικα όντως εχει έναν αέρα αριστοκρατικό! Και μου αρεσει πολύ και με τον Στεφανο και με τον Ρούσσο, εχει δεσει καλά.

Στη σκηνη Αμαλίας-Λουκά χαρηκα το κατσαρο γκρι κουταβάκι και την προθυμια της Αμαλίας για κουτσομπολιό.

Η Οχια κανει φιλοτιμες προσπάθειες να δηλητηριάσει τη σχεση Στεφανου-Αντιγονης ευτυχως η Θεαρα δεν μασάει. Οχια κοψε τιςς απειλες γιατι δεν σου ανηκει τιποτα από τα λεφτα Λαζαριδη!

Η Νεφελη δεν είναι κακοδιαθετη Νικολα μου σε αντιθεση με τη κακομουτσουνη μαμακα της!

Στη σκηνη με το Λουκά ο Στεφανος φανηκε σαν <<χλεχλες >>

Τα κοριτσακια μας ηταν μαζι γυμναστηριο μετα ηπιαν καφεδακι στην Εδέμ και η Δαφνουλα μαζι με τη Νόρα εστρεφαν την Ευα στο Λευτερη λέγοντας της να τον βουτηξει…Εγω λέω να βουτηξει καλυτερα στην πισινα μακρια από Δαφνη-Ευα ο Λευτερης υπαρχει και η Μπεκρουλιτα.Χαλαστηκα που η Νόρα πηγε κατευθείαν στη Μελίτα (Μπεκρουλιτα μακρια από την παρεα λεμε!!!!!!!!)

Μασαει η κατσικα ταραμα? Φυσικα και μασαει όπως ειδαμε η Μελίτα με το iq ραδικιου πίστεψε την Νταιζη και πήγε να ξεκαθαρισει. Χαχαχαχα και φυσικα σαν μεσω εκβιασμου ανεφερε το παιδι μπροστα στη Νόρα , δεν θυμαμαι ακριβη φραση αλλα αυτό εννοουσε και το κορυφαιο οδηγει διχως διπλωμα ουτε ανηλικα το κανουν αυτό! Χαχαχαχα

Ευχαριστη νότα ο Λουκας και η Νόρα

Καρταλέικο:ΘΕΑΡΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.Η Μελίτα πηγε εκει να σκισει τη γατα ειδε πως ακρη δεν εβγαζε και τους ειπε εγκληματίες…Μόλις τη χτυπα το αυτοκινητο το κινητο δεν υπάρχει στο πλάνο μετα από δευτερολεπτα να σου το κινητο α ρε Γιουρι Γκέλερ Τρεμε λεμε….Τι να πω για το αιμα στο μπουτι ή για το αίμα στο μπρατσο και μεσα σ όλα αυτά μας δειχνουν στο τρειλερ χειρουργειο ανοιχτης καρδιάς! Η σκηνη που προσπαθουσε να συρθει με τακτ για να πιασει το κινητο μονο λυπη δεν μου εβγαλε αλλα γέλιο δεν ξερω γιατι….!

Αντε επειδη ειμαι καλη και γλυκια θα ψηφισω καλό για τις σκηνες με τα Κορίτσια, για τις σκηνες της Παπαδημητρίου και για την Ευα με τον Αγγελούκο
))

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ.2Απαλλαγη από τους μετεξεταστέους στη χημεία Στεφανος-Μελίτα και το Πατσοζευγαρο
ainta

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Parea

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:08 pm

Μερικά σχόλια

1 Ας τους πει κάποιος οτι η ομορφιά βρίσκεται στα μάτια αυτού που κοιτάζει. Το εμπεδώσαμε ο Λευτέρης είναι όμορφος ειπε η Άννα, κούκλος είπε η Δάφνη μπισκοτάκι είπε η Νόρα θεογκόμενος είπε η κυρά Μαριγούλα. Το καταλάβαμε φτάνει μας τον φέρατε για όμορφο. Δεν ξεχνάμε ευκολα και όσο κι αν σας φαίνεται περίεργο έχουμε μια στοιχειώδη αντίληψη κι εμείς οι τηλεθεατές

2 Η Εύα να πάρει δυνατή αντιβίωση. Με δυό μπουκάλια θα ξεχάσει είκοσι χρόνια απ τη ζωή της θα ξεχάσει οτι τον περασμένο χρόνο διαλύθηκε το όνειρο και η πραγματικότητα και θα ορμήσει για καινούριο γκόμενο. Αν δεν φτάσει το σιρόπι ας κάνει κι ενέσεις γιατί πρέπει να την ξεπουλήσει/χρησιμοποιήσει και ένας τρίτος οι δύο δεν φτάνουν

3 Όποιος/α απο σας έχει εύπορους συγγενείς που θα κληρονομίσει τα μυστικά διδάσκουν με μέθοδο άνευ διδασκάλου πως μπορείτε να το επισπεύσετε προκειμένου να ζήσετε ζωή χαρισάμενη.

4 Διαμαρτύρομαι έντονα γιατί υπήρξε μια μεγάλη παράλειψη στο επεισόδιο. Τη Μελίτα δεν την είδαμε όταν πήγε στην τουαλέτα.

5 Το σημαντικότερο γνωρίζω ποιός είναι ο τύπος που τη χτύπησε. Σίγουρο και καρατσεκαρισμένο. Ο Σουμάχερ. Εκείνη ήταν κολημένη στο αυτοκίνητο κι αυτός τη χτύπησε χωρίς το αυτοκίνητο να γρατζουνιστεί καν. Επαγγελματίας οδηγός όχι πλάκες

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:09 pm

Καλος ο Μπισμπικης μου φανηκε πολυ καλη η ερμηνεια του.Τον ειχα παρεξηγησει
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:13 pm

Σήμερα δεν είδα επεισόδιο, ένα debate πέτυχα σε κάποια φάση που άνοιξα το mega μαλλον λόγω προεκλογικής περιόδου κι αυτό με χάλασε, τίγκα στην προπαγάνδα να ψηφίσω Λευτέρη δαγκωτό ήτανε. Έλα όμως που δεν μου αρέσει όσο κι αν θέλουν να μου τον επιβάλλουν κι όσο κι αν βάλουν όλο τον ελληνικό γυναικείο πληθυσμό να λέει τί κούκλος είναι??? wall

Τέλος πάντων το υπόλοιπο δεν το είδα, βαρέθηκα, ξαναγύρισα κανάλι προς το τέλος, πέτυχα κάτι αγκομαχητά κουλά της Μελίτας (ούτε τον πόνο δεν έχει η άτιμη) ευτυχώς έπαιξε ο Σταύρου μόνος του όπως πάντα αλλα και πάλι βαρεμάρααα... Ζητάω εδώ και μήνες (μαζί με την πλειοψηφία..) να μας απαλλάξετε αλλα δεν το βλέπω.. Πουσαρισμα, το είπα? lol!

Κατά τα άλλα αν μπορεί κάποιος ας κόψει τις σκηνές της παρέας και του Χρήστου, πόσο θα είναι 10 λεπτα?

Μάλλον για αυτό ακόμα κι αν η σειρά κάνει 50άρια σε αριθμό τηλεθεατών έχει πάρει την κατιούσα επικίνδυνα...

Απο ότι μου είπαν η κακιά και γελοία και δεν ξέρω κι εγω τι άλλο Νόρα έτρεξε αμέσως στη Μελίτα? Φαντάζομαι το λαιμό της θα τον κόψει μετα???

Νομίζετε ότι έχουμε πάθει αμνησία εσείς που γράφετε τη σειρά? ainta

Όταν και αν το δω θα επανέλθω, φιλάκιααα

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Πεμ Σεπ 23, 2010 8:45 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:13 pm

Αν εισαι εμπαγγελματιας Κλαραμπελ αυτα γινονται.....!
Και η Μελίτα μετα απο αποσταση ενος χιλιομετρου δεν προλαβε να μπει στο αυτοκινητο σοκαριστηκε απο τη συναντηση εμεινε να του ζητησει αυτογραφο κι αυτος την προσπερασε
Ντροπη του!
lmao

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:15 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα δεν είδα επεισόδιο, ένα debate πέτυχα σε κάποια φάση που άνοιξα το mega μαλλον λόγω προεκλογικής περιόδου κι αυτό με χάλασε, τίγκα στην προπαγάνδα να ψηφίσω Λευτέρη δαγκωτό ήτανε. Έλα όμως που δεν μου αρέσει όσο κι αν θέλουν να μου τον επιβάλλουν κι όσο κι αν βάλουν όλο τον ελληνικό γυναικείο πληθυσμό να λέει τί κούκλος είναι??? wall

Τέλος πάντων το υπόλοιπο δεν το είδα, βαρέθηκα, ξαναγύρισα κανάλι προς το τέλος, πέτυχα κάτι αγκομαχητά κουλά της Μελίτας (ούτε τον πόνο δεν έχει η άτιμη) ευτυχώς έπαιξε ο Σταύρου μόνος του όπως πάντα αλλα και πάλι βαρεμάρααα... Ζητάω εδώ και μήνες (μαζί με την πλειοψηφία..) να μας απαλλάξετε αλλα δεν το βλέπω.. Πουσαρισμα, το είπα? lol!

Κατά τα άλλα αν μπορεί κάποιος ας κόψει τις σκηνές της παρέας και του Χρήστου, πόσο θα είναι 10 λεπτα?

Μάλλον για αυτό ακόμα κι αν η σειρά κάνει 50άρια σε αριθμό τηλεθεατών έχει πάρει την κατιούσα επικίνδυνα...

Απο ότι μου είπαν η κακιά και γελοία και δεν ξέρω κι εγω τι άλλο Νόρα έτρεξε αμέσως στη Μελίτα? Φαντάζομαι το λαιμό της θα τον κόψει μετα???

Λέξεις κλειδί:

Προπαγάνδα.
Πουσάρισμα
Αγκομαχητά (οχι πόνου)

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:16 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα δεν είδα επεισόδιο, ένα debate πέτυχα σε κάποια φάση που άνοιξα το mega μαλλον λόγω προεκλογικής περιόδου κι αυτό με χάλασε, τίγκα στην προπαγάνδα να ψηφίσω Λευτέρη δαγκωτό ήτανε. Έλα όμως που δεν μου αρέσει όσο κι αν θέλουν να μου τον επιβάλλουν κι όσο κι αν βάλουν όλο τον ελληνικό γυναικείο πληθυσμό να λέει τί κούκλος είναι??? wall

\

Αν δεν υπήρχε και ο Σταυρου στη τελευταια σκηνη θα εβαζα Σταρ να δω τι λένε για τις νέες εκπομπες lmao

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:17 pm

τζινα και μαρια επαυξανω σε αυτα που ειπατε.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:18 pm

Clarabelle έγραψε:

5 Το σημαντικότερο γνωρίζω ποιός είναι ο τύπος που τη χτύπησε. Σίγουρο και καρατσεκαρισμένο. Ο Σουμάχερ. Εκείνη ήταν κολημένη στο αυτοκίνητο κι αυτός τη χτύπησε χωρίς το αυτοκίνητο να γρατζουνιστεί καν. Επαγγελματίας οδηγός όχι πλάκες

Σε αυτό θα επιμείνω.. Τι επίθεση ήταν αυτή??Εγω γέλασα μέχρι δακρύων..Επειδη έχουνε χάπατα χαρακτηρες στη σειρά μας περνάνε για ντιπ βλάκες???
Δεν θα επεκταθώ περαιτέρω γιατί θα γίνω πολύ κακιά...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:25 pm

Foulitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Σε αυτό θα επιμείνω.. Τι επίθεση ήταν αυτή??Εγω γέλασα μέχρι δακρύων..Επειδη έχουνε χάπατα χαρακτηρες στη σειρά μας περνάνε για ντιπ βλάκες???
Δεν θα επεκταθώ περαιτέρω γιατί θα γίνω πολύ κακιά...
συγγνωμη ρε κοριτσια αλλα επειδη ειμαι ξανθια μηπως μπορειτε να μου εξηγησετε πως γινεται υστερα απο ενα τοσο δυνατο χτυπημα (γιατι το αυτοκινητο ετρεχε) η μελιτα να εχει τις αισθησεις της και μαλιστα να προσπαθει να κινηθει??? ειναι δυνατον?
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:27 pm

Εδώ βλέπουμε μια σειρά που τελικά προβλέπεται να ευδοκιμήσει η τύπισσα που χάλασε δις τη ζωή της πρωταγωνίστριας και μάλιστα με το άντρα της πρωταγωνίστριας βρε Κατερίνα αυτό σε πείραξε, έτσι βόλευε το σενάριο προμοτάρουμε Μελίτα, να μπορεί να κουνηθεί για να έχουμε να την βλέπουεμ..

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:28 pm

Clarabelle έγραψε:
Μερικά σχόλια

1 Ας τους πει κάποιος οτι η ομορφιά βρίσκεται στα μάτια αυτού που κοιτάζει. Το εμπεδώσαμε ο Λευτέρης είναι όμορφος ειπε η Άννα, κούκλος είπε η Δάφνη μπισκοτάκι είπε η Νόρα θεογκόμενος είπε η κυρά Μαριγούλα. Το καταλάβαμε φτάνει μας τον φέρατε για όμορφο. Δεν ξεχνάμε ευκολα και όσο κι αν σας φαίνεται περίεργο έχουμε μια στοιχειώδη αντίληψη κι εμείς οι τηλεθεατές

2 Η Εύα να πάρει δυνατή αντιβίωση. Με δυό μπουκάλια θα ξεχάσει είκοσι χρόνια απ τη ζωή της θα ξεχάσει οτι τον περασμένο χρόνο διαλύθηκε το όνειρο και η πραγματικότητα και θα ορμήσει για καινούριο γκόμενο. Αν δεν φτάσει το σιρόπι ας κάνει κι ενέσεις γιατί πρέπει να την ξεπουλήσει/χρησιμοποιήσει και ένας τρίτος οι δύο δεν φτάνουν

3 Όποιος/α απο σας έχει εύπορους συγγενείς που θα κληρονομίσει τα μυστικά διδάσκουν με μέθοδο άνευ διδασκάλου πως μπορείτε να το επισπεύσετε προκειμένου να ζήσετε ζωή χαρισάμενη.

4 Διαμαρτύρομαι έντονα γιατί υπήρξε μια μεγάλη παράλειψη στο επεισόδιο. Τη Μελίτα δεν την είδαμε όταν πήγε στην τουαλέτα.

1.Αν κι εγώ βρίσκω το Μισμπι πολύ γοητευτικό,συμφωνώ απολύτως μαζί σου!Το πουσάρισμα,απ'όπου κι αν προέρχεται και σε όποιον κι αν αναφερεται,είναι ενοχλητικό και προσβλητικό για τον τηλεθεατή!
Γιατί απλούστατα,να επιτύχουν να τον κάνουν αρεστό σε σένα είναι απίθανο μ'αυτόν τρόπο (ειναι δικό του ζητούμενο να το κατακτήσει),αλλά να επιτύχουν να πάψω να τον θεωρώ εγώ αρεστό,είναι πιθανό!Και προς τα εκεί οδευουν,αν συνεχιστεί η αγωνιώδης προσπαθεια..
2. : respect :
3.Όχι μόνο σεβόμαστε,αλλά και διαπαιδαγωγούμε το κοινό μας!ΟΛΕ! soutien
4. Sleep Sleep Sleep Να'χεις υπομονή και να ξανακοιτάξεις την απαντηση στο ν.1!
Μολονότι σίγουρα,τα μεγέθη δεν ειναι συγκρίσιμα.Σεβομαι απολύτως τις περγαμηνές των επαγγελματιών,όσων διαθέτουν τουλάχιστον.
5. xoxo
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:35 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Εδώ βλέπουμε μια σειρά που τελικά προβλέπεται να ευδοκιμήσει η τύπισσα που χάλασε δις τη ζωή της πρωταγωνίστριας και μάλιστα με το άντρα της πρωταγωνίστριας βρε Κατερίνα αυτό σε πείραξε, έτσι βόλευε το σενάριο προμοτάρουμε Μελίτα, να μπορεί να κουνηθεί για να έχουμε να την βλέπουεμ..
ναι εχεις δικιο τζινα αλλα μου εκανε τεραστια εντυπωση! τι ακριβως να βλεπουμε το ρεσιταλ αταλαντοσυνης????? αυτη η κοπελα δυστυχως για εκεινη και για μας δεν το εχει! ουτε καν σε αυτη την σκηνη δεν μπορεσε να μου περασει συναισθηματα αν ειναι δυνατον! που κανονικα θα επρεπε να ηταν μια δυνατη σκηνη! ευτυχως που το εσωσες καπως ο Σταυρου!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:37 pm

soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Μερικά σχόλια

1.Αν κι εγώ βρίσκω το Μισμπι πολύ γοητευτικό,συμφωνώ απολύτως μαζί σου!Το πουσάρισμα,απ'όπου κι αν προέρχεται και σε όποιον κι αν αναφερεται,είναι ενοχλητικό και προσβλητικό για τον τηλεθεατή!
Γιατί απλούστατα,να επιτύχουν να τον κάνουν αρεστό σε σένα είναι απίθανο μ'αυτόν τρόπο (ειναι δικό του ζητούμενο να το κατακτήσει),αλλά να επιτύχουν να πάψω να τον θεωρώ εγώ αρεστό,είναι πιθανό!Και προς τα εκεί οδευουν,αν συνεχιστεί η αγωνιώδης προσπαθεια..
2. : respect :
3.Όχι μόνο σεβόμαστε,αλλά και διαπαιδαγωγούμε το κοινό μας!ΟΛΕ! soutien
4. Sleep Sleep Sleep Να'χεις υπομονή και να ξανακοιτάξεις την απαντηση στο ν.1!
Μολονότι σίγουρα,τα μεγέθη δεν ειναι συγκρίσιμα.Σεβομαι απολύτως τις περγαμηνές των επαγγελματιών,όσων διαθέτουν τουλάχιστον.
5. xoxo

Απλά η ιστορία επαναλαμβάνεται
Φάγανε τρείς μήνες σε τραπέζια καρέκλες σκάλες πατώματα και κουφώματα για να πιέσουν τον τηλεθεατή να δεχτεί τον απόλυτο έρωτα και κατάφεραν το ακριβώς αντίθετο να μη τους ανέχετε κανένας
Τώρα επαναλαμβάνουν το λάθος.
Ενώ μέχρι σήμερα ο Λευτέρης μου ήταν αδιάφορος αλλά ανεκτός σήμερα όταν τον είδα έπαθα μια στομαχική παλινδρόμιση

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από anneliz_333 Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:37 pm

το επεισοδιο σημερα ηταν πολυ καλο!!μου αρεσε πολυ!!τα ματακια μου κανουν λαθος ή οντως η νορα την επεφτε στον λευτερη??????μου αρεσε που στα επεισοδια απο την κυριακη μεχρι και σημερα αποκαλουν το ονομα του μανου πραγμα που σημαινει οτι υπηρχε σαν προσωπο!!!!και σημερα μου αρεσε που η ευα ειπε για τις σκιες τους που εγιναν μια!!!οι 2-3 σκηνες με την νορα και τον λουκα ηταν ωραιες αν και λιγες..η νορα ηταν πολυ τρυφερη με το βατραχακι!!ποσο θα της πηγαινε ενα παιδακι!!!!!!και με το φορεμα το κοραλι ηταν κουκλα!!!!η σκηνη με την εριεττα και τον ρουσο με μπερδεψε.τι μυστικα μπορει να κρυβουν αυτοι οι 2???την νταιζη δεν την σχολιαζω..σημερα αν δεν κανω λαθος δεν εμφανιστηκε ο μπελλος.που πηγε???το εσκασε ο γαμπρος???η σκηνη με τον στεφανο ηταν υπεροχη!!!!!αυτη ειναι δραματικη σκηνη!!!!!!!! Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 11556
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:39 pm

Clarabelle έγραψε:

Απλά η ιστορία επαναλαμβάνεται
Φάγανε τρείς μήνες σε τραπέζια καρέκλες σκάλες πατώματα και κουφώματα για να πιέσουν τον τηλεθεατή να δεχτεί τον απόλυτο έρωτα και κατάφεραν το ακριβώς αντίθετο να μη τους ανέχετε κανένας
Τώρα επαναλαμβάνουν το λάθος.
Ενώ μέχρι σήμερα ο Λευτέρης μου ήταν αδιάφορος αλλά ανεκτός σήμερα όταν τον είδα έπαθα μια στομαχική παλινδρόμιση

Να πω οτι δεν συμφωνω?
Θα πω ψεμματα lmao

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από anneliz_333 Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:47 pm

ξεχασα να σχολιασω και κατι αλλο..το αυτοκινητο με τοση δυναμη επεσε πανω στη μελιτα που επεσε κατω χτυπησε αποβαλε,ομως το κινητο της εμεινε αθικτο..τιποτα δεν επαθε!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:51 pm

Clarabelle έγραψε:
Μερικά σχόλια

'Οπως πάντα τα είπες όλα! oscar

Κατά τα λοιπά, Η Νταίζη και η Αντιγόνη και ο Στέφανος την κάνανε αόρατη, την Μελίτα και αυτό νομίζω ότι πρέπει να το δουν όλοι. Η κοπέλα δεν πείθει, κρίμα.

Η εύα με τον μικρούλη ήταν μια ζωγραφιά. Στο γυμναστήριο κούκλες και οι δύο και κρατώ τη φράση ότι ο Στέφανος δεν θα προσβάλλει τη διαθήκη. Κούκλες και οι δύο.

Ρούσσος και Εριέτα επίσης πολλοί καλοί. Ταιριαστοί και με μέτρο.

Για φινάλε Παπαδημητρίου-Σταύρου-Πολυχρονίδη-Κασανδρινός (έστω και για μια σκηνή, γιατί το ταλέντο όταν το χεις φωνάζει από μόνο του δεν χρειάζεται να παίζεις πολύ) και Κατρανίδης γιατί ο άνθρωπος είναι κατηγορία μόνος του! oscar

Περιμένω τα αυριανά.... Love!

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:52 pm

Clarabelle έγραψε:
Μερικά σχόλια

Μια χαρα τα εγραψες Clarabelle, γελασα πολυ lmao
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 8:56 pm

pasxalitsa έγραψε:
'Οπως πάντα τα είπες όλα! oscar

Κατά τα λοιπά, Η Νταίζη και η Αντιγόνη και ο Στέφανος την κάνανε αόρατη, την Μελίτα και αυτό νομίζω ότι πρέπει να το δουν όλοι. Η κοπέλα δεν πείθει, κρίμα.

Η εύα με τον μικρούλη ήταν μια ζωγραφιά. Στο γυμναστήριο κούκλες και οι δύο και κρατώ τη φράση ότι ο Στέφανος δεν θα προσβάλλει τη διαθήκη. Κούκλες και οι δύο.

Ρούσσος και Εριέτα επίσης πολλοί καλοί. Ταιριαστοί και με μέτρο.

Για φινάλε Παπαδημητρίου-Σταύρου-Πολυχρονίδη-Κασανδρινός (έστω και για μια σκηνή, γιατί το ταλέντο όταν το χεις φωνάζει από μόνο του δεν χρειάζεται να παίζεις πολύ) και Κατρανίδης γιατί ο άνθρωπος είναι κατηγορία μόνος του! oscar

Περιμένω τα αυριανά.... Love!

Συμφωνω και επαυξανω!!!!!!! ainta

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από diam rena Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 9:15 pm

ΈΚΤΑΚΤΟ!

''Κυρίες και κύριοι Εδεμοφανικοί καλησπέρα σας! Είναι το εκτακτο δελτίο ειδήσεων του ΝΛ channel!

Απο ότι είδα χθες άρεσε το νέο σύστημα σχολιασμού οπότε - δημοκρατικές και πάλι διαδιασίες sisi - λέω να τον υιοθετήσω μόνιμα !

Here we go λοιπόν!

Τομέας Εκ.Π!

Συγκρίνεται η φωνάρα της Δάφνης με αυτή της Βέρας? ( έλεγα να την πω γκαρίδα...αλλά ασέβεια απέναντι στους νεκρούς...δεν κάνει.... lol! )....Μου θύμισε πολύ όπως ξαναείπα εποχή Βέρας με Στράτο -Δώρα.....ότι τι? Τώρα ο Τέρι θα την ερωτευτεί επειδή μοιάζει στην Βέρα.....? πραγματικά ελπίζω να μην το δω!

Η Αννούλα του χιονιά μηχανοραφεί - μηχανοραφεί αλλά δεν προσέχει και τα λόγια της! Την έριξε την σποντούλα σήμερα η Εριέττα... είμαι πολύ περιέργη να δω τη μέλει γενέσθαι με την Αννούλα! οψόμεθα...... και την Εριέτταμόνο χαζή δεν τη λές..θα την πάρει χαμπάρι

Πάντως , λέγε - λέγε παιδιά......πολύ γοητεία εκπέμπει η Εριέττα....έχει μια αριστοκρατική ομορφιά και σήμερα ήταν πολύ κομψή! Μ'αρέσει πολύ το δέσιμο της με Ρούσσο και Στέφανο....
Όσον αφορά τον Ρούσσο....απλά : respect : ... κι έχει και τα δίκια του....πλέον ''μετακόμισε'' δεν τον βρίσκεις πια κάτω απο πέτρες..... sisi Τώρα σοβαρά....υπάρχει μεγάλο παρασκήνιο στην υπόθεση ''Diamonds are forever!'' και όντως ο Ρούσσος ξέρει πολλά....λογικά θα δούμε έντονη εξέλιξη στα προσεχώς επεισόδια....Δεν ξέρω αν πιάσατε τη φράση '' εκείνος'' ?...Νέα πρόσωπα - εχθροί περιμένουν στη γωνία....που μέχρι τώρα τους έψαχναν...αλλά τώρα σύσσωμοι Εριέττα - Στεφανάκος - Ρούσσος τρέμουν τη σκιά τους.... Και μιας που μιλάμε για δαιμάντια...επειδή απο ότι βλέπω υπάρχει μεγάλη άνεση...δεν μου δίνετε κι μένα κανένα...ξέρετε...έξοδα...ανάγκες...

Α ρεεεεε Χρηστάρα με τα ωραία σου! Θα συμφωνήσω στο ξέρασμα με την εκφώνηση '' mamma!'' ....ούτε που την κίταξε....χαχαχα! γιατί ο άνθρωπος έχει ΗΘΟΣ! Και τονίζω.....δώστε του ρόλο - > έχει πολλά να δώσει...
Όσο για το πεδιλάκι pff ( αααα σας το πα?! είναι αδερφή του Στέφανου...!Confused? <- Ηelloooooooo???? τα μάθαμε! )

Έρχονται οι εκλογές τον Νοέμβρη και όπως όλοι οι πολιτικοί έχουν αρχίσιε την προπαγάνδα με την απελπισμένη προσπάθεια τους για ψήφους - το ίδιο δεχόμαστε και εμείς! Μπράβο μας! όχι μπράβο μας διότι συμβαδίζουμε με τη ροή των γεγονότων της χώρας μας! Κούκλος ο Λευτεράκης - θεός - μπισκοτάκι...είναι λίγοι απο τους χαρακτηρισμούς που ακούστηκαν σήμερα για τον Μπισμπίκη...δεν αντιλέγει κανείς......αλλά απο υποκριτική ... κορμάρα το παιδί! Δεν το κατέχει το επάγγελμα...πόσος καιρός πρέπει να περάσει για το κατανοήστε..... ainta

Ήρθε η ώρα λοιπόν να πλέξω και σήμερα το εγκόμιο της λατρεμένης μου ΜΥΓΑΣ! Πάς κορίτσι μου το παιδί στο γιατρό και του παίρνεις καλοκαιριάτικο ( φαίνεται η ζέστη ακόμα και τώρα βράζουμε εμείς! ) Σ-Ο-Κ-Ο-Λ-Α-Τ-Α?????? Θες να το δηλητηριάσεις το παιδί - σκυλί που έχει καταντήσει το καημένο εγκαταστάτης του Ρεξ του άμοιρου...?????? αινταααααα.....όπως πάντα πιστεύει το πασουμάκι και ως ''νταης'' πάει να ξεκαθαρίσει......αλλά ποιος χεστ@##@#$ κε... κοιμάται το παιδί θα το πασάρω στο Νοράκι ! Πόση μεγαλοψυχία αυτή η κοπέλα ( Νόρα) μα το έλεος......πότε θα απομακρυνθεί η μύγα απο την παρέα.....έλεος!

Πάει λοιπόν στο Στεφανάκο - λέει τα δικά της pff...αμμμμμ βγαίνει έξω...και την πατάει το αμαξάκι....ο ξανθός με το γυαλάκι στυλ '70 τον ξέρουμε? Νεό φρούτο μας έρχεται ή είναι εντελώς τυχαίος....whatever... Ντάξει...δεν το χει ούτε στο ατύχημα...και αύριο θα έχουμε και σκηνές βλ. Greys Anatomy....ωχ Παναγία μου!Ήταν κι ο Σταύρου εκεί ευτυχώς και έσωσε την κατάσταση....κάτι είναι κι αυτό....αρχίζει κι αυτός - γενικότερα - να βγάζει μια αγριάδα...ελπίζω να αγριέψει πιο πολύ ... !

Για άλλη μία φορά Σταύρου - Παπαδημητρίου oscar

Και προχωράμε στον

Τομέας Εν.Π!

Νοράκι - Λουκάκος έδιναν μια ανάσα ευχαρίστηησς...μ'άρεσαν....
Το Νοράκι μας πήγε να φτιάξει και κορμί! - είμαι σίγουρη πως το περιστατικό με την λάμπα ήταν εκτός σεναρίου....

Μίλησαν και με το Ευάκι στην διαδρομή τους προς ''Ναύπλιο''... Έπεσε και η σπόντα για τον επικείμενο καυγά....

Πολύ καλή η σκηνή με το καφεδάκι με την κοριτσοπαρέα....αχ βρε Ευάκι...μου θύμησες την σκηνή με τις σκιές και συγκινήθηκα....πάει κι ο Μπουγίουρης....αχχχχ....και μην την πιέζετε αμέτι μου χαμέτι να βρει γκόμενο....είπμαε....λάου λάου

Καλά....Τιτανομέγιστη : respect : .... και το γκριζάκι το σκυλάκι το είδατε ...έπερνε κι αυτό μέρος στον ''κοινωνικό σχολιασμό'' . Ο Λουκάκος γενικότερα έκανε τις ανακρισούλες του σήμερα ώς σωστός δικηγόρος....όσο προχωράμε ....καλυτερεύουμε...φτου φτου σκόρδα!

Love! Τι κουκλί ήταν αυτό....όχι πείτε μου.....τι ομορφά....ο λόγος για τον Άγγελο - και μεταφγορικά και κυριολεκτικα!....ταιιράζει πολύ με Εύα!!!!! αχου το!

Αυτάααααααααα.....προσπαθώ να σκεφτώ κάτι άλλο αλλά δεν......

Όσον αφορά τις εξελίξεις πολύ καλό και δυνατό το επεισόδιο....αύριο θα απολαύσουμε και μια δυνατή σκηνή με Σταύρου - Κασσανδρινό....Για την Μελίτα το προσπερνώ Siga... για το Gamos της Οχιάς....ασχολίαστο....

Αν βρείτε κάτι άλλο στα Εν.Π ρίχτε το! ψάχνω - ψάχνω..αλλά....μπα....

Αυτά είναι και τα σημερινά αποτελέσματα με το νέο σύστημα τομέων...εγώ δεν ξαναμιλάω....έχετε άτια και βλέπετε....φανταστικοί σεναριογράφοι..... Παρέα της φεγγαρόπετρας? sfyr

Για οτιδήποτε νεότερο θα διακόψουμε και πάλι τη ροήτου προγράμματος μας. Καλό σας βράδυ

diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ston kosmo tis edem....me noraki + loukako!!!!
Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Δημοσίευση από giwta20 Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 9:23 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΗ....ΘΕΑΑΑΑΑ.....Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΕΛΕΙΑ oscar

giwta20

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Σεπ 23, 2010 9:32 pm

Ψηφισα άθλιο!!!
3 φορές σε 5 επεισόδια.. Να το κοιτάξετε εσείς εκει πάνω!!!

Εχουμε και λέμε:

Σ'αγαπω σαν το γέλιο του Μαη:
Μου φάνηκε καλός ο Μπισμπίκης σε αυτή τη σκηνή, αλλα όχι η Γεωργόνη. Too much χαρούμενη.

Χατζιδιαμαντένια - Αννα:
Καλό λυσσάρικο και η μικρή. Κούκλο τον Τέρη, κούκλο τον βιτάμ, γλυκοκοίταζε τον Λουκάκο...Μικρό, σκούπισε τα σάλια κολλήσαμε...
Την μπηχτή για Στέφανο-Εριέττα, την πιάσαμε, μην ανυσηχείτε...

Νταίζη-Χρήστος:
Σαν να την έχω ξαναδεί την σκηνη....1325468748 φορές.... Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Sleep

Λουκανοράκια:
Η Δρακουλάκη σήμερα γενικώς δεν μου άρεσε στο παίξιμο της...Αλλα υπήρχαν τοοοοοσο χειρότερα σημερα, που δεν με ενόχλησε...
Ο Λουκάκος στροφάρει και είναι πολύ περισσότερο δίκαιος.. Ευγε Λουκάκο μου...

Λουκάς και Θ-Ε-Ο-Τ-Η-Τ-Α:

Ποσο ΘΕΑ είναι η Αμαλία?? Πόσο ΘΕΑ είναι η Πεφάνη???
Η σκηνή ήταν ΜΑΚΡΑΝ η καλύτερη του επεισοδίου!!! Δεν υπάρχει - ΘΕΑ!!! Είδωλο Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 195890 Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 195890

Απολαυστικοί και οι δύο .. Λατρεύω Πετράκη με Πεφάνη (αθάνατη σκηνή με πατάτες στο κρεβάτι)
Το κράξιμο οτι ''εγινε ρόμπα με το πεδιλάκι'' ήταν το κερασάκι στην τούρτα

Γυμναστήριο:
Πω πω πω !!! ΕΛΕΟΣ!!! Το καταλάβαμε ο Λευτέρης είναι θεός, στην ποδιά του (φόρμα) σφάζονται κοπελιές κτλ κτλ!!
Οτι και η Νόρα, που έβλεπε τον Λουκά ως τον θεο, κάνει τα γλυκά μάτια ήταν ότι πιο γελοίο έχω δει!
Μπορείτε με πολύ πιο πειστικό τρόπο να μας τον πουσάρετε ως το τρελό γκομενί.Οχι έτσι όμως.
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 17902
Θεωρω τελείως ενοχλητικό το γεγονός οτι για να μας το περάσουν ως τον ζεν πρεμιέ , τον νέο Μάνοκαι τους βάζουν να λενε τέτοιες γελοιότητες. Μπορεί δύο γυναίκες να τον ερωτευτούν και χωρίς να είναι καλλονός.!

Νταίζη-Μελίτα:

Η διαφορά χαωωωωωωδης! Η Πολυχρονίδη όχι απλώς κατατρωποσε αλλα έθαψε υποκριτικά την Παπά! Ακόμα και σε αυτή τη σκηνή, που δεν είναι η καλύτερη της, ήταν κλάσεις καλύτερη....
Επίσης, το ξέρουμε οτι η Παπά έχει αισθησιακή φωνή, αλλα ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ!!! Στην σκηνή αυτή, μιλαγε λες ήθελε να την ανάψει!!!! Μαζί με το χάλια παίξιμο, ήταν τραγικά αστείο ΚΑΙ αυτό!!!

Α και φορέστε και κανά Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 13379

Λουκάς-Στέφανος:
Οχι αυτό που νομίζεις πάντως...

Αρα κάτι κρύβει...

Μελίτα - Νεφελάκι :
Προπαγάνδα και πουσάρισμα στο ΕΠΑΚΡΟ!!! Μετά τα χτεσινά "Μελιτάκι'', ''το κορίτσι'' και γενικά την προσπάθεια διάσωσης της Μελίτας σήμερα συνεχίζεται ακόμα πιο απροκάλυπτα....

Η σκηνή τι νόημα είχε? Σκηνή αποχαιρετισμού στο Νεφελάκι, τώρα που θα την πατήσει το αμάξι και θα χάσει το παιδί???????? Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 763297
Να λυπηθούμε την καημένη την Μελίτα, και να ξεχαστούν όλα τα ξεφτυλισμένα που κάνει.??? Μπορώ και γω, όπως και οι τηλεθεατές ή οι τηλεοπτικοί χαρακτηρες να την λυπηθούμε που αποβάλλει, αλλα μέχρι εκεί. Τοσο Drama Queen σπρώξιμο, καταντά απλά αναγουλιαστικό.
Η σκηνή παραδόξως δεν με χάλασε. Αλλωστε το χω δηλώσει οτι οι μόνος σκηνές με την Παπά που βλέπονται, είναι με το Νεφελάκι..

Σκιές που γίνανε μια:

Εκτός απο ότι πάαααααααααααλι πήγανε να μας πουνε ποσο κούκλος-θεός-μανούλι είναι ο Λευτέρης, είναι ανάγκη να ρεζιλευονται τόσο???
Οι σκιές που γίνανε μια? Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 77994 Τι την βάζετε και λέει την Ξυλά??????

Η Μελίτα παίρνει την Νόρα - ναι, ναι αυτή με το κομμένο λαιμο:

Της είπε να κόψει τον λαιμό της. Δεν έχει ανάγκη κανένα. Και την παίρνει για να ...... κάνει baby sitting το Νεφελάκι???
Για τον γκόμενο??? Και χωρίς καν να την ρωτήσει? Απλώς της δηλώνει να μείνει με την μικρή?

ΕΛΕΟΣ

Και αυτή την ''φιλη'' προσπαθούν να την ξαναμπάσουν στην περεα??
Δεν μασάμε κουτόχορτο. Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 735655 Αφού δεν πέτυχε στον απόλυτο, προσπαθείτε σώνει και ντε να την κάνετε πρωταγωνίστρια? Δεν το χει λέμε!!!!!

Στο καρταλόσπιτο η σκηνή απλά βαρετή. Αυτό που έχω να πω είναι οτι δεν καίγεται και ιδιαίτερα ο Στέφανος να πείσει.... Σαν να βαριέται μάλλον ο Σταύρου...

ΑΝΑ-κομμένη:

Είναι τραγικό αυτό που θα πω αλλα δεν μπορώ είναι τραγικό και αυτό που είδα. Και αν σκεφτεί κάποιος οτι πήγα να χάσω τον αδερφό μου απο τροχαίο, μπορεί να φανταστεί κανείς πόσο άσχημη εντύπωση μου έκανε η σκηνή ωστε να την θιξω, και αντι να καταφέρει να με πονέσει μου έφερε γελια...
Εβλεπα μια που υποτίθεται ψυχοραγεί και χάνει το παιδί που κουβαλάει και άκουγα ''αχ'' και ''ουχ'' λες και γυρνάει αισθησιακή σκηνη.
ΠΟΝΟ έπρεπε να βγάλει όχι πόθο. Με ''ν'' της είπαν, με ''θ'' άκουσε....

Η ΑΚρίτα σε συνδιασμό με την Παπά καταφέρανε το ακατόρθωτο!!!! Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 763297

Ειδικά τώρα, που σχολιάζω, και είναι μόνο ο ήχος, γιατι παίζει το βίντεακι σε άλλο ΤΑΒ, ακούγεται πραγματικά σαν να στηνω αυτή σε διπλανό δωμάτιο που... Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 759401

Τραγικό για σκηνή αποβολλής...

Νόρα-ΒατραχάκΙ:
Ποσο της πάει ένα κοριτσάκι!! Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 531955

Υστερόγραφα:

1) Τα ρούχα του γυμναστηρίου της Δρακουλάκη, χάλια.
2) To βατραχάκι μια γλύκα......
3) Οι σκηνές που πήγανε το Νεφελάκι και το γυρίσανε απο το νοσοκομείο, τι σκοπό είχε, πέρα απο προμοτάρισμα της Κυρίας Παπα?
4) Υπερβολικά μεγάλος ο χρόνος της ψυχοραγούσας στο χώμα....
5) Ποκοπίκος Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 785868
6) Το στόμα, το κλείνουμε.

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης