Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap21%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 21% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap14%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 14% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap17%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 17% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap22%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 22% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap17%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 17% 
[ 20 ]

Σύνολο Ψήφων : 116

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010

Δημοσίευση από sarita Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:17 pm

soso θεα.Συμφωνω μεχρι και τελειας μαζι σου.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:20 pm

Τίτλος επεισοδίου
Ο Ωραίος κι η κακομοίρα

Το επεισόδιο χθες μοιράστηκε σε δύο σκέλη

Ο Ωραίος

Αν είναι κάτι που υπήρχε εξ αρχής σε αφθονία σ αυτή τη σειρά είναι τα όμορφα αγόρια και τα γοητευτικά κορίτσια.

Εμείς όμως αφιερώσαμε μισό επεισόδιο τονίζοντας οτι ο Λευτέρης είναι ωραίος

Ίσως να γίνεται όλο αυτό επειδή ο ίδιος ελαφρώς λέτσος και ολίγον άπλυτος για να τονίζει το brutal δεν καταφέρνει να το περάσει μόνος του

Ίσως επειδή ήρθε σαν αντικαταστάτης του Μπουγιούρη -δεν ξεχνώ ποτέ εκείνο το εξώφυλλο ο Μάνος φεύγει ο Λευτέρης έρχεται- και έχει να ανταγωνιστεί έναν νεαρό που συγκαταλέγεται ανάμεσα στους ωραιότερους ζεν πρεμιέ της γενιάς του

Ίσως επειδή κατάφεραν να αφήσουν την πρωταγωνίστρια της σειράς χωρίς παρτεναίρ και επειδή πρέπει κάπως να τη βολέψουν πρέπει οι τηλεθεατές να πειστούν οτι της δίνουν τον καλύτερο. Τι να κάνουμε τους δύσκολους χαρακτήρες δεν πρέπει να φανεί οτι αποτύχαμε να τους οδηγήσουμε στην Εδέμ. Είπαμε θα πάρει η Εύα αντιβίωση και θα ξεχάσει όσα πέρασε οπότε σε μερικά επεισόδια θα είναι έτοιμη να ερωτευτεί ξανά.

Το μόνο σίγουρο είναι οτι οι πέντε της παρέας προμοτάροντας το Λευτεράκη εμφανίστηκαν σε κάποιες σκηνές διαφορετικά κάποιους απ αυτούς θα τους είχαμε χάσει χθες.

Δεν ξέρω για ποιό ακριβώς λόγο χρειαζόταν όλο αυτό και σίγουρα δεν το καταλογίζω στον ηθοποιό. Δεν πήρε καν την ευκαιρία. Με την αποκλειστική ενασχόληση της τηλεταινίας μ αυτόν και με τον τρόπο που τον εμφάνισαν μάλλον τον δυσκόλεψαν

Σίγουρα εκνευρίστηκα αφάνταστα να βλέπω τη Νόρα να φλερτάρει μαζί του γιατί έχω δει την αγάπη της για το Λουκά

Σίγουρα έγινα έξω φρενών με τον τρόπο που μειώθηκε το περσινό φινάλε στο βωμό του Λευτεράκη

Σίγουρα γέλασα με τον τρόπο που βρήκαν για να προσέξει ο Λευτεράκης τη Δάφνη πόσο μάλλον που η φωνή της Γεωργόνη με τη φωνή της κυρίας που κράτησε το ρόλο της Βέρας απέχει παρασάγγας. Μετά τον έρωτα απο μυρωδιά του Στέφανου το είδαμε κι αυτό.

Η κακομοίρα.

Δεύτερο θέμα του επεισοδίου το μεγάλο θύμα για τη Μελίτα μιλάω για όποιον δεν κατάλαβε.

Καταλαβαίνω οτι με κάποιο τρόπο οι τηλεθεατές έπρεπε να λυπηθούν την ηρωίδα.

Μας έδειξαν πως έφυγε για τις εξετάσεις της Νεφελίτσας
Μας έδειξαν πως γύρισε απ τις εξετάσεις της Νεφελίτσας
Μας έδειξαν πως κοίμησε τη Νεφελίτσα
Αν αυτό δεν είναι σπρώξιμο του τηλεθεατή να την λυπηθεί την μονη και απροστάτευτη δεν ξέρω τι είναι

Στη συνέχεια είδαμε συζήτηση της Μελίτας με τη Νταίζη απ την οποία έβγαλα τρία συμπεράσματα.

Πρώτον η κυρία Πολυχρονίδη είναι εξαιρετική ηθοποιός γιατί παρόλο που θα έπρεπε να κερδίσει την συμάθειά μου η Μελίτα εγώ κοιτούσα τη Νταίζη.

Δεύτερον η Μελίτα αποκλείεται να είναι κόρη του Ρούσσου. Να μην ήξερε ποιά είναι η Νταίζη και πως λειτουργεί άντε και να την πιστέψει. Αλλά δεν την ήξερε; Τόσο ηλίθια είναι; Δεν είναι δυνατόν ο Ρούσσος που πεταλώνει ψύλλο να έκανε τόσο χαμηλής νοημοσύνης παιδί.

Τρίτον ο μεγάλος έρωτας ήταν φούσκα. Όταν αγαπάς δεν πιστεύεις τους πάντες πλην του ανθρώπου που αγαπάς. Ακούς τον άνθρωπό σου και στέκεσαι δίπλα του. Ίσως αυτός να είναι ο λόγος που αυτό το ζευγάρι κατάφερε να κερδίσει ελάχιστο κοινό κι ας του δώθηκαν όλες οι ευκαιρίες και τρείς μήνες αποκλειστικότητας στα επεισόδια της περασμένης σεζόν

Η επόμενη σκηνή ενδεικτική των καλών τρόπων της ηρωίδας. Κάλεσε τη Νόρα για να της μιλήσει υποτίθεται και στη συνέχεια με τον τρόπο που συνήθως χρησιμοποιούσε πέρσι για να απευθυνθεί στην Αγγελική της είπε Νόρα κράτησε το παιδί να βγω για λίγο. Και ναι η Νόρα έκοψε το λαιμό της και είχε δεν είχε κάτι άλλο να κάνει το κράτησε

Στον επόμενο τόνο Μελίτα στο Καρταλόσπιτο. Πριν εξακριβώσει το οτιδήποτε πήγε στον μεγάλο της έρωτα Νο2 όχι για να τον ακούσει και να καταλάβει τι γίνεται αλλά για να τον πει απατεώνα.

Τέλος η σκηνή του ατυχήματος. Το να βλέπει κανείς μια γυναίκα να σφαδάζει (λέμε τώρα) στα χώματα αιμόφυρτη ποιός άλλος λόγος υπήρχε αν όχι να προκαλέσει λύπη;

Είναι θλιβερό που δεν υπάρχει τίποτα να γράψω για τους ήρωες που αγαπήσαμε είναι πλέον κομπάρσοι σε μια σειρά που τα ονόματά τους φιγουράρουν πρώτα πρώτα

Τελικά φέτος τα επεισόδια έχουν τίτλους.
Η τηλεταινία ήταν ''Ο Λευτεράκης και η Βέρα''
Το επεισόδιο της Δευτέρας ''Τα παιδιά και τα δελφίνια''
Το επεισόδιο της Τρίτης '' Η Νταίζη είναι αδελφή του Στέφανου''
Το επεισόδιο της Τετάρτης ''Η Μελίτα περιμένει το παιδί του Στέφανου''
Το χθεσινό ''Ο Ωραίος κι η κακομοίρα''

Άντε να δούμε τον τιτλο του σημερινού

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Παρ Σεπ 24, 2010 1:24 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:22 pm

Κι επειδή οι αδυναμίες δεν κρύβονται μόλις είδα τη σκηνή Χρήστος - Νταίζη!!!

"Τι ακούω θέε μου και δεν ξερνάω?"

Τι ύφος και τι ατάκα!!!! ΘΕΟΣ!!!
: respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από sarita Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:23 pm

μαρακι τα πηρες ολα και εφυγες δικο σου oscar
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:25 pm

Μαράκι ΘΕΑΑΑΑΑ και από μένα!!!

Ό,τι έπρεπε να γραφτεί, γράφτηκε!!!

: respect : και δικό σου
oscar
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:31 pm

Μαρία κλασσικά θεικός σχολιασμός!!!!!
Εγραψες!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:37 pm

Μετριοτατο το χτεσινο επεισοδιο για να μην πω τιποτα χειροτερο........

-Βαρεθηκα να ακουω στο μισο επεισοδιο ποσο ωραιος ειναι ο Λευτερης!Οκ,σε αλλους αρεσει και σε αλλους οχι αλλα φτανει αυτο το ''σπρωξιμο''!

-Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τελευταια η Νορα παρουσιαζεται ετσι!Τι ηταν αυτα που ελεγε και κυριως που εκανε στο γυμναστηριο απεναντι στο Λευτερη!? wall Μην την καταντησε και αυτη καρικατουρα!

-Νταιζη-Μελιτα & Νταιζη-Χρηστος....... Sleep

-Φτανει η αγιοποιηση της Μελιτας!Ολοι ετρεχαν γι'αυτη!Και για το Νικολα να το καταλαβω αλλα η Νορα???Για να μην σχολιασω Ευα-Δαφνη που ανησυχουσαν και ηθελαν να εχουν νεα!ΔΕΝ γινεται να ειναι ολα μελι-γαλα μεταξυ τους!

-Μελιτα & ατυχημα........αν και δραματικες οι σκηνες δεν μου τραβηξαν το ενδιαφερον στο ελαχιστο!Ουτε με αγγιξαν! Mmm

-Νορα και Νεφελακι....γλυκες! Love!

-Εριεττα & Πετρος καλη σκηνη!Πολυ ωραιοι υποκριτικα και οι δυο! Thumbs up

-Αμαλια-Λουκας......η καλυτερη σκηνη τυο επεισοδιου!Τελειος διαλογος,καταπληκτικη η Πεφανη! : respect :

-Τελος η σκηνη με τα κοριτσια με εκανε εξαλλη......!Δεν καταλαβα για ποιο λογο ειδαμε μια τετοια εξομολογηση απο την Ευα τη δεδομενη στιγμη αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο!Γελοιοποιησανε με το χειροτερο τροπο μια τοσο αψογη σκηνη απο αποψη σκηνοθεσιας και φυσικα ερμηνειων!Και σαν να μην εφτανε αυτο Νορα και Δαφνη στο καπακι της εκθειαζαν το Λευτερακη!ΕΛΕΟΣ!!!!! imarton imarton imarton

Ποιος ξερει τι θα δουμε και σημερα........! cake
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:43 pm

Από όλα το επεισόδιο κράτησα το φόρεμα της Νόρας, το οποίο λάτρεψα, και το θέλω ΤΩΡΑ ! ! ! Nyxia Matakia

Για τα τυπικά τώρα, τι ήταν αυτή η σκηνή που το αμάξι χτύπησε τη Μελίτα; lmao Το λιγότερο γελοία! Πρώτον, βλέπεις ότι έρχεται αμάξι καταπάνω σου και κάθεσαι και περιμένεις με ανοιχτό στόμα (aka Confused? ) να σε χτυπήσει; Δεύτερον, τι δεξιοτέχνης ήταν το καμάρι μας ο οδηγός που εξφεντόνισε τη Μελίτα και δεν έκανε ούτε γρατζουνιά στο αμάξι; Πολύ ελιγμός το "βουμ, βουμ"! Μου θύμισε και λίγο...

sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:45 pm

Όσο για τα αίματα τα προχώρησα σε ff! Δεν είμαι για τέτοια! Και στο Grey's τα μάτια μου κλείνω! Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:46 pm

Clarabelle έγραψε:

5 Το σημαντικότερο γνωρίζω ποιός είναι ο τύπος που τη χτύπησε. Σίγουρο και καρατσεκαρισμένο. Ο Σουμάχερ. Εκείνη ήταν κολημένη στο αυτοκίνητο κι αυτός τη χτύπησε χωρίς το αυτοκίνητο να γρατζουνιστεί καν. Επαγγελματίας οδηγός όχι πλάκες

Καλέ, δεν το είχα διαβάσει αυτό και σχολίασα το ίδιο! gibbs Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:54 pm

Τι να πρωτοσχολιάσει κανείς για αυτό το ΣΥΓΚ-ΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΟ επεισόδιο !

Τη Νταίζη που τη ΧΙΛΙΟείδαμε να λέει τα ίδια, την Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΗ ομορφιά του Μπισμπικο-μπισκοτακίου (μα ... μπισκοτάκι ???lmao) ή την Α-ΠΟ-ΛΥ-ΤΗ σκηνή της αταλαντοσύνης ??? Μμμμ... ας τα πιάσω όμως απ' την αρχή ...

Δάφνη-Λευτέρης:
Μα, είναι δυνατόν ? Είδα σε σχολιασμό να γράφετε ότι σας αρέσει η Δάφνη μαζί με το Λευτέρη ?? Kotsides
Πρώτον, πόσες φορές τους έχουμε δει μαζί για να πούμε ότι ταιριάζουν, και δεύτερον, ταιριάζει αυτή η γλύκα με τον μουντρουχο-Λευτέρη ??
Άσε που είναι άκυρο με το χαρακτήρα της Δάφνης να δούμε αίσθημα με το γυμναστή !! ΑΚΟΥΤΕ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ??

Άννα-Εριέττα:
Προς το παρόν, ο ρόλος της Άννας είναι πανάκυρος και περιττός ! Για γραμματέα την έχει η Πανπλούτου ή για προξενήτρα ??? Και τι άκουσα Παναγία μου η άμοιρη ?? "Ο Λευτέρης είναι ΘΕΟΣ λέει" !!! wall

Όχι αγαπημένη μου, ΘΕΟΣ θα σου πω εγώ ποιός είναι : ......

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 Sakis-rouvas1 Faint

Xρήστος-Νταίζη, Χρήστος-Λουκάς:
Χιλιοπαιγμένη σκηνή η Νταίζη στο γνωστό της ρόλο του αρχαιότερου επαγγέλματος και ο Χρήστος στο κράξιμο !
Αν καλή μου αγαπούσαμε όλοι όπως εσύ θα έπρεπε να έχουμε κοιμηθεί κι εμείς με όλο το Λεκανοπέδιο και μετά να λέμε στον καλό μας : "Το ξέρεις ότι εσένα αγαπώ, για μας τα κάνω όλα αυτά " ! Fskl
Το μόνο που έσωζε τη σκηνή ήταν το παίξιμο του Περικλή που όλο και καλυτερεύει !
Επίσης στη σκηνή τους με το Λουκά ομόρφυνε η οθόνη και μου άρεσαν πολύ και οι δύο μαζί.

Ρούσσος-Εριέττα:
Στις σκηνές τους με κάνουν να θέλω να μάθω τί έγινε στο παρελθόν ! Μπράβο τους !
Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί ο Ρούσσος "φοβάται" το όλο θέμα και δε θέλει να το σκαλίζει ?...

Λουκάς-Αμαλία:
ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ αυτή η σκηνή !!! Μετά τις τηγανιτές πατατούλες στο κρεβάτι, τους λατρεύω μαζί αυτούς τους δύο !
Πόσο ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ είναι η Πεφάνη ως Αμαλία ???

"Για κουτσομπολιό ήρθες αγόρι μου ? Κάτσε. Και δεν έχω έτοιμη μια πατατούλα, ένα καφεδάκι. Ποιόν θα θάψουμε ???" lmao ΘΕΑΡΑΑ !!! : respect :

Κοριτσάκια σε γυμναστήριο και κατασκήνωση:
Σώστε τη Νόρα από την απόλυτη βλακεία !!!!
Τι χάλι ήταν αυτό μπροστά στο Λευτέρη ??? Τι ψευτοξελύγωμα, τι χαζοζήλιες για την Εριέττα !! ΕΛΕΟΣ !
Γιατί μετά όλες μαζί ? Πώς το παρουσίαζαν πια έτσι το κελεπούρι ???
Ναι Ευάκι, ξέχνα όλο το παρελθόν σου και πέσε χαλαρά στην αγκαλιά το Μπισκοτακίου !! Ιου, Ιου, Ιου ! wall

Για να μην πω για τη ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΗ της σκηνής με τις Σκιές της Εύας και του Μάνου !
Σεβαστείτε έστω και λίγο το κοινό που λάτρευε αυτό το ζευγάρι και που στο τέλος του δεύτερου κύκλου συγκινήθηκε απίστευτα με αυτή τη σκηνή !!
Και κρίμα που κάνετε τη Νόρα ΚΑΙ κυνική ! Fskl

Νταίζη-Αντιγόνη:
Δε γίνεται να κάνει και κάτι άλλο αυτή η κοπέλα πέρα από το να απειλεί όλο τον κόσμο ???
Σούπερ στο ρόλο της σατανικής η κα. Πολυχρονίδη, αλλά ακόμα κι εσείς δε βαρεθήκατε να λέει το ίδια και τα ίδια ???

Νταίζη-Μελίτα και Μελίτα ... γενικώς :
Πήγε λοιπόν το "αθώο κορίτσι" να πείσει το "ερωτευμένο κορίτσι" για τη μη αθωότητα του Στέφανου.
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί λέμε τον Μπέλλο χάπατο ??? Η Μελίτα τότε τί είναι που τα έχαψε όλα με τη μία ???
Και τι ερμηνεία ??? Έφαγε τη σκόνη της Πολυχρονίδη για άλλη μια φορά !!

Υ.Γ. Και βάλτε και κανά soutien !!! Βάσω ΘΕΑ !!

Και ΕΛΕΟΣ και με το promo της Μελίτας !!! Το να φιλάει το παιδί δε μπορώ να καταλάβω που αποσκοπούσε σαν σκηνή, πέρα από το να δούμε το κουκλίστικο δωμάτιο που είχε το Νεφελάκι ! inlove
Για το ότι κάλεσε την -σταλμένηγιακοψιμολαιμού- Νόρα να της κρατήσει το παιδί τί το ήθελε ??
Αλλά βέβαια, τώρα που πέσαμε από τα σαλόνια στα αλώνια, δεν έχουμε μια Αγγελική να μας κρατάει τη μικρή για να πάμε να βρίσουμε !!
Και ξεκινάει το πρώτο "ρεσιτάλ ερμηνείας" στο Καρταλόσπιτο !!
Αυτός ο άμοιρος ο Σταύρου βαριέται πλέον να παίζει, δεν εξηγείται ! Ίδια λόγια, ίδιες ατάκες συνέχεια !!
"Πες της μανούλα μου ότι εσύ και η Νταίζη (αδερφούλα!) είστε πίσω από όλα κι εγώ δεν είχα ιδέα !!!" ΒΑΡΙΕΜΑΙ !!!

Η αταλάντου ξεκίνησε από εκεί να μην το 'χει και το αποκορύφωμα ήταν το ΣΥΓΚ-ΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΟ κατά πολλούς ατύχημα !! Πού είδατε την καλή σκηνοθεσία ??? Εγώ γιατί είδα τόοοοοοοοσα φάουλ γενικά και μου δημιουργήθηκαν τόσες απορίες???

1)Στα περιοδικά γιατί είχαν δώσει φώτο να την πατάει ένας καραφλός με κάμπριο και τώρα ήταν μαλλιάς με κλειστό αμάξι ?
2)Γιατί μας έκανε καντινό στις πινακίδες ? Για να αρχίσουμε όλοι μαζί να ψάχνουμε το δράστη ?? lmao
3)Γιατί η Μελίτα έκατσε και κοιτούσε σαν το χάνο το αμάξι που ερχόταν κατά πάνω της και δεν άνοιξε την πόρτα να μπει μέσα στο δικό της??
4)Μετά από τέτοιο δυνατό χτύπημα, γιατί είχε μόνο λίγη κέτσαπ στο χέρι και στο τζην ? lmao
5)Ο τύπος γιατί δεν γκάζωσε να φύγει και βγήκε έξω ? Για να τσεκάρει αν την αποτελείωσε, αλλιώς να έκανε μια όπισθεν και να της έδινε άλλη μια ?
6)ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΠΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ????? xoxo

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 0b5db0df

Υ.Γ. Η Ξυλά να έπαιξε σύνολο 5 λεπτάκια πάλι ?? Η σκηνή όμως με το Αγγελούδι με αποζημίωσε !!
Υ.Γ2. Πού ήταν ο ευτυχής γαμπρός στο χτεσινό επεισόδιο ?? 'Εκανε μπάτσελορ με Ρωσίδες ?? lmao

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 1:57 pm

Γιούλη ΘΕΑ!!!Τι σχολιασμός ήταν αυτός??
Σοφία το βιντεάκι όλα τα λεφτά!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:01 pm

Γιουλη ΘΕΙΚΟΣ σχολιασμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : respect : Οι αποριες ολα τα λεφτα και φυσικα συμφωνω 100%!
Και το φωτογραφικο υλικο τα σπαει! oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:04 pm

Γιούλη τι γούστο είναι αυτό;
Εδώ το είπαν όλοι κι εσένα ακόμη σου αρέσει ο Σάκης περισσότερο απ το Λευτέρη;TutTut

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:04 pm

Τιτλος: "Υ.Γ. Βοηθεια Τομος 2"

Κεφ. 1 "Βερα γιουχου!!!"

Ακουσε η κοπελα τον κακοιρη να φωναζει και λεει παει σαλταρε αυτος μηπως να ξανασυστηθουμε;;; Ειναι τραγουδι λεει για ρομαντικες ψυχες, αντε βρε συγκινηθηκα, την επομενη φορα πιασε κανενα για πιο αθλητικες ψυχες για να ταιριαζει με το χωρο εργασιας σου και να μην αναστατωνει και το αφεντικο...

Κεφ. 2 "Λυσσα κακια"

Ο Χριστος κι μανα του!! Εκει στην Αμερικη που ηταν το Αννιο με την Χατζηπλουτου δεν ειχαν αντρες, ενταξει κοπελια ειπαμε ωραια τα παλικαρια αλλα εσυ το παρακανες!! Συγγνωμη απο ποτε πρεπει να δινει αναφορα το αφεντικο στη γραμματεα που παει;;;;

Κεφ. 3 "Τι ακουω και δεν ξερναω;"

Δεν το λεω εγω ο Χρηστος το ειπε, αν και με εκφραζει απολυτα... μεχρι ποτε θα ανεχομαστε την Νταιζη να κλαιγεται και να οδυρεται οτι τα κανει ολα για "εμας";; Μεχρι περσι ηταν "αμαρτησα για το παιδι μου" τωρα το γυρισε στο "αμαρτησα για τον ερωτα μου" ποσο να αντεξω η ερμη τηλεθεατρια;;

Κεφ. 4 "Ντεντεκτιβ Λονκ"

Κατι δεν του καλλαει του Λουκα και αρχιζει να προβληματιζεται... Η Νορα παλι λεει να φτιαξει κορμι just in case! Τι να κανει κι αυτος πηγε για ερευνητικη συναντηση με τον Χρηστο! Το τι μου αρεσε η σκηνη τους δεν λεγεται!!

4.1 "Πατατες τηγανιτες"

Απο την προσπαθεια του Λουκα να μαθει περισσοτερα δεν θα μπορουσε να λειπει μια επισκεψη στην Αμαλια! Ειδε κι αυτη ή μαλλον ακουσε ΤΟ γλυψιμο απο το Λουκα σου λεει για κατι καλο εχει ερθει αυτος εδω, μου φαηκε πως ψιλοξενερωσε λιγο οταν τη ρωτησε για την Εριεττα!!! Α-ΠΟ-ΛΑΥ-ΣΤΙ -ΚΟ-ΤΑ-ΤΗ σκηνη!!! : respect :: respect :

Κεφ. 5 "Proposal"

Πηρε το διαμαντικο της η Χατζηπλουτου και πηγε να το δειξει στον Πετρο, με τοσα διαμανταια να πηγαινοερχονται εχω την αισθηση οτι θα το ακουσω το "I do" στο τελος!! Μολις ειδε το διαμαντι ο Πετρος φανηκε οτι καταλαβε τι παιζει, εξακολουθω βεβαια να μην καταλαβαινω πως εμπλεκεται στην ολη υποθεση, αλλα σιγουρα εχει βαλει το χερακι του!!

Κεφ. 6 "Γυμναστηριο"

Για ονομα τι ξεφτιλα ηταν αυτη με τη Νορα, συγγνωμη κιολας, αλλα αυτο το πραγμα δεν υπαρχει, ειπαμε ειναι ωραιος ο Λευτερης αλλα δεν ειναι και ο Μπραντ -λεμε τωρα- να τα χανεις μολις τον βλεπει και να γκρεμιζει το γραφειο λες και ηταν κανενα κοριτσακι!!!
Απο την αλλη το δουλεμα της Ευας στη Νορα μου αρεσε πολυ ηταν πολυ παρεϊστικο, της εριξε και την βομβα για το Στεφανο και την αφησε να γυρισει απο το Ναυπλιο!!!

Κεφ. 7 "Μαθηματα σωστης συμπεριφορας Νο 376567365473 + 1"

Τι να τα κανεις τα λεφτα της ζωντανης μανας σου οταν μπορεις να φας τα λεφτα του αντρα της βγαζοντας απο την μεση τον εγγονο της και ανηψιο σου... Γιατι να περιμενεις να πεθανει η μανα σου για να την κληρονομησεις τη στιγμη που μπορεις να την ξεκανεις;;; Fskl
Αυτη η σκηνη εγραψε μονο για τον "Μπαμπακα" που θα χαρει "απο ψηλα" για το γαμο της κορουλας του!!!

Κεφ. 8 "Το συμπαν και η βλακεια των ανθρωπων ειναι απειρα"

Και για το συμπαν ο ανθρωπος δεν ηταν και σιγουρος.... Ερχεται η Νταιζη σε μια κριση συνειδησης (καλο και συντομο) και σου ξεφουρνιζει ενα σωρο πληροφοριες "δινοντας" στεγτνα τον αδερφο της για σου κανει χαρη και εσυ οχι μονο δεν την στελνεις απο εκει που ηρθε αλλα καλεις ενισχυσεις για να κρατησουν το παιδι και πας να κανεις σκηνη στον δευτερο πρωην μεγαλο ερωτα και τη μανουλα του για τις πληροφοριες που σου εδωσε το φιδι το κολοβο!! Η παρολιγον πεθερουλα σου αντι να διαψευσει τις πληροφοριες που εχεις διαψευδει εσενα που οτι τις πηρες, ο δευτερος πρωην μεγαλος ερωτας το μονο που κανει ειναι να παρακαλαει τη μαμα του να σου πει την αληθεια κι εσυ τελικα καταληγεις να φευγεις τρεχοντας και να σε παταει ο Σουμαχερ που τελικα δεν ειναι ο Τερης οπως νομιζα!!
Θα περασει καμποση ωρα μεχρι να καταλαβουν οτι κατι δεν παει καλα κατα την οποια εσυ να βογκας και θα σερνεσαι προσπαθωντας να καλεσεις βοηθεια γιατι το κινητο εκτοξευτηκε χιλιομετρα μακρια απο την τσαντα σου κι απο εσενα.. Την ιδια στιγμη το φιδι θα αρνειται φυσικα οτι σου μιλησε και θα σε ψαχνει το απαν συμπαν μεχρι ο δευτερος πρωην μεγαλος ερωτας να δεησει να βγει απο το σπιτι και να σε βρει αναισθητη στα χαλικια!!!
Φοβερος ο Σταυρου -φοβερο επισης το σχολιο του jim7!!! : respect :

Κεφ. 9 "Μεχρι οι δυο σκιες μας να γινουνε μια"

Τι το ηθελε η κακομοιρα με ολη την σημασια της λεξεως η Ευα και ανεφερε το γεγονος (?) την πηραν ολιγον στο ψιλο!!! Ο λιγμος στη φωνη της Ξυλα ηταν ακρως συγκινητικος! Aww
Και μετα θα παρει ενα χαπακι, της λησμονιας και θα ξεχασει 16 χρονια απο τη ζωη της και θα κοιταξει τον εκ πολλων εκθιαζομενο Λευτερη!!
Μονο σε εμενα φανηκε κουλο που η Ευα ζητησε απο τη Νορα να τους παρει τηλεφωνο για τη Μελιτα;;;

Κεφ. 10 "Σοκολατα φραουλα"¨

Στο σημερινο επεισοδιο μου αρεσε απιστευτα το Νεφελακι!!! Μου αρεσε που φοβοταν για το τσιμπημα οταν πηγαινε για εξετασεις και της εταξαν σοκολατα, μου αρεσε το απιστευτα ΡΟΖ δωματιο της -εμοιαζε λιγο με το δικο μου σε αλλους τονους - μου αρεσε το αμπεμπαμπλομ στα περιοδικα , μου αρεσε που περιεγραφε τη ζωγραφια της στη Νορα, μου αρεσε μαζι με τη Νορα και δεν ξερω αν το καταλαβατε που αρεσε πολυ!! Love! Love!

Η συνεχεια στο επομενο.....

Υ.Γ. 1 "Καλο" απο μενα και ελπιζω να ανεβουμε λιγο!
Υ.Γ. 2 oscar Ξερετε εσεις!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Vasouli Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:18 pm

Clarabelle και giouli edem υπεροχοι σχολιασμοι!
Στις ερωτησεις 3 κ 6 εδωσες μονη σου την απαντηση.. πολυ απλα γιατι ΕΙΝΑΙ ΧΑΝΟΣ!
Οσο για το οτι προσπαθουν να μας πλασαρουν τη Μελιτα σα θυμα, οχι απλα δεν προκειται να τη λυπηθω με αυτα που παθαινει αλλα την αντιπαθω ολο κ πιο πολυ...με εκνευριζει απιστευτα.
Μας εδειξαν χτες να προσεχει τη Νεφελη, να τη φιλαει.. γιατι? για να μας αποδειξουν οτι ειναι καλη μανα? Λες κ δε βλεπαμε περισι..που ολη την ωρα με μια τσαντα στο χερι ελεγε στη μαρια, κατερινα..(δε θυμαμαι τα ονοματα των ντανταδων)"κρατα λιγο το παιδι".. κ ξημερωβραδιαζοοοοοοοοταν ε αυτη με το γαλλο πανω σε παγκους, σκαλες κτλ που ολοι ξερουμε για να γυρισει την αλλη μερα κ να της πει "Νεφελη μου? παμε να πλυνουμε τα χερακια??" Τι καλη!!! Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 752185

Αντε γιατι με αυτα που βλεπω μου ερχεται κ μενα αυτο που ερχεται στο Χρηστο.... Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 960514
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από glgs Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:19 pm

θα με πεθάνετε!!!!!!μπορεί το επεισόδιο να μην ήταν ότι και καλύτερο έχω δει αλλά τα σχόλια που διαβάζω εδώ απλά με στέλνουν...

giouli_edem έγραψε:
2)Γιατί μας έκανε καντινό στις πινακίδες ? Για να αρχίσουμε όλοι μαζί να ψάχνουμε το δράστη ?? lmao
όλοι στους δρόμους αδέρφια λοιπόν...

κατά τα άλλα ήθελα να πω δύο πράγματα που από ότι είδα προκάλεσαν αρκετά σχόλια

1. το όλο σκηνικό στο γυμναστήριο...δεν είδα εγώ την αλήθεια μια Νόρα λυσσασμένη να την πέφτει στον Τέρη αλλά μια χιουμοριστική και ανάλαφρη σκηνή με μερικές ωραίες ατάκες...στην τελική μπορεί και να έχετε δίκαιο απλά αυτό αποκόμισα εγώ όταν την πρωτοείδα...
2. όσων αφορά τώρα την σκηνή με την Εύα, την ρομαντική Δάφνη και την πεζή Νόρα...μερικά πράγματα ας τα αφήνουμε ως έχουν...δεν είναι ανάγκη όλα να ειπωθούν...σαν σκηνή στο τέλος της περσινής σεζόν ήταν πολύ δυνατή αλλά σαν ατάκα της Εύας ακούστηκε πολύ γελοία...
3. και πέθανα στο σημείο που ακούει η Νόρα από την Μελίτα ότι αν το μάθει ο Στέφανος θα την σκοτώσει την Νταίζη...η αλλαγή του ύφους και της στάσης σε χρόνο dt ήταν απλά απίθανο

Καρ-Mik έγραψε:
Α και φορέστε και κανά Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 13379

lmao lmao : respect : : respect :
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:21 pm

Αγαπημένες και αγαπημένοι συνοιδοπόροι στο διαδικτυακό τουτό μετερίζει τα είπατε όλα!!! oscar

Στους συνήθεις....
oscar : respect :
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Κι επειδή οι αδυναμίες δεν κρύβονται μόλις είδα τη σκηνή Χρήστος - Νταίζη!!!

"Τι ακούω θέε μου και δεν ξερνάω?"

Τι ύφος και τι ατάκα!!!! ΘΕΟΣ!!!
: respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Μα είπαμε τζίνα μου, όταν έχεις ταλέντο φαίνεται με το βλέμμα, με τις εκφράσεις με μια ατάκα!!! Και ο άνθρωπος έχει : respect :
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:23 pm

glgs έγραψε:θα με πεθάνετε!!!!!!μπορεί το επεισόδιο να μην ήταν ότι και καλύτερο έχω δει αλλά τα σχόλια που διαβάζω εδώ απλά με στέλνουν...

Νομίζω οτι πολλοί απο μας τώρα πια για δύο λόγους παρακολουθούν τη σειρά
1, Επειδή ελπίζουμε οτι κάτι θα αλλάξει και κάπως η ιστορία θα δέσει με όσα ξέραμε
2. Επειδή η παρέα του φόρουμ έχει γίνει καθημερινή συνήθεια και παρακολουθούμε για να συμμετέχουμε

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:26 pm

Γιούλη, ΔΕΝ υπάρχει ο σχολιασμος σου!!!
Απο πού να ξεκινήσω????
1) Το φωτογραφικο υλικο ΥΠΕΡΟΧΟΟΟΟ!!! Σακηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!! inlove Σκετη αμαρτια!!!
2) Οι απορίες για το ατυχημα ηταν ΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! lmao
Γενικα ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ!!!!!!!!!! : respect :

Ενα oscar σε σενα και ενα στην edem4ever!!!!! oscar

ΥΓ. : Μαρία, θα συμφωνησω εντελως ομως στο μινι σχολιακι!!!
Congrats
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:31 pm

Γιουλη και Μαρια υπεροχοι οι σχολιασμοι σας!!!! : respect : : respect : Ειδικα Γιουλη μου τα Υ.γ σου ΕΛΙΩΣΑlmaolmaolmao
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:31 pm

JESSIE έγραψε:
margaret10 έγραψε:"Επίσης στο δεύτερο κύκλο την έδειξαν εκδικητική απέναντι στο Μάνο, να θέλει να τον φέρει στον πάτο, να μην θέλει να τον συγχωρήσει, (που θα μπορούσε, κατ'εμέ, να τον ψυχολογήσει και να δεχτεί αυτή τη στιγμή αδυναμίας του αλλά άλλο θέμα αυτό) . "

Συγνωμη κοπελια αλλα ο Μανος της ειχε κανει την ζωη ποδηλατο της Ευας, περεκαμψε πολλα η ιδια και αφησε πολλα πισω της, και εκει που πιστεψε οτι ζουσε πια μονο για εκεινη και ολη νυχτα ελεγαν ορκους αγαπης και της υποσχεθηκε να μην την προδωσει ποτε ξανα το επομενο βραδυ κατεβασε χαλαρα το παντελονακι του και αποχαιρετησε την πρωην, δεν του εβαλε κανεις το μαχαιρι στο λαιμο, ηθελε τρελλιτσες το παιδι.

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!!! τι να συγχωρεσει και να παραβλεψει πια η Ευα? "ακομα μια φορα σκοτωσε με" που λεει και το ασμα της Βισση? Αυτο κατανταει βλακεια πια , φτανει μεχρι παρανοια, μια χαρα του τα εκανε και εκεινη μετα, δεν μπορει να τα θελουμε ολα οπως μας βολευουν.

Μιλάς σαν να την κατηγόρησα για κάτι, ενώ δεν συμβαίνει αυτο... Την άποψή μου είπα οτι μέσα στα ΠΟΛΛΑ και ΣΟΒΑΡΑ που του είχε συγχωρήσει, θα μπορούσε να είχε συγχωρήσει κι αυτή τη στιγμή αδυναμίας (όχι με οποιαδήποτε καινούργια αλλά με την πρώην σύζυγο που ήταν γι'αυτόν μιά μορφή αποχαιρετισμού της παλιάς του ζωής), και να μην έχει τόσο ακραία αντίδραση. Ας τον παντρευόταν και μετά από θέση ισχύος ας του έκανε κι αυτή τη ζωή ποδήλατο, για να υπάρχει ισορροπία. Πιστεύω οτι στο βάθος ήξερε οτι ο Μάνος την αγαπούσε, αλλά η ανασφάλεια έπαιξε κι εδώ το ρόλο της... Και ναί, πολλές γυναίκες παραβλέπουν ένα τέτοιο ολίσθημα, οταν πρόκειται για τον έρωτα της ζωής τους. Αλοίμονο αν αφήνουμε την κάθε μιά να μας γκρεμίσει το γάμο μας για ένα παραστράτημα. Είδε μόνο το δέντρο και άφησε απαρατήρητο ολόκληρο δάσος...
Το θέμα συζήτησης άλλωστε ήταν ότι δεν έγινε προσπάθεια αγιοποίησης της Εύας στον 2 κύκλο...

Δεν σε κατηγορησα για κατι και εγω την αποψη μου ειπα, οταν συγχωρας συνεχως και ο αλλος συνεχιζει να κανει το ιδιο λαθος κατανταει αηδια, καλα εκανε και δεν τον παντρευτηκε.... τι σημαινει αποχαιρετω την παλια ζωη? Ελεος..... αν ηταν ετσι η αγαπη και οι σχεσεις καλυτερα μονος.....
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 2:43 pm

Κορίτσια μου ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια !

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 5 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από koukoumfkos Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 3:02 pm

Εμένα μου άρεσε το επεισόδιο..
Η Γεωργόνη φωνάρα δεν το συζητώ
Μου άρεσε η κουβέντα των κοριτσιών για τι σκιές που έγιναν μία
Ο Λουκάς που ψάχνει να βρει πληροφορίες για την Εριέττα
Και η η τελευταία σκηνή με Παπά-Σταύρου

Υ.Γ1 τελικά τα κοριτσιά δεν μένουν έκπληκτες από τον Λευτέρη αλλά από το ότι είναι γυμναστής της Εριέττας Razz
Υ.Γ2 Θέλουμε περισσότερη παρέα!πόσες φορές πρέπει να το πούμε?
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης