Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap21%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 21% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap14%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 14% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap17%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 17% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap9%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 9% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap22%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 22% 
[ 26 ]
Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap17%Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 17% 
[ 20 ]

Σύνολο Ψήφων : 116

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 3:51 pm

Να'μαι κι εγω!!!
Μετριο απο μενα το επεισοδιο!! το ξαναειδα τωρα γιατι χτες υπηρχαν διακοπες, επισκεψεις και δε συμμαζευεται!!

- Τερης κ Δαφνη ως σκηνη τεραααστια βλακεια!! Τι συνειρμος Θεέ μου!!! Η Βερα ζει μακρια.. Ναι ναι, εκει ψηλα!! Ας ξανασυστηθω κι εγω! Με λενε Μαρία και ειμαι καλα!! Μες στη χαρα η Δαφνη χωρις λογο!! Ακυρο!
- Εριεττα και Αννα σε συζητηση επιπεδου!! Ειρωνια κ βλακεια στην ιδια σκηνη!! Ακυρο!!!
- "Τι ακουω και δεν ξερναω"!!! Θεος ο Χρηστος!! Η παντοφλα τα ιδια κ τα ιδια!! Ας της αγορασει καποιος μια λαμπα φθοριου, μπας και δει το φως και βγαλει το σκασμο!! Αι σιχτιρ!! Ακυρο!!!
- Η Νόρα πηγε να γυμνασει το ηδη γυμνασμενο της κορμι??? Κ μετα εκανε τον Πεφτουλα στο Λευτερη??? Μα τι βλεπουμε και δε βγαζουμε τα ματια μας?? ( Οχι πονηρα, με ζεματιστο κουταλακι) Βρε σεις εκει πανω, η γυναικα ειναι ΘΕΑ κ υπεροχος χαρακτηρας! Γιατι την καταντησατε ετσι??? Κ τι ρουχα γυμναστηριου ειναι αυτα?? Πως τις μισω τις βελουτε φορμες!! Ακυρο!!!
- Ο Ρούσσος με την Εριεττα δενουν πολυ ωραια!! Ο Πέτρος προσπαθει να την κανει με ελαφρα, αλλά η Εριεττα δε φαινεται να μασαει.. Ειδωμεν!!
- Η περιφορα της Νεφελης ηταν εντελως αχρηστη, για να μη σχολιασω το καλοκαιρινο ντυσιμο, τη σοκολατα και το οτι την κοιμησε γυμνουλα!! Η μανα Μελιτα is back!! Καλως τα δεχτηκαμε!! Εκατσε και εφαγε κ το παραμυθι της Νταιζης, φωναξε τη Νορα ως αλλη Αγγελικη κ πηγε να σκισει τη γατα!! Και τα καλλιμεντα της τα ειδαμε κ θαυμασαμε ολοι μας!! Ακυρο!!
- ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ σκηνη με Αμαλία και Λουκά!! Ο καλος δικηγορος στην Αμαλία φαινεται!! Απιστευτη σκηνη κ υποκριτικα!!! : respect :
- Για την Ακατανομαστη τι να πω??? Μα δεν εχει βαρεθει κ η ιδια να απειλει τους παντες??? Πφφφ!! ΚαραΑκυρο!!
- Λουκάς και Χρήστος, μια χαρουλα η σκηνη και μεσα στην ομορφια!!! Α και μεσα στην τεστοστερονη!!
- Λουκάς και Στεφανος, επισης πολυ καλοι!! Κακομοιρη Στεφανε σερνεις βασανα που δε σε πιστευουν!! Αλλά δεν εχεις κανει λιγα κι εσυ!! Εχει κι αλλο προσωπο ε?? Πουντο καλε τοσο καιρο???
- Στον καφε τον κοριτσιων, πρωτον ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ η απομυθοποιηση του περσινου φιναλε, που δεν αφησε ακλαφτο κανενα φαν του ζευγαριου ( κ μενα μεσα)! Λαθος για μενα που συζητηθηκε αυτο!! Οπως λαθος και η θεοποιηση του Λευτερη!! Αφηστε ρε τη ΘΕΑ να κανει οτι θελει!! Τοσα εχει περασει κ τη στελνουν παλι στο στομα του λυκου?? Ειπαμε, ο Λευτερης δεν ειναι και του πεταματού, αλλά BASTA!! Ακυρο!!
- ΘΕΑ η Νορα με το βατραχακι!!
- ΘΕΑ η Εύα με το φασολακι της!! Τι μωροοο!!!
- Και πηγε η Κατσαρή "αγαπημενη" επαναστατρια να σκισει τη γατα ανευ διπλωματος και τα'κανε σαν τα μουτρα της!! Ο Στεφανος, οπως προειπατε κι εσεις, βαριεται να υποστηριξει τον εαυτο του ακομα και στην αγαπη του, τους ειπε η άλλη εγκληματιες κ εφυγε!! Τη σκισαμε τη γατα ε Μελίτα??? Ακυρο!!!
- Και φτανουμε στη "σοβαροτερη" σκηνη του επεισοδιου!! Το περιβοητο ατυχημα της Μελιτας!! Περαν του οτι τη βλεπαμε τοοοοση ωρα να αγκομαχει (αντι να ψυχορραγει, οπως θα επρεπε), τι FAKE Θεέ μου!! Αλλιως μας το ειχαν παρουσιασει και αλλιως το ειδαμε!! Οντως το αμαξι ηταν καμπριο, αλλα ξεχασαν να του ανοιξουν την κουκουλα!! Χαλια σκηνοθεσια, χαλια παιξιμο!! Μια χαρα τα αναλυσατε εσεις, μην επαναλαμβανομαι κι εγω.. Χαλια γενικως! Ακυροοοο!!! Μονο ο Σταυρου κατι εκανε στο τελος!! Αλλα και παλι, ΔΕΝ....
ΑΥΤΑΑΑΑ τα "πολυ ωραια"!!

ΥΓ. 1: Να προσθεσω κι εγω οτι ΤΟ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!
ΥΓ. 2: Πού ειναι η Εύα, ΟΕΟ???
ΥΓ. 3: Κραταω την τελευταια στιχομυθια: "Λες να σφαχτηκαν?" "Σωπα καλε!! Πολιτισμενοι ανθρωποι ειμαστε ολοι μας!" ΘΕΟΣ ο Νικόλας!! lmao
ΥΓ. : Μωρε, σαν πολλα ακυρα δε μαζευτηκαν??? Λεω εγω τωρα!! Μηπως κατι σημαινει αυτο???
livani
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010

Δημοσίευση από sarita Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 4:43 pm

γιουλη ολα τα λεφτα. oscar : respect :
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από elenp Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 4:57 pm

Το επεισόδιο ξεκίνησε εκεί που σταμάτησε το προηγούμενο. Οκ, λίγο άκυρη η σκηνή, αλλά από την μία το ωραίο το τραγούδι με την πολύ ωραία φωνή της Δάφνης, και από την άλλη ο,τι μου αρέσει αυτή η έλξη που υπάρχει έστω και αν δεν φαίνεται πολύ έντονα ακόμη, έκαναν να μου αρέσει η σκηνή. Και επειδή μερικοί μπορεί να βιαστούν και να πουν οτι η Δάφνη ταιριάζει με τον Νικόλα, δεν είπα το αντίθετο. Ίσα ίσα πιστεύω ότι θα δυναμώσει η σχέση τους, ειδικά από την πλευρά του, όταν καταλάβει ότι η Δάφνη δεν είναι εκεί έτσι και αλλιώς. Μου αρέσει δηλ. να μπει στον κόπο να την διεκδικήσει και όχι απλά να είναι σίγουρη.
Επίσης είχαμε και την κοριτσοπαρέα στο γυμναστήριο. Σε αντίθεση με τους περισσότερους, εγώ βρήκα ότι η σκηνή είχε ατάκες, είχε πολύ χαλαρό κλίμα και επίσης νομίζω ότι δεν ισχύει ότι η Νόρα την έπεσε στον Λευτέρη. Εγώ κατάλαβα, όπως έγραψε και κάποιος παραπάνω (συγγνώμη που δεν θυμάμαι όνομα), ότι η Νόρα απλά ζηλεύει πολύ τον Λουκά και θέλει να έχει από κοντά τον Λευτέρη ώστε να την κάνει κορμάρα.(Βέβαια αυτό το βρίσκω λίγο άκυρο, γιατί είναι πολύ γυμνασμένη). Επίσης μου άρεσε και η μετέπειτα σκηνή της Εύας και της Νόρας που ήταν λες και θα πηγαίνανε να τρέξουν σε αγώνες.
Εκείνο που με έχει κουράσει είναι η Νταίζη να τους παίζει όλους όπως θέλει αυτή και να τους εκβιάζει με κάθε τρόπο. Τώρα έπιασε και την Αντιγόνη! Έλεος δηλ.
Η Νταίζη βέβαια μετά συνέχισε και πήγε να πει και καλά την αλήθεια στην Μελίτα που και εκείνη με την σειρά της την πίστεψε με την μία. Λες και η Νταίζη δεν είχε συμφέρον να τους κάνει μπάχαλο για να πάρει τα λεφτά.
Και μιας και μιλάμε για εκβιασμούς το καλό παιδί ο Στέφανος, πέταξε και αυτός τον δικό του στον Λουκά.
Η Εριέττα με τον Πέτρο είχαν άλλη μία πολύ καλή σκηνή. Ο Πέτρος φαίνεται να ξέρει πολλά περισσότερα από όσα λέει.
Επίσης να μην ξεχάσω και την απολαυστική σκηνή Αμαλίας-Λουκά. Κέντησαν.
Η Μελίτα εν τω μεταξύ και αφού είχε μάθει από την Νταίζη ότι ο Στέφανος τα σχεδίασε όλα πήρε τηλ. την Νόρα να μιλήσουν. Βέβαια η Νόρα κατάλαβε ότι η Νταίζη δεν είναι και πολύ έμπιστη, αλλά η Μελίτα ως ερωτευμένη και πεισματάρα που είναι έτρεξε να τα ξεκαθαρίσει. Αυτό από την μία μια χαρά μας έκατσε γιατί είδαμε την Νόρα με την μικρή και μου άρεσε πολύ, αλλά από την άλλη πάλι σηκώθηκε και άφησε το παιδί της για να πάει να πει μία από τα ίδια. Θα μπορούσε να τα πει και από το τηλ. στον Στέφανο, σιγά.
Όσο αφορά την σκηνή που την χτύπησε ο άλλος, δεν ξέρω ποιος μπορεί να ήθελε να την χτυπήσουν, πάντως ήταν αρκετά καλή. Μην κοιτάτε που εμείς τα παρακολουθούμε τόσο σχολαστικά. Εμένα μου φάνηκε σχετικά καλή. Ο Στέφανος εξαιρετικός για άλλη μια φορά.
Γενικά πιστεύω ότι ήταν πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 5:17 pm

Clarabelle έγραψε:
glgs έγραψε:θα με πεθάνετε!!!!!!μπορεί το επεισόδιο να μην ήταν ότι και καλύτερο έχω δει αλλά τα σχόλια που διαβάζω εδώ απλά με στέλνουν...

Νομίζω οτι πολλοί απο μας τώρα πια για δύο λόγους παρακολουθούν τη σειρά
1, Επειδή ελπίζουμε οτι κάτι θα αλλάξει και κάπως η ιστορία θα δέσει με όσα ξέραμε
2. Επειδή η παρέα του φόρουμ έχει γίνει καθημερινή συνήθεια και παρακολουθούμε για να συμμετέχουμε

ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΣΧΟΛΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!
Clarabelle ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ 2 ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!
: respect : ΣΕ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ!!!

Υ.Γ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 000202F0
ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΑΤΙΑ;;;;Επεισόδιο 403 - Ημερομηνία 23-09-2010 - Σελίδα 6 000201A5 lmao
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 5:29 pm

Clarabelle έγραψε:

Τίτλος επεισοδίου
Ο Ωραίος κι η κακομοίρα

Το επεισόδιο χθες μοιράστηκε σε δύο σκέλη

Ο Ωραίος

Αν είναι κάτι που υπήρχε εξ αρχής σε αφθονία σ αυτή τη σειρά είναι τα όμορφα αγόρια και τα γοητευτικά κορίτσια.

Εμείς όμως αφιερώσαμε μισό επεισόδιο τονίζοντας οτι ο Λευτέρης είναι ωραίος

Ίσως να γίνεται όλο αυτό επειδή ο ίδιος ελαφρώς λέτσος και ολίγον άπλυτος για να τονίζει το brutal δεν καταφέρνει να το περάσει μόνος του

Ίσως επειδή ήρθε σαν αντικαταστάτης του Μπουγιούρη -δεν ξεχνώ ποτέ εκείνο το εξώφυλλο ο Μάνος φεύγει ο Λευτέρης έρχεται- και έχει να ανταγωνιστεί έναν νεαρό που συγκαταλέγεται ανάμεσα στους ωραιότερους ζεν πρεμιέ της γενιάς του

Ίσως επειδή κατάφεραν να αφήσουν την πρωταγωνίστρια της σειράς χωρίς παρτεναίρ και επειδή πρέπει κάπως να τη βολέψουν πρέπει οι τηλεθεατές να πειστούν οτι της δίνουν τον καλύτερο. Τι να κάνουμε τους δύσκολους χαρακτήρες δεν πρέπει να φανεί οτι αποτύχαμε να τους οδηγήσουμε στην Εδέμ. Είπαμε θα πάρει η Εύα αντιβίωση και θα ξεχάσει όσα πέρασε οπότε σε μερικά επεισόδια θα είναι έτοιμη να ερωτευτεί ξανά.

Το μόνο σίγουρο είναι οτι οι πέντε της παρέας προμοτάροντας το Λευτεράκη εμφανίστηκαν σε κάποιες σκηνές διαφορετικά κάποιους απ αυτούς θα τους είχαμε χάσει χθες.

Δεν ξέρω για ποιό ακριβώς λόγο χρειαζόταν όλο αυτό και σίγουρα δεν το καταλογίζω στον ηθοποιό. Δεν πήρε καν την ευκαιρία. Με την αποκλειστική ενασχόληση της τηλεταινίας μ αυτόν και με τον τρόπο που τον εμφάνισαν μάλλον τον δυσκόλεψαν

Σίγουρα εκνευρίστηκα αφάνταστα να βλέπω τη Νόρα να φλερτάρει μαζί του γιατί έχω δει την αγάπη της για το Λουκά

Σίγουρα έγινα έξω φρενών με τον τρόπο που μειώθηκε το περσινό φινάλε στο βωμό του Λευτεράκη

Σίγουρα γέλασα με τον τρόπο που βρήκαν για να προσέξει ο Λευτεράκης τη Δάφνη πόσο μάλλον που η φωνή της Γεωργόνη με τη φωνή της κυρίας που κράτησε το ρόλο της Βέρας απέχει παρασάγγας. Μετά τον έρωτα απο μυρωδιά του Στέφανου το είδαμε κι αυτό.

Η κακομοίρα.

Δεύτερο θέμα του επεισοδίου το μεγάλο θύμα για τη Μελίτα μιλάω για όποιον δεν κατάλαβε.

Καταλαβαίνω οτι με κάποιο τρόπο οι τηλεθεατές έπρεπε να λυπηθούν την ηρωίδα.

Μας έδειξαν πως έφυγε για τις εξετάσεις της Νεφελίτσας
Μας έδειξαν πως γύρισε απ τις εξετάσεις της Νεφελίτσας
Μας έδειξαν πως κοίμησε τη Νεφελίτσα
Αν αυτό δεν είναι σπρώξιμο του τηλεθεατή να την λυπηθεί την μονη και απροστάτευτη δεν ξέρω τι είναι

Στη συνέχεια είδαμε συζήτηση της Μελίτας με τη Νταίζη απ την οποία έβγαλα τρία συμπεράσματα.

Πρώτον η κυρία Πολυχρονίδη είναι εξαιρετική ηθοποιός γιατί παρόλο που θα έπρεπε να κερδίσει την συμάθειά μου η Μελίτα εγώ κοιτούσα τη Νταίζη.

Δεύτερον η Μελίτα αποκλείεται να είναι κόρη του Ρούσσου. Να μην ήξερε ποιά είναι η Νταίζη και πως λειτουργεί άντε και να την πιστέψει. Αλλά δεν την ήξερε; Τόσο ηλίθια είναι; Δεν είναι δυνατόν ο Ρούσσος που πεταλώνει ψύλλο να έκανε τόσο χαμηλής νοημοσύνης παιδί.

Τρίτον ο μεγάλος έρωτας ήταν φούσκα. Όταν αγαπάς δεν πιστεύεις τους πάντες πλην του ανθρώπου που αγαπάς. Ακούς τον άνθρωπό σου και στέκεσαι δίπλα του. Ίσως αυτός να είναι ο λόγος που αυτό το ζευγάρι κατάφερε να κερδίσει ελάχιστο κοινό κι ας του δώθηκαν όλες οι ευκαιρίες και τρείς μήνες αποκλειστικότητας στα επεισόδια της περασμένης σεζόν

Η επόμενη σκηνή ενδεικτική των καλών τρόπων της ηρωίδας. Κάλεσε τη Νόρα για να της μιλήσει υποτίθεται και στη συνέχεια με τον τρόπο που συνήθως χρησιμοποιούσε πέρσι για να απευθυνθεί στην Αγγελική της είπε Νόρα κράτησε το παιδί να βγω για λίγο. Και ναι η Νόρα έκοψε το λαιμό της και είχε δεν είχε κάτι άλλο να κάνει το κράτησε

Στον επόμενο τόνο Μελίτα στο Καρταλόσπιτο. Πριν εξακριβώσει το οτιδήποτε πήγε στον μεγάλο της έρωτα Νο2 όχι για να τον ακούσει και να καταλάβει τι γίνεται αλλά για να τον πει απατεώνα.

Τέλος η σκηνή του ατυχήματος. Το να βλέπει κανείς μια γυναίκα να σφαδάζει (λέμε τώρα) στα χώματα αιμόφυρτη ποιός άλλος λόγος υπήρχε αν όχι να προκαλέσει λύπη;

Είναι θλιβερό που δεν υπάρχει τίποτα να γράψω για τους ήρωες που αγαπήσαμε είναι πλέον κομπάρσοι σε μια σειρά που τα ονόματά τους φιγουράρουν πρώτα πρώτα

Τελικά φέτος τα επεισόδια έχουν τίτλους.
Η τηλεταινία ήταν ''Ο Λευτεράκης και η Βέρα''
Το επεισόδιο της Δευτέρας ''Τα παιδιά και τα δελφίνια''
Το επεισόδιο της Τρίτης '' Η Νταίζη είναι αδελφή του Στέφανου''
Το επεισόδιο της Τετάρτης ''Η Μελίτα περιμένει το παιδί του Στέφανου''
Το χθεσινό ''Ο Ωραίος κι η κακομοίρα''

Άντε να δούμε τον τιτλο του σημερινού

Συμφωνώ στα περισσότερα αγαπημένη! Όσο για τον Λευτέρη,δεν είναι Μάνος[Μπουγιούρης] δεν είναι Στέφανος[Σταυρου],δεν είναι Λουκάς,δεν μπορεί να πορώσει το γυναικείο κοινό συμφωνώ,αλλά σίγουρα δεν είναι ατάλαντος. Χρόνο χρειάζεται το παλικάρι ας του το δώσουμε.Πάντως ούτε εγώ τον θέλω με Εύα. ΘΕΛΩ ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟ ΛΕΜΕ!

Για Μελίτα τώρα είναι νωρίς να μιλάμε για πουσάρισμα! Πέρυσι έφαγε πολύ σπρώξιμο κ από το σπρώξε, σπρώξε βρέθηκε έξω από την πόρτα.
Σκοπός ήταν το ζευγάρι να σαρώσει,να τα πάρει όλα κ να φύγει,να ξεχάσουμε ότι ξέραμε κ όλα να γυρίζουν γύρω από τον απόλυτο έρωτα!
Η ανύπαρκτη χημεία σε συνδυασμό με την άθλια ερμηνεία της Παπά έφεραν το αντίθετο αποτέλεσμα! Παταγώδης αποτυχία!

Για μένα το ζευγάρι τέλος! Δοκιμάστηκε και απέτυχε. Έτσι όπως παρουσιάζουν την Μελίτα ο τρόπος που φέρεται δεν μπορεί να πείσει κανέναν ότι αυτή η γυναίκα ένιωσε κάτι. Θα γελάσει κ το παρδαλό κατσίκι αν μας παρουσιάσουν κάτι άλλο! Άσε που η Παπά δεν το έχει. Ο Σταυρου αξίζει τα καλύτερα κ πρέπει να σαρώσει.Ελπίζω λοιπον οι σεναριογράφοι να μη μας επιβάλουν με το ετσι θέλω[όπως πέρυσι] μια Προχειρότητα.

Άσχημο κι απο μένα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Παρ Σεπ 24, 2010 6:14 pm

Δεν έχω και πολλά...
Σε όλο το επεισόδιο έψαχνα να βρω την παρέα της φεγγαρόπετρας του γνωστούς πρωταγωνιστές μας..Που ηταν?Ακόμη διακοπές κάνουν καλέ? Μια Εριέττα, μια Άννα, ένας Τέρης, ένα Μελιτόνι, μια Νταιζάρα, ένα Στέφανος, μια Αντιγόνη...Ε αυτά..
Έλεοςςςς...
Νόρα κόψε το λαιμό σου σε παρακαλώ...Κάνει την επανάστασή της η φιλενάδα Μελίτα, δεν έχει πια κοπέλα να κρατάει το παιδί της και φωνάζει τη παρέα??Αυτή τη συμμορία που πρέπει να πάει να κόψει το λαιμό της??
Αι πνίξου Μελιτόνι...
Δεν την είδα τη σκηνή με το "Ατυχήμα".. Αλλά είχα μια πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση από το άλλο δωμάτιο...
Γ-Την χτύπησε...την χτύπησε...
Α-....Και?Έπεσε χαμέ?
Γ-Ναι και βογκάει....Δεν ακούς πως σκούζει?
Α-Όχι, τουλάχιστον το κάνει καλά?
Γ-Ρε για την Μελίτα σου λέω, είναι δυνατόν να το κάνει καλά??? lmao lmao
Κάνω λίγη υπομονή ακόμα....Πάντως δεν είναι και πολύ δύσκολο να πατήσω το κουμπάκι και να αλλάξω κανάλι...Έλα να βάζουμε την παρέα μπροστά σας παρακαλώ...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης