Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap22%Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 22% 
[ 35 ]
Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap21%Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 21% 
[ 33 ]
Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap13%Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 13% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap4%Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 4% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap20%Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 20% 
[ 32 ]
Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap20%Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 20% 
[ 31 ]

Σύνολο Ψήφων : 157

Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Κυρ Σεπ 26, 2010 11:25 am

LIBRA έγραψε:
Dorina <3 Πέτρος έγραψε:
Υ.Γ. Επειδή διάβασα πολλά θέλω να πω το εξής.... ΌΤΙ ΜΑ ΌΤΙ Και να έχει κάνει η Μελίτα δεν της αξίζει κάτι τέτειο....εγώ πραγματικά θα ντρεπόμουν και ας είναι απλά και μόνο ένας ρόλος θα ντρεπόμουν να πω ότι της πήγαινε αυτό που έκανε στο χθεσιν΄'ο επεισόδιο....ΕΛΕΟΣ....!!!!!

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΔΕ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ...ΗΤΑΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟΕπεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 1499_EKI-1661_kin-3494_NTEROS.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ!!!ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑΤΙ ΧΑΡΗΚΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΗ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗ!!!ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ Η ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΡΓΟ ΔΕ ΜΑΣ ΑΓΓΙΞΕ ΚΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΥΝΕΒΕΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ!!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ.....ΤΡΑΓΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!
Εγω θα ήθελα να ξεκαθαρίσω...άλλο δε χονεύουμε την Μελίτα και άλλο καλά να πάθει....δεν είπα ότι σου άρεσε αυτό που έπαθε...αυτό που πολύ απλά θέλω να πώ είναι ότι δεν σου αρέσει ο ρόλος....Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω τη θέση μου να να μην έχουμε μπερδέματα....
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Κυρ Σεπ 26, 2010 1:27 pm

Dorina <3 Πέτρος έγραψε:
soso έγραψε:Kανενας δεν έχει καν υπονοησει ότι αξίζει σε οποιαδήποτε γυναικα-τηλεοπτική ηρωίδα αυτό που έπαθε η Μελίτα!
Προφανέστατα.-
Και είναι μια βασική διαφορά αυτή κάποιων τηλεθεατών έναντι καποιων αλλων!
Σε κανενα απολυτως ποστ δεν είδα την παραμικρή σχετική νυξη ..
Η Μελίτα δεν είναι καν "κακιά" με την παραδοσιακή έννοια,..αλλά ουτε και στην Νταιζη δε θ'αξιζε που αυτή είναι..
Προς Θεού!
soso μου εδω έχω να πώ χωρις φόβο και πάθος πως ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ καθόλου να πω πως θα ''χαιρόμουν αν η ΤΟ ΠΕΔΙΛΑΚΙ παθαινε κΑΤι ανάλογο... vomit Τέλος πάντων ας το λύξουμε εδώ...καποιοί δεν πάνε γενικά την Παππά ως ηθοποιό προφανώς δεν τους ικανοποιεί η ερμηνεία της...οκ τι να κάνουμε...???? εγώ πρωσοπικά ζητώ συγγνώμη αν με το πόστ μου προσέβαλα κάποιον.....!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Κυρ Σεπ 26, 2010 2:02 pm

Αν και σχολίασα προχθες ή χθες, δεν θυμάμαι, λέω να επανέρθω...
Το επεισόδιο στηρίχτηκε απλά και μόνο στους εξαιρετικούς ηθοποιούς που με τις ερμηνείες καθήλωσαν το κοινό αλλά μετά από αυτό τι? Γιατί έπρεπε να γίνει όλο αυτό? Να μείνει η Μελίτα έγκυος και να χάσει το παιδί; Δεν είχε νόημα αυτή η εγκυμοσύνη από την αρχή, θα ήταν απλά γέλοιο το όλο θέμα(βλ. υπογραφή)
Καταλαβαίνω πως δεν γίνεται να ασχολούμαστε μόνο με την παρέα της φεγγαρόπετρας, έλα όμως που οι περισσότεροι αυτούς αγαπάμε και όχι τις "καημένες, απατημένες πλούσιες συζύγους, υποδείγματα μητέρας" που ερωτοτροπούν στο δίπλα δωμάτιο από αυτό που κοιμάται το παιδί τους και πάνω απ όλα βάζουν το εκάστοτε ταίρι τους...
Ο Μάνος έφυγε, και δεν έχει αφιερωθεί ένα 5λεπτο (καν) στην Εύα να μας δείξουν ότι πονάει που έφυγε ο Μάνος ΤΗΣ.. Τι δηλαδή? Έγιναν οι σκιες τους μια, και αφού εκπληρώθηκε και αυτό τον ξέχασε??
Η υπόλοιπη παρέα έτσι τον ξέχασε τον Μάνο? Ένα flashback με μια συζήτηση κάτι ρε παιδί μου?
Καθημερινή σειρά δεν παρακολουθούσα ΠΟΤΕ....Και όμως ο 1ος κύκλος (και ο καλύτερος των μυστικών) κατάφερε να αλλάξει μια συνήθεια και να με κολλήσει στο mega...
Παρακολουθώ ακόμα μυστικά, γιατί (θέλω να) πιστεύω ότι αφού μπόρεσαν τότε, μπορούν ΚΑΙ ΤΩΡΑ....Άντε να δούμε λοιπόν....
Δώστε χρόνο στην παρέα...Δώστε τους ιστορία....

ainta ainta Δεν μας καθήλωνε ο Τέρης και η Εριέττα.....
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από basilis Την / Το Κυρ Σεπ 26, 2010 3:57 pm

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ.... ΑΜΑΛΙΑ - ΡΟΥΣΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ!!!!! : respect : ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗ ΝΕΦΕΛΗ. ΝΤΑΙΖΗ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ ΘΕΑ!!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΣ ΜΑΡΙΛΙΑΣ....
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ !!!!
basilis
basilis

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ

https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?ref=profile&

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Κυρ Σεπ 26, 2010 6:53 pm

Ας σχολιασω κι εγω εστω κι αργα....

Μπορω να πω οτι ηταν το πιο ενδιαφερον επεισοδιο μεσα στην εβδομαδα...

Το ψηφισα πολυ καλο μονο και μονο για τις ερμηνειες Πεφανη-Κατρανιδη...Αλλα ειδικα η Πεφανη Θεααα!!! Απεδωσε τελεια το ρολο της μανας που ειναι ετοιμη να τρελαθει και μονο στη σκεψη οτι το παιδι της μπορει να πεθανει...Πολλα : respect : : respect : : respect : λοιπον!

Η Δρακουλακη επισης παρα πολυ καλη διπλα στο μικρο Νεφελακι!!! Πρεπει να τα πηγαινουν πολυ καλα μεταξυ τους...Οι σκηνες τους ειναι πολυ φυσικες και ειναι σα να μιλαει η Αντιγονη και οχι η Νορα...
Οσο αφορα το ονειρο...Αρχικα μολις βλεπω τη Νορα σκεφτικη και ξαφνικα το πλανο να αλλαζει και να δειχνει εναν ηλιο η αληθεια ειναι οτι δε μου περασε καν απο το μυαλο οτι θα βλεπαμε κατι τετοιο...Νομιζα οτι απλα ξημερωνε η νεα μερα και θα εδειχνε παλι νοσοκομεια....Γι'αυτο επειδη δεν περιμενα να δειξουν κατι τετοιο μου επεσε το σαγονι κυριολεκτικα... Confused?
Σαν ονειρο μου αρεσε...και ειδαμε ποσο τους ταιριαζει ενα παιδι....το οποιο ηταν κοριτσι... huhu τυχαιο??? Παρεπιπτοντως το κοριτσακι τι γλυκα που ηταν!!!!! inlove

ΑΛΛΑ.....

Το θεωρω κι εγω καπως κοροιδια την προηγουμενη μερα να μαθαινουμε οτι η Νορα δε μπορει να κανει παιδι και την επομενη να βλεπουμε να το φανταζεται...δε ξερω μου χτυπησε καπως...Αλιμονο τους και δεν γινει το ονειρο πραγματικοτητα.... Impatient

Και για το τελος θα αφησω την καταπληκτικη Μαριαννα Πολυχρονιδη η οποια εμηνευσε υπεροχα αυτο το υπεροχο επισης ασμα!!! Και το βλεμμα της τα ελεγε ολα....α! και αυτο το μαλλι το ανεμελο της παει φοβερα....

Αυτα τα συγκλονιστικα ειχα να πω.... valen
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Σεπ 27, 2010 12:52 am

Τα εκτός θεματος μεταφέρθηκαν εδώ -> http://tamystikathsedem.forumotion.com/forum-f3/topic-t1657.htm

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Δευ Σεπ 27, 2010 1:17 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Vasouli Την / Το Δευ Σεπ 27, 2010 1:44 am

Αμφιταλαντευομαι μεταξυ τελειου κ αθλιου...
Υποκλινομαι μεν στις υπεροχες ερμηνειες των Πεφανη, Κατρανιδη, Σταυρου, Παπαδημητριου, Πολυχρονιδη και Κασσανδρινου... αλλα.. νομιζα πως παρακολουθουσα αλλη σειρα..κατι απο εντατικη.. απο gray´s anatomy... οπως και να 'χει, ΑΙΣΧΟΣ.
Επισης, ο Λευτερης εξακολουθει να μη μου αρεσει. Σε τιποτα ομως.
Η Νταιζη συνεχιζει τις ραδιουργιες αλλα πριν παντρευτει ας περασει κ μια τελευταια (?) νυχτα με το Χρηστο.. του ριχνει κ μια αφιερωση για να της χορεψει αυτος.. δε θα πω ψεμματα, συγκινηθηκα με τα βλεμματα των δυο.. μου βγαζανε πονο.. α ρε κατακαημενε Χρηστο τι τραβας με την οχια...
Ο Στεφανος αγριεψε για τα καλα χτες αν κ δεν καταλαβαινω γιατι, οταν η Ευα βρεθηκε σε παρομοια θεση, να κινδυνευει το παιδι κ η ιδια εκεινος δεν αντεδρασε ετσι.. τωρα αρπαξε το κουμπουρι κ οποιον παρει ο χαρος.... Επεισόδιο 404 - Ημερομηνία 24-09-2010 - Σελίδα 6 Icon_scratch
Κατα τα αλλα η σκηνη με τη Νορα κ το Λουκα με το κοριτσακι τους ηταν πολυ γλυκια αλλα παρηγορια στον αρρωστο..
Τελος να συμφωνησω με πολλους που εγραψαν οτι επιτελους η Μελιτα βρηκε τον καταλληλο ρολο.. ναι μπορω να πω οτι ετσι-ακουνητη κ αμιλητη την προτιμω κ γω! Ειναι στο στοιχειο της!!
Τελικα θα ψηφισω απλως καλο κ να ευχηθω να ερθουν κ καλυτερα επεισοδια- απο πλευρας πλοκης- αν κ πολυ το φοβαμαι......
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από CineFreak Την / Το Δευ Σεπ 27, 2010 10:17 am

υποβάλλω τα σέβη μου στους Κατρανίδη - Σταύρου και την ΥΠΕΡΟΧΗ Πεφάνη που κρατήσανε σε υψηλό επίπεδο το επεισόδιο oscar ...

ειδικά η σκηνή με την Πεφάνη να λέει στον Κατρανίδη τί να κάνει αφού αυτή "ακολουθήσει" την κόρη της εάν πάθει τίποτα, με έκανε να κλάψω imarton imartonimarton... τόσο τραγικά και αληθινά λόγια μάνας, με απόλυτη φυσικότητα και χωρίς να εκβιάζεται το μελό Snif .. καταπληκτική σκηνή 2 βετεράνων ηθοποιών ... : respect :

εφόσον λοιπόν το focus ήταν στους καλύτερους ηθοποιούς της σειράς (τους άνωθεν 3 ^^ ) και όχι στην γκαντεμοπαρέα Nyxia , το επεισόδιο ήταν καταπληκτικό ...πάντα τέτοια !!!
Palamakia

CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Δημοσίευση από CineFreak Την / Το Δευ Σεπ 27, 2010 10:25 am

Επίσης, να πω ότι ξεπέρασαν τον εαυτόν τους οι σατανικές "Αντιγόνη" - "Νταίζη" και στάθηκα επάξια στους απαιτητικούς ρόλους τους ... DoksasteME

επίσης, το ξέρω ότι ο Χρήστος είναι μουσείο και μου αρέσει το παλικάρι, αλλά τη ζεμπεκιά δεν την έχει με τίποτα .KKarta .. τελείως εκτός ρυθμού, και πάλι να με συγχωρέσει το Katsato Ypotheto, την αγαπώ, αλλά πρεπει να το πω !! σόρι, ελπίζω να μην με μπανάρετε !!

Flkia
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Σεπ 27, 2010 11:02 am

Πάντως δεν είναι και ότι πιο εύκολο να χωρέψεις σε τόσο περιορισμένο χώρο. Εμένα η σκηνή μου έβγαλε τόσο ερωτισμό όσο καμμία σκηνή τους ως τώρα σε ξενοδοχεία, κρεβάτια και πισίνες..

Εντάξει όμως, όσο υπάρχει αλληλοκατανόηση στο θέμα "μουσείο" η γνώμη του καθενός είναι σεβαστή lmao

ΥΓ. Μίκρυνε λίγο το μελαχρινάκι της υπογραφής σου πλιζ.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nellyjenn Την / Το Δευ Σεπ 27, 2010 11:50 am

πολύ καλό το επεισοδιάκι!! (αν εξαιρέσεις βέβαια την πρωτοκαθεδρία της Νταίζης.....)
Μου άρεσαν Κασσανδρινός, Σταύρου, Κατρανίδης, Ξυλά
Καταρχήν επιτρέψτε μου να υποκλιθώ στον ΘΕΟ Χρήστο που μας έβαλε τα γυαλιά στη σκηνή του πυροβολισμου!!! Respect και πάλι respect στην πλούσια παρουσία, τέλεια ερμηνεία και αβάσταχτη γοητεία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Με τη Νταίζη βέβαια υπάρχει χημεία και βγάζουν ένα πάθος, το οποίο φάνηκε ξεκάθαρα και στη σκηνή με το ζεϊμπέκικο, αυτό έχει σημασία, όχι ο τρόπος που χόρευε, δεν έπαιρνε μέρος και σε διαγωνισμό χορού... Άλλωστε μας έχει ήδη χαρίσει ωραίες ζεμπεκιές!
Και κάτι άλλο: Στο κρεβάτι γιατί μας τον δείχνουν χωρις ρούχα; Θέλουνε να μείνουμε στον τόπο;;; Απαπα, αναστατώθηκα!!
Χωρίς πλάκα τώρα, μια χαρά είναι και οι ερωτικές σκηνές αλλά ο Χρήστος έχει να δώσει πολλά περισσότερα από αυτό... Τον είδαμε και στα κρεβάτια, καιρός να τον δούμε και σε σοβαρή ουσιαστική ιστορία!!!!!

κατα τα άλλα θέλω Εύα, δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με το ρόλο της, ελπίζω να αλλάξει γρήγορα η κατάσταση... ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΣ!

Πολλά συγχαρητήρα και στον Ρούσσο, αυτές οι εκφράσεις του προσώπου του πολύ επιβλητικές!! Και ταιριάζουν και πολύ με την Ερριετα, μου θυμίζουν αυτή τη τέλεια μυστηριώδη ατμόσφαιρα της Βέρας...

Αυτά και τα ξαναλέμε σύντομα

σας αγαπώ

nellyjenn

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Σεπ 27, 2010 11:58 am

Καλημέρα αγαπητή nellyjenn

Υπάρχει τέτοια ταύτιση απόψεων μεταξύ μας που έχω αρχίσει να ανησυχώ ότι είσαι το άλλο μου εγω imarton

Κι αυτό γιατί πέρα απο Ξυλά και Κασσανδρινό είσαι η μόνη που είδα να αναφέρεται αποκλειστικά στον Κατρανίδη που και για μένα ήταν ακόμα πιο δυνατή κι απο της Πεφάνη η ερμηνεία του! Μπορεί η Αμαλία να ζούσε το δράμα της μάνας που όπως και να το κάνουμε είναι διαφορετικό από ενός πατέρα αλλα οι διακυμάνσεις στις αντιδράσεις του Πέτρου ήταν ανατριχιαστικές!

Συμφωνώ μαζί σου ότι ο Περικλής Κασσανδρινός είναι ηθοποιός και όχι χορευτής, διαφορετικά θα προσλάμβαναν τον για το ρόλο του κάποιον σαν τον Βαγγέλη Σειληνό. Άλλωστε για μένα η σκηνή ήταν η αποκορύφωση του ερωτισμού ακόμα κι αν δεν ακολουθούσε η σκηνή στην πισίνα ή στο κρεβάτι. Η Νταίζη τραγουδούσε και ο Χρήστος χόρευε μόνο που ένιωθες σαν να βλέπεις δύο ανθρώπους να κάνουν έρωτα για τελευταία φορά! Απόδειξη του τι μπορούν να καταφέρουν δύο πολύ άξιοι ηθοποιοί όταν το σενάριο και η ιστορία το επιθυμεί..

Κατά τα άλλα χάσαμε την Εύα ΣΤΟΠ!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nellyjenn Την / Το Δευ Σεπ 27, 2010 12:30 pm

Χρόνια έψαχνα να βρω το αλτερ ήγκο μου αλλα δεν περίμενα να το λένε κατσαρό υπόθετο! sisi
Χαίρομαι που σύμφωνούμε Τζίνα, σε βλέπω πολύ ενημερωμένη και διαβασμένη άρα ορθώς επιβεβαιώνομαι!!
Πραγματικά έχω μεγάλη απορία τι γίνεται με την Εύα και ελπίζω να αποκατασταθεί ο ρόλος της. Η σειρά χάνει χωρίς αυτήν και αποπροσανατολίζεται και απο την παρέα. Και αλήθεια ελπίζω και θέλω πολύ να δώ το Χρήστο να συμμετέχει ουσιαστικά στην ιστορία, έχει τόσα να προσφέρει με τη δυνατή και πλούσια παρουσία και ερμηνεία του, μπορεί να δώσει μεγάλη ώθηση και ενδιαφέρο στην πλοκή της σειράς. Δεν το βλέπουν αυτο; Δεν μενει παρα να το εκμεταλλευτούν..

Τέλος, Κατρανίδης, μεγάλη αγάπη, εχει απίστευτη επιβολή κύρος και βαρύτητα η παρουσιά του! χαιρεσαι να τον βλέπεις να παίζει...

Τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται αγαπητή μου Τζίνα!!

φιλιά!

nellyjenn

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης