Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

+45
evanna
$ofi@ loukakos + nora
stabatmater
margaret10
Ezantakou
roulitaki
CineFreak
Καρ-Mik
almaresi
maeveline
anneliz_333
Cancoon
elenp
ebelina2007
annoula!
Vasouli
maria_sab
verile_mistika
rachel
noraloukas2
κικκο
ειρηνη7
tzibirdika
nikidanis
koukoumfkos
tatiana<3<3
maria*
JESSIE
anastasia20
katie007
edem4ever
Foulitsa
amoust
kelly
diam rena
soso
jim7
pasxalitsa
glgs
maraki_ch
sarita
loukitsa
KatsaroYpotheto
Ntinaki Agapaei Petraki
Clarabelle
49 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_lcap19%Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_rcap 19% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_lcap39%Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_rcap 39% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_lcap28%Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_rcap 28% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_rcap 13% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 79
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Σεπ 28, 2010 7:43 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Σεπ 28, 2010 8:08 pm

απο ολο το επεισοδιο αξιζαν μονο οι σκηνες της Νορας και του Λουκα και ειδικα οταν της ζητησε παιδι δακρυσα!!!Ψηφιζω πολυ καλο μονο και μονο για Νορα-Λουκα
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Σεπ 28, 2010 8:09 pm

Σήμερα είπα να το δω και τελικά καλά έκανα! Ελάχιστη Μελίτα και περιορίστηκε και η προσπάθεια να τη λυπηθούμε!!! Τουλάχιστον ο περίγυρός της (Νεφελάκι, γονείς, Στέφανος) αντέχονται ενώ εκείνη όχι..

Στέφανος - Εριέττα
Μου είναι λίγο δύσκολο να τους δω με άλλο μάτι. Ακόμα ένας ηθοποιός από την αθάνατη Βέρα θα έπρεπε μάλλον να μη συνδεθεί πάλι με τα ίδια δύο άτομα. Η σκηνή καλή αλλα αδιάφορη.. Δεν με απασχολεί ο Στέφανος ημί μόνο σε ότι έχει να κάνει με την Εύα, άντε και τη μάνα του, τα υπόλοιπα με αφήνουν αδιάφορη!!!

Μόνο που απο ότι κατάλαβα οι τύποι που με το καλημέρα σας σκότωσε η Βέρα ήταν του Καρτάλη. Άρα αυτός ξέρει το όνοματεπώνυμο του Λευτέρη. Ελπίζω ότι είτε θα τον αναγνωρίσει ως τον άνθρωπο που έστειλε να βρουν οι δικοί του και δεν γύρισε ποτέ, είτε θα βρουν μια πειστική εξήγηση για το όνομα του φίλου μας του Λευτεράκη.

Πάντως τελικά ο αγαπητός Στέφανος έχει όντως πάρει μια αθώα (σχετικά) γυναίκα στο λαιμό του. Μαζί με τον Ηλία παρακαλώ στη γραμμή για να δικαστείτε στις 31 του Φλεβάρη!!!

+++

Πατσοζεύγαρο δεν σχολιάζω εννοείται!

+++

Λουκάς - Νικόλας
Η συζήτηση Νικόλα και Λουκά στην αρχή ήταν αδιάφορη, αλλά μετά έριξα πολύ γέλιο χαχα

Λουκάς: Εμένα τι με έχεις?
Νικόλας: Γραμμένο!

Λουκάς: Συγγενείς εμείς οι δύο, πώς λεγόμαστε?
Νικόλας: Γκαντέμηδες!!!

Πάλι μιλάνε για αμφισβητηση της πατρότητας του Άρη, εγω τώρα να το λάβω αυτό σοβαρά υπόψη? Δυσκολεύομαι λίγο με αυτούς που έχω μπλέξει!

+++

Οι σκηνές με το Νεφελάκι σε σχέση με την εντατική μπορεί κάποιους να συγκινήσουν, εμένα όχι! Μου άρεσε η σκηνή πάντως γιατί το Νεφελάκι με τον Κατρανίδη είναι απίστευτοι και η σκηνή ήταν γλυκούλικια!

+++

Νικόλας - Δάφνη - Λευτέρης
Κάποιος να εξηγήσει στο Νικόλα ότι είναι κομμάτι υπερβολικός αλλα μου αρέσει τρελά που ζηλεύει και ανυπομονώ να αρχίσει να διεκδικεί τη γυναίκα του!!!

Αν εγω είχα ένα ευρώ για την κάθε φορά που έχω έρθει τόσο κοντά με το αφεντικό μου θα του είχα αγοράσει τουλάχιστον το ένα απο τα καράβια που έχει χαχα

Πάντως μου αρέσει που ζηλεύει χιχι

Ο Λευτέρης τον πισινό του το έχει σε κακό να τον καθίζει σε καρέκλες??? lmao

+++

Αντιγόνη - Χρήστος
Η σκηνή με την Αντιγόνη μου άρεσε πολύ αλλά καμάρι μου, αγόρι μου γλυκό, παυσίπονα με αλκοόλ δεν πάνε πακέτο, μαστουράαα χαχα

Καταπληκτικοί οι δύο ηθοποιοί! Η Αντιγόνη μου έδωσε την εντύπωση ότι ήθελε να το χωνέψει ο Χρήστος ότι η Νταίζη παντρεύτηκε, ή μου φάνηκε???

Πολύ επέμενε....

Ο Χρήστο πάλι πονάει και είναι εμφανές! Λυπάμαι να τον βλέπω έτσι Snif

+++

Πατσοζεύγαρο είπαμε δεν σχολιάζω...

+++

Νόρα - Λουκάς
Η Νόρα με το Λουκά επιτέλους σε μια σκηνή τρυφερή να λέει ο ένας στον άλλον πόσο τους λείπει η καθημερινότητά τους. Αν και πολύ λίγο μου άρεσε πολύ πολύ, έβγαζε αυτό ακριβώς που έπρεπε να βγάλει!

Η δεύτερη σκηνή με Νόρα και Λουκά δεν μου άρεσε που γκρίνιαζε η Νόρα και γινόταν η παγκακοσυζήτηση...

Η τρίτη πάλι ήταν τρομερή!!!

Σουβλάκια και πρόταση για κοκκινομάλικο κοριτσάκι! inlove inlove inlove
Παρόλο που χαλάστηκα στην αρχή που η Νόρα και καλά δεν καταλάβαινε ήταν τελικά τέλειααααααααααααααααααα!!! Και το χαμόγελο του Λουκά είναι αυτό το χαζοχαμογελάκι του Παναγιώτη! ΤΕΛΕΙΟ!

Χάθηκε και μία σοβαρή συζήτηση όμως? Έλεος πια!!! Θέλω να δω μια εκ βαθέων εξομολόγηση, τόσο δύσκολο είναι???

+++

Συγκλονίστηκα με το μουσικό διάλειμμα, αφήσαμε το Στέφανο και την Μελίτα και τα τετράγωνα και πιάσαμε ένα απλό τριγωνάκι εκει πέρα μια και η Βέρα μας άφησε χρόνους, έλεοοοοοος!!! livani

Πάντως όλες οι σκηνές βαρετές με 3 εξαιρέσεις: Εύα - Άγγελος, Νόρα - Νεφελάκι και ο Λουκάς να κοιτάει και η Δάφνη να πιάνει το χέρι του Νικόλα!

+++

Αν δεν προσπαθούν να μας κάνουν να υποψιαστούμε την Εριέττα πολύ αποτυχημένη η σκηνή στο νεκροταφείο, διότι αυτό που είδα πάνω απο τον τάφο δεν ήταν ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΜΙΑ η περιφέρεια της κας Πολυχρονίδη, η οποία για να μην παρεξηγούμαι είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ και η περιφέρειά της προσωπικά θεωρώ ότι της προσδίδει σε αυτό!

Οπότε..

Εριέττα δολοφόνος Χατζηβασιλείου
Στέφανος δολοφόνος (κατ'εντολήν) της Βέρας
Σταυρίδης δολοφόνος Χατζηβασιλείου (είπαμε δεν ήταν η μέρα του)
Ηλίας (όχι δολό) φονιάς Μαίρης
Ντίαζη παρόλίγο δολοφόνος (κατ'εντολήν) της Εύας

ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ!!! Πότε γελάμε??? lmao lmao lmao

+++

Η σκηνή με τη χαρά της Αμαλίας και του Πέτρου στο νοσοκομείο πολύ συγκινητική.

Η άλλη με το Στέφανο εξαιρετικά αδιάφορη μια και ο ξενέρωτας δεν με αφορά στο ελάχιστο.

+++

Χρήστος - Νταίζη - Αντιγόνη
Ο Περικλής Κασσανδρινός καταπληκτικός με το πόλο (θα αρχίσω εκστρατεία "Τερμα τα πουκάμισα" χαχα)

Η Μαριάννα Πολυχρονίδη καταπληκτική και το φόρεμά της όλα τα λεφτά!!!

Η σκηνή μου άρεσε πολύ! Η Νταίζη έχει πάρει απο τον αδερφούλη της. Εκείνος κάποτε έλεγε στο Μάνο ότι στο τέλος της πορείας της Εύας θα είναι εκείνος, να και η Νταίζη τώρα να λέει τα ίδια στο Χρήστο!!! Ευτυχώς ο Χρήστος παρόλη την αγάπη που της έχει δεν μάσησε!!!

Το φιλί και ο τρόπος που την άρπαξε τρομερός!!! Είχα μείνει άφωνη!!! Οι αντιδράσεις του Χρήστου μου θυμίζουν έντονα την Εύα που ενώ ήξερε τι λαμόγιο ήταν ο Μάνος δεν μπορούσε να μείνει μακριά του όσο κι αν του έκανε τη δύσκολη στην αρχή!!! Ελπίζω ο Χρήστος να μαθει απο το παράδειγμά της και να ξεκόψει από τη Νταίζη όσο είναι καιρός, μόνο έτσι θα καταλάβει η Νταίζη τι έχασε και θα του δώσει την αποκλειστικότητα που του αξίζει ΠΑΝΩ απο τα λεφτά και τη δύναμη που αναζητά!!!

Η αντίδραση της Αντιγόνης τώρα παρότι τρομερή απο άποψη ερμηνείας, εντελώς άτοπη και χωρίς καμμία συνοχή.. Την έπιασε δηλαδή τώρα ο πόνος για το Δημήτρη? Και τι λέει για το Χρήστο? Μα να τον διώχνει απο το σπίτι??? Δεν καταλαβαίνω...

Η κα Παπαδημητρίου έκοψε το μαλλάκι της και πολύ μου αρέσει!!!

+++

Εύα - Εριέττα και Στέφανος στο ενδιάμεσο
Η γνωριμία μου φάνηκε εξαιρετικά ενδιαφέρουσα! ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ!!! ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ???

Καλά η Ξυλά με τα κοτσιδάκια μια κούκλαααααααααααααααα!!!

Η σκηνή που ο Στέφανος έτρωγε ξύλο για πιο λόγο αντιπαραβαλλόταν με τις κοπέλες στο γυμναστήριο? Ειδικά την ώρα που σταματούσε το ξύλο και είδαμε την Εύα κατάκοπη να σταματά το διάδρομο ανατρίχιασα. Ήταν πολύ τέλειο!!!

Η Άννα που έβγαζε φωτο ποιος να ξέρει που κολλάει, προς το παρόν δεν με αφορά..

Ρε Στέφανεεε μηηηη θα λεκιάσεις τα μπεζ καθίσματα!!!

+++

Μελίτα δεν σχολιάζω, ευτυχώς την είδαμε λίγο σήμερα Yess

+++

Και το καλύτερο απο όλα... τα προσεχώς!!!

Η Άννα απο που κι ως που βγάζει τέτοια γλώσσα στην αφεντικίνα της??? Και το κυριότερο απο που αρχίζει και που τελειώνει η ιστορία της Φεγγαρόπετρας??????

Ελπίζω αυτό να σημαίνει ότι θα αρχίσουμε να σκαλίζουμε την παρέα και την ιστορία τους, και θα έρουν στο προσκήνιο! ΓΙΟΥΠΙΙΙ!!! Και μόνο για αυτό άξιζε να το δω σήμερα

+++

Και τώρα η ψήφος..

ΝΟ Μελίτα, αρκετός Χρήστος και λίγη Εύα νομίζω το φτάνουν σε ένα καλό! Βάλε και το κοκκινομάλικο ΛουκαΝοράκι και τη σκηνή στα προσεχώς και κλείνουμε στο Πολύ Καλό! Μόνο μην φάμε πάλι χυλόπιτα γιατί θα τα πάρω!!!

Κασσανδρινός - Ξυλά - Λάμπου και η παρέα της Φεγγαρόπετρας με συνεπήραν! oscar

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ.1 Απαλλάξτε μας απο τον ξενέρωτα!!!
ΥΓ.2 Θέλω ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΥΑ και ευτυχισμένη με τον Στεφανο και τον Άγγελό τους!
ΥΓ.3 Θέλω ο Χρήστος να είναι η τιμωρία της Νταίζης, μόνο αυτός έχει τη δύναμη!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Σεπ 28, 2010 8:11 pm

Τριτος κυκλος και οι φωτογραφιες είναι ακόμα παλιες στους τιτλους αρχης….

Γιατι σκιαχτηκε ο Κουνια-Μπελλος όταν ειδε τον Λευτερη? Από τη σκηνη αξιζε η Παπαδημητριου στο τελος με το υπέροχο βλέμμα της ασχετα αν δεν εβγαλε μιλιά, ο Λευτερης μοναχικος είναι σούπερ

Εριέττα-Στεφανος:Πολύ ωραια σκηνη με σφιχτο διαολογο αλλα καπου χαθηκα με τα διαμαντια

Μπέλλο η σιγουρια θα σε φάει ότι δεν θα σε προδωσει η οχιά!

Νικολας ειπε στο Λουκα πως ο Αρης δεν είναι γιος του, αντε να δουμε μια σκηνη της προκοπης γιατι ο διαλογος ηταν Μελιτα ΕΛΕΟΣ!

Πολύ καλη σκηνη αυτή της Νεφελης με τους παππουδες της και τη Νόρα

Χρηστος και Αντιγονη κεντησαν και στο σημερινο επεισοδιο σε ολες τις σκηνες τους!!!!!!!!

Ευα με το μωρακι αγκαλιά και Νορα αγκαλια με τη Νεφελη και το Λουκα να τις χαζευει, τα καλυτερα στιγμιότυπα από το μουσικο βιντεάκι

Που πηγε ο Λευτερης το πρωι? Γιατι οχια και Εριεττα ειχαν ιδια αμφιεση? Μαζι αφησαν λελουδα στον ταφο του Σταυριδη?

Η Αντιγονη θέτει τα ορια στην κορουλα της, αντε γιατι πολύ θαρρος πηρε

Η σκηνη πολύ δραματικη, χτυπουσαν το Στεφανο και εδειχναν την ανυσυχία της Ευας!!!!!

Η Ερη θελει κολλητιλικια με την παρεα της Φεγγαρόπετρας…..

Δεν ενδείκνυται το παγκακι για τετοιες συζητησεις, τουλαχιστον εγινε μια συζητηση σοβαρη για ένα μωρακι
Για μια κοκκινομαλλα κορακλα!

Θα ψηφισω καλό αν και ειχε πολλες δυνατες σκηνες αλλα το 80% του επεισοδιου ηταν Μελίτα και ο γαμος με τη δεξιωση του Πατσοζευγαρου που με κοιμησαν, ναι ναι απιστευτο αλλα τα καταφεραν!

όσκαρ σε Παπαδημητριου, Πετρακη, Κασσανδρινο, Σταυρου και Λάμπου

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ.2Απαλλαγη από τους μετεξεταστέους στη χημεία Στεφανος-Μελίτα και το Πατσοζευγαρο ainta


Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Parea


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Τρι Σεπ 28, 2010 8:17 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από sarita Τρι Σεπ 28, 2010 8:17 pm

εχω να πω οτι ηταν ενα πεισοδιο που με εκανε και γελασα τοσο πολυ και επισης εκνευριστηκα.

¨ΜΠΡΑΒΟ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΟΥ ΠΙΟ ΗΛΙΘΙΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ"
Χριστε μου τι να πρωτοσχολιασω?Τον πολυ κοσμο? sisi
Το κυνηγητο για το ποια θα πιασει την ανθοδεσμη? sisi Την επιθυμια του γαμπρου για πρωτη νυχτα του γαμου?Νταιζη θα σε μαλωσω.Πως θα δειξει τωρα το αιμα στο σεντονι ο μπελλος?

Το μονο ουσιωδες ηταν το βλεμμα του μπελλου στον λευτερη.

Κατα τα αλλα χαιρομαι που ζηλευει ο νικολας λιγο αλλα λιγο μην το παραξηλωσουμε.

Υποκλιθηκα στην Αντιγονη και εγω φωναζα μαζι της και συμφωνουσα στον διωγμο των παιδιων της. (ΑΕΔ μου συγνωμη αλλα δεν μπορω να δεχτω ολοκληρο παιδαρο να τον σερνει απο τη μυτη η νταιζη)

Ο παραλληλισμος του ξυλοδαρμου του στεφανου με την γυμναστικη των δυο κοριτσιων με παραξενεψε.Ισως επικειται καινουριο τριγωνο παλι?Θα δειξει.

Η ουστα γιατι εβγαζε φωτογραφιες το ξυλο?

Ποσο γλυκια η συζητηση του λουκα με της νορας.Χαιρομαι που οι προτιμησεις του φορουμ συμπιπτουν με της ελενας αλλα κυρια ελενα μου προκειμενου να τους δουμε με παιδι συμβιβαζομαστε και σε αγορι.

Οσο για την μελιτα τι να πω.Αυτος ηταν πονος που εχασε το παιδι της? (που σαι ρε ελσα που με ενα βλεμμα σου μας εριχνες στα πατωματα)

Η επσιτροφη στο θεμα να εισαι πατερας η να μην εισαι του αρη δεν την παιρνω στα σοβαρα ακομα για να μην μεινω με τη χαρα στο χερι παλι στο τελος.

Αυτα.Ξεχασα κατι?Μπορει και ναι αλλα δεν εγχωνομαι μεχρι τις 7 αυριο εχω καιρο.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Σεπ 28, 2010 8:21 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα είπα να το δω και τελικά καλά έκανα! Ελάχιστη Μελίτα και περιορίστηκε και η προσπάθεια να τη λυπηθούμε!!! Τουλάχιστον ο περίγυρός της (Νεφελάκι, γονείς, Στέφανος) αντέχονται ενώ εκείνη όχι..

Στέφανος - Εριέττα
Μου είναι λίγο δύσκολο να τους δω με άλλο μάτι. Ακόμα ένας ηθοποιός από την αθάνατη Βέρα θα έπρεπε μάλλον να μη συνδεθεί πάλι με τα ίδια δύο άτομα. Η σκηνή καλή αλλα αδιάφορη.. Δεν με απασχολεί ο Στέφανος ημί μόνο σε ότι έχει να κάνει με την Εύα, άντε και τη μάνα του, τα υπόλοιπα με αφήνουν αδιάφορη!!!

Μόνο που απο ότι κατάλαβα οι τύποι που με το καλημέρα σας σκότωσε η Βέρα ήταν του Καρτάλη. Άρα αυτός ξέρει το όνοματεπώνυμο του Λευτέρη. Ελπίζω ότι είτε θα τον αναγνωρίσει ως τον άνθρωπο που έστειλε να βρουν οι δικοί του και δεν γύρισε ποτέ, είτε θα βρουν μια πειστική εξήγηση για το όνομα του φίλου μας του Λευτεράκη.

Πάντως τελικά ο αγαπητός Στέφανος έχει όντως πάρει μια αθώα (σχετικά) γυναίκα στο λαιμό του. Μαζί με τον Ηλία παρακαλώ στη γραμμή για να δικαστείτε στις 31 του Φλεβάρη!!!

+++

Πατσοζεύγαρο δεν σχολιάζω εννοείται!

+++

Λουκάς - Νικόλας
Η συζήτηση Νικόλα και Λουκά στην αρχή ήταν αδιάφορη, αλλά μετά έριξα πολύ γέλιο χαχα

Λουκάς: Εμένα τι με έχεις?
Νικόλας: Γραμμένο!

Λουκάς: Συγγενείς εμείς οι δύο, πώς λεγόμαστε?
Νικόλας: Γκαντέμηδες!!!

Πάλι μιλάνε για αμφισβητηση της πατρότητας του Άρη, εγω τώρα να το λάβω αυτό σοβαρά υπόψη? Δυσκολεύομαι λίγο με αυτούς που έχω μπλέξει!

+++

Οι σκηνές με το Νεφελάκι σε σχέση με την εντατική μπορεί κάποιους να συγκινήσουν, εμένα όχι! Μου άρεσε η σκηνή πάντως γιατί το Νεφελάκι με τον Κατρανίδη είναι απίστευτοι και η σκηνή ήταν γλυκούλικια!

+++

Νικόλας - Δάφνη - Λευτέρης
Κάποιος να εξηγήσει στο Νικόλα ότι είναι κομμάτι υπερβολικός αλλα μου αρέσει τρελά που ζηλεύει και ανυπομονώ να αρχίσει να διεκδικεί τη γυναίκα του!!!

Αν εγω είχα ένα ευρώ για την κάθε φορά που έχω έρθει τόσο κοντά με το αφεντικό μου θα του είχα αγοράσει τουλάχιστον το ένα απο τα καράβια που έχει χαχα

Πάντως μου αρέσει που ζηλεύει χιχι

Ο Λευτέρης τον πισινό του το έχει σε κακό να τον καθίζει σε καρέκλες??? lmao

+++

Αντιγόνη - Χρήστος
Η σκηνή με την Αντιγόνη μου άρεσε πολύ αλλά καμάρι μου, αγόρι μου γλυκό, παυσίπονα με αλκοόλ δεν πάνε πακέτο, μαστουράαα χαχα

Καταπληκτικοί οι δύο ηθοποιοί! Η Αντιγόνη μου έδωσε την εντύπωση ότι ήθελε να το χωνέψει ο Χρήστος ότι η Νταίζη παντρεύτηκε, ή μου φάνηκε???

Πολύ επέμενε....

Ο Χρήστο πάλι πονάει και είναι εμφανές! Λυπάμαι να τον βλέπω έτσι Snif

+++

Πατσοζεύγαρο είπαμε δεν σχολιάζω...

+++

Νόρα - Λουκάς
Η Νόρα με το Λουκά επιτέλους σε μια σκηνή τρυφερή να λέει ο ένας στον άλλον πόσο τους λείπει η καθημερινότητά τους. Αν και πολύ λίγο μου άρεσε πολύ πολύ, έβγαζε αυτό ακριβώς που έπρεπε να βγάλει!

Η δεύτερη σκηνή με Νόρα και Λουκά δεν μου άρεσε που γκρίνιαζε η Νόρα και γινόταν η παγκακοσυζήτηση...

Η τρίτη πάλι ήταν τρομερή!!!

Σουβλάκια και πρόταση για κοκκινομάλικο κοριτσάκι! inlove inlove inlove
Παρόλο που χαλάστηκα στην αρχή που η Νόρα και καλά δεν καταλάβαινε ήταν τελικά τέλειααααααααααααααααααα!!! Και το χαμόγελο του Λουκά είναι αυτό το χαζοχαμογελάκι του Παναγιώτη! ΤΕΛΕΙΟ!

Χάθηκε και μία σοβαρή συζήτηση όμως? Έλεος πια!!! Θέλω να δω μια εκ βαθέων εξομολόγηση, τόσο δύσκολο είναι???

+++

Συγκλονίστηκα με το μουσικό διάλειμμα, αφήσαμε το Στέφανο και την Μελίτα και τα τετράγωνα και πιάσαμε ένα απλό τριγωνάκι εκει πέρα μια και η Βέρα μας άφησε χρόνους, έλεοοοοοος!!! livani

Πάντως όλες οι σκηνές βαρετές με 3 εξαιρέσεις: Εύα - Άγγελος, Νόρα - Νεφελάκι και ο Λουκάς να κοιτάει και η Δάφνη να πιάνει το χέρι του Νικόλα!

+++

Αν δεν προσπαθούν να μας κάνουν να υποψιαστούμε την Εριέττα πολύ αποτυχημένη η σκηνή στο νεκροταφείο, διότι αυτό που είδα πάνω απο τον τάφο δεν ήταν ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΜΙΑ η περιφέρεια της κας Πολυχρονίδη, η οποία για να μην παρεξηγούμαι είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ και η περιφέρειά της προσωπικά θεωρώ ότι της προσδίδει σε αυτό!

Οπότε..

Εριέττα δολοφόνος Χατζηβασιλείου
Στέφανος δολοφόνος (κατ'εντολήν) της Βέρας
Σταυρίδης δολοφόνος Χατζηβασιλείου (είπαμε δεν ήταν η μέρα του)
Ηλίας (όχι δολό) φονιάς Μαίρης
Ντίαζη παρόλίγο δολοφόνος (κατ'εντολήν) της Εύας

ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ!!! Πότε γελάμε??? lmao lmao lmao

+++

Η σκηνή με τη χαρά της Αμαλίας και του Πέτρου στο νοσοκομείο πολύ συγκινητική.

Η άλλη με το Στέφανο εξαιρετικά αδιάφορη μια και ο ξενέρωτας δεν με αφορά στο ελάχιστο.

+++

Χρήστος - Νταίζη - Αντιγόνη
Ο Περικλής Κασσανδρινός καταπληκτικός με το πόλο (θα αρχίσω εκστρατεία "Τερμα τα πουκάμισα" χαχα)

Η Μαριάννα Πολυχρονίδη καταπληκτική και το φόρεμά της όλα τα λεφτά!!!

Η σκηνή μου άρεσε πολύ! Η Νταίζη έχει πάρει απο τον αδερφούλη της. Εκείνος κάποτε έλεγε στο Μάνο ότι στο τέλος της πορείας της Εύας θα είναι εκείνος, να και η Νταίζη τώρα να λέει τα ίδια στο Χρήστο!!! Ευτυχώς ο Χρήστος παρόλη την αγάπη που της έχει δεν μάσησε!!!

Το φιλί και ο τρόπος που την άρπαξε τρομερός!!! Είχα μείνει άφωνη!!! Οι αντιδράσεις του Χρήστου μου θυμίζουν έντονα την Εύα που ενώ ήξερε τι λαμόγιο ήταν ο Μάνος δεν μπορούσε να μείνει μακριά του όσο κι αν του έκανε τη δύσκολη στην αρχή!!! Ελπίζω ο Χρήστος να μαθει απο το παράδειγμά της και να ξεκόψει από τη Νταίζη όσο είναι καιρός, μόνο έτσι θα καταλάβει η Νταίζη τι έχασε και θα του δώσει την αποκλειστικότητα που του αξίζει ΠΑΝΩ απο τα λεφτά και τη δύναμη που αναζητά!!!

Η αντίδραση της Αντιγόνης τώρα παρότι τρομερή απο άποψη ερμηνείας, εντελώς άτοπη και χωρίς καμμία συνοχή.. Την έπιασε δηλαδή τώρα ο πόνος για το Δημήτρη? Και τι λέει για το Χρήστο? Μα να τον διώχνει απο το σπίτι??? Δεν καταλαβαίνω...

Η κα Παπαδημητρίου έκοψε το μαλλάκι της και πολύ μου αρέσει!!!

+++

Εύα - Εριέττα και Στέφανος στο ενδιάμεσο
Η γνωριμία μου φάνηκε εξαιρετικά ενδιαφέρουσα! ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ!!! ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ???

Καλά η Ξυλά με τα κοτσιδάκια μια κούκλαααααααααααααααα!!!

Η σκηνή που ο Στέφανος έτρωγε ξύλο για πιο λόγο αντιπαραβαλλόταν με τις κοπέλες στο γυμναστήριο? Ειδικά την ώρα που σταματούσε το ξύλο και είδαμε την Εύα κατάκοπη να σταματά το διάδρομο ανατρίχιασα. Ήταν πολύ τέλειο!!!

Η Άννα που έβγαζε φωτο ποιος να ξέρει που κολλάει, προς το παρόν δεν με αφορά..

Ρε Στέφανεεε μηηηη θα λεκιάσεις τα μπεζ καθίσματα!!!

+++

Μελίτα δεν σχολιάζω, ευτυχώς την είδαμε λίγο σήμερα Yess

+++

Και το καλύτερο απο όλα... τα προσεχώς!!!

Η Άννα απο που κι ως που βγάζει τέτοια γλώσσα στην αφεντικίνα της??? Και το κυριότερο απο που αρχίζει και που τελειώνει η ιστορία της Φεγγαρόπετρας??????

Ελπίζω αυτό να σημαίνει ότι θα αρχίσουμε να σκαλίζουμε την παρέα και την ιστορία τους, και θα έρουν στο προσκήνιο! ΓΙΟΥΠΙΙΙ!!! Και μόνο για αυτό άξιζε να το δω σήμερα

+++

Και τώρα η ψήφος..

ΝΟ Μελίτα, αρκετός Χρήστος και λίγη Εύα νομίζω το φτάνουν σε ένα καλό! Βάλε και το κοκκινομάλικο ΛουκαΝοράκι και τη σκηνή στα προσεχώς και κλείνουμε στο Πολύ Καλό! Μόνο μην φάμε πάλι χυλόπιτα γιατί θα τα πάρω!!!

Κασσανδρινός - Ξυλά - Λάμπου και η παρέα της Φεγγαρόπετρας με συνεπήραν! oscar

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ.1 Απαλλάξτε μας απο τον ξενέρωτα!!!
ΥΓ.2 Θέλω ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΥΑ και ευτυχισμένη με τον Στεφανο και τον Άγγελό τους!
ΥΓ.3 Θέλω ο Χρήστος να είναι η τιμωρία της Νταίζης, μόνο αυτός έχει τη δύναμη!!!

Τζινακι, ΘΕΑ οπως παντα!!! Συμφωνω σε ολα!!! : respect :

Πολυ καλο και απο μενα το σημερινο.... Ειχε κατι.. Ενα touch βρε παιδι μου!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από glgs Τρι Σεπ 28, 2010 8:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Ρε Στέφανεεε μηηηη θα λεκιάσεις τα μπεζ καθίσματα!!!


lmao lmao lmao lmao αυτό ακριβώς σκέφτηκα και εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μα είναι δυνατόν σε τέτοιο αμάξι???πρώτα έπρεπε να περνάει από κλίβανο και μετά να μπαίνει!!! lmao lmao
όσο για το επεισόδιο μ' άρεσε αρκετά με αγαπημένη σκηνή Νόρα Λουκά το βράδυ στο σπίτι της Μελίτα...
επίσης μ' άρεσε η σκηνή της ανακοίνωση!!!!αφορμές για κάποια συζήτηση υπάρχουν...εύχομαι και πιστεύω ότι στο μέλλον λόγω και του προβλήματος όλο και κάτι καλό θα δούμε..

πολύ καλό από μένα
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Σεπ 28, 2010 8:23 pm




Καλέ τι χαρά ήταν αυτή σήμερα

Είδαμε αυτό που δύο χρόνια τώρα σύσσωμο το τηλεοπτικό κοινό περίμενε με κομμένη την ανάσα.
Και να τα ρύζια και να οι ανθοδέσμη και να οι φωτογράφοι και να το κόψιμο της τούρτας και να τα νιόνυφα να πίνουν σαμπάνια άνοιξε η καρδιά μας άντε κορίτσια και στα δικά σας οι λεύτερες
Ο Μπέλλος στα καλύτερα τους πήγε τους καλεσμένους βρε

Αμ το άλλο. Ο Στέφανος ο ευαίσθητος ο αισθηματίας ο έντιμος ναι καλέ αυτός που πέρσι όλο έκλαιγε το κερί και τίποτα δεν ήξερε για βρωμοδουλειές έχει φάει την καμένη. Τρέχα Λευτεράκη τον βρήκαμε το φταίχτη. Α ρε Μάναρε αγοράκι μου έκανες λαμογιές αλλά κι ο εγώ δεν είμαι Μάνος είναι ίδιος μη σας πω χειρότερος.

Η Εριέττα Χατζημπουκλίτσα τον παζάρεψε το συνεργάτη πήγε και στο γυμναστήριο του Λευτεράκη και διπλάρωσε και την Εύα. Έχω και κότερο της είπε δεν παίρνεις τις φιλενάδες σου να έρθετε να πάμε μια βόλτα;

Η Μελιτούλα απ την ώρα που ΑΝΑ-ΚΟΠΗΚΕ και μετά άρχισε να συνέρχεται. Ρούσσος και Αμαλία μου άρεσαν πολύ έβγαλαν την ανακούφισή τους αριστοτεχνικά. Αλλά ρε παιδάκι μου μαθαίνει οτι έχασε το μωρό προσπαθεί να δείξει την απελπισία της ένα δάκρυ δεν βρέθηκε; Έστω ένα κολύριο;

Η κουβέντα Νικόλα και Λουκά στο νοσοκομείο ήταν η καλύτερη σκηνή. Ατακαδόρικη θύμιζε κάτι απ τα μυστικά.
-Εμείς οι δύο σαν συγγενείς τι είμαστε;
-Γκαντέμηδες

Το τραγούδι αλλού τρώς αλλού πίνεις κι αλλού πας και το δίνεις το ξέρετε;
Η Νταιζούλα είχε ''πονοκέφαλο'' την πρώτη νύχτα του γάμου και πήγε το πρωί απ το Χρήστο να καλύψει το κενό. Αυτή η Αντιγόνη τα έκοψε τα παιδιά δεν ντρέπεται. Άσε που σοκαρίστηκε. Δεν της τόχε της παρθένου να κάνει τέτοια πράγματα.

Ο Τέρης με τη μηχανάρα του πέρασε απ την κατασκήνωση. Αυτός με τις καρέκλες είναι τσακωμένος. Στα τραπέζια και στους πάγκους βολεύετε. Μα να μην βρεθεί ένας άνθρωπος να τον συστήσει στο Μελιτόνι. Μεγάλη παράλειψη.

Ο Στέφανος έφαγε μερικές γρήγορες. Μπορεί να κουνηθεί κι ο εγκέφαλος για να δούμε.

Ο Λουκάς πήγε τη Νόρα σε παγκάκι να φάνε σουβλάκια γιατί ήταν ταπί. Φαίνεται χθες τα ρουχαλάκια θα τα πήρε με τα τελευταία του λεφτά. Ας αποφασίσουμε βρε παιδιά έχει ή δεν έχει για ξόδεμα να ξέρουμε.

Επιτέλους ο Λουκάς εκδήλωσε την επιθυμία να αποκτήσει με τη Νόρα ένα κοκκινομάλικο κοριτσάκι. Ήταν όμως ανάγκη να γίνει η κουβέντα στο ποδάρι και πάλι στην πλάκα; Ας κόβαμε κάτι απ τη δεξίωση του χαπατοζεύγαρου κι ας βλέπαμε μια κουβέντα της προκοπής. Γιατί πάλι στην πλάκα κάτι που το περιμένει τόσος κόσμος;

Απ όλο το επεισόδιο κρατάω την ωραία σκηνή του Λουκά με το Νικόλα και μερικά συμπεράσματα

Ο Στέφανος είναι χωμένος μέχρι τα αφτιά στη λάσπη

Η Άννα ή συνεργάζεται με τη Νταίζη ή δουλεύει στο national geographic γιατί τραβούσε φωτογραφίες απ τον ξυλοδαρμό του Στέφανου

Ο Μπέλλος αν κρίνω απ το βλέμμα που αντάλλαξε με το Λευτεράκη στο γάμο μετά απ το Στέφανο και το Μάνο είναι τσιράκι ΚΑΙ του Λευτεράκη

Είδαμε και κάποιον να αφήνει λουλούδια στον τάφο της Ανθής. Για να δημιουργηθεί ενδιαφέρον σήμερα ολοι φορούσαν αθλητικό παπουτσάκι.

Υγ1. Το πουκάμισο του Στέφανου είχε μπόλικο αίμα πριν πάει στο Ρούσσο το μισοκαθάρισε;

Υγ2. Άκουσαν καλά τα αφτιά μου; Ρώτησε ο Ρούσσος το Λουκά που αρχίζει και που τελειώνει η ιστορία της παρέας της φεγγαρόπετρας; Ακούστηκε ξανά αυτή η λέξη; Κι εγώ τι πρέπει να κάνω να ενθουσιαστώ ή να κρατήσω μικρό καλάθι; Μπά μάλλον μικρό καλάθι

Πολύ Καλό απο μένα μόνο και μόνο για την τελευταία ατάκα στα προσεχώς
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τρι Σεπ 28, 2010 8:27 pm

Mέτριο από μένα

Σήμερα κρατώ τις σκηνές με Παπαδημητρίου-Κασσανδρινό-Πολυχρονίδη.
Έχουν χημεία και ταλέντο και φαίνεται

Η σκηνή με το Λουκά και τη Νόρα δεν προσέφερε κάτι.

Η Άννούλα είναι μουχρίτσα, κρατήστε το αυτό!!!

Του λύκου έφαγε ο Στέφανος και μετά μπήκε στο αμάξι!!! Flkia γιατί του έχω και μια αδυναμία!!

Κατά τα λοιπά, αδιάφορο.... Χίλια Συγνώμη σας εύχομαι!!!




pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Σεπ 28, 2010 8:34 pm

Κοκκινωπό μαυρόβουλο ζωάκι απο ότι είδα στο τρέιλερ απο αύριο αρχίζει να παίρνει στροφές! Μόλις απαλλαχτούμε και από τον ξενέρωτα θα τον γιορτάσουμε παρέα! Εμένα μου άρεσε και η σκηνή στο σκάφος σχετικά....

Πάντως συμφωνώ μαζί σου για το τρίο Παπαδημητρίου-Κασσανδρινό-Πολυχρονίδη!!!

Και αναμένω καλύτερες μέρες!

Η ατάκα της Κουντουράτου με έλιωσε Flkia

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Σεπ 28, 2010 8:36 pm

Μία ερώτηση, αν θυμάμαι καλά στην ΒΕΡΑ οι πλούσιοι ήταν ο Αμιράς και ο Άγγελος. Αυτοί είχαν προσωπική φρουρά και ποτέ δεν μπορούσε να τους πλησιάσει κανείς αν δεν το επιθυμούσαν αυτοί. Εδώ ο Στέφανος είναι λεφτάς ή ένας αεριτζής του κερατά; Αν ήταν πλούσιος (εκατομμυριούχος ή δισεκατομμυριούχος, λέμε τώρα) δεν θάχε κάποιο προσωπικό ασφαλείας; άρα μάλλον πρόκειται για ένα αεριτζή του κερατά και τίποτα παραπάνω.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Σεπ 28, 2010 8:40 pm

*Η "Αντιγόνη" γιατί είπε στον Χρηστο "Παει.Τέλειωσε παντρεύτηκε!!"Δεν ξέρει τις βασικές αρχές του Έπους;;Μετα τον γάμο,είναι που ευοδώνονται οι επί μερους ερωτες των συμβαλλόμενων!Χαλλοοοοοοοου! ainta
*Το Νεφελάκι πόσο γλυκό παιζάκι,παιζει να 'ναι;;; DoksasteME
*Ο μη Μάνος με τα βρωμικά λεφτά,την δολοφονία της Τεφρας,τη γκόμενα,την πρωην σύζυγο και την επόμενη γκόμενα,πόσο διαφερει από το Μανο soutien ;;
*Στον ξυλοδαρμό του άνωθεν μπούμπουκου γιατί έδειχναν αυτό το ξεκουδουνο σεναρικά πλάνο με Ευα inlove και Έρι;;
*Ουτε η Ερι έχει φίλους;;;
*Αυτή πώς κυκλοφορεί έτσι να πάει στο Ρούσσο;;?? imarton
*Τα Λουκανοράκια πόσο γλυκά ήταν σήμερα και πόσο χαρούμενη η Νορα,που μόλις χθες μελαγχολούσε στη σκέψη;;;
* Ο Μπέλλος γιατί σκιάχτηκε με Μπίσμπικο;;?? affraid
* Πού αρχίζει και πού τελειώνει η ιστορία της παρέας της φεγγαρόπετρας,ΟΕΟ;; soutien
*Το Buddha Bar και ο Erno Elias γιατί δεν έχουν αντιδρασει ακόμη στην ταυτιση πια του ασματος με το πατσοζευγαρο??Αν μπει και το "Amor,Amor" των ιδιών θα αναλάβω προσωπικώς δράση!Τιιιιιιιιιιιιιiιιιιιι??Δεν κανει διεθνή καριέρα η Εδεμουλα,γι αυτό;;;??? Razz Razz
Υγ.!Push the button and play, το εμπεδώσαμε!
ΟΛΕ soutien


Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Τρι Σεπ 28, 2010 8:51 pm, 2 φορές συνολικά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από diam rena Τρι Σεπ 28, 2010 8:45 pm

ΈΚΤΑΚΤΟ!

'' Κυρίες και κύριοι Εδεμοφανικοί καλησπέρα σας! Είναι το έκτακτο δελτίο ειδήσεν του ΝΛ channel!

Πραγματικά είχα απογοητευτεί εμφανώς απο τα τελευταία επεισόδια...και δεν σας κρύβω πως σκέφτομουν πολύ σοβαρά την περίπτωση να πάψω να εκδίδω έκτακτα...όμως το σήμερα ήρθε να μου αναταράξει τα δεδομένα...καθότι το σημερινό επεισόδιο ήταν κλάσης ανώτερο...και έδωσε πολλά στοιχεία!

Έναυσμα λοιπόν για τον σημερινό σχολιασμό αποτελεί ο ίδιος μου ο πατέρας....ο οποίος δικαιωματικά πλέον κατακτά τον τίτλο ''Φώσκολος'' κάθοτι είναι ομολογουμένως έτη φωτός μπροστά! Να σας δώσω όμως να καταλάβαιτε... τίτλοι - εναρκτίριος μουσική και πρωταγωνιστές.....πριν έρθει καν η πρώτη σκηνή τι μου λέει? '' Ξέρεις με ποιον είναι μπλεγμένος ο Τέρη εεΕ??? '' απαντάω εγώ η άμοιρη '' να δεις - του λέω- με την Αννούλα του χιονιά έχει μπλεχτεί.....'' -> ''Ποια Αννούλα μου λεει? Με τον Μπέλλο είναι δίδυμο...δεν είναι τυχαίο που στην σειρά ηλήθιο τον ανεβάζουν - άσχετα αν είναι - ζωον τον κατεβάζουνε....μη σου πω μου λέει ότι είναι και αδέρφια - αν όχι σίγουρα κάνουν σχέδιο μαζί και τριγυρίζουν τη Νταιζη''....Και μετά - μα το έλεος! - έρχεται η πρώτη σκηνή και τι βλέμμα ήταν ετούτο.....απο κει ξεκινάμε λοιπόν!

ΤΟΜΕΑΣ Εκ.Π!

Τι βλέμμα εκατό καρδιναλίων ήταν ετούτο μεταξύ Μπέλλου - Τέρη...όλο υπονοούμενα και ''υποσχέσεις'' πραγματικά έχω αρχίσει να πιστεύω το σενάριο Μπέλλος- Τέρη.....μωρέ λέτε όντως να μην είναι τόσο ηλήθιος ο Δημητράκης και να την ψιλιάζετε ή τουλάχιστον να φυλάει τα ρούχα του απο την Νταίζη? Τι να πω....οψόμεθα.... Rolling Eyes

Άρχισαν και τα παζάρια για τα diamonds και η πρώτη συμμαχία έπεται να οριοθετηθεί...κοινώς ''Άρχισαν τα όργανα - σήκω απ'τη θέση σου'' ->> 'Ανοιξε λοιπόν τα χαρτιά της και η Εριέττα και τα πρώτα κομμάτια του παζλ αρχίζουν αν εμφανίζονται...το θήραμα έγινε θύτης -- και οι δύο επικείμενοι σύμμαχοι δίνουν στοιχεία που προμηνύουν σίγουρη συνεργασία!

Πήγε και ο Τέρη στην Εδεμ να δώσει τα κλειδιά και εντελώς τυχαία σου λέει '' μιας και βρίσκομαι εδώ δεν ξεψαρεύω και λιγάκι''....βρε ουστττττ!!!!

Εδώ να πω κάτι ψιλοάσχετο .... πολύ μου άρεσε η μουσική επένδυση των σκηνών της δεξίωσης του γάμου της οχιάς σε συνάρτηση με το Χρήστο...υπέροχο τραγούδι...αν το ξέρει κάποια ας μου στείλει pm ....Είμαι πολύ γουρούνα? ;D

Πρώτη νύχτα γάμου και του στέρησε το κο-κο το πασουμάκι του άμοιρου ( ? ) του Μπέλλου...τι να πω...

Και εδώ μπορείτε να με τουρτώσετε ή να με πείτε τρελή αλλά πολύ με εξίταρε η σκηνή με την κοπελιά που πήγε και πάλι στον ταφό του Σταυρίδη και ένα έχω να σας πω! ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΜΠΟΥΚΛΑ!!!!!!! Αλλά η πλάκα είναι ο τρόπος που την βρήκα! 5 rewinds έκανα για να παρατηρήσω το παπούτσι...το σοσόνι- τη φόρμα και το ήμισυ της μπλούζας και μάζεψα τα εξής στοιχεία...τα οπία όσο κι αν ήθελε η Ακρίτα να με μπερδέψει...τα συνέκρινα τόσο με Εριέττα όσο και με οχιά!

Έχουμε και λέμε λοιπόν:

1. Το παπούτσι άσπρο με κόσμπο - φιόνγκο - τρείς μαύρε λορίδες και λευκές γραμμές στον πάτο!
2. Το σοσόνι ΜΩΒΕ!
3. Η Φόρμα γκρί με σούρα στην κατάληξη και δεν υπήρχε ζακετάκι
4. Το μπλουζάκι σχετικά κολλητό σε άσπρο- γκρι!

Η Εριέττα είχε:

1. Ναι μεν το ίδιο παπούτσι! ( άσπρο - κόμπος φιόνγκος - 3 μαύρες λωρίδες και λευκές γραμμές στον πάτο αλλά...
2. Το σοσόνι της ήταν ΓΚΡΙ - ΛΕΥΚΟΟΟΟΟ!
3. Η φόρμα ναι μεν γκρι - αλλά χωρίς σούρα κα΄τω στην κατάληξη
4.Και επιπλέον η Εριέττα είχε ζακετάκι- πράγμα που θα μου πείτε μπορεί να είχε βάλει στους ώμους της - αλλά φαινόταν απο τν απέναντι καθρέφτι στον τάφο ότι οι ώμοι ήταν γυμνοί!

Το πασουμάκι είχε:

1. Ολόιδιο Παπούτσι!
2. Σοσόνι ΜΩΒΕ!!!!!!!!!
3. Η φόρμα γκρι με ΣΟΥΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!
4. το μπλυοζάκι ολίγον τι κολλητο.....


* πραγματικά έκανα άπειρα rewind σε slowmotion! μπορείτε να το δείτε και οι ίδιοι!
Επομένως η αγαπημένη μας οχιά τον σκότωσε τον Χατζημπουκλά!
->> Το ερώτημα που τίθεται τώρα είναι το εξής - που ήξερε ο Χατζημπουκλάς το πασουμάκι και τι σχέση είχαν? οεο?

** Σε όλη αυτή τη διάρκεια εύρεσης του δολοφόνου εγώ να έχω εξτασιαστεί- ο μπαμπάς μου να έχει σκάσει στο γέλιο με εμένα και η μαμά μου απλά να γελαέι!** lmao

Πραγματικά τουρτώστε με όσο θέλετε! Εγώ όμως συνεχίζω να το υποστηρίζω! cake

Το Εριεττάκι άρχισε να αποκτά διασυνδέσεις με την παρέα βλ. Πάρε τα κορίτσια και ελάτε απο το σκάφος μου...δεν έχω φίλες.....νταξει δεν τρελάθηκα!

Ο καημένος ο Στέφανος....έλεος ο κακομοίρης το σαπίσανε...βέβαια όταν μπήκε μέσα στο αμάξι...είμαι πολύ αναίσθητη....σχολιάσα το δερμάτινο σαλόνι το οποίο θα λέρωνε.... gibbs Η Αννούλα του χιονιά....πως τη είδε..και τι μέλει γενέσθαι με την πάρτη της?

Αναστήθει και ο Λάζαρος ( ήταν πολύ καλό για να κρατήσει ) και αμέσως συνειδητοποίησε ότι έχασε το παιδί ainta Δεν θέλω να σε τρομάξω κοπελιά άλλά έχεις και μια κόρη - λαμπραντορ ξαχασμένη στο σπίτι... pff

Για άλλη μία φορά ...Παπαδημητρίου απλά ΘΕΑΑΑΑΑ!!!!!

ΤΟΜΕΑΣ Εν.Π

Στον δεδομένο τομέα να πω πως συγκινήθηκα...αλλά ας πάρω τα πράγματα απο την αρχή!

Πολύ αστεία συζήτηση Λουκά-Νικόλα....βλ.''γκαντέμηδες - γραμμένο''

''Εσένα δεν ξέρω αν είναι παιδί σου ο Αρης εμένα είναι σίγουρα όμως ανιψιός μου!'' sfyr sfyr sfyr

Καλεεεεεεε?????? Πόσους αιώνες είχαμε να δούμε γλυκειά σκηνούλα με Νοράκι- Λουκάκο????
Φιλιούντουσαν- έλεγαν και γλυκόλογα....αλλά συνάμα μιλούν και σοβαρά....καλά όσο για το βατραχάκι ....αχου το!

Επιτέλουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς - επιτέλους.......ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όσο για Το παγκάκι και το σουβλάκι......Λουκάκος είναι αυτός!

Ο Νικόλας ΕΞΑΛΛΟΣ με το Τεριιιιιιιι!!!!!.....βαστάτε Τούρκοι τ'άρματα!

Αυτά απο μένα....πολύ καλό επεισόδιο! ελπίζω να προβούμε σε ακόμα καλύτερα...με σοβαρότητα - αξιοθαύμαστε εξελίξεις και σασπενς με ενδιαφέρον!

Για οτιδήποτε νεότερο θα διακόψουμε τη ροή του προγράμματος μας!Καλό σας βράδυ!
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ston kosmo tis edem....me noraki + loukako!!!!
Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Σεπ 28, 2010 8:45 pm

Clarabelle έγραψε:


Καλέ τι χαρά ήταν αυτή σήμερα

Είδαμε αυτό που δύο χρόνια τώρα σύσσωμο το τηλεοπτικό κοινό περίμενε με κομμένη την ανάσα.
Και να τα ρύζια και να οι ανθοδέσμη και να οι φωτογράφοι και να το κόψιμο της τούρτας και να τα νιόνυφα να πίνουν σαμπάνια άνοιξε η καρδιά μας άντε κορίτσια και στα δικά σας οι λεύτερες
Ο Μπέλλος στα καλύτερα τους πήγε τους καλεσμένους βρε

Αμ το άλλο. Ο Στέφανος ο ευαίσθητος ο αισθηματίας ο έντιμος ναι καλέ αυτός που πέρσι όλο έκλαιγε το κερί και τίποτα δεν ήξερε για βρωμοδουλειές έχει φάει την καμένη. Τρέχα Λευτεράκη τον βρήκαμε το φταίχτη. Α ρε Μάναρε αγοράκι μου έκανες λαμογιές αλλά κι ο εγώ δεν είμαι Μάνος είναι ίδιος μη σας πω χειρότερος.

Η Εριέττα Χατζημπουκλίτσα τον παζάρεψε το συνεργάτη πήγε και στο γυμναστήριο του Λευτεράκη και διπλάρωσε και την Εύα. Έχω και κότερο της είπε δεν παίρνεις τις φιλενάδες σου να έρθετε να πάμε μια βόλτα;

Η Μελιτούλα απ την ώρα που ΑΝΑ-ΚΟΠΗΚΕ και μετά άρχισε να συνέρχεται. Ρούσσος και Αμαλία μου άρεσαν πολύ έβγαλαν την ανακούφισή τους αριστοτεχνικά. Αλλά ρε παιδάκι μου μαθαίνει οτι έχασε το μωρό προσπαθεί να δείξει την απελπισία της ένα δάκρυ δεν βρέθηκε; Έστω ένα κολύριο;

Η κουβέντα Νικόλα και Λουκά στο νοσοκομείο ήταν η καλύτερη σκηνή. Ατακαδόρικη θύμιζε κάτι απ τα μυστικά.
-Εμείς οι δύο σαν συγγενείς τι είμαστε;
-Γκαντέμηδες

Το τραγούδι αλλού τρώς αλλού πίνεις κι αλλού πας και το δίνεις το ξέρετε;
Η Νταιζούλα είχε ''πονοκέφαλο'' την πρώτη νύχτα του γάμου και πήγε το πρωί απ το Χρήστο να καλύψει το κενό. Αυτή η Αντιγόνη τα έκοψε τα παιδιά δεν ντρέπεται. Άσε που σοκαρίστηκε. Δεν της τόχε της παρθένου να κάνει τέτοια πράγματα.

Ο Τέρης με τη μηχανάρα του πέρασε απ την κατασκήνωση. Αυτός με τις καρέκλες είναι τσακωμένος. Στα τραπέζια και στους πάγκους βολεύετε. Μα να μην βρεθεί ένας άνθρωπος να τον συστήσει στο Μελιτόνι. Μεγάλη παράλειψη.

Ο Στέφανος έφαγε μερικές γρήγορες. Μπορεί να κουνηθεί κι ο εγκέφαλος για να δούμε.

Ο Λουκάς πήγε τη Νόρα σε παγκάκι να φάνε σουβλάκια γιατί ήταν ταπί. Φαίνεται χθες τα ρουχαλάκια θα τα πήρε με τα τελευταία του λεφτά. Ας αποφασίσουμε βρε παιδιά έχει ή δεν έχει για ξόδεμα να ξέρουμε.

Επιτέλους ο Λουκάς εκδήλωσε την επιθυμία να αποκτήσει με τη Νόρα ένα κοκκινομάλικο κοριτσάκι. Ήταν όμως ανάγκη να γίνει η κουβέντα στο ποδάρι και πάλι στην πλάκα; Ας κόβαμε κάτι απ τη δεξίωση του χαπατοζεύγαρου κι ας βλέπαμε μια κουβέντα της προκοπής. Γιατί πάλι στην πλάκα κάτι που το περιμένει τόσος κόσμος;

Απ όλο το επεισόδιο κρατάω την ωραία σκηνή του Λουκά με το Νικόλα και μερικά συμπεράσματα

Ο Στέφανος είναι χωμένος μέχρι τα αφτιά στη λάσπη

Η Άννα ή συνεργάζεται με τη Νταίζη ή δουλεύει στο national geographic γιατί τραβούσε φωτογραφίες απ τον ξυλοδαρμό του Στέφανου

Ο Μπέλλος αν κρίνω απ το βλέμμα που αντάλλαξε με το Λευτεράκη στο γάμο μετά απ το Στέφανο και το Μάνο είναι τσιράκι ΚΑΙ του Λευτεράκη

Είδαμε και κάποιον να αφήνει λουλούδια στον τάφο της Ανθής. Για να δημιουργηθεί ενδιαφέρον σήμερα ολοι φορούσαν αθλητικό παπουτσάκι.

Υγ1. Το πουκάμισο του Στέφανου είχε μπόλικο αίμα πριν πάει στο Ρούσσο το μισοκαθάρισε;

Υγ2. Άκουσαν καλά τα αφτιά μου; Ρώτησε ο Ρούσσος το Λουκά που αρχίζει και που τελειώνει η ιστορία της παρέας της φεγγαρόπετρας; Ακούστηκε ξανά αυτή η λέξη; Κι εγώ τι πρέπει να κάνω να ενθουσιαστώ ή να κρατήσω μικρό καλάθι; Μπά μάλλον μικρό καλάθι

Πολύ Καλό απο μένα μόνο και μόνο για την τελευταία ατάκα στα προσεχώς

Υπέροχη ανάλυση απο ενα όσκαρ σε Υποθετο, soso soutien Clarabelle, pasxalitsa και λοιπα γνωστα αγαπημενα νικς oscar
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από kelly Τρι Σεπ 28, 2010 8:52 pm

soso έγραψε:*Η "Αντιγόνη" γιατί είπε στον Χρηστο "Παει.Τέλειωσε παντρεύτηκε!!"Δεν ξέρει τις βασικές αρχές του Έπους;;Μετα τον γάμο,είναι που ευοδώνονται οι επί μερους ερωτες των συμβαλλόμενων!Χαλλοοοοοοοου! ainta
*Το Νεφελάκι πόσο γλυκό παιζάκι,παιζει να 'ναι;;; DoksasteME
*Ο μη Μάνος με τα βρωμικά λεφτά,την δολοφονία της Τεφρας,τη γκόμενα,την πρωην σύζυγο και την επόμενη γκόμενα,πόσο διαφερει από το Μανο soutien ;;
*Στον ξυλοδαρμό του άνωθεν μπούμπουκου γιατί έδειχναν αυτό το ξεκουδουνο σεναρικά πλάνο με Ευα inlove και Έρι;;
*Ουτε η Ερι έχει φίλους;;;
*Αυτή πώς κυκλοφορεί έτσι να πάει στο Ρούσσο;;?? imarton
*Τα Λουκανοράκια πόσο γλυκά ήταν σήμερα και πόσο χαρούμενη η Νορα,που μόλις χθες μελαγχολούσε στη σκέψη;;;
* Ο Μπέλλος γιατί σκιάχτηκε με Μπίσμπικο;;?? affraid
*Το Buddha Bar και ο Erno Elias γιατί δεν έχουν αντιδρασει ακόμη στην ταυτιση πια του ασματος με το πατσοζευγαρο??Αν μπει και το "Amor,Amor" των ιδιών θα αναλάβω προσωπικώς δράση!Τιιιιιιιιιιιιιiιιιιιι??Δεν κανει διεθνή καριέρα η Εδεμουλα,γι αυτό;;;??? Razz Razz
Υγ.!Push the button and play, το εμπεδώσαμε!
ΟΛΕ soutien

Δεν εχω δει ακόμα το επεισόδιο για να σχολιάσω κάτι επι του θέματος αλλά προσκυνώ τον υπέροχο(ως συνήθως)σχολιασμό σου!!! : respect : : respect :
Λάτρεψα τα ερωτήματα! sisi lmao
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από amoust Τρι Σεπ 28, 2010 8:53 pm

Ας το σχολιάσουμε κι αυτο.
1. Ο Μπέλλος δεν είναι τόοοσο άσχετος τελικά και φάνηκε στο βλέμα που αντάλλαξε με τον Λευτέρη.
2. Αυτή που πήγε στον τάφο του αστυνόμου είναι και η δολοφόνος του Χ'βασιλείου. Η Εριέτα;
3. Τον Στέφανο τον απειλεί η Νταίζη, τον απειλεί κάποιος για τα διαμάντια κι αυτός το παίζει μοναχικός καομπου. Μπράβο στον Λούκυ Λούκ. Κάποιοι πιο έξυπνοι τραβάνε φωτογραφίες.
4. Η Αννα τράβαγε φωτογραφίες στο ξύλο και στην πληρωμή. Άρα όποιος είναι μαζί της - συνεργός - έχει στο χέρι την Νταίζη ή και τον Μπέλλο.
5. Φίλε μου Λουκά άντρας είμαι κι εγώ παρόλα αυτά ξέρω οτι οι γυναίκες όσο ερωτευμένες κι αν είναι θέλουν και λιγο την ατμόσφαιρα και τα ρομαντικά τους. Το να πηγαίνεις την γυναίκα που εισαι ερωτευμένος στο παγκάκι με σουβλάκι για να της κάνεις πρόταση γάμου γιατι σχεδόν αυτό σημαίνει το να ζητάς να κάνετε παιδί τί να πώ. Δεν είπα να την πας στο ακριβότερο εστιατόριο αλλα βρε παιδί μου κάνε δυο μεροκάματα σ' ένα ταξί και πήγαινε κάπου καλά.
Αυτά προς το παρόν.

amoust
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τρι Σεπ 28, 2010 8:54 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Κοκκινωπό μαυρόβουλο ζωάκι απο ότι είδα στο τρέιλερ απο αύριο αρχίζει να παίρνει στροφές! Μόλις απαλλαχτούμε και από τον ξενέρωτα θα τον γιορτάσουμε παρέα! Εμένα μου άρεσε και η σκηνή στο σκάφος σχετικά....

Πάντως συμφωνώ μαζί σου για το τρίο Παπαδημητρίου-Κασσανδρινό-Πολυχρονίδη!!!

Και αναμένω καλύτερες μέρες!

Η ατάκα της Κουντουράτου με έλιωσε Flkia



Απόλυτη Ελληνίδα Διαχειρίστρια μακάρι να πάρει μπρος! Εαν τελείωσει αυτή η παρωδία εγώ θα φτιάξω δίπλες, το έχω πει!!! Θα το γιορτάσω δεόντως, γιατί δεν τα μπορώ τα κουλά.

Χίλια ευχαριστώ σας εύχομαι και πάλι Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Σεπ 28, 2010 8:55 pm

Μέτριο το σημερινό..
Η Μελίτα αρχισε πάλι να μιλάει και χαλιέμαι..
Ο Μπέλλος απο κάπου ξέρει το Λετερη..
Το ξύλο παράλληλα με Εριέττα και Ευα τι θέλει να πει??? Θεά η Ευα, εβγαλε και την κορμάρα έξω..
Τη Νταίζη τη σιχάθηκα, έλεος..
Ξενέρωσα με ΛουκαΝορική σκηνή, θέλω να πάρουν στα σοβαρά το ζευγάρι..
Ο Νικόλας έχει πλάκα που ζηλεύει...
ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ???
: juhu : : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : : juhu :

Μέτρο ψήφισα???? affraid
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Σεπ 28, 2010 9:03 pm

Τιτλος: "Ελεγχος Προοδου"

Κεφ. 1 "Οι Νεονυμφοι"

Φαστεκοκουκουλωστα! Τι γαμος ηταν αυτος τι τσερτσελο! Μα η μονη ανυπαντρη ηταν η Κατερινα... Για τον κοσμο δεν το συζητω κοτζαμ επιχειρηματιας 15 ατομα με το ζορι πηγαν στο γαμο του;;; Συγνωμη 15+1 ο Λευτερης τι στο καλο γινεται εδω ρε παιδια;;; Ο Χρηστος πηγε για τη νυφη και ο Λευτερης για το γαμπρο;;; Και στα δικα μας κοριτσια!!!

Κεφ. 2 "Η Ανεστημενη"

Χαλια! Μα συγγνωμη ειναι δυνατον να δειξει μεγαλυτερη συγκινηση ο παππους απο τη μανα που εχασε το παιδι της γυρναμε απο την αλλη για να κρυψουμε την απουσια δακρυων!!! shy

Κεφ. 3 "Ο Δαρμενος"

Κακως! Η Αννιω τι στο καλο εκανε στο αμαξι;;; Πως ηξερε οτι θα δειρουν το Στεφανο;; Γιατι τραβουσε φωτογραφιες;;; Εν τω μεταξυ μετα απο τοσο ξυλο σηκωθηκε μπηκε στο αμαξι και οφηγησε μεχρι το Ρουσσο για να θαυμασει ο "δραστης" το κατορθωμα του!!! gibbs

Κεφ. 4 "Οι Εραστες"

Προαγεσαι! Ο Χρηστος τολμω να πω οτι εφερε βαρεως το γαμο της Νταιζης και η Αντιγονη δεν βοηθησε και πολυ που του αφησε πεσκεσι τη μπουμπουνιερα!
Η νυφουλα βεβαια δεν ειναι δυνατον να μην ζησει τη πρωτη νυχτα του γαμου της γιάυτο πηγε απο το Χρηστο για να κλεισει το στορι "παντρευτηκα", που να φανταστει οτι θα εμπαινε η μαμα και θα της εκανε χαλαστρα!!! Βρε παιδια συγγνωμη κιολας αλλα ο Χρηστος μας εχει παρουσιαστει πιο "τσαμπουκας" για να αφηνει τη Νταιζη να βγαλει το φιδι απο την τρυπα!!

Κεφ. 5 "Οι Συναιτεροι"

Υπερανω Προσδοκιων! Τελικα ο Στεφανος την εφαγε τη Βερα, Λευτερακη εδω αγορι μου εδω!! Μου αρεσουν πολυ μαζι ο Στεφανος μα την Εριεττα αν και δεν πειθομαι οτι η Χατζηπλουτου δεν ειχε καμια αναμειξη με τις δουλειες του μπαμπα... "Τα πολλα" μα τα οποια ασχολειται δεν μπορει να ειναι ασχετα με τις κληρονομια του μπαμπα ή μαλλον καλυτεςρα την οικογενειακη επιχειρηση!!!

Κεφ. 6 "Οι Τιτανομεγιστοτεραστιοι"

Ευγε! Και ως γονεις που μαθαινουν οτι η κορη τους ξεπερασε τον κινδυνο και ο παππουδες που προσπαθουν να καθυσηχασουν την εγγονη που ζηταει τη μαμα της απλα ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ!!!! oscar

Κεφ. 7 "Η Παρεα"

Ευγε! Ο Νικολας με το Λουκα στο νοσοκομειο εδωσαν κατι απο τα παλια, απο αυτα που μας ειχα ληψει!!!
Ο Νικολας που εχει αρχισει να ζηλευει τη Δαφνη ειναι πολυ καλος αρκει να μην το παρακανει! Ελεος στο κομπιουτερ ηταν οχι στο κρεβατι!!
Ο Λουκας με τη Νορα στο σπιτι της Μελιτας μου εβγαλαν συντροφικοτητα και στο παγκακι με ενθουσιασαν!!! Δεν θα με χαλουσε κατι πιο επισημο, ενα δειπνο εστω και με πατατες και κεφτεδακια αλλα χαλαλι καναμε την παραγγελια!!! Love!

Παρατηρησεις
Η Νταιζη με την Εριεττα ψωνιζουν απο το ιδιο μαγαζι το καταλαβαμε!!! Παντως πιο νορμαλ μου φαινεται να εχει φαει η εριεττα τον μπαμπα παρα η Νταιζη!!!
Η Εριεττα κοιταζε περιεργα την Ευα ή ειναι ιδεα μου;;; Και οτι εχει ακουσει τα εχει ακουσει απο τον πατερα της ή απο καποιον αλλο;;;
Που αρχιζει και που τελειωνει η ιστορια της φεγγαροπετρας;;; Τωρα κατι αρχιζει να κινειται!!!

Η συνεχεια στο επομενο!!!


Μ.Ο. Πολυ καλο!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από katie007 Τρι Σεπ 28, 2010 9:06 pm

ποσο σας χαιρομαι κοριτσιαkatsaro upotheto και Carabelle, τοσο πολλα ,σωστα, τεκμηριωμενα,υποκειμενικα βεβαια ,αλλα εγω παντα συμφωνω μαζι σας..μονο που δεν μπορω να γραφω .τηλεγραφηματα στελλω και ...κουραζομαι...τι να πω..σας διαβαζω καθε μερα...εισθε η παρεα μου..

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Σεπ 28, 2010 9:08 pm

Μπελλος:δεν είναι τοσο χαπατο αυτό τελικα….
Τι μας κρυβεις βρε ατιμουτσικο;;;και τι λαμογια εχεις κανει με την εδεμ και ηθελες να την πασαρεις στην νταιζη;;;;
Βρε βρε…και δεν σου το ειχα….σε ειχα παρεξηγησει….σου κοβει τελικα….
Νταιζη πες αλευρι;ο μπελλος σε γυρευει;;;;

Χρηστος:<μην του μιλατε του παιδιου αφηστε το να κλαψει>
Πονας και εσυ….εμ..και εσυ πας και ερωτευεσαι τη νταιζη….ποιος σου φταιει μετα;;;;καλα να παθεις….
Και γιατι κυκλοφορει χωρις μπλουζα;;;να μας δειξει τα καλλη του ο κασσανδρινος;….ξεγυμνωστε και τον σταυρου τοτε….αυτο είναι αδικια….


ΑΠΑΙΤΩ ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΩΡΙΣ ΜΠΛΟΥΖΑ….(και για να μην παρεξηγηθω ή μονος του ή με τη μελιτα όχι με καμια άλλη μαζι)-αν και απο οτι ειδα δεν θα μου την κανετε την χαρη....καραδοκει μια λυσσαρα.... Threat

Νταιζη:πειτε το μου και αυτό να πεθανω….οτι μια γυναικα σαν την νταιζη εχει προβλημα να κοιμηθει με ανδρα που δεν αγαπα…να αυτοπυρποληθω στο συνταγμα μαζι με το στεφανο που θα φωναζει ότι είναι αθωος….
Ναι εχει και η νταιζη ευαισθησιες….ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ….

Εριετα:χατζηαπαυτουλα κανε πισω…..δεν σε θελει μαρη το παιδι….
Θα σου δωσω το μαλλι να το φας…μονο που δεν το εγδυσες το παιδι με τα ματια σου λυσσαρα….
Αυτος θελει τη μελιτα….αντιλαβου;;;ή να στο ζωγραφισω;;;;; Fskl

Νορα-λουκας:μια παρατηρηση μονο….
Το καλαμακι ηταν αψητο….
Εγω το προτειμω πιο ξεροψημενο ευχαριστω…. lmao

Το ότι καναν παραγγελια το μωρο δεν θα το σχολιασω…..slap

Στεφανος:παει το παιδι….μπλε μαρεν τον εκαναν…
Μαρη νταιζη το αιμα σου;;;τον αδερφο σου;;;τη ψυχη θα παραδωσεις μωρη;;;;
Σημειωση:το ότι εφυγε από το νοσοκομειο δεν με χαλασε…τι να κανει τσαμπουκα;;;
Να τρεξει μεσα στο δωματιο αλαφιασμενος και να φωναζει <μελιτα…μελιταααα>

Μου αρκει το χαζεμενο βλεμμα ευτυχιας που απεκτησε όταν εμαθε ότι η μελιτα ξεπερασε τον κινδυνο…..Love!

Νεφελη:αχ…το καλο μου….θα ερθει η μανουλα παιδακι μου….μην στενοχωριεσαι….βεβαια σε καταλαβαινω…ποσο να αντεξεις και εσυ με τη νορα;;;
Δεν θα σχολιασω ποσα χρονια εχει να δει το μικρο τον παππου λιακουρα...ηταν νιος και γερασε….
Ναι πουλακι μου μικρα είναι τα αλλα…και τωρα θα τα ξαναδεις όταν πανε φανταροι….. lmao

Μελιτα: Snif
Πεφανη-κατρανιδης θεοι για άλλη μια φορα όταν εμαθαν ότι η μελιτα ξεπερασε τον κινδυνο….: respect :

Νικολας:ζηλευουμε ζηλευουμε;;;;
Δεν θα σου τα χωσω πολύ γιατι σημερα ειπες ότι ο στεφανος κοβει φλεβα για τη μελιτα…..αν και δεν το πιστευεις…αλλα αφου δεν την χρησιμοποιει και εμεις το ξερουμε…οντως ηταν σε μαυρο χαλι….

Δαφνη:καλε πως κοιτουσε ετσι τον τερη που ηταν από πανω της-στον υπολογιστη εννοω μην παρεξηγηθω….-σαν ξερολουκουμο…
Ετοιμη να τον βαλει κατω και να πει τον δεσποτη παναγιωτη….
Τερη φυλαξου….

Ευα-εριετα:αχ….αυτες οι δυο μου μοιαζουν…είναι και οι δυο εξισου αντιπαθητικες….
Η ευα εκτος από σπαστικοψηφισμενη είναι μοντελο και ηθοποιος….ακολουθει την πορεια της κουλιανου μονο που η κουλιανου τα εκανε αντιστροφα….και εις ανωτερα ευα….
Κατεβα και στην πολιτικη….

<σταυρωστε την σταυρωστε την> gelio

Υ.Γ.
1)παλι καλα που δεν μας δειξατε την καρταλω με το αθλητικο και την φορμα γιατι δεν θα το αντεχα…
2)ο κ…λος παντως δεν ηταν της νταιζης….μπορω να τον ξεχωρισω….εριετα ή αννα ψηφιζω….
3)την αννα ποιος την εβαλε να παρακολουθει το στεφανο;;η εριετα ή ο τερης;;;μαλλον ο λευτερακης….
4)ποιος κοροιδευει ποιον δεν ξερω σε αυτή τη σειρα…..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Σεπ 28, 2010 9:24 pm

Δεν διάβασα κανένα σχολιασμό (εκτός του πρώτου της Τζίνας) για να μην επιρρεαστώ. Για μένα ήταν ένα πολύ καλό επεισόδιο, και το κρίνω αυτό γιατί όταν τελείωσε είπα "τέλειωσε κιόλας?" που σημαίνει οτι ήταν γρήγορο και δεν κούρασε...
Η σκηνή του ξυλοδαρμου του Στέφανου ήταν ευτυχώς σύντομη σε διάρκεια και δεν με τάραξε οσο νόμιζα απ'όσα είχα δεί στα προσεχώς. Καλογυρισμένη ήταν πάντως και ρεαλιστική.
Η Αμαλία ήταν χάρμα εκεί που προσπαθούσε να "εμπεδώσει" τα λόγια της γιατρού. Και ο Πέτρος όταν μιλούσε με την κόρη του. Πάντως δεν νομίζω οτι ήταν σωστό να πούνε στο Νεφελάκι οτι η μαμά ήταν στο νοσοκομείο, ποτέ δεν ξέρεις πώς θα εντυπωθεί κάτι τέτοιο στο παιδικό μυαλουδάκι. Μπορούσαν να πούν ότι έπρεπε να κάνει ένα ταξιδάκι ή κάποια άλλη δικαιολογία... Τέλος πάντων...
Από την κουβέντα Εριέττας Στέφανου, και εφόσον πιστέψουμε πώς ό,τι λένε είναι αλήθεια, φάνηκε οτι είχαν δοσοληψίες με λαθραία διαμάντια, αλλά η μεν Εριέττα δεν ξέρει τίποτε πέραν του ότι αυτά τα διαμάντια χάθηκαν στη μεταφορά και οτι τους κυνηγάει αυτός που τα έκλεψε, κι ο Στέφανος (μιλώντας στον πληθυντικό, δηλαδή ήταν κι άλλοι ανακατεμένοι στην υπόθεση) ότι μπόρεσαν να εντοπίσουν τον κλέφτη και έστειλαν κάποιους να ψάξουν να τα βρούν (αυτόν και τα διαμάντια). Δεν νομίζω οτι έδωσαν εντολή να σκοτώσουν, τα διαμάντια τους ήθελαν. Η Βέρα τους πυροβόλησε πρώτη, με καραμπίνα που φύλαγε επί τούτου στο σπίτι, σκότωσε τον πρώτο και θα σκότωνε και τον άλλον αν δεν την χτυπούσε αυτός. Αρα αυτό δεν κάνει το Στέφανο και τους υπόλοιπους δολοφόνους, ότι έκαναν βρωμοδουλειές με λαθραία διαμάντια ναί, όχι όμως και δολοφόνους. Οι μπράβοι που αναλαμβάνουν αποστολές, ξέρουν οτι υπάρχει ρίσκο και είναι έτοιμοι για όλα. Πάντως υποτίθεται οτι ο Στέφανος ξέρει (κατ'όνομα τουλάχιστον) τον κλέφτη των διαμαντιών, και εφόσον ο Λευτέρης δεν έχει αλλάξει το όνομά του, θα φτάσει κάποια στιγμή σ'αυτόν. Ξέρουμε οτι η Εριέττα διάλεξε τυχαία τον Λευτέρη, μετά από συνεντεύξεις με υποψήφιους, που όμως έγιναν με τη μεσολάβηση της Αννας. Είναι όμως πράγματι τυχαίο, ή ξέρει κι αυτή το ρόλο του Λευτέρη, οπότε είναι ήδη μπροστά από το Στέφανο στις έρευνες...
Η απορία που μου έχει μείνει είναι αν, όπως δείχνουν οι κουβέντες της Εριέττας , ο Ρούσσος ήταν κι αυτός ανακατεμένος με την υπόθεση των διαμαντιών, που φαίνεται οτι ήταν, άρα πώς δεν ήξερε τον Καρτάλη από πριν και έκανε και έρευνες στο Παρίσι για να μάθει δήθεν γι'αυτόν?
Για τη γυναίκα που πήγε στον τάφο του αστυνόμου και "θυμήθηκε" τη σκηνή του τελικού φόνου, άρα αυτή είναι η δολοφόνος, οι σεναριογράφοι μας παίζουν πάλι το γνωστό παιχνίδι. Και η Εριέττα και η Νταίζη είχαν βγεί έξω εκείνο το πρωί και φορούσαν και οι δύο τα ίδια ρούχα και τα ίδια παπούτσια... Ποιά να διαλέξουμε? Επειδή αντιπαθω τη Νταίζη, θα διαλέξω αυτήν προς το παρόν, και βλέπουμε....
Ο Μπέλλος μάλλον συνεργάζεται με το Λευτέρη, αλλά ήταν ανάγκη να πάει στο γάμο του, για να μας δώσουν να το καταλάβουμε? Οπωσδήποτε περιμένω τη στιγμή που ο Μπέλλος θα μας δείξει το αληθινό του πρόσωπο, ΚΑΙ σε σχέση με τη Νταίζη....
Ο Χρήστος έχει εξελιχτεί σε σέξυ παρουσία κυκλοφορώντας ημίγυμνος στο σπίτι, αλλά αυτό δεν συνάδει με την προηγούμενη συμπεριφορά του, δηλαδή επειδή έμαθε την αλήθεια για την Αντιγόνη, αυτό του επιτρέπει να εμφανίζεται έτσι ? Και ελπίζω, όπως πάντα, οτι θα ξεφύγει από την επήρεια της Νταίζης και θα την τιμωρήσει ο ίδιος όπως της αξίζει, αλλιώς βυθίζεται κι αυτός μαζί της και θα είναι κρίμα.
Ολες οι σκηνές μου άρεσαν σήμερα, και ο Λουκάς με το Νικόλα, και ο Λουκάς με τη Νόρα και στο σπίτι και στο παγκάκι, η Εύα στο γυμναστήριο που μιλούσε σαν ίση προς ίσον με την Εριέττα, ενώ η Δάφνη ήταν κάπως κομπλεξαρισμένη, και η ζήλεια του Νικόλα , γενικά ήταν ένα πολύ ωραίο επεισόδιο...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Σεπ 28, 2010 9:26 pm

Και κατι που παρέλειψα να σχολιάσω ο Ρούσσος λέει εμεσως πλην σαφως
μετα απο επιμονη της Μελίτας, οτι το εμβρυο το εχασε....
Κι αντι να ριξει ενα δακρυ ετσι για τους τυπους ή για την αδικοχαμενη ψυχουλα που χάθηκε γυρισε απο την άλλη μερια το κεφαλι της απλά.......Μπας και την πήρε ο ύπνος? Sleep ^^
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από maria* Τρι Σεπ 28, 2010 9:27 pm

amoust έγραψε:Ας το σχολιάσουμε κι αυτο.
1. Ο Μπέλλος δεν είναι τόοοσο άσχετος τελικά και φάνηκε στο βλέμα που αντάλλαξε με τον Λευτέρη.
2. Αυτή που πήγε στον τάφο του αστυνόμου είναι και η δολοφόνος του Χ'βασιλείου. Η Εριέτα;
3. Τον Στέφανο τον απειλεί η Νταίζη, τον απειλεί κάποιος για τα διαμάντια κι αυτός το παίζει μοναχικός καομπου. Μπράβο στον Λούκυ Λούκ. Κάποιοι πιο έξυπνοι τραβάνε φωτογραφίες.
4. Η Αννα τράβαγε φωτογραφίες στο ξύλο και στην πληρωμή. Άρα όποιος είναι μαζί της - συνεργός - έχει στο χέρι την Νταίζη ή και τον Μπέλλο.
5. Φίλε μου Λουκά άντρας είμαι κι εγώ παρόλα αυτά ξέρω οτι οι γυναίκες όσο ερωτευμένες κι αν είναι θέλουν και λιγο την ατμόσφαιρα και τα ρομαντικά τους. Το να πηγαίνεις την γυναίκα που εισαι ερωτευμένος στο παγκάκι με σουβλάκι για να της κάνεις πρόταση γάμου γιατι σχεδόν αυτό σημαίνει το να ζητάς να κάνετε παιδί τί να πώ. Δεν είπα να την πας στο ακριβότερο εστιατόριο αλλα βρε παιδί μου κάνε δυο μεροκάματα σ' ένα ταξί και πήγαινε κάπου καλά.
Αυτά προς το παρόν.

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω!!!
1. Αυτό με τον Μπέλλο η αλήθεια είναι ότι ούτε και γω το περίμενα. Και δεν μπορώ να φανταστώ ποια σχέση μπορεί να έχει το χάπατο με τον Λευτεράκη.
2. Για το θέμα Εριέττα ή Νταίζη, εγώ ψηφίζω Εριέττα. Η Νταίζη έχει κάνει τόσα πολλά, δεν νομίζω πως θα της φόρτωναν κι αυτό. Και επιπλέον, η Εριέττα αδυνατώ να πιστέψω ότι είναι τόσο αθώα όσο λέει.
3. Συνεχίζω να χαίρομαι με την τροπή των πραγμάτων, γιατί θα αποδειχθεί ότι ο Στέφανος δεν είναι πίσω από αυτή την ιστορία. Επιτέλους, γιατί βαρέθηκα.
4. Η Άννα δεν ήταν που στο τρέηλερ του αυριανού επεισοδίου πάει στο σπίτι του Λευτέρη? Άρα ένας συνεργός της είναι σίγουρα ο Λευτεράκης, αλλά ποιος μας λέει ότι δεν υπάρχει και άλλος στο παιχνίδι??
5. Θα συμφωνήσω για την ένσταση προς το φίλτατο Λουκά. Ούτε εμένα θα μου άρεζε η συγκεκριμένη σκηνή. Ας πήγαιναν μια βόλτα, δεν είπα εγώ να την πάει στα λούσα, αλλά στο παγκάκι με σουβλάκια???? pff Παρόλα αυτά γενικώς οι σκηνές του Λουκανορικού ζεύγους σήμερα ήταν πολύ καλές, ιδιαίτερα η πρώτη στο σπίτι της Μελίτας.

Επίσης κάποια στιγμιότυπα που μου έμειναν αξέχαστα:
1. Μ'άρεσε πάααααααρα πολύ η απάντηση της Δάφνης "Αυτή τη φορά δε θα πω τίποτα, την επόμενη όμως θα τα πάρω πολύ άσχημα!!".... Έμπαινε Δάφνη!!!!!
2. Κόντεψα να βγάλω ότι είχα φάει με τις ατάκες του Μπέλλου - έλεος αυτός ο άνθρωπος...
3. Συγκινήθηκα με τη σκηνή Αμαλία-Ρούσσος-Νεφέλη...
4. Η Νταίζη επιτέλους άρχισε να νιώθει περίεργα με τον Μπέλλο. Είπαμε αναίσθητη-αναίσθητη, αλλά κάποια στιγμή θα άρχιζε να νιώθει κι αυτη!!!!

Πολύ καλό από μένα!!!!
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 406 - Ημερομηνία 28-09-2010

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Τρι Σεπ 28, 2010 9:37 pm

εγω τωρα το ειδα το επ. και ηταν τελειο οι σχολιασμοι των περισσοτερων με καλυψαν δεν εχω να πω κατι αλλο : respect :
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης