Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

+33
Ezantakou
maraki_ch
stabatmater
roulitaki
Vasouli
margaret10
mariaki
RIXARDOS
ebelina2007
dadela
tzibirdika
pasxalitsa
diam rena
Καρ-Mik
sarita
soso
annoula!
aggeliki
Cancoon
nellyjenn
FieryRed
amoust
JESSIE
Antigoni!
Foulitsa
anneliz_333
evanna
nikidanis
maria_sab
κικκο
loukitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_lcap18%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_lcap30%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_rcap 30% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_lcap36%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_rcap 36% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 67
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 29, 2010 6:24 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Σεπ 29, 2010 8:00 pm


Ας σχολιάσω κι εγώ...

Ρούσσος – Στέφανος (1-0)
Πέτρος: Θα έβαζα εγω να σε σπάσουν στο ξύλο και να σου πουν ότι το έκανα εγω απο πάνω?

Εμ Στεφανάκο δεν θέλει και πολύ μυαλό!

Ο Πέτρος πάλι την είδε “Le Frog” και χρησιμοποιεί το μυαλό του και όχι τα μπράτσα lmao

Εγώ βαρέθηκα τη ζωή μου πάντως με τις αβρότητες Καρτάλη – Χατζηβασιλείου... Η λιποθυμία όμως ήταν πολύ καλή!

Ο Στέφανος έβαλε ξανά τη βέρα του??? affraid

+++

Δάφνη – Νικόλας – Ξεφτέρης
Η σκηνή ζηλοτυπίας μου άρεσε πολύ! Ειδικά εκεί που σηκώνει τα φρύδια απο έκπληξη ο Νικόλας έλιωσα! Και η συμπεριφορά της Δάφνης άψογη όπως και το χτένισμα / φορεμα (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!)

Λατρεύω!!!

Μου αρέσει που έστω και με αυτό το δυσάρεστο τρόπο τους βλέπω παραπάνω και γουστάρω Νικόλα ζηλιαρόγατο!!! Χαχα

Αγαπάμε και ζηλεύουμε τι να κάνουμε!!!

+++

Χρήστος – Νταίζη
Πόσο μα πόσο του πάει το μαύρο μπλουζάκι το είπα??? Ε το ξαναλέω!!! Χαχα

Η σκηνή μου άρεσε πολύ! Έτσι είναι μανδαμ Νταίζη δεν σας χρειαζόμαστε!!!

Καλά την ώρα που μιλούσε το πεδιλάκι στο τηλέφωνο ήθελα να την πιάσει απο την κοτσίδα και να τη φέρει 3 σβούρες!!! Έλα μου όμως που την αγαπάει!!! Ξεκόλλα αγόρι μου ξεκόλλα και κάντην να σέρνεταιιιιι!!!

Η ειρωνία στο βλεμμα όλα τα λεφτα!!!
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 1-2

Επίσης την ώρα που του λέει «το μόνο που θέλω είναι να με αγαπάς για όλα τα άλλα..» λέω τώρα θα πει υπάρχει η Mastercard lmao

+++

Εύα – Νόρα – Αγγέλα
Η λήψη πίσω απο το πούλουδο πολύ καλλιτεχνική! Κάθε μέρα βρίσκουν και νέους τρόπους να μην βλέπουμε την Εύα! Χαχαχαχαχα

Ο Άγγελος είναι γλυκάαααααα!!!

Η χαρά της Εύας πόσο τέλεια ήταν!!! Η Νόρα τι κουλή ανακοίνωση ήταν αυτή που έβγαλε??? Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον εβαφτίσαμε! Χαχα ή μάλλον Γιάννα!!!
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 2-2

Πάντως πολύ γλυκιά συζήτηση και ο Άγγελος έκλεψε για μια ακόμα φορά την παράσταση!!!

Η βόλτα στους καταρράκτες πόσο τέλεια παίζει να είναι??? Δεν υπάρχουν τα κορίτσια μαζί και ο Άγγελος ΘΕΟΣ!!! Καλά όταν τους γελούσε έλιωσα!!! Το λατρεύω το κουτσουνάκιιιιιιι!!!

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 3-2

+++

Νικόλας – Λουκάς
Η συζήτησή τους μου άρεσε πάρα πολύ!!! Ο Λουκάς με τις ασυναρτησίες περί νονού και νέου πελάτη και ο Νικόλας προβληματισμένος, με χάλασε μόνο που τον έδιωξε... Αχ Νικολάκη Νικολάκη ξύλο που θα το φάς! Χεχε Μήπως ξέρεις ότι άδικα ζηλεύεις και ντρέπεσαι να μιλήσεις???

+++

Δάφνη – Ξεφτέρης
Καλη σκηνούλα τίποτα το ιδιαίτερο.. Δεν τον μπορώ τον Λευτέρη, θέλω να κουρεφτεί!!!

+++

Η Νταίζη τι κόλλημε έφαγε ξαφνικά με τον Ρούσσο? Αυτή τα έχει βάλει με όλους χωρίς λόγο, ήμαρτον κλείστε την μέσα!!!

Την Άννα σε ρόλο παπαράτσι δεν την ξανασχολιάζω... έλεος... η Γιούλη είναι πολύ καλύτερη και πολύ πιο ωραία Mmm

+++

Πέτρος - Λουκάς
Μάααααλιστα τελικά μάπα το καρπούζι. Τυράκι ήταν η ατάκα και ψαρώσαμε! Ουστ ρε! Τι μας νοιάζουν οι ξένες ιστορίες???

+++

Αμαλία – Μελίτα
Καλά ρε παιδιά σε νοσοκομείο λουλουδένιο κουβερτάκι? Λίγο προσοχή στις λεπτομέριες!!! Έχει μπει η σειρά στον αυτόματο???

Κατά τα άλλα η σκηνή για κλάματα! Για αυτούς που μπορούν να κλάψουν βεβαίως βεβαίως...

Η Αμαλία είπε την καλή κουβέντα για τη Νόρα αλλα ποιος τη χ@ζει τώρα αυτή? Ρωτάμε για τον Καρτάλη, η Νόρα ας κόψει το λαιμό της! Αφού μας εξυπηρετήσει βεβαίως βεβαίως...

+++

Νικόλας – Νταίζη
Μου αρέσει τρελά που ο Νικόλας τη βάζει στη θέση της σε κάθε ευκαιρία!!!

+++

Χρήστος – Αντιγόνη
Δώσε Χρήστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! yey yey yey

+++

Εριέττα – Άννα – Στέφανος
Κάποια κοπέλα χτες ζήτησε το Στέφανου γυμνούλι ε? Νομίζω οι προσευχές της εισακούστηκαν!

Η Άννα δεν μου αρεσε καθόλου στη σκηνή, πολύ στημένη μου φάνηκε. Όταν αυτή η αντίδραση απέναντι στα ΛουκαΝοράκια κόλλαγε εδώ μου φάνηκε πολύ ψεύτικη λυπάμαι..

Κατά τα άλλα ο πληθυντικός ανάμεσα σε Στράτο και Αλίκη με σκοτώνει sisi

Η συζήτησή τους στη συνέχεια αδιάφορη..

+++

Ο Νικόλας δεν καταλαβαίνω γιατί είναι τόσο κατσούφης, αυτή η συμπεριφορά δεν συνάδει με το Νικόλα. Αλλα η Δάφνη ήταν απίστευτα γλυκούλα!

Το δείπνο μου άρεσε πολύ!!! Που το ζευγάρι κάθισε να συζητήσει τη μέρα του, τόσο γλυκό.. Έτσι είναι τα όμορφα ζευγάρια!!!

+++

Σήμερα θα κάνω εξαίρεση και θα σχολιάσο και πατσοζεύγαρο! Μα βρε Δημήτρη θα σε μαλώσω! Τριανταφυλλο? Στα γαρύφαλλα είναι μαδημένη η μανταμ lmao

+++

Το Ευάκι μελαγχολικό τι γλύκα που ήταν??? inlove

+++

Νόρα – Λουκάς
Δεν θα ασχοληθώ με την ανακεφαλαίωση, τουλάχιστον παραδέχτηκαν ότι η ιστορία έχει κενά sisi

Το μόνο που μου άρεσε ήταν η ζήλια του Λουκάκου για την θέση στη καρδια της Νόρας χιχι πολύ γλυκιάαααα!!! Λατρεύω!

+++

Καλά η πόρτα του Λευτέρη εντελώς ΜΗ εξώπορτα χαχα

+++

Στα προσεχώς το Νοράκι έκλαιγε? Τι κρίμααα Aww

Καλό απο μένα.. Δεν τρελάθηκα για να είμαι ειλικρινής..

ΥΓ.1 Απαλλάξτε μας απο τον ξενέρωτα!!!
ΥΓ.2 Θέλω ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΥΑ και ευτυχισμένη με τον Στεφανο και τον Άγγελό τους!
ΥΓ.3 Θέλω ο Χρήστος να είναι η τιμωρία της Νταίζης, μόνο αυτός έχει τη δύναμη!!!
ΥΓ.4 Θέλω ΚΑΙ ΤΑ 3 ανωτέρω υστερόγραφα, τσιγγουνιές και μισά πράγματα δεν δέχομαι!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Σεπ 29, 2010 8:03 pm

Ρούσσος-Στεφανος:Πόσο λαχταρω τις παλιες τους συζητησεις και όχι αυτου του ειδους…μπλα μπλα Μελίτα μπλα…..Sleep

Εριέττα-Στεφανος:Κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει……Αλικη…Στράτο?

Δαφνη-Νικόλας-Λευτερης:Ήταν λιγο περιεργη η φαση αλλα ηταν κατι επαγγελματικο καθαρά.Χημεια πάλι αναμεσα σε Δαφνη-Λευτερη δεν βλέπω….Αληθινη αγαπη είναι αυτή του Νικόλα και της Δαφνης


Μου αρεσει που αυτονομηθηκε ο Χρηστος και ξεκαθαριζει πως δεν είναι μαριονέττα κανενος.

Νορα-Ευα Αγγελα και Αγγελούκος:Ελιωσα με το φατσακι του ΑΣγγελου και της συζητησης μεταξυ των μελλοντικων συμπεθερων

Λουκας-Νικόλας:Πόσο μου ελειψαν οι συζητησεις τους στο ιατρείο και οι ατακες τους!

Η Αννα παρακολουθει την οχιά….

Ρούσσος-Λουκάς:Πολύ ωρεαία συζητηση ο παραλληλισμος με χάλασε…και η βομβα του Ρούσσου για το ενστικτο του Λουκά

Αμαλια-Μελίτα:Sleep Sleep

Οχια-Νικόλας:Όχι στην αγιοποιηση της!

Πολύ καλη σκηνη αυτή του Χρηστου με την Αντιγόνη

Η Εριέττα με τουαλετα πήγε στο Ρούσσο και ειπε ότι ειδε τον Καρτάλη γυμνό???? huhu

Η Δαφνούλα είναι ψυχαρα

Πατσοζευγαρο μα καλα ο μπατιρης το λελουδο από τον ταφο του Σταυριδη πηγε στην Νταίζη xoxo

Λουκανορακια:Φωτιστης αγνοείται Κλάραμπελ υποθετάκι sfyr

Ψηφιζω πολύ καλο θα ψηφιζα τελειο αν δεν ειχαμε Πατσοζευγαρο και Μελίτα

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ.2Απαλλαγη από τους μετεξεταστέους στη χημεία Στεφανος-Μελίτα και το Πατσοζευγαρο


Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Parea
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 29, 2010 8:12 pm

loukitsa έγραψε:[color=red]

Εριέττα-Στεφανος:Κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει……Αλικη…Στράτο?


Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Parea


Αριάδνη τι βλέπουμε;
Ο Στράτος (λέγε με και Στέφανο) έφαγε ξύλο πέρασε απ τον Αμιρά (συγνώμη τον Πέτρο ήθελα να πω) και κατέληξε να τον περιθάλπει η Αλίκη (για την Εριέττα μιλάω ντε)
Κρίμα που δεν είχε περάσει τότε απ τον Άγγελο θα είχαμε τρία στα τρία αλλά και τα δύο δεν είναι άσχημα
Ίδιο στόρυ ίδιοι ηθοποιοί κάτι σου θύμισαν ε;
Για δες
[flash(425,350)]

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Σεπ 29, 2010 8:17 pm

Clarabelle έγραψε:
loukitsa έγραψε:[color=red]

Εριέττα-Στεφανος:Κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει……Αλικη…Στράτο?


Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Parea


Αριάδνη τι βλέπουμε;
Ο Στράτος (λέγε με και Στέφανο) έφαγε ξύλο πέρασε απ τον Αμιρά (συγνώμη τον Πέτρο ήθελα να πω) και κατέληξε να τον περιθάλπει η Αλίκη (για την Εριέττα μιλάω ντε)
Κρίμα που δεν είχε περάσει τότε απ τον Άγγελο θα είχαμε τρία στα τρία αλλά και τα δύο δεν είναι άσχημα
Ίδιο στόρυ ίδιοι ηθοποιοί κάτι σου θύμισαν ε;
Για δες
[flash(425,350)]


Τη Βερα την εχω δει αποσπασματικά αλλα θυμομουν τη Λάμπου να περιθαλπει τον Στρατο
ευχαριστούμε για το βιντεακι 2 στα 3 μην ειμαστε και πλεονενεκτες! donti
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από κικκο Τετ Σεπ 29, 2010 8:25 pm

εμενα μ αρεσε παρα πολυ το σημερινο...βασικα με εβαλε στο τρυπακι του τι συμαβαινει με τσ υπολοιπουσ χαρακτηρεσ κ ιδιαιτερα η συζητηση ρουσσου-λουκα π ηταν υπεροχη....κ αν σκεφτει κανεισ το συλλογισμο τ λουκα"ησασταν κι εσεισ μια παρεα με μυστικα κ ψεμματα"σημενει οτι η υποθεση εχει πολυ ζουμι.....
οσο για σκηνεσ ευασ-νορασ λουκα-νικολα δν το συζητω φοβερεσ οι ανακοινωσεισ....παρολλα αυτα για μενα την παρασταση εκλεψε κ σημερα ο μπομπιρασ....μωρε τι γλυκο μουτσουνακι ειναι αυτο....κ εχει υπεροχο χαμογελο....
τελοσ νορα-λουκασ δν το συζητω πανεμορφη σκηνη τσ...κ επιτελουσ με μεγαλη χρονικη διαρκεια....χορτασε το ματι μασ.....
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από maria_sab Τετ Σεπ 29, 2010 8:25 pm

Καλουτσικο για εμενα...δεν μπορω να καταλαβω τι εχουν κανει στο μονταζ και κοβουν τοσο ατσαλα τις σκηνες...

Αυτη η γραμματεας τι ρολο παιζει δεν μπορω να καταλαβω.

Η πορτα του Λευτερακη λες και εινα πορτα δωματιου.. μα εχετε δει εξωπορτα ποτε να ανοιγει προς τα εξω Razz

Νορα - Λουκας ακομα δεν εχουν βρει τη χημεια τους νομιζω, αντιθετα Νικολας - Δαφνη ανεβαινουν πολυ.

Κατα τ αλλα ισως να φταει και η εισοδος νεων ηθοποιων, αλλα μου κανει διαφορετικο το σηριαλ φετος, ως προς σκηνοθεσια-μουσικη-μονταζ..δεν ξερω, αλλα σαν αλλιωτικο μου φαινεται

ΥΓ: Το μωρουλινι ποσο τελειο ειναι? Γλυκας!!!

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Σεπ 29, 2010 8:29 pm

Τελικα δυο Αγγελοι κλεβουν την παρασταση στις σειρες!!!
Αγγελος (Βερα)
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 14044783

Αγγελος (Μυστικα)

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 3-2

nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Σεπ 29, 2010 8:30 pm

Α ρε Νικη Θεα με τους παραλληλισμους σου! : respect : : respect : : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Τετ Σεπ 29, 2010 8:31 pm

λοιπον το επεισοδιο σημερα μου φανηκε καλο!!μου αρεσε η σκηνη λουκας νορα στο σπιτι.απορησα για αυτα που ειπε ο ρουσος στον λουκα..λετε να ηταν μια παρεα ο ρουσος με τον χατζηβασιλειου,καρταλη και λυτρα οπως η παρεα της φεγγαροπετρας????ο στεφανος γιατι ξαναεβαλε τη βερα του???μου δημιουργηθηκε η απορια ποιοι ειναι οι γονεις του λευτερη??και ποιος ο μπαμπας της εριεττας??ο μπελλος αυτα που ελεγε στην νταιζη τα εννοουσε??δηλαδη οτι δεν τον θελει για τα λεφτα του οτι θα ειναι για παντα μαζι οτι δεν θα τον πληγωσει ποτε..γιατι αν τα πιστεψε και τα εννοουσε Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 17902 μου αρεσε η αντιδραση του χρηστου οταν τον πηρε τηλεφωνο η αντιγονη!!αυτα απο εμενα!!αναμενω τη συνεχεια!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Σεπ 29, 2010 8:33 pm

Καλό απο μένα..
Και αυτό για τις ΛουκαΝορικές σκηνές, το μικρό Αγγελο με τη Θεά μαμά του και τα προξενιά, και τη Δάφνη με το Νικόλα που ηταν γλύκες σήμερα..
Πάλι η παρέα με κράτησε..? Κοιτα να δείς κάτι πράγματα..!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Τετ Σεπ 29, 2010 8:39 pm

Λοιποοον εχουμε και λεμε......
Στεφανος- Ρουσσος: Ρουσσος Θεος!! Respect! Πως γινεται παντα η συζητηση να καταληγει στην ξυπολιτουλα δεν το καταλαβαινω....

Δαφνη-Νικολας -Τερης:Μου αρεσαν οι ζηλιες του Νικολα και η Δαφνη πολυ ομορφη σημερα....
Αλλος λιγδιαρης μας βγηκε..Γουρλωνει και λιγο το ματι ή μου φαινεται??

Χρηστος: Επιτελους εφυγε απο εκει...Μακρια απο την Νταιζη αγορι μου..Θα σε ξεσκισει...

Νορα-Ευα -Αγγελος -Αγγελα; Τι γλυκια σκηνη....Τι ομορφο μωρακι???
Η Νορα που θα ειναι κακια πεθερα πολυ μου αρεσε!

Λουκας-Νικολας: Θα με βαπτισεις!
Γιατι αβαπτιστο εισαι?? χαχαχ lmao θεικη ατακα....
Μου την εδωσε λιγο που τον εδιωξε γιατι γι' αυτο ειναι οι φιλοι...

Ρουσσος-Λουκας: Να το παλι..Τι γινεται με τον Τιτανομεγιστο?? ειναι ο Ρουσσος και τα ξερει ολα το εμπεδωσαμε αλλα ναμη μαθουμε κι εμεις κατι>?? Παιδι ειμαι κι εγω ζηλευω!
Νταιζη- Χαπατο: Μα καλα ειναι Ντιπ κατα ντιπ χαζος αυτος ο ανθρωπος???
Εχω την εντυπωση οτι ΚΑΘΕ φορα που παει να την φιλησει αυτη απομακρυνεται...Αντανακλαστικο???
Εκει που η Αμαλια ειπε οτι η Νορα της σταθηκε σαν αδερφη και η ξυπολιτουλα ρωτησε για τον ΕΡΩΤΑ μου ξυφυγε μια μουντζα!
Λατρευω Το δουλεμα του Νικολα στην παπια!
Νορα-Λουκας: Λατρεψα ....Αφου ζητησαν και εριξαν φως.τι φωςε δηλαδη φακο..μικρο... Ειχαμε και πιο προσωπικες σκηνες...
Οταν ο λουκακος ειπε για την μπεμπα ελιωσα..Τι γλυκος ζηλιαρης..αχ τι μας θυμισε....
και...
ΣΚΟΝΤΑΜΑ , ΣΚΟΝΤΑΜΑ ΟΛΕ!! soutien soutien soutien
(Εν τω μεταξυ οταν αρχισαν να φιλιουνται μπηκε ο πατερας μου στο δωματιο..δεν σχολιασε ως συνηθως αλλα εγω αρχισα να φωναζω οχι μπροστα οχι μπροστα! με κοιταξε κι εφυγε κανοντας το σταυρο του..δεν παω καλα)

Η Γυναικ-ΑΡΑ ειδε τον απολυτουλη γυμνουλη??
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! Σα δε ντρεπεται να παιρνει ματι! τσ τσ τσ!

Η πορτα του Τερη ειναι κανονικη πορτα?? και ανοιγει αναποδα?? Πως δεν εδωσε καμμια στην Αννουλα που ηταν απ' εξω??
Αααα η Αννουλα σημερα στη δεξια πλευρα λιγο πιο διπλα στο μαγουλο-στηνιδια ευθεια με το σκουλαρικι- ειχε ενα μπιμπικακι!! Τσ Τσ Τσ!
Καλο απο μενα!!
Gum
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Σεπ 29, 2010 8:44 pm

Καλα τι περιμενατε απο τη Μελιτα????
να πει ευχαριστω τη Νόρα(να κοψετε το λαιμο σας) που σταθηκε λαμπαδα αναμένη στο Νεφελάκι???
Αντι να ρωτησει για τη Νεφελη τον καημο του χαμενου εμβρύου είχε και
αν πηγε απο κει ο Στεφανος! Και μετα με λέτε κακιά! ainta Impatient
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Τετ Σεπ 29, 2010 8:50 pm

loukitsa έγραψε:Καλα τι περιμενατε απο τη Μελιτα????
να πει ευχαριστω τη Νόρα(να κοψετε το λαιμο σας) που σταθηκε λαμπαδα αναμένη στο Νεφελάκι???
Αντι να ρωτησει για τη Νεφελη τον καημο του χαμενου εμβρύου είχε και
αν πηγε απο κει ο Στεφανος! Και μετα με λέτε κακιά! ainta Impatient
Σε ειπα εγω κακια Αριακι?? Εχεις απολυτο δικιο αγαπη!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Σεπ 29, 2010 9:17 pm

Μου άρεσε πάρα πολύ και το σημερινό.

Κατ'αρχήν να πώ οτι εμένα καθόλου δεν μου έρχεται στο μυαλό ο Στράτος και η Αλίκη όταν βλέπω Στέφανο και Εριέττα, ίσως γιατί οι ρόλοι διαφέρουν τρομερά, και σίγουρα γιατί οι δυο ηθοποιοί είναι τόσο αξιόλογοι ώστε να παίζουν κάθε φορά το ρόλο τους και να μην επαναλαμβάνονται...

Αυτό που μου χτύπησε στην κουβέντα Ρούσσου Στέφανου είναι που είπε ο Στέφανος οτι εγώ δεν θα το κουνήσω δίπλα από τη Μελίτα, εκτός αν εκείνη μου ζητήσει να φύγω. Κι επειδή είναι γνωστό οτι αυτό θα γίνει (η Μελίτα θα του το ξανά -ζητήσει), το πήρα σαν προοικονομία για το τί θα επακολουθήσει...
Και όχι, δεν είναι αυτονόητο οτι επειδή του είπαν οτι είναι ο Ρούσσος πίσω από την επίθεση, αυτό σημαίνει οτι δεν ήταν, γιατί ενας που νομίζει οτι είναι αρκετά ισχυρός ώστε να κάνει κάτι τέτοιο, δεν διστάζει να το υπογραμμίσει κιόλας, για να κάνει το εφφέ του... Οπότε δεν το είδα περίεργο που ο Στέφανος σαν πρώτη εκτίμηση πίστεψε οτι ο Ρούσσος είναι πίσω απ'τον ξυλοδαρμό...

Κάποια άλλα μου χτύπησαν άσχημα, όπως πχ. η Μελίτα που είπε "αυτός" αναφερόμενη στο Στέφανο, και το ότι η Αμαλία απάντησε με μισόλογα όταν τη ρώτησε αν ήρθε εκεί κλπ., ενώ είχε υποχρέωση να της δώσει την πραγματική εικόνα κι ας έκρινε εκείνη τι θα πιστέψει και τι όχι.

Η Ευα πολύ καλά προχωρεί, υπέγραψε τα χαρτιά αποδοχής της κληρονομιάς, κι έχει αυτό το αξιολάτρευτο μωράκι και τη μητέρα και τους φίλους της δίπλα της. Λίγες στιγμές μοναχικής αναπόλησης δεν κάνουν κακό, όταν μάλιστα οι αναμνήσεις της δεν είναι και ιδιαίτερες ευχάριστες... Και η Αγγέλα πιό λιτή στο παίξιμό της φέτος και μ'αρέσει, κι όπως πάντα, δίνει σωστές συμβουλές...

Αυτό λοιπον εννοούσαν από πότε ξεκινάει η παρέα της φεγγαρόπετρας. Ο Λύτρας, ο Λαζαρίδης, ο Χατζηβασιλείου κι ο Ρούσσος ήταν κι αυτοί, στην εποχή τους, μιά παρέα, έκαναν μαζί τις δουλειές τους (επαγγελματικές κι ερωτοδουλειές) αλλά στη δική τους εδέμ μπήκε το φίδι της απληστίας και τους διέλυσε. Ο μόνος επιζών, ο Ρούσσος, προσπαθεί να μείνει έξω και απο τις συνέπειες, αλλα θα τα καταφέρει?

Η Αννα λοιπον παρακολουθεί και καταγράφει με την κάμερα κατ'εντολήν του Λευτέρη. Μήπως ο Μπέλλος είναι συγγενής του Λευτέρη και είναι αυτος που τον έφερε εκεί, και πλεύρισε αυτός τη Νταίζη κι όχι εκείνη αυτόν? Μήπως όλες οι κινήσεις της Νταίζης του είναι γνωστές και ενημερώνει τον Λευτέρη? Εχει πολύ παρασκήνιο η υπόθεση και πολύ ενδιαφέρον επίσης.

Ο Νικόλας πολύ ωραία αντιδρά στις ψευτο-μαλαγανιές της Νταίζης και καλά κάνει που ζηλεύει τη Δάφνη, γιατί το να έχεις τη γυναίκα σου δεδομένη είναι ό,τι χειρότερο για τη σχέση . Θα μπορούσε να μην της το δείχνει τόσο, όμως, γιατί το κακό είναι οτι με τη ζήλεια του στρέφει την προσοχή της Δάφνης περισσότερο στο Λευτέρη , κι από κεί που γι'αυτήν ήταν απλά ένας καλός κι όμορφος εργοδότης, θα καταλήξει να τον βλέπει σαν έναν άνδρα ερωτεύσιμο...

Ο Λουκάς και η Νόρα φέτος μου αρέσουν πολύ περισσότερο, χωρις να έχουν αλλάξει νοοτροπία ή την αίσθηση του χιούμορ τους, είναι περισσότερο σοβαροί και χωρις υπερβολικό παίξιμο, κι αυτό είναι υπέρ τους. Και σημειώνω αυτό που είπε η γιατρός στα προσεχώς στη Νόρα: Θέλω ηθικό ακμαιότατο, γιατί αν υπάρχει αυτό, τα προβλήματα λύνονται, προσθέτω εγώ....

Καί last, but not least, ο Χρήστος, που έχει με την αξία του κερδίσει μιά θέση στους best actors της σειράς, ήταν τέλειος στη σκηνή με τη Νταίζη, αλλά και στο τηλέφωνο με την Αντιγόνη, πάντα εκφραστικός αλλά χωρίς υπερβολές.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 29, 2010 9:17 pm



Aς σχολιάσω κι εγώ

Καλά και κρατούσα απο χθες μικρό καλάθι

Γι όποιον δεν το κατάλαβε ο Ρούσσος σήμερα το εξήγησε. Η παρέα της φεγγαρόπετρας τέλειωσε ΖΉΤΩ η παρέα των φεγγαρολεχριτών.

Αφήνουμε πίσω την παρέα που έκανε ευχές και ασχολούμαστε με την παρέα που έκανε λοβιτούρες.imarton

Ξύπνησε και η ανα-κομένη και ρώτησε για τον απόλυτό της. Λέει η Αμαλία η Νόρα φέρθηκε σαν αδελφή σου (άλλο κακό να μην την βρει) και το μελαγχολικό κορίτσι έτοιμο ήταν αν πει χέ******κα για αυτή να κόψει το λαιμό της για το Στέφανο πες μου

Λουκάς και Νόρα μέσα στην υπερβολή. Υποθέτω το κάνουν για να φανεί ακόμη χειρότερο το προβληματάκι της Νόρας και να προσγειωθεί το κοινό λες και δεν του φτάνει όλη αυτή η προσγείωση που τρώει κάθε μέρα. Ευτυχώς και είδαμε τη σκηνούλα στο σπίτι και κάπως αποζημειωθήκαμε. Στεναχωριέμαι που βλέπω τη χαρά τους όταν ξέρω τι θα ακολουθήσει. Aww

Ευτυχώς που άρχισε να ζηλεύει ο Νικόλας τη Δάφνη για να δούμε καμιά δική τους σκηνή. Ζήλεψε εκτός λογικής και κάπου με νευρίασε αλλά το τραπέζι στο χώρο της κατασκήνωσης μου θύμισε περασμένα μεγαλεία. Ο Γιαννακόπουλος πετάει φέτος κι τη Γεωργόνη επιτέλους την έντυσαν και τη χτένισαν: juhu :

Η σκηνούλα του Λουκά με το Νικόλα με μελαγχόλησε κάποιος έλειπε Snif

Τα κορίτσια με την Αγγέλα και τον μπόμπιρα ήταν γλυκούτσικα. Ο Αγγελος πόσο γλυκο μωρό είναι Love! Επειγόντως το όνομα του πιτσιρίκου στους τίτλους. Κλέβει την παράσταση δεν κάνει να λείπει το όνομά του μόνο μην τον βάλουν δεύτερο γιατί θα τον χάσουμε.

Η κυρία Χατζηπαμπλούτου μάζεψε το Στέφανο τον έγδυσε και τον φρόντισε έκλεισε και τη συμφωνία και με κάνανε να ψάχνω ποιά σειρά παρακολουθώ. Πάντως τότε που τσακώνονταν μου άρεσαν καλύτερα. Σήμερα ξενέρωτοι βγήκαν.

Απο πότε το προσωπικό κάνει παρατηρήσεις στα αφεντικά; Η Άννα πρέπει να της δώσει άδεια για να βάλει κάποιον στο σπίτι της; Άντε γιατί αφεντικά και δούλοι.......

Προετοιμάζομαι για την παντόφλα που έρχεται. Η Αγγέλα έλεγε στην Εύα να βγεί και να γνωρίσει κόσμο. Όπου νάναι μας τον φοράνε το Λευτεράκη το μπισκοτάκι που στην ποδιά του σφάζονται τα κορίτσια το θεό τον όμορφο. Είπα αρκετά για να το εμπεδώσετε ή να προσθέσω κι άλλα;

Πόσο θεά ήταν η Εύα λυπημένη και πόσο θλιβερή η διαπίστωση της οτι είναι πια ολομόναχη. Ωραία τα κατάφεραν maaaad

Υγ Σήμερα όσο άκουγα το όνομα Μάνος να ανακατεύεται στις διάφορες ιστορίες σκεπτόμουν οτι τελικά χάσαμε τον συνδετικό κρίκο αλλά εμείς τον χρησιμοποιούμε ακόμη. Αν δεν ήξερα οτι έφυγε απ τη σειρά θα περίμενα πότε θα εμφανιστεί στην οθόνη μου. Τυχαίο δεν νομίζω.

Μέτριο απο μένα και να δούμε που θα μας βγάλει.....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Σεπ 29, 2010 9:24 pm

Συμφωνω με πολλά απο τα λεγομενα της Κλάραμπελ και της Τζέσυ!
nikidanis ^^
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Σεπ 29, 2010 9:29 pm

Clarabelle έγραψε:

Aς σχολιάσω κι εγώ

Καλά και κρατούσα απο χθες μικρό καλάθι

Γι όποιον δεν το κατάλαβε ο Ρούσσος σήμερα το εξήγησε. Η παρέα της φεγγαρόπετρας τέλειωσε ΖΉΤΩ η παρέα των φεγγαρολεχριτών.

Αφήνουμε πίσω την παρέα που έκανε ευχές και ασχολούμαστε με την παρέα που έκανε λοβιτούρες.imarton

Ξύπνησε και η ανα-κομένη και ρώτησε για τον απόλυτό της. Λέει η Αμαλία η Νόρα φέρθηκε σαν αδελφή σου (άλλο κακό να μην την βρει) και το μελαγχολικό κορίτσι έτοιμο ήταν αν πει χέ******κα για αυτή να κόψει το λαιμό της για το Στέφανο πες μου

Λουκάς και Νόρα μέσα στην υπερβολή. Υποθέτω το κάνουν για να φανεί ακόμη χειρότερο το προβληματάκι της Νόρας και να προσγειωθεί το κοινό λες και δεν του φτάνει όλη αυτή η προσγείωση που τρώει κάθε μέρα. Ευτυχώς και είδαμε τη σκηνούλα στο σπίτι και κάπως αποζημειωθήκαμε. Στεναχωριέμαι που βλέπω τη χαρά τους όταν ξέρω τι θα ακολουθήσει. Aww

Ευτυχώς που άρχισε να ζηλεύει ο Νικόλας τη Δάφνη για να δούμε καμιά δική τους σκηνή. Ζήλεψε εκτός λογικής και κάπου με νευρίασε αλλά το τραπέζι στο χώρο της κατασκήνωσης μου θύμισε περασμένα μεγαλεία. Ο Γιαννακόπουλος πετάει φέτος κι τη Γεωργόνη επιτέλους την έντυσαν και τη χτένισαν: juhu :

Η σκηνούλα του Λουκά με το Νικόλα με μελαγχόλησε κάποιος έλειπε Snif

Τα κορίτσια με την Αγγέλα και τον μπόμπιρα ήταν γλυκούτσικα. Ο Αγγελος πόσο γλυκο μωρό είναι Love! Επειγόντως το όνομα του πιτσιρίκου στους τίτλους. Κλέβει την παράσταση δεν κάνει να λείπει το όνομά του μόνο μην τον βάλουν δεύτερο γιατί θα τον χάσουμε.

Η κυρία Χατζηπαμπλούτου μάζεψε το Στέφανο τον έγδυσε και τον φρόντισε έκλεισε και τη συμφωνία και με κάνανε να ψάχνω ποιά σειρά παρακολουθώ. Πάντως τότε που τσακώνονταν μου άρεσαν καλύτερα. Σήμερα ξενέρωτοι βγήκαν.

Απο πότε το προσωπικό κάνει παρατηρήσεις στα αφεντικά; Η Άννα πρέπει να της δώσει άδεια για να βάλει κάποιον στο σπίτι της; Άντε γιατί αφεντικά και δούλοι.......

Προετοιμάζομαι για την παντόφλα που έρχεται. Η Αγγέλα έλεγε στην Εύα να βγεί και να γνωρίσει κόσμο. Όπου νάναι μας τον φοράνε το Λευτεράκη το μπισκοτάκι που στην ποδιά του σφάζονται τα κορίτσια το θεό τον όμορφο. Είπα αρκετά για να το εμπεδώσετε ή να προσθέσω κι άλλα;

Πόσο θεά ήταν η Εύα λυπημένη και πόσο θλιβερή η διαπίστωση της οτι είναι πια ολομόναχη. Ωραία τα κατάφεραν maaaad

Υγ Σήμερα όσο άκουγα το όνομα Μάνος να ανακατεύεται στις διάφορες ιστορίες σκεπτόμουν οτι τελικά χάσαμε τον συνδετικό κρίκο αλλά εμείς τον χρησιμοποιούμε ακόμη. Αν δεν ήξερα οτι έφυγε απ τη σειρά θα περίμενα πότε θα εμφανιστεί στην οθόνη μου. Τυχαίο δεν νομίζω.

Μέτριο απο μένα και να δούμε που θα μας βγάλει.....

Υπέροχος σχολιασμός, όπως πάντα!!!!!
ΥΓ. Την ίδια σκέψη έκανα και εγω για το Μάνο..Μόνο που αυτός, που θα μπορούσε να είναι πίσω απο κάθε ιστορία έφυγε δυστηχώς...Μήπως κινεί τα νήματα απο μακριά??Πολύ αισιόδοξο....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 29, 2010 9:31 pm

Foulitsa έγραψε:

Υπέροχος σχολιασμός, όπως πάντα!!!!!
ΥΓ. Την ίδια σκέψη έκανα και εγω για το Μάνο..Μόνο που αυτός, που θα μπορούσε να είναι πίσω απο κάθε ιστορία έφυγε δυστηχώς...Μήπως κινεί τα νήματα απο μακριά??Πολύ αισιόδοξο....


Ακόμη κι αν κινει τα νήματα τη διαδρομή του Μάνου τη χάσαμε
Απλώς χρησιμοποιούμε το όνομά του γιατί ήταν ο βασικός χαρακτήρας.
Δεν υπάρχει κανένας άλλος απ την παρέα με το προφίλ του Μάνου να πάει την ιστορία παρακάτω οπότε χρησιμοποιούμε το όνομά του
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από amoust Τετ Σεπ 29, 2010 9:35 pm

Σχόλια:
1. Το πρώτο και καλύτερο οτι επιτέλους όλη η παρέα είχε αρκετό χρόνο σε αυτό το επεισόδιο.
2. Νόρα - Λουκάς: Για να έρθει αργότερα ο τσακωμός πρέπει τώρα να ενθουσιαστούν τόσο πολύ. Αρχίζει ο Γολγοθάς.
3. Δάφνη - Νικόλας: Μου άρεσαν πολύ ειδικά στην σκηνή με το δείπνο στην Εδέμ.
4. Εύα: Άρχισαν κιόλας οι προοικονομίες απο το στόμα της Αγγέλας οτι πρέπει να πάει παρακάτω.
5. Ο Στέφανος πρέπει να οργανώσει την σκέψη του γιατι πιστεύει οτι του λένε.
6. Αν υποψιαστώ πως ο Λευτέρης και η Άννα με την απλή σκέψη να παρακολουθήσουν τον Στέφανο βρέθηκαν να κρατάνε την Νταίζη με φωτογραφίες τότε θα πρέπει όλοι οι πρωταγωνιστές ως τώρα να πάνε να φουντάρουν που ακόμα δεν έμαθαν που μένει.
7. Αυτά που έλεγε ο Μπέλλος στην Νταίζη οτι είναι η μόνη γυναίκα που δεν τον θέλει για τα λεφτά του.............ποιός δουλεύει ποιόν είναι αυτό το ζευγάρι.
8. Στην συζήτηση του Λουκά με τον Ρούσσο βγήκε στην επιφάνεια μια άλλη πιο παλιά παρέα ή μου φάνηκε; Μου φαίνεται οτι θα βγούν κι άλλοι συγγενείς.
9. Η Ερριέτα λέγοντας στον Στέφανο πως υπεύθυνος είναι ο Ρούσσος προσπαθεί να βγάλει τον μεγαλοδικηγόρο απο την ουδετερότητα που επέλεξε. Είναι τόσο σίγουρη πως αν αποφασίσει ο Ρούσσος να πάει με κάποια πλευρά θα επιλέξει την δική της;
Αυτά για σήμερα επιτέλους είδαμε παραπάνω ώρα την παρέα.

amoust
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Σεπ 29, 2010 9:40 pm

Πφφφ.. Είμαι η μοναδική που νιώθω οτι με εμπαίζουν;;;; Μου φάνηκε υπερβολική η διακωμώδηση στο θέμα σύλληψης Λουκονορικής μπέμπας… Πραγματικά μου έκανε αρνητικότατη εντύπωση το σούρσιμο της Νόρας και του Λουκά αντίστοιχα, σε όλους τους φίλους τους να διαλαλούν την μελλοντική σύλληψη, thumbs up για αυτό, μου δίνεται άλλος ένας λόγος να γυρίσω κανάλι. Κρίμα που αυτοί οι δύο δεν αντιμετωπίζονται σοβαρά από τους ίδιους τους δημιουργούς αλλά για να σταματάμε να λέμε μας ρίχνουν δυο πικάντικες σκηνούλες για να μπερδευτούμε και να ξεχαστούμε.. Aint gonna happen.

Τα μοναδικά 2 πράγμαρα που πραγματικά μου αρέσει είναι το μικρό φατσάκι του Άγγελου! Που είναι μια σκέτη γλύκα!!! Αυτό και ότι ξεκινάει να ξεδιπλώνετε μια ενδιαφέρουσα ιστορία η οποία θα φέρει στο προσκήνιο από ότι φαίνεται πολλά μυστικά!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από nellyjenn Τετ Σεπ 29, 2010 9:41 pm

Οι σχολιασμοί σας είναι φοβεροί!
Διάβασα και τα χθεσινά σας και γελασα πολύ είστε απιστευτες!!

Λοιπόν το σημερινό μου φάνηκε καλούτσικο. Και έχω να καταθέσω:

Ο Σταύρου δεν μας έπεισε και πολύ στη σκηνή με το Ρούσσο. Μόλις είχε φάει το ξύλο της αρκούδας απο τους μαυροπουκαμισάδες και πήγε με τόση ανετίλα να ζητήσει τα ρέστα;;;; Τσαλακώσου λιγο βρε Στέφανε, έχεις όλα τα καλά αλλα δεν είσαι ο σουπερμαν!

Λουκας & Νόρα: Όλοι χαρήκαμε με την απόφασή σας, αλλα χαλαρώστε ρε παιδιά, δηλαδή όταν θα γεννηθεί τι θα κάνετε;

Η Ευα μας ήταν θεά και σήμερα (όπως και χτες), αν είχε και καμια 10ρια σκηνές παραπάνω καλά θα ήταν.... Αντε για να μήν ξαναλέω τα ίδια.

Ερριετα-Στέφανος: ωραία σκηνή και καλή χημεία
Ερριέτα είναι πολύ μεγάλη ντίβα και μας αρέσει, πολύ καλή προσθέτει μυστήριο και κλάση...

Θα σταθώ και πάλι στο Χρήστο, επιτρέψτε μου και σήμερα, μου άρεσε τρελά. Οι σκηνές του και οι δύο καταπληκτικές, ήταν άψογος και αντικειμενικά ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ!!!! Ta λόγια του, οι εκφράσεις, τα πλάνα, το βλέμμα του, ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!
Φαίνεται ο άνθρωπος, γεμίζει την οθόνη και είναι μακράν ο ωραιότερος της σειράς (κατ'εμέ, μην παρεξηγηθούμε κιόλας). Επιμένω ! να του δοθεί σημαντικός ρόλος!
Του αξίζουν πολλά συγχαρητήρια! Φανταστική δουλειά!

Νικόλας & Δάφνη: Καλές οι σκηνές ζηλοτυπίας, έχουν ενδιαφέρον και δίνουν μια ευχάριστη ελαφριά αίσθηση.

ο Λευτέρης κάτι πήγε να μας πεί αλλα παρέμεινε στο ίδιο γλυκανάλατο πλαίσιο.

αναμένουμε τη συνέχεια....

σ
ας αγαπώ

nellyjenn


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Σεπ 29, 2010 9:43 pm

Το επεισόδιο δεν μου άρεσε, γιατί ήταν το επεισόδιο της φανφάρας. Οι μεγαλοστομίες εκτοξεύονταν με ρυθμό πολυβόλου.
Πρώτα πρώτα η Δάφνη μας είπε ότι ο Νικόλας ασκεί το επάγγελμα του γιατρού ως λειτούργημα και γι' αυτό δεν πληρώνεται. Προσοχή προσοχή όσοι είστε γιατροί ή δικηγόροι που τα επαγγέλματά σας ορίζονται ως λειτουργήματα και όμως πληρώνεστε, φτου σας, ντροπή σας, θα καείτε ως άλλες μάγισσες του Σάλεμ στο Σύνταγμα.
Έπειτα η Εύα που κλονίστηκε συθέμελα από την απόπειρα κατά της Μελίτας και έκανε την βαρύγδουπη δήλωση “πάρτε πίσω τα λεφτά σας” σήμερα ήταν μέσα στην τρελή χαρά που θα τα έπαιρνε επιτέλους και μέσα στην αγωνία μην και της τα πάρει ο Στέφανος. Αν και από την Εύα δεν πρέπει να εκπλήσσομαι, είναι μια από τις γνωστές μικροαστικές της μεγαλοστομίες του τύπου “ήθελα μια γκαρσονιέρα για μας. Και έναν γυάλινο πύργο επίσης”. Για να μην πω για το άθλιο σκηνικό όπου βόλταρε με την φίλη της, κουβέντιαζαν και κάθισαν κιόλας καθόλη την ώρα που η Αγγέλα στεκόταν πίσω όρθια σέρονοντας το καρότσι!! Δηλαδή τι θα πάθαινε η Εύα να κρατάει το καρότσι;
Μετά ο Ρούσσος και ο Λουκάς στοχάζονταν μεγαλοφώνως για το αν ήταν προσχεδιασμένο από ανθρώπους ή την μοίρα να σχηματιστεί η παρέα της φεγγαρόπετρας. slap slap
Οι μόνες μεγαλοστομίες που ακούστηκαν και είχαν νόημα ήταν αυτές ανάμεσα στον Μπέλλο και την Νταίζη. Όλο και περισσότερο πείθομαι ότι δουλεύονται μεταξύ τους, η Νταίζη όμως δεν φαίνεται να το έχει καταλάβει ακόμα!
Κατα τα λοιπά μου αρέσει η κόντρα Στέφανου - Ρούσσου, ο αστάθμητος παράγοντας της οποίας υπήρξε η Μελίτα και η αγάπη που την ένωσε με τον Στέφανο. Ως και το ξύλο αυτό που το απέδωσε στον Ρούσσο ανέχτηκε για την Μελίτα ο Στέφανος Love! !! Και μου αρέσει που ο Λευτέρης έχει βρει έναν πολύ καλό τρόπο να τρυπώσει στο στρατόπεδο του αντιπάλου του, την Άννα.
Αλλά δεν μου αρέσει καθόλου να βλέπω ότι η οδύσσεια της Μελίτας δεν έχει τέλος. Εκτός του ότι η Αμαλία δεν της είπε πόσο πολύ αγωνιούσε ο Στέφανος γι' αυτήν, ήρθε τώρα η Εριέττα να την πέφτει ασύστολα στον Στέφανο! Και γιατί παρακαλώ τον γεμίζει με ψέμματα και συκοφαντίες κατά του Ρούσσου;; Συνομωσία TutTut
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Σεπ 29, 2010 9:48 pm

Clarabelle έγραψε:

Aς σχολιάσω κι εγώ

Καλά και κρατούσα απο χθες μικρό καλάθι

Γι όποιον δεν το κατάλαβε ο Ρούσσος σήμερα το εξήγησε. Η παρέα της φεγγαρόπετρας τέλειωσε ΖΉΤΩ η παρέα των φεγγαρολεχριτών.

Αφήνουμε πίσω την παρέα που έκανε ευχές και ασχολούμαστε με την παρέα που έκανε λοβιτούρες.imarton

Ξύπνησε και η ανα-κομένη και ρώτησε για τον απόλυτό της. Λέει η Αμαλία η Νόρα φέρθηκε σαν αδελφή σου (άλλο κακό να μην την βρει) και το μελαγχολικό κορίτσι έτοιμο ήταν αν πει χέ******κα για αυτή να κόψει το λαιμό της για το Στέφανο πες μου

Λουκάς και Νόρα μέσα στην υπερβολή. Υποθέτω το κάνουν για να φανεί ακόμη χειρότερο το προβληματάκι της Νόρας και να προσγειωθεί το κοινό λες και δεν του φτάνει όλη αυτή η προσγείωση που τρώει κάθε μέρα. Ευτυχώς και είδαμε τη σκηνούλα στο σπίτι και κάπως αποζημειωθήκαμε. Στεναχωριέμαι που βλέπω τη χαρά τους όταν ξέρω τι θα ακολουθήσει. Aww

Ευτυχώς που άρχισε να ζηλεύει ο Νικόλας τη Δάφνη για να δούμε καμιά δική τους σκηνή. Ζήλεψε εκτός λογικής και κάπου με νευρίασε αλλά το τραπέζι στο χώρο της κατασκήνωσης μου θύμισε περασμένα μεγαλεία. Ο Γιαννακόπουλος πετάει φέτος κι τη Γεωργόνη επιτέλους την έντυσαν και τη χτένισαν: juhu :

Η σκηνούλα του Λουκά με το Νικόλα με μελαγχόλησε κάποιος έλειπε Snif

Τα κορίτσια με την Αγγέλα και τον μπόμπιρα ήταν γλυκούτσικα. Ο Αγγελος πόσο γλυκο μωρό είναι Love! Επειγόντως το όνομα του πιτσιρίκου στους τίτλους. Κλέβει την παράσταση δεν κάνει να λείπει το όνομά του μόνο μην τον βάλουν δεύτερο γιατί θα τον χάσουμε.

Η κυρία Χατζηπαμπλούτου μάζεψε το Στέφανο τον έγδυσε και τον φρόντισε έκλεισε και τη συμφωνία και με κάνανε να ψάχνω ποιά σειρά παρακολουθώ. Πάντως τότε που τσακώνονταν μου άρεσαν καλύτερα. Σήμερα ξενέρωτοι βγήκαν.

Απο πότε το προσωπικό κάνει παρατηρήσεις στα αφεντικά; Η Άννα πρέπει να της δώσει άδεια για να βάλει κάποιον στο σπίτι της; Άντε γιατί αφεντικά και δούλοι.......

Προετοιμάζομαι για την παντόφλα που έρχεται. Η Αγγέλα έλεγε στην Εύα να βγεί και να γνωρίσει κόσμο. Όπου νάναι μας τον φοράνε το Λευτεράκη το μπισκοτάκι που στην ποδιά του σφάζονται τα κορίτσια το θεό τον όμορφο. Είπα αρκετά για να το εμπεδώσετε ή να προσθέσω κι άλλα;

Πόσο θεά ήταν η Εύα λυπημένη και πόσο θλιβερή η διαπίστωση της οτι είναι πια ολομόναχη. Ωραία τα κατάφεραν maaaad

Υγ Σήμερα όσο άκουγα το όνομα Μάνος να ανακατεύεται στις διάφορες ιστορίες σκεπτόμουν οτι τελικά χάσαμε τον συνδετικό κρίκο αλλά εμείς τον χρησιμοποιούμε ακόμη. Αν δεν ήξερα οτι έφυγε απ τη σειρά θα περίμενα πότε θα εμφανιστεί στην οθόνη μου. Τυχαίο δεν νομίζω.

Μέτριο απο μένα και να δούμε που θα μας βγάλει.....


ΕΓΡΑΨΕΣ για ακόμα μια φορά!

Όσο για Εύα, πραγματι πόσο θλιβερό ειναι η γυναίκα που έδωσε τα πάντα για τον έρωτα να βλέπει όλους τους φίλους της ζευγαρωμένους και να ειναι ολομόναχη.! Θείκο βλέμμα! Δεν υπάρχει η γυναίκα!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από annoula! Τετ Σεπ 29, 2010 9:48 pm

Μετριο απο μενα το σημερινο...

Νταιζη-Χρηστος:πολυ μου αρεσε που την ειρωνευοταν ο Χρηστος,καλα ο Μπελλος εντελως βλιτο ετσι;;

Κυριος και κυρια Μπελλου vomit :Μαρεσει που λεει ο Μητσουλας οτι γελουσε σαν ηλιθιος και εκεινη την ωρα ριχνω ενα γελιο....το σαν τι το ηθελες αγορι μου μπορεις να μου πεις;;;;τωρα το τριανταφυλλο γιατι ηταν ασπρο που συμβολιζει την αγνοτητα η Νταιζη ουτε καν ξερει τι σημαινει αυτη η λεξη.... xm

Νορα-Ευα-Αγγελος-Αγγελα:και οι δυο σκηνες πολυ ωραιες...ο μικρουλης γλυκας αλλα το οτι η Νορα θα γινει κακια πεθερα με εστειλε οπως και η ατακα της Αγγελας "καλε αυτη το πηρε σοβαρα..." να σας πω την αληθεια με την τρελα που δερνει την Νορα και τον Λουκα κι γω οτι εννοουσε το μελλοντικο μωρο της νομιζα cake για μενα ειναι αυτο

θΕΑ-Μελιτονι:δεν με αγγιξε η σκηνη γιατι ηταν σαν η Αμαλια να μιλουσε σε τοιχο που και αυτος πιο εκφραστικος θα ητανε ξερω γω θα ριχνε κανα σοβα....και ειδικα εκει που της λεει οτι το Νορακι της σταθηκε σαν αδερφη και περιμενα να πει κατι καλο λεει" αυτος ηρθε";;;ΕΛΕΟΣΣΣ!!!!!ΑΑΑ και να μην ξεχασω οταν ειδα την κουβερτα με τα λελουδα λεω μας δουλευουνε τωρα δεν υπαρχει περιπτωση....αλλα μηπως λεω μηπως επειδη το νοσοκομειο ειναι ιδιωτικο;;;;;γιατι Ρουσσος ειναι αυτος που θα την πηγαινε την πριγκίπισσα του παγου;;;;

Νορα-Λουκας:πολυ ωραια σκηνη αλλα εκει που αρχισε να την φιλαει λεω τωρα θα την παρει στα χερια και θα την παει στο κρεβατι ... πως και δεν εγινε;;;μα να πεσω τοσο εξω;;; Tongue

Λουκας-Ρουσσος:αυτο που ειπε ο Λουκακος οτι ηταν κι αυτη μια παρεα με μυστικα και τα λοιπα νομιζω οτι ειναι αληθεια και πιστευω πως θα εχει πολυ ενδιαφερον να μαθουμε περισσοτερα...αλλα ποιος περιμενω να μιλησει ο Ρουσσος;;;;; Synelthe κ αυτο σε μενα παει..χαχαχα

Νικολας-Δαφνη:Μαρεσει που ο Νικολας κανει ζηλιτσες αλλα ελπιζω να μην χωρισει το ζευγαρι....και ναι επιτελους η Δαφνη εβγαλε αυτο το πραμα που καποιος ειχε το θρασος να το ονομασει φορεμα...κακιουλες κακιουλες.... wall

Νικολας-Λουκας:οπως παντα πολυ γελιο!!!"Γιατι αβαφτιστο εισαι;;;"χαχαχαχ με στειλε!!!!!!
Οσο για την σκηνη με το ακουρδιστο μπουζουκι.... ποσο ψευτρα μπορει να ειναι;;;;λυπαμαι Νταιζουλινι αλλα δεν ειναι ολοι σαν τον Μπελλο λυπαμαι....αν και νομιζω πως αυτος ειναι πολυ εξυπνος αλλα δεν το διχνει....μη σας πω οτι εχει συγκεκριμενο λογο που παντρευτηκε το πεδιλακι...αλλα δεν παιρνω κι ορκο ετσι υποθεσεις κανουμε.... ))

Αυτα απο μενα....Να ρωτησω κατι;;;μηπως ξερετε που μπορω να βρω το τρεηλερ για το αυριανο επεισοδιο;;;;γιατι το megatv δεν το εχει.....να στησω καραουλι και αμα το πετυχω;;;;;ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;;;; Scandal nteni
Γινεται αν το δει καποιος να μας πει και μας τι γινεται πανω-κατω ή ζηταω πολλα;;;;

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!! Flkia


Έχει επεξεργασθεί από τον/την annoula! στις Τετ Σεπ 29, 2010 10:04 pm, 1 φορά

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης