Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap36%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 36% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 67

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από roulitaki Την / Το Πεμ Σεπ 30, 2010 12:36 pm

χίλια συγνώμη για άλλη μια φορά!!!!!
ηλικρινά δε γίνεται επίτηδες!!!!!!!!!!
απλά επειδή στο άλλο φόρουμ της εδέμ είχαμε πολύ ελεύθερο στόμα,συνηθίσαμε........κακή συνήθεια,δεν έχει να κάνει με το ότι δε σέβομαι......θα διορθωθεί άμεσα....
roulitaki
roulitaki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Σεπ 30, 2010 12:45 pm

Οκ δεν υπάρχει λόγος να απολογείσαι δεν ήταν κάτι το τραγικό, λίγο προσοχή θέλει απλώς. καλή συνέχεια να έχουμε ;D

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Σεπ 30, 2010 12:55 pm

tzibirdika έγραψε:
1.)Γιατι ο Στεφανος λιποθυμησε μολις βγηκε απο το γραφειο του Ρουσου ενω ηταν μια χαρα πριν???

Α)Ειδε την Ερριετα με τα μπαλκονια φατσα φορα και τα παιξε?
Β)Ειχε στρατηγικο σχεδιο...ηξερε οτι θα τον λυπηθει και θα τον περιθαλψει σπιτι της?
Γ)Απλα οι Κρητικαροι τον βαρεσαν για τα καλα και μια διασειση την επαθε ο καψερος?

2.)Γιατι ο Χρηστος δεν γυριζει μια ξαναστροφη στη Νταιζη να ησυχασουμε?

Α)Την αγαπαει κατα βαθος?
Β)Ειναι μαζοχα και γουσταρει να τον παιδευει?
Γ)Παλι ξαναστροφη? Προχθες τα ιδια ειδαμε...θα βαρεθουμε...

3.)Ποιον θα παντρευτει η Λουκανορικη μπεμπουλα?

Α)Τον Αγγελο για την περιουσια του και τη γλυκητητα του?
Β)Τον Μαριο για την τσαχπινια του και την ομορφαδα του?
Γ)Κανενα απο τους 2....Υπαρχουν καλυτερα τεκνα εκει εξω..

4.)Αφου ο Λουκας κανει σα το παιδι της crest τωρα που αποφασισε απλα οτι θελει παιδι, οταν το κανει πως θα αντιδρασει?

Α)Θα πιασει φιλο το μαναβη της γειτονιας και θα δανειστει τη ντουντουκα του για να διαλαλησει παντου "Εγινα πατεραααααααααααας"?
Β)Θα κανει οντισιον με κριτικη επιτροπη τον εαυτουλη του και μονο για να βρει τον καταλληλοτερο νονο/α?
Γ)Απλα θα αλλαξει εταιρια...Θα γινει το παιδι της colgate

5.)Γιατι ο Νικολας δε δεχεται τη μπομπονιερα της αδερφουλας του?

Α)Εχει αλλεργια στα κουφετα?
Β)Θα προτιμουσε κατι σε πιο σιροπιαστο...πχ κουρκουμπινια ή ξεροτηγανα για να της τα φερει καπελο?
Γ)Εδω δε δεχεται την αδερφη του τη μπομπονιερα θα δεχτει?

6.)Γιατι η Ερριετα εβαλε το Στεφανο στο κρεβατι της?

Α)Θελει να τον αποπλανησει?
Β)Που να τον βαλει δηλαδη? Στην κεφαλη της πανω? Ελα παναγια μου...
Γ)Απο μικρη ειχε ενα ονειρο...να γινει νοσοκομα και να περιθαλπτει ανημπορους, χτυπημενους, κουκλους και μουσατους αντρες!

7.)Γιατι η Ερριετα τον ειδε γυμνο?

Α)Γιατι δεν εχει ξαναδει γυμνο αντρα και ειχε περιεργια?
Β)Εντελως τυχαια σκονταψε πανω στην κλειδαροτρυπα οταν τον εξεταζε ο γιατρος?
Γ)Αφου αυτη τον εγδυσε....ειναι δυνατον να μη τον ειδε?

8.)Γιατι ο Νικολας δε θελει να φαει?

Α)Αποφασισε να κανει διαιτα....σιγα μη του φαει τη γυναικα ο Λευτερακης
Β)Του πεφτουν βαριες οι πατατες φουρνου το βραδυ?
Γ)Κανει ναζακια στη Δαφνη για να τον προσεξει?

9.)Ποσα κιλα μπετοτουβλο κουβαλα ο Μπελλος?

Α)100 κιλα
Β)200 κιλα
Γ)Πλακα με κανεις?? Τι κιλα?? Εδω μιλαμε για τονους...

Εxtra bonus ερωτηση

10.)Γιατι εκνευριστηκε η Σμα κατα τη διαρκεια ερωτικης σκηνης Λουκα-Νορας?

Α) Με το παρκινσον του καμεραμαν που απο το πολυ το τρεμουλο πηγαινε περα δωθε η οθονη?
Β)Που μας δεχνουν τετοια σκηναρα με πλατη και μπαλκονια φατσα φορα και κρατα μονο 10 δευτερολεπτα?
Γ)Ρε παιδια? Θα μου πειτε ποια ειναι αυτη τελοσπαντων???

Έλιωσα για άλλη μια φορά με τις ερωτήσεις και κυρίως με τις απαντήσεις σου lmao

Σαρώνεις λέμε.... : respect :

@Αυτο το μονταζ με τρελαινει λεμεεε...Νορα-Λουκας...Απο την κουζινα πεταξαν στο τραπεζι και απο το τραπεζι πεταξαν στο κρεβατι...Μα ποιοι ειναι τελοσπαντων? Η Λοις κι ο Κλαρκ??
gelio gelio Μπορεί να πετάγονταν απο το ένα πλάνο στο άλλο αλλά είχαμε ωραία σκηνούλα... Love! Άλλωστε τι λέμε τώρα??? τόσο καιρό η χημεία αυτού του ζευγαριού μας κρατά καθηλωμένους και όχι το στόρι τους (που δεν είχαν...)

@Γιατι κοβετε τετοιες υπερθεικες σκηνες τη τυχη μου τη χορευτρια????? Ουτε να γλυκαθουμε δε μπορουμε πια....
Μα κάνεις και εσύ κάτι ερωτήσεις... τς τς τς τς.... αφού έπρεπε να δείξουν τους εμετικούς και τους τόνους βλακείας που κουβαλά ο Μπέλλος... σιγά μην ασχολούμαστε τώρα με Νόρα και Λουκά slap

@Το πρασινακι παει τρελα στον Πετρακη (εκανα κ ριμα )
Συμφωνώ... του πάει τρελά ))

@Πολυ μ'αρεσει το νεο λουκ Δαφνης!
Πανέμορφη η Γεωργία... Και ειδικά χθές πολύ γλυκιά με τον Νικόλα... Love!

@Μου αρεσε η συζητηση Δαφνης-Τερη
Εμένα πάλι δεν μου άρεσε Mmm Γενικά δεν μου αρέσει αυτό το ζευγάρι... Χαίρομαι που υπάρχει ένα στόρι γύρω απο Δάφνη-Νικόλα αλλά μέχρι εκεί... δεν θέλω να δώ την Δάφνη να απατάει τον Νικόλα... με τίποτα όμως....

@Τρελο γελιο η σκηνη Νικολα-Λουκα...
Θεοιιιιι lmao
Το ύφος το χαρούμενο του Νικόλα ήταν απίστευτο και όταν έμαθε οτι απλά ήταν μια ιδέα η εγκυμοσύνη έλιωσααααα...
Στα τελευταία επεισόδια, ο Γιαννακόπουλος δίνει ρέστα με τις εκφράσεις του, απίστευτος : respect :

@Καλε τι το διαλαλητε παντου οτι θα γινετε γονεις? Οριστε τωρα το γρουζουζεψατε....
Άσε αυτό είναι ένα μεγάλο κεφάλαιο....
Ήταν όντως υπερβολική η χαρά τους και κυρίως του Λουκά... Τέτοιες σκηνές φανταζόμουν να δώ όταν ΜΕΙΝΕΙ έγκυος η Νόρα και όχι ΠΡΙΝ μείνει... Θα μείνουμε με την χαρά λοιπόν.... και δεν θέλω να βλέπω την Νόρα να κλαίει Aww
Μακάρι όλο αυτό να περάσει γρήγορα και να μην μας βγάλουν την πίστη....

Υ.Γ.--> Ο Μπέλλος ή στην φυλακή θα καταλήξει (σε περίπτωση που τους δουλεύει όλους) ή στο ψυχιατρείο (σε περίπτωση που εννοεί αυτά που λέει στην Νταίζη).. άλλη λύση δεν μπορώ να βρώ για αυτό το άτομο... ainta

Υ.Γ.2--> Μετά απο πολύ καιρό αξιώθηκα να ψηφίσω.... Ψήφισα λοιπόν "καλό" και εύχομαι να έρθουν οι παλιές εποχές που θα ψηφίζω και τέλειο... πρός το παρόν, μικρό καλαθάκι Wink

Αααααα και κάτι που θεωρώ ό,τι καλύτερο για το χθεσινό επεισόδιο.... Η φατσούλα αυτή του Άγγελου inlove
Πόσο τέλειο μωρό παίζει να είναι???? Λιώνωωωωω και χαμογελάσε το ζουζούνι μας...
Τζινάκι ευχαριστούμε για την υπέροχη φώτο του Άγγελου, την αποθήκευσα άμεσα γιατί τέτοιο πλασματάκι είναι να το βλέπεις συνεχώς....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από roulitaki Την / Το Πεμ Σεπ 30, 2010 1:15 pm

μηπως η γραμματεας που τα παρακολουθει/καταγραφει ολα,ειναι καμια αδερφη της Χαρας(ετσι δε λενε τη δολοφονημενη κοπελα του Λευτερη?),τη βρηκε ο Μανος για να εκδικηθει Λαζαριδαιΐκο και Χατζηβλακεΐκο και γιαυτο χωνεται και συνεργαζεται και με τον Λευτερακη μας???λεω τωραααα......

Πώς σας φαίνεται??
roulitaki
roulitaki

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Πεμ Σεπ 30, 2010 1:18 pm

Roulitaki πολλά σενάρια μπορεί να "παίζουν" αλλά θα το μάθουμε στην πορεία ....

Την κοπέλα του Λευτέρη την έλεγαν Βέρα ...

Επεισόδιο 407 - Ημερομηνία 29-09-2010 - Σελίδα 3 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από milia Την / Το Πεμ Σεπ 30, 2010 2:54 pm

aggeliki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Aς σχολιάσω κι εγώ

Καλά και κρατούσα απο χθες μικρό καλάθι

Γι όποιον δεν το κατάλαβε ο Ρούσσος σήμερα το εξήγησε. Η παρέα της φεγγαρόπετρας τέλειωσε ΖΉΤΩ η παρέα των φεγγαρολεχριτών.

Αφήνουμε πίσω την παρέα που έκανε ευχές και ασχολούμαστε με την παρέα που έκανε λοβιτούρες.imarton

Ξύπνησε και η ανα-κομένη και ρώτησε για τον απόλυτό της. Λέει η Αμαλία η Νόρα φέρθηκε σαν αδελφή σου (άλλο κακό να μην την βρει) και το μελαγχολικό κορίτσι έτοιμο ήταν αν πει χέ******κα για αυτή να κόψει το λαιμό της για το Στέφανο πες μου

Λουκάς και Νόρα μέσα στην υπερβολή. Υποθέτω το κάνουν για να φανεί ακόμη χειρότερο το προβληματάκι της Νόρας και να προσγειωθεί το κοινό λες και δεν του φτάνει όλη αυτή η προσγείωση που τρώει κάθε μέρα. Ευτυχώς και είδαμε τη σκηνούλα στο σπίτι και κάπως αποζημειωθήκαμε. Στεναχωριέμαι που βλέπω τη χαρά τους όταν ξέρω τι θα ακολουθήσει. Aww

Ευτυχώς που άρχισε να ζηλεύει ο Νικόλας τη Δάφνη για να δούμε καμιά δική τους σκηνή. Ζήλεψε εκτός λογικής και κάπου με νευρίασε αλλά το τραπέζι στο χώρο της κατασκήνωσης μου θύμισε περασμένα μεγαλεία. Ο Γιαννακόπουλος πετάει φέτος κι τη Γεωργόνη επιτέλους την έντυσαν και τη χτένισαν: juhu :

Η σκηνούλα του Λουκά με το Νικόλα με μελαγχόλησε κάποιος έλειπε Snif

Τα κορίτσια με την Αγγέλα και τον μπόμπιρα ήταν γλυκούτσικα. Ο Αγγελος πόσο γλυκο μωρό είναι Love! Επειγόντως το όνομα του πιτσιρίκου στους τίτλους. Κλέβει την παράσταση δεν κάνει να λείπει το όνομά του μόνο μην τον βάλουν δεύτερο γιατί θα τον χάσουμε.

Η κυρία Χατζηπαμπλούτου μάζεψε το Στέφανο τον έγδυσε και τον φρόντισε έκλεισε και τη συμφωνία και με κάνανε να ψάχνω ποιά σειρά παρακολουθώ. Πάντως τότε που τσακώνονταν μου άρεσαν καλύτερα. Σήμερα ξενέρωτοι βγήκαν.

Απο πότε το προσωπικό κάνει παρατηρήσεις στα αφεντικά; Η Άννα πρέπει να της δώσει άδεια για να βάλει κάποιον στο σπίτι της; Άντε γιατί αφεντικά και δούλοι.......

Προετοιμάζομαι για την παντόφλα που έρχεται. Η Αγγέλα έλεγε στην Εύα να βγεί και να γνωρίσει κόσμο. Όπου νάναι μας τον φοράνε το Λευτεράκη το μπισκοτάκι που στην ποδιά του σφάζονται τα κορίτσια το θεό τον όμορφο. Είπα αρκετά για να το εμπεδώσετε ή να προσθέσω κι άλλα;

Πόσο θεά ήταν η Εύα λυπημένη και πόσο θλιβερή η διαπίστωση της οτι είναι πια ολομόναχη. Ωραία τα κατάφεραν maaaad

Υγ Σήμερα όσο άκουγα το όνομα Μάνος να ανακατεύεται στις διάφορες ιστορίες σκεπτόμουν οτι τελικά χάσαμε τον συνδετικό κρίκο αλλά εμείς τον χρησιμοποιούμε ακόμη. Αν δεν ήξερα οτι έφυγε απ τη σειρά θα περίμενα πότε θα εμφανιστεί στην οθόνη μου. Τυχαίο δεν νομίζω.

Μέτριο απο μένα και να δούμε που θα μας βγάλει.....

ΕΓΡΑΨΕΣ για ακόμα μια φορά!

Όσο για Εύα, πραγματι πόσο θλιβερό ειναι η γυναίκα που έδωσε τα πάντα για τον έρωτα να βλέπει όλους τους φίλους της ζευγαρωμένους και να ειναι ολομόναχη.! Θείκο βλέμμα! Δεν υπάρχει η γυναίκα!

Πω πω με κάλυψες απόλυτα!!! Καταπληκτικός ο σχολιασμός σου!!!!
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Δημοσίευση από elenp Την / Το Πεμ Σεπ 30, 2010 3:25 pm

Λοιπόν ο Στέφανος αφού έφαγε ξύλο πήγε και έπιασε τον Ρούσσο, ο οποίος παρόλο που δεν έχει καμία σχέση με αυτό, πρέπει να ξέρει πολλά παραπάνω για την ιστορία με τα διαμάντια. Και μιας και λέμε για τον Στέφανο η Μελίτα ρώτησε και για αυτόν. Δηλ. δεν καταλαβαίνω αντί να ρωτήσει για άλλα ρωτάει για αυτόν;
Πολύ μου αρέσει που η Νταίζη δεν κάνει κουμάντο πλέον και στην σχέση της με τον Χρήστο. Ο Χρήστος στέκεται στο ύψος του και πολύ καλά κάνει. Την ίδια στάση κρατάει και με την Καρτάλαινα.
Οι ανακοίνωσεις για το μωρό από Λουκά και Νόρα πολύ ωραίες! Μου άρεσε πολύ το πώς χάρηκαν όλοι στην παρέα. Χαριτωμένες σκηνές με ωραίους διαλόγους και πολύ ωραία πλάνα. Τέλεια.
Γενικά όλο το επεισόδιο ήταν πολύ καλό και δεν βαρέθηκα οπότε ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Πεμ Σεπ 30, 2010 3:37 pm

Αντε να βρει και η Νταιζη το δασκαλο της, παρακολουθησεις και φωτογραφιες της σε 1ο πλανο, ποιος θελει να την εχει στο χερι? Ο Λευτερης θα αποδειχθει μεγαλο λαμογιο λεμε....

Αν ειναι να φαει λασπη η μουρη της Νταιζης, Λευτερη δωσε.......... η οποιος αλλος anyway την εχει στη μπουκα, μαζι σας παιδια, να δω Νταιζη να μην εχει που να κρυφτει yey
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Σεπ 30, 2010 3:42 pm

Καλο το χτεσινο επεισοδιο χωρις κατι να με ενθουσιασει....!

ΛΑΤΡΕΥΩ:
-Τα απιστευτα πλανα του Αγγελου!Δεν υπαρχει αυτο το μωρουλινι! Love!
-Βολτουλα Ευας-Νορας!
-Νικολα ζηλιαρη,οσο υπερβολικος και αν ειναι μ'αρεσει! xixixi
-Λουκονορικη ερωτικη σκηνη! inlove
-Μελαγχολικο και νοσταλγικο Ευακι! Matakia
-Χρηστο και ειρωνια απεναντι στο Νταιζουλινι! ^^
-Εριεττα!Δεν ξερω γιατι αλλα μου αρεσει πολυ και η ηθοποιος και ο ρολος!Πολυ καλες και οι σκηνες της με το Σταυρου! Thumbs up
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Πεμ Σεπ 30, 2010 4:43 pm

βαρεθήκατε και εσείς ή μόνο εγώ έπαιζα με το ξυραφάκι...???
Στέφανος-Πέτρος: Και τον είχα για έξυπνο τον Στέφανο...!!!! Απαπαπα!!! Είναι δυνατόν να έβαζε ο Ρούσσος να σε χτυπήσουνε και να έλεγε ότι είναι και από αυτόν....ΕΛΕΟΣ.... αικιου ραδικιου....!!!!!
Λουκάς-Πέτρος: Ε Ελεος μη δουμε και παροδία της παρέας της φεγγαρόπετρας δεν θα το αντέξω....!!!! haloooo!!!! οι σεναριογράφοι βρίσκονται εκτός....???? τι κουλό ήταν αυτό...!!!! ΕΛΕΟΣ μην τα περιμπλέκεται αλλο τα πράγματα....!!!!!!
Μελίτα-Αμαλί: Τίποτα απολίτως....!!!! Αδιάφορη η σκηνή...!!! Και το άκυρο... λουλουδέ κουβερτούλα... !!! Αν είναι δυνατόν.....!!!!
κατα τα άλλα βαρετό.....Και ξαναλέω.....γιατί τα περιμπλέκεται τόσο τα πραγματά.....Ουστα με Λευτεράκη τιρόλο βαράνε.....?????
Αυτα....και από μένα.....
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης