Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_rcap 13% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_lcap21%Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_rcap 21% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_lcap27%Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_rcap 27% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_rcap 17% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_rcap 9% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Vote_rcap 13% 
[ 11 ]

Σύνολο Ψήφων : 78

Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Empty Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 5:36 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010

Δημοσίευση από Nausika Prevezanou Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:02 pm

Είναι αρκετά θλιβερό όλο αυτό με τη Νόρα και το Λουκά...Ας ελπίσουμε να διορθωθεί σύντομα...!

Nausika Prevezanou

Θηλυκό Τόπος : Lamia
Ασχολίες : Daskala

Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:04 pm

Λίγα (λέμε τώρα) και καλά για σήμερα

Ο Στέφανος ακούσατε ακούσατε χώρισε με την Εύα απο.....παρεξήγηση!!! Όχι δηλαδή για όποιον δεν ξέρει πώς να πει κομψά το κέρατο χαχαχαχαχαχα

Από δω και πέρα κι εγω έτσι θα βρίζω "Την παρεξήγησή μου μέσα!" lmao

Η Εύα όπως πάντα κούκλα και όσο απαξιωτική έπρεπε! Ο Λευτέρης αδιάφορος.

Απορία: Ο Λευτέρης έχει αλλάξει όνομα? Γιατί υποτίθεται ότι ήξεραν το όνομα εκείνου που μετέφερε τα κοτρωνάκια σωστά? Για αυτό και δεν πήγε στην κηδεια της μάνας του..

Ο Στέφανος έθαψε την παρέα? Όπου φυσάει ο άνεμος εντελώς ε? Φοβόμαστε ή ζηλεύουμε Στεφανάκο?

+++

Ο Λουκάς με το Νικόλα μου άρεσαν πολύ! Οι ατάκες του Νικόλα μία και μία! Ο Γιαννακόπουλος είναι πολύ καλός φέτος που επιτέλους έχει ρόλο.

+++

Η σκηνή με τα κορίτσια μικρή και χωρίς τίποτα ουσιαστικό.
Σπόιλερ:
Η Δάφνη μετά απο τόσο ενθουσιασμό για το νέο προξενιό πώς θα μπλέξει με το Λευτέρη? Δεν στέκει!

+++

Εριέττα και Άννα αδιάφορες. Η Άννα γενικά δεν μου αρέσει δεν ξέρω με χαλάει, μου κάνει πολύ επίπεδη.. Την επόμενη φορά που θα ακούσω ότι τους χωρίζει αίμα θα πάθω κάτι δεν παίζει, ήδη έχω αναγούλες! Έλεος, το εμπεδώσαμε!!!

+++

Η Νόρα με την Εριέττα δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσαν ιδιαίτερα. Ή μάλλον για την ακρίβεια οι κοπέλες μου άρεσαν η σκηνή όμως μου ηταν αδιάφορη καθώς δεν με αφορά η συγκεκριμένη υπόθεση.

Το σπίτι της πάντως θεϊκό!

+++

Λουκάς – Λευτέρης εξαιρετικά απογοητευτική σκηνή, πρώτη φορά όχι λόγω ερμηνειών, ναι ναι ο Λευτέρης καλούτσικος ήταν εκεί χαχα, αλλα το όλο στόρυ εντελώς ξεκούδουνο! Από πότε παει και ρωτάει ο πάσας ένας και ο άλλος δίνει πληροφορίες αβέρτα? Έλεος!!!

+++

Η σκηνή του Χρήστου με τη Νταίζη μου άρεσε πααααρα πολύ! Η πίκρα του Χρήστου με συγκίνησε πολύ. inlove

Και μου άρεσε που της είπε ότι δεν είναι εκεί πια για εκείνην και ότι τελείωσαν! Μέχρι που τη λυπήθηκα, δεν είμαι καλά!!!! ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ!!!

Ο Χρήστος τρομερός, ο θυμός του, η ειρωνία, η πίκρα, η στεναχώρια, η αηδία που έβγαζε σε ορισμένα σημεία... ΤΡΟΜΕΡΟΣ!!! inlove

+++

Ο Μάριος γλύκααας!!! Και με το πουκαμισάκι του χου χου τέλειος! Λατρεύω τα ξανθά του καρφάκια!!!

+++

Η σκηνή Πέτρος – Αμαλία μου άρεσε πολύ! Ο Πέτρος εν εξάλλω μου αρέσει γενικότερα χαχα Η Αμαλία ήταν εντελώς υστερικιά και μόνο η Πεφάνη και η Ξυλά μπορούν να κάνουν ακόμα και αυτό το στυλ να τους πηγαίνει!

+++

Μελίτα με το μαλλί αφάνα δεν θα σχολιάσω, ευτυχώς που είπε κι ένα ευχαριστώ η αχάριστη. Πολύ ώρα όμως και ανακατεύομαι...

+++

Η Εύα με το μπεμπάκι θεαααααααααααααααα!!!!!!!!! Το μπεμπάκι δεν παίζεται! Είναι απίστευτο! Υπέροχο! Γλυκούλιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Με μπουτάκια έξω έτοιμα για τσίμπημααααα

Μέχρι κι η Εύα την έπιασε τη φούσκα του απόλυτου! Η αγάπη του είναι στο νοσοκομείο και αυτός βγαίνει για φαγητό? lmao

+++

Η καλύτερη ατάκα που ακούστηκε στη συζήτηση της παρέας ήταν μία «ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!» χαχαχαχαχαχαχαχα Γεια σου ρε Νικόλα!

Τον Λουκά τον βρήκα λίγο άδικο με τη σπόντα προς το Νικόλα αλλα και το Νικόλα απότομο στα περί Λευτέρη... Αντε να δούμε τι θα δούμε με τα παιδιά μας!

+++

Ο Στέφανος απο την πολύ σκοτούρα για τη Μελίτα βγήκε (ή μάλλον μπήκε) και το βράδυ για δείπνο με την Εριέττα, μία φορά τη μερα δεν του έφτανε? Αχαχαχαχαχαχα

Δεν σχολιάζω τα περί σχέσεων. Δεν νομίζω ότι αν η Εριέττα είχε σχέση θα επηρέαζε τη συνεργασία τους. Εκείνος δηλαδή θα έδινε αναφορά στην Εύα αν ήταν ακόμα παντρεμένοι? Δεν νομίζω! Που το πας Στεφανάκο???

Πώς και δεν του είπε ότι τους χωρίζει αίμα? gelio

+++

Ο καυγάς Νόρα και Λουκά δεν μου άρεσε, τον βρήκα λίγο υπερβολικό.

Η σκηνή όμως μετά με τα σκεπάσματα με έλιωσε... Snif

Το ότι ο Λουκάς στο ΞΕΚΟΥΔΟΥΝΟ κατάλαβε ότι η Νόρα έχει γκόμενο και της τελειωσε ο έρωτας επειδή του είπε ψέμματα για το γυμναστήριο τι σας λέει? ainta Τι πίνουν και δεν μας δίνουν? lol!

+++

Η σκηνή Λευτέρη και Άννας αδιάφορη.. Και όμως... ο Λευτέρης πιο φλατ απο την Άννα? Δεν καταλαβαίνω.. δεν μου περνά συναίσθημα.. Ρε φίλε την γυναίκα σου υποτίθεται σκότωσαν εκεί μέσα..

+++

Ο Νικόλας δεν μου άρεσε καθόλου όπως συμπεριφέρθηκε στη Δάφνη... Απαπα.. με σύγχυσε! Και ενώ έχει δίκιο γιατί ρε Δαφνούλα δεν γίνεται πάντα να ανακατεύεσαι στα προσωπικά των άλλων, άστους να τα βρούνε, δεν μου άρεσε που της μίλησε για χωρισμό. Και είναι και εντελώς άκυρος. Αυτό είναι ο Νικόλας που πριν 8 επεισόδια ευχόταν να μην αλλάξει τίποτα μεταξύ τους? ainta

+++

Πατσοζεύγαρο με άντρα χορηγό ΔΕΗ δεν σχολιάζω μην τα λέμε συνέχεια..

Ούτε και απόλυτο ξενέρωτα. Οκ μας πείσατε δεν παίζει δικαίωση για την γυναίκα που διέλυσε τη ζωή μιας άλλης δύο φορές, δεν θα μπορεί να βρει δουλειά το πολύ πολύ και να παει τιμωρήθηκε wall Τουλάχιστον να μην τους βλέπουμε γίνεται? Ας την πάρει να πάνε στο Παρίσι!

+++

Η Ευάρα ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ με το γαλάζιο φόρεμα, ο ψηλολέλεκάς τι πρόταση θέλει να της κάνει? Ουστ χρυσέ μου!!!

Καλό απλά, δεν τρελάθηκα... Σήμερα το επεισόδιο μου έδωσε την αίσθηση ότι ήταν άλλα ντ'άλλα τα μεγάλα της Παρασκευής το γάλα, ο καθένας έκανε και έλεγε ότι ήθελε χωρίς καμμία συνοχή.

Ο Πέτρος έκανε ξεκάρφωτο καυγά, ο Νικόλας απο το πουθενά μίλησε για χωρισμό, η Νόρα με το Λουκά μάλωναν για άαασχετα πράγματα, σαν όλα να μπήκαν στο γρήγορο και θόλωσε η εικόνα. Θέμα μοντάζ ή θέμα σεναρίου? Ότι κι αν είναι ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΤΟ! Ήμαρτον πια!!!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ.1 Απαλλάξτε μας απο τον ξενέρωτα!!!
ΥΓ.2 Θέλω ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΥΑ και ευτυχισμένη με τον Στεφανο και τον Άγγελό τους!
ΥΓ.3 Θέλω ο Χρήστος να είναι η τιμωρία της Νταίζης, μόνο αυτός έχει τη δύναμη!!!
ΥΓ.4 Θέλω ΚΑΙ ΤΑ 3 ανωτέρω υστερόγραφα, τσιγγουνιές και μισά πράγματα δεν δέχομαι!!!

Σημείωση: Σας το βρήκα το καλό σενάριο. Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Soso

Σπόιλερ:
Μια και η Νταίζη σήμερα έλεγε τα ίδια με την Εύα στο Μάνο περί κλειδιών κλπ ο Μπέλλος να δείτε που είναι αδερφός του Λευτέρη, τον έστειλε να του εκτελέσει κάποιο σχέδιο και εκείνος ερωτεύτηκε τη Νταίζη και το παράτησε... Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Kopikate

Σημείωση 2: Κάθε φορά που γράφω σχολιασμό εν ώρα προβολης αναρωτιέμαι πώς το κάνεις κάθε μέρα βρε Άρια.. απαπααα

Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:07 pm

Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Το πτώμα συναντήθηκε και "ευχαρίστησε" την "να πάτε να πνιγήτε όλοι σας" Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl

Έχει επεξεργασθεί από τον/την jim7 στις Παρ Οκτ 01, 2010 7:08 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:07 pm

Λίγα πράγματα για αρχή..
Βλέπω πάλι τη Νόρα που τραβάει το δικό της Γολγοθά, να παρηγορεί τη Μελίτα.. Η Νόρα που δεν φέρθηκε σωστά ετσι?Η Νόρα που προσπαθούσε να προστατεψει τη Μελιτα απο το να εκτεθεί και ακούγε τα μύρια όσα.. Και τωρα πάλι τα ίδια.. Να την παρηγορεί για έναν έρωτα που τσάκισε την παιδική της φίλη.. Είπαμε η μ.. έχει τα οριά της.. Απλά δεν το δέχομαι..
Βλέπω το Νικόλα που πριν λίγες μέρες ευχηθηκε να μην αλλάξει τίποτα στο γάμο του να λέει χύμα στη Δάφνη και χωρίς αιτία οτι μπορεί και να χωρίσουν γιατί ολα μπορούν να συμβούν σ αυτλη τη ζωή..Για να σπρώξουμε τον έρωτα με το Λευτερη διαλύουμε χαρακτηρες και σχέσεις που δοκιμάστηκαν ξανά και ξανά..
Βλέπω τη Νόρα να περνάει τις δυσκολίες μόνη της και ο Λουκάς να αναλώνεται σε ζήλειες αντι να ναι δίπλα της.. Αυτό περιμενω εγω απο αυτή τη σχέση?? Ποιανού διαστροφική ιδέα ήταν να πει ο Λουκάς αυτή την ατάκα την ωρα που η Νόρα τον χρειάζεται??
Με μπουκώνουν με απόλυτο και μεγάλα λόγια όταν όλες οι σταθερες της σειράς διαλυόνται και ο μόνος έρωτας που θα ευδοκιμίσει είναι αυτός που στηρίχτηκε πάνω στη δυστηχία μιας γυνάικας που οτι είχε αρχίσει να στέκεται στα πόδια της.. Και που τυχαίνει να είναι και πρωταγωνηστρια..
ΑΙΣΧΟΣ!!!!Το επεισόδιο άθλιο και αν υπήρχε και κατώτερο θα το ψήφιζα..

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Foulitsa στις Παρ Οκτ 01, 2010 7:10 pm, 1 φορά
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:09 pm

Αφιερωμένο εξαιρετικά και σχολιασμός αύριο

Κέρατο; όχι όχι όχι ΟΧΙ

ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ
xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo

Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:10 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Ο Στέφανος ακούσατε ακούσατε χώρισε με την Εύα απο.....παρεξήγηση!!! Όχι δηλαδή για όποιον δεν ξέρει πώς να πει κομψά το κέρατο χαχαχαχαχαχα

Από δω και πέρα κι εγω έτσι θα βρίζω "Την παρεξήγησή μου μέσα!" Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 191984

Απορία: Ο Λευτέρης έχει αλλάξει όνομα? Γιατί υποτίθεται ότι ήξεραν το όνομα εκείνου που μετέφερε τα κοτρωνάκια σωστά? Για αυτό και δεν πήγε στην κηδεια της μάνας του..

Ο Στέφανος έθαψε την παρέα? Όπου φυσάει ο άνεμος εντελώς ε? Φοβόμαστε ή ζηλεύουμε Στεφανάκο?

+++

Ο Λουκάς με το Νικόλα μου άρεσαν πολύ! Οι ατάκες του Νικόλα μία και μία! Ο Γιαννακόπουλος είναι πολύ καλός φέτος που επιτέλους έχει ρόλο.

+++

Σπόιλερ:
Η Δάφνη μετά απο τόσο ενθουσιασμό για το νέο προξενιό πώς θα μπλέξει με το Λευτέρη? Δεν στέκει!

+++

Εριέττα και Άννα αδιάφορες. Η Άννα γενικά δεν μου αρέσει δεν ξέρω με χαλάει, μου κάνει πολύ επίπεδη.. Την επόμενη φορά που θα ακούσω ότι τους χωρίζει αίμα θα πάθω κάτι δεν παίζει, ήδη έχω αναγούλες! Έλεος, το εμπεδώσαμε!!!

+++

Η Νόρα με την Εριέττα δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσαν ιδιαίτερα. Ή μάλλον για την ακρίβεια οι κοπέλες μου άρεσαν η σκηνή όμως μου ηταν αδιάφορη καθώς δεν με αφορά η συγκεκριμένη υπόθεση.

+++

Λουκάς – Λευτέρης εξαιρετικά απογοητευτική σκηνή, πρώτη φορά όχι λόγω ερμηνειών, ναι ναι ο Λευτέρης καλούτσικος ήταν εκεί χαχα, αλλα το όλο στόρυ εντελώς ξεκούδουνο! Από πότε παει και ρωτάει ο πάσας ένας και ο άλλος δίνει πληροφορίες αβέρτα? Έλεος!!!

+++

Η σκηνή του Χρήστου με τη Νταίζη μου άρεσε πααααρα πολύ! Η πίκρα του Χρήστου με συγκίνησε πολύ. Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 681539

Και μου άρεσε που της είπε ότι δεν είναι εκεί πια για εκείνην και ότι τελείωσαν! Μέχρι που τη λυπήθηκα, δεν είμαι καλά!!!! ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ!!!

Ο Χρήστος τρομερός, ο θυμός του, η ειρωνία, η πίκρα, η στεναχώρια, η αηδία που έβγαζε σε ορισμένα σημεία... ΤΡΟΜΕΡΟΣ!!! Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 681539

+++

Ο Μάριος γλύκααας!!! Και με το πουκαμισάκι του χου χου τέλειος! Λατρεύω τα ξανθά του καρφάκια!!!

+++

Η σκηνή Πέτρος – Αμαλία μου άρεσε πολύ! Ο Πέτρος εν εξάλλω μου αρέσει γενικότερα χαχα Η Αμαλία ήταν εντελώς υστερικιά και μόνο η Πεφάνη και η Ξυλά μπορούν να κάνουν ακόμα και αυτό το στυλ να τους πηγαίνει!

+++

Μελίτα με το μαλλί αφάνα δεν θα σχολιάσω, ευτυχώς που είπε κι ένα ευχαριστώ η αχάριστη. Πολύ ώρα όμως και ανακατεύομαι...

+++

Η Εύα με το μπεμπάκι θεαααααααααααααααα!!!!!!!!! Το μπεμπάκι δεν παίζεται! Είναι απίστευτο! Υπέροχο! Γλυκούλιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Με μπουτάκια έξω έτοιμα για τσίμπημααααα

Μέχρι κι η Εύα την έπιασε τη φούσκα του απόλυτου! Η αγάπη του είναι στο νοσοκομείο και αυτός βγαίνει για φαγητό? Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 191984

+++

Η καλύτερη ατάκα που ακούστηκε στη συζήτηση της παρέας ήταν μία «ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!» χαχαχαχαχαχαχαχα Γεια σου ρε Νικόλα!

Τον Λουκά τον βρήκα λίγο άδικο με τη σπόντα προς το Νικόλα αλλα και το Νικόλα απότομο στα περί Λευτέρη... Αντε να δούμε τι θα δούμε με τα παιδιά μας!

+++

Ο Στέφανος απο την πολύ σκοτούρα για τη Μελίτα βγήκε (ή μάλλον μπήκε) και το βράδυ για δείπνο με την Εριέττα, μία φορά τη μερα δεν του έφτανε? Αχαχαχαχαχαχα

Δεν σχολιάζω τα περί σχέσεων. Δεν νομίζω ότι αν η Εριέττα είχε σχέση θα επηρέαζε τη συνεργασία τους. Εκείνος δηλαδή θα έδινε αναφορά στην Εύα αν ήταν ακόμα παντρεμένοι? Δεν νομίζω! Που το πας Στεφανάκο???

Πώς και δεν του είπε ότι τους χωρίζει αίμα? Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 397896

+++

Η σκηνή όμως μετά με τα σκεπάσματα με έλιωσε... Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 94762

Το ότι ο Λουκάς στο ΞΕΚΟΥΔΟΥΝΟ κατάλαβε ότι η Νόρα έχει γκόμενο και της τελειωσε ο έρωτας επειδή του είπε ψέμματα για το γυμναστήριο τι σας λέει? Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 735655 Τι πίνουν και δεν μας δίνουν? lol!

+++

Η σκηνή Λευτέρη και Άννας αδιάφορη.. Και όμως... ο Λευτέρης πιο φλατ απο την Άννα? Δεν καταλαβαίνω.. δεν μου περνά συναίσθημα.. Ρε φίλε την γυναίκα σου υποτίθεται σκότωσαν εκεί μέσα..

+++

Ο Νικόλας δεν μου άρεσε καθόλου όπως συμπεριφέρθηκε στη Δάφνη... Απαπα.. με σύγχυσε! Και ενώ έχει δίκιο γιατί ρε Δαφνούλα δεν γίνεται πάντα να ανακατεύεσαι στα προσωπικά των άλλων, άστους να τα βρούνε, δεν μου άρεσε που της μίλησε για χωρισμό. Και είναι και εντελώς άκυρος. Αυτό είναι ο Νικόλας που πριν 8 επεισόδια ευχόταν να μην αλλάξει τίποτα μεταξύ τους? Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 735655

+++

Ούτε και απόλυτο ξενέρωτα. Οκ μας πείσατε δεν παίζει δικαίωση για την γυναίκα που διέλυσε τη ζωή μιας άλλης δύο φορές, δεν θα μπορεί να βρει δουλειά το πολύ πολύ και να παει τιμωρήθηκε Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 905116 Τουλάχιστον να μην τους βλέπουμε γίνεται? Ας την πάρει να πάνε στο Παρίσι!

+++

Η Ευάρα ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ με το γαλάζιο φόρεμα, ο ψηλολέλεκάς τι πρόταση θέλει να της κάνει? Ουστ χρυσέ μου!!!

Καλό απλά, δεν τρελάθηκα... Σήμερα το επεισόδιο μου έδωσε την αίσθηση ότι ήταν άλλα ντ'άλλα τα μεγάλα της Παρασκευής το γάλα, ο καθένας έκανε και έλεγε ότι ήθελε χωρίς καμμία συνοχή.

Ο Πέτρος έκανε ξεκάρφωτο καυγά, ο Νικόλας απο το πουθενά μίλησε για χωρισμό, η Νόρα με το Λουκά μάλωναν για άαασχετα πράγματα, σαν όλα να μπήκαν στο γρήγορο και θόλωσε η εικόνα. Θέμα μοντάζ ή θέμα σεναρίου? Ότι κι αν είναι ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΤΟ! Ήμαρτον πια!!!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ.3 Θέλω ο Χρήστος να είναι η τιμωρία της Νταίζης, μόνο αυτός έχει τη δύναμη!!!
ΥΓ.4 Θέλω ΚΑΙ ΤΑ 3 ανωτέρω υστερόγραφα, τσιγγουνιές και μισά πράγματα δεν δέχομαι!!!

Σημείωση: Σας το βρήκα το καλό σενάριο. Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Soso

Σπόιλερ:
Μια και η Νταίζη σήμερα έλεγε τα ίδια με την Εύα στο Μάνο περί κλειδιών κλπ ο Μπέλλος να δείτε που είναι αδερφός του Λευτέρη, τον έστειλε να του εκτελέσει κάποιο σχέδιο και εκείνος ερωτεύτηκε τη Νταίζη και το παράτησε... Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 Kopikate

Σημείωση 2: Κάθε φορά που γράφω σχολιασμό εν ώρα προβολης αναρωτιέμαι πώς το κάνεις κάθε μέρα βρε Άρια.. απαπααα

Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 11556 Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 11556 μερικά να σου βρίσκονται...!!!

Υ.γ. Επεισόδιο 409 - Ημερομηνία 01-10-2010 103275
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:12 pm

Πολύ καλό για τον Μπέμπη και το Μάριο που έκλεψαν την Παράσταση!
Για το υπέροχο φόρεμα της Φαίη Ξυλά που και σήμερα ήταν Πανέμορφη.

Για τη Σκηνή Κατρανίδη-Πεφάνη που ακόμα μια φορά μας Έδειξαν το Ταλέντο και την Κλάση τους.

Για τη Σκηνή Εριέττας με το Λαβωμένο Αγόρι, του οποίου το μάτι πέταγε φλόγες.

Για τη Σκηνή Νταίζης-Χρήστου γιατί είναι απόλαυση να τους βλέπεις μαζί, αφού και χημεία και ταλέντο έχουν.

Θα ξαναπώ ότι η ΑΝνούλα κάτι κρύβει!!!

Όσον αφορά στο θέμα Νόρα-Λουκάς, είναι ωραίο που τίθεται σε μια σειρά θέμα υπογονιμότητας, γιατί καλώς ή κακώς στις μέρες μας υπάρχει σοβαρό πρόβλημα σε πολλά ζευγάρια. Διαφωνώ όμως με τον τρόπο με τον οποίο παρουσιάζεται. Δεν μπορείς να κρύβεις ένα τόσο σοβαρό πρόβλημα, από τον άνθρωπό σου. Δεν γίνεται να μην είσαι στο ΜΑΖΙ!! Ελπίζω να το δούμε και αυτό σύντομα!!!

Αυτά προς το παρόν....

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:15 pm

Τζινακι, οσον αφορα το σποιλερ στο πρωτο του μερος, αυτο το σκεφτομαι απο χθες... Μου ταιριαζει παρα πολυ ως ενδεχομενο.... Για το 2ο δεν ξερω, αλλα στο 1ο κατα 90% κατι τετοιο πρεπει να παιζει για μενα...
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:16 pm

Τζινα τελειος σχολιασμος..
Θα σταθω εδω..

Το ότι ο Λουκάς στο ΞΕΚΟΥΔΟΥΝΟ κατάλαβε ότι η Νόρα έχει γκόμενο και της τελειωσε ο έρωτας επειδή του είπε ψέμματα για το γυμναστήριο τι σας λέει? ainta Τι πίνουν και δεν μας δίνουν? lol!
Εμενα αυτο μου λεει οτι οι σεναριογραφοι μας μισουν!
Η πληρης απογοητευση!
Αθλιο απο μενα..Ελπιζω να ναι η τελευταια φορα...
Υ.Γ λατρεψα το μπλε φορεμα της ευας..Λατρευω αυτο τον χρωμα!

Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από fanlouknor Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:17 pm

Μέτριο από μένα...
Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι ο καβγάς Λουκά Νόρας...
Πολύ απότομα μας προσγείωσαν μετά την υπέροχη χθεσινή συζήτησή τους και τα κοινά όνειρα για ένα παιδί, άδικο για τη Νόρα να αφήνει τέτοιες εντυπώσεις στον Λουκά και εκείνος να πιστεύει ότι τον κοροϊδεύει;
Δεν αξίζουν τέτοιες εξελίξεις για το ζευγάρι που λατρεύουμε...
Τόσο ζόρι περάσαμε πέρυσι μέχρι να γίνουν ζευγάρι, πάλι τα ίδια θα έχουμε;
Δεν το αντέχω...
Πότε θα γίνουν οι ουσιαστικές συζητήσεις που τους αρμόζουν ;
Αν το να χωρίσουν θα τους κάνει να εξελίξουν τις σκέψεις τους και να τους φέρουν πιο κοντά και πιο ουσιαστικά , ναι ...αλλά όχι να διαλυθούν για υπόνοιες που δεν βασίζονται σε ρεαλιστικές καταστάσεις...
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από sarita Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:17 pm

φουλιτσα μου, και τζινα υποκλινομαι. oscar : respect :
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ellileo Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:21 pm

καλο απο μενα γιατι καταφεραν να μου ξαναφερουν δάκρυα στα μάτια για νορα και λουκα!!!!
καλά η ευα μες στην ευτυχία χωρις να σκεφτεται τον μανο πια έτοιμη να κανει νεα σχέση με τον λευτέρη!
ο μπισμπικης λιγο κρυος μου φαινεται
απο την άλλη ωραια χημεια εριετα-!στεφανου!!!!εχεις καμια σχεση;τον λιγουρευεται τον καρταλη η χατζη!
νικολας πολυ καλος σημερα αν και μου την δινει που δεν κανει κατι για να κερδισει την γυναικα του αλλα ξερενεται καθε φορα!!!ΕΛΕΟΣ!!!τν λυπαμαι τη δαφνουλα.
νορα -λουκας :τι να πρωτοπω!!!κλαμα και παλι κλαμα!!! Aww πολυ εγωισμος και απο τους δυο και χωρισμος σοβαρος!!!!παντως μου αρεσε η στενοχωρια του λουκα στο τελος!!!![b]
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:23 pm

Antigoni! έγραψε:Τζινα τελειος σχολιασμος..
Θα σταθω εδω..

Εμενα αυτο μου λεει οτι οι σεναριογραφοι μας μισουν!
Η πληρης απογοητευση!
Αθλιο απο μενα..Ελπιζω να ναι η τελευταια φορα...
Υ.Γ λατρεψα το μπλε φορεμα της ευας..Λατρευω αυτο τον χρωμα!

ελα μου ντε Τζινακι? ο Λουκας που ξερουμε δεν θα ελεγε αυτο ΑΛΛΑ τι συμβαινει ρε νορα γιατι μου λες ψεμματα θα ανησυχουσε μηπως εχει κατι η νορα δεν θα εβγαζε ενα αυθαιρετο σεναριο απο το μυαλο του!!!! ειναι ερωτευμενος και εχει δειξει παμπολλες φορες την εμπιστοσυνη του στη νορα!!! μην τον κανετε να λεει αυτες τις βλακειες ΟΤΑΝ αυτη την στιγμη η νορα τον χρειαζεται περισσοτερο απο τον καθενα διπλα της!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από afroditi_norakii Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 7:54 pm

Αθλιο και απο μενα!!!
Τι να πω για στεφανο-ερριετα....φοβερη ατακα του στεφανου"χωρισαμε απο παρεξιγηση" lmao Αχ βρε αγορι μ με εκανες και γελασα!!!!!

Η νορα για αλλη μια φορα στα δυσκολα....και απο πανω παρηγορει και την μελιτα η οποια πραγματικα της χρωσταει πολλα!!!! Η νορα της εχει σταθει σαν αδερφη στο παρελθον και αν και εχει ακουσει ΤΑ ΠΟΛΛΑ απο το στομα της ειναι ακομη εκει!!!!

Για νορα-λουκα τι να πω??? Απο την μια δεν μου αρεσει που η νορα του κριβει κατι τοσο σημαντικο αλλα απο την αλλη μπορω να πω πως την καταλαβαινω! Ο λουκας για πρωτη φορα με απογοητευσε.....δεν μπορει να φερετε ετσι και να σκεφτετε τετοια πραγματα για την νορα!!!! περιμενα αλλη αντιδραση,κατι παραπανω!!!
Ελπιζω να ειναι η πρωτη και τελευταια φορα που βλεπουμε κατι τετοιο!!!Απογοητευτικα!!!!!
Αυτα απο μενα!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Δημοσίευση από diam rena Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 8:00 pm

EKTAKTO!

''Κυρίες και κύριοι Εδεμοφανικοί καλησπέρα σας! Είναι το έκτακτο δελτίο του ΝΛ channel.

Τι είδα σήμερα η ρουφιάνα η άρρωστη - στο κρεβάτι του πόνου- και κόντεψε να φύγει το softis και το θερμόμετρο πίσω απο τον καναπέ! Πόσα να αντέξω με 38 πυρετό , κάποια στιγμή είπα '' Δεν μπορεί - παραισθήσεις απο το παυσίπονο θα είχα '' αλλά πουυυυυ τετοια τύχη....Τι επεισοδιο ήταν αυτό??? Πρώτον και κύριον δεν κατάλαβα το ΘΕΜΑ! ( μείον 15 μονάδες - κάνω και συναρτήσεις με πανελλαδικές - ) και δεύτερον...τι ανεξήγητη σύγχυση επικρατούσε Παναγιά μου....Δηλαδή και οι 12 αποστόλοι να είχαν μαζοχτεί μαζί συμπέρασμα δεν θα βγάζαμε! Να δω πως θα τα συμαζέψω τα πράγματα....τέσπα..πάμε...

ΤΟΜΕΑΣ Εκ.Π

Ερώτηση για 100.000 ευρώ!

~ Απο πότε χρυσά μου λέμε το κέρατο -> ''ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ'' ??? Νέοι ορισμοί λεξικού προστήθενται καθημερινώς και ανυπερθέτως σε αυτή τη σειρά! Να ενημερώσουμε και τον κ.Μπαμπινιώτη για τα τεκταινόμενα μη χάσει την είδηση και του φάμε τη δουλειά του ανθρώπου.... imarton Ήμαρτον Παναγία μου και θαυμαστά τα έργα σου!

Ερώτηση για 200.000 ευρώ!

~ Τι έγινε Στεφανάκο...θάβουμε και την παρέα τώρα....και προτρέπουμε τους άλλους να μην πλησιάζουνε??? Η εποχή της Σπίνα Λόγκα πέρασε αγόρι μου...και λέπρα δεν έχουμε!!!! Τί έγινε? Ζηλεύουμε? ή ακόμα το παίζουμε υπερ-'ανω??? μη χε... gibbs
Και με συγχωρείτε ...βγήκαν το απογευμα...και δεν ξέουν να φυλάνε και τα νώτα τους...και ξαναβρήσκονται το βράδυ...????

~ Η Αννούλα του χιονιά μεγάλη άποψη έχει και πολύ εκφράζει τη γνώμη της...δεν μ'αρέσει γενικότερα πάντως.... κάτι μου βγάζει...τι να πω? - άσχετο είναι αδερφή της Βέρας?-

~ Χρηστάρας - Πασούμι του ενός ευρώ

Αρεεεεεεε Χρηστάρα ακαταμάχητε....πολύ τον χάρηκα...έτσι αγόρι μου...δυναμικό σε θέλω...δεν σας εθέλομεν μανδαμίτσα....χωνεύτε το!

~ Ρούσσος απλά : respect : καθότι ο άνθρωπος όχι απλά δεν παίζετε...είναι ΘΕΟΣ!!!! Και εννοείται Τιτανομέγιστη εξίσου ΘΕΑ!!!!! Γενικά είναι απο τυος λίγους ηθοποιούς που πλησιάζουν την υστερία με τέτοια προσέγγιση έτσι ώστε να μην φαίνεται υπερβολικό! εύγε!

~ Μελίτα Sleep .
.
.
Ακούσατε - ακούσατε....καλεεεεεεεεεεεε ρώτησε για το βατραχάκι...ωχ Παναγία μου

~ Τέρη pff

~ Δείπνο πατσατσοζευγάρου.... Ypnos ( δεν την είδα να ετοίμασε και τίποτις ιδιαίτερο) -->> Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι σε λιγάκι θα βγουν διαφημιστικά θέτοντας τον Μπέλλο ως χορηγό ... θα φεράμε και καπεάκια με την φάτσα του!!!!

και γρήγορα σπεύδω στον

ΤΟΜΕΑΣ Εν.Π

~Ποκοπίκος....τι γλύκα παιδί είναι αυτό...για ζούλιγμα.... inlove

~ Φσολάκι ( που μεγάλωσε πια! ) Τι πουκαμισιά καρό ήταν ετούτη????? Το καρφάκι το ξανθό το είδατε????? Love!

~ Ευα θεά στην φωτογράφιση...αυτή η κοπέλα λάμπει!

~ Λουκάς - Νικόλας...απόλαυσα τη συζήτηση τους...

~Νικόλαε τέκνον μου....για ποιο λόγο παίταξες σπόν-δ-α για χωρισμό....καλέ δεν επρόκειτο να παλέψει για να έχει και πάλι τη Δάφνη '''δικιά του''??? Φασκουμε και αντιφάασκουμε sfyr

~ Νόρα - Λουκάς....

Τι καυγάς περί ασχέτου ήταν αυτός μου λέτε???? ο Χριστός και η Παναγια ρε παιδιά...μωρε επικοινωνείτε???

Καλά δεν λεώ προέκειψε το ζήτημα με την υπόθεση του φόνου -που κι γω νομίζω σαν τη Νόρα θα αντιδρούσα αλλά άλλο αυτό - δεν μπορούν να κάτσουν και να το συζητήσουν με ηρεμία....γιατι τέτοια φρίκη?????

ΛΟΥΚΑ ΠΑΙΔΙΙΙΙΙ ΜΟΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!! Μα το έλεος - φανταστικοί σεναριογράφοι - δεν φτάνει που περνάει το γολγοθά που περνάει η Νόρα - που θα έπρεπε να το είχε πει στο Λουκά αλλά τεσπα....- τώρα ο Λουκάς θα νομίζει ότι υάρχει γκόμενος??????? imarton imarton imarton Ee?

Το σημερινό έκτακτο αφιερώνεται στο Δεσποινάκι μας που έκανε καιρό να μας επισκεφθεί....αδερφούλα καλως ήρθες....

Εγώ προσωπικά είμαι έξαλλη με τη σειρά και πολύ άρρωστη για να την σχολιάσω περαιτέρω...

Για οτιδήποτε νεότερο θα διακόψουμε τη ροή του προγράμματος μας.Καλό σας βράδυ!
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ston kosmo tis edem....me noraki + loukako!!!!
Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 8:01 pm

*Σας φάνηκε αυτός ο γνωστός Λουκας;;;??? livani
*Τα γνωστά Λουκανοράκια,με την πιο καθαρή και κραταιά αγάπη στη σειρά;;?? livani
*Ο Νικόλας κι η Δαφνη έχετε καταλαβει ακριβώς γιατί χωρίζουν;;??? livani
*Ο απόλυτος που σε λιγο θα χορηγείται και ενεσιμα ,έχετε καταλαβει,γιατί δε σμίγει επιτέλους,αφου ΔΕΝ εχει ο Καρταλης σχεδιο;;; livani
*Γιατί παρεξηγηθηκε η Ευα με το Στεφανο?? lmao lmao lmao
*Την Θεά γιατί δεν την ανεβαζει στη μηχανή ο Μπιμπισκος???..σε μενα και σ'αλλους 3 αρεσουν μαζί, και δεν προβαλλουν το δυνατό του σημειο;; (του ρόλου,όχι του ηθοποιού)..εστω να γίνουμε πέντε;;;?? livani
*Το σπιτι της Ερι ποιος το χει και πού μπορώ να τον βρω;;?? livani

Μπορούν ακόμη πιο ανέμπνευστα στο μέλλον να τραβηξουν απ΄τα μαλλιά καταστασεις χωρίς ίχνος μήτε ρεαλισμού μήτε ελάχιστης συνέπειας;;

Ναι φυσικά και μπορούν!
Αυτή ήταν μόνο η αρχή!!
Υγ. ΟΛΕ soutien

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από diam rena Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 8:04 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

+++

+++

Σπόιλερ:

+++

+++

+++

+++

Η σκηνή του Χρήστου με τη Νταίζη μου άρεσε πααααρα πολύ! Η πίκρα του Χρήστου με συγκίνησε πολύ. inlove

Ο Χρήστος τρομερός, ο θυμός του, η ειρωνία, η πίκρα, η στεναχώρια, η αηδία που έβγαζε σε ορισμένα σημεία... ΤΡΟΜΕΡΟΣ!!! inlove

+++

+++

+++

+++

Μέχρι κι η Εύα την έπιασε τη φούσκα του απόλυτου! Η αγάπη του είναι στο νοσοκομείο και αυτός βγαίνει για φαγητό? lmao

+++

+++

+++

+++

+++

Ο Νικόλας δεν μου άρεσε καθόλου όπως συμπεριφέρθηκε στη Δάφνη... Απαπα.. με σύγχυσε! Και ενώ έχει δίκιο γιατί ρε Δαφνούλα δεν γίνεται πάντα να ανακατεύεσαι στα προσωπικά των άλλων, άστους να τα βρούνε, δεν μου άρεσε που της μίλησε για χωρισμό. Και είναι και εντελώς άκυρος. Αυτό είναι ο Νικόλας που πριν 8 επεισόδια ευχόταν να μην αλλάξει τίποτα μεταξύ τους? ainta

+++

Ούτε και απόλυτο ξενέρωτα. Οκ μας πείσατε δεν παίζει δικαίωση για την γυναίκα που διέλυσε τη ζωή μιας άλλης δύο φορές, δεν θα μπορεί να βρει δουλειά το πολύ πολύ και να παει τιμωρήθηκε wall Τουλάχιστον να μην τους βλέπουμε γίνεται? Ας την πάρει να πάνε στο Παρίσι!

+++

Και εις άλλα με υγείαν!

Σπόιλερ:

Σε είχα σαν μπούσουλα Τζινάκι μου διότι και σύγχυση και πυρετος δεν είναι και ο καλύτερος συνδυασμός....τσάκα τα! oscar oscar oscar
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ston kosmo tis edem....me noraki + loukako!!!!
Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 8:04 pm

Καλό από μένα.

Δεν καταλαβαίνω τον Στέφανο χαλαρός,ωραίος, Κλείνει συμφωνίες με Εριέττα μετά πάει στο νοσοκομείο κόβει[λέμε τώρα] φλέβα κ παρακαλάει την Μελίτα να πάρουν το παιδί κ να φύγουν. Τι πίνει κ δεν μας δίνει? Τα διαμάντια Στεφανούκο, θα τα ξεχάσεις κ θα βγείς στο φώς με την απόλυτη? Κάτι τρέχει εδώ ή το θεματάκι είναι κουλό.Δεν αναγνωρίζω Σταύρου, Δεν Παίζει,βαριέται.Σε τέτοιες σκηνές ο άνθρωπος σάρωνε. Αν είναι αυτός ο απόλυτος έρωτας μιλάμε για αποτυχία κ των σεναριογράφων,αλλά κ του Σταύρου. Από Παπά δε περίμενα κάτι καλύτερο απλά δε το έχει.

Γιατί είπαμε χώρισε ο Στέφανος με την Εύα? gelio

Η Εύα με τον Άγγελο μια τρέλα. Love! Δεν έχει να περιμένει κάτι. Έχει κολλήσει πάνω του κ αυτό που θα συμβεί θα την τσακίσει. Μας προετοιμάζουν για την συνέχεια.Περιμένω πως κ πως αυτά τα επεισόδια.

Δεν μ αρέσει που η Νόρα δεν μιλάει στο λουκά θέλω κ πρέπει να τα λένε όλα.Άλλωστε αυτό μας έμαθε το ζευγάρι.Πολύ ωραίες σκηνές.!

Για το θέμα Χατζηβασιλείου ψηφίζω δαγκωτό Λουκά

Ελπίζω σε καλύτερα επεισόδια!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 8:12 pm

καλο επεισοδιο,δεν τρελαθηκα κιολας,αν και καλο θα ηταν να κλεισω μια σουιτα στο Δαφνη απεναντι απ την ΘΕΑ αν γινεται...χαχαχα
δηλαδη για ΠΟΣΟ ηλιθιους μας περνανε;;;;;πιο πολυ κι απ τον Μπελλο να υποθεσω....εντελως κουκου ρουκου.... ainta

Νορα-Λουκας:μου αρεσει αυτο το ζευγαρι αλλα μερικες φορες με κουραζει γιατι μας δείχνουν συνεχεια το ιδιο πραγμα σε πενηντα σκηνες...και γιατι δεν μου αρεσει να τσακώνονται ποσο μαλλον σε τοσες σκηνες..... Aww

Αμαλια-Πετρος:Για αλλη μια φορα : respect :
Α!! και μην την πιασω στα χερια μου την Αντιγονουλα την οποια δεν ειδαμε σημερα ή μου φανηκε;;;;που ειναι μια ακομα ηθοποιαρα η κ.Παπαδημητριου;;;δεν θελω τετοια...Ksilo

Παρεα:Νικολας θεος"ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ..."χαχα με πεθανε...και γενικα δεν ηταν και τοσο συνταρακτικο πια το γεγονος ωστε να μαζευτουν ολοι....υπαρχουν και τα κινητα helooooo!!!!!

Νταζουλινι-χαζοΜπελλος:ελεος κοντεψε να μου κατσει το σπορι στο λαιμο με τις αηδιες....η ηλιθιοτητα του Μπελλου ειναι αναγνωρισιμη δεν χρειαζεται να την επισημανω κανει μπαμ απο μακρια..... Fskl δικο σου Μπελλο εχοντας σωας στας φρενας...χαχαχα

Χρηστος-Νταιζη:καλα ο Κασσανδρινος ζωγραφισε και η Νταιζη μου φαινεται εγινε χορηγος οποτε....καλως τα δεχτηκαμε.... Synelthe

Αννιω-Εριεττα-Απολυτος:να ρωτησω κατι ρε παιδια;;;εχετε δει την Αννα να κανει τιποτα αλλο εκτος απο τον paparazzi,τον ντεντεκτιβ και την κουτσομπολα της γειτονιας;;πως ηταν η Μαρια;;;καμια σχεση........εν το μεταξυ αυτα δεν ειναι αυτια κοπελα μου ρανταρ ειναι....δηλαδη θελουν να πιστεψω οτι ακουσε τι λεγανε απο εκει πανω;;; imarton
τι ρατσας ειναι το σκυλακι;;;;να παρω και γω ενα....
καλα οσο για εριεττακι και Στεφανακο τα συγχαρητηρια μου για τον ερωτα του τον αγιατρευτο...ζητω συγνωμη απ τους θαυμαστες του ζευγαριου αλλα την εριεττα τι την κοιτουσε σαν ξερολουκουμο;;;;εκτος αν του αρεσε το μπλουζακι και ηθελε να παρει ιδιο για το Μελιτονι η μονη δικαιολογια που μπορω να καταπιω με δυσκολια βεβαιως βεβαιως....

καλα τα παιζακια του εργου ειναι τοοοοσο γλυκα,μα θα μου επιτρεψετε ο Μαριος να μου αρεσει πιο πολυ ειναι αντρακι κανονικο πλεον...αλλα και το αλλο σου ερχετε να το ζουληξεις ... Love!

Μελιτονι-Νορακι:σωπα θυμηθηκες το Νορακι;;;;τι ειπες γιατι δεν ακουω καλα απ το δεξι αυτι...ευχαριστω ειπες;;;;πολλακις κιολας;;;;τι μου λες βρε παιδι μου...κοιτα να δεις που σε ειχα παρεξηγησει.... wall
μη μου πεις οτι θυμηθηκες και την Νεφελιτσα ....τι την θυμηθηκες;;;;τωρα αυτο πως να το πω θαυμα;;;ας το πω θαυμα.....παντως η Νορα δεν ειναι συνεπης....ακομα να κοψει το λαιμο της;;;ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟ!!!!!χαχαχα οκ μπορει να υπερβαλλω αλλα δεν μπορω να τα ξεχασω ολα πια αλλα η Μελιτα ειπαμε μεγαλωσε σε γυαλα...ΜΠΟΡΕΙ!!!!! χρυσοψαρο δεν ειναι;;;;

Αυτα απο μενα αν ξεχασα κατι ειμαι σιγουρη οτι θα με καλυψετε...
Ευχομαι να εχετε ενα υπεροχο Σ/Κ και τα ξαναλεμεεε!!!!!! Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από alkisti Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 8:16 pm

Βαριεστημένα και από συνήθεια το βλέπω. Άμα δεν υπάρχει ένα ζευγάρι να σε συναρπάσει.....
Εδώ δοκιμάζουμε χημείες και ό,τι κάτσει..στις δημοσκοπήσεις! BadMood
Η Μελίτα με το Στέφανο με αφήνουν παγερά αδιάφορη, τη χημεία τους δεν μπορώ να τη δω πουθενά.
Η Εύα μου άρεσε με το Στέφανο αλλά για να φτιάξουν τον απόλυτο έκαψαν την ιστορία .
Για να είμαι ειλικρινής ο Λευτέρης μου αρέσει. Μάνος δεν είναι, είναι όμως πολύ εμφανίσιμος και παίζει αρκετά καλά αν και φαίνεται κάπως η απειρία του σε καθημερινή σειρά.
Δε θα με χάλαγε στην τελική να κάνει σχέση με την Εύα μιας και προσωπικά αποκλείω την επανεμφάνιση του Μάνου.
Τον μπλέκουν όμως ταυτόχρονα και με τη Δάφνη...ε τι να συγκινηθώ τώρα;
Ένα μεγάλο έρωτα ΘΑ ΔΟΥΜΕ;;;;;;;;aaaa:
Αφήστε πια αυτήν την έρημη την Εύα με έναν άντρα που να την αγαπάει ( το Στέφανο ή αν επμένετε σ' αυτόν τον απελπιστικό συνδυασμό με τη Μελίτα, Λευτέρης με γκούστας του)
Μη μας ξενερώνετε .......
alkisti
alkisti
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 8:22 pm

diam rena έγραψε:EKTAKTO!

''Κυρίες και κύριοι Εδεμοφανικοί καλησπέρα σας! Είναι το έκτακτο δελτίο του ΝΛ channel.

Τι είδα σήμερα η ρουφιάνα η άρρωστη - στο κρεβάτι του πόνου- και κόντεψε να φύγει το softis και το θερμόμετρο πίσω απο τον καναπέ! Πόσα να αντέξω με 38 πυρετό , κάποια στιγμή είπα '' Δεν μπορεί - παραισθήσεις απο το παυσίπονο θα είχα '' αλλά πουυυυυ τετοια τύχη....Τι επεισοδιο ήταν αυτό??? Πρώτον και κύριον δεν κατάλαβα το ΘΕΜΑ! ( μείον 15 μονάδες - κάνω και συναρτήσεις με πανελλαδικές - ) και δεύτερον...τι ανεξήγητη σύγχυση επικρατούσε Παναγιά μου....Δηλαδή και οι 12 αποστόλοι να είχαν μαζοχτεί μαζί συμπέρασμα δεν θα βγάζαμε! Να δω πως θα τα συμαζέψω τα πράγματα....τέσπα..πάμε...

ΤΟΜΕΑΣ Εκ.Π

Ερώτηση για 100.000 ευρώ!

~ Απο πότε χρυσά μου λέμε το κέρατο -> ''ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ'' ??? Νέοι ορισμοί λεξικού προστήθενται καθημερινώς και ανυπερθέτως σε αυτή τη σειρά! Να ενημερώσουμε και τον κ.Μπαμπινιώτη για τα τεκταινόμενα μη χάσει την είδηση και του φάμε τη δουλειά του ανθρώπου.... imarton Ήμαρτον Παναγία μου και θαυμαστά τα έργα σου!

Ερώτηση για 200.000 ευρώ!

~ Τι έγινε Στεφανάκο...θάβουμε και την παρέα τώρα....και προτρέπουμε τους άλλους να μην πλησιάζουνε??? Η εποχή της Σπίνα Λόγκα πέρασε αγόρι μου...και λέπρα δεν έχουμε!!!! Τί έγινε? Ζηλεύουμε? ή ακόμα το παίζουμε υπερ-'ανω??? μη χε... gibbs
Και με συγχωρείτε ...βγήκαν το απογευμα...και δεν ξέουν να φυλάνε και τα νώτα τους...και ξαναβρήσκονται το βράδυ...????

~ Η Αννούλα του χιονιά μεγάλη άποψη έχει και πολύ εκφράζει τη γνώμη της...δεν μ'αρέσει γενικότερα πάντως.... κάτι μου βγάζει...τι να πω? - άσχετο είναι αδερφή της Βέρας?-

~ Χρηστάρας - Πασούμι του ενός ευρώ

Αρεεεεεεε Χρηστάρα ακαταμάχητε....πολύ τον χάρηκα...έτσι αγόρι μου...δυναμικό σε θέλω...δεν σας εθέλομεν μανδαμίτσα....χωνεύτε το!

~ Ρούσσος απλά : respect : καθότι ο άνθρωπος όχι απλά δεν παίζετε...είναι ΘΕΟΣ!!!! Και εννοείται Τιτανομέγιστη εξίσου ΘΕΑ!!!!! Γενικά είναι απο τυος λίγους ηθοποιούς που πλησιάζουν την υστερία με τέτοια προσέγγιση έτσι ώστε να μην φαίνεται υπερβολικό! εύγε!

~ Μελίτα Sleep .
.
.
Ακούσατε - ακούσατε....καλεεεεεεεεεεεε ρώτησε για το βατραχάκι...ωχ Παναγία μου

~ Τέρη pff

~ Δείπνο πατσατσοζευγάρου.... Ypnos ( δεν την είδα να ετοίμασε και τίποτις ιδιαίτερο) -->> Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι σε λιγάκι θα βγουν διαφημιστικά θέτοντας τον Μπέλλο ως χορηγό ... θα φεράμε και καπεάκια με την φάτσα του!!!!

και γρήγορα σπεύδω στον

ΤΟΜΕΑΣ Εν.Π

~Ποκοπίκος....τι γλύκα παιδί είναι αυτό...για ζούλιγμα.... inlove

~ Φσολάκι ( που μεγάλωσε πια! ) Τι πουκαμισιά καρό ήταν ετούτη????? Το καρφάκι το ξανθό το είδατε????? Love!

~ Ευα θεά στην φωτογράφιση...αυτή η κοπέλα λάμπει!

~ Λουκάς - Νικόλας...απόλαυσα τη συζήτηση τους...

~Νικόλαε τέκνον μου....για ποιο λόγο παίταξες σπόν-δ-α για χωρισμό....καλέ δεν επρόκειτο να παλέψει για να έχει και πάλι τη Δάφνη '''δικιά του''??? Φασκουμε και αντιφάασκουμε sfyr

~ Νόρα - Λουκάς....

Τι καυγάς περί ασχέτου ήταν αυτός μου λέτε???? ο Χριστός και η Παναγια ρε παιδιά...μωρε επικοινωνείτε???

Καλά δεν λεώ προέκειψε το ζήτημα με την υπόθεση του φόνου -που κι γω νομίζω σαν τη Νόρα θα αντιδρούσα αλλά άλλο αυτό - δεν μπορούν να κάτσουν και να το συζητήσουν με ηρεμία....γιατι τέτοια φρίκη?????

ΛΟΥΚΑ ΠΑΙΔΙΙΙΙΙ ΜΟΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!! Μα το έλεος - φανταστικοί σεναριογράφοι - δεν φτάνει που περνάει το γολγοθά που περνάει η Νόρα - που θα έπρεπε να το είχε πει στο Λουκά αλλά τεσπα....- τώρα ο Λουκάς θα νομίζει ότι υάρχει γκόμενος??????? imarton imarton imarton Ee?

Το σημερινό έκτακτο αφιερώνεται στο Δεσποινάκι μας που έκανε καιρό να μας επισκεφθεί....αδερφούλα καλως ήρθες....

Εγώ προσωπικά είμαι έξαλλη με τη σειρά και πολύ άρρωστη για να την σχολιάσω περαιτέρω...

Για οτιδήποτε νεότερο θα διακόψουμε τη ροή του προγράμματος μας.Καλό σας βράδυ!

Με πεθανε ο σχολιασμος σου,δεν υπαρχεις τετοιο δελτιο ουτε η Τρεμη.... gelio gelio gelio
ακομα και αρρωστη δεν χανεις το χιουμορ σου με τιποταααα Congrats
ευχομαι να γινεις γρηγορα καλα!!!!!!
Δικα σου με αγαπη oscar oscar oscar oscar

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 8:27 pm

Λοιπον επειδη εχασα οτι ειχα γραψει.. gmt σας παραθετω μονο τη μια ερωτηση γιατι βαριεμαι να τα ξαναγραψω

1)Τι αλλα προσοντα εχει ο Χρηστος εκτος απο αυτα που ειπε?

Α)Γραμμωμενα μπρατσα?
Β)Βλεμμα θανατηφορο?
Γ)Δε σας λεω ντλεπομαι shy

Το ψηφιζω ασχημο γιατι βαρεθηκα τη ζωη μου.... pff pff pff

@Ο Λουκας να μιλα πιο συχνα ισπανικα.... Love!

Yo busco senora Fwka, esta aqui??? inlove

Αχ και το ισπανικο αλλα και το αγγλικο το κατεχει μια χαρα!!!!! Αγαπωωωωωωωωωωω inlove

@Μαριος κ Ποκοπικος μια γλυκα inlove

@Ο Λουκας εχει αδικο που σκεφτεται ετσι για τη Νορα αλλα και η Νορα εχει αδικο που συμπεριφερεται λες και το γραφειο ειναι μονο δικο της....Η σκηνη τους στον καναπε Aww Aww

Αυτα..... wall
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 8:28 pm

Μεγαλος ερωτας υποαρχει νορα-λουκας μεχρι ποσο ομως δεν ξερω γιατι με αυτα που βλεπω και ακουω Kotsides Καταρχην πανε να μεταλλαξουν χαρακτηρες ειδικα του λουκα που ειναι πολυ ασχημο, επειτα τι ηλιθιοι λογοι που θα τους χωρισουν!Ενα τοσο αγαπημενο ζευγαρι ειναι δυνστον ποτε να χωρισει για μια υποθεση?Η να μην εχει ακομα εμπιστοσυνη ο ενας στον αλλον?Κριμα, γιατι νομιζω οτι ολα οσα γινονται μεταξυ τους σε αυτα τα επεισοδια απλα δεν στεκουν!!Ευχομαι να μην καψουν τους χαρακτηρες αν και ολα οδηγουν προς εκει... Grrr
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Παρ Οκτ 01, 2010 9:02 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

+++

+++

Σπόιλερ:

+++

+++

+++

+++

+++

+++

+++

+++

+++

+++

+++

+++

+++

+++

+++

Και εις άλλα με υγείαν!

Σπόιλερ:

Πολυ ωραια τα λες...η μαλλον τα γραφεις ...συμφωνω απολυτα μονο που με το σεναριο ανατριχιασα ο Μπελλος με τον Τερη αδερφακια...ουυυοουυυ χαρα που θα ειχε η μανα τους με τετοια βλασταρια....χαχαχα
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης