Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

+45
giouli_edem
stabatmater
roulitaki
maria*
maraki_ch
margaret10
MARINAKI_AGAPI_97
Vasouli
ebelina2007
l_aquila
artantzela
Antigoni!
verile_mistika
kelly
Ezantakou
sifantid
katerina--noraloukakos
glgs
katie007
stephanos13
tzibirdika
sarita
$ofi@ loukakos + nora
panpetrakatsi
stelinara
Cancoon
soso
NATALITSA_LOUKITSA
pruedens
ellileo
jim7
DESPOINA
Mikaella
pasxalitsa
νοριτσα
Lyn
JESSIE
tweetyedem
Καρ-Mik
Ntinaki Agapaei Petraki
FieryRed
anna_loukonoriki4ever!!
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
49 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_rcap 22% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_rcap 22% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_rcap 17% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_rcap 17% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_rcap 14% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 83
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 05, 2010 5:23 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Οκτ 05, 2010 7:01 pm

Λουκας-Νόρα Τι τελεια σκηναρα ήταν αυτή στη βροχή? Πόσο ερωτισμο μου μετέδωσαν και οι δυο!!!!!!!! Αν μπορούσα να μπω μέσα στην οθόνη θα το έκανα ειλικρινά!Και μετα το ραψτο επιτελους και το φιλι χαρηκα η καψερουλα,….αλλα δεν ηξερα τα αλλα που θα επακολουθουσαν…..

Η Ευα αναπολεί την παρέα του καλοκαιριου, να σας πω ότι την ίδια αναπολώ και γώ? 1ο κορυφαίο ο Μανος είναι μια απλη γλυκια νοσταλγία……Ακουσα καλά? με γελουν τα αυτιά μου? Ee?

Λουκας και Νόρα (ερωτικη σκηνη μιση(?)) το μονο δωρακι είναι ο Λουκας με μπουρνουζάκι!
Τελικα ο Λουκας είναι Σούπερμαν σε κλάσματα δευτερολεπτου εκει που τα μαλλια του ηταν ανακατωμμενα από τη βροχη ή Το ντουζ? Σε κλασματα δευτερολεπτου τα μαλλια του εγιναν καρφακια…Λουκάκο εσυ Σουπερ-σταρ! Και μετα ξανα σε κλασματα δευτερολεπτου τα μαλλια του ξανα ανακατωμενα. Λεει η Νόρα <<Κοιτα με στα ματια! Τι βλέπεις>> και κανω εγω τωρα συνειρμο <<Κοιταξε τα ματια μου και πες μου τι σου λενε… Σ αγαπω σου φωναζουν…>> γραφειο η πρωτη ατυπη ερωτικη εξομολογηση της Νόρας στο Λουκά

Τα Λουλουδια στην κιουρια από μενα! Σε γνωριζω από την κόψη του καναπε την τρομερη!Ο Στεφανος στο παιδι του δεν εστειλε ουτε ένα παιχνιδακι, εστω ένα σετ φορμουλες για το θεα Αθηναι και στο Μπεκρουλιτακι εστειλε ολοκληρη μαναβική? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ Ee?

Μεσα στην φούρια για την κληρονομια και τα διαδικαστικά τι μας νοιάζει η Μελίτα? ΑΚΥΡΟ να την κοτσαρουμε παντου και πάντα!

Στεφανος-Εριέττα:Το αιμα που τους χωριζει τελικα τους ενώνει και που τους χανεις που τους βρίσκεις πίτσι πίτσι…. Ιντριγκαδόρικος ρόλος

Η Αντιγοναρα εφτασε σημειο να κρεμεται από την Οχιά? Αχ Θεαρα που είναι οι εποχες που εκοβες και έραβες???

2ο κορυφαίο Νόρα-Μπεκρουλίτα: Και ξεκινα το θεατρο του παραλόγου, ειπε ένα ευχαριστω η μία και η άλλη αρχισε τα προξενιά στην Ανα-κομμένη! Η Ευα αποκαλει την Μελίτα <<κορίτσι>> η Μπεκρουλίτα την αποκαλεί <<αυτή>>. Η Νόρα μετα από λοβοτομή μάλλον, προξενεύει τον αντρα της φίλης της στην wanna be Φεγγαροπετρίτισσα ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ Ee?

3ο κορυφαίο Η Δαφνη ουρλιάζει σαν παλαβο τα πηραμε τα λεφτα μας τα πήραμε!!!!!!
Που είναι η Δαφνουλα που ξέρουμε οεο? Ούτε ο Ιουστινιανος τετοια χαρα όταν αντικρυσε τη Αγια Σοφιά! Ee?

4ο κορυφαίο Και σαν να μην εφταναν όλα αυτά η Δαφνη μετα από λοβοτομη μάλλον κι αυτή λέει καθαρα και ξάστερα για την κληρονομια που πέρασε στα χερια της Ευας που??? Στην Όχιά??? Για ποιον λόγο ολο αυτό το αδειασμα στο χαρακτηρα της Δαφνης? Ee?

5ο κορυφαιο επειδη ο Στεφανος εκανε το νομιμο επρεπε συμφωνα με τη Νταίζη να τον βγαλουν από τη μεση…..! Ee?

6ο κορυφαιο αδειασμα ο Λουκας μετα από λοβοτομη κ αυτός βεβαιως βεβαίως…. ονειρευεται να αγορασει βίλα με τα λεφτα της κληρονομιας!!!!!!!!!
Αυτό ακομη και για πλακα δεν θα το έλεγε ποτε ο Λουκάς! Αδειαζουμε τους χαρακτηρες της παρεας και ΑΓΙΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ??? Ee? Ee?

Μετα από την όλη παραζάλη να σου ένα πλάνο του Άγγελου να το χωνεψουμε αυτό που ειδαμε πιο ευκολα!

7ο Σούζα η Αμαλία τον εχει το Ρούσσο σούζα και μολις ακουσε για το παραδάκι έπαθε ένα εγκεφαλικό!

8ο κορυφαίο το Πατσοζευγαρο! Πότε σπάραζε η μάνα της??? Μπραβο ρε Μπέλλο την έσκισες τη γάτα! Θα σου πάρει άλλη γη βρε ο Κουνια-Μπέλλος! Δεν αντεχονται άλλο ΕΛΕΟΣ! Sleep Sleep

Στεφανος-Μελίτα: Σε γνωριζω από την κόψη του καναπε την τρομερη! Με τη γνωστη ξυνίλα και παγωμαρα ούτε οι πατατες που φαγα το μεσημερι δεν ηταν τόσο ξινες! Ee?

Θα ψηφιζα άθλιο αλλά ηταν και η Λουκονορική σκηνη με τη βροχη που εσωσε την κατάσταση, τα πλανα του Αγγελούκου και η σκηνη με τη ΘΕΑΡΑ Παπαδημητριου και ετσι ψηφίζω άσχημο γιατι δεν αντεχω άλλες λοβοτομες σε ηρωες που αγαπησαμε 2 χρονια και βάλε τωρα και τους βάλαμε στην καθημερινότητα μας!

Ένα όσκαρ στον Παναγιωτη Πετρακη , στην Αντιγονη Δρακουλάκη και στον Δανη Κατρανίδη και στη Στέλλα Παπαδημητριου!

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ.2Απαλλαγη από τους μετεξεταστέους στη χημεία Στεφανος-Μελίτα και το Πατσοζευγαρο


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Τρι Οκτ 05, 2010 7:06 pm, 2 φορές συνολικά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Οκτ 05, 2010 7:02 pm

Aπό που να το πιάσω και που να τ'αφήσω γιατί βρωμάει!!!!

Άξιζαν:

Ο Λουκάς με τη Νόρα στην αρχή - τι σκηνή Θεέ μου!!!

Ο Λουκάς με την Εύα μετά τις υπογραφές! Η χαρά της που δεν θεωρώ υπερβολική ούτε κακή όλα τα λεφτά!!!

Η Εύα με το μωρό και την υπόλοιπη οικογένεια Χαρίτου - πατουσάκιααααα inlove

Η τάπα των κοριτσιών στη Νταίζη όπου η Πολυχρονίδη πραγματικά με έπεισε ότι κατάπιε τη γλώσσα της

+++

ΑΙΣΧΟΣ:

Η απόπειρα να παρουσιαστεί η παρέα ως φιλοχρήματη που ποτέ δεν ήταν! Ποιανού ιδέα ήταν η Δάφνη να χοροπηδάει? Έλεος πάρτε το αλλιώς!!!

Η απόπειρα να μας πείσουν ότι η Νόρα ενώ είναι καλή φίλη της Εύας μόλις έμαθε για την κληρονομιά πρώτης της σκέψη η Μελίτα! Πόσο θα κατακρεουργηθούν ΤΑ ΠΑΝΤΑ προκειμένου να αποδεχτούμε την Μελίτα! ΞΩΠΑΡΕΟΥ ΛΕΜΕ!!!

Η απόπειρα να συμπαθήσουμε μέχρι και την Αμαλία (θεά η Πεφάνη) που έκανε και καλά κύρηγμα στο Λουκά και εκείνος και πάλι της έλεγε για το Στέφανο.

Η απόπειρα να μας κρατήσει το ενδιαφέρον η Νταίζη - Sleep

Η απόπειρα να θυμηθούμε τον Μάνο ainta Πρώτον δεν τον ξεχάσαμε ποτέ, με τέτοια κατρακύλα είναι γλυκιά ανάμνηση και δεύτερον δεν έγινε με το σωστό τρόπο. Αν πάλι προσπαθήσετε να μας πείσετε να τον μισήσουμε δίνετε μια χαμένη μαχη ))

Η απόπειρα να μας πείσουν ότι η Εύα μετά απο 20 χρόνια γύρισε σελίδα και ότι τα τελευταία επεισόδια που βλέπαμε ήταν μια παρένθεση!!! ainta ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑΤΕ ΕΚΕΙ??? Ααα συγνώμη ξέχασα έπρεπε να προωθήσουμε απόλυτο έρωτα vomit

Το επεισόδιο δεν είχε καθόλου Χρήστο! ΕΛΕΟΣ!!!

+++

Θα πατήσει κάτω η μια όποια την κολλητή μου δυο φορές και εγω θα της κάνω προξενιά και θα την πιέζω να ευτυχίσει με τον άντρα που έκλεψε απο την κολλητή μου? Σε ποιο σύμπαν??? ainta Τι πίνετε και δεν μας δίνετε? ainta

Και μέσα σε όλα.... Ο Στέφανος γιατί θεωρεί ότι με την Εριέττα δεν πρέπει πλέον να κρύβονται? Cool
Και η κατσαρή του απόλυτη σφουγγαρίστρα? xixixi

Αθλιο απο μένα γιατί πάλι δεν είχε Χρήστο και γιατί τίποτα δεν μου θύμιζε τους χαρακτήρες που ήξερα, σα να τους απήγαγαν εξωγήινοι συμπεριφέρονταν!!!

Και εις άλλα με υγείαν!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Τρι Οκτ 05, 2010 7:10 pm

loukitsa έγραψε:Λουκας-Νόρα Τι τελεια σκηναρα ήταν αυτή στη βροχή? Πόσο ερωτισμο μου μετέδωσαν και οι δυο!!!!!!!! Αν μπορούσα να μπω μέσα στην οθόνη θα το έκανα ειλικρινά!Και μετα το ραψτο επιτελους και το φιλι χαρηκα η καψερουλα,….αλλα δεν ηξερα τα αλλα που θα επακολουθουσαν…..

Η Ευα αναπολεί την παρέα του καλοκαιριου, να σας πω ότι την ίδια αναπολώ και γώ? 1ο κορυφαίο ο Μανος είναι μια απλη γλυκια νοσταλγία……Ακουσα καλά? με γελουν τα αυτιά μου? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 17902

Λουκας και Νόρα (ερωτικη σκηνη μιση(?)) το μονο δωρακι είναι ο Λουκας με μπουρνουζάκι!
Τελικα ο Λουκας είναι Σούπερμαν σε κλάσματα δευτερολεπτου εκει που τα μαλλια του ηταν ανακατωμμενα από τη βροχη ή Το ντουζ? Σε κλασματα δευτερολεπτου τα μαλλια του εγιναν καρφακια…Λουκάκο εσυ Σουπερ-σταρ! Και μετα ξανα σε κλασματα δευτερολεπτου τα μαλλια του ξανα ανακατωμενα. Λεει η Νόρα <<Κοιτα με στα ματια! Τι βλέπεις>> και κανω εγω τωρα συνειρμο <<Κοιταξε τα ματια μου και πες μου τι σου λενε… Σ αγαπω σου φωναζουν…>> γραφειο η πρωτη ατυπη ερωτικη εξομολογηση της Νόρας στο Λουκά

Τα Λουλουδια στην κιουρια από μενα! Σε γνωριζω από την κόψη του καναπε την τρομερη!Ο Στεφανος στο παιδι του δεν εστειλε ουτε ένα παιχνιδακι, εστω ένα σετ φορμουλες για το θεα Αθηναι και στο Μπεκρουλιτακι εστειλε ολοκληρη μαναβική? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 17902

Μεσα στην φούρια για την κληρονομια και τα διαδικαστικά τι μας νοιάζει η Μελίτα? ΑΚΥΡΟ να την κοτσαρουμε παντου και πάντα!

Στεφανος-Εριέττα:Το αιμα που τους χωριζει τελικα τους ενώνει και που τους χανεις που τους βρίσκεις πίτσι πίτσι…. Ιντριγκαδόρικος ρόλος

Η Αντιγοναρα εφτασε σημειο να κρεμεται από την Οχιά? Αχ Θεαρα που είναι οι εποχες που εκοβες και έραβες???

2ο κορυφαίο Νόρα-Μπεκρουλίτα: Και ξεκινα το θεατρο του παραλόγου, ειπε ένα ευχαριστω η μία και η άλλη αρχισε τα προξενιά στην Ανα-κομμένη! Η Ευα αποκαλει την Μελίτα <<κορίτσι>> η Μπεκρουλίτα την αποκαλεί <<αυτή>>. Η Νόρα μετα από λοβοτομή μάλλον, προξενεύει τον αντρα της φίλης της στην wanna be Φεγγαροπετρίτισσα ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 17902

3ο κορυφαίο Η Δαφνη ουρλιάζει σαν παλαβο τα πηραμε τα λεφτα μας τα πήραμε!!!!!!
Που είναι η Δαφνουλα που ξέρουμε οεο? Ούτε ο Ιουστινιανος τετοια χαρα όταν αντικρυσε τη Αγια Σοφιά! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 17902

4ο κορυφαίο Και σαν να μην εφταναν όλα αυτά η Δαφνη μετα από λοβοτομη μάλλον κι αυτή λέει καθαρα και ξάστερα για την κληρονομια που πέρασε στα χερια της Ευας που??? Στην Όχιά??? Για ποιον λόγο ολο αυτό το αδειασμα στο χαρακτηρα της Δαφνης? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 17902

5ο κορυφαιο επειδη ο Στεφανος εκανε το νομιμο επρεπε συμφωνα με τη Νταίζη να τον βγαλουν από τη μεση…..! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 17902

6ο κορυφαιο αδειασμα ο Λουκας μετα από λοβοτομη κ αυτός βεβαιως βεβαίως…. ονειρευεται να αγορασει βίλα με τα λεφτα της κληρονομιας!!!!!!!!!
Αυτό ακομη και για πλακα δεν θα το έλεγε ποτε ο Λουκάς! Αδειαζουμε τους χαρακτηρες της παρεας και ΑΓΙΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ??? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 17902 Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 17902

Μετα από την όλη παραζάλη να σου ένα πλάνο του Άγγελου να το χωνεψουμε αυτό που ειδαμε πιο ευκολα!

7ο Σούζα η Αμαλία τον εχει το Ρούσσο σούζα και μολις ακουσε για το παραδάκι έπαθε ένα εγκεφαλικό!

8ο κορυφαίο το Πατσοζευγαρο! Πότε σπάραζε η μάνα της??? Μπραβο ρε Μπέλλο την έσκισες τη γάτα! Θα σου πάρει άλλη γη βρε ο Κουνια-Μπέλλος! Δεν αντεχονται άλλο ΕΛΕΟΣ! Sleep Sleep

Στεφανος-Μελίτα: Σε γνωριζω από την κόψη του καναπε την τρομερη! Με τη γνωστη ξυνίλα και παγωμαρα ούτε οι πατατες που φαγα το μεσημερι δεν ηταν τόσο ξινες! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 17902

Θα ψηφιζα άθλιο αλλά ηταν και η Λουκονορική σκηνη με τη βροχη που εσωσε την κατάσταση, τα πλανα του Αγγελούκου και η σκηνη με τη ΘΕΑΡΑ Παπαδημητριου και ετσι ψηφίζω άσχημο γιατι δεν αντεχω άλλες λοβοτομες σε ηρωες που αγαπησαμε 2 χρονια και βάλε τωρα και τους βάλαμε στην καθημερινότητα μας!

Ένα όσκαρ στον Παναγιωτη Πετρακη , στην Αντιγονη Δρακουλάκη και στον Δανη Κατρανίδη και στη Στέλλα Παπαδημητριου!

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ.2Απαλλαγη από τους μετεξεταστέους στη χημεία Στεφανος-Μελίτα και το Πατσοζευγαρο
Άρια δικό σου!!! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 11556 ε μα πια... !!!!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Τρι Οκτ 05, 2010 7:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Aπό που να το πιάσω και που να τ'αφήσω γιατί βρωμάει!!!!

Άξιζαν:

Ο Λουκάς με τη Νόρα στην αρχή - τι σκηνή Θεέ μου!!!

Ο Λουκάς με την Εύα μετά τις υπογραφές! Η χαρά της που δεν θεωρώ υπερβολική ούτε κακή όλα τα λεφτά!!!

Η Εύα με το μωρό και την υπόλοιπη οικογένεια Χαρίτου - πατουσάκιααααα Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 681539

Η τάπα των κοριτσιών στη Νταίζη όπου η Πολυχρονίδη πραγματικά με έπεισε ότι κατάπιε τη γλώσσα της

+++

ΑΙΣΧΟΣ:

Η απόπειρα να παρουσιαστεί η παρέα ως φιλοχρήματη που ποτέ δεν ήταν! Ποιανού ιδέα ήταν η Δάφνη να χοροπηδάει? Έλεος πάρτε το αλλιώς!!!

Η απόπειρα να μας πείσουν ότι η Νόρα ενώ είναι καλή φίλη της Εύας μόλις έμαθε για την κληρονομιά πρώτης της σκέψη η Μελίτα! Πόσο θα κατακρεουργηθούν ΤΑ ΠΑΝΤΑ προκειμένου να αποδεχτούμε την Μελίτα! ΞΩΠΑΡΕΟΥ ΛΕΜΕ!!!

Η απόπειρα να συμπαθήσουμε μέχρι και την Αμαλία (θεά η Πεφάνη) που έκανε και καλά κύρηγμα στο Λουκά και εκείνος και πάλι της έλεγε για το Στέφανο.

Η απόπειρα να μας κρατήσει το ενδιαφέρον η Νταίζη - Sleep

Η απόπειρα να θυμηθούμε τον Μάνο Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 735655 Πρώτον δεν τον ξεχάσαμε ποτέ, με τέτοια κατρακύλα είναι γλυκιά ανάμνηση και δεύτερον δεν έγινε με το σωστό τρόπο. Αν πάλι προσπαθήσετε να μας πείσετε να τον μισήσουμε δίνετε μια χαμένη μαχη Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 99687

Η απόπειρα να μας πείσουν ότι η Εύα μετά απο 20 χρόνια γύρισε σελίδα και ότι τα τελευταία επεισόδια που βλέπαμε ήταν μια παρένθεση!!! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 735655 ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑΤΕ ΕΚΕΙ??? Ααα συγνώμη ξέχασα έπρεπε να προωθήσουμε απόλυτο έρωτα Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 960514

Το επεισόδιο δεν είχε καθόλου Χρήστο! ΕΛΕΟΣ!!!

+++

Θα πατήσει κάτω η μια όποια την κολλητή μου δυο φορές και εγω θα της κάνω προξενιά και θα την πιέζω να ευτυχίσει με τον άντρα που έκλεψε απο την κολλητή μου? Σε ποιο σύμπαν??? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 735655 Τι πίνετε και δεν μας δίνετε? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 735655

Και μέσα σε όλα.... Ο Στέφανος γιατί θεωρεί ότι με την Εριέττα δεν πρέπει πλέον να κρύβονται? Cool
Και η κατσαρή του απόλυτη σφουγγαρίστρα? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 111438

Αθλιο απο μένα γιατί πάλι δεν είχε Χρήστο και γιατί τίποτα δεν μου θύμιζε τους χαρακτήρες που ήξερα, σα να τους απήγαγαν εξωγήινοι συμπεριφέρονταν!!!

Και εις άλλα με υγείαν!

Go Τζίνα! Go! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 40334 Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 11556
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Οκτ 05, 2010 7:12 pm

Νόρα – Λουκάς: Ρομαντική σκηνή γιατί τους βάζετε να λένε μπούρδες;;;;; Και με τέτοιο ύφος αυτές οι σκηνές πρέπει να είναι αλα Tom Hanks – Hellen Hunt στον Ναυαγό… στη βροχή;;;;.. αχ!… Βρε σκηνοθέτα και σεναριογράφε λίίίγο προσοχή….

Κληρονομιά: Γιατί να το μάθει η Μελίτα τι την κόφτει; για τον Στεφανάκο;;; αααα και η «σαβουρίτσα» της Νόρας μάλλον αληθινή ήταν….

Les Korakes πω πω κακία και δηλητήριο! Αχ αυτά τα λεφτά τι κάνουν…..

@gym αχ αχ σάουνα αχ Λουκάκος μέσα στη σάουνα!!! Κολάστηκα πάλι!!
Πανηγύρια για την κληρονομιά Γιατί ΓΙΑΤΙ τους κάνουν ρηχούς, χαζούς και απερίσκεπτους;;;;;;;;;!!!!! Γιατί κάθε τρεις και λίγο απογοητεύομαι…. ΔΕΝ ταιριάζει βρρε παιδιά αυτά που τους βάζετε και κάνουν με το σύνολο που μας έχει παρουσιαστεί… Καντε μια ανασκόπηση στο α’ κύκλο….!!! Τα παιδιά πάσχουν…. Από σεναριακή μετάλλαξη….

Les korakes part2: Εμ είναι η κλασσική περίπτωση no money no funny

Πόσο χαίρομαι που η Εύα είναι ευρέως αναγνωρίσιμη… ο Κοράκω έμεινε… Το χάρηκα λιγουλάκι….!!! Angel

Αμαλίτσα αχ αχ συμπαθούμε την κορούλα είναι καλά τα παιδιά, δεν συμπαθούμε την κορούλα; Δολοφόνοι είναι τα παιδιά… Αυτή η σταθερότητα της γνώμης της με σκοτώνννει!… Πάντως είχε χιούμορ η σκηνή. sisi

Δεν έχω κάτι άλλο να σχολιάσω τα περισσότερα τα ξέχασα τυχαίο;;; Όχι απλώς ένα ακόμα άσχημο επεισόδιο…
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Οκτ 05, 2010 7:13 pm

EMENA ME XAΣΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΑ ΜΑΖΙ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΓΚΕΛΟΟΟΟ!!!!!!!!!!Η ΣΚΗΝΗ ΝΟΡΑΣ ΛΟΥΚΑ ALL THE MONEY...
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Τρι Οκτ 05, 2010 7:14 pm

Οφείλω να πω ότι ήταν ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ ενδιαφέρον το σημερινό σε ορισμένα ειδικά σημεία ώστε να συνεχίζω να διαβάζω Μακμπεθ χωρίς να δίνω σημασία... Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 17902

Δεν έχω κάτι άλλο να σχολιάσω... τα είπαν τα κορίτσια...
από μένα άσχημο... γιατί είπα να δείξω για τελευταία φορά λίιιιγη επιείκια...
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Οκτ 05, 2010 7:15 pm

Χάλια - Αθλιο - Ελλεινό - Ξεφτυλισμένο:

Υπάρχει τέτοια επιλογη????? Βάλτε την τώρα!!! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 960514

Δεν θα σχολιάσω με σειρά εμφάνισης, αλλα γενικώς...

Τι πουσάρισμα είναι αυτό? Ποσο προσπαθούν να προβάλουν τον ρόλο της Μελίτας? Με τον πιο ελεείνο τρόπο:

1 ) Η Νόρα πάει να της πει για τον Στέφανο με σκοπό τι? Να την πει οτι μάλλον κάνει λαθος που κατηγορεί τον Στέφανο οτι έπαιζε παιχνίδι?
Η Νόρα πάει να τα φτιάξει στην Μελίτα, που χωρισε την Στέφανο απο την φίλη της? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 905116 Βοηθάμε την ερωμένη να τα βρει ξανά μαζί του? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 905116
Που ακούστηκαν αυτα? Επειδή ανακόπηκε, όχι μόνο ξεχνάμε και τι έκανε, όχι μόνο ξεχνάμε τι είχαμε πει, - οτι θα πάρει το μέρος της Ευας- αλλα κάνουμε και τους προξενητές?
Πόσο πιο απροκάλυπτα μπορούν να μας πουσάρουν και το Μελιτόνι αλλα και τον απόλυτο? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 905116
Για χάρη της προβολής ενός χαρακτήρα, γιατι θα πρέπει να ακυρώνουμε όλους τους άλλους?

Αγαπητοί σεναριογράφοι: η Μελίτα αν και θεωρητικά ''καλός'' χαρακτήρας, απέκτησε πολλούς αντι-φαν. Περισσότερους και απο κάποιους ''κακούς'' χαρακτήρες. Αυτό κάτι λέει. Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 735655 Για πιάστε το πάλι απο την αρχή...

2 ) Για να βγεί η Μελίτα το καλό παιδί που δεν την νοιάζουν τα χρήματα - η οποία τα έβριζε, αλλα ποτέ δεν τα αποχωριζότανε - θα πρέπει να κάνουμε φιλοχρήματη την παρέα?
Σπόιλερ:
. Και αφου τους δείξατε που τους δείξατε έτσι, ας είναι τουλάχιστον λογικό!
Μπορώ να καταλάβω την χάρα της Ευας. Ισως και τον δικηγόρων. Αλλα η Δάφνη? Η Δάφνη που δεν την ένοιαξε να μείνει στο δρόμο, αρκεί να είναι καλά οι δικοί της - Μάνος- να χαίρεται πιο πολύ απο την Ευα?Τουλάχιστον κράτησαν χαρακτήρα στον Νικόλα και τον Λουκά. Αν και όλο και κάτι -εκτός χαρακτήρα πάντα- θα βρούν να τους βάλουν να κάνουν, μόνο και μόνο για την εξιλέωση της άκλαφτης Ανα-Κομμένης!!! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 89794


Στέφανος - Εριέττα:
Δύο συναντήσεις σε ένα επεισόδιο. (σημείωση : ο ανα-κομμένος απόλυτος, έχει πρόσφατα αποβάλλει και κόντεψε να πεθάνει, και αυτός δεν έχει αφήσει μεζεκλίκι όρθιο lol! )

- Ποιοι είναι οι άλλοι λόγοι - αφου τον νοιάζουν τα χρήματα- που ο Στέφανος δεν πρόσβαλλε την διαθήκη?
- η Εριέττα με τον Στέφανο δεν πρέπει να κρύβονται?Απο τι??

Στέφανος: Πόσο βαριέται ο Σταύρου να παίξει? Ειναι σκηνή (η τελευταία) ανθρώπου, που προσπαθεί να πείσει τον έρωτα της ζωής του οτι την αγαπάει???
Μελίτα: Χτες περπατούσε σαν συγκαμμένη απο την.. εγχείρηση, και τώρα σκύβει στο τραπεζάκι του σαλονιού με τέτοια άνεση?


Λουκάς - Αμαλία:
Πόσο απειροτιτανοεκπληκτική ήταν η Πεφάνη? Πόσο τέλειες σκηνές έχουν πάντα με τον Πετράκη? Δωστε κι άλλο Πετράκη-Πεφάνη στο λαό!!! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 195890

Νόρα - Λουκάς: Η σκηνή στην βροχή υπερεκπληκτική!! Χημεία και ερωτισμός στο φουλ! Και ακόμα περισσότερο απο τα υπερτέλεια φιλάκια μου άρεσε ο τρόπος που έβγαλε το σακάκι του να την τυλίξει, και την προστάτευε κιόλας απο το κρυο!

Η σκηνή στο σπίτι πάλι, με το ζουμ στα φιλια..... Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 785868

Ευα: Τώρα ξεπέρασε τον Μάνο ? Που είναι το παράθυρο να πηδηχτω?
Νικόλας-Δάφνη: Κουτσουρέψτε τους κι άλλο Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 905116
Νταίζη : Sleep


Αυτά!!!!!! Θα έβαζα την χειρότερη επιλογή, αλλα ένεκα Πεφάνη και Λουκανορίων πάει απλά...μέτριο!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από tweetyedem Τρι Οκτ 05, 2010 7:22 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ.
ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ: kyma ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟΙ
ΔΑΦΝΗ-ΝΟΡΑ:ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΣΤΗΝ ΟΧΙΑ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΚΑΤΑΠΙΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΝΕ ΤΟ ΜΑΝΟ.
ΝΙΚΟΛΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ:ΤΡΟΜΕΡΗ Η ΚΑΖΟΥΡΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ.
ΑΜΑΛΙΑ-ΛΟΥΚΑΣ oscar ΚΑΙ ΡΟΥΣΣΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tweetyedem στις Τρι Οκτ 05, 2010 7:35 pm, 1 φορά

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 05, 2010 7:30 pm


Ας σχολιάσω

Από που να ξεκινήσω

Η Εύα πήρε αντιβίωση της έβαλαν και ορό της λησμονιάς και είναι έτοιμη για καινούριο γκόμενο.

Μου λένε δηλαδή δεν πειράζει που έχασε είκοσι χρόνια απ τη ζωή της δεν πειράζει που ότι ονειρεύτηκε δεν θα πραγματοποιηθεί ποτέ, δεν πειράζει που όταν προσπάθησε να κάνει ένα βήμα και να πάρει μια δεύτερη ευκαιρία στη ζωή έφαγε και πάλι τα μούτρα της

Απλά μια μέρα ξύπνησε και είπε δε βαριέσαι πάμε για άλλα.

Τρέχα κυρά μου να εμπιστευτείς έναν ακόμη και δεν πειράζει οι σεναριογράφοι θα φροντίσουν για σένα.

Έτσι πρέπει να αντιδράσει η Εύα για να σπρώξουν το ξεπουλημένο ζευγαράκι μια και μόνο του δεν μπορεί να τα καταφέρει. Πως να δείξουν τον απόλυτο όταν έφτασαν την Εύα στον πάτο;

Ας της βρούνε ένα γκόμενο να μη κλωτσάει το αίσθημα δικαίου του κοινού. Τράβα της μια μετάλλαξη λοιπόν


Η Νόρα παίρνει ένα τηλεφώνημα και μαθαίνει οτι η κολλητή της τελικά πήρε την κληρονομιά

Ξέρετε αυτή την κληρονομιά που για χάρη της πήγαν να την ξεκάνουν και αυτή και το μωρό που κυοφορούσε

Και τι κάνει;

Ξαποστέλνει άρον άρον το Λουκά και τρέχει στη γκόμενα του άντρα της κολλητής να της προφτάσει τα νέα και να κάνει την προξενήτρα

Της λέει ήθελα να το μάθεις απο μένα. Τι θα κάνεις; Πάντως ξανασκέψου το.

Αν αυτή είναι συμπεριφορά φίλης τότε εγώ είμαι η βασίλισσα της Αγγλίας.

Προτείνω λοιπόν να μιλήσει στην κατσαρή μουχρίτσα για το προβληματάκι της και την επόμενη φορά να πάρει εκείνη μαζί της στο γιατρό. Άλλωστε σ αυτήν έδειξε συμπαράσταση την άλλη την έγραψε κανονικά για να πάει στο Μελιθρόνι.

Θέλατε αγαπητοί να δείξετε ανάποδο καθρέφτη όπως πολλές φορές δηλώσατε;

Τότε η Νόρα έπρεπε να ξεφτυλίζει και να ειρωνεύεται τη Μελίτα κι όχι να της συμπαραστέκεται. Το μνημονικό μας λειτουργεί θαυμάσια.Η Νόρα περισσότερο απο κάθε άλλη μείωσε και ταπείνωσε την Εύα γιατί στη Μελίτα κρατάει άλλη συμπεριφορά;

Αν η δική μου κολλητή έτρεχε να προλάβει τα νέα στη γκόμενα του άντρα που με ξεπούλησε και να της κάνει προξενιά δεν θα της έλεγα καλημέρα

Επιστράτευση και της Νόρας για να σπρωχτεί ο απόλυτος. Γιατί κατακρεουργείτε τους ήρωες που αγαπάμε;

Σε λίγο θα δούμε τη Μελίτα τα χριστούγεννα σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα να πεινάει και να κρυώνει για να τη λυπηθούμε

Το καταλάβαμε ο παρεξηγημένος αγαπάει την ανα-κομμένη.

Κάποια είχε προτείνει να το γράψουμε εκατό φορές η καθεμιά για να το εμπεδώσουμε μήπως και γλυτώσουμε

Κάντε τους ζευγάρι να γλυτώσουμε κι απ το πλατσ πλατσ γιατί συνεχώς νομίζω οτι κάνει παράσιτα η τηλεόραση.

Η Νταίζη θαυμάσιο παράδειγμα και ίσως γι αυτό η υπερπροβολή.

Δίδαγμα δεύτερο.

Όταν δεν τα καταφέρνεις με τους εκβιασμούς υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να πάρεις αυτό που θέλεις. Έδωσε την πληροφορία για την κληρονομιά και τώρα θα αρχίσει το χτύπημα της Εύας.

Ήθελα να ήξερα ποιός είχε την ιδέα να πατήσουν κάτω και πάλι την ίδια γυναίκα με το μοναδικό πράγμα που της πρόσφεραν. Το μωρό.

Θεωρώ την πλάκα της παρέας για τα λεφτά της Εύας εντελώς εκτός χαρακτήρα. Προς στιγμήν νόμιζα οτι σήμερα ήταν η μέρα της ομαδικής παράκρουσης. Ευτυχώς το έσωσαν στο τέλος. Τι κουλό ήταν αυτό; Η Δάφνη να χοροπηδάει για τα λεφτά της κληρονομιάς; Ποιά η Δάφνη; Που έδωσε για τον αδελφό της ότι ειχε και δεν είχε; Πότε έδειξε να αγαπάει το χρήμα;

Η Εριέττα τελικά δεν ξέρει οτι το όνειρο είναι πραγματικό γεγονός που την αφορά.

Θα το μάθει πριν κόψει τον απαγορευμένο καρπό με τον αδελφό να υποθέσω; Δεν βλέπω πως αλλιώς θα μπορούσε να βγει κάτι τέτοιο στο φώς.


Λουκάς και Νόρα τα βρήκαν απλά για να αρχίσουν και πάλι τον καυγά στο ίδιο επεισόδιο. Πόσο λογικό είναι να βρίζονται και να μη συζητούν; Αυτοί οι δύο ξέρουν ο ένας τον άλλον καλύτερα απ όσο ξέρουν τον εαυτό τους.

Ο Ηλίας (ναι εξακολουθεί να συμμετέχει στη σειρά) για άλλη μια φορά έκανε την Πυθία. Κάτι κρύβει λέει το γεγονός οτι ο Στέφανος άφησε την κληρονομιά στην Εύα. Μπα κυρ Ηλία μου μην το ελπίζεις. Ενα χρόνο τώρα αυτό ακούω αλλά αυτός ειναι το ζωντόβολο που βλέπεις και τίποτα παραπάνω.

Ο Μπέλλος πάλι είπε οτι δεν περίμενε να αφήσει ο Καρτάλης τα λεφτά στην Εύα γιατί τον θεωρούσε έξυπνο. Εγώ τώρα πρέπει να πάρω το Μπέλλο σοβαρά;. Ο λόγος του συμβόλαιο.

Τέλος αλλά οχι λιγότερο σημαντικό θεωρώ πολύ άσχημο το δούλεμα που γίνεται στο κοινό με αναφορές τύπου Αμαλίας. Δεν υπάρχει περίπτωση να γυρίσει ο Μάνος λέει ο Λουκάς. Ποτέ μην είσαι σίγουρος απαντάει η Αμαλία

Όχι άλλο δούλεμα κι όχι άλλη ισοπέδωση αυτών που αγαπήσαμε για να προβληθούν οι καινούριοι

ΕΛΕΟΣ

Μοναδικές σκηνές που κάτι μου είπαν ήταν όπως και χθες η σκηνή Λουκά και Νόρας στη βροχή και η σκηνή της Εύας με τα παιδιά της.

Άσχημο και πολύ του είναι
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Οκτ 05, 2010 7:33 pm

Δεν ξέρω πώς το είδατε εσείς, εγώ πάντως ούτε κατάλαβα για πότε τελείωσε, και όταν τελείωσε είπα, ΤΕΛΕΙΟ! Μού θύμισε ακόμη μιά φορά πόσο καυστική μπορεί να είναι η Ακρίτα, πράγμα που είχα αρχίσει να ξεχνάω!

Καμμία απόπειρα να παρουσιάσουν την παρέα υπό άλλο πρίσμα δεν είδα. Φυσικό , μα εντελώς φυσικό, είναι όταν έρχονται ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΦΤΑ στήν κολλητή σου να ενθουσιαστείς, και να χοροπηδήξεις ακόμη, και να κλαίς και να γελάς συγχρόνως, όλα αυτά είναι ανθρώπινα! Τι δηλαδή, θα τους παρουσίαζαν υπεράνω χρημάτων, να σνομπάρουν 50 εκατομμύρια ευρώ και να κάνουν σαν να μην τρέχει τίποτε? Τελείως υποκριτικό θα μου φαινόταν!
Την είδαμε άλλωστε την αντίδραση του Νικόλα στην πλάκα του Λουκά, που δείχνει πως σκέφτεται η παρέα για το θέμα αυτό. Ομως ακόμη και τη Δάφνη που τα έβγαλε όλα στη φόρα στη Νταίζη τη δικαιολογώ, δυστυχώς κι εγώ το ίδιο θα φερόμουν, τους έχει κάνει τόσα πολλά αυτό το γύναιο, που ήταν αναμενόμενο και απολύτως κατανοητό να θέλει να της μπεί στο μάτι η Δάφνη! Το κακό είναι οτι της έδωσε όπλο για να κάνει το θέμα βούκινο ενώ θα έπρεπε να κρατήσουν όλοι χαμηλό προφίλ... Αλλα εδώ που τα λέμε κι ο Λουκάς πήγε στο γυμναστήριο και τα πε όλα μπροστά στο Λευτέρη, μυαλό κουκούτσι κι αυτός, δικαιολογείται όμως γιατί ήταν κρυωμένος και άρα ζαλισμένος!
Η σκηνή Αμαλίας-Λουκά και Αμαλίας -Πέτρου εξ ίσου καλή! Η κατίνα της αριστοκρατίας ξαφνικά λέει "τα λάθη ανθρώπινα" και αρχίζει τα σενάρια αποκατάστασης του "παιδιού" με τον πλούσιο (καί αθώο?) γαμπρό ξανά από την αρχή! Ο Πέτρος όμως συνεχίζει το τροπάρι του "μακρυά από τον Καρτάλη" γιατι έχει τους δικούς του λόγους , το εμπεδώσαμε πιά...
Η Εριέττα πιάνει πουλιά στον αέρα, αμέσως μπήκε στο νόημα για τους λόγους του Στέφανου να μην διεκδικήσει την κληρονομιά! Η Μελίτα όμως, πέρα βρέχει! Τά'θελες και τά'παθες, Μελίτα...
Για μένα είναι υπέρ της Νόρας που νοιώθει την υποχρέωση να ενημερώσει τη Μελίτα για την τροπή των πραγμάτων, αφήνοντάς την να αποφασίσει και να κρίνει... Η φίλη της Εύα έχει ήδη χωρίσει με το Στέφανο, ξέρει οτι δεν υπάρχει περίπτωση επανασύνδεσης, η περιουσία ήρθε στα χέρια της, αρα είναι δίκαιο το νέο να γίνει γνωστό στη Μελίτα, η οποία βέβαια δεν έδειξε να χαίρεται και ιδιαίτερα !!! Η Νόρα όμως έκανε το χρέος της...Μ
Με το Λουκά δυστυχώς η Νόρα βάζει τη λογική της κατά μέρος, δεν μπορεί να κουμαντάρει το γεγονός οτι ο Λουκάς έχει κι αυτός απόψεις (διαφορετικές από τις δικές της) και τις υποστηρίζει... Δείξε λίγη κατανόηση, Νόρα, αυτή είναι η ουσία της αγάπης....
Σχετικά με τον εφιάλτη της Εριέττας, μας είπε οτι δεν καταλαβαίνει ποιοί ήταν οι άνδρες και τι ακριβώς έγινε, αλλά άραγε είπε την αλήθεια, ή μόνο τη μισή στην Αννα? Θα δούμε αργότερα....
Και φάνηκε σήμερα πόσο της στοίχισε της Αντιγόνης η --υποτιθέμενη-- στροφή του Στέφανου εναντίον της, και η συμμαχία του με την αντίδικο, για να της ανοίξουν το λάκκο... Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί δείχνει τόση ανοχή στη Νταίζη, αφού βλέπει πόσο παραδόπιστη είναι, γιατί δεν την στέλνει στον αγύριστο, τι ανάγκη την έχει, τόσο σκληρή και ανελέητη μας παρουσιάστηκε μέχρι τώρα, ξαφνικά επιζητεί την αγάπη των "παιδιών" της?
Δεν θυμάμαι κατι άλλο, πάντως η γενική μου εντύπωση είναι οτι είδαμε ένα πολύ ωραίο επεισόδιο!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από Lyn Τρι Οκτ 05, 2010 7:33 pm

Καλέ τι χαρά ήταν αυτή που πήρε η Μελίτα μόλις άκουσε για την κληρονομιά?? Μη χαίρεσαι τόσο κοπελιά! Θα πάθεις καμια ανα-κοπη (gelio) και θα σε τρέχουμε πάλι!!

Και στο καπάκι η Νόρα να της προξενεύει (imarton) το καλό πλεον παιδί -λέγε με και Στέφανο- και αυτή να μας το παίζει και δύσκολη!! Δεν ξέρω για σας, πάντως εγω πείστηκα για την απεεεεέραντη αγάπη της Μελίτας (lmao ) προς το έταιρον απόλυτο ήμισυ!!

ΕΛΕΟΣ!!! ainta ainta ainta

Υ.Γ. Πόσο το 'φχαριστήθηκα που της ήρθε ουρανοκατέβατο το νέο της Νταιζάρας δε λέγεται!! yey
Μας τσούζει Νταιζούλα??? Πολύ χαίρομαι!!! (*γελάει σατανικά*)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lyn στις Τρι Οκτ 05, 2010 7:44 pm, 1 φορά
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Οκτ 05, 2010 7:43 pm

Clarabelle έγραψε:


Η Εύα πήρε αντιβίωση της έβαλαν και ορό της λησμονιάς και είναι έτοιμη για καινούριο γκόμενο.

Μου λένε δηλαδή δεν πειράζει που έχασε είκοσι χρόνια απ τη ζωή της δεν πειράζει που ότι ονειρεύτηκε δεν θα πραγματοποιηθεί ποτέ, δεν πειράζει που όταν προσπάθησε να κάνει ένα βήμα και να πάρει μια δεύτερη ευκαιρία στη ζωή έφαγε και πάλι τα μούτρα της

Απλά μια μέρα ξύπνησε και είπε δε βαριέσαι πάμε για άλλα.

Τρέχα κυρά μου να εμπιστευτείς έναν ακόμη και δεν πειράζει οι σεναριογράφοι θα φροντίσουν για σένα.


Τέλειος ο σχολιασμός σου όπως πάντα! Αλλά θέλω να σταθώ σε αυτό το κομμάτι αυτή η γελοιωδέστατη, βεβιασμένη προσπάθεια να κάνουν την Εύα να πάει παρακάτω στη ζωή της με κάνει να αγανακτώ. Δεν ξεπερνιέται έτσι απλά καλέ! δεν έφυγε το σκυλάκι της ο έρωτας της ζωής της έφυγε.... Δεν ξεπερνιέται σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.. Μπορεί αυτό να σας βολεύει εμάς απλώς μας εκνευρίζει....!!!!! ainta
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τρι Οκτ 05, 2010 7:44 pm

Το επεισοδιο δεν αξιζει να σχολιαστει αλλα μεσα σε αυτο το χαος με κερδισαν μονο 2 σκηνες! και για αυτες θα γραψω τα αλλα απλα ΑΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ!
Η ΣΚΗΝΗ της νορας και του λουκα στη βροχη ηταν η καλυτερη του επεισοδιου εβγαλαν αυτο ακριβως που επρεπε να δουμε ουτε υπερβολη ουτε τιποτα! ΛΑΤΡΕΨΑ αυτη την σκηνη ΓΙΑΤΙ μονο απο ενα ΦΙΛΙ περασαν συναισθηματα που αλλοι δεν περνανε ουτε με ερωτικες σκηνες! Η ΧΗΜΕΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ και το φιλι τους απλα μοναδικο! μεσα απο αυτο το φιλι ειδαμε πως ειναι η πραγματικη αγαπη! και ΛΑΤΡΕΨΑ την χειρονομια του λουκα προς την νορα οταν εκεινη του εκανε παραπονα οτι κρυωνει εβγαλε το σακκακι του και την τυλιξε! inlove
Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΗΝΗ που μου αρεσε ηταν ο Λουκας με την Ευα μετα τις υπογραφες ειδα μια σκηνη οπως επρεπε να ειναι η Ευα δεν πιστευε αυτο που της συνεβη και ηταν λογικο να χαιρεται! και η χαρα της δεν μου φανηκε υπερβολικη! σε αντιθεση με την χαρα της Δαφνης και την πλακα του Λουκα στο νικολα! για μενα αυτες οι σκηνες ηταν απλα για να γεμισει το επεισοδιο και ΙΣΩΣ να αδειαστουν καπως οι χαρακτηρες και να αγιοποιησουμε την νταιζουλα! θεωρω απλα ΑΚΥΡΕΣ τις σκηνες αυτες οπως επισης και την σκηνη της νορας με τη μελιτα ΕΛΕΟΣ δεν εχετε καλυτερο τροπο να περασετε την Μελιτα στην παρεα και χρησιμοποιητε την Νορα η οποια τυχαινει να ειναι αδελφικη φιλη της γυναικας που η Μελιτουλα κατεστρεψε 2 φορες την ζωη!!!! σε ποιον κοσμο γινεται αυτο??? γιατι στον δικο μας ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΟΠΙΚΟ!!!!!
Η Μελιτα δεν αξιζει να ειναι στη ΠΑΡΕΑ γιατι πολυ απλα ποτε δεν ηταν κοντα στα μελη της παρεας οταν την χρειαζοταν!!!!!!!!!!! τους εγκατελειπε για να ειναι με τον απολυτο της! ή τους ελεγε να κοψουν το λαιμο τους! ή το μονο που την ενδιεφερε ηταν να βρεθει λυση στα δικα της προβληματα χωρις να σκεφτεται οτι και οι αλλοι εχουν προβληματα και πολυ πιο σοβαρα! Η ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ και το μονο που την ενδιεφερε ηταν να το παιζει συνεχως θυμα ωστε να την λυπουνται! Matakia

ΕΛΕΟΣ ΑΛΛΑΞΤΕ ΠΟΡΕΙΑ!!!!!!! ψηφιζω ασχημο και αυτο γιατι υπηρχαν αυτες οι δυο σκηνες! wall
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τρι Οκτ 05, 2010 7:44 pm

Eγώ για δεύτερη συνεχόμενη μέρα, βαρέθηκα!

Μόνο η κληρονομιά ήταν το σημερινό "νέο" στοιχείο της ιστορίας για σήμερα γιατί κατά τα λοιπά, όλοι διακτυνίζονται και από τη μια σκηνή στην άλλη, βρίσκονται αλλού.

Κατρανίδης-Πεφάνη-Παπαδημητρίου-Πολυχρονίδη-Πετράκης-΄Δρακουλάκη το κράτησαν σήμερα.

Οι σκηνές Στέφανου-Εριέττας καλές μεν, γιατί υπάρχει χημεία, αλλά δεν βρίσκω νόημα. Τώρα για τις σκηνές του Απόλυτου Ξενερώματος, το ότι ο Αλέξανδρος Σταύρου δεν πείθει καθόλου λέει πολλά!!!

Αγαπημένες συνοδοιπόροι με καλύψατε ακόμα μια φορά.
oscar

Εις αύριο τα καλύτερα?...


pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Οκτ 05, 2010 7:47 pm

JESSIE έγραψε:
Για μένα είναι υπέρ της Νόρας που νοιώθει την υποχρέωση να ενημερώσει τη Μελίτα για την τροπή των πραγμάτων, αφήνοντάς την να αποφασίσει και να κρίνει... Η φίλη της Εύα έχει ήδη χωρίσει με το Στέφανο, ξέρει οτι δεν υπάρχει περίπτωση επανασύνδεσης, η περιουσία ήρθε στα χέρια της, αρα είναι δίκαιο το νέο να γίνει γνωστό στη Μελίτα, η οποία βέβαια δεν έδειξε να χαίρεται και ιδιαίτερα !!! Η Νόρα όμως έκανε το χρέος της...

affraid Χρεος της είναι να πάει στην Μελίτα?

-Χρεος της είναι να πάει σε αυτή που τα φτιαξε με τον άντρα της φίλης της?
-Χρέος της είναι να πάει σε αυτήν που πριν λίγο καιρο της είπε να κόψει τον λαιμό της?
-Χρεός της είναι να πάει σε αυτή που για ακόμη μια φορα - ούτε την ρώτησε αν μπορεί - και της φόρτωσε το παιδί για χάρη του απολύτου? (πριν το ατύχημα?)
-Χρεός της είναι, να προσπαθήσει να τα φτιάξει σε αυτή που έλεγε ''εγω θα πάρω το μέρος της Ευας''?
-Χρεός της είναι, να βοηθάει - όχι την φίλη της- αλλα την Μελίτα, που όταν η Ευα κυνδίνευε, ηθελε ταξίδια στο Παρίσι?

Αυτό είναι ''χρεός'' της Νόρας? Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 905116 Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 905116 Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 905116 Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 905116 Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 905116
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Οκτ 05, 2010 7:49 pm

Κρατηστε τη Νόρα μακρια απο την Μπεκρουλιτα!!!!!!!!!! livani livani
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από Mikaella Τρι Οκτ 05, 2010 7:53 pm

Νόρα - Λουκάς απλά ΘΕΙΚΟΙ!τι ήταν αυτές οι τέλειες σκηνές!τι χημεία! inlove
Mikaella
Mikaella
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : londino
Ασχολίες : xoros, ipnos...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Οκτ 05, 2010 7:53 pm

Δεν το θεωρώ χρέος της προς τη Μελίτα ---- δεν της χρωστάει τίποτε της Μελίτας, το θεωρώ όμως χρέος της προς την αλήθεια, προς την αντικειμενικότητα, νά μάθει η Μελίτα πώς έγιναν τα πράγματα. Δεν της επέβαλε να κάνει τίποτε, ούτε να γυρίσει στο Στέφανο, ούτε να τα ξαναφτιάξει μαζί του, της είπε τα γεγονότα και την άφησε να βγάλει τα δικά της συμπεράσματα. Ναί, εγώ νομίζω οτι χρέος ενός έντιμου ανθρώπου είναι να λέει τα πράγματα με τ'όνομά τους και να μην κρύβει πράγματα .Όπως είπα άλλωστε, η περίπτωση επανασύνδεσης της Εύας με το Στέφανο έχει τελείως αποκλειστεί από την ίδια την Εύα προ πολλού, αρα δεν βλάπτει την Εύα με το να ενημερώσει τη Μελίτα...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Οκτ 05, 2010 7:54 pm

Με λένε Δέσποινα κ είμαι καλά. Μα την Παναγία imarton σας το ορκίζομαι ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.
Τελείωσε το επεισόδιο κ ούτε ένα εγκεφαλικό, μια ανακοπούλα έστω μια λιποθυμία ΤΙΠΟΤΑ. Λίγο το σαγόνι έπεσε,αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα. Δεν κατάφεραν να με ξεκάνουν οι σεναριογράφοι.
Ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό.
Χτύπα κι άλλο θα το αντέξω.
Τι να σχολιάσω εγώ τώρα?

Τα κουλά που ευτυχώς δεν με έστειλαν

Η Εύα ξεπέρασε το Μάνο όταν παντρεύτηκε τον Στέφανο κ ότι είδαμε ήταν ένα διάλειμμα..
Κ τα μυαλά στα κάγκελα,λέμε!

Η Νόρα μες την τρελή χαρά που, ο άντρας της κολλητή της, αγαπάει την γκόμενα. Ήθελε να το ανακοινώσει κ πρώτη.Μόνο σουτιέν δεν έβγαλε να ανεμίζει. soutien
Θέλω αυτό που πίνουν τώρα!

Η παρέα κάνει σχέδια! Είναι πολλά τα λεφτά Άρη! soutien

Η Αμαλία φωνάζει τον Λουκά κ το παίζει προξενήτρα. όταν άκουσε για τα λεφτά με τρόπο έστειλε τον Λουκά να κόψει το λαιμό του μαζί με την Νόρα. gelio

Τα καλά!

Ο Στέφανος στέλνει λουλούδια. Ύποπτο μου φάνηκε. Όταν η Εύα τον πήρε τηλ έκανε ότι δεν έχει ιδέα. Κάτι μου λέει ότι ήξερε κ τα λούλούδια είχαν ένα σκοπό να ρίξουν το Μελιτάκι.Οχι, γιατί την αγαπάει. Η Αμαλία πάντως τσίμπησε.


Η σκηνή στη βροχή κ μετά στο σπίτι θεική Αγαπώ Λουκάκο κ Νόρα όταν δεν κάνει τα τρελά!

Εύα-Λουκάς σταθερή αξια. Μ αρέσουν τρελά μαζί!

Εριέττα-Στέφανος το βλέμμα του Στέφανου όταν μιλήσαν για την κληρονομια όλα τα λεφτά! Τελικά θα μας βγεί μεγάλη γάτα ο Καρτάλης!

Καλό από μένα το επεισόδιο! Αρχίζει{νομίζω} να ξεκαθαρίζει το τοπίο με Καρτάλη! Έχει σχέδιο είναι όλοι στο τσουβάλι κ η Μελίτα.





DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Οκτ 05, 2010 7:55 pm

Τελικά η σειρά κατέληξε να γίνει tranformer αλλοιώς δεν εξηγείται
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Οκτ 05, 2010 7:55 pm

JESSIE έγραψε:Δεν το θεωρώ χρέος της προς τη Μελίτα ---- δεν της χρωστάει τίποτε της Μελίτας, το θεωρώ όμως χρέος της προς την αλήθεια, προς την αντικειμενικότητα, νά μάθει η Μελίτα πώς έγιναν τα πράγματα. Δεν της επέβαλε να κάνει τίποτε, ούτε να γυρίσει στο Στέφανο, ούτε να τα ξαναφτιάξει μαζί του, της είπε τα γεγονότα και την άφησε να βγάλει τα δικά της συμπεράσματα. Ναί, εγώ νομίζω οτι χρέος ενός έντιμου ανθρώπου είναι να λέει τα πράγματα με τ'όνομά τους και να μην κρύβει πράγματα .Όπως είπα άλλωστε, η περίπτωση επανασύνδεσης της Εύας με το Στέφανο έχει τελείως αποκλειστεί από την ίδια την Εύα προ πολλού, αρα δεν βλάπτει την Εύα με το να ενημερώσει τη Μελίτα...

Ας πήγαινε να της τα πει η Αμαλία, η Νόρα για ποιο λόγο να πάει? Επειδή έβγαλε ένα συμπέρασμα ήθελε να πάει να το κοινοποιήσει? Και μάλιστα της έλεγε και να το ξανασκεφτεί? Τι ματάλλαξη είναι τούτη?

Δηλαδή αν δεν πήγαινε αυτό θα σημαίνει ότι το έκρυβε από τη Μελίτα? Ε όχι!!!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από ellileo Τρι Οκτ 05, 2010 7:57 pm

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΩΠΩ ΠΩΠΩ ΣΚΗΝΕΣ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ!!!!
ΤΙ ΓΕΛΙΟ ΑΜΑΛΙΑ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΑΜΑΛΙΑ ΡΟΥΣΣΟΣ!!!ΟΙ ΑΤΑΚΕΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ!! ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΓΕΛΑΩ...
ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ!!!!!!
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Οκτ 05, 2010 7:57 pm

JESSIE έγραψε:Δεν το θεωρώ χρέος της προς τη Μελίτα ---- δεν της χρωστάει τίποτε της Μελίτας, το θεωρώ όμως χρέος της προς την αλήθεια, προς την αντικειμενικότητα, νά μάθει η Μελίτα πώς έγιναν τα πράγματα. Δεν της επέβαλε να κάνει τίποτε, ούτε να γυρίσει στο Στέφανο, ούτε να τα ξαναφτιάξει μαζί του, της είπε τα γεγονότα και την άφησε να βγάλει τα δικά της συμπεράσματα. Ναί, εγώ νομίζω οτι χρέος ενός έντιμου ανθρώπου είναι να λέει τα πράγματα με τ'όνομά τους και να μην κρύβει πράγματα .Όπως είπα άλλωστε, η περίπτωση επανασύνδεσης της Εύας με το Στέφανο έχει τελείως αποκλειστεί από την ίδια την Εύα προ πολλού, αρα δεν βλάπτει την Εύα με το να ενημερώσει τη Μελίτα...

Ας της εκανε ενα τηλεφωνηματακι
οχι τις παρουσιαζουν φιλαρακια σουπερ αυτοκολλητακια!
Και οχι να της λεει ξανασκεψου το Μελιτα!
Εμενα όπως βλέπω ευτυχως και σε άλλους χτυπησε πάρα πολυ
άσχημα όλη αυτη η παρωδεία!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης