Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]

Σύνολο Ψήφων : 83

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 7:57 pm

JESSIE έγραψε:Δεν το θεωρώ χρέος της προς τη Μελίτα ---- δεν της χρωστάει τίποτε της Μελίτας, το θεωρώ όμως χρέος της προς την αλήθεια, προς την αντικειμενικότητα, νά μάθει η Μελίτα πώς έγιναν τα πράγματα. Δεν της επέβαλε να κάνει τίποτε, ούτε να γυρίσει στο Στέφανο, ούτε να τα ξαναφτιάξει μαζί του, της είπε τα γεγονότα και την άφησε να βγάλει τα δικά της συμπεράσματα. Ναί, εγώ νομίζω οτι χρέος ενός έντιμου ανθρώπου είναι να λέει τα πράγματα με τ'όνομά τους και να μην κρύβει πράγματα .Όπως είπα άλλωστε, η περίπτωση επανασύνδεσης της Εύας με το Στέφανο έχει τελείως αποκλειστεί από την ίδια την Εύα προ πολλού, αρα δεν βλάπτει την Εύα με το να ενημερώσει τη Μελίτα...

Εδώ ξέρεις δεν είδαμε ακριβώς αυτό
Θα το καταλάβαινα αν πήγαινε στην Εύα και στη συνέχεια ενημέρωνε και τη Μελίτα την επομένη
Πήγε στη Μελίτα χωρίς καν να κάνει ένα τηλεφώνημα στην Εύα
Και ας μη γελιόμαστε της έλεγε να το ξανασκεφτεί για το Στέφανο
Σε άλλη χώρα μπορεί να γίνεται κι έτσι
Στην Σουηδία ίσως
Στην Ελλάδα πάντως όχι

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 7:59 pm

JESSIE έγραψε:Δεν το θεωρώ χρέος της προς τη Μελίτα ---- δεν της χρωστάει τίποτε της Μελίτας, το θεωρώ όμως χρέος της προς την αλήθεια, προς την αντικειμενικότητα, νά μάθει η Μελίτα πώς έγιναν τα πράγματα. Δεν της επέβαλε να κάνει τίποτε, ούτε να γυρίσει στο Στέφανο, ούτε να τα ξαναφτιάξει μαζί του, της είπε τα γεγονότα και την άφησε να βγάλει τα δικά της συμπεράσματα. Ναί, εγώ νομίζω οτι χρέος ενός έντιμου ανθρώπου είναι να λέει τα πράγματα με τ'όνομά τους και να μην κρύβει πράγματα .Όπως είπα άλλωστε, η περίπτωση επανασύνδεσης της Εύας με το Στέφανο έχει τελείως αποκλειστεί από την ίδια την Εύα προ πολλού, αρα δεν βλάπτει την Εύα με το να ενημερώσει τη Μελίτα...

Η Μελίτα θα το μάθαινε, δεν χρειαζόταν να της το πει η Νόρα ''πρωτη -πρώτη''. Και όχι μόνο της το είπε, αλλα προσπάθησε να την πείσει να πιστέψει τον Στέφανος. Παντελής ασυνέπεια χαρακτήρας.
Η Νόρα που ήξερα, έβριζε την Ευα γιατι ήταν κρυφά με τον Μάνο
Η Νόρα που ήξερα, χτύπησε το χέρι στο τραπέζι όταν έμαθε για την σχέση Στέφανου-Μελίτας
Η Νορα που ήξερα, πήγε στην Μελίτα, γιατι της το ζήτησε ο Πέτρος.

Η Νόρα που πάει στην Μελίτα - όχι για να δει αν είναι καλα, ανθρώπινα είναι αυτά - αλλα για να πείσει την Μελίτα να πιστέψει τον Στέφανο, δεν είναι η Νόρα. Μάλλον την απήγαγαν μικρά πράσινα ανθρωπάκια και βάλανε άλλη στην θέση της.

Αλλωστε, η Νόρα δεν έκρυψε πράγματα απο την Μελίτα. Εκείνο που έκανε, είναι να τρέξει σούμπιτη να της τα ξεράσει. Αλλον να μην κρύβεις την αλήθεια, και άλλο να τρέχεις άρων-άρων να πεις κάτι, που ούτε και συ καλα καλα πιστεύεις.

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:02 pm

Μαρία μου, φάνηκε πάρα πολύ καθαρά πόσο χάρηκε η Νόρα που αυτή η περιουσία ήρθε στα χέρια της Εύας, αλλά ώς συνήθως, αυτή και ο Λουκάς μοιράστηκαν τις δουλειές --εδώ τις ενημερώσεις - κι η ίδια ανέλαβε να ενημερώσει τη Μελίτα. Απλό διαδικαστικό κατ'εμέ... Μην του δίνεις περισσότερη σημασία απ'ό,τι έχει . Οσο για τη φιλία με τη Μελίτα, νομίζω οτι να την ξαναβάλουν στην παρέα αποκλείεται, αλλά μία φιλική αντιμετώπιση προς αυτήν μετά το ατύχημα (ακόμη κι από την ίδια την Εύα) είναι λογική και αναμενόμενη.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:03 pm

DESPOINA έγραψε:Με λένε Δέσποινα κ είμαι καλά. Μα την Παναγία imarton σας το ορκίζομαι ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.
Τελείωσε το επεισόδιο κ ούτε ένα εγκεφαλικό, μια ανακοπούλα έστω μια λιποθυμία ΤΙΠΟΤΑ. Λίγο το σαγόνι έπεσε,αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα. Δεν κατάφεραν να με ξεκάνουν οι σεναριογράφοι.
Ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό.
Χτύπα κι άλλο θα το αντέξω.
Τι να σχολιάσω εγώ τώρα?

Τα κουλά που ευτυχώς δεν με έστειλαν

Η Εύα ξεπέρασε το Μάνο όταν παντρεύτηκε τον Στέφανο κ ότι είδαμε ήταν ένα διάλειμμα..
Κ τα μυαλά στα κάγκελα,λέμε!

Η Νόρα μες την τρελή χαρά που, ο άντρας της κολλητή της, αγαπάει την γκόμενα. Ήθελε να το ανακοινώσει κ πρώτη.Μόνο σουτιέν δεν έβγαλε να ανεμίζει. soutien
Θέλω αυτό που πίνουν τώρα!

Η παρέα κάνει σχέδια! Είναι πολλά τα λεφτά Άρη! soutien

Η Αμαλία φωνάζει τον Λουκά κ το παίζει προξενήτρα. όταν άκουσε για τα λεφτά με τρόπο έστειλε τον Λουκά να κόψει το λαιμό του μαζί με την Νόρα. gelio

Τα καλά!

Ο Στέφανος στέλνει λουλούδια. Ύποπτο μου φάνηκε. Όταν η Εύα τον πήρε τηλ έκανε ότι δεν έχει ιδέα. Κάτι μου λέει ότι ήξερε κ τα λούλούδια είχαν ένα σκοπό να ρίξουν το Μελιτάκι.Οχι, γιατί την αγαπάει. Η Αμαλία πάντως τσίμπησε.

Η σκηνή στη βροχή κ μετά στο σπίτι θεική Αγαπώ Λουκάκο κ Νόρα όταν δεν κάνει τα τρελά!

Εύα-Λουκάς σταθερή αξια. Μ αρέσουν τρελά μαζί!

Εριέττα-Στέφανος το βλέμμα του Στέφανου όταν μιλήσαν για την κληρονομια όλα τα λεφτά! Τελικά θα μας βγεί μεγάλη γάτα ο Καρτάλης!

Καλό από μένα το επεισόδιο! Αρχίζει{νομίζω} να ξεκαθαρίζει το τοπίο με Καρτάλη! Έχει σχέδιο είναι όλοι στο τσουβάλι κ η Μελίτα.

Με προβληματισε ο σχολιασμός σου!
Πάρε ενα απο μένα oscar
Μακρια απο την Παρεα η Μπεκρουλίτα
livani livani

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:07 pm

jim7 έγραψε:Τελικά η σειρά κατέληξε να γίνει tranformer αλλοιώς δεν εξηγείται

transformers cross universe με Χ-men! και όλοι αυτοί θα γίνουν μια μεγάλη ευτυχισμένη οικογένεια!!! lmao

FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:08 pm

FieryRed έγραψε:

transformers cross universe με Χ-men! και όλοι αυτοί θα γίνουν μια μεγάλη ευτυχισμένη οικογένεια!!! lmao

Σαν τη λεγεώνα των υπερηρώων ένα πράγμα xoxo

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από pruedens Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:09 pm

να το σχολιασω το επεισοδιο ή να το αφησω ετσι?????

ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ *&%#^%&%@

-Η ΕΥΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΜΑΝΟ.ΚΑΤΣΕ ΣΕ ΧΑΝΩ ΚΑΠΟΥ ΠΙΑΣΤΟ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ-

-ΝΟΡΑΚΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΟΚ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΑΛΛΑ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΚΟΥΛΗ ΚΑΤΣΕ ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ

- ΣΤΕΦΑΝΟΣ/ΕΡΙΕΤΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΙΓΟΝ ΙΝΤΡΙΓΚΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΜΕ ΚΡΥΦΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΝΑΡΠΑΖΕΙ

- ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣ ΤΙ Η ΤΟΣΗ ΧΑΡΑ???? ΜΗΠΩς ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΙΔΙΚΑ??ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ

ΣΕ ΓΕΝΙΚΕς ΓΡΑΜΜΕς ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟ ΑΞΙΖΕ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΝΟΡΑ/ΛΟΥΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΑΝ ΚΑΠΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΠΡΩΤΗ ΣΑΙΖΟΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΑΙΖΟΝ ΜΗΠΩς ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗ Η ΣΑΙΖΟΝ

pruedens

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:10 pm

JESSIE έγραψε:Μαρία μου, φάνηκε πάρα πολύ καθαρά πόσο χάρηκε η Νόρα που αυτή η περιουσία ήρθε στα χέρια της Εύας, αλλά ώς συνήθως, αυτή και ο Λουκάς μοιράστηκαν τις δουλειές --εδώ τις ενημερώσεις - κι η ίδια ανέλαβε να ενημερώσει τη Μελίτα. Απλό διαδικαστικό κατ'εμέ... Μην του δίνεις περισσότερη σημασία απ'ό,τι έχει . Οσο για τη φιλία με τη Μελίτα, νομίζω οτι να την ξαναβάλουν στην παρέα αποκλείεται, αλλά μία φιλική αντιμετώπιση προς αυτήν μετά το ατύχημα (ακόμη κι από την ίδια την Εύα) είναι λογική και αναμενόμενη.

Το κακό είναι οτι δεν το έδωσαν ως διαδικαστικό
Το εμφάνισαν σαν σπρώξιμο για επανασύνδεση
Κανένας δεν είπε να μη τη λυπηθουν.
Άλλωστε ένα απ τα χαρακτηριστικά που μας έκανε να αγαπάμε αυτή την παρέα είναι η ανθρωπιά της
Έχει όμως μεγάλη απόσταση η ανθρωπιά απ το να προξενεύει στη Μελίτα τον άντρα της κολλητής της

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:11 pm

Και να συμπληρώσω το σχολιασμό γιατί ξεχάστηκα, η σκηνή στη βροχή με Νόρα Λουκά ήταν από τις ωραιότερές τους (έμοιαζαν σαν ένα πραγματικό ερωτευμένο ζευγάρι) και η ερωτική σκηνή μετά φυσική κι αληθινή. Ετσι τους προτιμώ και τους βρίσκω απείρως βελτιωμένους ερμηνευτικά από πέρσυ...

Οσο για την Εύα, είναι μονόδρομος γι'αυτήν να δείξουν οτι ξεπερνάει το Μάνο. Στην αληθινή ζωή, αυτό ίσως γινόταν αργότερα, αλλά αφού βλέπουμε σήριαλ, δεν γίνεται να φάμε τη μισή σαιζόν με την Εύα να φροντίζει το μωρό και να κάνει γυμναστική.... Χρειάζεται κι αυτή ρόλο, ίντριγκα, νέες περιπέτειες κι αυτό είναι δυνατό μονο όταν ξεπεράσει το Μάνο. Και εγώ προσωπικά δεν το βρίσκω παράλογο να τον ξεπεράσει , έστω και γρήγορα, λαμβάνοντας υπ'όψιν οτι πρώτον αυτός της το παρουσίασε σαν τελεσίδικο το τέλος τους, δεύτερον είναι στην Αμερική καί άρα δεν έχει τον πειρασμό μπροστά της ή δίπλα της, και τρίτον τον είχε ξεπεράσει κι όταν ήταν στο Παρίσι κι ήταν έτοιμη να παντρευτεί το Στέφανο, πράγμα που θα γινόταν άν ο κ. Μάνος δεν ερχόταν να της τάξει λαγούς με πετραχήλια για να γυρίσει σ'αυτόν. Αφήστε την Εύα να γυρίσει σελίδα, είναι για το καλό της λέμε!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:11 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
FieryRed έγραψε:

Σαν τη λεγεώνα των υπερηρώων ένα πράγμα xoxo

Έτσι ακριβώς είναι λυπηρό πάντως..... Πρέπει να κάνουν μια επανάληψη σε αυτά που έχουν γράψει... Θα βάζουμε και τεστάκια αν θέλετε βοήθεια. Γιατί εμείς έχουμε κάτι που δεν θα πιστέψετε... Μνήμη!!!!! Wink
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:16 pm

....να πω τη αληθεια η δικη μου η τηλεωραση εδειξε μονο μια σκηνη απο μυστικα με βροχη και νορα λουκα μετα κοπηκε και εδεχνε κατι αλλο καινουργιο σηριαλ που δε καταλαβα τι ηταν με πολλα λεφτα με κατι υποτιθεμενους φιλους που χαιρονταν

μπα δε ειναι η δικη μας φεγγαροπετρα μωρε κατι λαθος βλεπω

NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από pruedens Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:17 pm

NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:....να πω τη αληθεια η δικη μου η τηλεωραση εδειξε μονο μια σκηνη απο μυστικα με βροχη και νορα λουκα μετα κοπηκε και εδεχνε κατι αλλο καινουργιο σηριαλ που δε καταλαβα τι ηταν με πολλα λεφτα με κατι υποτιθεμενους φιλους που χαιρονταν

Η ΣΕΙΡΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΝΣΕΠΤ ΤΗΣ "ΠΑΡΕΑΣ"

pruedens

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:24 pm

pruedens έγραψε:
NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:....να πω τη αληθεια η δικη μου η τηλεωραση εδειξε μονο μια σκηνη απο μυστικα με βροχη και νορα λουκα μετα κοπηκε και εδεχνε κατι αλλο καινουργιο σηριαλ που δε καταλαβα τι ηταν με πολλα λεφτα με κατι υποτιθεμενους φιλους που χαιρονταν

Η ΣΕΙΡΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΝΣΕΠΤ ΤΗΣ "ΠΑΡΕΑΣ"

Ναι Χιούστον έχουμε πρόβλημα ξέφυγε από την βαρύτητα και παει προς... Μαυρη τρύπα το κόβω να είναι...

Τελικά μόνο το μπεμπάκι με κάνει και χαμογελάω τελευταία! inlove
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από soso Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:25 pm

Η Δάφνη χάρηκε πιο πολύ από την ίδια την Ευα κι έκανε τα χέρια της χαρωπές μπουνιτσες livani ,ο Λουκάς έκανε ένα (ευτυχώς) ατυχες αστειάκι στο Νικόλα livani και το sex symbol απεφάνθη,ότι η Ευα έχει περάσει πολλά (όσο αυτή έδινε ρεστα στο πατωμα ( σεζόν 2009) και στη σαλονοτραπεζαρία ( σεζόν 2010)) και ότι αυτά τα πολλά αποτιμώνται 50 μύρια(γεναιόδωρη πραγματι)!
Μου μετέφεραν μια πικρή αίσθηση μικροαστισμού όλα αυτά, ενώ προφανώς δεν υπάρχει τίποτα πιο λογικό απ΄τη μεγάλη soutien ,και την τρελή χαρά soutien που ένιωσαν,αφού η Ευα πήρε τα λεφτά..Πώς το κατάφεραν;;
Η Νόρα έχει ριχτεί με τα μούτρα στην υπεράσπιση του απόλυτου που ξέκανε την κολλητή της,με την οποία επισκέπτονται τους γιατρούς και την οποία και σκυλόβριζε για το Μάνο,όταν "έπρεπε"..
αλλά,δε βαριεσαι η Μελίτα της έχει σταθεί τόσο σπαθί,που και καμια μπαρούφα παραπάνω δικαιολογείται.. (οι στρατηγικές τα 'χουν αυτά και δη οι απεγνωσμένες,καθότι επαναλητικά ανεπιτυχείς) soutien
Η Ευα επίσης,ξεπερασε το Μανο..Όχι όταν έπρεπε,και υπήρχε η ευκαιρία,αλλά τώρα γιατί έτσι μας αρέσει κι έτσι μας βολεύει. soutien
Υγ.Αφού έχουν έναν ηθοποιό σαν τον Αρζόγλου,για να δίνει μισό χρησμό το μήνα,λεώ τον σημερινό υπαινικτικό του,να τον κρατήσω.
Υγ.Στέφανε,θα παχύνεις με τη -νόου ας μπέττερ μασαμπούκα-,και θα πέσεις στην ανάγκη του Λευτέρη!
Υγ.Ο οποίος το 'μαθε(εντελώς λογικό κι αυτό) κι ο οποίος μου φάνηκε και ότι χάρηκε;;;
Υγ.Αχ,Μαναρε..Τώρα δικαιώνεσαι! (εντός κι εκτός)
Υγ.ΣΠΡΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! geek
ΟΛΕ soutien

Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Τρι Οκτ 05, 2010 8:26 pm, 1 φορά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:25 pm

Το επεισόδιο είχε μια θετική και μια αρνητική πλευρά.
Η θετική είναι ότι άρχισε να αποκαλύπτεται εμπράκτως η πλήρης ψυχοσύνθεση του Στέφανου η οποία είναι πάρα πολύ ενδιαφέρουσα και αυτό φάνηκε στην συζήτησή του με την Εριέττα. Ναι τα ήθελε τα λεφτά, τα ήθελε πάρα πολύ όπως της είπε, αλλά έκανε πίσω, γιατί είναι ανοιχτοχέρης στον έρωτα!!
Το ότι τα ήθελε πολύ τα λεφτά ταιριάζει με το σκοτεινό προφίλ που συνθέτουν οι πράξεις του παρελθόντος του. Ένας άνθρωπος που κάνει παράνομες χοντρές μπίζνες είτε με διαμάντια είτε με έργα τέχνης δεν μπορεί να μην πόνεσε που άφησε να του φύγουν τόσα εκατομμυρία ευρώ. Του αρέσει η δύναμη που δίνουν τα χρήματα, την κυνηγάει με δολοπλοκίες, βάζει τους μπράβους του να κυνηγήσουν όποιον ξεφεύγει από το κύκλωμα κοκ. και αυτό το αποκάλυψε με την άμεση παραδοχή του στην Εριέττα ότι τα ήθελε τα χρήματα.
Όμως όλα αυτά, το χρυσό μου, τα παρέβλεψε για τον έρωτά του για την Μελίτα. Αμέσως αμέσως της έστειλε το ραβασάκι ότι θα της αποδείξει την αθωότητά του και όταν έμαθε ότι η μεταβίβαση της κληρονομιάς ολοκληρώθηκε πήγε με ύφος αρκετά θυμωμένο και λίγο αλαζονικό πρέπει να πω να της πει “ακόμα δεν με πιστεύεις;;;”. Προφανώς το έχει δεδομένο ότι η Μελίτα θα καταλάβει από την κίνησή του να θυσιάσει αυτά τα χρήματα πόσο πολύ την αγαπάει. Και η αλήθεια είναι ότι όσοι έμαθαν το νέο πράγματι άρχισαν να έχουν αμφιβολίες.
Η Μελίτα όμως δεν είναι κάστρο που πέφτει εύκολα, όπως έδειξε η αντίδρασή της στο άκουσμα του νέου από την Νόρα και κυρίως όπως έδειξε το θυμωμένο βλέμμα της στο κλείσιμο του επεισοδίου. Περιμένω πώς και πώς τη συνέχεια αυτής της σκηνής – θέλω να δω αν ο Στέφανος θα πάρει την απάντηση που περιμένει ή μια ακόμα κεραμίδα κατακούτελα! Τα βλέμματα που αντάλλαξαν πάντως εκεί στην πόρτα ήταν φωτιά και λάβρα!
Η αρνητική στάση της Μελίτας δεν είναι αδικαιολόγητη. Μέχρι τώρα πίστευε τυφλά όλα όσα της έλεγε ο Στέφανος και δεν άφησε αυτό το σκοτεινό του πρόσωπο, το οποίο το έχει δει και η ίδια όπως του είχε πει κάποτε, να κλονίσει την εμπιστοσύνη της. Τώρα όμως θέλει ξεκάθαρα πράγματα στη ζωή της. Εξάλλου η κίνηση αυτή μπορεί να θεωρηθεί και προπέτασμα καπνού ή όπως είχε πει ο Λουκάς στον Στέφανο σε ένα από τα πρώτα επεισόδια του τρίτου κύκλου “κίνηση εντυπωσιασμού για την Μελίτα”!
Το αρνητικό του επεισοδίου ήταν η αντίδραση της Δάφνης στην είδηση της κληρονομιάς, όπου φώναζε με φωνή οπαδού σε γήπεδο “τα πήραμε τα λεφτά μας”. Ήταν πολύ παρακμιακή και άγαρμπη. Η δε Εύα ούτε λόγος βέβαια να γυρίσει πίσω “τα κ***λεφτά” όπως φώναζε σε έξαλλη κατάσταση στον Στέφανο μετά την απόπειρα κατά της Μελίτας. Από μεγαλοστομίες άλλο τίποτα αυτή η κοπέλα.

Κατά τα λοιπά, ο Νικόλας είναι απαράδεκτος που κρατάει μούτρα στην Δάφνη και η Δάφνη φαίνεται ότι έχει ήδη κουραστεί, γιατί έκλεισε το θέμα τσάκα τσάκα χωρίς διάθεση να εξηγήσει και πάλι τα αυτονόητα. Πολύ δυσοίωνα είναι τα πράγματα για την Νόρα και τον Λουκά, καθώς η Νόρα δεν ακολουθεί τον Λουκά στην φιλότιμη προσπάθειά του να διαχωρίσουν τα επαγγελματικά από τα προσωπικά, η Νταίζη στρίμωξε πολύ άγρια την Αντιγόνη (φοβερές ερμηνείες από Πολυχρονίδη και Παπαδημητρίου) και η Εύα δίπλα στον Λευτέρη βρίκει τον πιο ανέμελο κοριτσίστικο εαυτό της.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:29 pm

soso έγραψε:Η Δάφνη χάρηκε πιο πολύ από την ίδια την Ευα κι έκανε τα χέρια της χαρωπές μπουνιτσες livani ,ο Λουκάς έκανε ένα (ευτυχώς) ατυχες αστειάκι στο Νικόλα livani και το sex symbol απεφάνθη,ότι η Ευα έχει περάσει πολλά (όσο αυτή έδινε ρεστα στο πατωμα ( σεζόν 2009) και στη σαλονοτραπεζαρία ( σεζόν 2010)) και ότι αυτά τα πολλά αποτιμώνται 50 μύρια(γεναιόδωρη πραγματι)!
Μου μετέφεραν μια πικρή αίσθηση μικροαστισμού όλα αυτά, ενώ προφανώς δεν υπάρχει τίποτα πιο λογικό απ΄τη μεγάλη soutien ,και την τρελή χαρά soutien που ένιωσαν,αφού η Ευα πήρε τα λεφτά..Πώς το κατάφεραν;;
Η Νόρα έχει ριχτεί με τα μούτρα στην υπεράσπιση του απόλυτου που ξέκανε την κολλητή της,με την οποία επισκέπτονται τους γιατρούς και την οποία και σκυλόβριζε για το Μάνο,όταν "έπρεπε"..
αλλά,δε βαριεσαι η Μελίτα της έχει σταθεί τόσο σπαθί,που και καμια μπαρούφα παραπάνω δικαιολογείται.. (οι στρατηγικές τα 'χουν αυτά και δη οι απεγνωσμένες,καθότι επαναλητικά ανεπιτυχείς) soutien
Η Ευα επίσης,ξεπερασε το Μανο..Όχι όταν έπρεπε,και υπήρχε η ευκαιρία,αλλά τώρα γιατί έτσι μας αρέσει κι έτσι μας βολεύει. soutien
Υγ.Αφού έχουν έναν ηθοποιό σαν τον Αρζόγλου,για να δίνει μισό χρησμό το μήνα,λεώ τον σημερινό υπαινικτικό του,να τον κρατήσω.
Υγ.Στέφανε,θα παχύνεις με τη -νόου ας μπέττερ μασαμπούκα-,και θα πέσεις στην ανάγκη του Λευτέρη!
Υγ.Ο οποίος το 'μαθε(εντελώς λογικό κι αυτό) κι ο οποίος μου φάνηκε και ότι χάρηκε;;;
ΟΛΕ soutien

Luv Soso! Palamakia ΟΛΕ ΟΛΕ
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:30 pm

soso έγραψε:Η Δάφνη χάρηκε πιο πολύ από την ίδια την Ευα κι έκανε τα χέρια της χαρωπές μπουνιτσες Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 763297 ,ο Λουκάς έκανε ένα (ευτυχώς) ατυχες αστειάκι στο Νικόλα Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 763297 και το sex symbol απεφάνθη,ότι η Ευα έχει περάσει πολλά (όσο αυτή έδινε ρεστα στο πατωμα ( σεζόν 2009) και στη σαλονοτραπεζαρία ( σεζόν 2010)) και ότι αυτά τα πολλά αποτιμώνται 50 μύρια(γεναιόδωρη πραγματι)!
Μου μετέφεραν μια πικρή αίσθηση μικροαστισμού όλα αυτά, ενώ προφανώς δεν υπάρχει τίποτα πιο λογικό απ΄τη μεγάλη Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 13379 ,και την τρελή χαρά Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 13379 που ένιωσαν,αφού η Ευα πήρε τα λεφτά..Πώς το κατάφεραν;;
αλλά,δε βαριεσαι η Μελίτα της έχει σταθεί τόσο σπαθί,που και καμια μπαρούφα παραπάνω δικαιολογείται.. (οι στρατηγικές τα 'χουν αυτά και δη οι απεγνωσμένες,καθότι επαναλητικά ανεπιτυχείς) Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 13379
Η Ευα επίσης,ξεπερασε το Μανο..Όχι όταν έπρεπε,και υπήρχε η ευκαιρία,αλλά τώρα γιατί έτσι μας αρέσει κι έτσι μας βολεύει. Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 13379
ΟΛΕ Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 13379

Εχεις έναν μοναδικό τρόπο να τα λες.. Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 11556

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από stelinara Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:30 pm

εμενα απο ολα τα επεισοδεια ο λογος που το παρακολουθω ειναι ο λευτερης ειναι κουκλος και ταλενταρα!!

stelinara

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:33 pm

stelinara έγραψε:ο λευτερης ειναι κουκλος και ταλενταρα!!

Σε νιώθω και συμπάσχω!!!!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:34 pm

soso εισαι ΦΟΒΕΡΗ!!!!!!!!!!! oscar oscar

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από stelinara Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:36 pm

χαιρομαι που με νιωθεις και συμπασχεις εισαι απ τις λιγες που συμφωνουμε και χαιρομαι γιαυτο!!!!βασιλης μπισμπικης για παντα!!!!

stelinara

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:50 pm

Συγνώμη το βλέπουν τα ματάκια μου??? Στο site του mega στο επεισόδιο στο 24:02 έχει σκηνή Εύα-Λουκάς που δεν μας την έδειξαν! Καλα μας δουτλεύουν εντελώς??? Κόβουν Πετράκη και Ξυλά? Γιατί για να βλέπουμε τα άσχετα???? Ελεος και ντροπή!!! Η σειρά εχει μπει εντελώς στον αυτόματο???

Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:52 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Συγνώμη το βλέπουν τα ματάκια μου??? Στο site του mega στο επεισόδιο στο 24:02 έχει σκηνή Εύα-Λουκάς που δεν μας την έδειξαν! Καλα μας δουτλεύουν εντελώς??? Κόβουν Πετράκη και Ξυλά? Γιατί για να βλέπουμε τα άσχετα???? Ελεος και ντροπή!!! Η σειρά εχει μπει εντελώς στον αυτόματο???

Εντελώς δεν λες τίποτα!!!! Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 735655 Κόβουν μια σκηνή με ένα υπέροχο δίδυμο, μια σκηνή που μάλιστα είναι στα προσεχως τις προηγούμενης μέρας.

ΕΛΕΟΣ Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 735655 Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 735655

ΥΓ Και εντελώς τυχαία η σκηνη είναι της πρωταγωνίστριας Επεισόδιο 411 - Ημερομηνία 05-10-2010 - Σελίδα 2 571703

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από soso Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:53 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Συγνώμη το βλέπουν τα ματάκια μου??? Στο site του mega στο επεισόδιο στο 24:02 έχει σκηνή Εύα-Λουκάς που δεν μας την έδειξαν! Καλα μας δουτλεύουν εντελώς??? Κόβουν Πετράκη και Ξυλά? Γιατί για να βλέπουμε τα άσχετα???? Ελεος και ντροπή!!! Η σειρά εχει μπει εντελώς στον αυτόματο???

Την είδα κι εγώ!Υπαρχει και στα προσεχώς του χθεσινού επεισοδίου η κομμένη σκηνή,που κάθονται σ΄ένα παγκάκι οι δυο τους!
Υγ.Ευχαριστώ,αγάπες soutien
Υγ.ΣΠΡΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! geek
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τρι Οκτ 05, 2010 8:56 pm

Τι?? Α μου φαίνεται δεν πάμε καθόλου καλά!! Πετσοκόβουν τις σκηνές όπως τους καπνίσει?? ainta ainta
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης